Materiały Tobiasza

Seria Wcielenia:

SHOUD 5: „Dbaj o Siebie”

Pytania i Odpowiedzi

11 grudzień 2004

www.crimsoncircle.com

I tak jest, Shaumbra, że powracamy do tego zgromadzenia. Jestem zachwycony słuchając waszej muzyki i słuchając waszego śpiewu. Jak zauważycie w tej nowej fazie poruszania energii, kiedy zastosujecie wasze kreatywne energie i wasze wyrażające życie energie do czegokolwiek, co robicie, będzie to miało o wiele większy wpływ. Kiedy pomagacie poruszać energie z innych wymiarów do was i poprzez was, obudzi to waszą własną kreatywność, wasze własne kreatywne/boskie centrum. I, pomoże to wam wyrazić siebie na sposoby, których nie bylibyście sobie w stanie wyobrazić.

Nawet coś takiego, jak śpiewanie piosenki będzie zawierało tak wiele głębi w waszym głosie i energii w waszym głosie, że nie będzie to już dłużej tylko śpiewanie piosenki, ale pomaganie w przepływie i projekcji energii, tak samo, jak my to robimy z Cauldre, kiedy mówimy. Tu nie chodzi o słowa, czy nawet o głos. Chodzi o ruch energii na wielu różnych warstwach i poziomach, kiedy zachodzi nasza komunikacja do was i poprzez was. Więc, przekonacie się, że jedną z cudownych korzyści tej nowej pracy poruszania energii jest nowy rodzaj ekspresji waszej kreatywności, poruszanie waszych własnych energii.

Teraz, Cauldre prosił dzisiaj nas o dwie rzeczy. Pierwsza jest ta, że kiedy nawiązujemy nasze połączenie, kiedy on wchodzi w channelowanie, żebyśmy nie pozwalali, aby otwierał szeroko buzię (śmiech publiczności). Trochę się tego wstydzi. I, powiedział nam dosłownie, że to powoduje, iż wygląda jak idiota (więcej śmiechu), kiedy opada mu szczęka. I, także prosił nas, żebyśmy skrócili naszą dyskusję, abyśmy mogli przejść od razu do pytań, ponieważ jest ich dzisiaj wiele. Więc, zaczynajmy.

PYTANIE OD SHAUMBRY 1 (z Internetu, czytane przez Lindę): Tobiaszu, moje nerwy są w strzępach. Mój umysł jest we mgle. Moje serce stało się zimne, nawet w stosunku do moich przyjaciół. Więc, nie jestem dobrym ambasadorem Shaumbry. Czuję się jak pusta lodówka na Plutonie. Myślałam, że w końcu daję intencję, aby wnieść radość. Dlaczego nie mogę?

TOBIASZ: Istotnie… mówiliśmy o tym wiele w dzisiejszym Shoudzie, o tej rzeczy zwanej depresją. Ale, to jest inne niż – jak to powiedzieć – to, przez co przechodzą inni ludzie. Niektórzy z was próbowali uzyskać pomoc od tradycyjnej służby zdrowia, jeśli chodzi o tą rzecz zwaną depresją. I, jak się przekonaliście, oni mogą wam dać niewielką ulgę, ponieważ nie rozumieją, chociaż udają, że tak.

Ale, to nie jest klasyczna depresja, albo – jak w twoim wypadku tutaj – że stałaś się zimna i niedostępna. Jest to po prostu część procesu, przez który przechodzisz, od Starej Jaźni do Nowej. I, znowu, jak powiedzieliśmy wcześniej, jest wielu po naszej stronie, którzy pracują z tobą bardzo blisko. Chodzi tu o pozwolenie sobie na wcielenie tego raczej trudnego czasu.

