Materiały Tobiasza
Seria Powracanie

Shoud 1: „To się dzieje właśnie teraz” - Pytania i odpowiedzi

Przekaz Tobiasza
dla Szkarłatnego Kręgu
za pośrednictwem Geoffreya Hoppe'a

2 sierpień 2008 r..
CrimsonCircle

I oto jest czas na pytania i odpowiedzi w Serii Powracanie. Jeden szybki odnośnik zanim zaczniemy - dodanie do dzisiejszej listy kontrolnej. Wielu z was zastanawia się, dlaczego czujesz się tak drażliwy. (śmiech) To słowo ma trochę inne znaczenie dla was, ale będziemy neutralni. Oczywiście, czujesz zmiany, które mają miejsce na Ziemi, zarówno w fizyczności Ziemi, jak i w świadomości Ziemi.

Zmiany mogą być trudne, szczególnie jeśli jest opór, i ogólnie jest opór. Więc czujesz to w sobie. Masz dni, kiedy zastanawiasz się, dlaczego jesteś tak drażliwy? Dlaczego jesteś niezgodny i trudny? Tylko ze sobą (śmiech), nawet nie z innymi ludźmi! To nie jest jeden z tych tematów, kiedy chcesz grać w psychologiczne gry i ulegać małym stereotypom albo zrobić coś innego, zamiast wziąć głęboki oddech, stanąć za niskim murkiem i zrozumieć, że to nie jest twoje. Czujesz to bardzo głęboko w tobie, ale to nie jest twoje.

Weź głęboki oddech. Pamiętaj, że ludzie przechodzą przez wielką zmianę - kraje i Ziemia i nawet królestwo zwierząt. Są gatunki, które właśnie teraz opuszczają Ziemię. One były typami posiadaczy energii. Zostawiają Ziemię, by umożliwić zaistnienie nowego gatunku, nowych typów czegoś, co nazwałbyś formami zwierzęcymi i roślinnymi. Więc to niekoniecznie dotyczy gatunków zagrożonych wyginięciem z powodu czegoś, co niewłaściwie zrobili ludzie. Są takie, które wybierają odejście. Chcą wrócić tam skąd przyszły, i co więcej, chcą zrobić miejsce dla nowego.

Tak więc, droga drażliwa Shaumbro, przejdźmy do pytań.

LINDA: Dobrze, byłeś zabawny.

TOBIASZ: Nie zabawny w ogóle! (śmiech)

LINDA: Wiem. Tak czy owak, ponieważ dawałam wsparcie w rozwoju obecnej tu drogiej przyjaciółce Shaumbra, nie wiem, czy mam powiedzieć jej imię czy nie - Louise! (śmiech) Louise przypomniała mi, że odniosłeś się do Abrahama Lincolna w przeszłości jako świadomości jakiejś grupy. Halo, o co chodzi?

TOBIASZ: Tak, to prawda. Była energia, która utworzyła tego, którego nazywano Abraham Lincoln, i istnienia stworzyły również tego, którego nazywacie Barack Obama. Tak to jest …

LINDA: Hmmmm…

TOBIASZ: Och, możemy porozmawiać o szczegółach tego.

LINDA: Hmmmm….

TOBIASZ: To jest świadomość grupy. Jest w tym wiele energii. Mówiłem też o takich rzeczach, jak to, że święty Franciszek z Asyżu i Jeszua i inni wracają na Ziemię jako zbiorowa świadomość, w bardzo ważnym i odpowiednim czasie. Więc wy doświadczacie tego jeszcze raz w swoich życiach. I domyśl się, kto kryje się za tą energią?

LINDA: Saint-G. (Tobiasz chichocze) Chcesz do tego dodać coś jeszcze? To znaczy, że Barack Obama jest istotą świadomości zbiorowej? Nie chcesz pójść tym tropem…

TOBIASZ: Nie chcemy, by tak to wyszło. To jest świadomość Abrahama Lincolna wzmocniona przez świadomość wielu innych. Zrozum, podczas Shoud mówiłem, że to nie jest tylko Barack, ale to dotyczy energii, która wspiera albo właściwie tworzy tę istotę, z bardzo silnym punktem odniesienia do Abrahama Lincolna.

LINDA: Dziękuję.

TOBIASZ: Tak, domyślam się, że mógłabyś powiedzieć: spójrzmy poza oczywistość, patrzmy na to, co naprawdę się dzieje. To jest duży obraz, to jest świadomość, która tworzy ten byt. To jest naprawdę bardzo duże, jak zbiorowe.

LINDA: Bardzo przyjemnie, dziękuję.

TOBIASZ: Muszę się tu roześmiać. Teraz, ci biedni ludzie oczekujący w kolejce - i już znasz odpowiedź, którą ci przekażę, więc nie wiem, dlaczego czekasz - ale … (wiele śmiechu na widowni i Tobiasza) To są zjawiskowe czasy, że mieszkasz tu i widzisz, jak ta istota, ten byt Barack Obama, jest kreowany - i nie chcę wchodzić do wielu określonych energii stojących za tym, zrobimy to być może w naszym następnym Shoud - ale jest tak z powodu typu grupowej akceptacji, ta grupowa energia, są też inne grupy, które tego nie lubią. Teraz, to mogłoby stać się bardzo interesującym, nie tylko w ludzkich królestwach, ale i w innych.

LINDA: Och! Dziękuję.

TOBIASZ: Właściwie musiałem sprawdzić z tymi, z którymi pracuję, czy jeśli nawet to jest odpowiednie, czy ogłosić te nawiązania do Abrahama Lincolna, ponieważ to denerwuje niektóre energie po innej stronie.

LINDA: Dziękuję.

TOBIASZ: W rzeczy samej. Pytanie.

PYTANIE OD SHAUMBRA 1 (kobieta przy mikrofonie): Dobrze. Po pierwsze, Namaste, Tobiasz. Przyszłam tutaj pierwszy raz, by usiąść tutaj i słuchać ciebie, rozpoznając w tobie tego sprytnego faceta, który idzie za mną przez ostatnich dziesięć lat.

TOBIASZ: Ktoś idzie za kimś, ja nie wiem kto.

SHAUMBRA 1: Tak i najpotężniejsze słowa, które dzisiaj zabiorę ze sobą, brzmią "nie ma czego się bać, to jest czas, by powdychać.”

TOBIASZ: Absolutna prawda.

SHAUMBRA 1: I po drugie – mówiąc „aspekt” zrozumiałam, że prawdopodobnie trzymam się z daleka od tego słowa, ponieważ naprawdę nie jestem pewna, czy naprawdę to rozumiem - ale w dwóch obszarach mojego życia szukam inspiracji, więc mogę powdychać inne. Pierwszy jest stanem snu, o czym mówiłeś. Całe moje życie podróżowałam poza w stanie snu i jak zauważyłam, mam trudności z powrotem, o czym też mówiłeś, i kiedy wstaję, nie czuję się wypoczęta. Zastanawiam się, czy możesz rzucić jakieś światło na to.

