I tak jest, droga Shaumbro, że zbieramy się tutaj razem w tym miejscu Nowej Energii, w tej bezpiecznej energii… AH, w energii Shaumbry. To wielka przyjemność słuchać waszej muzyki, czuć głębie waszych doświadczeń i waszych dusz. To tak wielka przyjemność dla mnie, Tobiasza, że mogę wejść tak blisko do was w tym dniu, kiedy przynosimy wiadomość, która jest nieco inna niż zazwyczaj. Jeśli sobie pozwolicie, będziecie czuli całkiem inną esencję w tym, co przynosimy.

Zaprawdę, my przekazujemy od was. Trzymamy was w naszych ramionach. Czujemy to, co emanuje z waszych serc i waszych dusz. I, my to wdychamy. Wdychamy to poprzez wszystkie korytarze omniversum… wdychamy to poprzez Ducha… wdychamy to poprzez wszystkich aniołów… poprzez wszystkie aspekty tego, kim byliście w przeszłości… i, następnie wydychamy to z powrotem do was, delikatnie wzdłuż waszego ciała. Delikatnie, wydychamy tak, że czujecie to na swojej twarzy… na swoich dłoniach… i w waszym sercu… wydychamy esencję was z powrotem do was, abyście mogli poczuć i przypomnieć sobie, kim naprawdę jesteście… wydychamy to z powrotem do was, aby zapaliło to wewnątrz was ten boski płomień, aby cała reszta świata mogła to widzieć.

Dzisiaj wdychamy wasze wibracje, wdychamy wasze energie, i szczególnie waszą mądrość. Dzisiaj wdychamy wiadomość, którą razem układaliście, nie tylko dla siebie, ponieważ wy już wiecie, co jest zawarte wewnątrz tych słów i w energii tego Shoudu. Wdychamy to jako wiadomość do ujrzenia dla całej ludzkości.

Jest to prosta wiadomość. Jest to bardzo odważna wiadomość. Jest to wiadomość, która spowoduje, że niektórzy udadzą się do miejsca lęku czy gniewu. Ale, drodzy przyjaciele, jest to wiadomość, na którą czeka wielu, wielu spoza tej rodziny Shaumbry, aby uwolniła ich od rzeczy, które ich powstrzymują… aby uwolniła ich od ciemności, które ich dręczyły… aby uwolniła ich od ciemności, w której byli uwięzieni… i aby uwolniła ich od ciężarów, które dźwigali.

Tak więc, droga Shaumbro, my wszyscy po naszej stronie zasłony – wszystkie anioły, które zebrały się tutaj i zebrały się z Shaumbrą na całym świecie – wdychamy was w tej chwili. Pozwólcie podejść nam tak blisko, aby być częścią was, aby dzielić to święte i bezcenne Teraz z każdym z was. I, pozwólcie nam wydychać to z powrotem do was. Pozwólcie nam wydychać to z powrotem do każdego z was zebranych tutaj, do każdego z was, kto jest połączony z tą energią. Pozwólcie nam wydychać to poprzez was dla wszystkich innych ludzi, którzy gotowi są usłyszeć tą wiadomość.

Razem, Shaumbra, budowaliśmy w kierunku tego czasu, szczególnie w tej serii, serii Nowej Energii. Przez te ostatnie miesiące mówiliśmy o Nowej Energii i czym ona jest, o tym, że naprawdę jest to Nowa Energia. To nie jest tylko nazwa. To jest naprawdę Nowa Energia.

Kiedy opuściliście Dom – Królestwo – razem z wami odeszła skończona ilość energii. I, częścią tego, czego chcieliście doświadczyć, częścią tego, co chcieliście w końcu stworzyć, była Nowa Energia. Tak więc, przez eony czasu braliście po prostu energie, które już istniały i uczyliście się je rzeźbić… uczyliście się, jak się z nimi bawić… uczyliście się, jak transformować jedną energię w drugą… jedną wibrację w drugą… aż od niedawna po prostu bawiliście się istniejącymi energiami.

