I tak jest, droga Shaumbro i drodzy przyjaciele, że zbieramy się znowu w tym miejscu, gdzie wasze serca są otwarte, gdzie wchodzicie na nowe poziomy, nowe zrozumienia. Ja, Tobiasz, i wszyscy inni z anielskich rzeczywistości napływamy teraz do waszej przestrzeni.

Prosimy was, abyście nas poczuli. Otwórzcie wasze serca. Poczujcie jak energia zmieniła się w ciągu ostatnich kilku minut.

To nie my coś zmieniamy. To wy. Kiedy się otwieracie, kiedy wychodzicie z ukrycia, możemy podejść o wiele bliżej. Możemy podejść tak blisko, że jeśli sobie na to pozwolicie, możecie poczuć ciepło naszej energii obok was. Jeśli sobie na to pozwolicie, możecie poczuć szacunek i miłość, jakie mamy dla was. Słowa nie mogą tego wyrazić. Niech nasze uczucia o tym opowiedzą.

Wdychajcie, drodzy przyjaciele. Wdychajcie. Poczujcie naszą miłość i szacunek.

Wiemy, że ta podróż może być trudna. Ale może być również tak bardzo prosta. Ta podróż była długa i pełna wyzwań. Ale teraz może być wypełniona radością i bezczasowa.

Naprawdę ugruntowujecie się w tej Nowej Energii. Naprawdę zaczynacie się otwierać, integrować wszystko, czym kiedykolwiek byliście, rozumieć, że jesteście Twórcą i że tworzycie każdą waszą chwilę.

Tak bardzo byliście skoncentrowani na waszych ludzkich aspektach. Ale teraz rozszerzacie swoją koncentrację. Zmieniacie ją, aby zaakceptować „Ja Jestem” wewnątrz siebie, podczas kiedy ciągle jesteście na Ziemi.

Tak wielu z was powiedziało sobie w przeszłości, „Czekam na ten dzień, kiedy będę mógł odejść z tej planety, aby przypomnieć sobie kim jestem i kim byłem. Nie sądzę, abym był w stanie zrozumieć życie, kiedy jestem w ludzkim ciele.”

Ale zachodzi zmiana. Zaczynacie rozumieć, że jest właściwe otwarcie się, przypomnienie i odczucie wszystkiego, czym jesteście jeszcze w trakcie pobytu na Ziemi. Nie ma potrzeby czekać na śmierć.

Drodzy przyjaciele, zróbcie jeszcze jeden wdech. Wdychajcie energie aniołów, którzy są tu z wami. (...)

Będziemy mówili o wielu drogach Nowej Energii. Ale najpierw przychodzi ona poprzez uczucia, poprzez serce. (...)

Zaczniemy od omawiania wymiarów, czasu i przestrzeni. Wielowymiarowa świadomość jest czymś, czego zaczynacie już doświadczać. Nie ma czasu i przestrzeni, ale jest coś, co pomaga zdefiniować i kształtować różne poziomy świadomości.

Wyobraźcie sobie, że zdejmujecie z ręki zegarek. Wyobraźcie sobie, że Słońce zawsze świeci, że nie porusza się na niebie. Skąd wiedzielibyście o istnieniu czasu?

Czas stworzyliście, kiedy przybyliście na Ziemię. Miał wam pomóc określać wasze postępy czy ewolucję waszych doświadczeń. Czas pomaga umieścić wydarzenia w pewnej perspektywie.

Czas nie istnieje po naszej stronie zasłony. Jest jednak następstwo wydarzeń i rozwój świadomości. Niektórzy ludzie zakładają, że wszystko się już wydarzyło – przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Ale zrozumcie, że przyszłość nie została jeszcze stworzona. Przyszłość nie jest znana przez Ducha czy przez was. Musi być dopiero zdefiniowana.

Przyszłość jest definiowana poprzez wszystkie potencjały, które wybraliście. Przypomina to zakupy w ogromnych hipermarketach, gdzie jest do wyboru tysiące czy może miliony artykułów. Przyszłość jest takim hipermarketem potencjałów. Wybieracie to, czego chcecie doświadczyć.

