I tak jest, droga Shaumbro, że wracamy do naszego zgromadzenia… do tej klasy lekcyjnej Nowej Duchowej Energii… gdzie jesteście jednocześnie nauczycielem i studentem… gdzie wprowadzacie wasze energie razem z nami każdego miesiąca, aby omówić w trakcie Shoudu na wielu różnych poziomach to, czego doświadczacie i czego się uczycie. My wchodzimy i pomagamy wam tutaj przesuwać energie. Wchodzimy, aby was kochać i z wami żartować i siedzieć obok was.

Przychodzimy tutaj, aby pomóc wam przekazać wasze własne słowa z powrotem do was. To wy tworzycie to wszystko i to jest fenomenalna sprawa. To, co przychodzi tu dzisiaj nie było napisane przedtem, nie było doświadczone przedtem. Nie jest to coś, czego was nauczamy. Jest to coś, czego się uczycie, i uczycie nas, i uczycie wszystkich innych.

Więc, jesteśmy zaszczyceni. Wnosimy nasze błogosławieństwa, błogosławieństwa miłości i rodziny, błogosławieństwa przypomnienia.

Tak, istotnie, przychodzimy, aby przypomnieć wam, kim naprawdę jesteście. Jak powiedzieliśmy w trakcie naszego ostatniego Shoudu, nie jesteście tą osobą, która siedzi na tym krześle. Jesteście czymś o wiele większym. Nie jesteście tą tożsamością, która widnieje na waszym prawie jazdy. Jesteście o wiele wspanialsi. Nie jesteście tylko człowiekiem… jesteście czymś o wiele większym.

Dzisiaj, tutaj, zwracamy się do słuchających i siedzących tutaj – a nawet tych, którzy będą to czytać, lub słuchać tego później – dzisiaj, tutaj zwracamy się do tych, którzy byli liderami duchowych rodzin, do tych, którzy byli nazywani Królem i Królową w przeszłości, do tych, którzy byli nauczycielami w tych innych wymiarach. Następnie przybyliście tu na Ziemię, aby jeszcze nauczyć się czegoś nowego w imieniu Wszystkiego Co Jest. Czasami tego nie widzicie, ponieważ patrzycie na to z percepcji iluzji. Czasami zapominacie, kim jesteście, ponieważ jest łatwiej być po prostu człowiekiem siedzącym na tym krześle.

Ale, zamierzamy wejść dzisiaj i potrząsnąć niektórymi energiami (nieco śmiechu), aby pomóc wam zrozumieć, że możecie wydostać się z tych krzeseł. Możecie być czymś więcej, niż tylko tym, czym myślicie, że jesteście, możecie wyjść poza to.

Droga Shaumbro, chciałbym się podzielić pewną historią tutaj. Ostatnio Cauldre został oskarżony o pasywność i stąd wy wszyscy zostaliście oskarżeni o pasywność, że nie działacie wystarczająco, aby zmienić świat, że powinniście wyjść na zewnątrz, że powinniście mieć cele. Powinniście o coś walczyć. Powinniście wziąć czyjąś stronę i mieć pasję dla waszej pracy.

Zaśmialiśmy się, kiedy to usłyszeliśmy. I śmieliśmy się, kiedy poczuliśmy reakcję Cauldre na to, ponieważ on się naprawdę zastanawiał… naprawdę drapał się w głowę. Ale, wtedy zdał sobie sprawę – i jesteśmy pewni, że i wy zdajecie sobie z tego sprawę – jak nie-pasywni jesteście, jak wiele pracy wykonujecie.

Ale wykonujecie teraz inną pracę. Ona nie przebiega na Starych polach bitew w dualności. Nie próbujecie walczyć za taką czy inną sprawę, ponieważ, jak wiecie, w chwili, kiedy zaczynacie walczyć o jakąś sprawę, dodajecie także do dualności. Jesteście tak samo problemem jak i rozwiązaniem.

Czujemy tą energię szczególnie w tych nadchodzących wyborach tutaj w USA, że musicie stanąć po jakiejś stronie. Och, to przypomina nam przekaz, który zrobiliśmy cztery lata temu. „Na kogo zagłosujecie”, zapytaliście w trakcie Pytań i Odpowiedzi. A my powiedzieliśmy: „Nie głosujcie. Wycofajcie się. Stójcie za murkiem. Obserwujcie.” Bądźcie przez chwilę obserwatorami, ponieważ kiedy jesteście obserwatorami, jesteście poza dualnością. Jesteście w dynamice Nowej Energii i wtedy możecie zrozumieć, jak to wszystko naprawdę działa.

Obserwator rozumie, że nie musi zmieniać świata. Nie musi brać na siebie tej odpowiedzialności. To jest wielka odpowiedzialność. To jest jeden z powodów, dlaczego niektórzy z was mieli te bóle i dolegliwości w waszych ciałach, próbując wziąć na siebie wszystkie problemy świata i próbując zmienić świat.

Największą rzeczą, jaką możecie kiedykolwiek zrobić dla świata, największą rzeczą, jaką każdy lider może zrobić dla świata, jest kochać go, akceptować go, rozumieć, że świat jest dokładnie w tym miejscu, gdzie wybrał być. Każdy człowiek, każda forma życia, jest dokładnie tam, gdzie wybrała być. I, jeśli wycofacie się, możecie ujrzeć, jak to jest prawdziwe. I wtedy będziecie wiedzieli, co zrobić w danej chwili. Zdacie sobie sprawę, że nie musicie zmieniać wszystkiego. Zdacie sobie sprawę, że nie musicie już więcej podnosić tego miecza, Shaumbra, żeby walczyć za sprawę.

Pasywni? Ani trochę… ponieważ wykonujecie nową pracę… pionierską pracę w kierunku Nowej Energii… w kierunku nowego zrozumienia, że możecie przekroczyć dualność… że możecie wyjść poza Stare walki tych sił. Pasywni? Ani trochę… po tym, co wytrzymaliście w waszym życiu… po tych wielu wyzwaniach i trudnościach… a teraz przed jednym z największych wyzwań – jak wyjść poza, jak uwolnić, uwolnić i jeszcze raz uwolnić to wszystko, czym myśleliście, że jesteście, aby stać się wszystkim, czym naprawdę jesteście.

To ustawia potencjał zmiany dla innych. To nie jest narzucona zmiana. To nie jest żądanie zmiany. To ustawia ten potencjał. Jaka wspanialsza rzecz mogłaby być dla wszystkich tych ludzi i tych aniołów, którzy przyjdą po was, którzy podążą waszymi śladami wzniesienia i zdadzą sobie sprawę, że rozłożyliście ucztę potencjałów dla nich, jeśli tak wybiorą? Rozłożyliście opcje i idee i możliwości. Umieściliście w tych wszystkich rzeczach wskazówki. Oni mogą je wybrać, jeśli zechcą. A jeśli nie będą chcieli zmiany, niech tak będzie. Wtedy, są dokładnie tam, gdzie są.