Ale, w tym ostatnim roku, Shaumbra, Nowe Energie zostały po raz pierwszy stworzone na zewnątrz Domu. Oznacza to po prostu, że nauczyliście się jak być Stwórcami w swoim własnym prawie, Stwórcami zupełnie Nowej Energii. Ona jest ciągle nowa. Ciągle potrzeba nieco czasu, aby ją zasymilować, aby wprowadzić ją do waszej rzeczywistości. Ale, z każdą chwilą – każdą nową chwilą – uczycie się coraz więcej i więcej o tym cudzie Nowej Energii.

W tej serii mówiliśmy o Wyobraźni. Mówiliśmy o otwieraniu – nie tylko waszego umysłu, ale także waszego serca – otwieraniu się i pozwalaniu sobie na wzlot, rozszerzaniu się poza ograniczenia ludzkiego linearnego wymiaru, w którym jesteście, wychodzeniu poza – OCH, tak pozostawania w chwili i bycia mocno ugruntowanym – ale wychodzeniu poza. Wyobraźnia jest darem, który zawsze mieliście, ale w trakcie wielu, wielu żyć tu na Ziemi, zamknęliście ją, skoncentrowaliście się na trójwymiarowej rzeczywistości.

Ale, teraz jest czas, aby pozwolić Wyobraźni znowu poszybować, aby otworzyć się i zaakceptować wszystkie myśli i wszystkie uczucia, które przychodzą. Blokowaliście wiele z nich w przeszłości, ponieważ były bolesne, lub ponieważ nie ufaliście sobie, lub ponieważ wycinaliście część siebie z waszego doświadczenia.

W przypadku tych z was, którzy nie czują, że kiedykolwiek czują, jest tak, ponieważ nie ufacie. Wypieracie się bardzo witalnej, bardzo ważnej części siebie. Zamykacie się, przepuszczając wszystko przez umysł, przetwarzając tylko w mózgu. Ale, pracowaliśmy z wami nad otwarciem, pozwalaniem, aby wszystko przechodziło, te szalone myśli, które czasami osądzacie jako złudne myśli.

To nie są wcale złudzenia. Są to potencjały, które mogą nie być zrealizowane tutaj na Ziemi. Są to scenariusze, które mogą się wydarzać w innych wymiarach. Są wasze. Być może nie wydarzają się tu na Ziemi, ale nie czyni to ich fałszywymi. I, nie czyni to was szalonymi.

Tak więc, pracowaliśmy nad otwarciem Wyobraźni, nad pozwoleniem, aby ten swobodny przepływ przyszedł do was i przez was. I, powiedzieliśmy wam, że jest teraz bezpiecznie, aby to zrobić. Stworzyliście tą Nową Energię, bezpieczną energię. Nie musicie martwić się demonami, i potworami, i diabłem, i wszystkimi tymi innymi mrocznymi istotami, które mogą wejść i was pożreć, przejąć nad wami władzę, uczynić z was niewolników… nie, nie musicie się tym w ogóle martwić.

Siedzicie w tej chwili Teraz w bezpiecznej energii, w świętej energii. I, jest bezpiecznie, aby otworzyć się na wszystko… wszystko… wszystko, czym jesteście.

Mówiliśmy o byciu w chwili Teraz i pozwalaniu sobie znowu na wyrażenie siebie… żadnego więcej powstrzymywania się… pozwolenie sobie, aby być ugruntowanym w tej chwili Teraz… ale tak w pełni otwartym i rozszerzonym, że możecie się wyrazić. Drodzy przyjaciele, ta bezpieczna energia – ta w pełni rozszerzona energia, ugruntowana w chwili teraz – to jest miejsce, gdzie wydarzają się cuda.

Ale, prawdziwym cudem – prawdziwym cudem – jest przypomnienie sobie, dlaczego jesteście tutaj, przypomnienie sobie, kim jesteście. Prawdziwym cudem jest otwarta i wolna świadomość.