Następnie pomiędzy potencjałami, które istnieją, są „nie-potencjały”. Muszą być one dopiero zdefiniowane. Istnieje taka przestrzeń świadomości, która przechowuje potencjały jeszcze nie brane pod uwagę.

Przyszłość nie została stworzona. Czeka, aż wybierzecie czego chcecie doświadczyć. To zależy od was i waszej duszy.

Nie ma czasu. Nie ma też przestrzeni. (...) czas i przestrzeń, takimi jakie je znacie, będą nadal istnieć na Ziemi. Ale, w Nowej Energii uczycie się wychodzić poza czas i przestrzeń. (...)

Wchodzicie w Nową Energię. Doświadczacie życia w Rozszerzonym Teraz. Przyciągacie do siebie wszystkie te wielowymiarowe poziomy.

Drodzy przyjaciele, wiemy, że czasami przeklinacie nas, ponieważ nie pamiętacie jaki to jest dzień, czy która godzina. (śmiech publiczności) Czujecie się fizycznie zdezorientowani. Czujecie, że tracicie kontrolę.

(...)

Mówiliśmy ostatnio o „punktach separacji”. Nie ma przestrzeni i czasu jako takich. Ale są punkty separacji świadomości.

Siedzieliśmy razem parę minut temu, kiedy zaczęła grać muzyka. Ta muzyka wprowadziła nas razem jako grupę do punktu separacji świadomości. Przechodziliśmy razem z jednego punktu do następnego.

Teraz jesteśmy razem w nowym punkcie separacji. Na tym poziomie jesteście o wiele bardziej świadomi waszego ducha i ducha wszędzie wokół was. Ciągle jesteście człowiekiem, ale teraz otworzyliście się na inne rzeczywistości. Jesteście w nowym punkcie separacji.

Przypomnijcie sobie, jak staliście w jeziorze lub rzece. Przypomnijcie sobie, jak odczuwaliście warstwy wody o różnych temperaturach. Warstwa na wierzchu była ciepła, a warstwa niżej była chłodniejsza. (...) Są punkty, w których ciepło przechodzi w zimno.

Podobnie jest z wymiarami. W pewnym sensie są zmieszane, ale możecie znaleźć punkty separacji świadomości. W ten sposób zaczynacie podróżowanie po wielu wymiarach.

(...)

Teraz, zbierzmy znowu nasze energie i otwórzmy się na inny punkt separacji świadomości, punkt, w którym rozumiemy, że wszyscy jesteśmy ludźmi. Jesteśmy boscy. Ale otwieramy się na nowe energie i nową informację. Jeśli pozwolicie sobie na to, wasza świadomość udaje się do tego nowego punktu separacji.

Tak więc, weźmy wspólnie oddech i pójdźmy do nowego punktu separacji. Jest to nowy poziom świadomości. Nie jest on ani lepszy ani gorszy. Jest po prostu rozszerzony, więcej obejmujący.

Możecie być mocno ugruntowani w waszej ludzkiej rzeczywistości i mieć dostęp do wszystkich tych punktów separacji świadomości. Możecie dojść do wielu warstw zrozumienia, kiedy pracujecie z waszymi studentami czy klientami. Do tej pory pracowaliście bardzo linearnie, poprzez ich umysł czy ciało. Teraz możecie pójść z nimi do tych nowych punktów separacji świadomości, aby uzyskać zrozumienie podstawowej przyczyny braku równowagi w ich systemie.

Możecie pójść do punktów separacji w świadomości swojej własnej duszy. Wasza dusza nie jest linearna. Jest głęboka. Jest szeroka. Jest wąska. Jest mała – wszystko w tym samym czasie. Rozszerza się i kurczy. Wasza dusza jest wielowymiarowa. Wy działaliście do tej pory na jednym liniowym poziomie.

Teraz możecie otworzyć się na wszystkie punkty separacji. Takimi punktami mogą być wasze przeszłe życia. Może to być zrozumienie waszego związku ze wszystkimi innymi aniołami. (...)

