Ja jestem, tak, ja jestem, Adamus z Karmazynowej Rady. I Cauldre, i cała Shaumbra zebrana tutaj, Shaumbra, która słucha i Shaumbra, która nadejdzie - nigdy nie mówcie nigdy.

Moja rola w Karmazynowej Radzie to organizator i realizator. Odpowiadam za zapewnienie konwergencji energii, energii, które są używane po naszej stronie zasłony i po ludzkiej stronie, i dzisiaj, z Shaumbrą, jest dzień konwergencji.

Jeśli spojrzycie na astrologię i numerologię tego dnia, zrozumiecie dlaczego został on wybrany. Zrozumiecie dlaczego, początkowo, kiedy planowaliście waszą konferencję nad tym wielkim, pięknym jeziorem Tahoe, nie było to możliwe. Ale z powodu wszystkich konwergencji energii, które mieliście w tym miejscu w przeszłości, było konieczne, aby wrócić tu znowu dzisiaj.

Odpowiadam za zapewnienie organizacji energii, ponieważ, w pewnym sensie, możecie powiedzieć, że energie są w stanie potencjału i czasami w stanie, który nazwalibyście chaosem. Nazywacie to chaosem, ponieważ nie widzicie tych potencjałów, które są zawarte w każdej – każdej cząstce energii, która was otacza, która jest wewnątrz was i która jest w innych wymiarach.

Jako anielska istota i jako członek Karmazynowej Rady, pomagam zapewnić tej organizacji konwergencję energii i dokładnie to będziemy dzisiaj robili. Dzisiaj jest dzień konwergencji i inicjacji i będziemy mieli inicjację, która jest kulminacją wielu er, setek i tysięcy lat waszej pracy, kulminacją siedmiu lat bardzo intensywnej pracy razem jak Shaumbra i jako Karmazynowy Krąg.

Ja, Adamus Saint-Germain, byłem odpowiedzialny za utworzenie wielu, wielu organizacji i zakonów na Ziemi włączając w to: Templariuszy, Masonów, legendarnych, ale bardzo rzeczywistych Rycerzy Okrągłego Stołu i moich ulubionych Illuminati. I chociaż Illuminati zyskali złą sławę z powodu wpływu tych, którym nie podobało się to, czego uczyliśmy – że uczyliśmy połączenia nauki i duchowości, uczyliśmy prawdy – Illuminati byli zawsze bliscy mojemu sercu, aż do tej chwili.

Shaumbra, jest wiele, wiele elementów, które was wspierają w tym, co robicie. Po naszej stronie zasłony jest Karmazynowa Rada. Jest to wyjątkowy Zakon, nie jest on bezpośrednio częścią Zakonu Arc. Jest to jednostka do specjalnych zadań odpowiedzialna za nauczanie. Karmazynowa Rada skupia w sobie niektóre z najwyższych anielskich energii z Zakonu Arc, skupia je dla celów nauczania we wszystkich wymiarach i na Ziemi. Karmazynowa Rada wspiera was w pracy, którą wykonujecie, te anielskie istoty służą wam jako przewodnicy w waszej roli Nauczycieli, jako przewodnicy w waszym własnym życiu, pomagają przynieść wam nową informację, którą gromadziliście dla siebie, aby wprowadzić ją w odpowiednim czasie. To jest rola Karmazynowej Rady.

Następnie jest Uniwersytet Shaumbry, który został utworzony jako narzędzie wsparcia, jako szkoleniowe narzędzie dla Shaumbry, którzy są nauczycielami – a wy wszyscy jesteście nauczycielami w ten czy w inny sposób. Uniwersytet Shaumbry został najpierw stworzony w niefizycznych wymiarach ponad dwa tysiące lat temu i tam dojrzewał. Przygotowywał się do tej pracy, którą mieliście wykonywać tutaj na Ziemi w erze Nowej Energii. I to się stało.

