I tak to jest - i tak to było - dziewięć niesamowitych lat łączenia naszych energii razem, zbierania razem tej pięknej rzeczy, którą nazywamy Shoud - Wasza świadomość, Wasza wiedza połączona ze świadomością i wiedzą tych z Was, którzy nie są teraz na Ziemi w ciałach fizycznych. Ja, Tobiasz, Adamus Saint-Germain, Kuthumi Lal Singh, piękna energia Quan Yin, Ohamah, a lista ciągnie się i ciągnie w nieskończoność. Pracujemy z wami wszystkmi i z każdym z Was osobno, z tymi, którzy są nauczycielami i inspiratorami Nowej Energii, abyście stali się Standardem, przykładami tych, którzy niosą pochodnię, nie tylko dla siebie, nie tylko dla swoich rodzin, nawet nie dla ludzkości, ale dla Waszych duchowych rodzin i dla wszystkich anielskich królestw.

To jest nasz pierwszy Shoud nowej serii, która ma być moją ostatnią serią razem z wami. Muszę zrobić głęboki wdech z tym stwierdzeniem. Tematy, którymi się zajmowaliśmy przez minionych dziewięć lat, ilość informacji, która jest zawarta w tej bibliotece Shoud-ów na Waszej internetowej stronie, ale nie tylko tam. Widzicie, one są najczęściej czytanymi na Nowej Ziemi - w bibliotece ewolucji starej Ziemi do jej nowej istoty. Tak, jest wielu, wielu w anielskich królestwach, którzy nigdy nie byli na Ziemi, którzy spoglądając na podróż ludzi, studiują materiały złożne przez nas wspólnie dwa miesiące temu, dwa lata temu. Niewiarygodne, niewiarygodne kreacje.

A więc weźmy głęboki wdech, ponieważ wprowadzamy energię dla Dziesiątej Serii. Dziesiąta seria. Może po tej serii powstaną następne serie. Może się zmienią, nabiorą innego kształtu. Sposób, w jaki Wasza technika i Wasza świadomość się zmieniają ... kto to wie, co się stanie za rok od teraz. Sposób, w jaki się przemieniacie i wracacie do siebie do takich, jakimi naprawdę jesteście ... kto wie, jak to będzie wyglądało za rok. Ale wiem, że przez przyszły rok jesteście moi! (śmiech publiczności, Tobiasz chichocze).

Będziemy mieli znacznie więcej tematów do omówienia, ale zobaczycie, że następna seria będzie inna i bardziej zakręcona. Hm, muszę zrobić z tym głęboki wdech.

Minęło kilka miesięcy od czasu, gdy wspólnie uczestniczyliśmy w shoudzie takim, jak ten. Słyszałem, że wzięliście sobie zaledwie miesiąc wolnego. Wykonujecie inny rodzaj pracy i my pracowaliśmy z wami bardziej intensywnie. Jestem tak zachwycony, iż są teraz tacy Shaumbra, którzy przezwyCiężają swoje wątpliwości, swoje uczucie wstydu i zaniepokojenia, i teraz więcej z nami rozmawiają. Czasami jeszcze trochę szorstko, pozwalacie sobie robić to z głową. Czasami macie trudności z odróżnieniem Waszego własnego głosu od naszego i rada, którą wam dam, to pamiętać, że one są takie same. Przestańcie próbować rozdzielać je tak wyraźnie. Kiedy pozwalasz przyjść głosowi swojego ducha i ludzkiej istoty, i pozwalasz nam wejść, to jest to ten głos który zamierzasz słyszeć, i on nie musi być w języku, który zrozumiesz w swoim umyśle. To mogą być uczucia, wizje, wiedzenia, ale to Ty teraz pozwalasz sobie na otwarcie na nie.

Byliśmy zajęci

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy przechodziliśmy przez jakąś intensywną pracę. Wiesz to, gdy budzisz się rano. Wiesz, że robiłeś coś jeszcze. Nie siedziałeś z założonymi rękami. Interesującym jest, iż naukowcy lub jak się to mówi realiści, ciągle nie rozumieją, że kiedy zasypiasz, to nie wpadasz w jakiegoś rodzaju śpiączkę. Twój mózg nie staje się martwy. Pozwalasz mózgowi odprężać się przez chwilę, ale wchodzisz do niewiarygodnych doświadczeń, i czy pamiętasz je czy nie, jesteś tam.

A więc, częścią klucza do tego całego procesu jest pamiętanie - gdy wracasz z powrotem ze swoich nocnych podróży, kiedy wracasz z powrotem z nauczania lub pomagania w kreowaniu energii Nowej Ziemi - pamiętaj co, gdzie robiłeś. To spowoduje otwieranie ścieżek i korytarzy do przypomnienia, kim faktycznie jesteś.

Pamiętanie jest wyrażeniem zgody siebie samemu, zanim zaśniesz, i wyrażeniem zgody sobie, zanim zaczniesz się rano budzić. To jest jak przebywanie w promie kosmicznym, ale badając wiele innych wymiarów. I kiedy rano wracasz do swojej fizycznej rzeczywistości, jeszcze zanim uruchomisz mózg, zanim zaczniesz myśleć o długiej liście rzeczy do zrobienia, których nie zrobiłeś wczoraj, a o których myślisz, że zrobisz dzisiaj - zatrzymaj się. Wczuj się w całe swoje ciało, w każdą część siebie i pozwól sobie samemu na pamiętanie, co robiłeś w trakcie nocnego stanu.

Wielu z Was udaje się na Nową Ziemię. Niektórzy intensywnie pracują z własnymi aspektami, próbując wykreować bezpieczną przestrzeń wewnątrz swej ludzkiej rzeczywistości, witając je z powrotem. Niektórzy z Was wykonują wspaniałą pracę przy uwalnianiu Gai. Jak wspominaliśmy, ten duch Ziemi powoli ją opuszcza. O, nie dlatego, że Ona musi, nie dlatego że Ona jest zmartwiona, ale ponieważ nadeszła pora. Jest to czas do natychmiastowego wzięcia przez ludzi odpowiedzialności za Ziemię. Dla siebie, dla ich ducha. I wielu z Was intensywnie pracuje w całym procesie przechodzenia Gai.

Niektórzy z Was, jak wiecie, pomagają w nocy inspirować świadomość na nie-fizycznych poziomach. Wiecie, są naukowcy i medycy i muzycy i prawie każda kategoria ludzi, którzy pracują teraz na nowej drodze, Nowej Energii, nowym obliczu ludzkości. Próbują rozwinąć technologie, które wejdą za 5 lat, za 25 lat od teraz. Nowe przełomy w badaniach nad rakiem są tuż za rogiem. Nie tabletka, która chwilowo wstrzymuje raka, ale coś, co ma możliwości jego wyleczenia.

Paliwa, tak wiele się dzieje - wzrasta aktywność - na świecie. Tak, niektóre z nich są inspirowane przez tych, którzy - jak to powiedzieć - są za dolarem. Oni widzą wzrost cen paliwa, więc oni liczą na możliwość wkręcenia się do gry, przez rozwijanie alternatywnych źródeł energii. Ale są też ci, którzy mają głębokie świadome zaangażowanie w czystą energię, stosunkowo wolną energię i energię, która zamierza katapultować z impetem Ziemię, jako całość, do następnej ery.

Jesteście tam jako inspiratorzy świadomości. To nie znaczy, że musisz przedstawić formułę. To jest nieomal praktyczna, metodyczna rzecz - musisz mieć natchnienie, musisz mieć wizję.

Tak wielu z Was wychodzi w nocy, w różnych częściach świata, przynosząc energie nowej świadomości i nowej inspiracji do tych, którzy pracują przy mikroskopie, w laboratoriach, testując i badając rzeczy będące poza ich normalnym królestwem badań. Niektórzy z tych badaczy i naukowców stali się bardzo sfrustrowani. Oni próbują wynaleźć i tworzyć pracując wewnątrz pudełka. Praca, którą wykonujecie w nocy, dosłownie ich inspiruje do wyjścia poza normy, po nowe odpowiedzi.

I jeszcze raz, pamiętaj, nie musisz mieć odpowiedzi. Odpowiedź na paliwo i sytuację paliwową na Ziemi - jest w świadomości zbiorowej. Ona jest w potencjale ludzkiej świadomości masowej. I kiedy jest tam natchnienie, i kiedy jest tam ochota serca, i poziom świadomości jest odpowiedni, wtedy ona znajdzie drogę przez któregoś z tych wynalazców albo naukowców. Oni są tymi, którzy przenoszą to do metod możliwych do zastosowania w praktyce, by mogły być używane na Ziemi. Ale to wymaga kogoś, kto zainspiruje świadomość, by mieć tę iskrę zapalającą świadomość w ludziach. I to jest to, co wielu z Was robi właśnie teraz.

