Seria Nowej Ziemi

Lekcja 4: "Dwie Ziemie"

Przekaz Tobiasza dla Karmazynowego Kręgu
za pośrednictwem Geoffreya Hoppe"a
11 grudzień 1999

Karmazynowy Krąg
Tobiasz:

I tak to jest moi drodzy przyjaciele, że spotykamy się po raz kolejny w naszym gronie. Z utęsknieniem czekaliśmy na to nasze spotkanie rodzinne, nasze ostatnie spotkanie wydaje się już tak odlegle.

Dzisiejszego wieczoru mamy wiele informacji do przekazania. Usłyszycie sporo słów i zobaczycie wiele obrazów, moi przyjaciele, ale najważniejsza w tym wszystkim jest energia. Jeśli mielibyście zasnąć podczas tych wyjaśnień, to niczego nie stracicie, bo jest to przekaz energii – energii miłości i doskonałości – i o nie rozchodzi się dzisiejszego wieczoru w pierwszej linii.

Zanim przejdziemy do właściwego tematu tego wieczoru – ja, Tobiasz, będę przemawiał przez naszego przyjaciela Cauldre’a (Geoffrey Hoppe) – będziemy pracować wspólnie ze wszystkimi dochodzącymi istotami duchowymi nad dopasowaniem energii. Używamy dla nich pojęcia „tkaczy“, są tu mianowicie po to, aby połączyć ze sobą nasze wymiary, zespolić nasze światy. Pomagają oni nam stworzyć wspólna przestrzeń, którą tu ze sobą dzielimy. W wielu przekazach już mówiliśmy – ta energia, kiedy człowiek jednoczy się z Duchem (Spirit), kiedy ludzie otwierają serca i pozwalają na przenikanie tej świętej energii – to jest nowa energia, w kierunku której będziecie się posuwać w tych nowych czasach. Prosimy więc „tkaczy“ o przybycie, aby mogli dokonać swojej pracy. Prosimy każdego anioła w ludzkiej postaci, który tu siedzi (albo jest na swoim innym miejscu) - otwórzcie się i pozwólcie temu się wydarzyć, pozwólcie na połączenie.

Bill (Bill Austin, gość wieczoru) mówił przed chwilą podczas medytacji o czasie sprzed tysiąca lat i o Stonehenge. Wtedy zebrała się tam grupa ludzi, aby zakończyć energie tamtego okresu, aby powstała przestrzeń na Nowe Czasy. Niezależnie od tego, czy ludzie ci zebrali się bezpośrednio na tym miejscu, czy też nawiązali kontakt poprzez swoje serca, wszyscy nieśli w sobie energie przygotowując ją na następne stulecie. Ci ludzie wtedy, moi przyjaciele, to byliście wy i inni członkowie rodziny (Shaumbra). Jeśli więc podczas medytacji pojawiło się znane wam uczucie, to właśnie dlatego! Każdy z was uczestniczył w tamtym wydarzeniu, kiedy Duch (Spirit) zadał pytanie, czy bylibyście gotowi spotkać się tysiąc lat później, aby jeszcze raz przekazać pochodnię Starej Energii w ręce Nowej Energii, przekazać pochodnię z prawej ręki do lewej. Gdyż to wy jesteście, każdy z was z osobna będzie przenosił Nowa Energie do nowego wieku! Byliście tu tysiąc lat temu i dziś znów tu jesteście. Jesteście prawdziwymi „ Stróżami Światła“.

W następnych dniach wydarzy się wiele fascynujących rzeczy, zarówno dla was osobiście, jak i dla was jako rodziny (Shaumbra), ale również dla waszej planety.

Najpierw zobaczycie, ze historia ostatnich 2000 lat, historia ludzkości ze względu na nowe odkrycia będzie interpretowana zupełnie inaczej. Prastare teksty, od dawna ukryte i schowane, ujrzą w końcu światło dzienne. To co uważaliście za „historie“, co traktowaliście jako rzeczywistość zacznie się zmieniać. O tak, wstrząśnie to naprawdę całym waszym światem akademickim, waszymi naukowcami, mędrcami i przedstawicielami waszych konstrukcji religijnych! Kiedy pojawią się te dokumenty, z najróżniejszych zakątków świata i będą do siebie pasować, a nawet uzupełniać się co do treści, to wywoła to burzliwe kontrowersje. Będzie ciężko zaprzeczyć nowym prawdom, prawdom dotyczącym waszego pochodzenia. Te dokumenty i te nowe prawdy będę wkrótce się uwidaczniać, i w ciągu następnych 12 lat będą pojawiać się coraz to inne części, które wszystkie mają coś ze sobą wspólnego.

