Materiały Tobiasza

Seria Nowej Energii

Shoud 4 „Kiedy Boski Plan spotyka się z Ludzkim Planem”


Pytania i Odpowiedzi

1 listopad 2003


I tak to jest, kochana Shaumbra, że uwolniliśmy dużo energii tego dnia, energii, które były bardzo głębokie w was, głębokie w tobie, głębokie w ludzkości w ogólności, równie głębokie w nas. I kreowaliście z rozmachem robiąc to uwalnianie, z pomocą Rafaela ruszać się poza to, puszczać to.
To całe pojęcie Gwiazdy Dawida – dwóch oddzielnych trójkątów, ale już częściowo pokrywających się – przedstawia jedną z niesionych, podstawowych ran. To jest również interesujące, że niektórzy z was już to znaleźli. To jest również interesujące, że to jest symbol „dzieci Izraela”, ziemi, po której chodziłem. Tak, możecie wyobrazić sobie teraz, że tego dnia, za tydzień… możecie sobie wyobrazić potencjał uzdrowienia w tym kraju… dla uzdrowienia żydowskiej rasy?

Wiecie, przyszło z wizytą tak wielu innych – Palestyńczycy… Jordańczycy… Syryjczycy… cały ten rejon – do pomocy w odgrywaniu, w pomaganiu im – jak to powiedzieć – przedostawania się przez niektóre z ich starych, starych, starożytnych karm z wcześniejszych czasów, nim kiedykolwiek przyszliście na Ziemię. I, oni wyciągają to na światło dzienne – oddzielenie, symbol oddzielenia, symbol rany – oni kładą to tam. To jest również czas dla nich, leczyć te rany. Z powodu moich wielu żyć z tą duchową rodziną Izraela, będę pracował tam w przyszłym tygodniu, aby ułatwić ten proces uzdrowienia.

Ale, dla tych Shaumbra, którzy są w tej Ziemi Izraela i wśród sąsiadów otaczających tą ziemię, to jest czas dla realizacji uzdrowienia. To jest czas pobratać gwiazdę Dawida, która początkowo miała kształt diamentu – czterech punktów – przywracać to razem w tej Nowej Energii czterech. To jest czas przywracać to razem, przez wszystkich was – również w waszych własnych życiach – przywracać połączenie tych dwu, jak powiedzieliśmy, energii męskiej i żeńskiej, światło i ciemność, Bóg i człowiek… przywrócić to wszystko razem.

Jedną z rzeczy, które zauważycie następnie w waszym życiu, będzie stałe przypomnienie o diamencie. Tak, niektórzy z was bardzo to lubią! (nieco śmiechu). Właśnie kiedy widzicie następujące numery w ostatnich latach – 11:11, 12:12, wszystkie takie liczby – zaczniecie widzieć wchodzący cały wzór diamentu, tak cenny… tak czysty…tak twardy… ale w całości zintegrowany, w całości zintegrowany. Zobaczycie, jak ten symbol diamentu będzie wam się w kółko pokazywał, czy to w znaku ogłoszenia, czy to waszym życiu, jako stała pamiątka do połączenie razem wszystkich części.

To również otwiera wejście, cudowne energetyczne wejście, dla tych, których nazwalibyście „kryształowe dzieci”, co my lubimy nazywać „brylantowe dzieci”, które wchodzą zintegrowane. One wchodzą ze zjednoczoną męskością i żeńskością, boskością i człowieczeństwem. Zaczniecie widzieć to, szczególnie w przyszłym tygodniu, jak świadomość Shaumbra, świadomość ludzi na całym świecie wykorzystuje tą wspaniałą okazję. Widzicie…to wy stworzyliście tą okazję. Ale teraz, co z tym zrobicie?

Z tym będziemy zadowoleni odpowiadając na wasze pytania.


PYTANIE OD SHAUMBRA 1 : (kobieta przy mikrofonie): Tak, Tobiaszu, ja chciałabym prosić o dwa pytania. Pierwsze – jak ci powiedziałam, jestem na 7 piętrze mojej budowy. Ja znajduję tam siebie stojącą na dachu, podczas pełni księżyca, skandującą coś z mojego splotu słonecznego, męskim głosem, z rękami uniesionymi do góry. I, naprawdę chciałabym to zrozumieć. I, co więcej, po ostatnim przekazie, pytałam o dziecko, autystycznego chłopca, który ma teraz wyprowadzać się z tego budynku. Jest jakakolwiek możliwa pomoc dla niego… tego dziecka… w życiu tego dziecka w jakiś sposób?