Przestańcie szukać w Starych sposobach Nowej pasji. I, to jest to, co się naprawdę tu wydarza. Zupełnie Nowy rodzaj pasji, którego nie możecie nawet zgłębić tradycyjnym ludzkim umysłem, zaczyna przechodzić. Ale, wy ciągle szukacie w Starych miejscach, aby spróbować, po raz kolejny, sprowadzić z powrotem Stare pasje czy Stare uczucia. Próbujecie wzniecić na nowo coś, czego nie da się znowu wzniecić.

Chodzi o zrobienie sobie drogi przez to oddechem. I, Cauldre zatrzymuje nas tutaj mówiąc, że czasami brzmi to zbyt upraszczająco. I, mówi on, że Shaumbra chciałaby bardziej definitywnych odpowiedzi. Ale, musimy powiedzieć, że to oddychanie, to bycie w chwili teraz i pozwalanie sobie na czucie tego są najlepszymi metodami czy remediami, które możecie sobie dać. Nie ma żadnego – jak to powiedzieć – szczęśliwego małego świata i z pewnością nie ma małej pigułki szczęścia, która przyniesie ulgę.

Musicie zrozumieć, że jest to częścią bardzo ważnego procesu zmiany. Nie jest żadną tajemnicą, że wasz system, wasze emocje przechodzą całkowity przegląd, całkowitą przebudowę. Wyjdziecie po drugiej stronie tego z tymi zadziwiającymi Nowymi pasjami i Nowymi wglądami. Chodzi o pozwolenie, żeby ten proces zaszedł. Dziękuję ci za to pytanie w imieniu całej Shaumbry. [w odpowiedziach na pytania na ogół tłumaczę „you” jako „wy”, raczej niż „ty”. Jest to zgodne z moim odczuciem, że Tobiasz odpowiadając na pytania indywidualne, zwraca się gruncie rzeczy do całej Shaumbry – M.Z.]

PYTANIE OD SHAUMBRY 2 (kobieta przy mikrofonie): Cześć, drogi Tobiaszu. Wyjątkowy mężczyzna powrócił do mojego życia. I, poklepywałam samą siebie po ramieniu za stworzenie takiego wspaniałego potencjału. I, to było strasznie bolesne, kiedy zdałam sobie sprawę, że nie jest to taki wspaniały potencjał. I, chcę tworzyć lepiej. I, tak naprawdę nie wiem jak. I, wielu z nas chciałoby tego. Czy możesz mi pomóc?

TOBIASZ: Istotnie… twoje tworzenie powinno być najpierw dla siebie… najpierw dla siebie. I, tak wielu Shaumbra ciągle próbuje tworzyć i następnie wprowadzić innych do tej kreacji. Musicie uszanować fakt, że oni mogą mieć inną agendę dla siebie. Mogą mieć inną ścieżkę kreacji dla siebie.

I, czasami, nie jest właściwe – najczęściej nie jest to właściwe – próbować tworzyć kosztem innego twórcy. Teraz, ty pozwoliłaś sobie stworzyć powrót Starego związku. Zaprosiłaś, w pewnym sensie, tą energię z powrotem, ale kiedy ta energia zdała sobie sprawę, że on jest w innym miejscu niż ty, nie wypaliło to. I, wtedy zaczęłaś wątpić w twoje zdolności jako Twórcy.

Twórz najpierw dla siebie. Czasami tworzenie dla siebie oznacza, że nie ma związku… ponieważ w związku nie jesteś już zdana na siebie. W związku wciągasz energię kogoś innego. A, w tej chwili jest bardzo mało energii kompatybilnych z energią Shaumbry. Stwórz najpierw związek dla siebie. Jest to bardzo ważne. I, my wiemy, że serce tęskni za innym, aby podzielić się tą błogosławioną i świętą częścią twojego życia. Ale, jest ważne, aby stworzyć najpierw ten związek wewnątrz siebie. Wtedy, twoja koncepcja, twoje zrozumienie związków z innymi zmieni się.

