I tak jest, drodzy przyjaciele i Shaumbra, że zbieramy się znowu na nasz czas uzdrawiania, nasz czas dzielenia się, nasz czas przerwy w raczej gorączkowym przechodzeniu od Starej Energii do Nowej. Nieco przeciągnęliśmy tą muzykę (muzyka grana przed Shoudem), ponieważ jest to czas, kiedy możemy naprawdę do was mówić, kiedy możemy naprawdę płynnie wejść tutaj.

To, czego dziś pragniecie – pocieszenia, nowej równowagi w waszym ciele i umyśle, zmiany, która jest trudna do przejścia – tak wiele z tej pracy wykonaliśmy, podczas tego śpiewu… kiedy otwieraliście swoje serca… kiedy nie byliście w swoich umysłach… kiedy otwieraliście bramy, przez które napłynęliśmy. Daliście ten dar samym sobie.

Tak wielka przemiana może być uczyniona dźwiękiem. Słuchają nas teraz lub czytają ci, którzy pracują z taką formą terapii. Dla tych, którzy mają trudności i brak równowagi, istnieją pewne częstotliwości, które pomagają przywrócić tą równowagę.

To nie jest nowa myśl. Uczeni odkryli już dawno temu, że dźwięk ma dramatyczny wpływ na energię siły życiowej.

Muzyka może mieć wpływ na wasze własne życie. Piękna muzyka, którą właśnie słyszeliście („Ave Maria” Schuberta w wykonaniu Natalie Campbell z jej CD „Blue of the Flame”) była, w pewnym sensie, channelowana. Kompozytor i śpiewaczka pozwolili na przepłynięcie przez siebie odpowiednich energii. Tak, oczywiście, byli twórczymi artystami, którzy wyrazili swoją energię poprzez głos i poprzez instrumenty. Pozwolili, aby strumień przepłynął przez nich. W tym nagraniu zawarte są niesamowicie równoważące energie.

Droga Shaumbro, istnieje tak wiele nowych typów modalności, tak wiele nowych źródeł, z których możecie czerpać w swojej pracy. Spójrzcie poza oczywiste. Spójrzcie poza kursy, które są już rozwinięte. Bawcie się dźwiękami i kolorami. Bawcie się wszystkimi energiami, które przychodzą do was z miejsca pomiędzy wymiarami. Wszystkie one są wam dostępne.

Kiedy grała muzyka, pozwoliła wam również być tak bardzo w Teraz tutaj z rodziną w tym pomieszczeniu, z rodziną, z którą łączycie się poprzez Internet. Pozwoliła wam być w tej chwili, oddychać bezpiecznie i głęboko. Kiedy to czyniliście, zmienialiście wibrację tego, kim jesteście.

Jesteście energetyczną siłą. Przyciągacie wszystko do siebie i wysyłacie z powrotem waszą wibracyjną sygnaturę do wszystkiego wokół was. W waszej energii następuje zamknięcie się kręgu. Dzisiaj o tym porozmawiamy.

Kiedy pozwalacie się sobie odprężyć i być w chwili i słuchać z takimi cudownymi energiami, otwieracie fenomenalną dynamiczną energię, która pozwala wszystkiemu, co odpowiednie wejść do waszego życia. Powtarzaliśmy to tak wiele razy. Wiemy, że dla wielu z was jest to trudna koncepcja. Ale, to do was przyjdzie. Uwolnijcie wasze oczekiwania na temat tego, co, jak myślicie, powinno być w waszym życiu. Otwórzcie wasze serca i poczujcie cały ten potencjał. On do was przychodzi.

Drodzy przyjaciele, uczycie się całkiem Nowego sposobu życia. Uczycie się być w Nowej Energii, gdzie wszystko przychodzi do was, gdzie możecie być w rozszerzonym Teraz. W tym rozszerzonym Teraz, wszystko, czym kiedykolwiek byliście, może wrócić do was, aby wam służyć. Wszystko do was powraca, ale w nowy, inny i odpowiedni sposób.

Uczycie się, że nie musicie planować wszystkich szczegółów swojego życia. Nie musicie planować, co się wydarzy za miesiąc, za sześć miesięcy czy sześć lat. To po prostu do was przychodzi. Wiemy, że jest to wyzwanie. Wiemy, że głęboko to kwestionujecie. Ale taki jest sposób Nowej Energii.

Nauczyliście się tak dobrze, jak wszystko zaplanować. Staliście się w tym mistrzami. Teraz, kiedy już rozumiecie całe to planowanie, i organizowanie, i życie na Starej linearnej ścieżce… teraz możecie ją opuścić.

Wielcy Mistrzowie nauczyli się wszystkich technik malarskich. Musieli być biegli tych technikach, aby zostać Mistrzami. Kiedy już opanowali stare techniki malarskie, zrzucili tytuł Mistrza i zaczęli eksplorować zupełnie nowe sposoby tworzenia na płótnie. Wielcy Mistrzowie malarstwa wiedzieli, że są ekspertami technik. Po opanowaniu technik, mogli się od nich uwolnić i eksplorować nowe rodzaje ekspresji, ekspresji, która była pod prąd wszystkiemu w ich czasach.

Wy tacy jesteście, Shaumbra. Nauczyliście się jak planować i organizować, jak prowadzić wasze rachunki, jak robić te wszystkie ludzkie rzeczy. Nauczyliście się ich całkiem dobrze. Nie wyrzucacie ich ani nie odrzucacie życia na linearnej ścieżce. Po prostu przekraczacie je. Po prostu opanowaliście je.

Teraz jest czas, aby odłożyć te techniki w celu eksplorowania Nowej świadomości. To właśnie teraz robicie. Stopniowo, lecz pewnie, uczycie się, jak pozwolić Nowej Energii na wejście w wasze życie i jak z nią tańczyć. Dowiadujecie się, że przy całym swoim planowaniu i organizowaniu, nie mogliście byli osiągnąć czegoś tak wspaniałego. Uczycie się być Twórcą w waszym Teraz.

Co się stanie, kiedy przestaniecie planować i organizować? Będą miliony i miliony ludzi, którzy podejmą się tego za was! (śmiech publiczności) Oni ciągle się uczą. Oni kochają to robić. Oni tym żyją.

O tak, ciągle jeszcze może będziecie musieli wykonywać niektóre takie czynności z powodu środowiska, w którym pracujecie. Ale będziecie wiedzieli, że to tylko czynności. Nawet starzy mistrzowie malarstwa czasami powtarzali pociągnięcie pędzla z przeszłości, ale wiedzieli, co robią. Wiedzieli, że robili to tylko po to, aby pozostać w kontakcie z tą energią. Ale, ci Mistrzowie, wiedzieli, że wykroczyli poza stare sposoby.

