Seria Twórcy

Lekcja 7: „Twórz szerokimi pociągnięciami”

Pytania i Odpowiedzi


10 Luty 2001 r.

I tak to jest, że kontynuujemy energię tego kręgu dzisiejszego dnia. To jest nasz ulubiony czas z Wami… gdy próbujemy odpowiedzieć na postawione nam pytania. Ponieważ wielokrotnie wcześniej mówiliśmy Wam, że są takie chwile, kiedy nie znamy odpowiedzi. Jesteście pionierami w nowej energii i dlatego rozwiązania mogą nie być jeszcze stworzone. Kiedy wspólnie pracujemy, Wasza boskość i boskość tych po drugiej stronie zasłony, dopiero wtedy zaczynamy tworzyć odpowiedzi.

Widzimy te zmiany w energii, które zachodzą w Was teraz. Będziemy mówić o tym przez moment.
Rozmawialiśmy o kwestii „modlitwy”. Zirytowało to któregoś lightworkers (chichocząc”, chcemy zrobić tu uwagę – i podkreślić ją – w żadnym wypadku nie potępiamy modlitw. Nie mówimy, że modlitwa nie była, lub nie jest stosowna. Po prostu mówimy, że kiedy zmieniacie swoją energię, zmieniacie swoją drogę, dostarczacie zmiany na drodze zewnętrznego świata. Modlitwa była Waszym potężnym narzędziem. Pomagała zogniskować energię, pomagała określić Wasze zamiary. Naprawdę pomagała Wam ustalić Waszą ścieżkę. Kiedy modliliście się ze szczerego serca, z miłością dla innych, to miało na nich wpływ, jeśli oni zechcieli wykorzystać tą energię.

Kiedy wyruszacie teraz w głąb nowej energii, już nie potrzebujecie modlić się o wynik. To się po prostu stanie. Może być to nieco trudne do zrozumienia. Kiedy wchodzisz do miejsca równowagi i pokoju, kiedy tworzysz szerokimi pociągnięciami, to po prostu zobaczysz manifestację tego. Będziecie przynosić te atrybuty innym, którzy będą mogli z nich skorzystać, jeśli tak wybiorą. Tam nie żadnej potrzeby wyrażania tego modlitwą. Tak po prostu będzie, ponieważ Ty tam będziesz. Wiemy, że zaczynacie to rozumieć.

Zaczynacie rozumieć, że pewna dynamika energii jest odpowiednia. Jeśli pewni ludzie wybierają chorobę, albo problemy z obfitością, zrozumcie, że jest to ich wybór! Honorujcie to i szanujcie to, i pozostawajcie w boskiej chwili. Kiedy oni zaczną szukać Waszego kierownictwa jako nauczyciela, wtedy naprawdę, naprawdę zaczniecie im pomagać. Modlenie się za innych jest niestosowną energią. Modlenie się, by inni nie byli tacy źli! Modlenie się, żeby inni przechodzili na ich stronę (śmiech publiczności), modlenie się, żeby inni nie byli tacy źli. Drodzy przyjaciele, Shaumbra, nauczcie się honorować ich, za to, gdzie są. Uczcie się tworzyć równowagę w sobie, a to ma wpływ na zmianę sposobu widzenia rzeczy na zewnątrz.

Nawet to najbardziej wstrząsające trzęsienie ziemi w Indii było odpowiednie. Błaganie Gai o zatrzymanie tego byłoby niestosowne, to jest konieczne. Gaja właśnie tak jak Wy, uwalnia stare energie. Po prostu kochajcie Gaję, bądźcie po prostu w miejscu równowagi, wtedy i Gaja znajdzie się w boskiej równowadze. Ludzie, którzy opuścili Indie w czasie trzęsienia, postanowili tak zrobić. To nie jest honorowe nie szanować ich ścieżki. Jakkolwiek trudne i bolesne może się to Wam wydawać, wszyscy, którzy ostatnio przeszli na drugą stronę, proszą o honorowanie ich. Gdy modlisz się ze smutkiem, wysyłasz energię smutku i rozpaczy, tracisz nadzieję. To jest to, co oni otrzymują od Was i nie chcą tego za bardzo.

Za to, oni chcą Waszego honorowania i Waszej akceptacji. Ale, Shaumbra, wychodzicie poza potrzebę modlitw. Modlitwa wskazuje, że są braki równowagi, że sprawy nie toczą się odpowiednio. A więc Shaumbra zrozumcie, że wszystkie sprawy są odpowiednie. Jeśli postanowicie przynieść równowagę nowej energii do tej sytuacji, po prostu bądźcie. Po prostu bądźcie w tej sytuacji. Zamiast czuć smutek i ból, po prostu wkładajcie swoją energię do tej sytuacji. Wasza nowa równowaga będzie dostępna dla tych, którzy postanowią jej użyć.
W tej nowej serii, kochana Shaumbro, zauważycie wiele zmian w dawnych zwyczajach. Będzie wiele zmian i będzie ich coraz więcej. Tyle w kwestii modlitw za innych.

