Seria Twórcy.

Lekcja 6 „Wewnątrz Ciebie jest boska równowaga”.

Pytania i Odpowiedzi


Styczeń 6 , 2001

I tak to jest, drodzy przyjaciele, że wracamy ponownie do tego kręgu (po przerwie), tym razem dla spróbowania odpowiedzenia na wasze pytania. Teraz poprosimy Was, abyście sobie przypomnieli, jak wchodziliście tu, do Sali konferencyjnej dzisiaj, i również czas dzisiejszego poranka, kiedy się tu wybieraliście. Przypomnijcie sobie uczucia, które mieliście i myśli, przed spotkaniem w Karmazynowym Kręgu.

Skontaktujecie się teraz z energią, kiedy badacie swoje własne ja, i kiedy badacie swoją łączność ze wszystkimi rzeczami wokół Was. Ta energia, i to uczucie pokoju i rozumienia, niekoniecznie są zdefiniowane, i nie potrzebuje to być zdefiniowanym. Drodzy przyjaciele, posiadacie to, to jest Wasze, to jest Twoje, to jest Twoje. To nie jest coś, co zostało stworzone przeze mnie, Tobiasza, albo przez jakąś inną istotę – to uczucie radości w Tobie, pokoju i wiedzy, że wszystkie rzeczy wewnątrz są możliwe. To jest Twoje i posiadasz to.

Mówiliśmy o czterech kulkach. Mówiliśmy o nowej równowadze. Ta równowaga pojawia się, kiedy przyjmujecie ten czwarty element. Lekcja 6 – Wewnątrz ciebie jest boska równowaga. To jest wiedza, to jest wewnętrzny spokój i rozumienie, że wszystkie rzeczy powrócą do boskiej równowagi, jeśli dasz swoje przyzwolenie. Jeśli dasz swoje przyzwolenie. W każdym z Was są zdolności, narzędzia – nie musicie szukać niczego na zewnątrz. Po prostu musisz zachować tą boską równowagę, aby rozwiązać różne problemy w swoim życiu. Nie należy tu stawiać żadnych ograniczeń. Gdy uwolniłeś swoje „wypieki” dziś wieczorem (podczas przekazu, z piekarnika), było to symboliczne uwolnienie ograniczeń.

Gdy wyrzuciłeś Twoje wypieki w powietrze, uniosły się w powietrzu i zawisły. W energii starej Ziemi, runęłyby na ziemię – przyciągnęłaby je grawitacja – ale mówimy Wam dobitnie, że sprawy zmieniają się. Zwalniacie ograniczenia przez pozwalanie łasce zajmować się problemami. Wiedzcie, że sprawy zmieniają się. Pozwalajcie na czas „schłodzenia”, a następnie rozsypujcie „wypieki” na wietrze. One zamienią się w szlachetne, błyszczące kamienie. Kiedy poczujesz, że jesteś gotowy, pozbieraj je i zrób z dawnych wypieków naszyjnik światła. Teraz, kiedy słyszymy Wasz śmiech z powodu długiego przemawiania, teraz ruszymy się do odpowiadania na Wasze pytania. Więc teraz to zaczynamy.


1 PYTANIE: Tobiaszu, czy możesz wyjaśnić zniknięcie mojego Piekarnika Łaski?

TOBIASZ: Rzeczywiście, i to jest głębokie pytanie. Mój przyjacielu, po prostu zintegrowałeś to! Rozejrzyj się po swoim nowym domu. Niewiele tam jest. Kiedy integrujesz elementy swojego domu, one pozornie znikają, ponieważ teraz znajdują się w Tobie. Ponieważ kontynuujesz pracę z tymi narzędziami i integrujesz je, one stają się naturalną częścią Twojego procesu. One chcą połączenia z Tobą. Nie musisz się świadomie na tym skupiać. Nie będziesz musiał używać swego intelektu. To nastąpi naturalnie. Drogi przyjacielu, piekarnik zniknął, ponieważ posiadasz to!


2 PYTANIE: Tobiaszu, wiem, że podjąłem decyzję na dalszy pobyt na ziemi i na wejście w nową energię. I robiłem wiele rzeczy dla utrzymania zdrowia.. Więc co będzie, jeśli zmienię decyzję? Ta nowa energia nie jest łatwa. Mam świadomie odebrać sobie życie, jeśli postanowię odejść?

