Tobiasz: I tak to jest drodzy przyjaciele, że nasza karmazynowa rodzina zbiera się znów w tym bardzo świętym miejscu, w tej bardzo świętej energii i oczywiście w tym bardzo świętym dniu.

W tym dniu mamy wiele informacji oraz doświadczeń, do podzielenia się z wami. Jest informacja na temat waszego nowego domu i nowej energii. Jest informacja o tym, dlaczego przechodziliście przez tyle spraw i informacja, dokąd udacie się w przyszłości. W tym czasie ja Tobiasz, będę mówił poprzez naszego przyjaciela, tego, którego nazywamy Cauldre (Geoffrey Hoppe).

Przez parę następnych minut zrównoważymy i dopasujemy energie z wami. Zaglądniemy do każdego z waszych serc. Zespolimy się z wami. Podzielimy się chwilą miłości i chwilą pokoju. Nadszedł czas drodzy przyjaciele i droga rodzino, aby po prostu zespolić energie z nami. Po prostu otwórzcie wasze serca i pozostańcie w tej bezpiecznej przestrzeni z rodziną.

Jak już powtarzaliśmy w przeszłości wiele razy, kiedy zostaliśmy zaproszeni do waszej przestrzeni, ten fakt powoduje łzy w naszych oczach, jak dzisiaj tutaj jesteśmy, czując wasze energie, czując waszą miłość, znów być razem z wami. Czasem zasłona staje się gęsta, gęsta bardzo. Jest trudno komunikować się z wami, i trudno dzielić energie razem. Ale dzisiaj, kiedy tak właśnie jesteście otwarci, kiedy właśnie spotkaliśmy się w ten sposób, jest to prawdziwe czucie domu, “Shaumbry”, miłości.

Teraz, większość z was tutaj zebranych w tym pomieszczeniu (jak i większość czytających teraz ten tekst) wiedzą bardzo jasno, że w waszym życiu w pewnym czasie na przestrzeni przeszłych kilku lat pojawiła się myśl, lub też dochodziliście do podjęcia decyzji, czy będzie lepiej pozostać na Ziemi, czy też ją opuścić. Osiągnęliście punkt krytyczny. Każde z was pytało inaczej, każde w swój właściwy sposób, czy zostajecie na Ziemi, czy lepiej będzie wrócić do Domu. Zastanówcie się przez moment. Przypomnijcie sobie ten czas. Dla niektórych ten moment zaistniał w czasie snu. Dla innych ten moment nadszedł podczas prowadzenia samochodu, lub też podczas czytania, albo podczas choroby. Powód, dla którego wspominamy to wydarzenie dzisiaj drodzy przyjaciele, jest, ponieważ każdy z was tutaj wiedział że zbliżacie się do końca waszego starego kontraktu. Wypełniliście, co mieliście zrobić przychodząc na Ziemie. Mogliście odejść, mogliście zostawić fizyczne ciało i wrócić do Domu. Oczywiście ci tutaj (i ci czytający również) wybrali zostać! (śmiech). W pewnym sensie, jak mówimy, żartując, zapisaliście się ponownie na świadczenie duchowych usług. (You “re-upped.”) Wiedzieliście, że została do zrobienia dodatkowa robota na Ziemi. Dlatego jesteście tutaj.

Teraz, od momentu podjęcia decyzji w waszym życiu, wiele rzeczy wydarzyło się wam. Niektóre z nich okazały się całkiem bolesne lub też trudne do przebycia. Miały miejsce związki partnerskie, które się rozdzieliły, lub też każde poszło w inną stronę, związki, które wiele znaczyły, a teraz przestały istnieć. Być może miała miejsce zmiana pracy. Być może straciliście wiele, o ile nie wszystko, jeśli chodzi o przedmioty materialne. Być może utraciliście przyjaciół, rodzinę, wchodząc na ścieżkę samotności. Wszystkie te sprawy, drodzy przyjaciele, były częścią waszego planu, tak mówiąc, bo cóż by się wydarzyło gdybyście wybrali pozostać. Sprawy, które wymagały zakończenia, te sprawy, które nie okazały się właściwe, odnalazły sposób na odejście z waszego życia. Wiemy i rozumiemy, ze droga była trudna, lecz była ona ważną częścią waszej podroży.

Dzisiaj, wejdziemy do waszego nowego domu. Zaczniecie współpracę z nowymi możliwościami. Naturalnie, że to będzie w przenośni, ale jednocześnie i znaczące, i prawdziwe w waszych życiach. Dawniej, nie byłoby właściwym postawienie pytania odnośnie trzymania się kryształów – znów przenośnia – czy trzymania się starych książek. Ilu z was tutaj zaglądało ostatnio do starych książek i odnalazło słowa, które nie brzmiały już tak prawdziwie, jak kiedyś? Ilu z was tutaj poczuło, jak płyniecie, w przemianie. Ilu z was odczuło, że pomoce i strefy bezpieczeństwa, które kiedyś działały, dzisiaj już nie i że już nie ma potrzeby trzymania się czegokolwiek teraz?

Wszystko to jest częścią procesu, który rozpoczął się, kiedy podjęliście decyzje pozostania na Ziemi, aby ponownie zapisać się do świadczenia duchowych usług. Wszystko to moi przyjaciele tyczy się przejścia do nowego domu, “Nowego Kamelota”. Wiąże się to z zaakceptowaniem Boskości w was. Poprzez eony czasu pod zasłoną nie rozumieliście kim byliście. Nie byliście w stanie utrzymać mocy, pomimo, że chcieliście. Nie byliście w stanie pozostać w stanie pełnej Boskości.