TOBIASZ. W rzeczy samej. To - uprośćmy - to jest sprawa wyboru, świadomego wyboru, że dajesz swemu fizycznemu ciału i umysłowi pozwolenie na prawdziwy odpoczynek i odnowę, kiedy możesz sobie dać, ten aspekt - właściwie to jest aspekt ciebie, który wychodzi poza i w nocy uczy, jak wykonywać swoje zadania. Nie musisz być tak pojedyncza albo monotematyczna w tym, możesz robić obydwie rzeczy jednocześnie. To jest zadziwiające, właściwie masz wybór, ale potrzebujesz wyrazić ten wybór samej sobie.

SHAUMBRA 1: To się odczuwa jako dwoistość.

TOBIASZ: Nie dwoistość, to ma być wielozadaniowe albo wielowymiarowe, i odkryjesz, że jak dokonujesz wyboru pozwalania na noc pełną snu dla fizycznego ciała i jednocześnie na twoje inne nocne przygody umysłu, wtedy ciało otrzyma lepszy sen. Właśnie teraz zdarza się, że jest nadal zbyt wiele więzi albo związek między fizycznym ciałem - umysłem i duchem, gdzie duch jest nadal na bardzo spętany w nocy i to zużywa zarówno fizyczne ciało, jak i ducha. Więc jest to coś, co ty jesteś zdolna dokonać.

SHAUMBRA 1: Dziękuję. I jeszcze coś - wierzę, że jestem na planecie, by służyć dzieciom - jestem nauczycielką i uczę dzieci, i jestem trenerem. Uczę dzieci rozmawiać o kalectwie, chociaż nie zawsze widzę to jasno, i od czasu do czasu przychodzi takie dziecko, nie wiem jak to określić, choć wiem, co chcę powiedzieć. I inni nauczyciele spisują te dzieci na straty i jestem zdecydowana, by coś znaleźć albo powdychać to, by się nie poddać. Tak wiele z tych dzieci poddaje się w takim wczesnym wieku, ponieważ tak wielu ludzi postawiło na nich krzyżyk.

TOBIASZ: Tak, i to naprawdę bardzo pierwszorzędna sprawa - bardzo pierwszorzędna - zajmowanie się kimś, przed kim są wyzwania fizyczne albo umysłowe albo coś, co jest ułatwieniem dla nauczyciela, by mieć całkowite współczucie. Jeśli zajmujesz się dzieckiem z określonymi fizycznymi kalectwami, smutek jest najgorszą rzeczą, jaką możesz mu dać. Współczucie i akceptacja tego, że oni wybrali jakiś rodzaj fizycznego czy umysłowego braku równowagi, i że jest to bardzo określony powód dla nich i zasługują z tego powodu na szacunek. Uhonorować to bardziej niż twoim Namaste, przez twojego Boga do ich Boga w człowieku bardziej niż do człowieka. Nie zawsze możesz zgodzić się z ich wyborami i możesz nie rozumieć, że jest wyższy wybór świadomości, że nie musisz wracać do jakiegoś rodzaju braku równowagi. Ale honoruj ich dla tego, przez co przechodzą.

Oni, jak pies, wyczują albo strach albo miłość. Jeśli podchodzisz ze współczuciem, przede wszystkim będą zaskoczeni tym, że ich zaszczycasz. I nawet jeśli w końcu powiesz na głos, "Naprawdę, szanuję twój wybór związany z twoim powrotem. Gdzie teraz chcesz stąd pójść?” To sprawi w nich głęboką zmianę. Tak dla ułatwienia wszystkim wam, uzdrowiciele, nauczyciele - współczucie po pierwsze.

SHAUMBRA 1: Dziękuję.

TOBIASZ: Dziękujemy i doskonałej pracy. Masz bardzo, bardzo dobry zespół dookoła siebie. To nie są dodający otuchy przewodnicy, ale istoty z innej strony, która specjalizuje się w tym rodzaju pracy i są tam, by pomóc ci zachować równowagę, ponieważ wiesz, że jest bardzo łatwo wśliznąć się do tej energii, która pracuje z tobą.

PYTANIE OD SHAUMBRA 2 (czytane z internetu przez Lindę): Moja tarczyca od 20 lat jest rozstrojona. Jej pracę zaburzyło traumatyczne przeżycie. Ostatnio poddałem się akupunkturze i chińskiej medycynie. Czy to odżywi moje ciało? Czy ta pomoc obudzi moją tarczycę? I co najważniejsze, czy możesz skomentować ten aspekt, który uległ traumie w tym momencie?

TOBIASZ: W istocie. Aspekt urazu ukazuje się jako fizyczna dolegliwość. Osobiście właśnie teraz zasugerowalibyśmy rezygnację z akupunktury i chińskiej medycyny, ponieważ używasz tego jako usprawiedliwienia. Zamiast uleczyć cię, to ciebie tylko, jak mówimy, rozpieszcza albo skłania do tego. Mówisz, "Biedny chory aspekt.” Zaproś ten aspekt, by wrócił z powrotem do ciebie zostawiając swoje rozbicia lub zranienia, wracając do ciebie w całości. To chce, byś dokonał wyboru. Mam do ciebie pytanie, czy jesteś gotowy przezwyciężyć ten uraz? Czy przekażesz to dziecku i dziecko sobie? Dziękuję.

LINDA: A co do ostatniej części?

TOBIASZ: Myślę, że odpowiedziałem na całe pytanie.

LINDA: Nie odpowiedziałeś. On pyta, " I co najważniejsze, możesz skomentować ten aspekt, który uległ traumie w tym momencie?”

TOBIASZ: Oczywiście. Pozostań w twojej bezpiecznej przestrzeni. Powitaj jego powrót. Jeśli mam wejść do wszystkich szczegółów i powodów zranienia, i powodów, dlaczego spowodowałeś, to to jest ważniejsze. Aspekt powraca do domu, kiedy to jest bezpieczne, i jeśli ty jesteś w sytuacji dramatu, aspekt nie powróci do domu. Tak, bądź w bezpiecznej przestrzeni. Powitaj powrót wszystkich ciebie do domu.

Myślę, że to zrobiłem.

LINDA: Dobrze, teraz zrobiłeś to lepiej. (śmiech widowni i Tobiasza) To jest ważne, dobrze to zrobiłeś. Dziękuję.

TOBIASZ: Saint-Germain czyta ci przez ramię..

LINDA: (śmieje się) Możliwe. (gra na nosie) Nie, ja go kocham. Wiesz o tym. Dalej.

