Materiały Tobiasza

Seria Wcielenia:

SHOUD 1: „Wcielanie Nowej Energii”

Pytania i Odpowiedzi

7 sierpień 2004

www.crimsoncircle.com

I tak jest, Shaumbra, że kontynuujemy energię naszych wspólnych doświadczeń… kontynuujemy to wspaniałe doświadczenie życia tutaj na Ziemi… kontynuujemy od 60 lat temu, kiedy zebraliśmy się w celebracji… zebraliśmy się razem w Zakonie Arc, wiedząc, że przyszliście na tą Ziemię, aby mieć bardzo trudne, pełne wyzwań, ale satysfakcjonujące doświadczenia. Przechodząc przez wszystkie te trudności, byliście zdolni śpiewać, tworzyć muzykę, śmiać się i cieszyć.

I, teraz idziemy razem do nowego miejsca, nowego miejsca, które – jak to powiedzieć – nie wyklucza waszego człowieczeństwa, nie zostawia go z tyłu, ale po prostu dokonuje kwantowego skoku do całkiem nowej perspektywy. Wiemy, że jesteście na to gotowi, ponieważ pytaliśmy się was. Wiemy, że jesteście gotowi, aby objąć życie, ponieważ jesteście tutaj.

Wiemy, że ciągle jest jeszcze trochę niepewności, ale to się rozproszy. Wiemy, że jesteście gotowi, aby otworzyć siebie poza ograniczenia, którymi żyliście wewnątrz. Teraz, kiedy jest nowe rozumienie tego, co istnieje na zewnątrz waszej rzeczywistości, nie ma już czego się bać. To wszystko, to wy. To jest wszystko wasza energia.

Kiedy będziemy kontynuowali z wami tą Serię Wcielenia, omówimy sposoby wprowadzenia tego do waszej istoty, do waszej rzeczywistości, i zamanifestowania tego. Będzie zupełnie nowe rozumienie terminu „mistrz”, i prawdopodobnie będzie zrozumienie, że nie musicie nawet używać tego terminu. Będzie całkiem nowe rozumienie roli nauczyciela i ucznia. Zdefiniujecie je na nowo.

Będzie całkiem inna koncepcja bycia świętą osobą,, ponieważ to nie będzie przypominało świętych ludzi z przeszłości, przywódców duchowych z przeszłości. Będzie to inne. Niektórzy z was mają wielkie oświecenia, wielkie zmiany w swoim życiu. Ale, kiedy opuszczacie takie zebranie jak to, czy jakieś warsztaty, kiedy jesteście na czymś w rodzaju pustyni daleko od innych, to potem wracacie do rzeczywistości ludzkiego życia. Powracacie do świata, do waszych rodzin i przyjaciół i pracy. I, wydaje się jakbyście uderzyli w ścianę.

Wydaje się, że każdy krok naprzód, który zrobiliście w ciągu tych dni na pustyni, teraz nagle jesteście popychani dwa kroki do tyłu. Przekonujecie się, że natykacie się na mur oporu. I, to was wprawia w zmieszanie, i zastanawiacie się, czy kiedykolwiek będziecie z tej Ziemi. Zastanawiacie się, czy kiedykolwiek będziecie w stanie partycypować we wszystkim, co to ludzkie doświadczenie ma do zaoferowania. W pewnym sensie, spowodowało to, że niektórzy z was wczołgali się z powrotem do swojego ograniczonego życia, do swojej ograniczonej rzeczywistości, ale ciągle pragniecie tego ponownego połączenia z Duchem.

Częściowo jest tak dlatego, Shaumbra, że kiedy weszliście ponownie w ten świat Starej Energii, ciągle nosiliście ze sobą waszą historię. I, świat odpowiadał w odpowiedni sposób, dosłownie i pięknie na waszą historię… tak długo jak nosicie tą historię bycia ofiarą… historię prześladowania… historię, że zawsze było wam trudniej niż innym… historię choroby… historię niedostatku, tak długo jak ją nosicie tą historię ze sobą, świat na nią odpowie. Nie mówimy tutaj o wszechświecie, ale o świecie wokół was.

