Materiały Tobiasza
Seria Wzniesienia

Dzień Świadomości”

SPECJALNA WIADOMOŚĆ OD METATRONA

7 kwiecień 2002

Tobiasz: I tak jest, drodzy przyjaciele, że zbieramy się z wami w tym bardzo wyjątkowym dniu w energii „teraz”. Zawiera ona was wszystkich... ludzi, którzy są tutaj w tej bezpośredniej przestrzeni i wszystkich innych, którzy podłączają się teraz do tej energii (poprzez Internet). I wszystkich, którzy będą to czytali później. Oni także siedzą tutaj w tej chwili w „teraz”. Zbiera się Shaumbra z całego świata. Nie musicie być w tej samej fizycznej przestrzeni czy czasie, aby być w tym samym „teraz”. Nie musicie być w tym samym pomieszczeniu, ponieważ JESTEŚCIE w tej samej przestrzeni.

Ci z nas po tej stronie, szczególnie ci, którzy nie byli przez dłuższy czas w ludzkiej postaci, kochają energię ludzkiej technologii. Są ludzie, którzy myślą, że technologia nie jest taką dobrą rzeczą. Ale, drodzy moi, technologia jest WYNIKIEM świadomości. Technologia nigdy nie może być wyższa niż świadomość ludzkości. Technologia podąża za waszą świadomością. Tak więc, kiedy te narzędzia, takie jak Internet zaczynają funkcjonować, mogą być tacy, którzy powiedzą: „To nie jest dobra rzecz. To może być użyte dla ciemności lub zła.” Ale, drodzy przyjaciele, one przychodzą jako rezultat waszej świadomości i dlatego szanujcie je.

Będziemy dzisiaj mówili wiele o świadomości. Nazwiemy to „dniem świadomości”, zmieniającej się świadomości was i Ziemi. Doprawdy jest to wyjątkowy dzień, ponieważ normalnie mielibyśmy lekcję.

Ale, zamiast tego, Metatron poprosił o dostarczenie energii, zawartej w wiadomości podanej w słowach, do Shaumbry na całym świecie. Wiadomość i energia w niej zawarta są ponadczasowe, ale bardzo odpowiednie dla chwili, w której obecnie się znajdujecie.

Widzimy, że macie większą przestrzeń fizyczną (odnosi się do nowego miejsca spotkania). Widzimy, że przenosicie się do większych i większych miejsc! (śmiech publiczności) Nam nie robi różnicy, jakie ściany was otaczają, ponieważ chodzi tu o energię, która się zbiera.

Być może czujecie zmiany, budowanie się energii i sprowadzanie wszystkich energii razem. Jest, w pewnym sensie, kula energii stworzona przez was, ludzi, tutaj w tym „teraz”. (...) energie miłości i świadomości z tej kuli rozprzestrzeniają się poprzez wasze fizyczne ciała, poprzez wasz Internet. Ta kula świadomości stworzona przez was w tej nowej przestrzeni rozszerza się poprzez ściany tego pomieszczenia, na Ziemię i poprzez wasz wszechświat. Czujemy ją po naszej stronie zasłony. Czy czujecie ją w tej właśnie przestrzeni, którą tu stworzyliście? Czy czujecie waszą zbiorową świadomość w waszej istocie poprzez Język Aaa?

Drodzy moi, wdychajcie teraz energie Shaumbry, Karmazynowej rady, Metatrona i Domu. Wdychajcie je głęboko poprzez swoją istotę. Ten prosty oddech wprowadza je i zakotwicza do waszego „teraz”. Ten prosty oddech rozpala to boskie, które rośnie wewnątrz was. Tak więc, wdychajcie teraz głęboko, drodzy moi. Wdychajcie. Wiedzcie, że jesteście pośród rodziny. Wiedzcie, że jesteście w miejscu wypełnionym miłością, ale miłością nowego typu.

Są takie chwile, kiedy tu siedzimy i po prostu was podziwiamy. Lubimy po prostu patrzeć na was w zadziwieniu i zdumieniu.

Jest tutaj z nami po naszej stronie zasłony, ta którą nazywaliście Mira (Mira Stanley, koordynator Programu Więziennego Shaumbry, odeszła na drugą stronę 1 kwietnia 2002). Patrzy teraz na was i widzi coś, czego nigdy nie widziała, kiedy była człowiekiem w tym życiu. Jest zdumiona, jest tak zdumiona!

Mówi: „Teraz wiem, dlaczego wybrałam bycie człowiekiem. Być może wrócę do ludzkiej postaci szybciej niż myślałam.” Potrząsa głową, mówiąc: „Powiedziałam, że nigdy nie wrócę, ale teraz widzę powód do bycia człowiekiem na Ziemi. Widzę ten powód, kiedy patrzę na grupę ludzi i widzę miłość, która zakwita. To jest jak patrzenie na kwiaty wiosną, najpiękniejszy czas, aby spoglądać na kwiaty, kiedy rosną i pączkują i kiedy pierwsze płatki zaczynają się otwierać i wydobywają się pierwsze zapachy.”

