Materiały Tobiasza

Seria Nowej Energii

Shoud 9 „Wyobraźnia i Nowy Bóg”

Pytania i Odpowiedzi


3 kwietnia 2004


I tak to jest, Shaumbra, że kontynuujemy energię Nowej Prawdy, która dołącza do nas tu dzisiaj, w tym pokoju. Kontynuujemy energię Nowego Boga w świadomości ludzkości, którą wnosiliśmy w tym minionym tygodniu lub coś koło tego czasu. O, to było rozrastające się… to było częścią wyobraźni.

Ale dzięki wam, dzięki wszystkim, którzy byli w Izraelu, my pomagaliśmy dosłownie stwarzać ten potencjał Nowego Boga, Nowej ery dla ludzkości… kiedy to nie jest ktoś, uznawany za jakieś wyższe istnienie… to mówi po prostu o pozwalaniu sobie być w tej rzeczywistości. To nie jest o dualizmie nieba i piekła, ale o pozwalaniu sobie doświadczania od serca.

Kontynuujemy dziś energię z Myriam, która będzie pracować z wami wszystkimi. Ale ona wchodzi – jak powiedzieć – z własną prośbą. Tylu z was pracowało różnymi systemami i metodami. Chodziliście na kursy, czytaliście książki, podjęliście się nauczania stosowania bardzo konkretnej metody dla tych, z którymi pracowaliście w energii… w uzdrawianiu… w mentalności…i duchowości. To jest częścią Prawdy, do której weszliście, Prawdy, która pomogła wam otworzyć nowe przejścia. Ale, Myriam mówi, że ona zamierza naprawdę skutecznie pracować z wami, to jest czas przekroczenia systemów, metod, których się nauczyliście.

Pomówmy przez chwilę o tym, co jest powszechnie - jak powiedzieć - używane przez Shaumbra i – jak powiedzieć – posiada każda jednostka, która żyje teraz. Pomówmy o reiki. Dla wielu z was reiki otworzyło drzwi do pomocy w rozumieniu, że energia się porusza… że energia może być przesyłana do innych i otrzymana przez innych, jeśli oni tak wybierają…,że energia ma swoje właściwości… i ta energia ma wspaniałą zdolność. To pomagało wam zrozumieć, że możecie wykroczyć poza to, co widzicie własnymi oczami, że to niewidoczne, miało tak dużo rzeczywistości jak widoczne.
Ale kiedy pracujecie ze swoimi klientami teraz – tymi, którym pomagacie na tyle sposobów – to jest czas do ruchu poza te metody. Możecie zostać złapani w pułapkę w tej Prawdzie również.
Współpracując z Myriam teraz, musisz być w Teraz. Musicie być tak otwarci, nie zamknięci w niczym. Kiedy pracujecie ze swoim klientem indywidualnym, otwieraj swoją energię wyobraźni poza wszystko, czego nauczyliście się, poza ograniczenia wymiarów, w których żyjesz. Wtedy możecie łączyć się z nimi w tak piękny i prosty ale skuteczny sposób.

Wiemy, że niektórzy z was denerwują się, kiedy wspominaliśmy wam wcześniej, najpierw w małych grupach, albo indywidualnie, ponieważ czujecie, że wam coś zabieramy. Czujecie, że nie ufacie własnym energiom, własnym zmysłom, nie pozwalacie własnym metodom. Nie prosimy was, byście zaprzeczali metodom. Nie mówimy, że one były złe.
To jest po prostu czas dla Nowej i większej Prawdy, która przychodzi. Nie zamykajcie się na klucz w żadnej konkretnej rzeczy. Jak powiedzieliśmy, będziemy wchodzić do nowych miejsc w was, badać Nowe Energie, Nowe drogi życia. Więc to jest ważne, by nie trzymać się mocno tych rzeczy, których nauczyliście się wcześniej.

