Materiały Tobiasza

Seria Wzniesienia

Lekcja 6: „Pięć boskich zmysłów Aaa”

Pytania i Odpowiedzi

5 Styczeń 2002 r.

I tak to jest, drodzy przyjaciele, że kontynuujemy energię tego dnia. Kontynuujemy świętowanie, że tym razem energie Metatrona mogły podejść tak blisko Ziemi. W końcu!

To zostało przepowiedziane. To zostało przepowiedziane, że przyjdzie tu, że przyjdzie i umieści swoją energię w Ziemi, kiedy nadejdzie czas. To było przepowiedziane, że czas jego powrotu nastąpi w czasach, kiedy świadomość wzrośnie. Zbliża się koniec długiej podróży i teraz jest to możliwe, aby Metatron był tu z nami. To będzie szybko przemijający rok, oparty na zachodzących zmianach, które mają miejsce. To będzie naukowy rok, nie tylko z punktu widzenia świata, lecz także z punktu widzenia waszego istnienia. To będzie techniczny rok pod wieloma względami. Zrozumcie, że nauka i technika są odpowiedzią na zmieniającą się świadomość. Kiedy znajdujecie nowe typy rozwiązań naukowych czy technicznych, to jest uznanie, że przesunęliście i zmieniliście tak wiele. Odpowiednia fizyka duchowa z wszechświata może teraz zostać wprowadzona na Ziemię, do ludzkiej formy, do waszej codzienności.

Jest chwilami tendencja w niektórych Shaumbra, w tych, którzy kontynuują proces boskości, wymigiwać się od techniki. Wielu czuje, że jest to wdzieranie się na teren energii Ducha. Niektórzy myślą, że są tak niepokalani, że oni nie mogą być dotknięci przez technologię. Znajdziecie w bieżącym roku 2-0-0-2, że świadomość i świadomość duchowa są w równowadze. Ale to narodziny nowej nauki i techniki. Nauka się zmienia. Ma miejsce wiele pracy wykonywanej nad badaniem tego, co nazywacie „komórką macierzystą”, nad klonowaniem. To są próby zwiększania długowieczności ciała, leczenia ciała. To jest stosowne, ponieważ te zmiany w ludzkich cząsteczkach i DNA, mogą przedłużyć życie i umożliwić nie jedno, a wielokrotne życie w ciele.

Nauka i technika dogania was. Metatron jest jednym z tych, którzy wchodzą, aby bezpośrednio wpływać na to teraz. To jest On. Jest On tą świadomością, która bierze surową energię, uniwersalną energię i pracuje z wami nad umieszczaniem jej w waszych fizycznych i energetycznych częstotliwościach, pomaga przenosić to na poziom ludzi z odpowiednią równowagą energetyczną.

To jest wielka celebracja, że Metatron może teraz przebywać na Ziemi. To nie było możliwe nigdy wcześniej, nigdy wcześniej Ziemia nie była naprawdę gotowa. Ale teraz rozwinęło się i dojrzało i jest gotowe do przejścia następnego poziomu, z powodu pracy, jaką wykonaliście; ta energia przybyła tu i dlatego dziś świętujemy, honorując waszą pracę, honorując doniosłe zmiany, które mają miejsce.

Będziemy mówić o tym więcej, i będziemy zapraszać Metatrona częściej podczas naszych spotkań w tym obecnym roku kalendarzowym. Zbliżymy się trochę do tej fizyki boskiej energii. Pokażemy wam technikę tego, jak to z wami pracuje i jak możecie zastosować to, co wczoraj mogło wydawać wam się cudem, a dzisiaj zaakceptujecie jako coś naturalnego i oczywistego.

Z tym, będziemy zadowoleni próbując odpowiedzieć na wasze mądre pytania.


PYTANIE 1: Kochany Tobiaszu, czy możesz powiedzieć o formie świętej geometrii i formach geomagnetycznych , które stwarzałem z innymi Lightwork, narzędziach uzdrawiania, etc?