Ale, to był Stary związek, który w zasadzie był odpowiedni na krótki czas. Ale, nie zadziałałoby to na dłuższą metę. Więc, mogłabyś powiedzieć, że zakończyłaś to, zanim się to zakręciło samo w sobie.

PYTANIE OD SHAUMBRY 3 (z Internetu, czytane przez Lindę): W jaki sposób mogę wiedzieć, że naprawdę jestem ma mojej duchowej ścieżce, jeśli obecnie nie pociąga mnie moja obecna pozycja [tak jest w oryginale]. I, nie czuję żadnego przyciągania do niczego innego w tej chwili. I, jak to się ma do tego, że obecnie nie trzymam żadnych energii? Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek wyjaśnienie.

TOBIASZ: Istotnie… jak powiedzieliśmy ostatnio Shaumbrze, będzie taki moment, kiedy poczujecie się odłączeni i pozbawieni pasji w stosunku do wszystkiego, co było Stare, a kiedy Nowe jeszcze nie weszło. Tak wielu z was dosłownie pozwala sobie na bycie – jak to powiedzieć – ponownie połączonymi z ta rzeczą, którą nazywamy „polem”, źródłem wszystkich energii. W tym procesie ponownego połączenia będziecie doświadczali tej utraty pasji, utraty entuzjazmu, czy podniecenia – ponieważ podnosicie na nowo [rebooting] wasz cały system.

Przechodzicie w całkiem Nową metodę życia i działania. Dlatego będziecie doświadczać rzeczy takich, jakich depresja i niepokój, o których mówiliśmy wcześniej. I, to jest naturalny rezultat ponownego połączenia się z „polem”. I, będziecie czuli utratę pasji… pasji dla waszej pracy… pasji dla waszej rodziny… i być może pasji dla siebie.

Ale, czy nie daliście sobie… czyż nie prosiliście, żeby zaszedł ten proces zmiany? Czy nie prosiliście o ten czas bycia połączonym ponownie z „polem” i połączonym ponownie nawet z waszą własną boskością? Wcielcie ten proces, zamiast z nim walczyć. Zapytajcie ten proces, przez który przechodzicie, po co on tam jest. Nie chodzi tu o lekcję, chodzi o zmianę dynamiki energii.

Możemy powiedzieć, na podstawie bliskiej współpracy z Shaumbrą, że jest to tylko część tego procesu, która trwa stosunkowo krótko [akurat – M. Z.]. Oddychajcie. Wcielajcie to. Nie próbujcie od tego uciekać. [I tak nie ma dokąd uciec – M.Z.] Zrozumcie, dlaczego on tam jest.

(…) [opuściłem trzy pytania, jako kompletnie nieinteresujące]

PYTANIE OD SHAUMBRY 7 (z Internetu, czytane przez Lindę): Tobiaszu, doświadczałam i doświadczam coraz więcej i więcej fizycznego bólu. I, bez względu na to, co robię, nie mogę uwolnić. Brałam regularne masaże i miałam seanse chiropraktyki. Oddycham, piję mnóstwo czystej wody, biorę suplementy, uwalniam, wykonuję kreatywne prace, etc, etc. Jednak ból nie ustępuje. Doświadczam depresji, niepokoju. Jestem bardzo empatyczna, i… myślę, że rozumiesz to.

TOBIASZ: Istotnie… jesteś bardzo wrażliwą i empatyczną osobą. I, co się dzieje tutaj, to że dosłownie kochasz swoją pracę jako utrzymującej energie. I, ma to wpływ na twoje fizyczne ciało. Twoje fizyczne ciało wrzeszczy na ciebie, że chce wyjść poza to. Chce, abyś przestała utrzymywać energie.