Przyjrzycie się tym prawdom i zaczniecie nagle wątpić w wasza historiografię. Zaczniecie się pytać, czy to wszystko, czego nauczyli was wasi nauczyciele, nie było po prostu fałszem. Ale my powiemy wam, drodzy przyjaciele, to czego uczyliście się w przeszłości z historii, nie było fałszywe. Jedynie zrozumienie było dostosowane do tamtego czasu. Ale tak jak już tu powiedzieliśmy tej grupie i wszystkim innym członkom rodziny na całym świecie – kiedy pokonujecie swoje problemy i pozwalacie światłu w was zabłysnąć, wtedy dosłownie przepisujecie historie, piszecie ją na nowo.

Co nie znaczy, że wasze książki historyczne są fałszywe. Bardziej jest tak, ze „transcendujecie“ czas i dosłownie zmieniacie rozwiązania wydarzeń z przeszłości.

Czytajcie gazety. Uważajcie na nowe wiadomości. Zauważycie, że nagle rzeczy będą trochę inaczej przedstawiane. I pamiętajcie, kiedy będą dochodzić do was przez telewizje, albo internet te opisy i przedstawienia, to nie znaczy, ze wcześniejsza prezentacja waszej historii była fałszywa. Będzie to bardziej oznaczać, że uzdrowiliście waszą przeszłość, przeszłość, która rozciągała się na przestrzeni tysiąca lat. A wy zmieniliście zarówno energie jak i historię tej przeszłości.

Podczas gdy teraz, w ramach waszej pracy nad sobą w tym teraźniejszym życiu, powracacie do waszych poprzednich inkarnacji – nie tylko wszystkie je uzdrawiacie, ale i również sposób, w jaki wtedy zakończyliście życie – czy to traumatycznie, czy w złości i bólu. Zmieniacie dosłownie przebieg historii.

Teraz te istoty duchowe, które nazywamy „tkaczami“ zakończyły swoją prace i energia w tym pomieszczeniu została utkana. Pozwólcie, drodzy przyjaciele, że połączymy się z wami i z Wszystkim-Co-Jest w tej świętej energii. Jest to zjednoczenie człowieka i Ducha w Jedność. Pozwólcie sobie odczuć te świętą chwile, poczujcie ile macie teraz mocy, bo rzeczywiście – każdy z was jest aniołem. Teraz to wiecie. Każdy z was przybył tu jako niezwykle potężna istota, i taką byliście przez cały czas, gdyż przejście ze sfer eterycznych, z „wyższego poziomu“ energii na Ziemie wymaga nadzwyczajnej siły. Wymaga nadzwyczajnej siły!

Teraz opuszczają nas nasi „tkacze“, tak abyśmy mogli pozostać ze sobą na czas omówień dzisiejszego wieczoru.

W przeszłości, drodzy przyjaciele, zawsze zapraszaliśmy do naszego grona waszych „Guides“ (duchowych przewodników) i aniołów, ale jak wiecie z poprzednich spotkań - wasi duchowi przewodnicy i wasi aniołowie wycofali się z waszego bezpośredniego pola energetycznego. Patrzcie na to jak na „dar miłości“, gdyż umożliwiło to Wam wypełnienie waszej własnej przestrzeni waszą własną osobą i odzyskanie waszej własnej mocy. Oni przebywali u waszego boku oczywiście z czystej miłości do was, ale teraz wycofali się z tej bliskości.

Dzisiejszego wieczoru oczekujemy innych gości, którzy do nas przybędą, ale nie waszych aniołów - duchowych przewodników. Również nie tych istot, które kiedyś były waszym byłym życiem.

Jest ich dokładnie dwanaście, tych, którzy właśnie do nas dołączają. Za waszym pozwoleniem wkraczają teraz w tę przestrzeń energetyczną, w której się tu znajdujemy. Podczas gdy całym sercem dajecie im na to pozwolenie, wkraczają tu do nas – nazywacie ich „Archaniołami“. O tak, jest ich dwunastu. Siedmiu z nich jest trochę lepiej znanych zarówno wam jak i waszym teologom. Pięciu z nich nie jest tak dobrze znanych, gdyż dokonują swoją pracę poza sferą energetyczną Ziemi, ale mimo to są bardzo dobrze zorientowani w pracy, która wykonujecie – naprawdę niezwykle dobrze!

Tych dwunastu to aniołowie, zbierają się bezpośrednio za wami, i ... promienieją, bo uwielbiają tu być! Każdy z nich wie, jak ważna jest ta grupa, jak doniosły jest ten czas – jak ogromnie ważną rolę odgrywacie! Siedem i pięć, drodzy przyjaciele. rozumiecie symbolikę? Siedem czakr w ciele i pięć czakr w eterze. Razem jest dwanaście, a ich też jest dwunastu, tych, którzy się tu z nami spotykają.

Tak jak już wcześniej nadmieniliśmy – waszych siedem plus pięć czakr łączy się ze sobą w jedno centrum energetyczne. Ci archaniołowie, z których każdy miał swoje określone zadanie i konkretny cel w pracy z wami, z których każdy służył wam w starej energii jako przewodnik, tych dwunastu połączy się ze sobą w Nowym Czasie w Jedność. Są tu obecni dzisiejszego wieczoru, aby poczuć wasza obecność, aby móc obserwować z ogromnym podziwem, w jaki sposób dokonuje się przejście w tak świętą Nową Energię.