To jest to, co my też widzimy. Dlatego szanujemy was tak bardzo. Wysyłamy wam teraz wiele wiadomości, dla każdego z was odpowiednią, ale dzielimy się nimi z wami na innych poziomach. Możecie poczuć je poprzez Język Aaa. Mówimy do was wieloma językami, na wiele sposobów. Nie tylko poprzez słowa Cauldre.

Pomówmy teraz przez chwilę o Nowym Rozumieniu Miłości, które omawialiśmy na ostatniej lekcji. Drodzy przyjaciele, jest Nowa Energia, która zakwita i wznosi się wewnątrz was. I, jest nowa fizyka miłości, nowa równowaga energii.

W przeszłości znaliście miłość jako lustro. Uczyliście się miłości poprzez lustro. Uczyliście się jej grając w tą grę dualności – światło i ciemność, dobro i zło. W ten sposób rosła wasza świadomość. I tak, były czasy kiedy znajdowaliście kogoś, kogo mocno kochaliście. Ale, w pewnym sensie, oni byli dla was lustrem, ten małżonek, ten członek rodziny, ten drogi przyjaciel.

Doszliście do rozumienia miłości poprzez patrzenie w lustro, poprzez przechodzenie przez kroki dualności. Dlatego często ta miłość wydawała się w końcu niepełna. Dlatego nadal poszukiwaliście miłości, nawet kiedy znaleźliście już bratnią duszę. Wasze poszukiwanie trwało nawet po znalezieniu rodziny.

W nowym rozumieniu miłości elementy dualności spotykają się w tańcu. W nowym rozumieniu miłości nie ma już więcej lustra, ani od was na zewnątrz, ani od was do siebie samych. W nowym rozumieniu miłości ma miejsce małżeństwo. I ono jest wewnątrz was. Zawiera wszystkie elementy, które są wami. Jest to ciemność i światło połączone ze sobą w nowym rodzaju iluminacji. Nie jest to takie światło, jak myśleliście przedtem. I nie jest to pustka ciemności. To jest nowa iluminacja.

W nowym rozumieniu miłości jest małżeństwo tych elementów. Te elementy zawsze tam były. W pewnym sensie, przeciwstawiały się sobie, zderzały się ze sobą. To działanie transformowało energię z jednego stanu w drugi. Ale, nie była to nowa energia. Była to tylko transformacja istniejącej energii.

W nowym rozumieniu miłości, które do was wchodzi, jest tworzone coś nowego. Nie jest to już po prostu transformacja energii z jednej postaci świadomości w inną. Nowe rozumienie miłości JEST Nową Energią.

Drodzy przyjaciele, jest nowe rozumienie miłości i nie musicie próbować uchwycić go w waszym mózgu. Nie musicie go tworzyć czy wyciągać z głębi siebie. Ono zakwita jak wiosenny kwiat.

Teraz pomówmy przez chwilę o świadomości. Świadomość jest teraz kluczowym słowem dla tego, przez co przechodzicie i przez co przechodzi Ziemia.

Świadomość jest mądrością waszych przeszłych doświadczeń i potencjałem przyszłości, sprowadzonych razem i wyrażonych w „teraz”.

Świadomość jest mądrością waszej przeszłości. Jest tymi momentami oświecenia, do których dochodziliście poprzez doświadczenia dualności. To jest mądrość przeszłości. Jest to wiedza o tym, jak to było być w dualności; doświadczać walk i miłości; doświadczać dostatku i braku; doświadczać satysfakcjonujących związków i samotności. Te wszystkie doświadczenia stworzyły waszą mądrość.

O tak, po niektórych doświadczeniach pozostały blizny, ale te blizny są tylko złudzeniami. Rany są tylko percepcją, która może ulec zmianie, która może być uwolniona. Kiedy blizny i rany są uzdrowione, pozostaje mądrość. Czysta, niezmącona mądrość wewnątrz waszej duszy. Ona jest częścią świadomości.

Świadomość jest także potencjałem, tego co leży przed wami, opartym na tym, skąd przybyliście. Stworzyliście wiele potencjalnych scenariuszy, dokąd pójdziecie. W pewnym sensie, można powiedzieć, że przekraczacie czas, że badacie potencjał przyszłości. Ale, nie doświadczacie jej. Tym, którzy się zastanawiają, tym, którzy myślą, że przyszłość jest już stworzona, mówimy, że tak nie jest. Możecie tylko przeglądać potencjały, ale nie możecie doświadczyć przyszłości, dopóki nie jesteście w „teraz”.

Świadomość jest, kiedy łączycie mądrość przeszłości z potencjałami przyszłości w „teraz” i wyrażacie je. To jest świadomość. I świadomość teraz zmienia się szybko wewnątrz was i na powierzchni Ziemi. Bardzo, bardzo szybko.

Drodzy moi, są ci z was, którzy pragnęli poznać swoją moc, swoją Boską jaźń. Niektórzy z was siedzieli spokojnie i kładli na stoliku przed sobą kamień lub jakiś inny obiekt. Staraliście się przesunąć go przy pomocy swoich myśli i swojej mocy, nieprawdaż? Próbowaliście zawieszać przedmioty w powietrzu. Próbowaliście zdmuchiwać świece bez dmuchania, poprzez swój umysł. Próbowaliście przesuwać ten kamień na stole, poprzez wyrażanie takiej woli. Ale on się nie poruszył!