Zamierzamy wykorzystać tu przykład, przy odrobinie szczęścia nie wprawiając nikogo w zakłopotanie. Ale wiemy z przyglądania się i pracowania z tą, którą nazywamy „doktor oddechu”, którą nazywacie Norma, ona poznała wiele metod, chodziła na wiele, wiele kursów… może kilku za wiele (nieco śmiechu). Ale, chciała nauczyć się wszystkiego. Chciała wchłonąć wszystko.
Ale teraz, kiedy ona uczy, kiedy pracuje z wami, z innymi, ona pozwala temu wszystkiemu odejść. Ona pracuje w Teraz, bez żadnej metody. Jeśli spytacie ją, co robi, ona będzie musiała powiedzieć, że nie jest całkowicie pewna. Ona jest w chwili Teraz. Ona otwiera własną wyobraźnię. Ona pozwala tym z naszej strony wejść, kiedy to jest stosowne. Ona ułatwia przestrzeń, aby jej klienci mogli czuć się bezpiecznie, wtedy oni mogą otwierać się, i mogą przeżywać własne doświadczenia. Ona rozumie, że ona nie robi tego DLA nich, ona po prostu pomaga stworzyć bardzo otwartą i nieograniczona przestrzeń. Jest wielu innych w tym pokoju, wielu tych, którzy słuchają, którzy robią to również.

Ale Myriam prosi specjalnie, w pracy z wami, byście otwierali własną wyobraźnię i uwalniali sposoby i metody. To jedno miejsce, które możecie zobaczyć złapane w pułapkę, to kościoły. Oni używają metod, które są przeżytkiem. Oni mają rytuały, przez które przechodzą. Musicie postępować zgodnie z rytuałem, by być godnym. Musicie przechodzić przez wiele labiryntów, dyscypliny, albo struktury. Co więcej, Shaumbra, jeśli łączycie się z tą energią, wychodzicie poza Teraz.

Przychodzicie do punktu przyniesienia tu największej Prawdy. Przychodzicie do punktu bezgranicznego zaufania sobie, SWOJEMU Duchowi, SWOJEJ Jedności z Bogiem. To jest o puszczaniu wszystkich metod teraz. To jest o pracowaniu w momencie, w pełni rozszerzonej i obdarzonej i obdarzonej wyobraźnią energii. To wtedy praca jest bardzo efektywna. To wtedy przybywa Nowe rozumienie, tak jak przekazujemy to wam od Myriam.
Z tym będziemy zadowoleni rozmawiając z wami.


PYTANIE OD SHAUMBRA 1 (z Internetu, czytane przez Lindę): Tobiaszu, gdzie jest mój chłopak? (śmiech publiczności).

TOBIASZ: Najlepszym sposobem, w jaki chcemy Ci odpowiedzieć, to powiedzieć, że najlepiej jest nie dostawać jej publicznie. Są jakieś bardzo interesujące energie tu, w które nie chcemy wchodzić. Ale – jak powiedzieć – prosimy cię, byś zaczęła szukać w jakichś innych miejscach (więcej śmiechu).


PYTANIE OD SHAUMBRA 2 (kobieta przy mikrofonie): Cześć Tobiaszu. Jestem w trakcie pisania książki na temat rozpoznawania i uwalniania Starych przekonań, obejmowania swojego własnego prawdziwego ja i Boga w sobie, opartej na własnym doświadczeniu tego życia. I zgaduję, zastanawiam się jak czujesz potencjał tego, jak to może być wydane?

TOBIASZ: Rzeczywiście, jak wiesz, tam jest tyle, czego możesz się nauczyć pisząc to, kiedy w to wchodzisz, kiedy piszesz to, badasz poziomy wyobraźni… otwierasz się… pracujesz z nami. I w pewnym sensie tworzysz nowe informacje.
To jest najlepsze, aby dzielić się własnym doświadczeniem, czego się nauczyłaś.
To dzieli Twoja energię z czytelnikiem. Są takie chwile, kiedy znajdujesz się z tym w konflikcie, jak dużo z siebie ująć tam, jak użyć pierwszej osoby. Ale stanowczo to polecamy. Dzielcie się swoimi własnymi historiami. Częścią tego, co pochodzi z waszego własnego serca. To będzie miało najgłębszy wpływ na czytelnika.