I teraz przejdziemy do pytań.


1 PYTANIE: Cztery obszary dotyczące człowieka (obfitość, zdrowie, związki i poczucie wartości) są tak szerokie. Możemy je malować szerokim pociągnięciem wszystkie na raz, czy każdego wieczoru po jednym?

TOBIASZ: Drodzy przyjaciele, teraz jest czas słuchania wibracji i pieśni własnego, nowego domu. Odpowiedz sama na to pytanie! Poczujesz, czy to wywoła chaos, poczujesz, czy będzie to odpowiednie, poczujesz, kiedy przerwa między pociągnięciami będzie zbyt długa. Coraz częściej będziemy odbijać Wasze pytania do Was: jak chcesz to stworzyć?... jak Ty tego chcesz?
Nie możemy prowadzić Cię ogólną odpowiedzią na to pytanie, ponieważ dla każdego z Was jest to wyjątkowe, inne, niepowtarzalne. Są tacy, którzy poczują, że odpowiednie jest tworzenie szerokimi pociągnięciami wszystkich obszarów, podczas jednej nocy. Są tacy, którzy postanowią poczekać, poczuć, zobaczyć co się wydarza poza ich Nowym Pokojem, który stworzyli szerokim pociągnięciem. Mogą chcieć poczekać kilka dni lub tygodni. (śmiejąc się) ale ta grupa, która siedzi przed nami, my wiemy, że zaczniecie pracować dziś wieczorem!


2 PYTANIE: Tobiaszu, jaki jest związek między własną, Wyższą Jaźnią i Prawdziwą Jaźnią? Utożsamiałem te dwa określenia. Jakiekolwiek spostrzeżenia będą mile widziane.

TOBIASZ: Drogi, kochany przyjacielu, Ty ustawiałeś swoją Wyższą Jaźń, i Twoją boską Jaźń i Prawdziwą Jaźń na zewnątrz Twojego domu. One chcą teraz wejść. Tak, czy inaczej, to wszystko jest jednym. Jak dyskutowaliśmy wcześniej, przebywasz w jednym pokoju swojego domu, chociaż jest w nim wiele pokoi. To wszystko jest w Twoich granicach. Wiele pokoi tego, co nazwałbyś swoją Jaźnią, pod jednym dachem. Zacznij otwierać się na te inne pokoje. To wszystko jest w Twoich granicach. Ty myślisz, że tam są inne istoty poza Tobą, że jest wielki złoty anioł, który jest na zewnątrz ciebie. I jeszcze, Twoja boskość jest na pewnym poziomie w Tobie i stamtąd rośnie. Ona nie przychodzi waląc w drzwi Twojego domu. Ona rozświetla go od Twojego wnętrza. Rozdzielenie, jakie umieszczałeś między sobą i swoją boskością, i Duchem, potrzebuje połączyć się teraz razem w granicach Twojego Domu.


3 PYTANIE: Tobiaszu, co ja mogę teraz zrobić dla wzrostu swego procesu wzniesienia, ponieważ ta podróż dla każdego jest inna?

TOBIASZ: Po pierwsze, spędzaj więcej czasu w swoim Wewnętrznym Pokoju, to jest metafora wszystkiego kim jesteś. Tam są pieśni, tam są tony, tam jest harmonia, która pochodzi od ciebie. Wędrowałeś ulicami na zewnątrz domu, patrząc i poszukując. Podróżowałeś autostradami od miasta do miasta, szukając tych swoich części. Przynieś to teraz do środka. Słuchaj wibracji. Naucz się tutaj odpowiadać na własne pytania i tutaj szukaj nowych zrozumień.
Co więcej, jest tam wibracja, która przyciąga twórczość w bardziej dynamicznej formie. To jest „wprawianie w ruch” wibracji. Gdy stwarzasz, gdy stwarzasz szerokimi pociągnięciami, powstaje wibracja. Spróbujemy zdefiniować tą ludzka wibrację w anielskim języku.

(pauza)

To jest podobne do EH-LA-TONE. (z walką, aby odpowiednio przekazać ten ton), to jest wibracja EH-LA-TONE. EH-LA-TONE. To jest wibracyjna jakość, która nasila pomoc w tworzeniu. Pozwalajcie tej wibracji EH-LA-TONE być w szerokich pociągnięciach. To wprawi w ruch, to doda więcej ekspresji do tego. To jest coś, co pomoże zapoczątkować tworzenie energii. To jest wibracja, która doda mocy do tego. Pracujcie z tą wibracją. To jest jak postawienie wykrzyknika na własnym tworzeniu.

