I tak to jest, kochana Shaumbro. Witamy na tym pięknym spotkaniu, tego dnia, ja, Tobiasz, Kuthumi, Adamus Saint-Germain, wszyscy razem z innymi obserwujemy tę energię tworzenia, nowości i ekspansji.

Źródło Świadomości

Zauważaliśmy wcześniej, że to trochę trwało, by napełnić Źródło, ale zrobiliście to, Shaumbra, zrobiliście to! To trochę trwało, trochę trwało, by napełnić to rzeczą, którą nazywacie Nową Energią, nową świadomością. Pracowaliście nad tym od wielu, wielu lat. To przychodzi z zewnętrznych królestw, to przychodzi z soku twojej własnej mądrości, to przychodzi z przyszłości i z przeszłości, i to wszystko wchodzi, by napełnić twoje osobiste źródło.

Zabierało to sporo czasu i było procesem wymagającym cierpliwości i zrozumienia, ale widzimy, że teraz to przychodzi łatwo. I wiecie, kiedy źródło już płynie, to jest teraz bardzo naturalny proces płynięcia, ciągle przynoszący swoje własne energie z powrotem; w pięknej drodze, przesączając powoli energie z powrotem.

Jest typ energetycznego cyklu, cykl źródła dla Shaumbra, który ma miejsce teraz, kiedy twoje osobiste istnienie zostało napełnione twoim duchem i twoją boskością, twoją kreatywnością. I teraz jest ten cykl energii, która wchodzi do innych królestw i przechodzi pełny okrąg, spływając kaskadami, jak woda spływa kaskadami w dół od źródła, z powrotem do tej rzeczywistości, a następnie wraca z powrotem do innych wymiarów, a następnie wycofuje się, tworząc niekończącą się pętlę – niekończącą się pętlę świadomości i ekspansji, Nowej Energii, kreatywności, pozwalając usunąć przeszkody i bariery, naprawdę będąc w życiu.

I to, co jest piękne dzisiaj, to żyć w ludzkim ciele, tutaj, na Ziemi i dzielę to wspólnie z wami teraz, ponieważ część mnie jest tutaj. Część mnie jest w biologii, tak jak wy jesteście, część mnie jest w innych królestwach. Teraz, nie myśl o innych królestwach, jako istniejących w odległości wielu milionów lat świetlnych. Inne królestwa są oddalone tylko o oddech. On są tak blisko ciebie, że być może nie widzisz ich. Tak blisko ciebie, że kiedy szukasz ich poza sobą, gdzie indziej, myśląc że są zewnętrznymi królestwami, one są tak blisko, że nawet nie widzisz ich. Część mnie jest w tych zewnętrznych królestwach, jednakże już mogę być tak blisko ciebie właśnie teraz.

Pamiętam, kiedy zaczynaliśmy naszą wspólną podróż, my po naszej stronie zasłony musieliśmy przygotowywać się tygodnie wcześniej, by przynieść naszą energię do tego poziomu, z kilku powodów. Zasłony były bardzo, bardzo grube wtedy, bardzo, bardzo gęste. A także był – jak byście to powiedzieli – niepokój po naszej stronie, że dostaniemy się do bardzo gęstej ludzkiej energii i nie będziemy w stanie wyjść z niej. Więc musieliśmy ustawić pewien typ liny ratunkowej z innymi anielskimi istotami, bardzo, bardzo ostrożnie zejść naszą energią w dół do tych Shoudów, na spotkanie z wami. Powracając, wtedy wasza energia była dużo bardziej gęsta. Powracając, wtedy nie byliście nawet pewni, czy zamierzacie pozostać na tej planecie, tak jak jesteście teraz.

Teraz wiem, że wielu z was może w to wątpić. Wielu z was może myśleć, że nić jest wiele bardziej cienka teraz, niż była kiedykolwiek. Ale nie, właściwie kiedy patrzymy na waszą energię, widzimy, że jest ekstremalne pragnienie być tutaj, ale być tutaj z celem, klarownością, pasją i łatwością.

Ale wielu z was wyczuwa tę bardzo cieniutką nić, która może łączyć was z Ziemią w tych czasach, ponieważ otwieracie się na te inne wymiary, które są oddalone tylko o oddech, na te nowe potencjały, na nowego ciebie. Czasami czujesz to jako bardzo słabe połączenie, ale to jest dokładnie to, gdzie powinieneś być właśnie teraz. To jest słabe połączenie.

Już nie potrzebujesz tej grubej bariery między tobą i innymi królestwami. Już nie musisz nakazywać sobie, że musisz pozostać tutaj na Ziemi. Już nie musisz grać w tę grę zapominania, żeby utrzymać siebie w fizycznym ciele. Więc nitka jest cienka. Są dni kiedy myślisz, że możesz tylko wziąć oddech i przeskoczyć ponad nią na inną stronę. I interesująca rzeczą jest to, że to nie znaczy, że będziesz umierał. To znaczy, że twoja świadomość może rozrosnąć się na inne królestwa bardzo, bardzo łatwo.

Miałem tak wiele zabawy z niektórymi z was. Rozmawiamy dużo, wiecie. Och, mam okazję, by wchodzić i mówić do bardzo dużej grupy Shaumbra, jak teraz, ale mogę nadal mówić do ciebie bardzo prywatnie, bardzo indywidualnie. I nie, nie zdradzam tu sekretu, jak mówi ktoś, – i znam tego kogoś, a propos! (jakiś śmiech) Och tak, tak.

Wchodzimy i rozmawiamy i czujesz się bardziej zdezorientowany, teraz bardziej niż kiedykolwiek. Błysk w głowie, wiesz? Uczucie, że zaraz znikniesz z powierzchni Ziemi? To jest tylko jeden ze skutków ubocznych otwierania świadomości, tego źródła świadomości teraz. To wychodzi do innych królestw, płynie z powrotem, spływając kaskadami i wycofując się do innych królestw i ponownie wracając. Za każdym razem, wiecie, to idzie trochę dalej, rozszerza się trochę bardziej, wraca do tego królestwa i kiedy przechodzi przez inny typ królestw – typ nowej mądrości, typ nowej podstawy dla świadomości – kiedy sam dostajesz to z innych królestw, również dajesz do innych wymiarów siebie. Teraz, dzielisz pełnię uczuć twojego ludzkiego doświadczenia i pozwalając temu odejść, pozwalając temu płynąc w górę i wrócić na dół.

Bywały takie chwile, kiedy tak wielu z was było zawstydzonych swoimi myślami swoimi uczuciami. Czuliście się osłabieni. Czuliście się niegodni. Nie wpuszczaliście do ludzkiego doświadczenia, że jesteście połączeni z górą i z innymi częściami siebie. Trzymaliście to schowane tutaj, trzymaliście to. Pozwoliliście sobie wierzyć, że musicie mieć guru. Musicie mieć wielkich aniołów, wszech-mądre, wszech-wiedzące istoty. Trzymaliście siebie w ukryciu. I wiecie co zdarza się, drodzy przyjaciele. Cała energia kontynuuje pragnienie rozrastania się, poruszania i świętowania. Więc kiedy powstrzymywaliście ją, to ograniczyło energię i później to ukazywało się w twoim ciele, w twojej umysłowej równowadze, w twojej zdolności do oczywistej obfitości w twoim życiu.