Chcemy, żebyś zrobiła listę – żartujemy tu między sobą – ale widzimy przynajmniej tuzin lub więcej głównych rzeczy, dla których utrzymujesz energię. I, są to rzeczy w twoim życiu teraz wokół ciebie. Są to ludzie i są to sytuacje, w których jest wiele z przeszłych żyć. Utrzymujesz tuziny energii. Zapisz je na kawałku papieru. I wtedy, jeśli jest to odpowiednie, daj sobie pozwolenie, aby je uwolnić. Podrzyj ten papier. Wrzuć go do ognia. Pozwól temu odejść. (…)

PYTANIE OD SHAUMBRY 8 (kobieta przy mikrofonie): Cześć Tobiasz. Chciałabym powiedzieć, że jest mi przykro za te wszystkie razy, kiedy ciebie wyzywałam, bo byłam zła (śmiech publiczności), bo zrobiłam to wiele razy.

TOBIASZ: Muszę powiedzieć, że miałem też kilka [wyzwisk] dla ciebie (o wiele więcej śmiechu).

SHAUMBRA 8: (…) Czy mógłbyś udzielić mi jakiejś rady, dlaczego sytuacja jest jaka jest z moim partnerem i… kiedy mówisz o marzeniu o nowych rzeczach, ciągle myślę o tym innym biznesie, który być może zacznę. I, chodzi o alternatywne paliwa, ale nie te alternatywne paliwa, o których mówisz. (…)

TOBIASZ: Istotnie… (…) Wy dwoje, jak wiesz, spędziliście razem wiele, wiele, wiele żyć, kiedy bardzo się kochaliście, kiedy byliście sobie bardzo bliscy na wiele sposobów. Oboje przysięgliście sobie, że w tym życiu nie będziecie tego kontynuować. Czuliście, że powstrzymuje to was oboje, obie wasze energie. Więc, mieliście taką umowę, że w tym życiu, bez względu na to się wydarzy, sprawicie, że będziecie się nienawidzić. (nieco śmiechu)

SHAUMBRA 8: Już za późno. Mam na myśli… jesteśmy już w tym miejscu (więcej śmiechu)

TOBIASZ: Istotnie… istotnie… cudowna rzecz (więcej śmiechu).

SHAUMBRA 8: Taak, przyjdź i pochodź w moich butach przez jeden dzień.

TOBIASZ: Spełniacie twoją kreację i jego kreację, ponieważ wiedzieliście, że byłoby to zbyt łatwe zejść się znowu razem. A, było zbyt wiele pracy, którą musieliście wykonać indywidualnie w tym życiu. Więc – jak to powiedzieć – w trakcie…

SHAUMBRA 8: Więc, kto prowadzi kogo?

TOBIASZ: … w trakcie bycia w tej ludzkiej kondycji, znaleźliście do siebie z powrotem drogę, chociaż powiedzieliście, że tego nie zrobicie. I, w tej ludzkiej kondycji znaleźliście się w romantycznej sytuacji, chociaż powiedzieliście, że tego nie zrobicie. I, kiedy ta romantyczna sytuacja – jak to powiedzieć – rozpłynęła się, próbowaliście się przechytrzyć i zaczęliście razem biznes i staliście się partnerami. I, wiedzieliście, że to nie zadziała (więcej śmiechu).

SHAUMBRA: Tak, dramat.

TOBIASZ: Nie, to wcale nie jest dramat. Chodzi o głęboką i prawdziwą wewnętrzną miłość. I, chodzi o przysięgę złożoną w największej miłości dla siebie nawzajem, żeby uwolnić siebie nawzajem przynajmniej na jedno życie. Więc, zaburzyliście tą dynamikę, która miała wam przeszkodzić w ponownym zejściu się razem.