Wy, Shaumbra, jesteście pracownikami zmiany… lub graczami zmiany, jakkolwiek chcecie na to spojrzeć. Jesteście tymi, którzy wywołują teraz zmianę wewnątrz siebie, ponieważ ją wybraliście. Wybraliście inny sposób życia, inny sposób bycia tu na Ziemi. Wybraliście wyjście poza „dwa”, czy dualność, poza walczące siły, w kierunku całkiem nowej energii, Nowej Energii. I, ona jest ciągle nowa, w dalszym ciągu nowa.

W trakcie tej serii będziemy mówili o fizyce związanej z Nową Energią… co ona naprawdę oznacza… jak może być wprowadzona do waszego życia… czym jest… a czym nie jest. Mamy wiele do przekazania. Ale, chcieliśmy zacząć naszą dzisiejszą sesję po prostu od wniesienia naszych błogosławieństw dla was.

Poczujcie energię tych błogosławieństw. Poczujcie energię słowa „błogosławieństwa”. Nie próbujemy [was] zmienić czy uzdrowić. „Błogosławieństwa” są akceptacją i uszanowaniem was. „Błogosławieństwa” są energiami, które są w stanie potencjału, czy też neutralne, czekające na aktywację. „Błogosławieństwa” są naszą miłością, którą wnosimy.

Dzisiejszego dnia, droga Shaumbro, jest niejaka różnica w energii, z powodu naszego gościa, który jest tutaj, ponieważ to nie tylko mój głos, Tobiasza, przechodzi. To nie tylko Cauldre. I, to nie tylko wszyscy wy w Shoudzie razem. Przyłączyły się do nas dzisiaj energie Ohamah (O-a-ma).

Widzicie…tak jak ja, Tobiasz, Ohamah, był w ludzkiej postaci i on rozumie jak to jest być w ciele. Rozumie, jak to jest być schwytanym w więzieniu świadomości, wewnątrz waszej historii. Rozumie jak to jest chcieć się wydostać z tej historii.

Widzicie… on był wojownikiem, jednym z najgorszych… tak, barbarzyńcą, który kochał walkę… który kochał zabijanie… który robił to z wielką pasją. Ale, wtedy został zraniony. Przez siedem lat leżał na kamieniu i musiał polegać na innych, którzy go karmili, którzy przynosili mu ulgę, którzy utrzymywali go przy życiu. I, on tego nienawidził, i on gorzkniał. Ale, było to doświadczenie, które dał samemu sobie i przeżył je w pełni.

W tym okresie był BARDZO zły na Ducha, i bardzo zły na ludzkość, i bardzo zły na to wszystko, co zrobił w ciągu tych siedmiu lat zdrowienia. Ale, miał tak wiele pasji, że uzdrowił siebie siłą woli. Wyszedł poza swoje ciało siłą woli. Wyszedł poza ograniczenia ludzkie jego historii. Wyszedł poza. Stał się niezależny.

Nie przystąpił do żadnej grupy. Stworzył swoją własną. Nie wzywał aniołów na pomoc, kiedy leżał na tych skałach. Zrobił to siłą woli. Był tak pełen pasji… i tak odważny… i tak silny… i także tak głupi (śmiech publiczności).

I, on się śmieje, ponieważ przynosi dzisiaj wiadomość… kilka wiadomości. Jedną z tych wiadomości jest to, że zdał sobie sprawę, iż nie musiał używać siły woli, aby wydostać się ze swojej historii, aby się wydostać ze swoich ograniczeń. Zdał sobie sprawę, że być może tak musiało być wtedy, ponieważ to było to, co świat rozumiał 50000 lat temu.

Ale, droga Shaumbro, on przychodzi dzisiaj, aby przynieść wiadomość – jedną z jego wielu wiadomości – że nie potrzeba do tego woli, że nie potrzeba do tego siły. Więc, dzisiaj będziemy mówili wieloma głosami, waszym głosem, głosem Cauldre, głosem Ohamah… i tak, trochę głosem Quan Yin dla przyprawy. Będziemy mówili wszystkimi tymi głosami.

I, przekażemy te energie, Shaumbra, że w Nowej Energii, siła jest BRAKIEM siły. Siła jest brakiem siły. Tkwi to ciągle w świadomości, że wszystko musi być wymuszane siłą woli i pchane. A, tak nie jest. Jak się nauczyliście przez te lata, chodzi o akceptację i szacunek.

I, to jest jedna z tych wiadomości, które przynosi Ohamah. Ohamah będzie kontynuował to w jego szkole, aby dojść do zrozumienia, w jaki sposób naprawdę działa fizyka.

O tak, fizyka działa, kiedy coś forsujecie poprzez wytworzenie siły przeciwnej. O… tak… tak. Jeśli robicie teraz coś w tym wrażliwym, wysoce naenergetyzowanym stanie, w którym jesteście, z użyciem siły, to zawsze jest siła przeciwna. Nie mówimy, że to jest złe czy dobre. Mówimy tylko, żebyście się strzegli tego, co kopnie was w tyłek (nieco śmiechu).

Teraz w Nowej Energii chodzi o BRAK siły. O, jest energia. Jest dynamika. Pasja może być w pełni doświadczona, kreatywność może być w pełni wyrażona. Ale nie musicie przebijać się przez to siłą woli.

Widzimy tutaj patrząc na energię Shaumbry, że jest tak wielu z was, którzy dotarli do tego punktu poprzez dyscyplinę, poprzez determinację. Słyszycie nas mówiących, że ta Nowa Energia nie ma siły… że Nowa siła nie jest wcale siłą. Drapiecie się w głowę i mówicie: „To brzmi nieco cienko, nie ma w tym treści, nie ma w tym kręgosłupa”… tak, ponieważ jesteście tak bardzo przyzwyczajeni do przepychania się. I, to działało.

Ale, co zauważyliście? Jeśli się przez coś przepychacie, to musi być coś, co popychacie. Czy nie jesteście już zmęczeni tą grą?

Tak przy okazji, musimy dodać, że dołącza dzisiaj głos Ohamah, więc, ja, Tobiasz, muszę uczynić zastrzeżenie, że mogą być takie stwierdzenia, za które nie mogę wziąć odpowiedzialności (śmiech publiczności). Takie jest moje zastrzeżenie, ponieważ mamy do czynienia ze zmieszanym głosem. I, muszę także powiedzieć… strzeżcie się ci, którzy zadacie dzisiaj pytania (więcej śmiechu).