Jesteście w tym samym punkcie, Shaumbra. Opuszczacie Starą linearną ścieżkę. Zaczynacie doświadczać, jak to jest, kiedy wszystko napływa do waszego życia. Zaczynacie doświadczać wielkiej otwartości i ufności i łaski, kiedy wszystko napływa do waszego życia… wszystko.

To jest wielka zmiana. Będziemy jeszcze o tym mówić. Chcemy, abyście dalej nad tym pracowali, ciągle i ciągle. Kiedy poczujecie, że utknęliście i jesteście sfrustrowani, kiedy znajdziecie się w ślepym zaułku, zrozumcie, że pracujecie w Starym. Weźcie głęboki oddech i po prostu pozwólcie wszystkiemu przyjść do was.

Wiemy, że niektórzy z was pokiwają głowami i powiedzą: „Tobiaszu, to nie może być takie proste!” Ach… jeśli nie chcecie, żeby takie było, to nie będzie. Ale to może być takie proste. To może być tak satysfakcjonujące.

(pauza)

Droga Shaumbro, mamy dzisiaj cudownego gościa, gościa, którego już dość dobrze znacie. Znacie dobrze te energie. Tak jak wy, ten gość przechodzi przez zmiany i proces uwalniania. Nasz gość wspierał życie na tej planecie Ziemi. Utrzymywała tak olbrzymią energię dla ludzkości.

Drodzy przyjaciele, naszym gościem dzisiaj jest energia Gaji. Gaja – Matka Ziemia, jak niektórzy z was ją nazywają – jest aniołem. Jest wybitną, anielską energią. Ten anioł, Gaja, był odpowiedzialny za utrzymanie przepływu energii siły życiowej na Ziemi. Przybyła tutaj, kiedy najwcześniejsi aniołowie przybyli z wizytą na Ziemię, aby zasiać Ziemię nowymi energiami, które w efekcie miały przynieść życie na tą skałę. Gaja przeszła przez wiele przygotowań, zanim tu przyszła.

Ma ona honorowe miejsce w Zakonie Arc (Archaniołowie). Jej miejsce było puste przez ten bardzo długi czas, kiedy była na Ziemi. Jest ona energią bogini narodzin i życia.

Umieściła swoją miłość głęboko w Ziemi i we wszystkich energiach otaczających Ziemię. Przybyła tu długo przedtem, zanim wielu znalazło się tutaj. Powiedziała: „Będę tutaj, aby kochać i opiekować się wszystkimi, którzy przyjdą doświadczyć tego wspaniałego miejsca zwanego Ziemią. Będę dawcą życia i będę biorcą życia. Będę pomagała utrzymać wszystkie energie we właściwej równowadze.”

Gaja wchodzi teraz, aby być z wami. Gaja wchodzi, aby podzielić się swoimi energiami, a także, aby podzielić się tym przejściem, którego dokonuje. Moglibyście powiedzieć, w pewnym sensie, że Gaja doświadcza teraz energii rodzaju grypy, podobnie jak wielu z was doświadczyło. Przechodzi przez drastyczne zmiany w jej Starych systemach, w jej liniach radiestezyjnych i siatkach i wszystkich przepływach energii na Ziemi. Jest to uciążliwe dla anioła Gaji.

Ale, wiecie co, drodzy przyjaciele? Ona to świętuje. Świętuje zmiany wewnątrz jej systemów. Szanuje ten proces. Prosi was, abyście się nad nią nie litowali. Jej nie było przykro, kiedy wy byliście chorzy! (śmiech publiczności) Ona rozumie, że jest to po prostu część procesu.

Gaja stworzyła wiele królestw na Ziemi, aby zachować równowagę energii. Stworzyła królestwo roślin – drzewa, rośliny, kwiaty. I poprzez królestwo roślin, wyraża swoją radość z waszej obecności na Ziemi. Wyraża swoją miłość i swoje poczucie piękna dla was. Uwielbia, kiedy bawicie się w jej ogrodzie.

W królestwie roślin jest bardzo wyjątkowa energia. Zapewnia pożywienie i schronienie i ciepło. Gaja i królestwo roślin ciągle się odnawiają i recyrkulują, aby pomóc wam utrzymać się w waszych fizycznych ciałach.

Gaja pomogła stworzyć drogie królestwo zwierząt, które zapewniają wam pożywienie i ciepło. Niektórzy z was mogli czuć, że nie jest właściwe zjadanie ciał zwierząt. Szanujemy wasz wybór, ale tym, którzy biorą w tym udział, mówimy, że te zwierzęta dały siebie, aby pomóc utrzymać wasze ciała na Ziemi.

Energie królestwa zwierząt zmieniają się teraz. Nie muszą już dłużej wspierać was w sposób, w jaki robiły to wcześniej. W pewnym sensie, one odchodzą. O, w dalszym ciągu będziecie widzieli wiewiórki… jelenie… niedźwiedzia tu i tam… wiele krów… wszystkie rodzaje innych zwierząt. Ale, wibracja się zmienia.

Mięso może już was tak nie pociągać, jak w przeszłości. Tu nie chodzi o sprawy religijne. To nie jest jakaś reguła. Nie chcemy byście uważali, że Tobiasz tworzy nowe reguły co do mięsa. Mówimy tylko, że wasza wibracja się zmienia, tak jak zmienia się wibracja królestwa zwierząt. Tak więc, możecie nie czuć inklinacji do jedzenia tego typu rzeczy. Słuchajcie swojego ciała. Ono wam powie.

Gaja pomogła stworzyć także królestwo ludzi. Pomaga utrzymać i odżywiać ludzkie królestwo. Daje wam energię.

Umieśćcie na chwilę swoją świadomość w waszych stopach. Wdychajcie do waszych stóp. Ach… Gaja uwielbia wasze stopy. (śmiech publiczności) Pomaga wam się uziemiać.

We wczesnych dniach Ziemi aniołowie w ogóle nie byli uziemieni. Gaja musiała ciężko pracować, aby pomóc ściągnąć energię do stóp, do Ziemi. Ona daje wam waszą energię siły życiowej z Ziemi. Otrzymujecie z dołu, tak jak otrzymujecie z góry. Bardzo was wspierała w ten sposób. Oddaje wam energię z powrotem, jak robi to teraz przez wasze stopy, dając wam energię siły życiowej, pomagając uwolnić Starą Energię, która już wam nie służy i dostarczając świeżą, ciągle i ciągle.

Królestwo ludzi zmienia się. Wibracja się zmienia. Czujecie to każdego dnia. Wszystko to się zmienia.

