Cieszymy się, że tu jesteś, nieważne czy dopiero nas znalazłeś, czy kręcisz się tu już od jakiegoś czasu, czy też jesteś z tych co wiedzą kim jest Adamus Saint-Germain.

Znajdziesz poniżej parę rzeczy z którymi chcielibyśmy byś się zapoznał zanim zaczniesz dalszą podróż:

• Jest bardzo trudną sprawą by w kilku słowach opisać to co możesz odkryć na tej stronie, dlatego nawet nie będziemy próbować. Zamiast tego zachęcamy ciebie byś poprzeglądał nasze bogate zawartości. Wczuł się w energie, poczuł globalną Społeczność Crimson Circle, oraz dotknął autentyczności ludzi, którzy wstąpili na scieżkę do swego Mistrzostwa.

• porozglądaj się i poczuj co pasuje do ciebie. Jedną z fajnych rzeczy Crimson Circle  jest, że tu nie ma żadnych zasad, żadnego członkostwa, jak i składek. Możesz ucztować spośród comiesięcznych darmowych czenelii w formatach wideo, audio, oraz tekstowych, bez konieczności kupowania czegokolwiek, czy rejestracji na stronie. W rzeczywistości dużo możesz mieć za darmo i nie musisz się przyłączać do czegokolwiek. 

• Naszym mottem jest “Zrelaksuj się w swe Oświecenie™." Prawdziwa realizacja nie potrzebuje niczego, tylko Przyzwolenia. To jest takie proste. Oświecenie nie wymaga reguł, członkostwa, hierarchii czy nawet sekretnego hasła (nie mamy tu żadnych z tych rzeczy). Więc proszę, zrelaksuj się w swe oświecenie i rozkoszuj się swym czasem jaki spędzasz na stronie Crimson Circle.