TOBIASZ: Teraz, to jest dobre pytanie, ale trudne. Ponieważ wszyscy z Was wiedzą, że jest trudno się wycofać teraz, kiedy zdobyliście trochę mądrości. Jest również w każdym z Was zaangażowanie, które powstało w ciągu kilku ostatnich lat. Miałeś dany wybór powrotu na naszą stronę, ale postanowiłeś zostać na Ziemi. Poniekąd powiedziałeś nam, ilekolwiek będę się skarżyć (śmiech publiczności), będę kontynuował swą podróż. Wiemy, że naciski są niezwykle mocne i chcesz pewnego wytchnienia. Są takie chwile, kiedy chcesz zjechać na skraj drogi, gdy chcesz zjechać z głównej autostrady. Możesz odpoczywać, możesz odprężać się, i możesz się ładować w takim momencie. Możesz zostawać na poboczu jak długo chcesz. Ale co zauważyliśmy u Shaumbry, kiedy na chwile zjeżdżacie z drogi, na moment otwieracie drzwi, prostujecie plecy i wracacie w dalszą podróż.
W odpowiedzi na Twoje pytanie, mówimy ci – są skraje drogi, są miejsca parkingowe po drodze. Jednakże, jeżeli wybierasz aby już nie kontynuować podróży, nie wygumkujesz tego, czego się nauczyłeś. Zaczniesz być roztrzęsiony siedząc w przestrzeni, nie posuwając się do przodu, w innej przestrzeni nie ma możliwości kontynuowania rozwoju. Będziesz chciał wrócić do tego budzącego procesu, który dalej będzie się rozwijał. Nie mamy lepszego sposobu, aby odpowiedzieć na Twoje pytanie, ale nie jesteś jedynym, który myśli o tym, jest to w umysłach wszystkich, którzy tu siedzą, i tych, którzy się z nami łączą.


3 PYTANIE: Tobiaszu, kiedy przebywam wśród ludzi, kiedy zaczynam łączyć się z moją Prawdziwą Jaźnią, zauważam wiele różnic między prawdą, jaką mam we wewnątrz, a prawdą, którą inni wokół przedstawiają, małżonkowie, rodzice. Jak uporać się z pojawiającym się ogromnym bólem, bez wpadania w pułapki winy, wstydu, który odsuwa nas od tego, kim naprawdę jesteśmy?

TOBIASZ; Kochany, dajemy ci prościutką odpowiedź na Twoje pytanie. Niepokoisz się, jak inni Cię spostrzegają. Niepokoisz się tym, co robiłeś dawniej. Niepokoisz się rozpiętością przepaści, jaka rośnie między Tobą a innymi. Przebywaj w - w tym Wewnętrznym Pokoju twojego nowego domu, pozwalaj sobie na własną prawdę, pozwalaj przyjść własnej prawdzie. Pozostawałeś pod wpływem prawd innych, ale teraz jest Twój czas. Ci ludzie widzą swoją prawdę. I oni nie są zainteresowani teraz. Ale oni zobaczą nową prawdę. I, co ważniejsze, skoro o to pytasz wypowiadając te słowa, to, co kiedyś myślałeś, że jest prawdą teraz nie znajdujesz tego jako prawdziwe. I mówimy specjalnie do Ciebie, że przeszedłeś wiele ewolucji, wiele poziomów nauki. Prawda, którą poznasz w następnych dniach, nie będzie ostateczną również. To będzie wzrost i nowa wymiarowość w Twojej prawdzie. Prosimy Cię, byś usiadł w cichej przestrzeni boskiej chwili. Prosimy cię, abyś po prostu wiedział, że prawda jest wewnątrz i pozwalał jej świecić na zewnątrz.


4 PYTANIE: Tobiaszu, czy wszyscy ludzie, którzy są wcieleni, przeszli przez Ścianę Ognia?

TOBIASZ: Rzeczywiście, wszyscy ludzie przedostali się przez Ścianę Ognia. Pamiętajcie, że określamy to metaforami, dla łatwiejszego zrozumienia; ale wszyscy, którzy są w tym momencie na świecie, przeszli na drugą stronę pierwszego kręgu tworzenia. I teraz wejdą nowe istoty, które nigdy wcześniej nie były w biologii, one również muszą przekroczyć tę ścianę ognia. Ale to będzie łatwiejsze dla nich, ponieważ utorowałeś im drogę. Ktoś wcześniej mówił (autor Ilene Kimsey, „Złota mądrość za szmaragdowym miastem”), o drodze do szczęścia. Ta droga została wybrukowana żółtymi cegłami w krainie Oz i szmaragdowe miasto jest na pewno twoją zieloną Ziemią. Wzdłuż tej drogi napotkałeś wiele doświadczeń, wliczając w to doświadczenia strachu, przyjaźni, honoru, mądrości, odwagi, miłości i wielu wyzwań. Stworzyliście tą drogę do szczęścia dla innych.