Możecie pójść do punktu separacji przeszłego życia, pozostając w chwili obecnej. Możecie przypomnieć sobie wszystkie informacje z tego życia. (...)

Próbowaliście zmusić swój umysł do przypomnienia. Wasz umysł jest zaprogramowany do tej rzeczywistości, w której jesteście. (...)

W ten sposób będziecie podróżowali w Nowej Energii, pozostając ludźmi na Ziemi. (...)

W tym kierunku idziecie. Wszystko wchodzi do waszej chwili teraźniejszej. Dotyczy to wspomnień z przeszłości, zdolności udawania się do innych wymiarów, podróżowania do takich części wszechświata, jakich nie bylibyście sobie w stanie wyobrazić.

Będzie to robione powoli, tak aby was nie przytłoczyć. Wasza własna Jaźń to reguluje. Nie chcecie przytłoczyć swojego ciała i umysłu. To dzieje się właśnie teraz. To dlatego macie te odczucia waszego ciała, umysłu i ducha.

(...)

Weźmy jeszcze jeden oddech i zabierzmy nasze energie do innego punktu separacji, gdzie jest świadomość wszystkiego, co się dzieje wokół was, ale gdzie nie musicie angażować się w te wszystkie emocje i całą tą dualność. Możecie być pełnymi pasji obserwatorami świata wokół was. (...)

Wojna wybuchła w czasie od naszego ostatniego spotkania. Są straty w ludziach, cierpienie, łzy i gniew na całym świecie.

Nie musicie angażować się w tą dualność, ale możecie współczuć wszystkim, którzy biorą udział w tej grze.

Ta wojna jest odbiciem świadomości starej Ziemi. (...) Jest to wojna karmiczna i wojna religii. Jest to wojna Starej Energii, aby podbić i unicestwić. Jest to wojna o kontrolę i władzę. Jest to wojna, która ma miejsce w sercu każdego człowieka na Ziemi, być może z wyjątkiem Shaumbry.

Drodzy przyjaciele, wy już przeszliście przez tą wojnę, wewnątrz własnej świadomości, wewnątrz własnej duszy. (...)

Czy pamiętacie, drodzy przyjaciele, jak myśleliście, że zniszczyliście ciemność wewnątrz siebie? (...) Kiedy siedzieliście szczęśliwi, ciemność wyszła z ukrycia, jak karaluch, z powrotem do waszego życia, czyniąc was bardziej nieszczęśliwymi, niż byliście przed bitwą. Utraciliście wtedy wiarę i zaufanie do siebie, do Boga i do waszych nauczycieli.

Przeszliście przez wojny i bitwy wewnątrz siebie. Doszliście do miejsca nowej równowagi i zrozumienia, gdzie nie ma już słusznego czy niesłusznego. Jest tylko doświadczenie. Nie ma światła i ciemności. Są tylko energie, które pracują razem, aby kontynuować rozszerzanie waszej świadomości i świadomości całej ludzkości.

(...)

Ta wojna ma miejsce w tej części świata, która jest wypełniona świętymi energiami, o równowadze zachwianej w kierunku męskiej, wrogiej, gniewnej energii.

(...)

Patrzcie poza oczywiste. Patrzcie poza łzy i krew i zrozumcie, że to wszystko pomaga zmienić Ziemię, przejść na następny poziom.

(...)

Mamy dzisiaj specjalnego gościa. (...) Nazywamy go Aniołem Wzniesienia. Jest cudownym, współczującym aniołem po naszej stronie zasłony, który pracuje regularnie z wami wszystkimi. Pracował z wami przez cały ten trudny proces wzniesienia, przez który przechodziliście. Jest to Anioł Zmiany, który pomaga was prowadzić, pomaga zachęcać was, kiedy generujecie energie, pomaga przejść od bycia po prostu człowiekiem do bycia Boskim Człowiekiem.

Prosimy, abyście wdychali jego energię.

