Materiały Tobiasza

Seria Nowej Energii

Shoud 8 „Wyobraźnia”

Pytania i Odpowiedzi


6 marca 2004


Tak to jest, kochani nauczyciele, że kontynuujemy miłość… płynność… uwalnianie… i rosnące energie tego dnia. Spróbowaliśmy tu trochę tańca, tańcząc walca do waszej muzyki. I tak, rzeczywiście, zatańczyliśmy z Myriam cudowny taniec. Kochamy, kiedy się otwieracie i zapraszacie nas do swojej przestrzeni, kiedy wy teraz nie tylko otwieracie serca, ale pozwalacie swojej wyobraźni rosnąć, przebijając zasłonę, przebijając się przez wymiary, łamiecie bariery i rozbijacie ograniczenia.

Wyobraźnia uwalnia was. Daje wam nową wolność w waszym życiu. Nie wszystko co sobie wyobrażacie, że odgrywacie, musicie koniecznie sprowadzić do swej ludzkiej rzeczywistości. Czasami możecie po prostu otworzyć się i możecie grać. Innymi czasy możecie chcieć przynieść wszystkie narzędzia, których pragniecie w swoim ludzkim doświadczeniu. Ale, wyobraźnia naprawdę uwalnia.

Gdy spędzałem swoje ostatnie życie na Ziemi w więzieniu, to Archanioł Michał (Tobiasz wymawia Mike-el), Michał (teraz Tobiasz wymawia to jak Meek-eye–el), jak wiecie był tym, który pomógł mi zrozumieć wartość wyobraźni, wolność wyjścia na dwór, ze ścian mojego więzienia, które kiedyś wybrałem. To było tak rzeczywiste, albo bardziej rzeczywiste niż rzeczywistość w tych ścianach. To dało mi nowe spojrzenie na życie, nowe rozumienie natury rzeczywistości.

Umysł wziął wyobraźnię jako zakładnika wiele żyć temu na Ziemi. I, to jest teraz czas na uwolnienie tego. Nie możecie obwiniać umysłu, kochana Shaumbro, daliście mu to prawo, by to robił. Pozwoliliście wziąć wyobraźnię jako zakładnika… w pułapkę… zamknąć w więzieniu…ścisnąć jej skrzydła.
O, rzeczywiście, rzeczywiście, skrzydła aniołów są naprawdę wyobraźnią. To jest czas pozwolić temu wzrosnąć jeszcze raz, bez kontroli, bez osądzania umysłem. Umysł nie będzie mieć nic przeciwko temu (nieco śmiechu). Jak powiedzieliśmy wcześniej, on został nadmiernie przeciążony, przepracowany. Dlatego jest zmęczony, zmęczony.

Teraz jest czas dodać skrzydeł temu darowi, który mieliście od zawsze – wyobraźni. Bawcie się tym. Dowiadujcie się, jak daleko naprawdę możecie zajść. Dowiadujcie się, co możecie przynosić do swojej rzeczywistości, i jak możecie tchnąć nowego ducha w swoją wyobraźnię. Jeśli zauważycie, kiedy to robicie, że umysł próbuje zapanować nad wszystkim, po prostu oddychajcie i przywracajcie zaufanie całemu swemu istnieniu, że teraz wybieracie życie, że teraz wybieracie wolność.
Więc, już widzimy was energetycznie, jak się otwieracie, widzimy jakieś potknięcia. Ale zostaniecie mistrzami. Zostaniecie mistrzami przy pracowaniu z tą rzeczą zwaną wyobraźnią.
I, co możecie was zbijać z tropu, kiedy będziecie z tym pracować, to to, że ludzie są tak uwięzieni w swoich własnych światach. Będziecie chcieli się z tym dzielić. Będziecie chcieli pokazać im, jak rozłożyć skrzydła i wzrastać, i stwarzać rzeczywistość jakąkolwiek wybierają, czy jest to rzeczywistość tu, w trzecim wymiarze, czy w jakimkolwiek innym.

O, kochani nauczyciele, to jest to, gdzie zaczyna się wasza prawdziwa praca. Dzisiaj otworzyliśmy nowe przejście z wami. Jak wiecie, sadzenie, zakwitanie, to wymaga trochę czasu, To wymaga jakiejś praktyki, jakiegoś eksperymentowania. Jeśli kilka razy się potkniecie, nie martwcie się o to. Jesteście samoregulującym, samorównoważącym się duchowym człowiekiem. Odnajdziecie się na odpowiednim kursie. Nie bójcie się robić jakichś błędów, to naprawdę nie są błędy. To jest tylko badanie kierunków.

