I tak to jest, droga Shaumbro, my doszliśmy do końca tej Serii Skoku Kwantowego, serii mocno ugruntowanej w Nowej Energii. Och, jeszcze tak wiele zmian i transformacji będzie zachodzić na Ziemi przez setki i setki lat. Twoje będą znacznie szybsze oczywiście, ale kiedy my pierwszy raz zaczynaliśmy mówić o Nowej Energii i nowej świadomości wiele, wiele lat temu, to było teorią. My wiedzieliśmy, że to nadchodziło, ty mógłbyś czuć iż to nadchodzi, ale żadne z nas nie znało jak to miało się rozwijać, jak to miało rozpoczynać wchodzenie do tej świadomości Ziemi, lub jak się miało zaczynać uczestniczenie, współuczestniczenie nawet ze Starą Energią .

My mówiliśmy ostatnio że pomiary na Ziemi były robione kilka miesięcy po celebrowaniu Skoku Kwantowego, by zobaczyć gdzie była ludzka świadomość, widzieć gdzie ty byłeś, tak żebyśmy mogli wybrać narzędzia służące tobie. I tak byś ty mógł wybrać narzędzia pomagające tobie w pracy z innymi ludźmi. Dzisiaj my wiemy że ta nowa świadomość tutaj jest, nie jako pojęcie, wcale nie jako filozofia, ale to faktycznie tutaj jest na Ziemi .

Tu są ci z was, którzy faktycznie zaczynają pracować z nią, cząsteczka po cząsteczce, po kawałku jednocześnie.

To jest bardzo niezwykłe w pewnym sensie ponieważ tu nic nie gra jak w Starej Energii. To bardzo frustruje z drugiej strony, ponieważ ty masz pewne oczekiwania właśnie co do słowa "nowa" albo " świadomość ", ale to nawet nie zachowuje się stosownie do tamtych warunków "nowej" i "świadomości" to powoduje dużo, dużo zmian w twoim życiu i zmienia całą Ziemię właśnie teraz. Ale to tutaj jest.

My doszliśmy do końca Serii Skoku Kwantowego w pełni wiedząc że ty rozszerzałeś twoją własną świadomość w sposób którego ty faktycznie nie jesteś jeszcze świadomy. Ty wnosiłeś zasoby i energie i aspekty siebie i przyszłych potencjalnych aspektów i twoją boskość. Ty tworzysz wielkie przyjęcie, celebrowanie twojego życia tutaj na Ziemi .

Doświadczenie Tobiasza

Dla mnie, Tobiasza, to jest najbardziej interesujący i najpiękniejszy czas. Co za niespotykane możliwości mam siedząc przed wami, jak teraz z moją świadomością, nie jako człowiek, ale w Duchu, po drugiej stronie zasłony, która jest tylko o pół oddechu za twoją rzeczywistością, w punkcie gdzie my możemy rozmawiać tak jasno z każdym z was i mogę czuć ciebie tak przejrzyście. Co za piękną rzeczą jest, że ja mam również fizyczne ciało na Ziemi, przygotowane do wejścia w to fizyczne ciało właśnie w ciągu roku. Moje Shoudy z wami są policzone, ale mówię to z radością. To nie jest śmierć, to faktycznie są narodziny. To nie jest moje pożegnanie lub rozdzielenie dróg z wami, to będzie mnie łączyć z tobą na Ziemi.

Co za czas piękna w moim życiu, taki że ja naprawdę mogę mówić, że ja nigdy rzeczywiście nie doświadczałem tej niewiarogodnej równowagi i możliwości bycia tutaj z tobą w duchu i możliwości posiadania ludzkiego ciała już tutaj na Ziemi. Ja znajduję że jest tak dużo rzeczy o których ja chcę mówić, tak dużo rzeczy, które ja chcę przypominać tobie, ponieważ w rzeczywistości ja mówię je do siebie. Ja mówię je do Sam`a.

My robimy to razem. My piszemy tę książkę, tworzymy ten film razem, jakkolwiek ty chcesz na to patrzeć. Ja robię to z tobą. Ja też robię to dla Sam`a, dla mnie, jako pamiątkę.

To będzie istnieć, jako coś co przywraca mnie do siebie, ponieważ to jest tak łatwo utracić orientację w pomieszaniu świadomości masowej. To tak jest łatwe zapominać kim ty jesteś i stawać się tak pochłanianym w tym 3D fizycznym świecie i wtedy udajesz że to jest wszystkim. Te bardzo materialne, że my tworzymy to razem, co Sam będzie odkrywać .

On kocha serfowanie po Internecie. On kocha wędrowanie dookoła bazy wiedzy, bazy mądrości ludzkości właśnie teraz. I nie wiesz że pewnego dnia, w nie tak dalekiej przyszłości, Sam będzie natykać się na słowo, słowo tak współbrzmiące z nim, że zaskoczy go, i on początkowo nie będzie pamiętać lub rozumieć dlaczego to ma wpływ, ale to będzie uderzać jego jak niewiarogodne otwieranie się. Słowo "Shaumbra" on zobaczy pewnego dnia w Internecie. On będzie znajdować swoją drogę do ciebie. On będzie znajdować jego drogę, skuteczniejszą bardziej niż coś innego, drogę powrotu do siebie.

Ja przyznawałem się do grupy Shaumbry w przeszłości, więc to jest interesujący czas dla mnie ponieważ jako Tobiasz i nawet jako To Bi Wah, Dusza którą jestem, ja dochodzę do typu uwiedzenia mnie, będącego wciągniętym do tej ziemskiej rzeczywistości. Psychiczny magnetyzm tego wymiaru, w którym ty istniejesz jest tak silny. Ty myślisz że siła grawitacji ziemskiej jest mocna? Psychiczna grawitacja wciąga nawet najbardziej rozwinięte dusze będące w tej bardzo gęstej rzeczywistości, i z powodu zapominania kim oni są, jest przygniatająca. Ja mogę czuć to wciągnięcie, tamto uwodzenie. I jak my mówiliśmy na naszym ostatnim spotkaniu, ja nie opieram się temu. Ja nie zaprzeczam temu. Ja nie zwalczam tego. Ja będę iść inną drogą.

