Materiały Tobiasza

Seria Nowej Energii

Shoud 5 „Wasza Pasja w Nowej Energii”


Pytania i Odpowiedzi.


13 grudzień 2003


I tak to jest, drodzy przyjaciele, że kontynuujemy kochające i ciepłe energie tego dnia. Wiemy, że dotknęliśmy wielu z was podczas naszej rozmowy, podczas Shoud. Wyzwaliśmy wielu z was. Spowodowaliśmy, że niektórzy z was drapią się po głowie. Zastanawiacie się, jak możecie osiągnąć tę rzecz, to całkowite współczucie, kiedy tylu z was było w przeszłości w misji, w podróży.
Byliście wojownikami aż do tego życia. Musieliście nabrać tej walecznej energii, aby spowodować zmiany. Ale teraz zdejmujecie tą zbroję. Uwalniacie tą waleczną energię, by być w miejscu całkowitego współczucia.

To miejsce współczucia nie jest bez uczuć, radosnego podniecenia, radości. Niektórzy z was myślą, że jeśli puścicie wszystko z tych rzeczy, to nie będziecie nic czuli. Och… drodzy przyjaciele, stwierdzicie, że życie nabiera innego znaczenia, kiedy macie współczucie – współczucie Boga – i pasja Nowej Energii wejdzie do waszego życia. Odkryjecie, że nieśliście tak wiele Starych obciążeń… ciężarów świata… ciężarów tych, których kochacie… ciężarów tych, których nawet nie znacie. Ale niesiecie te ciężary.

Teraz, kiedy przystępujecie do całkowitego współczucia, czy to oznacza, że gubisz swoją wrażliwość, albo twoją umiejętność przejmowania się? Wcale nie! To dosłownie przechodzi na nowy poziom, nowy poziom, gdzie możesz zrozumieć dynamikę, jakie naprawdę energie są zaangażowane emocjonalnie w tę sytuację, a następnie zrozumieć kiedy i jak stosować swoją energię.

Ten cały ciężar schodzi z waszych ramion. To wpłynie na wasze ciało. Wasze ciała poczują się lepiej, lżej bez tych obciążeń. Więc, wszystkie te ciężary odchodzą. I, znajdziecie to – jak to powiedzieć – że będziecie myśleć jaśniej, będziecie bardziej świadomi. Staniecie się bardziej wrażliwi, nie mniej, dochodząc do całkowitego współczucia dla wszystkiego, właśnie jak Bóg, który jest w tym pokoju dzisiaj, współczucia na wiele różnych sposobów. Tą grupę ludzi zwaną Shaumbra, prosimy teraz, by podniosła się do tego poziomu.

Będziemy zadowoleni odpowiadając na wasze pytania, i być może postawimy wam kilka własnych (śmiech publiczności)


PYTANIE OD SHAUMBRA 1: (z Internetu, czytane przez Lindę): Tobiaszu, słuchałem przekazów przez prawie trzy lata i nigdy nie miałem odwagi postawić pytania. Ćwiczyłem i próbowałem przez całe dorosłe życie uciec od losu mojego ojca. Masz jakieś spostrzeżenia na temat moich problemów zdrowotnych? Byłoby lepiej dla mnie mieszkać nad innym poziomem morza?

TOBIASZ: Poniekąd, możesz powiedzieć, że niesiesz nieco rodowodowego ciężaru, coś z rodu. Ale teraz to nie musi mieć na Ciebie wpływu. Byłeś tym bardzo zmartwiony. I, poniekąd, to uruchamia mechanizmy w Twoim ciele, by doprowadzić do procesu zachwiania równowagi.
Jak powiedzieliśmy wcześniej, Twoje ciało wie, jak się odmłodzić i utrzymywać w równowadze. Siadaj z Shaumbra. Siadaj z innym Boskim Człowiekiem. Poproś ich o utrzymanie przestrzeni współczucia dla Ciebie i stworzenie potencjału w Nowej Energii, potencjału, który możesz przyjąć do siebie, pomagając swemu ciału wrócić do równowagi.
Nie, rzeczywiście, nie jesteś ograniczony wcale przez swój rodowód, przez swoją przeszłość! Możesz zaakceptować to, jeśli tak wybierzesz, ale w tym momencie już nie musisz. Przeprowadzanie do innego klimatu, na innej wysokości nie będzie mieć żadnego wpływu na to. To chodzi o pozwolenie swemu ciału na powrót do równowagi. Nie walczyć. Nie wymuszać.