Teraz, wracając do Twego pytania. Po prostu słuchaj, po prostu usłysz tą pieśń swojego Domu, co ona ci mówi. Zostaniesz odpowiednio poprowadzony. Wtedy nie będziesz w strachu przed tworzeniem szerokimi pociągnięciami, i to pierwsze szerokie pociągnie rozpocznie ten proces.


4 PYTANIE: Tobiaszu, czy mówienie i wyrażanie słowami, głośno – własnych zamiarów lub pragnień czy potrzeb, jest skuteczniejsze niż myślenie, czy wewnętrzna rozmowa ze Wszystkim co Jest, albo Przewodnikami, bogiem, Sanandą,, czy to przyspiesza?

TOBIASZ: Wracasz do przeszłości, nawet mówiąc czy myśląc. To będzie pochodzić z obszaru jednej czakry. Znaczna część „wyrażania” pochodzi z umysłu. Jest to zbyt ograniczone i jest w tym zbyt dużo umysłowej aktywności. Duch słyszy Was, niezależnie czy słowa są wypowiadane, czy nie. Czasami dajecie się wciągnąć w pułapki, które wypowiadane słowa zawierają. Wiemy, że wielu z Was, wyraża inaczej, ujmuje rzeczy inaczej, przeredagowuje słowa, myśląc, że Duch, myśląc, że Bóg nie usłyszał Was poprawnie. To nie znajduje się w wypowiadanych słowach. To znajduje się w wibracji, która od Was emanuje, to zaczyna się w jednej czakrze. To jest tak po prostu. To jest to, co tworzy Waszą rzeczywistość.


5 PYTANIE: Tobiaszu i Rodzino, czy ja postępuję właściwie, albo co potrzebuję zestroić i w jakich obszarach? Czuje się tak samotnie. Mam rodzinę, moje dzieci są ze mną, ale nie mam nikogo rozumiejącego życie tak jak ja, z kim mógłbym dyskutować o swoich myślach i uczuciach.

TOBIASZ: Przyglądamy się energii tego pytania. (pauza) rzeczywiście przechodzisz teraz zmiany. To niej kwestią dostrajania instrumentu, czy robienia czegoś lepiej. Będziesz kontynuował zmiany i rozmach. Nie obawiaj się popełnienia błędów na swej drodze. Jesteś naprawdę na dobrej drodze. Jesteś naprawdę na dobrej drodze. Wielu lightworkers wybiera czas samotności dla poznania swych wewnętrznych odbić, które są niezbędne do naładowania własnych poziomów energetycznych. Ponieważ poruszasz się w głąb nowych energii i ponieważ jako pierwsi uczycie się wchodzenia na następny stopień zewnętrznego tworzenia – aktywnym, szerokim pociągnięciem – zastosuj to w obszarze swoich związków. Wiedz, że wtedy odpowiedni znajomi zostaną do ciebie przyciągnięci. Oni zaczną pukać do Twoich drzwi. I rzeczywiście jest dobrze, kiedy Shaumbra zawsze jest skłonna do łączenia. Widzimy, że wzrasta Wasz potencjał. Widzimy, jak przekazujecie przez Internet i łączycie się ze wszystkimi razem. Używajcie tych narzędzi Shaumbra, dzielcie się swymi doświadczeniami i myślami z podobnymi do Was.


6 PYTANIE: Około rok temu, mój brat spadł z wysokości 30 stóp z peronu, złamał miednicę i kilka kręgów. Odzyskał fizyczne siły, a teraz on sądzi, że do jego istoty przyczepiły się dwa inne byty w efekcie urazów jego eterycznego ciała podczas operacji. On również czuje, że jego eteryczne ciało jest atakowane przez obce byty. W minionym roku kontaktował się z kilkoma uzdrowicielami, przeprowadzili z nim kilka terapii, ale do tej pory bez powodzenia. Czy możesz rzucić jakieś światło na to i jakie środki są potrzebne, aby go od tego uwolnić?

TOBIASZ: Drogi przyjacielu, ten wypadek był sposobem na wstrząśnięcie i poluzowanie starych kwestii, które szukają uwolnienia. Upadek dosłownie wyniósł je na powierzchnię. Teraz jest sytuacja, że stare kwestie znajdują się na powierzchni, ponieważ nadszedł czas przyjrzeć się im, pobłogosławić i pozwolić im odejść.

