Seria Nowej Energii:

SHOUD 12: „Ciemność jest waszą Boskością”

Komentarz Geoffrey’a Hoppe do Shoudu 12

Prezentowany na Midsummer New Energy Conference w Santa Fe, New Mexico

18 czerwiec 2004

GEOFF: Chciałbym tu trochę powiedzieć o wczorajszym przekazie. To był bardzo interesujący przekaz. Usiadłem, wiecie, i robiliśmy to oddychanie. I, właściwie to mieliśmy małą zmyłkę. Oddychanie miało być bezpośrednio przed przekazem. Więc, jestem na swoim krześle, robiąc to oddychanie razem z Normą, i naprawdę odleciałem (nieco śmiechu publiczności). Jestem daleko tam i jestem gotowy sprowadzić te wszystkie energie.

(…)

Idę głęboko i nagle słyszę, jak wchodzi Tobiasz i mówi: „Ty wchodzisz następny.” A ja myślę: „O, tak. Zapomnieliśmy zrobić tej naszej małej przemowy, co zawsze, dokąd udajemy się w następnej kolejności… Wiadomości Shaumbry [Shaumbra News]” I pomyślałem: „O rany, muszę szybko wrócić do siebie.”

Tak więc, zrobiliśmy naszą przemowę. I, wtedy usiadłem i zaczęła grać muzyka. Powróciłem do poprzedniego stanu. I, w momencie, kiedy wszedł Tobiasz, wiedziałem, że jest inaczej, ponieważ normalnie wchodzi on, mógłbym powiedzieć, z bardzo jowialną energią. Jest tak szczęśliwy, że może tu być. I, jak wiecie, staje się bardzo ekspresywny. Wczoraj było inaczej. Zaczął od razu przechodzić do rzeczy. Typowo on leci, wiecie, „szczęśliwy, że jestem tutaj, oto nasz gość.” Gawędzi. Trochę żartuje. Zazwyczaj, jak wiecie, trwa to 30 minut, zanim przejdzie do sedna sprawy. Ma tak wiele radości po prostu mówiąc.

Cóż, tym razem zaczął wchodzić w sedno od razu. I, po paru minutach pomyślałem: „Czy ja jestem właściwie połączony, ponieważ wszystko to jest bardzo, bardzo inne.” I, to zwątpienie przyszło i Tobiasz powiedział natychmiast: „Po prostu jedź dalej.” I, od razu wiedziałem, że to nie był tylko Tobiasz. To byliśmy, oczywiście, my wszyscy.

Ale, zazwyczaj, jak wiecie, ja przekazuję Tobiasza. Ale, wiedziałem, że jest też wiele innych istot, włączając w to wszystkich gości z tego weekendu. I, on zaczął mówić. A, ja myślę: „To jest tak dziwne.” I, kiedy dotarł do tego miejsca, kiedy miał zamiar powiedzieć „te słowa”, zatrzymałem go. I, powiedziałem: „Te słowa nie wyjdą z moich ust (śmiech publiczności). (…) I, wiecie, miałem takie przebłyski: „Co pomyślałaby teraz moja matka?” (więcej śmiechu)

Tak więc, przerwaliśmy i odbyliśmy małą dyskusję. I, Tobiasz tak jakby chichotał. Powiedział: „Chcę ci coś pokazać,” kiedy ja mówiłem: „Nie mogę powiedzieć tych słów. Nie mogę powiedzieć ‘wasza boskość jest waszą ciemnością’”. I, myślałem o tych wszystkich reperkusjach, kiedy ludzie dostaną do ręki ten przekaz i będą mówić: „O, to jest sekta. Oni są wyznawcami szatana.” (…)

W każdym razie, Tobiasz powiedział: „Zaczekaj chwilę. Chcę ci coś pokazać.” I, to było tak, jakby otworzył jakieś niesamowite drzwi i zza tych drzwi emanowało to niesamowite światło. I, mogłem widzieć energie Yeshui… i Quan Yin… i Tobiasza… i Kuthumi… i Marii… i Marii Magdaleny… i całej tej świty. I, oni wszyscy wprost promienieli, to znaczy uśmiechali się i byli szczęśliwi.