TOBIASZ: Ta pozycja na dachu i wycie do księżyca (śmiech publiczności)… i to skandowanie, które robisz… to jest twoja intuicyjna natura, twoja kobieca natura, prosząca energię męską o ponowne połączenie. To jest całkiem proste, zwłaszcza przy pełni, kiedy energie i równowaga męskości i żeńskości są tak mocne. Jest w tym cała ta wiedza – jak to powiedzieć – o energii pełni, i co to wywołuje. Ale, to wywołuje najpotężniejszy taniec męskości i żeńskości. Więc, podnosisz swe ręce w akceptacji. Skandujesz męskim głosem, męskim językiem, pozwalając temu na wejście do swego istnienia. To jest cudowne. Jesteś honorowana za to. Niektórzy z Twoich sąsiadów myślą, że jesteś trochę szczególna (nieco śmiechu), ale my rozumiemy.

A następnie Twój serdeczny przyjaciel – jak to powiedzieć – próbujesz to planować na zewnątrz. Najlepszą rzeczą jest zrozumieć, że jest to bardzo naturalny, cudowny proces. Bądź otwarta na to. Ale, nie próbuj tego planować ani wymuszać. To jest w Twoim życiu z ważnej przyczyny, tak, kochana. I chociaż wasze drogi mogą się rozejść na jakiś czas, jest energia, którą jesteście połączeni, oparta na wielkiej miłości, wielkim zaufaniu do siebie. I nawet kiedy nie jesteście fizycznie razem, Duch tam jest. Więc bądź otwarta na to. Obejmuj to i akceptuj, obejmuj i akceptuj twoją męską energie. I, w tym jest cudowna wskazówka dla Ciebie.


PYTANIE OD SHAUMBRA 2: ( z Internetu, czytane przez Lindę): Witaj Tobiaszu, jak się masz? Czy mogę coś zrobić pomocnego, właśnie to chciałabym wiedzieć. Cała jestem uchem (śmiech publiczności).

TOBIASZ: Pomagasz już wszystkim, sobie i całej Shumbra. Stajemy się zapłakani po naszej stronie zasłony, gdy patrzymy na Ciebie… gdy widzimy niewiarygodną pracę, którą zrobiłaś… kiedy widzimy, że wciąż nie rozumiesz kim jesteś. Nie pozwalasz sobie zobaczyć kim jesteś – jedną z najwyższych, największych aniołów w uniwersum… którzy pomogli tworzyć kod Zakonu Arc… a następnie schowali klucz do własnej kieszeni i poszli na Ziemię… cały czas myśląc, wiedząc, podczas gdy tworzyłaś kod Arc… myśląc, że będą inni, którzy będą chcieli przejść.
Ale gdy nadszedł czas, wiedziałaś, że podróż będzie zbyt trudna. Wiedziałaś, że poniekąd poświęcisz się i podejdziesz do Ziemi. Mówiłaś innym, którzy się ofiarowali, „Pozwólcie mi iść pierwszej. Pozwólcie przetrzeć szlak. Pozwólcie przedostać się przez trudności, prawdziwe uczucie oddzielenia, nie tylko od Ducha, ale od duchowej rodziny”. Przez cały czas ten kod Arc, który był stworzony… by inni pomyśleli, że będą pierwsi. Ale wiedziałaś, że zamierzasz pójść pierwsza, w służbie dla wszystkich.