Nawet Yeshua mówił wam wtedy o tym. Cudem nie jest uzdrowienie czyjegoś ramienia. Cudem nie jest w istocie przemiana wody w wino, czy rozmnożenie ryb i bochenków chleba. To jest dziecinna zabawa, która jest naturalnym rezultatem posiadania w pełni otwartej świadomości i przypomnienia – całkowitego przypomnienia – sobie, kim jesteście. W tej przestrzeni, tej bezpiecznej przestrzeni, wszystkie te rzeczy wydarzają się dość łatwo. To, co nazwalibyście fizycznymi cudami, nie jest już cudami, ponieważ rozumiecie, jak one zachodzą.

Nie musicie marnować energii kilku żyć, aby stać się cudotwórcą czy magikiem. Wydarza się to naturalnie, kiedy zachodzi cud otwartej i wolnej świadomości. Ale, nie może się on wydarzyć, dopóki nie jesteście w tej bezpiecznej przestrzeni. Nie może się wydarzyć, jeśli są jeszcze rzeczy, które są powstrzymywane, rzeczy, których się obawiacie, rzeczy, które zamknęliście w szafach swojej duszy. I, wy to już wiecie, Shaumbra. Wy to już wiecie.

Pomówmy przez chwilę o energiach światła i ciemności, pierwotnych i podstawowych energiach dualności, które istniały dotąd. Jest światło, które nazywamy energią AH (wymawiane jak angielskie słowo „awe” [mniej więcej długie „o”]). Jest ciemność, którą nazywamy energią OH (wymawiane jak angielskie słowo „owe” [mniej więcej „ou”]). Emanują one z tego samego źródła. Są po prostu różnymi ekspresjami. AH i OH – pierwotne dźwięki, pierwotne wibracje brzmiące niezbyt dokładnie w ludzkim języku.

Posłuchajcie przez chwilę AH, prawdziwej muzyki i wibracji AH, której doświadczyliście, kiedy opuściliście Dom, energii światła – AH.

Poczujcie przez chwilę energię OH. Słuchajcie. Słuchajcie OH – przeciwność AH – negację, ciemność.

AH… i OH… pierwotne dźwięki, pierwotne wibracje, kiedy opuściliście Dom… pierwotne części was… AH i OH… każde będące tak dużą częścią drugiego i tak głęboko zakochane… och, jak dwoje kochanków dzielących doświadczenie… zobowiązujących się zawsze być razem… zobowiązujących się, żeby służyć sobie nawzajem… żeby kochać siebie bezwarunkowo.

Więc, kiedy energie AH i OH wewnątrz was zaczęły doświadczenie na zewnątrz Domu, była między nimi tak ogromna miłość, tak wielkie współczucie i dzielenie się, że energia OH – energia ciemności – powiedziała do AH: „Kocham cię tak bardzo, że wezmę na siebie cały twój ból. Mam tak wiele współczucia dla ciebie, że wezmę na siebie wszystko, czego nie kochasz w sobie. Znajduję tak wiele radości w podróży, w którą się udajesz, że wezmę na siebie wszystko, czego nie lubisz w tej podróży. Tak mocno cię kocham.” I, poprzez eony czasu i wiele żyć na Ziemi, energie AH i OH bawiły się razem, wspierały się nawzajem, kochały się nawzajem.

Energia OH wzięła na siebie wszystkie atrybuty „ciemności”, wszystkie atrybuty „negatywności”, wszystkie atrybuty bólu z szacunku i współczucia dla energii AH. Energia OH pozwoliła na odseparowanie siebie w świadomości od energii AH, ponieważ energia AH nie mogła znieść patrzenia na nie dłużej. Ponieważ ciemność była absorbowana wewnątrz energii OH, stała się ona obciążona. Stała się kaleka. Stała się wstrętna. Stała się podła w oczach AH.

