Villa Ahmyo jest kulminacją długiego marzenia Geoffa i Lindy, aby stworzyć bezpieczną przestrzeń dla Shaumbry, by doświadczyć życia Ahmyo w małych grupach lub pojedynczo. Gdy Adamus pokazuje, co Ahmyo reprezentuje w integracji z mistrzem i człowiekiem, okazja dla Willa Ahmyo pojawiła się i stała się rzeczywistością w ciągu kilku tygodni.

Obiekt Villa Ahmyo położony jest na wyspie Big Island, na Hawajach. Jest on pełen piękna, wdzięku, spokoju i wygody. Znajduje się w otoczeniu bujnych tropikalnych drzew, liści i kwiatów, z panoramicznym widokiem na zachód od Oceanu Spokojnego.

Dom został zaprojektowany i zbudowany przez architekta w 1978 roku w stylu Toskanii, który harmonizuje z otaczającą naturą. Oferuje wiele wspólnych powierzchni na warsztaty do 30 Shaumbra, czy to w domu z przestronnym salonem i dużą kuchnią, czy na zewnątrz, na tarasie przy basenie z przepięknym widokiem na ogród i ocean.

Kiedy nie będą one wykorzystywane do rekolekcji w małych grupach, takich jak "The Ahmyo Retreat" i "Threshold", willa będzie dostępna osobiście dla Shaumbry. Z trzema sypialniami i trzema wannami, dom może pomieścić do sześciu osób w wielkim komforcie: główna sypialnia z łóżkiem z łóżkiem typu king-size i własną łazienką, sypialnia z łóżkiem typu queen-size i druga sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami. Oferuje wiele miejsc do spożywania posiłków, zarówno na wewnętrznym dziedzińcu, jadalni, lanai z widokiem na ocean.

Na tarasie tuż pod domem można korzystać z basenu bez krawędzi i wanny z hydromasażem, usiąść w cieniu domu przy basenie z wygodą łazienki i prysznicem na świeżym powietrzu.
Jak wynająć Villa Ahmyo

Możesz wynająć Villa Ahmyo na własny użytek. Używamy Airbnb do zarządzania kalendarzem, rezerwacjami i płatnościami.

Aby rozpocząć, przejdź na stronę Airbnb Villa Ahmyo, klikając ten link Villa Ahmyo

Zobaczysz, że publiczna stawka wynosi 950 $ za noc, ale jako Shaumbra otrzymasz znacznie obniżoną stawkę 500 $ za noc. Aby uzyskać dostęp do tego specjalnego rabatu, skontaktuj się z nami, klikając na KONTAKT HOST na stronie Villa Ahmyo na Airbnb. Zobacz ilustrację poniżej; link jest w czerwonym polu i zaznaczony czerwoną strzałką.

Po otrzymaniu zapytania wyślemy Ci ofertę włączającą, która pozostanie aktywna przez 24 godziny. Oferta obejmuje liczbę nocy w cenie 500 USD za noc, plus opłatę w wysokości 350 USD na pokrycie kosztów sprzątania Willi po zakończeniu pobytu. (W trakcie pobytu nie ma usługi sprzątania). Airbnb dodaje swoją własną opłatę za zarządzanie rezerwacją, płatnościami i depozytem. Opłata za usługę wynosi około 5,40%.

Kaucja będzie również przechowywana przez Airbnb w wysokości 1 200 USD.

Minimalna liczba nocy to 6, a maksymalna to 28. Jeśli zdecydujesz się wynająć willę na 14 dni lub więcej, otrzymasz dalszą zniżkę w wysokości 15% od ceny za noc lub 425 USD.

Podsumowanie instrukcji: 

  1. Skorzystaj z linku do Villa Ahmyo

  2. Zarejestruj się w Airbnb lub zaloguj się, aby wysłać nam wiadomość.

  3. Przewiń stronę w dół i kliknij Host komunikacyjny (zobacz zrzut ekranu poniżej). Podaj datę przyjazdu do Villa Ahmyo i datę, którą chcesz opuścić.

  4. Pamiętajcie, aby wspomnieć, że jesteście Shaumbra.

 
 
Oczekujemy na kontakt zwrotny.
_______________________________________________________________

Więcej informacji

Upewnij się również, aby przejść do sklepu, aby sprawdzić programy, które zostały już ogłoszone na 2018. https://store.crimsoncircle.com/left-menu/live-events.html


Więcej informacji

Upewnij się również, aby przejść do sklepu, aby sprawdzić programy, które zostały już ogłoszone na 2018. November issue of Shaumbra Magazine

More pictures of Villa Ahmyo