Wyobraźnia jest wolnością duszy. To zostało odłożone przez ludzkość na długie wieki. To zostało odłożone przez rządy, przez nauczycieli, przez kościoły… a kiedy człowiek wyobraża sobie, jest naprawdę wolny. Kiedy ludzie wyobrażają sobie, mogą stwarzać. I, to nie było programem wielu przywódców. Chcieli kontroli. Chcieli, by wszystko pochodziło z umysłu, ponieważ umysł jest ograniczony. To jest ograniczony potencjał. Ale teraz, tego dnia, wybieramy – ty wybierasz – wolność..

Z tym, będziemy zadowoleni odpowiadając na wasze pytania. Ale już wiecie, jak zamierzamy odpowiadać (nieco śmiechu).


PYTANIE OD SHAUMBRA 1 (z Internetu, czytane przez Lindę): Tobiaszu, rozumiem, że nie ma żadnych złych wyborów. Postanowiłam kierować się sercem i obejmować życie każdego dnia, tak jak się wydarza. Ja widzę, że przynosi to wiele dobrego, ale również dręczy mnie niepokój o ból, jaki sprawiłam temu, kogo kochałam i dzieliłam życie przez tyle lat. Ponieważ nie widzę większego obrazu, mam wątpliwości, czy mój wybór był naprawdę największym dobrem dla wszystkich zainteresowanych. A może łudziłam się?

TOBIASZ: Rzeczywiście…zawsze ugody między dwojgiem lub więcej ludzi, niekoniecznie co do szczegółu. Ale są ugody na grę w takiej samej piaskownicy, na eksperymentowanie.
Teraz niesiesz dużo ciężaru. I prosimy Cię, by patrzeć na siebie oczami Ducha – które są oczami współczucia – i uwolnić ten ciężar, który niesiesz, to po prostu kończy się życie karmy, życie długu. I, to jest czas na uwolnienie tego.

Wykorzystaj swoją wyobraźnię. Idź do swego partnera. Idź do tego, kto odgrywał taką rolę w Twoim życiu i rozmawiaj z nim. Pytaj go o ból. Pytaj go o miłość. Proś go o uwolnienie. I wtedy pytaj siebie o uwolnienie.
I, skoro zechcesz przenieść to do swojej rzeczywistości, idź do niego twarzą w twarz… ty widzisz… i spytaj kolejny raz. Stwierdzisz, że nie ma żadnej goryczy na głębszych, wewnętrznych poziomach, dlatego, że obydwoje wybraliście tą grę. Teraz wiesz lepiej. Znasz inny sposób gry. Znasz inny sposób, by tworzyć, więc nie obawiaj się, że powtórzysz tamte wzory.
Jak mówiliśmy na początku naszej dyskusji, to jest czas otworzyć te wszystkie ciemne miejsca w swojej jaźni… i pozwolić wytchnieniu…i pozwolić światłu… i pozwolić miłości odgarnąć te Stare Energie. Dziękuję.


PYTANIE OD SHAUMBRA 2 (kobieta przy mikrofonie) : Cześć Tobiaszu, może mógłbyś udzielić porady tym z nas, którzy są na środkach przeciwdepresyjnych, ponieważ czujemy zbyt wiele.
I naprawdę trudno budzić się z entuzjazmem, o którym mówisz. I sen staje się ważnym sposobem, by wejść do wyobraźni, o której mówisz.

TOBIASZ: Rzeczywiście…zażywający środki psychotropowe, rzeczywiście będzie trudno pójść do królestwa wyobraźni. Dosłownie – dla Ciebie osobiście – jesteś to bardziej gotowa uwolnić, niż myślisz. Jest strach, że jeśli to zrobisz, to zdarzą się te wszystkie trudne rzeczy. Ale, naprawdę jesteś gotowa uwolnić.
Są homeopatyczne lekarstwa, naturalne lekarstwa, bardzo energetyczne lekarstwa, dostępne tu w tym pokoju. Są tu praktykujący to. I prosimy o podniesienie rąk tych, którzy maja jakieś rozumienie jak to zrobić. I możesz popatrzeć po sali na las rąk. Nie bójcie się podnoszenia ręki. Jest wielu z was, którzy mogą pomóc odstawić to rzeczywiście.