Jest jeszcze jedno królestwo, królestwo wodne, o czym mówiliśmy ostatnio w miejscu skał i wody, Pahrump (Nevada). Poszliście tam i umieściliście swoją energię z Gają w wodzie. Gaja wspierała was, kiedy po raz pierwszy tam przybyliście i nie byliście w takiej biologii, w jakiej jesteście teraz.

Wy także pozwoliliście waszym anielskim energiom pływać w oceanach, a następnie stopić się z delfinami i wielorybami. Biblia mówi o tym na swoich pierwszych stronach. Znajdziecie siebie w tych rozdziałach. Duch – wy – stworzył wieloryby, które pływały w oceanach. One przyzwyczajały się do bycia w tym typie rzeczywistości. Królestwo wodne zmienia się także.

Wszystko to, drodzy przyjaciele, jest częścią procesu transformacji i nowej odpowiedzialności, odpowiedzialności, którą zaczynacie przyjmować. Widzicie, Gaja utrzymywała tak wiele energii, tak wiele równowagi dla was. Ciągle pomagała was rodzić, wciąż i wciąż. Teraz wiele z jej roli – wyrażonej poprzez królestwo roślin, wyrażonej poprzez królestwo zwierząt i królestwo wodne – zmienia się. Ona, w pewnym sensie, przekazuje wam odpowiedzialność za odnawianie energii.

Zachodzi teraz wiele, wiele, wiele zmian, Shaumbra. Zastanawiacie się czasami, dlaczego czujecie się tak nieswojo [ang. out of sorts – chorzy lub wkurzeni, przypis tłumacza]. Wiemy, że przychodzicie na te zgromadzenia, aby poczuć się znowu swojo. Jest tak dlatego, że Gaja teraz uwalnia. Była tutaj przez eony czasu.

Ona także uda się wkrótce do domu – trudno sobie wyobrazić Ziemię bez Gaji. Chce, abyście zaczęli akceptować energie biologicznego odmłodzenia, energie transformacji i zrównoważenia ciała. Nie odejdzie w jednym rzucie… cokolwiek to znaczy (śmiech publiczności) jak grupa przed tygodniem (Asanazi w Santa Fe).

O, Asanazi, oni czekali. Utrzymywali tak dużą energię, oczekując na przyjście Shaumbry, oczekując na wystąpienie Shaumbry do przodu. Utrzymywali ją przez tysiące lat. Czekali na zgromadzenie w zeszłym tygodniu i radowali się. Radowali się. Radowali się i śpiewali i tańczyli. Byli wdzięczni za czas, jaki spędzili tutaj. Ale wiedzieli, że nadszedł czas przekazania dla Shaumbry. Nadszedł czas, abyście przejęli energie odbicia, które oni utrzymywali tak długo.

Gaja nie odejdzie w gigantycznej wichurze. Ale przesuwa teraz swoje energie. Zmienia się, dlatego ujrzycie zmiany w królestwach roślin i zwierząt i wodnym.

Wiecie, drodzy przyjaciele, Gaja jest tak niesamowicie potężna. Może uzdrowić samą siebie – dziękuję bardzo. Nie musicie jej ratować. Musicie ratować tylko samych siebie. Ona może sama się uzdrowić.

Jej trudność polega na tym, że jest tak potężna, iż czasami musi – jakby to powiedzieć – moderować swoje energie, aby nie wysadzić planety w powietrze. (śmiech publiczności) Pracuje nad tym. Ona uwielbia ekspresję. Ale, my i wy poprosiliśmy ją, aby wyrażała siebie tam, gdzie nie wpłynie to na zbyt wiele ludzkiego życia.

Ona zmienia się w odpowiedzi na waszą zmieniającą się świadomość, powoli wycofując swoje energie, powoli powracając do Zakonu Arc, tak abyście mogli wziąć te energie do swojego wnętrza. Kiedy będziecie to robić, dojdziecie do całkiem nowego zrozumienia – poczujcie je za chwilę – w jaki sposób zachodzi odmłodzenie biologii, w jaki sposób zachodzi oczyszczenie i uwolnienie.

Gaja prosi was, abyście poczuli tą zdolność przez chwilę wewnątrz niej, zdolność do oczyszczenia i odnowy, do rodzenia wciąż i wciąż, gdzie żadna energia nie jest naprawdę nigdy martwa. Jest tylko oczyszczana. Widzicie, weźmiecie te energie. Będziecie tymi, którzy dostarczają energię siły życiowej i równowagi z tym związanej.

Oddychajcie przez chwilę i czujcie energie Gaji.

(krótka pauza na oddychanie)

Ona jest prawdziwą boginią. Pytacie: „Jak długo to potrwa?” Nie wiemy – całe lata w waszej linearnej linii czasu. Te rzeczy zajmują nieco czasu. Ale teraz ona zaczyna ten proces.

Widzicie, poczynając od momentu, kiedy Karmazynowy Krąg zaczął do was mówić, następuje odchodzenie Starych Energii. Zaczęło się to odejściem waszych przewodników. Wypełnili oni swoje zadanie. Służyli wam. Następnie z największą miłością poprosili was o wzięcie odpowiedzialności za wasze boskie energie. Wiele grup odeszło w ostatnim czasie, powracając na drugą stronę.

(pauza)

Wielu z was zna tą drogą osobę, która złożyła nam wizytę. ( Tobiasz mówi tu o kobiecie związanej z Karmazynowym Kręgiem w Rumunii, która przyjechała z wizytą do Kolorado. Zginęła w wypadku samochodowym, krótko przed tym przekazem) Niech nie będzie wam jej żal. To nie był przypadek. Ona starannie to stworzyła. Przybyła tu zza wody. Przybyła myśląc – myśląc swoim Starym ludzkim umysłem – że przybywa, aby być tutaj z Shaumbrą na tym spotkaniu.

W pewnym sensie, Monika jest tutaj. Jest tutaj. Ale wiedziała również, że nadszedł jej czas. Wiedziała, że może wam uczynić wielką przysługę powracając na naszą stronę, będąc z nami. Siedzi tutaj z nami w Drugim Kręgu, oddając wam szacunek.

Nie było bólu… powinniście to wiedzieć. W zasadzie odeszła, zanim zdarzył się wypadek. Dlatego wydaje się, że wypadek zdarzył się, ponieważ ona już opuściła swoje fizyczne ciało. (…)

Tak więc, drodzy przyjaciele, Gaja zmienia się i przekazuje wam odpowiedzialność.