Niektórzy z was, wiemy to, próbujecie robić tą rzecz, gdzie – jak powiedzieć – forsujecie wizualizację swojego zdrowego ciała. Gracie ze sobą. Wasze ciało wie, jak to zrobić. To będzie łatwe, jeśli na to pozwolisz. Dziękuję.


PYTANIE OD SHAUMBRA 2: (kobieta przy mikrofonie): Tobiaszu, miałam plan rzucić swoją pracę i pisać książki dla dzieci, ukierunkowane duchowo. Teraz, nagle, moja praca zmienia się, i prawdopodobnie na moją wymarzoną. Więc wszystko jest przekręcone do góry nogami. Moje pytanie jest… jak stwarzamy przyszłość? Wyraziłam zamiar, wybrałam jedną przyszłość, ale inna, potencjalnie lepsza, stworzyła się obok. Jak to zrobiłam? I, jak to jest połączone z pozwalaniem rzeczom na przychodzenie do nas?

TOBIASZ: Rzeczywiście, ważne jest teraz dla Shaumbry, aby uwolnić wszystkie oczekiwania i poniekąd stare pasje, widzisz. Kiedy puszczasz starą pasję, stare programy i plany, najsilniejszy potencjał może wejść do realizacji w twoim życiu.
Moja kochana, to jest tymczasowa rzecz. To jest coś – jak powiedzieć – ze zmianą twojej sytuacji dotyczącej pracy, która będzie ci dawać okazalsze sposoby albo zasoby, aby ostatecznie wyrażać siebie. Dostrzegasz teraz wyrażanie siebie przez pisanie książek, stwarzając to w taki sposób. Jest inny, gotowy do przybycia potencjał, nie ograniczaj tego.

Co przychodzi do ciebie, jest odpowiednie. Ma to znaczenie i cel. Ograniczacie to ludzkim umysłem. Wiemy, że jest to trudne i wtedy zastanawiacie się, „Jestem twórcą tego, stwarzam to naprawdę?” Stwarzasz to na wibracyjnym poziomie, na Twoim poziomie energii, przyciągając najwyższy potencjał rzeczy. Kiedy robicie to, stojąc za niskim murkiem, w miejscu współczucia dla siebie, możecie zobaczyć, jak dynamika pracuje. Możecie zobaczyć, jak twoja energia przyciąga inne energie.

Należy teraz zwolnić wszystkie oczekiwania i Starą pasję, by pozwolić najokazalszemu wejść do Twojego życia. Czasami Ludzki Plan, który pochodzi z ludzkiego umysłu, jest tak ograniczony w porównaniu do potencjału, który naprawdę może wejść… tak ograniczony. Więc, są jakieś rzeczy, które wchodzą do twojego życia, które wydają się – jak powiedzieć – niezgodne z tym, co zakładał ludzki plan.
Bądź otwarta, ponieważ to, co naprawdę robisz, dzieje się na wyższym poziomie świadomości. Są niektórzy w tym pokoju, uśmiechają się teraz, ponieważ wiedzą, po latach walki, o czym mówimy dokładnie. Bądź bardzo otwarta i przyjmuj z wielką radością, to co robisz. Dziękuję.


PYTANIE OD SHAUMBRA 3: (z Internetu, czytane przez Lindę): Kochany Tobiaszu, zechciałbyś powiedzieć trochę i Michaele Jacksonie? On jest sławą, która dotyka wielu serc, na różne sposoby, zwłaszcza w te dni.

TOBIASZ: Rzeczywiście, my…

LINDA: Och… a po drugie… również tym, kto otwarcie wyraża, że jest Bogiem. Rodzaj męski i żeński, pozornie wielka kwestia również. Proszę, objaśnij więcej. Dziękuję.