To będzie wymagać treningu. To będzie wymagać przewodnika do pomocy. To będzie trudne teraz, jeśli spróbujesz przejść przez to walcząc. Ale są ci, którzy rozumieją, że pomaga Nowa Energia i Nowa Energia homeopatii może pomóc Ci zaraz dziś.
Ponieważ zaczynasz zwalniać uzależnienie od tego… i to może być bardzo…bardzo nieprawdziwe… to twój umysł stał się tak bardzo uzależniony od tego.
Ale stwierdzisz, że możesz uwalniać ze wskazówkami tych, którzy zaprezentowali się Tobie. To jest czas dla Ciebie. I jesteś jedną, która jest o tym głęboko przekonana, głęboko otwarta. I znalazłaś siebie – jak powiedzieć- uderzającą w ścianę i zamkniętą. Ale masz wrodzony dar i umiejętność. To jest czas na latanie ponownie. Dziękuję.


PYTANIE OD SHAUMBRA 3(z Internetu, czytane przez Lindę): Tobiaszu, co jest powodem Twej podróży do Izraela?

TOBIASZ: Rzeczywiście…uwielbiamy zabierać Cauldre i Lindę wszędzie, po całym świecie. Chcę wrócić do tej bardzo świętej ziemi, tej ziemi, która urodziła tyle religii, ale również dużo konfliktów.
Widzisz… oni mają tak zamknięty swój system wiary. I, WIARA NIE JEST NICZYM INNYM JAK OGRANICZENIEM WYOBRAŹNI. Oni są tak zamknięci w swoich przekonaniach. Jedziemy tam. Jedziemy tam kochać życie. Jedziemy tam objąć życie. I jedziemy tam otwierać jakieś energie i przyglądać się, co się zdarzy.

Zamierzamy wejść na rzut granata ręcznego do gniazda szerszeni, że tak powiem (śmiech publiczności), Cauldre uważa, że ani trochę nie jestem zabawny (więcej śmiechu). Ale zrobimy to energetycznie. I efekty, potencjał tego co zrobimy, nie będzie widoczny przez krótki czas. Ale są tam potrzebne ważne zmiany, w tym miejscu narodzin.
I idziemy tam. Idziemy tam z Myriam. Idziemy tam z Karmazynową Radą. Idziemy tam z Abrahamem. Idziemy tam z Dawidem i Salomonem. I, idziemy tam z ludźmi, którzy – jak to powiedzieć – będą nam towarzyszyć i pomagać zrobić bardzo interesujące zmiany w tej ziemi. Idziemy tam zawieźć coś takiego jak współczucie.

LINDA: granat ręczny w gnieździe szerszenia, hę?


PYTANIE OD SHAUMBRA 3 (kobieta przy mikrofonie): Cześć Tobiaszu. Ostatnio całkowicie przekręciłam swoje życie do góry nogami, i poszłam naprzód do tego obszaru, ale niezaprzeczalnie czułam wewnętrzne szarpanie. Zastanawiam się, czy możesz rzucić na to światło, dlaczego tu jestem?

TOBIASZ: Rzeczywiście … to był czas na wywrócenie do góry nogami twojego życia. Najbardziej czułaś, że wpadłaś w koleinę, bardzo sfrustrowana – jak powiedzieć – idąc do swego umysłu, nie wiedząc gdzie się zwrócić.
Ten obszar zajmuje wiele spraw. Dla niektórych – dynamika energii w obszarze – nie lubimy kiedy korzystacie z tego słowa jak „portal” – ale to jest centrum energetyczne. Stwierdzisz, że rzeczy bardzo przyśpieszają. Bardzo, bardzo szybko dla ciebie, do tego stopnia, że możesz tu być za kilka miesięcy i pytać nas jak przyhamować ponownie parę rzeczy (nieco śmiechu). To jest również – jak powiedzieć – miejsce, gdzie będziesz robiła dużo połączenia z Shaumbrą, która pomoże ci przywrócić Twoją własną równowagę, przywrócić własną wewnętrzną siłę – która jest tak potrzebna w tym miejscu.
I, to jest obszar, gdzie są możliwości dla Ciebie – jak powiedzieć – łagodzić energie, a także używać wyobraźni, by zacząć robić swoją własną pracę, którą następnie przeniesiesz dla wielu, wielu innych. Nie chcemy definiować tego, dlatego, że to jest do odkrycia dla Ciebie. Ale pozwalaj sobie teraz być na tym obszarze.
Jesteś nieco dociekliwa. Zastanawiasz się, co powinno być zrobione. Po prostu, po prostu pozwól sobie przywołać ten dom i patrz jak cała dynamika zaczyna zmieniać się. Nie ma żadnej rzeczy, którą musisz robić. Nie ma – jak powiedzieć – żadnej misji, którą masz do wykonania. Nazywaj to miejsce domem przez pewien okres czasu. I to wszystko zacznie wracać.