Ale teraz patrzę na ciebie i widzę, że napełniłeś twoje naczynie nową świadomością. I to jest bardzo interesujące, ponieważ nie zrobiłeś tego w sposób, w jaki myślałeś, że to zrobiłeś . Będziemy mieli dyskusję o tym zanim odejdę, ale nie zrobiłeś tego przez wszystkie te umysłowe ćwiczenia. Niektórzy z was używają umysłowych ćwiczeń, dając sobie małe slogany, stwierdzenia, wizualizacje, trzymając kurczowo jakieś małe umysłowe pojęcia. Niektórzy z was traktują to jako rozrywkę. Wielu z was robiło to, ponieważ nie wiedzieliście jak można inaczej.

Ale widzicie, zmiany w waszej świadomości nie były spowodowane waszą umysłową działalnością, nie były spowodowane przez książki, które przeczytaliście, nie były z powodu tego, że popychaliście siebie, by pracować mocniej, próbować mocniej być lepszą osobą, być milszym – żadna z tych rzeczy. To są interesujące, ale bardzo stare techniki.

Robisz to, powiedzmy, pięknym pragnieniem. Pragnienie, oznaczone w bardzo dobry sposób, przychodzące z serca, przychodzące od duszy, przychodzące od twoich prawdziwych uczuć. Ale pomimo tego wszystkiego, zmagania umysłu i umysłowa analiza i ta cała reszta tego, to nie było tym, co doprowadziło was do tego punktu. To było pragnienie twojego serca, tęsknoty w tobie.

Słyszysz to tak często, że ignorujesz to. Słyszysz tę głęboką tęsknotę i tak często przekładasz to na analityczne myśli, ponieważ próbujesz zrozumieć ten sposób. Jest to głębokie uczucie wewnątrz – głęboka i piękna tęsknota, uczucie nowej nadziei, uczucie pragnienia rozłożenia swoich skrzydeł i wzlecenia. Właśnie to przyniosło was tutaj. Myśleliście, że to były szczebelki umysłu. Wcale nie .

Nauczanie

W twoich naukach, czy uczysz przed grupą, czy robisz wideo czy piszesz piosenki, czy jesteś tylko słuchaczem i przewodnikiem dla członków rodziny i przyjaciół, wszystkie te rzeczy uczą. Obojętnie co robisz, jedna z ważnych rzeczy, którą będziesz spotykał u innych jest, kiedy oni zaczynają analizować siebie i swoje reguły, kiedy oni próbują zbudować ludzkie życie z wykałaczek i kleju Elmera. I będziesz w stanie rozsiąść się i uśmiechać, i będziesz wiedział, że byłeś tam, będziesz wiedział, że walczyłeś rękami i nogami. Będziesz w stanie rozsiąść się i przede wszystkim wiedzieć, że oni są w porządku. Oni są w porządku. To jest właściwie jedna z najbardziej interesujących rzeczy w książkach, które niejeden z was będzie pisał. Oni tylko chcą wiedzieć, że to jest w porządku. To jest w porządku.

Jest ten wielki lęk, że coś nadejdzie, co będzie mogło ich unicestwić, kiedy oni zrobią niewłaściwy krok, kiedy podejmą niewłaściwą decyzję i skończą w piekle, albo sami się unicestwią – bardziej niż cokolwiek – zostaną unicestwieni, przestaną istnieć. Ale jak ty i ja wiemy, to się nigdy nie zdarzy. Oni mogą przejść przez jakieś trudności i męki, jakieś walki. Och, walka – i znacie to dobrze – tuż przed przejściem tego, co nazywamy punktem separacji, to znaczy główną zmianą w świadomości, tam jest nadal ta walka w świadomości, że oni nie są pewni czy są gotowi, by to przekroczyć. To jest jak wysadzanie w przestrzeń. Czy oni są naprawdę gotowi, by wystartować? Czy oni są naprawdę gotowi, by zapalić silniki i zrobić ten skok? I to może być przerażające. Ale byłeś tam. Wiesz, że to się układa – i nie w sposób, w jaki chciałby umysł. Rzadko. Nie w sposób, w jaki stare oczekiwania chciałyby to poprowadzić, aby to się układało. Widzisz, oczekiwania pochodzą z mentalności opartej na przeszłych wydarzeniach.

Tak często, kiedy ludzie planują swoje cele, które będziemy uwalniali później dzisiejszego dnia, mają oczekiwania. Oczekiwania pochodzą z umysłu, od przeszłości, i one tak bardzo są ograniczone. Właśnie to spowodowało u wielu z was wielki niepokój w przeszłości. Twoje oczekiwania jak myślałeś, że rzeczy powinny się zdarzać, jak myślałeś, że duchowość powinna wyglądać. I muszę powiedzieć – prawdopodobnie również mógłbyś to powiedzieć – duchowość jest nieistotna, nieistotna jak twoje stare, ludzkie oczekiwania, by była? Myślałeś, że wyhodujesz skrzydła? Będziesz miał małą aureolę? Będziesz w stanie mieć laserowe wizje i będziesz przeglądać maskowanie ludzi? (śmiech) powiedziałem, że znam wasze sekrety! (więcej śmiechu)

Prawdziwa duchowa świadomość jest tak prościutka, tak nie skomplikowana. Prawdziwa duchowa świadomość nie jest o przydawaniu blasku człowiekowi. To jest o integrowaniu Boga, człowieka, to wszystko razem tutaj, w tym doświadczeniu na Ziemi w ludzkim ciele.

Powiedzieliśmy to przed wielu, wielu laty, ale powtórzymy to znów teraz. Wszystkie anioły – wszystkie anioły – przyjdą przez tę oryginalną Ziemię albo inne ziemie, które są właśnie teraz narodzone i jest ich dużo. One są kopiami tej Ziemi. Oni są narodzone w innych wymiarach. One wszystkie przyjmują cechy tej Ziemi. To było i nadal jest i zawsze będzie oryginałem. Wszystkie anioły przyjdą za pomocą Ziemi świętować swą własną Jedność, swą własną integrację, swą własną, nową świadomość.

To nie zdarza się tam. To nie zdarza się w innych królestwach. To nie zdarza się kiedy zostawiasz fizyczne ciało i wracasz na inną stronę. To zdarza się na tym miejscu nazywanym Ziemią. Wszystkie anioły przejdą tędy.

