Materiały Tobiasza.

Seria Wzniesienia.

Lekcja 7. „Nie miejcie żadnej agendy”

Pytania i Odpowiedzi.


2 luty 2002 r.

I tak to jest, drodzy przyjaciele… jak powiedzieliśmy wcześniej, kochamy waszą ludzką muzykę. Metatron wchodzi tak blisko dzisiaj, i w waszej analogii, powiedzielibyście, że dostaje on dreszczy, słuchając tej muzyki, czując energię wszystkich, którzy są tu dzisiaj. I, Metatron również przypomina nam, aby wam powiedzieć, że tytuł dzisiejszej siódmej lekcji („Nie miejcie żadnej agendy”), wybrał sam osobiście. (chichocząc) I On mówi, że była to jego pierwsza próba ludzkiego humoru. I, On jest dumny, że samodzielnie wybrał temat tej lekcji! (śmiech publiczności).

Teraz, interesująca rzecz wydarzyła się wkrótce po tym czasie „dziewięć-jedenaście” (11 września 2001), wielka próba dualności. To był program jednego aspektu energii, stworzyć taką wrzawę, która spowodowałaby równą, albo jeszcze bardziej zdecydowaną reakcję, równy, albo jeszcze mocniejszy program. Poniekąd, była to Stara Energia. To była dualność próbująca umocnić się. Ona mogła czuć, jak staje się coraz słabsza. Ona mogła poczuć, jak zaczyna przygasać na Ziemi, ta stara dualność. Więc, wywołała ona to wydarzenie do pomocy, aby się podeprzeć, aby zebrać energię. I co zdarzyło się na waszym cudownym, wspaniałym świecie, kiedy zamilkliście przez te dni następujące po atakach? Byliście pełni współczucia. I nie zrewanżowaliście się natychmiast. Nie poszliście spontanicznie za impulsem chęci zemsty. Weszliście do przestrzeni ciszy i namysłu. Co miało się zdarzyć, nie zdarzyło się! Nie roziskrzyliście energii dualności aby kontynuować bitwę. To było monumentalne! To były energetyczne zmiany! Pominęliście swoje programy, zrobiliście to! Właśnie umieściliście swoją pieczęć, swoją miłość i współczucie na Ziemi.

Drodzy przyjaciele, to „nie miecie żadnej agendy”, chcemy abyście nade wszystko stosowali to do siebie. Jesteście bardzo napełnieni programami, i kiedy pojawia się myśl, że coś jest prawe czy słuszne… co powinniście, a czego nie powinniście robić… jak powinniście się poruszać… co powinniście osiągnąć w waszym wieku, w którym jesteście… co powinna myśleć na wasz temat rodzina… co rodzice powinni dla was robić; to wszystko jest waszymi programami.

Wasza duchowa podróż jest prawdopodobnie waszym największym programem!
Masz program, gdzie powinieneś w związku z tym się znajdować… jak bystrym być… jak oświeconym… i wiele temu podobnych. Programy, które na siebie nakładacie są jak wielkie głazy leżące w strumieniu boskiej energii, tamujące przepływ. Uwalniajcie siebie od tych programów. Będziecie mogli spokojniej patrzeć na zewnętrzne zdarzenia odnoszące się do waszej rodziny, waszej pracy, waszych przyjaciół. Najtrudniejszymi do uwolnienia programami będą te najbardziej wewnętrzne.

Prosimy teraz każdego z was, wyobraźcie sobie te programy. Wyobraźcie je sobie jak naszyjnik, który długo nosiliście na szyi. Prosimy was, wyobraźcie to sobie, że zdejmujecie ten naszyjnik. Połóżcie go na regale z waszymi starymi książkami, starymi narzędziami, starymi symbolami. Za każdym razem, kiedy poczujesz jakiś podnoszący się program, symbolicznie usuwaj go z szyi i łagodnie odkładaj na starym regale.

