Lekcja 3: „ Życie w boskiej chwili ”

Pytania i Odpowiedzi


14 październik 2000

TOBIASZ: I tak to jest, drodzy przyjaciele, że kontynuujemy nasze spotkania w tym kręgu. Przebywamy w tej boskiej chwili, wspólnie z Wami. Mamy wiele pytań dla Was, chociaż wiemy, że jest to Wasz czas na zadawanie pytań. To nie jest odpowiednie dzisiejszego wieczoru, ale postawimy Wam kilka pytań. Poprosimy o odpowiedź w ciągu następnych kilku dni. Nigdy wcześniej tak duża grupa ludzi nie przechodziła przez proces budzącej się boskości. Są dziesiątki tysięcy Lightworkers, którzy budzą się w tym momencie.

Pytamy Was, jak to przebiega. Jak czuje to Wasza biologia? Pytamy, jak reagujecie na to emocjonalnie? Pytamy Was, co zachęca Was do przechodzenia tej zmiany.
Wszystko jest ważne. Ciekawi nas, jak przebiega ten proces w Was, Wasze nowe zrozumienia, Wasza nowa mądrość, jak to sobie uświadamiacie. To wszystko jest nowe. Prosimy więc Was,
komunikujcie się z nami, dzielcie się z nami, chcemy uczestniczyć w doświadczeniach które teraz przeżywacie.

Pytamy Was, jak to jest chodzić samotnie ścieżką, ponieważ wiemy, że to powoduje uwalnianie wielu starych rzeczy, starych układów w pracy, że stawia to wiele wyzwań przed Wami. Prosimy, dzielcie się tym z nami, ale ostatecznie to nie my będziemy odpowiadać na Wasze pytania. Będziemy zbierać się w taki sposób w grupach i to Wy będziecie na nie odpowiadać. Naprawdę, to Wy jesteście nauczycielami.

Teraz możemy wywołać trochę zażenowania u Cauldre (Geoffrey Hoppe) dzisiejszego wieczoru. Odpowiemy na pytanie, zanim to się pojawi. Pytaliście nas, kim jest Tobiasz. Nasz przyjaciel nie
bardzo chciał, abyśmy tu przyszli dzisiejszego wieczoru.
Księga Tobiasza opowiada historię, (pauza)…- nasz przyjaciel po prostu nie chce byśmy o tym mówili – opowiada historię Tobiasza Sr. i Tobiasza Jr. co spowodowało u Tobiasza Sr. utratę wzroku, jak stracił swój majątek. Jak wysłał swojego syna, młodego Tobiasza, po odebranie pieniędzy, które pozostawił w depozycie. Tobiasz Jr. przeżył wiele przygód po drodze, wiele się nauczył i ostatecznie przywiózł te pieniądze. Przywiózł również specyfik, który przywrócił wzrok Tobiaszowi Sr.

Zatem w Księdze Tobiasza opisane są historie dwóch Tobiaszy. Moja, Tobiasza, i Tego, który mówi przez Cauldre… Ja jestem Tobiasz Senior. Tobiasz Junior siedzi tu teraz na krześle i przekazuje wiadomości dla Was. Nazywam go Cauldre. Mówię o nim z miłością, pamiętam go dobrze jako mojego syna. I, on nie lubi tego za bardzo (śmiech publiczności). Honoruję go dzisiejszej nocy, dziękuję mu za pracę, którą wykonuje, za wywiązanie się z kontraktu, który na siebie przyjął. To była umowa, którą zawarliśmy dawno, dawno temu. Kiedy ja postanowiłem nie wracać już na Ziemię, on zgodził się pójść naprzód, zgodził się na naszą współpracę. Z powodu naszej bliskiej energii i głębokiej miłości do siebie, Cauldre zgodził się na dokonywanie przekazów dla Szkarłatnej Rady. Zgodził się przekazywać energię Szkarłatnej Rady na Ziemię kiedy nadejdzie odpowiedni czas. Teraz, kochany Synu, jest to już poza nami. Stało się to znane.
To sprawiło mi przyjemność (chichocze) i teraz ucieszymy się słuchając Waszych pytań.


PYTANIE 1: Dlaczego ujawniasz to w tym momencie?