Powiedzieliśmy wam wcześniej, że najpierw przychodzą ludzie; następnie przychodzą aniołowie, którzy nigdy wcześniej nie byli w ludzkiej formie i następnie przychodzi Duch, Bóg, Dom – jakikolwiek moglibyście to nazwać. Integracja, punkt separacji świadomości Boga ma miejsce, właśnie tutaj, na Ziemi.

Dzisiaj

Więc, jaki to piękny dzień, by żyć. Nie chcę, byś skupiał się na tych swoich problemach. To jest naprawdę piękny dzień, by żyć, by być w stanie czuć słońce albo być w stanie grać główną rolę, jak wielu z was robi to właśnie teraz. Piękny dzień – kiedy słuchasz uważnie właśnie teraz, szczególnie tutaj w tym górskim klimacie, ale właściwie gdziekolwiek jesteś – co za piękny dzień, by słuchać i czuć taniec Gai, Ziemi, tego ducha, który dbał i troszczył się o ludzkie ciało od początku twojego istnienia tutaj. I czuj taniec, kiedy ona odchodzi.

Och, ona nie odchodzi w smutku albo gniewie. Ona nie odchodzi dlatego, że jak myślisz, ludzkie działania niszczą planetę. Ona odchodzi, ponieważ wie, że teraz jest czas dla ludzi, by wzięli odpowiedzialność za ich dom. Dom jest Ziemią, i kiedy ona i jej towarzystwo odchodzą – to zajmie chwilę, to nie zdarzy się w ciągu kilku lat, to może zająć sto lat, oni byli tutaj długi, długi czas, nie oczekuj, że to zdarzy się błyskawicznie – jest taniec, parada, świętowanie, podczas przekazywania batuty ludziom. Posłuchajmy przez moment.

(przerwa)

Jest radość. Co za cudowny dzień, by być człowiekiem na Ziemi, dzień, kiedy zachodzi tak wielka zmiana w świadomości. Czasami, nawet z naszej perspektywy, czuć to jakby dotarcie do tego punktu trwało bardzo długo. Jak wiele wcieleń żyłeś, by dotrzeć do tego punktu? Ale teraz zmiana – prawdziwa zmiana w świadomości – następuje. Przechodziłeś przez jakieś inne zmiany w minionym życiu, ale nic nie da się porównać do tego.

Och, zmiany pewnie powodują, że jakieś stare systemy zostają wywrócone do góry nogami, powodują jakieś lęki co może wydarzyć się następnie. Ale wiecie i ja wiem, że to się układa. To układa się, ponieważ są tacy, którzy mają wizję, jak wy. Każdy jeden z was ma wizję. Wizja nie jest celem. Wizja nie jest wymuszona na żadnym człowieku. Wizja jest snem. Sen może stać się rzeczywistością.

Właśnie to zdarza się właśnie teraz, na całej Ziemi. To nie dotyczy tylko ludzi na Ziemi, ale to oddziałuje na aniołów we wszystkich innych królestwach również. To oddziałuje na tę rzecz, którą nazywacie Bogiem. Bóg przechodzi przez największą zmianę Jej życia z twojego powodu.

Weźmy głęboki oddech i świętujmy ten dzień, my wszyscy będący na Ziemi i będący w innych wymiarach równocześnie, świętujmy zmiany, które przechodzimy.

Wiecie, jest kilka spraw, które przeszliście w tym życiu na Ziemi, za które dziękuję bogu, że ja jako Sam nigdy nie będę musiał tego przechodzić! Pomogliście utorować drogę. Wiele tych głębokich, ciemnych niepewności, wiele tych uczuć bycia tak bardzo samotnym, reszta istot – anioły, ja jako Sam – nie będziemy musieli przechodzić przez te trudności.

Shaumbra, Który Odszedł

Chcę odpowiedzieć na to pytanie teraz, zanim będziemy kontynuowali Shoud, ponieważ pytanie to weszło przez jakiegoś bardzo inteligentnego, wspaniałego Shaumbrę. Dlaczego tak wielu Shaumbra zostawia Ziemię właśnie teraz? Dlaczego oni umierają? To są duchowe istoty, które mają wybór. Dlaczego oni umierają właśnie teraz? Nie wybrali dość mocno? Ich część nie usłyszała ich wyboru? Albo czy oni tylko ulegają złudzeniu, że to jest całkowicie ich przeznaczeniem? Och, drogi Shaumbra, patrzysz na szklankę pustą do połowy.

To jest zadziwiające, że tak wielu z was nadal jest tutaj, (trochę śmiechu) ponieważ oczekiwaliśmy wiele, wiele mniej. Oczekiwaliśmy, że tak wielu z was odejdzie dziesięć lat temu, pięć lat temu. Jesteśmy zdumieni, że nie ma więcej Shaumbry, która odeszła! Wiecie, że mieliśmy dużo miejsc tutaj, miejsc w centrum recepcji, dla wielu Shaumbra, którzy będą przechodzić i to zasadniczo stoi puste. Mamy jedzenie, które się marnuje, (śmiech) mamy pomocników, którzy się nudzą. To jest jak ta duża pusta sala, o której Linda i Cauldre rozmawiali, i nikt nie umierał.

Oczekiwaliśmy, że tak wielu z was powróci, ponieważ mieliście kontrakt na dojście do pewnego punktu. To jest to. Były kamienie milowe wzdłuż drogi. Kilku z was chciało wracać około siedem lat temu. Pamiętasz? Kiedy zostałeś puknięty w ramię późno w nocy? Powiedzieliśmy, "Jesteśmy przygotowani dla ciebie. Nie jesteśmy aniołami śmierci, jesteśmy tylko tutaj, by odprowadzić ciebie.” I powiedziałeś, "Nie. Pozostanę. Nie troszczę się jak trudne to może być”.

Kilka lat temu, kiedy zastanawiałeś się co powinieneś zrobić ze swoim życiem, kiedy straciłeś swój dom, swój samochód, swoją pracę, swojego kolegę i swój umysł, to wszystko na raz, równocześnie, (śmiech), dlaczego miałbyś prawdopodobnie pozostawać na Ziemi? Ale kiedy przyszliśmy do ciebie – och to nie jest ponury żniwiarz, który przychodzi po ciebie, chyba że tak wybierzesz, to są anielskie istoty, które czekają. Kiedy przyszliśmy do ciebie, powiedziałeś, "Och nie, jeszcze nie. Przyszedłem tak daleko. To byłoby jak pójście na film i wyjście dziesięć minut przed końcem. Chcę pozostać, by zobaczyć zakończenie.”

Dotychczas , dużo więcej Shaumbra pozostało, niż kiedykolwiek myśleliśmy. To jest zdumiewające. To jest całkowicie zadziwiające. Niektórzy przeszli, naprawdę, ale bardzo mało – bardzo mało. Kto przeszedł, doszedł do punktu w swym życiu, gdzie, jak mówi nasz drogi przyjaciel doktor, "To jest lepsze, by zamienić stary, rozbity samochód, by dostać nowy model z silnikiem Nowej Energii, pięknym, gładkim i szczupłym podwoziem, seksowny samochód sportowy, niż próbując naprawiać stary.” I tak jest czasami. Tak jest. Och, czasami bardzo nadużywałeś swojego ciała. Zbudowałeś swoje ciało wracając za czasów karmy. Używałeś małego Ghia Karmy! (dużo śmiechu widowni i Tobiasza z jego gry słów o samochodzie Volkswagen " Ghia Karmann”.) I niektórzy mówią, że anioły nie mają poczucia humoru!