Potencjał jest nieograniczony. Nie mówimy przez to, że to pójdzie taką a taką drogą. Potencjał tego jest potężny dla tych, którzy są gotowi. Zrozum Ty, i inni, którzy to robią, że efekt tego, czym się dzielisz, będzie odczuwany przez dziesięciolecia, może stulecia, może przez tysiące lat. To nie jest ograniczone do krótkiego czasu.
Ten cały przebieg rozwijającej się Prawdy, to Nowe rozumienie Boga… to będzie zajmować wiele generacji, wiele żyć ludzi na Ziemi, którzy będą przechodzić przez to, co Ty – i inni – przechodzicie teraz. Więc, będzie 50 lat, 100 lat od teraz, którzy będą potrzebowali tej mądrości, którą się dzielisz.
Ale, jesteśmy zachwyceni. Widzimy Twoją walkę. To jest trudne brać te pojęcia i przedstawić je zwięźle na papierze. Kiedy to się zdarza, co więcej, kiedy pojawia się konflikt, bierz po prostu oddech. Otwieraj wyobraźnię i wybieraj sobie słowa. Dziękuję.

SHAUMBRA 2: dziękuję.


PYTANIE OD SHAUMBRA 3 (z Internetu, czytane przez Lindę): Cześć Tobiaszu, miło Cię spotkać! Jestem naprawdę smutny, że nie odpowiedziałeś na moje pytania. Wysłałem ci ważne pytania, a zignorowałeś je. Mam nadzieję, że dasz mi jakieś informacje w niedalekiej przyszłości. Miłość (nieco śmiechu).

TOBIASZ: To jest coś, co my – jak powiedzieć – mamy przed sobą ciągle w pracy z Lindą i Cauldre, i innymi. Jest tyle pytań przychodzących od Shaumbra. Wiemy, że rozczarowaliśmy ostatnio wielu w Izraelu, nie mogąc odpowiedzieć wszystkim. Ale w pewnym sensie odpowiadamy im. Odpowiadamy na każde pytanie. Czasami odpowiadamy pytaniem. Czasami musimy powiedzieć, że informacje nie są dostępne. Większość czasu jednak, podajemy swój punkt widzenia. Dzielimy się z wami.
Możesz być tak śmiały by wiedzieć, że odpowiedź nie musi przechodzić przez usta Cauldre… które przekazywaliśmy do ciebie… których nie usłyszysz uszami? Możesz pozwolić sobie poczuć po raz pierwszy odpowiedź wewnątrz siebie, a następnie pytać nas o nasz punkt widzenia? Wiele razy one będą takie same… czasami inne. Ale odpowiadamy na każde pytanie, jakie do nas kiedykolwiek przyszło. Każda modlitwa była usłyszana. To nie jest tak, że to wpada w jakąś otchłań. Na wszystkie są odpowiedzi. Ale teraz, czy mógłbyś sobie pozwolić usłyszeć odpowiedź w Nowy sposób? Dziękuję.


PYTANIE OD SHAUMBRA 4 (kobieta przy mikrofonie): Tobiaszu, mój syn poprosił przeze mnie, czy to jest Bob Reynolds, którego spotkał?

TOBIASZ: Nie wszystko wiem. Musimy sprawdzać czasami. (pauza)… musimy się przedostać przez wiele dróg. Ale odpowiedź, którą zdobywamy, jest – to nie utrzymuje najwyższego potencjału. To jest potencjał, ale potencjał, który najbardziej prawdopodobnie jest odegrany.

SHAUMBRA 4: Dziękuję.


PYTANIE OD SHAUMBRA 5 (z Internetu, czytane przez Lindę):Kochany Tobiaszu, wciąż czuję się zmęczona i nie zdolna wychodzić gdziekolwiek, ukrywam się. Jakieś sugestie dla mnie?