Kiedy będziesz wolny od swoich i cudzych programów, zaczniesz widzieć rzeczy w innym świetle, którego nawet nie mogłeś sobie wcześniej wyobrazić. Mieliście przekonania dotyczące wzniesienia, jak to powinno się odbywać. Mieliście upragniony wynik. Będąc bez agendy naprawdę będziecie mogli zrozumieć wzniesienie. Kiedy będziecie oglądać waszą świetną grę (odniesienie do finału mistrzostw w futbolu amerykańskim) będziecie mieć swój program! Takie są prawa dualności przed wami: Dualność… wybrać jeden zespół… wybrać inny… wybrać rozciąganie…, drodzy przyjaciele. Być w dualności? (śmiech publiczności), czy być bez agendy. Oglądajcie grę. Zobaczycie rzeczy, jakich nigdy nie mogliście zobaczyć będąc w dualności, będąc w przeciwieństwach.

Jak powiedzieliśmy, to może nie stanie się zabawne natychmiast. Wykorzystujcie ten przykład oglądania waszej gry. Nie będzie w tym za dużo zabawy, ale będąc bez agendy, zobaczycie inne rzeczy, których nie mogliście zobaczyć wcześniej.

Jeszcze ostatnie słowo w tym temacie… wnieśliśmy ten temat dyskusji tydzień temu, waszego czasu, przed grupą, która przebywa za murami (więzienie federacyjne). Oni są uwięzieni.
Ci kochani Shaumbra – którymi rzeczywiście są i kochamy ich bardzo – oni nie mają wolności, jaką wy macie. Oni nie mają w pełni wolnej woli, jaką wy macie. Macie wiele wolnej woli. Możecie podejmować wiele wyborów w waszym życiu. Oni nie mają jej tyle co wy. Spójrzcie, jak oni pracują z tą energią nie znania żadnej agendy. Dla nich to będzie, poniekąd, łatwiejsze, i dla nich to będzie bardziej zrozumiałe. To powinno wam coś powiedzieć o naturze wolnej woli! Wolna wola, poniekąd, ogranicza. Jest częścią dualności. Ci, przebywający za murami szybko zrozumieją prawdziwą naturę Boskiej Woli, uwolnią ograniczenia dwoistości. Dlatego to u nich umieściliśmy tą energię po raz pierwszy.

I teraz, z tym, bylibyśmy zadowoleni odpowiadając na wasze pytania, przez ten skrócony czas, jaki nam pozostał.


PYTANIE 1: Tobiaszu, co powinienem wiedzieć? (śmiech publiczności)

TOBIASZ: Tego dnia, nie powinieneś mieć żadnej agendy…, że jest coś, co powinieneś znać. (śmiech publiczności). TO CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ, JUŻ WIESZ. PO PROSTU TERAZ DOŚWIADCZAJ TEGO. Pomyśl o tym przez chwilę! Już to znasz, ale jeszcze tego nie doświadczyłeś. Kiedy uwalniasz agendę, którą nałożyłeś na siebie, na upragnionym wyniku swojej podróży, zdasz sobie sprawę, że wszystko już wiesz, ale to dopiero będzie kompletne z doświadczeniami, które zdobyłeś od czasu opuszczenia Domu, to będzie zamykało koło. Dziękuję za to pytanie.


PYTANIE 2: Tobiaszu, widzę program, jako powód, dla którego coś robimy. Jak można robić coś, skoro nie ma żadnego powodu robienia tego?

TOBIASZ: To jest dokładnie nasze sedno! (śmiech publiczności). I, dokładnie trafiłaś w sedno posiadania programu. I, kiedy będziesz kontynuować to, będziemy Cię kochać. Będziemy Cię honorować. Będziecie mieli z tym wiele trudności. I rozumiemy to. Program, jak myślicie, daje cel, ponieważ wciąż chodzicie w dwoistości, jak niemal wszyscy ludzie.