Drodzy przyjaciele, mówimy tutaj o rozdzieleniu się światła i ciemności, o tym, czym w rzeczywistości są energie światła i ciemności. Są one zupełnie czymś innym, niż ludzie myślą.

Ludzkość kontynuuje bitwę światła z ciemnością. Ludzkość kontynuuje próby unicestwienia ciemności. Ludzkość kontynuuje próby zrzucania tego wszystkiego, czego nie kocha w sobie, w ciemność, w energię OH. Ludzie, indywidualni ludzie, robią to z samymi sobą. Wszystko czego się boją… wszystko, co odrzucają… wszystko, czego się w sobie wypierają jest wrzucane w energię OH. I, OH wzięło na siebie tą rolę, wzięło na siebie całą tą rolę ciemności.

I, jak wiecie, wtedy człowiek myśli, że musi walczyć z ciemnością. Musi unicestwić ciemność. Musi pozbyć się ciemności. Ale, Shaumbra, jak już wiecie, tego nie da się zrobić. Wszystko to jest częścią tego samego.

Chcemy, aby wszyscy z was, którzy są gotowi – wszyscy z was, którzy dochodzą do tego punktu bezpiecznej Nowej Energii – przyjrzeli się temu, czym naprawdę jest ciemność. Och, ona jest jak kochanka, która dała wam wszystko, która wzięła na siebie wszystkie wasze zwątpienia w siebie z miłości do was. Ona jest jak towarzysz i kochanka, która wzięła na siebie wszystko, czego w sobie nie lubiliście. Ona jest jak kochanka, która zrobiłaby wszystko w służbie dla was, abyście wy mogli pójść naprzód, abyście mogli kontynuować doświadczanie i życie.

Tak więc, drodzy przyjaciele, popatrzcie przez chwilę na energię OH, energię ciemności. Ona wcale nie jest tym, czym się wydaje być. Ludzkość, poszczególni ludzie kontynuują walkę światła i ciemności wewnątrz siebie. To wznosi barierę, ścianę, która nie pozwala na integrację wszystkiego, czym naprawdę są. Nie pozwala im na prawdziwe życie w Nowej Energii. Oddzielenie światła i ciemności wewnątrz siebie nie pozwala im na doświadczenie radości i cudów, jakie oferuje życie.

Drodzy przyjaciele, prosimy was, abyście spojrzeli poza oczywistość ciemności, energii OH. Poczujmy to współczucie, jakie ta energia miała, kochankę, która zrobiłaby dla was wszystko.

Każda energia szuka rozwiązania. I, w tej chwili ciemność pragnie być uwolniona od tej roli, którą grała wewnątrz was. Pragnie być zwolniona z roli wysypiska śmieci… demona… tego złego… nie uznawanego… i nienawidzonego. Nosiła to brzemię tak bardzo długo.

Ona pragnie powrócić do was. Pragnie kochać was w zupełnie nowy sposób. Chce być zakochana w was w zupełnie nowy sposób. Jest zupełnie inna, niż myśleliście.

Każda energia szuka rozwiązania. I, to, co nazywaliście „ciemnym”… „negatywnym”… „złym”… jest po prostu częścią was.

Drodzy przyjaciele, CIEMNOŚĆ JEST WASZĄ BOSKOŚCIĄ. Była ona ukryta. Była ukryta przez tak długi czas. O, tak, zaprawdę, boskie JEST ciemnością. To da wam wszystkim do myślenia przez długi, długi czas.

Nie rozmawialiśmy z Cauldre przed tym Shoudem, ponieważ wiedzieliśmy, że nie wszedłby wtedy na scenę (nieco śmiechu). Było nam nawet nieco trudno przepuścić te słowa przez niego.

Ale, w tej bezpiecznej energii, którą dzielimy wszyscy razem, chcę, abyście spojrzeli w zupełnie nowy sposób na to, czym naprawdę są AH i OH. OH – boskość, która kochała was tak mocno, że wzięła na siebie wszystkie wasze ciężary i bóle, całą waszą ciemność – pragnie rozwiązania. Chce teraz powrócić. Chce skończyć z ta grą AH i OH, i być po prostu zjednoczonym tonem wewnątrz was. OH pragnie powrócić.