TOBIASZ: Z pewnością próbujesz zbyt mocno, próbujesz –jak powiedzieć – w energii walki. I wiemy, że te rzeczy są czasami przytłaczające, ale to jest czas zatrzymania walki, zaprzestania prób pokonania tego. Pytać tą stanowiącą sprawdzian energię w tobie, dlaczego tam jest, jakiemu celowi służy. To stara się być przydatnym. To nie jest żaden przypadek, że tam jest.
Tak, wchodź i zaczynaj otwierać rozmowę z tą częścią – dlaczego to tam jest, czego to ma ciebie nauczyć. Jakaś odpowiedź, po którą się zwracasz, może być nie tym, co oczekujesz. Czasami również, gdy pytasz swoje części, możesz otrzymać podłą, przekręcona odpowiedź. Pytaj jeszcze raz. Proś o największe zrozumienie Prawdy. Wtedy uświadomisz sobie. Ale widzimy, że walczysz z tym zbyt wiele. To jest po prostu czas na rozumienie mądrości, którą to utrzymuje dla Ciebie.


PYTANIE OD SHAUMBRA 6 (kobieta przy mikrofonie): Cześć Tobiaszu, chcę spytać…

TOBIASZ: Musimy dodać jeszcze jedną rzecz. To nie jest sprawa przeszłych wcieleń, jak przypuszczasz. To nie jest – jak powiedzieć – energia, która spada na ciebie z przeszłości. To jest po prostu kwestia kilku poziomów zaufania w tobie. Możesz sobie teraz zaufać?

SHAUMBRA 6: Ja pytam dla mojej przyjaciółki Suzanne, w Toronto. Mógłbyś wyjaśnić trochę cel ST. Germaine Fundacja Nowej Energii? I, jak to funkcjonuje, jak kościół, jak Ty zwykłeś mówić? I czy to jest nadal aktualne?

TOBIASZ: To jest nadal aktualne dla niektórych. Jakiekolwiek organizacje, kościół, czy grupa, istnieją, ponieważ są ważne dla niektórych, którzy chcą tego. Dla twojej drogiej przyjaciółki, sam fakt, że pyta, wskazuje odpowiedź.

SHAUMBRA 6: Dobrze, podziękowania.

PYTANIE OD SHAUMBRA 7 (z Internetu, czytane przez Lindę): Kto był Twoja matką? (pauza, później śmiech).

TOBIASZ: (chichocząc) Publiczność powtarza pytanie (więcej śmiechu).

LINDA(śmiejąc się) : Tobiaszu, kto był Twoją matką?

TOBIASZ: To zależy, w którym życiu. To zależy – jak powiedzieć – jeśli mówić ogólnie, to musiałbym powiedzieć, że energia matki, energia Ducha, wszystko to jest matką, która kojarzy mi się najbardziej (więcej śmiechu).


PYTANIE OD SHAUMBRA 8 (kobieta przy mikrofonie): Cześć Tobiaszu, właśnie chcę powiedzieć dziękuję tak bardzo, że pomagałeś mi w ostatnich 2,3,4 latach.

TOBIASZ: Rzeczywiście.

SHAUMBRA 8: Właśnie chciałabym trochę potwierdzenia o moim związku z mężem, i czy mógłbyś powiedzieć coś o kulach orbs?

TOBIASZ: Nieco trudno chwilami - jak powiedzieć – dotrzeć do tych wszystkich detali związków, ale damy pewną ogólną odpowiedź teraz. To jest czas dla Ciebie, - ale naprawdę dla wszystkich innych – na uwolnienie związków. I mamy na myśli w dobrym sensie. Chcemy, byście doszli do punktu spełnienia w tym. To nie jest, że już nie masz tam być. Więc, to jest czas uwolnienia pod każdym względem, tak, żeby to mogło być przywracane razem w Nowy sposób, na innym poziomie.
Wiele, wiele żyć spędzaliście razem na nauce, i kochaniu i dzieleniu. Jak powiedzieć – każde z was trzymało energię dla siebie nawzajem. I to nie jest już odpowiednie trzymać energię dla innego. Robiliście to z miłości i współczucia… jedno z was grając jedną energię, drugie inną. Ale teraz już nie musicie tego robić. I to jest wspaniałe pytanie, ponieważ odpowiada wszystkim Shaumbra.

