I tak jest, droga Shaumbra, że boskość wpływa do tego pomieszczenia, do tej przestrzeni. Nie jest to tylko energia aniołów, które przychodzą, aby być z wami dzisiaj. Ale również, wy, Shaumbra, wpuszczacie tą cenną, cenną boskość Jaźni do waszej rzeczywistości. O, jak ta energia zmieniła się w te kilka minut, kiedy słuchaliśmy muzyki. Otwieracie swoje serca… ufając sobie… ufając tej boskiej części was, która pozostawała tak nieuchwytna, jednak zawsze przy was obecna.

To radość dla mnie, Tobiasza, wpłynąć tutaj, do każdego serca, które się łączy. To dla mnie zaszczyt, że wprowadzam wszystkich naszych gości do waszej przestrzeni. Mamy wiele z wami do omówienia, jak zwykle. Mamy dzisiaj wielu gości, których przedstawię za chwilę.

Ale, drodzy przyjaciele, prosimy was teraz, abyście wdychali energię waszej Boskiej jaźni. Wdychajcie i powiadomcie waszą boską część, że jest bezpiecznie być tutaj teraz. Wiedzcie, że życie ciągle może mieć swoje wyzwania i trudności, ponieważ jesteście boskimi aniołami Nowej Energii, pracującymi nadal w świecie Starej Energii. Ale jest teraz bezpiecznie. Jest bezpiecznie stopić razem boskie i ludzkie. Jest bezpiecznie pozwolić na narodziny tego, kim jesteście w tej rzeczywistości.

Zawsze trzymaliście tą rzeczywistość – zwaną ludzką kondycją – dla siebie. Nie zapraszaliście za bardzo tej cennej, wrażliwej Boskiej Jaźni do waszej rzeczywistości. Czuliście, że wasz świat był zbyt trudny i zbyt szorstki dla waszej boskości. Tak więc, zachowywaliście wasz ludzki los dla siebie. Kroczyliście tą samotną ścieżką sami, życie za życiem, ponieważ tak bardzo kochaliście swoją boskość. Nie chcieliście jej wystawiać na trudności i szorstkość waszej ludzkiej rzeczywistości.

Tak więc, trzymaliście waszą boskość w bezpiecznym oddaleniu, tak jak matka chroni dziecko przed zrobieniem sobie krzywdy. Ale, drodzy przyjaciele, przez cały ten czas, ten anioł, ta Boska Jaźń, chciała wejść i się bawić, chciała zobaczyć, jaka jest ta ludzka rzeczywistość. Czekała na wasze pozwolenie. Ten wasz opiekuńczy, kobiecy aspekt, nie chciał wystawiać boskiego anioła na takie rzeczy jak wojna, i choroba, i gniew, i frustracja, i nędza. A takie rzeczy są w waszym życiu! Pomyślcie o wszystkich innych aspektach tego cudownego, lecz trudnego świata, na które nie chcieliście narażać waszej boskości.

Teraz boskość chce wejść i się bawić. Wiemy, że zaczynacie na to pozwalać. Mogliśmy to widzieć tutaj, kiedy zaczynaliśmy dzisiejszy Shoud. Widzieliśmy, jak się otwieracie i pozwalacie boskiemu dziecku na zabawę.

Drodzy przyjaciele, mamy dzisiaj wiele do omówienia. Ale, przede wszystkim, mamy dla was wiele do CZUCIA, wiele do czucia. Tak, istotnie, stajecie się coraz lepsi w wychodzeniu z tych waszych głów! Znajdujecie, że to działa, aby znowu CZUĆ. Jest bezpiecznie czuć.

Dzisiaj, dzisiaj, będziemy was kochać… honorować was… opiekować się wami w naszym czasie razem. Zrobimy duchowy masaż całej waszej jaźni. Ten masaż pomoże wam rozluźnić się, abyście zaczęli czuć wszystko, czym naprawdę jesteście… abyście zaczęli przypominać sobie, kim jesteście… i skąd pochodzicie… abyście zaczęli rozszerzać waszą świadomość… i pozwalać kreatywności wpłynąć do każdej waszej chwili począwszy od teraz.

Drodzy przyjaciele, dzisiaj znowu postawimy was przed wyzwaniem. Będziecie kwestionować wiele z tego, co powiemy. Będziecie drapać się po głowach… dyskutować z nami… sprzeczać się z nami. Ale to jest dobre. To wytwarza energie, które zainicjują w was cały proces nowego zrozumienia.

Chcemy postawić was przed wyzwaniem, ponieważ nakręca (śmiech publiczności). Stajecie się sfrustrowani nami… ale wprawia to energię w ruch.

Dzisiaj pomówimy o tym więcej. Postawimy was przed wyzwaniem. Ujawnimy wiele spraw, które są w was. Możecie czuć się trochę nieswojo.

I, dzisiaj podrażnimy się też trochę z Cauldre. Tak, bardzo typowy przekaz… zrobimy dzisiaj wszystkie te rzeczy. (więcej śmiechu)

Uwielbiamy siedzieć tutaj z wami. Możemy wam powiedzieć, że energia, jaką zamierzaliśmy dostarczyć, już została dostarczona. Już ją zaakceptowaliście. Teraz pozwólcie jej naprawdę wsiąknąć. Zrelaksujcie się i otwórzcie.

Mamy dzisiaj kilku gości. Zazwyczaj, ograniczamy się do jednego, aby was nie przeciążać. Ale dzisiaj jest kilkoro. Wiemy też, że jesteście teraz w stanie lepiej zrównoważyć mnogie energie, niż pół roku czy rok temu.

Prosimy was o otwarcie serc i poczucie energii naszego drogiego przyjaciela, Metatrona, powracającego dzisiaj z wizytą… aby być z wami… aby was trochę popchnąć… aby was popchnąć więcej niż trochę. Metatron wchodzi bezpośrednio do tego kręgu, ponieważ Metatron jest waszym głosem w Duchu. Metatron jest symbolem waszej Boskiej jaźni.

Wspomnijcie czas, kiedy Metatron po raz pierwszy wszedł do tego kręgu. Wspomnijcie, jak drażniąca, jak silna i przytłaczająca była ta energia. Wiemy, że powaliła wielu z was na wiele dni.