Kiedy nie byliście w stanie poruszyć tego kamienia siłą swojego umysłu, byliście sfrustrowani i myśleliście, że nie macie mocy. Myśleliście, że nie uzyskaliście jeszcze formuły na Boga. Ale, drodzy moi, nie było to prawidłowe widzenie. Staraliście się wywrzeć moc, która nie była prawdziwą mocą.

Prawdziwa moc powstaje, kiedy zmieniacie swoją świadomość. Usiądźcie przed kamieniem teraz. Wasza nowa świadomość zmienia świadomość kamienia. Wasza nowa świadomość nie przybiera formy wysilania się, popychania czy wymuszania siłą woli. Zachodzi po prostu przesunięcie świadomości. Kamień porusza się w odpowiedzi na waszą nową świadomość.

(...)

Ale, Tobiaszu, mówicie, jak mam zmienić moją świadomość? To całkiem proste. Szukaliście nie tam gdzie trzeba. Próbowaliście uczynić to tak trudnym. Jak zmieniacie świadomość? Po prostu uwalniacie waszą starą świadomość. To wszystko. Kiedy uwalniacie wczorajszą świadomość, otwiera to drogę dla nowej świadomości.

Ona zawsze się zmienia i będziecie ciągle uwalniać i uwalniać. Energia tylko wtedy utyka w miejscu i staje się bolesna fizycznie, mentalnie i emocjonalnie, kiedy się jej trzymacie. Uwolnijcie koncepcje, które mogły być prawdziwe wczoraj czy przedwczoraj. Uwolnijcie energię starych doświadczeń. Uwolnijcie traumy przeszłości, bóle i cierpienia przeszłości.

Mówimy wam: „Uwolnijcie całkowicie.” Mówimy to wam w kółko. Dlatego powiedzieliśmy, abyście uwolnili kryształy, uwolnili stare książki. Ich świadomość dała wam mądrość, ale czas je uwolnić, ponieważ nie mają teraz żadnej mocy.

Moc jest wewnątrz. Mądrość, którą uzyskaliście, jest wewnątrz. Mądrość nie pochodziła z książki. Chodziło o energię poza słowami. Mądrość nie była w krysztale. Była w tym, czego nauczyliście się o sobie w lustrze tego kryształu.

Zmieniacie swoją świadomość. Pozwalacie jej wznosić się na nowe wysokości poprzez uwalnianie Starego. Uwalnianie. Uwalnianie... raczej trudna rzecz dla ludzi. (...) Jest strach pochodzący od elementów dualności, który utrudnia uwolnienie, zanim nie pojawi się coś nowego, co zajmie miejsce poprzedniej rzeczy.

Ale, Nowa Energia nie działa w ten sposób. To jest uwalnianie dzisiaj w „teraz”, w tej chwili. I natychmiast pojawia się nowa świadomość, stopienie mądrości przeszłości z potencjałem przyszłości.

Drodzy moi, świadomość zmienia się teraz szybko wewnątrz was i wewnątrz Ziemi. Zmienia się bardzo, bardzo szybko. Tak bardzo, że powstaje „troska” po naszej stronie. W tym słowie nie ma strachu. Nie ma strachu po naszej stronie. Widzimy, że dokonaliście zdumiewającej pracy wewnątrz siebie, zmieniając waszą świadomość i uwalniając. Widzimy, że ludzkość jako całość zmieniła świadomość do takiego stopnia, że wszystko zdarza się teraz bardzo szybko. Nawet my tego nie przewidywaliśmy.

Obserwowaliśmy – możecie powiedzieć, że mierzyliśmy – obserwowaliśmy wasze postępy, wiedząc przez co przechodzicie uwalniając. Wykonaliście tak cudowną pracę, że stworzyło to bardzo delikatną równowagę.

Dualność przesuwa swoją świadomość w kierunku Nowej Energii, w kierunku „czterech”. Cztery jest bardzo stabilną energią, zrównoważoną energią. Razem z nią przyjdą nowe nauki i nowe zrozumienia. Ale z powodu tego szybkiego przesunięcia, jesteście teraz w bardzo delikatnym momencie.

Dlatego Metatron poprosił o to, aby zwrócić się do was dzisiaj. Pragnie przekazać wiadomość, ale co ważniejsze pragnie dostarczyć energię do każdego z was.

(...)

Prosimy was teraz o zajęcie wygodnej pozycji. Oddychajcie głęboko i otwórzcie się na nową świadomość.

(pauza)

Metatron:

Jestem Metatron, wasz głos w Duchu.

Nie jestem przyzwyczajony do mówienia bezpośrednio do was. Ci którzy znają moją przeszłość, rozumieją, że wysyłałem moich posłańców, aby być z wami. Tak więc, jest to dla mnie honor, że wchodzę tak bezpośrednio, aby dołączyć do Tobiasza, aby dołączyć do was. I, w pewnym sensie, jestem tak samo zdenerwowany tą bezpośrednią prezentacją jak Cauldre czy jak wy.