Bez programu nie jesteście bez celu. Bez programu, kiedy jesteście wolni, możecie całkowicie zgłębić następne poziomy świadomości.
Teraz, program nie znaczy, że kiedy wasze ciało mówi, że jest głodne, to nie powinieneś je nakarmić. To nie jest program. Programem jest pragnienie wyniku. Program na przykład, mówi, że powinieneś iść pewną ścieżką zawodową. Albo oczekiwanie, że wasze małżeństwo musi osiągnąć pewien wynik. Albo oczekiwanie, że wasze dziecko pójdzie waszą upragnioną drogą, kiedy dorośnie. To są programy. W naszej dzisiejszej historii Dawida, miał on program, dotyczący jego córki, życzył jej, by była piękniejsza. To był jego program. To powstrzymywało go przed zrozumieniem jej prawdziwego piękna. Widzicie, o czym mówimy, że żyjecie według programów? One ograniczają doświadczenie. One ograniczają rzeczy. To będzie was mobilizować do uwolnienia programów. Poczujecie przez moment, że teraz nie macie żadnych celów, żadnego charakteru, że nie macie siły. Ale szybko zaczniecie widzieć, że bez programów możecie wychodzić poza dualność, na nowe poziomy świadomości. I wiemy, że będziecie mieli jeszcze wiele pytań. Prosimy was, rozmawiajcie z nami, rozmawiajcie z innymi ludźmi, z Shaumbrą o tym. Wiemy, że to nie będzie ostatnie tego typu pytanie. Dziękuję.


PYTANIE 3: Jest tyle leków przeciwdepresyjnych, które mogą przynieść ulgę w tych obniżonych stanach. Bez tych leków ludzie znajdują się w głębokiej dziurze rozpaczy, nie potrafiąc znaleźć radości w życiu. Rozważają samobójstwo. Jaką masz propozycję, na przejście przez to, i jak my możemy podtrzymywać ich bez stwarzania własnego programu dla nich?

TOBIASZ: To jest doskonałe pytanie, i spróbujemy odpowiedzieć na jego część teraz. Reszta będzie omówiona w następnych lekcjach. Jest energia, która wychodzi teraz naprzód, ze Źródła, z rdzenia wszystkich rzeczy. I, ponieważ ta energia wchodzi głębiej i coraz bardziej w głąb, również do waszego tworzenia, to powoduje zmianę cykli, częstotliwości czy pulsu. Są tacy po waszej stronie, którzy widzą to jako pulsowanie, jako niską/wysoką pulsację energii, jako blisko/daleko migoczące światło. Są tacy, którzy widzą to jako fale, fale częstotliwości. Każdy sposób myślenia o tym nawiązuje do tego. Ponieważ do swojej świadomości również przynosisz energię w cyklach, albo falach, czy pulsach. Jest tego powód. To jest częścią dualności. To jest droga wytwarzania więcej energii. Uznajcie to za ważne, to co nazywacie podwyższoną, czy obniżoną, daleką czy bliską.

Wielu ludzi próbuje uniknąć tego. Oni próbują sobie przychylić nieba, aby uniknąć „niżu”. Możemy powiedzieć wam, że kiedy będziecie bez programu, „niż” nie będzie już tym, co myślicie teraz. „Niż” już nie będzie taki jak dawniej. To program robi „niż” nieszczęśliwym, ponieważ umieszcza go po drugiej stronie cyklu energetycznego, który powoduje tarcie w związku z tym. Dlatego czujecie się tak źle emocjonalnie i fizycznie.

Gdy programy są już uwolnione, kiedy nie ma już „wysoko” i „nisko”, „dobrze” i „źle”, to właśnie staje się zmienianiem energii. Nie będziecie czuli czegoś takiego jak depresja, drodzy przyjaciele, ale raczej wylewność. Poczujecie to, kiedy fala energii przybywająca do was uwolni program i nie poczujecie tarcia. Nie będziecie odczuwać bólu, którego doświadczaliście dawniej. Problem z tymi środkami przeciwdepresyjnymi polega na tym, że one mają skłonności do wyrównywania cykli energii… duchowej, życiowej energii, która do was przybywa z poziomu Wszystkiego. Cykle energii, z rdzenia Wszystkiego, nie były zamierzone jako wyrównana energia, co próbują zrobić te leki, co próbujecie osiągnąć z waszymi nastawieniami. Chcecie uniknąć „niżu”, drodzy przyjaciele, który jest naturalną częścią procesu. Aby naprawdę wejść we wzniesienie, w pełni i całości, będziecie musieli odstawić te leki. Boicie się, ponieważ jesteście bardzo w dualności teraz i macie jeszcze w sobie dużo programów. Obawiacie się, że po odstawieniu osiągnięcie dno, popełnicie samobójstwo, lub oszalejecie.

