Materiały Tobiasza

The Divine Human Series – Seria Boskiego Człowieka

SHOUD 4. „Trąba Gabriela”

Pytania i Odpowiedzi.
3 listopada 2002 r.I tak to jest, drodzy przyjaciele, że energia Kryona pozostaje w pełni obecna z nami, w dalszej części naszego spotkania. Kryon porusza się, tańcząc wszędzie wokół was, waszych ciał i waszego umysłu, waszej boskości. Kryon jest tu w dowód wdzięczności za pracę, którą wykonaliście, i w wiedzy, że rzeczy zmieniają się naprawdę. I te zmiany zdarzają się wam po raz pierwszy.
Przeszliście tak wiele. Teraz jest czas na przyjście wszystkiego. Teraz jest czas zacząć następną część waszej podróży, i robić to w radości. Żyć w cudownym wyrażaniu tego, Kim Jesteście, bez zamartwiania się, co pomyślą inni, bez zamartwiania się o własną siłę, czy własną moc, czy umiejętności i mądrości do równoważenia tego.

Drodzy przyjaciele, to nie było tak dawno temu, kiedy opuściliście swoich Przewodników, którzy zajmowali przestrzeń wokół was. Pomagali wam utrzymywać równowagę wszystkiego, czym jesteście, pomagali utrzymywać wam związek między waszą ludzką świadomością, waszą boską świadomością i tą stroną zasłony. Uwolniliście swoich Przewodników. To było trudne. Poczuliście się samotni.

Ale, pojawiła się nowa wasza część, która otworzyła się i zaakceptowała tą nową przestrzeń. Wiecie, że wasi przewodnicy, którzy byli przy was przez tak długi czas, to tak naprawdę były wasze aspekty z przeszłości? Byli waszymi aspektami, które umarły, gdy były w ludzkiej formie, i pozostały po tej stronie, po naszej stronie zasłony, ale mogli wracać do was, służyć waszej duszy, służyć ewolucji.

Inni przewodnicy byli waszymi częściami, które nigdy nie podjęły się ludzkiego doświadczenia, ale rozumieli wasze doświadczenia, jakie kiedykolwiek przechodziliście na Ziemi.
Wasi przewodnicy byli wami. Czy to nie było stosowne, uwolnić ich, uwolnić siebie, uwolnić swoją przeszłość? Czy to nie było stosowne, zdjąć treningowe kółka, tak abyście mogli wyrazić swą pełnię?

Równie ważne obecnie jest uhonorowanie i uwolnienie Kryona, który pracował z wami tak blisko, pomagając regulować elektromagnetyczne siatki otaczające Ziemię i siatki Gai. Czy nie jest stosowne, by treningowe koła odpadły, teraz, kiedy przyjmujecie wszystko ze swej boskości? Ten proces jest w dużej części ułatwiony przez te siatki.

Więc Kryon ukończył pracę na Ziemi. On teraz przejdzie do tego miejsca, które wy pomagacie tworzyć, o czym będziemy mówić więcej na następnym spotkaniu, nazywanym Nową Ziemią. Jego świta już tam jest. Niektórzy z was rozmawiali o Nowej Ziemi. Nazwaliście ją X Planetą, zagubioną planetą, albo Nibiru. Ta planeta, która nie może zostać zobaczona przez naukowców, ale którą czujecie. Astronomowie, którzy badają przestrzeń kosmiczną, którzy badają wasze galaktyki, mogą czuć to w energetyczny sposób.

Kryon przechodzi na Nową Ziemię, do kolejnego zadania dla Ducha. Zrozumcie, drodzy przyjaciele, że Kryon jest wami, waszym aspektem tego, kim jesteście, wszystkich waszych części, które wyruszają w odpowiedzi na waszą własną, zmieniającą się świadomość. Wciąż możecie rozmawiać z Kryonem, ponieważ czas i przestrzeń nie przeszkadzają nam w przychodzeniu i rozmawianiu z wami. Ale, Kryon przechodzi do innej pracy, która jest stosowna.