Ludzie wokół was odpowiedzą na waszą historię w odpowiedni sposób. Jeśli wasza historia jest upleciona z niedostatku, oni odpowiedzą w ten sposób. Jeśli wasza historia jest upleciona z niezrównoważonych związków, oni odpowiedzą w ten sposób. Jeśli jest upleciona z fizycznej choroby, oni odpowiedzą w ten sposób.

Tak więc, jest teraz czas, aby zmienić tą historię – nie niszczyć jej czy ją wypierać – po prostu zmienić ją. To był po prostu tylko jeden aspekt was, który wybraliście, aby doświadczyć go w tej rzeczywistości. Ale, jest wiele, wiele innych aspektów. Wasza historia nie jest wam przypisana na stałe. Nie jest jedyną rzeczą, która was definiuje.

Więc, pytamy was dzisiaj… pytamy was – „Jaka jest wasza historia? Kim jesteście? Kim chcecie być? Czy jesteście gotowi, żeby zmienić perspektywę wszystkiego, czym byliście w tym życiu?” – i znowu nie poprzez wyparcie, nie w złości czy nienawiści, ale raczej w mądrości doświadczenia. Czy jesteście gotowi uwolnić tą historię, która mówi, że nie macie wykształcenia, a więc nie jesteście inteligentni, a więc nie możecie odnieść sukcesu w biznesie? Czy jesteście gotowi, żeby uwolnić historię, która mówi, że urodziliście się z jakąś fizyczną cechą, która była według was niedoskonała, poniżej kwalifikacji na gwiazdę filmu? Przestańcie używać tej historii, aby ograniczać siebie. Ludzie wokół was… życie wokół was odpowiada wam bezpośrednio.

Jeśli pozwolicie waszej historii na zmianę, to nie musicie nad tym pracować. Nie musicie cofać się i tworzyć jej na nowo. Ona chce być uwolniona. Ona chce rozwiązania. Jeśli pozwolicie waszej historii, aby objęła wszystko, co was dotyczy – nie tylko tą część, którą znaliście – ale całego waszego ducha, całe wasze jestestwo, AH i OH wewnątrz was, ludzie będą odpowiadali inaczej. Życie będzie odpowiadało inaczej na was.

(…) Czy jesteście gotowi pozwolić na zmianę waszej historii… na zmianę… także na ewolucję… na to, żeby była większa, niż ta historia trudnego dzieciństwa, trudnych małżeństw i niedostatku w ciągu całego waszego życia? Czy jesteście gotowi pozwolić jej na zmianę? Wasza historia nie chce już być tą historią. Chce być czymś o wiele większym. Jest to tak proste, jak powiedzenie, „Tak”. Jest to tak proste jak powiedzenie, „Jestem istotą, ludzką i boską”.

Więc, odważcie się teraz zadać wasze pytania! (śmiech publiczności)

(…)

PYTANIE OD SHAUMBRY 3 (z Internetu, czytane przez Lindę): Drogi Tobiaszu (…) czy mógłbyś wesprzeć mnie w zrozumieniu mojego duchowego rozwoju i celu. Czuję, że mam ważną rolę do zagrania z tą Nową Ziemią i Starą także. Czuję także i znajduję prawdziwą pasję w ukrytych tajemnicach energii Merlina i Artura. Jednakże, czuję, że utknęłam i nie jestem w stanie pomóc sobie, a przez to innym (…) Umieściłam także siebie odpowiedniej lokalizacji, aby pracować blisko z tymi energiami, jednak zostawiłam sobie za mało czasu, aby to zrobić.

TOBIASZ: Nadszedł już czas dla ciebie – dla was wszystkich – żeby wziąć i wyrzucić ten cały duchowy rozwój i myślenie, że jest teraz na Ziemi do odegrania jakaś duchowa misja. To jest część tej Starej historii… och, oczywiście część twojej pasji, ale w pewnym sensie, ogranicza to i obciąża to ciebie teraz. Rób rzeczy, ponieważ robienie ich daje ci radość, nie dlatego, że wierzysz, iż musisz je robić. I wtedy pojawi się większy obraz.