PYTANIE OD SHAUMBRA 3 (mężczyzna przy mikrofonie): Cześć, jestem Marcus i jestem zaszczycony będąc tu. Stoję tu przed wami wszystkimi, by być bardziej autentycznym. I znajduję w moim życiu potrzebę ustawienia granic i bycia bardziej autentycznym, wzywam złudnej nadziei. Walczę o akceptację, zmagam się z niestałością i nie ma w tym pokoju. Szukam zachęty, mądrości. Uczestnicząc z tobą staję się autentyczny, zrozum, jestem wyrzucony z pracy. Nie mogę współczuć każdemu. Wybieram i chcę, wiesz. Chcę wziąć ślub, więc jeśli jesteś pokręcona lub narcystyczna, proszę, nie bierz mojego numeru! Uczę się powoli. (śmiech)

LINDA: Jakie jest twoje pytanie?

SHAUMBRA 3: Autentyczność.

TOBIASZ: Autentyczność. Autentyczność jest cudowną rzeczą, ale może też być pułapką dla ciebie, ponieważ w pewnym sensie próbujesz szukać prawdy, która jest zmienna i zawsze się rozwija. Skupiasz swój umysł na swojej autentyczności. Bardziej projektujesz niż chcesz sobie zwrócić wolność. Próbujesz znaleźć autentyczność, ale wszystko, co znajdujesz, jest nieautentyczne. Zbyt ciężko przy tym pracujesz. Już wyraziłeś twoje pragnienie, by być autentycznym, teraz tylko żyj autentycznie i wychodź stąd, proszę (wskazuje na głowę) – poza swój umysł.

SHAUMBRA 3: Dobrze, czucie moich uczuć jest trwającym projektem. Zdumiewa mnie cisza i spokój i niewiarygodne "niemówienie głośno do momentu", co jest pasywną dysfunkcją. I podziwiam tych, którzy są na miejscu, rozmawiając wyraźnie, bardzo zdecydowanie, bardzo dokładnie …

TOBIASZ: Robisz to nieźle, dziękuję.

LINDA: Jakie jest twoje pytanie? (Tobiasz chichocze)

TOBIASZ: Odpowiem ci.

SHAUMBRA 3: Dziękuję.

TOBIASZ: To całe zagadnienie bycia autentycznym jest piękną, piękną rzeczą, którą dałeś sobie. Teraz zatrzymaj myślenie o tym, zatrzymaj pracę nad tym i tylko żyj. To jest tak proste.

Teraz wiem, że będziesz chciał mówić o tym więcej, ponieważ dałeś sobie cudowny projekt. Ale bycie autentycznym nie jest projektem. To tylko jest. Tak bardzo złapałeś się w pułapkę metod i umysłu, że zapominasz żyć. Stosuj oddychanie. Widzisz, kiedy oddychasz, nie dajesz się złapać w swoje pułapki. Obróciłeś autentyczność w pułapkę podobną do tego, do czego zwraca się wielu ludzi: do duchowości. Oni decydują, że pójdą szukać Boga i szukają i szukają i szukają i szukają. To staje się grą. Mądry rozumie, że Bóg jest zawsze tam i wszystko, każde działanie, każda myśl, każde uczucie - to już tam jest.

SHAUMBRA 3: Dobrze.

TOBIASZ: Rozumiesz?

SHAUMBRA 3: Tak, dziękuję. I uczestniczę z wszystkimi w tym, czego nie widzę, co mogłoby być pożyteczne dla wszystkich nas, co moglibyśmy przegapić.

LINDA: Zobaczył..

TOBIASZ: Analiza jest największą rzeczą, która oślepia osobę i chwyta w pułapkę. Więc poproszę cię, kiedy stąd dziś wyjdziesz, zostaw to wszystko przy drzwiach. Ktoś inny posprząta po tobie, tylko zostaw to! Zostaw twój projekt autentyczności i bądź autentyczny, kiedy wyjdziesz za drzwi.

SHAUMBRA 3: Dostał to.

TOBIASZ: Dostał to. Nic nie rób, ale… (śmiech i chichot Tobiasza) Wróć tu za miesiąc albo dwa.

SHAUMBRA 3: Zrobię to.

TOBIASZ: Tak, zrób to.

PYTANIE OD SHAUMBRA 4 (czytane z internetu przez Lindę): Utknąłem w strasznej hipotece. W szybkim tempie doszło do strasznego wzrostu. Czy w zasięgu wzroku jest jakaś nadzieja dla mnie i dla wszystkich rodzin stojących wobec tej samej sytuacji? Jak świadomość Nowej Energii będzie oddziaływać na cały przemysł mieszkaniowy? Nie wchodzę tu w moje osobiste szczegóły, tylko chcę wiedzieć, czy jest światło na końcu tego tunelu. Dziękuję.

TOBIASZ: Moglibyśmy zrobić całą długą, długą sesję w tej sprawie i spróbuję odpowiedzieć na to bardzo zwięźle. To ma związek ze strumieniem energii, szczególnie na finansowym poziomie, i otwiera jakieś zawory uwalniające olbrzymią ilość strumienia energii. Ale w pewnym sensie to było nieco sztuczne. Czegoś brakowało. Więc teraz epidemia się rozprzestrzenia i naprawdę uderza w sedno, ponieważ to jest tak zamknięte i tak osobiste. Znów, jeśli spoglądasz na duży obraz tego, co się zdarza, to jest olbrzymi strumień energii pieniędzy, olbrzymiego uwolnienia, ale też uderza to w energetyczny obszar życia i domu. Więc to wszystko wiązało się z tym całym programem.

Wszedłeś do tego pociągu, ten cały program wraz z masą świadomość, i czułeś, że to ważne, by czuć energię tej całej epidemii hipoteki, która ma miejsce, które też pomaga odkształcić cały finansowy system na całym świecie. Pamiętaj, że to nie jest o tobie, to nie zdarza się tylko w Północnej Ameryce, ale to odkształca wszystko w świecie. Zdecydowałeś się w jakimś stopniu uczestniczyć w tym osobiście, więc miałbyś empatię i zrozumienie. Teraz to jest czas, by pozwolić temu odejść. Pamiętaj, to nie jest o tobie. To nie jest o twoim braku kompetencji, by posłużyć się finansami albo coś w tym rodzaju. Czułeś, że robisz coś ważnego. Skaczesz do głębokiej wody tej energii. Możesz równie łatwo skoczyć do wody, jak i wycofać się z tego. Nauczyłeś się tego, czego potrzebowałeś się nauczyć.

Tak, mówisz, "Ale co ja teraz powinienem zrobić?” Powstrzymaj się. Powstrzymaj się. Przyjrzyj się temu, co się dzieje. Oczekuj - w twoim własnym osobistym przypadku - oczekuj niespodziewanego. Podziękuj sobie za bycie częścią tego procesu, ponieważ to dosłownie zmienia się i zmieni globalną sytuację świata w ciągu kilku lat. To domaga się reform, nie tylko w zakresie hipoteki i nie tylko w USA, ale na całym świecie. Systemy bankowe na całym świecie są bardzo zbliżone i bardzo staroenergetyczne i są energią władzy niewielu, niewielu. To nie może trwać dłużej. To musi się zmienić. Nie mówimy tu niczego określonego, że jest coś innego, co oprze się zmianie, że to jest konspiracja dla globalnej wyceny. Ale czy to nie czas na to, skoro prawdziwa wartość w globalnych finansach utrzymała się jeszcze tylko w kilku miejscach? Dziękuję. To nie jest o tobie, mówię ci.

