I tak jest, droga Shaumbro, że zbieramy się razem tutaj w tej bezpiecznej i świętej przestrzeni, sprowadzając razem energie całej Shaumbry na Ziemi w tej chwili. Sprowadzając razem energie nas wszystkich z Karmazynowej Rady i Zakonu Arc, którzy wspieramy i kochamy was i jesteśmy tutaj, aby uczestniczyć z wami w tym całym przesuwaniu energii. I jest to wielki honor dla mnie, Tobiasza, że powracam na mój stołek barowy! (śmiech i chichot Tobiasza)

Jak prawdopodobnie zauważyliście, pracujemy razem z wami, dzieląc się shoudami i przekazami… czasami jest to Saint-Germain, czasami Kuthumi – który wróci niedługo, czasami są to energie Ohamah i Quan Yin… ale zawsze, zawsze jest energia Shaumbry.

Ostatnio Cauldre powiedział swoim bliskim, że ostatnio czuje się tak, jakby chciał płakać, czuje tak silną, emocjonalną energię. Nie smutek, ale rodzaj płaczu. I był on bardzo zmieszany tym uczuciem, zastanawiał się, skąd ono przychodzi, myśląc, że być może musi wyjść i pozwolić popłynąć tym kilku łzom.

Chcielibyśmy powiedzieć jemu i wam, że to poczucie płaczu, to poczucie głębokiej emocji pochodzi od nas. Pochodzi od Saint-Germaina oraz Kuthumiego, Quan Yin, od Kuntara, pochodzi od wszystkich tych, którzy pracowali z wami przez te ostatnie sześć lat. Jest to nasze silne uczucie i wdzięczność za pracę, którą wykonujecie, że zaszliście tak daleko, że wytrzymaliście tak trudne wyzwania. Wiemy, że często wątpiliście w siebie, że często się zastanawialiście, co tutaj robicie. Ale, Shaumbra, zgodnie z umową przychodzicie poprzez czas i przestrzeń, aby być tu na Ziemi w tej chwili, aby przejść osobiście przez ten proces i być tutaj dla innych ludzi.

Każdego dnia otrzymujemy dosłownie miliony wezwań – wy nazywacie je modlitwami – które słyszymy po naszej stronie zasłony. Od ludzi, którzy cierpią; od ludzi, którzy są zdesperowani; od ludzi, którzy są zagubieni i uwięzieni i nie znają drogi wyjścia; od ludzi, którzy cierpią fizycznie, cierpią finansowo i emocjonalnie – i są zagubieni. Od ludzi, którzy chcą poznać Boga – autentycznego boga przez duże „B” – nie Boga z jakiejś książki, nie odległego i osądzającego Boga, ale Boga w ich codziennym życiu. I oni są tak samotni. Tak samotni.

Przeważająca większość wszystkich tych modlitw i wezwań, które otrzymujemy każdego dnia, pochodzi od tych dusz na Ziemi, które są samotne. Są samotne nie tyle z powodu braku towarzystwa innych ludzi, ale z powodu braku towarzystwa Boga i towarzystwa ich samych. I mamy te wezwania ciągle, wciąż i wciąż.

Z powodu nakładek i systemów wierzeń jest nam trudno wejść, aby z nimi rozmawiać. Oni niekoniecznie uważają, że mogą rozmawiać z aniołami czy niefizycznymi istotami. Nie są pewni komu lub czemu ufać, tak więc nie możemy zrobić wiele więcej, niż wysłać im nasze błogosławieństwa i naszą miłość. Ale, bardzo często te błogosławieństwa i miłość pozostawają bez odpowiedzi, nie są nawet wyczuwane.

Tak więc, Shaumbra, nadszedł czas na ludzi, na nauczycieli, na WAS, abyście zaczęli swoją służbę, swoją pracę, swoją miłość i swoją pasję – jakkolwiek zechcecie to nazwać. Nadszedł czas, aby to rozpocząć. Zajęło nam siedem wspólnych lat to przejście przez proces z każdym z was, proces, przez który przejdą także inni ludzie… być może nie tak głęboko, być może nie tak trudno, jak wy przez to przechodziliście. Przechodziliśmy przez to razem, przechodziliśmy przez nasze procesy, i teraz wielu, wielu innych pójdzie tymi śladami.

To jest ostatni Shoud tej serii, Serii Przejrzystości. Nie będzie Shoudu 12. Zamierzamy zakończyć tą serię dzisiaj i kiedy zbierzemy się na coroczną konferencję Shaumbry w następnym miesiącu (odnosi się do Midsummer New Energy Conference), zrobimy specjalny dodatek, bardzo specjalną serię channelingów i Shoudów, która w efekcie stanie się częścią tej Serii Przejrzystości, ale właśnie jako dodatek czy też suplement. Chcemy, aby było to dostępne dla całej Shaumbry, tak więc prosimy, aby technicznie było to udostępnione – każdy z tych Shoudów, każdego dnia – dla całej Shaumbry, na żywo, a następnie najszybciej jak to możliwe dla tych, którzy będą chcieli to ściągnąć i odsłuchać [lub przeczytać] to później.

Kuthumi, Saint-Germain i ja, Tobiasz, przejdziemy z wami przez coś, na co czekaliśmy tak długo. Będzie to przybranie na torcie tej Serii Przejrzystości, ale także przybranie na torcie wszystkich tych Shoudów, które zrobiliśmy razem. Będzie to, w pewnym sensie, nowy początek. Będzie to rytuał przejścia dla Shaumbry. Tak wiec z niecierpliwością oczekujemy tego. Już to planujemy po naszej stronie. Planujemy bardzo specjalny powrót Kuthumi na to właśnie wydarzenie.

Tak więc, Shaumbra, Shoud 11 Serii Przejrzystości. Wprowadzamy bardzo specjalnego gościa, bardzo specjalnego gościa, który pojawił się bardzo dynamicznie w kwietniu 2002. to jest CZWÓRKA i jeszcze jedna CZWÓRKA… ( śmiech publiczności, kiedy Tobiasz robi żartobliwą aluzję do wprowadzenia Dawida McMaster’a) i było to CZTERY lata i DWA miesiące temu (więcej śmiechu) kiedy ta istota przyszła z wizytą, tak jak przychodzi z wizytą dzisiaj. Tak więc, prosimy was o przywitanie tej energii waszego Głosu w Duchu, Metatrona.

Wielu z was czuło – jak to powiedzieć – gęsią skórkę na ramionach, być może gęsią skórkę na karku, kiedy zaczęliśmy wprowadzać dzisiaj tą energię. Cztery lata i dwa miesiące temu Metatron zadał wam pytanie: „Czy jesteście gotowi? Czy jesteście gotowi?”

I dzisiaj Metatron wchodzi i mówi do każdego z was, ponieważ jest także waszym głosem. Metatron jest istotą – jest kolektywną energią. Metatron jest także wami. Jest waszą Autentyczną Jaźnią, waszą Boskością. I Metatron wchodzi dzisiaj, aby pracować z nami w tym Shoudzie, Shoudzie, którym zamykamy Serię Przejrzystości. Zamiast pytania, Metatron stwierdza dzisiaj: „JESTEŚCIE gotowi. Jesteście gotowi.”