TOBIASZ: To jest takie odpowiednie pytanie, aby móc wam powiedzieć, że energia Metatrona jest opiekunem i przewodnikiem świętej geometrii. Jest tu kilka punktów do omówienia. Niektóre z waszych obecnych rozumień świętej geometrii, które są opisane w książkach, które są dostępne w Internecie są takie odległe! (śmiechu trochę), nie rozumiemy, skąd one pochodzą. Tam jest przedstawiona energia Metatrona, na tych drukowanych stronach, które nie zawierają żadnej prawdy, nie pochodzą od Metatrona. Jest tego powód. Święta geometria została stworzona, została stworzona ze starym rozumieniem energetycznym. Tymczasem sprawy uległy teraz sporym zmianom.
Powiemy więcej o świętej geometrii w czasie przyszłym, konkretnie na naszej następnej lekcji w przyszłym miesiącu.

Ale teraz, zrozumcie, że przyjdzie nowe zrozumienie świętej geometrii, jeśli zaczniecie korzystać z przedstawionej gwiazdy, połączonej liniami krzywymi między punktami a środkowym kołem, które łączy wszystkie wewnętrzne łuki. (obejrzyjcie ilustrację w lekcji 6 Serii Wzniesienia). Zacznijcie używać tego jako podstawy do waszej szczególnej pracy ze świętą geometrią. I, wówczas połączcie to z poziomem siedmiu zmysłów ludzkich. Zrozumiecie to, jak zaczniecie to stosować. Przyjdzie nowe zrozumienie świętej geometrii.

Jak już wiecie, święta geometria polega na korzystaniu z surowej energii, zaczynającej się od świadomości, która przechodzi przez wyobraźnię, następnie zostaje skoncentrowana i wyrażona różnymi sposobami. My tego… my nie nazywamy tego świętą geometrią. To jest bardziej forma „celibus”, która pochodzi z uniwersalnej energii. Teraz, wasze tworzenie ma uwzględnić koła i łuki i budowę tej surowej energii przedstawionej przez te linie, które stają się złożonymi, metamatematycznymi wzorami, i wtedy zaczniecie rozumieć, jak używać tego na Ziemi. Używajcie tego, korzystając z nogi gwiazdy, która przedstawia koncentrację. Jak mówiliśmy, nazywamy go aspektem mocy, który pomoże zrozumieć, jak używać tej świętej geometrii, aby zwiększać poziom energii.

Teraz, śmiejemy się, ponieważ kiedy o tym rozmawiamy, przewija się tu dużo technologicznej energii. I, mówimy Cauldre, w wielu chwilach, kiedy rozmawiamy ze sobą, aby poprawił się w tym roku przy tłumaczeniu i przekazach informacji technicznych, ponieważ będziemy kontynuować rozmowy o tym. Są pewne formy energii przebywające w was. To ma duże znaczenie dla was, którzy chcecie zrozumieć to. Usuńcie tą blokadę psychiczną, że musicie umysłowo zrozumieć te techniczne rzeczy. Więc wielu z was zacznie pracować z ty, co nazwalibyście prawym mózgiem. I, teraz utrzymujcie, przenoście tę równowagę dwa na jednej stronie i dwa na drugiej stronie w bieżącym roku. Dziękujemy Ci za to pytanie. Będziemy kontynuować mówienie o świętej geometrii, ale będziemy używać tu reprezentacji gwiazdy, o której rozmawialiśmy (w lekcji 6), jako podstawy do waszej nowej pracy w świętej geometrii.


PYTANIE 2: Tobiaszu, powiedziano mi przez Archanioła Michała, że jestem nosicielem energii Metatrona. Proszę, powiedz mi coś więcej o mojej roli w pracy z tą energią. Dziękuję.

TOBIASZ: Poniekąd, wszyscy jesteście nosicielami tej energii Metatrona. Jesteś tym, który ma głębszy związek, głębsze współczucie dla tego. Pracowałeś z Metatronem na eterycznych poziomach, szczególnie podczas snu. Nauczasz klasy po naszej stronie, zrozumienia energii Ziemi. Jesteś technicznie ukierunkowany, ale nosisz w sobie barierę, o której rozmawialiśmy. To jest czas wzniesienia. Pamiętaj, że nie dostajesz w naszym obszarze stopni. To nie ma z tym nic wspólnego.