I tak, niektórzy z was słyszą teraz ten głos – głos Metatrona mówiącego: „Czy jesteście gotowi wziąć na siebie odpowiedzialność za energię ludzkiej siły życiowej i równowagę, którą Gaja utrzymywała tak bardzo długo? Czy jesteście gotowi wziąć niektóre energie królestwa roślin i królestwa zwierząt i królestwa wodnego, które utrzymywały energie odmłodzenia, uzdrowienia?”

Tak więc, Gaja jest zaszczycona będąc z wami tutaj. Jest ona bardzo uroczą i bardzo dużą damą. (śmiech publiczności) Jest bardzo zaszczycona, że może być z tą grupą. I kiedy grała dzisiaj muzyka, ona także przyszła z całym jej pięknem, aby dać wam smak tego, jak to jest odmłodzić się, aby zachęcić was do przejścia przez ten proces.

Weźcie jeszcze jeden głęboki oddech, drodzy przyjaciele, i poczujcie energie Gaji. Będziemy informować was na bieżąco o jej odchodzeniu.

Tak wiele się teraz dzieje, przygotowując to, co nazywacie „kwantowym przeskokiem” [ang. quantum leap], a co my nazywamy przesunięciem się [shifting] w Nową Energię – który nastąpi według naszych przewidywań w roku 2007, może trochę wcześniej lub trochę później. Gdzieś w tym czasie zajdzie duża zmiana w świadomości ludzi… ona nadchodzi. Ujrzycie jak wszystko przyspiesza się i zmienia wszędzie wokół was.

I pamiętajcie przez cały ten czas, Shaumbra, tu nie chodzi o was. To świat i ludzie na nim i wszystkie otaczające go anioły, którzy gotują się na wielką zmianę. Będą ludzie, którzy szybko odejdą, zwierzęta, które szybko odejdą. Kochajcie ich, kiedy to robią. Jeśli kurczowo się ich trzymacie, czyni to ich podróż na naszą stronę bardzo trudną. Uszanujcie ich za utrzymywanie energii dla was przez tak długi czas. Wszystko będzie przyspieszać.

Drodzy przyjaciele, zbierzmy teraz energie Shaumbry, wszystkich was, wszystkich tych, którzy siedzą obok was, a którzy opuścili swoje fizyczne ciała, ale w dalszym ciągu są tak ważną częścią waszej pracy. Zbierzmy razem energie Gaji na dzisiejszy Shoud, ponieważ rzeczywiście jesteśmy jednym głosem. Jesteśmy wieloma głosami. Jesteśmy rodziną. Jesteśmy razem w podróży. Jesteśmy w chwili dzielenia się i kochania i troszczenia się.

(pauza)

Pomówmy dzisiaj o Czterech Paradygmatach Nowej Energii. Później będzie ich więcej, ale dzisiaj tylko cztery. Drodzy przyjaciele, mówiliśmy o masowej świadomości kilka tygodni temu w miejscu zwanym Independence [Niepodległość] w Missouri, specjalnie na to wybranym, ale wybranym przez ludzi, nie przez nas.

W tym miejscu zwanym Independence, mówiliśmy o masowej świadomości. Zadaliśmy pytanie grupie, która tam była. W pewnym sensie, była to wybrana grupa. Zapytaliśmy tą grupę Shaumbry: „Czy jesteście gotowi zwolnić wasz uchwyt na masowej świadomości?” Wydawało nam się, że znamy odpowiedź, ale musieliśmy zadać to pytanie.

Tak więc, teraz przychodzimy do tej grupy, do całej Shaumbry i do wszystkich, którzy przetną tą ścieżkę podczas swojej podróży. Wszystkich was pytamy: „Czy jesteście gotowi? Czy wybieracie opuszczenie masowej świadomości? Czy wybieracie opuszczenie masowej świadomości?”

Świadomość może być bardzo osobistą rzeczą, kiedy jesteście świadomi siebie i tego, co dzieje się wewnątrz was. To jest osobista świadomość.

Istnieje także grupowa świadomość. Mówiliśmy już o grupach, które podróżowały razem, na długo przedtem, zanim przybyły na Ziemię, które podróżowały razem nawet tu na Ziemi. Wy i wasza biologiczna rodzina jesteście prawie na pewno częścią waszej własnej grupowej świadomości. Byliście razem już przedtem. Powróciliście razem w tym życiu.

Istnieją grupy religijne. Mówiliśmy o niektórych z nich. Ci, których nazywacie Mormonami mają grupową energię, grupową świadomość. Żydzi mają grupową świadomość. Istnieje wiele różnych typów grupowej świadomości. Jest to przyciąganie, które zbiera was razem, aby kontynuować razem pracę ciągle i ciągle, życie za życiem.

Następnie, istnieje masowa świadomość lub ludzka świadomość. Widzicie, wszyscy dzielicie pewien rodzaj podróży, każdy człowiek, który żyje teraz na Ziemi i każdy, który kiedykolwiek żył jako człowiek. Jesteście częścią masowej świadomości. Jest to zbiorowa świadomość. Można się do niej podłączyć w każdej chwili.

Zastanawiacie się, dlaczego czasami jest nowe odkrycie i jest ono dokonane przez trzech, czterech, pięciu różnych naukowców/wynalazców w tym samym czasie, chociaż nie znają się nawzajem i żyją w różnych częściach globu. To nie jest przypadek. Oni wszyscy są podłączeni do masowej świadomości. Kiedy masowa świadomość osiąga pewien poziom, wtedy rzeczy mogą być wynalezione w twórczym procesie. Kiedy wibracja ludzkości osiąga pewien poziom, dostarcza to takiego rodzaju energii, w którym korespondujące wynalazki/odkrycia mogą być wprowadzone do rzeczywistości.

Thomas Edison, o którym już mówiliśmy – jakby to powiedzieć – nazwałby siebie Shaumbrą. Inni także pracowali nad tymi samymi rzeczami w tym samym czasie. On po prostu podłączał się do masowej świadomości.

Masowa świadomość może być cudowną rzeczą. Ale może również was powstrzymywać. Tak wielu z was było ostatnio sfrustrowanych, chcąc wiedzieć, dlaczego rzeczy nie wydarzają się szybciej, chcąc wiedzieć, dlaczego czujecie się jakbyście chcieli przedrzeć się przez gumową membranę. Za każdym razem, kiedy napieracie na nią, ona odbija was z powrotem. Czujecie, że jesteście tak blisko wglądów i świadomości i nowych zrozumień samych siebie, ale nie możecie tam do końca dotrzeć, nie możecie całkowicie przejść przez zasłonę.