OH… i wy wołaliście ją tak długo. Ale, zaprzeczaliście temu, co tam jest, to nie byliście wy. Wołaliście do swojej boskości: „Gdzie, ach, gdzie jesteś? Gdzie jest ten złoty anioł? Gdzie jest ten Bóg wewnątrz? Dlaczego moja boskość… dlaczego mój Bóg mnie opuścił? Dlaczego jestem tu samotna na Ziemi? Dlaczego nie słyszę głosu Ducha?”

Drodzy przyjaciele, ona zawsze tam była. To jest to OH. To jest to, czemu przyczepiono etykietkę ciemności, negatywności. Było to wasze wysypisko śmieci na wszystko, czego nie lubiliście w sobie. Jest teraz czas, aby pozwolić temu odejść.

To jest ten Cień, który zawsze tam był, drodzy przyjaciele, zawsze bliżej was, niż cokolwiek innego… ten Cień, którego się baliście tak wiele razy… ten Cień, na którego nie chcieliście patrzeć, ponieważ były takie części was, których chcieliście się wyprzeć, które chcieliście odrzucić, których nie kochaliście.

Och, OH kochało was tak mocno, że wzięło to wszystko na siebie z największym współczuciem, jakie kiedykolwiek, kiedykolwiek moglibyście sobie wyobrazić. OH wzięło na siebie każdy brak równowagi, każde cierpienie, każde samoponiżanie, i zwątpienie w siebie. Zrzucaliście to tam, i ta miłość OH, schowana za zasłoną ciemności, trzymała to, abyście mogli kontynuować doświadczanie.

Ten Cień zawsze tam był. Jak powiedzieliśmy pewnej grupie jakieś sześć miesięcy temu, pomyślcie o tym w ten sposób. Cień może istnieć tylko wtedy, kiedy światło pada na unikalną duchową tożsamość – was. Kiedy światło Domu i źródła Boga pada na waszą duszę, wasze indywidualne istnienie, rzuca ono cień. Te istoty, które nie mają duszy, nie mają też cienia. Tylko wy otrzymaliście dar prawdziwej duchowej tożsamości i stwarzania. Tylko wy macie cień.

Prosimy was teraz, abyście uznali Cień – on jest wami – abyście uznali ciemność – ona jest wami – abyście uznali OH. Jest ona jednym z dwóch dźwięków, które się składają na wasze energie – OH… AH… wdech… i wydech.

Spędziliście tak wiele czasu walcząc z ciemnością, odrzucając ciemność, która, jak myśleliście, jest waszym prawdziwym nieprzyjacielem. Spędziliście tak dużo czasu walcząc z ciemnością wewnątrz waszego umysłu i wewnątrz waszego serca, że staliście się wyczerpani i wystraszeni i izolowani. Ale, OH, ciemność, utrzymywała największe możliwe współczucie dla was.

Czy możecie bez lęku pozwolić jej wejść do waszego życia? Czy możecie zrozumieć, Shaumbra, że ciemność utrzymuje waszą boskość?

Energia szuka rozwiązania. Szuka powrotu – dwoje kochanków łączących się znowu po długim rozstaniu.

Odpowiedź na wasze modlitwy, odpowiedź na wszystkie wasze łzy, które uroniliście – zastanawiając się, gdzie jest Duch – zawsze tam była, ukryta za rzeczami, których nie lubiliście w sobie i w świecie wokół was.

Shaumbra, czy możemy tu razem świętować? Czy możemy zaakceptować to, co nazywacie ciemnością? Czy możecie zaakceptować to, co nazywamy energią OH, w waszej rzeczywistości? Czy możecie wcielić energię OH?