Wzrastałeś w ciele ze starymi kontraktami i starą energią, i starą, wypaczoną, dziedziczną karmą, pozostając w tej samej biologicznej formie. Wiecie, jest coś tutaj – odbieram, że Cauldre nie chce, bym poszedł dalej – ale jest coś bardzo interesującego. Jest rzecz nazywana kazirodztwo w twojej ludzkiej naturze. Nie powinniście mieć dzieci z twoim rodzeństwem, czy kuzynami w pierwszej linii albo krewnymi, ponieważ to powoduje pewne biologiczne braki równowagi, rzeczywiście.

Ale po prostu, tak samo, jak gdyby pozostajesz w tym samym wzorcu rodowej karmy, inaczej mówiąc, wracając do tego samego wzoru rodzinnego nieustannie, rodząc się w tej samej grupie, ku której masz skłonności, to powoduje jakieś – jak powiedzieć – mniej tego, co nazwałbyś pięknym ludzkim ciałem. Jest pewny typ dziedzicznego kazirodztwa. Chcesz piękne ciało? Wybierz różną rodzinę następnym razem, jeżeli będziesz tu wracał! (śmiech), jestem tak poważny. Możemy prześledzić to, jeśli chcesz – chemicznie, z poziomu DNA – ale zostajesz złapany w pułapkę w tych ciałach i czasami dochodzisz do tego punktu na ścieżce i wtedy łatwiejsze jest, by je wymienić.

Wiecie, umieranie jest właściwie bardzo łatwe. Niektórzy z was trochę się boi tego, boi się tego znacznie. Uciekacie od tego. To jest najłatwiejsza rzecz, jaką kiedykolwiek robiłeś. Robiłeś to tysiące razy, niektórzy z was. Przechodzicie – mówię o Shaumbra tutaj, nie ludziach w ogólności; niektórzy ludzie przechodzą duży uraz – robiliście to tak często, że możecie robić to z gracją. Właściwie staliście się profesjonalistami w umieraniu. (śmiech) Robicie to tak dobrze. Tak... (śmiech Tobiasza)

Więc, droga Shaumbra, jest o wiele mniej tych, którzy przechodzą, a niektórzy mają tak wiele miłości dla ciebie, że oni wracają na naszą stronę aby mogli pracować z tobą. Oni czują, że łatwiej jest kierować pomoc do was z tej strony zasłony. Oni robią to z chęci usługi. Nie żałuj ich, nie miej uczucia złości dla nich. Oni wracają, by kontynuować pracę z wami. Oni nie biegną na Most Kwiatów. Oni wracają, by pracować z tobą.

Część ich ludzkości mówi, "Nie, ja nie chcę umierać.” Znacie bardzo mało ludzi, którzy właściwie podejmują ten świadomy wybór. Ich ludzkość mówi "nie chcę,” ale jak mówiliśmy wcześniej, jest coś wiele głębszego, coś obejmującego wiele więcej, niż myśl z umysłu i tworzenie umysłowe. To jest pragnienie twojego serca.

Więc zastanawiasz się, kto prowadzi? Kto rządzi? Jesteś z twoją duszą, twoją prawdziwą istotą w tej stałej walce, jaka jest twoja prawda? Usiądź i posłuchaj siebie. Zamiast trzymania tej bariery między tobą i twoją prawdziwą, pełną jaźnią, usiądź i posłuchaj. Co jest w tym pragnieniu? I w tym cennym momencie, gdy umysł nie próbuje strukturyzować rzeczy i tworzyć oczekiwań i celów, w tym momencie człowiek, dusza, staje się jako jeden.

Wybory nie są zrobione z lęku; wybory powstają z czystego, wielkiego tworzenia. Wybory nie są zrobione z powodu małego człowieczka; wybory są zrobione przez całość istnienia. Kiedy wybory są zrobione na tym poziomie, wtedy oczekiwania są wypuszczone; kiedy twórczej energii wolno płynąć ze źródła, zatoczyć koło i rozrastać się, właśnie wtedy będziesz widział manifestację prawdziwych wyborów całego siebie. Nie tylko małego człowieka, nie tylko ograniczonego umysłu. Wybór jest daleko większy niż to, co twój umysł kiedykolwiek będzie znał.

Dobrą wieścią jest, że wy wszyscy dojdziecie tam. Wy wszyscy jesteście teraz w tym punkcie wychodzenia poza małe wybory i robienia prawdziwych duchowych wyborów. Co za wspaniały dzień, być na tej Ziemi jako człowiek. Co za wspaniały dzień świętowania prawa życia tutaj.

Weźmy głęboki oddech razem. Utrzymam ten Shoud stosunkowo krótkim. Zdumiewające!

Nauczanie O Życiu Na Ziemi

Na naszym ostatnim zebraniu w Hamburgu z Kuthumi i Saint Germain, mówiliśmy o tym zadziwiającym nowym miejscu, które jest tworzone. To jest zdumiewające. Teraz, oczywiście, wiecie, że mamy Nową Ziemię. Nowa Ziemia jest jak biblioteka ludzkiej świadomości, magazyn całej informacji i uczuć, i zmysłów, i doświadczeń. Nowa Ziemia jest miejscem, gdzie wielu z was pomaga uczyć anielskie istoty, które nigdy wcześniej nie były na Ziemi i teraz zaczynają wchodzić.

Więc idziecie tam i słyszę twoje historie, twoje wykłady, jak je nazywacie. Tak wielu z was daje w nocy nauki tym nowym istotom, Kryształom, aniołom, którzy przychodzą do Ziemi pierwszy raz. Kocham słuchanie niektórych waszych historii, kiedy mówicie im jak to jest być człowiekiem. I, jeżeli ktoś to wie, to ty. Jeżeli jest ktoś, kto miał wcielenia od początku Ziemi, to ty. Jeżeli ktoś jest zakwalifikowany, by nauczać nowych, to ty.

Jest wielu z was uczących każdej nocy. Próbujecie pomóc im zrozumieć jak to jest przejść od świetlanego ciała, które nie ma żadnej wagi, żadnej gęstości jaką znacie – ono jest bardzo wolne – jak to jest wejść do ludzkiego ciała. I wiesz, pomimo tego o czym czasami rozmawiamy, pomimo przekleństw i narzekania jakie słyszę od was o istnieniu na Ziemi, to jest zdumiewające, kiedy oglądam jak stajecie przed grupą, stajecie naprzeciwko legionów aniołów, którzy teraz przychodzą do Ziemi i mówicie, "Nie ma niczego piękniejszego niż twoja dusza poruszająca się na Ziemi. Nie ma nic piękniejszego niż doświadczenie gęstości, doświadczenia oglądania, jak twoja twórczość kwitnie w tym miejscu nazywanym Ziemia.”