Kule orbs, o których mówisz są to… energetyczne kapsułki. W pewnym sensie, to energie, które trzymają potencjał… trzymają mądrość…one utrzymują kierunki dla przyszłości. I, one wchodzą i wychodzą z twojego życia, w pewnym sensie, jak uprawomocnienie lub potwierdzenie. One również przychodzą dostarczyć te energie w odpowiednim dla ciebie czasie. Dziękuję.


PYTANIE OD SHAUMBRA 9 (z Internetu, czytane przez Lindę): Kochany Tobiaszu, całkiem niedawno czułam, jakbym nie miała tu pewnej swojej części, tęsknię za nią. Wyobrażam to sobie? Jeśli nie, to co się dzieje? Jaki jest tego powód? I co mogę z tym zrobić? Dziękuję.

TOBIASZ: Rzeczywiście… kiedy wszyscy rozszerzacie swoje energie i przekraczacie ograniczenia tego, co nazwalibyście kondycją człowieka, będą czasy, kiedy będziecie czuć, że część was nie jest tutaj. Poniekąd, szukasz Starej równowagi, którą znasz. I to odchodzi. Ponieważ twoja energia rozszerza się, twoja równowaga – albo twoja koncentracja, twoje centrum uwagi – zmienia się, więc to czuje jakby te aspekty ciebie były w innych miejscach.
I również przechodzisz metamorfozę, gdzie rzeczywiście te Stare aspekty zmieniają się. I jeszcze raz – jak powiedzieć – próbujesz ponownie połączyć się z tym, gdzie zwykle było, ale to się zmieniło. To jest różne.
To wszystko jest częścią procesu przebudzenia. To jest cudowny objaw, Shaumbra, którego doświadczasz. I, wszystkie kawałki ostatecznie wrócą razem, ale w Nowym miejscu, w innym miejscu. Więc uwalniaj się od oczekiwań. Zrozum, że to jest częścią procesu. I zrozum, że to pomaga urodzić Nowego ciebie. Dziękuję.


PYTANIE OD SHAUMBRA 10 (z Internetu, czytane przez Lindę): Tobiaszu, przez miniony rok czułam się bez motywacji do sprzątania domu, ogrodu, i innych rutynowych w 3-D zadań, wiążących się z codziennością. Wciąż lubię gotować i utrzymuję moja kuchnię w czystości, ale inne prace są obowiązkiem. Mam dobrą energię fizyczną. To jest etap tymczasowy, który minie?

TOBIASZ: Nie chcemy powiedzieć, że to jest tymczasowe (nieco śmiechu). Ponieważ przechodzisz przez proces przebudzenia – i co więcej, to jest również przejaw innych Shaumbra – niektóre z trudów ludzkiego życia stają się denerwujące, stają się trudne. Stwierdzasz, że trudno włożyć w to energię, w robienie tych rzeczy. Dziwna rzecz, która zaczyna się przydarzać, chociaż nie widzimy tego u wielu Shaumbra – trudne do wyjaśnienia – ale byliście zamknięci w ustalonym porządku czystości…. Pewne rzeczy miały być zrobione w pewnym czasie i w pewien sposób.
Ale, co będzie się zdarzać w waszym życiu, że będziecie unikać rutyny. Nie musicie skończyć sprzątania w poniedziałek wieczorem, raz na tydzień. Możecie uwalniać te pojęcia. I, co zacznie się zdarzać, że wasz dom będzie utrzymywał czystość na własny sposób (śmiech publiczności i brawa).
Twoje fizyczne miejsce, twoje mieszkanie, albo miejsce, w którym żyjesz, utrzymuje swoją własną energię. To jest twoja energia, ale to ma swoją energię życiową. Więc jest autentycznie charakterystyczna energia w każdym z waszych domów. Kiedy zaczynasz żyć w sposób Nowej Energii, dom reaguje. Nie ma tak dużo kurzu czy brudu. To przejawia tendencję do opiekowania się tym.
Więc mówimy ci, po prostu puszczaj wszystko z tych starych rzeczy. Wiemy, że to jest trudne ale zasadniczo próbuje powiedzieć ci, że nie musisz tego robić na sposób, w jaki robiłaś wcześniej.PYTANIE OD SHAUMBRA 11 (kobieta przy mikrofonie): Tobiaszu, ja jestem uwalniającą związki. Jak ja to ustalam?