Więc co robisz? Coś wyjątkowego dla całego wszechświata, dla Ducha. I, musimy tu dodać ten punkt.
Kochana Shaumbra, już wiecie to, to już zdarza się w każdym razie. Naprawdę jest. Wzniesienie, w którym jesteście… przejście do Nowej Energii. Przybycie Nowej Energii do waszego życia…. Bóg integrujący się z człowiekiem… To wszystko się zdarzyło. Nie ma co do tego wątpliwości.
To nie jest coś, czym masz manipulować albo wywoływać zdarzenia. Nie ma nic, co musisz robić, żadnych ceremonii, czy wykonywania praktyk. Nie musisz tego forsować. To jest tak święta i błogosławiona rzecz. To chce wejść do Twojego życia. Czasami to musi usiąść w tle, czekając na Ciebie, aż przebrniesz przez wszystkie Ludzkie Plany, aż pozwolisz połączyć się z Boskim Planem. Możesz połączyć teraz Ludzki i Boski Plan, tak, to może się zdarzyć… ponieważ to jest dostępne teraz. To jest właśnie sprawa, jak trudne zrobisz to dla siebie? Dziękuję.


PYTANIE OD SHAUMBRA 3: ( kobieta przy mikrofonie): Dziękuję, Tobiaszu. Moje pytanie jest o honorze, w momencie Teraz. Powiedziałbyś coś na temat odwagi?

TOBIASZ: Nie muszę rozmawiać o odwadze z Tobą wcale, wcale, energia w Twoich słowach zawiera tony, tony odwagi. Każdy, kto słucha tego… kto jest tutaj… kto czyta to… potrzebuje odwagi, by to robić. To wymaga odwagi, by tu być. To wymaga odwagi, by zadać pytanie o odwagę.
Są wspaniałe energie anielskie po naszej stronie, które wspierają to, co nazywacie odwagą… która jest naprawdę zrozumieniem… które naprawdę pozwala sobie wejść na najgłębsze, i na najwyższe, i na najszersze poziomy waszej podróży. Czasami nie rozumiecie dlaczego. Ale, zbieracie tą rzecz zwaną odwagą i to pomaga wam pójść w głębię rozumienia.

Rozumienie wyklucza cały strach. Rozumienie daje siłę. Tak a propos, oddychanie uwalnia to wszystko, jak wiecie. Odwaga pozwala sobie przypominać o prawdziwym powodzie, dla którego tu jesteś. Może nie będziesz słyszeć tych słów w swojej głowie. Może nie będzie zdolna do – jak to powiedzieć – skonstruowania tego tak, że umysł będzie zadowolony. Ale, jest inna Twoja część, która mówi, „Ja wiem, dlaczego muszę iść dalej”. Teraz podnieśliśmy – jak to powiedzieć – interesującą rozterkę dla wszystkich was dzisiaj.

Podróż tu się kończy. Podróż nie kończy się tam… Już więcej nie ma powodu, dla którego musicie przekonywać się, że trzeba zejść dalej w dół drogi, stwarzając ten ludzki plan lekcji… nie musicie przekonywać się, by nieść te ciężary. Podróż tu się kończy.
Więc teraz co? Co zrobicie teraz? Nie oczekujemy odpowiedzi natychmiast. Chcemy, byście wchłonęli to. Chcemy, byście czuli to przez następne sześć tygodni. Wrócimy do rozmowy o tym. Ale, podróż kończy się teraz. Teraz co? Co teraz?... interesująca dyskusja dla waszego forum na waszej witrynie internetowej.
Dziękuję za odwagę do postawienia tego pytania, które tak wielu Shaumbra miało.


PYTANIE OD SHAUMBRA 4: ( z Internetu, czytane przez Lindę): Tobiaszu, powiedziałeś, że siedem pieczęci wiąże się z siedmioma czakrami. Mógłbyś to bardziej objaśnić? Na przykład jak piąta pieczęć cierpienia łączy się z czakrą gardła… i czy to robi?