Któregoś dnia, to będzie stosowne dla mnie, Tobiasza, przyjąć inną rolę w naszych spotkaniach Shaumbry. Uwielbiam tu przychodzić i rozmawiać z wami. Uwielbiam was odwiedzać. Rzeczywiście, uwielbiam występować na tej scenie! (śmiech publiczności i Tobiasza), ale w pewnym momencie chcę zobaczyć, jak przekazujecie siebie, swoją boskość, to, KIM jesteście. Chcę zobaczyć WAS czujących, będących wrażliwymi i rozumiejących przekazy innych ludzi, którzy pozwolą wam na robienie tego. Chcę zobaczyć, jak utrzymujecie swoją energię. Kiedy nadejdzie ten czas… kiedy naprawdę weźmiecie na własność to, KIM jesteście… gdy naprawdę wzniesiecie się i będziecie, kim jesteście, kochanym BOGIEM… wtedy będę mógł wrócić na Ziemię. Będę mógł wrócić na Ziemię i przyjąć fizyczne ciało. Będę mógł przeżywać tą podróż. Będę mógł zasiadać z wami w ludzkiej formie, jeżeli będziecie na Ziemi w tym czasie. Będę mógł przyjść do was, jako nauczycieli, jako przewodników, jako tych, którzy pomogą mi przejść przez mój proces.

To chodzi o zmianę. Zmiana czasami jest trudna. Czasami ludzie, również anioły, nie chcą akceptować zmian. Czasami chcecie nowego, ale nie puszczacie starego. Czasami niesiecie dużo bagażu z przeszłości. Czasami jest smutno uwalniać.

To było rzeczywiście smutne, uwolnić swoich przewodników, było tak? To będzie smutne puścić aniołów, z którymi pracowaliście. Ale oni proszą was o puszczenie ich, kiedy jest odpowiedni czas, aby oni mogli przejść do następnych poziomów, i abyście wy mogli w pełni objąć własną boskość.

Z tym będziemy zadowoleni próbując odpowiedzieć na wasze pytania.


PYTANIE OD SHAUMBRA 1: Około miesiąca temu, kiedy spojrzałem na stronę, zobaczyłem pojawiające się kropki, które rozwinęły się we wzór geometryczny, jaskrawo zielony. Możesz mi powiedzieć, co to oznacza?

TOBIASZ: Rzeczywiście, widziałeś pomiędzy wymiarami. Otwierasz siebie. To jest wspólne, szczególnie dla Shaumbra, doświadczać tego podczas czytania, ponieważ wasza uwaga i część mózgu jest skoncentrowana na stronie, na zrozumieniu tłumaczenia i interpretowania znaków na stronie. I, wtedy następuje otwarcie.
To będzie stawać się coraz częściej. Niektórzy ludzie widzą to, jak to nazywa Cauldre „niebieską kropkę”, jaskrawe, rozbłyskujące światełko. Ale, gdy pozwolicie sobie wejść w to bardziej, pojawią się symbole. Będzie w tym przekazanej więcej energii. Dosłownie, zobaczycie inne wymiary. To będzie stawać się coraz bardziej spójne.
Rzeczywiście, możecie myśleć, że trzeba sprawdzić swój wzrok. Ale rzeczywiście, te rzeczy będą zdarzać się coraz częściej. Bądźcie otwarci na to i zrozumcie, że są to wiadomości dla was. One obniżają teraz, schodzą z autostrady do was. Nie musicie interpretować ich przez umysł. Będziecie je znać w swoim sercu.

To wszystko w tej kwestii, drodzy przyjaciele, musimy tu tylko dodać, do tego cudownego pytania… wszystkie te rzeczy, które staraliście się osiągnąć, i na które czekaliście, teraz nadchodzą. Bądźcie gotowi na to. Czasami to was będzie zaskakiwać. Czasami nie będzie pewni. Ale, to będzie wam się zdarzać.