A więc weźmy z tym głęboki wdech.

Przez ubiegłe dwa miesiące pracowaliśmy z wami bardzo intensywnie. Było więcej osobistej pracy niż kiedykolwiek przedtem. I więcej żadnej pracy z Wami. Wiecie, że spędziliśmy dziewięć lat na przechodzeniu przez Wasze procesy, przechodzeniu przez Wasze problemy, przechodzeniu przez Waszą samorealizację, pomagając pamiętać, że nie jesteś tylko jakimś tam człowiekiem, podczas jakiegoś tam życia w długim, długim cyklu reinkarnacji. Nie jesteś właśnie tu przez przypadek. Nie jesteś tutaj, aby - jakby to powiedzieć - próbować naprawić coś, co jest połamane. Jesteś tutaj, ponieważ tak wybrałeś.

Poświęciliśmy wiele naszego czasu, by pomóc wam zrozumieć kwestie, które istniały wewnątrz Was, a które są rdzeniem wszystkich ludzi. Pomagając zrozumieć istotę dbałości o siebie, akceptacji samego siebie, pomagając zrozumieć, jak być świadomym energii, pomagając Ci rozumieć, jak wyjść z tego całego cyklu i dramatu seksualnego wirusa energetycznego; pomagając Ci rozumieć, jak przenieść się poza czas umysłu do czasu boskiej inteligencji. Przechodząc samemu przez te procesy i rozumiejąc energetykę, rozumiejąc fizykę i rozumiejąc, jak to wpływa na Ciebie, na każdej z różnych dróg, da to tobie narzędzia, wiedzę i mądrość, by zrobić to, co masz tu do zrobienia.

To nie jest o czekaniu do roku 2012 lub 2933. Jesteś tutaj właśnie teraz, ponieważ to dzieje się teraz. To dzieje się właśnie teraz. Wiedziałeś o tym zanim przybyłeś na Ziemię - znałeś co najmniej potencjały tego, co może zdarzyć się w tym życiu. Wiedziałeś, że zamierzamy zbliżyć się do punktu dokładnie w pobliżu roku milenium, gdzie pomiary Ziemi i jej ludzkiej świadomości miałyby być wykonane, bez względu na to, czy Ziemia poszłaby naprzód, czy nie. Oto dlaczego było tak dużo ciekawości i dramatu wokół scenariusza "końca czasu" - istniał taki potencjał (taka możliwość zdarzeń – dop.tł.). Ale Wy przez to przeszliście.

Wielu z Was przeżyło problemy po roku 2000. Przygotowałeś się samodzielnie do pewnego rodzaju scenariusza "końca czasu", gdzie byłbyś pracownikiem przejścia - przejścia z fizycznego ciała do nie-fizycznych sfer - pomagając innym podczas wielkich zmian na Ziemi, powracać do czasów Atlantydów i ich ostatnich dni. Ale to się nie stało, a w swoim sercu nigdy na prawdę nie chciałeś, by to się zdarzyło. Ani reszta ludzi na Ziemi. Świadomość obrała kierunek do przodu, przesuwając się do nowej ery. I tak się stało.

Wielu z Was miało uczucie pewnej pustki w następnych, po roku 2000, latach. Co ja teraz powinienem robić? Ziemia nadal się obracała, ludzie kontynuowali robienie tego, co mieli do zrobienia. Część z Was powiedziała: "Więc może nie jestem tu potrzebny. Może przeszliśmy ten znacznik, przeszliśmy konieczność. Zespół ratunkowy i awaryjny nie jest konieczny, nie będzie wzywany". Wielu z Was wpadło w mały kryzys, "Co ja powinienem zrobić? Może powinienem wracać?". Ileż rozmów miałem z Tobą, gdy powiedziałeś, "Ale, Tobiasz, czy nie byłbym bardziej przydatny z tobą i Adamusem i Kuthumi, po drugiej stronie zasłony? Widzę, że niektórzy z Shaumbra wracają z powrotem. Oni nie przemęczają się będąc z tobą w domku". I mieliśmy rozmowy, i wiesz, że powiedziałem Ci wcześniej - jesteś zawsze mile widziany z powrotem, jak długo nie będziesz próbować wprowadzić się do mnie (jakiś śmiech). Jesteś zawsze witany z powrotem, ale mieliśmy swoje rozmowy i poprosiłem Cię, abyś wstrzymał się na moment.

Szczególnie trzy lata temu, kiedy osiągnęliśmy pewien punkt z tak wieloma Shaumbra. Powiedziałem "Idziemy, by dotrzeć do punktu, gdzie świadomość ludzkości przyśpieszy tak bardzo, że już dłużej nie podąży swoją starą liniową drogą, osiągając przejście kwantowe. Tak wielu z Was rzekło, "O, tak, tak, tak, już to słyszałem poprzednio" (Tobiasz chichocze). Wielu z Was nie rozumiało, co oznacza przejście kwantowe. Powiedziałem wam, "Zajrzyjcie do swojej wizji". Każdy z Was jest wizjonerem. Mógłbyś w pewnym sensie powiedzieć, że masz w sobie kryształową kulę. Możesz spojrzeć w tę kryształową kulę i widzieć potencjały. To dlatego część z Was pogubiła się, spodziewając się zobaczyć tylko jedną rzecz, a nie zobaczyliście. Zobaczycie potencjały.

I poprosiłem Ciebie, byś zajrzał w ten wewnętrzny kryształ przedstawiający potencjały przyszłości, i zapytałem "Co zobaczyłeś?" Ty odpowiedziałeś "Widzę zmiany, wielkie zmiany na Ziemi, ekscytujące zmiany. Widzę uwolnienia. Widzę ludzi, jak rzeczywiście, naprawdę zaczynają akceptować siebie. Widzę kraje zaczynające akceptować inne kraje. Widzę, jak ludzie zaczynają akceptować tę planetę, na której żyją. Widzę okazałe, wielkie zmiany.” To jest to, co większość z Was mi powiedziała. Ale również powiedzieliście, że możecie zobaczyć w tych zmianach szczyptę chaosu, reorganizacji i przebudowy.

Mogłeś zobaczyć, zaglądając do Twojej własnej kryształowej kuli, przestraszonych ludzi, bardzo przestraszonych. Byli ludzie, którzy krzyczeli, że zgubili się duchowo. Byli ludzie, którzy chcieli współczucia od innego człowieka - nie od anioła, nie od jakiegoś niematerialnego bytu, ale od innego człowieka. Widziałeś również przez tę okazałą wizję, że byli ci, którzy zgubili się i pogmatwali czekając na to, co się jeszcze wydarzy. Zobaczyłeś, że są jakieś grupy, które zamierzały pójść ekstremalną drogą w czasie tej zmiany, i innych, którzy zamierzali wykorzystać - albo próbować wykorzystać - zmiany. Zamierzali wejść, by ze swą osobistą chciwością i swą osobistą potrzebą władzy, próbować skorzystać podczas zbliżających się zmian.

Później, kiedy rozmawialiśmy w Twoim śnie, powiedziałem Ci - przy okazji, mówię do wszystkich Was - przeszliście przez to, może w nieznacznie innej wersji, ale to samo. I powiedziałem do Ciebie, "Teraz spójrz w swoją kryształową kulę, a zobaczysz potencjały przyszłości Ziemi. Zobaczyłeś najświetniejsze zmiany, jakie kiedykolwiek zaszły, największe zmiany na Ziemi. A teraz co? Co chcesz zrobić?" A Ty odpowiedziałeś, "Więc ja tutaj zostaję. Chcę być świadkiem zmian. Chcę być częścią tych zmian i chcę być tutaj, by inspirować, nauczać i doświadczać"

To się dzieje właśnie teraz

Więc to się dzieje właśnie teraz. Nie za następne trzy czy pięć lat. To się dzieje właśnie teraz, na twoich oczach. Świat się zmienia.

Wchodzi Nowa Energia. Stara Energia transformuje się lub odchodzi. Ludzie przechodzą przez swoje kryzysy, ale oni również przechodzą przez procesy uwolnienia. Wszystko, co wydarzyło się wam w ciągu ostatnich 10 lub 20 lub 30 lat, było Waszym przygotowaniem. To, przez co się przedostawaliście, i Wasze życiowe kryzysy, i nowe realizacje w Waszym życiu, są teraz rzeczami, przez które przechodziła będzie reszta świata. Czasy czucia się rozłoszczonym albo przygnębionym, lub wolnym i otwartym, czasy zastanawiania się czy jest możliwym - jak Wy to nazywacie - wytrzymać podczas okresu największych zmian Twojego życia, są teraz tym, przez co reszta świata przechodzi. I nie ma nikogo lepiej przygotowanego do śmiałego spojrzenia na tę Ziemię, niż wy.