TOBIASZ: Odnosimy się do ostatniego Shoudu, który razem robiliśmy – zatrzymujemy próbę obmyślania tego (nieco śmiechu). Wiemy, że chcesz więcej szczegółów. Wiemy, że chcesz tego wszystkiego, te umysłowe sprawy, ponieważ to sprawia, że czujesz się bardziej komfortowo, że to pomaga Ci bardziej ufać.
Nie chcemy tu dużej dyskusji o czakrach, ponieważ powiedzieliśmy wcześniej przed laty, że wasze czakry naprawdę łączą się w jedną. One łączą się ponownie, więc nie ma oddzielenia. Są pewne energetyczne atrybuty tu – jak to powiedzieć – utknięte tam. Ale chcemy, byście je zebrali zgodnie razem.
My – jak to powiedzieć – odpowiedzieliśmy na to w Shoudzie o Siedmiu Pieczęciach. Specjalnie, w trakcie tego shoudu, telepatycznie nadeszło pytanie od kogoś słuchającego on-line, „czy to odnosi się do czakr?”, tak, odpowiedzieliśmy. Ale nie masz przedstawiać tego w formie wykresu, jak to wszystko działa.
Pozwalajcie pieczęciom zostać otwartym, tak więc tam już nie ma siedmiu pieczęci. Jest teraz jedność wszystkich, wraz z rozumieniem Jaźni, rozumieniem transformacji… i finału pozwalającego wiedzieć, że Jesteś Bogiem Także. Pozwalajcie swoim siedmiu czakrom współdziałać zgodnie jak jedna czakra, jak jedna czakra.

Dzielicie na części swoje ciało. Kolejny raz, masz te małe kolory i światła obracające się wewnątrz waszego ciała. I, musimy potrząsać głowami. Trzepiemy się w czoła, ponieważ naprawdę nie rozumiecie, dlaczego kręcicie czakrami. Czytacie o tym gdzieś, i mówią wam, teraz będziemy obracać twoją czwartą czakrą, właśnie kręcisz w górę dużo czegoś w tym samym czasie.
Zrozum teraz, że połączyć w jedno… że twoje ciało staje się męskie i żeńskie… jasne i ciemne. Pozwól to wszystko połączyć razem. I – jak to powiedzieć – nie musisz mieć wielkiego intelektualnego zrozumienia tego.
I najbardziej, odpowiedź przyjdzie do Ciebie zanim postawisz pytanie. To podejdzie do ciebie i będziesz mieć „Ah” rozumiejąc, jak to wszystko jest rozwiązane. To nie przychodzi przez intelekt, ale przez twoje boskie zmysły. Dziękuję.


PYTANIE OD SHAUMBRA 5 : (kobieta przy mikrofonie): Witaj Tobiaszu. Mógłbyś się wypowiedzieć na teamt pracy dr Erica Pearlsa, „The Reconnection”, i leczeniu i dwunastu nitkach DNA? Dziękuję.

TOBIASZ: Rzeczywiście, i – jak powiedzieć – my, Karmazynowa Rada, blisko z tym pracujemy, dr Eric Pearls. On ma takie interesujące tło… taką interesującą pracę wybrał dla siebie. On ma, w istocie, wchodzić dla bardzo konkretnego powodu – uprościć boski proces. W poprzednim życiu, kiedy spotkał się z nami po powrocie tu, zobaczył, że jest potrzeba uwolnienie bardzo nudnych sposobów ułatwiania, pozwalania procesowi uzdrawiania na uzdrawiająca przestrzeń.
Więc on wszedł z czymś bardzo prostym. Wyzwaniem dla niego było, że to jest tak proste, że ludzie nie uwierzą, że to jest rzeczywiste. To już nie jest cudem. To jest Nowa medycyna energetyczna, zdarzająca się natychmiast między dwoma ludźmi.
Teraz on również rozumie, że ci, którzy praktykują tą metodę „połączenia na nowo”, potrzebują zrozumieć, że oni właśnie pomagają procesowi. Oni muszą zdać sobie sprawę, że nie są uzdrowicielami. Nie ma żadnych uzdrowicieli. Są pomocnicy, i ci, którzy postanawiają być wyleczeni.
Ale pracujemy bardzo blisko z tymi energiami. I widzimy – jak powiedzieć – tą dwójkę, Karmazynowy Krąg i praca dr. Pearlsa – jak co jakiś czas blisko pracują. Dziękuję.
Bardzo skuteczna praca również.