Ale teraz, teraz poczujcie Metatrona – jest inny – delikatny, współczujący, ale ciągle płomienny i pełen pasji… pełen pożądania… pełen ekspansji. Metatron może teraz umieścić swoją energię w samym środku was. Nie przepali ona waszych obwodów i układów. Metatron może objąć wasze serce i waszą duszę… dotknąć was tak, jak nie mógł tego uczynić rok temu.

Metatron przychodzi jako nośnik energii tego Shoudu. Metatron przychodzi, aby ujawnić tą część was samych, której opieraliście się tak długo. Ale jest to tak ważna teraz część was i Nowej Energii.

Do waszej przestrzeni wchodzi także, siedząc obok was… energia Anioła Wzniesienia, Hossafa, który przybył tutaj po raz pierwszy w poprzednim miesiącu. Przybył tu i był tak zachwycony i zaskoczony widząc was w innej postaci. Był tak uradowany zaproszeniem do tego kręgu, ponieważ nigdy nie przebywał w ludzkiej rzeczywistości.

Pracował z wami po drugiej stronie i pracuje z wami intensywnie w waszych snach. Jest Aniołem, który teraz będzie z wami. Będzie teraz pomocnikiem i będzie równoważył energie, kiedy stajecie się wielowymiarowi.

Zeszliście ze Starej drogi, Starej drogi, która prowadziła z jednego liniowego życia do innego, Starej drogi, która była brukowana karmą. Teraz, stajecie się wielowymiarowi, poza drogą karmy, poza Starą Energią. Czasami zastanawiacie się, dlaczego czujecie się tak dziwnie i dlaczego zachowujecie się tak dziwnie. Jest tak, ponieważ naprawdę stajecie się wielowymiarowymi istotami, zintegrowanymi ze wszystkim, czym byliście i jesteście w tej chwili.

To jest miejsce rozdzielenia, spełnienie podróży, którą zaczęliście, kiedy opuściliście Królestwo, kiedy opuściliście Dom. Istniał potencjał opuszczenia Domu, aby zrozumieć waszą tożsamość jak Księcia i Księżniczki stworzenia. Istniał potencjał dowiedzenia się, że wy także posiadaliście energie Twórcy i że mogliście stworzyć coś nazwanego „kosmosem”. Mogliście stworzyć coś nazwanego Zakonem Arc, gdzie rezydują energie archaniołów. Była spełnieniem wiedza, że mogliście przybyć do miejsca zwanego Ziemią, pola startowego Nowej Energii.

Ziemia została stworzona, aby rozwiązać problem energii, które utknęły. Ale tylko częściowo. Przybyliście na Ziemię, aby zapoczątkować Nowe Energie, aby wznieść spełnienie na całkiem nowy poziom zrozumienia.

Uczyniliście to poprzez zamaskowanie siebie przed samymi sobą… poprzez przyjęcie dualności i zasłony… poprzez przyjęcie ludzkiego ciała. Wy, Duchowi Artyści, zaprojektowaliście to jako sposób dojścia do zrozumień.

A teraz siedzicie tutaj w Shoudzie, słuchając wibracji Metatrona w waszej duszy, słuchając waszej duszy wibrującej po raz pierwszy od długiego czasu. Chcecie wiedzieć jak przejść przez tą barierę, którą sami stworzyliście, przez tą iluzję dualności, tą iluzję oddzielenia od Ducha.

Dlatego tu jesteśmy. O tym będziemy dzisiaj mówić. O tym będziemy wam przypominać na wszystkich naszych zgromadzeniach i za każdym razem, kiedy będziemy was osobiście odwiedzać.

Drodzy przyjaciele, Hossaf przychodzi, aby pomóc wam zrównoważyć wszystkie te energie, kiedy przechodzicie ze ścieżki linearnej na wielowymiarową. Możecie rozmawiać z nim w dowolnej chwili. Możecie rozmawiać ze mną, Tobiaszem, w dowolnej chwili. Ufajcie uczuciom, które odbierzecie.

Wierzcie lub nie, nie usłyszycie od nas słów. Jeśli słyszycie słowa w swoich głowach, to w większości, nie pochodzą one od nas. Łączycie się wtedy ze Starym Intelektem, intelektem, który jest przestarzały i archaiczny. To nie jest przekaz (channeling). Kiedy myślicie, że musicie słyszeć słowa lub napisać coś poprzez wasze palce, są to Stare sposoby sprowadzania wiadomości.

Usłyszycie nas w swoim sercu, w swoich uczuciach. To będzie poruszenie. To będzie esencja i uczucie. Później, będziecie wiedzieli, co z tym zrobić, zrozumiecie, co zostało wam przekazane. Kiedy rozmawiacie z nami, pozwólcie sobie na bycie w danej chwili i czujcie nas. Czujcie nas.

To jest to, co Cauldre robi teraz. Czasami myśli, że powinniśmy dać mu z wyprzedzeniem cały zarys tego, o czym będziemy mówić, tak, aby czuł się bardziej komfortowo. (śmiech publiczności) Chciałby tego. Prosi nas o to każdego miesiąca. (więcej śmiechu) „Tobiaszu, Tobiaszu, czy mógłbyś mi powiedzieć? Podaj mi tylko kilka punktów, o których będziesz mówił. Czułbym się bardziej komfortowo. Tobiaszu, czy mógłbyś podzielić się najpierw ze mną?”

Nie, nie, Cauldre, chcemy, abyś CZUŁ. Chcemy, abyś przebywał w teraz, ponieważ kiedy to robisz, łączysz się ze wszystkimi. Oni łączą się z tobą. Gdybyś to wszystko uprzednio zaplanował, stworzyłbyś blokady, które nie pozwoliłyby na przepływy energii.

Cauldre… zwiesza teraz głowę. Zawsze obawia się, że powiemy coś głupiego, (śmiech) że powiemy coś, co zaszokuje naszych słuchaczy, że będzie kara ze strony tych, którzy to czytają lub słuchają tego.

Ale, drodzy przyjaciele, zaszliśmy razem już tak daleko. Ufajcie przede wszystkim sobie. Ufajcie Duchowi. Ufajcie temu, co przez was przychodzi. To jest boskie. To jest boskie.