PYTANIE OD SHAUMBRA 2: Tobiaszu, Kryonie, Gabrielu, Metatronie, Yeschua, kochamy wszystkie Istnienia, które pracowały z nami… Dziękuję, dziękuję za waszą miłość, dziękuję za wasze przewodnictwo. I dziękuję za tęczę, którą dzisiaj widzę.

TOBIASZ: My dziękujemy. I mówimy Tobie…, mówimy wszystkim Shaumbra, że jesteście tak ważni w tej pracy. Jak Kryon wcześniej wspomniał, 144000 podniosło ręce, odpowiedziało na dźwięk trąbki. Wiemy, że wielu z was nie dowierza, że mówił o was. Ale to było o was. Wasza praca przyciągnęła uwagę Metatrona, Marii, Yeshui, Gabriela, Rafaela, wszystkich z tej strony zasłony.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, wszechświat patrzy na was teraz, chce zobaczyć, jak odpowiadacie, chce zobaczyć, czy podejmiecie następny krok. Czy powiecie „tak” swej boskości? Czy powiecie „tak” nowej pracy, która teraz do was podchodzi? Naprawdę wyjdziecie z ukrycia?
Wiemy, że wielu z was zrobiło wiele wewnętrznej pracy. Poniekąd, to może być wygodne tam. Ale, czy jesteście teraz gotowi zrobić te kroki – wiecie o jakich krokach mówimy – i przejść na następny poziom waszej pracy?


PYTANIE OD SHAUMBRA 3: Pozdrowienia i miłość, Tobiaszu. Moje pytanie ma związek z niepokojem, wrażliwością, szczególnie w pracy, obszar, w którym czuję się bombardowana i czasami nie potrafię sobie z tym poradzić.

TOBIASZ: Po pierwsze, w twojej własnej pracy, sytuacja ma silny potencjał niedługiej zmiany (śmiech publiczności i Tobiasza), ale to ma być napisane twoja własną ręką. To jest coś, co masz wybierać. Rzeczywiście, to jest trudne dla Shaumbry, którzy są tak bardzo otwarci teraz, stają się tak wrażliwi na Starą Energię. Ale, drodzy przyjaciele, ponieważ mówicie „tak”, i ponieważ wchodzicie do następnego poziomu swojej pracy, to nawet nasili waszą pracę w Starej Energii, tam, gdzie będzie to potrzebne.
Ale pójdziecie tam z nową skrzynką narzędzi, z nowymi narzędziami, narzędziami, które podarowaliście sobie. Takie jak umiejętność współczucia i skupienia… jak stanie za niskim murkiem… jak nie pozwalanie na wciąganie w dramaty… jak czucie rzeczy wokół was… bycie wrażliwym, ale nie być wciągniętym przez to. Daliście sobie umiejętność bycia w najtrudniejszych sytuacjach, odczytać energie tego, aby zrozumieć, co wydarza się naprawdę. Podarowaliście sobie umiejętność przyciągania stosownych narzędzi i zasobów w chwili.

Nie możemy powiedzieć, że to będzie łatwiejsze. Będziecie otoczeni przez tą Starą Energię. Ale teraz macie wiele więcej mądrości, w jaki sposób z tym pracować. Zdajecie sobie sprawę, że to są ludzie, ludzie, którzy ruszają się do swojej własnej boskości, tak jak wy to robiliście. Ale, oni przechodzą swoje własne procesy.

Dodajemy jeszcze jeden element do tego. To jest cała nauka współczucia, pełnego współczucia. Współczucie nie polega na czułym martwieniu się o ich podróż, nie jest osądzaniem tego. Współczucie jest po prostu pozwalaniem im na przejście przez ten proces.
Współczucie, które macie dla innych, promieniuje waszą energią, waszym światłem. Ta staje się potencjałem dla innych, kiedy oni staną się naprawdę gotowi do przebudzenia. Wasze światło, wasza wibracja, która jest wokół nich, staje się potencjałem do wykorzystania, kiedy oni rozpoczną swój proces przebudzenia.