A jeśli nie jesteście… (śmiech publiczności) jeśli nie jesteście gotowi, Shaumbra… i zamierzamy tu obejść filtry, które stawia tu Cauldre… (więcej śmiechu) jeśli nie jesteście gotowi, być może jest to czas, abyście znaleźli jakąś inną grupę. Być może jest to czas, aby poszukać odpowiedzi gdzieś indziej. Być może jest to czas, aby udać się gdzieś indziej i pracować z innymi ludźmi i innymi aniołami, którzy będą kontynuowali z wami to przerabianie [processing], kontynuowali z wami tą pracę z waszymi problemami, ponieważ począwszy od teraz Karmazynowy Krąg i Shaumbra nie zamierzają się na tym skupiać.

JESTEŚCIE gotowi. Macie wszystkie narzędzia. Macie wszystkie te słowa i całą tą energię. Począwszy od tego momentu wkraczamy w rejony prawdziwych nauczycieli. Nasza następna seria, która zacznie się w sierpniu, który jest ÓSMYM miesiącem w roku ÓSEMKI [2+0+0+6=8] (śmiech), będzie nosiła nazwę „Serii Nauczyciela” i zamierzamy pracować z każdym z was… (aplauz i doping publiczności) w jaki sposób użyć tego, czego nauczyliście się w ciągu tych SIEDMIU lat (śmiech) i podjąć nauczanie, dla którego tu przybyliście.

Przeszliście poprzez czas i przestrzeń, aby być tutaj. Nic nie jest tak naprawdę tym, czym myślicie, że jest. To, przez co przechodziliście przez te ostatnie lata, było przygotowaniem. To naprawdę nie chodziło o was. To nie chodziło o was.

Zamierzam pracować tu z energią Metatrona, aby uczynić to bardzo bezpośrednim i bardzo jasnym. Nie musieliście być tutaj w tym życiu. Myśleliście, że musicie. Myśleliście, że macie karmę. Myśleliście, że macie zobowiązania wobec innych. Myśleliście, że musicie się czegoś nauczyć. Nie musieliście. To była iluzja. Bardzo, bardzo realna i poruszająca iluzja, ale tylko iluzja. Bardzo podobnie jak ja… (nieco śmiechu) nie musiałem wracać i wy też nie musieliście.

Przypomnijcie sobie, jak siedzieliśmy w Chacie [domku Tobiasza po tamtej stronie] i rozmawialiśmy o tym i wy powiedzieliście: „Nie muszę wracać na Ziemię. Nie muszę tam być. Przeszedłem przez wszystko. Osiągnąłem moje oświecenie. Przeszedłem już przez moje wzniesienie na Ziemi, w innym czasie, w innym miejscu, ale zamierzam wrócić do jednego z najbardziej dynamicznych, ale też najbardziej trudnych czasów kiedykolwiek na Ziemi. Zamierzam powrócić i przybrać tą rolę. Zamierzam udawać, że mam trudności. Zamierzam udawać, że mam karmę. Zamierzam udawać, że mam problemy z pieniędzmi. Zamierzam udawać, że mam problemy ze związkami. Zamierzam to zrobić, aby nauczyć się, w tej klasie lekcyjnej Ziemi, nauczyć się na najgłębszych poziomach, jak to jest przejść przez te wszystkie rzeczy w trakcie przechodzenia w Nową Energię na Ziemi. Zamierzam udać się tam, aby rozwinąć empatię i współczucie dla innych ludzi. Zamierzam udać się tam jako nowy i inny rodzaj nauczyciela – nie nauczyciela teorii, nie nauczyciela jakichś złudnych zasad – ale nauczyciela Życia.” To dlatego jesteście tutaj.

Przypomnijcie sobie przez chwilę, jak wy i ja, Saint-Germain, Kuthumi, siedzieliśmy w Chacie i rozmawialiśmy o tym waszym życiu, tym życiu, do którego tak naprawdę nie musieliście wracać. A czy pamiętacie, kiedy prosiliście mnie, aby przypomnieć wam, kim naprawdę jesteście? I czy pamiętacie, kiedy powiedzieliście: „Tobiaszu, nawet jeśli nie będę ci wierzył, nawet, jeśli nie będę ci wierzył, że nie musiałem być tutaj na Ziemi w tym życiu, nawet gdybym myślał, że mówisz do kogoś innego, proszę przypominaj mi wciąż i wciąż. Proszę przypominaj mi, kim naprawdę jestem.”

Ponieważ i my i wy wiemy, że łatwo jest utknąć w tej Ziemi. Łatwo jest wejść wątpliwościom. Łatwo jest grać rolę ofiary. Łatwo jest wam, wielkim aniołom, zagubić się w tej całej energii i nakładce Ziemi. Ale, jeśli słyszycie lub czytacie te słowa, nie musieliście być tutaj. Oddaliście siebie w najwyższej służbie Duchowi, ukochanym, których znaliście w innym życiach. Oddaliście siebie w miłości do Karmazynowej Rady, której jesteście częścią, aby tu powrócić i udawać, aby przejść przez te rzeczy, które, tak, były bardzo rzeczywiste. Niektórzy z was mają te blizny, fizyczne i emocjonalne, aby to udowodnić. Ale, chciałbym, żebyście pamiętali, nie musieliście być tutaj.

W jednej z naszych najwcześniejszych lekcji powiedzieliśmy Shaumbrze na całym świecie: „Już się wznieśliście [„You’ve already ascended”] Wydaje się, jakby to było wieki temu. Była to jedna z pierwszych lekcji w pierwszej serii. Już się wznieśliście. To było przypomnienie, nawet wtedy. Wielu z was o tym zapomniało. Wielu z was myślało, że mówiliśmy o osobie, która siedzi obok was. Wielu z was myślało, że była to jakaś… ezoteryczna koncepcja. Niektórzy z was dosłownie zapomnieli, że wypowiedziałem te słowa wiele lat temu.

Już się wznieśliście. Teraz po prostu wróciliście… wróciliście, aby rozwinąć tą empatię i współczucie i wzbogacić ten zestaw narzędzi, aby pójść dalej jako nauczyciel. Nie musieliście być tutaj. Dlaczego to chcemy czasami płakać? Dlaczego to nasze uczucia są tak silne?

Tak więc, dzisiaj jest cudowny dzień, aby uwolnić się od tych starych koncepcji, dlaczego tu jesteście. Czas, aby uwolnić się od tych starych lekcji, które sobie dawaliście. Nie jesteście tym, czym myślicie, że jesteście. Jesteście częścią Karmazynowej Rady. Jesteście teraz tutaj na Ziemi, jako nauczyciel-człowiek, aby pomóc odpowiedzieć na wezwania od milionów i milionów ludzi, którzy potrzebują pomocy każdego dnia.