Więc, drodzy przyjaciele, Nowa siła jest brakiem siły. Przychodzi naturalnie, i przychodzi łatwo. I, jeśli używacie siły i dyscypliny, i całej tej struktury waszego życia, nadszedł czas, aby to uwolnić… chyba, że chcecie to kontynuować. To może przyjść do was BARDZO gładko i spokojnie, tym nie mniej bardzo naenergetyzowane. Może się wam to wydawać sprzecznymi twierdzeniami. W jaki sposób życie może być ekscytujące i satysfakcjonujące i naenergetyzowane, jeśli nie macie tego całego parcia i ciągnięcia sił? To brzmi neutralnie. To brzmi anemicznie.

Ach, droga Shaumbro, przekonacie się, że jest inaczej. Jest fizyka Nowej Energii, która zmienia ten paradygmat, która zmienia wszystko, która mówi, że możecie być w spełnieniu, jakiego nigdy przedtem nie byliście świadomi, bez siły i popychania. Mówicie: „Cóż, jak przeżyję w ruchu samochodowym? Jak przeżyję w biurze? Te siły zawsze na mnie napierają. Muszę odpierać je, aby bronić siebie.”

Bronić siebie przed czym? Przed czym? Czego się obawiacie? Czucia? Czy obawiacie się, że znowu będziecie czuli? Pozwólcie tym siłom na podejście. Pozwólcie im, żeby was zaatakowały, jeśli one czują, że muszą, ponieważ kiedy to zrobią i otworzą te ziejące paszcze, sięgną, aby zagłębić w was swoje zęby i ukąszą was, to nic im w zębach nie zostanie, ponieważ wy istniejecie w innym wymiarze… w innej energii.

One tkwią w dualności. One żywią się słabeuszami. One żywią się tymi, którzy ciągle walczą. One chcą zobaczyć, kto jest lepszym wojownikiem. Pozwólcie im natrzeć na was. Będziecie jak powietrze. Ulotnicie się i znikniecie i one nie będą w stanie pożywić się czymkolwiek. I, one przejdą do kogoś innego, wziąć kęsa od nich.

Więc, Shaumbra, pamiętajcie to – że ta Nowa siła nie jest siłą. Jest „istnością”. To jest dynamika i fizyka, która jest zawarta w tym filmie – jeśli pójdziecie go obejrzeć – o „bleep” (odnosi się do filmu „What the bleep do we know?”). Dlaczego oni użyli słowa „bleep”? Ohamah mówi, że on użyłby bardziej bezpośredniego słowa (śmiech publiczności). [„bleep” oznacza wysoki sygnał dźwiękowy wydawany przez urządzenia elektroniczne, tutaj raczej w znaczeniu sygnału zagłuszającego niecenzuralne słowa w telewizji; Ohamah zapewne powiedziałby „fuck”]

Co tak naprawdę wiemy? Wiele… ale wiele jest jeszcze ciągle do nauczenia się. Jest o wiele więcej w fizyce tej Nowej Energii – i Starej Energii – zrozumienie, jak wszystko naprawdę działa… jak wszystko działa, kiedy wychodzicie poza materialny poziom… jak to wszystko działa w tym, co Ohamah nazywa „Polem”.

To Pole składa się ze wszystkich energii, które są poza materialnymi energiami, poza atomami i protonami i neutronami i elektronami i wszystkimi tymi innymi rzeczami. One wszystkie są odpowiedzią na Pole. To są energie odpowiadające… to ma wpływ na to, jak energie wchodzą i wychodzą z różnych rzeczywistości. One to robią. One to robią przez cały czas.

Cząsteczki – subatomowe cząsteczki – wchodzą i wychodzą z rzeczywistości. W jednej chwili są widziane i wykrywane… a w następnej chwili nie są. Dokąd one idą? Idą do innych wymiarów. Tylko dlatego, że fizyczne oko – i prymitywne urządzenia pomiarowe – nie mogą ich zmierzyć, nie oznacza, że ich tam nie ma.

Więc, co to mówi o was, Shaumbra, i rzeczywistości, waszej rzeczywistości tego, kim jesteście? Co mówi to o tym, kim innym jeszcze jesteście, a nie jesteście tego świadomi?

Teraz, zamierzamy zacząć dzisiaj od pełnego i głębokiego ugruntowania nas w tej chwili Teraz. To tutaj wszystko się zaczyna… właśnie tutaj. Możecie oddychać. Możecie myśleć.

Ohamah ma takie powiedzenie, że nauczył się przestać myśleć i zacząć tworzyć. To jest wielka różnica. Ludzie mają tendencję do wymyślania wyjścia z sytuacji z użyciem siły. On nauczył się przestać myśleć i zacząć tworzyć. Myślenie go spowalniało. Myślenie było jedną z barier. Wymyślanie wszystkiego w waszych głowach przypomina szczura w labiryncie, z którego nie może się on wydostać.

Ciągle jesteście w swojej głowie. Ciągle jesteście w swojej głowie. Pozwólcie temu wejść do chwili Teraz. Bądźmy w chwili Teraz tak mocno ugruntowani, że czujecie swoje stopy… czujecie swoje krzesło… czujecie swoje ramiona i nogi i twarz… czujecie swoje włosy… czujecie oddech, obojętnie czy głęboki czy płytki.

Jesteście tak mocno w tej chwili Teraz i zdajecie sobie sprawę, że jesteście w pokoju… większość z was jest z innymi ludźmi… niektórzy nie… są jakieś hałasy. W przeszłości staraliście się wejść w ten zmieniony stan [świadomości] i zablokować te hałasy. Po co? One tam są. Są częścią waszej rzeczywistości i chwili teraz. Niektóre części waszego ciała mogą się czuć niewygodnie. Przestańcie próbować z tym walczyć. Zaakceptujcie te części waszego ciała, którym jest niewygodnie.

Bądźcie bardzo mocno w Teraz… bardzo skupieni na Teraz… bardzo obecni w Teraz… czujący wszystko w tym Teraz… będący ciałem i umysłem w Teraz… i Duchem w Teraz… właśnie tutaj w tym miejscu… właśnie tu, gdzie jesteście… właśnie w tym momencie czasu… w tej części przestrzeni, w której jesteście… zdjęcie, które teraz wam robimy… klik, właśnie tutaj w tym Teraz.

To się zaczyna tutaj. To się zaczyna w tym teraz. I, nigdy o tym nie zapominajcie. Nie macie dostępu do Pola… nie macie dostępu do korytarzy wymiarów, jeśli nie jesteście w Teraz, ponieważ ono was odrzuci. Odrzuci was do czegoś w rodzaju tunelu aerodynamicznego. Wrzuci was do stanu nierównowagi. Jesteście teraz tutaj. Z tego źródła w tej kotwicy Teraz możecie rozszerzyć się na inne wymiary.

Jak to robicie? O, nie poprzez siłę i nie poprzez myślenie. Nie możecie wymyśleć swojej drogi do innych wymiarów. Czasami możecie sforsować tą drogę, ale powstaje równa i przeciwna siła, kiedy próbujecie to zrobić. Chodzi tu o pozwalanie i akceptowanie. Chodzi tu o to, abyście wiedzieli, że nie jesteście tylko tym fizycznym ciałem. Nie jesteście ograniczeni do tej tożsamości w tym życiu. Chodzi o danie sobie pozwolenia.