TOBIASZ: Interesujący sposób na opisanie tego! To jest interesujące, ponieważ jak my współpracujemy z Tobą sporo, jak wiesz, ponieważ dostrzegamy twoją energię z przeszłości, byłaś poniekąd – jak powiedzieć – w licznych związkach (śmiech publiczności)…zupełna specjalistka w związkach – jak powiedzieć – przepracowując wiele w jednym życiu (śmiech publiczności). Więc to jest, że wybrałaś sobie na to życie wiele pracy dla siebie. Poniekąd, możesz powiedzieć, że stałaś się zmęczona związkami jak poprzednia pytająca sprzątaniem (więcej śmiechu). Znudziły Cię. Stały się trudne i nieco brudne (więcej śmiechu).

Tak, sama myśl chwilami, na wewnętrznych poziomach ciebie – jak powiedzieć – zaprzyjaźniać się w związkach, jest dla ciebie w pewnym sensie niejaką niedolą. I nie wiesz, czy chcesz przechodzić przez te wszystkie wyzwania z tym związane. Ale co więcej, musimy powiedzieć do Ciebie, że opierasz się na dawnych doświadczeniach związków, jakie powinny być. To może być inne teraz. To nie jest coś, co czego musisz się zmuszać.
Prosimy Cię po prostu, byś otworzyła swoją wyobraźnię, potencjał, pozwolenie – jak powiedzieć – na przyjście Nowych związków do Twojego życia. Nie miej żadnych oczekiwań, ponieważ to co podejdzie do ciebie, będzie sporo inne. Tak, poniekąd dałaś sobie wakacje od związków.

SHAUMBRA 11: Dziękuję.


PYTANIE OD SHAUMBRA 12 (z Internetu, czytane przez Lindę): Tobiaszu, potrzebujemy pomocy, tu w Izraelu. Jest zbyt duży brak równowagi i chcemy zobaczyć prawdziwe przebudzenie w tym miejscu. Tak wielu ma wciąż zamknięte serca. Proszę, daj nam jakieś wskazówki i odpowiedzi. Dziękuję i proszę, odpowiedz.

TOBIASZ: Rzeczywiście… i my odpowiedzieliśmy. Pojechaliśmy tam. Dzieliliśmy się. Zasadziliśmy potencjał Nowej Energii. Uwolniliśmy jakąś starą Energię. Więc zobaczysz zmiany. Ale nie chcemy, byś pisał, gdy te zmiany zaczną zachodzić, że rzeczy idą zbyt szybko, zastanawiając się, dlaczego nie możesz nadążać za zmianami. To zmieni się bardzo szybko. I, emanując z tego miejsca, zmiany zdarzą się na całym świecie. To jest część całego procesu i rozmachu, który poprzedza tą datę o której mówimy 2007. Dziękuję.

LINDA: Ostatnie pytanie.

TOBIAS: Rzeczywiście.


PYTANIE OD SHAUMBRA 13 (kobieta przy mikrofonie): Cześć Tobiaszu. Chciałam podziękować ci za słowa mądrości w związku z moją siostrą. I chciałam Cię spytać o… (mówiąca robi pauzę)… o tym projekcie dalszej pracy. To wydaje się tak szalone, że kiedy dostaliśmy się do tak dobrego punktu, ona pozostawiła…wiesz. I teraz zastanawiam się, jaka jest moja rola. I, gdybyś mógł powiedzieć „cześć” moim rodzicom i mojej siostrze, to byłoby wielkie.