Ale teraz energia Ziemi uległa zmianie. Czas uległ zmianie. Teraz nadszedł czas. Teraz muszą być ci, którzy szli pierwsi, uczyli się pierwsi i połączyli się z ich Boskością pierwsi. Proces krok po kroku, zaczyna się w człowieku, następnie w grupie ludzi, następnie w wielu ludziach, aż ogarnie całą Ziemie. Tą grupę nazywamy “klasa (szkolna) nowej duchowej energii Ziemi”. To wy, którzy pierwsi wyrazili zgodę na zaakceptowanie waszej Boskości i stwarzanie na nowej Ziemi.

To wy, których nie dotyczy więcej stara umowa karmy. Pozwoliliście temu odejść. Przyjaciele, prosimy was o wsłuchanie się w głębię waszego jestestwa, w głębię waszego umysłu. Nie podlegacie umowie karmy (przyczyny i skutku). Nie macie zobowiązań, ani nie jesteście dłużni odnoście obecnego, ani żadnego, chociażby pojedynczego, z wielu wcieleń w przeszłości. Podążacie wolni, nie obarczeni żadnym związkiem poprzedniej karmy. Podążacie wolni, aby stać się stwórcami na tej Ziemi w tym życiu. To dlatego przez tyle przechodziliście w poprzednich życiach i w tych paru latach. Zmiany. Przemiany. Uczucie, jakbyście już nie wiedzieli gdzie jest Dom. Uczucie, jakbyście chcieli ponownie połączyć się z Duchem, ale to nie jest możliwe. Uczucie, jakby dawne dni przestały się liczyć. Wszystko to było właściwe, w celu, pomimo, że trudne, my wiemy. Dlatego oddajemy cześć każdemu z was tutaj i każdemu, który teraz to czyta. To dlatego, dlaczego oddajemy cześć każdemu człowiekowi na Ziemi. To jest trudna droga. Porzuciliście wygodę starego. Porzuciliście wszystko odnośnie kim myśleliście, że jesteście, czy też kim się staniecie. Zrobiliście to z taka ochotą. Zrobiliście to z taką radością. To jest “klasa nowej energii duchowej”.

Jest wiele innych grup Pracowników Światła ( Świetlanej Rodziny) w świecie w tym czasie, które pracują z innymi nauczycielami. Ta grupa która znajduje się tutaj, sprawuje szczególną funkcję dla tego kontynentu, dla tej strefy energetycznej, w której się teraz znajdujecie. Ilu z was wprowadziło się tutaj w okresie ostatnich 5-10 lat, a nawet w ostatnim roku. Są ważne energie, które są przetrzymywane pośród gór i nizin otoczonych górami. Są one ważnymi energiami mającymi wiele wspólnego z waszą Boskością, oraz Boskością każdego człowieka na Ziemi. To dlatego jesteście tutaj w tym rejonie, w tej szerokości geograficznej.

Wasi bracia i siostry wszyscy na tej ziemi, wszyscy na tym globie, którzy również wykonują tą samą pracę, są również częścią nowej, duchowej energii, częścią tej Sali klasowej i poza nią. Znajdują się oni w odległych miejscach i jeśli nie mogą teraz siedzieć tutaj z nami, to są połączeni. Prosimy każdego z was, który znajduje się teraz, w tym pokoju tej nocy, aby pomógł rozprzestrzenić energię i miłość wśród pozostałych pracowników światła, którzy są częścią “poszerzonej” sali klasowej.

Z tego miejsca, będziemy się uczyć Boskości. Pomożemy zrozumieć wam, kim na prawdę jesteście. Pomożemy zrozumieć wam jak wprowadzać tą energię, waszą Boskość, wasze Prawdziwe JA. Kiedy powrócimy po naszej letniej przerwie z Karmazynowego Kręgu … kiedy przybędziemy w sierpniu, rozpoczniemy z pewnością intensywne zajęcia – nie dlatego, ze poprzedni rok nie był wystarczająco intensywny dla was! (Chrząkanie) Zdecydowanie rozpoczniemy w prawdziwym zrozumieniu, jak współpracować z energia waszego nowego domu. Wówczas, każdy z was, drodzy przyjaciele, poprzez waszą wolną wolę, poprzez wasz własny wybór. Poprzez waszą własną intencje… każdy z was zostanie poproszony o stanie się nauczycielem. Będziecie poproszeni o zastosowanie tego, w stosowaniu innym czego się nauczyliście i zyskali, aby pomoc innym we właściwy sposób, kiedy poproszą o pomoc.

Każdy z was (przerwa) – emocje tutaj są całkiem wysokie – (…..) Całkiem wysokie emocje każdego z was tutaj, wejdą w najwyższy porządek waszego zamiaru, w najwyższy porządek waszych podroży wielu wcieleń na Ziemi. Każdy z was będzie działał jako uświęcony nauczyciel. Będziecie przechowywać to uświęcenie w sercu. Będziecie wiedzieć, że zostaliście poświeceni temu. Będziecie wiedzieć, że przeszliście drogę i zasłużyliście na to. Och, to nie będzie zapisane na papierze, ale, kiedy popatrzymy w wasze oczy, w wasze serca, będziemy wiedzieć, że każde z was jest uświęcony jako Boski Człowiek z prawem nauczania i prowadzenia oraz pomocy innym ludziom, którzy przechodzą przez taki sam proces, przez który wy przechodziliście. Z waszym doświadczeniem i prowadzeniem, proces ten stanie się o wiele łatwiejszy dla nich. Nie będzie głębokich prób i męki, przez którą wy przechodziliście. To jest powodem, dla którego my oddajemy wam szacunek każdemu z was. Dużo odpuściliście i wiele poświęciliście w dniu dzisiejszym, siedząc w tych krzesłach - wszystko dane w miłości.