Obarczanie obcych bytów odpowiedzialnością z a to, jest oddawaniem im swojej własnej mocy. To oddaje moc samej istoty, o czym mówiliśmy wcześniej. To oddaje energię temu złudzeniu, oddaje energię czemuś, co mnie ma na ciebie wpływu. Również pytamy, dlaczego obcy chcieliby wchodzić do twojego ciała i żyć w ten sposób? Jest wiele innych miejsc, w które mogliby pójść! Drzewo owocowe byłoby lepszym miejscem dla ich życia (śmiech publiczności). Zrozum, że wiele braków równowagi z przeszłości zgłasza się teraz po honor, po miłość, po błogosławieństwo. Wtedy Cię opuszczą i wrócisz do równowagi. Jednakże, jeśli będziesz kontynuował sądzenie, że obcy mówią Ci jak masz żyć, chętnie usiądziemy i obejrzymy jak będziesz grał według własnych reguł.


7 PYTANIE: Kochany Tobiaszu, w zeszłym miesiącu pokazałem video oz grudniowego przekazu Tobiasza, więźniom federacyjnego więzienia. (Crimson Circle ma plany przeprowadzenia przekazu w więzieniu). Jeden z więźniów ma następujące pytanie: Dlaczego Tobiasz chce tu przyjść i być z nami? On chce tu przyjść i litować się na nami? On zamierza sprawdzić naszą przeszłość? Dlaczego On chce tu przyjść? Więzień stał się bardzo poruszony, kiedy to mówił i widziałem w jego złotym polu żółte plamki i brązowe plamki. Wysuwała się kwestia zdrady, która spowodowała u niego wielki ból i wsadziła go do więzienia. Czy masz dla niego i innych wiadomość?

TOBIASZ: Drodzy przyjaciele, to jest takie dobre pytanie. Podzielę się przygodą, którą wywołuje we mnie wiele uczuć. (pauza).

Ja, Tobiasz, zginąłem w więzieniu, w czasie któregoś dawnego, dawnego życia. Byłem właścicielem ziemi, właścicielem. To nie było w tym życiu, w którym nosiłem imię Tobiasz, bo zostałbym wyrzucony z Waszych Świętych Pism (śmiech publiczności). To było życie, które nastąpiło potem. Byłem właścicielem ziemi i miałem przeciwnika u władzy, który bardzo pragnął mojej ziemi. Znalazł sposób, by mnie zamknąć w więzieniu. Byłem w średnim wieku i miałem rodzinę. Zostałem skazany, aby umrzeć w więzieniu. Wtedy miałem wielu gniewu w sobie. Miałem w sobie wiele uczucia zdrady przez Ducha. Nie mogłem zrozumieć, nie mogłem zrozumieć, po co miałbym sobie stworzyć takie doświadczenie jako człowiek. To było jedno z moich najważniejszych wcieleń dla mnie. Więzienie stało się dla mnie z czasem miejscem ciszy i odbiciem prawdziwego związku z Duchem. Po przeminięciu początkowego uczucia gniewu, zdrady, zrozumiałem Ducha w sobie i Boga we mnie.

Nie umarłem jako człowiek nieszczęśliwy. Nie umarłem w gniewie. Umarłem doszedłszy do nowego wglądu i nowego oświecenia. W tym życiu uwolniłem się od wszystkich więzów, które nałożyłem na siebie kiedykolwiek, dosłownie i w przenośni.

Ten, który przekazuje moje słowa, Cauldre (Geoffrey Hoppe), którego nazywam moim synem, również przebywał w więzieniu. Nie tak dawny czas temu, ale też nie w tym życiu…dziękuję (chichocząc) prosił, bym zakończył to. (śmiech publiczności). To nie było tak wiele wcieleń temu, kiedy siedział za kratkami z powodu zuchwałej działalności, dlatego on nas teraz nie chce.(śmiech publiczności). W tym czasie zrozumiał rzeczywistą kondycję człowieka i poziomy energii. Zrozumiał, że na tym świecie była niesprawiedliwość. To ściągnęło go w dół z krzesełka, na którym zasiadł. Nie będzie wielu słów, które pragniemy przekazać więźniom; usiądziemy z nimi, poprosimy ich, by poczuli naszą energię. Jeżeli będą oni skłonni do otwarcia się, pójdziemy do najgłębszych poziomów. Pójdziemy na najgłębsze poziomy powiedzieć „kochamy Was bardzo”, „jesteśmy Waszą rodziną”, „wiemy, że jesteście tutaj z wyboru Waszej duszy”. Posiedzimy z Wami chwilę w najgłębszym współczuciu, ponieważ tez byliśmy tam.


8 PYTANIE: Tobiaszu, ja często tracę pokój i spokój, który przekazywał Kryon, to co nazywał zachowaniem neutralnego rdzenia. Wydaje się, że nie jestem w stanie trwale go osiągnąć.

