Materiały Tobiasza

The Divine Human Series – Seria Boskiego Człowieka


Shoud 5. „Nowa Ziemia”

Pytania i Odpowiedzi

8 grudnia 2002 r.I tak to jest, drodzy przyjaciele, że kontynuujemy energię tego naszego spotkania. Patrzymy na was i widzimy, że wielu z was korzysta z tej okazji spotkania Shaumbry, by puścić rzeczy, które już wam nie służą. Puszczacie na głębokich, wewnętrznych poziomach. I one wyjdą do uwolnienia na powierzchnię, za kilka dni i tygodni później.
Ale, przychodzicie tu z pasją i życzeniem i siłą, by puścić te wszystkie rzeczy, tak, że naprawdę możecie być wolni. Naprawdę możecie być wolni od starych tożsamości. Możecie być wolni właśnie tak, jak to powiedzieliście w swoim Shoudzie, od starych zasad. Śmieliśmy się, kiedy słyszeliśmy, jak wyrażacie to. Czekaliśmy na was, kiedy to powiecie – że jest czas pozwolić odejść starym zasadom, które nieśliście ze sobą tak długo.

Są stare zasady w kościołach, co jest dobrem, a co złem. I, one tylko nasilają dualność. Jest wiele zasad nawet w waszym New Age, kto ma rację, a kto nie. Znajdujemy to u wielu, którzy budzą się na swojej duchowej drodze, odszukują nauczycieli New Age, i są tam konfrontowani z takimi samymi zasadami jakie mieli od starych kościołów.

Więc, to jest zachwycające słyszeć was, Shaumbra, mówiących, że jesteście gotowi uwolnić te zasady. W Shoudzie mówiliście, że te zasady już wam nie służą. Mówiliście, że jesteście gotowi wziąć w posiadanie swoje własne królestwo, swoją własną jaźń. Tak, rzeczywiście, jak wspomnieliście w Shoudzie, obserwujcie się dziś, jutro, w następnych tygodniach i miesiącach… Patrzcie jak stare zasady pojawiają się i dyktują jak żyć. Gdy to zrobicie, rozpoznacie je, po co one są. Rozpoznacie, że już ich nie chcecie.

Nie potrzebujecie, aby te zasady mówiły wam, co jest dobre, a co złe, prawe, czy krzywdzące, ponieważ w pewnym sensie, nie ma żadnego zła czy dobra. Jak powiedzieliśmy wam wcześniej tego dnia, wszystko, co kiedykolwiek zrobiliście, było pomocne wam w zrozumieniu, kim jesteście. Wszystko, co kiedykolwiek robiliście dało wam nowe doświadczenie i zrozumienie.
Dualność była wspaniałą grą, którą stworzyliście do pomocy, by zobaczyć dwa punkty widzenia, do pomocy, aby zobaczyć się w zwierciadle, aby zrozumieć kim jesteście.

Ale teraz przechodzicie do nowego czasu i Nowej Energii „Ja Jestem. Jestem Duchem, Jestem Bogiem Także, Jestem światłem i ciemnością. Ja Jestem Tym Kim Jestem”. Słyszeliście te słowa wiele razy wcześniej, wiele, wiele razy od wielu innych. Ale teraz czas na użycie ich, nie mieć jakieś intelektualne pojęcie, nie mieć ich, jak to niektórzy z was używają, do żartów, gdy rozmawiacie z innymi, ale by było to żywe w waszym życiu.

Ja Jestem Duchem. Jestem święta. Jestem godna. Jestem Początkiem i Jestem Końcem. Jestem Wszystkim”. Drodzy przyjaciele, przyjaciółki, drodzy przyjaciele, to jest Nowa Energia. To jest droga Nowej Energii. To jest energia Nowej Ziemi. Ale to również może być energia w waszym dzisiejszym życiu. „Ja Jestem” – już nie próbując znaleźć kim jesteś… już nie musząc szukać swojej tożsamości. Zrobiliście już wiele z tego.

