I tak jest, droga Shaumbro, że zbieramy się znowu razem w tej pięknej energii. To radość dla mnie, Tobiasza, znowu być z wami. Kiedy robicie sesję oddychania (przed przekazem), i kiedy gra muzyka, chodzę wokół i mówię do was. Można powiedzieć, ściskam wasze dłonie. Obejmuję was. Niektórzy z was mogą to czuć i zastanawiać się: „Czy to był Tobiasz? Czy były wokół inne anioły? Czy oni czekają z wejściem, aż Cauldre zacznie mówić?” Nie, nie, my chodzimy między rzędami, zanim zacznie się Shoud.

Tak bardzo się cieszymy widząc was znowu! Zachęcamy was do otwarcia się, abyśmy my wszyscy mogli wnieść tą świętą energię. (…)

Mamy dzisiaj wiele do omówienia. Niektóry rzeczy mogą wydawać się niepowiązane ze sobą. Ale, drodzy przyjaciele, to wszystko się ze sobą wiąże. Zajmiemy się dzisiaj szerokim obszarem, z wieloma różnymi zagadnieniami. Kiedy będziecie to czytać, czy słuchać tego później, zrozumiecie jak się to wszystko ze sobą wiąże. Jak to wszystko wiąże się z waszą podróżą.

Jest teraz duża, duża aktywność po naszej stronie zasłony. Aniołowie biegają tam i z powrotem. Jest tak wiele aktywności, tak wiele przenoszenia energii tam i z powrotem, tak wiele komunikacji pomiędzy dziedziną ludzką i niebiańską. Jesteśmy teraz bardzo, bardzo zajęci po naszej stronie zasłony. Tak zajęci, że nieco się dziś spóźniliśmy!

Widzicie, nie mamy tutaj kalendarzy, ale mamy energetyczną świadomość. Wiedzieliśmy, że nadszedł czas naszego spotkania, ale byliśmy tak zajęci przesuwaniem energii, że przybyliśmy tu w ostatniej chwili, kiedy Linda (Benyo) mówiła o Papieżu (śmiech publiczności) i naszych proroctwach. Weszliśmy tak pospiesznie, że zakłóciliśmy nieco działanie waszej elektroniki (odnosi się do problemów z mikrofonami i klawiaturami przed przekazem). Tak więc, spróbujemy być nieco delikatniejsi. Wiecie jak to jest… jesteście spóźnieni na spotkanie… pędzicie autostradą… wpadacie do pokoju… i czasami narobicie bałaganu (śmiech publiczności).

Ale, jesteśmy tutaj wszyscy.

Być może niektórzy z was czuli zwiększoną aktywność po naszej stronie zasłony, zwiększoną aktywność wokół was, zwiększoną aktywność nawet w waszych snach? Wiele się dzieje, aby przygotować wydarzenie, które nadchodzi w nie tak znowu odległej przyszłości. Jest to skok świadomości, czas wielkiej zmiany na Ziemi. Wymaga on wielu, wielu zmian w odpowiedzi na to, co robicie. Pomówimy o tym dzisiaj.

Mamy dzisiaj całą grupę cudownych gości. Niektórych z nich znacie – pracowaliście z nimi. Niektórzy z nich wchodzą jako nowi, coś w rodzaju zmiany warty.

Ci, którzy wchodzą dzisiaj, to wasi biegacze [runners], wasze zespoły. Macie ich wielu. Nie chcemy podawać dokładnej liczby. Nie chcemy, żebyście się porównywali – ja mam trzech… następna osoba mówi, ja mam dziesięciu… następna, że ma tysiąc (śmiech publiczności). To nie działa w ten sposób. Nie chodzi o ilość. Chodzi bardziej o jakość. Ci biegacze są oczywiście aniołami. Niektórzy z nich byli na Ziemi wcześniej, ale większość z nich nie.

Oni nie są tacy, jak wasi poprzedni przewodnicy. Wasi przewodnicy byli w waszym bezpośrednim polu energetycznym. Utrzymywali przestrzeń wokół was. Równoważyli wasze energie. Utrzymywali tą przestrzeń do czasu, kiedy byliście gotowi zaakceptować całą waszą przestrzeń, całą waszą świadomość, i całą waszą potencjalną boskość. Wasi przewodnicy, jak wiecie, opuścili tą przestrzeń jakiś czas temu. Niektórzy z nich przychodzą od czasu od czasu, aby pracować jako biegacze czy „wahadłowce” energii dla was.

Ale biegacze są inni. Oni są tutaj. Są dzisiaj tutaj w tym pomieszczeniu. Ich celem jest przenoszenie energii i informacji tam i z powrotem. Przenoszą także miłość i wsparcie z obu stron zasłony. Wiemy, że w waszej literaturze istnieje pojęcie „srebrnej nici”, która łączy ludzi z niebiańską stroną. W pewnym sensie, biegacze są odpowiedzialni za utrzymanie integralności srebrnej nici.

Zrozumcie proszę, że nie jest to dosłownie srebrna nić. Jest to kanał energetyczny, który łączy obie strony. Biegacze poruszają się tam i z powrotem. Przynoszą wam nowe rodzaje energii i informacji z naszej strony. Pomagają także zrównoważyć i dostroić różne elementy duchowej i ludzkiej energii wewnątrz was.

Dokonujecie teraz tak wielu zmian, że wasi biegacze są bardzo, bardzo zajęci. Ciągle pomagają przestrajać kwoty energii wewnątrz was. Kiedy otwieracie się i pozwalacie swojej własnej boskości być obecną w waszym Teraz, oni pomagają dostroić te energie pomiędzy wami i naszą stroną zasłony. W pewnym sensie, są waszymi służącymi. Są tutaj w służbie dla każdego z was.

Kiedy przechodzicie przez wasze postępujące cykle – o których mówiliśmy na naszym ostatnim spotkaniu – pomagają także wziąć tą Nową Energię, która jest tworzona i umieścić ją w odpowiednich miejscach. Tworzycie teraz Nową Energię, ale nie ma jeszcze mechanizmów, aby użyć jej w waszej ludzkiej rzeczywistości. Wasi biegacze magazynują ją dla was, a także przynoszą część tej energii z powrotem na naszą stronę zasłony, gdzie jest używana w całym fizycznym wszechświecie i również we wszystkich wymiarach.

Tak więc, są teraz bardzo, bardzo zajęci. Wchodzą dzisiaj jako nasi honorowi goście. W tej przestrzeni, którą tworzymy tutaj razem, mogą wejść o wiele bliżej. Mogą sobie zrobić na chwilę przerwę, kiedy się odprężacie. Mogę siedzieć obok was. Komunikują się z wami w całkiem inny sposób.

Cała ta aktywność może tu zwolnić w naszym wspólnym Teraz. Wszyscy możemy wziąć głęboki oddech. Wasi biegacze mogą się przez chwilę odprężyć i poznać was w całkiem nowy sposób.

Wasi biegacze są tutaj w służbie dla was. Nie mogą zrobić tego za was. Byłoby to zaprzeczeniem powodu, dla którego są tutaj i dla którego wy jesteście tutaj. Nie mogą stworzyć dla was rzeczy, ale mogą zachowywać stałą równowagę energii z wami.

Kiedy jesteście świadomi ich obecności, lub kiedy pozwalacie sobie wiedzieć, że oni naprawdę istnieją, ułatwia to cały proces. Staje się on bardziej płynny. Nie musicie przechodzić przez te wszystkie wyzwania, takie jak te, przez które przechodziliście w ostatnich miesiącach. Może być bardziej zrównoważony rodzaj energii w waszej istocie i lepsze połączenie pomiędzy obiema stronami zasłony.