To jest zabawne, słyszeć was przed tymi grupami, mówiących o jedzeniu wspaniałego posiłku, próbujących wyjaśnić to aniołom, które nigdy wcześniej nie musiały jeść. Nie wyjaśniasz tego przez słowa albo umysł, wyjaśniasz to przez twoje uczucia. Wyjaśniasz jak to jest kochać się z innym człowiekiem. I znów, anielskie istoty, one, wiecie, łączą swoje świetlane ciała, ale to nie przypomina tego doświadczenia na Ziemi.

Słucham was rozmawiających z tymi nowymi wchodzącymi o odczuwaniu światła słonecznego na twojej twarzy. Oni nie mogą nawet zgłębić tego. Mówicie o spacerach w przyrodzie, chodzeniu w biologii wewnątrz biologii. Nie ma nic lepszego niż to. Muszę zachichotać czasami, kiedy wracasz z powrotem do swego trybu" jestem tylko skromnym człowiekiem”. Kiedy słyszę ciebie mówiącego w nocy do tych klas, to jest zdumiewająca rzecz. Właśnie tam twoja pasja się przejawia. Właśnie tam przejawia się twoja prawdziwa miłość życia.

Więc mamy tę Nową Ziemię i, jak Saint Germain ostatnio powiedział grupie, jest wiele innych ziem tworzonych właśnie teraz. To – co nazwalibyście – eksperymentem oryginalnej Ziemi dowiodło, że jest to takie energetyczne miejsce dla rozwoju duszy, że jest wiele innych ziem tworzonych właśnie teraz. Możecie myśleć, ze jest to dziwne, pomimo problemów wobec których ta Ziemia staje, ale czy to jest naprawdę? Czy to jest naprawdę? Jest to właśnie ta zmiana, którą ten świat przechodzi? To jest wystarczający wzrost świadomości, że tworzone są inne światy z dokładnie tymi samymi cechami fizycznymi, być może w innych wymiarach ale z tymi samymi warunkami. To daje dużo do myślenia.

Wielu z was ostatnio słyszało pewne rozmowy. Kiedy tylko pomyślałeś, że nie będziesz cofał się i nigdy nie będziesz wracał, teraz dostajesz wezwanie do tych nowych ziem, tych światów. One bardzo potrzebują nauczycieli. One bardzo potrzebują, by przynieść tam nasienie duszy, nasienie energii siły życiowej. Więc wiem, że kilku z was zmaga się ostatnio, kiedy słyszycie te rozmowy. Jak moglibyście, jako pionierzy świadomości i ludzkiej rzeczywistości nie mieć małej części siebie chcącej przejść do jednego z tych nowych miejsc?

Dobrze, nie przejdę do tego właśnie teraz. Zrobię to przed odejściem. Będę rozmawiał z wami o czymś, co zrobiłem – co właściwie jest unikalne, zdolność do wzniesienia się i kontynuowania tworzenia siebie nadal. To jest dużo bardziej skomplikowane, niż się to wydaje, ale będziemy mówili o tym. Teraz, powróćmy do kontynuowania naszego Shoudu.

Dom Przebudzenia

Więc na naszym zebraniu w Hamburgu mówiliśmy o nowym miejscu, które jest budowane, jest budowane właśnie teraz, w wymiarze oddalonym tylko o oddech. Właściwie w wymiarze, który jest tak blisko Ziemi, że gdyby przybyło odrobinę bliżej, byłoby materialne. Byłoby fizyczne, jak to co znacie.

Jest tak dużo przebudzonych ludzi właśnie teraz, którzy potrzebują miejsca, bezpiecznego miejsca, więc jest potrzeba centrum, jak moglibyście to nazwać. Skłaniamy się, by nazwać to – kiedykolwiek jest konfiguracja energii określonym celu, nazywamy to Domem. Teraz, nazywacie miejsce, w którym żyjecie domem, ale w anielskich królestwach Domem nazywamy zgodność energii i świadomości. Mamy Dom Sanandy, na przykład. Dom Michała. To są typowe duchowe centra albo miejsca zebrań. Jest dużo, dużo, dużo wszystkich wymiarów, ale teraz tworzycie Dom – Dom Przebudzenia – tak blisko do Ziemi, ale jeszcze nie całkiem zamanifestowany w fizyczności.

Budujecie go nie dla siebie. Naprawdę wyszliście poza to. Naprawdę. Budujecie to dla tych, którzy się budzą. I na całym świecie są miliony i miliony i miliony tych, którzy przechodzą swoje przebudzenie.

Mówiliśmy o tym wcześniej. Oni potrzebują miejsca, które jest bardzo blisko powiązane z energiami Ziemi. Dlaczego? Ponieważ kiedy oni wychodzą do innych królestw podczas stanu snu, podczas ich świata sennych marzeń, oni mają trudności z przynoszeniem tej energii albo świadomości z powrotem do Ziemi. Kiedy oni wychodzą w nocy, oni wędrują do innych królestw i następnie zapominają o tym, kiedy przynoszą to z powrotem. Wiecie jak to jest. Jesteście teraz znacznie lepsi w przynoszeniu istoty tego z sobą. Wiem, że narzekacie na przeszkadzanie w stanie snu, ale częściowym powodem tego jest przynoszenie z powrotem pakietów istoty tego większego obrazu rzeczy.

Więc wy, jako Shaumbra, przez ostatnich kilka lat pracujecie razem z innymi istotami, fizycznymi i niefizycznymi, by utworzyć ten dom przebudzenia. Więc to jest teraz miejsce, do którego wkrótce wszyscy ludzie na świecie będą mogli pójść. Tak blisko energetycznej konstrukcji Ziemi, że oni będą w stanie, nawet kiedy będą w stanie pełnej świadomości jako ludzie na Ziemi, będą mogli przynieść z powrotem ten typ uzdrawiania, tą integrację.

Pracujemy nad tym z wami od pewnego czasu i dzisiaj chcielibyśmy zabrać was tam jako grupę. Kuthumi poprowadzi tam swój autobus. (śmiech). On wziął tych w Hamburgu na tournée do Arcturus, a propos. Oddalonego o czterdzieści lat świetlnych, ale on ma bardzo szybki autobus, więc to nie było bardzo długą podróżą.

I mówimy to żartem i metaforycznie, ale zapraszamy was, byście rozszerzyli swoją świadomość z nami dzisiaj, chcielibyśmy zabrać was na wielkie otwarcie Domu Przebudzenia. Jest w tym wasza energia i to w dużej części.