Drodzy przyjaciele, w przeważającej części jest to efekt działania masowej świadomości. Widzicie, jesteście jej częścią. Ona jest jak ogromna kula. Jesteście jej częścią. Jesteście w jej wnętrzu. To was powstrzymuje. Służyło wam to dobrze, ale teraz jesteście gotowi iść z większą prędkością niż masowa świadomość. Jesteście teraz w punkcie, w którym możecie uwolnić ten uchwyt.

Tak więc, pytacie: „Dlaczego, dlaczego miałbym chcieć pozostać w masowej świadomości?” Częściowo dlatego, że jest to wygodne. Znacie ją tak dobrze. Byliście w niej i częścią jej w każdym swoim życiu na Ziemi. Wyjście z wygodnego miejsca, ze strefy komfortu, może być nieco dezorientujące, nieco napawające strachem.

Tak wielu z was rozmyślnie pozostawało w masowej świadomości, ponieważ było to wygodne. Znaliście ją dobrze. Niektórzy z was pozostają w masowej świadomości z powodu waszych ukochanych, waszej rodziny, waszych przyjaciół, zastanawiając się, co się stanie z tymi związkami, jeśli zwolnicie swój uchwyt w masowej świadomości. Czy będzie to także pozwolenie na ich odejście?

Niektórzy z nich tak bardzo na was polegają, tak mocno. Polegają na was tak, jak w pewnym sensie wy polegacie na Gaji, że udzieli wam wsparcia, opieki i odmłodzenia. Na głębszych poziomach czujecie, że jeśli uwolnicie masową świadomość, pozwolicie również na odejście tego związku.

I, macie rację – pozwalacie mu odejść, jeśli jest to właściwe. Jeśli jest to właściwe, on do was powróci. Ale musicie być gotowi naprawdę pozwolić mu odejść. Pozwólcie im odejść. Powiemy o tym więcej za chwilę.

Niektórzy z was pozostają w masowej świadomości po prostu ze strachu. Obawiacie się pozwolić odejść Staremu. Obawiacie się tego, co może być na zewnątrz ludzkiej świadomości.

Niektórzy z was celowo zostali w masowej świadomości, abyście mogli być bardziej empatycznymi uzdrowicielami i pomocnikami. Czuliście, że jeśli się uwolnicie, stracicie ten łącznik, który pomaga wam zrozumieć waszego klienta czy pacjenta. Myślicie, że jeśli odejdziecie od masowej świadomości, pójdziecie w inne miejsce. A wtedy, kto będzie pomagał ich uzdrawiać?

Niektórzy z was pozostali w masowej świadomości, ponieważ nie wiedzieliście, że możecie odejść. Tak więc, dzisiaj, drodzy przyjaciele, mówimy, że Pierwszym Paradygmatem Nowej Energii jest: „Masowa świadomość jest umową, której ważność dla was minęła.” Masowa świadomość jest umową. Widzicie, wszyscy się na nią zgodziliście. Aniołowie, Gaja, formy roślinne, królestwo zwierząt… wszyscy się na to zgodziliście. Ale to już wam dłużej nie służy, jeśli tak wybierzecie.

Tak więc, pytamy Gaję, Shaumbrę siedzącą tutaj, Shaumbrę słuchającą lub czytającą i wszystkich, którzy dojdą do tego miejsca na swej ścieżce: „Czy wybieracie uwolnienie masowej świadomości? Czy wybieracie zwolnienie tego uchwytu, uchwytu na ogólnej wibracji?”

O, pytacie nas, targujecie się teraz z nami. Mówicie: „Więc, jeśli uwolnię, co dostanę?” (śmiech publiczności) Dostaniecie wielką niespodziankę. (więcej śmiechu) Duchowe jajko-niespodziankę. (więcej śmiechu) „Co jeśli puszczę masową świadomość? W jaki sposób moje życie się polepszy? Co to zmieni? Kogo wypuszczę z mojego życia? Z kim będę mógł zostać?”

Drodzy przyjaciele, nie możemy odpowiedzieć na te pytania. Wiemy, że jest to czasami frustrujące. Ale wy już wiecie w głębi siebie. Czujecie to. Po prostu staracie się to analizować. Poczujcie to głębiej. Nie ma tu złych i dobrych odpowiedzi. Możecie zostać. Możecie odejść. Ale, drodzy przyjaciele, nie możecie tak jakby odejść i tak jakby zostać. (śmiech) Kiedy puszczacie, to puszczacie. Co stanie się potem, jest waszą kreacją.

Chcemy teraz wrzucić inny wątek, coś interesującego. To jest dziwny dzień, bardzo dziwny dzień. Energie są nieco zakręcone, nie płyną gładko – jeśli pozwolicie sobie to poczuć.

Energia z zewnątrz napływa tutaj, będąc specjalnie nacelowana na to zgromadzenie, ponieważ oni rozumieją, co się dzieje. Wiedzieli o tym zanim przekroczyliście ten próg.

Można powiedzieć, że są siły po naszej stronie zasłony, które nie chcą, aby to się wydarzyło. Prosimy was, abyście poczuli, dlaczego nie chcą, aby to się wydarzyło, co mają do stracenia w tym procesie. Oni współpracują z siłami na Ziemi, które nie chcą do tego dopuścić.

Celowo dokonują projekcji energii na każdego z was dzisiaj. Nie ma powodu się bać. Oni słuchają tego, co tu się dzisiaj dzieje. I intensyfikują teraz swoje wysiłki. Myślą, że mogą skierować moc na was, kiedy tu siedzimy. Myślą, że mogą was wystraszyć. O, bardzo się starają. Jeszcze się nie nauczyli, że moc jest złudzeniem.

Tak więc, droga Shaumbro, to przechodzi przez was. To przechodzi przez was. I to bardzo ich frustruje. To, co czujecie teraz, to nie wasze niezrównoważone energie, ale raczej ich. Nie mogą użyć tych energii, aby wami manipulować.

Są bardzo sfrustrowani w tej chwili, kiedy zadajemy wam tak głębokie pytanie. Wychodzą z siebie, kiedy pozwalacie tym energiom przechodzić przez siebie, bez żadnej paranoi czy zmartwienia.

Teraz jesteście boscy. Ich raczej negatywne, toporne energie przechodzą przez was. Powracają do nich i oddziałują na ich sprzęt i ich ciała. Widzicie, wy pozwalacie im przepłynąć przez was.

Nie lubimy wdawania się w te wielkie konspiracje. Ale ostrzegliśmy Cauldre zanim zaczął się ten dzień. Rzeczywiście istnieją dziwni ludzie skierowujący dziwne energie na was. Tu nie chodzi o was.

Nie chcą, aby pierwsza grupa ludzi opuściła masową świadomość. Mają coś do stracenia w tym procesie, pewną dawkę kontroli.