Tak więc, drodzy przyjaciele, weźcie głęboki oddech i pozwólcie waszym biegaczom być z wami, siedzieć w tej przestrzeni w gotowości, aby odpowiedzieć na waszą zmieniającą się świadomość… gotowymi, aby przenosić te energie tam i z powrotem… gotowymi, aby umieszczać te Nowe Energie, które są tworzone, w schowku dla was do użycia we właściwym czasie. Rzeczywiście, będą takie chwile w czasach, które nadejdą, kiedy będziecie w sytuacjach, które będą wymagały całkowicie Nowej Energii. Będzie ona dla was dostępna. Kiedy tworzycie ją teraz, jest trzymana w bezpiecznym miejscu, aż do odpowiedniego czasu.

Niektórzy z was zastanawiają się nad tym. Pytamy was: „Czy to jest rzeczywiste? Czy wasi biegacze naprawdę tu są? Czy mogą wejść w tą przestrzeń… kiedy siedzicie w swoim domu… kiedy siedzicie w domu kogoś innego… lub siedzicie tutaj? Czy cokolwiek z tego jest rzeczywiste? Czy w ogóle istnieje coś takiego, jak biegacze? Czy energia, którą teraz czujecie, ta wibracja – ale nowy typ wibracji – jest rzeczywista? Czy tylko chcielibyście, żeby tak było?”

Będziemy pytać was wciąż i wciąż: „Czy cokolwiek z tego jest rzeczywiste? Czy praca, jaką wykonujecie tutaj – nie praca, którą macie w życiu – ale praca, którą wykonujecie na tej planecie teraz… czy jest rzeczywista?” Jeśli na to pozwolicie, naprawdę jest. Jeśli pozwolicie sobie na bycie w tej przestrzeni kochania siebie, szanowania siebie za podróż, którą wybraliście, wtedy, istotnie, jest to rzeczywiste. Jest rzeczywiste w zupełnie nowy sposób.

Wasza praca… nie jest pracą, którą wykonujecie, kiedy wstajecie rano i idziecie do jakiegoś biura. To nie jest wasza praca. Ciągle się zastanawiacie: „Co Duch chciałby, abym robił teraz? Dlaczego jestem tutaj na tej planecie? Mam jakąś pracę na niższym poziomie, jakąś pracę, która jest stosunkowo bez znaczenia. Z pewnością, Duch ma inne plany dla mnie. Z pewnością, mógłbym wykonywać jakąś wspanialszą pracę”.

Wiecie, co jest waszą prawdziwą pracą? Przesuwacie i utrzymujecie energie. Jesteście tymi, którzy pomagają rozszerzyć się świadomości. Jesteście tymi, którzy przechodzą przez te wszystkie rzeczy w waszym ciele, i w waszym umyśle, i w waszym duchu – przez wszystkie te zmiany i transformacje – przechodzą przez nie bardzo szybko. Jesteście tymi, którzy wyznaczają szlak dla innych.

Kiedy tworzycie i przesuwacie Nowe Energie, to również utrzymujecie energie. To dlatego tak wielu z was zostało przeniesionych do innych geograficznych obszarów. Macie w sobie taką kwotę energii, taki rodzaj jasnego światła, które są potrzebne w pewnych geograficznych obszarach, aby utrzymać równowagę i zapewnić nowy potencjał dla tego obszaru.

Nie jesteście przenoszeni do pewnego obszaru z powodu jego specyficznej geologicznej formuły czy formacji. Nie jesteście tam przenoszeni, ponieważ są tam góry, czy woda, czy kryształy. Nie jesteście tam przenoszeni, ponieważ potrzebujecie tych elementów. Jesteście tam przenoszeni, ponieważ ten obszar potrzebuje WAS.

Ta ziemia – Gaja – potrzebuje was. Wiecie, że ona odchodzi. Potrzebuje tych, którzy mogą przyjąć odpowiedzialność Ducha wewnątrz nich. Tak więc, jesteście przenoszeni tam, aby utrzymywać tą energię, i budować tą energię, i uczynić ją dostępną dla tych, którzy zapukają do waszych drzwi.

W waszej pracy nie chodzi o to, jak zarobić. Waszą pracą jest przebicie się przez Stare paradygmaty. A jest teraz tak wiele Starych paradygmatów. Potrzebujemy was. Potrzebujemy was wszystkich, abyście rzucili wyzwanie Starym sposobom, wchodzili w Nowe, jednak zachowując równowagę poprzez cały ten proces.

Wasi biegacze, którzy są tu dzisiaj… są szczęśliwi. Są szczęśliwi, że stworzyliście dla nich przestrzeń i pozwoliliście im do niej wejść. I, oni wiedzą, że jest wiele pracy do wykonania. Składają wam zobowiązanie, że zrobią wszystko, co mogą, aby uczynić to tak łatwym, jak to tylko jest możliwe. Proszą was o zobowiązanie: Czy pozwolicie, aby to było łatwe… tak dla odmiany? (śmiech publiczności)

Mówiliśmy o tym podczas naszego ostatniego spotkania. Nie ma już więcej potrzeby, aby cierpieć. Istnieje różnica pomiędzy wyzwaniem i trudnością. Czy potraficie je rozróżnić? Czy potraficie odróżnić słowo „trudny” czy „cierpienie” od słowa „wyzwanie”?

Wy, Shaumbra, kochacie dobre wyzwanie, nawet, kiedy jesteście z powrotem po naszej stronie. Czasami przewracamy oczami, ponieważ wy zawsze chcecie wyzwania. Zawsze chcecie bawić się z energiami, nie satysfakcjonuje was siedzenie i po prostu bycie. Zawsze chcecie się bawić. Kochamy was za to. Ale wtedy udajecie się na Ziemię. Podejmujecie wyzwania… wyzwania zbudowania imperium Atlantydy… wyzwania wprowadzenia boskiego ziarna w czasach Jezusa… wyzwania tworzenia Nowej Energii i tworzenia nowych ścieżek.

Ale to nie musi być trudne. Naprawdę nie musi. Popatrzcie na siebie i na to, co wybieracie w waszym życiu. Jeśli jest brak dostatku i miłości, przyjrzyjcie się temu. Dlaczego to wybraliście? Jakie energie są tak w was zagnieżdżone, że myślicie, iż musi wam czegoś brakować? (…)

Wyzwania są fajne. Są radosne. Są jak intensywna gra. Kochacie robić to po prostu dla wyzwania, aby poćwiczyć swoje energie, aby wyostrzyć i wyrafinować waszą inteligencję. Wyzwania mogą też być bardzo satysfakcjonujące. Ale proszę porzućcie trudności i cierpienie.

Miesiąc temu mówiliśmy o cyklach zmian i spełnienia, przez które przechodzicie i przechodziliście. Wprowadzamy je do waszej świadomości, abyście zrozumieli, przez co przechodzicie. Przechodzicie przez przebudzenie. Następnie przechodzicie przez przerabianie, które przynosi zrozumienie i mądrość.

Wtedy przechodzicie przez uwalnianie, które jest pozwoleniem na odejście, zwalnianiem uchwytu. Nie, nie umieszczacie tego w jakiejś szafie. Nie zamiatacie tego pod dywan. Uwalnianie jest pozwoleniem, aby odeszło to do swojego najwyższego potencjału.

Wasze przebudzenie generuje energię. Przerabianie przynosi zrozumienie, ale zrozumienie jest ograniczone dopóki nie uwolnicie wszystkiego, czym myśleliście, że jesteście. Kiedy to uwalniacie, przechodzi to na zupełnie nowy energetyczny poziom.

A wtedy wraca do was. Wraca w postaci integracji. Stapia się z powrotem, aby każde przeszłe życie i doświadczenie wróciło do was, aby służyć wam w Nowy sposób. Mądrość, zrozumienia, oświecenia, zabawa i wyzwania mogą powrócić, aby służyć wam w nowy i zintegrowany sposób.

Przechodzicie przez wszystkie te cykle. A, potem przechodzicie przez nie znowu. Ale możecie uwolnić z nich cierpienie i trudności. Możecie pozwolić im być radością.

Podnosimy to znowu, abyście mieli większe zrozumienie cyklów związanych z tym procesem, i abyście mieli zrozumienie, kiedy inni przyjdą do was po radę.