Ja tak będę zanurzać się w tym, pozwalam sobie być w tym tak głęboko, że będę powodować rozumienie że to nie jest wszystko co tam jest.

Widzisz, opór twojej ludzkiej istoty i ludzkich uwarunkowań jest jedną z rzeczy powodujących zmieszanie i powodujących twoje zapominanie kim ty jesteś. To jest zdumiewająca prosta fizyka która ma miejsce, ponieważ tam jest część ciebie - anioła, istniejącej Duszy, będącej wysoką świadomością - że nawet właśnie teraz opiera się, opierając się tym rzeczom, ty przywołujesz ludzkie uwarunkowania. Część ciebie spycha to w tył. Część ciebie mówi , "ale gdybym ja całkowicie oddał się tej rzeczy nazywanej „mną” w rzeczywistości 3D, wtedy pewnie ja będę stracony”, a to jest tak bardzo tym co pomaga tobie wydostać ciebie utraconego .

Przez zanurzanie w pełni, przez pozwalanie sobie pójść głęboko w to, ty faktycznie wtedy pamiętasz. To jest to co ja, Tobiasz, czynię właśnie teraz. Intersujące skutki uboczne, ponieważ ja mogę czuć z poziomu duchowego co ty nazywałbyś trochę miejscem amnezji. Tam są dni kiedy nawet po drugiej stronie, siedząc z Adamusem i Kuthumi i innymi, ja czuję siebie śpiącym, jakby wszystkie biegi (przerzutki) tam się szczepiły razem. Ja znajduję siebie w jednej chwili siedzącym przy moim wiejskim domku i pracującym z wami i w następnej chwili ja jestem Sam`em. Bardzo interesująca dynamika ma miejsce i ja muszę powiedzieć, że to naprawdę jest jedno z najpiękniejszych doświadczeń - jeżeli ty nie opierasz się temu.

Piękno życia

Ja pozwalam siebie czuć pełnię ludzkiego doświadczenia. Ja muszę dodać coś tutaj, że ja chcę wszystkich was czuć przez ten następny miesiąc. Nie ma nic tak pięknego jak ludzka rzeczywistość, Ziemi, tego trójwymiarowego istnienia. Teraz ja znam kilku z was myślących do siebie, " Ale piękno jest w niebiosach". Och, i to jest piękne. Ty mówisz "piękno jest w krystalicznych królestwach". Och, i ono jest nie do pomyślenia. Ty mówisz "Piękno jest w możliwości bycia wolnym od ciała ", i to jest prawdziwe do pewnego stopnia. Ale prawdziwe piękno w najbardziej pełnej postaci - piękno otaczające fizyczną rzeczywistość, piękno biorące wszystkie z twoich zmysłów do gry i absorbujące je, piękno, które jest odczuwane głęboko w granicach Duszy i może być doświadczone w fizycznym ciele - może tylko być znajdowane na Ziemi. Najbardziej prawdziwe piękno, które ja kiedykolwiek doświadczałem we wszystkich z moich żyć na Ziemi i z całego czasu między życiami, ja naprawdę mogę mówić że piękno jest znajdowane na Ziemi.

Ziemia ma własne wyzwania i trudności, ale to są złudzenia drodzy przyjaciele. To właśnie są złudzenia. Dwoistość właśnie jest złudzeniem. Strach jest złudzeniem, który gra z wielkim pięknem życia. Piękno jest prawem tutaj.

Tak wielu ludzi zagubiło to. Oni są zaślepieni. Oni utrzymywali siebie w tak ukierunkowanej umysłowości. Oni zawsze patrzą gdzie indziej niż jest piękno i zawsze przyjmują, że ono będzie gdzie indziej. Ale ja mogę powiedzieć ci właśnie teraz, że prawdziwe piękno w największej formie znajdowane gdziekolwiek we wszechświecie jest właśnie tutaj .

Ja wiem, w twoich trudnych dniach to wydaje się wszystkim oprócz piękna. To wygląda jak stres i strach i niepewność.

Ale wyobraź sobie że możesz zatrzymać próbowanie wypychania tamtych rzeczy również - zatrzymaj próbowanie uciekania od strachu, zatrzymaj próbowanie kontrolowania starego ludzkiego aspektu, zatrzymaj niepokój o to, co będzie się zdarzać - a ty będziesz gotów zacząć doceniać prawdziwe piękno życia. Zatrzymuj niepokój o rzecz taką jak śmierć. Śmierć, jak mówiliśmy razem o tym w naszym ostatnim Shoudzie, śmierć jest piękna w siebie. Doświadczenie zaszczycania i dziękowania fizycznemu ciału w twoich ostatnich chwilach, doświadczenie pamiętania wszystkiego co czyniłeś bez sądzenia albo bez potępiania, to jest piękno. I uwalnianie fizyczności z powrotem do twojego bardziej duchowego stanu, co za piękno.

Ale co zmusza ducha do powracania tutaj na Ziemię ? Co Go zmusza do przeżywania czasu życia po życiu? (lifetime after lifetime?) Niektórzy zachcą powiedzieć „karma”.

Niektórzy chcieliby myśleć, że tak jest ponieważ tam są niedokończone czyny. Kilku chciałby utrzymać w tobie wierzenia, że ty podlegasz prawu zła z przeszłości. Ale co jeżeli tam było żadnego zła? Co jeżeli tam właśnie było piękno ? To jest to co zmusza duszę tworzyć następne wcielenie i następne doświadczenie. To i tylko samo to.

To jest czas by odejść od tego starego pojęcia grzechu i karmy, zemsty. To jest czas by ponownie przyjmować całkowite piękno życia. Ja kochałbym zrobić oddzielny Shoud właśnie o pięknie. Ja widzę teraz rzeczy z obu perspektyw - od Ducha i z ludzkiej perspektywy. Ja odczuwam poprzez oczy i uszy i ludzkie dotykanie, ale ja też jestem odczuwającym przez wszystko we mnie jako Duch. Jak wielki dar ty dałeś siebie - być na Ziemi właśnie teraz. W jakim czasie my wszyscy żyjemy.