Mamy zamiar zmienić bieg [jak w samochodzie] w Karmazynowym Kręgu, w szczególności po dzisiejszych spotkaniu, wprowadzić Krąg na nowy poziom. Roboty ziemne i fundamenty zostały wykonane przez was i przez nas po tej stronie, rzeczy, których nawet możecie nie zauważyć, lub brać je za oczywiste.

Rozwój tej nowej Crimson Circle Energy Company – nie chodzi tu o pieniądze. Chodzi o sposób, aby sprowadzić Shaumbrę – Nauczycieli – razem. Crimson Circle Energy Company jest tak naprawdę Uniwersytetem Shaumbry. Jest kompanią Nauczycieli. Jest sposobem, aby Shaumbra wspierała się nawzajem, ponieważ będziecie teraz nauczać. O tak, zamierzam to podkreślić: BĘDZIECIE teraz nauczać. Prosiliście mnie, abym wam to powiedział.

Nie jesteście tu po to, aby dalej coś przerabiać [processing], aby usłyszeć więcej słów na temat radzenia sobie z różnymi rzeczami. Macie już te słowa. Od tej chwili będzie inaczej. BĘDZIECIE nauczali. Po to tutaj przyszliście. To dlatego podjęliście to najtrudniejsze wyzwanie, kiedy nie musieliście powracać na Ziemię, kiedy siedzieliście na spotkaniach z największymi aniołami – będąc jednym z nich – w Zakonie Arc i w Karmazynowej Radzie, kiedy wy, reprezentanci waszych duchowych rodzin w innych wymiarach, nie musieliście tu wracać, ale zrobiliście to. To jest właśnie poświęcenie. To jest właśnie miłość. To jest właśnie szaleństwo! (śmiech) Zwróćcie uwagę, że ja nie wróciłem! (śmiech) Mówię poprzez przyjaciela.

Tak więc, Shaumbra, wprowadzamy dzisiaj energię Metatrona. Mówiliśmy przez ten ostatni rok o Przejrzystości. Mówiliśmy o tym, jak ludzie się odżywiają, gdzie uzyskują swoją energię, jak uzyskują energię od innych ludzi, jak żywią się dramatem. Ludzie żywią się uzależnieniami – od narkotyków, od seksu, od wielu różnych rzeczy. Biorą energię z wszystkich tych innych miejsc.

O tak, JEST teraz kryzys energetyczny na Ziemi. Jest on, ale nie chodzi o paliwa do waszych samochodów czy ogrzewania waszych domów. Chodzi o kradzież, chodzi o wyginanie i wykręcanie Starej Energii. i są ci, którzy szukają, aby dostać tyle, ile tylko się da. Niektórzy żywią się pieniędzmi. Niektórzy żywią się cierpieniem innym. Wielu, wielu, jak mówiłem, żywi się grając role ofiar. Ofiara. Ofiara jest największym złodziejem energii – ponieważ inni jej żałują. Przecież jest ofiarą! Jak myślicie, jak żywi się ofiara? Poprzez kontynuację, poprzez powtarzanie.

Jest pewien wzorzec ofiary… i zamierzamy omówić to głębiej w nadchodzącej serii, Serii Nauczyciela. Zamierzamy mówić o tym, jak ludzie przechodzą przez swoje wzorce. Jeśli zwrócicie uwagę na wzorzec ofiary, oni nie są ofiarami tylko raz. Są ofiarami każdego dnia i kiedy stara historia już się wygrała, nie daje im wystarczającej energii, stają się ofiarą znowu – ofiarą przestępstwa, ofiarą wypadku, ofiarą zwolnienia z pracy. Zawsze znajdują sposoby, aby pozostać w tej energii ofiary.

Zamierzamy mówić o tym w tej Serii Nauczyciela, dać wam narzędzia, aby pomóc się im z tego wydostać, ponieważ, Shaumbra, jako nauczyciele, będziecie pracowali z tymi, którzy naprawdę chcą pójść naprzód. Nie będziecie próbowali obudzić tych, którzy chcą dalej spać. Nie będziecie próbowali nawrócić tych, którzy uwielbiają swoje gry, bez względu na to za jak żałosnych siebie uważają. Tu nie chodzi o nawracanie. Tu chodzi o odpowiedź na modlitwy milionów ludzi każdego dnia.

Jesteśmy małą grupą, nieco ponad 100000, małą grupą, aby poradzić sobie z milionami i milionami wezwań dziennie. Ale ci ludzie są autentyczni i szczerzy. Oni naprawdę pragną zmiany w swoim życiu, zmiany, której wy doświadczyliście w jakimś innym swoim życiu lub być może pomiędzy życiami. Zmiany, która wyjęła was z utknięcia w starych ludzkich cyklach i zabrała was do miejsca oświecenia i wzniesienia. Widzicie, wy już tego dokonaliście. Już przez to przeszliście. Jesteście przygotowani, gotowi, żeby być nauczycielem.

W tej ostatniej serii, Serii Przejrzystości, mówiliśmy bardzo dużo o odłączaniu się: odpuszczaniu sposobów, wzorców i sieci, sposobów, w jakie byliście nawzajem połączeni z innymi. Mówi się, że wszystko jest jednym. Wszystko jest nawzajem ze sobą połączone. Jest w tym prawda, ponieważ drzewo jest połączone z niebem. Niebo jest połączone z wodą, a woda jest połączona z każdym człowiekiem i każdy człowiek jest połączony z każdym innym człowiekiem. Jest to prawdziwe do pewnego stopnia, ale w końcu, ten oświecony, ten prosty, odpuszcza wszystkie połączenia. Zdaje sobie sprawę, że jest suwerenny i że nie potrzebuje tego wzajemnego połączenia, aby mieć i być w – jak to powiedzieć – Współczuciu Ducha.

Jest ta stara wiara, że musicie być połączeni nawzajem ze wszystkim, że musicie być częścią tej wielkiej jedności, i do pewnego stopnia jest to prawda. Ale, w końcu, Mistrzowie, oświeceni, odpuszczają to wszystko. Odpuszczają. Zdają sobie sprawę, że są suwerenni. Są Bogiem także. Nie potrzebują niczego z zewnątrz, aby się utrzymać. Są całkowici i kompletni. Zapamiętajcie te słowa – całkowici i kompletni.

Niektórzy z was nadal w to nie wierzą. Ciągle myślicie, że być może jesteście bliscy bycia całkowitymi, jesteście prawie kompletni, ale staracie się odzyskać te ostatnie części. Dzisiaj jest koniec tego. Nigdy więcej ostatnich części. Macie już to. Teraz będziecie tego używać. Teraz pójdziecie naprzód.