Kiedy przyjdą do was po radę i przewodnictwo, możecie powiedzieć: „Tak, są w trakcie przebudzenia. Znam dynamikę tego zjawiska. Znam tą radość. Znam to podniecenie, ale też wiem, że przynosi to także inne rzeczy.” Kiedy nie chcą wyjść poza przerabianie, ponieważ jest w tym pewna wygoda, wy, nauczyciele, musicie wiedzieć, kiedy jest właściwy moment, aby powiedzieć: „Skończ już z przerabianiem. Uwolnijmy teraz”. Będziecie znali ten głęboki niepokój związany z uwalnianiem. Jest to jak pozwolenie na odejście wszystkiego. Jest to jak umieranie, aby odrodzić się na nowo.

Dynamika tych cykli jest zawarta w wielu aspektach ludzkiego życia. Jest zawarta w cyklu wszystkich waszych żyć. Przechodzicie przez te cykle wewnątrz okresów waszego życia teraz, kiedy przechodzicie do Nowej Energii.

Rozumiemy, że jest tak wiele nieznanej dynamiki w tej części waszej podróży. Śledzimy to bardzo dokładnie. Wasi biegacze są stale świadomi tego i starają się zrównoważyć i dostroić energie.

W pewnym momencie wkrótce, oświeci was, jak to wszystko działa. Będziecie zdumieni, że byliście w stanie to kontynuować… kontynuować życie… kontynuować przechodzenie przez ten bardzo intensywny proces, kiedy zobaczycie pracę, która jest wykonywana przez wszystkich waszych biegaczy. To oni są tymi, którzy wchodzą, aby zrównoważyć, kiedy nie jesteście za bardzo pewni, czy chcecie zostać na tej planecie… czy komukolwiek to służy… czy służy to wam. Oni są tymi, którzy wprowadzają te energie.

Biegacze nie mogą zmienić tego, jak się czujecie. Ale przesuwają energie, przesuwając się w potencjale, którego możecie użyć, kiedy tego potrzebujecie, kiedy mówicie: „Ale musi być jakiś powód, dla którego jestem tutaj. Musi być powód, dla którego idę dalej”. Ten potencjał został wprowadzony przez waszych biegaczy, jako wiadomość od nas, mówiąca: „Oto dlaczego jesteś na Ziemi właśnie teraz”. Oni ciągle przesuwają energie. Bylibyście zdumieni rozmiarem ich pracy i tym, jak bardzo pomogli, abyście doszli do tego punktu. Jesteście tymi, którzy używają tej energii.

Kiedy czujemy teraz energię Shaumbry na całym świecie, widzimy, że przechodzicie przez interesujące doświadczenia w tym szczególnym czasie. Niektóre rzeczy wprawiły was w zmieszanie. Jedną z tych rzeczy, nad którymi się zastanawialiście, którymi się ostatnio martwiliście jest: „Co jest jeszcze rzeczywistością? Czym jest rzeczywistość?” Myśleliście, że już wiecie, ale teraz musicie zadać sobie to pytanie: „Co to za sen właśnie miałem?” (śmiech publiczności) Albo: „Czy to się rzeczywiście wydarzyło?”

Pytacie się siebie: „Czy rzeczywiście rozmawiałem z tą osobą? Czy sobie to wymyśliłem? Czy naprawdę byłem w kinie wczoraj wieczorem? A może to był sen, jakaś wizja, którą miałem?” (śmiech) „Czy naprawdę wpadłem na tą osobę, którą znałem dawno temu? Czy tylko to sobie wyobraziłem?”

Wiemy, że niektórzy z was myślą, że tracą rozum. Niektórzy z was przypisują to wiekowi. „O, to musi być to, co mieli moi dziadkowie”. (śmiech publiczności) To nie o to chodzi. Ich podróż była inna. To, przez co przechodzicie, nie wynika z wieku, a raczej z mądrości i ekspansji.

Niektórzy z was zastanawiają się czy nie powinniście bardziej trzymać w ryzach wyobraźnię. Drodzy przyjaciele, uwolnijcie to… uwolnijcie to. Naprawdę wędrujecie teraz pomiędzy światami. Naprawdę integrujecie, i jest to częścią tego procesu.

Wiemy, że czasami jest to nieco denerwujące, ponieważ nie jesteście już w stanie stwierdzić, co jest rzeczywiste. Wtedy my zadajemy wam to pytanie: „Czy to jest rzeczywiste? Czy to jest rzeczywiste?” Jeśli na to pozwolicie. Czy wasze sny są rzeczywiste? Czy zauważyliście ostatnio, że wasze sny są o wiele bardziej intensywne? Czasami nie chcecie powrócić z waszych snów.

Sny są teraz inne. Zmieniły się w ciągu ostatnich dwóch czy trzech miesięcy. Wasze sny nie są te same, co przedtem. Często używacie swoich snów, aby spróbować znaleźć rozwiązania rzeczy zdarzających się na Ziemi. Przeszliście przez doświadczenie potencjalnych rzeczywistości, zanim wprowadziliście je do waszej ludzkiej rzeczywistości. To jest to, co nazywacie snem. W niektórych snach służyliście innym. Pomagaliście im w ich snach. Służyliście im.

W niektórych waszych snach, jesteście z powrotem po naszej stronie zasłony. I nauczacie w klasach. Następuje przeciek do waszych snów, kiedy możecie czuć lub widzieć to. Wszyscy z was – wszyscy z was – mają lekcje w klasach tutaj trzy lub cztery razy w tygodniu. (śmiech publiczności) Uczycie tych aniołów, którzy nigdy nie przybierali ludzkiej postaci, procesów integracji Boskiego.

Widzicie, o to w tym wszystkim chodziło. To dlatego opuściliście Dom – aby mieć swoją własną tożsamość, ale również, aby zrozumieć, że jesteście Bogiem także. Duch nie zna swojej własnej tożsamości. Wy tak. Macie ten unikalny dar bycia świadomym Jaźni, teraz stapiającej się z Bogiem. Aniołowie po naszej stronie zasłony, szczególnie ci, którzy nigdy nie byli na Ziemi, zbierają się wokół was w tym, co nazwalibyście wielkimi, wielkimi audytoriami, aby usłyszeć jak to jest.

Tak więc, znajdujecie te przecieki w waszych snach. Zastanawiacie się, co jest w końcu rzeczywiste. A odpowiedź brzmi: „Wszystko to jest rzeczywiste. Wszystko to jest rzeczywiste.” Uczycie się, jak odpuścić tą bardzo zdefiniowaną i bardzo skupioną energię, którą umieściliście w sobie, abyście mogli być ludźmi na Ziemi. Teraz, możecie być nadal ludźmi na Ziemi i mieć dostęp do wszystkich innych wielowymiarowych energii – wszystko w tym samym czasie. Ale będzie to z początku nieco dziwne.

Jedną z pozostałych rzeczy, które was niepokoją jest to, że stajecie się bardzo, bardzo wrażliwi.. mówiliśmy o niektórych z tych spraw, kiedy przechodziliśmy przez Język Aaa. [Ah – w oryginale] Jesteście tak wrażliwi, że czasami to boli. Dosłownie boli was, kiedy słyszycie niektóre hałasy. Wyskakujecie ze skóry.

Czasami boli was, kiedy jesteście w energii Gaji, Matki Ziemi, energii, którą zawsze kochaliście. Teraz jesteście tak wrażliwi, że niektóre z jej energii, powodują podrażnienie w waszym ciele. Zastanawiacie się nad tym. Zastanawiacie się, czy przypadkiem nie stajecie się zbyt wrażliwi. Cóż, odpowiedź brzmi: „Tak, stajecie się.” To też minie. Nauczycie się integrować wszystkie te energie.

Te wysokie poziomy wrażliwości niepokoją was. Jest wam trudno być z innymi ludźmi. Jesteście teraz tak wrażliwi na energie. Zastanawiacie się, czy coś jest z wami nie tak. Zastanawiacie się, dlaczego czujecie się tak niedopasowani i inni, dlaczego nie możecie prawie znieść bycia w grupach i tłumach. Czasami chcecie po prostu spać, ponieważ myślicie, że we śnie nie będziecie tak wrażliwi. Ale wtedy okazuje się, że jesteście wrażliwi w waszych snach, w waszym spaniu.

