Materiały Tobiasza

Seria Wzniesienia.

Lekcja 11. „Słuchajcie pieśni waszej duszy”

Pytania i Odpowiedzi


18 lipca 2002

Letnia Konferencja Światła


I tak to jest, drodzy przyjaciele, że zbieramy się jako rodzina, jako rodzina, która podróżowała razem przez tak długi czas. Kiedy wchodzimy do tej waszej przestrzeni, to daje nam taką wielką radość, zobaczenie, jak wracacie ze wszystkich zakątków świata, aby razem stworzyć tą świętą energię. O, będziemy dzielić ze sobą te cudowne godziny przez następnych kilka dni! (na Letniej Konferencji Światła w Santa Fe).

Jeśli przynieśliście swoje niepokoje i troski, to jest to rzeczywiście odpowiednie. Jeśli przynieśliście swoje problemy i ciężary tutaj, to jest to, o co was prosiliśmy. Nie wstydźcie się łez płynących z waszych oczu. Nie wstydźcie się smutku w waszych sercach. Nie bądźcie zdezorientowani, jeżeli wasza podróż nie jest jasna w tym momencie. Dlatego jesteście tutaj…jesteście z rodziną.

Naszą rodziną są ludzie, którzy dzielą z nami ten pokój i ludzie, którzy łączą się z nami przez Internet , i ludzie, którzy będą czytać tą wiadomość w następnych dniach, i anioły i Duch.

Drodzy przyjaciele, jak Cauldre dobrze wie, to jest czas wyjścia z waszego umysłu! Tak, wyjścia z umysłu. To jest odpowiednie. Otwórzcie wasze serca. Otwórzcie wasze serca a otrzymacie wszytko, co jest wam potrzebne na tych parę następnych dni. Przyjmijcie to od nas. Będziemy trzymać was w ramionach, opiekować się i kochać was głęboko przez tych następnych parę godzin i dni. O, jesteśmy tu zawsze. Nigdy nie jesteście sami. Ale, teraz jesteśmy w tej drogiej i świętej przestrzeni ze starymi znajomymi, z którymi podróżowaliśmy wcześniej. Rozejrzyjcie się wokół. Tak, patrzcie we wszystkie strony. Patrzcie przed siebie. Odwróćcie się i spojrzyjcie do tyłu. To są Ci, z którymi dzieliliście wiele żyć i doświadczeń.

Teraz, kochani, wstańcie i dotknijcie ich twarzy! (śmiech publiczności), dotykajcie ich twarzy. Rzeczywiście. (pauza, podczas której uczestnicy realizują prośbę Tobiasza, dużo zamieszania, śmiechu i chichotu Tobiasza)

Teraz, kochani, żartujemy tu z Cauldre, ponieważ on nie za bardzo lubi, kiedy przerywamy swoją rozmowę! (więcej śmiechu publiczności i chichotu Tobiasza). Mogliście wyciągnąć ręce i dotknąć twarzy osoby obok was, mogliście poczuć, że znacie ich. Znacie się. Byliście razem wcześniej. Dzieliliście niewiarygodną podróż, która trwała od czasu Mu (Lemura), od czasu Alt (Atlantyda).
I dzieliliście doświadczenia tego bliższego czasu, jakieś dwa tysiące lat temu, gdy przyjęliście fizyczne ciało i przynieśliście i otworzyliście coś, co nazwano Świadomością Chrystusową.

Przeżyliście wiele doświadczeń w tych życiach – przejście od Starej Energii do Nowych Czasów. Czyż nie jest to trudne? Nie jest tak, jak myśleliście, że będzie! O, jest to podróż aniołów, którymi nadal jesteście! Wyzwanie, które od samego rdzenia tego, czym myśleliście, że jesteście.

Sprawy zmieniają się, i nie są takie jak myśleliście, że będą. Wszystko się zmienia. Co było stare przekształca się, co było umieszczone na ścieżce… nie przez nas… nie przez Ducha… ale przez tą kochającą Chrystusową Świadomość, którą z miłością trzymacie w ramionach, to prowadzi was do Nowej Energii. Wiemy, że jest to czasami trudne.
Ale, kochani, którzy zebraliście się tu, pionierzy nowych czasów, rozumiecie, że ta podróż ma duże znaczenie dla wszystkich was i dla całej ludzkości, i dla całego stworzenia.
Teraz, rzeczywiście, energia tego pokoju i tej przestrzeni, którą stwarzamy razem, jest tak słodka! Jest tak bardzo rodzinna! Zastanawiamy się, jak potrafiliście znaleźć tą drogę powrotną, aby być razem w tym momencie czasu!
Będzie wiele rzeczy, które zdarzą się w ten weekend – zmiany wewnątrz ciebie, zmiany w siedzących wokół was Będzie tu wiele niespodzianek. Będzie tu wiele niespodzianych rzeczy, które wam się przydarzą. Oddajcie nam wszystkie swoje ciężary, wasze codzienne ciężary. Trzymamy was w ramionach. Kochamy was przez te następne trzy dni.

Musimy wygłosić komentarz, zanim będziemy kontynuować dalej. Słyszeliśmy to omówienie książki (Materiały Tobiasza, seria Twórcy). I, zobaczyliśmy, że Cauldre otrzymał to świetne pióro w prezencie (wcześniej wieczorem). Ale ja, Tobiasz, muszę tu koniecznie zauważyć, że moje imię jest na tej książce całkiem duże! (dużo śmiechu publiczności). W moich czasach nie można było mieć pisanych książek, pomimo, że w jednej byłem opisany (Księga Tobita w Biblii). Za moich dni to było bardzo trudne, to posiadanie napisanej książki i jestem bardzo, a nawet bardzo dumny, z mojej książki (śmiech publiczności).

Dziękuję Cauldre za zbieranie tych moich słów (więcej śmiechu), za ukończenie i piękną szatę graficzną. I zauważyłem, że umieścił swoje zdjęcie na okładce, ale za to moje imię jest większe! (więcej śmiechu publiczności). Ale, co ważniejsze, kochana rodzinko, to jest również wasza książka. O, to jest również wasza książka, ponieważ my przekazywaliśmy was. My przekazywaliśmy waszą świadomość. Przekazywaliśmy wasze myśli i uczucia. Słuchaliśmy, co pochodzi z waszych serc i po prostu zbieraliśmy to i przekazywaliśmy słowa przez Cauldre. Ta książka jest odbiciem Shaumbry, waszym, Shaumbry na całym świecie. To jest książka o waszej podróży.