Pracujesz blisko z tą bardzo skomplikowaną, uniwersalną matematyką i fizyką. Wyzwaniem dla Ciebie jest, przenieść to na poziom Ziemi. Twoje zwątpienie w siebie próbuje Cię zatrzymać w tym kroku, ale zrozum to i zacznij stosować. Połącz ludzkie zmysły z boskimi zmysłami, wszystko w Języku Ach i przyjdzie spokojne zrozumienie tego, o co tak walczyłeś wcześniej.

Rzeczywiście, jesteś jednym z blisko pracujących z energią Metatrona i stwierdzamy, że to będzie dla Ciebie wyjątkowy rok. Posuniesz się do przodu z nowymi zrozumieniami. Ma duże znaczenie przynosić te zrozumienia do poziomu tych, z którymi rozmawiasz, którzy są zagubieni. Będziesz widział w ich oczach, kiedy oni zaczynają odpływać… ponieważ nie rozumieją Cię. Nie rozmawiaj w sposób wyniosły i eteryczny. Korzystaj z Języka Aaa na wszystkich poziomach, a szczególnie w okazywaniu im współczucia. Zrozumiesz, w jakim punkcie oni są, więc będzie Ci łatwiej z nimi rozmawiać. Dziękujemy za to wspaniałe pytanie.


PYTANIE 3: Tobiaszu, mówiliśmy ostatnio o wydarzeniach światowych, o poszukiwaniu przez US terrorystów w Afganistanie. Czy do mojego rozwoju duchowego należy ignorowanie tych wydarzeń?

TOBIASZ: Rzeczywiście!! (śmiech publiczności i brawa) Twój duchowy rozwój kształtuje i zmienia te wydarzenia. Twój umysł i Twoja dualność tylko czynią to trudniejsze. Ponieważ kontynuujesz to przebudzenie w sobie, to ma tak wiele mocy, tak wiele, że nawet jedna oświecona osoba może powstrzymać tę wojnę. Wyobraź sobie, co możecie zrobić jako grupa. Wyobraź sobie, co można osiągnąć swoją świadomością!

Drodzy przyjaciele, po waszym 11 września świat nie rozpadł się, ponieważ zmieniliście swoją świadomość. Była grupa, która wyszła z dualności, grupa, która stanęła za niskim murkiem. Trudne to było stanąć za niskim murkiem w tamtym czasie. Przyjęli Boską Wolę, a nie Wolną Wolę. Pomogli temu wypłynąć. Pomogli złagodzić to i uczynić to przejście spokojniejsze. To było rzeczywiście wydarzenie trudne do zrozumienia, ten nacisk w tamtym czasie. Ale spójrzcie, jaka wielka zmiana nastąpiła na świecie, przez tych kilka krótkich miesięcy. Nie nastąpił koniec świata, jak mogliście myśleć. Nie wystąpiła wielka wojna i konflikt.

Nie lubimy za bardzo przewidywać zdarzeń światowych, ale możemy powiedzieć z naszego punktu widzenia… widzimy, że wydarzy się dużo dobrego na świecie przez następnych kilka miesięcy. Te zrozumienia będą bezpośrednio związane z wydarzeniami 11 września. Będzie dużo dobrego. Ale, jak powiedzieliśmy, to będzie rok wahań. W jednym momencie zobaczycie spokój na waszym Bliskim Wschodzie, i za chwilę będą momenty bombardowania. Są możliwości na główne starcie w tym roku na Bliskim Wschodzie. To jest próba znalezienia uwolnienia dla starej energii. To jest odczuwalne w tych skomplikowanych przesunięciach, także w każdym z was, czy jest to uwalnianie w gniewie i wojnie, czy jest to uwalnianie we współczuciu i zrozumieniu. Wydarzenia światowe, a propos, zmieniają się, w miarę jak zmienia się wasza świadomość.