Ten obszar, w którym jesteś teraz… wybrałaś bycie tam, aby pomóc wnieść nowe rozumienie energii Artura i Merlina. (…) ale, prosimy, żebyś nie nakładała na siebie ciężaru bycia tam z powodu duchowego rozwoju. To jest bardzo, bardzo ograniczające.

Pomówmy o po prostu życiu. Pomówmy o pełnym wcieleniu, byciu w pełni człowiekiem, o tym ponownym zanurzeniu się w waszym byciu człowiekiem. Pojawia się mentalna bariera, kiedy myślicie, że musicie wypełnić jakieś duchowe przeznaczenie. Nie musicie. Nie musicie. To jest wasza Stara historia.

I, prosimy was – wiemy, że niektórzy z was są zirytowani tym, co mówimy (śmiech publiczności) – prosimy was, abyście zostawili to na boku przez dzień, zostawcie ten swój ubiór w szafie i poczujcie jaką czyni to różnicę w waszym życiu przejść przez jeden dzień bez poczucia, że musicie być duchowym zbawcą. Nawet Yeshua powie wam, że to „zbawiennictwo” jest bardzo przeceniane (wiele śmiechu). Bardzo was to obciąża i tak naprawdę nie pomaga innym. Więc, chodzi o to, żeby cieszyć się każdą chwilą życia. Wtedy wszystko się zmienia. Wtedy macie wielki wpływ na ludzi, którzy naprawdę chcą dokonać zmiany. (…)

PYTANIE OD SHAUMBRY 5 (kobieta przy mikrofonie): Cześć Tobiasz, mam dwuczęściowe pytanie dotyczące sprowadzenia do mnie dostatku. Czy mógłbyś powiedzieć coś na temat „pranicznego uzdrawiania” z perspektywy energii i potencjałów, które widzisz w moim życiu? Także, czy mógłbyś powiedzieć o pracy, która przychodzi do mnie, gdzie wydawałeś się być bezpośrednio zaangażowany… i, czy masz jakąkolwiek radę? I, dokąd idziemy z tym wszystkim?

TOBIASZ: Istotnie… zwracam się teraz do tych z was, którzy mają do czynienia z uzdrawianiem, prosiliśmy was indywidualnie – i teraz poprosimy was publicznie – abyście przyjrzeli się, abyście dokonali ponownej oceny tych technik i stylów, które używacie. Nauczyliście się wielu różnych rzeczy – wszyscy z was – o różnych rodzajach uzdrawiania, i one wszystkie są cudowne. One wszystkie pomogły wam dotrzeć do tego punktu.

Ale, teraz jesteście w punkcie, gdzie wyszliście poza uzdrawianie. To nie jest uzdrawianie. Jest to pewien rodzaj przywracania równowagi. Jest to pewien rodzaj tworzenia przestrzeni dla waszych klientów – czy dla was samych – przestrzeni bezpiecznej energii, gdzie energie mogą powrócić do równowagi na własną rękę. Nie chodzi tu o popychanie energii. Nie chodzi tu o zobaczenie, jak wiele cudów możecie sprawić. I, my wiemy, że wszyscy rozumiecie, o czym mówimy. Chodzi o stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której energie niezrównoważonego człowieka mogą powrócić do równowagi… jeśli są na to gotowe.

Tak więc, ty – i cała Shaumbra – macie wrodzony talent, aby to robić, jeśli trochę zwolnicie. Zatrzymajcie się, jeśli czujecie, że musicie używać tych technik. To jest intuicyjne. To jest bardzo intuicyjne. Będzie wiedzieli w każdym momencie dokładnie, co zrobić, będziecie wiedzieli dokładnie, jak pomóc tym niezrównoważonym energiom zrównoważyć się z powrotem i ponownie się zintegrować. Ta intuicja może być przerażająca dla niektórych z was. Wolelibyście mieć książkę, na której można się oprzeć. Ale, jeśli pozwolicie być temu w tej właśnie chwili, to wiedza tam będzie.