TOBIASZ: Rzeczywiście, rzeczywiście…i oni również mogą słyszeć Twój głos. Tylekroć – jak powiedzieć – gdy jest ugoda między partnerami, i przyjaciółmi… i kochankami… rodzicami… braćmi i siostrami, kiedy praca zostanie skończona, zobaczycie, że jeden z nich zwalnia się z pobytu i wraca do nas. Widzicie, również z młodym Tobiaszem – Cauldre – i moją jaźnią…, ja wróciłem na tą stronę, on został. Widzicie… kontynuujemy projekt. Ale to wymagało równowagi i poparcia z naszej strony. Projekt nie jest uzupełniany. To po prostu jest teraz … to ma inny wymiarowy aspekt. Wciąż masz partnerstwo i pomoc przez cały czas. Nie patrz na to jak na coś złego czy niepokojącego. Spójrz na to dodając całą Nową Energię, nad którą pracujesz.

SHAUMBRA 13: Dziękuję.

TOBIAS: Dziękuję. Weźmiemy jedno więcej.


PYTANIE OD SHAUMBRA 14 (kobieta przy mikrofonie): Zgaduję, mam więcej rozumienia, wiem, że mogę mieć swoją własną Prawdę. Ale ja zdecydowanie doceniłabym jak czujesz moje nauczanie, może szczególnie zewnętrznie… być może to pozostaje wewnętrznie również, chociaż ta różnica topnieje. I pomyślałam, że mam swoją Prawdę, co chcę robić… torby były spakowane itd. I to się przesunęło również. Jestem zmęczona.

TOBIASZ: To jest jeden z objawów, Twój i innych Shaumbra . Prawda zmienia się szybko… Stare wizje, które Ty i inni mieliście… nie manifestują się w sposób jaki myśleliście… jaki śniliście w swoich wcześniejszych latach, szkołach, w centrach. W takim razie stajecie się poirytowani, przygnębieni i nie ufając sobie, kiedy rzeczy się nie ukazują.
Ale energia tutaj jest tak bardzo inna. Dlatego powiedzieliśmy dzisiaj, że przybywa energia Prawdy. I zmienia się, i rozwija. W pewnym sensie, możecie powiedzieć, dla tych z was, którzy chcieli otwierać centra uzdrawiania, a następnie chcieliście to zamanifestować… i nie to nie wychodziło, zastanawialiście się co robiliście źle. Nie było niczego złego. Po prostu przeszliście do Nowego poziomu. Jest inna praca do wykonania. Są inne miejsca, w które możecie pójść.

Tak, z Twojego punktu widzenia, przedostałaś się przez wiele cykli, wiele Prawd zmieniających się szybko… całkiem podobnie jak skaczący kamyk ponad wodą, trafiający na różne czasy, dopóki nie trafi na największy możliwy potencjał. Nie czuliście na swoim wewnętrznym – nawet na swoim ludzkim – poziomie, jak bardzo jesteście gotowi. Nie czuliście, że nauczyliście się dość, i że największy potencjał był gotowy rozwijać się w waszym życiu. Nie byliście pewni, czy fizycznie potraficie ten potencjał wprowadzić do waszego życia. I, nie byliście pewni nawet psychicznie, wejść w to całkowicie.

Co więcej fakt, że stajesz tu i pytasz o to, oznacza, że to jest czas. Ale, z naszej perspektywy, prosimy Cię – i Myriam prosi Cię również – o uwolnienie oczekiwań. To będzie DALEKO różne od tego, co myśleliście, co zamierzaliście. Uwolnijcie oczekiwania, aby to mogło wpłynąć do waszego życia. I będziemy kontynuować z Tobą bliską pracę. Ale, najważniejsze, ten czas jest teraz. Tak, dziękuję.

SHAUMBRA 14: Dziękuję.