Powiemy wam, jak odstawić te leki. Uwolnić ten program! Wtedy nie będzie żadnego strachu przed osiągnięciem najniższego poziomu. Wtedy zacznie się cudowna jazda na falach energii, które nie są powiązane z żadnymi punktami dualności. Tabletki, które bierzecie, przedstawiają wasz program. Przedstawiają strach dualności przed sobą samym. Spójrzcie na to. Spójrzcie na te programy dołączone do waszych tabletek, na wszystkie systemy wiary w to włączone. Boicie się odstawienia, ponieważ czego się obawiacie? Że puścicie to, kim byliście do tej pory! Prędzej czy później, w tym życiu czy w następnym, będziecie musieli to puścić. Będziecie musieli puścić inne programy również. Jest wielu znających energie i doradców, którzy pochodzą z Shaumbra. Oni wiedzą, jak was przez to przeprowadzić. Odszukajcie ich. Oni wam pomogą. Będą pracować z wami nad uwolnieniem tego, trzymać was w ramionach i wspierać. Oni nie tylko pomogą wam odstawić leki, ale również pomogą w uwolnieniu innych programów.


PYTANIE 4: Tobiaszu, nad czym się skupiamy, jeśli nie mamy programu?

TOBIASZ: Nie ma żadnej potrzeby skupienia na czymkolwiek poza byciem. Kiedy Metatron przyłączył się do nas tego dnia, był zdumiony cudowną energią ludzi – Istności w ludzkiej formie. Skomentował to podczas naszych lekcji. Powiedział, „to taka radość być człowiekiem”. Dlaczego mielibyście skupiać się nad czymś? Wiemy dlaczego. Tak jest, ponieważ byliście na drodze dualności. Skupialiście się na tej stronie lub na innej. Skupialiście swoją uwagę tu albo tam. Nie ma żadnej potrzeby skupiania.

Już widzimy niektórych z was, jak przewracacie oczami i mówicie, „Tobiaszu, bez agendy staję się bezsensowny”. I, to jest poprawne. Stajesz się bez sensu, jaki miałeś wcześniej. Zostawiasz to. Zostajesz wszystkim, kim jesteś. Stajesz się boskim i ludzkim, wszystkim w tej samej, cudownej formie, tej samej słodkiej formie. Nie ma żadnej potrzeby ogniskowania, korzystając z terminologii jakiej używasz teraz, na jakiejkolwiek szczególnej rzeczy. Kiedy przejdziecie ten punkt, zrozumiecie całą nową drogę – której nie jesteśmy nawet w stanie opisać – jak ogniskować energię całościowo. Teraz kładziecie nacisk na dualistycznej drodze. Ponieważ zaczynacie rozumieć tą lekcję, te zrozumienia przyjdą. I oczywiście, będziemy rozmawiać o tym więcej. Odrzućcie natychmiast troski na bok, o koncentrację. Przyjdzie to nowe zrozumienie, które jest bardziej kompletne.


PYTANIE 5: Tobiaszu, pozwolić na opuszczenie… czy to jest zamiarem puszczenia celu?