Ta wrażliwość, drodzy przyjaciele, pracuje także dla WAS. Możecie czuć rzeczy, jak nigdy przedtem. Możecie czuć energie w pomieszczeniach. O, zawsze tego pragnęliście. Teraz to robicie, ale nie zawsze wam się to podoba. (śmiech publiczności)

Potraficie czuć energie. Tak, wiemy, że jedna z was wczoraj czuła energię wypadku na autostradzie. Następnie pojawiłaś się miejscu wypadku. Nie wiedziałaś, że wypadek miał miejsce, dopóki nie zobaczyłaś na własne oczy. Ale czułaś to. Czułaś nudności. Czułaś agonię. Czułaś smutek tych, którzy opuszczali Ziemię.

Tak, czujecie wszystkie te rzeczy – jest to część procesu, przez który przechodzicie. Ale wyobraźcie sobie, co możecie teraz zrobić, mając tą nową wrażliwość, w zakresie asystowania innym, pomagania im w przechodzeniu przez ich proces, będąc zdolnym do wyczucia energii w pomieszczeniach i zrozumienia, że to nie wy jesteście w tej energii, która była tam zagnieżdżona przez długi czas.

Słyszeliśmy, jak Cauldre (Geoffrey Hoppe) i inni rozmawiali ostatnio o tym, jak nie lubią już starych miejsc – starych domów, starych budynków, starych miejsc. Jest tak, ponieważ w tych starych rzeczach jest tak wiele energii. Czasami jest to przytłaczające. Nowe miejsca nie mają takiego nagromadzenia energii. Stare miejsca mają jej mnóstwo.

Nie musicie być odrzucani przez energie. Możecie wchodzić w wiele, wiele warstw, na przykład pięknego, starego domu. Możecie czuć wszystkie rodziny, które tam mieszkały, całą tą miłość i radość, całe to cierpienie, wszystkie te trudności. Możecie im pozwolić przetoczyć się przez siebie. Możecie je czuć, ale nie musicie ich przyjmować jako własnych.

Te podwyższone wrażliwości są po prostu częścią całego procesu otwierania się.

Wiemy, że wielu z was jest schwytanych przez interesujący, dziwny dylemat – w jednej chwili wszystko idzie bardzo szybko, a w innej bardzo, bardzo wolno. To w końcu jak? Idzie to szybko czy wolno? Idzie i tak i tak!

Energie poruszają się szybciej. Wy poruszacie się szybciej. Czasami jest trudno wam za sobą nadążyć. Czasami jest trudno nadążyć za wami biegaczom. Czasami mówicie: „Potrzebuję wolnego dnia dla siebie, kiedy wszystko zwolni.” Ale, co się dzieje? Macie okazję mieć ten czas, kiedy wszystko zwalnia. I, zastanawiacie się: „Dlaczego wszystko idzie tak wolno?” (śmiech publiczności) „Chcę większego postępu. Chcę, aby to się szybko wydarzało. Chcę przejść przez to szybko”. Wszystko to jest właściwe.

Rzeczywiście, energie posuwają się szybciej. Rzeczywiście, wasz poziom cierpliwości, wasz poziom tolerancji są niższe niż kiedykolwiek, tak więc, nie lubicie, kiedy się to wolno posuwa. Zrozumcie, że jest to częścią procesu, który potrwa jeszcze przez jakiś czas.

Rozmawiajcie z energiami szybkości i powolności. Integrujcie je. Poproście waszych biegaczy, aby wam pokazali, gdzie leży równowaga, ona tam jest dla was. Oni ją przynieśli. Czasami musicie po prostu być świadomi, że ona tam jest. Niech oni wam pomogą ją znaleźć, abyście nie czuli, że wszystko jest nieznośnie powolne, ale jednocześnie czasami tak szybkie, że nie wiecie, co zrobić.

(…)

Następnie, jest inny interesujący dylemat, przez który przechodzicie. Jest wam trudno być z ludźmi. Czasami musicie się zmuszać, żeby być z innymi ludźmi. Czasami musicie naprawdę nad tym pracować. Czasami chcecie nimi potrząsnąć, o, wy wszyscy chcecie też tak bardzo się z nimi zintegrować… i zrobicie to… i robicie to. Ale, zintegrujecie się na całkiem nowym poziomie.

Czasami zastanawiacie się, dlaczego urodziliście się tak inni. Dlaczego nie moglibyście być choć trochę bardziej do nich podobni? (śmiech publiczności) Ale, wiecie, wybraliście w ten sposób, abyście mogli naprawdę wzlecieć na swoich własnych prawach. Wrócicie do nowego zrozumienia i integracji z innymi ludźmi. Ale, w międzyczasie jest to trudne.

Czasami przeraża was bycie w grupach. Więc, co robicie? Idziecie na swoje. I wtedy okazuje się, że nie możecie też znieść bycia ze sobą (śmiech publiczności). Kiedy jesteście ze sobą, energia jest tak intensywna. Porusza się tak szybko. Wdajecie się w te rozmowy z samym sobą w waszych głowach i musicie wtedy znaleźć innych ludzi, abyście nie musieli już rozmawiać z samymi sobą. Niezły dylemat!

Trudno jest wam być z samymi sobą, ponieważ zmieniacie się tak szybko. Nie wiecie już nawet, kim jesteście. Trudno jest być ze sobą, ponieważ Stare ciągle was szarpie. Ciągle jeszcze słyszycie głosy Starego… wszystkie te wątpliwości w waszym umyśle… wszystkie te wątpliwości: „Czy to jest rzeczywiste? Co ja tutaj robię? Czy to jest rzeczywiste?”

Tak więc, drodzy przyjaciele, przebywanie samemu jest dobre. Ale, w tym czasie po prostu oddychajcie… po prostu oddychajcie. Rozmawiajcie ze sobą. Rozmawiajcie ze sobą o tym, przez co przechodzicie. Zadawajcie sobie pytania. Szanujcie każdą część siebie za to, przez co przechodzi.

Podczas tego trudnego okresu, kiedy nie chcecie być z innymi, ani ze sobą samymi, i kiedy czasami czujecie, jakbyście chcieli wypełznąć z własnej skóry… jest to dobry czas, aby być z Shaumbrą. Jak mówiliśmy, nie byłoby dobre, gdybyście wszyscy naraz udali się do lasu, aby żyć razem. Nie po to tu jesteście. Zaczęlibyście działać sobie na nerwy po krótkim czasie. Ale, spotykajcie się z Shaumbrą.

Nawet dzisiaj niektórzy z was zastanawiali się, czy powinniście być tutaj. Część was obawiała się perspektywy pojawienia się tutaj czy zebrania się w waszych grupach. Nie sądziliście, że będziecie zdolni, aby zadawać się dzisiaj z innymi. Energia nie była we właściwym miejscu. Ale, co się wydarzyło, kiedy zebraliście się razem w energii Shaumbry? Wzięliście głęboki oddech. Powiedzieliście: „Ach, jestem zadowolona, że jestem tu dzisiaj. Potrzebowałam tego. Potrzebowałam ich energii, i ich miłości, i rozpoznania przez nich. Potrzebowałam tego, aby siedzieć dzisiaj w tym krześle i mieć przy mnie moich aniołów biegaczy. Potrzebowałam po prostu trochę oderwania od tego wszystkiego.”

Co jeszcze się teraz wydarza? Zaczynacie widzieć jakieś dziwne i interesujące rzeczy waszymi fizycznymi oczami. Zaczynacie czuć różne rzeczy waszymi zmysłami. Zauważyliśmy, że jesteście zdumieni tym, co zaczynacie odbierać.

W szczególności, widzicie poprzez maski innych ludzi. Widzicie ich aury po raz pierwszy. Widzicie, jak ich twarze się zmieniają. Czasami jesteście tym zdumieni. Otwierają się wam usta, a oczy robią się wielkie. Widzicie, jak przechodzą przez metamorfozę wprost na waszych oczach.