LINDA: Chcę dodać jeden szybki komentarz. Dokuczam Saint Germain, ale on wie, że go kocham, że to tylko żart i on żartuje z mną trochę za bardzo. On wie, tak?

TOBIASZ: W rzeczy samej.

LINDA: W porządku, chcę, by ludzie byli pewni tego, co wiedzą.

TOBIASZ: Rzeczywiście.

LINDA: Dziękuję.

TOBIASZ: Właściwie to on się ciebie obawia, tak powiedział. (dużo śmiechu) On wie, kim ty jesteś.

PYTANIE OD SHAUMBRA 5 (mężczyzna przy mikrofonie): Tobiaszu, byłem tutaj trzy miesiące temu. Uczestniczyłem w duchowej grupie przez 18 lat i zdecydowałem się odejść. Jestem w trakcie sprawy sądowej dotyczącej żądania przeciw liderowi w sprawie domu, który kupiliśmy razem. Odpowiedziałeś, że to była moja lekcja życia duszy. Lider, Jon, i grupa opletli mnie kiedyś swymi mackami i znalazłem w tym wielki komfort, i kochałem bycie kontrolowanym. Zostałem zaprogramowany, by przyjąć kontrolę. Klucz ma uwolnić kontrolę. Uświadomiłem sobie po twojej wiadomości, jak wiele mam innych niezaspokojonych męskich relacji. To jest główna świadomość i powstrzymałem próby uzyskania miłości mojego ojca. Nigdy potrzeba miłości nie spełnia się od zewnątrz. Mogę tylko doświadczyć miłości od mojego wyższego Ja i Boga, przekazać miłość innym, którzy tego nie nadużyją. Powstrzymam próby przyjmowania miłości, w zamian będę dawał bezwarunkową miłość i to mnie będzie uzdrawiać.

W tej chwili złożyłem zażalenie i czekam na odpowiedz sądu. Wpłaciłem $20,000 na zaufany fundusz i mam świetnego prawnika. Staram się nie tylko o eksmisję i ulgę w strapieniu, ale o ukaranie oszustwa, złośliwości, rozmyślnego i swawolnego zachowania ze strony oskarżonego. Włączyłem w to również jego żonę i paru członków jego rodziny. Czuję się łagodny i bardzo zadowolony z tego, co się dzieje. Dziękuję za cudowną odpowiedź, którą dałeś mi. Czy masz dla mnie jeszcze jakieś wiadomości?

TOBIASZ: Istotnie. Absolutnie, i dziękuję za powrót. Spoglądam nieco w tę całą prawną sytuację i to jest … nie skupiłeś się nad tym zbytnio, ale nie ugrzęzłeś w tym. Pozwoliłeś temu toczyć się własnym rytmem i to ułoży się dużo bardziej pomyślnie niż mógłbyś przewidywać.

Ale wróćmy do prawdziwego zagadnienia potrzeby miłości i planowania powrotu miłości, która wraca do ciebie, ponieważ miałeś plan dotyczący twojej własnej miłości do siebie. Manifestujesz to na zewnątrz siebie. Pozwoliłeś na tę olbrzymią zmianę energii i wiem, że to czasami było trudne, czasami fizycznie bardzo trudne. Zróbmy to dziś z Shaumbrą. Ważne jest przyjąć, że miłość ma dać miłość i mamy wiadomości od twojego serca, że pragniesz promienistej miłości, ale czy możesz przyjąć miłość bez planu? Przyjmiesz ją otwarcie i swobodnie, bez prób jej powstrzymania, bez prób manipulowania nią?

Więc poproszę cię, byś tam stał przez chwilę i dla wszystkich tu obecnych Shaumbra tutaj, wszystkich Shaumbra słuchających radia, tylko kochaj siebie, kochaj bezwarunkowo i przyjmij to do siebie. Tylko powdychaj to, jak Shaumbra w pełni kocha ciebie. Oni nawet nie muszą ciebie znać, by cię kochać. Miłość jest tylko bezwarunkową akceptacją. Czy nie jest tym, kiedy tak spoglądasz w siebie?

SHAUMBRA 5: Tak.

TOBIASZ: I tak to jest.

SHAUMBRA 5: Dziękuję. (brawa zgromadzonych)

PYTANIE OD SHAUMBRA 6 (czytane z internetu przez Lindę): Któregoś dnia byłem trochę zaskoczony czując ogromne uderzenie z tyłu mojej czaszki aż do czubka głowy. Spodziewam się, że to jest tylko część fizycznych zmian zdarzających z Shaumbrą z powodu zmian w naszych mózgach. To byłoby tak cudowne wiedzieć, jak ty to widzisz, nie żebym tak bardzo się tym martwił, to bardzo zachęcające. Moja utrata pamięci jest tak wielka i to byłby prawdziwy dowód dla mnie, że dzieją się pozytywne zmiany, i to jest warte tego. Spodziewam się, że to pytanie zadają również inni Shaumbra. Jestem wdzięczny za wszystko.

TOBIASZ: Naprawdę, będę musiał uargumentować trochę wraz z Cauldre - i prawdopodobnie z Lindą – na temat porady medycznej. Więc poprzedzę to przedmową przekazując coś, co Cauldre chce, bym powiedział: Nie jestem lekarzem medycyny i nie jestem upoważniony, by praktykować medycynę i bla bla bla. (śmiech, kiedy Tobiasz mamrocze te słowa)

W porządku, jak zostało powiedziane, właściwie mamy tutaj energię, która próbuje uwalniać. Energia w ciele, umyśle i duszy, każda potrzebuje przepływu. Jak przepływy wody przez rurę, jak strumienie rzeki przedzierają się przez wał, tak i energia potrzebuje płynąć. I ponieważ każdy z was przechodzi przez świadome uwalnianie starej zablokowanej energii, zwłaszcza gdy niektórzy z was wracają i zaczynają się zajmować swoimi aspektami, energia znów staje się otwarta. To rozpoczyna ruch. Ale czasami jest inna warstwa, która zatrzyma to i próbuje to znieść, szczególnie gdy energie są zbyt mentalne, umysłowe.

Więc masz, dosłownie, jakieś uwolnione energie, które są złapane w pułapkę w bardzo określonym miejscu w twojej głowie. To będzie powodowało jakieś problemy w dłuższym okresie czasu, dopóki nie uwolnisz tej energii w jakiś inny sposób. Mógłbyś to zrobić, jak wszyscy wiecie, przez oddychanie. Mógłbyś to zrobić przez fizyczną aktywność ciała, ponieważ ciało jest zdumiewające. Ono wie, jak przetworzyć toksyny uwolnienia i zablokowaną energię. Ono będzie wiedziało, co zrobić. Ale musisz pozwolić, żeby to zrobiło, gdyż czasami jest potrzebny twój świadomy, fizyczny udział. Nawet idąc albo ćwicząc Tai Chi czy coś w tym rodzaju, przysposabiasz energię do tego, by się ruszyła.