A teraz drodzy przyjaciele, zanim wejdziemy do waszego nowego domu w dniu dzisiejszym, pozwólcie sobie zostać obmytym przez deszcz miłości i łzy od wszystkich tutaj zebranych; od Tobiasza, od Karmazynowej Rady, od tych, którzy w przeszłości podążali z wami jako wasi przewodnicy, od członków waszej rodziny, którzy odeszli i są teraz po naszej stronie zasłony. Stoimy tutaj uśmiechnięci. Nie ma takiego, który by się nie uśmiechał z powodu pracy, którą robicie. Pozwólcie sobie obmyć się pod prysznicem łez radości. Pozwólcie łzom zmyć stare, zmyć poczucie winy, zmyć wstyd, który moglibyście odczuwać. Pozwólcie waszym łzom zmyć każdą myśl, czy odczucie braku poczucia własnej wartości, które moglibyście przetrzymywać w sobie. Jedynym powodem ich obecności jest zasłona, ponieważ nie możecie widzieć, kim na prawdę jesteście. Pozwólcie łzom zmyć fizyczne niedomagania, które powstrzymują. Drodzy przyjaciele, zaakceptujcie to w tej energii. W tej energii to jest pełne mocy. Pozwólcie na obmycie i oczyszczenie z wszystkiego, co okazało się mniej niż doskonale. Pozwólcie sobie na oddalenie myśli, powodujących, że jesteście mniej, niż kompletni, mniej niż pełni.

Drodzy przyjaciele, pewnego dnia, pośmiejemy się z tego wszystkiego. Jak to może być, że nie widzicie kim jesteście, podczas, gdy my mogliśmy was widzieć i to każdego z osobna.

I teraz, zanim zaczniemy następną część naszego spotkania, prosimy o podejście do przodu wszystkich Istot, zebranych w tym pomieszczeniu – aniołów, archaniołów i oczywiście Sanandę (kosmiczne imię Jezusa). Prosimy was o podejście bliżej, aby przytulić się do was, stopić się z wami, poklepać was po plecach oraz dodać wam odwagi, dziękując wam za ponowne wpisanie się na listę jak i podziękować wam za pozostanie na Ziemi, przynosząc nową energię, w takim trudzie, jaki jest. W tym czasie poprosimy naszego przyjaciela Cauldre aby pozostał przez chwilę w ciszy. Prosimy każdego z was, otwórzcie z prostotą wasze serca, dając nam pozwolenie na nasze przyjście teraz, aby was przytulić i ucałować.

(przerwa)

Moi drodzy przyjaciele, to jest czas nowej energii Ziemi. Poprzez duchowe widzenie, zdarza się po raz pierwszy w historii ludzkości na Ziemi, że Boskie Ja (Jam Jest) ma możliwość zaistnienia na Ziemi. Och, wy i inni próbowaliście tego w przeszłości. Próbowaliście określić Boga. Próbowaliście być święci i uduchowieni. Mieliście życia w przeszłości w porządku religijnym. Zapoczątkowaliście wiele religii, jak wspominaliśmy. Dopiero do ostatnich miesięcy waszego czasu, było niemożliwe zacząć prawdziwie wprowadzać Boską energię. Zasłona była gruba. Prawdziwe JA spowite było w kokon. Wibracja Ziemi nie była odpowiednia. Doszliśmy do czasu, w którym staje się to możliwe, aby wprowadzić ją (energię Boskości) i rozpocząć pracę poprzez jej używanie.

Dzisiaj wejdziemy do Nowego Domu. Wejdziemy z wami oraz powiemy jak to działa. Wiedzcie jednak, że to wymaga zobowiązania się każdego z was, że każdy z was jest stwórcą; to nie będzie zrobione za was. Wymagane jest zrozumienie, że to jest wasz dom, że to jest wasza boskość, że ją posiadacie i jeśli będziecie się ociągać i oczekiwać, że ktoś to za was wykona, wówczas nic się nie stanie.

Tak więc teraz drodzy przyjaciele, pozwólcie wejść do nowego domu. Trzech aniołów wybrano do podążania z wami. Nie jest istotne kim są. Możliwe, że poczujecie, kim są. Będą z wami chadzać i asystować wam oczywiście za waszą zgodą. Pozwólcie nam rozpocząć długą wędrówkę do nowego domu, do Nowego Kamelota, w wasze Boskie JA. Podczas naszego wejścia będziemy opowiadać. Pokażemy wam parę rzeczy wewnątrz. Prosimy, abyście nie mieli żadnych przypuszczeń, po prostu zacznijcie teraz z nami iść.

Teraz, pozwólcie nam podejść do wejścia waszego nowego domu. Pozwólcie nam postać chwile zanim prawdziwie wejdziemy do środka. Pozwólcie nam powiedzieć, co ten dom przedstawia. Podczas waszych wcieleń i wcieleń, wasz dom początkowo stanowił wasz umysłowo-fizyczny byt. Była i nadal jest energetyczna struktura wokół was. Było 7 czakr wewnątrz domu i 5 na zewnątrz domu. Pole energii, które nazywacie merkabah, było ograniczone jako wymiar, kształt oraz pojemność. Było ograniczone poprzez ilość energii duchowej, tyle ile mogło wytrzymać. Zostało to zrobione dla bardzo dobrego celu, bowiem, reszta waszej energii była trzymana w kokonie w innym miejscu, w innym wymiarze, dopóki nie nadszedł dzień, kiedy zdolni byliście zaakceptować ja wewnątrz fizycznego jestestwa na Ziemi.