Teraz jest czas odejść od tych zasad, które narzuciliście sobie. Teraz jest czas żyć z mądrością i zrozumieniem, że wszystko, co kiedykolwiek robiliście służyło celowi. Wszystko, co kiedykolwiek robiliście budowało naczynie waszej duszy. Teraz jest czas na bycie boskim, ludzkim aniołem na Ziemi, ze zrozumieniem, że Ja Jestem… Ja Jestem.

Z tym, bylibyśmy zadowoleni odpowiadając na wasze pytania.


PYTANIE OD SHAUMBRA 1: Cześć Tobiaszu. Moje pytanie wraca… dobrze, faktycznie to miło, że potwierdziłeś o tych wielowymiarowych istotach, o których mówiłeś wcześniej, że te istoty mogą być zobaczone przez nas ludzi, usłyszane w kamieniach, drzewach, latarniach ulicznych. I właśnie zastanawiam się, co miałeś na myśli?

TOBIASZ: To jest doskonałe pytanie. I najpierw zaczęlibyśmy od powiedzenia, że wszystko ma swoją świadomość… wszystko… wszystko. Ziemia, drzewa, liście na drzewach, zwierzęta… tak, nawet rzeczy, które zostały stworzone przez człowieka – plastikowe butelki, krzesło, światło. To wszystko ma świadomość. Ma swoją wyjątkową wibrację. Rzeczywiście, kiedy stajecie się bardziej wrażliwi, kiedy porzucacie stare filtry, możecie to widzieć.
Świadomość jest wielowymiarowa. Na przykład, pojedynczy ptak, taki jak sójka błękitna, może mieć swoją własną świadomość. I tam jest również świadomość wszystkich błękitnych sójek, błękitnej sójki świadomość. Wtedy jest również inny poziom - świadomość ptaków. Wtedy jest również inny poziom – świadomość zwierząt. Wtedy zawiera to również świadomość całej Ziemi. Więc, jest to bardzo wielowątkowe i wielowymiarowe.

Ponieważ otwieracie się i stajecie się dużo bardziej świadomi tych spraw, możecie rozmawiać z tymi energiami. Tak, rzeczywiście. I, Shaumbra, zachęcamy was do rozmawiania z tymi wszystkimi energiami, porozumiewać się z nimi. Nawet energia ołówka, który trzymasz w swojej dłoni, ma swoją własną świadomość. Nie takiego ducha, jak wasz. Ale to ma świadomość i możecie z tym rozmawiać.
Możecie rozmawiać ze starymi meblami, które istniały od stu lat… i usłyszeć historie, które powiedzą wam o ludziach, którzy siadali w nich! (śmiech publiczności), wszystkie te rzeczy są żywe i dynamiczne. Jako oświeceni ludzie, możecie rozmawiać z tym. Może mieć dużo zabawy bawiąc się z tym.
Podczas, kiedy obniżacie swoją drogę w dół, zróbcie stop świadomie. To powie wam, ilu ludzi biegało wokół tego. To powie wam, ilu ludzi przeklinało to. To pozwoli poczuć wam magnetyczną siłę tego. To pozwoli wam czuć siłę tej świadomości. Jest tyle warstw i poziomów.

Teraz, stajecie się czasami trochę zdezorientowani, ponieważ wchodzicie pomiędzy te różne warstwy i poziomy. To może początkowo trochę mącić w głowie. Ale, ponieważ z tym pracujecie, ponieważ rozmawiacie ze wszystkim wokół siebie, będziecie mogli rozpoznać, która to jest warstwa czy poziom…, z którym się komunikujesz… który czujesz.

Wtedy to wyjdzie nawet daleko poza te rzeczy, które są wokół was. Są warstwy i poziomy wielowymiarowej świadomości, które egzystują nawet w tym pokoju, poziomy istnień, które zostawiły swoje ludzkie ciało a wciąż bywają w świecie. Nazywacie je duchami. Są niektórzy w tym pokoju teraz. Są oni bardzo zdziwieni wami, wszystkimi wami (więcej śmiechu), oni nie są pewni, po co tu są, ale jest tu coś, co je przyciągnęło.