Energia Ziemi zmienia się szybko. Świadomość porusza się zwinnie. Przychodzę do was dzisiaj, z wieloma innymi, aby mówić do was tym, co się wydarza wewnątrz was i wokół was. Będzie wiele, wiele zmian. Istnieje potencjał zmian, które mogą być niewygodne, niepokojące. Te zmiany mogą wpływać na wasze ciała i z pewnością wpłyną na Ziemię.

Wchodzicie w świadomość, w której jesteście zdolni utrzymywać swoją boskość. Wchodzicie w czas, gdzie siatki zostają zmienione w odpowiedzi na wasz wzrost. Jest to czas, kiedy praca Kryona nad zmianą magnetycznej równowagi zbliża się do końca.

Jest delikatna równowaga w tym czasie szybko zmieniającej się świadomości. Jest delikatna równowaga, szczególnie pomiędzy teraz a końcem roku. Ale, nie jest to ograniczone tylko do tego czasu. Będą pozostałości tej szybkiej zmiany nawet po skończeniu się tego roku.

Moi drodzy, wiatry zmieniającej się energii będą wiały nad waszą Ziemią. Te wiatry przyniosą ze sobą smutek. Ponieważ w każdej zmianie jest smutek. I ten smutek będzie głęboki. Będzie ciężki. Dotknie najbardziej tych, którzy się otworzyli i utrzymywali swoją boskość. Wieją wiatry zmiany, a smutek będzie przejściowy. Wiatry pomogą oczyścić ziemię i ludzi ze Starej Energii.

A Ziemia będzie się trząść, ponieważ trzymała w sobie wiele energii. To będzie czas uwalniania, czas odpuszczania. I kiedy nastąpią wstrząsy, nawet pod waszymi stopami, nie lękajcie się. Wiedzcie, że jest to właściwe. Wiedzcie, że dualność stara się po prostu odejść i jest to częścią tego procesu.

Niektórzy będą twierdzić, że to Bóg przesyła wiadomość. I jest to, w pewnym sensie, prawda. Ale wiadomość nie dotyczy grzechu. Nie dotyczy złych postępków. Wiadomość dotyczy prawidłowości. Usłyszycie od innych słowa pełne poczucia jedynej racji. Będą próbowali powiedzieć wam, co zrobiliście źle. Będą próbowali obwinić was o nie postępowanie za ich prawdą. Kiedy będą miały miejsce wstrząsy i usłyszycie krzyki innych, zrozumcie, że jest to właściwe. Zrozumcie, że ma miejsce uwolnienie, bardzo podobne do uwolnienia, którego wy dokonaliście.

I ognie przejdą po waszych lądach. I wypalą wiele miejsc i wypędzą wielu z ich domów. I to także jest właściwe. Ognie pomagają uwalniać. Ognie pomagają oczyszczać. Gorąco pomaga transformować. A kiedy ktoś wam powie, że jest to sposób natury na ukaranie za złe postępki w przeszłości, wiedzcie że te słowa nie zawierają całej prawdy. Wiedzcie, że ognie są właściwe. Wiedzcie, że te ognie są po prostu transformujące.

I przyjdą wody. Przyjdą od morza. Przyjdą z nieba. I będą wielkie. Będą większe, niż to co widzieliście w waszych przeszłych żywotach. Wody przychodzą, aby oczyścić. I wody przychodzą, aby zgasić ogień w sercach mężczyzn i kobiet. Kiedy przyjdą wody, zrozumcie, że jest to właściwe. Zrozumcie, że wszystkie żywioły, które przychodzą teraz – wiatry i ziemia i ogień i woda – są częścią transformacji dualności. Są częścią końcowego oczyszczenia i końcowego uwolnienia.

Tak więc przychodzimy do was dzisiaj, Shaumbro, aby powiedzieć, że ta delikatna równowaga w tym czasie zmian jest właściwa. Nie bądźcie zszokowani tym, co czytacie w waszych wiadomościach. Nie bądźcie zszokowani słowami innymi, którzy usiłują zrobić z tego coś innego, niż to naprawdę jest. Nie bądźcie zasmuceni, kiedy wielu ludzi wybierze odejście w tym czasie. To jest właściwe.

Wiele z elementali – dewy i ci z magicznego królestwa – odeszło w ciągu ostatnich 12 czy więcej lat. One wiedziały, że opuszczenie Ziemi jest właściwe. One odeszły, abyście mogli posiąść i zaakceptować moc swojej własnej boskości. Elementale utrzymywały równowagę. I odeszły.

Jest wielu ludzi, którzy pozostali na Ziemi, aby utrzymywać energię. I kiedy przechodzą na drugą stronę, nie smućcie się, bo jest to właściwe. Tak wielu z nich powróci, aby wam pomóc. Wielu ludzi może odejść i może się to stać w dramatyczny sposób.

Nie smućcie się, kiedy wieją wiatry i szaleją płomienie i trzęsie się Ziemia i przychodzą wody. Utrzymujcie swoją boskość, drodzy przyjaciele. Utrzymujcie swoją boskość.