Jest w czymś w rodzaju sierżanta dla wielu z was, ale współczującego sierżanta. Teraz przybiera inną rolę.

Imię Anioła Wzniesienia brzmi Hossaf. Jest on przyjacielem, nauczycielem, pomocnikiem i twardym trenerem.

(...)

Hossaf wchodzi teraz i cieszy się, że może zobaczyć, jak wyglądacie jako ludzie. Jest nieco rozbawiony, tym co wybraliście! (śmiech publiczności) On zna was energetycznie. Zna wasze kolory, kiedy przychodzicie do naszego wymiaru.

(...)

Jest zdumiony tym, że umieściliście się w tej solidnej materii. (...) Słyszał wasze historie, ale teraz może podejść tak blisko. Daje mu to nowy rodzaj współczucia i zrozumienia dla waszej podróży. Być może, powinniśmy byli wpuścić go tu wcześniej! (śmiech publiczności)

(...)

Będzie teraz pracował z wami w inny sposób. Będzie pomagał wam równoważyć energie, kiedy żyjecie w waszym Rozszerzonym Teraz i zaczynacie doświadczać rzeczywistości w innych wymiarach.

(...)

Istnieje ten potencjał zachwiania równowagi, kiedy rozszerzacie swoje Teraz, kiedy wchodzicie na inne poziomy i warstwy. (...) Może to być trudne, ponieważ istnieje tendencja do wycofania waszych energii, do sprowadzenia ich jeszcze bliżej siebie. Chcecie zdefiniować, jakie powinno być życie w oparciu o umysł Starej Energii, zamiast akceptować czym życie jest i czym może być w oparciu o Nową Energię.

Zastanawiacie się czasami, dlaczego nie ma większych zmian w waszym życiu, dlaczego nie manifestujecie więcej, dlaczego ciągle nie czujecie, że macie wybór. Jest tak dlatego, że macie tendencję do wycofywania swoich energii, do nadmiernego ich definiowania. Wyzwanie polega na tym, aby je rozszerzać, pozostając przy tym źródłem w Teraz. To tu zajdą największe zmiany w waszym życiu.

Hossaf pyta się was teraz, „Co macie do stracenia? Co macie do stracenia, kiedy się otwieracie i rozszerzacie?”

Kiedy złościcie się na siebie lub na nas lub na Ducha i zastanawiacie się, dlaczego sprawy nie wyglądają inaczej, spójrzcie na swoje własne energie. Zamykacie je. Oddychajcie wtedy. Czujcie wtedy. Akceptujcie przewodnictwo ze strony Hossafa i jego grupy, którzy przychodzą, aby wam pomóc utrzymać równowagę pomiędzy waszą ludzką kondycją a waszym boskim dziedzictwem.

(...)

Pomówmy teraz przez chwilę o Boskim Planie, waszym Boskim Planie lub jak wolimy to nazywać „całym planie”.

Patrzyliście na swoją podróż oczami ograniczonego człowieka i to było właściwe. Sami nałożyliście na siebie te ograniczenia. Stworzyliście dla siebie ludzki plan. Chcieliście mieć w swoim życiu pewne rzeczy. Chcieliście się ożenić lub wyjść za mąż. Chcieliście mieć dzieci. Chcieliście mieć dom określonego rodzaju, przyjaciół określonego rodzaju. To był ten ludzki plan.

Kiedy plan się nie udawał, złościliście się i frustrowaliście. Kościoły mówiły wam, że jesteście grzesznikami i wy im wierzyliście. (śmiech publiczności) Myśleliście, że dlatego ten plan się nie realizował. Wielu z was spędziło niezliczone godziny na kolanach, modląc się, zastanawiając się co robić dalej, prosząc o wskazówki, prosząc Boga, którego nie znaliście, o wybaczenie. Ale, drodzy przyjaciele, wasz ludzki plan niekoniecznie był zgodny z Boskim Planem.