Są rzeczywiście poziomy świadomości aniołów, które tu są. One kochają, kiedy rozmawiacie z nimi. To sprawia, że one świecą, i to sprawia, że wy świecicie.
Są międzygalaktyczne poziomy świadomości. Tam są, jak wy to nazywacie, inteligentne formy życia na poziomach międzygalaktycznych. Powiedzieliśmy, że kiedy będziecie uważni na swój materialny wszechświat, to nie ma tam już za dużo. Ale jest dużo w środku, na innych warstwach i poziomach. Jest niewiele organizmów żywych na tych innych planetach w waszym wszechświecie. Ale, są organizmy żywe w warstwach poniżej, powyżej i obok.

One cały czas czekają, a propos, aby pewnego dnia wejść do tej warstwy, którą nazywacie swoim wszechświatem. Oni czekają na was, aż zrobicie swoją pracę, która pozwoli otworzyć portal , przez który będą oni mogli wejść w to, co nazywacie swoim materialnym wszechświatem. Wielu z tych, których nazywacie obcymi, istnieje na międzywymiarowym poziomie.
Ponieważ, jak powiedzieliśmy wcześniej, oni są wami z przeszłości. Oni są wami z przeszłości. W pewnym sensie, oni są przeszłością pod względem czasu. W pewnym sensie tak jest, ponieważ wy zasiewaliście te rasy, które nazywacie obcymi. Wy zasiewaliście… wy zaczynaliście te rodziny i te grupy. Wtedy poszliście naprzód. Więc, oni wciąż niosą tak dużo waszej energii.
Jest życie wszędzie wokół was. Jeśli będziecie cisi i otwarci w głębi waszego serca, będziecie słyszeć to wszystko. Wkrótce będziecie zdolni widzieć to wszystko. Jest świadomość w kamieniu, który będzie rozmawiał z wami. Kiedy nauczycie się rozmawiać z kamieniem, zrozumiecie jak go przenosić bez dotykania go.


PYTANIE OD SHAUMBRA 2: Tobiaszu, jako gejowski członek Shaumbry, chciałbym właśnie Ci podziękować za pełne współczucie i słowa zrozumienia. I właśnie chcę, by wszyscy homoseksualiści, lesbijki i biseksualiści mieli to współczucie i zrozumienie.

TOBIASZ: Dziękujemy ci za Twoją podróż, za to co wniosłeś swoim życiem. Prosimy całą Shaumbra, aby teraz uhonorowali brawami, to co zrobiłeś (oklaski publiczności). Pewnego dnia, pewnego dnia ludzie obejrzą się za siebie, w dni, kiedy był twardy podział pomiędzy męskością i żeńskością, mężczyzną i kobietą, i oni będą zastanawiać się, dlaczego kiedykolwiek tak się zdarzyło. Pewnego dnia oni obejrzą się i zobaczą prawdziwych wojowników, którzy połączyli w sobie te energie, a którzy teraz w społeczeństwie przeżywają trudności, znosząc gniew tych, którzy nazywają się religijnymi. Dziękuję.


PYTANIE OD SHAUMBRA 3: Tobiaszu, w Serii Twórcy powiedziałeś, nam, że jeśli postanowimy coś stworzyć, to możemy. Dlaczego to nam nie wychodzi? (śmiech publiczności)