Mówiliśmy o odłączaniu się od innych ludzi; odłączaniu się w zasadzie od ludzkości, aż do odłączenia się od Pola. „Pole” było naszym terminem, którego używaliśmy na oznaczenie pierwotnego Źródła energii na zewnątrz Domu, na zewnątrz – czy też po tej stronie – Ściany Ognia. To Pole nie jest umieszczone w żadnym szczególnym miejscu. To Pole nie może być zmierzone w żadnych ludzkich miarach, ale było ono wspólnym źródłem wszystkich energii. Wszystko i wszyscy było w końcu połączone energetycznie z Polem.

I mówiliśmy… byliśmy tak odważni i śmiali – WY byliście tak odważni i śmiali – żeby powiedzieć: „Odłączacie się nawet od Pola”. Nawet to odpuszczacie. Trochę przerażające. Gdybyście wyszli na ulicę i próbowali powiedzieć typowemu człowiekowi, że się odłączacie, że już dłużej nie żywicie się innymi rzeczami, że już się wznieśliście – na pewno pomyśleliby, że zwariowaliście! Ale, Shaumbra, doszliście do tego punktu w waszej pracy i rozumiecie, co to oznacza. Rozumiecie, że wszystko jest zawarte wewnątrz was. To już tam jest.

Musieliście przejść przez te „lekcje”, aby naprawdę zrozumieć, jak rozumują inni ludzie, jak działają i czują. Musieliście zejść w dół, czy też na to samo boisko, co oni. Musieliście doświadczyć tych samych nakładek i tych samych wyzwań i systemów wierzeń, aby zrozumieć, przez co oni przechodzą. Jest bardzo trudno udać się na frontowe linie ludzkiej świadomości – być nauczycielem – bez przejścia przez doświadczenia, przez które oni także przechodzą.

Metatron i ja zamierzamy dzisiaj podkreślić… jeszcze raz, zależy to od was, jest to wasza decyzja, jak to przyjmiecie… nie musieliście być tutaj w tym życiu. Nie mieliście karmy. Nie było niekontrolowanego przyciągania, które sprowadziło was tutaj. Zgłosiliście się na ochotnika.

Przeszliście już przez siedem serii, przeszliście przez wiele waszych osobistych sytuacji – zakończmy to teraz. Pójdźmy naprzód. Wyjdźmy poza to. To jest to, co sami ustawiliście. To jest to, o co prosiliście nas, żebyśmy wam powiedzieli. Dla niektórych z was może to być nieco trudne. Będziecie próbowali włożyć jedną stopę do środka, a drugą trzymać na zewnątrz. Zamierzacie mówić: „Tak, jestem nauczycielem, ale ciągle jestem człowiekiem, który ciągle ma te problemy.” Tak nie może być. Tak nie może być.

Zamierzamy pracować z wami wszystkimi pomiędzy teraz i Shaumbra Midsummer Conference. Zamierzamy pracować z wami, aby pomóc przypominać wam, aby pomóc przedostać się wam przez te grube bariery, które macie teraz, a które powstrzymują was przed całkowitym, całkowitym przetrawieniem tej koncepcji: Nie musicie tu być. Osiągnęliście wasze oświecenie i wasze wzniesienie już wcześniej. Po prostu zgłosiliście się na ochotnika na tą ekstra służbę na Ziemi teraz.

Jest to czas, aby stewardzi i nauczyciele Nowej Ziemi wystąpili naprzód. Aby to zrobić, jest jeszcze ostatnia porcja, od której się trzeba odłączyć, coś, co jest wam bardzo bliskie i drogie, coś, do czego jesteście bardzo, bardzo przywiązani, coś, co jest wam tak bliskie jak wasza prawa czy lewa ręka: wasze przeszłe życia. Shaumbra, pozwólcie im odejść. Przeszłe życia są modnym terminem w New Age. Przeszłe życia nie są tym, czym myślicie, że są. Nie jesteście bardziej waszym przeszłym życiem, niż jesteście własnymi dziećmi. Nie jesteście bardziej waszym przeszłym życiem, niż jesteście waszymi rodzicami. Tak, istnieje pomiędzy wami wspólna energia, ale nie jesteście waszymi przeszłymi życiami. Jedną z największych i ostatnich barier, przez które musimy przejść, w tej pracy, którą wykonaliśmy razem, jest trzymanie się przeszłych żyć.

Nie ma inkarnacji. Nie ma. Nie ma w tym sensie, w jakim wy czy społeczeństwo ją rozumiecie. Myślicie, że powracacie wciąż i wciąż i wciąż, poprawiając może trochę tutaj, zmieniając trochę tam. To nie jest prawda. Nie jesteście bardziej waszymi przeszłymi życiami, niż jesteście waszym psem, niż jesteście waszym domem. Tak, są pewne wspólne rzeczy, ale… jest trudno opisać to tutaj, ale z – tego co nazwalibyście punktem widzenia duszy – nie macie następstwa żyć. Nie macie. Wasza Dusza próbowała różnych doświadczeń – ale one nie są wami. Nie jesteście liniowym następstwem życia sprzed 2000 lat czy 10000 lat czy na Atlantydzie. Jest pewna wspólna energetyczna więź, ale nie jesteście waszym przeszłym życiem.

Docieracie do tego punktu w tym nowym rozumieniu i zdacie sobie sprawę, że nie ma przeszłych żyć. Nie ma przyszłych żyć. Jesteście tym, kim jesteście w tym życiu. To życie, ten czas, którego doświadczacie właśnie teraz, jest bardzo unikalne i bardzo specjalne. Nie jest ono kulminacją przeszłości. Chociaż są elementy, których nauczyliście się z przeszłości, ale nie jesteście już prowadzeni przez przeszłość.

Ta koncepcja reinkarnacji, która jest rozpowszechniona, wprowadza w błąd i rozprasza. Jesteście TYM życiem – i to życie jest wyjątkowe, jak mówiliśmy niedawno. To bardzo, bardzo wyjątkowe życie. Jest to bardzo wyjątkowy czas, kiedy energia waszej duszy umieściła się w ludzkiej postaci, a następnie jej reszta zstępuje i wchodzi do waszego ludzkiego życia. Jakiekolwiek inne teoretyczne życie, jakie mieliście, nie było takie. Nie ma takiego związku pomiędzy duszą i człowiekiem. Dusza stworzyła energię w przeszłym życiu, a następnie uwolniła je i pozwoliła mu odejść, dała mu jego własną wolność, zdolność odejścia i czynienia różnych rzeczy. Ale to połączenie było ogólnie rzecz biorąc bardzo luźne i nie było – jak powiedzielibyście – tak bardzo rzeczywiste czy duchowe.

To życie, ten czas, w który jesteście wcieleni, jest BARDZO wyjątkowe. Związek pomiędzy duchem i człowiekiem zawsze tu był. Połączenie jest bardzo silne. W pewnym sensie jest wszechobecne. To tylko iluzja, że boska, duchowa jaźń nie jest tutaj w tej chwili.