TOBIASZ: Ty i wszyscy, którzy czują się Shaumbra, przechodzicie wiele zmian. Jest wiele dostrajania w tym momencie. Wiele uczuć utrzymujecie w równowadze. Spokój będzie trudny przez resztę dni Waszego życia, ale pokojowa równowaga, wewnętrzna równowaga jest odpowiednia. Będziecie mieli głębsze zrozumienie sposobów tej pracy. Przestaniecie się czuć jak w bitwie z dualnością, ale raczej w równowadze miłości. Chcecie być bardzo czynni w następnych dniach. Jest dużo zmian i energii, i prosiliście by być częścią tego. Nie znajdujecie się tu jako przypadkowa osoba, ale jako twórca. Dlatego wszyscy tu jesteśmy.


9 PYTANIE: Tobiaszu, teraz, gdy wybrałem życie, a by z pasją wykonywać swą pracę, wyzwania finansowe stały się intensywniejsze. Jaka jest główna nauka, aby przejść przez to łatwo?

TOBIASZ: Wchodzić do swego nowego domu, brać wielki pędzel i szerokimi pociągnięciami utrzymywać w równowadze obfitość, a następnie nie wchodzić temu w drogę. Pozwalać swej boskości wejść i przynosić rzeczy, których pragniesz. Spędzasz tak wiele czasu w swoim umyśle, spadasz tam tak wiele czasu. Robisz to powodu swoich wcześniejszych doświadczeń. W starej ludzkiej energii musiałeś stwarzać każdy moment. Musiałeś walczyć w dualności. Musiałeś budować wokół siebie ściany. Teraz poruszasz się w nowej energii. Lekcja tworzenia szerokimi pociągnięciami jest prosta, i to jest pierwszy krok do stwarzania nowej energii. Stwarzać szerokim pociągnięciem i pozwalać temu na nową równowagę. Może to oznaczać zmianę miejsca pracy. Może to oznaczać pójście nową drogą i to jest całą część procesu. Mówimy, że jest to najlepsze, tworzyć szerokim pociągnięciami i po prostu schodzić z drogi. Potrzebne finansowe zasoby przybędą i zapukają do Twoich drzwi.


10 PYTANIE: Tobiaszu, wyjaśnij mi proszę, jak powinniśmy „siadać” ze swoimi strachami.

TOBIASZ: Drodzy przyjaciele, jesteście przyzwyczajeni do walczenia ze strachem, kiedy się pojawia. Waszą naturalna reakcją było przeciwstawianie się mu. O, rzeczywiście, wejdzie strach, i panika i obawy wejdą. To wszystko są naturalne i odpowiednie energie przez pewien okres czasu. Zamiast walczyć ze strachem – zamiast dodawać mu energii – po prostu usiądź z nim, ze swoim niepokojem w straszliwej sytuacji, twarzą w twarz. Waszą naturalną reakcją jest zmartwienie, szaleńczy niepokój, i przymus aktywności zewnętrznej. Czujesz, że musisz przeciwstawić się strachowi. Po prostu usiądź z nim, po prostu przyjrzyj się mu. Spytaj go, dlaczego jest w twoim życiu. Spytaj, czy nie zechciałby być już zwolniony. Może on czeka, aby móc opuścić twoje życie. Zrozum, że on nie jest rzeczywisty, jeżeli już tak nie wybierasz.
Już rozmawialiśmy, po co szukacie” obcych” To jest przykładem bezpodstawnej obawy. Gdy oddasz im kontrolę, one zaczną rosnąć. One powiedzą ci, że przychodzą z ważnego miejsca, wzniesionego i potężnego miejsca. Powiedzą Ci, że jesteś posłańcem, że w przeszłości popełniałeś wiele błędów. Ci „obcy” to złudzenie, będzie mówić Wam, że przynoszą Wam odpowiedzi. Jeżeli tak jest, to dlaczego nie wylądują i nie powiedzą tego wszystkim? Dlaczego oni nie współpracują z Waszymi rządami i wszystkimi „lightworkers”? Tak jest dlatego, że oni nie mogą. Oni nie mogą przyjść tutaj - to są aspekty waszej przeszłości, krzyżującej się z Waszą rzeczywistością. Oni kłamią mówiąc Wam o swojej wyższości.
To samo jestże strachami, one kłamią i mówią, że są prawdziwe. Drodzy przyjaciele, dajemy Wam tak proste narzędzie: gdy te strachy wchodzą, wyjmijcie swój mistrzowski pędzel i malujcie wprost nad nimi! (śmiech i aplauz publiczności)