TOBIASZ: Dzisiejszej nocy, po naszej stronie zasłony odbyła się ceremonia. Tak, nawet my, po naszej stronie zasłony mamy swoje ceremonie, nasze własne uroczystości. Wcześniej, zanim zaczął się przekaz dzisiejszego wieczoru, odbyła się uroczystość dla młodego Tobiasza. Został doceniony dla pracy, którą wykonał. To była piękna ceremonia. Wypełniona szkarłatem. Młody Tobiasz otrzymał nowy Miecz. Został zaproszony do zasiadania w Szkarłatnej Radzie, do przewodzenia. To była chwila, w której ja, kiedyś jego ojciec, byłem najdumniejszy z tego powodu. To dlatego o tym mówimy teraz.


PYTANIE 2: Na niedawnym spotkaniu małej grupy wspominałeś, że cyfrowa technika łączy się z dualnością. Wspominałeś, że musimy utrzymywać równowagę świadomości i technologii. Czy możesz o tym powiedzieć więcej?

TOBIASZ: Cyfrowa technika ilustruje dwoistość. Istnieje jako plus i minus, albo „0” i „1”. To są dwie oddzielnie współdziałające energie. Gdy Twoi naukowcy poznali wartość tej cyfrowej techniki – przeciwstawne siły współpracujące razem, tworzące coś nowego – to przeniosło całą technologie w nową erę. To pomogło stworzyć takie rzeczy jak komputery, gry komputerowe. To stworzyło nowe technologie komunikacyjne. To pomogło usprawnić komunikację i przyspieszyło przejście energii na Ziemi.
W przeszłości, technologia w przeszłości, była nadużywana, jak określiłbyś to. Technologia była nadużywana na Atlantydzie i rezultaty były całkiem inne od oczekiwanych. Teraz nastąpiło połączenie rozwoju technologii i świadomości duchowej. To pomogło Wam, oświeconym ludziom, połączyć technikę z waszymi najgłębszymi duchowymi aspektami.

Twoim następnym krokiem w tym procesie będzie „quad”matematyka, ponieważ, jak mówiliśmy wcześniej, z nowymi odkryciami zasadniczo przyspiesza to, co nazwiesz podwójną technologią cyfrową. Jeśli jeszcze raz popatrzysz na liczbę 4, zaczniesz rozumieć siłę, jaka się za tym kryje. I te odkrycia, jak mówimy, nastąpią w ciągu kilku lat Twojego czasu. Nawet rok 2011 daje liczbę 4, rok czwórki, który jest przedostatnim rokiem przejścia, końcowego przejścia w 2012. Następuje teraz duże połączenie między technologią a świadomością, połączone z rozwojem duchowym. W przeszłości zabrakło tego połączenia.


PYTANIE 3: Mój przyjaciel i ja zobaczyliśmy, jak na naszych oczach zniknął człowiek. Kim on był, i jaka to była dla nas informacja?

TOBIASZ: Naprawdę, to on nie egzystował w tym miejscu. To było złudzenie, wysoce realistyczne złudzenie. To złudzenie ustało, gdy przekazał on Tobie wiadomość. To nie była ustna wiadomość, to było przekazane każdemu z Was przez umysł. Jeżeli przyjrzysz się temu, zrozumiesz co Wam przekazał. To nie była fizyczna jednostka. Był komponentem energii, która powstała tam specjalnie dla Was.


PYTANIE 4: Tobiaszu, mówiłeś o naszym życiu, w którym trwaliśmy i cierpieliśmy. To zaprzecza twórczemu wyrażeniu Boga Ja Jestem, że to pozwoliło nam rozumieć, wzrastać i rozwijać przez doświadczenie cierpienia, i że teraz jest czas na wielkie świętowanie naszych osiągnięć.

TOBIASZ: Dlatego Was honorujemy. Honorujemy Was, dla Waszych doświadczeń, które przeszliście. Wiemy, że teraz w Waszym życiu jest coraz więcej radości. Coraz więcej obfitości. Ale również nie przestaniemy Wam dziękować, że trwacie w tym nadal. Pamiętamy, że pozostajesz na tym świecie każdego dnia. Przechodzicie przez wiele wyzwań, które pojawiają się przed Wami. Gdy zbieramy się tu razem, w tej grupie, uznajemy to i dziękujemy za przechodzenie tych trudności. Honorujemy Was za miłość i bezinteresowność, z którą to robicie. Ale również przychodzimy tu pomagać przez krótką chwilę, zmywamy ból, smutek i trudności, które przechodzicie. Wiemy jak trudne są te wyzwania.