TOBIASZ: Zasady! Zasady, wasze zasady! Poczucie własnej wartości! Wszystkie te kwestie, o których mówimy w kółko… stare kwestie minionych żyć, w które jeszcze utykacie, przeszłe życia, w których składaliście śluby ubóstwa, zasad, które uwalniacie dopiero teraz, w tym życiu!
Wiecie, drodzy przyjaciele, że wasz największy strach to jest przed waszą umiejętnością stwarzania? Niepokoicie się o to, że kiedy usuniecie wszystkie ściany, wszystkie zasady, wszystkie ograniczenia, bariery i filtry, że możecie stworzyć coś strasznego czy złego. Wracacie w tył, do czasów, zanim kiedykolwiek zeszliście na Ziemię, kiedy stwarzaliście materialny wszechświat, kiedy były wielkie wojny i wielkie bitwy. I powiedzieliście sobie, „NIGDY” więcej nie wyrażę swojej mocy pod żadnym względem! I proszę, stojąc przed nami, pytacie, dlaczego nie możecie stwarzać?
Nie widzicie sami, dlaczego nie możecie stwarzać? Nie widzicie tych filtrów i barier, które umieściliście wokół siebie, strach przed byciem twórcą? Teraz, pozwalajcie temu odejść i stwarzajcie cokolwiek, czego pragną wasze serca.

Martwicie się, że stworzycie dla siebie zbyt wiele. Nie martwcie się, że jeżeli stworzycie obfitość dla siebie, to jej zabraknie dla kogoś. To nie jest tak. Wystarczy dla wszystkich. To jest tylko kwestia własnej wartości. To wszystko zależy od waszej godności.

Macie umiejętność stwarzania wszechświatów. Teraz wnieście tę umiejętność i tę moc do Ziemi, nie bójcie się tego, kim jesteście. „JA Jestem” Pamiętajcie, „JA JESTEM”. Nie musicie już więcej ćwiczyć tworzenia czegoś, zanim coś się zdarzy. Widzimy wielu ludzi, którzy siadają i czekają, czekają, by coś stworzyć, ale nie wyrażając tego. To się nie zdarzy, jeśli nie zrobicie pierwszego kroku. Obfitość się zaczyna, kiedy wy zaczynacie. Zdrowie się zaczyna, kiedy wy zaczynacie. Związki i wszystkie inne rzeczy, o które ludzie wciąż się niepokoją… to się zaczyna, kiedy wy zaczynacie. Weźcie tą czarodziejską różdżkę, którą macie i zróbcie to! Zgoda! Jesteś twórcą!


PYTANIE OD SHAUMBRA 4: Faktycznie się cieszę, że to powiedziałeś. Mam ochotę łamać zasady i to jest czas dla mnie na tworzenie. Odchodzę od imienia Linda Lee, i ja jestem tu do pomagania ludzkości. I można się ze mną kontaktować przez [email protected]. I ja dziękuję Tobie za moją podróż. I będę bardzo szczęśliwa mogąc pomóc innym.

TOBIASZ: Rzeczywiście. I, przez zmiany, które w sobie zrobiłaś, pomagasz ludzkości. Przez udostępnienie siebie i oświadczenie, że jesteś nauczycielem, jesteś gotowa prowadzić innych, którzy przyjdą do Ciebie. Naprawdę, to czyni wielką różnicę. Rzeczywiście, dla wszystkich z was, dla wszystkich z was, jest jedna rzecz do uczenia innych, że oni również są Bogiem. Oni będą uczeni na wiele różnych sposobów, w zależności od osoby, która do was przyjdzie. Ale rzeczywiście, udostępniajcie siebie. Stańcie się nauczycielami, niech wasza własna dusza usłyszy, że staliście się gotowi na wszystko, cokolwiek przyjdzie na waszej drodze. I tak będzie.


PYTANIE OD SHAUMBRA 5: Cześć. Najpierw chcę powiedzieć – Dziękuję Tobie Tobiaszu…, dziękuję Geoff… Lindzie. Z podziękowaniami, i część tych podziękowań jest za to, że około 10,12 lat temu bałem się stawać przed ludźmi i mówić. I oto jestem! I myślę, że Duch naciskał mocno, inaczej bym tu nie stał teraz. O, co chcę powiedzieć? Wiesz, gdy byłem dzieckiem, byłem gorliwym katolikiem, i pierwsze pytanie w katechizmie jest „Gdzie jest Bóg” i „Bóg jest wszędzie”. Więc w 80 ja czytam, jestem Bogiem, i to było całkiem łatwe do objęcia. I, następnie, gdzieś po drodze dowiedziałem się, że katolik oznacza uniwersalny, tak to wtedy nazywano. Och, nie jestem katolicki. Właśnie jestem katolik. I oto jestem. I utknąłem. Tobiaszu, czy wiesz co mam na myśli, gdybym odniósł się do „listu”, to jest coś, co napisałem, gdy czułem się zablokowany. Ale, w każdym razie czuję, że uporam się poczuciem własnej wartości, i mam brak zaufania, niezrozumienie. Komentarz dla mnie proszę, ponieważ chcę pomóc jak największej ilości ludzi.