Następnie jest wasza nowa Crimson Circle Energy Company. Zapewnia ona energię do wsparcia wszystkich waszych działań. Ta Crimson Circle Energy Company jest także kanałem, mechanizmem przepływu, który pozwala energii z innych wymiarów – anielskich i krystalicznych wymiarów – wpłynąć, a następnie wypłynąć do was na ziemskim planie, aby wspierać pracę, którą wykonujecie. Jej fasadą jest spółka, korporacja, ale taka, która jest otwarta i dostępna dla wszystkich, którzy chcą brać w tym udział. Ci, którzy są odpowiedzialni za Crimson Circle Energy Company, są odpowiedzialni za właściwy przepływ energii do Uniwersytetu Shaumbry i innych jednostek i struktur, które wspierają was w pracy, którą wykonujecie.

Nie wątpcie w to, Shaumbra. Nie wątpcie w to, że istnieje przepływ energii z tego, co nazywacie chaosem czy pustką, a następnie energia otrzymuje strukturę, która jest ważna dla pracy, którą wykonujecie. Jest to skupienie i nadawanie kierunku. Jest to dostarczanie czy też przepływanie potencjałów, które manifestuje się w fizycznym świecie wszędzie wokół was i w fizycznej rzeczywistości, której potrzebujecie, aby wspierać waszą egzystencję na Ziemi.

Nie ma nic złego w strukturze. Jest bardzo odpowiednia, ale jak się nauczyliście w ciągu tych siedmiu lat, ważną rzeczą jest, aby ta struktura była bardzo płynna, bardzo elastyczna i otwarta, gotowa do zmiany w każdej chwili. Jest ważne, żeby skierować energię do struktury, ugruntować ją w tym rodzaju kreacji, którą tworzycie, a następnie pozwolić jej na bycie otwartą, pozwolić jej na zdolność do zmiany i przepływu w odpowiedzi na was i na ten stan rzeczywistości, w którym aktualnie jesteście. Tak często, kiedy energia ma nadaną strukturę, jest zastosowana w danym momencie, ale potem nie pozwala się jej na wolność przejścia do następnego momentu z wami. Tworzycie wtedy coś zwanego historią czy bagażem, ponieważ nie pozwoliliście strukturze płynnie poruszać się razem z wami.

Tak więc, mamy Karmazynową Radę, anielski zakon, który was wspiera; Uniwersytet Shaumbry, który jest sercem i duszą pracy Shaumbry; Crimson Circle Energy Company, która płynie i wspiera energią; i jest jeszcze jeden brakujący element. Element, który my i wy przygotowywaliśmy przez długi, długi czas i dość intensywnie przez te ostatnie siedem lat.

Macie tą rzecz zwaną Karmazynowym Kręgiem. Była to do tej pory – jak to powiedzieć – dość luźna organizacja. Była słowem, które nabrało pewnego znaczenia, przygotowywała się do tego dnia konwergencji. Przygotowywała się do inicjacji.

Tak więc, dzisiaj, dla wszystkich, którzy przyłączą się do nas w jakikolwiek sposób, w jakimkolwiek kształcie czy formie, dzisiaj dokonamy inicjacji. Inicjacji Zakonu Karmazynowego Kręgu, was.

Dzisiaj zainicjujemy energię Karmazynowego Kręgu i każdego, kto wybierze stanie się Standardem – Standardem Karmazynowego Kręgu. Starannie wybraliśmy to słowo „Standard”. W przeszłości używaliśmy słów takich, jak „rycerze”, używaliśmy słów takich jak „księża”, lub używaliśmy innych sekretnych słów, aby zidentyfikować tych, którzy są członkami Zakonu. Wybraliśmy słowo „Standard” dla każdego z was, kto wybierze, żeby być dzisiaj inicjowanym. I teraz rozumiecie dlaczego Tobiasz prosił, aby nie było żadnych innych inicjacji czy medytacji. Chcieliśmy to zachować na tą chwilę z Shaumbrą.