Tak więc, Hossaf jest zachwycony, że jest znowu z naszą grupą, w towarzystwie energii Metatrona.

Mamy dzisiaj wielu gości. Wchodzi teraz droga energia, tak odpowiednia dla tego czasu z wielu, wielu powodów. Jest to energia Matki, Marii – promieniejąca błękitem, połyskująca bielą, tańczącymi ze sobą.

Maria – my znamy ją jako Marit – prosi was, abyście wdychali jej energie, ponieważ przychodzi tutaj, aby opiekować się wami w momencie, kiedy tego potrzebujecie… kiedy jesteście zmęczeni… kiedy jesteście obolali… kiedy potrzebujecie objęcia ramionami Ducha, symbolizowanego przez Marię.

Nigdy przedtem nie byliśmy w stanie wprowadzić takich energii jednocześnie do tego kręgu. Nie chcieliśmy wyprowadzić z równowagi waszych energii. Ale teraz oni wszyscy są tutaj, aby was uhonorować.

Maria wnosi energie rodzenia, opieki i twórczości. Przychodzi w czasie, kiedy matki na całym świecie będą uhonorowane za tydzień i jeden dzień waszego czasu (odnosi się do Dnia Matki 11 maja), kiedy jest chwila refleksji na temat energii kobiety, bogini, energii rodzenia.

Prosi was teraz i przez następny tydzień i dzień, aby wdychać energie Króla i Królowej… Domu… miłości Boga, który was urodził… miłości Boga, który dał wam te same energie Tworzenia, które oni posiadali. Co za dar! Co za dar! Co za sposób dla Ducha, aby prawdziwie zrozumieć miłość – stworzyć was, a następnie uczynić was wolnymi.

Jakie to trudne zadanie dla matki, urodzić dziecko, opiekować się nim podczas wczesnych lat, kiedy jest tak zależne od miłości matki i pewnego dnia pozwolić mu odejść. Wymaga to największej miłości i współczucia.

To właśnie uczynił dla was Duch. Duch powiedział: ”Daję wam te same zdolności Tworzenia, które sam posiadam. A pewnego dnia odziedziczycie tron. Pewnego dnia po wszystkich waszych doświadczeniach we wszystkich wymiarach, odziedziczycie tron.” Dlatego jesteście tutaj na Ziemi. Dlatego stworzyliście to dynamiczne, zadziwiające doświadczenie bycia aniołem w ludzkiej postaci.

To nie jest wasza prawdziwa postać. To nie jest to, kim naprawdę jesteście. Ale jesteście tym w tej chwili. Więc wdychajcie to. Wdychajcie esencję tego, co stworzyliście dla samych siebie. To jest zadziwiające. To jest boskie. To jest czasami trudne.

Energia matki, reprezentowana przez Marit, przychodzi dla każdego z was. Każde z was, bez wyjątku, zostało urodzone przez matkę. Czy wasza matka jest teraz na Ziemi, czy powróciła na naszą stronę, ta energia jest dzisiaj tutaj.

Ale prosimy was, abyście spojrzeli na nią inaczej, nie jak na matkę, którą widzieliście waszymi ludzkimi oczami, ale jak na wspanialszą energię, jak na anioła, który was tu sprowadził i opiekował się wami i kochał was wbrew trudnościom, jakie jej sprawialiście. To jest symbol, metafora tego, co dzieje się teraz pomiędzy wami i waszą boską jaźnią. Zachodzi rodzenie. Wy ją rodzicie. Ona was urodziła. Macie tą energię matki, bogini, wewnątrz was.

Tak więc, Marit przychodzi, aby być z wami przez następny tydzień. Bądźcie świadomi tego, co dzieje się w waszym życiu, co się wydarza, opieki, która ma miejsce, zarówno wewnątrz was, jak i opieki, którą macie dla innych. Bądźcie świadomi tej kochającej, twórczej energii, która jest tutaj, wprowadzona przez Marię, jest tutaj dla was. Esencja waszej własnej matki wchodzi teraz, aby siedzieć obok Metatrona, Hossafa i Marii, i obejmować was w tej części waszej podróży.

(pauza)

Porozmawiajmy przez chwilę o waszym świecie, o tym, co się dzieje, jak to się odnosi do waszego życia. Kiedy siedzieliśmy razem miesiąc temu, wojna właśnie się zaczynała. Była w świadomości ludzi, ponieważ, widzicie, wszystko dzieje się teraz tak szybko. Wiadomości wydostają się szybko.

Wiadomości są teraz nawet szybsze od wojskowego wywiadu. (śmiech publiczności) Wiecie co się dzieje i możecie się dowiedzieć szybciej niż ludzie w Pentagonie. Czyż to nie interesujące? W ciągu miesiąca wojna przybrała na sile, a potem zgodnie z intencjami i celami, skończyła się.

A może nie?

Była szybka. W przeszłości wojny trwały setki lat. Ale ta była bardzo szybka. Była jak czasy, w których żyjecie, szczególnie czasy Starej Energii wszędzie wokół was. Wszystko idzie szybko. Potyczki w pracy… w waszych rodzinach. Są precyzyjne. Tną do rdzenia.

Ale, drodzy przyjaciele, trzeba o czymś pamiętać w tej całej metaforze wojny na Środkowym Wschodzie. Jak mówiliśmy wielokrotnie przed rozpoczęciem się tej wojny, będzie ona szybka, ale będą jej towarzyszyły niezwykłe okoliczności. Wojna nie będzie taka, jak oczekiwaliście.

Teraz popatrzcie. Czy wojna jest skończona? Być może skończyły się bombardowania. Być może skończyło się strzelanie. Ale wojna trwa. Kiedy oddziały zaczną się wycofywać, zaczną się nowe walki. Widzicie, to była wojna religijna.

Kiedy wkroczyły oddziały wojska – Brytyjczycy, Amerykanie i siły sprzymierzone – uwolniły ludzi tego regionu, aby mogli wznowić swoje dawne bitwy. (śmiech publiczności) Były one powstrzymywane przez kilka dekad. Nie mogli walczyć ze sobą, tak jak chcieli. Był trzeci czynnik, dyktator, który położył kres bitwom poprzez strach i terror, i przepisy, i regulacje, i struktury.