Teraz, kiedy stoimy w wejściu do waszego nowego domu, przyjmijcie do wiadomości, że nie ma ograniczeń odnośnie ilości ilorazu energii waszego nowego domu. Nie ma limitu. Iloraz energii pozostanie zawsze właściwy do doświadczania w zasięgu ręki. I to jest pierwsze do zapamiętania. Iloraz energii waszego nowego domu na zawsze pozostanie równy doświadczeniu oraz potrzebom, zaistniałym w zasięgu ręki. Nie zakładajcie, jak duży lub mały jest wasz dom.

Wasz stary dom był zaprojektowany w celu doświadczania i manewrowania po waszej stronie zasłony. Został specjalnie zaprojektowany, aby nie było wzajemnego oddziaływania w waszym stanie świadomości w stosunku do naszej strony zasłony. Czy kiedykolwiek zauważyliście szczerze się modląc, płacząc do aniołów i do Ducha, dlaczego wasze modlitwy pozostawały bez odpowiedzi? Działo się tak, ponieważ zasłona nie pozwalała, aby się spełniło. Wasz stary dom nie pozwalał, aby to się spełniło.

W waszym nowym domu jest inny rodzaj struktury energetycznej. Powiedzieliśmy poprzednio o “budowniczych” pracujących nad waszym nowym domem. Tam byli konstruktorzy zestawiający razem strukturę wraz z obramowaniem waszego nowego domu. To jest skomplikowana i zawiła struktura energetyczna która was otacza. Nie będziemy się w to dzisiaj zagłębiać, ale powiemy, że wymagało to nieprawdopodobnej znajomości jak i wyrafinowania w porównaniu, czym był wasz stary dom. Stary merkabah wygląda wyblakły w porównaniu z obecnie utkana wokół was energią, która jest wielka i intensywna. Energia ta została utkana z uwagą, aby pozwolić wam wprowadzić wasze Boskie JA, utrzymać je, kontaktować się z nim, jak również mieć do niego dostęp. Jest to delikatna tkanina (struktura). Jest ona piękna i delikatna. Jest struktura wytrzymała, stanowi energie waszego domu.

Jest jeszcze inna rzecz, o którą prosimy was, abyście byli świadomi, kiedy tak stoicie u progu waszego nowego domu. Czy zauważyliście, na ile rożnych sposobów, spostrzegacie wasz nowy dom? Wpierw, może to wyglądać jak spory zamek. Potem wydaje się być białym letnim domkiem, a jeszcze kiedy indziej zdaje się w ogóle nie mieć żadnego wyglądu. Odeszło. Zmiany trwają, kiedy stoicie w wejściu. Zrozumcie to, że kiedy stoicie w nowym domu, ci na zewnątrz, ci stojący na zewnątrz, będą widzieli to, co wybiorą zobaczyć. To jest ważne, aby to zapamiętać tutaj dzisiaj. Oni wybiorą, co chcą widzieć, co mają nadzieję zobaczyć, odnośnie tego, jak ma wyglądać wasz nowy dom. Nie ma z góry określonego wzorca, wyglądu, lub też odczucia, odnośnie nowego domu. Pojawi im się w unikalny i indywidualny sposób. Kiedy powiedzą wam, że wyglądacie specjalnie, zrozumcie, że to pochodzi od nich. Użyjcie to, aby zrozumieć, skąd oni przychodzą. Następna osoba przyjdzie i powie, że wyglądasz całkowicie inaczej. Nie pozwól wprawić siebie w zakłopotanie, ponieważ, zanim ona wejdzie do twojego domu,(osiągnie twój poziom widzenia rzeczy),będzie widzieć, co dla niej jest właściwe.

I teraz poprosimy aniołów, którzy wam asystują, o otwarcie drzwi, przez które wejdziemy wraz z wami do nowego domu.

(przerwa)

Zauważcie tutaj dwie rzeczy: zauważycie przede wszystkim energie. Zauważycie, wibracje waszego domu. Nie koniecznie musi to być dźwięk, czy światło. Niekoniecznie musi ono emanować z jednego miejsca, przychodzi bowiem ze wszystkich aspektów waszego nowego domu. To jest “zmysł”. Pierwsza wibracja, którą poczuliście, usłyszeliście, czy uzmysłowiliście sobie, kiedy mówiliśmy o tym, … zapamiętajcie, co to było. Będzie to bowiem uziemianie dla was przez początkowe miesiące pracy z narzędziami nowego domu. Jest to wasza osobista częstotliwość. Nie starajcie się tego analizować drodzy przyjaciele. Zaakceptujcie fakt, częstotliwość, którą poczuliście na samym początku. Jest wasza. Będziecie z nią współpracować.