TOBIASZ: Rzeczywiście, ci, którzy wchodzą, którzy poniekąd, dają siebie w ofierze – w tym przypadku ten kochany jeden, znany jako Michael, który rzeczywiście przenosi energię Michała – energetycznie osiągnął wysoki status, wielki status, wywołując problemy z powodu tej pozycji. Oni zarzucają mu takie rzeczy, jak wykorzystywanie nieletnich dzieci, chociaż nie byli bezpośrednio zaangażowani… bezprawnie oskarżają, możecie powiedzieć, że szczególnie w tym przypadku.
Ale, ta dusza zgodziła się zrobić to, by zwrócić uwagę na problem, na nadużycia, jakie mają miejsce. On również celebruje życie na swój własny sposób, przez integracje męskiej i żeńskiej energii, pozwalając sobie to wyrazić. On sam jest obładowany teraz skierowaną na niego energią krytyki. To było kierowane na niego nie po raz pierwszy. To wywołuje starty w jego zdrowiu, osłabia jego siły życiowe. Ale, on ma wielu aniołów z naszej strony, z rodziny Michała, pracujących z nim.
To była jego pasja wejść do świata, by zwrócić uwagę na brak równowagi. W waszej niedawnej historii jest również inny, kto wszedł, by zwrócić uwagę na znaczenie DNA. Tak, drodzy przyjaciele, kiedy dochodzicie do miejsca współczucia, wydostajecie się z osądzania. Rozumiecie, co naprawdę zdarza się, kiedy te kochane dusze przynoszą oświecenie Ziemi. Dziękuję.


PYTANIE OD SHAUMBRA 4: (kobieta przy mikrofonie): Cześć Tobiaszu, dużo czasu minęło. Moje pytanie jest o związkach. Jak one będą wyglądały w doświadczaniu radości Nowej Energii? I również, jakie są możliwości w tym obszarze.

TOBIASZ: Rzeczywiście, moglibyśmy pisać książki na ten temat. Możecie napisać książki na temat związków. One będą zmieniać się drastycznie. Stare związki opierały się na dwóch istotach, spotykających się razem dla wspólnej satysfakcji, dwie połówki spotykające się, by stworzyć coś kompletnego. Opierały się na archetypowej energii męskiej i żeńskiej, pragnącej połączyć się razem.
Więc, wielu z was wyszło z tych niekompletnych związków, ponieważ nie było już dla was odpowiednie bawić się w tej piaskownicy. Więc, jesteście w tym czasie bez żadnych związków, naprawdę czekając na utrzymującego się w równowadze partnera. Teraz, patrząc w poprzek globu na ludzkość - jak powiedzieć – nie ma tam za wiele do wyboru teraz (śmiech publiczności). Niewielka jest liczba tych, którzy postanowili wejść do Nowej Energii.

Jednakże, nie musisz ograniczać się do tego. Jest tam wiele kochanych i cudownych dusz, które będą rozumieć energetycznie, że oni nie mają was dopełniać ani wy ich.
Związki Nowej Energii będą opierać się na totalnym i bezgranicznym zaufaniu. Możesz wyobrazić sobie totalny szacunek i współczucie? One będą opierać się na wzajemnym poszanowaniu, zachęcaniu się do wzrastania, nawet jeśli to będzie oznaczać, że od czasu do czasu będziecie osobno.

Związki Nowej Energii nie będą wymagać aktu małżeńskiego, który jak widzieliście dawniej, energetycznie i prawnie łączył ludzi. One będą oparte na codziennej, prawdziwej miłości i prawdziwym poszanowaniu.
Związki w Nowej Energii będą oparte na doświadczaniu seksu zupełnie nowego rodzaju, takiego, który jest spełniony i satysfakcjonujący dla obojga, takiego, który jest dzieleniem się energią, a nie okradaniem z niej. Związki Nowej Energii będą - jak by to powiedzieć - odbywały się fizycznie, ale kochankowie będą połączeni energetycznie w zupełnie nowy sposób.

W Nowej unii dwojga ludzi – czy to mężczyzny i kobiety, czy kobiety i kobiety, czy mężczyzny i mężczyzny – to przyniesie zupełnie nowy typ anioła biegacza energii do ich związku. Ponieważ oni pracują tak blisko razem, to pozwoli bardziej z naszej strony ułatwić pasję Nowej Energii.