Dlatego jest to tak trudne dla nas, dla Metatrona, dla osób mających zdolności parapsychologiczne, przewidzieć, co może się zdarzyć. Wiemy, widzimy najbardziej wysunięte możliwości, że może tak się zdarzyć. Spoglądając na to, możemy przewidywać najbardziej prawdopodobne wydarzenie. Innymi słowy, możemy wyciągnąć wnioski , w których obszarach mogą nastąpić pewne zrozumienia. Drodzy przyjaciele, mielibyście więcej szczęścia grając w automaty do gier! (śmiech publiczności), co jakiś czas ktoś trafia, ale z punktu widzenia szans, są tak samo rzadkie. I w takim razie cała uwaga skierowana na tą jedną ze 100 możliwych jest niewłaściwa. I, niektórzy nagłaśniają to, i twierdzą, że wiedzą wszystko na jakiś temat. Drodzy przyjaciele, nawet nie gramy w tę grę robienia przepowiedni. Rzeczy zmieniają się, kiedy świadomość się z mienia. Dziękuję za to wspaniałe pytanie.


PYTANIE 4: Tobiaszu, jak zakończy się walka z terroryzmem i bombardowaniami w innych krajach?

TOBIASZ: W bieżącym roku 2-0-0-2 będą wielkie wahania. W tych wielkich wahnięciach rzeczywiście może być wiele wybuchów. Może być dużo gniewu. Gniew, poniekąd, jest uwalnianiem starej energii. Więc, mogą wydarzać się te rzeczy. Kiedy tak się zdarza, Shaumbra, stójcie za niskim murkiem. Stójcie za niskim murkiem, w równowadze z Żydami i z Palestyńczykami. Nie ma jednego dobra czy jednego zła, Nie ma jednej strony wybranej przez Boga. To nie jest rozwiązanie tej drogi. Stójcie za niskim murkiem, korzystajcie z Języka Ach, a zobaczycie rzeczy, jakich nie widzieliście nigdy wcześniej. Również w waszym wydarzeniu terrorystycznym, kiedy u wielu zamieszkujących Stany Zjednoczone, jest tendencja do osądzania, zrozumcie, że nawet w takiej sytuacji nie macie prawa krzywdzić. To właśnie stare domaga się uwolnienia. Pojawił się wąż na drodze. Zobaczycie wiele w tym bieżącym roku.

Jedno przewidywanie, które zrobimy, to jest to, że to będzie rok wielkich wahań. Patrzcie na swój rynek papierów wartościowych. Ci, którzy grają na giełdzie, niech się przygotują na prawdziwą jazdę. To będzie chodzić w górę i w dół. I to wszystko będzie stosowne. Zrobimy tu jedną – jak to powiedzieć – małą obserwację. Nie nazwiemy tego przewidywaniem. Pod koniec tego roku, w ciągu niewielu miesięcy tego roku, zobaczycie, że konflikty nasilą się. Tak będzie, ponieważ regulacja siatek jest bliska ukończenia, pojawią się siły i ludzie, którym nie spodoba się to za bardzo. Będzie to coś, co nazywacie – takie zabawne słowa – powrót szatana. I, to przybierze różne formy, ale niektórzy będą mówić, że szatan wrócił. I, poniekąd, będą mieli rację. To nie będzie ten, z rogami i widłami, ale stare energie, energie ciemności. One nie za bardzo lubią zmiany, ale, poniekąd, dostarczają paliwa do zmiany. One pojawią się w zbliżających się do końca roku miesiącach. Dziękuję za pytanie.


PYTANIE 5: Tobiaszu, dziękuję, że Jesteś. W jaki sposób Ty i inni po waszej stronie pomagacie nam w naszej ekspresji?