SHAUMBRA 3: Dziękuję.

Linda, zaczyna odczytywać następne pytanie: Kochany Tobiaszu, z całym…

TOBIASZ: chcemy dodać jedno zdanie do pytającej tu. Nie było żadnego błędu w jechaniu według twoich uczuć. Nie było żadnego błędu. Uczysz się teraz jak jechać według serca.

SHAUMBRA 3: Dziękuję.

TOBIAS: Dziękuję.


PYTANIE OD SHAUMBRA 4 (z Internetu, czytane przez Lindę): Kochany Tobiaszu, ten cały rozgłos wokół filmu „Pasja Chrystusa”, chciałbym informacji od źródła, Co Yeshua myśli o tym wszystkim? Co Yeshua i wszyscy po waszej stronie zasłony myślicie o tym filmie?

TOBIASZ: Myślimy, że wybór czasu był bardzo odpowiedni. To wysuwa na pierwszy plan całą kwestię cierpienia. To wysuwa na pierwszy plan – jak powiedzieć- dokładnie konkretny powód, dla którego jedziemy do Izraela. To jest czas do zmiany – albo jak możecie nazwać – uzdrowienia. Ale w kolejności przed jakimkolwiek uzdrawianiem, jak to wszyscy odkryliście, wszystkie elementy muszą wypłynąć. Elementy cierpienia… elementy fanatyzmu… elementy prawości, to wszystko musi wypłynąć dla uzdrowienia.
Więc ten film był – jak powiedzieć - bardzo odpowiedni, bardzo przekazany i podniósł wiele kwestii wśród wielu, wielu ludzi. W pewnym sensie to spowoduje więcej podziałów niż wcześniej. To spowoduje, że wielu zajmie zdecydowane stanowisko Starej Energii. Ale, to również pomoże wielu, wielu innym uwolnić tą Starą Energię cierpienia i konfliktów i osądzania, i zamienić to na współczucie, o którym mówiliśmy wcześniej.


PYTANIE OD SHAUMBRA 5 (kobieta przy mikrofonie): Tobiaszu, około 6 tygodni temu, mój dobry przyjaciel, labrador Kon, został częściowo sparaliżowany po prawej stronie. Weterynarze, z którymi rozmawiałam opatrzyli to etykietką „Syndrom Kornera” i mówią, że powód jest nieznany, ale to poprawi się za kilka miesięcy. Czy możesz mi to wyjaśnić energetycznie? Dziękuję.

TOBIASZ: To odpowiada na wiele zmian, które przeszłaś, absorbując tak wiele trudnych energii, abyś Ty nie musiała tego zrobić, powodując paraliż we własnych energiach, trzymając przestrzeń dla Ciebie. I, rzeczywiście, w ciągu niespełna czterech miesięcy to odejdzie, ponieważ będziesz bardziej utrzymywać równowagę.


PYTANIE OD SHAUMBRA 6 (z Internetu, czytane przez Lindę): Kochany Tobiaszu, jak to jest, że możesz zmieniać Shoud, ponieważ jesteś zainteresowany wyborem Shaumbra, obejmowaniem życia, kiedy faktycznie Shoud jest podobno odbiciem myśli i pragnień Shaumbra? Oryginalny plan w ostatniego Shoudu nie był pragnieniami Shaumbry? I, odkąd to jest moje życie, nie powinienem być jedynym, który mówi, że jest święte, a nie, że Ty ciągle próbujesz nas o tym przekonać. Zmartwiło mnie to, Tobiaszu, zamąciło trochę w głowie. Doceniam Twoją pracę i także Twoje odpowiedzi.