Chcemy prosić was, w tym następnym miesiącu, abyście odpuścili tą całą koncepcję reinkarnacji. Nie mówimy tu o tej innej religijnej filozofii czy systemie wierzeń, że żyjecie tylko raz, umieracie i wtedy jesteście sądzeni. Z całą pewnością nie o to nam chodzi. Chodzi nam o to, że wasza dusza jest wcielona teraz w tym fizycznym doświadczeniu, przez które przechodzicie i nie będzie miała nigdy więcej takiego doświadczenia. Nie będzie miała nigdy więcej takiego życia, jak to. Jest ono bardzo, bardzo wyjątkowe i omówimy to bardziej szczegółowo na naszym następnym spotkaniu.

Zamierzamy prosić was o uwolnienie tej koncepcji reinkarnacji. To jest po prostu bycie inkarnowanym. To nie jest powtarzanie wciąż i wciąż i wciąż. Nie jest to seria cykli. Nie jest to pułapka czy karuzela. Ta przeszłość sprzed stu lat, sprzed tysiąca lat, nie jest tak naprawdę wami – nie jest tak naprawdę wami. I w pewnym sensie, nie ma nawet znaczenia. Nie jest ważna. Ta cała koncepcja reinkarnacji, tak jak jest powszechnie znana, jest bardzo nieważna dla człowieka siedzącego tutaj teraz na krześle i dla nauczyciela, który ma pracę do wykonania. Nie ma ona znaczenia. Nie jesteście swoimi przeszłymi życiami – dzięki Bogu! (Tobiasz chichocze) Jesteście teraz SOBĄ.

Świat wzywa, dosłownie wzywa nauczycieli. Ludzkość jest teraz w takim punkcie, że nie ufa niczemu i jest to jedna z największych energii, z jakimi będziecie mieli do czynienia, jako nauczyciele. Oni nie ufają rządom. Oni nie ufają kościołom. Oni nie będą ufali wam na początku i z całą pewnością nie ufają samym sobie. To będzie wasza największa przeszkoda, nauczyciele, żeby zbudować to zaufanie i porozumienie. Największa przeszkoda. Oni byli oszukiwani. Nadal są oszukiwani. Ludzie ciągle kradną ich energię, a oni kradną ciągle od innych.

Tak więc, kiedy wkroczycie na tą scenę, jako anioł, który odpowiada na ich samotność, na ich modlitwy, oni ciągle nie będą ufali. Nie będą rozumieli, w jaki sposób się tam znaleźliście, nie będą rozumieli, kim jesteście. To dokładnie z tego powodu… z tego właśnie powodu daliście sobie to życie – ten czas na Ziemi, tą inkarnację – przejście przez tak wiele lekcji, tak wiele wyzwań i trudności w waszym życiu. Aby, kiedy staniecie przed nimi, oni poczuli tą energię. Aby poczuli to porozumienie. Będą wiedzieć, że mieliście wiele przepłakanych nocy, że mieliście wiele trudności w związkach, że bardzo wątpiliście w siebie. Oni będą to czuli i będziecie w stanie nawiązać z nimi porozumienie w stosunkowo krótkim czasie. Rozwinie się całkowite zaufanie i więź z nimi. Dobrze to wam posłuży w waszej pracy nauczyciela.

Świat teraz potrzebuje nauczycieli i stewardów Nowej Energii, dla Nowej Energii. Bardzo, bardzo mało ludzi rozumie ten termin „Nowa Energia”. Ktoś musi tego uczyć, ktoś musi być tego stewardem. Pytał nas ostatnio ktoś, mówiąc, że: „Nie ma takiej rzeczy jak Nowa Energia, jest po prostu energia.” To jest nieprawda – wielka, wielka nieprawda. Aż do niedawna była „po prostu energia” i ona po prostu zmieniała swój kształt i swoją postać i swoje imię. Ale, w tych ostatnich kilku latach, wprowadzony został element Nowej Energii.

Nowa Energia oznacza, że nie jest to po prostu stara czy poprzednia energia zmieniająca swój kształt i swoją postać i współczynniki. Jak powiedzieliśmy dawno temu, istniała określona i bardzo zdefiniowana, chociaż duża ilość energii, która opuściła Dom wraz z wami i bawiliście się z nią od tego czasu. Była skończona ilość ziarenek piasku w piaskownicy. Tak, to był tylko piasek. Ale następnie coś się wydarzyło. Nagle, nowy piasek został stworzony na pozór znikąd. To jest analogia do Nowej Energii. Nowa Energia została stworzona nie ze Starej Energii, nie była wzięta z Domu, ale została stworzona po raz pierwszy kiedykolwiek przez Twórców – przez was.

Tak więc Nowa Energia różni się od Starej Energii. Nie jest to ten sam stary program. Nie ma tego samego rezonansu, nie ma wibracji, nie pracuje tak samo. Ci ludzie, którzy ciągle wierzą, że Nowa Energia jest tylko zmianą nazwy dla Starej Energii, będą zaskoczeni. Ona nie pracuje tak samo. Przekonają się, że jest bardzo trudno uzyskać dostęp do Nowej Energii w pracy, którą wykonują, ponieważ ciągle myślą, że jest to sama stara energia. Tak nie jest.

Być może, nie powinniśmy jej nawet nazywać energią. Być może jest lepsza nazwa, ponieważ ona jest inna. Działa inaczej, pracuje inaczej, jest całkiem innym zbiorem narzędzi, i jest ona tutaj. Świat potrzebuje zrozumieć, jak się jej używa. Potrzebuje stewardów i nauczycieli, a wy nimi jesteście.

Niektórzy z was będą pracowali szczególnie nad zrozumieniem Nowej Energii: w jak inny sposób ona pracuje; jak zmienia wszystkie te charakterystyki i przepływy; jak zmienia wynik; jak wzorce są całkowicie inne ponieważ, w pewnym sensie, nie ma w ogóle wzorców w Nowej Energii. Wszystko co jej dotyczy jest inne niż w wibracyjnej czy Starej Energii. Tak więc, świat potrzebuje – ludzkość potrzebuje – tych, którzy jej będą nauczali.

Ci z was, którzy pójdą nauczać i którzy są stewardami Nowej Energii – oczekujcie nieoczekiwanego. Zrozumcie, że zawsze będą niespodzianki. Zrozumcie, że jeśli nawet będziecie próbowali zmierzyć sposób, w jaki działa Nowa Energia, ten pomiar nie będzie prawdziwy już następnego dnia. Jesteście tak bardzo przyzwyczajeni, że Stara Energia ma bardzo określone i zdefiniowane wzorce i że jeśli zostanie zmierzona w pewien sposób jednego dnia, to następnego dnia pomiar da ten sam wynik. Nowa Energia w ten sposób nie działa, dzięki Bogu. Nowa Energia jest zupełnie inna. Tak więc będziecie pisać o tym książki, niektórzy z was.