Boski Plan nie jest takim planem, jakie znacie jako ludzie. Nie jest zapisany na papierze z podaniem celów, terminów, budżetów i wszystkich tych innych zabawnych rzeczy, które robicie. Nie mamy czegoś takiego po naszej stronie. Jest to o wiele zabawniejsze. (śmiech publiczności)

Wasz Boski Plan nie jest zapisany. Jest raczej pasją waszej duszy. Jest pragnieniem nauczenia się czegoś czy wzrastania, czy odczuwania, przeżywania doświadczeń.

Przez długi okres czasu mieliście zablokowany dostęp do waszego Boskiego Planu. Kiedy przychodzicie na Ziemię, przybieracie pewne atrybuty dualności, które zasłaniają wam dostęp do Boskiego Planu.

Jest wielu ludzi, którzy powracają na naszą stronę, powracają do anielskiej postaci i ciągle nie mają zrozumienia czy dostępu do swojego Boskiego Planu. Czasami jest on ukryty nawet przed aniołami. Jest ukryty, aby człowiek czy anioł mógł przejść przez doświadczenie, nieobciążony myśleniem o rezultacie.

Widzicie, Boski Plan czy cały plan nie jest w ogóle planem. Jest ciągłym „stawaniem się”. Ale jest „stawaniem się”, które ma czasami określony kierunek. Zawiera pewne pragnienie i pewne spełnienie.

Boski Plan waszej duszy był dla was wielką tajemnicą przez wiele waszych żyć, a szczególnie w tym życiu. Słyszymy was, jak ciągle się pytacie, „Duchu, co powinienem teraz robić?” A odpowiedź, jaką dostajecie, brzmi, „Nie obchodzi nas to, cokolwiek wybierzesz, cokolwiek wybierzesz.” (śmiech publiczności)

Ja, Tobiasz, Hossaf czy jakikolwiek inny anioł, nie możemy powiedzieć wam, jaki jest cały plan. Ale możemy wam powiedzieć teraz, jako ludziom Nowej Energii, jak uzyskać do niego dostęp i jak go zintegrować. Możemy powiedzieć wam, jak wprowadzić go do waszego życia. On jest wasz. Jest waszym darem. To jest sprawa pomiędzy wami, człowiekiem i waszą boską jaźnią. To należy do was.

Cały Boski Plan jest jak przepływ wody w rzece. Rzeka ma brzegi, ale mogą być one przekroczone w każdym czasie. Prąd rzeki jest wspaniały i piękny i naturalny. Nie musi być kontrolowany czy manipulowany.

Wasz Boski Plan jest spełnieniem duszy. Jest pasją duszy. Boski Plan jest trudno wyrazić w słowach. Wiemy, że chcielibyście wyrazić go intelektualnie, być może nawet zapisać go, przyczepić na ścianie i powiedzieć, „To jest mój Boski Plan.”

Boski Plan zmienia się nieustannie, ponieważ wy zmieniacie się nieustannie. Boski Plan jest w Teraz, ale obejmuje także przeszłość i potencjały przyszłości. Boski Plan może się zintegrować z waszym ludzkim planem. Mogą się uzupełniać. Boski Plan może przynieść materialne spełnienie, którego pragniecie, jak również spełnienie Ducha. Innymi słowy, wasz Boski Plan może słyszeć potrzeby waszej ludzkiej jaźni. A wasza ludzka jaźń może czuć przepływ waszego Boskiego Planu.

Jak do tego dotrzeć, drodzy przyjaciele? Jak możecie się połączyć z Boskim Planem i stopić go z ludzkim? Robicie to poprzez danie sobie pozwolenia na pójście do tego punktu separacji, tego energetycznego skrzyżowania, gdzie oba plany się spotykają – do tego punktu, w którym siedzicie teraz. Wasz Boski Plan jest wszędzie wokół was. Jeśli spróbujecie ścigać go w swoim umyśle i formułować w słowach... analizować go... rozbijać go na części... będzie wam umykał.

Boski Plan nie może być podzielony na kawałki czy analizowany w kategoriach czasu i przestrzeni. On po prostu jest. Jest uczuciem, którego nie można zapisać w słowach. Jest uczuciem.