TOBIASZ: To jest bardzo dobre pytanie, i co więcej, zapisujemy je… (rozproszony). Metatron mówi, że zrozumiemy więcej z tego w następnych lekcjach, kiedy bardziej określimy część fizyki. Ale, jak pomagamy wam w ekspresji? Przechodzicie przez proces integracji waszych boskich zmysłów z waszymi ludzkimi zmysłami. Innymi słowy, przynosicie to na Ziemię. Kiedy jesteście gotowi na ekspresję… kiedy dodacie do tego wyobraźnię…dodacie do tego współczucie (które a propos dodaje paliwa do waszej kreacji)… i kiedy skoncentrujecie się na rzeczywistości, w której jesteście… wtedy stajecie się gotowi na wyrażenie. Nie możemy tego zrobić za was, ale możemy przynieść potrzebne energie. Nie możemy za was podnieść ręki. Musicie to zrobić sami. Ale, kiedy podniesiecie tą rękę i zaczynacie pracę, bądźcie świadomi że nie tylko was wspieramy i kochamy, ale pomagamy wam stworzyć nową energię, która nie była dostępna wcześniej. Poniekąd, pomagamy ograniczoną i określoną ilość energii rozwinąć. Możemy pomóc stworzyć więcej, niż tam pierwotnie było. To jest rodzenie nowej energii, w którym pomagamy, ale ostatecznie musicie wyrazić to sami. Tyle możemy wam pomóc. Jak powiedzieliśmy, nie możemy niczego zrobić za was, ale kiedy zaczynacie przenoszenie tej energii, wtedy możemy wchodzić my i brać w tym czynny udział. Doskonałe i niezwykłe technicznie pytanie.


PYTANIE 6: Kiedy wybudzam się o 4:44, czuję pulsująca wibrację w komórkach mojego ciała. Czy możesz to skomentować?

TOBIASZ: Są w tym dwie rzeczy. To jest praca nad twoim DNA i również na poziomach głębszych od poziomu DNA, więc jesteś uwrażliwiony w tym punkcie. Twoje całe ciało nabiera głębszej wrażliwości. To jest dobre, kiedy budzisz się o 4:44 w nocy, i czujesz te energie, kiedy dotykają Cię niemal bardzo głęboko. To co wyczuwasz, jest czymś, o czym Metatron i ja będziemy mówić na następnych lekcjach, kiedy się spotkamy ponownie. Jest to – jak to powiedzieć, ludzkie słowa czasami ograniczają –ale jest to tętno wszechświata. To jest puls w pewnym sensie, energii, ale nieco inny niż dotychczas znałeś. Jest tam wysoki rytm tej częstotliwości i niski rytm. Wyczuwasz to tętno, to uniwersalne tętno. To jest typ duchowej energii, która musi być przyniesiona na Ziemię. To osiąga wysokie położenie i niskie położenie.

Powiemy o tym więcej w przyszłym czasie, jak pracować z tymi wysokimi poziomami, jak pracować wspólnie z sobą, i jak możecie korzystać z najwyższego położenia dla swojego wyrażenia, a jak możecie być zahamowani przez ten nisko położony punkt, ale zrozumcie, że jest to napęd. Że niskie pomaga wzrastać do nowych wysokości. Teraz, kiedy jesteście w niskim cyklu energetycznym w tej częstotliwości, że tak powiem, używajcie tego by wprawić się w ruch. Ale, pokrótce odpowiadając na twoje pytanie, po prostu czujesz, jak ta uniwersalna energia przepływa przez ciebie. Dziękuję.


PYTANIE 7: Ostatnie pytanie. Kochany Tobiaszu, dziękuję z piękny przekaz. Czy jest jakiś konkretny cel rozmieszczeniu boskich zmysłów na gwieździe, którą opisałeś? I czy jest jakiś konkretny powód, dlaczego określałeś to z ruchem przeciwnym do wskazówek zegara? Dziękuję.

TOBIASZ: Jest powód szczególnego ustawienia tej gwiazdy, ponieważ to koresponduje z centrum energetycznym, które jest zlokalizowane w pewnych częściach waszego fizycznego ciała, na przykład współczucie połączone z waszą lewą stopą. Jeszcze raz, jeśli chcecie uruchomić Język Aaa przez ten boski zmysł współczucia, to wyobraź sobie lewą stopę. To ci pomoże skupić tam energię. To pomoże uruchomić okazywanie współczucia. Dokładniej, to nie jest w twojej stopie, ale to jest powiązane z tym obszarem.