Zanim przejdziemy do właściwego tematu wieczoru, przejdziemy najpierw do naszej ulubionej części – do momentu, kiedy mogą wystąpić aniołowie, aby za waszym wypowiedzianym albo cichym przyzwoleniem płynącym z serca móc was uściskać i objąć. Właśnie to robią i dziękują wam za wszystko, co sprezentowaliście Spirit (Duchowi) dzięki waszej podróży. Prosimy naszego przyjaciela Cauldre’a, który tu przekazuje nasze myśli, o chwilę ciszy. Otwórzcie po prostu swoje serca i pozwólcie tym dwunastu okazać wam cześć i podziękowanie, i przypomnieć wam waszą głęboką przyjaźń, która zawsze was z nimi łączyła.

- Cisza -

O, jak doskonale się składa, że wasz wiek zawiera w sobie liczbę dwa – liczbę dwa! Ponieważ, tak jak już powiedzieliśmy we wcześniejszych przekazach, właśnie tworzy się nowe (drugie) miejsce-przestrzeń. I to wydarzenie nie rozgrywa się TYLKO milion lat świetlnych dalej, gdzieś w Kosmosie! To co widzicie, to tylko odbicie, rezonans tej Nowej Energii, którą nazywamy „Drugie Stworzenie“ (Second Creation). Drugie Stworzenie to energia miłości, nadziei i prawdy. Wasza praca tu na Ziemi stanowi fundament tego nowego miejsca. Odbicie tego widzicie w waszym kosmosie i w waszych gwiazdach

Za chwile powiemy więcej na temat Drugiego Stworzenia. Ta liczba ma duże znaczenie!

Naszemu przyjacielowi Cauldre’owi podaliśmy już wcześniej parę informacji na ten temat, żeby nie był tak zupełnie zaskoczony (podśmiewa się). Podczas niektórych naszych przekazów nie jest on tak siebie pewien i wtedy jest skłonny do powściągliwości. W czasie ostatnich paru tygodni pracowaliśmy jednak bardzo intensywnie ze sobą, chcieliśmy być pewni, ze te informacje rzeczywiście przejdą, a on będzie się przy tym dobrze czuł. A teraz je wam prezentujemy. Jest to proste. Ma swoje źródło w prawdzie. Mimo to może się wydawać na początku trudne do zrozumienia, aż się przyzwyczaicie do pracy z tym.

Zacznijmy.

Za dwa dni, licząc według waszego czasu, a mianowicie 13 grudnia 1999 roku nastąpi na waszej Ziemi coś w rodzaju pomiaru, sprawdzany będzie energetyczny stan poznania. A ponieważ przeszliście już przez wiele innych pomiarów waszego poziomu energii, nie będzie to nic nowego. Na przykład w 1987 roku nastąpiło ogólne mierzenie, a większość ludzi nic tego dnia nie zauważyła. Większość nawet nie wiedziała, że Duch (Spirit) sprawdza równowagę energii pomiędzy światłem a ciemnością.

13 grudnia będzie dokładnie tak samo, większość ludzi nie zauważy, ze Duch ma zamiar po raz kolejny dokonać pomiaru światła i ciemności, przy czym rozchodzi się tu jedynie o nowy kierunek, o nową przyszłość. Ten dzień ma nadzwyczajne znaczenie dla każdego tu na Ziemi. Jest to dzień, kiedy zadane zostanie waszej duszy, waszej istocie pytanie, którą drogę chcielibyście wybrać na przyszłość. Mierzony będzie stan waszego aktualnego rozwoju. Tego dnia Duch (Spirit) będzie pytał każdego z osobna, czy jesteście gotowi kontynuować podróż, podtrzymywać światło, tworzyć energie na Nowe Stworzenie.

Duch wie, że pytanie to posiada głęboki sens i jest bardzo poważne. Przecież my wiemy – Spirit wie – jak trudna i samotna może być podróż człowieka. Wiemy, że rzeczy nie zawsze są takie, na jakie wyglądają.

Ten pomiar energii przeprowadzony będzie raz ogólnie dla Ziemi jako całości, a drugi – dla każdego człowieka z osobna. Jeszcze raz - wiele osób nie będzie świadoma, że znajdują się akurat na progu, na tak bardzo ważnym przejściu. Śmiejemy się, że cała wasza uwaga skupiona jest na Milenium, a to nie jest nic innego jak zmiana kalendarza. Ale wszystko pasuje świetnie, w ten sposób można spokojnie i cicho dokonać właściwego pomiaru. Cicho i spokojnie nastąpi mierzenie...