Więc pracuj nad tymi rzeczami i pracuj nad uwalnianiem tego … widzisz, jakaś stara zablokowana energia może wyprowadzić się przez pory twojego ciała. Może zostać uwolniona przez system trawienny i układ moczowy. Trochę energii wyparuje z ciebie. Tak, jeśli to zagadnienie potrwa w sposób przemyślany przez mniej więcej niż około powiedzmy 14, 15 dni od dziś, coś naprawdę jest tam wbite i prawdopodobnie będziesz to poddać profesjonalnym badaniom medycznym, by się upewnić (Linda wzdycha, Tobiasz chichocze), że to nie powoduje długotrwałej szkody. Tymczasem zasugerowalibyśmy oddychanie, fizyczne ćwiczenia albo pracę z dobrym trenerem, który wie jak przejść przez niektóre z tych zablokowanych energii.

LINDA: W porządku, przekroczyliśmy nasz czas, ale są jeszcze co najmniej trzy albo cztery pytania.

TOBIASZ: W istocie.

LINDA: Jeśli będziemy kontynuować, ty będziesz…

TOBIASZ: Czyż nie powiedzieliśmy, że czas nie jest niczym więcej?

LINDA: Och, Cauldre ma inny pomysł. Moglibyśmy być … tak tylko uświadom sobie, mamy jeszcze cztery i już przekroczyliśmy nasz czas.

TOBIASZ: Rzeczywiście, cztery więcej.

LINDA: Dobrze, podejdź do nich rozsądnie. Dziękuję. Naprawdę doceń to.

PYTANIE OD SHAUMBRA 7 (kobieta przy mikrofonie): Pozdrowienia, Tobiaszu, i dziękuję za tak wiele informacji w dzisiejszym przekazie. Mam jedno szybkie pytanie do ciebie i chodzi o to, że w ubiegłym miesiącu zaczęłam nowy biznes – biznes Nowej Energii, to zdecydowanie jest moją pasją - i chciałabym wiedzieć, czy masz dla mnie jakieś słowa mądrości.

TOBIASZ: rzeczywiście spoglądamy do twojego biznesu. (przerwa) Możemy powiedzieć, że na początku działalności będziesz nieco sfrustrowana, widzimy to jako zdecydowane zdarzenie. Trafisz w punkt frustracji związany ze sposobami Starej Energii, musisz zająć się tym w codziennym świecie i możesz spowodować tę ekspansję twojego własnego biznesu tak, by zatrzymać się w tym punkcie. Musisz zapamiętać, że nawet Stara Energia chce być pomocna i kiedy to może być barierą - jest kilka rzeczy, które tutaj widzimy szczególnie, sprawa kogoś innego, kim zajmujesz się w innym czasie, ktoś w typie dostawcy, kto przyjdzie, i możliwy jest jakiś prawny problem - zrozum, że nawet energia, która ujawni się jako konflikt, naprawdę chce tobie służyć. Więc stworzyłaś ten rodzaj przedsięwzięcia, by zobaczyć, czy możesz posługiwać się Starą Energią na drodze bardzo Nowej Energii. To nie jest dziś głównym tematem, ale jest kilka rzeczy, które widzimy. Dziękuję.

SHAUMBRA 7: W porządku. Dziękuję.

PYTANIE OD SHAUMBRA 8 (mężczyzna przy mikrofonie): Halo. Ostatnio bardzo często budzę się o 3:00 rano, podobnie jako w ubiegłym miesiącu…

LINDA: Witaj w klubie! (mnóstwo śmiechu)

SHAUMBRA 8: … i jestem przytłoczony uczuciem strachu albo lęku o przyszłość. Zastanawiam się, czy mógłbyś powiedzieć mi coś w związku z tym.

TOBIASZ: Rzeczywiście. Jak powiedziała droga Linda, witaj w waszym świecie, wy wszyscy! Zupełnie. Zdarza się - to jest właściwie bardzo dobre pytanie - odchodzisz do stanu snu i jest rozmaitość rzeczy, jak wspomnieliśmy, uczących pracy nad Nową Ziemią. Ale jest w tym wiele… na Nowej Ziemi czuje, co dzieje się na Starej Ziemi i możesz czuć trochę strachu i jest tak wiele zmian. To wywoła rozmaitość rzeczy, Atlantis - typ scenariusza w rodzaju starych religijnych przepowiedni o końcu świata. Jest też wielu ludzi, ludzi, którzy właśnie teraz są bardzo, bardzo przestraszeni. Oni czuli - jak to mówicie – że coś wychynęło z ukrycia. Mieli poczucie stabilności i równowaga wycofała się, i czujesz to.

Ważną rzeczą jest pamiętać, że zmiany, które mają miejsce na Ziemi właśnie teraz, są bardzo odpowiednie. I może to się okazać, na przykład, czymś sprzecznym z tym, co było wcześniej omawiane w męskiej toalecie… (chichot Lindy i jakiś śmiech) Zagadnienia dyskutowane tam nie są negatywne - zanieczyszczenie w Chinach i fakt, że wielu sportowców nie będzie tam rywalizowało. Patrz na duży obraz. To przyciąga uwagę całego świata do zagadnień Ziemi i Gai. To będzie powodowało zmiany w Chinach, ale też w świadomości. Więc odwołujesz się do wszystkich tych rzeczy.

Najważniejsze, że to nie dotyczy ciebie. To naprawdę nie są twoje strachy, póki tego nie kupujesz. Wybierasz dalej, są grupy zarówno na Ziemi, jak i w innych królestwach, które właśnie teraz dosłownie bombardują świadomość scenariuszami strachu, ponieważ poprzez strach utrzymują władzę. I te grupy też właśnie teraz umyślnie bombardują świadomość bardzo ciężkim strachem i większość nich bazowała na religijnym typowym strachu i cofaniu się. Oni czują, że powrót będzie ich zbawieniem, utrzyma ich władzę.

Tak, tak, kiedy budzisz się z tym, pozwalasz sobie to czuć. Czujesz cały strach, nie uciekasz od niego, ale wtedy pamiętaj, że to nie jest twoje. Czujesz to w wielu różnych warstwach i z różnym natężeniem. Tak, wtedy weź kilka dobrych głębokich oddechów, i wracaj, by dalej spać i kontynuować swoje przygody.

SHAUMBRA 8: Druga część mojego pytania dotyczy tego, że próbuję znaleźć, co jest moją prawdziwą, prawdziwą pasją. Aktualnie robię TO będąc doradcą zawodowym. Widzę zmiany na rynku pracy. Boję się przyszłości. Myślę, że wybrałem być ponad innymi grupami i tak dalej, nie bardzo od siebie. Ale naprawdę próbuję znaleźć moją pasję i naprawdę bardzo chciałbym wiedzieć, czym jest moja pasja albo czym mogłaby być, więc chciałbym zapytać moje Wyższe Ja i proszę o odpowiedź.