Drodzy przyjaciele, nie mieliście tej energii do pracy, gdy zaczynaliście swoje przebudzenie. Nie było wokół was żadnych innych ludzi, z nową energią współczucia, energią Nowej Ziemi. Musieliście odkryć to na swój własny sposób. Teraz, usiądziecie z nimi jako dawca światła. Jako dawca współczucia. Wtedy do nich należy wybór, czy chcą z tego skorzystać, czy nie.
Więc wielu z was będzie wzywanych do nowej formy usług, w tych nadchodzących miesiącach. To może nie przyjść tak, jak myśleliście. To może nie być, jak wy teraz myślicie, jakąś egzotyczną pracą w egzotycznym miejscu. Dokądkolwiek idziecie, gdziekolwiek jesteście poprowadzeni przez swoją własną jaźń, będziecie mieć te wszystkie narzędzia. Wasza moc i zmysły będą w równowadze z waszą mądrością i siłą.


PYTANIE OD SHAUMBRA 4: Tobiaszu, to jest przyjemność. Trzymałem tą przestrzeń dla mojej córki – ma 12 lat – w miłości i czekając na przebudzenie. Zaskoczyła mnie w zeszłym tygodniu pytaniem o czary, chciała uczyć się tego. Czy masz jakąś radę dla jej ojca?

TOBIASZ: To jest cudowna podróż, którą z nią odbywasz! Ona jest z taką miłością przygotowywana, aby się otworzyć. Najlepszą rzeczą, jaką możemy zrobić, jak już mówiliśmy wcześniej, to słuchać. Pozwalaj jej badać, tam i z powrotem, z tej strony i z tamtej strony. Pozwalaj jej zrozumieć to w sobie, znaleźć tam odpowiedzi. Możesz dzielić się tym, co sam się nauczyłeś. Bądź z nią szczery i otwarty o tym, co sam przechodziłeś. Nie musisz dobierać specjalnych słów dla niej, rozmawiasz z dużo starszą niż 12-letnią dziewczynką! Mów ze swojego serca. Ona to poczuje. Ona to usłyszy. To naprawdę pomoże ją prowadzić w jej podróży. W tym przypadku, kochany, proszę Cię, bądź jej nauczycielem. I to jedno niepokoi Cię. I to jest również twoim sprawdzianem.


PYTANIE OD SHAUMBRA 5: Cześć Tobiaszu, kocham Ciebie i wszystkich w Duchu, i specjalna miłość i wdzięczność dzisiaj dla Kryona. Mówiłeś bardzo namiętnie o religiach i potrzebie ich zmiany. Czy jest coś, co my jako Shaumbra możemy z tym zrobić? Moje pierwsze uczucie to było współczucie. Czy masz jakiekolwiek słowa na ten tamta?

TOBIASZ: Myślę, że gdybym ja teraz wrócił na Ziemię, napisałbym kilka artykułów na ten temat (śmiech publiczności), ponieważ to jest mój ważny temat. Spędziłem tyle lat, tyle lat, jako pobożny wyznawca praw Izraela. Życie po życiu, trzymałem się przepisów i stosowałem zasady. Dowiedziałem się bardzo dużo z tego procesu. Ale, nauczyłem się również, że to nie jest sposób na znalezienia nieba, czy nieba na Ziemi, czy nieba w sobie. Więc dlatego rozmawiam o religii z wielką namiętnością w głębi serca. Rzeczywiście, rzeczywiście to jest o współczuciu teraz, ale współczucie, które jest powiązane z rozumieniem, jest wiele bardziej pomocne. Więc wielu z was myśli, że wielkie problemy na tej planecie są spowodowane przez przywódców politycznych, albo tych zanieczyszczających środowisko, albo rządy, albo biznesy i banki, albo obcych… albo którąkolwiek z teorii spiskowych.