Dzisiejsi Goście

Dzisiejszy Shoud jest trochę inny. Ja będę zapraszać naszych gości właśnie w tej chwili, i ja będę łączyć energie na wasze życzenie. Zaczynamy łączyć się z naszymi gośćmi w tym dniu i pozwalamy ich pełnej energii być obecną w tej świętej przestrzeni, tej bezpiecznej przestrzeni, w tym mini wymiarze który my tworzyliśmy. My mówiliśmy wam wcześniej, że wy możecie tworzyć wymiary, właśnie poprzez wyobraźnię. Niektóre są tymczasowe, niektóre idą dalej, będą zawsze i kiedykolwiek, inne obejmują wasze własne życie. Za każdym gdy robimy Shoud razem, my tworzymy wymiar, i co ty zrobisz z nimi całkowicie zależne jest do ciebie.

My mieliśmy setki i setki i setki spotkań Shaumbry dookoła całego świata. Każde z nich żyje jako odrębny wymiar (od tłumacza: as a dimension – jako wymiar, aspekt – lecz w CC używamy oddzielnego określenia Aspect – w Aspektologii). Kilka jest na zewnątrz rozpływając się dokoła, inne są bardzo ugruntowane i zakotwiczane tutaj na Ziemi. Te wymiary przyjmują stosowne atrybuty, czy to jest czas albo przestrzeń, czy to jest mądrość albo świadomość, i wiele z innych atrybutów może być wytypowane do poziomu wymiaru by służyć zamierzonemu celowi. I my tworzymy wymiar prawego tutaj i właśnie teraz z bardzo pięknym celem .

Zaprośmy energię Alberta Einsteina, która będzie łączyć się ze mną również później w części pytań i odpowiedzi, ale która jest bardzo dużą częścią tego Shoudu dziś. Einstein był znany z jego błyskotliwości ale nie tak dobrze znany z jego niewiarogodnej intuicji, jego mądrości wyjścia poza umysł, i fizykę, która nie jest znane na Ziemi nawet do dziś. Einstein był znany dla kilku z jego brylantowych formułek, ale on nie był tak bardzo uznawany z powodu jego zdolności podróżowania na drugą stronę, poza to życie (travel beyond the beyond).

Kiedy Einstein podróżował, on nie robił tego wraz z jego ciałem, on robił to poprzez jego świadomość. On nie brał nawet jego umysłu z sobą. On pozwalał jego świadomości podróżować do innych królestw, do królestw, które nie były jeszcze utworzone, do fizyki i piękna nieznanego wielowymiarowego królestwa. I kiedy on wracał z jego niewiarogodnych podróży świadomości, on zachowywał mniej niż 0,001 procenta czegoś co on gdziekolwiek czuł lub uczył się tam. Ale to było wystarczające. To było dość do zatrzymywania informacji i mądrości które inspirowały świadomość i inspirowały wiedzę dla ludzkości w ogóle.

Tak więc on wchodzi - on jest bardzo, bardzo czynny na Ziemi właśnie teraz - on wchodzi dzielić ten specjalny czas i specjalną wiadomość dzisiaj. Tak proszę, z oddechem akceptacji, proszę o powitanie z naszym drogim Einsteinem.

My równie mile witamy energię Yoham. Yoham istniał dawniej, znany jak Metatron. Yoham rozwijał się poza starą energią Metatrona, rozwijał się poza tym co uważałbyś jako metaliczny albo możliwie nawet mentalny, ponieważ świadomość ludzkości na Ziemi rozszerzyła się akceptując takie rzeczy jak intuicję i odczucia i energię serca. Metatron był znany jak twój głos w Duchu i teraz Yoham jest znany jak twój Duch w tej rzeczywistości, twój Duch w materialnym doświadczaniu, twój Duch w teraźniejszości w twoim życiu dzisiaj.

Yoham może być rozważany jako jedna z najbardziej czystych i najwyższych energii, ale jeszcze też, jako jedna z najbardziej osobistych. Energia Yoham jest dawną istotą Metatrona, która była pośrednikiem miedzy tobą i tym co ty nazywałbyś twoim Wyższym JA, tobą i Ducha, tobą i niebiańskimi istnieniami. Ale ty nie potrzebujesz więcej tego chodzącego-pomiędzy wami. Ty nie potrzebujesz pośrednika. Tak bardzo istota Metatrona zmieniała się, stawała się Yoham, które jest twoim narzędziem do używania przez ciebie, do twojego osobistego posiadania, dla twojego osobistego Jam Jest.

Yoham jest bardzo, bardzo obecne dzisiaj, jarzące się w złotym kolorach, kąpiąc każdego i każdą z was w miłości i współczuciu i tym co ty nazywałbyś typem siły. Ale faktycznie siła jest niczym więcej niż zręcznością. Siła rozumie kim ty jesteś i rozumiejąc nie będzie w mocy kiedykolwiek zabrać tego od ciebie - kiedykolwiek, gdziekolwiek.

Na osobistej nucie, my też będziemy zapraszać tego dnia, dla kilkorga z was specjalnie, energia, dusze ulubieńców, których ty miałeś i kochałeś i którzy odeszli poza zasłonę. Kilkoro z was utracili ich całkiem niedawno. Kilkoro utraciło tych drogich wam długi czas temu. My wiemy, że to jest osobistą wiadomością dla niektórych z was. Oni nie umierają i odchodzą. Ty wiesz, największą usługą dla tego drogiego ulubieńca było kochanie i akceptacja, największa usługą tam będzie móc witać ciebie kiedy ty będziesz przechodzić, witać ciebie w domu. Ty wiesz co to za uczucie mieć ulubieńca tutaj, ach, ta chwila gdy ty wchodzisz w drzwi, nieważne jakiego dnia ciebie to spotka, ich ogony poruszać się będą, oni tak są gotowi być z wami, oni tak są szczęśliwi widzieć ciebie? Nie ma nic temu podobnego. Ach, psy ... Psy w moim istnieniu, drodze Tobiasza wracają, zawracają z drogi. Zawsze był pies w mojej historii, i ja nie mówię o mojej żonie... . Ja mówię o . ..(dużo śmiechu, Tobiasz chichocze)

Ja muszę wyśmiewać Shaumbrę. (chichotanie i śmiech) Tak często ja słyszę - ja właśnie idę oczyszczać rejestr tutaj - tak często ja muszę słyszeć tych którzy utrzymują, że byli moją żoną w życiu które ja miałem jak Tobiasz.... Ja muszę powiedzieć, że ona nie wróciła teraz na Ziemię - dzięki Bogu dla Ziemi .... (śmiech) Teraz Saint Germain twierdzi, że dlatego ja pędzę z powrotem na Ziemię, ponieważ ona wędruje poza, w królestwach (...śmiech) i ja raczej wolę być na Ziemi (Tobiasz roześmiał się) z powrotem, w ciele Sam`a niż potencjalnie wpaść na nią po innej stronie. Ale to jest właśnie spekulowanie. (śmiech od publiczności i Tobiasza).