5 PYTANIE: Tobiaszu, proszę powiedz coś o głośnych dudnieniach, jakie słyszeliśmy?

TOBIASZ: Są to dosłownie zmiany mające miejsce na wielu poziomach. Pierwszy i najgęściejszy poziom jest na Waszej Ziemi. Wtedy te wielowymiarowe zmiany zachodzą bezpośrednio wokół Was. Ponieważ energia nowej Ziemi kontynuuje rozszerzanie i zmiany, te zmiany zachodzą mocniej – to nie jest odpowiednie słowo – bardziej bezpośrednio. Możesz odczuwać te zmiany w sobie, lub nawet wokół Ciebie. Jeżeli zaczniecie zwracać na to uwagę, zauważycie, jak te zmiany powolnie następują, prawie z szelestem następują. Jeżeli zaczniecie na to zwracać szczególną uwagę na te zdarzenia, zauważycie okres gwałtownych wiatrów, które ustępują w krótkim okresie czasu. Kiedy następują zmiany i przesunięcia, to na zewnątrz następuje to za pomocą wiatrów.


6 PYTANIE: Tobiaszu, czy możesz mi wyjaśnić, dlaczego moje zainteresowania tak często się zmieniają ? Staję się bardzo rozentuzjazmowany czymś, a następnie bardzo szybko przestaję być tym w ogóle zainteresowany. Myślę o znalezieniu pracy, ale obawiam się, ze stracę zainteresowanie tym szybko. Co w tym jest?

TOBIASZ: Jak powiedzieliśmy w poprzednich dyskusjach (przekaz Tobiasza 9 grudnia 2000), przez pewien okres czasu przeźroczysta kulka, trzecia kulka, porusza się wolno pomiędzy białą kulką a czarną. I co pewien czas, długi okres czasu biała i czarna zamieniały się rolami. Ta zmiana ruchu między nimi, tymi dwoma, jak powiedzieliśmy o tym w zeszłym miesiącu, nasila się teraz. To zdarza się bardzo często. Poczujesz to w sobie. Poczujesz tą zmianę. Jednego dnia będzie ci gorąco, następnego zimno. Poczujesz pasję jednego dnia a przygnębienie następnego.
To należy do procesu zmian, które mają miejsce na Twoich najgłębszych poziomach. Zanim dołączy czwarty element, by stanowić przeciwwagę dla pierwszych trzech, wielu z Was uświadomi sobie wewnętrzny konflikt, kiedy trzy pierwsze nie za bardzo będą chciały przyjąć „obcy” element. Więc zaczniecie być świadomi wewnętrznej wrzawy. Będziecie mogli to zauważyć na zewnątrz jako odrzucanie ludzi, rzeczy, albo Wy będziecie odrzucani. Pamiętajcie, że to wszystko będzie symbolami tego, co się zdarzy na głębokich poziomach wewnątrz Was. Tak po prostu będą to znaki, że zmiany mają miejsce. Gdy staną się one zbyt przytłaczające, wejdźcie do swego nowego domu, zamknijcie okna, zaciągnijcie żaluzje i wejdźcie do swego Wewnętrznego Pokoju. Wejdźcie do Wewnętrznego Pokoju, uśmiechnijcie się i pamiętajcie, że wszystkie te zmiany są odpowiednie. Znajdźcie Boską Równowagę a wszystkie te rzeczy znajdą naturalną równowagę. Właśnie kiedy woda szuka swego poziomu, wtedy pojawia się boskość.