Standard jest poziomem jakości. Standard jest fundamentem i kolumną. Standard staje się przykładem dla innych. Standard jest latarnią światła. Standard jest czymś, co wprowadza odpowiednią energię w danej chwili.

Tak więc, wybieramy, z wami, może nieco z wahaniem, inicjację Standardów, inicjowanie was do Zakonu Karmazynowego Kręgu.

Podnosi to pewne problemy. Jeśli siedzicie tutaj w tym pomieszczeniu, jeśli jesteście tu fizycznie obecni, byliście w przeszłości w zakonie czy sekretnym stowarzyszeniu, nieprawdaż. I w ten sposób się poznaliśmy, w ten sposób wy i ja połączyliśmy nasze energie. Dla niektórych z was zakony datują się od Esseńczyków. Dla innych, od Templariuszy. Jeszcze dla innych, od Braterstwa. Dla innych, od Illuminati, a dla niektórych z was od Różokrzyżowców.

Zakony są tworzone, we właściwym czasie, dla ludzkości. Zakony są tworzone, aby wprowadzić strukturę, skupienie, organizację i manifestację właściwych energii we właściwym czasie.

Wiemy, że podnosi to pewne problemy w was i, w szczególności, w moim przyjacielu Cauldre, ponieważ tak wielu z was powiedziało: „Nigdy, nigdy, nigdy więcej”. Tak, istotnie, Cauldre i ja mieliśmy małą bitwę ostatniej nocy. (nieco śmiechu) Był on w stanie dużego niepokoju, tak jak niektórzy z was teraz. Jeśli czujecie palpitacje serca, jeśli czujecie, jak wasze dłonie i pachy potnieją, jeśli czujecie niepokój, jest tak, ponieważ byliście w Zakonie już przedtem. I przez te zakony płynęła krew i zazwyczaj była to wasza krew. (nieco śmiechu)

Byliście prześladowani za swoje przekonania. Byliście prześladowani za to, co próbowaliście robić w tym czasie. Wasze doświadczenia z Zakonami, Zakonami, które kochaliście tak głęboko, spowodowały wielki ból. I nie chodzi tu tylko o krew, to był emocjonalny ból.

Emocjonalny ból dla wielu z was, których poproszono o opuszczenie zakonu. Wspomnienie tego, jak to było wystąpić przed radą Ziemi i być poproszonym o odejście. To uczucie odrzucenia, to uczucie wykluczenia z grupy, którą kochaliście tak bardzo, za którą walczyliście, której broniliście.

Ale proszę was, abyście przez chwilę sobie przypomnieli i poczuli tą energię tej chwili, kiedy poproszono was, abyście odeszli, i dlaczego poproszono was o odejście. I chociaż spowodowało to trudności i ciężkie chwile dla was od tej chwili, był po temu powód, moi kochani.

Urośliście tak bardzo na własną rękę. Staliście się tak bardzo oświeceni i doświadczeni na własną rękę, że Zakon nie był już dla was odpowiedni. Poproszono, żebyście go opuścili i odkrywali rzeczy dla siebie, abyście wyszli na zewnątrz i zbierali i uczyli się i rośli sami w sobie, abyśmy mogli zejść się z powrotem razem w tej chwili, w tym dniu konwergencji, z tym wszystkim, co nazbieraliście po drodze, z waszą miłością i waszą mądrością, z tym, czego się nauczyliście o sobie i o ludzkości.

Zbieraliście żniwa z Życia, uczyliście się Życia. Byliście nauczycielem, który odszedł, aby stać się nowym uczniem, abyście mogli znowu powrócić jako nowy Nauczyciel. I dlatego prosiliśmy was, żebyście odeszli. To był zaszczyt, chociaż mogło to tak nie wyglądać w tamtym czasie. Było to błogosławieństwo dane wam i Wszystkiemu Co Jest.