I ja, Tobiasz, gwarantuję wam, że ta książka będzie czytana przez wiele lat, dziesięcioleci, a może nawet przez wieki. Ona stanie się podręcznikiem dla przejścia od Starej Energii do Nowej Energii. To jest książka o waszej podróży. Tak, wszyscy z naszej strony zasłony oklaskują was, za stworzenie jej.

Teraz, energia w ten weekend… wiemy, że jest to czas na pytania i odpowiedzi, ale będziemy jeszcze przez moment rozmawiać (śmiech publiczności), energia tego weekendu stapia się razem. Są istnienia, mocne istnienia, które wchodzą, aby być razem z wami. Chcemy ich teraz przedstawić. Oni będą obecni z nami. Oni będą tu dla was w naszym wspólnym czasie. Również z tymi, którzy łączą się z nami poprzez sieć, czy będą czytać te słowa… ta energia będzie również dostępna dla was, ponieważ jesteście tu, może nie w ciele, ale w świadomości. Jesteście tu z nami.
Są cztery istnienia, które wchodzą teraz. Oni przyjmą wasze ciężary, oni będą nieść je za was, abyście mogli zrobić prawdziwą wewnętrzną pracę przez te następne kilka dni. Rozumiecie? Oddajcie swoje ciężary. Tak jak Cauldre odkrył, wyjdźcie z umysłu. Nie ma sensu i potrzeby, aby teraz myśleć. Otwórzcie to specjalne miejsce w was, które nazywacie sercem, waszą duszę, waszą boskość.
Pozwalajcie temu odejść na chwilę, a my zaopiekujemy się tymi sprawami za was.

Od północy przychodzi energia, która pozostanie mocna przez weekend. To jest energia Kryona. Energia Kryona wchodzi i zajmuje miejsce od północy, miejsce rozumienia. Kryon przedstawia zrozumienie, połączenie uczuć i umysłu, dla prawdziwego rozumienia rzeczy. Kryon, który chodził z wami przez te wszystkie lata, wchodzi kolejny raz, by dołączyć do was, i usiąść na miejscu od północy.

Od zachodu przybywa energia Archanioła Michała. Rzeczywiście, wy wszyscy należycie do Rodziny Mieczy. Naprawdę uczycie się rozumieć co oznacza Miecz. To jest Miecz Prawdy. Wyraźna, kochająca, pełna współczucia energia Michała wchodzi i siada na zachodzie.

Od wschodu przybywa Metatron, wasz głos w Duchu. Metatron, kochana rodzino, jest wami. Metatron jest symbolem waszej boskości zintegrowanej z waszą ludzką jaźnią. Metatron nie jest zwykłym aniołem. Metatron, zgodnie z waszymi książkami, zasiada po prawej stronie Ducha. To jesteście WY. Teraz, gdy zrobiliście tyle postępu podczas integracji tego, kim naprawdę jesteście, podczas tego pobytu na Ziemi w ludzkiej formie, Metatron może przybyć tu naprawdę. On był z nami, jak wiecie, przez wiele lekcji Serii Wzniesienia. Energia Metatrona, chociaż może być chwilami trudna do dostosowania… ale znajdziecie to teraz o wiele bardziej komfortowe i wiele bardziej odżywiające. Metatron siada naprzeciwko Michała i zajmuje miejsce na wschodzie.

I w końcu, drodzy przyjaciele, przybywa energia, którą wielu z was czuło przez ostatnich parę tygodni, szczególnie w ostatnich dniach. Nie mogliście jej zidentyfikować wyraźnie, ale czuliście, że jest wokół was coś, co jest innego. Czwarta wchodząca w tym ważnym dla was czasie energia… przychodząca zająć południową siedzibę… to jest energia Marii, co nazwalibyście energią matki Marii. O, mówimy to z dużym uczuciem, emocją nawet, kiedy Ona wchodzi teraz, by zająć wyznaczone na tym spotkaniu z wami miejsce. Z tego miejsca na południu, ona wnosi tak intensywną miłość, tak intensywnie płynącą do każdego z was.
Maria jest znana z waszej Biblii, ale drodzy przyjaciele, jej energia jest o wiele bardziej okazała, niż to co znacie. Jej energia była z wami od początku waszych czasów, nie tylko w waszej chrześcijańskiej literaturze. To jest odżywiająca energia Matki. To jest energia Królowej, z Królestwa. O, wiemy, wiemy, że szukaliście tego związku miłości od czasu Królestwa. Wiemy, że prosiliście, by poczuć tą miłość Boga w waszym życiu. To jest dostępne przez energię Marii. Ona jest tutaj, aby równoważyć energie Kryona, Michała i Metatrona.
Maria siada naprzeciwko siedziby Kryona, dla równowagi, jako współczucie i zrozumienie.

Maria, Kryon, Michał i Metatron pozostaną tu dla was, aby wam współczuć, zdjąć z was ciężary, komunikować się z wami. Oni będą tu cały weekend, silniej niż kiedykolwiek miało to miejsce w tej grupie rodziny. To jest spotkanie rodu, spotkanie starych przyjaciół, spotkanie pięknych, ludzkich aniołów, żyjących w różnych częściach waszego świata. Ale, również, wy wszyscy jesteście chodzącymi na ścieżce wzniesienia. Wszyscy jesteście połączeni podobnymi doświadczeniami. Wszyscy jesteście połączeni przechodzeniem do nowych czasów.

Więc mówimy teraz do was, „poniesiemy wasze ciężary, wasze smutki, wasze fizyczne bóle”. Pozwólcie sobie na ten czas wewnętrznej pracy. Pozwólcie sobie na ten jedyny prezent. Ten prezent, to zaufanie waszej własnej boskości. Walczyliście o to. Próbujecie zaufać waszej własnej boskości, ale jeszcze wasza ludzka część powraca do starych sposobów. Nie jesteście jeszcze zbyt pewni JAK zaufać własnej boskości, KIEDY zaufać swojej boskości i kto prowadzi w tym pięknym tańcu. Twoja boskość jest tobą. To nie jest jakaś zewnętrzna jednostka. To nie są Kryon, Michał, Metatron, czy Maria. To jesteś ty.

Zaufaj wszystkiemu, kim jesteś. Zaufaj intuicji, która próbuje wyjść do przodu. Zaufaj tym wewnętrznym wiadomościom i uczuciom, których nie jesteś tak pewny. Przyjmij zaufanie do tego, kim jesteś, do swojej boskości. Bądź w stanie pozwalania. Bądź w Pustce i pozwalaj być wszystkim, kim jesteś.