Świat w tej chwili potrzebuje stewardów i nauczycieli Ziemi – bardziej niż kiedykolwiek – Ziemi, Gaji. Ale zrozumienia Ziemi w nieco inny i nowy sposób. Gaja jest Duchem, kolektywem. Gaja jest tutaj, aby wspierać fizyczne procesy na Ziemi. Gaja, w swoim własnym prawie, jest silna i może siebie utrzymać. Jak widzieliście, może oczyszczać przy pomocy burzy czy wulkanu czy trzęsienia ziemi. Może przesuwać energie na wiele różnych sposobów. Nie jest jej intencją, żeby przepędzić ludzkość z jej ciała. Intencją Gai jest bycie tutaj, aby wspierać pracę Starej Ziemi, a także żeby istnieć na Nowej Ziemi.

Można powiedzieć, że teraz, działając w starej modalności, w starej Energii, punkt nasycenia zostanie wkrótce osiągnięty, jeśli chodzi o liczbę ludzi na Ziemi, których Gaja może wspierać w sposób, w jaki robi to obecnie. W szczególności chodzi o to, że ludzie ryzykownie, czasami nawet głupio, niszczą te właśnie rzeczy, które ich chronią i żywią; niszczą atmosferę; niszczą poziomy temperatur na Ziemi; niszczą równowagę ekologiczną.

Niektórzy z was martwią się: „Jak Gaja poradzi sobie z tym wszystkim?” Cóż, Gaja poradzi sobie z tym całkiem dobrze – jest tylko pytanie, jak sobie z tym poradzą ludzie! Gaja ma wszystkie zdolności, aby się odnowić, ale nie chce tego robić, jeśli kosztuje to życie tysięcy czy milionów ludzi. Tak więc, Gaja wzywa teraz ludzkość, aby doszła do nowej świadomości, nawet do nowego rodzaju ekologicznej świadomości, różnej od tej, która jest teraz. Nowy rodzaj „Zielonych”… i nie nazywajmy tego nawet Zielonym – nazwijmy to Złotym… nowy rodzaj zrozumienia zdolności Gai do odnowienia się. Ludzkość potrzebuje nauczycieli i stewardów nowej ekologii Ziemi.

Jest teraz wiele grup, które wykonały cudowną pracę, które poświęciły się zachowaniu systemów ekologicznych Ziemi, ale nawet im brakuje zrozumienia, co się dzieje. Nie rozumieją oni Nowej Energii. utknęli w takich samych dramatach, jak siły, którym się przeciwstawiają. Przybrali energię bycia tymi, którzy czynią dobrze zamiast energii pracowania z wyższego poziomu, wyższej perspektywy tych, którzy równoważą. Jest teraz bardzo, bardzo niewielu tych, którzy równoważą Ziemię.

Aby ludzkość poszła naprzód w tych następnych latach, ktoś musi wystąpić naprzód. Ktoś musi nauczać. Ktoś musi podjąć trochę ryzyka, dostać się do telewizji, napisać artykuły z nowej perspektywy ekologii Ziemi. W przeciwnym razie zdolność Ziemi do produkcji żywności zacznie się zmniejszać. Zmienią się wzorce pogodowe i wpłyną na te obszary Ziemi, które produkują żywność. A w dodatku, na Ziemi zaczną się kurczyć obecne źródła paliwa. Jeśli połączycie te rzeczy ze sobą, Shaumbra, otrzymacie bardzo chaotyczną Ziemię. Bardzo chaotyczną. Kiedy ludziom brakuje żywności i brakuje energii dla transportu, stwarza to bardzo chaotyczne środowisko.

Tak więc, ci z was, którzy będą nauczycielami i stewardami nowej ekologii, będą tak naprawdę zapobiegać wojnom. Będziecie powstrzymywać rządy od walczenia między sobą. Będziecie pomagać w zapobieganiu jakimś masowym katastrofom na Ziemi. Ziemia – Gaja – na pewno przeżyje, ale co z ludzkością? Czy poradzą sobie z tym, co nadchodzi w następnych kilku latach?

Ludzkość potrzebuje nauczycieli i stewardów biznesu. Biznesu. Biznes jest sposobem, w jaki przepływa energia. Jest transakcją energii. W ostatnim okresie na Ziemi, biznesy prześcignęły rządy jeśli chodzi o przepływ energii, kontrolowanie energii, przesuwanie energii. To nie jest stwierdzenie osądzające, ale biznesy są teraz silniejsze od rządów.

Biznesy powodują przepływ energii. To wszystko, co robią. Tak, czasami biznesmeni stają się skorumpowani i chciwi, ponieważ nie rozumieją, w jaki sposób energia naprawdę działa. Tak wielu z nich koncentruje się tylko na zyskach. Jest to częścią chciwości i lęku. Co byłoby, gdyby były przedsiębiorstwa, które zaczęłyby koncentrować się nie na zysku, ale na sercu… na równowadze przesuwania energii, na równowadze ludzkiej świadomości, która jest zaangażowana w to przedsiębiorstwo, w postaci pracowników, na równowadze świadomości energii, pochodzącej od klientów. Kiedy we wszystkim chodziłoby nie tylko o zysk, gdzie chodziłoby o serce.

Istnieje teraz potrzeba nauczycieli i stewardów biznesu na świecie, ponieważ biznes będzie się zmieniał w tych następnych kilku latach. O tak, zmienił się on niesamowicie w tych ostatnich dwudziestu latach. Macie teraz globalne korporacje. Macie bardzo efektywne systemy dystrybucji. Macie sposoby przesuwania energii i pieniędzy natychmiast poprzez Internet. To się zmieni, ale teraz nie ma prototypów. Nie ma inkubatorów biznesu Nowej Energii.

Świat teraz potrzebuje tych nauczycieli i stewardów i przychodzimy do Shaumbry, aby o tym z wami mówić. Kto stworzy nowy model biznesu? Kto pokaże, że jeden biznes nie musi kraść od innych biznesów? Największym błędem w jakimkolwiek biznesie, największą nakładką i systemem wierzeń jest wiara w konkurencję. Konkurencja jest po prostu nowoczesnym określeniem wojny. Przedsiębiorstwa walczą ze sobą. Przedsiębiorstwa szkolą swoich pracowników jak pokonać, jak pobić konkurenta. Kto napisze książkę, która mówi, że nie ma konkurencji. Nie ma potrzeby walki. Nie ma potrzeby niszczenia innych firm. To bardzo Stara Energia.

Może… może jednym z pierwszych miejsc, aby zacząć – ten nowy wzorzec biznesu w Nowej Energii – jest w Karmazynowym Kręgu, żeby pokazać, jak to można zrobić. I w dodatku bardzo efektywnie… jedną z moich obserwacji jako byłego biznesmena jest to, że ogromna ilość energii jest wydatkowana nieefektywnie na próbach kontrolowania, na próbach uzyskania pieniędzy, na próbach wypracowania zysku. Biznesy, z własnej teraz natury, są wysoce nieefektywne, ponieważ duża ilość energii jest wydatkowana raczej na obronę niż na przepływ. I bylibyśmy szczęśliwi dyskutując o biznesie Nowej Energii – biznesie serca.