Ja, Tobiasz, daję sobie pozwolenie, aby być w pełni obecnym w tym Teraz, i ono zawiera nie tylko ludzką rzeczywistość, nie tylko ludzką iluzję, ale też wszystkie inne. Daję sobie pozwolenie, żeby być tutaj z Shaumbrą na Ziemi, tak jak jestem w anielskiej dziedzinie. Daję sobie pozwolenie, aby być pełnym i ekspansywnym, śmigającym poprzez wymiary. Ja, Tobiasz, daję sobie pozwolenie, aby być kimś więcej niż Tobiaszem, aby być więcej, niż tylko aspektem, który miał życie dawno, dawno temu. Daję sobie pozwolenie, aby być wszystkim, czym jestem i wszystkimi potencjałami, którymi kiedykolwiek będę i wszystkimi ekspresjami, które wybiorę, aby wyrazić.

Czy możecie to powiedzieć o sobie, Shaumbra? Czy możecie dać sobie pozwolenie, aby być w pełni zakotwiczonym w tym Teraz… nie zaprzeczającym temu, gdzie jesteście czy kim jesteście… i wtedy pozwalającym sobie, aby wyjść poza, aby śmigać?

To wtedy zaczniemy się załapywać na tą rzecz zwaną Polem. Niektórzy nazywają je „kosmiczną siatką”, „przeplecioną siecią”, „zoną”. Jest wiele, wiele nazw. To jest źródłowa energia. To tam przychodzicie, kiedy dochodzicie do nowych objawień i zrozumień. Powiemy o nich więcej dzisiaj. (…)

To Pole… ta „zona”… o, to jest coś, co Ohamah wyjaśni szczegółowo w jego szkole. To Pole, Shaumbra, z niego pochodzi Nowa Energia. I, poprzez dostęp to tej źródłowej energii, macie także Nową Energię… Nową Energię.

Praca z nią jest fenomenalna. Pracowaliśmy z nią nieco po naszej stronie, pomagając przygotować to dla was. I, ona opiera się wszelkiej definicji. To jest Nowa Energia, po raz pierwszy kiedykolwiek.

Z tego Pola możecie dojść do zrozumienia waszej całej podróży tutaj na Ziemi – te wspomnienia, o których mówiliśmy – dojść do zrozumienia jak my, Shaumbra, po raz pierwszy spotkaliśmy się w czasach Atlantydy w Świątyniach Tien, jak studiowaliśmy między-wymiarowe rzeczywistości. Czy to pamiętacie? Czy pamiętacie, jak siedzieliśmy razem i rozmawialiśmy ze sobą… dziesiątki i tysiące nas… mówiąc o trans-wymiarowych rzeczywistościach [trans-dimensional realities]… będąc w stanie wziąć nasze świątynie i umieścić je w innych wymiarach… ukryć je, w pewnym sensie?

O, nie zrobilibyśmy tego dzisiaj. Uczynilibyśmy nasze świątynie bardzo obecne w tej chwili Teraz. Ale, wtedy była potrzeba, aby je ukryć. Była potrzeba, żeby nie być widocznym. To było jak mgła. To było przejrzyste.

Poprzez Pole możecie naprawdę zrozumieć. Nie udawajcie się do Archiwów Akaszy. One są ograniczone w porównaniu z Polem – dwa różne, zupełnie różne podmioty. W Polu możecie sobie przypomnieć nasze czasy razem, kiedy zebraliśmy się po raz pierwszy, kiedy powiedzieliśmy, że udamy się razem w podróż. Że będziemy studiować i uczyć się i doświadczać wszystkich tych rzeczy w rzeczywistościach na Ziemi i innych miejscach. Że razem dojdziemy do tego czasu spełnienia.

W Polu… posiedźcie w nim przez chwilę. Napłyną do was wspomnienia. Jest tak wielu z was z czasów Yeshuy dwa tysiące lat temu. Niektórzy z was tam byli, tam na Ziemi Świętej. Niektórzy z was byli w innych częściach Ziemi, wprowadzając nasiona Chrystusowej świadomości, boskości. Poprzez Pole możecie przywołać i poczuć te wspomnienia. Ale, pamiętajcie, że jesteście obecni także w tej chwili Teraz… ciekawe, że możecie być w dwóch miejscach naraz.

W Polu możecie sobie przypomnieć, dlaczego wybraliście powrót tutaj w tym życiu na Ziemię, w tym czasie zmiany, w tym czasie Nowej Energii. Pomoże wam to przypomnieć powód, dla którego weszliście teraz, dlaczego jesteście na Ziemi. W Polu możecie zobaczyć, że wasza historia jest po prostu historią, ograniczoną, lecz cudowną. Możecie ją przekroczyć i wyjść poza nią w tej chwili.

To wszystko zaczyna się… i to wszystko się kończy byciem mocno, mocno świadomym w tej chwili Teraz. Nic nie jest takie, jak to, zupełnie nic. W Polu możecie stać się także cudownym obserwatorem, aby zobaczyć, jak energię działają, aby zobaczyć, jak zaplanowaliście to następstwo żyć, aby dojść do tego punktu teraz, do następnego kroku. Z poziomu energii Pola możecie także obserwować, co dzieje się teraz w waszym świecie.

Ten ostatni miesiąc, Shaumbra, był wysoce naenergetyzowany, zachodziło wiele różnych zmian, wiele różnych rzeczy w waszym życiu. A, wy myśleliście, że ten sierpień będzie miesiącem wakacji i odpoczynku. A, był to bardzo, bardzo aktywny miesiąc na Ziemi i w waszym życiu. I, to będzie trwało przez jeszcze kilka miesięcy. A nawet jeszcze się to podgrzeje.

Ale, Shaumbra, jesteście w Polu. Jesteście także w Teraz. To może być energetyzujące. To nie musi być trudne. O, świat wokół was wykonuje swoje ruchy, huragany, które przesuwają się od Bahamów na południowe części Stanów jeden po drugim. Będąc w Polu przyjrzyjcie się temu, co się naprawdę dzieje.

Co się naprawdę dzieje, to oczyszczanie Starych Energii was z Atlantydy, oczyszczanie energii Azura-temu przez największe wiatry i deszcze z tych wysp. Te wiatry i deszcze przejdą przez dwa byłe centra Atlantydy, te, które były w rejonie Kuby, i te w rejonie Atlanty. I, one oczyszczą i uwolnią Stare Energie. Co za radość, że to się zdarzy w ten sposób! One wprowadzą uwalniającą energię, aby to, co było nagromadzone i stłumione mogło powrócić w zupełnie inny sposób.