Ty wiesz, jak to jest bać się. Ty wiesz, jak to jest zgubić tak wiele w swoim życiu. Ty wiesz, jak to jest mieć ciało bardzo, bardzo chore, a Ty i lekarze nie rozumieją dlaczego, i dojść do odkrycia, że była to część procesu samooczyszczania. Ty wiesz, jak to jest wyjść poza swój umysł, próbując ... masz wszystkie te batalie w umyśle, ale przecież pewnego dnia uwalniasz się od tej walki. Nie ma nikogo lepiej przygotowanego niż Ty.

Weźmy głęboki wdech. To się dzieje właśnie teraz.

Teraz, mamy nasze rozmowy. Na pewno, mamy te comiesięczne spotkania na Waszej Ziemi, ale również mamy w bród spotkań po naszej stronie - w Shaumbra Service Centrum, w domku, czasami w zaimprowizowanej, małej, tymczasowej przestrzeni, którą stwarzamy.

Niektórzy z Was mają jakieś stare obawy powracające wraz z Waszym powrotem do siebie. Strachy Atlantyckie, koniec świata, obawa przed nadchodzącą czarną chmurą, strach przed ciemnością lub złem lub negatywnością, przed wchodzeniem złowieszczych energii, strach że w tych czasach nie możesz nikomu ufać. Przyglądacie się polityce, nowym możliwościom wojny, gospodarce, środowisku - lista ciągnie się w nieskończoność - a niektórzy zastanawiają się jak przetrwać następny dzień. I prawdopodobnie nawet nie możecie więcej oglądać wiadomości, ponieważ tam są tylko złe wieści. Ale zatrzymaj się na moment. To się dzieje właśnie teraz.

Stare systemy zmieniają się. Stare rozwiązania odchodzą. Zobacz, co obserwujesz na świecie, czy jest to korporacja, czy rząd, czy pojedynczy przywódca lub jakakolwiek z tych rzeczy, które uparcie trzymają się Starej Energii i władzy - i władzy, to bardzo ważne - żaden z tych, którzy próbują cofać się w czasie, nie zamierza trwać w dawnych zwyczajach. Och, oni zamierzają krzyczeć, zamierzają kopać. Oni zamierzają grozić. Oni zamierzają grozić bardzo, bardzo mocno. Ale nie zamierzają trwać w swych dawnych zwyczajach, kiedy reszta Ziemi kieruje się ku Nowej Energii - i tak jest.

Ci, którzy próbują wykorzystać aktualną sytuację, Ci którzy są - no, dobrze, weźmy przykład spekulantów naftowych, spekulantów mieszkaniowych i hipotecznych, spekulantów wierzytelnościami - wszystko to typowe przykłady karaluchów, które żywiłyby się zmianami. Nie będą dobrze sobie radzili, ponieważ Nowa Energia i nowa świadomość nie pozwala na to.

Nowa Energia nie używa mocy, więc moc nie może wejść do formy świadomości. Jeśli to będzie duchowy przywódca próbujący zagarnąć moc, spotkają się z odwrotnym skutkiem. Przywódcy religijni próbujący użyć swojej mocy, spotkają się z odwrotnym skutkiem. I to się zadzieje w całkiem bliskiej przyszłości. Zwracanie się do Nowej Energii, w tej nowej erze, nie opiera się na mocy. Ona jest oparta na świadomości i akceptacji i wolności. Przy okazji - tam gdzie jest władza, nie ma wolności. Nie możesz mieć obu na raz. Liderzy to zdemaskowali. Kraje to odkryły. Reszta świata ciągle jakby na to nie zważała, ale Wy nie możecie mieć tej mocy.

Ale kontynuujmy naszą dyskusję dnia, bo mam skłonności do stawania się trochę rozwlekłym. Prawdopodobnie będzie mi się pogarszało wraz z tym rokiem, ponieważ... (śmiech) jest tak mało czasu, tak niewiele Shoud-ów do zrobienia. Tak naprawdę, to był Cauldre, który powstrzymał mnie i powiedział, "Teraz, Tobiasz, dzisiaj mamy konkretne rzeczy do omówienia".

Więc porozmawiamy najpierw... Próbuję zdecydować, czy podzielić się nazwą nowej serii, czy wprowadzić naszego dzisiejszego gościa (śmiech). Hmm. Hmm.

Cofnę się na moment. Cauldre. Tutaj. Chcę podkreślić ten punkt. Kiedy masz władzę lub próbujesz ją mieć ... władza oznacza przemoc. Władza oznacza zaostrzenie energii dualności i zazwyczaj czyjś koszt, zazwyczaj. Jeśli jednak starasz się o władę, nie możesz mieć prawdziwej wolności. Możesz mieć tymczasowe złudzenie wolności, ponieważ myślisz "Mam całą władzę na świecie, dlatego mogę robić to, co zechcę. Mam całą potęgę pieniądza, całą władzę kontroli, dlatego muszę być wolnym". Ale to jest w rzeczywistości więzienie. To jest antytezą wolności, a Nowa Energia jest faktycznie o wolności - wolności świadomości. Świadomość była całkiem mocna zamknięta, nieczynna, ale teraz szuka swojej wolności. Szuka wyjścia.

Nie jest to miejsce dla władzy. Nie będzie zaakceptowana, zobaczycie to na świecie w kółko i w kółko. Szczególnie w ciągu najbliższych kilku lat, gdy ktoś będzie próbować zebrać władzę albo wracać do przeszłości. Nie ma żadnej wolności w przeszłości. Absolutnie nie. Nie mogę tego rozumieć, nawet z ludzkiego punktu widzenia, dlaczego myślisz, że w przeszłości jest wolność. Przeszłość jest dokonana, minęła. Próba powrotu nie powiedzie się. Więc...

Dzisiejsi goście

Wezwijmy naszych gości. Zacznijmy dziś od tego. Co za wspaniałe miejsce, żeby zacząć. Weźmy głęboki wdech i dla wielu z Was wszystko powinno być oczywiste. Dam wam wskazówkę - nasz kochany McMaster doceni to - 08.08.08. Dzisiejszymi gośćmi są energie Olimpijczyków. Energie Olimpijczyków. Otóż, jest to znaczące nie tylko z powodu wydarzenia, które zajdzie tego miesiąca, nie dlatego, iż rozpocznie się ono 8 dnia, 8 miesiąca, 8 roku. Nie z tych powodów. Ale dlatego, że nigdy wcześniej nie było tyle technologii, nigdy nie było tak wielu ludzi wpatrzonych w telewizory, śledzących gazety, internet, prowadzących dyskusje. Ogromna ilość energii będzie skupiona w tym miejscu, na stadionie Olimpijskim w Benijing.

Będą tam rywale z całego świata i zobaczycie wówczas różne rodzaje zachowań tych, którzy otrzymają medal, złoto, srebro. Zobaczycie bardzo interesujący przykład, jak właśnie teraz zmienia się energia na Ziemi. Jest redystrybuowana. Już więcej nie będzie skupiona w centrach władzy, jest redystybuowana, jest prościutka, ale stanowi przepiękny przykład tego, co dzieje się teraz na Ziemi - redystrybucja, nowa wolność i uwolnienie władzy.

Więc - energie z całego świata, od najmniejszych, najbardziej zubożałych krajów i ludów, do największych, najbogatszych i najpotężniejszych. Oceniliśmy to dokładnie. Och, tu nie ma żadnego zbiegu okoliczności. Oceniliśmy to dokładnie, obserwując jak cała energia skupia się na kraju, najliczniejszym kraju na Ziemi, najbardziej zamkniętym, prawdopodobnie najmniej akceptującym zewnętrzne rozwiązania - jak on się teraz otwiera.

Budzi się Smok

Smok się budzi, ale ogień nie bucha z jego pyska. To jest całkiem nowa świadomość, całkiem nowe rozumienie. O, to oczywiście zajmie kilka lat. Wiem, teraz ktoś z Was krzyczy do mnie "Wolny Tybet!", ale i w tym przypadku polecam stanie za niskim murkiem. Co faktycznie tam się wydarza? Co faktycznie się wydarza? Kto tak naprawdę czego się trzyma? Jest bardzo, bardzo ważne mieć to na uwadze.

Więc, wszystkie energie - 08.08.08 - zaczynają skupiać się na Chinach, na olimpińczykach. Och, oni nie są wojownikami. Są sportowcami. Nie musicie rzucać więcej bomb. Ziemia zaczyna rozumieć, że jest bardzo małym miejscem. Wszyscy dzielicie tę samą planetę. Wszyscy dzielicie te same niepokoje. To ogromne skupienie na kraju Smoka zatrzęsie wszystkim, zmieni wszystko, i mam na myśli "zatrzęsie" w dwóch znaczeniach. Zatrzęsie dosłownie i "zatrzęsie" w moim znaczeniu. Wywoła w tym miesiącu znaczącą zmianę świadomości na globalną skalę. To zacznie się na ziemi chińskiej, ale rozprzestrzeni się po całym świecie.

