Podjęliście zobowiązanie. Przebudziliście się, zaakceptowaliście to, kim jesteście, a teraz jesteście gotowi aby żyć! Nadszedł czas, aby otworzyć się na życie jako Mistrz. Odkryjcie radość bycia człowiekiem, wyzwania bycia boskim (na Ziemi) i magię pozwalania.

Czy interesuje was to, aby żyć synchronicznym i wielowymiarowym życiem, pełnym świętowania i transformacji? Przemierzanie Snów w Procesie Życia umożliwia wam szybki start do życia jako Mistrz na Ziemi. Adamus mówi o tym, dlaczego czekał z tym aż do teraz i oferuje intensywne doświadczenie w płomieniu krystalicznego przemienienia.

Może czujecie się trochę wyczerpani wyzwaniami oświecenia i potrzebujecie pewnego rodzaju odświeżenia i pielęgnacji. Warsztat ten zapewnia także doskonałe miejsce, aby odświeżyć i ponownie doświadczyć radości tworzenia.

Cała szkoła jest bardzo empiryczna, wypełniona merabami, wewnętrznymi podróżami, a nawet posmakiem Kwantowego Pozwalania. Temu wszystkiemu towarzyszy inspirująca muzyka Yoham - Amira Yakobi, Gerharda Fankhauser i Einat Gilboa. Co za piękna okazja, by w końcu i naprawdę zrelaksować się w swoim oświeceniu *.

* "Zrelaksuj się w swoim oświeceniu" to motto Karmazynowego Koła.

~ Obejrzyj fragmenty na YouTube

~ Więcej informacji oraz aktualne oferty szkół Przemierzania Snów w Procesie Życia znajdziecie w sklepie Karmazynowego Koła.

Wypowiedzi uczniów o szkole:

 

"Dla mnie to było prawie jak doświadczenie w spa. Kochałam spotkania z Shaumbrą  i przeznaczanie tych kilku dni na odświeżenie i przypomnienie, że wszystko jest dobrze."

 

"W Przemierzaniu Snów w Procesie Śmierci ponownie połączyłem się ze swoją twórczą jaźnią nurkując w malowanie swojego życia. Niesamowite!"

 

"To aby zimny płomień dbał o wszystkie moje ludzkie problemy sprawiło mi wielką ulgę."

 

"To jest to! Życie, ŻYCIE! Tak bardzo chcę po prostu żyć! "

 

"Byłem bardzo zmęczony przed tą szkołą. Tyle się dzieje, wszystkie te życiowe zmiany prostu mnie wyczerpały. Teraz czuję się odświeżony, jak nowa czysta kartka. Lubię to, że mogę tylko po prostu pozwolić na te zmiany. "

"Zrozumiałem to teraz, te rzeczy dotyczące pozwalania i relaksacji. Próbowałem tak ciężko żyć jak Mistrz (myślałem, że to oznaczało bycie doskonałym). Ha, teraz naprawdę zrozumiem, co to znaczy być Mistrzem ".

 

"Nigdy więcej. Naprawdę, nigdy więcej tylko „ludzkiego” życia. To jest po prostu zbyt ograniczające! "

 

"Kochałem przestrzeń muzyczną w tej szkole. Yoham prostu płynęła ze mną tak, jakby tam naprawdę byli. To było wzięcie sobie urlopu i spanie przez cały miesiąc! "