Odkąd Crimson Circle zaczęło się w 1999 r. Od niewielkiej grupy Pracowników Światła z Kolorado, globalna chęć do przebudzania się ludzi zaczęła obejmować osoby ze wszystkich zakątków świata. 

Spotkania Crimson Circle są otwarte dla wszystkich, którzy są na drodze duchowej. Nie ma żadnych wymogów by przyłączyć się i żadnych opłat członkowskich do zapłaty. Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do tej serdecznie związanej rodziny - osobiście na naszych comiesięcznych spotkaniach i innych wydarzeniach na całym świecie, w Internecie i na spotkaniach z lokalną Shaumbrą.

Crimson Circle Album ze Zdjęciami - Ciesz się zdjęciami z imprez Crimson Circle na całym świecie. Sprawdzaj często, ponieważ dodajemy nowy album dla każdego wydarzenia.

Shaumbra na Facebooku - Nawiąż kontakt z Shaumbrą na całym świecie poprzez niektóre z wielu grup na Facebooku, w tym grupy skupione na podróżowaniu, nowym energetycznym rodzicielstwie, dostępne w wielu językach, oraz jeszcze wielu innych rzeczach.

Crimson Circle na Facebooku - Pozostań w kontakcie z działaniami Crimson Circle przez "polubienie" strony CC na Facebooku.

Supermarket Shaumbry  - Dziel się swoimi dziełami z Shaumbrą na całym świecie i poznaj wiele pięknych dzieł innych.

Tłumaczenia Channeli - Dzięki pracy wielu oddanych Shaumbra na całym świecie, możesz teraz cieszyć się tłumaczeniami comiesięcznych wiadomości w 18 językach!

Jakie masz wrażenia z naszych Tłumaczeń - Poświęć chwilę, aby poinformować nas o wrażeniu jakości tłumaczenia, którego doświadczyłeś.

Dołącz do listy Mailowej - Otrzymuj miesięcznik Magazynu Shaumbry, ogłoszenia, informacje o wydarzeniach i inne wiadomości Crimson Circle. Zawsze szanujemy twoją prywatność i nigdy nie udostępnimy twoich informacji.

W Pamięci - Uhonorowanie Shaumbry, która przeniosła się ze Starej Ziemi.