Jeśli chodzi o zarabianie na życie w ten sposób, decyzja należy tylko do ciebie. Są tacy, którzy nieźle na tym wychodzą. Są tacy, którzy się szarpią z tym, ponieważ mają problemy z dostatkiem. (…)

Więc, jeśli chodzi o to, co teraz macie robić… jakaś pasja… czy podróż… czy wymaganie od Ducha… chcecie wiedzieć, jaki jest cel… i jaki jest sens życia. Prosimy was, żebyście trochę to odpuścili. I, wiemy, że brzmi to dość dziwnie, ale nie ma celu (nieco śmiechu). Nie ma znaczenia (więcej śmiechu) na Ziemi Starej Energii. Na Ziemi Nowej Energii, na której żyjecie teraz – mówimy o tej planecie, ale w Nowej Energii – nie ma potrzeby celu. Nie ma potrzeby znaczenia.

Wiemy, że jest trudno to pojąć. Ale, zrozumiecie. Będzie mieli to wielkie „aha” któregoś dnia. Zrozumiecie, że cel i znaczenie były częścią gry w dualność. Więc, prosimy was, abyście odpuścili to.

Jest większa pasja i – to nie jest nawet właściwe słowo – ale jest to najlepsze słowo w angielskim, jakiego możemy użyć. Jest ten „owoc róży”, pasja, która wychodzi poza życie w Starej Energii. Kiedy to czujecie, wszystko się zmienia. I, jest wtedy ta wiedza oparta na intuicji, która was ogarnia. Tworzy to zupełnie nowe docenienie życie i pragnienie, aby żyć tym życiem i wprowadzić je, wcielić je. I, wtedy chcecie wcielać więcej i więcej i więcej życia. To jest cudowna rzecz.

Więc, prosimy was o wejście do wewnątrz. Prosimy was o przyjrzenie się waszej historii, która trzymaliście się do tej pory. I, wasza historia była bardzo silna. Moglibyście napisać o tym dobrą książkę. Kupiliście waszą historię. Kupiliście ją tak głęboko. I, czujecie się tak bardzo z nią związani.

Ja, Tobiasz, stawiam teraz przed wami wyzwanie, abyście odpuścili to związanie się z waszą historią. To już wam nie służy. Ach, służyło wam do tej pory. To cudowna historia. Ale, znam was dobrze, i wy wiecie, że was dobrze znam. I, zamierzam prosić was, abyście pozwolili teraz tej historii odejść. Możecie czuć się z początku nieco dziwnie.

Ach, a wy mówicie mi, że uwolniliście wszystko. Ach… nie uwolniliście waszej historii! Uwolniliście wszystko, czego nie lubiliście (nieco śmiechu), ale nie uwolniliście waszej historii. Więc… ach, i mówię to z całą radością i szacunkiem dla was. Lubiliście swoją historię. Dlatego żyliście nią. Próbowaliście tylko pozbyć się nieco brudu wokół, który się wam nie podobał. Teraz jest czas, aby zmienić waszą historię, czas, aby dokonać wielkiego kroku.

Pokazaliście wasze zdolności do uzdrawiania, jeśli tak chcecie to nazwać. Pokazaliście wasze przywództwo. Pokazaliście waszą mądrość. Ale, wasza historia przeszkadza wam pokazać, kim teraz naprawdę jesteście… wielkie wyzwanie.

PYTANIE OD SHAUMBRY 6 (z Internetu, czytane przez Lindę): Drogi Tobiaszu, czy możesz pomóc mi zrozumieć, dlaczego wybrałam doświadczenie tych sytuacji wielkiego zablokowania, czarnej traumy… i wynikającej z tego frustracji i rozpaczy. Tak naprawdę nie chcę iść do Domu, ale czasami jestem przytłoczona tym wszystkim. Jakikolwiek wgląd byłby mile widziany (śmiech publiczności).