PYTANIE OD SHAUMBRA 6: ( kobieta przy mikrofonie): Dziękuje Linda, dziękuję Geoff, Dziękuję Tobiaszu. Mam pytanie o Harmoniczną Konwergencję (mówiąc faktycznie o Harmonicznej Konkordancji), w tym sensie, że mam wnuczkę, która ma 4-te urodziny tego dnia. Jestem oniemiała z wrażenia faktem, że jej urodziny mają taka samą datę jak to. I, zastanawiam się, jak to dotyka dzieci tego wieku, i co to robi dla tego dziecka w rodzinie. Mówiłeś o wspaniałym uzdrawianiu. To jest coś, co to dziecko w rodzinie ułatwi? Jakie są implikacje tej szczególnej daty urodzenia dziecka?

TOBIASZ: Implikacje tego potencjału i energii są dostępne dla każdego – dzieci, osób dorosłych, starszych. To zależy, jak to wykorzystają. To zależy, w jakim miejscu swojej podróży są.
Teraz to jest – jak powiedzieć – to jest interesujące, że ta kochana jest jak mówisz… to są czwarte urodziny, które tworzą taką wspaniałą okazję do użycia potencjału tej energii. Nie ma nic specjalnego, co musisz robić, poza - jak powiedzieć – radością z tego dnia. Nie musisz stawiać diagramów, ale możesz mówić, „To jest dzień do uwolnienia wszystkiego, co już nie służy. To jest dzień, by zdać sobie sprawę, że Bóg kocha nas mocno… ma tak dużo współczucia… uśmiecha się do nas wszystkich… kocha nas bezwarunkowo”. To rozpocznie – jak powiedzieć – cały ciąg wydarzeń, które będą zrozumiałe na wewnętrznych poziomach.

To jest potencjał, który nadchodzi od dziś za tydzień. I, to dotyczy każdego, kto postanowi tego użyć. Już wiemy, że są miliony na całym świecie, które są poinformowane o wydarzeniu, na jednym poziomie albo innym, świadomości możliwości tego wydarzenia.
Jest kilku, którzy mają prawdziwe zrozumienie potencjału. Są też intelektualiści, którzy próbują uczynić to bardziej skomplikowane, niż to naprawdę jest. To jest połączenie razem gwiazdy Dawida, oryginalnie rozdzielonej. To jest takie proste. Dziękuję.


PYTANIE OD SHAUMBRA 7: ( z Internetu, czytane przez Lindę): Nie rozumiem, dlaczego nikt nie pojawia się przy moich drzwiach, gdy wielu potrzebuje pomocy. Wątpliwości pojawiają się w wielu obszarach mojego życia, pogubiłam się w tym momencie. Nigdy nie kończę, co zaczynam. I, pewien związek dominuje moje życie. Jakieś spostrzeżenia? Dziękuję.

TOBIASZ: To jest odpowiednia chwila na zrobienie głębokiego wdechu (nieco śmiechu), i zrozumienia, że nikt nie pojawia się u drzwi frontowych, ponieważ rzeczy są odmieniane na wewnętrznym torze. To nie jest odpowiedni czas na pukanie do frontowych drzwi, kiedy potrzebujesz spać… jeśli rozumiesz co mówimy. Poświęciłaś sobie czas na wewnętrzną pracę, i nikt nie pojawi się przy drzwiach do czasu, gdy będziesz gotowa naprawdę.
Jedną z kwestii, jest twoja własna równowaga energii męskiej i żeńskiej. Masz dominujące związki. Dlaczego to stworzyłaś? Jak weźmiesz za to odpowiedzialność? Dlaczego ta kwestia jest teraz dla Ciebie, i jak to powstrzymuje innych przed przychodzeniem do ciebie po wskazówki, do boskiego człowieka? Spójrz na to i – jak powiedzieć – przerwij niepokój i oczekiwanie, co przyjdzie do twoich frontowych drzwi. Nawet kiedy nie ma tam nikogo, coś tam jest. Pamiętaj o tym.


PYTANIE OD SHAUMBRA 8 :(mężczyzna przy mikrofonie): Cześć Tobiaszu. Mam tyle pytań, że nie wiem od czego zacząć. Więc zadam tylko jedno pytanie w imieniu każdego z nas… i Lindy (nieco śmiechu, ponieważ pytający odnosi się do częstej prośby Lindy, by każdy stawiał tylko jedno pytanie, aby dać innym szansę). Właśnie chcę znać Twoją perspektywę, jak widzisz moje doświadczenie, jeśli możesz wymienić jakieś punkty, które pomogą mi ruszyć, zająć się czymś teraz. I jak najlepiej mogę pomóc Shaumbra, ludzkości i wszechświatowi.