Z naszej perspektywy, to jest nic, w porównaniu z potęgą kościołów. Oni zatrzymują ludzi przez mówienie im o starych rzeczach. Jeśli masz jakiekolwiek podstawowe zrozumienie przyczyn, i masz współczucie… to wywołuje potężną zmianę. Nie mówimy, że musicie pisać podburzające artykuły na temat kościołów. Nie mówimy, że macie iść rozbijać niedzielne usługi (śmiech publiczności), ale mówimy, abyście byli świadomi, byli pełni współczucia, że tam ludzie naprawdę poszukują odpowiedzi i prawdy.

Teraz ludzie odwracają się od kościołów. Gubią się. Szukają mądrości. Szukają duchowego zrozumienia. Ale, oni nie znajdą tego w kaplicach i kościołach. Więc oni wracają do swoich domów, i są w depresji, i oni nie mogą liczyć na nikogo. Oni mówią, „Tam nie może być Boga, inaczej ktoś by wiedział o tym”. To wtedy wy wchodzicie, Shaumbra. To wtedy wchodzicie do gry. Jesteście pełni współczucia i wyrozumiałości, i jesteście w Teraz. Oni znajdą drogę do was. Wtedy możecie pomóc im zrozumieć, że nie ma żadnego budynku, który zna odpowiedź. To wszystko jest w granicach siebie.

Mistrz Yeshua próbował i próbował, i próbował powiedzieć to nam. Mistrz Yeshua jest nawet bardziej dobitny, niż ja jestem (śmiech publiczności), gdyby wrócił teraz – nawet nie użyjemy słów, by to opisać – ale wyważyłby niektóre drzwi. To jest wiadomość, którą próbował dać 2000 lat temu i został powieszony na krzyżu za to. To jest emisja z naszej strony. Tak, tak, bądźcie we współczuciu. Dziękujemy za to przypomnienie nam! (śmiech publiczności)


PYTANIE OD SHAUMBRA 6: Tobiaszu, jak się masz?

TOBIASZ: Zwiększamy obroty u góry, dziękuję! (więcej śmiechu)

SHAUMBRA 6: Jestem całkiem nowy w swoich poszukiwaniach, i ostatnio odnalazłem się na tej drodze…I już nie wiem gdzie chcę jeszcze być, jeszcze sześć miesięcy temu nie mógłbym sobie wyobrazić, że tu będę. Czy ze swojej perspektywy masz jakieś propozycje dla mnie, w jakim kierunku mam iść?

TOBIASZ: Rzeczywiście. I mówisz, że jesteś nowy w tym, a my mówimy, że jesteś całkiem stary w tym. Robiłeś tak wiele pracy, tej wewnętrznej pracy w ciągu tylu żyć, rzeczywiście, jako ten, który był typowym… słowo mnich nie jest dobrym słowem, ale typem Brata w Zakonie. Byłeś jednym z tych, którzy zakładali tajne zakony, ponieważ twoje zamiłowanie do znajdowania boskości było tak silne. Szedłeś tak głęboko. Nie jesteś wcale nowy.

Mówimy ci, że teraz to jest znacznie łatwiejsze, niż myślisz. Aspekty Twojej przeszłości mówią Ci, że poszukiwania muszą być trudne, może bolesne. Te aspekty mówią Ci, że musisz spędzić wiele, wiele godzin na kolanach, albo w stanie medytacji, albo na modlitwach. Poniekąd, jest to ciągnięcie z minionych wcieleń, które mówi Ci, że masz znaleźć w ten sposób odpowiedź.

Możemy Ci powiedzieć tego dnia, że nie musisz tego robić… nikt z was, nikt z was. Umiejętność znalezienia odpowiedzi natychmiast jest w was. Umiejętność przyniesienia swojej boskości jest w was. Ukończenie siatek przez Kryona i jego świtę uczyniło to o wiele łatwiejszym. To jest po prostu sprawa akceptacji tego.