W nowym domu, nie ma nic innego poza tą wibracją. Nie ma ścian, jak te w starym domu. Nie ma sufitu. Naprawdę, nie ma drzwi, one były potrzebne tylko dla waszego wyobrażenia, kiedy wchodziliście. To dlatego prosiliśmy Przewodników o stworzenie ich na chwilę wejścia. Nie ma świateł, jakkolwiek światło wydaje się emanować ze wszystkich części waszego nowego domu. Nie ma tam podłóg, nawet jeśli czujecie się uziemieni tutaj. Możecie jasno wejrzeć do środka, jako, że brak tam jest ścian. To tylko postrzeganie, zaledwie nieśmiała rada i postrzeganie wzorca energii, który prawdopodobnie tworzy zewnętrzną ścianę, ale i on się porusza i zmienia. Na zewnątrz domu spostrzegliście konstrukcje. Wewnątrz, widzicie zaledwie odrobinę wzorca energii, który się nieustannie zmienia. To powinno wam coś powiedzieć, drodzy przyjaciele. Powinno wam to albo wskazać, ze budujący nie wykonał za dobrze roboty (śmiech), albo, drodzy przyjaciele, że jest tam coś więcej. Oczywiście jest tam coś więcej!

W waszym nowym domu, energia jest neutralna. Pozostaje tam neutralna, zanim ją zaktywujecie. Jeśli wybierzecie ścianę, ściana tam się pojawi. Kiedy wybierzecie krzesło, aby odpocząć pod koniec długiego dnia, ono się pojawi. Bądźcie ostrożni, co wybieracie. Słyszeliście już o tym poprzednio, ale nigdy nie mieliście możliwości doświadczać tego w rzeczywistości. Bądźcie ostrożni, co wybieracie w nowym domu, ponieważ to się urzeczywistni. Jeśli będziecie potrzebować więcej energii, aby kontynuować codzienne obowiązki, wasze duchowe obowiązki, waszą pracę (która również należy do duchowych obowiązków), wówczas wyraźcie potrzebę i odpowiednie jedzenie, energia oraz odżywka będzie wam dostarczone. Znajdą drogę do was. Jeśli potrzebujecie więcej odpoczynku oraz energii w waszym fizycznym ciele, wyraźcie na to zapotrzebowanie. Pojawi się łóżko, w którym jeszcze nigdy przedtem nie spałeś, pojawi się i będzie dla ciebie. Jeśli zdarzy się, że po prostu potrzebujesz ciszy, czasu na refleksję, wytwórz to w swoim nowym domu. Cokolwiek jest ci potrzebne w życiu, aby posuwać się do przodu, cokolwiek jest potrzebne, czego pragniesz, może być stworzone w nowym domu.

W waszym nowym domu, energie pozostaną w stanie neutralnym, dopóki ich nie przetworzycie inaczej. To jest ważne, aby pamiętać, ponieważ, kiedy siedzisz w krześle oczekując, że rzeczy same przyjdą do ciebie, to nic takiego się nie stanie. Kiedy wybierzecie stać się stwórcą, kiedy wybierzecie akceptację Boskości w sobie, tego kim jesteście, wszystkie sprawy podporządkują się grze. Energia, która wydaje się być neutralna, która wydaje się być zastała, teraz ożywi się. Jeśli okaże się, że potrzebujecie więcej obfitości w życiu, kontynuując jednocześnie waszą duchową podróż, nauczanie, wówczas przyciągniecie dostatek. Jeśli potrzebujecie dostatku, poproście o niego, z głębi waszego nowego domu, i otrzymacie. Jeśli potrzebujecie uzdrowienia na planie fizycznym, aby kontynuować pracę duchową, uaktywnijcie energię w waszym nowym domu. Wyraźcie potrzebę na uleczenie i tak się stanie.

W waszym nowym domu kilka spraw ma miejsce. Jak już powiedzieliśmy, energia pozostaje w neutralnym stanie, dopóki wybierzecie stać się stwórca. To może stworzyć konflikt dla was. Nie jesteście zbyt pewni, co stwarzać. Nie macie pewności, czy jest to aby najlepsza z najlepszych rzeczy dla was. Drodzy przyjaciele, proszę zrozumcie, że kiedy stoicie w waszym domu, każda rzecz, którą stworzycie jest właściwa. Boicie się o wasze własne możliwości stwarzania. Nauczcie się zawierzać waszej własnej Boskości. Przyjdzie to z wnętrza waszego JA. Nie obawiajcie się struktury energii waszego nowego domu, pomimo, że jest tam również energia, która mogłaby zadziałać w sposób najbardziej niekorzystny dla was, stwarzając niedomaganie. Była to cecha, kiedy obowiązywała separacja. Jak już wam mówiliśmy przedtem, obecnie nastąpiło zjednoczenie u Źródła. Zjednoczenie jest w waszym nowym domu. Nie obawiajcie się waszych twórczych możliwości. Nie oczekujcie, że Duch, czy wasi przewodnicy coś zrobią dla was.

Moi przyjaciele. Od tego dnia począwszy, kiedy znajdziecie się w typowo ludzkiej sytuacji, i nie będziecie całkiem pewni, i wciąż będziecie się czuć ciężko w starej energii. Wracajcie do tego miejsca. Wracajcie do swego nowego domu. Wypowiedzcie swój zamiar. Nie zwracajcie się do Tobiasza, czy Ducha albo do aniołów. My was słyszymy, ale nic nie jesteśmy w stanie zrobić. Kierujcie swoje zamiary ku nowemu domu. Wypowiedzcie zamiar do waszego Prawdziwego JA, do Wszystko Czym Jesteś. Dajcie zamiar. Zamiar przetworzy neutralną energię tego kim jesteście w energię twórczą. Wówczas wszystkie rzeczy zaczną się zdarzać. Wszystkie rzeczy zaczną się zdarzać. Nie dbajcie o detale, jak one się zdarzą. Nie przejmujcie się, nie martwcie, jak się to wypełni.