Widzicie, niecały rok temu przeszliśmy razem przez wydarzenie zwane Kwantowy Przeskok. To było kilka bardzo spokojnych dni, w pewnym sensie ogólnoświatowych. Niektórzy z Was spoglądali przez ramię oczekując lądowania kosmitów (jakiś śmiech) lub pęknięcia Ziemi. To był bardzo spokojny dzień i powiedzieliśmy wam wtedy "Będzie inny dzień, ale ten jest początkiem". Teraz widzicie jego zamanifestowanie.

Bieżące zmiany

W tym miesiącu, w sierpniu, będzie potężna zmiana świadomości i nie chcę przypiąć jej do któregoś dnia. To może być podczas, ale najprawdopodobniej, krótko po olimpiadzie. To będzie zastrzyk globalnej energii i nacisku na kraj i kulturę, która utrzymała najstarszą energię i była najbardziej ociągającą się w posunięcie się do przodu, a teraz rusza w kierunku zmian. Powiem, że zamierzacie - tu na Ziemi - zamierzacie doświadczyć jakiegoś, oh, jakiegoś szczególnego trzęsienia ziemi o raczej znaczącej skali. Nie mówię tylko o małych dudnieniach, gdyż tak ogromna zmiana świadomości oddziałuje wielotorowo, wliczając w to elektromagnetyzm. Dla tych z Was, którzy mają zbyt wiele czasu i tropią magnetyczny ruch Bieguna Północnego (chichocząc), możecie chcieć zobaczyć zmiany, nieregularne zmiany w tym miesiącu, To zmienia się grawitacyjna - nie siła, lecz czynnik grawitacyjny - tak ogromna zmiana świadomości zmieni również i ten czynnik.

Zmieni się rodzaj powłoki lub - jak Wy mówicie - tak, powłoki potencjałów, które są blisko ziemskiej rzeczywistości, ale nie całkiem w niej. Jest niczym balon, który utrzymuje te potencjały, dokładnie na wyciągnięcie ludzkiej ręki i w tym miesiącu nastąpi przekłucie niektórych z tych powłok, więc potencjały te mogą spłynąć na Ziemię.

Teraz proszę, niech nikt z Was, proszę, proszę, proszę, nie wychodzi próbując otwierać portale - szczególnie w tym miesiącu. Jeśli rzeczywiście macie wielką chęć, róbcie to w innym miesiącu. W tym miesiącu nie eksperymentujcie z tym. Portale otwierają się naturalnie w odpowiedzi na ludzką świadomość i to jest... Cauldre zatrzymuje nas teraz, ale my zamierzamy kontynuować mimo tego! (śmiech). Jest egoistycznym myśleć o otwieraniu portalu. Dlaczego chciałbyś "użyć mocy" lub "błagania" w stosunku do czegoś, co otwiera się naturalnie w odpowiedzi na ludzką świadomość? Dlaczego chciałbyś otwierać drzwi zanim one będą gotowe do otwarcia? Dlaczego chciałbyś próbować wymuszać cokolwiek? One otworzą się w sposób naturalny, w odpowiedzi na ludzką świadomość.

W tym miesiącu będzie wiele przesunięć w korytarzach wewnątrz-wymiarowych, które łączą Ziemię z innymi sferami i vice versa. W nocy, na niebie, w różnych częściach świata, wystąpią interesujące zjawiska wywołane przez te portale lub swego rodzaju Ziemskie wiry, zamykające się i otwierające, zamykające się i otwierające, co będzie wyglądać jak rodzaj nieregularnego wzoru. Jest to niesamowity miesiąc dla żyjących na Ziemi jako ludzie - szczególnie dla Was, z wiedzą o tym, co tu się faktycznie dzieje.

To przyniesie zmiany - imponujące zmiany - dla chińskiej ziemi. Chiny będą miały kaca po tym przyjęciu - widzicie - ponieważ otwierają się tak szybko i dostają zastrzyk globalnej energii - ludzi z całego świata najeżdżający Chiny, jak nigdy przedtem. I nie tylko to, bo w każdej chwili ktoś nastawia telewizor lub internet i ogląda rywalizację zawodników z całego świata, widzi wizerunki Chin, nie będących więcej za drzwiami, nie będących więcej zamkniętymi, nie będących więcej odizolowanymi. To spowoduje olbrzymią zmianę w świadomości.

Potem, jak powiedziałem, Chiny będą pijane. Tłumy wyjadą i uwaga ustąpi. Chińczycy wezmą głęboki wdech i powiedzą - "Co teraz? Co teraz? Czy możemy wrócić do dawnych rozwiązań, czy możemy ograniczać dostęp do internetu? Czy możemy mieć ten stary typ filozofii atlantydów o życiu w komunie, który nie działa, a my nie chcemy tego zaakceptować? Czy możemy otworzyć się na wolność? Nie mówię - nie zrozumcie mnie opacznie - nie powiedziałem, demokracja. Powiedziałem "prawdziwa wolność" - wolność działania, wolność ducha.

Jedną z rzeczy wyłaniającą się poza Chinami, po tym ... ona już się wyłoniła, ale jest na innych poziomach i to dlatego mówiłem, żeby nie robić bałaganu w portalach, ponieważ duchowość zaczęła pojawiać się w Chinach, Szczególnie w ostatnich 9-ciu latach. Jeszcze nie weszła. Wisi w powietrzu, jest za kulisami. Czeka, by przybyć. Kultura Chin ze swojej natury jest wysoce duchowa, lecz nie wyznaniowa. Ma swoje korzenie w dalekiej, dalekiej przeszłości - korzenie w duchowych rodzinach, korzenie w czasach Atlantydy i Lemurii. Lecz zostały one wykarczowane. Tak, powinniście to zrozumieć. Wy przez to przeszliście. Przeszliście przez "Ja w nic nie wierzę". Przedostaliście się przez odrzucenie. Przedostaliście się przez swój nacisk za niczym niezmąconą rzeczywistością. "Jeśli tego nie widzę, to nie istnieje". To spowoduje transformację w innych wymiarach i to jest tym, co czeka Chiny.

Kiedy owe korytarze ponownie się otworzą i gdy nowe potencjały spłyną jak potop - podkreśl też i to słowo, w tym miesiącu może być ono interesujące – z powrotem spłyną jak potop, spowoduje to intensywne zainteresowanie duchowością, a to będzie przyczyną konfliktu między starym i nowym. Stare będzie uciekało ze strachu przed duchowością. Istnieje stara, stara, długa legenda, Chińska legenda, o duchowości. To ona pierwsza stworzyła Smoka. Zasadniczo, smok powinien być obrońcą lub strażnikiem boskiej energii. Jednak gdy wielu, wielu z tej kultury zaczęło jej nadużywać lub źle używać, Smok przemienił się w coś, co znamy jako demona o ognistym oddechu. To spowodowało zamknięcie, barierę w prawdziwie duchowej naturze tego kraju. Ale Smok się zmienia. Z jego paszczy nie będzie buchał płomień, z jego serca przyjdzie akceptacja.

To wspaniała zmiana, niesamowita zmiana, która niekoniecznie przyjdzie łatwo.

Są tam ci, którzy się jej sprzeciwią i będą z nią walczyć. I, jak Saint-Germain mówił, istnieje potencjał wewnętrznej wojny domowej. Zgaduję, iż wojny domowe są wewnętrzne (chichocząc). Istnieje tam taki potencjał, jak to również Saint-Germain powiedział, iż w najbliższych 3-5 latach, "Inne kraje, nie angażujcie się. Niech oni sami to załatwią. Nie mieszajcie się." Ci, którzy są oportunistami wykorzystującymi słabość i niesnaski i konflikty - ostrzegam Was - nie angażujcie się. Nie myślcie, że będzie to droga do zarobienia łatwego dolara, wpadniecie w bardzo uwikłaną, piękną, ale bardzo trudną energię.

Tak, Shaumbra, to wydarza się właśnie teraz, na oczach całego świata i dzieje się w miesiącu skupienia całej uwagi na Chinach.

Wielki obraz

Jak widzicie, te wydarzenia już się dzieją. Chcę, abyście teraz postarali się o zwyczaj nie angażowania się.