Tak więc, drodzy przyjaciele, kierujemy do was to pytanie: „Czy wybieracie opuszczenie masowej świadomości?” Nie mówimy tu o opuszczeniu waszego fizycznego ciała. Nie umrzecie… chyba, że naprawdę chcecie, mówimy tu o zmianie, zmianie wzorca energetycznego, który był w was tak zagnieżdżony, o uwolnieniu go, o uwolnieniu go.

Nie musicie podejmować decyzji w tej chwili. Dajemy wam na to jeszcze 15 minut. (śmiech publiczności) Możecie mieć tyle czasu, ile zechcecie. Nie musicie podejmować decyzji dzisiaj.

Ale, powiemy wam jedno. Kiedy opuścicie masową świadomość, nie możecie do niej powrócić, przynajmniej nie tak, jak myślicie. Kiedy powrócicie do masowej świadomości, będzie ona zupełnie inna. Kiedy połączycie się z ludzkimi energiami, nastąpi to z Nowego miejsca. Może to być nieco niepokojące na początku. Ale, będziecie uwolnieni od tej zasłony, od tej warstwy, która was powstrzymywała.

Będziecie jak mewa, która odrywa się od reszty, która opuszcza umysł mewi, która opuszcza mewią świadomość. Na początku jest samotność. Ale jest tak wiele błogosławieństw z tym związanych.

Tak więc, drodzy przyjaciele, Pierwszy Paradygmat Nowej Energii głosi, że umowa masowej świadomości już was nie wiąże. Jeśli tak wybierzecie, możecie odejść. Wiemy, że wielu z was będzie się z tym szarpać przez wiele dni. Będziecie długo debatować z samymi sobą i zastanawiać się, co wam Tobiasz wrzucił.

Pozwólcie sobie poczuć to, o czym mówimy. Pozwólcie sobie poczuć energie, które próbują się do nas dzisiaj włamać, i dlaczego to robią, dlaczego próbują was atakować. Zrozumcie, że ich energie przechodzą przez was na wylot. Nie musi to mieć na was żadnego wpływu.

Drugim Paradygmatem Nowej Energii jest, że wszystko i wszyscy, którzy przychodzili do was w Starej Energii byli niespełnieni. Każda osoba, którą kiedykolwiek znaliście przed swoją podróżą wzniesienia, przychodziła do was w niespełnionej energii. I wy przychodziliście do nich w energii niespełnienia.

Każdy wasz związek był oparty na energii niespełnienia. Każde wasze zwierzę domowe było oparte na energii niespełnienia. Każde doświadczenie waszego życia miało przyczynę w energii niespełnienia.

I, to jest coś dużego. To jest duża zmiana, widzicie, te niespełnione części próbowały zejść się razem, aby spełnić się nawzajem. Dwie części próbowały uczynić z siebie całość. Jeśli była w was pustka, kiedy mieliście dziurę w swoim życiu, byliście wtedy przyciągani do kogoś, kto miał potencjał uczynienia was całością.

W Nowej Energii jest inaczej. I temu chcemy się uważnie przyjrzeć. Kiedy wchodzicie w swój proces wzniesienia, stajecie się spełnionym ludzkim aniołem. Zatoczyliście pełen krąg, pełen krąg. Nie macie już żadnej karmy.

Tak, macie pragnienia, pragnienia, aby się wyrazić, aby tworzyć. Ale jesteście spełnieni na poziomie duszy i ducha. Przeszliście przez wszystkie te życia, przez które potrzebowaliście. Jesteście spełnieni na wszelkie sposoby. Jesteście cali i kompletni. Wiemy, że myślicie, iż ciągle jest wiele do naprawy. Ale, drodzy przyjaciele, mówimy wam, jeśli tu jesteście, jeśli słuchacie tego materiału lub czytacie go, jesteście spełnieni, jesteście spełnioną duszą.

Nadal egzystujecie w świecie, który jest niespełniony. Cała ta dynamika zmienia się teraz. Wszystko w waszym życiu się zmienia. Wszystko, co przychodziło do was w Starej Energii było niespełnioną energią.

Spójrzcie na to. Zróbcie przegląd swojego życia, czy waszych wielu żyć. Zobaczycie, jak przychodziło to do was, pragnąc czegoś. I wy pragnęliście czegoś. Nawet aniołowie… tak, wszystko, co przychodziło do was było niespełnioną energią.

Taka była droga Starego. Byliście niespełnioną energią i dlatego przyciągaliście do siebie rzeczy, które miały was wypełnić. I przyciągaliście także niespełnione energie. Bardzo interesująca dynamika! Przyszliście do tej grupy zwanej Karmazynowym Kręgiem, ponieważ byliście niespełnieni. A ona przyszła do was, ponieważ była niespełniona. Wszystko w waszym życiu było spotkaniem niespełnionej energii z niespełnioną energią.

Tak więc, czy możecie sobie wyobrazić, co się wydarzy, kiedy staniecie się spełnioną energią? Nie musicie już dłużej szukać, aby uzupełnić siebie. Ale wszystko wokół was poszukuje uzupełnienia siebie. To zmienia wszystkie wasze interakcje z innymi ludźmi. To zmienia interakcje z aniołami, z którymi pracujecie. To zmienia wszystko, kiedy siedzicie tutaj teraz, spełnione boskie istoty.

Musieliście przejść przez bardzo trudny okres w waszym życiu – uwalniania… puszczania… chorowania… tracenia pracy… tracenia domów – wszystko to, po to, aby oczyścić drogę, abyście mogli stanąć pewnie w Nowej Energii jako spełnione istoty. To zmienia całą dynamikę. To zmienia to, co przychodzi do was. Mówimy wam ciągle i ciągle – to do was przyjdzie. I przychodzi do was inne, ponieważ jesteście scaleni.

Ciągle będą do was przychodzić niespełnieni ludzie i wydarzenia. Ale, cała dynamika tych związków zmienia się, ponieważ jesteście spełnieni. Pamiętajcie o tym. Czujcie to przez chwilę.

Wszystko, co przychodziło do waszego życia w przeszłości było niespełnioną energią. Wy byliście także niespełnioną energią, więc wszyscy graliście w tą grę. Tak więc, poczujcie, co się wydarza, kiedy zataczacie pełne koło, kiedy jesteście spełnieni, jak wszystko się zmienia.

To jest poważna zmiana paradygmatu w Nowej Energii. Będziemy jeszcze o tym mówili, ale ma to związek z tym, jaka jest wasza relacja z Gają, jaka jest wasza relacja ze zwierzętami, jaka jest wasza relacja z delfinami. Ma to związek z tym, jaka jest wasza relacja ze wszystkim. To się zmienia. Jest inne, niż było przedtem. A podstawowym elementem jest to, że jesteście spełnieni.