Przychodzimy do was dzisiaj, aby dostarczyć wiadomość w energii, ale także by zadać wam pytania. Prosimy was, abyście zajrzeli do własnej duszy i własnej istoty, ponieważ teraz nadchodzi czas. Teraz nadchodzi czas.

Czy jesteście gotowi, aby UWOLNIĆ siebie? Czy jesteście gotowi, aby uwolnić siebie od wzorców i sposobów Starego? Czy jesteście gotowi, aby uwolnić siebie od dualności, w której wędrowaliście? Czy jesteście gotowi, aby pozwolić sobie się wznieść; aby pozwolić odejść ranom przeszłości; aby uwolnić ducha wewnątrz was, tą boskość, która próbuje się ujawnić i wyrazić?

Blokady, ściany, które ciągle macie wokół siebie, nie pozwalają wam na bycie wolnymi. Tak więc, pytamy każdego z was. Oto jest ten czas – czy jesteście gotowi, aby się uwolnić?

Shaumbra, czy jesteście gotowi, aby KOCHAĆ siebie? Czy jesteście gotowi, aby naprawdę kochać siebie? Nie w taki sposób, w jaki mogliście myśleć w przeszłości. Nie w taki sposób, który jest po prostu rozpieszczaniem siebie. Ale raczej w taki sposób, który jest akceptacją wszystkiego co zrobiliście, wszystkiego czym byliście, zarówno światła jak i ciemności. Czy jesteście gotowi, aby zaakceptować to, że byliście w dualności i że wszystkie doświadczenia jakie mieliście zbudowały mądrość, o której mówił Tobiasz? Czy jesteście gotowi, aby naprawdę kochać siebie tak bardzo, jak kochaliście innych i tak bardzo jak próbowaliście kochać Boga?

W starej energii dualności byliście nauczeni, że nie jest dobrze kochać samego siebie. Czy jesteście gotowi, aby kochać siebie teraz, aby kochać wszystko, czym jesteście? Nie kochać jakąś iluzję wielkiego anioła, który może być wami lub nie, nie kochać kogoś w przyszłości, o kim myślicie, że możecie się nim stać, ale kochać siebie TERAZ. Czy jesteście gotowi, aby to zrobić, aby kochać siebie teraz?

Shaumbra, oto jest ten czas. Czy jesteście gotowi, aby POZNAĆ siebie, aby naprawdę poznać siebie? W przeszłości znaliście aspekty tego, kim byliście. Próbowaliście poznać siebie. Próbowaliście znaleźć siebie. Ale, czy jesteście gotowi, aby poznać coś o was, co było trzymane w tajemnicy przed wami przez was samych? Było to trzymane w tajemnicy, ponieważ w dualności była ta część was, która nie chciała zaakceptować tego, kim jesteście – unikalnej istoty z całą energią i całą mocą Boga.

Wiemy, że jest to trudne do zaakceptowania. Ale, poznając siebie, dojdziecie do tego poznania. Dojdziecie do poznania, kim naprawdę jesteście. Rozstrzaska to iluzję tego, kim myśleliście, że byliście. I w tym może być strach. W tym może być powstrzymywanie. Czy jesteście gotowi, aby naprawdę poznać siebie, w pełni i całkowicie? To nie jest iluzja, o jakiej myśleliście. To jest coś zupełnie innego. Poznanie siebie jako Chrystusa, jako jednego z Duchem, jako pochodzącego od Ducha... to jest bardzo trudne wyzwanie. Czy jesteście gotowi, aby poznać siebie?

Shaumbra, oto jest ten czas. Czy jesteście gotowi, aby WZIĄĆ W POSIADANIE swoją boskość? Nie tylko ją kochać i nie tylko ją znać, nie tylko mieć ją w wolności? Ale, drodzy przyjaciele, czy jesteście gotowi, aby posiadać ją wewnątrz siebie, aby zrozumieć, że jest WAMI, aby trzymać ją wewnątrz siebie, aby nie próbować ukrywać, kim jesteście? Czy jesteście gotowi, aby posiąść to, co jest wasze?

Wasza boskość nie została wam dana przez kogoś. Mieliście ją przez cały czas. Była ona zapieczętowana. Była zamknięta na siedem pieczęci, trzymana szczelnie wewnątrz. Te pieczęci są teraz gotowe do pęknięcia. Były napięte. To właśnie czuliście, pieczęci pragnące pęknąć, wszystkie siedem naraz, nie jedna po drugiej. Pieczęci nie otwierają się w ten sposób. Otwierają się razem. Czy jesteście gotowi, aby wziąć w posiadanie to, co się ujawnia, aby zaakceptować to wewnątrz własnej istoty i wiedzieć, że to zawsze tam było? Było tylko zamknięte. Czy jesteście gotowi wziąć w posiadanie Boga, którym jesteście?