Świat potrzebuje teraz nauczycieli i stewardów sztuki. Sztuki. Ludzkość stała się tak umysłowa i tak intelektualna, że sztuka została zagubiona, a przecież sztuka jest partnerem nauki, bardzo podobnie jak mężczyzna jest partnerem kobiety. Nie możecie mieć jedno bez drugiego, one się nawzajem równoważą. Tak więc, jeśli jest nauka, jeśli jest intelekt w społeczeństwie i w waszych szkołach, musi też istnieć sztuka. Jest ona przepływem twórczości, przepływem energii i bardziej niż cokolwiek jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej efektywnych sposobów wprowadzania Nowej Energii.

Ci z was, którzy jesteście malarzami i muzykami i tancerzami, wy nie marnujecie swojego czasu, jak wielu wam mówiło. Przesuwacie energię. Dzielicie się energią i teraz jest wezwanie nauczycieli i stewardów sztuki, aby pomogli wprowadzić z powrotem równowagę, aby pomogli wprowadzić Nową Energię.

Sztuka była tracona w ostatnich latach. Była usuwana z programów szkół, ponieważ nie było dla niej czasu, ponieważ była ta konkurencja ze strony umysłu, ponieważ były systemy ocen. Jak można ocenić sztukę? Jaki stopień można postawić? Ona po prostu jest. Nie ma wartości, którą można by jej przypisać. Tak, niektórzy z was mogą ją osądzać, ale nie możecie jej zmierzyć. Jest czas, aby przywrócić sztukę i muzykę i taniec i pisanie i twórczą ekspresję społeczeństwu – ale w nowy sposób. Nawet obrazy będą wyglądały inaczej. Muzyka będzie miała inne brzmienie.

Ziemia potrzebuje teraz stewardów i nauczycieli sztuki. Chcielibyśmy, aby zaczęło się to od Shaumbry i od Karmazynowego Kręgu. Jest to ważne dla ogólnej równowagi Ziemi w tej chwili. Wielu z was będzie tego także uczyło.

W tej chwili jest gwałtowna potrzeba na Ziemi, jeśli ludzkość ma pójść naprzód, jest gwałtowna potrzeba nauczycieli i stewardów edukacji. Systemy edukacji są w pułapce. Są zamknięte wewnątrz własnych cykli. Nie rozwijają się. W zasadzie, pod względem energetycznym, zapadają się. Nie produkują tego, co starają się produkować, a mianowicie wykształconych, poinformowanych i oświeconych studentów.

W obecnej chwili wasz system edukacyjny jest zainfekowany przez wirusa, energetycznego wirusa. Jest on rozpowszechniony we wszystkich szkołach, szczególnie w szkołach publicznych, ale wkradł on się nawet do szkół prywatnych. I teraz ten wirus energetyczny psuje i zniekształca i rozprasza uczniów. Tworzy przemoc. Tworzy uzależnienie i nałogi. Jest bardzo mało edukacji. To poważna sytuacja, Shaumbra.

Świat w chwili obecnej potrzebuje nauczycieli i stewardów nowej edukacji. Nowego systemu, który nie pozwala na niezrównoważenie energii, który nie będzie tolerował nadużywania energii – czy też innego człowieka. Systemu szkolnego, który nie jest oparty na systemach ocen czy punktacji, czy też dostosowaniu się do jakiegoś archaicznego systemu edukacji, ale grupy, która się wyłamie i naprawdę wydobędzie to, co najlepsze.

Są miliony tych, których nazywacie „Crystals”, którzy są gotowi wejść [na Ziemię], ale nie wejdą, dopóki czas i zasoby nie będą właściwe. Są to Istoty, które nigdy przedtem nie inkarnowały na Ziemi. One czekają. One czekają. Nie wejdą, dopóki nowe szkoły nie będą gotowe, ponieważ nie umieszczą swojej energii w jednym z tych zainfekowanych edukacyjnych systemów.

Tak więc, Shaumbra, świat was potrzebuje. Czuliście to wewnątrz siebie. Czuliście to wezwanie przedtem i teraz zamierzamy coś z tym zrobić.

Ludzkość, świat, wzywa… wzywa tych, którzy są nauczycielami i stewardami technologii. Technologia jest jednym z największych narzędzi jakie ma w tej chwili ludzkość. Technologia jest narzędziem. Nie jest bogiem, widzicie. Ci ludzie, którzy żyją tylko w swoim umyśle, przekształcili technologię w boga, w broń i zamierzają zamienić ją wkrótce w wojnę. Technologia jest narzędziem, które może zintensyfikować ludzkie doświadczenie na Ziemi; które może uczynić życie bardziej efektywnym i łatwiejszym; które może natychmiastowo otworzyć kanały komunikacji; które może połączyć ludzi ze sobą natychmiastowo, tak aby rządy czy biznes nie mogły ich oszukiwać czy ogłupiać. Technologia ma zdolność bycia narzędziem autentyczności, ponieważ obecność technologii czyni bardzo trudnym ukrycie czegokolwiek.

Technologia teraz rozkwitła niesamowicie, ale jest także bardzo podatna na nadużycia. Muszą być ci, spośród szeregów Shaumbry, którzy staną się nauczycielami i stewardami technologii. Nie żeby mówić o zerach i jedynkach [bitach], nie żeby mówić o intelektualnym czy umysłowym aspekcie technologii, ale żeby mówić o technologii jako o narzędziu, o technologii jako duchowej zasadzie, o technologii jako środku intensyfikacji życia. I kiedy ci Shaumbra wystąpią naprzód, przyciągną do siebie pewien rodzaj energii, który jest oparty na technologii, który stworzy bardzo interesujące i głębokie nowe odkrycia w tym całym świecie technologii. Tak więc, nauczyciele, stewardzi tych energii, są teraz potrzebni na Ziemi.

Ziemia potrzebuje nauczycieli i stewardów sztuk uzdrawiania. Sztuk uzdrawiania. Medycyna, wasza współczesna medycyna, wykonuje cudowną pracę – ale do pewnego punktu. Nawet to, co nazywacie medycyną alternatywną, wykonuje cudowną pracę – do pewnego punktu. Ale dlaczego więcej ludzi nie jest wyleczonych? Dlaczego tak wielu ludzi choruje? Dlaczego nie znaleziono lekarstwa na raka i AIDS? Dlaczego to medycyna, czy to tradycyjna czy alternatywna, nie wystarcza? Jest tak ponieważ nie rozumieją oni niektórych podstawowych rzeczy; ponieważ są tak regulowani; ponieważ jest tak wielki strach przed procesami sądowymi; ponieważ istnieje tak wiele wirusów wewnątrz medycznej profesji… i nie mówimy tu o wirusie przeziębienia czy grypy, mówimy o wirusie energetycznym… który jest wewnątrz tego systemu.