TOBIASZ: Wiemy, że wielu z was czuje się teraz zablokowanymi. Część tego pochodzi ze starych kwestii, które wciąż się pojawiają. I, jak powiedzieliśmy, to stanie się łatwiejsze za kilka następnych miesięcy. To stanie się łatwiejsze. Inna część pochodzi z tego, co powiedzieliście w Shoudzie dzisiaj – macie tak wiele starych zasad, które teraz przeszkadzają. To jest czas na uwolnienie ich. Pozwalajcie temu odejść, po zauważeniu czym te stare zasady były, a następnie puszczajcie je.
I, drodzy przyjaciele, dodajemy tu, do każdego z was, nie tylko tego, który zadał to pytanie – jak to powiedzieć – to nie jest wasze zadanie zmieniać kogokolwiek, czy ratować świat. My wiemy, że tak wielu z was, z najgłębszej miłości waszego serca mówi „ja mam tu pomagać ludzkości, ratować ludzkość”. Ale, nie ma czego ratować!
Oni lubią swoją zabawę (śmiech publiczności), oni mają radość i zabawę z chorobami w swoim ciele, ż problemami, które realizują ich małżonkowie i ich przyjaciele. Oni spędzają zachwycający czas na bitwach, które toczą we własnym umyśle.

Rozumiecie, że również przyszliście stamtąd? Przeżyliście te wszystkie doświadczenia. I do czasu, kiedy nie staliście się gotowi na swoje przebudzenie, to było częścią waszej podróży.
Więc przypominamy każdemu z was, że jesteście nauczycielami dla tych, którzy do was przyjdą. Oni podejdą, kiedy to będzie odpowiednie. Nie ma niczego, co macie głosić innym. Nie musicie być jednym z tych, którzy wchodzą na mównicę i głoszą zasady. Nie musicie mówić o tym, co mówił Tobiasz. Macie mówić im to, co mówi wasze własne serce.

Dla Ciebie w szczególności, kto zadał to pytanie, jest – jak to powiedzieć – kilka osobistych kwestii, którymi najlepiej byłoby zająć się teraz. Więc zamierzamy prosić Cię, byś omówił to z Cauldrem później. Lubimy go proponować! (śmiech publiczności), dyskutować z nim. On pyta nas, o której godzinie on ma wolne, ale my wiemy, ze on znajdzie czas. Najlepiej byłoby nie omawiać tu tego raczej osobistego tematu. Ale dziękujemy Ci za okazję omówienia kilku rzeczy.


PYTANIE OD SHAUMBRA 6: Cześć Tobiaszu, jestem Jimem. Dziękuje za bycie tu i przekazy i to piękne oświecenie, te informacje, które nam dajesz, które zmieniają nasze życia. Ja czuję… albo zmieniam swoją świadomość, mam ochotę zmieniać nie tylko moje życie, ale tych wokół mnie, których spostrzegam. Jedno z pytań, które stawiam – my wybieramy ból do zmiany siebie?