Moi przyjaciele, powinniście wiedzieć, że ten dzień ma nadzwyczajne znaczenie, gdyż stanowi on coś w rodzaju „Półmetka“ pomiędzy pomiarem z 1987 roku a ostatecznym pomiarem, który jest zaplanowany na rok 2012. Tak jak mówimy, z punktu widzenia energii jest to połowa odcinka. Według waszych starych przepowiedni Ziemia powinna zamienić się w większej części w rumowisko, wtedy na podstawie pomiaru powinna zapaść decyzja, jak należy postępować dalej. Ale jak wiecie, Ziemia nie znajduje się w stanie zagłady, i to dzięki wspaniałym zamiarom ludzi, którzy na niej mieszkają. Właściwie wygląda ona teraz bardziej zdrowo!

Przyjrzyjcie się waszej gospodarce! Spójrzcie na wspaniale odkrycia w dziedzinie medycyny! Przyjrzyjcie się pokojowi, który panuje w większej części świata. Spójrzcie na dostatek w waszym własnym życiu! To nie jest to, co przepowiedziano na te czasy!

Właściwie powinny pozostać teraz tylko małe grupki ludzi, jeśli mielibyśmy się trzymać „starej“ historii. I ta garstka miałaby za zadanie kontynuować pracę nowego zaludnienia. Ale wy teraz tu siedzicie! Tu siedzicie!

Kiedy więc przeprowadzony zostanie ten pomiar i będą dostępne wyniki, kiedy wasza sieć magnetyczna zostanie dopasowana odpowiednio na podstawie tych pomiarów – wtedy będzie się wiele działo. Spróbujemy to wyjaśnić.

W pewnym sensie, moi przyjaciele, możecie na to spojrzeć jak na początek rozłamu rzeczywistości ziemskiej. Ziemia będzie się rozwijać w kierunku dwóch różnych rzeczywistości, które na początku będą istnieć blisko siebie. Jest to podobne do wschodu i zachodu słońca w tym samym czasie. Mogą powstać bardzo dziwne odczucia, jeśli nie będziecie na to przygotowani. Będzie się bardzo nieprzyjemnie to odczuwało. Ale wy i inni pracujący ze światłem, którzy tyle pracy włożyliście w proces przemiany poglądów, wy będziecie rozumieć, co tu się dzieje.

Myślimy dosłownie, kiedy wam mówimy, że po dokonanych pomiarach możecie sobie wyobrazić dwie różne Ziemie, które istnieją obok siebie. Będą one istnieć dokładnie w tym samym miejscu, pokrywając się, ale mimo to będą zupełnie inne. Będzie istnieć Ziemia nowej energii dla tych, którzy zdecydują się na nią, czy też dla tych, którzy odważyli się spojrzeć w otchłań (Tobiasz nawiązuje do jednego z poprzednich przekazów), którzy chcą iść w kierunku miłości, którzy chcą być pionierami Nowej Energii.

Nowa Ziemia oferować będzie swoje energie dla tych, którzy pozbyli się swojej karmy. Być może, że tu i tam jeszcze zostaną jakieś resztki, ale ogólnie oni się jej pozbyli. Przepisali swoją historię na nowo.

Nowa Ziemia wyposażona będzie w inne właściwości, które będą się różnić od tych z tego innego świata, świata, który istnieje zaraz obok tego. A my jesteśmy tu po to, żeby wam powiedzieć, drodzy przyjaciele, że wy i inni pracujący ze światłem, którzy znajdują się na Nowej Ziemi, patrząc z punktu energii, będziecie żyć tuż obok tych innych, którzy z powodów karmicznych podjęli inną decyzje. Oni będą żyli w innej rzeczywistości, w innej prawdzie, ale bezpośrednio obok was! Będziecie z nimi pracowali, rozmawiali, będziecie ich spotykali na ulicy, w teatrze, na boisku sportowym. Ale będziecie żyli w dwóch zupełnie różnych światach! Wasza energia będzie inna niż ich.

Jak już powiedzieliśmy, na początku będziecie mieli dziwne odczucia w tym względzie. Być może, że będziecie odczuwać rozerwanie energii, która będzie chciała was ściągnąć z powrotem na stare miejsce. Ale nie martwcie się, że moglibyście zostać ściągnięci! Wasze energie, pole magnetyczne, w którym przebywacie – wszystko to będzie inne i zapobiegnie waszemu ściągnięciu z powrotem.

Jeśli chodzi o tych, którzy nie chcą iść w kierunku nowego świata energii, które istnieje w bezpośrednim sąsiedztwie ze starym – prosimy was – szanujcie każdego z nich z osobna! Prosimy was o zrozumienie, że oni znajdują się jeszcze na własnej drodze i posiadają własne zrozumienie świata, i że tak jest też dobrze. To naprawdę jest w porządku, że niektórzy pozostają jeszcze w starej energii, gdyż oni są w pewnym sensie energetyczną kotwicą. Nie byłoby dobrze, jeśli wszyscy na raz chcieliby przejść dalej, gdyż wtedy zachwiana zostałaby w konsekwencji równowaga. Tak więc, są też tacy, którzy zgodzili się pozostać w starej energii i służyć tam jako coś w rodzaju kotwicy.