Dla ciebie… zatrzymaj się i patrz… podróż się skończyła. Zrozum, że to jest po pierwsze o rozwijaniu związku z sobą. To jest najświętsza i najważniejsza sprawa – rozwinąć współczucie dla siebie. I wtedy otworzyć się na prawdopodobieństwa i możliwości – jak to powiedzieć – to może być ktoś dużo młodszy, kto wejdzie do twojego życia (śmiech publiczności), ponieważ oni niosą inny zestaw – jak powiedzieć – atrybutów energetycznych, które będą bardziej zgodne z twoimi. Tak więc, trzymaj oczy szeroko otwarte.


PYTANIE OD SHAUMBRA 5: (z Internetu, czytane przez Lindę): Tobiaszu, miałbyś coś przeciwko omówieniu grypy o tej porze roku, i dlaczego tak mocno uderza to w dzieci? Co więcej, powiedz o pandemii, na którą czekają specjaliści od grypy?

TOBIASZ: Rzeczywiście… rzeczywiście… ta grypa, w pewnym sensie, jest zaprojektowana jako oczyszczenie, oczyszczający proces. Przebiega przez całą populację, by pomóc uwalniać Starą Energię. Kiedy chorujesz na grypę, uwalniasz tak wiele. Pozwalaj swojemu ciału przejść przez ten cykl, który jest tak potrzebny.
Niektórzy z was próbują walczyć z grypą. Myślicie, że jest to oznaka słabości mieć grypę. Drodzy przyjaciele, to jest jeden z najszybszych i najlepszych sposobów, by oczyścić wasze ciało i umysł. Nie walczcie z tym, poświęćcie sobie czas, kiedy to macie.
Podczas wszystkich zmian energetycznych, jakie zachodzą na Ziemi teraz, zobaczycie wiele częściej grypy i jej objawy. Zobaczycie, że są podejmowane wysiłki, na uodporniające szczepionki. To się nasili. Tak, będą jacyś młodzi i starzy, którzy stracą życie z tego powodu. Ale, co więcej, miejcie współczucie dla podróży, którą wybrali.

Kiedy do twojego ciała – jeśli, do twojego ciała – wpłynie ta infekcja, miej współczucie dla siebie. Nie próbuj zatrzymywać przez zaprzeczanie… nie próbuj mówić, „och, właśnie gorzej się czuję dzisiaj”, tylko pozwól swojemu ciału przejść przez ten proces. Co więcej, ono zrozumie, jak zrównoważyć to ponownie.
Również zrozumcie… przychodzicie do punktu, w którym po prostu nie będziecie już potrzebować tego typu oczyszczania energetycznego. Ponieważ jesteś w nowej Energii, znajdziesz inne sposoby na uwalnianie rzeczy, które już wam nie służą. Będziecie mogli robić to poprzez ćwiczenie.
Również dowiecie się –jak powiedzieć – Cauldre chce nas zatrzymać (nieco śmiechu), ale w tym punkcie… znajdziecie to przez wasz system trawienny, przez wasze jelita, że możecie czyścić to bardzo szybko, bardzo szybko. I nie będziecie musieli przyjmować choroby. Wasz własny system pokarmowy, i system oczyszczający są zaprojektowane do uwalniania Starej Energii. Więc, słuchajcie swojego ciała, Ono potrzebuje czasami pewnych typów włóknistych materiałów, aby ułatwić usuwanie.
W bezpośredniej odpowiedzi na pytanie, te grypy staną się intensywniejsze przez następne trzy, cztery lata.


PYTANIE OD SHAUMBRA 6: (kobieta przy mikrofonie): Witaj Tobiaszu. Myślę, że prawdopodobnie pracowałeś nad tym, ale myślisz, że kiedykolwiek będziesz mógł zmusić Geoffa, by otworzył oczy, by mógł nas widzieć podczas Shoudu? I, czy chciałbyś mnie o coś zapytać?