Boskie zmysły, o których dzisiaj mówiliśmy, nie potrzebują występować w szczególnej kolejności albo porządku. One mogą występować w jakimkolwiek porządku. Dlatego jest koło wewnątrz tego gwieździstego kształtu, ponieważ to pozwala na natychmiastową łączność z którymkolwiek aspektem. Teraz, podajemy tu za dużo detali. Ale przez łuk to idzie do wyobraźni, łączy te dwa aspekty, i tam już powstaje nowa energia. To jest połączenie, tam powstaje nowa energia, suma wyobraźni i współczucia. Tak powstaje już nowa energia, o której będziemy mówić w przyszłym czasie.

W każdym punkcie połączenia tych łuków powstaje nowa siła. Ponownie, nie musisz przechodzić przez gwiazdę w szczególnym porządku. Poszliśmy w tą stronę dzisiaj dla ułatwienia zrozumienia. Ale jest tam również inny łuk, który powstaje w punkcie wyobraźni na gwieździe, który nazwalibyśmy lewą ręką, który idzie ponad i łączy się z następnym punktem. I, wewnątrz tego łuku jest szczególny atrybut energii, który może być aktywowany.

Ale, wysuwamy się tu za bardzo w przód. To – jakby powiedzieć – omawiamy za bardzo lekcję, która wchodzi do następnego etapu. My będziemy omawiać kilka bardzo wyraźnych dróg połączenia i jednoczenia różnych sił, ale nie wyprzedzajcie nas za bardzo. Będziemy potrzebować mówić o czymś do was! (śmiech publiczności). To są wszystko informacje, drodzy przyjaciele, które już znacie. Jesteśmy w trakcie przygotowania tego. Widzimy was ścigających się daleko w przodzie i to jest cudowne. To jest cudowne. Nie ma żadnego szczegółowego przepisu jak to stosować. Możecie stwierdzić, że połączenie świadomości ze współczuciem jest doskonałym przepisem.

Wykorzystaliśmy dzisiaj przykład Nancy gotującej jedzenie, ponieważ będziemy mówić o nowych receptach energii. Będziemy mówić o sposobach łączenia wszystkich składników, które znajdują się w tych potężnych punktach i połączeniach, które wprowadzają nową równowagę tworzącą rzeczy nowego typu.

Więc, kończymy tą dyskusję proszeniem was o jedną prostą rzecz. Nie wybiegajcie za bardzo do przodu. Zajmijcie się przez następny miesiąc aktywacją waszych boskich zmysłów na ludzkim poziomie. Nie mogliście zrobić tego wcześniej. To dlatego Metatron jest teraz z nami. Pracujcie dalej i udawajcie się do boskiego zmysłu świadomości, ale teraz świadomości Ja Jestem… „Ja Jestem człowiekiem… Ja Jestem Duchem… Ja Jestem Jednością… Ja Jestem Wszystkim”.

Uruchamiajcie zmysł ekspresji i przynoście to do swojego codziennego życia. Nie utrzymujcie tam bariery. To powstrzymuje energię przed wniesieniem satysfakcji do codzienności.
Spędźcie następnych 30 dni od teraz na przyzwalanie, na pozwalanie boskim zmysłom na wejście do waszej ludzkiej rzeczywistości. Połączcie je z siedmioma zmysłami ludzkimi. I, wtedy osiągniecie pełnię zrozumienia Języka Aaa. Osiągniecie pełnię zrozumienia nowego typu świętej fizyki, świętej geometrii i matematyki. Nie wybiegajcie za bardzo do przodu, dopóki nie upewnicie się, że każdy z tych zmysłów jest odpowiednio otwarty i ugruntowany w waszym codziennym życiu. To jest rok świętowania, rok miłości, rok szacunku za wszystko, co zrobiliście, za rok wielu wahnięć, o których wcześniej rozmawialiśmy, wielu zmian. Będziemy kontynuować tą drogę z wami, badając, wypróbowując te nowe rzeczy, otwierając wasze części, które były drzemiące i nieosiągalne przez tak długi czas.

I prosimy o jedną jeszcze przysługę. Metatron prosił aby to przekazać. Od czasu do czasu, drodzy przyjaciele, oklaskujcie pracę, która jest wykonywana przez grupę Kryona, nad zmianą siatek w miarę zmieniającej się świadomości. Oni pracowali długo i ciężko, i bardzo, bardzo szybko w odpowiedzi na waszą świadomość. Dziękujcie im za pracę, którą wykonali. Oklaskujcie ich za tę pracę, ponieważ w pewnym sensie, kiedy to robicie, również oklaskujecie siebie za swoją pracę i za zmiany, jakie wprowadziliście.