Dwa światy, tuż obok siebie. Dwie rzeczywistości, które istnieją jednocześnie. Jedna z nich nie wie o egzystencji tej drugiej. Jedna z nich nie rozumie, że istnieją dwa światy. Ten drugi świat Nowej Energii jest co prawda w korzystnej sytuacji, bo posiada zrozumienie, ale jednocześnie niesie ze sobą dużą odpowiedzialność. Odpowiedzialność za tych, którzy szukają waszej pomocy i którzy też chcieliby umieć przejść przez ten tunel, którzy również chcieliby się pozbyć wszystkiego, co im nie służy. Chcieliby przepisać swoje historie życia, dokładnie tak jak wy, aby znaleźć się w waszej rzeczywistości.

Za dwa dni nastąpi pomiar (13 grudnia 1999). Dzielimy się z wami tą informacją, gdyż będziecie mieć bardzo intensywne odczucia, jakich do tej pory nie mieliście. Będzie to prawdziwa przemiana, zmiana, przed którą odczuwaliście strach, na temat której mieliście określone wyobrażenia. Ale będzie to prawdziwa przemiana. I nie będziecie mieli żadnych wątpliwości, co do tego, co się będzie działo. Będziecie mogli wyraźnie czuć, ze nagle zaistnieją dwa światy – dwa światy różnej energii – nie jeden. Będziecie widzieli jak następuje ten wielki podział.

Część tego zasmuci was. Całkiem możliwe, że cześć tego pogrąży was w głębokim smutku. Chwilami będziecie chcieli naprawdę krzyczeć na waszych przyjaciół i krewnych, aby zwrócić ich uwagę, na to, co się akurat dzieje, aby przenieść ich na stronę Nowej Energii.

Zrozumcie, że wszystko dzieje się odpowiednio do sytuacji! Poza tym, w przemianach samej Ziemi znajdziecie na to dowody, które teraz będą się pojawiać coraz częściej.

Wzywamy was do śledzenia waszych wiadomości, tam zobaczycie zaczynające się przemiany. Jeszcze raz – większość ludzi nie będzie świadoma tego, co się dzieje. Nie będą umieli rozpoznać, ze wskazówką jest zdecydowanie seria pojawiających się wydarzeń. Każde wydarzenie samo dla siebie, jeśli się je potraktuje osobno, nie będzie sprawiało wrażenia, ze jest ważne, ale jeśli połączy się poszczególne punkty ze sobą i przyjrzy się całości wydarzeń, to zaczniecie rozpoznawać i rozumieć, o czym tu mówimy.

Nastąpi dopasowywanie – i to w ogromnym wymiarze – sieci magnetycznej waszej Ziemi, które może wywołać fizyczne dolegliwości, ale na pewno zakłóci ono równowagę emocjonalną. Możecie to dokładnie zobaczyć, jeśli zapiszecie graficznie aktywność pól magnetycznych waszej Ziemi i ruchy magnetyczne bieguna północnego. Przy pomocy tych krzywych można będzie obserwować zmiany, które nastąpią po 13 grudniu 1999. A my jeszcze raz podkreślamy – jest to energetyczny „półmetek“ - miedzy pomiarem z 1987 roku a końcem tego okresu w waszym roku 2012.

Jest to czas rozłamu, nazwalibyśmy to czasem powstania nowej, podwójnej Ziemi. A wszystko jest jak powinno być, gdyż zakłada się, że po waszym roku 2012 – roku przeskoku kwantowego – będą w przyszłości rzeczywiście istniały dwie Ziemie, ale nie będą się już znajdowały jedna u boku drugiej. Nie będą się znajdowały w tej samej „przestrzeni“, nie będą zajmowały tej samej „przestrzeni“ (space, w sensie czasu i przestrzeni). Od tej daty będą istniały osobno! Jak wiecie, ta data nie jest ostatecznie ustalona. Służy jedynie jako punkt zaczepienia w przyszłości. Decydująca zmiana może nastąpić już wcześniej, a mianowicie już około roku 2007. Ale w tej chwili pozwólcie nazwać nam ten punkt, w którym się akurat znajdujemy, po prostu „półmetkiem“.

W krótkim czasie po dokonaniu pomiaru 13 grudnia nastąpi zjawisko astrologiczne z nadzwyczajnymi następstwami. Rozchodzi się tu o wydarzenie, które zostało już zaplanowane przed wiekami. Chodzi o szczególna konstelację planetarną w piątym miesiącu waszego nowego wieku. Celem tego kosmicznego wydarzenia jest umożliwienie pojawienia się zupełnie nowej energii. Będzie to energia odnowy, energia nowego rodzaju możliwości. Patrząc ogólnie będzie to energia jednego z największych pełnomocnictw (empowerment), ta energia, która pojawi się piątego miesiąca.