A, oni patrzą na was w stylu: „Coś nie tak z tą osobą?” (śmiech publiczności) „Co oni widzą?” A co wy widzicie? Widzicie rzeczy, które są znajome, ale jednak dziwne.

Widzicie ludzi na wskroś, szczególnie tych, którzy wnieśli to, co nazywacie „szarą energią”, jaszczurczą energią. To są wasze terminy, nie nasze. Ale, widzicie to w ich twarzach. Mówicie: „Ta osoba wygląda jak obcy z innego miejsca”. Co się wydarza teraz przy tych wszystkich bardzo szybkich i drastycznych zmianach energii na Ziemi, to nie tylko, że wasz ludzki zmysł widzenia staje się szerszy i bardziej otwarty, ale również, że niektóre ze Starych agend ujawniają się teraz. I będą czynić tak dalej.

Kiedy Zakon Arc [Archaniołów] stworzył to miejsce zwane Ziemią, był to sposób, aby pomóc wam w nowym zrozumieniu energii we wszystkich partiach tego kosmosu. Ziemia została stworzona jako neutralne miejsce, gdzie mogliście doświadczyć na nowo rzeczy z przeszłości – to znaczy zanim byliście ludźmi, zanim byliście na tej planecie. Na Ziemi mogliście przejść przez Stare doświadczenia w bardzo zwolnionym tempie… mogliście chodzić w tych materialnych, ludzkich ciałach… mogliście zapomnieć, kim byliście i skąd przybyliście. Ziemia została zaprojektowana w taki sposób celowo, abyście mogli doświadczyć ponownie rzeczy, które wydarzyły się wam eony czasu temu, abyście mogli dojść do punktów wyboru i punktów zrozumienia, aby można było uzdrowić przeszłość. Przyszłość JEST uzdrowioną przeszłością.

Kiedy to miejsce, zwane Ziemią, zostało stworzone i poszło wezwanie do aniołów, to nie było to tylko do tych, których uważalibyście za dobrych aniołów. Nie chodziło tylko o aniołów światła. Musiała zaistnieć równowaga energii na Ziemi taka, jaka była we wszechświecie. Tak więc, na Ziemię przybyli bardzo różni aniołowie, cały zestaw.

Ci, których nazywacie jaszczurami, szarakami [grays], przybyli także. Byli częścią zasiania Ziemi. Wszyscy ci aniołowie, którzy przybyli na Ziemię, aby pomóc rozwiązać tą interesującą sytuację, aby dojść do nowych zrozumień dla całego wszechświata… przybyli na Ziemię neutralni. Musiało tak być.

Ale… ale, niektórzy z aniołów z pewnych rodzin niebiańskich mieli wszczepione w sobie to, co nazwane zostało „obcą agendą”. Mieli agendę zagnieżdżoną głęboko w sobie, reprezentującą agendę swoich rodzin.

Powiedzmy, że wywodzili się z „szaraków”. Nie wiedzieli, że mają wszczepiony ten implant. W pewnym sensie, wewnątrz nich była hipnotyczna sugestia, która miała nieść agendę szarych na Ziemi. Nie tak miało być. Ale mimo wszystko, oni tak zrobili. I my wszyscy o tym wiedzieliśmy. Oni niczego nie ukrywali.

Teraz ich agenda ujawnia się na Ziemi. To dlatego wy, Shaumbra, możecie zacząć ją widzieć, kiedy fizycznie manifestuje się przed wami. To dlatego czasami możecie być z niektórymi ludźmi i czuć nudności lub czuć, że coś stara się was połknąć, lub czasami czuć, że coś próbuje odebrać wam całą energię.

Tak, Cauldre klepie się teraz w czoło i przewraca oczami (śmiech publiczności). „Tobiaszu, Tobiaszu… o, otworzyłeś puszkę z robakami!” Ale, podnosimy ten temat, ponieważ jest to ważny punkt. Wiąże się on z naszą meandrującą dyskusją. Dojdziemy do sedna.

Tak więc, teraz z tymi intensywnie poruszającymi się energiami, wyruszając w kierunku punktu kwantowego skoku świadomości, który jest oddalony o cztery lata, i z waszymi nowymi wglądami i zrozumieniami, możecie zacząć widzieć te „ukryte” agendy.

Ale, musimy coś tutaj wyjaśnić. Niektórzy z was słuchających lub czytających myślą teraz: „O mój Boże, mam wszczepioną obcą agendę!” (śmiech publiczności). Nie, nie, pozbyliście się ich… ci, którzy je mieli. Pozbyliście się ich dawno temu. Kiedy to zrobiliście, nastąpiła niesamowita transformacja. Dla większości miało to miejsce w innych życiach. Dla niektórych nastąpiło to w tym życiu.

Uwolniliście się z tych więzów przeszłości. Było to trudne i bolesne, ponieważ były one tak dużą częścią tego, kim byliście. Uwolniliście te energie, abyście mogli być wolni, abyście mogli pomagać innym wejść w tą Nową Energię.

Nieco z tego manifestuje się w tym, co nazwalibyście konspiracjami, chociaż tak naprawdę nie ma konspiracji. Są wysiłki innych, aby zatrzymać zmiany, które teraz zachodzą, lub są wysiłki, aby zachować kontrolę. Ale, nie jest to coś, czym powinniście się martwić. Jesteście daleko poza tym.

Z naszej perspektywy, nie ma wielkich konspiracji, które was wszystkich zahipnotyzowały. Nie ma masowych konspiracji, które próbują was zabić. Jak Cauldre mawia, największą konspiracją jest Urząd Kontroli Skarbowej (śmiech publiczności) (…)

Mówicie o Illuminatich. Illuminati rzeczywiście byli konspiracją. Była pewna grupa, która używała energii, aby próbować kontrolować świat. Ale, wiecie, o czym się oni przekonali? Kontrolowanie świata nie jest zabawne. Powodowało to więcej bólów głowy niżby chcieli. Mieli oni wszystkie pieniądze, których potrzebowali. Nie musieli kontrolować. Właściwie, zaczęli pozbywać się kontroli około dziesięciu, dwunastu lat temu. Zdali sobie sprawę, że nie jest to takie zabawne. Była także w owym czasie energia rodzona przez was, przez innych, którzy udawali się w duchową podróż, która mówiła, że kontrola nie jest częścią Nowej Energii. Nie ma dla niej miejsca w Nowej Energii.

Nie bądźcie zaskoczeni, kiedy zaczniecie widzieć i czuć rzeczy, które wydają się obce. Rzeczywiście, są. I, rzeczywiście, to jesteście wy z przeszłości. I, rzeczywiście, niektóre z tych obcych energii będą ciągle próbowały was wystraszyć, lub wystraszyć innych.

Ale, bardziej niż czegokolwiek – możemy wam to powiedzieć – bardziej niż czegokolwiek, oni pragną teraz transformacji. To dlatego pojawiają się przed wami. To dlatego ukazują wam swoją twarz. Oni rozumieją, że jest to czas na zmianę. Rozumieją, że Nowa Energia jest tutaj. A, Nowa Energia i koncepcja „Jesteś Bogiem także”, daleko zostawia w tyle jakiekolwiek Stare agendy. Oni dają wam się poznać, aby mogli poczuć waszą energię… aby mogli zacząć uwalniać niektóre z tych Starych zagnieżdżonych w nich energii… aby mogli być Bogiem także. To zabawne, kiedy widzimy z naszej strony, że żadna z tych Starych agend nie ma nad wami żadnej władzy… chyba, że chcecie grać w ich grę.

Wiecie, są – jakby to powiedzieć – bezcielesne duchy, które przychodzą do was każdej nocy. Zbierają się wokół was, ponieważ widzą światło i czują wibrację, która jest tak inna. Ale, nic wam nie robią. Nie mogą was skrzywdzić. Nie mogą. Są po prostu przyciągani przez wasze światło. Nie mogą nic od was zabrać. Nie mogą wejść w wasze ciało i przejąć je.