(…)

Ale, czy musi to na was wpływać? Czy musicie oddawać temu energię? Czy też będziecie obserwatorem i zobaczycie, że wszystko jest tak, jak być powinno. Czy musicie dać się złapać w ten dramat? Czy też będziecie we własnej suwerenności, waszej własnej bezpiecznej energii? To jest latarnia morska dla innych, innych, którzy nadejdą, innych, którzy szukają nauczyciela.

Więc, Shaumbra, bardzo wiele jest zawarte w pozostawaniu skupionym w Teraz, a następnie otwieraniu się. Tak, będą zmiany wszędzie wokół was w tych następnych kilku miesiącach. Tak, ponieważ jesteście wrażliwi, będziecie czuli niektóre z tych rzeczy, ale zrozumcie także, jak możecie być w tej chwili Teraz. Weźcie ten głęboki oddech. Podłączcie się do tej rzeczy, którą nazywamy Polem. Będziemy jeszcze mówili więcej o jego fizyce. Bądźcie teraz na Ziemi jako wspaniały ludzki anioł, który wykroczył poza dualność, który jest w tej Nowej Energii, która jest tam dla innych.

Więc, Shaumbra, chcemy mówić dzisiaj o czymś, co nazywamy Czterema „CJAMI” wcielenia. (…) Te Cztery CJE wcielenia… są rzeczami, przez które przechodzicie. Są to wyzwania, które pojawiły się w szczególności w ciągu ostatnich 30 dni (…) cztery obszary, w których pracowaliście.

Pierwszym jest DYSTRAK-CJA… dystrakcja [coś, co odwraca uwagę, dekoncentruje]. O, Shaumbra, utrzymujcie teraz kurs. Utrzymujcie kurs dla siebie. Nie forsujcie kursu. Po prostu pozostańcie na kursie.

Jest teraz tak łatwo być zdekoncentrowanym… zdekoncentrowanym przez wydarzenia w mediach… zdekoncentrowanym przez waszą rodzinę… przez waszych ukochanych… nawet przez wasz własny umysł. Jesteście w tym punkcie, tym cudownym punkcie wprowadzenia tych energii i waszej boskości. Ale, teraz te dystrakcje narastają. Tak wiele rzeczy wydaje się was odciągać. One próbują was odciągnąć – nieprawdaż? – uczynić to trudnym. Właśnie, kiedy myślicie, że dokonaliście jakiegoś postępu lub uzyskaliście głębsze wglądy, wkracza dystrakcja.

To może być cokolwiek w waszym życiu teraz. Przyjrzyjcie się przez chwilę jako obserwator waszego życia tym dystrakcjom… temu, co się nagle pojawia… temu, czego w ogóle nie planowaliście… incydentowi… doświadczeniu… osobie… chorobie kogoś bliskiego… sytuacji w pracy… finansom… dystrakcjom.

Nawet ten głosik w waszej głowie mówiący: „Zastanawiam się, czy w ogóle powinnam to robić. Zastanawiam się, czy nie powinnam spróbować użyć moich energii do bycie bardziej normalną (nieco śmiechu). Zastanawiam się, dokąd mnie to wszystko prowadzi”. Shaumbra, to są tylko dystrakcje. Pozostańcie na kursie.

One tam są, ponieważ dokonujecie zmian. I, energie wokół was to przyciąga. One są przyciągane i dlatego was dystrachują, ponieważ one zastanawiają się, co się z wami dzieje.

W pewnym sensie jest to test. One was testują, żeby zobaczyć, z czego jesteście zbudowani. One testują głębokość waszej determinacji i głębokość waszego zrozumienia. Więc, wskakują do waszego życia. One nie są tam jako złe rzeczy. Bóg ich tam nie umieścił. My z całą pewnością ich tam nie umieściliśmy. One są naturalnym zdarzeniem.

Kiedy przechodzicie z jednej formy energii do drugiej, powoduje to taką czy inną odpowiedź innych form energii wokół was. W pewnym sensie, kiedy przechodzicie przez swoje własne procesy wchodzenia w Nową Energię, uruchamiacie dzwonki czy alarmy wszędzie wokół was. One wtedy wskakują. One nie próbują celowo was odciągnąć, ale wskakują z ciekawości, co się dzieje, co wy robicie.

Nie pozwólcie tym dystrakcjom, by was powstrzymywały, czy sprowadzały was do parteru, czy zabierały waszą energię.. zrozumcie, że są naturalną reakcją na was.

W globalnej skali te dystrakcje istnieją, ponieważ w ciągu tych następnych trzech lat będą na Ziemi wielkie, wielkie zmiany. Nie mówimy tu o katastrofach. Mówimy o zmianach… zmianach energii… wielkich przejściach od energii wibracyjnej do energii ekspandującej… wielkich przesunięciach… kwantowym skoku.

Będziecie słyszeli coraz więcej i więcej i więcej o kwantowym skoku, i to nie tylko od nas. To będzie przychodziło z wielu stron. To będzie przychodziło ze strony nauki. To będzie przychodziło ze strony religii. To będzie przychodziło ze strony pracowników socjalnych i tych, którzy współpracują z rządami – kwantowy skok, wciąż i wciąż. Więc, kiedy te zmiany mają miejsce, kiedy ta metamorfoza ma miejsce, wkraczają dystrakcje. Wkraczają zmiany.

Więc, Shaumbra, ta pierwsza CJA to pozostanie na kursie. Nie pozwólcie się zdołować tym dystrakcjom. Bądźcie obserwatorem. Bądźcie świadomi, że one tam są, ale pozostańcie na kursie.

Druga CJA wcielenia to TRANSLA-CJA… translacja. To jest interesujące zjawisko, ponieważ wokół was wydarza się teraz tak wiele różnych rzeczy. Czujecie je. Narzekacie na nie do nas przez cały ten cholerny czas! (śmiech publiczności) Wiecie, że one tam są. Wiecie, że coś się wydarza wszędzie wokół was. O, i czujecie się czasami tak wytrąceni z równowagi.

Wiecie, że jest mnóstwo informacji, które przychodzą i są wgrywane w was [downloaded]. Mówicie, że czujecie to wgrywanie, ale nie wiecie, czego dotyczy. Nie możecie uchwycić tego umysłem. I to jest ten problem – problem translacji. Umysł jest ciągle używany przez was wszystkich jako główny translator informacji. Ta informacja, która przychodzi nie może być łatwo przetłumaczona przez mózg. Mózg nie ma takiej zdolności.

To byłoby tak, jak próba wgrania całkowicie nowego oprogramowania na starym pececie. Procesor peceta i jego karty nie wiedziałaby, w jaki sposób to przetłumaczyć. To jest dokładnie to, przez co przechodzicie. Nie wiecie, jak przetłumaczyć to wszystko, co przychodzi.