Teraz, musicie zdecydować – czy zamierzacie od tego odejść? I, czy tego ciągle pragniecie? Czy ta przysięga jest ciągle ważna? Czy możecie być ze sobą w nowy sposób, który niekoniecznie zawiera romans w Starej Energii? Czy możecie przejść na następny poziom potencjału, który ustawiliście, który mówił: „W porządku, jeśli znajdziemy z powrotem drogę do siebie, przetworzymy to na nowy sposób. Przetworzymy tą sytuację, kiedy dwoje ludzie przysięgło, żeby nie być razem, zrobiło wszystko, żeby nie być razem, mogło być razem w całkiem nowy sposób.” I, niekoniecznie w sposób romantyczny. Czy możecie – jak to powiedzieć – wziąć ten biznes, który macie z tymi wszystkimi osobistymi problemami pomiędzy wami dwojgiem, i pozwolić mu na rozwój? To jest duży krok. I, on będzie wiedział, o czy my mówimy. Możesz z nim porozmawiać na temat tego szaleństwa, w które jesteś zamieszana [mowa o CC].

SHAUMBRA 8: On już wie.

TOBIASZ: Wiemy. To dlatego prosił nas, żebyśmy otwarcie o tym mówili. Ale, czy możesz ominąć niektóre z tych pułapek związku w Starej Energii wchodząc w Nowy [związek], który niekoniecznie wiąże się z romansem, czy fizycznym seksem? Czy moglibyście znaleźć ekspresję pomiędzy wami poprzez ten biznes?

SHAUMBRA 8: Może poprzez mediatora. Czy myślisz, że mediator…

TOBIASZ: Żadnego mediatora. Mediator nie byłby tutaj wskazany. Masz wolę zmiany tych energii i występując do przodu w imieniu was obojga, jest ten potencjał, żeby to zrobić. Lub, być może… być może, byłoby najlepiej dla was obojga, gdyby to partnerstwo się rozwiązało, i poszlibyście każde w swoją stronę. I – jak to powiedzieć – być może otworzy to także nowe drzwi dla was. Ale, widzimy tutaj, że najwyższy poziom potencjału, który oboje wypracowaliście… to wyjście poza to wszystko i rozwinąć nowy i zdrowy związek. Tak, są prawne i finansowe i emocjonalne problemy, które są bardzo głębokie i bardzo gęste. I, zamierzam… mamy tutaj coś, czego nie możemy powiedzieć publicznie. Pomówimy o tym z tobą potem.

SHAUMBRA 8: OK., dziękuję ci.

TOBIASZ: Zrozum, że jesteś Twórcą tego. Jest to niesamowita historia pomiędzy wami dwojgiem.

SHAUMBRA 8: Czuję się jak twórca szaleństwa… wyobraź sobie… fiuuu!

TOBIASZ: O nie, szaleństwem było przysięganie, że nie zejdziecie się razem w tym życiu. To było szaleństwo.

SHAUMBRA 8: Jak to się stało? Cóż, OK., dziękuję ci bardzo Tobiaszu.

(…)

PYTANIE OD SHAUMBRY 10 (kobieta przy mikrofonie): Tobiaszu, jestem totalnie gotowa na dziki dostatek w moim życiu, jednakże wydaję się tkwić w Starej Energii, kiedy chodzi o dostatek. Co blokuje dostatek, przepływ dostatku w moim życiu teraz?

TOBIASZ: W tym przypadku, jest to kilka rzeczy. Jest to wierzenie w ograniczony – jak to powiedzieć – ograniczony system wierzeń, że dostatek jest ograniczony. (…) Dotyczy to także wahania po twojej stronie, czy naprawdę chcesz tutaj zostać, czy naprawdę chcesz cieszyć się życiem. Są takie chwile, kiedy przywiązujesz się do powrotu tutaj. Trudno jest wejść dostatkowi, kiedy nie jesteś pewna, czy naprawdę chcesz żyć.

Ten cały dostatek, my wiemy, jest bardzo trudną sprawą. Mówiliśmy o tym wiele w San Diego. I, byłoby dobrze, gdybyś tego posłuchała. Ale, jest to bardzo, bardzo prosta energia. Ludzie tworzą blokady wokół niej.