Czy możecie pozwolić, aby energie AH i OH wróciły do siebie w miłości, dzieliły się zupełnie nowym doświadczeniem w Nowej i bezpiecznej energii? Czy możecie na to pozwolić, wbrew całej waszej nauce, całemu temu programowaniu, całej tej propagandzie, która dotyczyła tej energii ciemności? Czy możecie pozwolić, aby te dwie energie powróciły do jedności, aby stworzyć boskie i ludzkie wcielone razem, tutaj w tej chwili Teraz w tym samym czasie?

To, Shaumbra, jest odważny krok. I, jest wielu na zewnątrz tego pomieszczenia, którzy tego nie zrozumieją. Jest wielu, którzy uznają to za sztuczkę. Jest wielu, którzy uznają to za jakąś herezję.

Ale, to są ci, którzy ciągle walczą ze sobą, ciągle walczą z innymi narodami, ciągle nienawidzą aspektów siebie. To są ci, którzy ciągle prawią kazania, ale nie wcielają Nowej Energii, nie wcielają energii Boga i miłości razem ze Wszystkim Co Jest w tej chwili Teraz.

Są ci na zewnątrz tego pomieszczenia, którzy ciągle wolą prowadzić tą bitwę Starej Energii pomiędzy światłem i ciemnością, ponieważ pomaga to im zdobyć nowe zrozumienie siebie. Och, i czasami nawet wpadają w nałóg tej gry światła i ciemności. Są ci poza energią Shaumbry, którzy w dalszym ciągu muszą mieć miejsce, gdzie zrzucą cały swój bagaż… całą swoją nienawiść… całą swoją separację… całą tą energię Siedmiu Pieczęci, o których mówiliśmy w zeszłym roku. Potrzebują ciągle tego wysypiska.

Shaumbra, wdychamy energię tego miejsca, w którym jesteście, tego zrozumienia i tej mądrości, że OH i AH wracają do siebie teraz z nową miłością i nowym współczuciem. Shaumbra, wyślijmy dzisiaj odważną nową wiadomość do świadomości ludzkości, że światło i ciemność są tym samym, że nie jest to mentalne ćwiczenie, ale rzeczywistość, której pozwalamy się wcielić w nas samych.

Wyślijmy energetycznie wiadomość do świata, że światło i ciemność pragną być znowu razem. Wyślijmy wiadomość do świata, że ciemność jest zupełnie czym innym, niż się wydaje. Jest tym miejscem, gdzie przebywa boskość, niewiarygodna miłość i współczucie boskości, która kochała was tak bardzo, że wzięła na siebie całą ciemność w waszym imieniu.

Razem, Shaumbra, pozwólmy sobie wcielić OH i AH. Uwolnijmy stare myślenie i wyobrażenia, czym jest ciemność i czym jest boskość. Pozwólmy sobie popłynąć razem w tej bezpiecznej i świętej przestrzeni. To tutaj jest uzdrowienie duszy, w tej właśnie chwili, ciemność i światło znowu razem.

I tak jest!

Komentarz Geoffa do Shoudu 12

GEOFF: Chciałbym tu trochę powiedzieć o wczorajszym przekazie. To był bardzo interesujący przekaz. Usiadłem, wiecie, i robiliśmy to oddychanie. I, właściwie to mieliśmy małą zmyłkę. Oddychanie miało być bezpośrednio przed przekazem. Więc, jestem na swoim krześle, robiąc to oddychanie razem z Normą, i naprawdę odleciałem (nieco śmiechu publiczności). Jestem daleko tam i jestem gotowy sprowadzić te wszystkie energie.

(…)

Idę głęboko i nagle słyszę, jak wchodzi Tobiasz i mówi: „Ty wchodzisz następny.” A ja myślę: „O, tak. Zapomnieliśmy zrobić tej naszej małej przemowy, co zawsze, dokąd udajemy się w następnej kolejności… Wiadomości Shaumbry [Shaumbra News]” I pomyślałem: „O rany, muszę szybko wrócić do siebie.”