11 PYTANIE: Tobiaszu, proszę skomentuj różnice pomiędzy kontraktami które już wygasły a tymi, które są nadal aktualne.

TOBIASZ: Dla wszystkich, którzy utożsamiają się z tymi słowami Wasze kontrakty wygasły! Pozostały tkwiące głęboko energie, które kontynuują utrzymywanie się. To są te najbardziej interesujące. To rzeczy, które studiujemy po drugiej stronie. Gdy przeszedłeś drzwi i weszliście do innego pokoju, dlaczego stare energie uparcie się Was trzymają? Stwierdzimy to dzięki Wam, kiedy zaczniecie spędzać więcej czasu w swoim Wewnętrznym Pokoju Waszego nowego domu, cichym pokoju; spędzajcie tam więcej czasu, przyjaciele, na pozostawianiu starej energii, by sprowadzić ją z kursu, na spokojniejsze przejście. Dowiadujemy się dzięki Wam, że stare struktury energii nie są tak łatwe do zwolnienia. Kiedy walczysz z nimi zamiast je kochać i akceptować, gdy próbujesz siłować się z nimi na rękę, gdy próbujesz walczyć, one stają się silniejsze i mają skłonności do pozostawania dłużej.
Jest grupa osób, która pracuje z kilku wysuniętymi do przodu energiami, z dosłowną falą wibracji, która pomoże uwolnić te stare energie. To są jak twoje własne pasożyty, które kurczowo trzymają się twojego składu energii. One nawet mogą przedostać się z wami przez proces oświecenia. To, czego Was uczymy, kiedy będzie dawać im Waszą moc, walcząc z nimi, one staną się większe. Wkrótce powiemy wam więcej o metodach pracy z nimi, kiedy ta grupa uzyska nowe informacje. Przepraszamy Was, że w tym momencie nie możemy dać lepszej informacji, ale uczymy się wraz z Wami.


12 PYTANIE: Naprawdę jestem członkiem tej grupy? Jeśli tak, to dlaczego miałem trudności z przyjazdem tutaj, dlaczego nie doświadczam tych wszystkich rzeczy, o których mówią inni?

TOBIASZ: Po pierwsze, mówimy, że każda droga jest inna. Każda droga jest inna i kiedy oczekujesz przechodzenia pełnego zestawu przeżyć innych, to nie jesteś zbyt sprawiedliwy dla siebie. Dostanie się tutaj sprawiło ci trudności, ponieważ nie jesteś zbyt pewny tego, czy chcesz tu być. Nie jesteś tak pewny, czy chcesz być częścią tych zmian, które następują. Nie jesteś tak pewny, czy chcesz być częścią tej pierwszej fali ludzi, którzy wchodzą do nowej energii. I dlatego mamy szacunek i honor dla tych, którzy wybrali być pierwszymi i za którymi za moment pójdzie druga, trzecia i czwarta fala.
Czy jesteś Rodziną? Rzeczywiście! Jesteś jednym z tych, których znaliśmy wcześniej? Rzeczywiście, w innym wypadku nie zostałbyś przyciągnięty do tej energii. Są tacy, którym jest dane przeczytać te przekazy i oni nie są w stanie wyjść poza pierwszą linijkę. To nie jest dla nich dobre w tym momencie. Oni wykonują inną pracę. Jesteś rodziną? Rzeczywiście jesteś i zawsze jesteś tu mile widziany.


13 PYTANIE: Tobiaszu czy mógłbyś omówić położenie astrologiczne dla Shaumbry w tym momencie?

TOBIASZ: Moi najdrożsi przyjaciele. Odłóżcie swoje stare drogi astrologiczne w tym momencie…. Dla siebie. Dla ludzi, którzy nie wchodzą do nowej energii ziemi, astrologia jest całkowicie odpowiednia. Natomiast Ty wyruszyłeś do swego nowego życia. Jak to sobie wyobrażasz? Jaki układ ułożyłeś sobie na narodziny swojej nowej Własnej Jaźni? To nie jest już dla Ciebie odpowiednie zostać prowadzonym przez gwiazdy. Przypominamy Wam, że to Wy stworzyliście te gwiazdy! Wykroczyliście poza potrzebę bycia prowadzonym przez energie gwiazd… tam są energie, które Wy tam umieściliście.

Stwarzacie nowe gwiazdy i energie dla nich, gwiazdy, których nikt przed Wami nie odkrył! Wy określacie ich energetyczne wzory. Teraz, wiemy, że nie wszyscy będą zadowoleni z tej uwagi. Nie potępiamy astrologii w jakikolwiek sposób, to jest wciąż odpowiednie dla większości ludzi, ponieważ większość ludzi zatrzymała się na spacerze w starej energii. Dla Shaumbry, jeśli teraz ktoś Wam odczyta układ gwiazd, albo ci, którzy widzą energię, oni nie będą mogli zrozumieć co się z Tobą dzieje. Nie zobaczą Waszego pola energetycznego i będą wstrząśnięci – ponieważ patrzą w stare miejsce. Twoje nowe pole jest teraz w innym miejscu. Dla tych, którzy odczytują układ gwiazd i robią Wam wykresy, tam już nic do Was nie pasuje. To wróciło do przeszłości. To nie będzie pasowało do ciebie. I, jeżeli teraz wybierzesz prowadzenie się przez gwiazdy, to może was zranić.