Przez chwilę przestańcie myśleć. Przez chwilę po prostu czujcie. Czujcie ruch energii. Nie próbujcie tego wyrozumować.

Coś wam tu wgrywamy teraz. Tak przy okazji, cała ta dzisiejsza gadanina to tylko dystrakcja (nieco śmiechu) Wydarza się tu wiele innych rzeczy. My teraz coś do was wgrywamy. Staracie się to uchwycić. Staracie się to uchwycić. I, nie możecie. Mówicie: „Nie ma żadnego wgrywania. Oszukuję siebie samego.” Ach… pojawiają się wątpliwości, czyż nie?

Umysł, ludzki umysł, nie jest w tej chwili w stanie przetłumaczyć ogromnej ilości między-wymiarowej informacji, która przychodzi do was. Wiecie, że ona tam jest, prawda? Ale, nie wiecie, co z nią zrobić. Nie wiecie, jak ją wyrazić. Nie wiecie, w jaki sposób umieścić ją w równych przegródkach i pudełkach, małych więzieniach.

Więc, to przechodzi prawie niezauważone. Wydaje się, jakby to wlatywało i wylatywało niczym wiatr. O, ale tak nie jest. To nie wylatuje. To narasta. To jest gromadzone w was, do czasu, kiedy zrozumiecie.

Więc, jak to możecie zrozumieć? Jak możecie to przetłumaczyć, jeśli nie poprzez umysł? Ach, to jest poprzez boskie centrum… boską inteligencję… wasze serce… waszą duszę… jakkolwiek zechcecie to nazwać. Pytacie: „Ale gdzie to jest? Gdzie to jest? Jak mogę to znaleźć?”

Ach… przestańcie myśleć! To tam jest i zawsze tam było. Nazwijmy to po prostu „boskim systemem translacji”, który zawsze tam był. On nie był używany od czasu, kiedy jesteście na Ziemi. On tam jest. On tam jest.

Jak go aktywujecie? Po prostu dajcie pozwolenie. To wszystko, czego on potrzebuje – waszego pozwolenia. Jesteście suwerenni. Jesteście władcą waszego królestwa. Dajcie mu pozwolenie na pracę. Pozwólcie mu pracować dla was.

Na początku będzie ten wysiłek umysłu, żeby w to wskoczyć i powiedzieć: „Daj mi kontrolę. Wyślij całą informację do mnie. Chcę ją mieć. Chcę, żeby moja historia była jeszcze większa”. Shaumbra, powiedzcie swojemu umysłowi, aby się wycofał. Powiedzcie mu, aby zrobił sobie odpoczynek. Wyślijcie go nawet na miesięczne wakacje.

Pozwólcie temu systemowi boskiej inteligencji teraz na robienie tego tłumaczenia. Jak to robicie? Dajcie mu pozwolenie. Pozwólcie mu zacząć tłumaczyć te olbrzymie ilości informacji.

Niektórzy z was… wiecie, że to tam jest. Próbujecie to narysować. Próbujecie to namalować. Próbujecie to wyrazić poprzez muzykę czy poezję. I, to jest cudowne… kontynuujcie to, ponieważ jest to dawanie pozwolenia, aby ta informacja była tłumaczona. To może na początku wydawać się nie mieć sensu, ponieważ sens jest czymś mentalnym. (…)

Wasz umysł się przystosuje. To jedno trzeba przyznać umysłowi – bardzo łatwo się przystosowuje. I wtedy przyjdzie, żeby weprzeć ten proces tłumaczenia. I wtedy cała ta informacja przychodząca z innych wymiarów może być absorbowana przez umysł. Do tej pory umysł przyjmował całkowitą odpowiedzialność za to wszystko. Wiemy, że to was nieco frustruje. Chcecie wiedzieć dokładnie, jakie są parametry tej boskiej inteligencji. Musicie to odpuścić. Musicie mieć zaufanie do siebie i do waszej boskości… nie do nas… nie do kogokolwiek innego… ale do siebie. Ta translacja wystartuje. Poczujecie wewnętrzny ruch energii.

I znowu będzie próba umysłu, żeby wskoczyć i uchwycić to natychmiast w celu zdefiniowania. Odpuśćcie to na chwilę. Zrozumcie, że ta informacja musi w odpowiedni sposób przejść przez wiele poziomów do waszej rzeczywistości w teraz. Ale, wtedy będziecie mieli te chwile „ach” i „aha”, kiedy zaczniecie rozumieć.

Teraz, to będzie trudne do wyjaśnienia innym. Może nawet lepiej teraz nie próbować, ponieważ będą to koncepcje, przy których największe koncepcje kwantowej fizyki i kreatywności i duchowości będą się wydawały tak podstawowe. Będziecie dochodzili do nowych zrozumień. Nie musicie od razu tego artykułować. Po prostu absorbujcie to.

Więc, musimy powiedzieć, że ta translacja informacji jest interesującym aspektem wcielenia, ponieważ wprowadzacie wszystko do środka. Ale, mówicie jednak: „Gdzie są te wszystkie systemy, żeby sobie z tym poradzić?” One tam są, ale nie jest to Stary system waszego umysłu.

Więc, przejdźmy teraz do trzeciej CJI. To jest WALIDA-CJA… walidacja [potwierdzenie]. Shaumbra, teraz, kiedy siedzicie tutaj razem w tej bezpiecznej energii chwili Teraz, ZNACIE WSZYSTKIE ODPOWIEDZI. Znacie wszystkie odpowiedzi. Problemem jest to, że wątpicie w siebie i wtedy szukacie potwierdzenia wszędzie wokół was w świecie dualności.

Znacie tą odpowiedź w wymiarach i rzeczywistościach Nowej Energii. Ale, szukacie potwierdzenia w dualności Starej Energii. I, mamy wtedy wielki konflikt, prawda? One nie pracują razem. Macie wszystkie te nowe rzeczy wydarzające się w waszym życiu. Macie te wszystkie nowe odczucia i uczucia, ale to zwątpienie – ten most zwątpienia, który oddziela was, wasze ja w Nowej Energii, od dualności Starej Energii – ten most zwątpienia szuka potwierdzenia. Szukacie go w ludziach wokół was. Szukacie go w wydarzeniach, specyficznych wydarzeniach w waszym życiu.

O, macie wszystkie te cudowne wglądy, twórcze wglądy. I, mówicie: „Ale teraz muszę zobaczyć, jak się to manifestuje w pewien określony sposób”. Robicie dla siebie test realizacji w dualności. Udajecie się do dualności po potwierdzenie. I, macie wtedy brak równowagi.

Znacie teraz każdą odpowiedź. I, wiecie, że wiecie, prawda? Czujecie to. Ale, potem wątpicie w to. Dyskredytujecie to.