Nie możemy go dla was zdefiniować. Możemy wam tylko powiedzieć, że istnieje, w tej chwili, w tym punkcie separacji, w którym razem siedzimy. Możecie wprowadzić go do swojej rzeczywistości poprzez pozostawanie w chwili teraźniejszej z nami, poprzez oddychanie. To wprowadzi jego energie do komórek waszego ciała. Wprowadzi to Boski Plan do każdego aspektu waszej świadomości. Kiedy oddychacie w chwili, stapia to Boski Plan z ludzkim planem.

Nawet słowo „plan” jest nieodpowiednie. Jest to prostu spełnienie i stawanie się. Jest to wasza dusza pragnąca się bawić. Jest to wasza dusza mająca wielkie współczucie dla życia. Jest to wasza dusza mająca pasję, aby doświadczyć czegoś nowego.

(...)

Boski Plan nie musi być już ukryty. Nie musi już wam umykać. Nie jest tajemnicą. Jest w waszym teraz.

Jest niepodobny do energii, z którymi pracowaliście wcześniej. Nie może być kontrolowany. Może być tylko objęty. Nie może być definiowany, ponieważ cały czas się rozwija. Nie może być uchwycony i uwięziony, użyty w sekrecie tak jak chcecie, ponieważ jest wami. I jest on większy niż wasza ludzka jaźń.

Tak więc, drodzy przyjaciele, w tej Nowej Energii, możecie rozszerzyć swoją świadomość, podróżować między warstwami, między wszystkimi wymiarami. Boski Plan może wejść teraz do was dla większego zrozumienia celu.

Zastanawialiście się, „Drogi Duchu, gdzie jest moja pasja?” Jest teraz tutaj. Wdychajcie ją. Poczujcie ją. Wnosi ona życie. Wnosi ona nowe zrozumienie. Unikajcie pokusy analizowania jej i zamykania jej.

Widzicie, ona jest jak ptak. Chcecie zamknąć ją w klatce, abyście mogli się nią cieszyć wedle własnej woli. Ona nie musi być zamykana w klatce.

Ona zawsze tam jest, zawsze się rozwija, zawsze jest wam dostępna. (...)

Wszechświat, drodzy przyjaciele, wy, Boże, zawsze się spełnia i zawsze się rozwija. Nie jest ograniczony w sposób, który stanowiłby dla was problem. Zawsze odpowiada wam w każdej chwili. Wasza dusza odpowiada wam w każdej chwili.

Nie ma braku, jest tylko jego iluzja. Nie ma choroby poza waszymi iluzjami. Bóg nie trzyma niczego poza waszym zasięgiem. Ale czasami udajecie, że Boga nie ma, aby czegoś doświadczyć. Teraz nie ma już potrzeby takich doświadczeń.

Możecie używać swojej świadomości i swojego zrozumienia, aby naprawdę tworzyć. Możecie sobie pozwolić na bycie w tym punkcie separacji, gdzie otrzymujecie błogosławieństwo spełnienia przez cały czas. To jest tak proste. To jest Nowa Energia. Jest teraz inaczej.

Drodzy przyjaciele, dzisiaj zrobiliśmy to trochę inaczej. Nie było potrzeby oddzielnego Shoud. Wszystko staje się jednym. Siedzimy w punkcie separacji, gdzie przecinają się wszystkie warstwy.

(...)

Jest jeszcze jedna sprawa, którą prosiliście nas, żeby poruszyć. Droga Shaumbra, bierzecie siebie zbyt poważnie. Wysilacie się. Zapominacie się śmiać. Zapominacie o zabawie. Ciągle macie zasady co powinniście myśleć i robić. Zapominacie o zabawie.

Shaumbra, bądźcie bardziej radośni i w pewnym sensie nie przejmujcie się tak bardzo sprawami w waszym życiu, ludźmi w waszym życiu. Wiecie, możecie kogoś naprawdę kochać, kiedy nie przejmujecie się nim zbytnio. Myślicie, że musicie nosić ich ciężary, martwić się za nich.