TOBIASZ: Zrozumieć, że już służysz. I, to jest zaleta każdego z was. Dziękuję Już służysz. Czasami zastanawiasz się, jaka powinna być twoja pasja. Zastanawiasz się, co powinieneś robić. Już to robisz. To jest interesujące, że kiedy dochodzisz do tego punktu zastanawiania się nad swoją pasją… to jest najlepszy czas na uwalnianie. Widzicie… jest coś, co nazwalibyśmy sztuczną pasją…. Boska pasja, która jest rzeczywista… sztuczna pasja, która jest częścią ludzkiego planu.
Już służysz. Już pracujesz. To jest sprawa integracji tego. To jest sprawa uwalniania. To jest sprawa pozwalania wszystkiemu przejść przez ciebie stosownie, bez oczekiwań, jak o tym rozmawialiśmy. To jest sprawa zrozumienia, że twoje energetyczne sposoby nie są skomplikowane.
Ty – ty już znasz to – wiesz oczywiście, że już zrobiłeś sporo tej – jak to nazwałbyś – wibracyjnej pracy, energetycznej pracy dawniej, w poprzednim życiu. Jesteś w tym bardzo doświadczony. Ale teraz walczysz z tym z kilku powodów. Jeden jest – że nie chcesz wrócić do sposobów Starej Energii i dawnych sposobów robienia rzeczy. Nie chcesz używać wibracyjnej metody pracy. Pozwalasz okazji wyjść do przodu teraz, robić rzeczy rozszerzającą się energią. Więc dlatego z tym walczyłeś. Chciałeś uciekać się do starych metod, ale już uznawałeś je za nieodpowiednie.
Więc to jest o byciu w chwili Teraz. To jest o pozwalaniu następnemu poziomowi pasji wejść do ciebie. Ale, musisz to robić bez oczekiwań.
Już jesteś używany. Wszyscy z was. Możecie to zaakceptować?

I my dziękujemy. Wiemy, że masz wiele pytań. Wiemy, że dzwonisz do nas przez cały czas (śmiech publiczności)… przez cały czas! I jesteśmy więcej niż zadowoleni pracując z Tobą. Spędzamy z Tobą sporo czasu wieczorami. Masz tak dużo ciekawości. Napełniasz się tym wszystkim.
Ale przypomnimy ci, co mówiliśmy przez ostatnich kilka lat. Odpowiedzi na Twoje własne pytania są już wewnątrz. I wiemy, że próbujesz przekraść się obok tego, namawiając nas na odpowiedzi. Stwierdzimy to dla Ciebie jeszcze raz – odpowiedzi już masz. Pozwól temu wyjść. To jest znacznie lepsze, niż jakakolwiek odpowiedź, jaką ja, Tobiasz mogę Ci dać. Dziękuję.


PYTANIE OD SHAUMBRA 9 : (z Internetu, czytane przez Lindę): Kochany Tobiaszu, gdy widzę Yeshua przybitego do krzyża, widzę jego ostatnią próbę bycia usłyszanym. Czuję, że chciał, abyśmy zobaczyli, że śmierć jest złudzeniem i uwolnić nas od tego strachu. Może zamiast zdejmowania Jezusa z krzyża, musimy zmienić swoje uczucia z tym związane, pozytywne, czy negatywne, albo połączenia obu. Czujesz, że jesteśmy niezdolni zmienić swoich uczuć przywiązanych do tego Starego symbolu energetycznego, odzwierciedlające znaczenie ostatniej próby Yeshua bycia usłyszanym?

TOBIASZ: To było rzeczywiście – jak to nazywasz – wzniesienie było ostatnią próbą bycia słyszanym (śmiech publiczności). To nie było przewidziane przybijanie do krzyża. To był bardziej ludzki plan. Jego ostatnia próba bycia usłyszanym, miała ukazywać się przed innymi po jego fizycznej śmierci… mówić, że śmierć jest iluzją… mówić, że dusza trwa… i mówić, że cierpienie nie jest już potrzebne na Ziemi. Tak, to było jego ostatnimi wyrażeniami.