W waszym nowym domu, macie możliwości stwarzać rzeczy dla siebie. Zrozumcie, że detalami zajmie się struktura, siatka energii, na którą składa się wasze Prawdziwe JA. Och, koniecznie do was należy dołożyć starań odnośnie stwarzania, ale są poziomy, o które nie musicie się przejmować pozostając w ludzkich warunkach.

Kiedy rozpoczniecie pracę z tą energią może być niezręcznie. To jest właśnie dlaczego poprosiliśmy tutaj trójkę do towarzyszenia wam dzisiejszego wieczoru, aby dać wam uczucie komfortu. Nie jesteście przyzwyczajeni do pracy z taką energią. Nie jesteście przyzwyczajeni do szybkiej reakcji odnośnie twórczych życzeń oraz pragnień. Byliście przyzwyczajeni do modlenia się do innych. Prosząc na zewnątrz o pomoc. Wielu z was tutaj zebranych, wciąż zwracają się do swoich przewodników, aby robili za nich. W nowym domu moi przyjaciele, wszystko zależy od was. Och, oczywiście, że będziemy obserwować, pocieszać i uczyć, ale to zależy od was.

Wchodząc do nowego domu w przyszłości, możecie czuć się niezdarnie. Może być początkowe uczucie braku wiary. Brak wiary może się zdarzyć, kiedy coś próbujecie i to nie działa, wówczas jakbyście przegrali. Ale tak oczywiście nie jest. Jeśli podejmiecie się próby i ona nie będzie działać, oznaczać to będzie, że próbujecie za bardzo. Żaden wysiłek nie powinien mieć miejsca. To ma być zamiar wyrażony z miłością. Jeśli zaistnieje zmaganie się, jakikolwiek wysiłek, kiedy stoicie w progu waszego nowego domu jako stwórca… wówczas będzie to oznaczać, że nie wsłuchujecie się we własne wibracje, (pamiętacie “hum”) słyszeliście to, kiedy pierwszy raz wchodziliście do nowego domu. Wówczas to będzie oznaczać, że słuchacie intelektu starego człowieka.

Kiedy wejdziecie pierwszy raz i zaczniecie używać energii nowego domu, wówczas może się zdarzyć brak wiary w to, że nie właściwie stosujecie energie lub też nie jest to wskazane. Jak już ustaliliśmy, to tak być nie może. Gdybyście chcieli przetestować tą teorie, czujcie się wolni, aby to zrobić. (chrząkanie) Posiadając mądrość, strukturę swojego domu, nie ma możliwości stwarzać niewłaściwie. Nie obawiajcie się waszych możliwości stwarzania. Nie obawiajcie się, ze nie jesteście wystarczająco godni tego, co nadejdzie. Zajmie to trochę czasu, aby się przyzwyczaić do pracy z waszym nowym domem. Nie możemy za was tego zrobić. Nie patrzcie za nami. Oczywiście, zawsze jesteśmy tam z miłością, zawsze chętni do rozmów. Nie możemy uaktywnić dla was neutralnych energii. To jesteście wy. To czeka na was, abyście się stali stwórcami.

Teraz, niekoniecznie musicie wchodzić od razu do nowego domu. Jest na to okres przejściowy. Będziecie siebie odnajdywać w starej energii, swoje predyspozycje ku niej, ponieważ jest to wciąż mocne z innymi ludźmi. To jest wciąż mocne nawet u was. Ale od tego dnia począwszy, kierujcie się świadomie ku nowemu domowi i wkrótce staniecie się stałymi mieszkańcami. Stanie się to świadome, ale bez wysiłku myślą, że znajdziecie siebie w nowym domu. Kiedy jutro znajdziecie się w sytuacji, czy będzie to w pracy, albo z rodziną, która wprowadza niepokój, świadomie przejdźcie do nowego domu. Stańcie się stwórcami, którzy stworzyli wybór, a ten wybór stał się wynikiem doświadczenia. Stosujcie to regularnie. Ze starannością, w pełni świadomi wchodźcie do nowego domu, aby uczyć się współpracy z energiami, które są wszędzie wkoło, uczyć się, jak one odpowiadają wam, a wy im. To jest coś, drodzy przyjaciele, co wymaga praktykowania, i to winno być praktyka miłości. Jeśli zauważycie u siebie wysiłek, nadmierne staranie się, oznaczać to będzie, że sprawy się nie wydarzają… ponieważ to wy się wysilacie i przesadzacie.

Energia tutaj obecna nie jest domem, który wynajmujecie. Nie jest to dom, który spłacacie. To wy posiadacie ten dom. Używamy przenośni, abyście lepiej zrozumieli. Jest to energia waszego Prawdziwego JA. Przychodzi ona ze środka; przychodzi z zewnątrz. Ale jest cała wasza.

W waszym nowym domu drodzy przyjaciele, jest wiele pokoi. Nie ograniczajcie siebie do mocy, wymiaru, pojemności waszego domu. Pracujcie z nim, stając się stwórcą w waszej nowej energii. Nie wstydźcie się, ani nie bądźcie onieśmieleni tym. Nie załamujcie się, kiedy na początku nie będą to fajerwerki. Zajmie to trochę czasu, jak wiecie, aby przesunąć energię z neutralnej w innym kierunku. Zachowajcie cierpliwość.