TOBIASZ: Cauldre i ja, mówiliśmy o tym ostatnio podczas długiej podróży samolotem. Kocham latać samolotami! (nieco śmiechu). I gdybym był w ludzkiej formie teraz, prawdopodobnie byłbym pilotem. Uwielbiam latać… i to jest dobry czas na rozmowy z Cauldrem, ponieważ on znajduje się w potrzasku (więcej śmiechu), i, to jest zabawne, że pytasz o to, ponieważ postawiłem to samo pytanie do niego. „kiedy otworzysz oczy? Kiedy pozwolisz nam chodzić dookoła?”. I myślimy, że będziemy musieli z nim nad tym popracować. Przećwiczymy to z nim na boku. Ale, ten dzień nadejdzie niedługo. On wie o tym. My wiemy.
I, o co chcielibyśmy Cię spytać… stojąc tu, w tym momencie…co jest największym darem, który dałabyś sobie?

SHAUMBRA 6: Myślę, by kochać siebie więcej.

TOBIAS: To jest dobry dar. Więc…zgoda.


PYTANIE OD SHAUMBRA 7: (z Internetu, czytane przez Lindę): Było wiele zmian dla mnie od czasu Konferencji Nowej Energii. Wzięłam rozwód i chciałabym wiedzieć, jak mogę w to wejść ze świadomością Nowej Energii, z nienaruszoną integracją, i nie pogubić się w tym wszystkim. Dziękuję (nieco śmiechu).

TOBIASZ: Rzeczywiście, po pierwsze uwolnić wszystkie programy i oczekiwania z tym związane… mieć całkowite współczucie dla tego, kto był partnerem… i zrozumieć, że to jest czas. Będziecie widzieć się ponownie po naszej stronie. Nawet możecie mieć przygodę tu, albo wrócić tam, na Ziemię. Ale, rozstanie jest tylko tymczasowe dla każdego z was.
Zrozum energetycznie, że możesz uwolnić wszystkie więzi, które macie z sobą. I, możesz pozwolić temu odejść. I, zrozum, że jak to zrobisz, nie utrzymuj tej energii, że stracisz ostatnią koszulę, ponieważ wtedy na pewno to się zdarzy. Niech to odejdzie, i zrozum w swojej własnej Nowej Energii, w swoim własnym życiu, które będziesz stwarzać, że przyniesiesz sobie dużo więcej obfitości, niż to, co masz tam obecnie. Więc pozwól, by to nie było żadnym problemem.
Po prostu zwalniaj z miłością, miej całkowite współczucie dla niego. Rany zagoją się w was bardzo szybko. Dziękujemy i rozumiemy, że pozwoliłaś sobie zrobić ten proces tutaj. I widzimy, że niedługo to uspokoi się w Tobie. Cauldre mówi, „zdefiniuj niedługo”. My mówimy… marzec/kwiecień, w tym czasie. Dziękuję.


PYTANIE OD SHAUMBRA 8: (mężczyzna przy mikrofonie): Tobiaszu, dziękuję ci bardzo za bycie w moim życiu i za ponowne wprowadzenie mnie do czekolady (nieco śmiechu). Przez długi czas grałem w grę, że ja nie mogę jeść tego. I, kiedy ponownie doświadczyłem tego, stwierdzam, że to jest cudowne doświadczenie. Naprawdę nie mam pytań, ponieważ w tym roku otrzymałem ogromną ilość natchnienia, co chcę robić. Uznaję to za swój ludzki plan. I, zrobię krok… będę pisać książki… i mam wizję robienia seminariów… i tak dalej. I już prawie jestem w tym miejscu, czasowo zostając z rodzicami, pomagając im w zdrowotnym uwalnianiu. I, zrobię co w mojej mocy, by być pełnym współczucia wobec nich, akceptacji i szacunku. Są czasy, jednakże, kiedy energia, Stara Energia ich środowiska dusi mnie. I tak naprawdę o co pytam, to o szerszą perspektywę. Mam tą wielką wizję, prawie jestem w tej sytuacji. I właśnie chcę dostać od Ciebie szerszą wizję, gdzie naprawdę pójść dalej.