Twoją blokadą jest głęboko zakorzenione wierzenie, że dostatek JEST ograniczony dla CIEBIE… że nie masz takich zasobów czy takiej wiedzy, żeby go wprowadzić. Więc, zamierzamy ci powiedzieć – po prostu, daj absolutne pozwolenie, aby to [wierzenie] odpuścić. Zrozum, że to prawdopodobnie będzie wiązało się z pewnymi zmianami w twoim życiu… zmianami w twojej pracy, w szczególności… aby umieścić cię w innym rodzaju pracy, która na to pozwoli. Jesteś teraz w bardzo ograniczonym środowisku pracy, wierząc, że tam powinnaś być. (…) Prosimy cię tylko, żebyś nie przeklinała nas, kiedy te zmiany nastąpią. One są częścią tego całościowego procesu.

I, zamierzamy tu skorzystać z okazji, żeby zachęcić Shaumbrę do połączenia razem waszych zasobów. Jest bardzo trudno czasami pracować w sytuacji Starej Energii i mieć ten przepływ dostatku, ponieważ pracujecie przeciwko – lub z – tak wieloma systemami wierzeń Starej Energii. Kiedy Shaumbra pracuje z Shaumbrą, i odkrywacie Nowe potencjały i możliwości, to przekonacie się po pierwsze, że macie o wiele więcej talentów, niż myśleliście i że nie musicie pracować dla kogoś innego. To jest bardzo kluczowa sprawa – żebyście kreowali swój własny wspaniały potencjał. Tak długo, jak pracujecie dla innych, jest trudno otrzymać tą ilość dostatku, do której macie prawo.

SHUAMBRA 10: Czy ta praca pojawiająca się dla mnie… jest to coś, co mogę robić na własną rękę i nie pracować dla innych… ponieważ takie jest moje pragnienie?

TOBIASZ: Będzie to dla ciebie wyzwaniem, jeśli chodzi o myślenie, że nie masz być może narzędzi, aby to robić. Ale, ta zmiana, o której mówimy, tak, zawiera w sobie pracę na własną rękę. I, będzie to dla ciebie na początku wyzwaniem na wielu poziomach, kiedy będziesz się zastanawiała, czy potrafisz to zrobić. I, jest to doskonały czas na poruszanie tych energii i na pozwolenie tej energii, która wchodzi, aby nagle zaczęła także pracować dla ciebie. (…)

PYTANIE OD SHAUMBRY 11 (kobieta przy mikrofonie): Cześć Tobiaszu, dziękuję ci, że tu jesteś. Mam dwa pytania. Pierwsze – myślę, że potrzebuję trochę potwierdzenia. Czuję się w bardzo wyjątkowej sytuacji w obszarze finansowym. I, chciałabym, żebyś powiedział coś mi o tym, i co jest ważne dla mnie w tym momencie. A, drugie pytanie dotyczy pozostawania w chwili. Co czyni to tak trudnym, wczucie się w to? Oddychanie… jest trudne… i im bardziej chcę w niej pozostać… tym bardziej wypycham siebie z niej.

TOBIASZ: Istotnie… przyjrzyjmy się temu, czym jest ta „chwila”. Przyjrzyjmy się temu, jak ją definiujemy i jakie są punkty odniesienia. W Karmazynowej Radzie mówimy o „chwili” i „rozszerzonej chwili”. Rozszerzona chwila pozwala ci być w pełni obecną właśnie tu i teraz, wiedząc, że jesteś w tym pomieszczeniu, wiedząc, że jesteś w tym ciele. Ale, pozwala ona także na rozszerzenie się na inne wymiary i czucie i bycie świadomym wielu innych rzeczy wokół ciebie.

Więc, jest to nieco rozstrajające, kiedy zaczynasz się rozszerzać, co robiłaś ostatnio. Robiłaś to cudownie i pilnie. Ale, wtedy powoduje to, że myślisz, iż wydostajesz się ze zwyczajnej chwili. To wszystko może być razem. Możesz być w tym twoim ciele i w tej twojej przestrzeni i w rozszerzonej przestrzeni.