Ale ponad wszystko drodzy przyjaciele, kiedy znajdujecie się w waszym nowym domu i niezbyt jesteście pewni, jak to działa, albo jak się stać najlepszym stwórcą, zapytajcie po prostu nowego domu. Po prostu zapytajcie swoje Prawdziwe JA. Po prostu zapytajcie całą energię, która tam jest. Jeśli nie macie pewności, że postępujecie prawidłowo podczas aktywowania energii – jeśli nie macie pewności odnośnie pracy z energia – zapytajcie po prostu swój dom i poczekajcie, aż nadejdzie odpowiedź. Nie pytajcie nas. Nie pytajcie aniołów i przewodników. Nie jest właściwym nas pytać, ponieważ my nigdy nie przejdziemy przez to tak jak wy! Pytajcie swego domu, pytajcie swoje Boskie JA i oczekujcie odpowiedzi. Słuchajcie skąd przychodzi odpowiedź.

Jest również inny aspekt waszego nowego domu drodzy przyjaciele. Zauważycie, że wszystko dostaniecie, kiedy uaktywnicie energię, wypowiadając zamiar, działając jako stwórca. Nie będziecie musieli wychodzić i szukać tego, czego pragniecie. To przyjdzie do was. Poprzez wyrażenie zamiaru, uaktywniacie praktycznie i przyciągacie, i energetyzujecie energię, która była dotychczas neutralna, wówczas, jako olbrzymi, ogromny magnes, wszystkie rzeczy, które służą sprawie zostaną do was dostarczone. Jeśli to będzie szczególny rodzaj zdrowia, którego poszukujecie, wypowiedzcie swój zamiar w obrębie domu i pojmijcie, że ten rodzaj zdrowia, odnajdzie właściwą drogę do was. Zastuka do waszych drzwi. Jeśli rozglądacie się za szczególnym rodzajem związku z partnerem (teraz, kiedy jesteś wolny od niewłaściwego związku!) zrozum, że ten właściwy związek przyjdzie do ciebie. Ty nie potrzebujesz za nim szukać. Nie potrzebujesz chodzić po galeriach handlowych, zastanawiając się, czy ta osoba, albo tamta osoba jest twoją drugą połówką. (chrząkanie). Ta osoba pojawi się u twoich drzwi.

Wszystko zostanie do was dostarczone. Będą pukać do waszych drzwi.. Staną się tak oczywiste, że zechcecie powiedzieć, że to iluzja, nie możliwe (….) Kiedy aktywujecie poprzez zamiar, kiedy aktywujecie wasz nowy dom, zrozumcie, że wszystkie właściwe rzeczy zostaną wam dostarczone – dostatek, zdrowie, zrozumienie, mądrość, związki partnerskie, przyjaciele, nowa wiadomość, nowe pomoce. Wasz nowy dom jest ogromnym magnesem przynoszącym rzeczy pod wasze drzwi. Nie należy zapominać, że wciąż będzie się pojawiać okres, kiedy sposoby starego człowieka będą w grze, ale moi przyjaciele, jak wierzycie Sobie, jak współpracujecie z tymi energiami w waszym nowym domu, rychło zauważycie zmianę.

Jak już ustaliliśmy poprzednio, będziecie przyciągać wielu ludzi do waszego nowego domu. Wielu przyciągniecie, dla nauki, uzdrawiania, zrozumienia. Niektórzy zostaną przyciągnięci, po prostu dlatego, że nie będą w stanie zrozumieć, dlaczego wygląd fizyczny na zewnątrz waszego domu zmienia się i to ich będzie zdumiewać. Ale przyjaciele, będzie wielu, którzy zapukają do waszych drzwi celem poprowadzenia. Zaproście ich do domu. Czasem to będzie tylko jedna osoba, czasem duże grupy, jak ta, a czasem jeszcze większe. Będą przyciągani do was, a wy będziecie mieli mnóstwo miejsca i dużo energii i dużo dobrego pożywienia w waszym domu. Ale pamiętajcie, my mówimy, że oni będą do was przyciągnięci. Nie ma potrzeby wychodzić i zmieniać ludzi, usiłując mówić im o ich nowych domach. Oni do was przyjdą. Wszelkie sytuacje, wszystko czego potrzebujecie wszelkie pomoce będą dostarczone. Wszystkie te rzeczy przybędę, pukając do waszych drzwi. Wy po prostu pozostańcie w stanie świadomości, aby usłyszeć pukanie i otworzyć drzwi.

(przerwa)

Tej nocy porozmawiamy na inny temat.. Rozmawialiśmy już o tym z innymi poprzednio, ale chcielibyśmy powiedzieć raz jeszcze. Jest to coś, przez co każdy z was będzie przechodzić. Kiedy zaczynacie się uczyć, kim prawdziwie jesteście i rozumieć swoja wibrację, kiedy rozpoczynacie pracę na Nowej Ziemi, wzrasta wówczas wasza świadomość i wibracja. Prawdziwie wchodzicie w nowe miejsce… Przyjdzie moment, drodzy przyjaciele, kiedy zapoznacie się z waszym nowym domem, nadejdzie moment, kiedy jednego dnia mocno zostaniecie poruszeni przez ludzkość. Będziecie głęboko współczuć, kiedy będziecie spoglądać ze swojego nowego domu, na ludzkość żyjąca na zewnątrz. Łzy pojawią się w waszych oczach. Sprawi to wam uczucie przejmującego żalu. My już mieliśmy okazję widzieć to w kilku sytuacjach.