A więc, to wydarzenie zostało zaplanowane przed wiekami. Powtarzamy jeszcze raz, wasi jasnowidzowie zawsze zakładali, że Ziemia – taka jaką znacie – przestanie już istnieć. Tylko garstka ludzi by przeżyła to generalne oczyszczanie. A to ustawienie planet w piątym miesiącu było przewidziane po to, aby udostępnić tym ludziom napływ nowej energii, tak żeby mogli rozwinąć nową ludzką rasę.

I jeszcze raz, moi przyjaciele – Ziemia jest w tej chwili zupełnie inna! Nie było już powodu, aby zapanowało zniszczenie i chaos. Poziom energii podskoczył niezwykle wysoko, tak że ten portal energii może być wykorzystywany przez was i przez innych ludzi. Będzie to energia nowego „pełnomocnictwa“.

Widzicie to powiązanie wydarzeń w czasie? Za dwa dni nastąpi pomiar i zacznie się rozłam. Za pięć miesięcy każdy z was otrzyma nowe pełnomocnictwo. I wtedy dopiero się zacznie! (chichocze rozbawiony)

Co to oznacza dla was osobiście? Mówimy wam, jakie możliwości otworzą się przed wami w waszym życiu, gdyż wy wszyscy zadaliście już sobie to pytanie: „Spirit, co powinienem/powinnam wiedzieć? Co powinienem/powinnam robić?“

Dajemy wam na nie odpowiedź, której być może nie oczekiwaliście, ale przyjrzyjcie się ile prostoty i prawdy zawiera ta odpowiedź! Aby to wyjaśnić w sposób bardziej zrozumiały opiszemy tu dwa „scenariusze“.

Pierwszy scenariusz dotyczy „starego świata“. Wyobrazicie sobie, że w energii starego świata kręcony jest film. Jest to prosty, krótki film. Pokazuje po prostu człowieka, który jedzie na rowerze w naturze, a przy tym ma różne przeżycia. Ten człowiek nie ma mapy pod ręką, prowadzi go po prostu droga. Po drodze zbiera wiele doświadczeń. Ale każdego ranka musi na nowo wsiadać na swój rower, musi kierować walcząc z wiatrem, ze spiekotą, z siłami przyrody, musi uważać na ruch drogowy. Wszystko to jest męczące i bolą go mięśnie. Za każdym razem musi się zatrzymać, jeśli chce coś zjeść albo odpocząć. Jest to podróż wymagająca wysiłku.

O tak, pojawiają się też szczęśliwe przypadki, ale mimo wszystko - podróż wymaga dużego wysiłku i jest ciężka. Celowo korzystamy tu z metafory roweru, bo wsiąść do samochodu i nacisnąć pedał gazu byłoby za łatwo. Nie, podróż człowieka oznaczała do tej pory pedałowanie, utrzymanie kierownicy i nieprzerwany wysiłek, aby dowiedzieć się, dokąd właściwie chce iść, nie mając mapy ani żadnego pojęcia. Po prostu robiono fikołki we własnych doświadczeniach.

Obok tego istnieje też człowiek w Nowej Energii, który po dokonaniu pomiaru udał się na drugą Ziemie. W tej scenerii nie porusza się ani rower, ani człowiek. Wygląda jakby płynęli w powietrzu, poruszając się w jakiś tajemniczy sposób, nie tracąc jednocześnie równowagi. Tu porusza się mianowicie tło, nie człowiek na rowerze.

Dla tych wszystkich, którzy zaczynają oglądać film z opóźnieniem, będzie to tak wyglądało, jak gdyby człowiek pedałował i utrzymywał rower na prostej. Ale on tego nie robi. To tylko TŁO się przesuwa.

Ta historia wcale nie jest skomplikowana, moi przyjaciele. Przejdziecie w energię, w której nie będziecie musieli dłużej pedałować, w której nie potrzebujecie poszukiwać z wysiłkiem, co należy zrobić jako następne. Nie potrzebujecie łamać sobie głowy nad pytaniami typu: „Co to jest, co powinienem wiedzieć?“, albo „Co to jest, co powinienem zrobić?“, ponieważ odpowiedzi same będą do was przychodzić. Będziecie przebywać w miejscu łaski i pokoju, i będziecie posiadać pełnomocnictwo. KRAJOBRAZ będzie się poruszał. Po prostu się pojawi i będzie bardzo odpowiedni. Droga, na której będziecie się znajdowali, nie będzie już dwuwymiarową drogą. Krajobraz będzie bardziej wielowymiarowy i będzie się bez przerwy wokół was poruszał i zmieniał. A przy tym nie musicie nic innego robić, jak przebywać w teraźniejszości. Nie potrzebujecie zaprzątać sobie głowy myślami, gdzie właściwie powinniście być, albo jaki musi być wasz następny krok. Kiedy jednak będziecie spokojnie siedzieć na swoim rowerze, dojdziecie do przekonania, ze wszystko jest dobre tak jak jest. Wasze następne doświadczenie, przeżycie zostanie po prostu przyciągnięte, a mianowicie z przeogromnego potencjału, z zapasu możliwości, który jest niemal nie do wyczerpania. Z tej ogromnej ilości możliwości będzie za każdym razem stało do dyspozycji nowe, odpowiednio pasujące „tło“.