To jest bardzo trudne dla jakiegokolwiek człowieka patrzeć na krucyfiks i zobaczyć radość… zobaczyć szczęście… zobaczyć spełnienie… nic, co chciałbyś kontynuować na własnej ścieżce duchowej. To jest wielka – jak powiedzieć – trupia czaszka i piszczele, stając się świętym symbolem – skrzyżowanie człowieka i boskości, które mówi, „Kogoś, kto ośmiela się to przekraczać, na pewno spotka wszystko z gniewu ciemności”. Tak, my mówimy skupcie uwagę na zmartwychwstaniu, które jest realizacją. Ale, zmartwychwstanie oznacza, „tam nie ma żadnej śmierci, ja będę wracać”. Dziękuję.

Linda: ostatnie pytanie.

PYTANIE OD SHAUMBRA 10:( kobieta przy mikrofonie): Właśnie chcę Ci podziękować za jasność, jaka wniosłeś nam dziś. I chciałam zapytać, czy znasz system fala harmoniczna, który używa wibracji, by likwidować konkretne choroby w ciele. I, zastanawiam się czy widzisz w tym przyszłość, albo dokładnie co o tym myślisz. Nie wiem o tym za dużo.

TOBIASZ: Rzeczywiście, rzecz, do której tu się odnosisz, „fala harmoniczna” – jak to powiedzieć –używa Starych wibracji energetycznych. To poskutkuje nieco, ale zasady potrzebują być przeniesione do Nowej Energii. Ktoś próbował odtworzyć te, lub inne fale, które używają mechanicznych urządzeń. Teraz Shaumbra robi to nie używając żadnego mechanicznego urządzenia dla jakiejkolwiek równowagi, ani żadnej magnetycznej rzeczy, ani żadnej z tych rzeczy.

To, po pierwsze, jest oparte na wibracji Starej Energii. Po drugie, maszyny nie mogą być dość dostrojone, by wydawać odpowiedni typ fal, jakie są potrzebne. I, najbardziej, one są stosunkowo mało efektywne w porównaniu z pracą, jaka może być zrobiona człowiekowi przez człowieka, używając Nowej Energii… nawet w tych metodach dr Pearlsa, “reconnective techniques”, które wnoszą największe z wszystkich energii do ułatwienia procesu.

Więc, czasami wiemy, że jesteście zafascynowani techniką…, maszynami…i witaminami… i wszystkim z tych rzeczy. Niektórzy z was mają cudowne zdolności. Ale zrozumcie, że to blednie w porównaniu z tym, co wszyscy możecie zrobić dla siebie.

Wyzywamy tą grupę. Mobilizujemy Shaumbra na całym świecie do przeprowadzenia się na następny poziom, przynieść prawdziwe energie potencjału, boskie energie. I, gdy pozwalacie, by boskie energie spotkały się z człowiekiem, wtedy prawdziwa zmiana może mieć miejsce.

Tak, z tym, drodzy przyjaciele, to był rzeczywiście cudowny, interesujący dzień.

Prosimy wszystkich z was, a szczególnie kochaną Lindę – zrozumcie, że nie pozwolilibyśmy niczemu zdarzyć się Cauldre, on ma taką cudowną sieć do równoważenia i ochrony, która przychodzi od Ciebie, przychodzi od nas. Czasami energie są trudne, ale – jak to powiedzieć- on odzyskuje szybko zdrowie. Nie pozwolilibyśmy mu – jak powiedzieć – wyrzucać w przodzie publiczności, co on mógłby uważać za upokarzające. Honorujemy i szanujemy ludzkie pragnienia. On jest tak bardzo połączony z kochaną Lindą, i on polega na tym związku w przywracaniu go. Więc, nie zdarzy się żadna krzywda.
(W/W odnosi się do komentarza, który Cauldre zrobił przed początkiem tego spotkania pytań i odpowiedzi. Cauldre poinformował publiczność, że poczuł rozstrój żołądka z powodu energii wypuszczanej przez każdego podczas przekazu)