Kochamy was bardzo i będziemy teraz z wami, przez te trzydzieści dni między naszymi spotkaniami, bardzo techniczni. Będziemy odwiedzać was z nowym typem energii i nie zawsze podczas snu.

Zauważycie teraz, że będzie – jak to powiedzieć – nieco z cudownego przenikania energii do waszej codzienności, kiedy przyjdziemy was odwiedzić. Tak, kiedy widzicie jasny błysk, taki jasny błysk kątem waszego oka, taki błysk, który jest jaskrawy i pojawia się z nikąd – pamiętajcie, że Metatron i inni z nas są tam, i że nigdy nie jesteście sami.

I tak to jest.

-------------------------------------------

Tobiasz z Karmazynowej Rady (the Crimson Council) jest prezentowany przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado. Historia Tobiasza, z biblijnej Księgi Tobiasza, jest dostępna na witrynie www.crimsoncircle.com. Materiały Tobiasza są oferowane bezpłatnie od sierpnia 1999, momentu kiedy jak powiedział Tobiasz ludzkość przekroczyła potencjał destrukcji i wkroczyła w Nową Energię.

The Crimson Circle jest światową siecią ludzkich aniołów, którzy są pierwszymi przechodzącymi w Nową Energię. Kiedy doświadczają radości i wyzwań statusu wstępujących, pomagają innym ludziom w ich podróży poprzez dzielenie się, troskę i przewodnictwo. Ponad 40,000 ludzi odwiedza witrynę Crimson Circle każdego miesiąca ,aby przeczytać ostatnie materiały i dyskutować o swoich doświadczeniach.

The Crimson Circle spotyka się co miesiąc w Denver, Colorad, gdzie Tobiasz prezentuje ostanie informacje poprzez Geoffrey’a Hoppe. Tobiasz twierdzi, że on i inni z niebiańskiego Crimson Council channelują w zasadzie ludzi. Według Tobiasza, czytają oni nasze energie i przekazują naszą własną informację z powrotem do nas, abyśmy mogli zobaczyć to z zewnątrz, podczas gdy doświadczamy tego wewnątrz. Zebrania Crimson Circle są otwarte dla wszystkich, ale wymagane są RSVP. Nie trzeba do niczego wstępować ani wnosić jakichś opłat. The Crimson Circle czerpie swój dostatek poprzez otwartą miłość i dary Shaumbry z całego świata.

Najwyższym celem Crimson Circle jest służba w charakterze ludzkich przewodników i nauczycieli tym, którzy idą ścieżką wewnętrznego duchowego przebudzenia. Nie jest to misja ewangelizacyjna. Raczej, wewnętrzne światło doprowadzi ludzi do progu waszych domów po wasze współczucie i troskę. Będziecie wiedzieli co robić i czego nauczać w tej właśnie chwili, kiedy unikalna i cenna istota ludzka, która zamierza wyruszyć w podróż Mostem Mieczy, przyjdzie do was.

Jeśli to czytasz i masz poczucie prawdy i związku z tym, to jesteś członkiem Shaumbry. Jesteś nauczycielem i przewodnikiem ludzi. Pozwól nasieniu boskości wewnątrz siebie zakwitnąć w tej chwili i w czasach, które nadejdą. Nigdy nie jesteś sam, ponieważ masz rodzinę na całym świecie i aniołów wokół siebie.

Ten tekst może być swobodnie rozpowszechniany bez opłat, na zasadzie niekomercyjnej. Prosimy o zawarcie informacji w całości, łącznie z tą notą. Wszystkie inne wykorzystania tekstu muszą być zatwierdzone na piśmie przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado.

© Copyright 2002 Geoffrey Hoppe, P.O. Box 7328, Golden, CO 80403. E-mail to [email protected]. All rights reserved.

Translation: przy użyciu translatora Elżbieta Udałowska. E-mail [email protected]