"Czym jest wielki obraz?" "Czym jest wielki obraz wydarzeń w gospodarce?" Łatwo jest przejść do dramatu. Jestem czasami zdumiony, iż mimo naszych rozmów ciągle dajecie się schwytać w dramat. Część z Was nadal to kocha. Część z Was powraca do cyklu dramatu i kiedy wypełni się nim, przez moment czuje się tak prawym, tak żywym. Ale potem rozbijacie się. Jesteście zdołowani. Wzywacie nas - "Hej, Tobiasz! Saint-Germain!” Och, większość z Was nie wzywa Saint-Germain'a, kiedy ma dołek (śmiech), ale wzywa kogoś innego z nas.

Tak robicie. Wzywasz Saint-Germain'a, kiedy jesteś w porządku, a wszystko w twoim życiu układa się dobrze - “Saint-Germain, jesteś moim przyjacielem, zapraszam, o tak, możemy być nieustępliwi" A kiedy masz doła, to kogo wołasz? (ktoś mówi - "Drani duchów", Tobiasz chichocze) - Tobiasza, Quan Jin. Niektórzy z Was nadal wzywają Jezusa. To nie jest złe, ale ... biedny Jezus. Nie sądzicie, że on miał dosyć na swoich ramionach? Mam na myśli - biedny chłop, mam na myśli, że on był tutaj tylko 33 lata, a Wy wciąż go wzywacie. Och, skończmy z tym. Geez (skrót, odmiana słowa Jezus – dop.tł.). Kiedy będziemy na Hawajach, zamierzam opowiedzieć wam historie o Jezusie - własne doświadczenia z Jezusem. Będziecie musieli zamknąć drzwi na klucz, by mieć pewność ... no wiecie, że nikt obcy nie wejdzie.

A więc, zobaczycie w tym miesiącu potężne zmiany. To zogniskowanie uwagi - nic nie jest przypadkiem, ani Igrzyska, ani to, że na świecie jest teraz więcej ludzi niż kiedykolwiek - będzie świadome podczas tak krótkiego czasu i to przyczyni się do zmian.

Zmiany w przywództwie

Zmiany będą kontynuowane również na Waszych rynkach finansowych. Nie panikujcie. Świat nie zdąża do swojego końca. Nie wkładajcie Waszych pieniędzy do materaca - chyba że lubicie na nich spać, ale nie ma w nich dobrej energii do spania. Świat, właśnie teraz, przechodzi przez swoje niewiarygodne transformacje, a Wy jesteście teraz dokładnie w ich środku. Och, dla tych z Was - no, faktycznie jest to globalne, - ale Wy w Stanach Zjednoczonych obserwujecie jeden z najbardziej fascynujących procesów wyborczych, jaki był kiedykolwiek. Podzielę się maleńką ... muszę to podwójnie sprawdzić, jeśli mamy ...

Otóż, macie pewnych interesujących kandydatów (śmiech, Tobiasz chichocze). Macie pewne interesujące problemy z tym związane. Macie teraz dużo lęków. Niektóre z nich, głęboko pod powierzchnią. Oj, niektóre z tych głębokich lęków są o antychryście, inne o globalnej konspiracji i o całej reszcie tych rzeczy.

Czy wiecie kim ... Cauldre podwójnie sprawdza tę informację, ale czy wiecie kim był Barack Obama w poprzednich inkarnacjach? Zamierzam Was zapytać dając tu kilka tropów. Szesnasty prezydent Stanów Zjednoczonych, pochodzi z llinois, był kongresmenem, walczył za wielkie sprawy - nie tylko w Ameryce, ale na Ziemi.

Połóż obraz Abrahama Lincola obok Baracka Obamy. Popatrz, są podobni. Wystarczy domalować Barakowi trochę brody, zmienić kolor skóry Lincolna - i masz podobieństwo. Abraham Lincoln wraca jako Barack Obama, by pomóc wznieść na nowy poziom, nie tylko ten kraj, ale cały świat.

Czy wyobrażacie sobie trudności i wyzwania, jakie miał Abraham Lincoln w swoich czasach? Tych, którzy walczyli z nim, tych którzy grozili mu? O tak, scenariusze są wciąż nieco podobne - potencjał zabójstwa - ale nie musi to być ta sama droga, prawda? Nie musi. Nie musi zakończyć się dramatem albo kryzysem. Widzicie, tak jest, gdy pojawia się dramat i strach. To nie musi być ta droga. Ta istota powraca - och, to jest nie tylko o Baracku lub Abrahamie, to jest o świadomości - ten byt powraca, ale jest otoczony przez wizjonerów, otoczony przez tych, którzy są pracownikami świadomości przynoszącymi z powrotem energię Ziemi, właśnie teraz, ale tym razem nie dla wojny domowej w Stanach Zjednoczonych. Tym razem dla dostosowania świata, nowa wizja, i pojawią ci, których to rozzłości.

Oni zaczną oskarżać Baracka. Oni zaczną go oskarżać o spisek z innymi krajami, o wyprzedawanie Ameryki, o brak patriotyzmu, o to że jest antychrystem i muzułmaninem, i o wszystko inne. Ale on wraca, by wnieść jedność, przynieść równowagę. Och, przy okazji, on jest bardzo, bardzo duchowy. Abraham/Barack mógłby wejść teraz do tego pokoju - do tego pokoju - usiąść tam i i czułby się komfortowo ze wszystkim, o czym rozmawiamy, ponieważ posiada cechy Shaumbry.

Ja nie udzielam poparcia żadnemu z kandydatów... ja... (śmiech, Tobiasz chichocze, a Linda mówi "Tak, prawda") ja nie... a, czy jest inny kandydat? Kto? (więcej śmiechu). Ale to też nie jest przypadek, kandydat mający wsparcie świadomości i sieci - o, mówią o jego braku doświadczenia, ale on wnosi sieć - sieć pracowników świadomości. A drugi kandydat, no tak, jest czasami oczywisty. Stara Energia, dosłownie i w przenośni, miły facet, ale dynamiczność jest tam.

Nie myślcie, iż zostało to z góry zaaranżowane, by mieć jednego kandydata otoczonego energią i miłością - Nową Energią i nową miłością - i drugiego, który gra rolę nie będącego zbyt dynamicznym i ekscytującym, pozwalając tam skupić uwagę. Czy nie sądzicie, że jest coś, co pomogła stworzyć Wasz wizja? (ktoś z publiczności mówi "Sukces") Sukces, to prawda. Sukces niewiarygodny. To nie wydarza się w 2012 roku, nie czekajcie, bo przegapicie przyjęcie rozpoczynające się właśnie teraz. Nie wpadajcie w obawę. Nie wpadajcie w brak równowagi. To jest cudowna rzecz i tak, będą tam przesunięcia i zmiany i cała tego reszta. Nie dajcie się schwytać w dramat. Pamiętajcie, dlaczego tutaj jesteście.

Powracanie

Wasza nowa seria... nasza nowa seria. Trochę się emocjonuję. Dzisiaj rano powiedziałem do Cauldre, że tego roku nie zamierzam Was nazbyt powstrzymywać (Tobiasz chichocze). Są tam rzeczy, którymi chciałbym się podzielić, o których chciałbym mówić, i my wszyscy dotarliśmy tak daleko, i wracam, by wkrótce dołączyć do Was. Wydobędziemy to na wierzch . Będziemy się rzetelnie przez to przedostawać. Ci z Was, którzy robili to dotąd właściwie, są tymi, którzy - jakby to powiedzieć - którzy mogą znieść prawie wszystko (śmiech), więc będziemy nad tym pracować.

Chciałbym zatytułować ten cykl - tytuł wymyśliłem sam - "Seria Powracanie". Powracanie. Powracam. W ciągu kilku ostatnich miesięcy, w moim wolnym czasie, spędziłem tak wiele czasu w energii Sama, czując ponownie, jak to jest być żywym człowiekiem w fizycznym ciele. Wracam na Ziemię. To jest wybór. To jest pragnienie. Nie robię tego, by ratować świat. Robię to, bo mam ochotę. Nie robię tego, ponieważ mam jakąś imponującą i potężną rolę do odegrania. Robię tak, bo to kocham. Chcę powtórnie chodzić po Ziemi. Chcę być z Tobą. Chcę wiedzieć, jak to jest powrócić do fizycznej postaci.

Ale nie jest to wszystko, co powraca. Wy powracacie. Wy powracacie do siebie takimi, jakimi faktycznie jesteście. Twoja boskość budzi się ze swojego snu. Powraca z bezpiecznego miejsca w innym wymiarze. Powraca do Ciebie za tego życia.