Kiedy spotkasz kogoś zranionego przez te następne trzy dni, kto jest przepełniony smutkiem, kto nie jest zbyt pewny siebie, drodzy przyjaciele, nie wypowiadajcie żadnych słów, nie miejcie żadnego programu. Po prostu dotknijcie ich twarzy, jeden anioł drugiego. Żadnych słów, żadnego programu. Żadnej próby leczenia ich. Żadnych modlitw za nich. Po prostu dotknięcie, jeden anioł drugiego. Oni będą wiedzieć. Oni będą wiedzieć.

Teraz, wielu z was utknęło ostatnio, nie wiedząc do kogo się zwrócić, czując, że nie możecie wydostać się z tej duchowej koleiny, czując, że już nie jesteście w świecie Starego, ale również jeszcze nie w świecie Nowego. Ale, wiecie, to jest odpowiednie. Jesteście nad tą rozpadliną, w tym punkcie przeprawy, nie ufając swojemu własnemu, wewnętrznemu ja wystarczająco, więc naprawdę nie puściliście jeszcze swoich starych zwyczajów. Wciąż próbujecie czekać. Chcecie, by Nowa Energia weszła zanim wypuścicie stare, czyż nie tak?

Teraz jest czas na uwolnienie Starego. Powierzcie swojej boskości prowadzenie was do Nowej Energii w pełni i całkowicie. Wtedy wyjdziecie z koleiny. Wtedy wasz nowy związek wysunie się całkowicie naprzód. Teraz próbujecie trzymać się pazurami starych atrybutów związku, jednocześnie chcąc w waszym sercu nowego związku.
Z waszą pracą, albo nie mając jej… próbujecie kurczowo trzymać się Starego. Ale, drodzy przyjaciele, dopóki tego nie puścicie, nie możecie wejść w Nowe, tak, że wasza boskość – każdego z was tutaj i każdego, kto poczuł się dotknięty tymi wiadomościami, wasza boskość czuje się bardzo niepewnie. Nie ma żadnego niezrozumienia z tym związanego…nie ma żadnego braku z boskością związanego. Wszyscy to macie. Utknęliście w tych koleinach, ponieważ zastanawialiście się, i zastanawialiście się czy naprawdę jesteście gotowi, czy naprawdę jesteście godni mieć ten uwalniający finał w Starej Energii.

Poniesiemy wasze ciężary na ten weekend, więc możecie połączyć się za swoją boskością, więc możecie zrobić ten uwalniający finał, więc możecie wyjść z tej koleiny i znaleźć nowe drogi w waszym życiu, aby posunąć się do przodu. Rzeczywiście, My chcemy tego, ponieważ chcemy aby każdy z was zakończył ten cykl. Chcemy, aby każdy z was miał mądrość i współczucie, i wiedzenie, i rozumienie, że jesteście nauczycielami dla innych. Ponieważ powiedzieliśmy wcześniej, nauczyciele boskości są potrzebni na całym świecie. Widzimy to z naszej perspektywy. Widzimy ludzi, którzy zbierają się do podróży. Zbierają się do podróży, którą wy zaczęliście 10 lat temu, 30 lat temu, być może nawet 10 wcieleń temu, podróż do integracji boskości. Oni będą potrzebować nauczycieli. Dlatego tu jesteście. Dlatego przyjęliście fizyczne ciało w tym momencie. Dlatego postanowiliście nie wracać jeszcze do Domu, kiedy pytaliśmy was, czy jesteście gotowi wrócić. To jest czas przejścia do nowych czasów, i energia tego weekendu jest naprawdę najodpowiedniejszym miejscem, aby to zrobić.

Teraz będziemy z zadowoleniem odpowiadać na wasze pytania.


PYTANIE 1: Tobiaszu, kazałeś postępować za swoim sercem, ale moje serce nie wydaje mi się prowadzić. Nie znajduję tam odpowiedzi. Coś potrzebuje być zrobione.

TOBIASZ: Ach. Jakie odpowiednie pytanie! Wciąż próbujesz obliczać swoją boskość w głowie. Próbujesz wyobrazić sobie, jak iść do swojego serca, ale robisz to poprzez głowę. Ty NIGDY nie dojdziesz do zrozumienia Boga, i NIGDY nie zrozumiesz siebie dzięki swojej głowie.
Zostaliście wytrenowani do korzystania z tego doskonałego narzędzia. Ale, dla niektórych z was, jak wiecie, umysł może być przeszkodą. Otwieranie waszych serc oznacza również uwalnianie tych strachów. To oznacza uwalnianie starej tożsamości. Próbujecie obliczyć na zewnątrz, jak wejść do swojego serca, ale wciąż chcecie to kontrolować umysłem. Czy możecie to uwolnić? Czy naprawdę możecie pozwolić swojej boskości kwitnąć? To dlatego weszła tu dzisiaj energia Marii. To jest teraz główna energia. To jest serce. To jest uczucie. I, to jest miłość. Ona ma tu pomagać Tobie i wszystkim, którzy chcą się tego nauczyć, jak pracować ze swego serca. I tak, możecie płakać w ten weekend. To pomaga otworzyć serce. Nie hamujcie tego płaczu. To oznacza, że puszczacie i uwalniacie. To oznacza również, że uwalniacie te pojęcia, jaka jest energia serca. Otwórzcie się. Otwórzcie, i zaakceptujcie wszystko, kim naprawdę Jesteście.


PYTANIE 2: Tobiaszu, czy możesz mi podać jakąś specjalną metodę uzdrawiania, którą mogę ćwiczyć i uzdrawiać innych?