I zanim w rzeczywistości wyruszymy, chciałbym wskazać kilka rzeczy. To jest miejsce, które ukształtowała wyobraźnia i świadomość. To jest miejsce, które ukształtowało pragnienie miłości. To jest miejsce, gdzie wy wszyscy powiedzieliście, "Chcę, by inni mogli korzystać z doświadczeń, przez które przeszedłem w moim życiu na Ziemi.” Dodaliście swoją energię do projektu i energetycznej konstrukcji tego miejsca. Jesteście częścią tego.

Powiedzieliście, że chcecie, by inni ludzie mieli swe przebudzenie łagodniejsze, by odkrywanie swej jaźni Ja Jestem nie prowadziło w ślepe uliczki, ciemne aleje, demony i potwory. Więc pomogliście utworzyć to miejsce. Powiedzieliście, że chcecie, by ci, którzy się budzą, nie przechodzili fizycznych urazów, które niektórzy z was mieli, a zwłaszcza umysłowych urazów, więc pomogliście utworzyć to miejsce.

Ono będzie otwarte oficjalnie dokładnie po roku od Skoku Kwantowego. Będzie otwarte 19 września. Właśnie zbliża się finał … teraz, to jest bardzo prawdziwe, Shaumbra i macie trudny czas niekiedy, próbując oddzielać co jest prawdziwe, a co jest wyobraźnią. Ale to są te same rzeczy. One tylko mają różne jakości, kiedy to jest tutaj w fizycznej Ziemi, w przeciwieństwie do nie - fizycznego. Ale to jest bardzo, bardzo prawdziwe.

Teraz, jak powiedziałem, oficjalne otwarcie nastąpi 19 września, i zdarzy się to tego samego dnia, w którym wasza nowa strona internetowa zostanie otwarta. Teraz, musimy powiedzieć naszemu drogiemu przyjacielowi Michelle MacHale, który pracuje nad tym projektem, nad tą nową stroną internetową. Myślisz, że to jest tylko informatyka, programy, oprogramowanie i te inne rzeczy? Myślisz, że to jest tylko to, co widzisz na ekranie przed sobą? Wcale nie. Przygotowałeś to, by spróbować wprowadzić to dzisiaj, mieć online. Data nie pracowała. To jest wyznaczone, by ruszyło 19 września.

Więc widzicie, że, to nie jest tylko strona internetowa, to jest portal do nowego Domu Przebudzenia. Energia Shaumbra będzie bardzo wybitna tam i kiedy każdy z was wejdzie na tę nową stronę internetową Shaumbra, och będziesz widział na ekranie. Będziesz widział różne obszary, ale naprawdę, to jest portal do Domu Przebudzenia.

Więc weźmy głęboki oddech. Pozwólmy Kuthumi, by powiózł nas swym autobusem …

(przerwa)

… i pozwólmy sobie, by rozszerzyć naszą energię do tego miejsca.

Kilku was pyta, kiedy zaczynamy wyruszać, „Czy to jest Centrum Serwisowe Shaumbry?” Ono jest nadal tam, jest dla ciebie. Jest dla ciebie. Ale ten Dom Przebudzenia jest dla wszystkich ludzi, którzy wybierają przejść przez ten proces, który dotyczy integracji świadomości właśnie teraz.

Ponieważ zatrzymujemy się … użyj twojej wyobraźni. Pozwólcie jej popłynąć. Nie czujcie się głupio używając swojej wyobraźni. To jest jedno z najważniejszych narzędzi jakie macie.

Ponieważ zatrzymujemy się tym Domu Świadomości i Przebudzenia, walczycie, by zobaczyć jak on wygląda, a jednym z atrybutów nowej świadomości, jak wiecie – jest ciągła zmian. Dla niektórych z was wygląda to jak Szmaragdowe Miasto. Dla niektórych z was wygląda na piękną rezydencję na jeziorze, ponieważ tak jest. Niektórzy z was nie mają żadnego obrazu i to jest odpowiednie.

Jeżeli nie masz żadnego obrazu, żadnego spojrzenia na ten Dom Przebudzenia z zewnątrz, przejdź na inny poziom. Przejdź na sposób interpretowania uczuć. Nie musisz widzieć tego. Pozwól sobie tylko czuć to. Nie próbuj decydować jak duże są drzewa, jak wysokie są ściany. Pozwól sobie tylko czuć. Być może to jest nawet potężniejszym narzędziem niż bycie w stanie wyobrażenia sobie tego.

Ponieważ mamy właśnie wejść tutaj, będę prosił was o zdjęcie butów. Proszę was o zdjęcie obuwia! (Widownia zdejmuje buty.)

Więc teraz, dlaczego proszę was o zdjęcie obuwia? (Linda mówi, "aby zobaczyć, czy to zrobimy”. (śmiech Tobiasza.) I nawet tych z was, którzy oglądacie czy słuchacie tego online, dostaniecie pozwolenie, jeśli zdejmiecie obuwie. To jest symboliczne. To jest symboliczne, ponieważ, widzicie, wasze buty, które nosiliście na swoich stopach, zebrały wiele na waszej ścieżce. One zawierają energię i brud z twojej przeszłości. I kiedy wchodzimy do Domu Przebudzenia, będziesz też prosił swoich studentów – och, będziesz zabierał ich tam – będziesz prosił ich, by zdjęli swoje buty jako symboliczny gest puszczania ich przeszłości, puszczania ścieżki, którą oni szli dotąd. Nie chodzi o to, że boimy się zabrudzenia Domu Przebudzenia. To chodzi o początek nowego.

I, kiedy wchodzicie do Domu Przebudzenia, prosimy was byście wzięli głęboki oddech. Weź głęboki oddech, nie tylko by zaprosić istotę do środka tego wymiarowego domu, który pomogłeś budować, ale dlatego, że to pozwala energii płynąć. I będziesz prosił swoich studentów, by wzięli głęboki oddech, ponieważ wielu z nich będzie w stanie wstrząsu i niepokoju, i potencjalnego bezruchu kiedy oni tu wkroczą. To będzie miejsce, które ty jako nauczyciel, przewodnik i uzdrowiciel możesz używać kiedykolwiek zechcesz, ponieważ pomogłeś je zbudować.

Więc kiedy poprosisz ich by wzięli głęboki oddech, to pomoże im dostarczyć poruszającej energii. Pomoże złagodzić ten niepokój i czasami panikę, pomoże im odzyskać moment Teraz..

Następnym krokiem, kiedy wchodzimy do Domu Przebudzenia, następnym krokiem jest napić się wody. Jest mnóstwo wody. Nie potrzebujesz nawet szklanki, tu, w górze. Tylko napić się wody, ponieważ woda, jak mówiliśmy wcześniej, jest cudem. Woda, jaką znasz – myślisz, że jest tylko tą przeźroczystą substancją, głównie czystą, którą wlewasz do szklanki i pijesz – ale jest tak dużo więcej w wodzie. Ona zawiera Nową Energię. Ona zawiera istotę energii. I kiedy ją pijesz, jest w tym uznanie, że jak mówiliśmy na początku – napełniasz się sobą ze swego własnego źródła. Napełniasz się energią siły życiowej. Więc to jest symboliczny gest. Więc wyobraź sobie siebie pijącego wodę.