Tak więc, zrobiliśmy naszą przemowę. I, wtedy usiadłem i zaczęła grać muzyka. Powróciłem do poprzedniego stanu. I, w momencie, kiedy wszedł Tobiasz, wiedziałem, że jest inaczej, ponieważ normalnie wchodzi on, mógłbym powiedzieć, z bardzo jowialną energią. Jest tak szczęśliwy, że może tu być. I, jak wiecie, staje się bardzo ekspresywny. Wczoraj było inaczej. Zaczął od razu przechodzić do rzeczy. Typowo on leci, wiecie, „szczęśliwy, że jestem tutaj, oto nasz gość.” Gawędzi. Trochę żartuje. Zazwyczaj, jak wiecie, trwa to 30 minut, zanim przejdzie do sedna sprawy. Ma tak wiele radości po prostu mówiąc.

Cóż, tym razem zaczął wchodzić w sedno od razu. I, po paru minutach pomyślałem: „Czy ja jestem właściwie połączony, ponieważ wszystko to jest bardzo, bardzo inne.” I, to zwątpienie przyszło i Tobiasz powiedział natychmiast: „Po prostu jedź dalej.” I, od razu wiedziałem, że to nie był tylko Tobiasz. To byliśmy, oczywiście, my wszyscy.

Ale, zazwyczaj, jak wiecie, ja przekazuję Tobiasza. Ale, wiedziałem, że jest też wiele innych istot, włączając w to wszystkich gości z tego weekendu. I, on zaczął mówić. A, ja myślę: „To jest tak dziwne.” I, kiedy dotarł do tego miejsca, kiedy miał zamiar powiedzieć „te słowa”, zatrzymałem go. I, powiedziałem: „Te słowa nie wyjdą z moich ust (śmiech publiczności). (…) I, wiecie, miałem takie przebłyski: „Co pomyślałaby teraz moja matka?” (więcej śmiechu)

Tak więc, przerwaliśmy i odbyliśmy małą dyskusję. I, Tobiasz tak jakby chichotał. Powiedział: „Chcę ci coś pokazać,” kiedy ja mówiłem: „Nie mogę powiedzieć tych słów. Nie mogę powiedzieć ‘wasza boskość jest waszą ciemnością’”. I, myślałem o tych wszystkich reperkusjach, kiedy ludzie dostaną do ręki ten przekaz i będą mówić: „O, to jest sekta. Oni są wyznawcami szatana.” (…)

W każdym razie, Tobiasz powiedział: „Zaczekaj chwilę. Chcę ci coś pokazać.” I, to było tak, jakby otworzył jakieś niesamowite drzwi i zza tych drzwi emanowało to niesamowite światło. I, mogłem widzieć energie Yeshui… i Quan Yin… i Tobiasza… i Kuthumi… i Marii… i Marii Magdaleny… i całej tej świty. I, oni wszyscy wprost promienieli, to znaczy uśmiechali się i byli szczęśliwi.

I, Tobiasz powiedział: „Już powiedziałeś te słowa. Już się zgodziłeś z nami wszystkimi, że będziesz tutaj reprezentował całą Shaumbrę, aby wypuścić tą energię.” I, w chwili, kiedy Tobiasz powiedział: „Ale ty już powiedziałeś te słowa”, popłynęły one z moich ust. i, było to jednocześnie niewiarygodne i przerażające.

Oczywiście, przez resztę przekazu byłem nieco zwichrowany. Starałem się utrzymać równowagę. Ale, czułem także… chyba najbardziej niewiarygodną miłość, jaką kiedykolwiek czułem w całym moim życiu, kiedy Tobiasz mówił o tych dwóch energiach. (…)

I, kiedy mówił on o energii OH, która jest tak współczująca i tak kochająca, że wzięła na siebie wszystkie moje śmieci… wszystkie moje zwątpienia w siebie… wszystkie moje lęki… wszystkie moje ciemności… wszystkie moje niechęci i resentymenty… i gniew… i nienawiść, którą zbudowałem przez te lata… wszystkie te uczucia porażek z czasów przed Ziemią…i, zdałem sobie sprawę, co ta część mnie zrobiła, co ta boska część utrzymywała. Było to tak wstrząsające dla mnie osobiście, że ledwo zrobiłem ten przekaz.