14 PYTANIE: Tobiaszu, czuję przyciąganie do pomagania osobom, które przygotowują się na przejście na druga stronę. Zauważam, że jest to trudne i osłabiające moją biologię. Czy znajdę dość siły, aby wykonywać tą pracę?

TOBIASZ: Rzeczywiście, jest służba, do której jesteś wzywany. Bierzesz na siebie zbyt wielkie napięcie, aby dobrze przeprowadzać te istoty. Starasz się za mocno. Uczciwie bądź z nimi. Po prostu rozmawiaj z nimi, jak człowiek z człowiekiem. Filozofuj z nimi. Dostarczaj im słów z Karmazynowego Kręgu, to im pomoże. Po prostu bądź z nimi w tej sytuacji przejścia. To jest to, czego oni chcą najbardziej.
Powód, dla którego czujesz się zmęczony i osłabiony leży w tym, że napinasz się zbyt mocno. Tu tracisz energię. Właśnie siadaj z nimi w miłości, honoruj ich. Trzymaj ich za rękę w czasie przejścia. To wzmocni zarówno ciebie jak i ich.


15 PYTANIE: Tobiaszu, czuje się odłączony od głównego toru. Czuję się zupełnie zdezorientowany, zagubiony. Tak rozpaczliwie chciałbym się znowu połączyć.

TOBIASZ: Teraz przechodzisz od starej energii do nowej. Niefortunnie, tam gdzie wchodzi nowe, tam pojawia się uczucie rozdzielenia. Tam pojawia się rozczarowanie, i uczucie obojętności. Teraz odbywa się przełączenie w całym systemie, które jest trudne do przejścia. W tym czasie po prostu pamiętaj, że nigdy nie jesteś sam, pamiętaj, że jesteśmy z Tobą. Odrzuć obawy przed popełnieniem błędu, co widzimy w Twojej energii, widzimy, że zamrażasz się, że paraliżuje Cię zmartwienie, że możesz zrobić coś nie tak, podczas procesu transformacji. Obawiasz się podjęcia działania, obawiasz wyrażania się. Odrzuć troski na bok. Z całej dynamiki energii, jaką widzimy wokół ciebie, Ty nie możesz zabłądzić. Zacznij ufać sobie i zrozum, że jest to proces, przez co właśnie przechodzisz.


16 PYTANIE: Czy jesteś bliźniaczym płomieniem Jana Tobera, jak on przekazywał?

TOBIASZ: Wcześniej omówiliśmy pojęcie bliźniaczego płomienia. Drodzy przyjaciele, nie ma zagubionej części ciebie, czy mnie, w żadnym stworzeniu. Jeżeli określacie „bliźniaczym płomieniem” miłość dwojga ludzi, którzy razem przebywają na różnych drogach – którzy są w głębokiej miłości do siebie – to jest dobra energia w tym. Jednakże, jeżeli macie zamiar używać „bliźniaczy płomień” na kogoś, kto ma zapełnić Waszą pustkę, to przeszukacie wszechświat w nieszczęśliwej podróży.
W całym tego słowa znaczeniu, jesteś pełnym w sobie. Wrażenie bycia niekompletnym pochodzi z przekraczania Ściany Ognia, z roztrzaskania po przekroczeniu. Czy nie bawi Cię podobieństwo słów – „bliźniaczy płomień” i ściana ognia”? (śmiech publiczności), nie ma żadnej twojej zagubionej części. To było doświadczenie z przejścia przez Ścianę Ognia. Ty i ja jesteśmy kompletnymi dla siebie.


17 PYTANIE: Tobiaszu, włożyłem wiele problemów do piekarnika Łaski, ale nie zauważyłem, aby wiele z tego wyniknęło. Czy jest jakiś rytuał, który trzeba wykonać przed włożeniem, aby osiągnąć rezultat?