Teraz spójrzmy wokoło, wokół tego Domu Przebudzenia, ponieważ wielu, wielu ludzi przyjdzie tutaj. Wielu z was będzie tutaj uczyło. Wielu z was przyprowadzi tu swoich klientów, swoich indywidualnych klientów. To zostało zaprojektowane i skonstruowane z odpowiednią energią w oświetleniu, ponieważ w oświetleniu i w kolorach są bardzo ważne cechy.

To zostało utworzone z bardzo szczególnymi dźwiękami. Teraz, nie mamy tu systemów dźwiękowych czy elektroniki. Nie potrzebujemy ich. Ale są dźwięki emanujące przez sale i pokoje. Kiedy przyprowadzisz któregoś z twoich klientów tutaj, jakiegoś człowieka, któremu pomagasz,którego prowadzisz i nauczasz, dźwięki, które oni usłyszą będą unikalne dla nich – dla nich konkretnie. One będą w typie rezonansu, który dostarcza bezpiecznej przestrzeni. Wydawanie dźwięków i oddychanie są dwoma najważniejszymi jakościami dla dostarczania bezpiecznej przestrzeni.

Co słyszysz albo czujesz, jest unikalne dla ciebie, więc nie oczekuj, że oni będą słyszeli albo będą czuli ten sam rezonans. To będzie unikalne dla nich. Ale to będzie tak ustawione, by pomóc im przywrócić siebie z powrotem do równowagi.

Kiedy spoglądamy dookoła tego Domu Przebudzenia, i to może zmieniać się właśnie teraz, ponieważ to jest dla wielu z was – wielkość, kolory, układ pokojów, być może w ogóle bez pokoi. Nie próbuj umysłowo określić jakie to powinno być. Pozwól sobie płynąć z tym. To zostało zbudowane ze wspaniałą energią przez ciebie.

Więc kiedy przyprowadzisz swoich klientów tutaj, czy zrobisz to w podróży wyobraźni jak to robimy właśnie teraz; czy zrobisz to na poziomie dusza z duszą – bądź uczciwy wobec nich, ale kiedy przynosisz ich tutaj, to dostarczy bezpiecznej przestrzeni dla nich. To dostarczy okazji dla uzdrawiania, dla transformacji, dla odkrycia.

Tutaj jesteś ich przewodnikiem. Będziesz pomagał im zrozumieć kilka rzeczy, które są w tym Domu Przebudzenia. Będziesz pomagał im zrozumieć, że tutaj, w tej bezpiecznej przestrzeni oni mogą być. Oni mogą uwalniać. Oni nie muszą niepokoić się o bycie zaatakowanym. Nie muszą niepokoić się, że ktoś będzie podkradał ich energię. Oni nie muszą niepokoić się tym, co było na starej ścieżce, którą szli. Tutaj jest miejsce, w którym oni naprawdę mogą odkryć, że cała energia szuka – i znajduje rozwiązanie.

To jest naturalny proces. To nie jest proces wymuszony przez umysł. To nie jest proces wymuszony przez wolę. Cała energia szuka rozwiązania i je znajduje. Jeżeli człowiek usiądzie w bezpiecznej przestrzeni – usiąść jest metaforą – ale przebywać, być w bezpiecznej przestrzeni, brać głęboki oddech, to pozwala odejść walce, pozwala odejść kontroli i oczekiwaniom; kiedy łączą się ze sobą, poddają się temu, kim naprawdę są, nie jakiemuś zewnętrznemu Bogu – ojej Bogu, który spowodował tak dużo problemów w przeszłości. Poddawanie się zewnętrznemu Bogu powoduje energetyczną kolizję, powoduje, że twój system przejdzie – twój kompletny system - biologia, umysł, duch i gnost – przejdzie albo do zamknięcia albo wielkiej zmowy. Kiedy poddajesz się czemuś, czego nawet nie znasz albo nie rozumiesz, poddajesz się zasadniczo niczemu, będziesz wchodził do typu topnienia. Twój system będzie zastanawiał się co u diabła się dzieje.

Ale kiedy poddajesz się sobie, swojemu Bogu w sobie i tylko pozwalasz, by naturalny proces miał miejsce, ciało zaczyna uzdrawianie siebie. Jak powiedzieliśmy o tym w Technologii Standardu, ono uzdrawia siebie.

Uspokaja umysł i w tym uspokojeniu zaczyna wracać do równowagi. Duch czuje się mile powitany i zaczyna tworzyć związek i integrować się ze swoim ludzkim aspektem. I to może zdarzyć się w tej całkowicie bezpiecznej przestrzeni.

W tej bezpiecznej przestrzeni, do której ty albo twój klient zgłosicie się do Domu Przebudzenia, nie ma żadnych metod. Nie ma żadnych terapii. Nie przynosimy tu dzwonków, ani olejków, ani kryształów. Nie przynosimy tu żadnych z tych zakłóceń. Tylko oni. Oni puszczają przede wszystkim – będziesz widział to; nawet nie musisz im tego mówić, oni będą to wiedzieli – pierwsza rzecz, której oni pozwolą odejść w tym Domu Przebudzenia jest czas. Czas.

Czas

Czas jest jednym z najsztywniejszych systemów wiary. Czas tworzy linearną ścieżkę, w której ludzie czują się złapani w pułapkę. Kiedy ludzie tak głęboko są włączeni w czas, czują się w więzieniu, złapani w pułapkę. Czy wierzą w reinkarnację czy nie, oni wierzą w przeszłość. I kiedy człowiek wierzy w przeszłość, wierzy, że to będzie kontynuowane do przyszłości.

Więc kiedy będziesz miał swojego klienta, albo będziesz z nim pracował kierując go do tego Domu Przebudzenia, on nagle zacznie mieć dziwne uczucia. Będzie coś wspominał - "Czas wydaje się tak zagmatwany w moim życiu właśnie teraz. Byłem tak dobry w planowaniu czasu, a teraz nie jestem w tym całkiem dobry.” Pamiętacie, jak przez to przechodziliście? Pamiętacie, jak coś wam mówiło w prawdziwym procesie przebudzenia, żeby pozwolić odejść pojęciu czasu. To jest jedna z bardzo, bardzo pierwszych rzeczy, które odchodzą.

Przeszłość nie jest niczym jak tylko doświadczeniem, jednakże z systemem wiary w czas, staje się również przyszłością. Przypomnij sobie, jak wcześniej mówiłem, że przyszłość jest uzdrowioną przeszłością.