Ale, sądzę, że właściwie wspomogło to energię tego przekazu. Naprawdę czułem to, o czym mówił Tobiasz. Nie miałem pojęcia, jak te słowa brzmią na zewnątrz. Ale, naprawdę czułem największą miłość, jaka tylko może być… i to, nie miłość, która pochodzi od jakiegoś oddalonego Boga… nie miłość, która pochodzi od jakiejś innej istoty… ale miłość, która pochodzi właśnie stąd tutaj, miłość tak wielka, że wzięła na siebie wszystkie ciemności i trzymała je, aż do czasu, kiedy byłem gotowy, żeby wrócić i wcielić w siebie wszystko, czym jestem.

I, zdałem sobie sprawę, że nie chodziło tu tylko o mnie. Chodziło o nas wszystkich. Zdałem sobie także sprawę w tym momencie, że Tobiasz i ci inni czekali bardzo długo z dostarczeniem tej wiadomości, że było wiele materiału, który miał do tego doprowadzić. Gdyby Tobiasz przyszedł pięć lat temu i powiedział: „Wasza ciemność jest waszą boskością”, byłby to jedyny przekaz, jakiego kiedykolwiek dokonałem (śmiech publiczności).

Ale, jest to proces, przez który wszyscy przechodziliśmy, aby dojść do tego punktu, kiedy w końcu możemy powiedzieć: „To jestem po prostu ja. To jest to boskie. Ukrywało się ono pod tym wszystkim. Było klejnotem w centrum tego wszystkiego.” Wreszcie zrozumiałem, czym jest ciemność. Wreszcie zrozumiałem, jak te dwie energie pracują razem. I, bardziej niż cokolwiek, zrozumiałem, jak wszystko chce wrócić do siebie nawzajem. Energia szuka rozwiązania.

I, zrobiłem coś ze sobą ostatniego wieczora, kiedy wróciłem do pokoju. Uwolniłem energię OH od noszenia tego ciężaru. Nie musiałem już mieć czegoś, co trzymało moją ciemność, ponieważ tak naprawdę to nie jest ciemność. To było tylko doświadczenie.

Tak więc, był to niezwykły przekaz i zabrało mi nieco czasu, aby wrócić do siebie.

Muszę powiedzieć, że byłem zły na Tobiasza.

LINDA: Nie mów (śmiech publiczności).

GEOFF: Kiedy to uderzyło, byłem zły. W zasadzie czułem się wrobiony. Czułem, że powinien był mi powiedzieć wcześniej, że powinien był mnie uprzedzić, co nadchodzi.

LINDA: On po prostu chciał się z tobą sprzeczać tylko jeden raz.

GEOFF: Racja (mnóstwo śmiechu). Ale, kiedy… Nigdy, nigdy nie zapomnę, jak powiedział: „Ale pozwól mi coś tobie pokazać”, i otworzył drzwi, i mogłem zobaczyć ich wszystkich, i w zasadzie była to energia Shaumbry. I, powiedział: „Ale ty już powiedziałeś te słowa”. Już się na nie zgodziłem. Więc, poszedłem do swojego pokoju i posłałem mu parę przekleństw (więcej śmiechu).

LINDA: Ja wyszłam z pokoju.

GEOFF: Tak, ona wyszła. Linda dała mi dobrą godzinę tylko dla mnie. Ale… także, od tamtej pory doświadczyłem ogromnej ulgi i uwolnienia, OGROMNEJ, OGROMNEJ… i mam takie uczucie, że udajemy się do niesamowitych miejsc. Tak więc, jest to bardzo cool!


© Copyright 2010 Geoffrey Hoppe, Golden, CO 80403

Tłumaczenie: Marian Zieliński ( [email protected] )