Ale teraz jest nowy dylemat. Jeśli siły alianckie pozostaną w tym kraju, ludzie tego regionu zbuntują się. Będą próbowali ich wypędzić. Jeśli alianci odejdą, co podejrzewamy uczynią, jeśli wycofają wojska, wtedy Stare religijne energie będą mogły wznowić swoją walkę. Wojna w żadnym razie się nie skończyła.

W pewnym sensie, prezydent Stanów Zjednoczonych i inni przywódcy światowi, którzy go wsparli, są w bardzo trudnej, nie do wygrania sytuacji. Jeśli wycofają się teraz, będą oskarżeni o zachwianie równowagi w regionie. Ale brak równowagi już tu istniał. Jeśli pozostaną, będą traktowani bardzo dotkliwie przez ludzi z tego obszaru. Jeśli zostaną, ściągną na siebie krytykę reszty świata, która powie, że próbują okupować ten kraj.

Nowa Energia pozwala wam stać za niskim murem, aby obserwować, co się dzieje. Pozwala wam obserwować, co się dzieje na całym świecie wokół was. Wszystko idzie bardzo szybko. Konflikty podgrzewają się.

Wiele konfliktów dotyczy i będzie dotyczyć religii. Pamiętajcie, że energia słowa „religia” znaczy „poleganie na…”. Prosimy was, abyście to uszanowali – nie to, że są trudności i konflikty – ale fakt, że oni to wybrali jako część swojej podróży. Uszanujcie fakt, że Stare Energie szukają rozwiązania.

Pamiętacie, jak to było z wami, jakie wojny toczyły się wewnątrz was przez te kilka ostatnich lat. Tak wielu z was było w sytuacjach, które trzymały was w niewoli. Kiedy karmy zostały uwolnione i przeszłe życia zostały uwolnione, myśleliście, że wszystko będzie pięknie i różowo.

A przekonaliście się, że Stare Energie przyszły walczyć, a wasze umysły były polami bitwy. Stare Energie musiały znaleźć rozwiązanie.

Teraz wkraczacie w Nową Energię i zdajecie sobie sprawę, że wszystkie te rzeczy były właściwe. Wszystkie te oczyszczenia musiały mieć miejsce. Nauczyliście się, że nie można po prostu położyć bandaży na stare rany. To nie działa.

Uzdrowiciele: dowiedzieliście, że nie można położyć bandaża na stare rany waszych klientów. Trzeba się zwrócić do starych ran.

Shaumbra, zrobiliście to ze sobą samymi. Zdjęliście bandaże. Pozwoliliście na ujawnienie się tych energii Starej jaźni. I one pomogły nadać wam napęd w kierunku Nowej Energii, do tego Teraz, w którym teraz siedzimy.

Ciągle są trudności i wyzwania w waszym życiu. Ale zatrzymajcie się na chwilę i poczujcie. Ze wszystkich wyzwań w waszym życiu, jak wiele się odnosi do sytuacji z innymi ludźmi? Jak wiele z nich jest wewnątrz was? Poważna większość waszych problemów jest spowodowana tym, że jesteście związani z innymi ludźmi. Jesteście związani z ich życiem. I to jest pod wieloma względami szacowne.

Tym niemniej bierzecie ich problemy za własne… problemy z waszymi dziećmi… problemy w pracy… problemy z waszymi przyjaciółmi. Czytacie gazety i przyjmujecie problemy z czołowych stron za własne.

Czas już z tym skończyć. Czas rozpoznać, że w sobie jesteście cali i kompletni. Tak naprawdę nie ma wiele trudności i wyzwań w waszym własnym życiu teraz. Tak, istotnie, niektórzy z was mają zaburzenia w waszych ciałach, ponieważ przyjęliście na siebie energie wielu innych ludzi. Kiedy pozwolicie im odejść, wasze ciała wrócą do równowagi.

Spójrzcie na wszystkie te rzeczy, które wydarzają się na świecie, wojny, wyzwania i trudności. One będą trwały. Nie bądźcie rozczarowani, przygnębieni czy zdenerwowani, kiedy wojny będą następowały. To jest teraz właściwe.

Co możecie zrobić, aby zmienić świadomość? Bądźcie w waszym teraz. Oddychajcie, napełniajcie siebie życiem, mówcie „Tak” życiu. To podniesie wasze wibracje. Następnie wasza wibracja idzie dalej w świat. Idzie dalej poprzez wszystkie wielowymiarowe obszary.

Daje ona innym ludziom i innym formom życia energię potencjału zmian. Wtedy to już zależy od nich, czy chcą jej użyć czy nie. Kiedy siedzicie w miłości i równowadze w Teraz, macie potencjał, aby zmienić świat, aby zakończyć niektóre z tych konfliktów. Ale, prosimy was także o uszanowanie tych ludzi, tych krajów, tych plemion, o uszanowanie kontynuowania ich Starych bitew, jeśli taki jest ich wybór.

Jest teraz w świecie interesujący wirus (SARS). Ostatniej jesieni, kiedy mówiliśmy o stanie Ziemi, powiedzieliśmy, że pojawi się nowy wirus. I pojawił się. Spowodował dużo zainteresowania, sporo troski i wiele strachu.

Mówimy wam, Shaumbra… i Cauldre, proszę Cię… mówimy wam, Shaumbra, możecie być w sercu tej rzeczy zwanej SARS. Możecie być pośród ludzi, którzy to mają i nie będzie to miało na was wpływu, ponieważ nauczyliście się wdychać życie.

Spójrzcie na tą chorobę. Na co wpływa? Na układ oddechowy. Jest to choroba układu oddechowego. Przynosi ona uświadomienie ważności oddychania, ważności życia i mówienia życiu „tak”.

I nie musi was dotknąć. Tak, możecie jeść chińszczyznę. (śmiech publiczności)

Ten wirus jest wskazówką, co się dzieje ze świadomością ludzkości w obecnej chwili. Ludzkość zapomniała o oddychaniu. To jest tak proste. Ten wirus przypomina wszystkim o oddychaniu, ale robiąc to, przynosi również wiele lęków.