Nadejdzie chwila w waszej własnej transformacji, gdzie będzie trudno dostrzec cierpienie innych ludzi. To może być wasza własna rodzina albo przyjaciele, czy też osoby, z którymi pracujecie. Fakt ten spowoduje ból w ludzkości jako całości. Ból okaże się głębszy i stosunkowo cięższy do poradzenia sobie z nim, niż jak zostaliście opuszczeni przez przewodników. Ból okaże się trudniejszy w skonfrontowaniu, niż moment, kiedy mieliście wybór opuszczenia Ziemi, lub też przypomniano wam o ponownym wpisaniu się na listę duchowych usług. To będzie bardziej przykre dla was, niż doświadczenia, przez które przechodziliście w ostatnich 20 latach waszego życia.

Czas ten jednakże nie będzie tyczył się was. Nie będzie on tyczył się waszego własnego serca, waszej własnej drogi. To będzie uczucie współczucia, które będziecie mieć widząc innych ludzi. W tej sytuacji trudniej będzie wam zaakceptować nawet współczucie dla siebie samego. To będzie trudny czas przyjaciele. My już przygotowujemy specjalne powłoki (siatki energetyczne), aby dać wam komfort, aby pomóc wam w tym czasie. Przygotowujemy się już na czasy, które nadejdą. Powtórzymy raz jeszcze, będzie to czas, kiedy osobiście staniecie przed decyzja pozostania lub opuszczenia Ziemi.

Kiedy człowiek zwany Yeshua ben Joseph (Jeszua ben Dzoseph) stał na wzgórzu jednego strasznego dnia, przeżywał on ogromny fizyczny ból z powodu przybicia do krzyża. To nie był on, który płakał. Wpatrywał się w ludzkość. Wpatrywał się w cierpienie każdego z was. Znał drogę, która na was czeka i płakał, krwawił, nie dla siebie – dla was. Będziecie podobnie doświadczać w waszych życiach tutaj. Mówimy o tym teraz, aby was przygotować, jakkolwiek, brak słów, które mogłyby was przygotować na ten czas. Kiedy wasza wibracja zbliża się do osiągnięcia celu, będzie trudno przez pewien czas patrzeć na Ziemię i resztę ludzkości.

Będziemy więcej o tym mówić w nadchodzących sesjach. Jak spoglądacie na ludzkość z tej perspektywy, zrozumcie, że i wy podjęliście się tej samej drogi. Zrozumcie, że oni będą mieli przewodników i nauczycieli, w postaci ludzkiej, tych którzy odczuwają, są prawdziwi ci, którzy przeszli swoją drogę i teraz żyją w nowym domu. To wy będziecie ich nauczycielami. To wy będziecie pomocni, we wskazaniu drogi do ich nowego domu. To wy będziecie pomocni w ukazaniu im Ich własnej Boskości.

(przerwa)

Drodzy przyjaciele, w waszym nowym domu to wy jesteście Boscy. To wy jesteście upoważnieni. Nie istnieje nikt na Ziemi ani na Niebie, kto posiada i używa takiej mocy, którą wy posiadacie w waszym nowym domu. Podjęliście się wyboru służyć Duchowi w tym życiu. To wy dokonaliście wyboru bycia w tym miejscu. Przez wybór zdecydowaliście się rozpocząć pracę z energiami wszystkiego kim jesteście, waszego Prawdziwego i Boskiego Jestestwa. Błogosławimy was na tej drodze. Błogosławimy was za wszystko, kim jesteście odnośnie stwarzania w waszym życiu.

Bardzo was kochamy za pracę którą robicie. Bardzo was kochamy za nową pracę, którą wykonujecie.

I tak to jest


© Copyright 2010 Geoffrey Hoppe, Golden, CO 80403

Tłumaczenie: Jaga Fedynkiewicz ([email protected])


Tobias of the Crimson Council is presented by Geoffrey Hoppe, aka "Cauldre," in Golden, Colorado. The story of Tobias, from the biblical Book of Tobit, can be found on the Crimson Circle web site at www.crimsoncircle.com. The Tobias Materials have been offered free of charge to lightworkers and Shaumbra around the world since August 1999, the time when Tobias said humanity moved past the potential of destruction and into the New Energy.

The Crimson Circle is a global network of human angels who are among the first to transition into the New Energy. As they experience the joys and challenges of the ascension status, they help other humans on their journeys through sharing, caring and guiding. Over 70,000 visitors come to the Crimson Circle web site each month to read the latest materials and discuss their own experiences.

The Crimson Circle meets monthly in the Denver, Colorado area where Tobias presents the latest information through Geoffrey Hoppe.

Crimson Circle gatherings are open to the public. The Crimson Circle receives its abundance through the open love and gifting of Shaumbra throughout the world.

The ultimate purpose of the Crimson Circle is to serve as human guides and teachers to those walking the path of inner spiritual awakening. This is not an evangelical mission. Rather, the inner light will guide people to your doorstep for your compassion and care. You will know what to do and teach in that moment, when the unique and precious human who is about to embark on the journey of the Bridge of Swords comes to you.

If you are reading this and feel a sense of truth and connection, you are indeed Shaumbra. You are a teacher and a human guide. Allow the seed of divinity to blossom within you in this moment and for all times to come. You are never alone, for there is family around the world and angels in the realms around you.

Please freely distribute this text on a non-commercial, no-charge basis. Please include the information in its entirety, including these footnotes. All other uses must be approved in writing by Geoffrey Hoppe, Golden, Colorado.

© Copyright Y2000 Geoffrey A. Hoppe, P.O. Box 7328, Golden, CO USA. All rights reserved.