Byliście na swoim przez długi czas. Było to samotne, było to ciemne czasami i trudne. Ale teraz powracamy do siebie w tej konwergencji Shaumbry, żeby się ponownie zjednoczyć, żeby zebrać ponownie nasze energie razem, żeby przeformować siebie na nowy sposób pod szyldem Zakonu Karmazynowego Kręgu na planecie Ziemi.

To jest pierwszy duchowy Zakon – nie ma innych – pierwszy duchowy Zakon Nowej Energii. Wiemy to. Ponieważ pomagaliśmy je zorganizować. Wiemy to, ponieważ widzimy, kto wychodzi i kto powraca. Widzimy, kto organizuje i kto naprawdę jest w Nowej Energii. Tak więc, jest to szczególnie błogosławiony dzień dla wszystkich nas, którzy zbieramy się tutaj inicjując pierwszy Zakon Nowej Energii.

Jesteście Standardami – jeśli tak wybierzecie. Dokonamy inicjacji tutaj za chwilę, kiedy dokonamy przeglądu Drogi Standardów Nowej Energii.

Droga Standardów zaczyna się od Jaźni.

Po pierwsze chodzi o kochanie siebie, ponieważ jak możecie służyć innym, jak możecie pomagać innym, jeśli nie nauczyliście się kochać siebie. Tak wiele z tego, czego nauczyliście się w waszej samotności, od kiedy poproszono was, abyście opuścili stare zakony, dotyczyło odkrycia miłości do siebie. I aby odkryć tą miłość, musieliście odkryć ciemność. Musieliście odkryć odrzucenie i nienawiść i osamotnienie, abyście mogli powrócić tutaj wiedząc, jak to jest naprawdę zakochać się w sobie.

I następnie, w Jaźni, na Drodze Standardów, należy podążać za swoją własną prawdą. Nauczyliście się, jak to jest podążać za prawdą innych i, jakby powiedział Kuthumi, jest to do kitu. (śmiech) Nauczyliście się, że podążanie za prawdą innych prowadzi do ślepego zaułku, prowadzi do niepokoju i depresji, prowadzi do zamętu wewnątrz was samych. Ale kiedy podążacie za własną prawdą, jest to jasne, jest to oczywiste, jest to czyste.

I Droga Standardów polega także na ufaniu samemu sobie. O, w ciągu tych ostatnich siedmiu lat bawiliście się w ufanie wszystkiemu innemu – duchowi, przewodnikom, waszemu umysłowi – wszystkiemu, tylko nie sobie, abyście mogli zrozumieć teraz, jak to jest słyszeć ten błogosławiony wewnętrzny głos, i nie jest to cichy głos, kiedy już go odkrywacie. Jest to głos tak jasny i czysty, że wiecie, iż jest to wasza prawda.

I Droga Standardów dla Jaźni obejmuje także dostatek. W trakcie tych tysięcy lat odkryliście, jak to jest żyć w braku i biedzie, żyć w systemie przekonań o ograniczeniach. Dowiedzieliście się, jak to jest być żebrakiem, być tym, który cierpi. Dowiedzieliście się, jak to jest wzbraniać się przed przepływem energii do waszego życia. Ale teraz, jako Standard Zakonu Karmazynowego Kręgu, akceptujecie drogę dostatku.

Dostatku w każdej postaci w waszym życiu razem z odpowiednimi energiami płynącymi do was w najbardziej odpowiednim czasie i najbardziej odpowiednim momencie. Nie dostarczonego na skrzydłach aniołów, nie dostarczonego jako dar od ducha, ale jako coś, co wybieracie i manifestujecie dla siebie w waszym własnym życiu i odkrywanie, że dostatek jest czymś naturalnym.Droga Standardu Zakonu Karmazynowego Kręgu dotyczy także Tworzenia i są cztery punkty dotyczące tworzenia.Po pierwsze bierzecie odpowiedzialność za wasze kreacje. Nauczyliście, że nikt inny nie jest odpowiedzialny za wasze życie. Nie jesteście ofiarą. Nikt inny za was tego nie robi. Ustawiliście bardzo złożone serie przesunięć energii, aby pozwolić kreacji – waszej kreacji – wejść do waszego życia. Nie możecie obwiniać za to kogokolwiek innego, nie możecie być ofiarą, którą ktoś inny wykorzystuje. Standard bierze odpowiedzialność za swoje własne kreacje.