Dla Ciebie szczególnie powiemy, że szukałeś długo i mocno odpowiedzi w swojej głowie. Masz taką umiejętność i dar, do którego masz skłonności w tym życiu, aby czuć, czuć. Jesteś zachęcany przez tych wokół Ciebie – rzeczywiście, jest tak wiele miłości wokół Ciebie – by czuć. Ale, w pewnym sensie, boisz się tego. Nie jesteś za bardzo pewny siebie. Ale mówimy ci, jeżeli pozwolisz sobie czuć, znajdziesz dopowiedzi. Nie będziesz musiał szukać niczego więcej. To będzie tam. Już więcej nie poszukuj… to przyjdzie do Ciebie.
Tak specjalnie dla Ciebie, zamiast zalecania, mówimy to żartem, 10 „Ojcze nasz” i 10 „Zdrowasiek” (śmiech publiczności)… zalecamy 10 głębokich wdechów rano i 10 głębokich wdechów wieczorem. Jesteś rozgrzeszony! (więcej śmiechu i brawa publiczności)


PYTANIE OD SHAUMBRA 7: Wysoko sobie cenię Twoje poczucie humoru. Byłam żona ministra przez 9 lat. To była bardzo dobra lekcja. Moje pytanie, moje oświadczenie jest… w pracy, którą wykonuję, do której zostałam poprowadzona, by to robić, zmiana osoby wewnątrz i na zewnątrz, zaczyna się od puszczania energetycznej zbroi, która odkłada się w warstwach ciała, i uwalniać ją na zewnątrz, przez ręce i stopy na zewnątrz, do matki ziemi. Wskutek tego zmienia się wibrację swego wewnętrznego i zewnętrznego bycia, zmienia się DNA, stajecie się fizycznie lżejsza osobą, która z kolei fizycznie zmienia sposób, w jaki nawiązuje kontakty i z innymi ludźmi. I tak pojedynczo każdy zmienia kształt świata, jeden po drugim. Gdzie to idzie dalej… ponieważ zobaczyłam, że teraz to jest… co jest następnym krokiem, ponieważ wiem, że jest następny wymiar tego, który chcę widzieć?

TOBIASZ: I pytamy Cię, jak myślisz, jaki jest następny krok?. Jaki wybierasz dla siebie następny krok? Masz intuicję, ale nie pozwalasz temu wyjść.

SHAUMBRA 7: Tak, myślę, że rozumiem ten proces. Robię ten proces. Jednakże, to ma być bezpieczne dla wielu osób, z którymi chcę pracować kiedyś, och… OK., mam przyjąć odpowiedzialność i ponosić konsekwencje, i szukać współczucia wewnątrz, a następnie pozwolić temu przyjść… coś w tym stylu.

TOBIASZ: Coś w tym stylu. Rzeczywiście, Twoja intuicja jest dobra i silna, ale prosimy Cię, by utrzymać to w prostocie. Wszystko w sobie… utrzymuj w prostocie. Masz skłonność do zajmowania się procesami, procedurami. Ale to wszystko jest tak proste. To jest to, co wprawi Cię w zdumienie, gdy znajdziesz się w Nowej Energii. Powiesz, „A ja chciałam uczynić to tak trudnym. A to jest takie proste.” Więc, szczególnie dla Ciebie mówimy, utrzymuj to w prostocie. Następny krok, następnego kroku my nie znamy. I nawet gdybyśmy znali, nie podzielilibyśmy się z Tobą (śmiech publiczności), masz to dla siebie odkryć. Masz to stworzyć tak, jak chcesz. Wiesz, co jest słuszne teraz… jaka jest Twoja droga, bądź w tym momencie… i to przyjdzie do Ciebie. Kiedy to przyjdzie, tańcz z tym. Mówimy, że następnym krokiem (jeśli w ogóle jest jakiś następny krok) jest prostota, wielka radość z wiedzenia, kim jesteś, i następnie współczucie dla tych, którzy przyjdą dowiedzieć się, jak to zrobiłaś. To jest następny krok.