TOBIASZ: Rzeczywiście! I będzie jakieś zamieszanie, drodzy przyjaciele, wśród was na temat, co jest celem? Co jest programem? Co jest po prostu częścią życia. Program, jak to opisywaliśmy, jest upragnionym wynikiem, konkretnym, upragnionym wynikiem. Wasze cele, z wielu względów, mogą być dobre. Przyniosły was do tego punktu, ale teraz ten program jest spełniony. To teraz umożliwia wam zobaczenie całego obrazu. To teraz umożliwia wam posiadanie pełnej świadomości. Uwolnienie w tej chwili.
Wiemy, że wszyscy się teraz zastanawiacie, co zdarzy się bez waszych cennych celów… nie nazywacie ich programami. Tak, zgadza się, nazywacie je celami (śmiech publiczności i chichotanie Tobiasza), my czasami jesteśmy powolni w rozumieniu tego. Ale zrozumcie także… wejdźcie do środka i zastanówcie się, co jest programem, albo jak to nazywacie, celem? A co jest po prostu ruszaniem do przodu? Jest tu różnica. Jest różnica.

Wsiadanie do samochodu i pójście do pracy rano, to niekoniecznie program. Myślenie, że powinniście mieć tyle i tyle pieniędzy w banku, że powinniście mieć taki a taki tytuł na swojej wizytówce, że powinniście mieć dobre biuro z pewnymi wygodami… jest programem. Tak, to są programy. Nasz serdeczny przyjaciel Dawid chciał, by jego syn był bardziej atletyczny…, co było jego programem. Dlaczego? Ponieważ to Dawid pragnął, by jego syn był atletyczny. Chciał, by syn zaspokoił pewne jego potrzeby. To jest program. Ale, na przykład, dla jego syna łowienie ryb jest zajęciem, które kocha… i drodzy przyjaciele, to nie jest program. To jest po prostu ludzka istność.

Więc wiemy, że będzie wiele pytań odnośnie tego tematu i będziecie czuć się bardzo niewygodnie, przez pewien okres czasu. Zastanawiać się będziecie, co jest programem? Co jest celem? Co jest normalne? Zastanówcie się, czy to się opiera na programie. Przychodzicie na spotkania Karmazynowego Kręgu co miesiąc, dla programu? Spójrzcie na powody, dla których tu przychodzicie. Przychodzicie po prostu posiedzieć z rodziną, pobyć w tej energii? Albo może przychodzisz tu, ponieważ rozpaczliwie szukasz duchowego rozwiązania? Może coś z tego tu znajdziesz, może nie. To jest program? Albo czy jest programem być po prostu po ludzku z innymi z ludźmi w tym pokoju. Przyglądajcie się wielu rzeczom w swoim życiu, drodzy przyjaciele. Zastanawiajcie się, „czy to jest program, czy to jest po prostu ludzka „being-ness”(istność?)


PYTANIE 6: Kochany Tobiaszu, przez około trzy miesiące, prawie za każdym razem, kiedy patrzę na zegar – aby sprawdzić czas – ostatnie dwie cyfry są 1-1, 2-2, 3-3, 4-4, 5-5. Również widzę 11-11, 4-4-4 etc. Czy jest to wiadomość od mojej Wyższej Jaźni, próbującej się ze mną porozumieć? , albo czy jest w tym jakieś znaczenie?

TOBIASZ: Widzisz symbole ustawione w linii prostej, czy są to cyfry, czy słowa, czy wibracje. Zauważasz, jak rzeczy ustawiają się w linii. To jest, poniekąd, droga twojej własnej boskości pozwalającej ci wiedzieć, że jesteś na właściwej drodze., że robisz odpowiednie postępy. Ale jest w tym czasami więcej, konkretne liczby mogą być małymi przypomnieniami. Można powiedzieć, że są przypomnieniami, które ustawiłeś na swojej drodze. Gdy widzisz na przykład cyfrę „2”, symbolizuje ona dwoistość. Gdy widzisz liczbę „4”, symbolizuje ona ruszanie się do nowej świadomości. Gdy widzisz 1 i 1, to reprezentuje dwoistość kolejny raz, ale pokazany inaczej. Ty, poniekąd, ustawiłeś to tam jako przypomnienie, kiedy przybywasz do nowej świadomości. To będzie powszechne zdarzenie, dostrzeganie liczb, które pojawiają się razem. I, co więcej, to jest przypomnienie. To jest przypomnienie, które sobie ustawiliście.