Martwicie się kierunkiem, w którym zmierza świat. Drodzy przyjaciele, świat jest w najlepszym porządku. Naprawdę. Świat rozwija się we właściwy sposób.

Przejmujecie się za bardzo sobą i swoim duchowym rozwojem. Gdybyście przestali się przejmować, to wtedy by to naprawdę nastąpiło. (śmiech publiczności) Wtedy moglibyście cieszyć się wszystkim, przez co przechodzicie. Ale wy myślicie, że musi się to odbywać w pewien określony sposób. Myślicie, że jeśli wyjdziecie się zabawić, to zejdziecie ze swojej drogi.

Ja, Tobiasz, jestem znany z tego, że pijam kieliszek lub dwa wina. Ale kiedy czasami patrzę na was, myślę, „Gdybym był na waszym miejscu, piłbym więcej i nie czułbym się winny!” (śmiech publiczności) Każdego wieczoru świętowałbym życie i swoich przyjaciół.

Dlaczego boli was głowa? Ponieważ tak cholernie martwicie się wszystkim, co robicie.

Bądźcie mniej serio i bardziej radośni. Przechodzicie przez jedną z najwspanialszych zmian w historii ludzkości, zmianę Starej Energii na Nową, coś, o czym marzono i przepowiadano od kiedy aniołowie przyszli na Ziemię. Jest to tworzenie Nowej Energii. A wam to umyka, ponieważ martwicie się wszystkim.

Słyszymy wasze wymówki, „Ale, Tobiaszu, muszę się martwić. Mój samochód nie działa jak należy. I mogę stracić swoją pracę. Muszę się martwić.” Więc, drodzy przyjaciele cieszcie się TYM. (śmiech publiczności)

(...)

Wejdźmy teraz do tego punktu separacji. Wejdźmy razem do tego punktu radości. Przesuńmy świadomość do punktu, w którym możemy cieszyć się życiem. Zobaczycie, że życie będzie wymagało o wiele mniej wysiłku. Zobaczycie, że macie energie, aby tworzyć cokolwiek zechcecie. Uśmiechajcie się częściej. Obejmujcie się częściej. Pijcie trochę więcej wina wieczorem. I nie róbcie sobie z tego powodu wyrzutów.

(...)

To jest Nowa Energia, a wy jesteście jej pionierami. Jesteście tymi, którzy przebili się przez mury Starej Energii, aby dotrzeć tutaj. Jesteście tymi, drodzy przyjaciele, którzy zmienili świat, ponieważ zmieniliście swoją świadomość.

Czasami mówicie, „Drogi Duchu, nie czuję bym robił cokolwiek.” Ale MY wiemy, że zrobiliście ogromnie dużo, poprzez samo bycie tutaj. Nie musicie robić coś fizycznie, aby mieć wielki wpływ na Wszystko Co Jest. Zmieniliście świat.

To co się zdarza na tej wojnie jest rezultatem waszej zmieniającej się świadomości. Tak, wojna jest z waszej winy. (śmiech publiczności) Mogła być niszcząca. Mogła być Armageddonem. Mogła ogarnąć cały świat, być III wojną światową, ale tym razem z użyciem bomb atomowych. Dzięki wam ta wojna jest ograniczona do małego obszaru.

W trakcie tego procesu odejdzie tylko niewielka ilość ludzi. Dali siebie, aby umożliwić zajście tych zmian. Wojna będzie krótka. Jest pokazywana w telewizji w czasie rzeczywistym w waszym Rozszerzonym Teraz, abyście mogli widzieć rezultaty, aby cała ludzkość mogła się do tego włączyć i przejść przez zmianę świadomości do nowego punktu separacji.

(...)

Nigdy nie jesteście sami w waszej podróży. A teraz wchodzi Hossaf, aby pomóc wam w waszych nowych wielowymiarowych zrozumieniach. Kochamy was mocno.

I tak jest!


© Copyright 2010 Geoffrey Hoppe, Golden, CO 80403

Tłumaczenie: Marian Zieliński ( [email protected] )