Shaumbra, pozostawajcie w tej chwili Teraz, w tym boskim Teraz. Wdychajcie i pozwólcie pojawić się tej odpowiedzi. Myślicie, że nie dalibyście sobie każdej odpowiedzi jako potencjału, zanim przybyliście na Ziemię w tym życiu… każdej odpowiedzi na każdy potencjał? Można powiedzieć, że wyprzedzająco „zakopaliście” każde narzędzie i zasób, których mieliście potrzebować po drodze, aby kiedy tam dotrzecie, to wyskoczyło i było tam dla was. Znacie tą odpowiedź.

Teraz, ta odpowiedź może nie być taka, jak się wydaje waszej ludzkiej stronie, ale ona tam jest. Ta odpowiedź czasami będzie nawet następnym pytaniem. Ta odpowiedź może być nawet wieloma odpowiedziami zawartymi w jednym pakiecie, ale ona tam jest. On jest tam teraz.

Kiedy szukacie potwierdzenia, przestańcie przechodzić przez most zwątpienia z powrotem do dualności, ponieważ tam jej NIE znajdziecie. W zasadzie, dualność NIGDY nie potwierdzi waszej pracy w Nowej Energii. Ona pragnie zachować swoją tożsamość. Nie chce wam potwierdzać. Więc, jeśli udacie się tam, staniecie się nie-potwierdzeni.

Nie potrzebujecie już potwierdzania. Czy możecie to odpuścić? Nie potrzebujecie potwierdzania. Potwierdzanie jest tylko sposobem usprawiedliwiania waszej egzystencji, próbą ukojenia waszych wątpliwości, próbą zbudowania jeszcze większej Starej historii. O, potwierdzanie było cudownym sposobem, metodą, której używaliście, żeby budować waszą Starą historię. Nie potrzebujecie już tego więcej.

Co staracie się potwierdzić? Waszą egzystencję? Uszczypnijcie się! To jest walidacja (śmiech publiczności). JESTEŚCIE tutaj. Próbujecie potwierdzić, że jesteście Nową Energią? Weźcie głęboki oddech. Jesteście tutaj na wiele, wiele różnych sposobów.

Czy potwierdzeniem waszej duchowości jest ilość pieniędzy, jaką macie w banku? Kiedy nie ma pieniędzy w banku, i wtedy jesteście nie-potwierdzeni, wtedy myślicie, że cała ta wasza duchowość jest kupą bzdur? Czy waszym potwierdzeniem jest liczba ludzi, którzy was kochają, liczba ludzi, którzy kiwają głowami i mówią do was „tak”? Czy to jest wasze potwierdzenie? Przestańcie tam szukać. Shaumbra, nie potrzebujecie już potwierdzenia.

(…)

Nie potrzebujecie już potwierdzenia. Większość ludzi pragnie potwierdzenia, wysila się i walczy o potwierdzenie na wiele różnych sposobów. Potwierdzenia czego?

Przejdźmy do czwartej CJI wcielenia. To jest PERCEPCJA… percepcja. Wchodzicie teraz w zupełnie inny stan – i o tym wiecie. Rzeczywistość się zmienia. Percepcja się zmienia. Wszystko się zmienia.

Przechodzicie w związku z tym przez trudny czas w niektóre dni, ponieważ zastanawiacie się, dlaczego wszystko się zmienia. Jest tak, ponieważ WY się zmieniacie. Pozwalacie sobie popadać w szaleństwo w niektóre dni, ponieważ wszystko się zmienia i część waszej jaźni walczy z tym. Chcecie, aby wszystko pozostało takie samo, chcecie tylko, aby to było lepsze takie samo (śmiech publiczności).

Shaumbra, prosiliście o to. Wybraliście przejście przez te zmiany. Wasza rzeczywistość się zmienia. I będzie się nadal zmieniała. Natura rzeczywistości nie jest już taka, jak myśleliście, że jest. Natura rzeczywistości nie jest już w stabilnej postaci, na której przedtem budowaliście. Cały fundament rzeczywistości został spod niej wyciągnięty.

Cała natura rzeczywistości się zmienia. Nie macie swojej historii. Nie macie stagnacyjnej Starej Energii. To, co macie, to Nowa Energia… nowa wolność… nowa kreatywność. Zastanawiacie się czasami, dlaczego te dni są trudne, dlaczego wszystko wydaje się być w rozsypce. Jest tak… ponieważ to się zmienia.

Natura rzeczywistości się zmienia, więc zacznijcie patrzeć na nią z innej perspektywy. Miejcie inną percepcję tego, kim jesteście… rzeczywistości. Miejcie inną percepcję natury rzeczywistości. Pozwólcie jej płynąć i być wolną, zamiast być statyczną i w stagnacji. Zacznijcie patrzeć na wszystko ze wszystkich kierunków.

Pracowaliśmy z Shaumbrą na ostatnim warsztacie wcielenia nad patrzeniem na rzeczy, obserwowaniem rzeczy i ocenianiem rzeczy ze wszystkich kierunków. Kiedy myśleliście, że idziemy teraz naprzód. Przyjrzyjcie się, jak także cofamy się. Kiedy myślicie, że niektóre rzeczy są wysokie, a inne rzeczy niskie… spójrzcie na to z innej strony.

Zamierzamy postawić wam wyzwanie… zamierzamy prosić was o patrzenie na wszystko z innej perspektywy. Zmieńcie swoją percepcję. Rzeczy NIE są takie, jakimi się wydają… wcale. To tylko jeden kąt, pod jakim na nie patrzycie.

Rzeczy NIE są tym, czym się wydają być. Patrzycie na nie liniowo, trójwymiarowo, w ograniczony sposób. Spójrzcie na nie do góry nogami… odwrotnie. Spójrzcie na wszystkich, których znacie teraz z innej perspektywy. Zmieńcie swoją percepcję. Spójrzcie inaczej na każde wydarzenie. Wtedy, kiedy myślicie, że coś się zaczyna, spójrzcie na to, jak na koniec. Kiedy myślicie, że coś dzieje się wolno, spójrzcie na to jako na szybkie.

Natura rzeczywistości się zmienia. Tak przy okazji, możecie zmienić rzeczywistość. Ona nie jest wam narzucona. To jest ta wolność. To jest ta suwerenność. Możecie to wybrać. (…)

Jeśli myślicie, że coś jest ciężkie, że jakiś obiekt jest ciężki, zmieńcie swoją percepcję. W zasadzie jest całkiem lekki. Co jest pomiędzy tymi wszystkimi molekułami, co sprawia, że wydaje się on ciężki? Co jest pomiędzy tymi atomami, które wydają się tworzyć molekuły, że wydają się czynić go ciężkim? Nic… nic… nic… cząstki, które wchodzą i wychodzą z rzeczywistości, tak więc, ten ciężki obiekt, o którym myślicie, wcale nie jest ciężki. Tylko myśleliście, że jest.