Ktokolwiek tutaj, kto myśli, że jest „walk-in” [termin nie mający odpowiednika w języku polskim, oznacza osobę, w którą weszła inna, na ogół pozaziemska energia- przyp. tłum.]… pomyślcie jeszcze raz (śmiech). Nic w was nie weszło. Fizyka Ziemi nie jest na to ustawiona. Było kilka izolowanych przypadków, gdzie miała miejsce bardzo intensywna umowa, zanim dusza weszła do ciała w tym życiu, ale są to bardzo ograniczone przypadki.

Nie jesteście „walk-in”. Jesteście wzniesionymi [ascendee]. Przeszliście z jednego życia do następnego pozostając w tym samym ciele. Przetransformowaliście swoją świadomość. I, tak, wielu z was może czuć się zupełnie inaczej. Możecie czuć się jak nowa osoba, ponieważ nią jesteście w pewien sposób. Ale nie było żadnej zewnętrznej istoty, która pewnego dnia weszła do waszego ciała.

Trochę odeszliśmy tu od tematu. Ale chcieliśmy pomóc wam zrozumieć, dlaczego niektóre z tych rzeczy zdarzają się w waszym nowym życiu, dlaczego te czasami niezrównoważone energie wchodzą i co możecie zrobić, żeby je zrównoważyć. Po prostu weźcie głęboki oddech. Zrozumcie, że wasi biegacze wnieśli właściwą i zrównoważoną energię. Jest wam ona dostępna.

Nie róbcie tego trudnym. Widzicie, wracacie do Starych sposobów próbowania przechodzenia z jednego świadomego stanu w drugi. Myślicie, że musicie przechodzić przez wszystkie te trudności i wyzwania, nawet po to, aby nas wprowadzić. My już tam jesteśmy! Jesteśmy oddaleni o jeden oddech! Jesteśmy tak blisko.

Próbujecie wracać do Starych sposobów wchodzenia w stany transu. Zrozumcie, że to już tam jest. Zdarza się szybko. Możecie przechodzić z jednego poziomu na następny. Możecie podłączyć się do waszych biegaczy w tej właśnie chwili. Po prostu przesuńcie się i pozwólcie się temu wydarzyć. Jesteście tam. To się wydarza tak właśnie szybko.

Wszystko, przez co przechodzicie, przygotowuje was do czegoś, o czy mówiliśmy przedtem – kwantowego skoku świadomości, zmiany na Nową Energię. I, to zbliża się szybko. Przewidywano, że stanie się to w roku 2012, przewidywano to eony czasu temu. Wielu ciągle trzyma się myśli, że stanie się to 31 grudnia 2012 roku. Tam kończy się kalendarz Majów. Gdzieś musieli go skończyć! (śmiech publiczności). I, była to z ich strony całkiem trafna ocena, gdzie go skończyć. Wielu ciągle się tego trzyma, jako punktu zmiany.

Ale, drodzy przyjaciele, pracowaliśmy nad tym z naszej strony, próbując pomóc zrozumieć, kiedy ten kwantowy skok nastąpi. Cauldre nas pytał… wy nas pytaliście: „Jaka jest ta data? Jaka jest ta święta i magiczna data?” Sprawia nam wielką radość, że możemy się tym z wami podzielić, przy zrozumieniu, że, tak jak to widzimy dziś, nic monumentalnego nie wydarzy się tego dnia. Przyjdzie i odejdzie jak każdy inny dzień. Jednakże to, co się wydarzy po tym dniu, będzie ważne.

Jeśli tego dnia zechcecie się zebrać jako Shaumbra i świętować i radować się, to będzie wspaniale. Będziemy tam tańczyć z wami. Nie musicie pisać książek o katastrofach, które wydarzą się tego dnia. Nie musicie wnosić do tego elementu strachu. Nic nie musicie kupować, aby przejść przez tą datę. Nie ma takich małych, metalowych urządzeń, które musicie nosić na palcach u stóp (śmiech publiczności). Nie jest to data dyktowana z jakiegoś niebiańskiego stanowiska.

Jest to data, która pochodzi od was. Jest to data, gdzie widzimy, że ma miejsce ten kwantowy skok. I, jest to proste – 18 września 2007, data wypełnienia i data transformacji.

Ale, ta data może się zmienić. Mogą być zdarzenia, które ją przyśpieszą lub nieco opóźnią. Ale, przyglądaliśmy się temu. Biegacze też nad tym pracowali. To jest ten dzień, kiedy widzimy, że to się wydarzy.

Widzicie… pomiędzy teraz i wtedy będą intensywne i szybkie zmiany na całej waszej planecie. Rzeczy próbują się dopasować. Będzie wielu, którzy opuszczą Ziemię, ponieważ, w pewnym sensie, nie są przygotowani, aby przejść do Nowej Energii. Są przygotowani fizycznie, ale nie w swojej świadomości.

Są Stare Energie, które nie chcą zobaczyć tej zmiany. Czują, że ona nadchodzi i będą się jej opierali. Wprowadziliśmy Papieża miesiąc temu, ponieważ jest to także sygnał dla kościoła, że zmiana nastąpi wkrótce. I, oni nie chcą pozwolić mu odejść, ponieważ wiedzą, że kiedy to zrobi, przyniesie to zmiany w kościele, zmiany, które wiodą do tej daty, 18 września 2007. Tak więc, trzymają go.

Te jaszczury, te szaraki, te obce agendy, o których mówiliśmy… oni także wiedzą, że to nadchodzi. Aż do niedawna istniała niepewność, kiedy i nawet czy w ogóle. Ale wiedzą, że nadchodzi. Zamierzają ujawnić swoją obecność. Będą tymi, którzy spróbują wystraszyć innych i powiedzieć im, że istnieje jakaś wielka konspiracja. Ci, którzy krzyczą najgłośniej o konspiracjach, są konspiratorami!

Oczywiście, zamierzają napisać książki pod duchową i religijną przykrywką. Zamierzają napisać książki, które wprowadzą strach dotyczący tych wydarzeń. Są tymi, którzy zamierzają uczynić wszelkie możliwe korelacje pomiędzy innymi wydarzeniami, innymi rzeczami, które wydarzyły się przedtem, być może nawet z niebiańskimi konfiguracjami, i powiedzieć: „To jest dzień zapłaty i sądu”. Zamierzają spróbować przestraszyć ludzkość.

To nie jest żaden dzień sądu. Jest to dzień świętowania i przejścia. Osądzanie jakiegokolwiek człowieka będzie uwolnione tego dnia, jeśli ten człowiek na to pozwoli. W takim właśnie kierunku wszyscy zmierzamy. To dlatego czujecie energie, które intensyfikują się wokół was teraz.

Zobaczycie, jak technologie poruszają się szybciej, i szybciej, i szybciej. Będzie więcej patentów wniesionych w tych następnych kilku latach, niż kiedykolwiek przedtem. Ujrzycie przełomy w naukach medycznych, w technice, ponieważ energie poruszają się tak szybko. Nabierają teraz rozpędu.

Częściowym powodem tego jest komunikacja. Czy zdajecie sobie sprawę, że wasz Internet ma zaledwie jedenaście lat? Ułamek czasu! Spójrzcie, jaki wpływ wywarł na waszą Ziemię przez te zaledwie jedenaście lat! Radio, telewizja, telefony, są w praktycznym użytku od około 75 lat.

Wasze prasy drukarskie, które były pierwszą wielką zmianą w komunikacji, pojawiły się niedawno, jeśli wziąć pod uwagę wasz całkowity czas na Ziemi. Ciekawe jest zauważyć, że pierwszym komercyjnym zastosowaniem było wydrukowanie Biblii.

Ci, którzy pracowali na prasach drukarskich, którzy robili książki… byli torturowani przez innych ludzi. Ich drukarnie były palone, ponieważ był strach, że jeśli rozpropaguje się święte Pisma, które do tamtej pory były dostępne tylko nielicznym ludziom w Kościele, jeśli trafią one do rąk przeciętnego człowieka, to spowoduje to utratę kontroli.