7 PYTANIE: Czy Tobiasz i Karmazynowy Krąg będą współpracować z Radą Starszyzny Światowej?

TOBIASZ: Naprawdę, drodzy przyjaciele, Wy już w tym bierzecie udział. Gdybyś mógł dostrzec energię, jaką tworzymy, zobaczyłbyś, że są bezpośrednie połączenia energetyczne między nami. Naprawdę, Wasz udział jako Shaumbra otwiera te połączenia. I zachodzi tu dynamiczne zdarzenie. Praca, którą tu wykonujecie, to narodziny czegoś nowego. Jak wspomnieliśmy miesiąc temu, pewne stare instytucje runą, i od tego momentu zacznie powstawać nowe. I ponownie mówimy tu symbolicznie – jest tego potrzeba – z wielu powodów. Ale zobaczycie, że częścią łamigłówki jest Shaumbra, i że pewne stare rzeczy są odpowiednie. To może sprawiać wrażenie konfliktu, że rzeczy, które są z przeszłości, które pochodzą ze starego, teraz wychodzą do przodu, ale zobaczycie jak te rzeczy będą pracować w idealnej harmonii.
W bezpośredniej odpowiedzi na Twoje pytanie: tak, wiele pracy już zostało ukończonej, i dzięki potężnej pracy którą wykonaliście, staje się możliwe upowszechnienie tego.


8 PYTANIE: Tobiaszu, dlaczego dwa z naszych samochodów zostały stłuczone przed przerwą wakacyjną przez dobrego przyjaciela?

TOBIASZ: Wasza ludzka energia jest interesującą sprawą – poniekąd odpowiada bezpośrednio na rzeczy w tobie i Twoim życiu. Wiemy, że nie lubisz za bardzo takich zdarzeń, ale jest to symbol zmieniającej się natury związków w Twoim życiu. To są symboliczne stłuczki i zderzenia, które zdarzają się w Waszych związkach. Są dosłowną interpretacją tego w formie drobnego wypadku.
Drodzy przyjaciele, to jest doskonałe pytanie, które pozwala nam zrobić tu uwagę. Jesteście już twórcami, właśnie to robicie, ale nie rozumiecie jak stwarzacie! Celem serii Twórcy jest nauczyć Was świadomego stwarzania. Rzeczywiście tworzycie, ale nie dostrzegając tego procesu. Już stwarzacie, i zostało to pokazane w boku Twojego samochodu (śmiech publiczności)


9 PYTANIE: Tobiaszu, przez ostatnich kilka tygodni, dwóch z nas tu obecnych i pewna liczba naszych przyjaciół i rodziny, doznawała zniekształceń w czasie i przestrzeni, odczuwała zawroty głowy i mdłości. Czy możesz nam powiedzieć, czy ostatnio nastąpiła jakaś ważna zmiana w energii Ziemi? Dziękuję.

TOBIASZ: To jest – powtarzamy to i podkreślamy –wewnętrzna rzecz, jaka Wam się przydarza. Nie spoglądajcie na słońce, nie spoglądajcie na komety, nie zaglądajcie w numerologię dnia. To jest wynik zmian następujących w Was. Również uważacie, ze będąc w pobliżu innego człowieka, który jest otwarty, że możecie mieć na niego wpływ. Omówimy to bardziej szczegółowo na jednej z przyszłych lekcji.
Te zmiany świadomości będą zdarzać się ogólnie w stosownym czasie i nie musisz martwić się o konsekwencje. To nastąpi, gdy będziesz przebywał w bezpiecznej przestrzeni, nie wtedy kiedy kierujesz drogę w dół. Będzie uczucie odłączania się lub zawroty głowy, albo uczucie omdlenia czy spadania, nawet kiedy masz podłogę pod stopami. Kiedy to się zdarza, przezywasz świadomość zmiany. Zmiany są kluczem całego procesu, przez który przechodzisz. Te zmiany są dosłowne, one są również znakami dla Ciebie, że się zmieniasz. Jest konkretna lekcja, która będzie na ten temat, w ciągu następnych kilku miesięcy, podczas której omówimy więcej z tych szczególnych zjawisk.