SARS będzie narastać. Nawet, kiedy powiedzą, że znaleźli lekarstwo, zdadzą sobie sprawę, że jest sprytniejsze od nich. Lekarstwo będzie tymczasowe i SARS będzie się rozprzestrzeniał się na świecie przez jakiś czas. Tak, w końcu wygaśnie sam z siebie. Zniknie tak jak się pojawił.

To nie szczepionki czy lekarstwa spowodują jego odejście. To będzie zmiana świadomości. Na tą zmianę świadomości może wpłynąć mała grupa Shaumbry, która świadomie oddycha. A jeśli oddycha duża grupa Shaumbry, nastąpi prawdziwa zmiana. Wzywamy tą grupę do głębokiego oddychania, do wdychania życia dla siebie i do wywarcia wpływu na całą ludzkość.

Kiedy spotkamy się w lipcu (Midsummer New Energy Conference w Breckenridge) poprosimy o sesję 45 minut głębokiego oddychania przez Shaumbrę z całego świata. To będzie dobre dla was. I zmieni to świat. I, tak, zapewnimy internetowe połączenie, tak, aby wszyscy z was mogli oddychać razem. (śmiech publiczności)

(…)

A teraz, gospodarka. Nie musi mieć na was wpływu. Widzimy wielu z was, kiedy słuchacie wiadomości tyczących gospodarki. I widzimy jak wasze energie się fałdują. (śmiech publiczności) Mówicie: „Rzeczywiście, są ciężkie czasy. Rzeczywiście, nie żyję w dostatku. Rzeczywiście, systemy ekonomiczne walą się.” I wtedy, wracacie do swojego Starego modelu braku dostatku.

Jesteście w Nowej Energii. W Nowej Energii jest całkowite spełnienie, niekoniecznie na sposób, który założyliście sobie używając umysłu Starej Energii. Jest dla was całkowite spełnienie. Gospodarka mogłaby doznać zapaści, a wy ciągle mielibyście dostatek.

Nie, nie czynimy tutaj żadnych przewidywań. Gospodarka będzie kontynuowała swoją jazdę na górskiej kolejce, w górę i w dół, bez żadnej oczywistej logiki. Będziecie oglądali wiadomości i słyszeli tak zwanych ekspertów, debatujących, dlaczego gospodarka zachowuje się tak, a nie inaczej. A następnego dnia okaże się, że wszystko, co mówili jest nieprawdą.

Drodzy przyjaciele, nie ma logiki w tym, co się dzieje teraz z punktu widzenia Starej Energii. Istnieje logika z punktu widzenia Nowej Energii… efekt kolejki górskiej buduje moment pędu. Każda jazda w dół pomaga zbudować energię do wykatapultowania w nowy typ dostatku.

Mówiliśmy już przedtem, że nastąpi duże zrewidowanie światowego systemu monetarnego w tych latach przed nami, nie tak wielu latach. Ciągle macie do czynienia z systemem pieniężnym Starej Energii. I to się zmieni. To musi się zmienić.

W międzyczasie będą górki i dołki. Ale nie musi to mieć wpływu na was. Możecie tworzyć dostatek w każdym momencie. Możecie czynić to najlepiej poprzez pozbycie się wszelkich uprzednich poglądów na temat tego, czym jest dostatek. Możecie to robić poprzez nie oszczędzanie pieniędzy na czarną godzinę, ponieważ, jak wiecie, jeśli tak robicie – jeśli gromadzicie pieniądze, jeśli obawiacie się je wydawać – NADEJDZIE czarna godzina. (śmiech publiczności) Tak więc, drodzy przyjaciele, to nie musi mieć na was wpływu. W Nowej Energii możecie żyć w całkowitym dostatku.

Jeszcze jedno o tym, co dzieje się w świecie – będziecie w dalszym ciągu obserwowali zaburzone wzorce pogodowe. Z przyjemnością donosimy wam, że zmiany na Ziemi przebiegają całkiem gładko. Występują burze, trzęsienia ziemi i inne naturalne zjawiska.

Ale straty ludzkie są bardzo, bardzo małe. Jest tak dlatego, że istnieje grupa, która dokonuje zmiany poprzez zmianę siebie samych. Pomagają oni uwolnić energie przeszłości, ich przeszłych żyć, ich przeszłych dróg. Pomagają Gaji zmniejszyć ciśnienie tak, że mamy do czynienia raczej z odbijaniem się niż z wymiotowaniem. (śmiech publiczności) Ziemia może uwalniać łagodnie.

Nie musi być wielu ofiar w ludziach. Zamiast tego ludzie odchodzą w inny sposób. Tak, jest całkiem sporo ludzi, którzy odchodzą, więcej niż przedtem. Ale nie w wyniku wojny. Nie w wyniku powodzi. Są inne sposoby. Odchodzą spokojnie.

Wprawi to w zdumienie medycznych ekspertów, którzy obserwują trendy związane z umieraniem. Oni liczą śmierci związane z chorobami, wojnami, czynami Boga (ang. Acts of God) – interesujący termin – i innymi rzeczami. Ale, znajdą, że ludzie zaczynają umierać coraz więcej i więcej. I nie będą rozumieli, dlaczego.

Jest tak dlatego, że wiele dusz wybiera odejście, kiedy są ciągle w Starej Energii. Wiedzą w swoim wnętrzu, że przejście od Starej ludzkiej energii do Nowej pozostając w ciele biologicznym jest bardzo, bardzo trudne. Jest bardzo wielu ludzi, którzy nie chcą jeszcze wejść w Nową Energię. Nie czują się gotowi. Oni będą się przenosić. Zostawią za sobą ludzkie ciała. Przyjdą na drugą stronę zasłony. Przyjdą tu po zrozumienie, i miłość, i opiekę.

Ale przede wszystkim przyjdą tutaj, aby obserwować to, co wy robicie. Będą obserwować waszą drogę. Będą patrzeć, w jaki sposób przesuwacie się. Będzie to dla nich modelem, kiedy powrócą na Ziemię w swoim następnym życiu.