TOBIASZ: Rzeczywiście, masz silną intuicję, silną wewnętrzną mądrość, ale jest to, poniekąd, blokowane przed wyjściem do przodu, do jego największego potencjału, ponieważ wciąż utrzymujesz pojęcie, czym jest leczenie. Są bloki, ponieważ masz przyjęte z góry założenie leczenia. Spójrz na to. Spójrz na to w zwierciadle, na twoją definicję leczenia. Wtedy znajdziesz wewnątrz siebie, czym konkretnie leczenie jest.
Precyzyjne leczenie nie ma żadnego programu. Precyzyjne leczenie jest całkowitym dawaniem i całkowitym otrzymywaniem. To jest pełny cykl. Precyzyjne leczenie jest wiedzeniem ze współczuciem, że kiedy usiądziesz ze swoim klientem, on może postanowić nie zostać wyleczonym. Precyzyjne leczenie jest rozumieniem, że moc przybywa od wewnątrz. Nie wykorzystujesz zewnętrznej mocy, po prostu jesteś jej kanałem. To jest twoja własna świecąca boskość, świecąca przed innymi. Poznaj prawdziwe leczenie. Po prostu dotykaj twarzy innego człowieka. Zaczniesz rozumieć. To jest tak proste, tak łatwe. Próbujesz uczynić to skomplikowanym, tą twoją główną przeszkodą. Gdy znajdziesz ten ostatni element, kochany, o, będziesz tak potężny! Już jesteś. Już rozpoznajesz co masz. Puść te ostatnie bariery, kochany, a oni zaczną pukać do twoich drzwi.


PYTANIE 3: Chcę poznać cel mojego związku z osobą, którą kocham tak bardzo. Ale wygląda na to, że większość czasu spędzamy fizycznie osobno. Odległość nieuchronnie wkracza między nas.

TOBIASZ: Wynik tego związku całkowicie zależy od dwojga. Nie wywieramy żadnego wpływu. Nie mamy żadnego programu. Jedną rzecz możemy powiedzieć na pewno. Jest wiele, wiele starych atrybutów energetycznych w tym związku. I, dlatego robisz nieco on-again, off-again, we wspólnym tańcu z sobą. Wejdź w siebie i zobacz, czego naprawdę szukasz, czego pragniesz dla siebie w tym związku. Weź sobie jakiś czas tylko dla siebie, z dala od tej osoby, chwilę dla siebie. Zaczniesz widzieć swoje prawdziwe uczucia. Pojawi się prawdziwe rozumienie. Zamierzamy rozmawiać więcej o związkach w następnej serii, która zaczyna się w przyszłym miesiącu. To tyle dla Ciebie w tej kwestii.

Powiedzieliśmy już wcześniej, może niektórzy z was będą rozczarowani tym – ale związki już nie są tym, czym były, i nie będą tym, czym były kiedyś. Związki się zmieniają, ponieważ wy się zmieniacie. Już nie poszukujecie swojej innej części gdzieś tam. W Nowej Energii jesteście kompletnym sobą, i dlatego nie potrzebujecie kogoś, abyście mogli się dopełnić, ale będziecie w związku, ponieważ po prostu wybieracie być z tą osobą. Patrzcie na związki jakie macie teraz. Badaj swoje wewnętrzne własne ja. Zrozumiesz, co z tym zrobić. Popatrzymy i zagrzejemy Cię do walki w największej miłości, ale decyzja należy do Ciebie i partnera.


PYTANIE 4: Tobiaszu, wyjaśnij mi proszę o wolnej woli. Jeżeli mamy Boską wolę, to musieliśmy ją oddać, podchodząc do Ziemi, aby mieć wolną wolę, w takim razie musimy oddać wolną wolę z powrotem do Boskiej Woli?. Dziękuję (śmiech publiczności)

TOBIASZ: Kiedy opuściliście Dom… kiedy przedostaliście się przez Ścianę Ognia, przeszliście z Jedności, albo Jednej Woli, do wolnej woli. Stworzyliście dla siebie nową tożsamość. Miieliście wolną wolę. Przez wszystkie czasy, zanim przybyliście na Ziemię, przez wszystkie planety i galaktyki, które zwiedziliście w ciągu wszystkich wcieleń zanim w ogóle przybyliście na Ziemię, nieśliście ten atrybut wolnej woli ze sobą.
Wolna wola jest po prostu Duchem mówiącym, „możecie robić, co zechcecie, a ja będę was kochał bezwarunkowo. Może grać w każdą grę, jakiejkolwiek będziecie potrzebować, wliczając w to grę w raka, grę w nadużycia, wliczając w to grę bycia ofiarą. Możecie grać w każdą z tych gier.” I Duch mówi: „będę was kochać bezwarunkowo”.

Ale kiedy postanowisz przestać grać w te gry, kiedy postanowisz przejść od dualności do Nowej Energii, wtedy zgłosi się wasza Boska Wola. Boska Wola jest pamiętaniem Domu, pamiętaniem, dlaczego po raz pierwszy opuściliście Dom. Boska Wola mówi, „ mam teraz dosyć gier. Jestem zmęczony dualnością. Nauczyłem się dosyć. Urosłem wystarczająco. Teraz wybieram Boską Wolę, którą jest boskim spełnieniem”. Wciąż macie Wolną Wolę. Ona nie odchodzi. Ale teraz jest objęta przez Boską Wolę. To jest rozumienie. To jest jasność. To jest wspomnienie Domu, kim jesteś i dlaczego tu jesteś. Nie ma żadnych aniołów po drugiej stronie pociągających za sznurki, traktujących was jak marionetki. Duch nie pociąga za sznurki, ponieważ w świadomości Boskiej Woli rozumiecie, że jesteście Duchem, zawsze byliście Duchem i zawsze będziecie Duchem. To po prostu mówi, „teraz nadszedł czas spełnienia naszej podróży”. Niektórzy z was bardzo emocjonalnie sprzeciwiali się, kiedy mówiliśmy o uwolnieniu wolnej woli. Ale, to jest właśnie ta rzecz, do której dążyliście. Boska Wola jest największym zrozumieniem waszej podróży… Boska Wola jest ukończeniem waszej podróży.


PYTANIE 5: Chociaż wszystkie drzwi otworzyły się dla mnie do wyjazdu na wyspy, praca, pomyślałem sobie, że Duch nie chce abym się tam przeniósł. Czy to jest z powodu Pustki?

TOBIASZ: Duch nie chce, byś miał jakąś szczególną pracę. Zrozum to. Zrozum, że Duch nie próbuje Ci powiedzieć nic więcej, jak tylko to „kocham Cię bardzo”. Duch nie trąca was łokciem w żadną stronę. Żadne istnienia, które zebrały się tu w ten weekend – Metatron i Michał, Kryon i Maria, oni nie próbują wam powiedzieć nic innego, jak tylko „kochamy Cię bardzo”. Czekamy na was… czekamy na każdego z was mówiącego: „co moje własne ja próbuje mi powiedzieć?” Próbujesz sobie powiedzieć, że powinieneś przeprowadzić się na wyspy? Próbujesz sobie powiedzieć coś jeszcze?