10 PYTANIE: Tobiaszu, jeśli mogę spytać, jak pracuję? Wstawiłem do Piekarnika Łaski moje poprzednie wcielenia.
TOBIASZ: Jak powiedzieliśmy na początku tego spotkania dzisiaj, zmiany zachodzące w Tobie i Shaumbra wprawiają nas w osłupienie. Te zmiany wywołują łzy w naszych oczach i oczach innych. Teraz, chcecie szybkich zmian. Chcecie bardziej przyspieszać i rolą Karmazynowej Rady jest równoważenie. Pozwoliłeś na położenie naszej ręki na zaworach – zaworach otwierających lub zamykających, i dlatego regulujemy zmianę prędkości. Widzimy, gdzie należy zwolnić, kiedy chcesz iść zbyt szybko. Chcesz przedostać się przez ten proces szybko i przechodzisz to szybko! Wiemy, że byłyby konsekwencje w fizycznej, umysłowej i duchowej równowadze, gdyby zdarzało się to zbyt szybko. Więc jedna z naszych ról ma pomóc regulować, ma regulować prędkość, w jakiej zmiany następują.
W odpowiedzi na Twoje pytanie – Wybitnie!


11 PYTANIE: Tobiaszu, mówiłeś, że w naszych ciałach zajdą zmiany, których lekarze nie będą w stanie wyjaśnić. Czy będą nam mogły odrastać organy, kończyny i zęby? Jak długo trzeba czekać abyśmy mogli doświadczyć tego?

TOBIASZ: To nie zaczyna się w granicach Waszej biologii , mieć tą zdolność do robienia tego. Nie widzimy, aby miało zdarzyć się za Twego biologicznego życia. Z drugiej strony, drodzy przyjaciele, nie zamierzamy ograniczać Waszych umiejętności jako twórców.. Po prostu chcemy Wam podkreślić, że klucze do robienia tego niekoniecznie są na miejscu. Jednakże, jeśli jest z Twojej strony dość namiętności, i jest dobra komunikacja z własną biologią i duchowością, rzeczywiście masz potencjał stworzenia tego. Kiedy nowe wejdzie, w szczególności do tych, którzy są tu zebrani tego wieczoru, to wejdzie do biologii, dostarczy pierwszych kluczy do odrodzenia organów i odmłodzenia. To będzie pierwsza z rzeczy wprowadzających w osłupienie Waszych naukowców.
Teraz, jest wiele rzeczy, które jednak możesz zrobić w swojej biologii. Będziecie szybciej zdrowieć, jak mówiliśmy. Możecie ułatwić porozumienie między poszczególnymi organami. I ponownie, wiele z tego, do czego jesteś zdolny zrobić w swojej aktualnej biologii teraz, zbije z tropu lekarzy zajmujących się Tobą. Wiele z tego, co robisz w swoim aktualnym emocjonalnym i duchowym stanie, zbije z tropu nawet osoby mające zdolności parapsychologiczne, którzy patrzą się na stare energetyczne drogi. Gdy oni popatrzą na Twoją aurę, nic nie zobaczą! I oni pomyślą, że Ty jesteś martwy! (śmiech publiczności). Tak będzie, ponieważ oni patrzą w niewłaściwe miejsce. Przeszliście wiele zmian, ale to, o co pytałeś, z dosłownym odradzaniem organów i tkanek, jest nieco trudnym wyzwaniem, ale oklaskujemy Twoje próby. Twoje wysiłki pomogą ustawić energetyczne klucze dla przyszłych generacji.


12 PYTANIE: Tobiaszu, kiedy Pracownicy Światła spotykają własną jaźń, i w następstwie tego rozpadają się małżeństwa a rodziny przechodzą kryzys z nagłymi zmianami – jak to wpływa na położenie dzieci – jest to drastyczna, nagła i czasami brzydka sytuacja. Czy oni zgodzili się w swoich kontraktach na te trudności? Jest to OK.?

TOBIASZ: Na najgłębszych poziomach w nich jest wiedza i zrozumienie, że istnieje potencjał wystąpienie tego. Jeśli przyjrzysz się swojej sytuacji, zauważysz, że również oni dają bodziec do tego. Oni wpływają na plan, i kiedy nie idziesz swoją ścieżką, oni będą pomagać wam wrócić na nią. Pamiętajcie, że oni również się uczą. Miłość, którą Wy ostatecznie otaczacie ich, chroni ich przed głębokimi ranami i bliznami tego emocjonalnego procesu.


