Praktycznie w każdym organizowanym ewencie przez Crimson Circle można liczyć na występ Wniebowstąpionego Mistrza Adamus Saint-Germain. Jednak nie jest on jedynyną Istotą, która kwestionuje nabyte poglądy patrzenia, podnośi na duchu i inspiruje Shaumbrę przez cały rok.

Odkąd zaczął przekazywać publicznie wiadomości przez Geoffrey'a Hoppe, do Tobiasza dołączyło szereg innych istot anielskich. Przez lata te obejmowałyMetatrona (Yoham), archaniołowie Gabriel, Michael, Amiel i innych, Quan Yin, Kryona, Jeszua, i wielu innych. Ale najbardziej znaczącym z nich był partner Tobiasza w Karmazynowej Radzie, Adamus Saint-Germain, wprowadzony w styczniu 2003 r., a Kuthumiego, wprowadzono w czerwcu 2004 roku.

Z komunikatu końcowego Tobiasza , wydana w lipcu 2009 roku przekazałkierownictwo nad niebiańską karmazynową Radą, a jego ziemski odpowiednik,Szkarłatny Krąg, do Adamusa Saint-Germain. Po przyjęciu tej roli, Adamusprzyniósł swój niepowtarzalny i prowokacyjny styl comiesięcznych spotkań i warsztatów na całym świecie, prowadząc Shaumbrę do coraz głębszejświadomości, zaufania unią z Swoją Jaźnią.

Kuthumi lal Singh odgrywa inną rolę w Shaumbrze, czasami biorąc scenę w poszczególnych warsztatach, ale częściej pracuje z osobami na poziomie intymnej,głębokiej i osobistej.


Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o każdym z tych Wniebowstąpionych Mistrzów.

 Wiecej na temat Tobiasza

Więcej na temat Adamua Saint-Germaina

Więcej o Kuthumi lal Singh