TOBIASZ: Rzeczywiście…zbieramy – jak to powiedzieć – gromadzimy i obejmujemy, obejmujemy wszystkie energie Shaumbry, które przyłączają się do nas w tym momencie, niekoniecznie tych, którzy przeczytają nas później. Ale, zbieramy energie każdego, kto zebrał się w tym momencie, albo osobiście, albo on-line. I w pewnym sensie możecie powiedzieć, mamy dużą dyskusję z każdym z was.

Możesz brać udział świadomie w tych dyskusjach teraz, ponieważ otwierasz swą wyobraźnię. Ale dyskutujemy tam i z powrotem bardzo konkretnie. Wszystko, co robisz teraz, jest przygotowaniem pracy dla tych, którzy następują po was, kochany nauczycielu. I mówisz sobie, „Gdzie jestem teraz w moim rozumieniu i ewolucji… co chcę wiedzieć, jakie informacje mają być przekazane innym później?” Oglądacie wiele potencjałów w całej energii, i mówicie. „Co ja potrzebuję, i czego będą potrzebować inni, dochodząc do tego punktu otwierania wyobraźni – tej wartości życia.” W pewnym sensie możesz powiedzieć, że wszyscy z was robią to dla innych, którzy będą iść po was. Wy umieszczacie program i umieszczacie energię. Wy mówicie, „co oni będą potrzebować wiedzieć teraz, po tej trudnej i wyzywającej podróży, po przybyciu do tej przestrzeni – objąć życie, zanim zrobią następny krok”, to wy piszecie program nauczania, ponieważ już jesteście nauczycielami. TO JUŻ NIE CHODZI O WAS.


PYTANIE OD SHAUMBRA 7 (mężczyzna przy mikrofonie): Tobiaszu, tak po prostu w zeszłym tygodniu, moja dziewczyna Carrie… umarła jej siostra Jill. I to zdarzyło się niespodziewanie. I to było bardzo traumatyczne dla niej. Zastanawiam się, czy mógłbyś dostarczyć jakiejś mądrości energetycznej i powiedzieć, co robi Jill?

TOBIASZ: To jest bardzo trudny obszar do zrozumienia. Ale mądrością Nowej Energii jest znalezienie w tym rozdzieleniu radości. Ona została dłużej, niż kiedykolwiek planowała. To był ich wybór uwolnienia, i to uwolnienia – jak to powiedzieć – nie powodując wielkiego bólu. Ale, wiemy, że to zawsze występuje.
Jak wiesz, jej energia byłą bardzo obecna przez ten czas, do czasu jej odejścia. Ona jest tu dzisiaj rzeczywiście. I ona jest tak bardzo dla wszystkich członków rodziny. Ona nie będzie się w tym orientować przez okres kilku miesięcy. Odrzućcie troski o to. Zasadniczo po przekroczeniu przez ludzi, po powrocie na naszą stronę – oni przechodzą proces odmłodzenia, proces reintegracji, to zajmuje kilka miesięcy ludzkiego czasu… chociaż z naszej perspektywy, to wcale nie jest tak długo.
Tak, naprawdę największą rzecz, jaką możecie zrobić, największą mądrość, to pomagać jej z radością w tej przeprawie. To jest odpowiednie. I tam jest powód – jak powiedzieć – powód dla wchodzących teraz nowych członków rodziny, chcących się narodzić… powód, dla którego wyszła teraz, aby mogła wejść niedługo, bardzo niedługo.

SHAUMBRA 7: dziękuję.


PYTANIE OD SHAUMBRA 8 (z Internetu, czytane przez Lindę): Tobiaszu, moje działania w przeszłości służyły Bogu. Puściwszy zarówno Boga, jak i religię, uwolniłem zarówno swój powód wywołujący przyniesienie Nowej Energii. Jaki jest powód przynoszenia Nowej Energii? Nowa Energia ma właśnie teraz ochotę na inne doświadczenia? Proszę, powiedz mi wyraźnie.