I, Tobiasz powiedział: „Już powiedziałeś te słowa. Już się zgodziłeś z nami wszystkimi, że będziesz tutaj reprezentował całą Shaumbrę, aby wypuścić tą energię.” I, w chwili, kiedy Tobiasz powiedział: „Ale ty już powiedziałeś te słowa”, popłynęły one z moich ust. i, było to jednocześnie niewiarygodne i przerażające.

Oczywiście, przez resztę przekazu byłem nieco zwichrowany. Starałem się utrzymać równowagę. Ale, czułem także… chyba najbardziej niewiarygodną miłość, jaką kiedykolwiek czułem w całym moim życiu, kiedy Tobiasz mówił o tych dwóch energiach. (…)

I, kiedy mówił on o energii OH, która jest tak współczująca i tak kochająca, że wzięła na siebie wszystkie moje śmieci… wszystkie moje zwątpienia w siebie… wszystkie moje lęki… wszystkie moje ciemności… wszystkie moje niechęci i resentymenty… i gniew… i nienawiść, którą zbudowałem przez te lata… wszystkie te uczucia porażek z czasów przed Ziemią…i, zdałem sobie sprawę, co ta część mnie zrobiła, co ta boska część utrzymywała. Było to tak wstrząsające dla mnie osobiście, że ledwo zrobiłem ten przekaz.

Ale, sądzę, że właściwie wspomogło to energię tego przekazu. Naprawdę czułem to, o czym mówił Tobiasz. Nie miałem pojęcia, jak te słowa brzmią na zewnątrz. Ale, naprawdę czułem największą miłość, jaka tylko może być… i to, nie miłość, która pochodzi od jakiegoś oddalonego Boga… nie miłość, która pochodzi od jakiejś innej istoty… ale miłość, która pochodzi właśnie stąd tutaj, miłość tak wielka, że wzięła na siebie wszystkie ciemności i trzymała je, aż do czasu, kiedy byłem gotowy, żeby wrócić i wcielić w siebie wszystko, czym jestem.

I, zdałem sobie sprawę, że nie chodziło tu tylko o mnie. Chodziło o nas wszystkich. Zdałem sobie także sprawę w tym momencie, że Tobiasz i ci inni czekali bardzo długo z dostarczeniem tej wiadomości, że było wiele materiału, który miał do tego doprowadzić. Gdyby Tobiasz przyszedł pięć lat temu i powiedział: „Wasza ciemność jest waszą boskością”, byłby to jedyny przekaz, jakiego kiedykolwiek dokonałem (śmiech publiczności).

Ale, jest to proces, przez który wszyscy przechodziliśmy, aby dojść do tego punktu, kiedy w końcu możemy powiedzieć: „To jestem po prostu ja. To jest to boskie. Ukrywało się ono pod tym wszystkim. Było klejnotem w centrum tego wszystkiego.” Wreszcie zrozumiałem, czym jest ciemność. Wreszcie zrozumiałem, jak te dwie energie pracują razem. I, bardziej niż cokolwiek, zrozumiałem, jak wszystko chce wrócić do siebie nawzajem. Energia szuka rozwiązania.

I, zrobiłem coś ze sobą ostatniego wieczora, kiedy wróciłem do pokoju. Uwolniłem energię OH od noszenia tego ciężaru. Nie musiałem już mieć czegoś, co trzymało moją ciemność, ponieważ tak naprawdę to nie jest ciemność. To było tylko doświadczenie.

Tak więc, był to niezwykły przekaz i zabrało mi nieco czasu, aby wrócić do siebie.

Muszę powiedzieć, że byłem zły na Tobiasza.

LINDA: Nie mów (śmiech publiczności).

GEOFF: Kiedy to uderzyło, byłem zły. W zasadzie czułem się wrobiony. Czułem, że powinien był mi powiedzieć wcześniej, że powinien był mnie uprzedzić, co nadchodzi.

LINDA: On po prostu chciał się z tobą sprzeczać tylko jeden raz.