To, co robicie jest tak bardzo ważne. To, co robicie tak po cichu i jak dotąd tak bardzo samotnie jest ważne. Ustawiacie energie na przejście do Nowego.

(…)

Tak więc, drodzy przyjaciele, zbierzmy nasze energie razem na ten czas, który nazywamy Shoudem. Ponieważ ja, Tobiasz, Metatron, Hossaf i Maria, i wszystkie energie waszych biologicznych matek zbieramy się tutaj z wami. Stwórzmy jedną, całą, zintegrowaną energię Shaumbry, Ducha. Bądźmy jednym. I, bądźmy wieloma. Pozwólcie nam być waszym głosem w Duchu poprzez Metatrona. Pozwólcie nam być głosem całej ludzkiej świadomości.

(pauza)

Jest ta część was, która była uśpiona. To wasza kreatywność [zdolność tworzenia – przypis tłumacza], wasza kreatywność. Wasza kreatywność jest waszym dziedzictwem. Jesteście Duchowymi Artystami! Jesteście tymi, którzy stworzyli wszystkie gwiazdy… wszystkie wymiary… to miejsce, zwane Ziemią… fizyczne ciało, w którym jesteście… doświadczenia, które macie.

Wasze doświadczenia nie są predestynowane. Wasze życie nie jest predeterminowane przez jakiegoś nieznanego Boga. Nie przechodzicie przez labirynt, aby udowodnić coś Duchowi. Porzućcie te Stare koncepcje. Tworzycie każdą chwilę swojego życia. Jesteście za nie odpowiedzialni. Możecie nie całkiem rozumieć to, co tu mówimy. Może to być dla was obca koncepcja. Ale, drodzy przyjaciele, poczujcie to. Poczujcie, jak to wszystko stworzyliście.

Duchowy Artysta, którym jesteście, stworzył ścieżki, które doprowadziły was do tego miejsca. Duchowy Artysta, którym jesteście, użył waszej kreatywności jako swojej farby i swojego pędzla, aby to wszystko się wydarzyło. Wasze płótno na początku było pustką. Było nicością, a wy wypełniliście ją kosmosem. Wypełniliście ją czymś zwanym życiem.

Kiedy przybyliście na Ziemię i przybraliście swoje ciało i przybraliście dualność, na wiele sposobów zapomnieliście o swojej kreatywności. Nie mówimy tu tylko o kreatywności artystycznej – komponowaniu piosenek, rysowaniu – o tych rzeczach, które uważacie za typowo twórcze. Mówimy o energii, o sile życiowej, która płynie przez was i tworzy w danej chwili.

DRODZY PRZYJACIELE, ZROZUMCIE, ŻE NIE JESTEŚCIE INTELIGENCJĄ. JESTEŚCIE ENERGIĄ. Kiedy zaczęliście definiować siebie poprzez wiele żyć jako inteligencję, straciliście przepływ kreatywności. Inteligencja była czymś, co rozwinęliście w ciągu ludzkich inkarnacji.

Rozwinęliście rzecz zwaną umysłem. Dobrze wam służył, ale teraz jest zmęczony. Chce, aby kreatywność powróciła do waszego życia.

Kreatywność w Nowej Energii jest czymś tak podstawowym, jak oddech. Kreatywność i oddech stapiają się teraz w waszym Teraz, w tej chwili. Kreatywność jest waszym dziedzictwem. Kreatywność jest siłą życiową, boskim Duchem płynącym przez was w Teraz. Ona chce się wyrazić. Możecie siebie wyrazić, kiedy uwolnicie się od wszelkich uprzednich koncepcji na temat, jak powinno wyglądać życie.

Macie poglądy, co oznacza dostatek – x złotówek w banku. Macie koncepcje na temat związków – ilu przyjaciół i jak bardzo was lubią.

To są wszystko sposoby Starego, które powstrzymują przepływ kreatywności przez was. Kreatywność jest naturalnym przepływem, ale nie może przechodzić przez mózg. Nie może przechodzić przez lejek mózgu. Przechodzi przez was. Ląduje w waszym Teraz. I wtedy możecie sprowadzić sobie wszystko, czego pragniecie.

Shaumbra, byliście w wielkim konflikcie, w jaki sposób kreować. Zastanawiacie się, czy w ogóle jesteście Twórcami. Czasami myślicie, że znajdujecie się po prostu w tej wielkiej rzece życia popychani, niezdolni do przezwyciężenia prądów i strumienia wody. Czasami podnosicie ręce i poddajecie się. I mówicie: „Muszę być popychany, w ten czy inny sposób przez strumień życia. Nie mam nad tym kontroli.”

Ależ tak, macie. Naprawdę macie. Możecie być częścią przepływu rzeki, ale jednocześnie być od niego oddzielonym. Możecie zamanifestować to w swoim życiu. Możecie tworzyć.

Mówiliśmy na ostatnim naszym zebraniu o Boskim Planie, który wcale nie jest planem. Mówiliśmy, w jaki sposób możecie zrealizować ten plan w waszym teraz. Jest on inny niż ludzki plan, nad którym pracowaliście przez całe wasze życie, właściwie przez wiele waszych żyć. Teraz ludzki plan i boski plan mogą stopić się w Teraz.

Macie trudności z koncepcjami, o których wam mówiliśmy… z takimi rzeczami, jak stanie za niskim murem… jak tańczenie z tym, co przychodzi do waszych frontowych drzwi. Macie trudności z koncepcjami dotyczącymi tworzenia.

Próbujecie rozgryźć te rzeczy w oparciu o paradygmat Starej Energii. Próbujecie drogi logiki. Próbujecie rozgryźć, jak stworzyć więcej pieniędzy, jak stworzyć więcej szczęścia. Ale robicie to w umyśle Starej Energii.

Przez te lata powiedzieliśmy wam wiele, wiele słów. Sprowadzało się to wszystko do uwolnienia, uwolnienia i pozwolenia na odejście. I powtarzaliśmy te słowa wciąż i wciąż na wiele różnych sposobów, nadając przekazom wiele różnych tytułów. Ale istota sprawy polegała na uwolnieniu.