TOBIASZ: Zdrowie twojej historii, którą przeżywasz tak dobrze (więcej śmiechu). Teraz jest czas, aby pozwolić odejść tej historii. W oczywisty sposób jesteś nią zmęczona. Ale, obawiasz się, co mogłoby wejść, gdybyś ją odpuściła, więc się jej kurczowo chwytasz. Więc, obejmujesz tą historię, i trzymasz się jej za wszelką cenę, ponieważ boisz się. Teraz, czy możesz pozwolić jej odejść? Czy możesz raczej „być” niż „robić”? Bądź Twórcą. To przyjdzie do ciebie. To NAPRAWDĘ przyjdzie do ciebie. Nie możemy tego wystarczająco podkreślić.

Jest wiele Shaumbry, która to odkryła. To przychodzi do ciebie. Przestań wykonywać twoją Starą historię. Ona jest nerwowo wyczerpana. I, jesteś nią tak zmęczona, jak ona jest zmęczona tobą (śmiech). Po prostu bądź. Po prostu bądź. I, my wiemy, że te słowa mogą utknąć w intelekcie. Ale, wiemy, że na innych poziomach zrozumiesz, o czym mówimy. Dziękuję ci.

PYTANIE OD SHAUMBRY 7 (kobieta przy mikrofonie): Och, drogi Tobiaszu, jesteś taki zabawny! (śmiech publiczności) Moje pytanie brzmi: wielu młodych ludzi i dzieci doświadcza depresji. Czy jest to związane z separacją od OH, a może także od AH? Jak możemy najlepiej na to zareagować w Nowej Energii?

TOBIASZ: Istotnie… wielu tych młodych wie, że – jak to powiedzieć – Ziemia wokół nich się zmienia. I, oni wiedzą, że jest to kruchy i trudny czas. Są w depresji, ponieważ wyczuwają… prawie czują smak Nowej Energii, ale czują się utknięci w Starej Energii. Więc, powoduje to nierównowagę i depresję, jaką wielu z was również czuło.

Istotnym powodem waszych depresji w tych ostatnich latach było to, że zaczęliście czuć ten smak. Wiecie, że jest tam coś innego. Wiecie, że energie OH i AH starają się zejść z powrotem razem. Ale, wydaje się, że nie dzieje się to wystarczająco szybko. I wtedy wątpicie w siebie, i wtedy wsiąka depresja.

Ci, którzy teraz powracają [na Ziemię], a także wielu tych młodych, wchodzą w bardzo interesujących warunkach energetycznych, zarówno jeśli chodzi o rodziny, w których wybierają się urodzić – więc podchwytują wiele energii w domu – ale także wchodzą w czasie bardzo intensywnych energii na Ziemi. Te energie, które nie są mierzalne przez żadne współczesne przyrządy pomiarowe, są teraz bardzo intensywne z powodu nadchodzących zmian.

(…)

Tak więc, tworzy to trudności dla tych młodych. Oni są także o wiele bardziej wrażliwi, niż większość z was była, kiedy weszliście do tego życia. Więc, podchwytują oni i absorbują wszystko wokół nich i nie są pewni, jak sobie z tym poradzić. Więc, doświadczają tych depresji. Większość z nich okrzepnie w trakcie okresu dojrzewania lub tuż po. Wielu z nich wyjdzie z depresji, kiedy opuszczą wasze domy (śmiech publiczności) – z całym należnym szacunkiem – kiedy wyjdą w swoich własnych energiach i odnajdą siebie. W pewnym sensie, oni reagują na wszystko wokół nich w domu i w świecie wokół nich.

Więc, co możemy tu powiedzieć to – po pierwsze, jeśli to możliwe, nie trzymajcie ich na lekach. To czasami jest trudne, więc czasem musicie się uciec do leków. Ale, to tylko opóźnia ten transformacyjny proces, przez który oni przechodzą.

Zapewnijcie im możliwie jak najbardziej bezpieczną energię w domu. To nie oznacza ulegania wszystkim ich wymaganiom. To nie zapewnia bezpiecznej energii. Oznacza to, że oni wiedzą, że są kochani, wiedzą, że się o nich troszczycie, i wiedzą, że WY jesteście w bezpiecznej przestrzeni. To spowoduje, że poczują się bardziej zrównoważeni.