Komunikacja przez te następne kilka lat nasili się. Pracuje się w tej chwili nad technologiami, które was zadziwią. Trudno to wyjaśnić, ale dotyczą one pewnego rodzaju holografii.

W następnych kilku latach zostanie rozwinięty nowy język. Widzicie, ludzie są powstrzymywani przez swoje języki. Istnieje wiele, wiele języków na Ziemi. Te języki są niekompletne. Czasami jest nam trudno komunikować się z wami słowami, ponieważ angielski jest tak ograniczony.

Teraz jest rozwijany nowy język. Jest to bardziej uniwersalny język. Łączy on pewne rodzaje matematyki, nowe cyfrowe algorytmy. Będzie to język, który może być zapisywany, w pewien sposób, ale bardziej niż cokolwiek, wyrażany dźwiękiem, wyrażany dźwiękiem, niekoniecznie mówiony. Będzie to dźwiękowy typ języka. Będzie oparty na badaniach, na pracy wykonywanej w waszym Internecie.

Najprawdopodobniej ten język pojawi się najpierw w tych następnych kilku latach w małej grupie dzieci. Widzicie… one będą się bawić. Dzieciaki, które rozumieją technologie, czy które lubią bawić się w Internecie, ale chcą komunikować się z ludźmi z innych stron świata… zaczną bawić się nowym rodzajem języka. To będzie dla nich zabawa, tajny kod. Ale pewnego dnia wydostanie się on na zewnątrz. Będzie jakiś badacz, ktoś, kto zrozumie, że jest to coś więcej, niż tylko gra. Jest to nowa metoda komunikacji.

Komunikacja będzie miała bardzo wielki wpływ na to, co się wydarzy w tych następnych kilku latach, a także na to, co się wydarzy potem. Komunikacja rzeczywiście pomaga otworzyć Pierwszą Pieczęć dla ludzkości… pieczęć separacji [oddzielenia]. Widzicie… kiedy to wszystko się wydarza, pieczęcie zaczynają się otwierać. Przeszliście przez ten proces i będziecie kontynuować przechodzenie przez te cykle. Ludzkość zacznie otwierać Pierwszą Pieczęć w momencie tego kwantowego skoku. To się teraz wydarza. Jesteście oddzieleni od siebie nawzajem z powodu języków. Jesteście odseparowani.

Czy jesteście sobie w stanie wyobrazić jak to było kilkaset lat temu, kiedy nie było automatycznej czy natychmiastowej komunikacji, jaką macie teraz? Musiała być ona przekazywania od osoby do osoby. Była powolna. Teraz jest natychmiastowa. Teraz możemy mówić do was wszystkich jednocześnie przez Internet.

Komunikacja pomaga otwierać Pierwszą Pieczęć. W miarę jak to czyni, pomaga wnieść Dom do energii Ziemi. Wszystko to pracuje razem. Pierwsza Pieczęć jest pieczęcią separacji, kiedy opuściliście Królestwo Wszystkiego Co Jest. O, od tej pory nieśliście to ze sobą – tą separację… tą tęsknotę do Domu… tą tęsknotę, aby czuć miłość Ducha. Ale to będzie się otwierać. Będzie się otwierać poprzez komunikację. Będzie to częścią kwantowego skoku.

Separacja dotyczy także zasłony. Ona pomaga tworzyć elementy zasłony. Separacja zanika, kiedy wszystko zbiera się znowu razem. Kiedy Dom przychodzi do was, zasłona zaczyna zanikać.

Kwantowy skok zmieni fizykę wszystkich rzeczy. Jest bardzo trudno wyjaśnić, co stanie się potem. Zajmie to trochę czasu. Nie zmieni się to w ciągu jednej nocy. Ale, wszystko zacznie się zmieniać. Poruszaliście się dotąd linearną ścieżką, jeśli chodzi o technologie… medycynę… świadomość. Ale, wraz z kwantowym skokiem zmieni się fizyka. Spróbujemy pomóc wam to zrozumieć… jest to nieco trudne do przekazania.

Wasza fizyka i wasza rzeczywistość jest zawarta w energiach, które wibrują na pewnych poziomach. One poruszają się cyklicznie. Na przykład, dźwięk wędruje jako cykl. Wznosi się i opada, zależnie od częstotliwości. Częstotliwość determinuje to, jak odbieracie ten dźwięk.

Wszystko wokół was wibruje teraz. To pomaga tworzyć tą rzeczywistość, to, co nazywacie materią i masą. Wasze ciało nie jest stałe, chociaż może się takim wydawać. Jest cząstkami energii, które wibrują z różnymi prędkościami. To z tego składa się cała wasza rzeczywistość.

To jest to, z czego składa się także komunikacja – wibracje. Wszystkie elementy wibrują. Idą w górę. Idą w dół. Poruszają się z różnymi prędkościami. Ale, jest yin-yang wibracji. To jest to, co tworzy wszystko wokół was. Wszystko polega na wibracji.

Kiedy dojdziecie do punktu kwantowego skoku, elementy zaczną… nie będą już wibrować. Rzeczywistość nie będzie tworzona z elementów, które wibrują na przeciwstawnych energetycznych poziomach.

W momencie kwantowego skoku, do waszej rzeczywistości zostanie wprowadzony nowy rodzaj fizyki. Minie pewien czas, zanim naukowcy to zrozumieją, zanim się w ogóle dowiedzą. Cząsteczki nie będą już więcej wibrowały, aby stworzyć ich rzeczywistość. Zamiast tego, cząsteczki będą ekspandowały do wewnątrz i na zewnątrz… i na boki… i w górę i w dół unisono. Nie będziecie potrzebowali dualistycznej energetyki wibracji, aby tworzyć rzeczywistość. Zamiast tego, będzie ekspansja energii, które stworzą nową rzeczywistość. Zajmie to nieco czasu, aby to zintegrować i aby naukowcy nauczyli się, jak to wykorzystywać.

Co to jest tak naprawdę? To jest Nowa Energia. To jest to, nad czym pracowaliście. To są wzorce, które pomagaliście stworzyć, które biegacze pomagali przechować, aż do właściwego czasu.

Energia, sama w sobie, jest neutralna. Wszystkie energie, których używaliście do stworzenia tego wszechświata i stworzenia waszej rzeczywistości tutaj na Ziemi, są neutralne. Ale, wy je aktywujecie. Powodujecie, że się poruszają. Powodujecie, że wibrują. Powodujecie, że przeciwstawiają się sobie, aby stworzyć coś nowego, aby stworzyć waszą rzeczywistość. Taki był Stary sposób.

Po kwantowym skoku transformacja energii będzie inna. Nie będzie już więcej przeciwstawnych sił. Energia będzie transformowana lub używana przez was jako – jak by to powiedzieć – pojedynczy element, który ekspanduje jednocześnie we wszystkich kierunkach. Tak to będzie działać.

Po tej dacie, 18 września 20007, stanie się ona dostępna w nowy sposób. Stanie się dostępna, aby wspomóc technologie i wynalazki, aby poruszać i przesuwać świadomość. Jest to energia pełna możliwości. Działa ona zupełnie inaczej, niż Stara Energia wibracji. Zmieni ona rzeczy na Ziemi bardzo szybko.

To, nad czym teraz pracujecie, drodzy przyjaciele, jest dynamicznym doprowadzeniem do tego dnia 18 września 2007. To dlatego słuchacie tego… czytacie to… siedzicie tu na widowni… aby zacząć ten cały proces, abyście mogli przejść przez swoje własne wzniesienie i boską integrację przed tym wydarzeniem.

Cały czas pytacie nas o swoją pracę. „Tobiaszu, kiedy moja praca stanie się znacząca?” (śmiech publiczności) Popatrzcie na to, co robicie. Pomagacie zmienić i rozszerzyć rzeczywistość. Pomagacie przesunąć się do tego punktu kwantowego skoku świadomości, który uczyni dostępną zupełnie Nową Energię.