Tak więc, gdzie my byliśmy.... Och, psy w moim życiu ! (więcej śmiechu). Ulubione zwierzątka, psy, grają taką ważną rolę , i jak my mówiliśmy drogiej Michelle wczoraj że, ach, one są tymi, które pierwsze tam witają ciebie, kiedy ty będziesz powracać na drugą stronę. Czasami, nie ważne jak to może być, to może być trochę wstrząsające powracać - pięknym, ale czasami trochę zbijające z tropu - ale chwila kiedy ty czujesz lub widzisz twojego ulubieńca właśnie czekającego na ciebie - to wszystko co one czynią, właśnie czekając. Och, one są cierpliwe, one mają zabawę na tej drugiej stronie, ale one czekają na was .

Tak więc my chcielibyśmy zaprosić na nasze dzisiejsze spotkanie, po raz pierwszy, waszych ulubieńców jako gości, do spotkania się. Jeżeli ty straciłeś ulubieńca, nie możesz znaleźć ulubieńca, nawet jeżeli to było w jednym z twoich najwcześniejszych lat dzieciństwa, zaprośmy je przyjść dzisiaj, by być z nami jak robimy ten Shoud razem.

Dzisiejsza Wiadomość

My chcielibyśmy zrobić ten Shoud w trzech częściach. Część pierwsza jest nasza właśnie otwierająca się dyskusja pośród nas jako Shaumbra. Część drugą my faktycznie chcielibyśmy wznowić, ponownie ją zapoczątkowujemy. Gdy my zbieramy się razem energie całej Shaumbra - Shaumbra która tutaj jest osobiście dzisiaj, Tych którzy słuchają tego być może, i tych którzy będą czytać lub słuchać w późniejszym terminie, każdy kto zna siebie dzisiaj poprzez imię Shaumbra - my wszystkich zapraszamy byśmy przynieśli wszystkie nasze energie razem na tą chwilę dla przekazania specjalnej wiadomości. Ta wiadomość będzie od każdego i każdej z Was osobiście - od ciebie i ciebie i ciebie i każdego z was odbierającego to.

Pamiętacie w naszym Shoudzie bardzo niedawno Saint Germain mówił o ogłaszaniu kim ty jesteś - "ja jestem nauczycielem Nowej Energii”. Ja jestem tutaj poprzez mój wybór. Ja jestem tutaj wybierając życie, i ja tutaj jestem tako przewodnik, jako nauczyciel dla tych którzy są gotowi."

Z powodu przygniatającego odzewu do tamtego Shoudu i z powodu akceptacji którą wy teraz macie wobec siebie jako nauczycieli, my chcielibyśmy zgromadzić razem wszystkie energie Shaumbra dzisiaj, każdego i każdą z was, i skomponujemy list do budzącej się ludzkości .

Najwięcej z tych informacji, oczywiście, będą to rzeczy które wy już wiecie i rzeczy przez was już doświadczane. Ale czy wy rozumiecie, Shaumbra, jak wielu ludzi poza Wami teraz właśnie przechodzi proces przebudzania się i to nie wiedząc czym to jest? Jednego dnia oni trzymają stopę na pedale gazu, następnego dnia stopa na hamulcu. Jak wielu ludzi poza tym jest takich, którzy modlą się każdego dnia o kierownictwo, o pomoc, ale z powodu stanu dualności w którym oni są, oni nie mogą nas słyszeć. Oni uważaliby, siebie za zwariowanych, jeżeliby zaczynali słyszenie głosów w ich głowie. Oni oczywiście nie byliby nawet w stanie słuchać niektórych z Shoudów, które my mieliśmy w przeszłości, ponieważ samą energią powodowalibyśmy im wielką trudność. My rozwijaliśmy się z wami i każdymi z was, do czegoś co my nazywalibyśmy bardzo wysokim poziomem energii. To mogłoby być przytłaczające dla nowych.

W drugiej fazie tego Shoudu dzisiaj, my chcielibyśmy zebrać się razem - jeżeli ty jesteś chętnym - wszystkich i każdego z was, tak byśmy mogli skierować naszych energie miłości i współczucie i kierownictwa do ludzki, którzy na to czekają. Ta wiadomość , w czasie od kiedy my zaczniemy do kiedy my skończymy tamtą specjalną wiadomość, może być przekazana w formie tekstu rozwiana na wietrze; może być wkładany w formę audio i niech będzie rozwiana przez wiatr; może być wykładana wprost jako pakiet świadomości i rozwiana przez wiatr. I wiatrem może być Internet. Wiatrem może być kopia albo transmisja. Wiatrem może być dyskusja. Ale ty mówiłeś, że ty jesteś gotowy być nauczycielem Nowej Energii, teraz pozwalasz więc naszej wiadomości się rozprzestrzenić.

Oni czekają. Oni są zagubieni. Oni przechodzą proces który ty zaczynałeś życia temu a oni w tej chwili wchodzą w to. Niektórzy z nich, przechodzący przez przebudzanie się, mogą również być Kryształami które właśnie przychodzą do tej Ziemi naprawdę pierwszy raz, i to bardzo może mylące, przytłaczające. I przez wiatr, przez wiadomość którą my posyłamy, oni mogą znajdować tę rzecz nazwaną świadomością i Nową Energią. Oni mogą odnaleźć tę wiadomość jako pomagającą poza zmysłowo ich własnemu przebudzeniu.