PYTANIE 5: Z nie-dualistycznej perspektywy wszystkie wymiary tworzenia maja równą wartość i zamierzenia. Tak naprawdę, z perspektywy Ducha, plac zabaw 3-D przygotowywany był przez eony czasu na wcielanie. Dlaczego 3-D został skonstruowany wokół dwoistości, dostaje za to kuksańca?

TOBIASZ: Twoja przestrzeń, Twoja energia, która została stworzona wokół Ziemi, Twój materialny wszechświat jest wyjątkowy, nie ma sobie podobnych nigdzie. Jak powiedzieliśmy, powstał on na zewnątrz Wszystkiego Co Jest. To wcale nie był kuksaniec. To jest tylko trudne do przedostania się. Z moich własnych odkryć… bywałem w świecie w wielu, wielu wcieleniach, znalazłem to jako niezwykle trudne, to życie w dualności, odcięcie od połączenia z Duchem. To było przytłaczające. Dlatego mamy tak wiele szacunku i honoru z naszej strony dlatego, co robicie. Wszystkie rzeczywistości, wszystkie wymiary rzeczywiście są ważne, ale żaden z nich nie umożliwia tego rodzaju doświadczenia. To jest najważniejsze, dostarcza największego potencjału do nowego tworzenia.


PYTANIE 6: Czy zmiany w naszych fizycznych ciałach będą widoczne w przeprowadzonych badaniach krwi i DNA?

TOBIASZ: Tak rzeczywiście będzie, nie tylko dla tych, którzy czytają waszą energię, lecz także w badaniach pod mikroskopem, chociaż to będzie zauważalne trochę później. To będzie nieco wstrząsające. Będziecie proszeni o wielokrotne sprawdzanie waszych wyników. To jest dobre, że pytasz o to teraz, ponieważ jest w tym potencjał wywołania strachu, że jest to niewłaściwe, że jest w tym stan choroby. Przypominamy Wam, aby po prostu przebywać w boskiej chwili, w czasie gdy pozwolicie im się badać, jeżeli to wybierzecie. Oni zaczną zauważać subtelne różnice, które będą najłatwiej dostrzegalne, szczególnie w strukturze komórkowej. Oni zauważą zmianę w tych zewnętrznych elementarnych obszarach waszej biologii, włączając w to waszą skórę, włosy, wasze oczy. I również zauważa oni różnicę w składzie krwi, w równowadze białych i czerwonych krwinek, a także krwinki te przyciągają teraz nowe typy komórek, dostarczających leczenia i zapobiegających chorobom.


PYTANIE 7: Czy my, jako nauczyciele będziemy słownie rozpowszechniać informację, czy raczej energetycznie, pozawerbalnie?

TOBIASZ: To będzie odbywać się na oba sposoby. Będzie dużo pracy, którą wykonacie na niewerbalnych poziomach, ponieważ coraz lepiej rozumiecie swoją boskość i dynamikę nowej energii. Znaczna część pracy, którą wykonujecie, szczególnie zostanie przekazana niewerbalnie. Ale ludzie, którzy do Was przyjdą będą mieć wielkie zapotrzebowanie na słowną informację. Tak więc będziecie rozmawiali z nimi, uspokajali ich i pomagali im zrozumieć co się dzieje.


PYTANIE 8: Tobiaszu, na czym polega bycie w boskiej chwili w codziennym życiu? Łatwe jest to robić to tutaj, w gronie rodziny, ale…

TOBIASZ: Drodzy przyjaciele, nigdy nie powiedzieliśmy, że to będzie łatwe. W tej dzisiejszej energii łatwo jest odczuwać tą boską chwilę. Przenieście tą praktykę do codziennego życia. To wymaga poświęcenia. Ale to nie jest walką. To nie powinno być trudne. Kiedy świadomie zaczniesz podejmować tą praktykę, będzie to coraz bardzie naturalne dla Ciebie. Kiedy znajdujesz się w sytuacji wyzwań w pracy, po prostu stań za niskim murkiem. Zatrzymaj się w boskiej chwili i pozwalaj. Zaczniesz zauważać zmiany wokół siebie. Ale musisz rozpocząć to wyrażonym zamiarem zatrzymania się w boskiej chwili, która chce być częścią Ciebie. To się po prostu zdarzy, nie musisz nic robić. Ty po prostu musisz zrobić przestrzeń dla tego.