Byliście na Starej drodze, Starej linearnej drodze. Musieliśmy was zachęcać do uwolnienia… do przyzwolenia… do wyjścia z waszego umysłu Starej Energii. Zachęcaliśmy was do wejścia w pustkę, w neutralność, aby Nowe Energie weszły do waszego życia. Zachęcaliśmy was do uwolnienia wszystkich Starych sposobów.

Widzicie, umysł Starej Energii stworzyłby wam tylko więcej problemów Starej Energii, większych problemów. Być może więcej pieniędzy w banku, ale ciągle w Starej Energii. I ciągle byłby to problem.

Wiemy, że wielu z was straciło swoje domy… cenne rzeczy… związki… straciło wszystko, z czym się utożsamialiście. Było to trudne i bolesne. Ale to była droga Starej Energii.

Gdybyście mieli zrozumienie w Starym sposobie, jak naprawdę tworzyć, zanurzylibyście się i uwięzili bardziej w sposobach Starej Energii. Zbudowalibyście w Starej Energii większe domy i mielibyście szybsze samochody, którymi pędzilibyście ku nieznanemu celowi. (śmiech publiczności) Mielibyście więcej przyjaciół w Starej Energii, którzy twierdziliby, że was lubią, ale naprawdę by was nie cierpieli. Mielibyście jeszcze jedno małżeństwo w Starej Energii (więcej śmiechu)

Wiemy, że byliście samotni. Byliście bankrutami. Chorowaliście. Ale, lepiej było uwolnić to wszystko, niż wracać na tą Starą karuzelę, tyle że większą, szybszą i bardziej oszałamiającą.

Wyszliśmy już z teraz z wami poza to. Będziemy wam jeszcze czasami przypominać o uwalnianiu, ale wyszliśmy już poza to. Wykonaliście wspaniałą pracę uwalniania wszystkiego, czym myśleliście, że jesteście. O, raz na jakiś czas, wracacie jeszcze do waszych Starych trików i sposobów. Ale, przez większość czasu, zaczynacie akceptować, że jesteście czymś więcej, niż kiedykolwiek moglibyście sobie wyobrazić.

Dochodzicie do akceptacji, że droga Nowej Energii nie jest linearna. Jest tak inna. Dochodzicie do zrozumienia, że szczęście, radość i spełnienie, przychodzą w Nowy sposób. Dochodzicie do zrozumienia, że ludzki plan był planem ochrony i planem strachu, a Boski Plan jest planem spełnienia i tworzenia i Nowej Energii.

Esencją Nowej Energii jest twórczość. Nowa Energia pozwala na przepływ przez was twórczych sił, ale aby tworzyć w Nowy i inny sposób, sposób, którego nawet ci z nas, którzy dołączyli się dzisiaj do was, nie są w stanie zdefiniować czy opisać.

Drodzy przyjaciele, połączenie oddechu i twórczości w Teraz ma dużą moc. Nie jest to coś, czego byście oczekiwali. Nie jest to coś, co można zanalizować w umyśle. Jest to o wiele bardziej wspaniałe, niż wszystko, co moglibyście sobie wyobrazić, szczególnie na sposób Starej Energii.

Nadszedł czas, aby otworzyć się na twórczy przepływ. Baliście się tego. Szukaliście wymówek: „Nie jestem twórczy. Nie potrafię rysować, czy malować, czy tańczyć, czy robić cokolwiek uważanego za twórcze.”

Nie, twórczość [kreatywność] to jest co innego. To jest strumień [przepływ] życia, strumień Ducha, w was, wyrażany w danej chwili. Czas na ekspresję, Shaumbra. I dlatego Metatron siedzi obok was, dodając wam odwagi.

Mieliście te myśli, i te uczucia, i te zachęty. Czuliście jak pojawia się nowa pasja, ale nie byliście w stanie jej zrozumieć. Baliście się ją wyrazić. Baliście się wpuścić tą kreatywność do waszego życia. Nie ufaliście jej za bardzo. Nie ufaliście sobie za bardzo. Obawialiście się ośmieszenia. Obawialiście się stracenia równowagi.

Drodzy przyjaciele, pozwólcie twórczości płynąc przez was, pozwólcie ekspresji życia płynąć przez was. W przeciwnym razie będzie boleć. Kiedy kreatywność w człowieku Nowej Energii jest blokowana lub powstrzymywana, powoduje to jakiś rodzaj bólu. Ona potrzebuje ekspresji. Ona potrzebuje przepływu. Była w was kreatywność, kreatywna energia, od czasu, kiedy opuściliście Dom. Zablokowaliście ją w tych wielu, wielu życiach.

Kreatywność, w pewien sposób, jest antytezą tego, co widzicie w reszcie świata wokół was. Reszta świata staje się cyfrowa. (śmiech publiczności) Staje się bardzo, bardzo intelektualna. Stara się zdefiniować linearną ścieżkę Starej drogi i myśli, że jeśli zdefiniuje ją intelektualnie, może ją pokonać.

To nie działa w ten sposób. Nigdy nie rozgryziecie Boga czy Ducha w swoim umyśle. Nigdy nie wywołacie przepływu kreatywności przez was poprzez reguły i struktury.

To właśnie tu kościoły popełniają błąd. To dlatego ich ściany się walą. Oni próbują zdefiniować Boga poprzez reguły, poprzez rytuały, poprzez Stare sposoby. To się nie uda. Bóg, i miłość Ducha, i miłość wszystkich aniołów, i miłość waszej boskości, może być odczuta tylko w chwili, kiedy oddychacie, kiedy pozwalacie płynąć kreatywności.

Oddychajcie, drodzy przyjaciele. Nie możecie odbyć intelektualnej dyskusji z samym sobą, kiedy oddychacie. (śmiech publiczności) Wasz umysł zatrzymuje się wtedy ze zgrzytem. Przestajecie analizować, kiedy oddychacie.

Weźcie głęboki oddech. Spróbujcie myśleć i oddychać jednocześnie. To nie wychodzi. Taki jest dar oddechu. Otwiera on wszystkie centra odczuwania – odczuwanie ludzkie i odczuwanie boskie.