TOBIASZ: To zwalnianie, o którym mówisz z – z uwalnianiem nawet pojęcia usługi – to wszystko jest bardzo honorowane. I, to jest czas… na wiele tych Starych pojęć. Rzeczywiście, cała kwestia usługi, minione życia, które miałeś Ty i inni, myślenie, że musicie służyć Bogu… Bóg nie potrzebuje usług (śmiech publiczności). Inni ludzie mogą potrzebować pomocy. Ale Bóg nie potrzebuje służenia. Bóg nawet o to nie prosi. Więc, dobrze, że to uwolniłeś.
Więc przechodzisz przez okres – jak powiedzieć – próżni, opróżniania ze wszystkich Starych pasji. I czujesz, kiedy to robisz teraz, nieco rozczarowania, nieco pusty. Ale kiedy bierzesz prosty wdech, nie próbuj zastępować tego jakikolwiek innymi nowymi przekonaniami, jakimikolwiek ograniczeniami. Właśnie oddychaj i pozwalaj sobie po prostu czuć życie. Nie próbuj umieszczać na tym jakiegokolwiek osądzania, czy nawet czynów na tym. Nie próbuj zajmować się czymś. Po prostu pozwól sobie być wszystkim. Cała pasja Nowej Energii wprowadzi się i będziesz się zastanawiał, dlaczego kiedykolwiek pytałeś o to.

Linda: Ostatnie pytanie tak wybraliśmy.

PYTANIE OD SHAUMBRA 9 (kobieta przy mikrofonie): Dobrze zobaczyć Cię jeszcze raz

TOBIAS: Dobrze czuć Ciebie (śmiech publiczności).

SHAUMBRA 9: (śmiejąc się) Dziękuję. Masz jakiekolwiek komentarze o pracy dr.Stephanie Mines – która pracuje poniżej drogi do Eldorado, po prostu inna strona drogi do Boulder – która pracuje z Tarą nad uwalnianiem wstrząsów i urazów dla otwarcia się na prawdziwą istotę współczucia. Tara jest innym imieniem Quan Yin.

TOBIASZ: Rzeczywiście… jak powiedzieć – przenosimy energetycznie znaczenie tej pracy. Po prostu możemy to potwierdzić dla Ciebie.
I, to pozwala nam skorzystać z tej okazji, aby nie tylko potwierdzić tą pracę, ale by zachęcać wszystkich z was, Shaumbra, byście zaczęli swoje dzieło serca. Nie czekajcie, aż Duch nakreśli do was kilka słów, powie co macie robić, ale zacznijcie postępować zgodnie z waszymi marzeniami. Mieliście je. Wiecie, że są rzeczy, które kochacie kreować… pisać… manifestować… programy uzdrawiania i ponownego zrównoważenia.

I myślicie, że macie za mało przeszkolenia. Myślicie, że nie macie odpowiedniego zaplecza. Ale, drodzy przyjaciele, dajcie sobie pozwolenie. Siedzicie tu, na górze, słuchacie muzyki (odniesienie do Jamesa Duela, który zaśpiewał po raz pierwszy własną kompozycję), otwieracie się. To może przerażać czasami. Ale po posmakowaniu tego, kim naprawdę jesteście i dzieląc się tym energetycznie, zrozumiecie teraz, dlaczego przedostawaliśmy się z wami przez to przez tyle lat. Zrozumiecie, co oznacza być nauczycielem. Zrozumiecie odpowiedź na pytanie, „Co będziesz uczyć dzisiaj? Jak będziesz uczyć dzisiaj?

Bylibyśmy zadowoleni odpowiadając na jeszcze jedno pytanie.

LINDA: Wiedziałam to!

PYTANIE OD SHAUMBRA 10 (kobieta przy mikrofonie): Dziękuję. Chcę zrezygnować z palenia. I od lat, kiedy rezygnuję, jest to dla mnie naprawdę ciężkie doświadczenie. Moje nadnercza wymknęły się spod kontroli. I to było przerażające i jestem wystraszona przechodzić przez to ponownie. Wybrałam datę 1 kwietnia, zaplanowałam ją. Chcę wiedzieć, co możesz powiedzieć o potencjale tego, i co może uczynić to łatwiejszym, co może to ułatwić, po pierwsze. Dziękuję.