GEOFF: Racja (mnóstwo śmiechu). Ale, kiedy… Nigdy, nigdy nie zapomnę, jak powiedział: „Ale pozwól mi coś tobie pokazać”, i otworzył drzwi, i mogłem zobaczyć ich wszystkich, i w zasadzie była to energia Shaumbry. I, powiedział: „Ale ty już powiedziałeś te słowa”. Już się na nie zgodziłem. Więc, poszedłem do swojego pokoju i posłałem mu parę przekleństw (więcej śmiechu).

LINDA: Ja wyszłam z pokoju.

GEOFF: Tak, ona wyszła. Linda dała mi dobrą godzinę tylko dla mnie. Ale… także, od tamtej pory doświadczyłem ogromnej ulgi i uwolnienia, OGROMNEJ, OGROMNEJ… i mam takie uczucie, że udajemy się do niesamowitych miejsc. Tak więc, jest to bardzo cool!

*******************************************************************

Tobiasz z Karmazynowej Rady (the Crimson Council) jest prezentowany przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado. Historia Tobiasza, z biblijnej Księgi Tobiasza, jest dostępna na witrynie www.crimsoncircle.com. Materiały Tobiasza są oferowane bezpłatnie od sierpnia 1999, momentu kiedy jak powiedział Tobiasz ludzkość przekroczyła potencjał destrukcji i wkroczyła w Nową Energię.

The Crimson Circle jest światową siecią ludzkich aniołów, którzy są pierwszymi przechodzącymi w Nową Energię. Kiedy doświadczają radości i wyzwań statusu wstępujących, pomagają innym ludziom w ich podróży poprzez dzielenie się, troskę i przewodnictwo. Ponad 40,000 ludzi odwiedza witrynę Crimson Circle każdego miesiąca ,aby przeczytać ostatnie materiały i dyskutować o swoich doświadczeniach.

The Crimson Circle spotyka się co miesiąc w Denver, Colorado, gdzie Tobiasz prezentuje ostanie informacje poprzez Geoffrey’a Hoppe. Tobiasz twierdzi, że on i inni z niebiańskiego Crimson Council  channelują w zasadzie ludzi. Według Tobiasza, czytają oni nasze energie  i przekazują naszą własną informację z powrotem do nas, abyśmy mogli zobaczyć to z zewnątrz, podczas gdy doświadczamy tego wewnątrz. Zebrania Crimson Circle są otwarte dla wszystkich, ale wymagane są RSVP. Nie trzeba do niczego wstępować ani wnosić jakichś opłat. The Crimson Circle czerpie swój dostatek poprzez otwartą miłość i dary Shaumbry z całego świata.

Najwyższym celem  Crimson Circle jest służba w charakterze ludzkich przewodników i nauczycieli tym, którzy idą ścieżką wewnętrznego duchowego przebudzenia. Nie jest to misja ewangelizacyjna. Raczej, wewnętrzne światło doprowadzi ludzi do progu waszych domów po wasze współczucie i troskę. Będziecie wiedzieli co robić i czego nauczać w tej właśnie chwili, kiedy unikalna i cenna istota ludzka, która zamierza wyruszyć w podróż Mostem Mieczy, przyjdzie do was.

Jeśli to czytasz i masz poczucie prawdy i związku z tym, to jesteś członkiem Shaumbry. Jesteś nauczycielem i przewodnikiem ludzi. Pozwól nasieniu boskości wewnątrz siebie zakwitnąć w tej chwili i w czasach, które nadejdą. Nigdy nie jesteś sam, ponieważ masz rodzinę na całym świecie i aniołów wokół siebie.

Ten tekst może być swobodnie rozpowszechniany bez opłat, na zasadzie niekomercyjnej. Prosimy o zawarcie informacji w całości, łącznie z tą notą. Wszystkie inne wykorzystania tekstu muszą być zatwierdzone na piśmie przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado.

© Copyright 2004 Geoffrey Hoppe, P.O. Box 7328, Golden, CO 80403. E-mail to [email protected] All rights reserved.

Translation copyright Marian Zieliński. E-mail: [email protected]