Więc, jesteś tu trochę surowa dla siebie. I, my rozumiemy tą dynamikę dlaczego, ale chcielibyśmy powiedzieć, że bardziej ważne jest, abyś pozwoliła sobie rozszerzać się w te inne obszary. A, ty próbujesz tak bardzo utrzymać swoją koncentrację tutaj. Robiłaś to dobrze. Teraz, otwórz się na te inne wymiary.

Zachodzi bardzo wiele zmian w twoim życiu, jak wiesz, zmian, na które dałaś sobie pozwolenie. I, wszystko wydaje się być przewrócone do góry nogami. Wszystko wydaje się być w takim stanie, gdzie dostawy w Starej Energii zostały odcięte, czyniąc cię bardzo niepewną, co masz robić dalej i gdzie masz to robić. Wszystko to jest bardzo odpowiednie. Dałaś sobie wszystkie odpowiedzi.

(…) Będziesz musiała sobie zaufać, ponieważ są pewne rzeczy, na które nie mamy pozwolenia, żeby o nich mówić, więc chodzi o to, abyś dała sobie pozwolenie na przejście przez te zmiany. Ufaj sobie bardziej. Zrozum, że już dałaś sobie rozwiązanie. (…)

PYTANIE OD SHAUMBRY 12 (kobieta przy mikrofonie): Cześć Tobiaszu. Moje pytanie dotyczy mojej siedemnastoletniej córki, która jak się wydaje, wybrała bardzo trudną ścieżkę w tym życiu. Miała guza, który rósł w jej mózgu przez wiele lat. Jest już usunięty. Ale, wpłynęło to na wiele innych aspektów jej życia… pod względem fizycznym… pod względem osobowościowym. I, czy mógłbyś dać mi jakiś wgląd, dlaczego to wybrała, i kim ona naprawdę jest, i czy jest Shaumbrą?

TOBIASZ: Istotnie… tak wielu ludzi wybiera bardzo trudne doświadczenia do przejścia w swoim życiu jako sposób, żeby się uczyć i rozwijać i rosnąć, jako sposób dania sobie doświadczenia radzenia sobie z bardzo różnymi rzeczami. Czasami chodzi o karmę. A, czasami chodzi po prostu o doświadczenie, pragnienie doświadczenia czegoś takiego jak guz. To jest radośnie – szczególnie w jej przypadku – radośnie akceptowane i wprowadzane.

Więc, zrozum to i także szanuj, całkowicie to uszanuj. I, podczas gdy dla tej ludzkiej części jest to czasami trudne – i trudne dla matczynej części, która tą istotę mocno kocha – pozwól sobie na wprowadzenie i bycie we współczuciu. Pozwól sobie wcielić energie całkowitego współczucia Quan Yin i zobaczysz tą całą historię. Zobaczysz, że było to błogosławieństwem, nie przekleństwem. Zobaczysz, że była to piękną rzecz, nie coś brzydkiego. I, zobaczysz, że ludzie naprawdę są Twórcami. Czasami myślisz, że te rzeczy wydarzają się poza twoją kontrolą, ale jesteś twórcą tego wszystkiego.