TOBIASZ: Rzeczywiście, jest tu wiele poziomów, wiele kwestii tu zawartych. Jedna kwestia dotyczy pasji… oczekiwań… życzeń. To naprawdę jest o następujących rzeczach, które chcesz czynić, ale zostawiasz otwarte inne rzeczy, do których wchodzisz. Czasami Ty – i inni Shaumbra – nosicie końskie klapki na oczach - nie widzicie innych potencjałów, które wchodzą. Rzeczywiście, uważacie to za bardzo ważną i radosną ekspresję… czy to książki… czy warsztaty… czy przez prowadzenie grup… prowadzenie i przewodzenie grupom…te sposoby ekspresji, które mogą podchodzić do was.
Rzeczywiście, wszystko to jest w pewnym sensie duszone, z powodu Twojego wyboru, by być dostępnym dla tych, których kochasz, bycie ich stróżem.
Jak powiedzieć – to jest całkowicie Twój wybór, jak mieć do czynienia z tamtą energią, w której oni są. Możesz tam być i rozciągać opiekę nad nimi i kochać ich, bez przyjmowania na siebie ich ciężarów. I, to jest trudne do zrobienia. Masz rację w sednie rzeczy. Jesteś tam, gdzie oni uważają to za prościutkie energetycznie, zmusić Cię do niesienia za nich ich ciężarów. Ale zrozum, że posiadanie współczucia i miłości nie oznacza potrzeby niesienia tych problemów.
Podczas kiedy wciąż zostajesz utknięty w tej sytuacji z nimi, będziesz potrzebował spędzić czas samemu, którego nie masz teraz niemal wcale… gdzieś daleko – jak powiedzieć – na wakacjach, gdzie inni przyjdą zastąpić ciebie. Jeśli po prostu to uznasz, ten zasób stanie się dostępny. Ale, potrzebujesz tego czasu dla siebie.

Poniekąd używasz tej sytuacji ze swoimi rodzicami, jako drogi do – jak powiedzieć – aby nie stanąć w pełni przed swoimi możliwościami tworzenia. Kiedy pozwolisz zmianom mieć miejsce, znajdziesz swoje środowisko, Twoi kochani również zmienią się bardzo szybko. My – jak powiedzieć – jesteśmy tu nieco tajemniczy, ale celowo. Z Twoją własną pracą pozwalaj energii płynąć na bieżąco.

Prosty przykład, który podałeś o czekoladzie, jest tak samo mówieniem do wszystkich. Żartujemy z czekolady, nie tylko dlatego, że jest smaczna, lecz także dlatego, ze jest w niej słodycz. Ludzie, Shaumbra w szczególności, żywią awersję do wnoszenia słodyczy do swego życia. Oni myślą, że nie mogą, bo będą tyć od tego. Oni nie mogą, ponieważ to szkodzi. Oni nie mogą, ponieważ wywoła to brak równowagi w poziomie ich cukru.

Kontynuujemy promowanie tego, ponieważ mówimy, „Wprowadź słodycz do swojego życia”, więc to jest metafora, dla waszego własnego życia teraz. Pozwoliłeś sobie przynieść tą czekoladę teraz, pozwoliłeś słodkości wejść do wszystkich aspektów Twojego życia. Stwierdzisz, że zajdą wielkie zmiany. I, zanim Cauldre spyta nas, co oznacza szybko (nieco śmiechu), zdefiniujemy to w punkcie w środku lata. Zobaczysz znaczne zmiany w swoim całkowitym środowisku i również w swojej pasji. To jest coś, co Ty tam umieściłeś, nie my.
Również, honorujemy Cię, że jest tyle energii powiązanych z Twoim imieniem, również z Tobą. Dobrze byłoby odczytać więcej z tego naszego przyjaciela, apostoła Pawła, dla Ciebie również, dlaczego wybrałeś dla siebie to imię.

SHAUMBRA 8: Dziękuję.

TOBIAS: Rzeczywiście.


PYTANIE OD SHAUMBRA 9: (z Internetu, czytane przez Lindę): Ja zdaję się łączyć dużo gniewu i smutku ostatnio, który nie wydaje się mieć odniesienia do mojego życia. Ale łatwo to uwalniam, jakby to przechodziło przeze mnie. Jest to moją własną, pozostałą energią, czy jest to energia innych przechodzących dookoła?