Oto jest ten czas, Shaumbra. Czy jesteście gotowi POKAZAĆ i wyrażać to, kim jesteście? Czy jesteście gotowi uwolnić bojażliwość, ukrywanie się i zwątpienie? Czy jesteście gotowi, aby pokazać sobie i światu i nam wszystkim tego wspaniałego anioła, którym jesteście? Żadnego więcej ukrywania się za cienkimi zasłonami, żadnego więcej tłumienia własnej energii, żadnego więcej strachu przed dźwiękiem własnego głosu, kiedy mówicie do siebie czy innych? Czy jesteście gotowi pokazać swoją boskość i pozwolić jej wyjść na zewnątrz do tego „teraz”, w którym żyjecie? Czy jesteście gotowi, aby zdjąć nogę z pedału hamulca, aby pokazać kim naprawdę jesteście?

Nie ma lepszego przykładu dla innego człowieka, niż zobaczyć kogoś, kto posiada własną boskość i wyraża ją. Jeśli nie pokazujecie, kim jesteście, energia zaplątuje się wewnątrz was i staje się bolesna dla waszego umysłu i dla waszego ciała.

Pytamy was, Shaumbra, czy jesteście gotowi teraz pokazać kim jesteście, uwolnić te przeszłe życia, za którymi próbujecie się ukryć, kiedy mówiliście: „Nigdy nie odsłonię się jako ten wypełniony Duchem, ponieważ byłem ośmieszany, ponieważ byłem nawet za to więziony?” W tej Nowej Energii, która jest wysuwaniem się z dualności, pokazywanie tego kim jesteście, jest jednym z kluczy. To nie oznacza ewangelizowania. To nie oznacza nawracania innych. Oznacza to ILUMINACJĘ waszej energii na zewnątrz. Nie potrzeba nawet słów. Po prostu iluminacja tego, kim jesteście, wyrażanie tego poprzez waszą istotę. Kiedy siedem pieczęci otworzy się, ta wasza energia będzie chciała pójść naprzód. Czy jesteście gotowi pokazać kim jesteście?

Shaumbra, oto jest ten czas. Czy jesteście gotowi POZWOLIĆ innym na bycie w ich przestrzeni, w ich świadomości? Czy jesteście gotowi akceptować, że rzeczy, które przydarzają się ludziom wokół was są właściwe? Do was nie należy osądzanie co jest dobre czy złe, ale raczej przebywanie w miejscu przyzwolenia. Czy jesteście gotowi przyzwalać, akceptować innych i wszystkie rzeczy wokół was?

To jest klucz do wejścia w Nową Energię. To jest to o czym Tobiasz mówił w „staniu za niskim murem”. Robiąc tak, zrozumiecie jak rzeczy są naprawdę tworzone, ale również będziecie honorować ścieżkę innych. Czy jesteście gotowi pozwolić innym na ich ścieżkę, ich przestrzeń i co ważniejsze ich świadomość? Ponieważ jeśli nie pozwalacie, wasza energia splata się z ich energiami i możecie dołączyć do ICH podróży, zamiast kontynuować własną.

Drodzy moi, droga Shaumbro, czy jesteście gotowi PRZYJĄĆ ten dar, o którym Tobiasz mówił jako o „owocu róży”? To jest wasza boskość! Nosiliście ją w sobie od kiedy opuściliście Dom. Wasza boskość zawsze tam była. To jest wasz dar dla samych siebie. Wewnątrz Owocu Róży jest rozwiązanie, które już umieściliście wewnątrz swojej świadomości. Drogi Boże, który siedzisz dzisiaj przed nami, już stworzyłeś rozwiązanie, ale chciałeś eksplorować inne rozwiązania! Rozwiązanie jest w Owocu Róży, który zawsze był z tobą.

Nigdy nie stawialiście sobie wyzwania bez przygotowania odpowiedzi. Przygotowaliście odpowiedź z miłości i współczucia dla siebie. A teraz, za każdym razem, kiedy pojawia się w waszym życiu wyzwanie, zrozumcie, że Owoc Róży jest tym rozwiązaniem, które wypracowaliście. Po prostu nie mieliście woli, aby na nie spojrzeć. Patrzyliście na inne potencjalne rozwiązania.

Jest boskie rozwiązanie i nie zostało ono napisane czy stworzone czy dane wam przez Ducha, przez Metatrona, Tobiasza, waszych przewodników czy aniołów. Było stworzone w waszym sercu i to jest Owoc Róży. Ale musicie zaakceptować je jako własne, nie jako podawane na srebrnym półmisku przez inną istotę. Ponieważ w taką właśnie grę graliście. To jest ta gra, poszukiwanie rozwiązań stworzonych przez innych. Czy jesteście gotowi przyjąć Owoc Róży, wasze boskie rozwiązanie?

I na końcu pytamy was, o to jest ten czas, czy jesteście gotowi uwolnić iluzję dualności? Czy jesteście gotowi uwolnić tą wielką iluzję, iluzję tak silną, że uważacie ją za rzeczywistą i prawdziwą? Wasza świadomość zmienia się teraz. Zaczynacie rozumieć dynamikę energii dualności. Powoli dochodzicie do zrozumienia, że DUALNOŚĆ JEST PO PROSTU ILUZJĄ. Czy jesteście gotowi uwolnić iluzję?