TOBIASZ: Naprawdę. Moglibyśmy zrobić jedną z dwóch rzeczy – wziąć dwa dni, by odpowiedzieć na to pytanie; (śmiech) albo ja, Tobiasz, może zrobię ci prezent z kopii mojego nowego warsztatu Passion, który jak rozumiem, za małą chwilę się ukaże.

SHAUMBRA 8: Zdecydowanie kupuję to. Więc to nie jest problem.

TOBIASZ: Och, daję ci prezent. To jest twoje. (brawa zebranych)

SHAUMBRA 8: Czy mogę poprosić o bardziej konkretną odpowiedź? (śmiech)

TOBIASZ: Nie chcę tego zrobić, ponieważ wolę, byś posłuchał tego prezentu, i wtedy wrócisz i zobaczę, czy to pytanie ma nadal sens.

SHAUMBRA 8: To całkiem prosta podróż dla mnie, pochodzącego z Atlanty, do Denver tutaj, tak…

TOBIASZ: Rzeczywiście. Wkrótce wywołamy rozmowę telefoniczną, na żywo, więc nie musisz tego robić!

LINDA: Och, boże!

TOBIASZ: (chichocząc) Albo przedłóż pytanie drogiej Lindzie.

SHAUMBRA 8: Dziękuję.

LINDA: Porozmawiamy później. Zadzwoń z pytaniem. (śmiejąc się)

PYTANIE OD SHAUMBRA 9 (kobieta przy mikrofonie): Cześć. Dotknąłeś tego, co jak myślę, odpowiada do pewnego stopnia również na pytania innych. Ale od ubiegłego roku czuję, że zrozumiałam i uwolniłam wiele rzeczy, które trzymałam w sobie i jestem gotowa, by ruszyć z entuzjazmem i ceniąc siebie. Tymczasem mój mąż wydaje się spadać i to się tak czuje, jak niesienie torby pełnej cegieł. I moja praca, która jest w systemie Starej Energii, staje się coraz bardziej przytłaczająca. I z pewnością jestem skłonna, by użyć tego jako mojego następnego kroku do wzrostu i chcę to wykonać w honorowy sposób.

LINDA: Jakie masz pytanie, Cindy?

SAHUMBRA 9: Więc moje pytanie dotyczy informacji, jak najlepiej sobie z tym radzić?

TOBIASZ: Istotnie. Doskonałe pytanie, ponieważ odnosi się do tak wielu innych. Wykonujesz olbrzymie uwalnianie i uwolnienie jest zrobione, by przyjąć do siebie swoje prawdziwe Ja. To jest bardzo trudne dla twojej boskości, bo z powodu czegoś, co powraca, utykasz w starych problemach. Więc zrobiłaś uwalnianie, parę rzeczy teraz się zdarzy. Teraz czeka cię spokojny okres. To jest bardzo odpowiednie. Zadomowisz się w spokojnym czasie twojego życia i możesz nawet być trochę znudzona, to jest powtórne równoważenie ciebie na wielu różnych poziomach. I zamiast przejść od zwariowanego chaosu uwalniania i natychmiastowego przyjmowania powracających innych części ciebie, będziesz miała spokojny czas na przebywanie tylko ze sobą.

W tych spokojnych momentach, które spędzasz tylko ze sobą, będziesz odkrywać rzeczy, które możesz zrobić, gdybyś się napełniła innymi energiami. Podczas tych spokojnych chwil… ten spokojny czas jest ważnym czasem

Tak, tu wydarza się przypadkowa rzecz. Ponieważ zaczynasz uwalniać twoje pole energii, twój poziom zmiany świadomości i ludzi wokół siebie, zwłaszcza członków rodziny i współpracowników, wyczuj to. Oni nie pojmują tego na swym intelektualnym poziomie, ale wyczuwają to i czują, że coś się zmienia. Jeśli są mało oświeceni, wpadają w panikę. Widzisz, oni tak ustawiają scenariusz, by stać się twoim ciężarem. Nie chcą, żebyś odeszła. Nie chcą twojej zmiany. Nie dlatego, żeby próbowali manipulować, ale ponieważ jest im bardzo wygodnie z miejscem i rolą, którą zagrałaś w ich życiu, oni chcą to kontynuować, nawet jeśli ty nie jesteś tym już tak bardzo zainteresowana. Więc na poziomie nieświadomości zaczną przełamywanie. Zaczną powodować chaos. Sprawy w twoim życiu zaczynają się zmieniać.

To jest czas, znów, by wziąć dobry głęboki oddech i pamiętać, że rzeczy zmienią się. Relacje mogą się zmienić. Prace się zmienią, mogę to zagwarantować. Nawet twoje ciało przechodzi przez swoje zmiany i czasami to jest trochę niewygodne i nieco niezgrabne, ale wszystko jest częścią procesu.

Pytanie o powrót do siebie: czy jeśli zaufasz sobie wystarczająco - to jest w twoim sercu, to jest twój wybór – czy pozwolisz czemuś, by się zdarzyło to coś?

SHAUMBRA 9: To mnie pchnie, ale tak, zrobię to. Mam do tego zaufanie.

TOBIASZ: Dotrzesz tam.

SHAUMBRA 9: To jest trudne wiedzieć, że mogę utrzymać tę spokojną przestrzeń, o której mówisz...

TOBIASZ: Spokojna przestrzeń pojawi się całkiem naturalnie, ale czy możesz zaufać temu, co będzie miało miejsce w trakcie tworzenia tej spokojnej przestrzeni?

SHAUMBRA 9: Tak. Tak. Tak.

TOBIASZ: Dobrze, porozmawiamy o tym. (śmiech) To, co się dzieje, nie wybiera tylko ciebie, to spotyka wszystkich Shaumbra. Całą Shaumbrę. Zmiana i transformacja – coś, czego w pełni pragniesz w najspokojniejszych i najgłębszych częściach ciebie – zmiany nie tylko wewnętrzne, ale i zewnętrzne. I czasami można czuć, jak rzeczy się rozpadają, kiedy naprawdę rozpadają się na pięknej nowej drodze.

Tak, poproszę cię, byś przyjrzała się swojemu poziomowi zaufania do siebie - nie do mnie, nie do Saint-Germaina czy jeszcze kogoś innego - ale do siebie. Pokładając ufność w swoim ciele, które wie, jak się uzdrowić i odmłodzić; pokładając ufność w swoim umyśle, który zawsze wie, jak przywrócić równowagę; pokładając ufność w swoim duchu, który tęskni za powrotem do ciebie; mając nadzieję, że nic z zewnątrz nie może przeszkadzać temu, co dzieje się w tobie. Więc to jest olbrzymie zagadnienie "czy możesz zaufać sobie, by przejść przez ten proces?"

