Kiedy jesteście gotowi na to, aby zanurzyć się w głąb miłości do siebie, świadomości i kreatywności; kiedy jesteście gotowi, aby odkrywać radość życia, podjąć ryzyko wyjścia poza śmierć i odkryć pasję duszy, to jest właściwe do tego miejsce.


Zaawansowane Studia naprawdę nie są tak naukowe, jak brzmi ich tytuł. Są to w taki sposób zaprojektowane warsztaty, aby wzbogacić wasze życie i doprowadzić was bliżej waszej Jaźni i urzeczywistnienia. Każda szkoła jest okazją do tego, aby spotkać się z podobnie myślącymi ludźmi z całego świata i przejść przez głęboko transformujące doświadczenie.


Te wydarzenia dają wspaniałą możliwość do tego, aby poświęcić kilka dni na dogłębne zbadanie różnych aspektów swojej Jaźni, swojego Ja Jestem. Każdy warsztat, przeprowadzony w bezpiecznej przestrzeni współdzielonej z bratnimi duszami, dotyczy w mniejszym stopniu tego, czego się nauczycie, a w większym stopniu tego, czego możecie doświadczyć.


Certyfikowani nauczyciele, którzy prezentują te lekcje, są najbardziej wypełnioną pasją i oddaną Shaumbrą, jaką spotkacie. Oni podczas tworzenia bezpiecznej przestrzeni dla waszej transformacji i odmłodzenia starają się żyć tym czego nauczają. Jesteśmy szczęśliwi, że te zajęcia oferowane są w wielu różnych językach, więc macie możliwość znalezienia tej szkoły, na którą jesteście gotowi.


Z biegiem lat, te Zaawansowane Szkoły otrzymały znaczące notowania w ankietach przesłanych przez absolwentów. W rzeczywistości, ponad 2/3 wszystkich uczestników oceniają te zajęcia jako "Zmieniające Życie", a prawie 1/3 ocenia je jako "Bardzo Dobre".