Zatoczyliście pełne koło – ma to ogromne implikacje dla waszego życia. Wiemy, że było trudno dotrzeć do tego punktu. Wiemy, że było trudno przejść przez wszystko, przez co przeszliście. Było to częścią procesu.

Paradygmat Numer Trzy Nowej Energii – każdy, z kim kiedykolwiek mieliście do czynienia, każdy, kogokolwiek opuściliście, powróci do waszego życia. (śmiech publiczności) Każdy! Wrócą w tym życiu, lub w innym. Wrócą w waszych snach. Być może wrócą, kiedy będziecie między życiami. Drodzy przyjaciele, my wiemy, że wielu z was odcięło rzeczy ze swojego życia i zatrzasnęło drzwi. Ale, teraz w Nowej Energii, oni wszyscy wrócą do was.

Powód jest prosty. Podzieliliście się czymś z nimi, cokolwiek to było – doświadczenie, uczucie – podzieliliście się swoimi energiami jako aniołowie. Jako ludzie mogliście złościć się na nich. Jak ludzie, oni mogli umrzeć przed wami. Ale, staliście się ich częścią, a oni stali się częścią was, ponieważ wszyscy jesteśmy jednym i tym samym na wiele różnych sposobów, jednakże całkowicie niezależni.

Ale, ponieważ jesteśmy wszyscy ze sobą powiązani, oni znajdą drogę powrotną do was. Przyszli do was kiedyś, ponieważ wy byliście niespełnieni i oni także. Teraz, wy jesteście spełnieni. Powrócą do waszego życia, ponieważ jesteście inni. Powrócą do waszego życia, rozumiejąc na głębszych poziomach, że chcą tego, co wy macie. Powrócą szukając spełnienia.

Kiedy to zrobią, będziecie wiedzieli dokładnie, jak z nimi pracować. Będziecie wiedzieli z powodu podróży, jaką odbyliście. Będziecie wiedzieli, co powiedzieć i co zrobić.

Tak wielu z was porzuciło swoją pracę, lub praca porzuciła was (nieco śmiechu), aby znaleźć się później ponownie w tym samym miejscu pracy, drapiąc się w głowę i mówiąc: „Duchu, co to jest? O co w tym wszystkim chodzi?” Odeszliście na jakiś czas, abyście mogli zebrać się w sobie, abyście mogli wejść w wasze osobiste spełnienie. I wtedy, wróciliście. Znaliście to miejsce tak dobrze. Ale teraz wróciliście do tej pracy, jako spełniona energia. A to zmienia wszystko.

Związki, które mieliście z ludźmi… oni wrócą, pragnąc wiedzieć. Będą chcieli spełnienia, które wy macie. To wszystko zdarza się na subtelnych poziomach. Mogą do was wrócić, żądając czeku, który zapomnieliście im wysłać. (śmiech publiczności) Mogą wrócić z powodu wspólnego przyjaciela sprzed lat. Mogą wrócić po prostu dlatego, że obudzili się w środku nocy, mając intensywny sen o was i musieli zadzwonić do was, chociaż nie widzieli was od lat.

Wszyscy ci ludzie i rzeczy i nawet zwierzęta z przeszłości powrócą. Jest to częścią energii w Nowej Energii.

Widzicie, wasza spełniona energia przyciąga ich z powrotem. Wasze wspólne doświadczenia, bycie częścią nich i oni częścią was – to przyciąga ich z powrotem. Wiemy, że wielu z was się tego boi. (nieco śmiechu)

Ale, widzicie, przedtem byliście niespełnioną ludzką istotą. I trudno wam było z nimi. Teraz, teraz, będziecie w stanie zobaczyć ich w całkiem nowym świetle z całkiem nową miłością. Tak więc, oczekujcie, że powrócą do waszego życia.

I nie wołajcie do nas, pytając: „Drogi Tobiaszu, drogi Tobiaszu, myślałam, że uwolniłam ją. Dlaczego teraz ona wraca? (śmiech publiczności) Czy nie nauczyłam się lekcji? Czy zapomniałam o czymś na teście… czy muszę się cofnąć i znowu się uczyć?”

Nie, drodzy przyjaciele, jesteście ze sobą połączeni. Nawet, kiedy opuścicie masową świadomość – nie, musimy się poprawić – szczególnie, kiedy opuścicie masową świadomość, znajdziecie się w zupełnie nowej sytuacji w stosunku do rzeczy z przeszłości. Jest to wskazówka dla tych wszystkich was tutaj, którzy zastanawiacie się nad opuszczeniem masowej świadomości. Ma to związek z niespełnionym w przeciwieństwie do spełnionego. To są duże zmiany energii w tej Nowej Energii.

Paradygmat Numer Cztery… mówiliśmy to już przedtem, ale powiemy to w inny sposób. Odpowiedzi są już wewnątrz was, jeśli pozwolicie pojawić się im bez myśli. ODPOWIEDZI SĄ JUŻ WEWNĄTRZ. POJAWIĄ SIĘ BEZ MYŚLI.

Wielu z was się z tym szarpie. Czekacie na wielkie głosy w waszej głowie. Czekacie na ogromne znaki. Nie ufacie sobie.

Odpowiedź już tam jest. Jest cicha. Jest subtelna. Będzie tam, jeśli nie poświęcicie jej żadnej myśli. Jesteście tak zajęci analizowaniem, zastanawianiem się, próbami rozgryzienia problemu. Próbujecie rozgryźć nas po tej stronie. Próbujecie rozgryźć Ducha. Odpowiedź pojawia się bez myśli. Ona tam jest.

Pozwólcie użyć nam przykładu mówienia do waszej biologii. Macie jakieś zaburzenie. Coś was boli. Chcecie wiedzieć, co powinniście o tym wiedzieć. Tak więc, pytacie nas. My nie możemy wam powiedzieć. Jest to częścią naszej umowy z wami. To do was należy odkrycie.

Widzicie, mamy umowę, że pomożemy wam odkryć waszą boskość, abyście któregoś dnia pomogli nam odkryć naszą. Mamy umowę, chociaż czasami jest to trudne. Prosimy was, abyście skierowali się do swojego wnętrza.

Tak więc, zadajecie pytanie swojemu ciału. Pytacie swoich kolan, co by im ulżyło, aby mogły was nosić i wspierać. I wtedy oczekujecie jakiegoś wielkiego głosu. Oczekujecie wielkiego znaku.