PYTANIE 9: Czy są jakieś sposoby na podniesienie wibracji, coś takiego jak olejki eteryczne, homeopatia, czy coś w tym stylu?

TOBIASZ: Drodzy przyjaciele, wróćmy do przykładu kamertonu, który omówiliśmy wcześniej tego dnia. Wewnątrz czujesz ten kamerton z dwoma widełkami, które wibrują w różnych częstotliwościach, przeciwstawnych częstotliwościach. Teraz zacznij pozwalać im drgać harmonijnie. To będzie najpotężniejsza rzecz, jaką możesz dla siebie zrobić. To jest w Tobie. To jest w Twoim DNA. To jest Twoje. Już to posiadasz. Te inne rzeczy o których mówisz – nie posiadasz ich. Musisz wyjść, kupić je, zastosować, przyjąć do siebie. Widzisz to? To nie jest potępienie dla jakiekolwiek produktu, których wartość uznajecie. Ale do czasu, gdy nie rozpoczniesz tego wewnątrz, one nie będą miały wielkiego wpływu na Ciebie. Stosowałeś to w swym życiu dotychczas. Używasz tych rzeczy i masz z tego przelotną radość, która z nich pochodzi. Krótką i chwilową ulgę, ale to nie trwa długo. Rozpocznij to od wewnątrz. Kiedy do tego dołączysz w przyszłości te substancje, będą one o wiele bardziej skuteczne i intensywne. Zadaj sobie również to pytanie wyciągając swój portfel, czy to rzeczywiście jest ci potrzebne.


PYTANIE 10: Jaką rolę w nowej energii odgrywa rozmyślanie?

TOBIASZ: Całkiem prostą, jeśli jeszcze tego nie wiesz (chichocząc). I teraz Cauldre płoszy się i pyta, czy zaczniecie rzucać czymś w niego (śmiech publiczności). Twoje rozmyślania dotyczyły przeważnie uznania i walki. Tak naprawdę one pomogły Tobie dostać się do tego punktu. Prosimy cię abyś honorował tą część siebie. Ale kiedy wyruszasz do nowej energii, nie potrzebujesz siadać codziennie przez określony czas i walczyć z myślami przychodzącymi do Twego umysłu. Wszystko czego potrzebujesz, przyjacielu, to pozwalać i przyjmować Wszystko Kim Jesteś. Przyjmij siebie. Bądź w boskiej chwili. Poczujesz, że jest Ci potrzebna chwila czasu dla siebie, ale to poruszy w tobie rzekę mądrości, miłości, płynące przez Ciebie, raczej to, niż zorganizowane myślenie. Wszystkie te rzeczy dobrze Ci służyły, ale już nie ma potrzeby wracania do starych książek. To jest naprawdę nowa energia. Kiedy zaczynaliśmy serię tych spotkań, kiedy zaczynaliśmy mówić do tej grupy o nowych rzeczach, ostrzegaliśmy, że niektóre będą trudnymi wyzwaniami. To wszystko w pewnym sensie doprowadziło Was do tego punktu.


PYTANIE 11: Co możesz nam powiedzieć o związkach miłosnych, szczególnie dla samotnych Lightworkers?

TOBIASZ: To jest jeden z trudniejszych obszarów, dla wielu z tych, którzy w duchowej drodze znajdują się w pojedynkę. Wiemy, ze w sercach jest pragnienie na więź z innymi. Ale jest powód, dla którego poświęciłeś sobie ten cichy czas, to bycie z samym sobą. Tak jest, abyś w pełni mógł się skupić na Twoim własnym procesie, bez zakłóceń. Rzeczywiście, to nie jest tak, że jesteś samolubny, albo niezdolny do miłości, ale wybrałeś, by samotnie przedostać się przez procesy nowych energii, abyś mógł stać się nauczycielem w nowej energii. Ponieważ żyjesz w boskiej chwili, gdzie panuje równowaga i harmonia – o, oni zostaną przyciągnięci do Ciebie. Oni zobaczą wasze światło. Oni zrozumieją, a następnie to będzie dla Ciebie rozpoznane, co jest dla ciebie dobre w tym momencie. Znamy to wyzwanie na tej ścieżce. To jest trudne widzieć innych w sklepach, restauracjach, parkach, widzieć ich związki. Ale, drodzy przyjaciele, prosiliście o ten czas samotności. Widzimy jak to zmieniało się, ale to nie jest tak, ze musisz wyruszać na zewnątrz i szukać. To zostanie Ci przyniesione w całej stosowności.