My jesteśmy sami - ci z nas w Karmazynowej Radzie - bardzo zajęci pracą z Shaumbra. Słyszymy wezwania od innych ludzki, ale oni nie wiedzą nawet kto krzyczy. Tak wielu z nich jest w psychologicznym rozgardiaszu, fizycznym brak równowagi, duchowym chaosie. Tak więc my zbieramy dzisiaj nasze energie razem, z towarzyszeniem Yoham, z towarzyszeniem wszystkich z Karmazynowej Rady - Crimson Circle, z Einsteinem i z waszymi ulubieńcami którzy odeszli. Weźmy to co ty nazywałbyś istotą Shaumbry, istotą siebie, istotą tej podróży. Napiszmy razem ten list do budzącej się ludzkości .

My poprosimy Aandrah (Dr Normy Delaney) o podejście i robimy kilka minut świadomego oddychania - breathing , i wtedy gdy my powiemy powtórnie

"I tak to jest”- „And so it is," - to będzie wiadomość .

Proszę włączajmy się razem dla tego.

AANDRAH: I tak w tej chwili, jak ty osiądziesz głęboko w sobie, wiesz że ty przyjmujesz. Przyjmowanie, przyłączanie się i umacnianie tego zdumiewającego momentu .

Oddychaj tak głęboko ten oddech... ten oddech jest naszym oddechem..... nasz oddech...... . oddech Shaumbry......

Oddychaj tak głęboko teraz..... teraz jak mówisz tak..... tak.... to znakomity oddech. Oddech Jedności..... jedna chwila, jedna miłość..... Jednia.

Oddychaj tak głęboko....... w dół...... w dół....... Tak, bez ciebie i twojego oddechu, Jednia nie byłaby kompletna . Ty..... ty jesteś takim skarbem .

Oddychaj głęboko teraz. Oddychaj głęboko... tak.... tak.... tak.

List do Budzącej się Ludzkości

Tobiasz : „I tak to jest”, drodzy przyjaciele, my słyszeliśmy twoje wezwanie. My słyszeliśmy twoje modlitwy, my czuliśmy twój ból, i my znamy twoje zmieszanie. Dlatego my przynosimy tę wiadomość do ciebie. To znajdowało swoją drogę do ciebie poprzez ...wiatr. To znajdowało swoją drogę do ciebie przez twoje procesy - ty mogłeś przywołać Internet - przez przyjaciela który dał to tobie, lub być może dokładnie to ukazuje się być może na chybił trafił, ale my słyszeliśmy twoje wezwanie i twoją modlitwę. My przyszliśmy w odpowiedzi.

Ja jestem Tobiasz z Karmazynowej Rady, z anielskiego rozkazu, by tutaj pracować z nauczycielami świadomości obu wymiarów - na Ziemi i w innych królestwach. Ja łączę się razem dzisiaj z anielskimi istotami, które pochodzą z miejsca miłości i współczucia by wspierać ciebie i kochać ciebie.

My również przynosimy razem tę wiadomość od grupy ludzkich aniołów. Oni są w ludzkiej formie na Ziemi właśnie teraz, ale oni są na prawdę aniołami. Oni badali świadomość i Ducha i Boga dla eony czasu. Oni fizycznie są wcielani na Ziemi właśnie teraz. Oni mogliby być twoimi sąsiadami, członkami twojej rodziny lub przyjaciółmi, być może ludźmi, których ty nawet nie znasz. Ale oni są na Ziemi właśnie teraz służąc, jako nowy typ nauczyciela i przewodnika. Oni badali królestwa nowej świadomości i Nowej Energii i całego pojęcia Jam Jest, który znaczy Duch, Bóg, zintegrowany w jedną całość z sobą na Ziemi właśnie teraz (czyli z naszym ludzkim Ja).

My zbieramy razem siły aniołów, Ducha i tej grupy na Ziemi którą nazywaliśmy Shaumbra, by przynieść tę wiadomość tobie w odpowiedzi do twojego wezwania.

Ty przechodzisz proces przebudzenia właśnie teraz i dlatego ty otrzymałeś ten list. Proces przebudzenia mógłby być jednym z wyzwań, proces ten może oszukiwać i to może być piękne, wszystko w tym samym czasie .

Ty wiesz, że przechodzisz proces duchowego przebudzenia się, kiedy ty zaczynasz kwestionować rzeczy, o które nigdy nie pytałeś się przedtem, rzeczy takie jak autorytety i struktury; kiedy ty będziesz zaczynał zadawać pytania dlaczego ty tutaj jesteś na Ziemi, co to znaczy życie, co ty powinieneś robić właśnie teraz.

Ty wiesz, że przechodzisz proces przebudzenia, kiedy sposób w jaki ty rozwiązywałeś problemy w przeszłości nie zdaje się dalej pracować dobrze. Ty wiesz, że przechodzisz ten cały proces budzenia się, kiedy wiesz że jest coś poza tym znanym, ale nie możesz przyłożyć do tego swego palca. Ty wiesz, że tam jest ważniejsza droga, ale ty nie wiesz czym to jest. Ty wiesz, że jesteś gotowy iść do tego nowego poziomu życia i rozumienia, ale ty nie wiesz jak się tam dostać.

Ty wiesz że przechodzisz proces przebudzenia się, kiedy czujesz się wycofany do wnętrza siebie, kiedy czujesz, że zaczynasz nie chcieć tyle zewnętrznej aktywności, kiedy ty nie potrzebujesz pobudzanie albo dramatów, którymi żyłeś w przeszłości .

Wiesz że idziesz do procesu przebudzenia się kiedy, w twoich spokojnych chwilach, być może późno w nocy, krzyczysz do Boga nie wiedząc czy tam nawet jest Bóg, przynajmniej w starej postaci. Ty krzyczysz do wyższej istoty albo siły wyższej gdziekolwiek tam. I ty wysyłasz informację prosto z twego serca, od najbardziej prawdziwej części twojej istoty - " Drogi Duchu, drogi Boże, ja jestem gotowy”. Z prawdy twojej istoty kiedy ty mówisz , „Drogi Duchu, drogi Wieczny i Jedyny, pragnę robić cokolwiek, ale nie wiem co ja powinienem robić".