Kochani, nie oddawajcie SWOJEJ MOCY KOMUKOLWIEK INNEMU! Wiemy, że nie odpowiadamy bezpośrednio na twoje pytanie. Odpowiadamy na kwestię, którą u Ciebie widzimy, u wszystkich was. Duch nie próbuje powiedzieć wam czegoś. Kiedy zdarza się coś i czujesz, że jesteś prowadzony, czujesz wzruszenie, dziękuj sobie, dlatego, że to jest tobą.

Teraz, czy twoja boskość próbuje przenieść się na wyspy, próbuje przenieść cię gdziekolwiek? Twoja własna boskość próbuje cię poinformować, że zmiany są w zasięgu ręki. To jest robione symbolicznie, które zaczniesz rozumieć z nową jasnością, bardzo niedługo. Nie myśl, że to jest konkretna wyspa w geograficznym miejscu. To jest symbol. To jest symbol, który zawiera energię, który to dla ciebie otwiera. I, możesz to otworzyć, to jest dla ciebie kluczem. Twoja własna boskość mówi Ci, że zmiany wiszą w powietrzu, ruch wisi w powietrzu. Ale, to będzie wymagało uwolnienia czegoś z twojej starej świadomości. Dziękujemy ci za to pytanie, które stworzyło nam okazję do wyboru w tym momencie. (śmiech publiczności)


PYTANIE 6: Czy woda w gorących źródłach Arkansas, jest tą, o której Kryon mówił?

TOBIASZ: Nie ma żadnego konkretnego miejsca ani żadnej konkretnej wody. Konsultujemy to z Kryonem (pauza). W naturalnych wodach są energie, które mogą być przyswojone do ciała tak długo, jak długo pozwalacie waszej boskości robić energetyczne i cząsteczkowe dostosowania. Kryon i Tobiasz nie chcą widzieć 350 Lightworkers biegnących do gorących źródeł Arkansas w poszukiwaniu świętego Graala! (śmiech publiczności). Ostatecznie stwierdzicie, że możecie wziąć jakąkolwiek wodę, jakąkolwiek wodę, jakąkolwiek żywność, szczególnie żywą żywność, którą przyjmiecie do siebie i to będzie wam służyć. Wiecie, że nawet czekoladowe ciasteczka chcą wam służyć? (śmiech Tobiasza i publiczności), nie mogłem się temu oprzeć! (śmiech publiczności). Jedzenie, które jest na waszym talerzu, czekając na wejście do waszego systemu… to chce wam służyć. Po prostu musicie pozwolić na to. Nie przejmujcie się, czy jest to szparag, fasola szparagowa, czy mięso, czy ziemniaki czy krakersy, czy cokolwiek. To chce wam służyć. Jeżeli masz świadomość, że pewne jedzenie jest złe, to również posłuży wam w ten sposób. To uczyni was chorymi. Jeżeli macie świadomość, że to, co jest na waszym talerzu, posłuży dla waszego zdrowia, to również tak będzie. To jest tak proste, drodzy przyjaciele. Nie komplikujcie tego. I tak, dodajemy notkę…, że ta woda w gorących źródłach ma dużą energię, ale to nie jest jedyna woda.


PYTANIE 7: Co mam robić więcej niż już robię, aby zyskać więcej wolności przez resztę mojego życia tutaj?

TOBIASZ: Tu, w tym momencie czasu, co możesz zrobić więcej, co wszyscy możecie zrobić więcej, to uwalniać pozostałości starego. Stare czasy były cudowne. Dobrze wam służyły. Wasze minione życia dobrze wam służyły. Nawet to życie dobrze wam służyło. Ale, teraz jest czas, by uwolnić naprawdę, naprawdę uwolnić.
To dotyczy wszystkich z was – Cauldre nie lubi tego, co powiemy, ale jak mówimy często, powiemy to w każdym razie – to obejmuje również wasze stare związki. Puśćcie je. Jeżeli jesteś w związku teraz, z partnerem… uwolnij to. Jeśli to będzie odpowiednie, to wróci do ciebie. Teraz, my nie mówimy, ze wszyscy macie biec w poniedziałek do prawników (śmiech publiczności), my mówimy wycofajcie się na moment. Uwolnijcie swojego partnera. Uwolnijcie ich. Zdejmijcie z nich ciężary i oczekiwania, jakie na nich nałożyliście i uwolnijcie ich. Zobaczycie, co się zdarzy. Niektórzy z nich wyjdą i nigdy nie wrócą. Będą bardziej szczęśliwi i spełnieni. Niektórzy będą tak zaskoczeni, kiedy opuścicie ich energetycznie, że oni wrócą do was na skrzydłach, z nową, bezwarunkową i jaśniejącą miłością, miłością, której tak wiele doświadczyli od was, którą ich karmiliście. Ale wtedy to będzie czyste, czyste i bez kontraktu.

Co możesz zrobić teraz w swej podróży? Uwalniać. Mówiliśmy o tym. Mówiliśmy o braku tożsamości, o nowej tożsamości. Mówiliśmy o Pustce Wzniesienia – to jest o stawaniu z boku, gdy macie problem w jakiejś sytuacji. Stanąć z boku. Wyjść ze swej głowy. Pozwolić swojej boskości wyjść naprzód. Wtedy zobaczycie cuda.
Uwalnianie… to jest najtrudniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek robiły ludzkie anioły, ponieważ mieliście pragnienie budować warstwę po warstwie. Ale w pewnym momencie warstwy trzeba zdjąć. To jest to, co robicie w tym życiu. Dziękujemy ci za to pytanie.


PYTANIE 8: Wiem, że wszystkie rzeczy są dla mojego dobra, ale dlaczego w drodze tutaj popsuł mi się samochód i muszę zostać dodatkowe trzy albo cztery dni? (śmiech publiczności)

TOBIASZ: Kochany, pojazd popsuł się, ponieważ był w złym stanie technicznym (śmiech publiczności), teraz jest pytanie, jak chcesz się tym zająć? Możesz się do tego dostosować? Możesz zrozumieć, że nie Duch spowodował pęknięcie? To był producent, który sprawił, że to pękło (więcej śmiechu). Duch nie próbuje powiedzieć ci czegoś. Ale, możesz wykorzystać ten moment, w którym jesteś? Możesz przyjąć zmianę? Możesz zająć się zmianą? Możesz zająć się SZYBKĄ zmianą?
Poniekąd, jeśli naprawdę chcesz zdefiniować, dlaczego ta sytuacja wystąpiła, to jest twoja własna boskość przygotowująca cię, dostosowująca cię. Możesz znaleźć się w tej szybkiej zmianie? Wtedy możesz manifestować odpowiednie rzeczy w momencie, w którym żyjesz. Nie rzucaj oczami dookoła i nie zastanawiaj się, dlaczego Duch lub anioły to robią, albo co próbują ci powiedzieć. One nie prowadzą samochodów. One nie potrzebują przejmować się tym za bardzo (śmiech publiczności). Ale, czy możesz posłużyć się tym momentem czasu, w jakim jesteś? To jest pytanie.