SHAUMBRA 9: Bardzo dziękuję.

TOBIASZ: Dziękuję.

LINDA: W porządku, minęła 5:30, ale proszę jeszcze o trzy pytania, choćby w sprawie wersji Reader Digest. OK, czy możesz to zrobić? Możemy spróbować?

TOBIASZ: W istocie.

LINDA: Bo to się przedłuża, ale wobec Geoffa to także będzie w porządku, dobrze? OK.

PYTANIE OD SHAUMBRA 10 (kobieta przy mikrofonie): Dziękuję, Tobiaszu. Chcę spytać o zbożowy krąg, który ukazał się w Południowej Korei, który w czerwcu po raz pierwszy pojawił się w Korei. Wiem, że kręgi zbożowe ukazują się na całym świecie, nie tylko w Anglii, i chciałabym poznać znaczenie kręgu zbożowego ukazującego w tym czasie w tej części świata.

TOBIASZ: Interesujące, tak, to będzie bardzo zwięzła odpowiedź. Kręgi zbożowe są energią - i wytłumaczę to w najprostszy sposób – energią Zakonu Arc. Zasadniczo, to jest typ odbicia ludzkiej świadomości, ale także energetyczne symbole Zakonu Arc, który jest zgromadzeniem archaniołów reprezentujących wszystkie duchowe rodziny.

Oni nie przechowują mocy, jednakże to jest zjawiskowe wydarzenie, kiedy się zdarza. To jest wiadomość dla ludzkości. Czy ludzie naprawdę wiedzą, jak je odcyfrować dosłownie? Energia wiadomości nadal tam jest. To jest symbol związany - jak to powiedzieć próbując myśleć bardzo zwięźle - to jest symbol oznaczający ruch naprzód w świadomości, nie tylko w tej części świata. Tak wiele kręgów zbożowych w Anglii wykonało transformację energii arturiańskich, które są bardzo, bardzo prawdziwe, i kręgi zbożowe, które teraz widzisz w Południowej Korei - i jest wiele innych na całym świecie, których nawet jeszcze nie odkryto - ale to symbol powrotu do świętej i boskiej duchowej energii w tym regionie.

To stwarza potencjał jedności między Północą i Południem, w tym jednym z niewielu podzielonych miejsc na świecie, które nadal dzieli ściana. Ale rozumiemy, że teraz budują ścianę między Meksykiem i USA (śmiech) i ja, Tobiasz, i Saint-Germain mówimy, że ściana obniży się! (więcej śmiechu i braw)

PYTANIE OD SHAUMBRA 11 (kobieta przy mikrofonie): Dziękuję za wybranie mojego pytania. Mój mąż i ja zakładamy rodzinę, w przyszłym roku planujemy dziecko, więc jak najlepiej przygotować nasze życia i moje ciało na tę zmianę?

TOBIASZ: Podaruję ci kurs DreamWalker Birth Saint-Germaina. (brawa) Linda potem wyśle to do ciebie, ale … (Tobiasz chichocze)

LINDA: Miłe. (Linda i Tobiasz chichoczą)

TOBIASZ: (śmiech) Teraz każdego miesiąca będziemy mieć setki ludzi w kolejce! Saint-Germain w tym kursie omawia szczegółowo, czym jest urodzenie przez świadomy wybór - twój świadomy wybór, jak również bytu po innej stronie. Są … jak bardzo chcesz, bym w to wszedł?

LINDA: Już dałeś jej ekwipunek. Ona będzie wspaniała. (chichoty)

TOBIASZ: Właśnie teraz są cztery byty chętne do wejścia przez ciebie - i nie musisz wprowadzić ich wszystkich, nawiasem mówiąc. (śmiech) Dwa z nich są połączone przez poprzednią rodzinę, to coś co nazywasz dziedziczną karmą; pozostałe dwa nie, to są dwa kryształy, nigdy nie były na Ziemi. Tak, teraz to dotyczy świadomego wyboru. Możesz nawet chcieć pracować z jednym z Adoulas, który przeszedł kurs i pracuje z innymi. Oni wchodzą do rozmaitości rzeczy związanych ze świadomym wyborem, ze związkiem. Widzisz, ten proces zaczyna się długo wcześniej, wiesz, nim poczniesz dziecko i jest jasny związek i to trwa dalej nawet dla … bardzo uświęconego związku, który trwa nadal nawet po narodzinach dziecka. Więc widzimy to cudownie i tak, z miłością sprezentujemy ci DreamWalker Birth.

SHAUMBRA 11: Dziękuję.

TOBIASZ: I teraz rozglądam się i tu jest właściwie zebranie tych, którzy kochaliby wejść, jak mówimy!

LINDA: Uh - och! Słowo wyszło! (śmiech)

TOBIASZ: Będziesz zajęta!

LINDA: Słowo zostało dane! (więcej śmiechu)

TOBIASZ: Słowo brzmi, “Cel: matka!” (dużo śmiechu)

LINDA: Ostanie pytanie.

TOBIASZ: Istotnie.

PYTANIE OD SHAUMBRA 12 (kobieta przy mikrofonie): Właściwie mam dwie interpretacje z Reader Digest. Po pierwszy, czuję, że w moim ciele jest dużo toksycznych metali i ono potrzebuje oczyszczenia. Czy mamy w sobie wystarczającą magię, by uczynić to tylko przez wodę i oddychanie, czy też jest konieczne, by zrobić oczyszczanie i przyjąć pomoc lekarzy?

TOBIASZ: Obydwie odpowiedzi są dobre. Na początek zacznij od siebie - zawsze zaczynaj od siebie – zacznij proces, w którym twoje ciało wie, jak się oczyścić z tych rzeczy. Twoje ciało wtedy może powiedzieć ci, czy to rozmawiając z tobą albo wskazując różnymi widocznymi znakami, że jakaś zewnętrzna pomoc byłaby pomocna. Ale zawsze po pierwsze rozpocznij od brania odpowiedzialności na siebie. Doskonałe pytanie.

Wielu z was nie miało metali ciężkich, ale jakieś substancje chemiczne i inne toksyny, i wasze ciała wiedziały, jak to utrzymać na stosunkowo stałym poziomie, ale teraz twoje ciało chciałoby pozbyć się wiele tego. I nie panikuj na ten temat, twoje ciało naprawdę wie, jak się do tego dostosować, ale rozpoczynać trzeba od przyjęcia odpowiedzialności, że ciało wie, jak to oczyścić. Teraz, jeśli masz uporczywy fizyczny problem, który zaczyna się objawiać, to czasami dobrym sposobem jest dostać jakąś zewnętrzną pomoc. Ale zrozum, że twoje ciało chce oczyścić się z tych rzeczy.

SHAUMBRA 12: Dziękuję. Drugie pytanie: pracuję z wieloma ludźmi, którzy mają problemy z jedzeniem i zdrowiem i wagą, który mają nadwagę, i pytam, czy oni mogą zaufać swym ciałom w tym miejscu czy też są poza zrównoważeniem?