TOBIASZ: Część tego doświadczenia z Piekarnikiem łaski polega na pozwoleniu łasce wykonać tą pracę. Jest wiele oczekiwań, kiedy wstawiacie do Piekarnika sprawy. Uwolnijcie oczekiwania. Puśćcie je. Niech sprawy znajdą swoją własną, boską równowagę. Czujemy Twój niepokój, kiedy wkładasz do piekarnika problemy. Spodziewasz się wyniku za określoną liczbę minut i według Twojej definicji.
Drodzy przyjaciele, Częścią doświadczenia z Piekarnikiem Łaski jest pozwalanie, cierpliwość i ufność, że to następuje. Nie miejcie żadnych oczekiwań. Gdy nie ma żadnego oczekiwania poza boską równowagą, o wiele przyjemniej przeżyjecie swoje życie. Wasze wyniki będą o wiele potężniejsze i dużo bardziej satysfakcjonujące dla was.
Wyruszasz do energii, całkiem różnej od starej. Wciąż próbujesz odbudować siebie w oparciu o starą energię i starymi ludzkimi sposobami wyuczonymi w poprzednich życiach. Poniekąd, nowa energia jest zlepkiem starych zwyczajów. W starych energiach, próbowałeś przez umysł stworzyć swoje sytuacje. Modliłeś się o wyniki. Próbowałeś zrozumieć świat zewnętrzny nie rozumiejąc swego wewnętrznego. Widzicie to?

Ponieważ zmieniacie wibrację twego Wewnętrznego Domu szerokim pociągnięciem, to zatacza ono szerokie koło i zmienia percepcję i rzeczywistość poza twoim domem. W starej energetycznej drodze stwarzania, musiałeś określić, jaki ma być Twój świat, musiałeś przypominać mu, czego oczekujesz. W nowej energii, idziesz do swego pokoju z narzędziami łaski i akceptacji, przyzwalania i ufności. Z tymi narzędziami w sercu, bierzesz pędzel i wywołujesz szerokimi pociągnięciami nową wibrację równowagi i satysfakcji.

Kochamy Was wszystkich mocno.

I tak to jest.

-------------------------------------------

Tobiasz z Karmazynowej Rady (the Crimson Council) jest prezentowany przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado. Historia Tobiasza, z biblijnej Księgi Tobiasza, jest dostępna na witrynie www.crimsoncircle.com. Materiały Tobiasza są oferowane bezpłatnie od sierpnia 1999, momentu kiedy jak powiedział Tobiasz ludzkość przekroczyła potencjał destrukcji i wkroczyła w Nową Energię.

The Crimson Circle jest światową siecią ludzkich aniołów, którzy są pierwszymi przechodzącymi w Nową Energię. Kiedy doświadczają radości i wyzwań statusu wstępujących, pomagają innym ludziom w ich podróży poprzez dzielenie się, troskę i przewodnictwo. Ponad 40,000 ludzi odwiedza witrynę Crimson Circle każdego miesiąca ,aby przeczytać ostatnie materiały i dyskutować o swoich doświadczeniach.

The Crimson Circle spotyka się co miesiąc w Denver, Colorad, gdzie Tobiasz prezentuje ostanie informacje poprzez Geoffrey’a Hoppe. Tobiasz twierdzi, że on i inni z niebiańskiego Crimson Council channelują w zasadzie ludzi. Według Tobiasza, czytają oni nasze energie i przekazują naszą własną informację z powrotem do nas, abyśmy mogli zobaczyć to z zewnątrz, podczas gdy doświadczamy tego wewnątrz. Zebrania Crimson Circle są otwarte dla wszystkich, ale wymagane są RSVP. Nie trzeba do niczego wstępować ani wnosić jakichś opłat. The Crimson Circle czerpie swój dostatek poprzez otwartą miłość i dary Shaumbry z całego świata.

Najwyższym celem Crimson Circle jest służba w charakterze ludzkich przewodników i nauczycieli tym, którzy idą ścieżką wewnętrznego duchowego przebudzenia. Nie jest to misja ewangelizacyjna. Raczej, wewnętrzne światło doprowadzi ludzi do progu waszych domów po wasze współczucie i troskę. Będziecie wiedzieli co robić i czego nauczać w tej właśnie chwili, kiedy unikalna i cenna istota ludzka, która zamierza wyruszyć w podróż Mostem Mieczy, przyjdzie do was.

Jeśli to czytasz i masz poczucie prawdy i związku z tym, to jesteś członkiem Shaumbry. Jesteś nauczycielem i przewodnikiem ludzi. Pozwól nasieniu boskości wewnątrz siebie zakwitnąć w tej chwili i w czasach, które nadejdą. Nigdy nie jesteś sam, ponieważ masz rodzinę na całym świecie i aniołów wokół siebie.

Ten tekst może być swobodnie rozpowszechniany bez opłat, na zasadzie niekomercyjnej. Prosimy o zawarcie informacji w całości, łącznie z tą notą. Wszystkie inne wykorzystania tekstu muszą być zatwierdzone na piśmie przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado.

© Copyright 2000 Geoffrey Hoppe, P.O. Box 7328, Golden, CO 80403. E-mail to [email protected]. All rights reserved.

Translation: przy użyciu translatora Elżbieta Udałowska. E-mail [email protected]