TOBIASZ: Rzeczywiście, robicie to. Duch nigdy nie pociąga za sznurki, nigdy nie pociąga za sznurki. Aniołowie nie pociągają za sznurki. Każde doświadczenie, które sobie dajecie, wybieracie dla siebie. Teraz problem polega na tym, że nie zawsze wiecie, jak wybieracie te rzeczy. To jest zrobione na innych poziomach, których nie rozpoznajecie w tym stanie świadomości. Dajecie sobie wszystkie te typy doświadczeń.
Dawniej dawaliście sobie doświadczenia oparte na wyobrażeniu własnej karmy, oparte na wyobrażeniu o własnej równowadze. Teraz tak wielu z was wraca tam Zrozumcie, że nie ma żadnej karmy. Ale, naprawdę, wszystko jest dodawane do waszego rozwoju i części waszego rozumienia.

Teraz jesteśmy w czasie przejścia, gdzie nie ma żadnej potrzeby lekcji. Nie ma potrzeby bólu i trudności. Jesteście przechodzącymi od własnej pracy, do bycia tam dla innych, kiedy jest to odpowiednie dla nich przyjść do ciebie, być dla nich w usłudze. Rozmawialiśmy o tym wcześniej, kiedy mówiliśmy wam „to już nie chodzi o was”. Są rzeczy, które wchodzą do waszego życia, ponieważ macie być przewodnikiem i doradcą dla innych. Ale to zaczynacie od siebie. Umieszczacie się w miejscu, by być nauczycielem dla innych.

W odpowiedzi na Twoje pytanie – Duch i anioły, nigdy, nigdy nie tworzą scenariuszy dla Ciebie. To wszystko przychodzi z wewnątrz. I, kiedy popatrzysz na to w ten sposób, przyjdzie lepsze zrozumienie tego, jakim naprawdę jesteś twórcą.

Linda: to byłoby ostatnie pytanie.

TOBIAS: jedno więcej byłoby odpowiednie. (śmiech publiczności)

PYTANIE OD SHAUMBRA 7: Podziękowania za wszystko, co robisz, Tobiaszu i wszyscy. Chciałbym pozbyć się bólu. Chciałbym tego… I chcę, by to odeszło! Nie przejmuję się jaka jest moja podróż. Chcę, by to odeszło. Jak to zrobić? (śmiech publiczności i brawa)

TOBIASZ: Kochamy to, że mówisz to tak prosto! (więcej śmiechu), i rzeczywiście – jak to mówimy – rozumiemy jak trudne to może być, rozumiemy, że ten ból, który niesiesz, jest po pierwsze, właśnie jest złudzeniem. Nie musisz czuć tego w ten sposób. Ale to jest właśnie złudzenie. Zrozum, że możesz zażądać, by ten ból odszedł. Możesz się przy tym upierać. Jesteś twórcą. Jesteś władcą własnego królestwa. Ten ból jest tam z powodu starych kwestii, rzeczywiście. Ale wciąż pozwalasz mu mieszkać w sobie.
Możesz usunąć ból. Kazać mu odejść. I, jeśli to wraca, to po to, by Cię sprawdzić, zobaczyć, jaki silny jesteś. Jeśli to wraca, wymagaj ponownie, by odeszło. Wymagaj, by to odeszło.

Teraz, to jest dobre wyjście, Shaumbra, ponieważ tak często, kiedy będziecie zmieniać umysłowo rzeczy, kiedy puszczacie rzeczy, tak często one wracają, ponieważ to jest autotest. To jest wasz sposób zastanawiania się, czy naprawdę poważny jesteś w tym, kim jesteś i co robisz. Czasami musicie powtarzać to w kółko, do czasu gdy zrozumiecie na poziomie duszy, i usłyszycie swój własny głos mówiący „Ja Jestem”. Więc, najlepiej powiedzieć temu bólowi, że już nie ma na niego miejsca w waszym życiu, kazać mu odejść. Jesteś twórcą. Jesteś władcą swojego własnego królestwa.


I tak to jest, drodzy przyjaciele, że wchodzimy w ten cudowny okres wakacji i Bożego Narodzenia na Ziemi. Dochodzimy tym razem do ukończenia siatek. To jest czas dla was, spędzić przyjemnie tych kilka następnych tygodni, te ostatnie pozostające tygodnie do ukończenia siatek, rozumiejąc, że teraz macie dostęp do swojej całej boskości. Ale, macie to przyjąć do siebie, przyciągnąć, posiadać i używać tego.