PYTANIE 9: Co ja mogę zrobić, aby przygotować się do swojej nowej pracy?

TOBIASZ: Znowu wracamy do kwestii uwalniania, uwalniania oczekiwań, myśli jakie miałeś na temat tej sprawy, uwalniania przekonań na temat leczenia, czy nawet sprawy uczenia się. Tak, prosimy, byś uwolnił przekonania na temat nauczania. Powiedziano nam przez naszą kochaną Lindę, że jest wielu ludzi, którzy mają z góry podjęte przekonania na temat nauczania. Mimo wszystko, większość z was, Shaumbra i rodziny, mniej więcej wiecie, czym jest nauczanie. Uwolnijcie to. Wejdźcie do tej Pustki, o której mówiliśmy. Zaczniecie widzieć duży, czysty, jasny i piękny obraz. Będziecie mieć nową jasność w tym, co robicie. Wtedy zrozumiecie, jak podejść do tej nowej pracy.


PYTANIE 10: Czy nadal pozostaję w swoim domu, i jeśli tak, to jak długo? Jeśli zrobię ruch, to wyjdę z tego stanu? Dziękuję za jakiekolwiek informacje.

TOBIASZ: Już wiecie, że nie odpowiemy na to pytanie. (śmiech publiczności), nie jesteśmy prorokami. Nie mamy kryształowych kul. Nie możemy wiedzieć, co zrobisz. Jesteś niezależna. Jesteś tą, która decyduje. Po prostu siadamy, oczekujemy Cię, kochamy cię, błogosławimy Cię, opiekujemy się tobą. To jest dla ciebie. To jest piękne pytanie. To jest piękna metafora. Jesteś gotowa wyprowadzić się ze starego domu? Jesteś gotowa uwolnić stare? Jesteś gotowa na swoją boskość? O, tak, Metatron pyta Ciebie „CZY JESTEŚ GOTOWA?” To jest dla Ciebie, kiedy jesteś gotowa do ruchu.


PYTANIE 11: Tobiaszu, jakie jest znaczenie białego kamienia, który rozwinął niebieskawo-zielone warstwy podczas ubiegłorocznego przekazu Tobiasza?

TOBIASZ: To jest po prostu, drogi przyjacielu, Twoja własna moc, i Twoja własna wibracja, która to zmieniła. Ty, w pewnym sensie umieściłeś swoją własną energię w tym kamieniu. To jest Twoje odbicie. To mówi Tobie, i mówi wszystkim innym, jak potężni jesteście jako ludzie. Możecie zmieniać cząsteczki w kamieniu! Wasza energia może zmieniać wszystko wokół was! To jest piękny symbol, który nosisz z sobą, który mówi, że jesteś bogiem. Duch jest silniejszy niż kamień. Serce jest mocniejsze niż kamień. Naprawdę możecie zmienić świadomość. I w zmienionej świadomości, zmieniacie wszystkie rzeczy wokół was. Prosimy Cię, tego, kto zadał to pytanie, pokaż innym ten kamień, pokazuj im przez całe trzy dni, moc Boskiego Człowieka i co można dokonać. To jest jeden z powodów, dla którego dałeś sobie ten prezent – abyś mógł pokazać go innym, że świadomość przenosi góry.


PYTANIE 12: Tobiaszu, masz jakieś spostrzeżenia o reformach edukacji i programach dla naszych dzieci w Nowej Energii?

TOBIASZ: Naprawdę powiemy: szerokie zamiatanie! (śmiech publiczności), ale to będzie trudne. To zajmie trochę czasu. To wymaga zmiany świadomości z waszej strony. To nie zdarzy się nagle. To się zdarzy, kiedy zaczniecie uczyć innych, i oni zaczną uczyć następnych. I, ostatecznie, to czego uczycie innych ludzi o świętej podróży, trafi do szkół, może nie w tych samych słowach, ale w świadomości.
Gdy ludzie zaczynają rozumieć, że moc jest wewnątrz, że to nie jest w książkach, w narodach, w wyznaniu, czy w czymkolwiek innym…ta zmiana świadomości zmieni sposoby nauczania waszych dzieci. Dla was i waszych dzieci, wszystkich z was, którzy są Shaumbra, uczycie się teraz, uczycie się teraz przez słuchanie. Słuchanie swego Boskiego Własnego Ja przez Język Aaa. Usłyszcie, co naprawdę mówią do was dzieci, które próbują się z wami porozumieć. Zaczniecie rozumieć się naprawdę, kiedy to zostanie zrobione. Te zasady, które przychodzisz poznawać i rozumieć, ostatecznie znajdą drogę do waszych systemów szkolnych. Ale to trochę potrwa. Z naszej perspektywy potrzebne jest sprzątanie przed reformami. I wielu z was, którzy – jak to powiedzieć – dołączają do nas teraz, są w tej energii…będziecie stać na czele tego ruchu. Ale to trochę potrwa i to wymaga energii.


PYTANIE 13: Tobiaszu, przez równe dwa lata uwalniałem, a wciąż mam niekorzystną fizyczną reakcję, kiedy ktoś próbuje podejść blisko mnie emocjonalnie. Coś sugerujesz?

TOBIASZ: Jest w Tobie tyle ran. Jest tak wiele bólu. Być może jest teraz czas, na zrozumienie, że zewnętrzne związki nie są tak ważne. Może nie trzeba tych starych ran przykrywać bandażem zewnętrznych związków. Może teraz jest czas na przebywanie we własnym wewnętrznym ja.
Nie martw się tak bardzo, czy powinieneś mieć związki czy ludzi blisko siebie, czy nie. Przebywaj ze sobą i Duchem, w swojej przestrzeni. To ci pomoże uwolnić i uzdrowić stare rany. Wtedy zaczniesz mieć otwarte i pełne miłości związki z innymi. Nie naciskaj siebie, aby mieć związki natychmiast. Idź do środka i pozwól temu zdarzyć się naturalnie.