Może się wam ona wydawać waszą podstawą, waszym fundamentem. Możecie bać się ją uwolnić, nie wiedząc, jaka będzie wasza nowa podstawa, wasz nowy fundament. Siedzicie teraz na płocie. Jedna stopa w dualności, druga we wzniesieniu, pragnąca wciągnąć stopę, która pozostaje w dualności.

Stawiamy wam wszystkim dziś wyzwanie w tym wyjątkowym czasie energetycznej równowagi Ziemi. Czy jesteście gotowi, aby uwolnić dualność, tą iluzję dualności? Jest tak silna, że trudno ją postrzegać jako tylko iluzję, ale nią jest. Czy jesteście gotowi na tą zmianę świadomości? Poprosiliśmy o przerwanie waszej serii lekcji, nie tylko ze względu na waszą ścieżkę, ale także dla wszystkich naszych ścieżek. Świadomość, moi drodzy, świadomość Ziemi i to co się zdarza na Ziemi, wpływa na nas wszystkich. Za świadomością Ziemi podąża świadomość wszechświata.

Decyzje, które podejmujecie, wpływają nie tylko na świadomość, tego kim jesteście, ale mają również bezpośredni wpływ na świadomość wszystkich innych miejsc i części. To przenika poprzez wymiary. Przenika poprzez przestrzeń – ta wasza świadomość i świadomość wszystkich, którzy są na Ziemi. Delikatna równowaga, w której teraz znajduje się ludzkość, wpływa na nas, wpływa na nas.

Dlatego przychodzimy do was dzisiaj, aby was zapytać w tym czasie:

Czy jesteście gotowi być swoją boską jaźnią?

Czy jesteście gotowi zrezygnować z iluzji dualności i słabości, choroby, samotności i rozpaczy?

Czy jesteście gotowi zrezygnować z iluzji miłości, takiej jaką wymyśliliście?

Czy jesteście gotowi zrezygnować z iluzji, że nie jesteście wolni?

Czy jesteście gotowi zrezygnować z tego sekretnego miejsca, w którym się ukrywaliście, za siedmioma pieczęciami?

Czy jesteście gotowi poznać kim jesteście na najgłębszym i najbardziej intymnym i najbardziej współczującym poziomie?

Czy jesteście gotowi uwolnić tą grę, tą grę w poszukiwanie siebie, cudowną grę, która przyniosła wam tak wiele mądrości i tak wiele świadomości?

Nazwiemy ją tym, czym jest – grą w poszukiwanie siebie. Wszystkie te warstwy iluzji, które umieściliście wokół siebie... cudownie, bardzo twórczo. Ale, czy jesteś gotowy, Boże, aby się ujawnić? Reszta ludzkości, reszta wszechświata czeka na twoją odpowiedź, twoją odpowiedź, która jest wewnątrz.

Wasza Ziemia a stąd i wszechświat znajdują się w krytycznej równowadze. Nie ma strachu w tej energii, którą tu dostarczamy. Nie ma strachu. Jest tylko obserwacja, gdzie się znajdujecie – szybko zmieniająca się świadomość, dualność próbująca się przekształcić, próbująca odejść. Wszystko to stworzyło taką sytuację na Ziemi, która wymaga, aby wasza boskość się ujawniła.

Bądźcie w miejscu spokoju, kiedy rzeczy wydarzają się wokół was. Jesteście tymi, którzy są otwarci na uczucia, na energie, na zmiany. Otworzyliście siebie w dużym stopniu. Ale, otwierając siebie, staliście się kruchymi, kiedy nie ma głębokiego wewnętrznego posiadania waszej boskości. Stajecie się bardzo kruchymi, kiedy nie pozwalacie wyrazić się waszej boskości.

Czujecie innych ludzi i czujecie wydarzenia, które mają miejsce w innych częściach świata. Czujecie potencjał nadchodzących wielkich zmian pomiędzy krajami, w Ziemi i wszędzie wokół was. Czujecie głęboko ich oddziaływanie.

Przychodzimy do was dzisiaj, aby powiedzieć, że jest silny potencjał wielkich i szybkich zmian na Ziemi w tym czasie. Bądźcie w miejscu spokoju ze swoją boskością. To jest największa rzecz jaką możecie zrobić.

Stójcie za niskim murem.

Pozwalajcie innym na ich doświadczenia.

Uwolnijcie swoją iluzję dualności.

Jestem Metatron, wasz głos w Duchu. Powracamy do Tobiasza.

(pauza)

I tak jest, drodzy przyjaciele, że energia Metatrona została dostarczona. Słowa zostały przekazane i doprawdy, kiedy to obserwowałem, była dzielona miłość, naprawdę nowa miłość. Było to interesujące dla Metatrona, wystąpić w ten sposób, bezpośrednio, kiedy zawsze miał posłańców. Było to nieco zabawne dla mnie, obserwować jego brak poczucia komfortu w tej sytuacji!