Razem zmierzamy do takiego miejsca, gdzie cała natura rzeczywistości się zmienia. Więc, nie możecie się już złościć na zmiany. Nie możecie denerwować się rzeczami, które nie są już tym, czym wydają się być. Nie możecie już denerwować się na nas, że nic już nie wydaje się stabilne.

Mieliście pewną definicję tego, jak myśleliście, że wasze życie będzie przebiegało i gdzie powinniście być. Zmieńcie także tą percepcję. Bardziej, niż cokolwiek, zmieńcie percepcję waszej historii. Dajcie sobie wolność. Wszystko się zmienia… cała natura rzeczywistości. Kiedy myślicie, że jest zimno, zmieńcie swoja percepcję i poczujcie ciepło.

(…)

To jest tak jak oglądanie obrazu na ścianie muzeum. Stoicie przed nim i mówicie: „O, oto obraz”. I patrzycie pod jednym kątem. (…) Myślicie, że widzicie cały obraz. Stawiamy wam wyzwanie, więc próbujecie patrzeć na niuanse pociągnięć pędzlem i efekty świetlne i wszystkie inne rzeczy.

O nie, idziemy o wiele dalej. Spójrzcie z wnętrza obrazu na zewnątrz, spójrzcie na siebie. Ach… spójrzcie oczami tego malarza, nie własnymi. Zobaczcie, że obraz tak naprawdę nie jest dwuwymiarowy. On istnieje w wielu różnych wymiarach jednocześnie. Ma wymiary Nowej Energii głębokości, wysokości i szerokości. Nie dwuwymiarowy… istnieją między-wymiarowa głębokość, między-wymiarowa szerokość i między-wymiarowa szerokość. One nie mogą być zmierzone waszymi przyrządami pomiarowymi. Mówimy, że ten obraz na ścianie staje się teraz wielo-wymiarowy. Rozciąga się we wszystkich kierunkach i wymiarach.

Zamierzamy stawiać wam ciągle i ciągle i ciągle wyzwanie, abyście patrzyli na wszystko z innej perspektywy, włączając w to siebie. Nie jesteście tylko człowiekiem… i wy to wiecie. Nie jesteście tylko aniołem w ludzkiej postaci. Być może, myśleliście, że jesteście do tego ograniczeni. Jesteście wieloma, wieloma innymi rzeczami.

Nie jesteście tylko zbiorem wszystkich waszych przeszłych żyć i przeszłych doświadczeń, siedząc tutaj w fizycznej postaci. Jesteście czymś o wiele większym. Jesteście czymś o wiele większym, niż istota, której Wszystko Co Jest dało unikalną duchową tożsamość. Jesteście czymś o wiele większym. Spójrzcie na to pod każdym kątem.

Spójrzcie pod innym kątem na szklankę wody, którą trzymacie wieczorem w waszych rękach. To nie jest woda. Mówicie: „Cóż, w takim razie co to jest?” Ach… eksplorujcie i doświadczajcie. Otwórzcie swoje serce i swój umysł. Poczujcie wszystko, czym to jest, a następnie poczujcie, czym to nie jest.

Zamierzamy przechodzić przez to z wami wciąż i wciąż, w szczególności w szkole Ohamah na temat natury rzeczywistości, na temat tego, czym myśleliście, że jest, dlaczego uzdrawianie nie za bardzo działa teraz na Ziemi, dlaczego tak wiele technik uzdrawiania jest tak bardzo w Starej Energii. To machanie rękami – po co to? Nie rozumiemy tego (śmiech publiczności). Te modlitwy, które ludzie odmawiają – zapewne powoduje to, że oni czują się lepiej – ale nie powoduje to, że inni czują się lepiej, ci, za których oni się modlą. To dla nich ciężar, Shaumbra. To jest ciężar.

Zamierzamy eksplorować naturę rzeczywistości i nie-rzeczywistości. Zamierzamy udać się do niektórych miejsc razem z wami wszystkimi, Shaumbra, z wami wszystkimi w fizyce Nowej Energii. Zamierzamy w trakcie tej serii przygotować was na to, co nadejdzie za parę lat… abyście byli w całkiem nowym zrozumieniu… aby te rzeczy, które przejdą przez ludzkość i dualność nie wytrąciły was z równowagi… abyście mogli być nauczycielami, którymi zgodziliście się być.

Więc, dzisiaj podsumowując, pozostańcie na kursie. Nie pozwólcie DYSTRAKCJOM wytrącić was z równowagi. Obserwujcie te dystrakcje. Rozumcie, dlaczego one tam są. Ale, nie pozwalajcie im wytrącić was z równowagi. Wykonujecie pracę, dla której wykonania tu przybyliście. Mówimy wam to, nie tylko naszym głosem, ale także waszym głosem.

TRANSLACJA… zrozumcie… zastanawiacie się, gdzie jest ta cała informacja? Ona tam jest. Ona po prostu nie może zostać przetłumaczona przez umysł. Otwórzcie swój system boskiej inteligencji, aby ta informacja mogła do was następnie przyjść jako wiedza. To przyjdzie do was jako wiedza.

WALIDACJA… przestańcie szukać potwierdzenia. Ale, jeśli potrzebujecie potwierdzenia, nie szukajcie go w dualności. Dualność pozbawi was wartości w jednej chwili.

I, PERCEPCJA… patrzcie na wszystko inaczej niż do tej pory… na wszystko. Na jedzenie, które wkładacie do ust… nie patrzcie na nie już więcej, jako na jedzenie. Spójrzcie na wszystko inne w nim. Nie mówimy tu liniowo; mówimy wielo-wymiarowo. Zmieńcie swoją percepcję. I, przestańcie narzekać na zmiany w waszym życiu.

Więc, Shaumbra, to była radość dla mnie, Tobiasza, być tutaj, mieć tutaj energię Ohamah, który teraz wraca, aby wykonywać swoją nową pracę, który zamierza wejść do bardzo interesującej fizyki, fizyki, która wzburzyłaby większość konwencjonalnych teorii. Ale, Ohamah mówi tutaj, że nawet Newton postawił wyzwanie niektórym konwencjonalnym mądrościom swoich czasów. Wszyscy wielcy z nim walczyli. A, wielki Ohamah rzuci wyzwanie konwencjonalnym systemom.

Więc, odchodzimy dzisiaj z tą uwagą, abyście pamiętali, że siła Nowej Energii nie jest siłą… nie jest siłą. To będzie klucz do zrozumienia nauk Ohamah i nauk Shaumbry. Nie potrzebujecie siły, aby spowodować zmiany i aby tworzyć.

Nigdy nie jesteście sami. Ale, jeśli się temu przyjrzycie, byliście sami całkiem długo, nieprawdaż? (nieco śmiechu)

I tak jest!


© Copyright 2010 Geoffrey Hoppe, Golden, CO 80403

Tłumaczenie: Marian Zieliński ( [email protected] )