Ona jest Shaumbrą z tego punktu widzenia, że pozwala sobie przejść przez ten proces wzniesienia, pozwala sobie zintegrować boskość w trakcie bycia na Ziemi. Chcemy tutaj ostrzec, że nie rozdajemy tytułu Shaumbry. Nie musicie mieć jakiejś wizytówki. I, z całą pewnością nie musicie wnosić jakichś opłat. Shaumbra jest grupą ludzi, którzy przechodzą teraz przez ten proces integracji, podczas kiedy pozostają na Ziemi. I, istotnie ona jest jednym z tych ludzi. (…)

TOBIASZ: I, zbieramy teraz energie dzisiejszego dnia. Czujemy zapach uczty (nieco śmiechu). Robimy się głodni i wiemy, że wy robicie się głodni. Więc, droga Shaumbro, weźmy jeszcze jeden oddech razem. Pozwólmy tym energiom poruszyć się i przepłynąć przez nas. I, wyglądamy tej wyjątkowej pory, którą macie, tej pory miłości, tej pory dzielenia się i troszczenia się o siebie nawzajem. Oczekujemy z niecierpliwością na ponowne zobaczenie się z wami za kilka tygodni, aby dalej pracować z Shaumbrą.

I tak jest!

------------------------------------------------------

Tobiasz z Karmazynowej Rady (the Crimson Council) jest prezentowany przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado. Historia Tobiasza, z biblijnej Księgi Tobiasza, jest dostępna na witrynie www.crimsoncircle.com. Materiały Tobiasza są oferowane bezpłatnie od sierpnia 1999, momentu kiedy jak powiedział Tobiasz ludzkość przekroczyła potencjał destrukcji i wkroczyła w Nową Energię.

The Crimson Circle jest światową siecią ludzkich aniołów, którzy są pierwszymi przechodzącymi w Nową Energię. Kiedy doświadczają radości i wyzwań statusu wstępujących, pomagają innym ludziom w ich podróży poprzez dzielenie się, troskę i przewodnictwo. Ponad 40,000 ludzi odwiedza witrynę Crimson Circle każdego miesiąca ,aby przeczytać ostatnie materiały i dyskutować o swoich doświadczeniach.

The Crimson Circle spotyka się co miesiąc w Denver, Colorado, gdzie Tobiasz prezentuje ostanie informacje poprzez Geoffrey’a Hoppe. Tobiasz twierdzi, że on i inni z niebiańskiego Crimson Council channelują w zasadzie ludzi. Według Tobiasza, czytają oni nasze energie i przekazują naszą własną informację z powrotem do nas, abyśmy mogli zobaczyć to z zewnątrz, podczas gdy doświadczamy tego wewnątrz. Zebrania Crimson Circle są otwarte dla wszystkich, ale wymagane są RSVP. Nie trzeba do niczego wstępować ani wnosić jakichś opłat. The Crimson Circle czerpie swój dostatek poprzez otwartą miłość i dary Shaumbry z całego świata.

Najwyższym celem Crimson Circle jest służba w charakterze ludzkich przewodników i nauczycieli tym, którzy idą ścieżką wewnętrznego duchowego przebudzenia. Nie jest to misja ewangelizacyjna. Raczej, wewnętrzne światło doprowadzi ludzi do progu waszych domów po wasze współczucie i troskę. Będziecie wiedzieli co robić i czego nauczać w tej właśnie chwili, kiedy unikalna i cenna istota ludzka, która zamierza wyruszyć w podróż Mostem Mieczy, przyjdzie do was.

Jeśli to czytasz i masz poczucie prawdy i związku z tym, to jesteś członkiem Shaumbry. Jesteś nauczycielem i przewodnikiem ludzi. Pozwól nasieniu boskości wewnątrz siebie zakwitnąć w tej chwili i w czasach, które nadejdą. Nigdy nie jesteś sam, ponieważ masz rodzinę na całym świecie i aniołów wokół siebie.

Ten tekst może być swobodnie rozpowszechniany bez opłat, na zasadzie niekomercyjnej. Prosimy o zawarcie informacji w całości, łącznie z tą notą. Wszystkie inne wykorzystania tekstu muszą być zatwierdzone na piśmie przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado.

© Copyright 2004 Geoffrey Hoppe, P.O. Box 7328, Golden, CO 80403. E-mail to [email protected] All rights reserved.

Translation copyright Marian Zieliński. E-mail: [email protected]