Jeśli tylko będziecie spokojnie siedzieli na waszym rowerze, nie będą już was obciążać żadne rzeczy, jak na przykład spłata kosztów za wasz dom. Nie potrzebujecie zaprzątać sobie głowy myślami o „właściwej“ pracy, gdyż ta pasująca pojawi się sama. Krajobraz przemieszcza się, okolica zmienia – ale nie wy!

Na początku możecie mieć troszeczkę nieprzyjemne odczucia, już jutro rano zapytacie, co powinniście robić. Siedźcie po prostu na swoim rowerze! Martwicie się, że rower może się przewrócić, jeśli nie będziecie pedałować i się wysilać. Musicie po prostu wiedzieć, moi przyjaciele, że jesteście ludźmi posiadającymi władzę i że wasz rower sam się balansuje! Bądźcie pewni i miejcie zaufanie w swoim serce, że zostanie wam dostarczone optymalne tło!

Co to oznacza? Oznacza to, że w jakiś wręcz magiczny sposób napotykać będziecie innych ludzi, że mnożyć się będą „przypadki“ i następować będzie synchronizacja jak nigdy przedtem. Inni ludzie pojawiać się będą u was dokładnie wtedy, kiedy przyjdzie na to odpowiedni czas – kiedy będą umieli dopuścić do siebie uzdrowienie, kiedy dojrzeją do pierwszego kroku, by wyjść ze świata starej energii i wkroczyć do nowej.

Wszystko czego potrzebujecie, będzie wam dostarczone. Rower pozostanie ten sam, tylko zmieni się tło. Już nigdy nie będziecie musieli martwić się o to, czy jesteście dobrzy czy źli, czy też jak wygląda wasz osobisty stosunek do światła i ciemności. Macie to już za sobą! Naprawdę zakończyliście swoją karmę! Napisaliście na nowo dzieje waszego życia, waszą przeszłość. Co prawda istnieje jeszcze parę karmicznych pozostałości, ale bądźcie po prostu w tym miejscu miłości – na waszym rowerze – i obserwujcie, co się będzie działo. Będziecie mocno zdziwieni!

Całość ta znajduje się w całkowitej sprzeczności do sposobu życia, jaki ludzie prowadzili do tej pory! Do tej pory musieli targać ze sobą swój rower dzień po dniu, wywalczać strome podjazdy, pytać się bez przerwy, co napotkają na drodze jako następne, bać się tego, co mogłoby się czaić za krzakiem, albo zastanawiać się, kiedy będą mieli następny defekt.

Jest to droga człowieka w starej energii. A wy definiujecie teraz drogę człowieka w nowej energii. Dzięki zaufaniu do siebie i do Ducha stworzycie tę nową drogę. Będziecie zadziwieni, że kiedy tak po prostu spokojnie siedzicie i przyzwalacie, że wtedy dostarczane są wam pasujące rzeczy. Nawet jeśli wasz rozum będzie próbował wam wmówić, że ta droga nie może być tą właściwa – jeśli zasygnalizuje „niebezpieczeństwo!“ – oddychajcie głęboko i uwolnijcie się od tego, po prostu wiedzcie i zaufajcie waszej Duszy.

Nie dzielilibyśmy się tym z wami, jeśli nie byłaby to prawda! Wasi duchowi przewodnicy wcale by się nie wycofali z waszego bezpośredniego pola energii, jeśli nie bylibyście odpowiednio dojrzali, jeśli by nie dokonano wtedy pomiaru, jeśli wasza podróż nie byłaby odpowiednia, jeśli nie istniałaby ta grupa, ta rodzina pracujących ze światłem, jeśli nie bylibyście na tyle zaawansowani, aby móc zapoznać się z właściwościami Nowej Energii!

Na początku będziecie odczuwali to zwykle siedzenie bez ruchu jako coś zupełnie wam obce, nie jesteście do czegoś takiego przyzwyczajeni. Będziecie chcieli zachować kontrole. Być może, ze najdzie was strach. Będziecie przekonani, że przecież coś musicie ZROBIĆ – ale, moi przyjaciele, wy coś ROBICIE! Niebawem to zrozumiecie, kiedy siądziecie na swój rower i pozwolicie na rozwój wydarzeń. A kiedy one się pojawią, to będziecie dokładnie wiedzieć, co macie z nimi zrobić.