13 PYTANIE: Kochany Tobiaszu, niedawno przechodziłem coroczny fizyczny test, który wykazał zmianę. Wiem wewnętrznie, że w moim ciele nie ma żadnej choroby. Jak mogę uniknąć dalszych badań według teorii czwartej, przeźroczystej kulki? P.S: Ukradłeś moją teorię wyrzucania w powietrze produktów wyjętych z Piekarnika (z uśmieszkiem na twarzy)

TOBIASZ: Rzeczywiście, ukradliśmy Twoje pomysły! Powiedzieliśmy przecież, że po prostu bierzemy to, czego się uczycie – z głębokich, nieświadomych poziomów – i przekładamy je dla Was. Dziękujemy za Twój wkład.

(dodane później) Testy są bardzo odpowiednie. To pokaże Ci, jak stwarzasz zmiany zdrowia i tworzysz równowagę wewnątrz. To będzie dowód dla Ciebie i innych, że leczenie z pomocą łaski jest skuteczne. Będzie interesujące porównać testy i zobaczyć zmianę rezultatów w przyszłym czasie. Teraz, kiedy lekarze będą zaintrygowani, i nie będą umieli wyjaśnić postępu leczenia, które zachodzi w Tobie, daj im po prostu kopie przekazów Tobiasza (śmiejąc się)


14 PYTANIE: Wiele razy, kiedy wchodzę do swego nowego domu, jestem otoczony kręgiem istot w szkarłatnych pelerynach. Kiedy wszedłem tam pewnego dnia, otrzymałem białą szatę, szkarłatną pelerynę i miecz. Usłyszałem, jak ktoś do mnie powiedział, że zająłem swoje miejsce w Radzie, że jestem pozdrawiany. Zobaczyłem swego sobowtóra w środku kręgu i zaczęliśmy się łączyć. To zdawało się bardzo prawdziwe. Ginger miała podobne doświadczenia w łączeniu; stwierdzamy, że często mamy podobne doświadczenia w nowym domu, nawet kolory identyczne. Będziemy obydwoje zadowoleni, jeśli otrzymamy potwierdzenie tego, dziękuję.

TOBIASZ: Jest to interesujące pytanie, ale odpowiedź jest nieco trudna. Karmazynowa Rada poniekąd przychodzi do Ciebie. Podchodzimy do Ciebie, i poniekąd kiedy stapiamy nasze energie, to jest tak, jakbyś Ty pozwalał nam być Twoją radą. Cauldre mówi tu, że nie odpowiadamy zbyt dobrze, ale powiedzielibyśmy, że nie musicie robić niczego aby zostać zaakceptowanym na naszym poziomie, z tego względu, że nasz poziom jest niższy niż Twój. Ty przyjmujesz nas do siebie.
Biała szata, którą widziałeś, jest uznaniem z Twojej strony czystości, którą jesteś. Zrozum, drogi przyjacielu, my nie siedzimy w napuszonym miejscu. To jesteś Ty! Śmiejemy się i uśmiechamy, żartujemy z Tobą, ponieważ jeszcze tego nie widzisz. Będziemy i będziemy Wam przypominać, że Krąg jest tworzony przez Was. To jest najlepszy sposób, w jaki mogliśmy odpowiedzieć na to. Jest naturalne dla Shambry mieć podobne doświadczenia, ponieważ wszyscy idziecie razem do nowej energii. (chichocząc) macie coraz więcej upoważnienia w tej podróży. To jest indywidualna podróż, a jednak tą podróż odbywają wszyscy z rodziny. Rzeczywiście nigdy nie jesteście sami!


15 PYTANIE: Tobiaszu, zaakceptowałem swoją ludzką jaźń, uwolniłem gniew i poczucie winy, ale nie mogłem uczynić żadnej zmiany w strachu przed przyszłością, zwłaszcza w związku z pieniędzmi. Czy możesz mi dać jakieś sugestie?

TOBIASZ: Kochany, przyjdzie czas, gdy będziesz musiał przekroczyć te strachy, i to będzie największe i najtrudniejsze wyzwanie. Wyobraź sobie, zobacz siebie, albo nawet wyraź to słowami, że przekraczasz przez nie, że je akceptujesz, że jesteś zdecydowany na boską równowagę. Twoje złudzenia wydają się tak wielkie dla Ciebie, że ledwo możesz je zmieścić w Piekarniku Łaski. One wydają się tak wielkie, i one są wypełnione tak obawą, że zamieniłeś te złudzenia w olbrzymy. Im więcej energii poświęcasz tym strachom, tym trudniejszym wyzwaniem będzie przekroczenie ich. Zrozum, że ludzkie lęki dotyczą obszaru związków, obszaru obfitości, obszaru zdrowia i obszaru poczucia własnej wartości. Zrozum, że strachy, te kwestie nie są prawdziwe. One tylko wydają się być rzeczywistymi, kiedy poświęcasz im energię. Specjalnie dla ciebie mówimy, że teraz jest czas dla Ciebie pozwolić sobie je przekroczyć, chociaż wydają się takie przerażające. Pozwól sobie przekroczyć te złudzenia i zrozum, że we wszystkim jest Boska Równowaga, która nadchodzi od wewnątrz ciebie. Pozwalaj swej boskości przynieść równowagę w obszarze obfitości. I wtedy tak będzie!