PYTANIE 12: Tobiaszu, znalazłem dom, który chcę kupić. Pozostając teraz w boskiej chwili, jak kontynuować tą transakcję? A także jak planować wakacje teraz?

TOBIASZ: To jest odpowiednio jak w metaforze twojego nowego domu, który teraz przyszedł dla Ciebie. Prosimy Was zajrzeć w siebie, aby pozwolić kamertonowi wibrować w równowadze, pozwolić na harmonię. W takim razie wszystkie irytujące przy takich okazjach sprawy, których zwykle doświadczałbyś w sytuacji kupna domu, rozwiążą się same. Rzeczywiście będziesz musiał być obecny, będziesz musiał wyrazić zamiar bycia w tym domu, ale papierkowa robota, Twoje pożyczki, Twoje plany i wszystkie inne procesy będą zdawały się płynące same. Teraz, jak wiesz, wiele razy będzie zdarzać się coś w ostatniej chwili. To nie zostanie dla ciebie przygotowane z wyprzedzeniem. Po prostu uwalniaj wszelkie strachy z tym związane i to będzie radosna grą. Z Twoimi wakacjami – nasz przyjaciel Cauldre nie jest w tym dobry, co mu przypominamy teraz, gdy czujesz, że jest to czas zrobić przerwę dla odnowienia swej energii, po prostu stwórz ten czas. Użyj go, aby ponownie naładować się energią.


PYTANIE 13: Mój siedmioletni syn miewa często koszmary nocne, i opisuje on liczby stające się coraz wyższe, rzeczy poruszające się zbyt szybko i on fizycznie czuje się chory od tego. Mówi, że jest mu wtedy tak smutno. Czy możesz udzielić mi jakiejś informacji, co ja mógłbym zrobić dla niego?

TOBIASZ: Wielu śni ciągi liczbowe, schematy liczb. To nie jest niezwykłe. Rzeczywiście występuje teraz przyspieszenie prędkości w górę z energii i częstotliwości. Niektórzy, z pewnym typem nastawienia, dosłownie śnią o liczbach. Robił to również nasz przyjaciel Cauldre. To, co widzi w swoich snach Twój syn, to widzi tworzenie siatek, o których mówiliśmy wcześniej, ale on widzi matematyczną podstawę tego. On również widzi szybkie przyspieszanie wydarzeń, technologii, doświadczeń, przyspieszenie nadejścia tego, co nazywacie kwantowym skokiem. To rzeczywiście przyprawia fizyczne ciało o mdłości, wywołane na głębokim poziomie. To jest dla niego proste. Proś go wcześniej, zanim zaśnie, aby nie widział tego jako cyfry, ale jako obrazy, które stwarzają rzeczywistość.


PYTANIE 14: W zeszłą sobotę, razem z przyjacielem postanowiliśmy pójść do baru Fort Carson, w bazie wojskowej. Otrzymaliśmy instrukcję, ale dwa razy trafialiśmy na ciemne budynki, bez oznakowań, zamknięte drzwi i żadnych samochodów na parkingu. Byliśmy pewni, że to nie może być bar. Później z tego samego kierunku wróciliśmy ponownie do tego budynku, pół godziny później, o 11:00 PM. Światła były zapalone, a nam powiedziano, że bar jest czynny od 7:00 PM, ale teraz go zamykają. Czy tam było dla nas jakieś niebezpieczeństwo, jakiś omen dla nas? Dziękuję.

TOBIASZ: Całkiem po prostu, to nie było odpowiednie miejsce dla Was. Lightworkers będą znajdować coraz więcej takich zdarzeń dziwnych. I co więcej, zawsze wtedy szukajcie liczby 4, włączonej w tą sytuację. To będzie wskazówka dla Was, aby nie przeżywać strachu czy paniki, ale by zrozumieć, że jesteście na drodze wielu zmian.


PYTANIE 15: Chciałem wyruszyć w podróż dookoła świata. Szukam podpowiedzi, czy to jest teraz właściwe?