Mamy o wiele więcej do powiedzenia na ten temat. Ale, chcieliśmy podzielić się z wami tym, co dotyczy tej daty. To istotnie jest Seria Nowej Energii i skupimy się na tym, co się dzieje w waszym życiu teraz, co się dzieje w świecie wokół was, i czym jest Nowa Energia.

W międzyczasie prosimy, żebyście nie próbowali tego wszystkiego rozgryźć. (śmiech) Podnieśliśmy ten temat ostatnio z pewną grupą. Poprosiliśmy ich, aby przestali próbować to rozgryźć. Wyobraźcie sobie, że wstajecie rano, Shaumbra, i nie staracie się niczego rozgryźć! (śmiech) Wyobraźcie sobie, że mija godzina i nie próbujecie niczego rozgryźć! Następnie naprawdę rozciągnijcie swoją wyobraźnię – spróbujcie przejść przez poranek, nie próbując czegokolwiek rozgryźć… a potem przez cały dzień.

Widzicie… staracie się to wszystko rozgryźć. Próbujecie umieścić intelektualne rozumienie na czymś, co w ogóle nie jest intelektualne. To dlatego macie teraz trudności. Próbujecie wszystko rozpracowywać.

To jest tak nowe. To jest tak inne. Nie możecie tego rozpracować. Możecie to tylko czuć i znać to – znać to w waszym sercu, nie w waszym umyśle. Próbujecie wykalkulować, co robić dalej. Próbujecie wykalkulować: „Czy powinienem skręcić w lewo czy w prawo?” Próbujecie wyrozumować, co Duch próbuje wam powiedzieć, kiedy upuściliście opakowanie jajek na podłogę. (śmiech publiczności) Duch próbuje wam tylko powiedzieć, że poruszacie się w wielu wymiarach.

Czasami jajka po prostu przenikają dosłownie przez waszą rękę. Zastanawiacie się: „Jak to się mogło stać? Przecież je trzymałem”. Jakaś część was trzymała je. Inna część nie i wyśliznęły się poprzez tą drugą część. Duch nie próbuje przekazać wam jakiejś wielkiej wiadomości. Duch nie próbuje mówić wam, abyście szli w jakimś określonym kierunku.

Kiedy przestaniecie próbować wszystko wyrozumować, ta rzecz wewnątrz was – o której mówiliśmy przedtem – System Boskiego Przewodnictwa może zabrać się do pracy. Może zająć się bardziej przyziemnymi ludzkim rzeczami za was. Może pomóc wam się zrównoważyć. Może pomóc przynieść wam wszystko, co powinniście mieć teraz w waszym życiu – dostatek, i zdrowie, i wszystko inne.

Ale, widzicie… próbujecie wszystko to rozgryźć i wasz System Boskiego Przewodnictwa wyłącza się, ponieważ was kocha. Mówi: „Oni chcą dzisiaj pokombinować.” (śmiech publiczności) „Tak więc, zrobimy sobie wolny dzień”. (śmiech) „Oni mają tyle radości próbując to wszystko rozgryźć. Chcą to wszystko zdokumentować. Chcą porobić wykresy i rysunki o tym, jak przechodzi się w Nową Energię. Chcą to wykreślić i przepuścić przez swoje komputery, i rozpracować to.”

Nie jesteście w stanie zrobić tego, drodzy przyjaciele. Możecie tylko to poznać. Później przyjdzie do was intelektualne zrozumienie. Przestańcie próbować to rozgryźć. Wpadacie na ściany każdego dnia. Próbowaliśmy wam to przekazać. Próbowaliście zrozumieć każdą najmniejszą rzecz, ale w waszym umyśle. Wasz umysł działa na bazie Starej Energii. Wy, Boscy Ludzie, działacie na bazie Nowej Energii.

Wyobraźcie sobie – cały dzień nie próbujecie niczego rozgryźć! Będziecie zaskoczeni, o ile więcej energii będziecie mieli. Będziecie zaskoczeni, jak o wiele jaśniej zobaczycie wszystko. Wasz poziom jasności wzrośnie wykładniczo. Nie będziecie wpadać w te mentalne więzy. Nie będziecie wpadać w te depresyjne stany.

Przestańcie próbować to rozgryzać. Będzie to trudne, ponieważ – wiemy to – zamierzacie uwolnić nieco tego rozgryzania, ale nie całe. Ciągle musicie mieć ten element kontroli. Ciągle nie macie do siebie całkowitego zaufania. Tak więc, nieco mniej rozgryzacie.

Mamy na myśli CAŁKOWITE „zaprzestanie-próbowania-aby-wyrozumować.” Odpowiedzi już tam są, ale w całkiem Nowy sposób. Odpowiedzi przyjdą do was w całkiem Nowy sposób. Jak mówiliśmy ostatnio pewnej grupie, odpowiedź, która przyjdzie do was jest o wiele wspanialsza, niż pytanie, które moglibyście zadać.

Ale, jesteście tak zajęci próbowaniem wyrozumowania każdej najmniejszej rzeczy. Wyczerpujecie się w ten sposób. Zapamiętajcie nasze słowa – będziecie potrzebowali waszej energii przez te następne kilka lat.

Przestańcie próbować to rozgryźć. To do was przyjdzie. Widzicie… myślicie, że przestaniecie próbować rozgryźć to wszystko, ktoś przyjdzie i was przejmie. Już wam powiedzieliśmy, że oni nie są w stanie tego zrobić. Fizyka na to nie pozwala.

Czasami musimy się roześmiać. Są ci, którzy nawet próbują oddać siebie innym istotom. (śmiech publiczności) Inne istoty nie chcą tego. (więcej śmiechu)

Tak więc, możecie odpuścić to stare ludzkie kontrolowanie i pozwolić na wejście Boskiemu Przewodnictwu. Możecie przestać próbować to rozgryźć. Możecie pozwolić wejść wiedzeniu. Możecie pozwolić odpowiedzi być tam, zanim jeszcze padło pytanie. To w ten sposób to działa.

Kiedy utkniecie w swoim umyśle, wiecie już, co robić – weźcie głęboki oddech. Przypomnijcie sobie, o czym dzisiaj mówiliśmy. Przypomnijcie sobie, że jesteście we wspaniałej podróży. Przypomnijcie sobie, że wasza praca jest ważna. Wasza praca tak wiele zmienia.

Widzicie… kiedy Ziemia dokona kwantowego skoku, reszta z nas też może tego dokonać. Kiedy Ziemia przejdzie z wibracyjnego stanu istnienia do energii, która rozszerza się we wszystkich kierunkach jednocześnie, wtedy my też możemy to zrobić. Po naszej stronie zasłony, jesteśmy w wibracyjnej rzeczywistości. Tak, jest ona piękna – wibracje kolorów, i dźwięków, i energii. Ale, one wibrują. Są linearne.

Kiedy wejdziecie do tej Nowej Energii, rozszerzającej się energii, my też możemy to zrobić. Wtedy Dom może naprawdę przyjść do was. Nie będzie już separacji. Wtedy wszyscy wejdziemy na zupełnie nową drogę życia, i wzrastania, i bycia Bogiem w swoim własnym prawie.

Zastanawialiście się nad znaczeniem tego życia! Jest o wiele większe, niż moglibyście sobie kiedykolwiek wyobrazić. Pozwólcie sobie poczuć to przez chwilę. Pozwólcie nam przekazać wam, co naprawdę tutaj robicie… nie, co myślicie, że robicie, ale co naprawdę robicie. Pozwólcie sobie to poczuć. Robicie to bez przybierania wielkich tytułów, bez bicia się w piersi, bez tworzenia jakiejś wspaniałej i wielkiej istoty, której moglibyście użyć. Po prostu to robicie.

Dlatego kochamy was tak mocno. Dlatego nigdy nie jesteście sami.

I tak jest!


© Copyright 2010 Geoffrey Hoppe, Golden, CO 80403

Tłumaczenie: Marian Zieliński ( [email protected] )