TOBIASZ: To są rzeczywiście obie. I, ponieważ rozwijasz ten cały atrybut współczucia, zaczniesz rozumieć, co jest Twoje, a co ich. To jest uwalnianie gniewu, który przechodzi przez Ciebie. Ale również –mając całkowite współczucie – czujesz to cały czas u innych. Ale nauczyłaś się pozwalać temu przepłynąć całkowicie. Nauczyłaś się odbierać informacje o tym, rozumieć energetyczne implikacje, a przez to pozwalasz temu płynąć, bez zatrzymywania tego. Dziękuję.

Linda: Ostatnie pytanie, przypominam.

PYTANIE OD SHAUMBRA 10: (kobieta przy mikrofonie): Tobiaszu, o co chciałbyś mnie spytać?

TOBIASZ: Co jest najważniejszą rzeczą w twoim życiu teraz?

SHAUMBRA 10: Opowiadać historie.

TOBIASZ: Niby dlaczego?

SHAUMBRA 10: Uwielbiam to robić.

TOBIASZ: I, jak widzisz to – jak powiedzieć – spełniające twoją własną pasję?
SHAUMBRA 10: Nie jestem pewna. Jestem bardzo zakręcona teraz. Pytam się, czy nie muszę zawiesić robienia co robię, aby popłynąć na szerokie wody, jeśli pozwolisz.

TOBIASZ: Co chciałabyś robić teraz?

SHAUMBRA 10: (śmiejąc się) Chciałabym dobrego snu!

TOBIASZ: Rzeczywiście, tak jak Linda i Cauldre (więcej śmiechu)

SHAUMBRA 10: Nie, chcę dobrego snu w domu. Czuję się jak wędrowiec. I, chciałabym zapuścić korzenie w Denver. Ale czuję pociągnięcie. Czuję przyciąganie do Los Angeles. Czuję przyciąganie do Australii. Czuję przyciąganie do innych miejsc, gdzie mogę opowiadać ludziom historię ludzkiego Ducha, że to dotrze do szerszych kręgów odbiorców. Teraz opowiadam historie chipsom.

TOBIASZ: Rzeczywiście, i przez te historie świadomość zostaje zmieniona. To przez te historie potencjał Nowej Energii został przyniesiony ludziom. I, taka jest dynamika tej drogi. Jak to powiedzieć – historie mają na ludzi większy wpływ niż dokładne określenia.
Czujesz siebie pociąganą na tyle różnych dróg, ponieważ jest tak wiele innych spraw… jest tak wiele innych obszarów wzywających ciebie. Twoja pasja… twoja radość…to co czujesz jest ważne… to opowiada historię tkania, tkania twojej mądrości, tkania mądrości Shaumbry.
Więc, opowiadaj. (SHAUMBRA 10 śmieje się a z nią publiczność) Więc bajaj tu, w Karmazynowym Kręgu. Opowiadaj on-line. Opowiadaj w książkach. Otwórz się na to. Jesteś pociągana do tego przez siebie, nie przez nas. To powołanie, które masz, aby naprawdę sobie pozwolić na tą pracę w Nowej Energii. Dziękujemy.

SHAUMBRA 10: Dziękuję.


Z tym, drodzy przyjaciele, moglibyśmy kontynuować to całe wieki, ale Cauldre całkowicie zaschło w gardle. Więc, zgromadzimy energię tego dnia, energię, do której możecie wrócić kiedyś. To nie wyjedzie. Możecie ponownie odwiedzać to podczas okresu wakacyjnego, w następnych miesiącach a może i latach.
Możecie odczytywać ten przekaz. Możecie słuchać tego i możecie odczuwać tą samą energię. Po prostu możecie pozwalać sobie wrócić tu, do tej przestrzeni i napełniać się tą energią… energią dnia, kiedy Bóg wszedł jako gość.

Rzeczywiście, Cauldre pyta nas, dlaczego nie wszedł Yeshua dziś, tak blisko dnia jego urodzin. Po pierwsze, to nie jest blisko jego urodzin (nieco śmiechu)…całkiem sztuczna data. I, po drugie, był wcześniej umówiony z kościołem (więcej śmiechu), oni lubią wzywać go o tej porze. Rzeczywiście, dokuczamy teraz… kosmiczny humor. Więc wielu z was czuło dzisiaj, że energia Yeshua jest tu.