TOBIASZ: To nie jest teraz najbardziej odpowiednie w tym momencie. To nie jest teraz właściwy czas na tą podróż. (Wzywamy tu do pomocy innych). Odbywasz teraz podróże, które nie mają fizycznego kształtu. Odbywasz dalekie podróże w nocy. Ale nie zapamiętujesz żadnej z nich. To wywołuje w Tobie pragnienie odbycia podróży dookoła świata. Ale to nie jest teraz odpowiedni czas na to, może później. Są powody, dla których nie powiemy teraz więcej.


PYTANIE 16: Jakiś czas temu kazałeś mi moczyć się w wannie, w soli morskiej. Czy mam kontynuować robienie tego?

TOBIASZ: Często polecamy Lightworkers, każdemu, jak jeden mąż, ten najbardziej podstawowy leczniczy sposób pomocy dla Was, moczyć się w wannie wody z solą morską. To ma właściwości usuwające nieczystości z fizycznego ciała. To również uwalnia stres. To jest coś, co my bardzo polecamy. To nie znaczy, że przyjmujesz coś do swego ciała. To nie znaczy, że próbujesz się zmienić. Po prostu pozwalasz morskiej soli pomóc ci uwolnić te rzeczy, które już nie są dla was odpowiednie. Znajdujemy to jako bardzo zbawienne dla Lightworkers.


PYTANIE 17: Jeśli nasza stara Jaźń umiera, lub opuszcza nas i teraz pojawiła się nowa własna Jaźń, czy to znaczy, że wznieśliśmy się?

TOBIASZ: Rzeczywiście to nie jest tak, że wasza stara świadomość umiera. Stara Jaźń zakończyła swą podróż, wywiązała się z kontraktu. Stara Jaźń wykonała swą pracę bardzo dobrze i pracowała bardzo ciężko. I teraz może zostać uwolniona. Może wrócić do tego, co nazywamy Domem. Jest w tym wiele honoru. Termin wzniesienie nie jest jedynym który używamy, z powodu nieporozumień, które pochodzą z kościołów i również z waszych materiałów New Age. Przypuszczacie, że wzniesienie natychmiast wyleczy was cudownie, że możesz robić wszystkie rzeczy, że zaznacie wszystkich spraw. Ale, poniekąd tak jest, tak, rzeczywiście wznosicie się. Zmieniacie. Teraz możesz zaakceptować swoją boskość w tej rzeczywistości. Tylko ostrzegamy Cię, abyś nie miał oczekiwań na temat, czym jest wzniesienie. Co więcej, prosimy Was abyście pamiętali, że rzeczy będą całkiem inne niż myśleliście. To będzie potężne i cudowne, ale prosimy Was nie róbcie żadnych założeń co do procesu wzniesienia.


PYTANIE 18: Tobiaszu, wspomniałeś o stresie. Czy doświadczanie boskiej chwili nie uwalnia całkowicie od stresu?

TOBIASZ: Gdy jesteś pogrążony w stresie, a jest to bazowe doświadczenie każdego z Was… to jest najbardziej idealny i najwłaściwszy czas aby stanąć za niskim murkiem i znaleźć się w boskiej chwili. I rzeczywiście stres powoduje, że jest to bardzo trudne wyzwanie, ale kiedy raz zrozumiesz na czym polega bycie w boskiej chwili, mój przyjacielu, bardzo szybko osiągniesz postęp. Będziesz osiągał to coraz łatwiej.


PYTANIE 19: Jesteśmy pozornie coraz bardziej uzależnieni od techniki komputerowej i Internetu. Wygląda na to, że każdy, kogo znam używa komputera w jakiejkolwiek postaci i jakie może to wywołać problemy? Co sądzicie o tym?

TOBIASZ: W sumie Wasza technologia internetowa ma niespełna 12 lat. Wasza technika komputerowa, której używacie dzisiaj w waszych komputerach ma niespełna 30 lat. Jest wciąż wiele rzeczy, które wymagają rozwiązań. Spójrzcie na Internet i spójrzcie na możliwości waszych komputerów, jako na część nowej energii, jako część szybkiego nawiązywania połączeń i przekazywania informacji. Kiedy zrozumiesz, że Internet nie ma stałego adresu w pojedynczym miejscu, to zrozumiesz, że zamieszkuje pod rękami każdego użytkownika, że jego potęga i siła zależy od każdego użytkownika. To wszystko jest poniekąd ilustracją, co przytrafia się waszej boskości, wzrastającej wewnątrz Was. To nie pochodzi z Ducha, albo z miejsca w centrum miasta w niebie, jak tego uczą was kościoły. To nie jest wyjątkowe. To zdarza się Tobie. I tak, jest tam uczenie się pójścia dalej z Internetem. Jest w tym nauka dalsza dla was, ale jest częścią całego Waszego procesu. To jest to, co stworzyliście Wy, nowi twórcy.