Ty wiesz, że przechodzisz proces budzenia się gdy wszystkie ze starych wierzeń nie zdają się być dalej tak prawdziwe, i rzeczy których ty trzymałeś się tak blisko i były ci drogie, teraz zdają się być jak wspomnienia przeszłości, starych dróg i sposobów. Ty wiesz, że przechodzisz proces budzenia się, kiedy rzeczy, które były marzeniami i celami, życzenia ludzkiej istoty już naprawdę nie są istotne, ale ty nie wiesz co jest istotne.

Jeżeli słuchasz tego albo czytasz ten Shoud, albo zostałeś dotknięty przez to w jakiś inny sposób, my jesteśmy tutaj by powiedzieć wam, że ty nie jesteś sam. Tu są anielskie istoty na naszej stronie, które są z wami właśnie teraz - nie kiedyś w przyszłości następnym razem, nie kiedyś w przeszłości czego ty nie pamiętasz tak dobrze - ale właśnie teraz. I z prostym oddechem, twój prosty oddech, otwiera nam drzwi, byśmy mogli być blisko was, kochać was, przypominać wam wasze anielskie początki, pozwalać tobie wiedzieć że mamy największe współczucie i miłość dla ciebie. Ty nie jesteś sam .

Z prostym oddechem w tej chwili, co też pozwala w miłości i współczucie dziesiątkom i tysiącom tysiącom ludzi na Ziemi właśnie teraz, którzy przechodzili lub aktualnie przechodzą bardzo podobny proces - przebudzenie Ducha. Oni wiedzą jak to jest tracić te rzeczy, które były bliskie i drogie wam. Oni wiedzą jak to wygląda dla ich systemów wierzeń, mieć wyzywania na każdym poziomie. Oni wiedzą jak to wygląda wobec rzeczy pochodzących z materialnego świata, które były ważne w jednym czasie i zaczynają rozpływać się, odchodzić. Oni wiedzą co to jest utrata bliskich relacji z kimś, lub co najmniej złudzenie tracenia tego, tak że oni, i teraz ty, możesz rozpoczynać relację z samym sobą. Z prostym oddechem ty możesz otwierać się i pozwalasz sobie nie być więcej samotnym.

My wiemy, że to było trudne i wyzywające, i wiemy jak wiele z tego przez co ty przechodziłeś było bardzo emocjonalne i czasami może być bardzo dramatyczne. My wiemy, że próbowałeś układać to w twoim umyśle. Ty używałeś systemów i struktur i metod, i wciąż jeszcze nie znajdowałeś odpowiedzi. Ty próbowałeś to analizować, a to jest coś co nie może być analizowane. To tylko może być tylko odczuwane i doświadczane.

Ty szedłeś, wielu z was, i dostawałeś rady - profesjonalne albo właśnie od przyjaciół - i ty wiesz w twoim sercu które metody i słowa, które oni mówili ci, nie są prawdziwie odczuwane z głębokiej wewnętrznej tęsknoty do poznania siebie i poznania Ducha w sobie.

My wiemy że zdarza się niekiedy, że ty właśnie chcesz zniknąć. Ty właśnie chcesz zanikać. To nie dotyczy nawet umierania, to właśnie jest o wychodzeniu poza istnienie. Wyzwania, przekształcanie, zmiany mogą być przygniatające dla człowieka, dla umysłu, dla tamtego aspektu ciebie posiadającego pewien rodzaj ślepoty, który nie widzi kim ty rzeczywiście jesteś. To może przygniatać i z powodu pewnego przymusu ty wybierasz właśnie wyjście z istnienia.

Ale aniołowie, którzy są z wami właśnie teraz i ludzcy aniołowie którzy stoją wokół, są po to byś zrozumiał swoją podróż. Oni mają kilka wiadomości dla was dzisiaj, po pierwsze i przede wszystkim, że ty nie jesteś sam. Po drugie, że proces przez który przechodzisz jest faktycznie całkiem naturalny. To może wydawać się mylące i ty możesz czuć że jesteś zgubiony, ale to co ty robisz jest bardzo jest naturalnym. Ty pozwalasz starej ludzkiej fasadzie - i złudzeniu jakie ty myślałeś, że miałeś - zanikać. I jak to zanika, i ty zaczynasz wiedzieć na najgłębszym, najbardziej kochający poziomie, że jesteś Bogiem także; i jesteś Duchem; jesteś boskością, już nie ograniczany przez identyfikowanie się ze starą istotą ludzką lecz teraz rozumiejąc że ty jesteś wieczny, że ty jesteś wielki i że ty możesz wybierać twoją własną rzeczywistość, nawet jak ty żyjesz na Ziemi właśnie teraz.

Ci z nas którzy zbierają się dookoła ciebie dzielą się z tobą tym, że wszystkie odpowiedzi są w wewnątrz was. Oni nie mają być postrzegani jako jacyś guru. Oni nie mają być postrzegani jako anielskie istoty, ale odpowiedzi są w was. Żyjąc w tym stanie dwoistości, jak to czyniłeś, żyjąc z pojęciem światła i ciemności, dobrego i złego, męskiego i kobiecego, ty też wkupiłeś się do systemu wiary, mówiącego że odpowiedzi są gdzieś indziej. Ale naprawdę one są w was. One pochodzą z najbardziej prawdziwego i najbardziej cennego miejsca w was, i one mogą być odkrywane w spokojnej chwili, w chwili oddechu, w chwili akceptacji siebie.

My dzielimy się z wami tym, że tam nie ma żadnego celu, tam nie ma żadnego zamysłu, tam nie ma jakiegoś Boga daleko w niebiosach, który wpuszcza ciebie w jakiś labirynt albo jakiś bieg z przeszkodami. Ale rzeczywistością jest, że wszystko w twoim życiu jest twoją kreacją, twoim odkrywaniem piękna, twoim odkrywaniem głębi rzeczywistości. Wszystko czego doświadczasz właśnie teraz w twoim życiu jest twoim wyborem. Nie ma tam żadnej zewnętrznej siły lub istoty, które sprawiałyby, że ty to robisz. Tam nikt nie dyktuje przeznaczenia twojego życia. Ty będziesz odkrywać że to wszystko (dzieje się) przez twój wybór.