To nie jest tak, jak myślisz. To nie jest jakiś potężny, wytworny anioł. To nie jest błyskawica. To jest tak proste, tak czyste i tak subtelne. To nie wchodzi raptownie czyniąc Twoje życie prostym. Nie daje Tobie miliona dolarów. Nie poprawia Twojego wyglądu. Nie usuwa zmarszczek na Twojej twarzy. Przepraszam. (ktoś mówi "No, ładnie "). Wiem (śmiech), może pomóc kolanu, ale lekarz prawdopodobnie zrobiłby to lepiej. Boskość wraca, by dołączyć do Ciebie, by wrócić do Ciebie, by po prostu kochać Ciebie. Czy mógłbyś prosić o coś jeszcze? Po prostu, by kochać Ciebie.

Twoja boskość powraca w tym najwartościowszym i najbardziej zmieniającym się z czasów, aby dzielić doświadczenie bycia na Ziemi. Ponieważ wiecie, moi drodzy, to może być Wasze ostatnie życie na Ziemi.

Może być jedno lub dwa więcej, możesz się na mnie poskarżyć, ale może być ostatnim i Twoja boskość chce doświadczać. Nie z drugiej ręki, nie poprzez Twoje inkarnacje, nie przez Twoje aspekty. Ona chce powrócić, by być z Tobą, dzielić to życie. Nie potrzebuje dalszej izolacji. Nie potrzebuje ochrony. Ona powraca – powraca, by być całością.

Nazywam ten cykl "Serią Powracanie", gdyż części i kawałki, kreacje Twojej własnej duszy, również powracają. Nazywam je Twoimi aspektami - minione życie tutaj i minione życie tam, rany, smutek, rozbity aspekt, my nazywany to "szarymi aspektami" - one powracają. Oto dlaczego tak wielu z Was miało bardzo żywe doświadczenia, zdecydowanie czując, że nie jesteście samotni - wszystko z powodu powracania tych aspektów. Wasze ponure aspekty, bardziej niż inne chcące powrócić, które nie czuły się bezpieczne i kochane, one również powracają. Wszystko powraca, widzicie.

Wszystko powraca, a kiedy wróci, nie cofnie się na starą drogę. Wraz z wracaniem tych energii i ich powrotem do Ciebie, wszystko ulega zmianie. To wzrasta w szybkim tempie do prawdziwej Nowej Energii, nigdy więcej części i kawałków, nigdy więcej częściowego składania kawałków, tylko okazalsze niż wszystko. Żadnych więcej charakterystycznych terminów dwoistości takich, jak aspekt męskie/żeńskie lub aspekt światło i ciemność, lecz wyjście poza potrzebę dzielenia na segmenty lub separowania. Jesteś tym kim jesteś.

Wszystko wraca, wracając do Ciebie. Masz taką niewiarygodną i piękną - tak, przypuszczam, iż mógłbyś użyć słowa odpowiedzialność. Ale to nie to. To jest doświadczenie. To jest sposobność bycia tym, do kogo wszystko powraca - Twoje aspekty, Twoja boskość, Twoja pełnia. Tego roku odkryjesz również, że i Twoja pamięć powraca. Niekoniecznie fakty i liczby i ludzkie imiona i tego typu rzeczy, które aktualnie zapomniałeś. Lecz zaczniesz przypominać sobie, dlaczego tutaj przybyłeś, kim faktycznie jesteś.

Istnieje pewna szkoła - och, jak to powiedzieć - pewna szkoła myślenia, po naszej stronie i po Waszej, nie pamiętania, do pewnego stopnia. Nie pamiętania kim jesteś, nie pamiętania swojej przeszłości. Zobacz, jeśli przypomniałbyś sobie wszystkie przeszłe życia, prawdopodobnie skoczyłbyś z wieżowca. To bardzo, bardzo trudne, ponieważ jesteś obciążony ogromną ilością doświadczeń, że ciężko je udźwignąć. Ale teraz, w tej Nowej Energii, one mogą powrócić i nie niosą w sobie zranień, niepewnych lub mrocznych energii. Mogą wracać w nowy sposób.

Używam określenia "Seria Powracanie", ponieważ energie na Ziemi również powracają. Wraz z odchodzeniem Gai powraca Boska Energia w samej Ziemi. Powraca boskość Ziemi i każdego z Was w jego roli w stosunku do Ziemi.

Świadomość - boska świadomość ludzi, w ogólnym znaczeniu - powraca.

Wspomnienia w rdzeniu świadomości Ziemi, dlaczego Ziemia została stworzona jako pierwsza - powracają.

Budzące się anielskie rodziny, powracające także do poruszania energią, które nie istniało przez eony i eony lat.

Wszystko powraca właśnie teraz.

Będzie inaczej niż dotychczas, ponieważ kiedy rzeczy wracają do Domu lub do Teraz, kiedy powracają witane i bezpieczne, przynoszą ze sobą nie blizny i rany, ale przywracają mądrość i akceptację. Więc dlatego ja chrzczę tę serię imieniem "Powracanie".

Lista kontrolna

Kilka szybkich kwestii ... muszę chichotać, kiedy przypomnę sobie, gdy po raz pierwszy zaczynaliśmy spotkanie takie jak to, jak trudno było poruszać energią. Było tam tak dużo oporu i było to tak, tak trudne, a teraz możemy sunąć płynnie tą energią tak bardzo, bardzo szybko. Rzeczywiście, staliście się Mistrzami Energii.

Chcę przebiec szybko przez listę kontrolną, z każdym z Was - to Wasza lista. Wszystko dzieje się teraz, największe zmiany na Ziemi, jakie kiedykolwiek były. Nie koniec czasów, a ich początek. Zmiany są trudne, dlatego chcę przejść przez listę z każdym z Was. Mam pytanie, czy myślałeś o tym ostatnio? Więc ruszajmy przez nią.

Po pierwsze, fizyczność - czy regularnie kształcisz swoje ciało? Twoje ciało, chciałbym powiedzieć, odbiera najniższe częstotliwości, najniższy poziom świadomości, i je odczuwa. Ty odczuwasz je w swoich kościach, w swojej skórze. Odczuwasz je w swoim systemie trawiennym. Wielu z Was miało coś fizycznego, objawiającego się w ostatnich kilku miesiącach, i zastanawiacie się, co to wszystko znaczy. Tak jest, ponieważ cielesność absorbuje energie zmiany świata wokół Was, to Was nie dotyczy. To nie jest Wasze. Ale ciało przyjmuje je do siebie. Przechowuje je, aż Ty jako Mistrz własnej świątyni, powiesz "Ja już tego więcej nie potrzebuję".

Możesz uwolnić je przez oddychanie. Możesz uwolnić je przez lekkie, nieforsowne ćwiczenia. I podkreślam to, ponieważ w przeszłości niektórzy z Was forsowali siebie podczas ćwiczeń fizycznych, a to nie jest tym, o co prosi Wasze ciało. Lekkie ćwiczenia. Dobry, zdrowy ruch energetyczny i przepływ, który daje Ci oddychanie. Picie płynów, szczególnie teraz ważne dla Twojego ciała. One pomagają spłukiwać wiele tych energii. W pewnym sensie jesteś magnesem. Przyciągasz, wprowadzasz te energie, które następnie stają się mieszkańcami Twojego ciała. Ale one nie są potrzebne.

Tak, oddychanie i kształcenie swojego ciała. Czym jest kształcenie? Branie masażu. To dobre. Tu nie chodzi wyłącznie o masaż, tu chodzi o robienie czegoś dla siebie.

Jedzenie tego, co faktycznie lubisz. Jednym z największych powodów obolałego i cierpiącego ciała jest dostarczanie mu owych dziwacznych niskokalorycznych rzeczy, których faktycznie nie lubicie. Twoje ciało ich nie lubi. Dlaczego tak robisz? Daj swojemu ciału to, co lubi. Przestań się martwić o brak umiaru lub o inne z tych dziwnych rzeczy, które miałeś poprzednio. Twoje ciało wie jak się oczyścić, o ile mu na to pozwolisz. Więc wychowuj swoje ciało. Karm je tym, co Ty lubisz i ono lubi.

Bądź w wodzie ze swoim ciałem, w wannie lub w oceanie lub w jeziorze - w zbiorniku wodnym - szczególnie, gdy możesz dodać soli, albo gdy sól już tam jest. Naturalna sól pomaga oczyścić je z toksyn. To nie są Twoje toksyny, więc nie przywłaszczaj ich. Nie zatrzymuj ich. Nie odżywiaj się nimi. Ty po prostu pobierasz je ze świata wokół siebie, a z powodu tych wszystkich zmian na Ziemi one się nasilają. Więc sprawdź na Twojej liście kontrolnej, czy kształcisz swoje ciało? Przestań tego nie lubić. Przestań życzyć sobie, by wyglądało inaczej niż jest faktycznie. Wychowuj je. Akceptuj je dokładnie takim, jakim jest.