16 PYTANIE: Tobiaszu, w tym tygodniu wysłałem Cauldre (Geoffrey Hoppe)e-mail o szczególnym człowieku w moim życiu. Czy jest on tą istotą, o której myślę, że jest? I mógłbyś mi teraz odpowiedzieć na ten e-mail?

TOBIASZ: Prosimy Cię byś zamknął okna, zaciągnął żaluzje i pobył w swoim nowym domu, właśnie posiedział w swoim Wewnętrznym Pokoju. Mój drogi, mój drogi, będziesz kontynuował te wyboiste drogi, dopóki nie zaakceptujesz tego, kim jesteś. Przestań poszukiwać zewnętrznych wskazówek. To co zewnętrzne, nie wypełni pustki w Twoim życiu. Jest tak dużo piękna w Tobie, tak dużo piękna wokół Ciebie! Promieniujesz takim pięknem, ale postanowiłeś nie akceptować tego. Proszę Cię, byś usiadł w swoim Wewnętrznym pokoju. I proszę, mój drogi, zamknij drzwi, zaciągnij żaluzje i zacznij dostrzegać wewnętrzne piękno. Wtedy zobaczysz, czym te zewnętrzne stosunki są - zobaczysz co jest w nich naprawdę.


17 PYTANIE: Tobiaszu, czy jest wyraźny, wymierny sposób na identyfikację 12 splotów DNA? Jeśli tak, to jaki?

TOBIASZ: Tak, rzeczywiście jest. I to wymagałoby dłuższej dyskusji. Powiemy tylko, że są ci, którzy zaczynają nad tym pracować i zaczynają to rozumieć. Nadejście tego, co nazywamy matematyką „quad”, pomoże zdefiniować te sploty, i to pomoże zdefiniować je w sposób, w jaki nie mogło być zrobione nigdy wcześniej. Co więcej, byłaby to cała dyskusja, i wiele w niej byłoby spekulacjami z naszej strony. Więc nie pójdziemy dalej z tym tematem, poza to, że zobaczysz kwantyfikację 12 splotów DNA w waszych czasopismach medycznych i naukowych z Twojego życia.


18 Pytanie: Kochany Tobiaszu, w pewnej chwili nazwałeś nas Mistrzami Światła (lightmasters), zamiast Pracownikami Światła (lightworkers). Zechciałbyś to skomentować? Dziękuję.

TOBIASZ: Nazywamy Was Mistrzami Światła, ponieważ widzimy was jako Mistrzów Światła. Wiemy, że wykonujecie wiele pracy, wiele pracy i rzeczywiście jesteście mistrzami. Istoty, które są w zewnętrznym kręgu dzisiejszego wieczora, które nie były na Ziemi nigdy wcześniej, widzą wasze mistrzostwo. Trudno Wam przyjąć tą wyniosłą rolę, ponieważ, jak powiedzieliśmy wcześniej, są cztery obszary i czwarty z nich dotyczy poczucia wartości. Drodzy przyjaciele, zaglądajcie głębiej w ten obszar. Zacznijcie rozumieć, że praca, jaką wykonujecie jako Pracownicy Światła odbywa się na bardzo cienkiej granicy. Jesteście na samej krawędzi tej transformacji próżni do tworzenia. To dlatego nazywamy was Mistrzami Światła i korzystamy z tych terminów zamiennie – pracownicy i mistrzowie.


Teraz, kochamy być z Wami. Wiemy, że Wasza biologia nie wytrzymuje za dobrze tych długich godzin, ale wysoko sobie cenimy nasze okazje do połączenia się z Wami. Przypominamy Wam, że możecie brać wewnętrzny spokój i wewnętrzną wiedzę z naszego wspólnego połączenia, nawet po zakończeniu tego spotkania. To jest Wasze, posiadacie to.