A teraz weźcie oddech i poczujcie przepływ twórczych energii przez was. Są one nieograniczone, niezdefiniowane. Chcą po prostu tańczyć w waszym Teraz. Weźcie głęboki oddech i poczujcie wasze twórcze energie w Teraz. One – wy – chcą się wyrazić.

Czuliście się ostatnio zakorkowani, zastanawialiście, co powinniście robić. To nie ważne, co robicie. To może być cokolwiek. Zróbcie pierwszy krok. Zacznijcie cokolwiek, nawet coś bardzo niedobrego. (śmiech publiczności)

Równowaga waszej własnej boskości doprowadzi was do odpowiedniego miejsca. Spróbujcie robić coś, co uważaliście za Starą ciemną energię, kiedy oddychacie. Wasza boskość przywróci wam równowagę.

Spróbujcie napisać tą książkę, o której myśleliście, nawet jeśli nie uważacie się za pisarza. Zacznijcie proces. Być może nie skończycie tej książki. Być może wyjdzie z tego coś, czego nie uważaliście za możliwe. Ale, przynajmniej zaczęliście proces.

Zacznijcie śpiewać. Być może nie wyjdzie z tego piosenka. Być może wyjdzie z tego całkiem nowe zrozumienie siebie.

Zacznijcie tworzyć klasę. Być może nie dojdzie do lekcji. Ale może wyjdzie z tego coś wspaniałego i satysfakcjonującego dla waszej własnej duszy.

Nie miejcie żadnych oczekiwań, dokąd zaprowadzi was twórczy przepływ. To był sposób Starej Energii. Oczekiwania ograniczają. Pozwólcie twórczości płynąć.

Zacznijcie projekt, o którym marzyliście. A kiedy zrobicie pierwszy krok, możecie znaleźć się w innym miejscu niż myśleliście. Znajdziecie się w miejscu o wiele bardziej wielowymiarowym, wiele bardziej satysfakcjonującym i wiele bardziej twórczym.

Kreatywność jest nieograniczona i niedefiniowalna. Jest ekspresją, która zabierze was w miejsca, o których nawet nie śniliście, ponieważ są tak wspaniałe. To wszystko zaczyna się, kiedy zaczniecie.

Zastanawiacie się, dlaczego nie ma pieniędzy, czy miłości, czy zdrowia w waszym życiu. Podchodziliście do tego umysłem Starej Energii. Teraz, uwolnijcie wszystkie te problemy. Przestańcie się na nich skupiać.

Zróbcie coś w swoim życiu. Te problemy odejdą same z siebie. Zróbcie cokolwiek. Coś radykalnego. Zjedzcie dzisiaj coś innego na kolację. (śmiech publiczności) Idźcie na spacer.

Wyjdźcie z ukrycia, droga Shaumbro. Pozwólcie kreatywności poruszyć was. I zrozumcie, że cały czas to jesteście wy, ale jest to ta część was, której nie znaliście przez tak długi czas.

Kreatywność, energia siły życiowej, poruszająca się bez granic w was i poprzez was jest esencją Nowej Energii. Zróbcie coś, zaczynając od teraz. Jeśli nie jesteście pewni co, oddychajcie, oddychajcie, a następnie podążajcie za swoją pasją. To jest tak proste, Shaumbra.

Skomplikowaliście to. Podchodziliście do tego umysłem Starej Energii. Teraz, podejdźcie do tego w duchu Nowej Energii i kreatywności. Ona chce się ujawnić. Wy chcecie się ujawnić i bawić. Nadszedł na to czas.

Metatron jest tutaj ze swoimi energiami zachęcając was do pójścia naprzód. Hossaf jest tutaj, aby pomóc wam zachować równowagę, kiedy wkraczacie na te nowe i pozbawione map terytoria. Energie Marit są tutaj, aby się wami opiekować, i pocieszać was, i kochać was, kiedy ruszacie naprzód, kiedy zaczynacie wyrażać siebie.

Wszystkie te energie zebrały się tutaj dla was. Ale nie możecie ich prosić, aby zrobiły to za was. Są tu, aby was pocieszać, aby was kochać. Ale reszta należy do was, droga Shaumbro.

Stawiamy to wyzwanie Nowej Energii. Jesteście Duchowymi Artystami. Zacznijcie wyrażać siebie w waszym Teraz, w tej Nowej Energii.

Zanim zakończymy ten Shoud, chcielibyśmy prosić o szczególny zaszczyt, o coś, co chcieliśmy zrobić od dłuższego czasu. Chcielibyśmy, aby Cauldre otworzył oczy, a ja, Tobiasz, chciałbym was uściskać. Chciałbym, abyście uścisnęli się nawzajem. Kiedy będziecie obejmować się, otwórzcie się i poczujcie przepływ kreatywności.

(pauza)

Cześć, Cauldre. (śmiech publiczności, kiedy Geoff/Cauldre zaczyna wiercić się z ociąganiem)

Gdybyśmy mogli włączyć jakąś muzykę… i pozostańmy w pełni obecni, kiedy będziemy się obejmować. (wahanie i przerwa, kiedy Geoff/Cauldre zaczyna wstawać)

On zrobi to powoli. (śmiech) Gdybyśmy mogli zagrać muzykę i niechaj wszyscy teraz wstaną i obejmą się…

(Grupa zaczęła wstawać i krążyć po pomieszczeniu ściskając się serdecznie jedni z drugimi, podczas kiedy Tobiasz/Geoff/Cauldre zaczął obejmować uczestników. Wiele „dziękuję” zostało wymienionych pomiędzy Tobiaszem i „obejmowanymi”. W miarę czasu, głos Tobiasza stawał się coraz bardziej głosem Geoff’a. Jeden z komentarzy Geoff’a brzmiał: „Tobiasz może już nie udzielać przekazów. Może po prostu obejmować!”)

(nie było typowego zakończenia tego przekazu. Kiedy grupa kontynuowała uściski, niektórzy odpłynęli do innych pomieszczeń, takich na przykład jak kuchnia. Wkrótce stało się jasne, że zaczęła się przerwa pomiędzy przekazem a sesją Pytań i Odpowiedzi (Q&A))

I tak jest!


© Copyright 2010 Geoffrey Hoppe, Golden, CO 80403

Tłumaczenie: Marian Zieliński ( [email protected] )