PYTANIE OD SHAUMBRA 8: Witaj. Dziękuję za wszystko, co jak nazwaliście, robicie z nami od 14 lat, bycie z nami. Miałem ochotę uwolnić tak wiele, uzdrowić tak wiele, i w końcu, w ubiegłym miesiącu, po prostu zaakceptowałem naprawdę, kim jestem, swoją boskość. I, czuję się naprawdę dobrze. Czuję inspirację. Czuje się silny. Czuję, że idę naprawdę w dobrym kierunku. Jednakże, mam problem zdrowotny, który jest bardzo przewlekły. I próbowałem wejść do wewnątrz, rozmawiać z tym, wysyłać temu miłość i na bieżąco pytać, co chce mi powiedzieć. I nie widzę tu sukcesu. Zastanawiam się, czy widzisz coś, co mógłbym puścić, czy mógłbyś mi pomóc?

TOBIASZ: Rzeczywiście – jak to powiedzieć – masz więcej sukcesów, niż to sobie uświadamiasz teraz. Przygotowałeś procedurę związaną z odmłodzeniem wewnątrz, zrównoważyłeś wewnątrz. To jeszcze nie czuje ochoty na wypłynięcie na powierzchnię, Więc, to już tam jest. I, jeżeli to kontrolujesz, to to nie ukazuje się.
Ale możemy Ci powiedzieć, patrząc na Ciebie teraz, że widzimy głębokie zmiany w Tobie, że one następują. Teraz, miej do tego cierpliwość. Poświęciłeś im energię wewnątrz, energię odmładzającą, odświeżającą. Tak, to jest stary, przewlekły problem, który wraca od dawna. To jest – jak to powiedzieć – jeden z ostatnich osadów, który naprawdę puszcza.

Ale twoja własna istota, Twoja własna dusza wie, kiedy to uwolnić. Na najgłębszym poziomie komórkowym, na tym, co nazywacie strukturą DNA… tam zachodzą potężne zmiany, które możesz nazwać cudem, który to zmienił. Kiedy zmiany będą naprawdę gotowe ukazać twarz, kiedy prawdziwa wewnętrzna praca będzie gotowa wyjść do przodu, to zdarzy się bardzo szybko. Wiedz, że dobrze sobie radzisz. Wiedz, że masz – jak to powiedzieć – zostanie to zrobione momencie, zrobiona ta praca. Teraz rezultaty wyjdą do przodu.

Shaumbra, macie umiejętność równoważenia swojego ciała bez ciężkiej pracy, bez karania siebie. Potrzebujecie swego ciała fizycznego do wykonywania tej nowej pracy. Ponieważ siatki są kompletne, ponieważ jest prawdziwy potencjał i równowaga miedzy siatkami Ziemi, to wam bardzo ułatwia utrzymywać w równowadze ciało, dla nowej pracy. Nawet nie lubimy słowa uzdrawianie.

Zrównoważenie i odmładzanie waszego ciała przyjdą bardzo szybko. To przyjdzie bardzo szybko.
Idźcie wewnątrz. Rozmawiajcie ze swoim ciałem. Słuchajcie. Słuchajcie go. Błogosławcie je. Niech ono wie, że kochacie każdą swoją komórkę, każdą cząsteczkę. Niech wasze ciało wie, że potrzebujecie go, że kochacie je. Wasze ciało już nie potrzebuje nieść bagażu Starej Energii.
Teraz, pozwólcie swemu ciału dogonić waszą zmieniającą się świadomość.

Chcemy, byście mieli silne i zdrowe ciała, dla pracy, która jest przed wami. Chcemy, byście mieli obfitość pod każdym względem w swoim życiu. Potrzebujecie tych rzeczy. A najbardziej ze wszystkiego – zasługujecie na to.
Zasługujecie na zdrowie. Zasługujecie na finansową obfitość, na związki, które nie są współuzależnieniem, które was wyczerpują, ale związki, które są oparte na pełni.

