Bez względu na to, jak szybko uciekamy i jak dzielnie staramy się ją przechytrzyć, śmierć nam zawsze znajdzie. Jednak pomimo całego naszego rozpaczliwego unikania jej, śmierć jest rzeczywiście bardzo ważną częścią życia - i nie ma absolutnie niczego, aby się obawiać.

Jest niesamowita ilość dezinformacji, zamieszania i strachu dotycząca śmierci i innych wymiarów. Ludzie nie lubią o tym mówić, ale jest to coś, o czym każdy myśli przez całe swoje życie. Wielu ludzi w społeczeństwie tkwi w starożytnych koncepcjach nieba i piekła, lub po prostu wierzy, że życie kończy się kiedy umieracie. Trzymajcie się fotela, ponieważ Adamus Saint-Germain ma głębokie i transformujące informacje – które nie są przekazywane z jakichkolwiek ambon kościelnych czy świętych ksiąg - o tym, co się dzieje, kiedy opuścicie swoje fizyczne ciało.

W Przemierzaniu Snów w Procesie Śmierci, Adamus Saint-Germain objaśnia różne poziomy lub obszary nie fizycznych wymiarów. Należą do nich Bliskie Wymiary Ziemi (powszechnie nazywane astralnymi wymiarami), Krystaliczne Wymiary, Most Kwiatów i Wysokie Sfery Anielskie. Po śmierci, większość ludzi kieruje się bezpośrednio do wymiarów w pobliżu Ziemi. Są one niepojęte, pełne życia, a to, czego doświadczamy zależy bezpośrednio od przekonań jakie obecnie posiadają.

Podczas Przemierzania Snów w Procesie Śmierci dowiecie się, jak przeprowadzić Przemierzanie Snów (DreamWalk) komuś, kto zbliża się do śmierci lub niedawno odszedł.

W tej szkole, Adamus również was poprowadzi was przez rzeczywisty DreamWalk z bliską osobą, która odeszła. Poczujecie jak przechodzicie całą drogę przez wymiary do Mostu Kwiatów. To niezwykle niezapomniane przeżycie uwolni strach przed śmiercią, odnowi głęboki szacunek dla życia i pozwali doświadczyć ponadczasowości waszej prawdziwej istoty.

~ Obejrzyj fragmenty przekazu na YouTube

~ Więcej informacji oraz oferty aktualnych szkół Przemierzania Snów w Procesie Śmierci w sklepie Karmazynowego Koła


Wypowiedzi uczniów o szkole:

"Chociaż nigdy nie bałam się śmierci, Przemierzanie Snów w Procesie Śmierci sprawiło, że ​​poczuję się komfortowo, gdy moja chwila nadejdzie."

 

"To było moje pierwsze doświadczenie z Przemierzaniem Snów. To było niesamowite, otwierające zmysły i wyobraźnię na inne światy. Nigdy nie zapomnę tego doświadczenia."

 

"To zabawne, ale po tej szkole przestałem bać się duchów. Wiem, że one są nadal obecne, ale teraz je rozumiem. "

 

"Ta szkoła pozwoliła mi po raz pierwszy dokonać prawdziwego wyboru życia."

 

"Moja matka odeszła zaledwie kilka tygodni temu, zanim poszłam na tę szkołę. Czułam ją tam. Teraz wszystko jest w porządku. "

 

„Naprawdę zaplanowałam całą uroczystość na moim pogrzebie, prezentacje całego mojego życia na zdjęciach i radosną muzykę! "

 

"Co to była za ulga. Stały, okropny strach przed śmiercią odszedł! To było najbardziej wzruszające, pocieszające i ...  po prosty płaczę, to wszystko jest tak piękne. Kocham nową perspektywę śmierci i życia."

 

"Zdecydowałem się zostać Przewodnikiem Dusz w Przemierzaniu Snów w Procesie Śmierci. Pracuję z osobami starszymi i widzę cały ten smutek i żal. Chcę pomóc tym, którzy chcą w inny sposób odejść z tego życia. To również zmieni bardzo ich rodziny.  Mam nadzieję, że ich ból po stracie zamieni się w  uznanie i zrozumienie."