To nie jest Duch, próbujący wam coś powiedzieć. Kiedy Duch chce wam coś powiedzieć, nie będziecie mieli żadnej, najmniejszej wątpliwości, że to pochodzi od Ducha. Zastanawiacie się czasami… mówicie, „Duchu, co mi próbujesz powiedzieć? Anioły, co mi mówicie? Tobiaszu, co to znaczy?” O, będziecie wiedzieć bez cienia wątpliwości, kiedy będziemy coś do Ciebie mówić. Spójrzcie na to w ten sposób- co sami sobie próbujecie powiedzieć.


PYTANIE 7: Tobiaszu, w całej mądrości naszej boskości, dlaczego nie byliśmy w stanie znaleźć sposobu, aby dowiedzieć się potrzebnych rzeczy z dualności, bez takiego wielkiego bólu i cierpienia?

TOBIASZ: Kiedy przechodzicie przez to, kiedy zamykacie koło, wierzcie lub nie, spoglądacie za siebie i nie widzicie bólu i cierpienia. Wierzcie lub nie. Tak tylko widzicie, kiedy jesteście w środku tego. Ból i cierpienie pojawia się tylko, kiedy jesteś porwany przez dwoistość. Ból i cierpienie, które przeżywacie teraz – Cauldre nie wierzy nam! –ale to jest tylko złudzeniem, drodzy przyjaciele. To jest tylko złudzenie. Kiedy wypuścisz swoje programy, jak ten – „nie miejcie żadnej agendy”, zachichoczesz, ponieważ zobaczysz, że nigdy nie było żadnego bólu ani cierpienia.

Jak mógłby Bóg, który kocha Cię tak bardzo, i Anioły, które kochają Cię tak bardzo, i Metatron, który kocha cię tak bardzo i jest jak dziecko na tym placu zabaw z ludźmi… jak prawdziwy ból albo cierpienie mogłoby mieć miejsce? To jest złudzenie oparte na waszych doświadczeniach w dwoistości.
Kiedy uwalniacie swoje programy, nie ma żadnego bólu. Kiedy głazy przedstawiające wasze programy zostają usunięte z rzeki, nie ma niczego co stawia opór dla płynącej wody. Nie będzie żadnych programów na energie duchowości, waszej boskości, wywierające tarcie, kiedy te programy będą usunięte. Wtedy zobaczysz prawdę, że tam nigdy nie było bólu. To było złudzenie.
Wiemy, że nie lubicie, kiedy tak mówimy, ponieważ siadacie natychmiast i myślicie, „Tobiaszu, to jest ból. Ból, który czuje w moim ciele i w głębi serca jest rzeczywisty.”

Wiem to. Chodziłem w waszych butach długo, dawno, dawno temu. Pamiętam to uczucie ludzkiego bólu, fizycznego i emocjonalnego. I, tak, wtedy to było tak rzeczywiste w tamtym czasie. Ale teraz jestem gotowy wskoczyć w ludzką formę, ponieważ wiem, że to było złudzenie. Myślę, że mogę przezwyciężyć to złudzenie, dzięki temu, czego nauczyłem się dzisiaj od was. Kiedy wrócę, nie przeniosę programu. Nie znajdę się w potrzasku dwoistości, i dlatego będę miał radość z bycia człowiekiem, a nie ból i cierpienia. I, puszczę do was oko, kiedy spotkam was wzdłuż drogi, wiedząc, że jesteście tymi, którzy utorowali do tego drogę.


Drodzy przyjaciele, czas dwoistości odchodzi. Teraz jest czas uwalniania czarno-białe, dobre złe, tam i z powrotem. Już nie potrzebujecie luster przed sobą, które pojawiły się, kiedy przekroczyliście Ścianę Ognia, kiedy uświadomiliście sobie własne ja. Chcieliście odbić. Potrzebowaliście czegoś, co pomogłoby wam ujrzeć siebie. Chcieliście zobaczyć swoje przeciwieństwo. Nieśliście dwoistość od tamtego czasu. Ale nadszedł jego kres. Jego kres nadszedł. Bez programu możecie przejść ponad dwoistością do Nowej Energii.