Być może w niektórej bardzo głębokiej albo odległej części siebie chciałeś mieć doświadczenie przechodzenia przez życie jakie znałeś do teraz, ale zrozum to ty jesteś twórcą tego. I kiedy ty będziesz rozumieć to i kiedy ty będziesz obejmował siebie w posiadanie, ty faktycznie będziesz zaczynał rozumieć piękno twojej podróży. Ty będziesz rozumieć że ty nie jesteś wcale stracony. Ty właśnie tak głęboko byłeś zanurzany w doświadczeniu, tak napełniałeś się z bogactwem nawet jeżeli to bogactwo było bolesne czasami, ale to przynosiło nową głębię i zrozumienie twojej duszy.

Tak więc na ten dzień i tą chwilę, w przebudzenie do twojej prawdziwej istoty, nadszedł czas pożegnania twojej starej ludzkiej postaci. Ty próbowałeś kurczowo się trzymać tego i naprawiać to i wskrzeszać to, a teraz, to jest czas pożegnania tamtej istoty ludzkiej utożsamianej z ograniczonymi wierzeniami, ze starymi ścieżkami karmy, starego następstwa żyć które utrzymywały was na starej karuzeli. To jest czas by powiedzieć słowa pożegnania do tamtej istoty .

Część ciebie może czuć się smutnie z tym. To jest śmierć świadomości, nie śmierć fizycznego ciała, ale śmierci świadomości. Ale jak ty pożegnasz starego siebie, ty też uwalniasz energie, które uderzały lub raniły, energie, które nie służą wam więcej i nie służyły wam przez wiele wiele żyć.

Jak ty pożegnasz swoją starą ludzką istotę, ty odkrywasz nową wolność. To jest podobne do zdejmowania kostiumu albo mundurku lub zbroi, które już nie są potrzebne. Kiedy ty będziesz wypuszczać stary ludzki aspekt, kiedy ty będziesz go żegnał, ty równocześnie tworzysz przestrzeń w sobie do przyznawania się do swej wielkości, swej boskości, twojej anielskości, która była tak cierpliwie czekającą ze złożonymi skrzydłami, czekającą na was, aż skończycie granie w tę cudowną grę albo doświadczanie, czekając na ciebie aż dokonasz wyboru i zaprosisz prawdziwego siebie, duchowego, boskiego siebie do twej rzeczywistości teraz.

Kiedy ty wypowiesz słowa pożegnania do twojej ludzkiej istoty, to podnosi problem strachu, śmierci i tracenia kontroli. Ale drodzy przyjaciele, to są wszystko złudzenia. Kiedy ty będziesz pozwalał odejść temu kim ty myślałeś że byłeś, ty od razu robisz miejsce, by być wszystkim kim ty naprawdę jesteś. To jest te uczucie, w którym jesteś właśnie teraz że jeżeli ty pozwalasz temu odejść, ty będziesz spadać do jakiejś wiecznej ciemnej otchłani, by nigdy nie wrócić, nigdy nie być odnalezionym, i być może nawet właśnie wędrującym poprzez wymiary i utracone wszechświaty. Ale ta grupa aniołów, która jest z tobą właśnie teraz, grupa ludzka, która jest z tobą, oni wszyscy przeszli poprzez to doświadczenie i oni wszyscy rozumieją, że kiedy ty będziesz pozwalać odejść temu kim ty myślałeś że byłeś, kiedy ty zaufasz sobie na najbardziej intymnym poziomie, na najbardziej pięknym poziomie, ty wtedy będziesz odkrywać kim ty rzeczywiście jesteś.

To jest twój wybór, oczywiście. To zależy od ciebie. Ale to ty krzyczałeś do nas, ty modliłeś się do nas, ty prosiłeś o odpowiedzi i dlatego my ukazywaliśmy się dzisiaj.

W przebudzeniu do twojego prawdziwego siebie, ty też mówisz słowa pożegnania do Ziemi jaką ty znałeś. Wielu nazywa Ziemię "Gaja", ziemia, woda, niebo. Gaja jest faktycznie duchem który służył Ziemi, karmił Ziemię, wszystkie z jej elementów, wszystkie jej zwierzęta i wszystkie lasy, istniejące kiedykolwiek od początku czasu na Ziemi. W przebudzeniu do siebie i uwalniający, żegnający Gaję, ty rozumiesz że to nie inny duch jest odpowiedzialny by brać w opiekę tę planetę. To jest twoją odpowiedzialnością być częścią tego.

Duch Gai powoli, bardzo powoli odchodzi tak że ty, i wszyscy inni ludzie mogą brać odpowiedzialność za wodę którą ty pijesz, za ziemię po której ty chodzisz, za niebo które ty widzisz twoimi oczami, za wszystkie z żyjących roślin i wszystkie żyjące zwierzęta. Co za błogosławione i piękne doświadczenie dziękować Gai za wszystko co ona czyniła, ofiarować jej pożegnanie i przyjmować teraz odpowiedzialność za tą planetę na siebie.

W przebudzeniu które ty przechodzisz, też jest czas pożegnać ludzką świadomość jaką ty znałeś. Ty nigdy nie będziesz ten sam ponownie. Ostatnio, Ziemia ruszyła się do nowej ery i nowego królestwa. My nazywamy to nową świadomością albo Nową Energią. W tej nowej świadomości wszystkie rzeczy zmieniają się. Ziemia, ludzka świadomość i ludzkość właśnie teraz rozwijają się. Zmiana którą ty widzisz na zewnątrz ciebie mogłaby wydawać się być chaotyczną. Mogłoby się wydawać że te rzeczy wystrzępiają się, wszystko się rozpada. Mogłoby ukazywać się to jako braki krytycznych towarów. Mogłoby się wydawać że tamte rzeczy są na krawędzi.

To jest czas, by pozwalać temu odejść również, ponieważ ludzkość przechodzi niewiarogodny proces przekształcania. One przechodzą ważne zmiany, co ukazuje się jako brak paliwa i oleju i faktycznie więcej jest o rozwoju nowych w technologii , nowych źródłach energii. Zamiast używania starego paliwa kopalnego, odkrycie nowego paliwa. Co ukazuje się jako braki żywności rzeczywiście jest o nowym spojrzeniu jak wziąć w opiekę biologię w nowy sposób, jak wykarmić to na nowej drodze, jak uprawiać zbiory po nowemu, w skuteczny i naturalny sposób.