TOBIASZ: Rzeczywiście…co czyni to tak trudnym, to nie są uzależniające substancje, lecz także emocjonalne jakości palenia… umiejętność do – jak powiedzieć – ukrywania siebie… a nade wszystko do ograniczania siebie. Robisz to paląc papierosy. Potem, kupujesz te wszystkie negatywy i sprowadzasz siebie na ziemię. I nie pozwalasz sobie być Boskim Człowiekiem.
Nie przejmujemy się, jeśli jesteś Boskim Człowiekiem… czy duchowym, palącym człowiekiem (śmiech publiczności). To nie ma dla nas znaczenia. Ale, akceptujesz te wszystkie negatywne energie, pozwalając sobie myśleć, że jesteś czymś mniej niż Bóg także. Wiesz, czasami Bóg również lubi zapalić papierosa (dużo śmiechu).
W zamiarze uwolnienia tego, zrozum, że to jest uwalnianie strachu z głębi tego, kim naprawdę jesteś. Więc chcemy, byś wyobrażała sobie siebie w swojej najpełniejszej chwale, w swoim najpełniejszym wyrażaniu życia. Chcemy, byś wyobrażała sobie siebie, kim naprawdę jesteś - nauczycielem, nauczycielem, który pomoże innym przechodzić przez energetyczne korytarze, energetyczne korytarze ich umysłu, ich psychiki. Jesteś fachowcem od tego. Przećwiczyłaś to w innych życiach. Pracujesz nad tym nawet po naszej stronie zasłony. Zabawne jest, że padasz ofiarą swoich własnych rzeczy, których uczysz, nad którymi pracujesz z innymi.

Więc chcemy, byś wyobrażała sobie siebie w pełni ekspresji, w pełni rozszerzającego się człowieka. Nie martw się teraz paleniem. Nie zmuszaj się i nie walcz z tym. To wygra, jeśli spróbujesz to zrobić w ten sposób. Więc chcemy, byś zaczęła oddychać, brała świadome oddechy. Obojętne, czy palisz, czy nie. Brać świadomy oddech. Odkrywać na nowo jak to jest naprawdę oddychać. Nawet zachęcamy Cię, byś pracowała ze specjalistami od oddychania (nieco śmiechu)
Więc pragniemy przywrócić Ci jak to jest oddychać świadomie, jak przywrócić ciało do życia. Potrzebujesz swojego fizycznego ciała do praktyki. Możesz ponownie odmłodzić swoje ciało. Utrzymujesz przekonanie, że palacze nie mogą być trenerami. I nie ma żadnego powodu do tego, innego niż to, co klasyfikacja społeczeństwa. Zaakceptowałaś to wszystko.

I, ostatnia rzecz, po tym, jak przejdziesz przez te wszystkie etapy – i nie używaj tej daty 1 kwietnia jako daty uwalniania – paskudny dzień! (śmiech publiczności – że 1 kwietnia jest prima aprilis), nie używaj żadnej konkretnej daty.
Ale po tym, jak zaczniesz sobie wyobrażać siebie w pełnej boskiej chwale… jak nauczysz się ponownie oddychać…wtedy spytaj siebie ponownie, co zamierzasz z tym zrobić. Pytaj swoje ciało, jak postanawia to zrobić. Pytaj swoje ciało, czy jest gotowe to uwolnić, czy nie. Będziesz bardzo zaskoczona odpowiedzią, którą dostaniesz.

I, to jest dla wszystkich Shaumbra, wliczając w to Cauldre, który również bierze udział w tej rzeczy. Nie walczcie z tym. Nie wygracie. Gracie w polu, które jest ustawione do przegrania. Jest inny sposób, aby to zrobić.
I prosimy innych tu…palących albo nie palących… o pomoc w rozpoczęciu uwalniania, uwalniania palenia w nowy sposób. Nie przez walkę, przez walczenie – opuście tą drogę. To nie jest przez gry tego rodzaju. To jest tymczasowe.

Ale to jest o całkowitym, pełnym oddychaniu. To jest o życiu w pełni. To jest o rozszerzaniu, o obejmowaniu życia… i nie kupowaniu tych negatywnych powiązań wokół tego. Drodzy przyjaciele, wszystkie negatywne energie związane z paleniem, zrobiły więcej szkody niż samo palenie. To jest czas uwolnienia tego. Możecie stwierdzić, że wasze ciało polubi to przez kilka dni, albo może nie chcieć tego wcale. Ale, przechodzicie przez ten nowy proces po raz pierwszy. Dziękuję za to ostatnie pytanie, które chcieliśmy przedyskutować.