Wiem, że niektórzy z Was zamierzają skosztować takiego jedzenia, na które mieliście ochotę od dawna. Wybieracie się po nie dzisiejszej nocy. „Tobiasz dał mi zgodę”. Oczywiście! Twoje ciało wie, jak sobie poradzić z queso (ser żółty- dop.tł.) i chipsami (śmiech, Tobiasz chichocze). O, złapałem jednego z Was! Ono wie jak poradzić sobie z hot fudge sundae (deser lodowy – dop.tł.). Naprawdę wie i da Tobie znać, kiedy będzie mało dosyć.

Kupujecie i zażywacie te wszystkie medyczne śmieci i wiecie co, muszę to powiedzieć, będę tutaj ociupinkę szczery. Chciałbym powiedzieć - oczekuję liczby od Saint-Germain, on uwielbia liczby - chciałbym stwierdzić, iż 83% wszystkiego, co powiedziano Tobie na temat ciała, no wiesz, od cholesterolu i płytki i serca i tłuszczu i całej reszty tych rzeczy, jest zaplanowane, by sprzedać Tobie ten produkt. Czy kiedykolwiek nie był do tego przywiązany jakiś produkt? Nawet jeśli ten produkt jest tylko w trakcie zapisywania się do jakiejś organizacji lub nabywania udziału w stylu życia. To jest Twoje ciało. Ono wie, jak uporać się z tą "babką z błota”, o której myślisz (śmiech). Ono wie, jak załatwić cokolwiek to jest.

Wychowuj swoje ciało. Możesz go potrzebować, zdecydowanie możesz go potrzebować. Przechodzę do następnego tematu na Twojej liście, ponieważ jest bardzo blisko powiązany - dostatek. Potrzebujesz dostatku w ciągu najbliższych kilku lat. Będziesz go potrzebował. Będziesz go chciał. Czasami będzie wam na prawdę ciężko. Dobrobyt jest niczym puchowa poduszka pod Twoją głowę. Dlaczego spać z głową na kamieniu, kiedy możesz ją mieć na puchowej poduszce.

Jeśli ciągle masz kłopoty ze ślubowaniami z poprzednich żyć, jeśli nadal żywisz urazę do kogoś, kto ma kasę, a Ty nie, przebolej to zaczynając od teraz. Koniec dyskusji na ten temat. Skończyliśmy... Saint-Germain oczywiście musiał zajrzeć (śmiech publiczności i Tobiasza). Mówi, iż jestem w stosuku do Was, raczej słaby i nieudolny.

Shaumbra, akceptujcie dobrobyt w życiu pod każdą postacią - pieniądze, przyjaciele, zasoby, narzędzia, paranormalne umiejętności, zdrowie, miłość - wszystko. Potrzebujecie ich. Chwilami może być trudno. Pojawią się obłąkani ludzie robiący dzikie i szalone rzeczy. Energia strachu zostawiająca wokół śluz, niczym żmija na ziemi, usiłująca Was przyciągać i kusić. Nie dajcie się nabrać. To nie jest Wasze.

Dobrobyt pomoże rozwiązać sprawę równowagi, nic więcej. To nie jest o bogaceniu się. Jeśli mógłbym cokolwiek dopowiedzieć na temat Waszej listy, to ona cała jest o równowadze. Brak Wam równowagi dobrobytu, wielu wam. A Ty mówisz "Ale ja nie wiem, jak wykreować dobrobyt". No, więc go nie masz. A co na powiedzenie "Akceptuję dobrobyt". Kropka. Dość. Nie myśl o nim ponownie. I zrozum, co mówisz. Przestań się martwić o przyziemne sprawy. Dobrobyt przyjdzie do Ciebie w najbardziej osobliwy, najbardziej oryginalny i najlepszy sposób. Jeśli próbujesz go projektować, planować i pchasz się przez te wszystkie kombinacje, te kręcenia się w kółko, to go stracisz. Dobrobyt może być częścią Twojego życia. Po prostu zaakceptuj go. Kropka. Nie dodawaj żadnych "jeżeli", "i", "ale" albo "nie wiem, jak postępować", albo cokolwiek podobnego. Będziesz go potrzebował.

Przejdźmy do następnego punktu listy - równowaga psychiczna. Duża rzecz, równowaga psychiczna. Gdy kiedykolwiek jakieś nisko-wibracyjne energie oddziałują na Twoje ciało, bardzo wysoko nastrojone energie zmian oraz świadomości wpływają na Twój umysł. Twój umysł ma interesujący zwyczaj Starej Energii akceptowania tego i stawiania Tobie wysokich wymagań. Teraz wychwytujesz energie z Chin, energie z Indii, energie z całego świata, z miejsc wypełnionych głodem i ubóstwem. Wychwytujesz je tak, jak radio wychwytuje fale radiowe z otoczenia.

I robisz zabawną rzecz. Przyjmujesz je, jak swoje własne. Nadajesz im własny znak firmowy lub własne znamię i bawisz się z nimi we własnym umyśle. W umyśle jest coś, co zostało zaprojektowane kawał czasu temu, zaprogramowane, by tak robić, ale teraz odpuść to sobie. Odpuść to.

Będziesz stale bombardowany zewnętrznymi energiami i umysł będzie chciał wyłowić niektóre z nich - Twoje ciało wychwyci inne - puść je. Pozwól im swobodnie przejść. To prawie samolubna, egocentryczna gra, żeby ludzie w nią grali, by Shaumbra grała udając, że ta energią jest jej, udając że ma coś z nią do zrobienie. Wchłaniasz ją i wpędzasz siebie w umysłowe szaleństwo. Puść to. O, czasami czujesz się winny, gdy pozwalasz jej odejść. Myślisz, iż powinieneś być bardziej odpowiedzialny i zwalczasz te energie. Nie rób tego. Właśnie czujesz, co się dzieje w świecie wokół Ciebie.

Jesteś tutaj by wykonać pewną konkretną pracę - z Twojego wyboru - i dzieje się to właśnie teraz. Utkniesz w umysłowej rozterce oraz braku równowagi i stanie się to bardzo, bardzo trudne. Więc co masz zrobić? Wziąć głęboki wdech. Jedyne rzeczy, które należą do Ciebie, to te które wybierasz. Jeśli czujesz ten stały dialog, nieustanny trajkot, stały brak równowagi, zapytaj siebie, "Dlaczego ciągle się tego czepiam?"

Niektórzy z Was mieli problemy z depresją. Ona nie jest Wasza. Część z Was uwielbia bawienie się z nią. To daje Wam zabawkę. Wyjdź i lepiej kup sobie coś - jedną z tych rzeczy do miętolenia w dłoniach, jedną z tych "nerwowych" sprężystych kulek, kup sobie nową rozwijającą grę David McMaster - bądź stale zajęty. Czasami wkładasz te głupstwa do swojego umysłu, by po prostu być zajętym. Grasz (depresjami dop.tłum.) niczym w emocjonalny i intelektualny typ krzyżówek, ale one są bardzo skomplikowane. One nie są Twoje.

Twój umysł lubi mentalne idee. Umysłowe idee mogłyby coś zbudować, pracując na komputerze, czytając książki – to ten typ rzeczy. Pozwól mu to robić raz na jakiś czas, ale nie używaj więcej swojego mózgu jako miejsca do wsypywania energii uczuć i emocji i zmian. Oczyść z tego umysł.

Przebiegnijmy przez listę, a nawet nieco dalej. Jest tam parametr, parametr zakrzywienia czasoprzestrzeni, przez który będziecie przechodzili. Nie pozwólcie, by Was odrzucił. Nie chcę wchodzić w jego rozwlekłą fizykę i nie chciejcie tego ode mnie, ale Wy patrzycie na czas jako liniowy. Tak nie jest. To złudzenie bycia liniowym. Lecz to złudzenie trochę się teraz zmienia i Wy to czasami odczuwacie, że z perspektywy czasu rzeczy zaczynają wariować. Używacie czasu do umiejscowienia siebie w tej rzeczywistości, ale ponieważ on się zmienia, czujecie się bardzo niepewnie. Używacie czasu jak swojej kotwicy, więc proszę Was, na Waszej liście kontrolnej, byście porzucili tę kotwicę. Nie ma potrzeby, by czas był Twoją kotwicą, ale jeśli spróbujesz się jej uczepić, to będzie bardzo, bardzo Ciężko. Cały czas będziesz się czuł nieswojo.

Kotwicą, prawdopodobnie nie jest to nawet właściwe słowo, bardziej fundamentem, jest moment Teraz. Moment Teraz jest niezależny od jakiegokolwiek czasu, zegara czy czegokolwiek. Możesz zastąpić czas przez Teraz. To uczyni Ci wszystko bardziej, bardziej zrównoważonym.