Dobrze się bawcie w te nadchodzące tygodnie. Dobrze się bawcie tym jednym z najpotężniejszych narzędzi. I teraz, zrozumiecie… zrozumiecie Język Aaa. Używajcie tego w rozmowach z sobą, odczuwając rzeczy i rozumiejąc teraz, jak program pasuje do tego wszystkiego.

Kochamy was bardzo. I, zawsze jesteśmy obok.

I tak to jest.

--------------------------------------------------------------------

Tobiasz z Karmazynowej Rady (the Crimson Council) jest prezentowany przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado. Historia Tobiasza, z biblijnej Księgi Tobiasza, jest dostępna na witrynie www.crimsoncircle.com. Materiały Tobiasza są oferowane bezpłatnie od sierpnia 1999, momentu kiedy jak powiedział Tobiasz ludzkość przekroczyła potencjał destrukcji i wkroczyła w Nową Energię.

The Crimson Circle jest światową siecią ludzkich aniołów, którzy są pierwszymi przechodzącymi w Nową Energię. Kiedy doświadczają radości i wyzwań statusu wstępujących, pomagają innym ludziom w ich podróży poprzez dzielenie się, troskę i przewodnictwo. Ponad 40,000 ludzi odwiedza witrynę Crimson Circle każdego miesiąca ,aby przeczytać ostatnie materiały i dyskutować o swoich doświadczeniach.

The Crimson Circle spotyka się co miesiąc w Denver, Colorad, gdzie Tobiasz prezentuje ostanie informacje poprzez Geoffrey’a Hoppe. Tobiasz twierdzi, że on i inni z niebiańskiego Crimson Council; channelują w zasadzie ludzi. Według Tobiasza, czytają oni nasze energie; i przekazują naszą własną informację z powrotem do nas, abyśmy mogli zobaczyć to z zewnątrz, podczas gdy doświadczamy tego wewnątrz. Zebrania Crimson Circle są otwarte dla wszystkich, ale wymagane są RSVP. Nie trzeba do niczego wstępować ani wnosić jakichś opłat. The Crimson Circle czerpie swój dostatek poprzez otwartą miłość i dary Shaumbry z całego świata.

Najwyższym celem; Crimson Circle jest służba w charakterze ludzkich przewodników i nauczycieli tym, którzy idą ścieżką wewnętrznego duchowego przebudzenia. Nie jest to misja ewangelizacyjna. Raczej, wewnętrzne światło doprowadzi ludzi do progu waszych domów po wasze współczucie i troskę. Będziecie wiedzieli co robić i czego nauczać w tej właśnie chwili, kiedy unikalna i cenna istota ludzka, która zamierza wyruszyć w podróż Mostem Mieczy, przyjdzie do was.

Jeśli to czytasz i masz poczucie prawdy i związku z tym, to jesteś członkiem Shaumbry. Jesteś nauczycielem i przewodnikiem ludzi. Pozwól nasieniu boskości wewnątrz siebie zakwitnąć w tej chwili i w czasach, które nadejdą. Nigdy nie jesteś sam, ponieważ masz rodzinę na całym świecie i aniołów wokół siebie.

Ten tekst może być swobodnie rozpowszechniany bez opłat, na zasadzie niekomercyjnej. Prosimy o zawarcie informacji w całości, łącznie z tą notą. Wszystkie inne wykorzystania tekstu muszą być zatwierdzone na piśmie przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado.

© Copyright 2002 Geoffrey Hoppe, P.O. Box 7328, Golden, CO 80403. E-mail to [email protected]. All rights reserved.

Translation: przy użyciu translatora Elżbieta Udałowska. E-mail [email protected]