Możecie wracać do tej energii w jakimkolwiek czasie… z powrotem do tego miejsca… z powrotem do tego dnia, kiedy mówiliśmy o Nowej pasji, która przybywa…utrzymywanej w równowadze przez totalne współczucie, będąc w miejscu całkowitego współczucia… uwalniającego od wszystkich tych starych ciężarów, które nieśliście za resztę świata.

Najskuteczniejszym lekarzem… albo pielęgniarką… albo uzdrowicielem… doradcą…przewodnikiem… albo nauczycielem jest ten, który jest totalnie współczujący.
Kogo chcielibyście wybrać dla siebie – uzdrowiciela, doradcę pełnego współczucia, czy tego kto ma wciąż własne programy, próbującego leczyć własnymi sposobami, a nie w sposób Nowej Energii?

Drodzy przyjaciele, kochamy was wszystkich tak mocno.

I tak to jest!

--------------------------------------------------------------------------

Tobiasz z Karmazynowej Rady (the Crimson Council) jest prezentowany przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado. Historia Tobiasza, z biblijnej Księgi Tobiasza, jest dostępna na witrynie www.crimsoncircle.com. Materiały Tobiasza są oferowane bezpłatnie od sierpnia 1999, momentu kiedy jak powiedział Tobiasz ludzkość przekroczyła potencjał destrukcji i wkroczyła w Nową Energię.

The Crimson Circle jest światową siecią ludzkich aniołów, którzy są pierwszymi przechodzącymi w Nową Energię. Kiedy doświadczają radości i wyzwań statusu wstępujących, pomagają innym ludziom w ich podróży poprzez dzielenie się, troskę i przewodnictwo. Ponad 40,000 ludzi odwiedza witrynę Crimson Circle każdego miesiąca ,aby przeczytać ostatnie materiały i dyskutować o swoich doświadczeniach.

The Crimson Circle spotyka się co miesiąc w Denver, Colorado, gdzie Tobiasz prezentuje ostanie informacje poprzez Geoffrey’a Hoppe. Tobiasz twierdzi, że on i inni z niebiańskiego Crimson Council  channelują w zasadzie ludzi. Według Tobiasza, czytają oni nasze energie  i przekazują naszą własną informację z powrotem do nas, abyśmy mogli zobaczyć to z zewnątrz, podczas gdy doświadczamy tego wewnątrz. Zebrania Crimson Circle są otwarte dla wszystkich, ale wymagane są RSVP. Nie trzeba do niczego wstępować ani wnosić jakichś opłat. The Crimson Circle czerpie swój dostatek poprzez otwartą miłość i dary Shaumbry z całego świata.

Najwyższym celem  Crimson Circle jest służba w charakterze ludzkich przewodników i nauczycieli tym, którzy idą ścieżką wewnętrznego duchowego przebudzenia. Nie jest to misja ewangelizacyjna. Raczej, wewnętrzne światło doprowadzi ludzi do progu waszych domów po wasze współczucie i troskę. Będziecie wiedzieli co robić i czego nauczać w tej właśnie chwili, kiedy unikalna i cenna istota ludzka, która zamierza wyruszyć w podróż Mostem Mieczy, przyjdzie do was.

Jeśli to czytasz i masz poczucie prawdy i związku z tym, to jesteś członkiem Shaumbry. Jesteś nauczycielem i przewodnikiem ludzi. Pozwól nasieniu boskości wewnątrz siebie zakwitnąć w tej chwili i w czasach, które nadejdą. Nigdy nie jesteś sam, ponieważ masz rodzinę na całym świecie i aniołów wokół siebie.

Ten tekst może być swobodnie rozpowszechniany bez opłat, na zasadzie niekomercyjnej. Prosimy o zawarcie informacji w całości, łącznie z tą notą. Wszystkie inne wykorzystania tekstu muszą być zatwierdzone na piśmie przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado.

© Copyright 2003 Geoffrey Hoppe, P.O. Box 7328, Golden, CO 80403. E-mail to [email protected] All rights reserved.

Tłumaczyła za pomocą translatora Elżbieta Udałowska; [email protected]