Drodzy przyjaciele, w te sześć tygodni do naszego następnego spotkania, naprawdę pozwólcie, by Boski Plan i Ludzki Plan połączyły się razem. Zdajcie sobie sprawę, jaki był wasz ludzki plan. I, to nie zawsze jest tak, jak myślicie. Ludzkim Planem było mieć jak najmniej. Ludzki Plan zakładał dla siebie absolutne minimum. To Boski Plan chce obfitości.
Tak, zdawajcie sobie również sprawę czasami z rozdźwięku… co nazwalibyście sprzecznościami w różnych planach. Patrzcie, jak wasz własny Ludzki Plan wyrzeźbił wasze życie, i jak Boski Plan chciał wpłynąć, ale nie było to możliwe.

Zrozumcie teraz, w szczególności tego dnia za tydzień… to są potencjały ponownego połączenia Planu Ludzkiego z Boskim. Pozwólcie tym dwu planom być jednym planem boskiego człowieka na Ziemi.

Kochamy was bardzo. I rzeczywiście podziwiamy waszą odwagę.

I tak to jest!

------------------------------------------------

Tobiasz z Karmazynowej Rady (the Crimson Council) jest prezentowany przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado. Historia Tobiasza, z biblijnej Księgi Tobiasza, jest dostępna na witrynie www.crimsoncircle.com. Materiały Tobiasza są oferowane bezpłatnie od sierpnia 1999, momentu kiedy jak powiedział Tobiasz ludzkość przekroczyła potencjał destrukcji i wkroczyła w Nową Energię.

The Crimson Circle jest światową siecią ludzkich aniołów, którzy są pierwszymi przechodzącymi w Nową Energię. Kiedy doświadczają radości i wyzwań statusu wstępujących, pomagają innym ludziom w ich podróży poprzez dzielenie się, troskę i przewodnictwo. Ponad 40,000 ludzi odwiedza witrynę Crimson Circle każdego miesiąca ,aby przeczytać ostatnie materiały i dyskutować o swoich doświadczeniach.

The Crimson Circle spotyka się co miesiąc w Denver, Colorado, gdzie Tobiasz prezentuje ostanie informacje poprzez Geoffrey’a Hoppe. Tobiasz twierdzi, że on i inni z niebiańskiego Crimson Council  channelują w zasadzie ludzi. Według Tobiasza, czytają oni nasze energie  i przekazują naszą własną informację z powrotem do nas, abyśmy mogli zobaczyć to z zewnątrz, podczas gdy doświadczamy tego wewnątrz. Zebrania Crimson Circle są otwarte dla wszystkich, ale wymagane są RSVP. Nie trzeba do niczego wstępować ani wnosić jakichś opłat. The Crimson Circle czerpie swój dostatek poprzez otwartą miłość i dary Shaumbry z całego świata.

Najwyższym celem  Crimson Circle jest służba w charakterze ludzkich przewodników i nauczycieli tym, którzy idą ścieżką wewnętrznego duchowego przebudzenia. Nie jest to misja ewangelizacyjna. Raczej, wewnętrzne światło doprowadzi ludzi do progu waszych domów po wasze współczucie i troskę. Będziecie wiedzieli co robić i czego nauczać w tej właśnie chwili, kiedy unikalna i cenna istota ludzka, która zamierza wyruszyć w podróż Mostem Mieczy, przyjdzie do was.

Jeśli to czytasz i masz poczucie prawdy i związku z tym, to jesteś członkiem Shaumbry. Jesteś nauczycielem i przewodnikiem ludzi. Pozwól nasieniu boskości wewnątrz siebie zakwitnąć w tej chwili i w czasach, które nadejdą. Nigdy nie jesteś sam, ponieważ masz rodzinę na całym świecie i aniołów wokół siebie.

Ten tekst może być swobodnie rozpowszechniany bez opłat, na zasadzie niekomercyjnej. Prosimy o zawarcie informacji w całości, łącznie z tą notą. Wszystkie inne wykorzystania tekstu muszą być zatwierdzone na piśmie przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado.

© Copyright 2003 Geoffrey Hoppe, P.O. Box 7328, Golden, CO 80403. E-mail to [email protected] All rights reserved.

Tłumaczyła za pomocą translatora Elżbieta Udałowska; [email protected]