Drugim punktem jest danie waszym własnym kreacjom życia i wolności. Jest jedną rzeczą stworzenie czegoś, a inną pobłogosławienie tego waszą energią boskiej siły życiowej i pozwolenie, aby miało swoje życie, swoją wolność. Tak często ludzie coś tworzą, a następnie to kontrolują, ale to prowadzi do prawdziwego braku, próżni i nierównowagi energii. Kiedy coś tworzycie w waszym życiu, dajecie oddech życia waszej kreacji, a następnie dajecie jej wolność. Może ona rosnąć. Może rosnąć w sposoby, których ludzki umysł nie jest w stanie pojąć. Może rosnąć do takich potencjałów, z których dzisiaj nie zdajecie sobie nawet sprawy. Danie życia, tchnięcie życia i wolności do waszych kreacji jest jak związek pomiędzy rodzicem i dzieckiem. Rodzice rodzą dziecko, ale go nie posiadają. Rodzic wychowuje dziecko, ale w końcu musi pozwolić mu odejść, żeby wzrastało. Różnica jest taka, że wasze kreacje są zawsze wasze, są zawsze waszą częścią, więc dlaczego mielibyście je ograniczać.

Dajecie tchnienie życia każdej waszej kreacji. Dajecie tchnienie życia sobie jako Nauczycielowi. Dajecie tchnienie życia wszystkiemu, co wprowadzacie do swojego życia. Dajecie temu wolność, aby rosło. Dajecie temu wolność piękna i radości i ekspresji i powróci to do was na wiele, wiele różnych sposobów. Standard Rady i Zakonu Karmazynowego Kręgu nigdy nie ogranicza swoich kreacji, nigdy nie ma oczekiwań co do rezultatu. To jest otwarte. Tworzycie i nigdy nie ograniczacie. Pozwalacie, aby to stale płynęło. Wszystkie kreacje są elastyczne.

Drogą Standardu jest Gnost – punkt numer cztery – Gnost. Tobiasz mówił o gnost dwa dni temu. Gnost jest rozwiązaniem. Gnost jest twórczym przepływem. Gnost jest energią, która nie była używana przez eony czasu i kiedy wchodzi gnost, tworzy ono pomost pomiędzy boskim i ludzkim, i jako twórca oraz Standard, pozwalacie wpłynąć gnost. Zamiast być związanym i ograniczanym problemami i trudnościami, pozwalacie po prostu, żeby weszło gnost, aby zaoferować jasne i otwarte rozwiązanie.

I Droga Standardu Zakonu Karmazynowego Kręgu obejmuje także Życie.

I pierwszym punktem życia jest wybieranie życia. Wybieranie życia w każdej chwili, w każdym oddechu. Wybieranie, że jesteście tutaj na Ziemi w tym niesamowitym czasie, tym przejściu w Nową Energię. Wybieranie życia każdego dnia, aby wasze ciało, umysł, gnost i duch wiedziały, że wybieracie bycie tutaj. Kiedy wybieracie bycie w fizycznym ciele, zmienia to całą kompozycję waszej struktury energii i z tego powodu przyciąga do was zupełnie inny rodzaj energii. Kiedy wybieracie życie, przyciągacie do siebie energie wybierające życie.