PYTANIE 14: Tobiaszu, czy mój mąż wróci do domu? (śmiech publiczności)

TOBIASZ: Ponownie, to nie jest pytanie, na które możemy odpowiedzieć. Możemy ci powiedzieć tylko, nie martw się o to, nie martw się. Co się teraz zdarza jest odpowiednie. Co się teraz zdarza, również wskazuje, że to jest odpowiedni czas na pielęgnowanie siebie, na odłożenie troski o innych na bok, a zaopiekować się sobą. Jest tyle emocjonalnych kwestii, które są trudne do wejścia teraz. Ale, zrozum również, że on przedostaje się teraz przez bardzo głęboki, wewnętrzny proces. Nawet, jeśli nie okazuje tego na zewnątrz, on przechodzi teraz głębokie, głębokie zastanawianie. W pewnym sensie, również możemy powiedzieć, że pomagasz przyśpieszyć to zastanowienie w nim. Nie możemy powiedzieć, czy on wróci, jeśli jednak tak zrobi, on nie będzie tą sama osobą, co wcześniej.


PYTANIE 15: Mój kochany Tobiaszu, kiedy po prostu zaczynam akceptować swoje własne ludzkie ja, to mówi mi, że osoba, którą widzę w lustrze to naprawdę nie jestem ja (śmiech publiczności). Czy możesz sprawić mi przyjemność i nie wyśmiać mnie?

TOBIASZ: Gdy patrzysz w lustro, widzisz przeszłość w fizycznym kształcie. Kiedy patrzysz w lustro, wpatruj się w swoją duszę. Wpatruj się w swoją boskość. Patrz poza fizycznym ciałem. Ale kiedy patrzysz na to fizyczne ciało, prosimy Cię, kochaj je również. A wtedy zobaczysz, kto tam naprawdę jest. Patrz nie tylko we własne oczy, ale do twojej duszy przeglądającej się w twoich oczach. Nie prosimy Cię, byś i oglądał swą fizyczną tożsamość. Prosimy, byś patrzył poza to i zobaczył w lustrze, kim naprawdę jesteś.


PYTANIE 16: Tobiaszu, jestem samotna i otwarta na spotkanie intymnego partnera bez trwałego związku. Widzisz to na horyzoncie? (śmiech publiczności)

TOBIASZ: (chichocząc razem z publicznością) W Twoim obecnym stanie umysłowym i poglądami, widzimy, że przyciągniesz relacje…jedną po drugiej (śmiech publiczności), dlatego, że poszukujesz, szukasz czegoś na zewnątrz siebie. Pragniesz związku. Najpierw spróbuj nawiązać związek z twoją własną boskością. Wtedy przyciągniesz bardzo satysfakcjonujące i trwałe związki z tym, kto rzeczywiście wniesie dużo szczęścia do twojego życia. Nie lubimy przepowiadać,, ale rzeczywiście jest ktoś, kto czeka na czas, na odpowiedni czas. Ale najpierw musisz być zadowolona sama ze sobą, zanim ta energia będzie mogła przyjść do Ciebie.


PYTANIE 17: Proszę, spróbuj wyjaśnić czas liniowy – liniowy czas na Ziemi, jako przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, widzianą z drugiej strony zasłony, gdzie wszystko jest ze sobą powiązane razem. Czy to, co robimy dzisiaj, wpływa na inne jednocześnie istniejące życia?

TOBIASZ: Mamy nadzieję, że masz wystarczającą ilość czasu na naszą odpowiedź (śmiech publiczności), dlatego, że to wymaga długich, długich wyjaśnień, dużo więcej niż Cauldre albo nawet my jesteśmy skłonni poświęcić dziś wieczorem. Po pierwsze, uwolnij percepcję, którą masz, na temat czasu po naszej stronie. Nie wiemy, skąd ona pochodzi. Jest pewien typ czasu po naszej stronie. Ale nie jest taki wasz. Nie spacerujemy z zegarkami na rękach po naszej stronie.
Ale, jest rozwój i porządek wydarzeń, które zachodzą. W naszej energii, po naszej stronie zasłony, WSZYSTKIE rzeczy nie mają miejsca w tym samym czasie. To byłoby tak mylące dla nas. W najodleglejszym sensie, masz rację, nie ma żadnego czasu, ponieważ możemy to określić, że wszystkie rzeczy są jak koło, wszystkie rzeczy wracają. Ale to jest rozszerzające się i spiralne koło. Wydarzenia nie zachodzą na siebie, to jest w pewnym sensie ciąg wydarzeń. Teraz, w twojej własnej percepcji, jako ludzi chodzących na Ziemi, definiowałeś swoje życie poprzez czas, i to było odpowiednie. Nie powinieneś próbować przekroczyć bariery czasu. Masz lepsze rzeczy do robienia w swoim życiu. Jednakże, zauważysz jak w tobie zmienia się wyobrażenie o czasie. Jakieś dni będą wydawać się o wiele dłuższe, jakieś dni o wiele krótsze. Będziesz miał „zakłócenia w czasie”, w twoim własnym, osobistym życiu. I poczujesz to w szczególności w następnych kilku latach. Szczególnie poczujesz to zachwianie czasu, kiedy ludzkość przystąpi do sprawy ze zmianą kwantową.

Wiemy, że wielu z was poczuło to zakłócenie czasu w waszym własnym życiu. I następnie znaleźliśmy to jako zabawne, że tak wielu z was próbuje to zatrzymać. Wpadacie w panikę. Próbujecie dostać się z powrotem do starego czasu liniowego. To jest odpowiednie, że to się zmienia, że się waha. I, to będzie kontynuowane dalej.
Pod względem definicji, jak czas pracuje po naszej stronie, jak czas pracuje w waszym wszechświecie… wolelibyśmy odpowiedzieć na to przy innym spotkaniu (śmiech publiczności), ponieważ teraz chcemy położyć nacisk rodziny na integracji boskości. I na energii, która pochodzi z głębi serca. To jest energia, która przenika dzięki Marii zajmującej miejsce na południu. Jeśli dasz się porwać przez analizę, kolejny raz wrócisz do umysłu. Próbujesz znaleźć Boga poprzez umysł. Jednakże, jeżeli pozwolisz zakwitnąć boskości, będziesz miał rozumienie czasu i nie będziesz musiał analizować ich w mózgu. To przyjdzie inaczej.