Drodzy przyjaciele, kiedy nadchodzą te następne miesiące, ponieważ zostały ukończone siatki, ponieważ zaczynacie swoją nową pracę, zrozumcie, że już nie ma żadnych lekcji. Żadnych więcej lekcji.

Przeszłość została uzdrowiona. Przeszłość została ponownie zbilansowana. Przyszłość jeszcze nie została stworzona. Żadnych lekcji więcej. Nie potrzebujecie żadnych problemów zdrowotnych, ani niczego podobnego… żadnych lekcji. Teraz jest czas na wyrażanie kim jesteście.

I, będziemy tam z wami. Staniemy przy waszej drodze. Nigdy nie jesteście sami. Kryon daje wam szczególne, pełne miłości pożegnanie teraz, i ściska was gorąco teraz.

I tak to jest.

------------------------------------------------

Tobiasz z Karmazynowej Rady (the Crimson Council) jest prezentowany przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado. Historia Tobiasza, z biblijnej Księgi Tobiasza, jest dostępna na witrynie www.crimsoncircle.com. Materiały Tobiasza są oferowane bezpłatnie od sierpnia 1999, momentu kiedy jak powiedział Tobiasz ludzkość przekroczyła potencjał destrukcji i wkroczyła w Nową Energię.

The Crimson Circle jest światową siecią ludzkich aniołów, którzy są pierwszymi przechodzącymi w Nową Energię. Kiedy doświadczają radości i wyzwań statusu wstępujących, pomagają innym ludziom w ich podróży poprzez dzielenie się, troskę i przewodnictwo. Ponad 40,000 ludzi odwiedza witrynę Crimson Circle każdego miesiąca ,aby przeczytać ostatnie materiały i dyskutować o swoich doświadczeniach.

The Crimson Circle spotyka się co miesiąc w Denver, Colorado, gdzie Tobiasz prezentuje ostanie informacje poprzez Geoffrey’a Hoppe. Tobiasz twierdzi, że on i inni z niebiańskiego Crimson Council  channelują w zasadzie ludzi. Według Tobiasza, czytają oni nasze energie  i przekazują naszą własną informację z powrotem do nas, abyśmy mogli zobaczyć to z zewnątrz, podczas gdy doświadczamy tego wewnątrz. Zebrania Crimson Circle są otwarte dla wszystkich, ale wymagane są RSVP. Nie trzeba do niczego wstępować ani wnosić jakichś opłat. The Crimson Circle czerpie swój dostatek poprzez otwartą miłość i dary Shaumbry z całego świata.

Najwyższym celem  Crimson Circle jest służba w charakterze ludzkich przewodników i nauczycieli tym, którzy idą ścieżką wewnętrznego duchowego przebudzenia. Nie jest to misja ewangelizacyjna. Raczej, wewnętrzne światło doprowadzi ludzi do progu waszych domów po wasze współczucie i troskę. Będziecie wiedzieli co robić i czego nauczać w tej właśnie chwili, kiedy unikalna i cenna istota ludzka, która zamierza wyruszyć w podróż Mostem Mieczy, przyjdzie do was.

Jeśli to czytasz i masz poczucie prawdy i związku z tym, to jesteś członkiem Shaumbry. Jesteś nauczycielem i przewodnikiem ludzi. Pozwól nasieniu boskości wewnątrz siebie zakwitnąć w tej chwili i w czasach, które nadejdą. Nigdy nie jesteś sam, ponieważ masz rodzinę na całym świecie i aniołów wokół siebie.

Ten tekst może być swobodnie rozpowszechniany bez opłat, na zasadzie niekomercyjnej. Prosimy o zawarcie informacji w całości, łącznie z tą notą. Wszystkie inne wykorzystania tekstu muszą być zatwierdzone na piśmie przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado.

© Copyright 2002 Geoffrey Hoppe, P.O. Box 7328, Golden, CO 80403. E-mail to [email protected] All rights reserved.

Tłumaczyła za pomocą translatora Elżbieta Udałowska; [email protected]