Tak wielu z tych młodych jest w samym środku konfliktów wśród swoich rówieśników, swoich szkolnych kolegów i koleżanek. Są w samym środku energetycznych bitew. I oni to czują. Są ciągnięci w obu kierunkach.

Jest dobrze gdzieś z nimi wyjechać raz na jakiś czas, chociaż mogą się opierać. Ale wyjechać z nimi na kilka dni, na wspólny weekend, tylko dla nich, zaprojektowany specjalnie dla nich… ale nie do parków rozrywki… i nie tam, gdzie jest ciągle jakaś chaotyczna aktywność. Weźcie ich nad ocean lub w góry. Zabierzcie ich tam, gdzie mogą zacząć swój powrót do równowagi.

Nie narzucajcie się im ze swoimi filozofiami, ponieważ oni po prostu je odrzucą. Ale, jeśli to możliwe, sprawcie, żeby znowu oddychali. Jest wiele sposobów, w jakie możecie to zrobić. Kiedy będą oddychali, pomoże to przejść tym nierównowagom energii.

Więc, nie ma prostej odpowiedzi. Chodzi tu o ten czas, lub raczej czasy, w których oni żyją. Ale, zrozumcie także, że oni wybrali, żeby być tutaj właśnie teraz. Być może dzięki oddychaniu z nimi będziecie mieli lepsze zrozumienie ich służby dla ludzkości, a także ich podróży. Będziecie w stanie lepiej i bardziej intuicyjnie podchodzić do nich.

PYTANIE OD SHAUMBRY 8 (mężczyzna przy mikrofonie): Cześć Tobiasz. Są trzy książki w mojej społeczności. Za twoim pozwoleniem chciałbym je wymienić i być może mógłbyś powiedzieć coś, w szczególności jeśli chodzi o wierność tłumaczenia, ich efektywność, czas ich ukazania się w stosunku do twojej pracy – być może nawet partycypowałeś w ich powstaniu w jakiś sposób – oraz ich potencjalną przydatność. Wiem, powiedziałeś nam, żeby odłożyć Stare książki. Ale, naprawdę chciałbym wiedzieć, jeśli chodzi o te trzy. Czy mogę je wymienić?

TOBIASZ: Oczywiście.

SHAUMBRA 8: Kurs cudów [A Course In Miracles], The Urantia Book, Miłość bez końca [Love Without End].

TOBIASZ: Te wszystkie książki – jak to powiedzieć – ja, Tobiasz, osobiście kocham energię każdej z nich. One wszystkie były – jak to powiedzieć – pracami, które ustanawiały trendy. Wszystkie były channelowane. I, one mają zastosowanie dla prawie wszystkich, którzy się otwierają na te Nowe wymiary, wymiary Nowej Energii. Informacja w nich zawarta może wydawać się Stara, z powodu czasu, w jakim zostały napisane. Ale, były one całkiem postępowe w owym czasie i nadal są.

Więc, ja, Tobiasz i Yeshua zachęcamy innych do ich przeczytania. Ale, prosimy was, abyście czytali je nieco inaczej. Nie jako zestaw specyficznych reguł, nie jako pewien sposób, w jaki musicie żyć. (…)

Czytajcie je dla ich energii. Pójdziemy nawet o krok dalej stosunku do tych, którzy nie czytali tych książek. Jeśli będziecie mieli okazję kupić je lub pożyczyć, weźcie je. Ale prosimy was, żebyście ich nie czytali (śmiech publiczności). Prosimy was, żebyście najpierw poczuli ich energię, a potem je przekartkowali… wiecie, kilka sekund na stronę. Prosimy was, żebyście poczuli tą energię. To jest prawdziwy sekret tych książek.

Ja, Tobiasz, próbowałem zrozumieć poszczególne słowa tej książki Urantia i poczułem się zakręcony. To jest coś, czego Saint-Germain mnie nauczył po naszej stronie zasłony. Powiedział: „Och, Tobiaszu, próbujesz czytać i zrozumieć te wszystkie słowa. A tu nie chodzi o to. Prawdziwym kluczem jest czucie tych energii.” Więc, powróciłem do nich i odebrałem więcej z tych energii zawartych w tych dziełach, niż kiedy próbowałem je po prostu przeczytać.