Kochamy to zakończenie roku na Ziemi, ponieważ energie są tak cudowne. Jest tak dużo otwarcia serca.. Jest tak dużo miłości i otrzymywania. Tak, rzeczywiście, jest stres. I będzie stres wokół, ponieważ, jak wspomnieliśmy na początku naszej dyskusji, stres, który jest, spowodowany jest zmianami, które nadchodzą.

Ale będziemy z wami, ponieważ lubimy ten świąteczny okres, który kochacie, który dzielicie z bliskimi. Będziemy blisko was.

Rzeczywiście, nigdy nie jesteście sami.

I tak to jest!

--------------------------------------------

Tobiasz z Karmazynowej Rady (the Crimson Council) jest prezentowany przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado. Historia Tobiasza, z biblijnej Księgi Tobiasza, jest dostępna na witrynie www.crimsoncircle.com. Materiały Tobiasza są oferowane bezpłatnie od sierpnia 1999, momentu kiedy jak powiedział Tobiasz ludzkość przekroczyła potencjał destrukcji i wkroczyła w Nową Energię.

The Crimson Circle jest światową siecią ludzkich aniołów, którzy są pierwszymi przechodzącymi w Nową Energię. Kiedy doświadczają radości i wyzwań statusu wstępujących, pomagają innym ludziom w ich podróży poprzez dzielenie się, troskę i przewodnictwo. Ponad 40,000 ludzi odwiedza witrynę Crimson Circle każdego miesiąca ,aby przeczytać ostatnie materiały i dyskutować o swoich doświadczeniach.

The Crimson Circle spotyka się co miesiąc w Denver, Colorado, gdzie Tobiasz prezentuje ostanie informacje poprzez Geoffrey’a Hoppe. Tobiasz twierdzi, że on i inni z niebiańskiego Crimson Council  channelują w zasadzie ludzi. Według Tobiasza, czytają oni nasze energie  i przekazują naszą własną informację z powrotem do nas, abyśmy mogli zobaczyć to z zewnątrz, podczas gdy doświadczamy tego wewnątrz. Zebrania Crimson Circle są otwarte dla wszystkich, ale wymagane są RSVP. Nie trzeba do niczego wstępować ani wnosić jakichś opłat. The Crimson Circle czerpie swój dostatek poprzez otwartą miłość i dary Shaumbry z całego świata.

Najwyższym celem  Crimson Circle jest służba w charakterze ludzkich przewodników i nauczycieli tym, którzy idą ścieżką wewnętrznego duchowego przebudzenia. Nie jest to misja ewangelizacyjna. Raczej, wewnętrzne światło doprowadzi ludzi do progu waszych domów po wasze współczucie i troskę. Będziecie wiedzieli co robić i czego nauczać w tej właśnie chwili, kiedy unikalna i cenna istota ludzka, która zamierza wyruszyć w podróż Mostem Mieczy, przyjdzie do was.

Jeśli to czytasz i masz poczucie prawdy i związku z tym, to jesteś członkiem Shaumbry. Jesteś nauczycielem i przewodnikiem ludzi. Pozwól nasieniu boskości wewnątrz siebie zakwitnąć w tej chwili i w czasach, które nadejdą. Nigdy nie jesteś sam, ponieważ masz rodzinę na całym świecie i aniołów wokół siebie.

Ten tekst może być swobodnie rozpowszechniany bez opłat, na zasadzie niekomercyjnej. Prosimy o zawarcie informacji w całości, łącznie z tą notą. Wszystkie inne wykorzystania tekstu muszą być zatwierdzone na piśmie przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado.

© Copyright 2002 Geoffrey Hoppe, P.O. Box 7328, Golden, CO 80403. E-mail to [email protected]. All rights reserved.

Tłumaczyła za pomocą translatora Elżbieta Udałowska; [email protected]