I z tym, kochana Shaumbro na tej pięknej górze, Coal Creek…i wy słuchający nas na planecie…i wy, którzy słuchacie nas po naszej stronie zasłony – a jest ich wielu, wielu, wielu – łączymy kolejny raz energię Shaumbry. Nauczyliśmy się dużo więcej, niż to, co zostało wyrażone słowami. Pozwoliliście energii wejść. Pozwoliliście nawet wejść energii, która nie ma tożsamości czy imienia w stylu człowieka… przybyć energii Prawdy… do gry z wami…pomagać wam ruszyć się poza Stare rozumienia.
Jak powiedzieliśmy wcześniej, Myriam będzie pracować z wami wszystkimi… pomagając wam zobaczyć wasze systemy wiary, które trzymały was w celi więzienia… więzienia waszej wyobraźni…pomagając wam zobaczyć, jak to powodowało ograniczenia i frustracje w waszym życiu… przekonania, które były tak głęboko osadzone, że nawet nie mogliście ich zobaczyć. Nie rzucały się w oczy. To jest czas pozwolić temu odejść, tak, byście mogli dojść do Nowego rozumienia Prawdy. I w tym procesie, jak wiecie, macie dużo poparcia z naszej strony, tak dużo poparcia od Shaumbry.

Nigdy nie jesteście sami.

I tak to jest!

-------------------------------------------------------------

Tobiasz z Karmazynowej Rady (the Crimson Council) jest prezentowany przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado. Historia Tobiasza, z biblijnej Księgi Tobiasza, jest dostępna na witrynie www.crimsoncircle.com. Materiały Tobiasza są oferowane bezpłatnie od sierpnia 1999, momentu kiedy jak powiedział Tobiasz ludzkość przekroczyła potencjał destrukcji i wkroczyła w Nową Energię.

The Crimson Circle jest światową siecią ludzkich aniołów, którzy są pierwszymi przechodzącymi w Nową Energię. Kiedy doświadczają radości i wyzwań statusu wstępujących, pomagają innym ludziom w ich podróży poprzez dzielenie się, troskę i przewodnictwo. Ponad 40,000 ludzi odwiedza witrynę Crimson Circle każdego miesiąca ,aby przeczytać ostatnie materiały i dyskutować o swoich doświadczeniach.

The Crimson Circle spotyka się co miesiąc w Denver, Colorado, gdzie Tobiasz prezentuje ostanie informacje poprzez Geoffrey’a Hoppe. Tobiasz twierdzi, że on i inni z niebiańskiego Crimson Council  channelują w zasadzie ludzi. Według Tobiasza, czytają oni nasze energie  i przekazują naszą własną informację z powrotem do nas, abyśmy mogli zobaczyć to z zewnątrz, podczas gdy doświadczamy tego wewnątrz. Zebrania Crimson Circle są otwarte dla wszystkich, ale wymagane są RSVP. Nie trzeba do niczego wstępować ani wnosić jakichś opłat. The Crimson Circle czerpie swój dostatek poprzez otwartą miłość i dary Shaumbry z całego świata.

Najwyższym celem  Crimson Circle jest służba w charakterze ludzkich przewodników i nauczycieli tym, którzy idą ścieżką wewnętrznego duchowego przebudzenia. Nie jest to misja ewangelizacyjna. Raczej, wewnętrzne światło doprowadzi ludzi do progu waszych domów po wasze współczucie i troskę. Będziecie wiedzieli co robić i czego nauczać w tej właśnie chwili, kiedy unikalna i cenna istota ludzka, która zamierza wyruszyć w podróż Mostem Mieczy, przyjdzie do was.

Jeśli to czytasz i masz poczucie prawdy i związku z tym, to jesteś członkiem Shaumbry. Jesteś nauczycielem i przewodnikiem ludzi. Pozwól nasieniu boskości wewnątrz siebie zakwitnąć w tej chwili i w czasach, które nadejdą. Nigdy nie jesteś sam, ponieważ masz rodzinę na całym świecie i aniołów wokół siebie.

Ten tekst może być swobodnie rozpowszechniany bez opłat, na zasadzie niekomercyjnej. Prosimy o zawarcie informacji w całości, łącznie z tą notą. Wszystkie inne wykorzystania tekstu muszą być zatwierdzone na piśmie przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado.

© Copyright 2004 Geoffrey Hoppe, P.O. Box 7328, Golden, CO 80403. E-mail to [email protected] All rights reserved.

Tłumaczyła za pomocą translatora Elżbieta Udałowska; [email protected]