TOBIASZ: Och, nie, to nie dotyczy tylko ich ciał. To jest problem. Oni nie zaufają sobie, nie zaufają swoim ciałom, nie zaufają komukolwiek, bo bardzo zranili swój aspekt. Tak … rozważyłaś zmianę kariery? (dużo śmiechu) Istotnie, kochałbym dla ciebie i innego Shaumbra pójść do - muszę być ostrożny z doborem moich słów - ale …

LINDA: Bądź ostrożny.

TOBIASZ: …psychologa Nowej Energii. Zaczynasz zajmowanie się aspektem i zaczynasz rozumieć rany i powody poziomu nieufności. To jest zagadnienie psychologiczne. To nie jest problem żywieniowy. Możesz nakarmić ich substancjami chemicznymi, medycznymi, możesz przejść przez to wszystko, ale nie zwróciłaś się do prawdziwego zagadnienia, które nawet jeśli oni zaczynają stabilizować swą wagę albo swoje ciało, faktyczny rdzeń problemu będzie robiło wstyd, gdzie indziej. To będzie się ujawniało z powodu umysłowego uwarunkowania, jako bardzo głębokie fizyczne uwarunkowanie, potencjalnie również jako rak. Tak, bezzwłocznie dostań się do rdzenia problemu. Dlaczego, dlaczego oni nie ufają? Co się wydarzyło podczas ich drogi? Tak, mamy … I to brzmi jak zły spiker telewizyjny, ukryta reklama, ale …

LINDA: To jest jak ukryta reklama. Tak, to jest interesujące.

TOBIASZ: To jest, ale gdybym miał do sprezentowania kurs Aspektologii, zrobiłbym ci prezent, lecz nie mam. Tak ... (Tobiasz chichocze) Ale Aspektologia naprawdę zwraca się do aspektów, których zranienia powodują brak równowagi w pierwszym miejscu. Pomóż swoim klientom bez lekarstw po pierwsze i w pierwszym miejscu. To sprawi, że problem ukaże się gdzie indziej, ale będzie dużo łatwiej.

SHAUMBRA 12: Wykonam wewnętrzne doświadczenie kierując się tym. Czy to jest właściwe?

TOBIASZ: Jest, ale ty właściwie … mieszasz rozmaitość rzeczy właśnie teraz, rozmaitość różnych składników, co do których to nie udaje się … to właściwie powoduje u nich jeszcze większy brak zaufania. Tak, za bardzo skupiasz się na jednej rzeczy, która jest dla ciebie zrozumiała, to dostarczyło niewiarygodnego narzędzia do zastosowania dla nich. I nie musisz być medykiem albo psychologiem albo kimś takim. Możesz rozmawiać w chwilach, w których oni zrozumieją.

SHAUMBRA 12: Dziękuję.

TOBIASZ: Dziękuję.

Shaumbra, co niewiarygodny początek nowej serii. Wszystko wraca, łącznie ze mną! (śmiech).

I tak to jest.


brak linii?

Przesłania Tobiasza ze Szkarłatnego Kręgu przekazywane są za pośrednictwem Geoffreya Hoppe'a, inaczej Cauldre'a, z Golden w Kolorado. Opowieść o biblijnym Tobiaszu pochodzi z apokryficznej Księgi Tobiasza i jest dostępna na stronie internetowej Szkarłatnego Kręgu (www.crimsoncircle.com). Tzw. Materiały Tobiasza udostępniane są za darmo od sierpnia 1999, kiedy to - według słów Tobiasza - ludzkość wkroczyła w erę Nowej Energii, pozostawiając za sobą drogę ku globalnej zagładzie.

Szkarłatny Krąg jest ogólnoświatową siecią ludzkich aniołów, którzy jako jedni z pierwszych dokonali przejścia w Nową Energię. Doświadczając radości i wyzwań, jakie stoją na drodze do wniebowstąpienia, służą pomocą innym ludziom odbywającym podobną podróż, dzieląc się z nimi swoimi przeżyciami, troszcząc się o nich i wskazując im drogę. Strona internetowa Szkarłatnego Kręgu, oferująca najnowsze materiały i dająca możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami, odnotowuje każdego miesiąca ponad sto tysięcy odwiedzin.

Szkarłatny Krąg zbiera się co miesiąc w Denver w Kolorado, gdzie za pośrednictwem Geoffreya Hoppe'a Tobiasz dzieli się najnowszą wiedzą, choć - według słów Tobiasza - on i jemu podobne istoty ze Szkarłatnej Rady są jedynie kanałami dla przekazów pochodzących od samych ludzi. Jak wyjaśnia Tobiasz, członkowie Szkarłatnej Rady odczytują nasze energie i za pomocą tzw. channelingu przekazują z powrotem naszą własną wiedzę, abyśmy mogli spojrzeć na nią z zewnątrz, jednocześnie doświadczając jej od wewnątrz. Shoud jest częścią channelingu, podczas której Geoffrey Hoppe staje się kanałem nie dla przekazu samego Tobiasza, ale bezpośrednio dla energii zebranych tam ludzi.

Spotkania Szkarłatnego Kręgu są otwarte dla wszystkich, a celem ludzkich aniołów ze Szkarłatnego Kręgu jest służyć jako przewodnicy i nauczyciele tym wszystkim, którzy weszli na ścieżkę duchowego przebudzenia. Misją Szkarłatnego Kręgu nie jest jednak prowadzenie ewangelizacji, bowiem to raczej wewnętrzne światło ma poprowadzić ludzi pod opiekę ludzkich aniołów. Wy wszyscy zebrani w Szkarłatnym Kręgu będziecie wiedzieć co robić i czego nauczać, gdy pojawi się na waszym progu jedna z tych wyjątkowych i bezcennych ludzkich istot, które rozpoczynają właśnie swą podróż do Mostu Mieczy.

Jeżeli czytając te słowa wyczuwacie zawartą w nich prawdę, jeżeli głęboko w was czujecie z tym związek, oznacza to, że bez wątpienia należycie do Shaumbry, że jesteście nauczycielami i przewodnikami dla innych ludzi. Pozwólcie wówczas, aby zakiełkowało w was ziarno boskości. Nigdy nie jesteście sami - w całym świecie ziemskim i anielskim jest z wami wasza rodzina.

Ten tekst może być rozpowszechniany jedynie w całości, włącznie z niniejszymi przypisami oraz na zasadzie niekomercyjnej i nieodpłatnej. Wszelkie inne formy jego użycia wymagają pisemnej zgody Geoffreya Hoppe'a z Golden w Kolorado. Patrz formularz kontaktowy na stronie internetowej Crimson Circle www.crimsoncircle.com (c) Copyright 2009 Geoffrey Hoppe, Golden, CO 80403

brak linii?

Tłumaczenie: Halina Baran, ([email protected])