Kiedy przyjdzie do was jakiś człowiek i powie, że bardzo cierpi, że nie potrafi dalej żyć w tej ludzkiej formie, będziecie wiedzieć, co należy mu powiedzieć. Będziecie wiedzieć, co jest najbardziej odpowiednie. Ta wiedza wyjdzie z waszego wnętrza, z miejsca najgłębszej prawdy i promieniującego światła. Prawdopodobnie wręcz oniemiejecie z wrażenia, kiedy zobaczycie, kim właściwie jesteście! Nie będziecie mogli uwierzyć, co tam wychodzi z waszych ust i waszych serc! A do tego potrzebne są tylko dwie rzeczy: „przyzwolenie“ i „bycie“.

Ta sama energia i informacja, którą tu dziś wam przekazujemy, przekazywana jest jednocześnie wszystkim innym wzdłuż i wszerz całej Ziemi. Istnieje możliwość rozprowadzenia tej informacji, gdyż CZAS już DOJRZAŁ. Każdy z was ma za sobą tyle walk, tyle wysiłku włożonego w tak wiele żyć! Każdy z was dysponuje siłą zamiarów, przy pomocy której można stworzyć nowe uniwersa. Posiadaliście na tyle mocy, żeby trwać w miłości, pokonywać wszystkie wyzwania, wygrywać najciemniejsze z walk, a pomimo tego trwać, poruszać się wciąż do przodu, aby w końcu stać się częścią tego wydarzenia, za którym tęskniliście cały czas i na które tak długo czekaliście.

Czas na dokonanie pomiaru. To jest początek dwóch pokrywających się światów. Konstelacja planet była zaplanowana, aby wyposażyć was w prawdziwe pełnomocnictwo. Powiemy wam prosto: „Nadszedł wasz czas.“ Jeśli wątpicie, to przyjrzyjcie się, o jakich wydarzeniach będzie się mówiło w waszych wiadomościach w następnych dniach, tygodniach i miesiącach, wtedy zobaczycie! Wtedy zobaczycie, o czym tu mówimy!

To co tak naprawdę się dzieje, moi przyjaciele, co naprawdę się dzieje, jest to, że każdy z was, niesiony energią miłości, promieniującą i jaśniejącą energii Chrystusa wewnątrz siebie, sam dotarł do tego miejsca, aby ten świat stworzyć. Przybyliście na Ziemie i staliście się fizycznymi istotami. Zostaliście zamknięci w gęstości Ziemi i dzieliliście swoją energię z Matką Ziemią, i to z całą świadomością. Przyszliście specjalnie, ponieważ chcieliście stać się istotami z ciała i materii. Celowo szliście przez ciemne fazy swego życia. Wszystko to wydarzyło się, ponieważ zdecydowaliście się na to, będąc w stanie całkowitego zrozumienia dla światła i ciemności.

Ale to światło Chrystusa, które nieśliście w swoim wnętrzu, ukryliście głęboko w swojej świadomości, aby je chronić. I rzeczywiście – należało je chronić. Anioł, którym właściwie jesteście, chronił Chrystusa w waszym wnętrzu. Światło Chrystusa musiało być ukryte, dopóki czas nie stał się dojrzały.

Pytacie się siebie, czego przez ten cały czas szukaliście i czego wam brakowało! Łamiecie sobie głowę z powodu waszej bliźniaczej duszy (soul mates)! Pytacie się siebie, gdzie jest wasza prawdziwa miłość! Pytacie się, dlaczego nie czujecie się kompletną osobą, nie „całkowici“! Ponieważ ukryliście – celowo! – światło Chrystusa w waszej świadomości. Chroniliście je tak, jak to robią rodzice z dziećmi. A teraz, ponieważ przeszliście już przez wszystkie wasze cykle w życiu, ponieważ zeskoczyliście z wiecznie kręcącego się koła karmy, ponieważ energia planety i ludzka świadomość mas, a przede wszystkim wasza własna energia posunęły się tak daleko – że to światło Chrystusa jest teraz gotowe ujawnić się. Karmcie je jak dziecko! Zapewnijcie swoje JA, że jesteście bezpieczni i pod opieką. Zapewnijcie wasze JA, że znajdujecie się we wspaniałym miejscu zaufania i łaski, razem ze Spirit (Duchem), i że w żaden sposób nie wyrządzicie krzywdy waszemu światłu Chrystusowemu – waszemu Dzieciątku Chrystusowemu. Bo przecież ono chce znów się narodzić.

Ta metafora jest pełna mocy, moi przyjaciele! Światło Chrystusa w waszym wnętrzu znów chce się narodzić.

To właśnie jest powodem, dlaczego, szczególnie podczas ostatnich miesięcy, mieliście tak głębokie odczucia, przez które musieliście przejść. To jest powodem waszego złego samopoczucia, jest powodem głębokiego bólu w was samych.

Za dwa dni odbędą się pomiary. Za dwa dni nastąpi wasz odjazd. Opuścicie starą Ziemię!

I tak to jest


© Copyright 2010 Geoffrey Hoppe, Golden, CO 80403

Tłumaczenie: Mira Buchmann ([email protected])