Grand Ascended Masters of Earth (G.A.M.E.) Room

Otwórz raz w miesiącu podczas pełnego cyklu księżyca

Pokój G.A.M.E. będzie otwarty 24 godziny przed i po Pełni Księżyca. W tym czasie będą tam obecne energie ponad 1500 inkarnowanych Wzniesionych Mistrzów. Do których dołącza energie 0 Shaumbry z całego świata.

Styczeń 25, 2024 - 10:54 am
Luty 24, 2024 - 5:30:24 am


Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej na temat Pełni Księżyca i różnic czasowych.

Wejdź do pokoju G.A.M.E.

Na ostatnim wydarzeniu ProGnost 2015, Adamus Saint-Germain zapowiedział, że teraz możemy połączyć się z ponad 1500 Wniebowstąpionymi Mistrzami, którzy wcielili się z powrotem na Ziemi od 2009 roku i są w ciałach fizycznych, głównie w wieku 2 - 6 lat, mieszkają oni w różnych zakątkach świata. Mimo, że ich ciała i umysły są młode, ich dusze są całkowicie dojrzałe i zintegrowane.

Wyrazili zgodę by dołączyć do nas raz w miesiącu w celu wymiany energii, mądrości i blasku. Adamus zasugerował, by robić to raz w miesiącu przy pełni księżyca, bo to dobre przypomnienie, że nadszedł czas, aby się spotkać. Adamus mówi, że możemy stworzyć własny wymiar, taki jak ten specjalny pokój, po prostu sprowadzając razem nasze energie.

Dołącz do nas w każdym miesiącu podczas pełni księżyca, aby po prostu "BYĆ" w tym specjalnym wymiarowym pomieszczeniu. Adamus mówi by po prostu dzielić się swoją esencja, poczuć esencje innych Shaumbra i Wniebowstąpionych Mistrzów. Nie proście Mistrzów, aby rozwiązali wasze problemy, zrobili jakąś przysługę czy angażowali się w pogawędki. Wystarczy być w tym pomieszczeniu, czuć energię i pozwolić świecić swojemu światłu. Proszę, nie rób niczego na siłę, z niczym nie walcz, czy nie próbuj rozwiązać wszystkiego. Wystarczy być.

Proponujemy spędzenie tutaj co najmniej 30 minut w czasie pełni księżyca. Możesz zamknąć oczy lub trzymać je otwarte ... to nie ma znaczenia.Najważniejszą rzeczą jest to, aby .... Pozwalać.

WASZE WSPARCIE JEST MILE WIDZIANE

Adamus zasugerował by dokonać własnego wkładu w wysokości 24$ na rok (2$ miesięcznie)* by rozkoszować się energiami pokoju. Nie jest to wymagane, nie powinieneś się czuć z tego powodu winny/a czy odczuwać negatywne energie, gdy nie wybierzesz by dokonać takiego wkładu. To jest tylko sugestia, a ty jesteś zawsze honorowany przez nas, bez względu czy dokonasz wkładu, czy też nie. Jeśli dokonasz rocznego wkładu w wysokości 24$, zostaniesz automatycznie wyróżniony podczas, każdego miesiąca, gdy pokój będzie otwarty.

Kliknij tutaj by dokonać swego wkładu 24$ dla Crimson Circle