Więc, to jest cudowna sprawa, Shaumbra. Możecie robić tak dosłownie z każdą książką. Możecie robić tak nawet z tym Shoudami, przez które przechodzimy. Chodzi o energię poza słowami. (…) To są cudowne książki, ale… będą stały na bardziej odległej półce, kiedy już napiszecie nowe książki o Nowej Energii. Dziękuję.

(…)

Nie musicie próbować odtworzyć waszej historii. Chodzi po prostu o uwolnienie tej Starej historii i pozwolenie jej, żeby odeszła, żeby odeszła, i teraz po prostu być. Jeśli będą te trudności i ciężary i inne problemy w waszym życiu, to oznacza, że nadszedł czas, aby pozwolić odejść tej Starej historii i po prostu wcielić bycie w życiu.

I tak jest!

-----------------------------------------------------------

Tobiasz z Karmazynowej Rady (the Crimson Council) jest prezentowany przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado. Historia Tobiasza, z biblijnej Księgi Tobiasza, jest dostępna na witrynie www.crimsoncircle.com. Materiały Tobiasza są oferowane bezpłatnie od sierpnia 1999, momentu kiedy jak powiedział Tobiasz ludzkość przekroczyła potencjał destrukcji i wkroczyła w Nową Energię.

The Crimson Circle jest światową siecią ludzkich aniołów, którzy są pierwszymi przechodzącymi w Nową Energię. Kiedy doświadczają radości i wyzwań statusu wstępujących, pomagają innym ludziom w ich podróży poprzez dzielenie się, troskę i przewodnictwo. Ponad 40,000 ludzi odwiedza witrynę Crimson Circle każdego miesiąca ,aby przeczytać ostatnie materiały i dyskutować o swoich doświadczeniach.

The Crimson Circle spotyka się co miesiąc w Denver, Colorado, gdzie Tobiasz prezentuje ostanie informacje poprzez Geoffrey’a Hoppe. Tobiasz twierdzi, że on i inni z niebiańskiego Crimson Council channelują w zasadzie ludzi. Według Tobiasza, czytają oni nasze energie i przekazują naszą własną informację z powrotem do nas, abyśmy mogli zobaczyć to z zewnątrz, podczas gdy doświadczamy tego wewnątrz. Zebrania Crimson Circle są otwarte dla wszystkich, ale wymagane są RSVP. Nie trzeba do niczego wstępować ani wnosić jakichś opłat. The Crimson Circle czerpie swój dostatek poprzez otwartą miłość i dary Shaumbry z całego świata.

Najwyższym celem Crimson Circle jest służba w charakterze ludzkich przewodników i nauczycieli tym, którzy idą ścieżką wewnętrznego duchowego przebudzenia. Nie jest to misja ewangelizacyjna. Raczej, wewnętrzne światło doprowadzi ludzi do progu waszych domów po wasze współczucie i troskę. Będziecie wiedzieli co robić i czego nauczać w tej właśnie chwili, kiedy unikalna i cenna istota ludzka, która zamierza wyruszyć w podróż Mostem Mieczy, przyjdzie do was.

Jeśli to czytasz i masz poczucie prawdy i związku z tym, to jesteś członkiem Shaumbry. Jesteś nauczycielem i przewodnikiem ludzi. Pozwól nasieniu boskości wewnątrz siebie zakwitnąć w tej chwili i w czasach, które nadejdą. Nigdy nie jesteś sam, ponieważ masz rodzinę na całym świecie i aniołów wokół siebie.

Ten tekst może być swobodnie rozpowszechniany bez opłat, na zasadzie niekomercyjnej. Prosimy o zawarcie informacji w całości, łącznie z tą notą. Wszystkie inne wykorzystania tekstu muszą być zatwierdzone na piśmie przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado.

© Copyright 2004 Geoffrey Hoppe, P.O. Box 7328, Golden, CO 80403. E-mail to [email protected]. All rights reserved.

Translation copyright Marian Zieliński. E-mail: [email protected]