W życiu, drugi punkt, trzeba mieć współczucie dla wszystkiego. Przede wszystkim współczucie dla siebie samego. Współczucie dla wszystkiego, co zrobiliście; współczucie dla każdego doświadczenia, które mieliście; współczucie dla tej chwili, kiedy poproszono was o opuszczenie starożytnych Zakonów. O, był to wielki ciężar na waszym sercu i waszej historii. Spójrzcie na to teraz. Spójrzcie na miłość, jaką mieli starsi, kiedy poprosili was o odejście. Spójrzcie na współczucie, które mieli, żeby poprosić ukochanego i szanowanego lidera, żeby opuścił ten Zakon, który pomógł stworzyć. Miejcie współczucie dla każdej osoby, każdego doświadczenia; współczucie dla tych, którzy są ofiarami i prześladowcami; współczucie dla tych, którzy mają trudności i problemy w swoim życiu, ponieważ oni tak wybierają. Współczucie polega na szanowaniu ich wyboru i na uśmiechnięciu się do bezdomnej osoby, uśmiechnięciu się do kaleki, uśmiechnięciu się do tych, którzy są bogaci i możni, uśmiechnięciu się do wszystkich. To jest współczucie. Standard ma współczucie dla wszystkiego i zrozumienie, że wszystko jest wybierane i odpowiednio odgrywane.

Trzecim punktem jest akceptowanie błogosławieństw życia. Jest ich wiele. Życie jest tutaj, aby wam służyć. Życie jest tutaj, aby służyć wszystkiemu. Jest wypełnione błogosławieństwami. Jest dostatek błogosławieństw wokół was w tej chwili – błogosławieństwa od Gai, błogosławieństwa od innych ludzi, błogosławieństwa, które wydarzają się w każdej chwili. Każda osoba, którą spotykacie na ulicy, każda osoba, z którą jesteście w związku, każde zwierzę, każdy ptak, każdy podmuch wiatru, który pieści waszą twarz jest błogosławieństwem. Nie jest to przypadek, nie jest to coś, co się po prostu wydarza, ale synchroniczne wydarzenie i błogosławieństwo w waszym życiu, i zaczniecie doceniać życie w całkiem nowy sposób.

Jako Standard Karmazynowego Kręgu będziecie również szanować życie, tak jak szanujecie siebie, i szanować siebie, tak jak szanuje was życie. To jest zasada Yeshuy: „Traktuj innych tak, jakbyś chciał, aby inni traktowali ciebie”. Jest wzajemność energii we wszystkim. Traktujcie życie tak, jakbyście chcieli, aby życie traktowało was. Traktujcie siebie dobrze, drodzy przyjaciele. Traktujcie siebie dobrze.

W Drodze Standardów Zakonu Karmazynowego Kręgu jest także czwarta kategoria, dotyczy ona nauczycieli. To jest to, kim jesteście, Nauczycielami, i pierwszym punktem jest:

Bądźcie nauczycielem dla wszystkich, którzy przychodzą do was – a będzie ich wielu. I przyjdą oni w wielu kształtach i postaciach, przyjdą do was na wiele różnych sposobów. Niekoniecznie przyjdą, żeby zapisać się na warsztat. Mogą przyjść jako ktoś, na kogo wpadniecie w sklepie, jako współpracownik, jako dziecko, rodzic, przyjaciel. Przyjdą do was na różne sposoby i pod różną postacią. Ważną rzeczą tutaj jest podkreślenie, że to oni do was przyjdą. Standard nie ewangelizuje czy głosi kazania, ponieważ Standard szanuje innych. Ale Standard wie także, że oni przyjdą do was we właściwym czasie. A potem słuchajcie. Słuchajcie. Nie chodzi o wygłaszanie kazań czy nawet próbowanie nauczania. Po prostu słuchajcie. Będziecie wiedzieli, co powiedzieć w dokładnie odpowiednim momencie. Będziecie zdolni wczuć się w nich na każdym poziomie. Będziecie zdolni połączyć się z ich boską jaźnią i ich ludzką jaźnią jednocześnie i będziecie wiedzieli dokładnie, jakie słowa powiedzieć. Jesteście nauczycielami i oni do was przyjdą.