PYTANIE 18: Tobiaszu, jak mamy wznieść się do nowego życia – z ciałem?

TOBIASZ: To jest doskonałe pytanie i wciąż próbujemy wyobrazić sobie niektórych z was (śmiech publiczności). Komórki, cząsteczki, atomy waszego ciała fizycznego wciąż mają pewną o tym pamięć. Maja pewien wzór, który został ustalony przed wszystkimi pokoleniami, eony czasu temu. One są we wzorze, że tak powiem, z przechodzenia przez proces narodzin, proces życia, i proces śmierci.
Teraz, jak to zmieniać? Tak więc, najłatwiejsza droga jest przez waszą świadomość. To nie jest, tak przy okazji, przez wasz umysł. Nie możecie wymodlić sobie dłuższego życia, ale możecie POZWALAĆ sobie żyć bardzo długo. Patrzcie na ten kamień, z pytania, które było wcześniej. Kamień pokazuje skutek świadomości wywartej na materię. Kiedy zmieniasz świadomość, możecie zmieniać układ komórek i cząsteczek w sobie. Możecie rozwijać swoje zdrowie. Możecie rozwijać swoje życie. Ale to musi być przez świadomość. To nie może być przez umysł, kiedy jeden z was walczył o to, powtarzając „będę żył dłużej, będę żył dłużej. Psiakrew, atomy i cząsteczki, będę żył dłużej! Będę zdrowszy!” (śmiech publiczności), to nie rozwiąże tej drogi. Po prostu to będzie zmylać wasze ciało i prowadzić do choroby.

Świadomość jest wiedzeniem Waszego Boskiego JA. Świadomość jest rozszerzonym rozumieniem Wszystkiego, Kim Jesteś. Świadomość nie jest wiarą stworzoną w umyśle. To jest energia, która pochodzi z serca i duszy. Przez swoją świadomość możesz zmieniać zachowanie materii w sobie i wszystkim wokół.
Będziemy rozmawiać więcej o tym, o wzniesieniu ciała, jutro. Będziemy rozmawiać więcej o powodach, dla których niektórzy z was to wybierają, albo mogą wybierać wyjście. Będziemy rozmawiać więcej – jak to powiedzieć – o akceptacji i pozwalaniu własnej fizyczności na przedłużenie życia, jeśli tak wybierzecie. Ale odpowiedzcie sami sobie na jedno z ważnych pytań – jak daleko jesteście skłonni w to pójść?

I z tym, drodzy przyjaciele i rodzino, tak wiele, wiele tu pracowaliśmy, w energii tej przestrzeni, i poznaliśmy tak wiele… Przez następne trzy dni pozwólcie Michałowi, i Kryonowi, i Metatronowi, i Marii, trzymać się w ramionach, troszczyć się o was, kochać was. Zasługujecie na to, co Oni przynoszą. Oddajcie im siebie. Niech Oni trzymają was w ramionach, kochają was, kołyszą was i karmią was, ponieważ zasługujecie na to. Kiedy pozwolicie na to, wasza boskość może w was zrobić prawdziwą pracę właśnie teraz.

Kochamy was mocno. I przez następne trzy dni waszego czasu, będziemy tu w całej naszej chwale i majestacie honorować was, prawdziwe anioły.

I tak to jest!

---------------------------------------------------------------------

Tobiasz z Karmazynowej Rady (the Crimson Council) jest prezentowany przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado. Historia Tobiasza, z biblijnej Księgi Tobiasza, jest dostępna na witrynie www.crimsoncircle.com. Materiały Tobiasza są oferowane bezpłatnie od sierpnia 1999, momentu kiedy jak powiedział Tobiasz ludzkość przekroczyła potencjał destrukcji i wkroczyła w Nową Energię.

The Crimson Circle jest światową siecią ludzkich aniołów, którzy są pierwszymi przechodzącymi w Nową Energię. Kiedy doświadczają radości i wyzwań statusu wstępujących, pomagają innym ludziom w ich podróży poprzez dzielenie się, troskę i przewodnictwo. Ponad 40,000 ludzi odwiedza witrynę Crimson Circle każdego miesiąca ,aby przeczytać ostatnie materiały i dyskutować o swoich doświadczeniach.

The Crimson Circle spotyka się co miesiąc w Denver, Colorad, gdzie Tobiasz prezentuje ostanie informacje poprzez Geoffrey’a Hoppe. Tobiasz twierdzi, że on i inni z niebiańskiego Crimson Council channelują w zasadzie ludzi. Według Tobiasza, czytają oni nasze energie i przekazują naszą własną informację z powrotem do nas, abyśmy mogli zobaczyć to z zewnątrz, podczas gdy doświadczamy tego wewnątrz. Zebrania Crimson Circle są otwarte dla wszystkich, ale wymagane są RSVP. Nie trzeba do niczego wstępować ani wnosić jakichś opłat. The Crimson Circle czerpie swój dostatek poprzez otwartą miłość i dary Shaumbry z całego świata.

Najwyższym celem Crimson Circle jest służba w charakterze ludzkich przewodników i nauczycieli tym, którzy idą ścieżką wewnętrznego duchowego przebudzenia. Nie jest to misja ewangelizacyjna. Raczej, wewnętrzne światło doprowadzi ludzi do progu waszych domów po wasze współczucie i troskę. Będziecie wiedzieli co robić i czego nauczać w tej właśnie chwili, kiedy unikalna i cenna istota ludzka, która zamierza wyruszyć w podróż Mostem Mieczy, przyjdzie do was.

Jeśli to czytasz i masz poczucie prawdy i związku z tym, to jesteś członkiem Shaumbry. Jesteś nauczycielem i przewodnikiem ludzi. Pozwól nasieniu boskości wewnątrz siebie zakwitnąć w tej chwili i w czasach, które nadejdą. Nigdy nie jesteś sam, ponieważ masz rodzinę na całym świecie i aniołów wokół siebie.

Ten tekst może być swobodnie rozpowszechniany bez opłat, na zasadzie niekomercyjnej. Prosimy o zawarcie informacji w całości, łącznie z tą notą. Wszystkie inne wykorzystania tekstu muszą być zatwierdzone na piśmie przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado.

© Copyright 2002 Geoffrey Hoppe, P.O. Box 7328, Golden, CO 80403. E-mail to [email protected]. All rights reserved.

Translation: przy użyciu translatora Elżbieta Udałowska. E-mail [email protected]