SHAUMBRA 10: Dziękuję.


Rzeczywiście, Shaumbra, prosimy was teraz – zanim zakończymy nasze spotkanie – rozłóżcie ponownie swoje skrzydła, otwórzcie je. Wasza wyobraźnia… pozwólcie wzrastać waszej wyobraźni. Uwolnijcie ją spod kontroli umysłu. Dajcie to duszy ponownie.

Pozwólcie sobie wyobrażać, co tylko chcecie…co wybieracie… czego pragniecie…Przenoście wybrane potencjały do swojego życia. Oddychajcie nimi. Wdychajcie życie do swojej wyobraźni, swoich wyborów. I wtedy przenoście je do ludzkiego wymiaru, w którym żyjecie. Dajcie im życie. Dajcie im wyrażać się na własny sposób. Nie próbujcie kontrolować tego. Nie próbujcie dyktować. Po prostu bądźcie obserwatorami nowego tworzenia, w nowej Energii.

I tak to jest!

-----------------------------------------------

Tobiasz z Karmazynowej Rady (the Crimson Council) jest prezentowany przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado. Historia Tobiasza, z biblijnej Księgi Tobiasza, jest dostępna na witrynie www.crimsoncircle.com. Materiały Tobiasza są oferowane bezpłatnie od sierpnia 1999, momentu kiedy jak powiedział Tobiasz ludzkość przekroczyła potencjał destrukcji i wkroczyła w Nową Energię.

The Crimson Circle jest światową siecią ludzkich aniołów, którzy są pierwszymi przechodzącymi w Nową Energię. Kiedy doświadczają radości i wyzwań statusu wstępujących, pomagają innym ludziom w ich podróży poprzez dzielenie się, troskę i przewodnictwo. Ponad 40,000 ludzi odwiedza witrynę Crimson Circle każdego miesiąca ,aby przeczytać ostatnie materiały i dyskutować o swoich doświadczeniach.

The Crimson Circle spotyka się co miesiąc w Denver, Colorado, gdzie Tobiasz prezentuje ostanie informacje poprzez Geoffrey’a Hoppe. Tobiasz twierdzi, że on i inni z niebiańskiego Crimson Council  channelują w zasadzie ludzi. Według Tobiasza, czytają oni nasze energie  i przekazują naszą własną informację z powrotem do nas, abyśmy mogli zobaczyć to z zewnątrz, podczas gdy doświadczamy tego wewnątrz. Zebrania Crimson Circle są otwarte dla wszystkich, ale wymagane są RSVP. Nie trzeba do niczego wstępować ani wnosić jakichś opłat. The Crimson Circle czerpie swój dostatek poprzez otwartą miłość i dary Shaumbry z całego świata.

Najwyższym celem  Crimson Circle jest służba w charakterze ludzkich przewodników i nauczycieli tym, którzy idą ścieżką wewnętrznego duchowego przebudzenia. Nie jest to misja ewangelizacyjna. Raczej, wewnętrzne światło doprowadzi ludzi do progu waszych domów po wasze współczucie i troskę. Będziecie wiedzieli co robić i czego nauczać w tej właśnie chwili, kiedy unikalna i cenna istota ludzka, która zamierza wyruszyć w podróż Mostem Mieczy, przyjdzie do was.

Jeśli to czytasz i masz poczucie prawdy i związku z tym, to jesteś członkiem Shaumbry. Jesteś nauczycielem i przewodnikiem ludzi. Pozwól nasieniu boskości wewnątrz siebie zakwitnąć w tej chwili i w czasach, które nadejdą. Nigdy nie jesteś sam, ponieważ masz rodzinę na całym świecie i aniołów wokół siebie.

Ten tekst może być swobodnie rozpowszechniany bez opłat, na zasadzie niekomercyjnej. Prosimy o zawarcie informacji w całości, łącznie z tą notą. Wszystkie inne wykorzystania tekstu muszą być zatwierdzone na piśmie przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado.

© Copyright 2004 Geoffrey Hoppe, P.O. Box 7328, Golden, CO 80403. E-mail to [email protected] All rights reserved.

Tłumaczyła za pomocą translatora Elżbieta Udałowska; [email protected]