Drugim punktem jest zrozumienie, że jesteście nauczycielami radości. To nie jest obowiązek. Nie musicie tego robić. Nie jest to obręcz, przez którą musicie skakać, nie jest to służba, którą musicie odbyć, aby przejść na następny poziom. Nie jesteście proszeni o to, aby to zrobić przez jakiekolwiek anielskie Istoty z Karmazynowej Rady, chyba że sprawia wam to radość. Jeśli nauczacie, ponieważ czujecie, że jest to obowiązek, to przejawi się to jako obowiązek. Będzie to wysiłkiem. Będzie to trudne i wasi studenci przyjdą do was z tą samą energią obowiązku i będzie to niesatysfakcjonujące. Standard naucza z radością.

Standard także naucza bez oczekiwania nagrody. Nie dostajecie za to dodatkowych punktów, nie dostajecie lepszego krzesła w Karmazynowej Radzie. (nieco śmiechu) (…) Nie ma nagrody, a paradoksem jest to, że jeśli nauczacie w radości tych, którzy do was przychodzą, wszystko będzie tam dla was. Ale jeśli robicie to w oczekiwaniu nagrody, energia sama siebie anuluje. Nie nauczajcie dla nagrody, ale zrozumcie, że nagroda jest tam w tym momencie Teraz.

I czwartym punktem dla Standardów, jeśli chodzi o nauczanie, jest nauczać o gnost, nauczać o dei un gnost wszystkich, którzy do was przyjdą, i może to potrwać. Może to potrwać miesiące lub lata, żeby dojść do tego punktu, gdzie możecie powiedzieć te słowa „dei un gnost” do nich; do punktu, gdzie oni zrozumieją, jak to jest uzupełnić ich ludzkie krzesło o czwartą nogę; żeby wprowadzić energię gnost, aby połączyć ciało, umysł i ducha. Ale będziecie ich prowadzić przez ten proces.

To jest tych szesnaście punktów podzielonych na cztery kategorie Drogi Standardów Zakonu Karmazynowego Kręgu.

Teraz jest czas na naszą inicjację i jest ona kwestią wyboru. Jest kwestią wyboru. Będzie to cichy wybór każdego i każdej z was. Jeśli nie wybierzecie dzisiaj, możecie wybrać w dowolnym innym czasie. Jeśli nie jesteście tu osobiście, jeśli tego słuchacie w tej chwili, możecie wybrać teraz lub później. Jeśli czytacie to lub słuchacie tego poza tą chwilą Teraz, zrozumcie, że tak naprawdę jesteście w tej chwili Teraz, poprzez czas i przestrzeń, i możecie także wybrać teraz lub później.

To jest czas inicjacji do bycia Standardem Zakonu Karmazynowego Kręgu na Ziemi. Utrwala to pracę, którą wykonywaliście. Wprowadza to do niej porządek, umieszcza ją w prawdziwej i solidnej przynależności.

Chciałbym prosić w szczególności, aby był stworzony certyfikat, i ja poprowadzę Cauldre w trakcie projektowania tego certyfikatu. Proszę, aby wybito medalion, zarówno w brązie jak i w złocie, który będzie znakiem tego nowego Zakonu Karmazynowego Kręgu na Ziemi i który będzie dostępny dla wszystkich. Tak, Cauldre, to wiąże się z kosztami, (śmiech), ale medaliony będą dostępne dla tych, którzy chcą je pokazać czy je nosić, jeśli tak wybierzecie.

Więc, zacznijmy od wprowadzenia odpowiednich anielskich energii. Wprowadzamy energię naszego drogiego Przyjaciela Tobiasza teraz i poprosimy wszystkie anielskie istoty, aby przyłączyły się na tej właśnie scenie z tyłu za Cauldre i Lindą.