Drodzy przyjaciele, odpowiedź już tam jest. Przyjdzie ona przez was, może nie w tej właśnie chwili, może gdzieś po drodze. I może to być coś, co zlekceważycie. Możecie zobaczyć billboard, który coś wam mówi. Może mówi: „Weź głęboki oddech… do samych kolan.” (nieco śmiechu) I wtedy lekceważycie to. Analizujecie to i mówicie: „O, to tylko mój zwariowany umysł.”

Drodzy przyjaciele, na jak wiele różnych sposobów możecie próbować, aby dotrzeć do SIEBIE… wciąż i wciąż i wciąż? (śmiech publiczności) Nie chcecie po prostu SIEBIE słuchać. Chcecie słuchać nas. Ale, prawdziwa odpowiedź jest już wewnątrz was.

I ona przychodzi… pojawia się bez żadnej myśli. Innymi słowy, nie próbujcie tego rozgryźć. Nie analizujcie tego. Zadajcie sobie dowolne pytanie. A następnie puśćcie je. Kontynuujcie wasze codzienne sprawy. To do was przyjdzie.

Może przyjść do was we śnie, kiedy się budzicie. Może przyjść jako olśnienie lub wiedza w pewnym momencie. Może przyjść do was, kiedy oglądacie program telewizyjny. Nie lekceważcie tego. Nie mówcie: „Cóż, to tylko coś głupiego, co zobaczyłam w telewizji.”

Widzicie, przechodzicie przez proces zmiany i przesunięcia się od Starego do Nowego. Niekiedy jest opóźnienie w odpowiedzi. Z czasem staniecie się bardziej zręczni. Nauczycie się ufać swoim odpowiedziom. Czasami jest opóźnienie. Czasami wasza boskość musi czekać na odpowiedni moment, kiedy nie zwracacie uwagi. A wtedy to wyskakuje.

Jeśli ciągle analizujecie i patrzycie, nie może się ona pojawić. Jeśli ciągle oczekujecie odpowiedzi, nie może ona się przedostać. A więc będzie czekać, i będzie czekać, i będzie czekać, aż do odpowiedniego momentu, kiedy jej nie oczekujecie… kiedy nie próbujecie analizować… kiedy nie poświęcacie temu żadnej myśli. I wtedy odpowiedź się pojawia.

Odpowiedź już tam jest. Popatrzcie w inną stronę, aby mogła się przedostać. Przestańcie kombinować. Ona tam jest.

Staniecie się w tym dużo zręczniejsi i bardziej ufni, o wiele lepiej rozumiejący, jak ten proces działa. Ale, chcieliśmy wam pomóc zrozumieć, co się dzieje. Czwarty Paradygmat Nowej Energii głosi, że odpowiedzi już tam są. Pojawią się, kiedy nie ma myśli.

Wiemy, że wielu z was polega ciągle na nas. Kiedy mówimy wam, że nie możecie na nas polegać, że nie możemy udzielić wam wszystkich odpowiedzi, uciekacie do innych przekazów. (śmiech publiczności) Tak, czujemy się nieco zdradzeni. (więcej śmiechu) Mówicie: „Ten Tobiasz mówi, i mówi, i mówi, ale nigdy nie odpowiada na nasze pytania.”

Drodzy przyjaciele, wiemy, co się dzieje, kiedy idziecie do innego channelera. Mówią wam to samo! (śmiech) Dobrze jest widzieć niektórych z was z powrotem tutaj! (śmiech)

My wszyscy próbujemy mówić to samo. To jest wewnątrz was. Chodzi o zaufanie. Chodzi o otwarcie się. Chodzi o pozwolenie sobie na wejście na nowe poziomy. Chodzi o wydostanie się ze sposobów Starej Energii, o zjechanie ze Starej linearnej autostrady. Chodzi o wejście w Nowe.

Wiemy, że czasami jest to niewygodne i trudne. Ale, pracujemy z wami, zachęcając was do przejścia przez wasz proces.

Tak więc, wiele energii zostało dzisiaj dostarczonej. Mówiliśmy o wielu rzeczach – o Gaji odchodzącej po długim okresie czasu – dziękujemy ci – i was przyjmujących odpowiedzialność za odmładzanie i równoważenie życiowej siły.

Mówiliśmy, drodzy przyjaciele, o dużym kroku dla was wszystkich – opuszczeniu masowej świadomości… co ona oznacza… dlaczego, się jej trzymaliście, dlatego jest teraz właściwe, jeśli tak wybierzecie, aby ją opuścić.

Mówiliśmy o niespełnionych energiach i o tym, jak zatoczyliście pełne koło. Wiemy, że jest czasami trudno zaakceptować to. Mówicie: „Ale jeśli jestem tak wspaniały, jeśli zatoczyłem pełne koło tak spełniony, to dlaczego mam ciągle problemy z moim samochodem, z moim domem?” Drodzy przyjaciele, to dlatego, że patrzycie na to na sposób Starej Energii.

Zatoczenie pełnego koła oznacza coś zupełnie innego. To jest na poziomie duszy. Ciągle próbujecie forsować sprawy na waszym Starym ludzkim poziomie. Przekonacie się, że jest to niewiarygodnie łatwe, kiedy operujecie w Nowej Energii z waszą boskością… jak wszystko przychodzi do was. Będziecie nawet czuli się winni, że wszystko jest takie łatwe, kiedy spojrzycie wokół, na ludzi wokół was, ciągle borykających się z problemami.

Będziecie chcieli powiedzieć im: „To takie łatwe. Pozwólcie temu przyjść do was.” Ale ujrzycie to rozzłoszczone spojrzenie, podobne do rozzłoszczonego spojrzenia, którym nas obdarzyliście. (śmiech publiczności)

Drodzy przyjaciele, uwielbiamy dzielić z wami ten czas. Uwielbiamy pomagać wam w przejściu przez wasz proces transformacji, kiedy tak mówimy i mówimy. Tu nie chodzi o słowa. Chodzi o to, co się wydarza w tej przestrzeni – o uwalnianie, o odnawianie i o obejmowanie waszej prawdziwej Boskiej Jaźni.

Powrócimy za chwilę, aby pomówić z wami jeszcze trochę. Ale teraz idźcie i celebrujcie. Celebrujcie i patrzcie w oczy innych, kiedy z nimi rozmawiacie i pozwólcie sobie poczuć i zobaczyć spełnioną ludzką istotę.

Kochamy was mocno. Zawsze jesteśmy z wami.

I tak jest!


© Copyright 2010 Geoffrey Hoppe, Golden, CO 80403

Tłumaczenie: Marian Zieliński ( [email protected] )