Następna na liście - kreatywność. Kreatywność jest rzeczywiście bardzo ważna i co poniektórzy z Was kulą się, kiedy to mówię, ponieważ sądzą, że nie są twórczy, Odrzućcie to. Ważne jest dla twórcy, by być kreatywnym. To jest naturalny stan. Właśnie teraz jest dla Was bardzo ważnym robienie czegoś twórczego, cokolwiek to jest. Nie oznacza to, iż musisz napisać bestsellerową książkę, albo wyprodukować video na YouTube, lub cokolwiek podobnego. Czym dla Ciebie jest kreatywność?

Gdy pozwalasz sobie na dążenie twórcze, uruchamiasz wewnątrz siebie inny typ energii. Kreatywność utrzymuje umysł w równowadze, widzisz, bo kiedy nie jesteś aktywny twórczo, wtedy umysł przejawia tendencje do braku równowagi. Rób kreatywne rzeczy - buduj coś, pisz coś, maluj coś, śpiewaj coś, rób cokolwiek to jest - ale właśnie teraz jest niezmiernie, niezmiernie ważnym na Twojej liście kontrolnej, byś miał regularne twórcze dążenia. Rób to dla siebie, nie dla innych ludzi, ale dla siebie. Stwarzaj coś, co się dzieje i rozprzestrzenia - bardzo ważna energia, właśnie teraz.

Przedstawię jedno twórcze wyzwanie dla Shaumbry ze zdolnościami muzycznymi. Uwielbiałbym zobaczyć... kochałbym - dyskutuję z Cauldre i, oczywiście, on nie lubi, kiedy ja z nim dyskutuję jak teraz - ale chciałbym widzieć Shaumbrę, jego lub ją, piszących The Returning Song (piosenkę Powracanie). Piękną piosenkę o powracaniu do siebie, o powracaniu do domu. To byłaby pieśń Shaumbry. Byłoby cudownie zgromadzić Shaumbrę z całego świata przedstawiającą swoją piosenkę Powracanie (Returning songs) i zagrać w mój ostatni dzień - 19 lipca. Tak, Shambra powinna kolektywnie wybrać tę jedną. Byłoby cudownie ją zagrać. Tak więc, bądź twórczy. Rób coś.

Następnym na liście kontrolnej jest - jest troszkę paradoksu. Są tacy wśród Was, którzy zajmują siebie i rozpraszają siebie przez pracowanie zbyt ciężko. Oni pracują i pracują i pracują i pracują, a jest to po prostu ucieczka od siebie takim, jakim się jest. Jest czas na pracę i jest czas na życie. Jest czas na robienie owych doczesnych ludzkich rzeczy, które mają być zrobione, ale jest tam też czas po prostu na życie. Otóż, prawdziwy Mistrz łączy oba. Żadnej dłuższej pracy. Żadnego zatracania się, ale stałe tryumfujące odkrycie, bez względu na to, co robisz.

Widzę jak wielu z Was zagrzebuje siebie w robocie. Po prostu zatracacie się. Gonicie gdzieś. Wy - jak to powiedzieć - bijecie się w piersi. Mówicie wszystkim dookoła, jak to ciężko pracujecie. Pfff, nie cygańcie mnie lub Saint-Germaina! Wiemy, co robicie. Czynicie siebie moralnie usprawiedliwionymi. Teraz, znajdź czas dla siebie. Znajdź czas - zarezerwuj czas - na zabawę. Zrób coś, czego nie robiłeś, a chciałeś zrobić. Po prostu zrób to i przestań używać pracy jako wymówki, by unikać życia.

Druga część z Was, całkiem przeciwna - jesteście leniwi ! (śmiech). Oto dlaczego powiedziałem, że to paradoks. Siedzisz w swoim La-Z-Boys. Dla tych spoza Północnej Ameryki - jest to szkaradne, wygodne krzesło z regulowanym oparciem. Siedzisz w swoim La-Z-Boys i jesteś sfustrowany samym sobą. Masz ogromnego lenia. Myślisz o robieniu czegoś, ale właśnie nie chce Ci się wstać z tego spokojnego krzesła. Kiedy to robisz, wchodzisz do swojego umysłu, stajesz się ogromnie filozoficzny i masz skłonności do krytykowania innych ludzi, mających osiągnięcia, ponieważ przez krytyczny ostrzał usprawiedliwiasz siebie siedzącego w wielkim, grubym krześle i swoje nie robienie niczego. Więc wystrzeliwujesz w nich swoje emocjonalne kule, a to, co naprawdę robisz, to obawiasz się zrobić coś samemu. Wyłaź stamtąd i zrób coś. Wstań z tego krzesła albo my przyjdziemy pomóc rozwalić to krzesło. Poluzujemy śruby i zrobimy jeszcze kilka innych rzeczy.

Teraz jest ten czas. Nie za pięć lat. Teraz jest ten czas. To zdarza się teraz, i nie będziesz mógł docenić tego z owego wielkiego, paskudnego krzesła. Zrób coś. Przestań skarżyć się na rzeczy. Przestań krytykować innych. Wyłaź stamtąd i rób coś. To wywoła ruch energii. To wyjmie Ciebie z Twojego umysłu. To przyniesie Tobie życie kolejny raz.

Następny na liście - duży obraz. Zawsze, zawsze natychmiast, zawsze cofnij się. Spójrz na duży obraz. Weź duży obraz za niski murek. Co się dzieje? Weż głęboki wdech i spójrz na wielki obraz. Co się dzieje? Często jest łatwo zostać złapanym w drobne szczegóły i detale i strach. Co dzieje się na świecie właśnie teraz? Co dzieje się z energią?

To takie proste. Wchodzisz do głowy i robisz to złożonym, a co się dzieje? To jest formalne. Wychodzisz ze Starej Energii, kopalne paliwo, i wchodzisz w Nową. Co się dzieje w polityce? Wielki obraz - świat się zmienia. Już dość izolacji. Już dość o kilku dominujących mocarstwach. To jest o uwolnieniu władzy. To jest o stwarzaniu nieba na Ziemi, ale dostanie się tam przypomina czasami piekło (Tobiasz chichocze).

Zawsze patrz na wielki obraz, szczególnie kiedy odnosisz wrażenie dramatu, gdy to wychodzi i porywa Ciebie, kiedy zastanawiasz się, co się przytrafia światu - "Czy on się rozpada?" - czas na wielki obraz. Zachęcam Shaumbrę, by dzięki Waszej technice dzielić się wzajemnie wielkim obrazem. Zakładać fora internetowe i używać wszelkich innych narzędzi, które macie do dyspozycji. Dzielcie się własną wizją wielkiego obrazu, dlaczego coś się dzieje. Zawsze utrzymujcie to w prostocie. Zawsze utrzymujcie to bez oczekiwań, bez programu. Zawsze utrzymujcie to bez oskarżania.

Jest to niesamowity czas - żyć na Ziemi. To niesamowity czas bycia tutaj z wyboru. Wielu ludzi znalazło się tutaj niekoniecznie poprzez świadomy wybór, oni odkryli, iż są tutaj z powrotem. Znaleźli się nagle z powrotem w ciele fizycznym. To nie jest Twój przypadek. Ty wybrałeś bycie tutaj. Ty podniosłeś rękę, wystąpiłeś do przodu, Ty powiedziałeś "Chcę być na Ziemi w czasie tych zmian. Chcę inspirować świadomość."

Następne na liście kontrolnej i ostatnie na teraz - czy jesteś nauczycielem? To nie oznacza stania przed frontem klasy. To nie oznacza konieczności pisania książki. To na pewno nie oznacza ewangelizacji. Ale czy jesteś Standardem i przykładem dla innych ludzi?

Jest jedno, co powiedziałeś, co chciałeś robić nade wszystko: wrócić na Ziemię w tym czasie zmian, by być przykładem, Standardem. Możesz to robić w dowolnym momencie każdego dnia, przez pozostanie w swoim ciele, przez życie Twoją prawdą, przez kochanie siebie. Taki jest nauczyciel.

Czy wołają Ciebie na scenę jako mówcę, czy tworzysz bloga w internecie, czy po prostu niesiesz ten Standard energii ze sobą, gdy idziesz do sklepu, kiedy zajmujesz się swoją rodziną, oto dlaczego tutaj przybyłeś. Nie by dać się złapać w dramat, nie by marnować życie, nie by zablokować się we własnej głowie.

Przyszedłeś tutaj jako nauczyciel, inspirator, i teraz jest ten czas. Nie za pięć lat lub za cztery lata lub za trzy lata. To dzieje się właśnie teraz. Zobaczysz tego faktyczne przykłady w następnym miesiącu.

I tak to jest.


© Copyright 2010 Geoffrey Hoppe, Golden, CO 80403

Tłumaczenie: Andrzej Przybyło z pomocą Alleksy i Sejanusa.