PYTANIE 20: Proszę Cię o spostrzeżenia jakie masz na temat mojego związku z partnerem, zwłaszcza w obecnej sytuacji prawnej, która nas dotyczy.

TOBIASZ: Traktujesz to zbyt ostro. Martwisz się zbyt wiele o przyszłość i wyniki tego. I prosimy Cię, bądź całkowicie w boskiej chwili, harmonizuj własne częstotliwości wewnątrz siebie i bądź gotowa zaakceptować każdy wynik, choćby był nie wiadomo jaki. Rozluźnij chwyt, zbyt mocno trzymasz się tej sytuacji. Po prostu uwalniaj i pozwalaj, i zrozum, że to pomoże ci wyćwiczyć się w doskonałości.


PYTANIE 21: Pracuję z nowymi technologiami i chcę otrzymać wyraźne instrukcje tym razem.

TOBIASZ: Jest tam wiele różnych kierunków, w które możesz pójść. My szukamy tu jednego, który pomógłby ci najbardziej (pauza). Jesteś najbardziej uzdolniony dla jednej możliwości, przyspieszania bardziej skutecznego przetwarzania danych. Tak, to będzie potrzebne, nawet systemy nad którymi pracujesz teraz, będą przestarzałe w ciągu kilku następnych lat. Potrzebne jest sprawne obracanie ogromną ilością danych i stanie się to coraz ważniejsze, i będziesz częścią tego.


PYTANIE 22: Czy w tej wibracji teraz, wszystko co my potrzebujemy, jak tu siedzimy w „teraz”, jak tu pracujemy, czy współpracujemy z naszymi aniołami biegaczami?

TOBIASZ: To jest doskonałe pytanie. Są Ci po naszej stronie zasłony, którzy mają tu specjalnie pomagać, ale oni nie mogą za Was tworzyć zamiarów i energii do tego. Biegacze nie robią tego dla Was, ale oni mogą i ułatwiają ten proces. To są warunki Waszego doświadczenia na Ziemi i również wielowymiarowe. Ponieważ zmieniacie własny rezonans, kiedy pragniesz przyciągnąć do siebie wszystkie stosowne rzeczy, oni, poniekąd, pomagają dostarczyć te rzeczy do was. Ci, którzy są na innych poziomach wyrównują bariery, które utrudniają wam dostęp do nich, lub zwalniają przyjście tego do Was. Biegacze, w pewnym sensie, równoważą energię. Oni pracują z Twoją energią, pomagają Ci równoważyć energię, aby rzeczy dotarły do Was w najodpowiedniejszym momencie. Możesz prosić, możesz wyrażać zamiary na ich pomoc, i stawać się świadomym ich pomocy, ale w pewnym sensie oni i tak zawsze robią tą pracę.


PYTANIE 23: Czy teraz przygotowujemy się do tworzenia trzeciego kręgu stwarzania? Czy to zachodzi na dwa poprzednie kręgi tworzenia, jak w Kwiecie Życia? Czy ostatecznie jest siedem kręgów lub sfer tworzenia, jak w kole Kwiatu Życia?

TOBIASZ: Powiemy w tym momencie, że nie ma żadnego trzeciego kręgu tworzenia w efekcie. Jest to nieco trudne do wytłumaczenia. Wróćmy do naszej wcześniejszej dyskusji na temat matematyki „quad”. Jak drugie tworzenie zaczyna się rozwijać, tam nie ma linearnej ścieżki nowego tworzenia. To będzie rozwijać się wykładniczo. To będzie rozwijać się na uporządkowanej podstawie. Dlatego jest tak wielki nacisk kładziony teraz na drugi krąg tworzenia. To stwarza szablon, który będzie używany kiedy wejdziecie w tworzenie matematyki „quad”.


PYTANIE 24: Tobiaszu, mam silne pragnienie, by pójść do Mount Shasta. Powinienem tam pójść?