Kiedy twój klient, przyjaciele, których prowadzisz, zaczynają pozwalać odchodzić czasowi, oni również zaczynają rozumieć, że przyszłość nie jest przeznaczeniem. Ludzie w większości właśnie teraz w to wierzą, że przyszłość jest przeznaczona i oni mają bardzo mało do powiedzenia w tym zakresie. Oni sądzą – nawet wiele tych istot nazwanych oświeconymi, kilku wielkich filozofów i pisarzy waszego czasu – wierzą, że przyszłość już jest wpół - utworzona. Oni wierzą, że jest ścieżka, która już jest utworzona dla nich, albo być może, że oni już ją utworzyli, a tak nie jest. W tym Domu Przebudzenia zaczną rozumieć, że przyszłość nie jest niczym innym jak potencjałem, a potencjały są rzeczami, które oni sobie wyobrażają.

Tak często ludzie obawiają się przyszłości, ponieważ to zostało utworzone w przeszłości. Oni obawiają się potencjałów, ponieważ im wydaje się, że przyciągają najwięcej tych najbardziej dramatycznych, tych najtrudniejszych. Ponieważ, jeżeli oni są w miejscu lęku i dramatu, jeżeli oni są w miejscu niepewności o siebie, to jest ich przyszłym potencjałem, który będą przyciągali do siebie. Nie będą widzieli innych wspaniałych potencjałów, które są dostępne dla nich.

Przyszłość jest szeroko otwarta, ale to wydaje się słabe, kiedy oni idą po linearnej ścieżce karmicznej. Właśnie mówimy wam, jutro możecie przyjąć nagłą zmianę kierunku. Jutro możecie otworzyć się, ujawnić wielką, nową świadomość dla siebie – jeżeli właśnie tak wybierzesz.

Więc twoi klienci zaczną pozwalać odchodzić przekonaniom na temat czasu i to jest pierwszy krok.

Będziemy przechodzili przez inne cechy Domu Przebudzenia, kiedy poprowadzę mój warsztat w Atenach, w Grecji. Dla bardzo określonego powodu chcę zrobić to tam. Informacja będzie przekazana dla Shaumbra, oczywiście. Ten Dom Przebudzenia jest dostępny dla każdego, dla każdego z was. Możecie pójść tam samotnie. Nie musicie zabierać swoich klientów, których prowadzicie. Możecie pójść tam samotnie. Pomogliście to zbudować.

Mówicie, "Więc, Tobiaszu, jak prawdziwe to jest? Czy to jest kolejna historia? Jest to metafora?” Powiem wam jak jest naprawdę. Pomiędzy tym i naszym następnym Shoudem wydarzy się coś, czego staniesz się tak świadomy, i ma to coś wspólnego z budynkiem, ponieważ pomogłeś zbudować to miejsce. Wydarzy się w ciągu tygodniu albo dwóch. Otworzy się wraz z otwarciem nowej strony internetowej, nowego portalu Domu Przebudzenia. Coś się wydarzy w twoim życiu – och, ty to tworzysz, nie my to robimy, to przychodzi od ciebie – ale coś spowoduje, że roześmiejesz się i powiesz, „Ach, właśnie o tym mówił Tobiasz”. Zobaczysz fizyczny, rzeczywisty przykład, który ma coś wspólnego z konstrukcją albo budynkiem.

Kilku z was złapie płaską oponę w samochodzie, kiedy najedziesz na coś samochodem i będziesz przeklinał fakt, że właśnie złapałeś płaską oponę w samochodzie. Ale kiedy spojrzysz i zobaczysz to, chcę byś miał dobry śmiech. To jest twój sposób mówienia do siebie – i nie my to robimy, mówisz do siebie – że to jest prawdziwe. To jest tak prawdziwe jak rzeczywistość, w której jesteś teraz.

Mógłbyś przypadkowo wpaść na ciężarówkę i kiedy spojrzysz wokół, zobacz jaki rodzaj ciężarówki to jest, to będzie przedsiębiorstwo budowlane. Żadne wielkie uszkodzenie, oczywiście, tylko małe trącenie łokciem, małe przypomnienie.

Mógłbyś zmusić jakieś narzędzie, by spadło na twoją stopę, (śmiech) i kiedy będziesz przeklinać skacząc i trzymając swoją stopę, będziesz miał dobry śmiech i mówiąc, "Teraz wiem, że to jest prawdziwe.”

Będziesz dawał sobie ten prezent. Robiłeś to przez długi czas. Zawsze prosiłeś Boga, by dał tobie znak, wiem jak wielu z was to robiło. To jest straszna rzecz dla ludzi, którą robią, kiedy nie znają Boga, do którego się modlą i czekają na znak od Boga, ale Bóg jest usprawiedliwiony tutaj, kiedy robisz to i wtedy nie ukazuje się; nie ma żadnego znaku. Wtedy uczysz się nie ufać Bogu. Kiedy uczysz się nie ufać Bogu, naprawdę uczysz się nie ufać sobie.

Ale teraz będziesz dawał sobie znak i kiedy to pojawi się znikąd, wejdź do twojej rzeczywistości i wtedy powiedz, "Ten Dom Przebudzenia, który pomogłem postawić dla innych ludzi, gdzie mogę pójść jako przewodnik, jako doradca, jako nauczyciel, to jest prawdziwe.” To jest prawdziwe. Nie mogę się doczekać, kiedy usłyszę wasze historie. Kocham to, kiedy się nimi dzielisz.

Tak, to jest istotą naszej dzisiejszej rozmowy. Dzisiaj było o nowym tworzeniu – muzyka i filmy i wszystkie rodzaje rzeczy, z którymi Shaumbra wchodzi. Ale wy wszyscy zostaliście włączeni w budowę Domu Przebudzenia.

I mówicie, "Jak niedługo, jak niedługo to zamanifestuje na Ziemi? Dlaczego to musi być w innym wymiarze?” Ach, Shaumbra, jesteście jeden krok przed metą.. To przyjdzie wkrótce.

Więc weźmy głęboki oddech czując istotę tego pięknego miejsca, gdzie przyjdą ci ludzie, którzy przechodzą przez swój proces przebudzenia, dokąd pójdziesz, by kontynuować twoje nauczanie, twoje ułatwianie. Świętujmy otwarcie tego Domu – Domu Przebudzenia, w bardzo krótkim okresie czasu. Kładziemy końcowe wygładzenia teraz i wkrótce będziecie mieć pełny dostęp.

Weź głęboki oddech …

(przerwa)

… i powrót z powrotem do twojego obecnego momentu. Nie ma niczego innego niż teraźniejszość. Inni ludzie przechodzący przez przebudzenie, kiedy zaczną uczyć się pozwalać odchodzić przekonaniom w czas i iluzję czasu, będą przychodzili zrozumieć jak cenny jest ten moment, ponieważ to jest ten moment, którym istniejesz, w tym momencie tworzysz twoje potencjały i w tym momencie łączysz wszystkie twoje doświadczenia z przeszłości.

I tak to jest.


© Copyright 2010 Geoffrey Hoppe, Golden, CO 80403

Tłumaczenie: Elżbieta Udałowska ( [email protected] )