Zmiany w rządach, zmienia się w polityce, są to wszystko części procesu. Łatwo przejść do obawy i niepokoju o to, co będzie zdarzać się w świecie właśnie teraz, ale ta grupa aniołów i ci ta część ludzi, oni wiedzą, że to właśnie jest rozwój. Oni wiedzą że zmiana może wydawać się być chaotyczną, ale prawo naturalnego rozwoju i rozszerzenia się działa właśnie teraz, i ty bierzesz w tym udział.

To jest o pożegnaniu świata, jaki ty znałeś to, nawet w warunków finansowych, pomyślności i bogactwa. Och przez tak wiele lata na Ziemi, bogactwo, potęga, pieniądze były zogniskowane właśnie w kilku miejscach i utrzymywana przez właśnie kilku ludzi albo konsolidowały się w kilku krajach. I w nowej świadomości ten brak równowagi już nie działa. Tak więc bogactwo, nawet równowaga, co ty nazywałbyś potęgą, jest redystrybuowana. To nie znaczy że komuś dostaje się czegokolwiek mniej, to właśnie znaczy, że ci którzy byli za innymi, teraz doganiają.

Świat nie rozpada się, świat rozwija się. Świat redystrybuuje. Świat staje się bardziej zrównoważonym i sprawiedliwym.

W procesie przebudzenia rzeczy mogą ukazywać jakby swą ciemną stronę. Rzeczy nawet mogą wydawać się być złe. Rzeczy mogą wydawać się być bardzo zmyłkowe, ale jesteśmy tutaj, bo mamy powiedzieć wam, że to właśnie jest rozwój. Świat będzie iść dalej. Nowa Energia będzie wchodzić. Nowe rozumienie nauki i matematyki, rozumienie w technologii i edukacji, to wszystko zdarza się właśnie teraz.

Proces przebudzenia może być samotny, ponieważ to jest o ponownym odkrywaniu kim ty jesteś, bez wymieniania imienia, którym inni mówią do ciebie, bez posiadania innych systemów wierzeń, kształtujących i tworzących twoje życie. My wiemy, że ty przechodzisz bardzo ciemną i samotną i czasami bardzo smutną część twojego życia, uczucia takiego zagubienia i zmylenia, o jakim nikt nie słyszał. Ale te anielskie i ludzkie istoty chcą ci powiedzieć – wiedz, że my słyszeliśmy. My wiemy kim ty jesteś. My wiemy przez co ty przechodzisz. I my chcemy ci powiedzieć, że ty nigdy nie jesteś sam.

Twój proces przebudzania się będzie kontynuowany i będzie się rozwijać jak ty będziesz zdolnym widzieć w tym piękno. Ty będziesz postrzegać siebie jako boską istotę, mającą faktycznie plany dla siebie. Ty będziesz widzieć że obawa odchodzi . Złudzenia dwoistości odchodzą, by być zastępowane przez poznanie jedności .

My przynosimy wam tę wiadomość dzisiaj od aniołów, od ludzi, i od wszystkich którzy przechodzą proces przebudzenia się , że ty nie jesteś sam .

I tak to jest.

„And so it is.”

Tobiasz: Tak droga Shaumbro ja, Tobiasz, wchodzę teraz z ostatnią część (Shoudu). My ciągle jeszcze jesteśmy zebrani razem i zbieramy wszystkie energie z naszej wiadomości do tych którzy się budzą. Och ... to właśnie nie będą słowa do wydrukowania lub słowa do usłyszenia w audio. Ci którzy wołali o tę wiadomość, oni będą czuć ciebie. Oni będą czuć twoją miłość i twoje współczucie i twoje uczestnictwo. To będzie faktycznie pomagać im wydostaje się z ich umysłów, pomaga im być otwartym na tamtą część siebie z którą oni walczyli, której oni opierali się.

Ty widzisz, tak jak i wiesz z twojego własnego przebudzenia, że jest część której tak bardzo ty pragnąłeś i jest część której opierałeś się tak bardzo. Ty prosisz o przebudzenie się, ale ty boisz się przebudzenia się, i ten dylemat, ten konflikt jest tym co powoduje tyle bólu i niepewności. To powoduje i powodowało w tobie, jak pamiętasz z przeszłości, że ty pozostawałeś w utknięciu. Niektórzy będą to nazywać nie angażowaniem się. Ja nazywam to właśnie utknięciem na niczyjej ziemi, gdzieś między świadomością Starej Energii a przebudzeniem.

Razem tkaliśmy wszystkie z twoich doświadczeń, całą twoją mądrość, całe twoje współczucie i miłość, i teraz.... teraz rzućmy to na wiatr. Rzućmy to jako potencjał tysięcy i dziesiątek tysięcy potencjałów. Rzućmy to niech promieniuje do każdego człowieka który woła właśnie teraz w potrzebie. Rzućmy to bez agendy, bez oczekiwania. My nie próbujemy tu nawracać kogoś do czegoś. My nie próbujemy rekrutować członków. To co my robimy to dzielimy się naszą miłością i naszym doświadczeniem, uczestnicząc tą częścią nauczyciela w nas, przypominając że oni nie są sami.

Część z was będzie zaakceptuje to, być może wielu będzie to odrzucać. Ale ci, którzy przyjmują to będzie wchodzić głęboko. To będzie wchodzenie w przejrzystość. To będzie dawać im nową nadzieję.

Ach, i ty mówisz, " Tobiasz, jakkolwiek przychodzi ta wiadomość, ona przede wszystkim nie była dla mnie? (śmiech) Jakkolwiek nadeszła, ja nie dostałem tego?" Równie dobrze moglibyśmy otrzymać trochę interesującej fizyki, co do której być może Einstein chciałby udzielić trochę wyjaśnień, ale ty właśnie to napisałeś do siebie.

I tak jest!


© Copyright 2010 Geoffrey Hoppe, Golden, CO 80403

Tłumaczenie: Bożena Gall-Mencel ( [email protected] )