Prosimy, aby energia Kuthumi przyłączyła się do nas na tej scenie i zobaczycie swoim trzecim okiem lub poczujecie w waszym sercu, że ubrali się oni odpowiednio na ten dzień.

Prosimy energię Ohamah, aby przyłączyła się do nas na tej scenie dzisiejszego ranka.

I prosimy energię Quan Yin, żeby przyłączyła się do nas na tej scenie dzisiejszego ranka.

I w końcu, wprowadzamy energię Rafaela, aby przyłączyła się do nas na tej scenie. I to są wszystkie Anielskie Istoty z Karmazynowej Rady, które będą częścią tej inicjacji.

Dla każdego z was, Shaumbra, którzy wybieracie inicjację, będzie odpowiadająca wam Anielska Istota, która wejdzie do waszego życia, która nawiąże z wami natychmiastowe i bezpośrednie połączenie. Nie martwcie się teraz imionami. Nie martwcie się twarzami, ale dostaniecie czy też skieruje się do was odpowiadającą wam Anielską Istotę z Karmazynowej Rady, która będzie z wami pracować. Oni nie będą waszym przewodnikiem, takim, jakich znaliście w przeszłości. Nie będą biegaczem. To będzie wasz korespondent z Karmazynowej Rady na anielskich poziomach. Będą oni z wami pracowali, aby równoważyć i wspomagać przepływ energii w obie strony. Będą oni waszym anielskim partnerem. Nie, nie będą oni rozwiązywać waszych problemów, ponieważ żadnych problemów nie macie. (nieco śmiechu) Będą waszym współpracownikiem w waszej nowej roli inicjowanego Nauczyciela. Tak więc, jeśli wybierzecie inicjację, oni także wejdą.

Prosimy, żeby sześciu ludzi wystąpiło, aby reprezentować ludzki aspekt tego Zakonu Karmazynowego Kręgu.

Prosimy najpierw, żeby energia Cauldre stała się bardziej po ludzku obecna teraz na tej scenie.

Prosimy, żeby ludzka energia Lindy była w pełni obecna odpowiadając anielskim istotom, które stoją na scenie.

Prosimy Andrę – Normę – aby wystąpiła naprzód i stanęła z przodu sceny, pomagając stworzyć energie odpowiadające energiom Anielskich Istot.

Prosimy Garreta, aby wystąpił naprzód i stanął twarzą do publiczności z przodu sceny.

Prosimy Janice Burney, aby wystąpiła naprzód i stanęła z przodu sceny twarzą do publiczności tak, aby była ludzka energia korespondująca z Anielskimi Istotami.

I prosimy John’a Kuderka, aby wystąpił naprzód i stanął z przodu sceny przed ludźmi – i możesz zostawić swoją aparaturę. [John jest inżynierem dźwięku]

Prosimy teraz, aby wszyscy, którzy wybierają inicjację na Standard w tym nowym Zakonie, wzięli głęboki oddech.

Prosimy, żeby Dawid McMaster wziął dzwonki, przyniósł je tutaj i zadzwonił nimi dwadzieścia dwa razy w trakcie inicjacji.

Prosimy, aby grała harfa, ponieważ ta muzyka jest po prostu piękna.

Tak więc… zaczniemy inicjację, jak tylko dzwonki zaczną dzwonić dwadzieścia dwa razy.

(długa przerwa, kiedy dzwonki powoli dzwonią dwadzieścia dwa razy)

Na mocy władzy przekazanej mi przez Karmazynową Radę, w imieniu Wszystkiego Co Jest, w trakcie ewolucji do Nowej Energii, inicjuję Zakon Karmazynowego Kręgu, i każde z was, jako Standardy.

Ja jestem Adamus Saint-Germain.


© Copyright 2010 Geoffrey Hoppe, Golden, CO 80403

Tłumaczenie: Marian Zieliński ( [email protected] )