Metatron przypomina wam, że będzie nadal obecny wśród Shaumbry oraz wśród ludzi na Ziemi. Ponieważ, w tej zmieniającej się świadomości, przez którą przechodzicie... otwiera to drzwi dla energii Metatrona. I, kiedy będziecie brać w posiadanie swoją boskość i wyrażać ją, Metatron tam właśnie będzie.

Jego słowa były być może mocne dla was, być może były dla was wyzwaniem. Było to intencją Metatrona, aby być bardzo bezpośrednim w stosunku do was.

Tak wielu z was nie było naprawdę tutaj, ale raczej „odleciało”, na najgłębsze poziomy, tego kim jesteście, „odleciało”, aby energie weszły na najgłębszych ze wszystkich poziomów.

Metatron przewiduje zmiany na Ziemi. Nie chcemy wchodzić w szczegółowe scenariusze, ponieważ nie zostały one jeszcze stworzone. Chodzi tu o POTENCJAŁ, tego co może się wydarzyć.

Bądźcie w tym miejscu spokoju, o którym mówił Metatron, ze swoją boskością. Nie szukajcie go w innych. Nie popadajcie w rozstrzęsienie, kiedy te rzeczy będą się wydarzać wokół was. Nie popadajcie w smutek. Wszystkie te rzeczy są właściwe.

I Shaumbro, nigdy dosyć mówienia o tym. Będę to powtarzał w kółko. Bądźcie razem jako rodzina. Byliście rodziną po tej stronie zasłony. Pracowaliśmy wszyscy razem i bawiliśmy się razem, studiowaliśmy razem i dzieliliśmy się. Kiedy idziecie na Ziemię, zapominacie o tych, którzy są wam najbliżsi.

Możecie łączyć się ze sobą na całym świecie. Technologia i świadomość umożliwiły to. Dzielcie się ze sobą. Rozmawiajcie ze sobą. Bawcie się ze sobą. To będzie bardzo ważne przy przechodzeniu przez te trudne energie na Ziemi. Wiedzcie, że naprawdę nigdy, nigdy nie jesteście sami.

I tak jest!

------------------------------------------------------------------------

Tobiasz z Karmazynowej Rady (the Crimson Council) jest prezentowany przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado. Historia Tobiasza, z biblijnej Księgi Tobiasza, jest dostępna na witrynie www.crimsoncircle.com. Materiały Tobiasza są oferowane bezpłatnie od sierpnia 1999, momentu kiedy jak powiedział Tobiasz ludzkość przekroczyła potencjał destrukcji i wkroczyła w Nową Energię.

The Crimson Circle jest światową siecią ludzkich aniołów, którzy są pierwszymi przechodzącymi w Nową Energię. Kiedy doświadczają radości i wyzwań statusu wstępujących, pomagają innym ludziom w ich podróży poprzez dzielenie się, troskę i przewodnictwo. Ponad 40,000 ludzi odwiedza witrynę Crimson Circle każdego miesiąca ,aby przeczytać ostatnie materiały i dyskutować o swoich doświadczeniach.

The Crimson Circle spotyka się co miesiąc w Denver, Colorado, gdzie Tobiasz prezentuje ostanie informacje poprzez Geoffrey’a Hoppe. Tobiasz twierdzi, że on i inni z niebiańskiego Crimson Council channelują w zasadzie ludzi. Według Tobiasza, czytają oni nasze energie i przekazują naszą własną informację z powrotem do nas, abyśmy mogli zobaczyć to z zewnątrz, podczas gdy doświadczamy tego wewnątrz. Zebrania Crimson Circle są otwarte dla wszystkich, ale wymagane są RSVP. Nie trzeba do niczego wstępować ani wnosić jakichś opłat. The Crimson Circle czerpie swój dostatek poprzez otwartą miłość i dary Shaumbry z całego świata.

Najwyższym celem Crimson Circle jest służba w charakterze ludzkich przewodników i nauczycieli tym, którzy idą ścieżką wewnętrznego duchowego przebudzenia. Nie jest to misja ewangelizacyjna. Raczej, wewnętrzne światło doprowadzi ludzi do progu waszych domów po wasze współczucie i troskę. Będziecie wiedzieli co robić i czego nauczać w tej właśnie chwili, kiedy unikalna i cenna istota ludzka, która zamierza wyruszyć w podróż Mostem Mieczy, przyjdzie do was.

Jeśli to czytasz i masz poczucie prawdy i związku z tym, to jesteś członkiem Shaumbry. Jesteś nauczycielem i przewodnikiem ludzi. Pozwól nasieniu boskości wewnątrz siebie zakwitnąć w tej chwili i w czasach, które nadejdą. Nigdy nie jesteś sam, ponieważ masz rodzinę na całym świecie i aniołów wokół siebie.

Ten tekst może być swobodnie rozpowszechniany bez opłat, na zasadzie niekomercyjnej. Prosimy o zawarcie informacji w całości, łącznie z tą notą. Wszystkie inne wykorzystania tekstu muszą być zatwierdzone na piśmie przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado.

© Copyright 2000 Geoffrey Hoppe, P.O. Box 7328, Golden, CO 80403. E-mail to [email protected]. All rights reserved.

Translation copyright Marian Zieliński. E-mail: [email protected]