Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego czasami opuszcza was wasze życie? Albo dlaczego niektórzy ludzie pozostawiają po sobie uczucie wyczerpania? Czy czujecie, że być może nadszedł czas, aby wreszcie raz na zawsze pozbyć się traum z przeszłości, które was prześladują?

Szkoła Energii Seksualnych Tobiasza i Adamusa Saint-Germain odpowie na te i wiele innych pytań. Jest to najbardziej popularna szkoła jaka kiedykolwiek była zaoferowana przez Karmazynowy Krąg (Crimson Circle). Szkoła Seksualnych Energii całkowicie zmieni wasz pogląd i doświadczanie życia. Zrozumiecie, jak działa energia, na czym polega kradzież energii i jak można znaleźć nieograniczone źródło wewnątrz siebie do tworzenia swojego życia.

Nazywa się ona "Szkołą Seksualnych Energii", ponieważ dotyczy starożytnej nierównowagi pomiędzy męską i żeńską energią. Jako, że rozwijały się one w coraz większym oddzieleniu, w wyniku tego pojawił się "wirus świadomości", który teraz istnieje w każdej części ludzkiego życia.

Jeśli kiedykolwiek byliście ofiarami przemocy fizycznej, mentalnej i psychicznej, szkoła ta pomoże wam zrozumieć charakter waszych doświadczeń oraz pomoże wyjść poza traumę i zablokowane tam energie.

Jeśli kiedykolwiek byliście ofiarami przemocy fizycznej, mentalnej i psychicznej, szkoła ta pomoże wam zrozumieć charakter waszych doświadczeń oraz pomoże wyjść poza traumę i zablokowane tam energie.

~ Obejrzyj fragmenty przekazu Tobiasza na YouTube 
~ Obejrzyj fragmenty przekazu Adamusa Saint Germain na YouTube 

~ Więcej informacji oraz oferty aktualnych Szkół Energii Seksualnych w sklepie Karmazynowego Koła


Wypowiedzi uczniów o szkole:

 

"Mam nowe spojrzenie na dynamikę energii oraz energetycznych gier, dlatego już się ich więcej nie obawiam."

 

"W końcu zrozumiałam, że nie ma nikogo, aby go obwiniać, nawet samego siebie. Wszystko po prostu było doświadczeniem"

 

"To była okazja, aby rozpocząć niesamowitą podróż do miłości własnej."

 

"Większość moich problemów po prostu zniknęła! Wszyscy znieważający, dokuczliwi ludzie znikają z mojego życia. "

 

"Historia związana z przemocą seksualną już dłużej nie dominuje w moim życiu. I nie czuję się dłużej brudna i zawstydzona. "

 

"Uczę się, jak żyć w pełni! Mam regularne masaże i kupuję najlepsze wina. Mam więcej pieniędzy i mniej pracy. W końcu czuję, że zasługuję na najlepsze - i to do mnie przychodzi"!

 

"Przestałam się martwić o moją wagą. W rzeczywistości, po prostu kupiłam większe ubrania - i są one piękne! Nigdy więcej obszernych dresów i koszulek, zasługuję na coś lepszego. (Najśmieszniejsze jest to, że zniknęło trochę wagi ...) "

 

"Mimo, że jestem szczęśliwy sam ze sobą, czuję się gotowy na ponowną intymną relację. Stary strach przed zaangażowaniem i intymnością zniknął."

 

"Odczuwam zupełnie nowy poziom współczucia dla innych, ale przede wszystkim dla samego siebie."