Kończymy na tej notatce dziś wieczorem: powiedzieliśmy dużo o” cztery”, mówiliśmy o „quad”, mówiliśmy o czterech obszarach; mówiliśmy o czterech kulkach. Dużo jest tej liczby cztery. To nie jest sprawa numerologii, drodzy przyjaciele. To nie jest coś, co nazwalibyście świętą liczbą. To jest liczba zmiany w energiach i świadomości. Liczba „4” zawiera wibrację naszą (N-A-S-Z-Ą-)[ The number "four" contains the vibration of "our" ( O-U-R ) which relates to the new energy between you, your human self and your new awakening divine self], , która ustosunkowuje się do nowej energii między tobą, twoją ludzką jaźnią i twoją własną , budzącą się boską Jaźnią. To jest „twoje”
I, drodzy przyjaciele, serdecznie dziękujemy za wspólny czas. I jak zawsze przypominamy – nigdy nie jesteście sami.

I tak to jest.

---------------------------------------------------------

Tobiasz z Karmazynowej Rady (the Crimson Council) jest prezentowany przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado. Historia Tobiasza, z biblijnej Księgi Tobiasza, jest dostępna na witrynie www.crimsoncircle.com. Materiały Tobiasza są oferowane bezpłatnie od sierpnia 1999, momentu kiedy jak powiedział Tobiasz ludzkość przekroczyła potencjał destrukcji i wkroczyła w Nową Energię.

The Crimson Circle jest światową siecią ludzkich aniołów, którzy są pierwszymi przechodzącymi w Nową Energię. Kiedy doświadczają radości i wyzwań statusu wstępujących, pomagają innym ludziom w ich podróży poprzez dzielenie się, troskę i przewodnictwo. Ponad 40,000 ludzi odwiedza witrynę Crimson Circle każdego miesiąca ,aby przeczytać ostatnie materiały i dyskutować o swoich doświadczeniach.

The Crimson Circle spotyka się co miesiąc w Denver, Colorad, gdzie Tobiasz prezentuje ostanie informacje poprzez Geoffrey’a Hoppe. Tobiasz twierdzi, że on i inni z niebiańskiego Crimson Council channelują w zasadzie ludzi. Według Tobiasza, czytają oni nasze energie i przekazują naszą własną informację z powrotem do nas, abyśmy mogli zobaczyć to z zewnątrz, podczas gdy doświadczamy tego wewnątrz. Zebrania Crimson Circle są otwarte dla wszystkich, ale wymagane są RSVP. Nie trzeba do niczego wstępować ani wnosić jakichś opłat. The Crimson Circle czerpie swój dostatek poprzez otwartą miłość i dary Shaumbry z całego świata.

Najwyższym celem Crimson Circle jest służba w charakterze ludzkich przewodników i nauczycieli tym, którzy idą ścieżką wewnętrznego duchowego przebudzenia. Nie jest to misja ewangelizacyjna. Raczej, wewnętrzne światło doprowadzi ludzi do progu waszych domów po wasze współczucie i troskę. Będziecie wiedzieli co robić i czego nauczać w tej właśnie chwili, kiedy unikalna i cenna istota ludzka, która zamierza wyruszyć w podróż Mostem Mieczy, przyjdzie do was.

Jeśli to czytasz i masz poczucie prawdy i związku z tym, to jesteś członkiem Shaumbry. Jesteś nauczycielem i przewodnikiem ludzi. Pozwól nasieniu boskości wewnątrz siebie zakwitnąć w tej chwili i w czasach, które nadejdą. Nigdy nie jesteś sam, ponieważ masz rodzinę na całym świecie i aniołów wokół siebie.

Ten tekst może być swobodnie rozpowszechniany bez opłat, na zasadzie niekomercyjnej. Prosimy o zawarcie informacji w całości, łącznie z tą notą. Wszystkie inne wykorzystania tekstu muszą być zatwierdzone na piśmie przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado.

© Copyright 2000 Geoffrey Hoppe, P.O. Box 7328, Golden, CO 80403. E-mail to [email protected] All rights reserved.

Translation: przy użyciu translatora Elżbieta Udałowska. E-mail [email protected]