TOBIASZ: Tak… (duża pauza, śmiech publiczności), gdy pojawia się ochota, która pochodzi od serca, to nie widzimy żadnej przeszkody, aby to zrobić. Mówimy „idź”. Ale mówimy też, nie miej żadnych oczekiwań, co Cię tam spotka. Nie miej żadnego ustalenia z góry.


Drodzy przyjaciele, wyrażajcie zwoje zdecydowane zamiary i energię we wszystkich formach, które tu omawialiśmy, które Wam przekazaliśmy. Prosimy Was, abyście świadomie z tym pracowali, do czasu naszego następnego spotkania, świadomie pracowali nad przyjmowaniem wszystkich rzeczy jakie są, akceptując swoją ludzką jaźń i swoją boską jaźń, a także przebywajcie w boskiej chwili. Im bardziej będziecie nad tym pracować, tym szybciej nadejdą rezultaty dla Was i dla innych.

I przypominamy Wam kolejny raz, wokół Was są istoty towarzyszące, które są zawsze przy Was.

Nigdy nie jesteście sami.

I tak to jest.

-----------------------------------------------------------

Tobiasz z Karmazynowej Rady (the Crimson Council) jest prezentowany przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado. Historia Tobiasza, z biblijnej Księgi Tobiasza, jest dostępna na witrynie www.crimsoncircle.com. Materiały Tobiasza są oferowane bezpłatnie od sierpnia 1999, momentu kiedy jak powiedział Tobiasz ludzkość przekroczyła potencjał destrukcji i wkroczyła w Nową Energię.

The Crimson Circle jest światową siecią ludzkich aniołów, którzy są pierwszymi przechodzącymi w Nową Energię. Kiedy doświadczają radości i wyzwań statusu wstępujących, pomagają innym ludziom w ich podróży poprzez dzielenie się, troskę i przewodnictwo. Ponad 40,000 ludzi odwiedza witrynę Crimson Circle każdego miesiąca ,aby przeczytać ostatnie materiały i dyskutować o swoich doświadczeniach.

The Crimson Circle spotyka się co miesiąc w Denver, Colorad, gdzie Tobiasz prezentuje ostanie informacje poprzez Geoffrey’a Hoppe. Tobiasz twierdzi, że on i inni z niebiańskiego Crimson Council channelują w zasadzie ludzi. Według Tobiasza, czytają oni nasze energie i przekazują naszą własną informację z powrotem do nas, abyśmy mogli zobaczyć to z zewnątrz, podczas gdy doświadczamy tego wewnątrz. Zebrania Crimson Circle są otwarte dla wszystkich, ale wymagane są RSVP. Nie trzeba do niczego wstępować ani wnosić jakichś opłat. The Crimson Circle czerpie swój dostatek poprzez otwartą miłość i dary Shaumbry z całego świata.

Najwyższym celem Crimson Circle jest służba w charakterze ludzkich przewodników i nauczycieli tym, którzy idą ścieżką wewnętrznego duchowego przebudzenia. Nie jest to misja ewangelizacyjna. Raczej, wewnętrzne światło doprowadzi ludzi do progu waszych domów po wasze współczucie i troskę. Będziecie wiedzieli co robić i czego nauczać w tej właśnie chwili, kiedy unikalna i cenna istota ludzka, która zamierza wyruszyć w podróż Mostem Mieczy, przyjdzie do was.

Jeśli to czytasz i masz poczucie prawdy i związku z tym, to jesteś członkiem Shaumbry. Jesteś nauczycielem i przewodnikiem ludzi. Pozwól nasieniu boskości wewnątrz siebie zakwitnąć w tej chwili i w czasach, które nadejdą. Nigdy nie jesteś sam, ponieważ masz rodzinę na całym świecie i aniołów wokół siebie.

Ten tekst może być swobodnie rozpowszechniany bez opłat, na zasadzie niekomercyjnej. Prosimy o zawarcie informacji w całości, łącznie z tą notą. Wszystkie inne wykorzystania tekstu muszą być zatwierdzone na piśmie przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado.

© Copyright 2000 Geoffrey Hoppe, P.O. Box 7328, Golden, CO 80403. E-mail to [email protected] All rights reserved.

Translation: przy użyciu translatora Elżbieta Udałowska. E-mail [email protected]