Tak więc wywołujemy stewardów i nauczycieli nowych sztuk uzdrawiania i wiemy, że może nie być z początku zbyt wiele zgłoszeń. Wiemy, że jest wielu, którzy chcieliby stworzyć uniwersalny lek na AIDS. Zamierzamy zrobić to indywidualnie, jedna osoba za drugą. Nie ma teraz takiej pigułki – nie może ona wejść do świadomości – która wyleczyłaby AIDS czy raka. Ale, co możemy zrobić, to dotrzeć do podstawowych przyczyn energetycznych wewnątrz ducha i wewnątrz ciała. Możemy przyjrzeć się brakom równowagi, możemy spojrzeć, co się dzieje na poziomie głębszym nawet niż DNA, a następnie zacząć leczyć – jedna osoba po drugiej.

Ale, kiedy zaczniemy… kiedy wy, Shaumbra, stewardowie i nauczyciele sztuk uzdrawiania, zaczniecie leczyć jedną osobę po drugiej, poprzez bardzo głęboki i intensywny rodzaj pracy, zmienia to świadomość, zmienia potencjały przyszłości i w końcu doprowadzi do powstania lekarstwa [kuracji] na raka czy AIDS. Ale musi się to zacząć od jednej osoby. Musi się to gdzieś zacząć.

Ludzkie ciało nie musi chorować. Ludzkie ciało powinno dotrzeć do punktu, kiedy po prostu umiera, najlepiej w wyniku wyboru ducha wewnątrz tego ciała. Ale teraz, ludzkie ciało jest w bardzo wrażliwym stanie. Nie powinno chorować ani być tak zmęczone jak jest, ale zasilane jest ono Starą Energią i ma wiele starych niezrównoważeń. Tak więc, poprzez Karmazynowy Krąg i poprzez Shaumbrę, chcemy wywołać tych, którzy są stewardami i nauczycielami nowych sztuk uzdrawiania. Tak, zdenerwuje to wielu ludzi. Wielu w przemyśle medycznym i wielu, wielu w przemyśle alternatywnym, ponieważ zamierzamy wyważyć drzwi tego, co oni uważają za prawdziwe.

Shaumbra, ludzkość potrzebuje także stewardów i nauczycieli boskości. Kościoły są stare, rozpadają się. Nie mają już tej energii i tej miłości, które miały dawno, dawno temu. Jak wiecie, energie zostały zniekształcone, zdeformowane i nadużyte, i jeśli istnieje karma, to kościoły ją niosą. Jeśli jest pokuta, którą trzeba odcierpieć, należy ona do nich.

Kościoły przechodzą teraz przez niesamowitą ewolucję. Desperacko szukają nowych sposobów przyciągnięcia ludzi. Ale im zależy tylko na liczbach. Szukają po prostu dawców. Szukają po prostu sławy. To wstyd dla pastora, kiedy kilkunastu ludzi siedzi w ławkach każdej niedzieli, więc próbują rekrutować, ale gdzie jest w tym serce?

Gdzie jest prawdziwe nauczanie i prawdziwa miłość? Dlaczego kościoły nie potrafią odpowiedzieć na pytania o Boga? Po co te wszystkie historie i bajki o Jezusie i Buddzie, Mojżeszu i Abrahamie i Mahomecie i o tak wielu innych? Dlaczego jest tak wiele strachu i tak wiele wojen związanych z kościołami i religiami?

Ci, którzy się modlą, ci, którzy wzywają nas po tej innej stronie, pragną odpowiedzi na temat Boga. Pragną prawdziwych, autentycznych odpowiedzi, nie chcą jakiejś waty, jakiegoś wypełniacza. Pragną wiedzieć i jest w tej chwili bardzo niewiele organizacji na Ziemi, które mogą im dostarczyć prawdziwą, autentyczną odpowiedź. Kiedy mówimy „autentyczna”, mamy na myśli bez agendy, bez próbowania przyciągnięcia wyznawców, bez próbowania wpuszczenia ich w jakieś systemy wierzeń.

Shaumbra, wołamy o nauczycieli i stewardów boskości, którzy pomogą odpowiedzieć na pytania o Boga – autentycznego Boga przez duże „B” – was. Będzie to najtrudniejszy obszar z tych wszystkich, które wymieniliśmy, ponieważ wystąpi tu największy opór. Wywoła największy gniew i lęk w ludziach. Ale znowu, jedna osoba po drugiej, dla tych, którzy są gotowi, dla tych, którzy pytają, jedna osoba po drugiej, mówimy o tej bardzo prostej koncepcji: Ty jesteś Bogiem także. Kiedy zdasz sobie z tego sprawę? Kiedy zintegrujesz bycie człowiekiem z duchowością, z twoją Boską Jaźnią, w jedno, właśnie teraz na Ziemi?

Świat poszukuje nauczycieli i stewardów energii. Przeszliście przez siedem lat doświadczenia. Przeszliście przez doświadczenie, aby zobaczyć jak to jest dotrzeć do waszego wzniesienia, dotrzeć do waszej boskości.

Nadszedł czas, aby przestać grać w chowanego. Przestańmy wszyscy udawać, że nie jesteśmy boscy, że nie jesteśmy Bogiem. Nadszedł czas, abyśmy porzucili tą starą koncepcję, czym jest Bóg. Nadszedł czas, abym przypomniał wam, jak siedzieliśmy w mojej chacie i o tym właśnie dyskutowali. To jest jak deja vu, nieprawdaż? Jak ciągle powracające deja vu.

Począwszy od tej chwili, Shaumbra… i powtarzam tutaj słowa Metatrona… jeśli chcecie kontynuować przerabianie [processing], jeśli chcecie kontynuować – jak to powiedzieć – wiarę w to, że potrzebujecie tych wszystkich rodzajów uzdrowienia, jeśli chcecie kontynuować te stare sposoby, to nie jest to odpowiednia dla was organizacja. Są inni, którzy dostarczą wam waszego pożywienia.

Począwszy od tej chwili zamierzamy pójść naprzód. Jeśli pozostaniecie w tej grupie, będziecie nauczycielem. Nie chcemy tutaj utknąć w starej definicji nauczyciela, ponieważ ma ona zupełnie inne konotacje w Nowej Energii. Ale, wasza praca będzie się zmieniać, wszystko będzie się zmieniać. Będziecie mieli wszystkie zasoby i narzędzia, więc przestańcie się tym martwić. Przestańcie próbować ustawiać swoje narzędzia i zasoby energii z wyprzedzeniem. One pojawią się w tej chwili [kiedy będą potrzebne] i będą całe wasze i nikt wam ich nie zabierze.

Ale tak wielu z was mówi: „Nie uczynię żadnego ruchu, dopóki nie mam gwarancji, że garnek ze złotem na mnie czeka.” Ten garnek ze złotem będzie tam, kiedy wyjdziecie na zewnątrz z tą pracą. Wszystkie zasoby – to wy je stwarzacie. My pomagamy je wprowadzić. Nie możecie już dłużej grać roli ofiary. Nie możecie udawać, że jesteście bez grosza. Nie możecie udawać, że jesteście załamani. Nie ma na to miejsca w tej pracy. Cauldre trochę się denerwuje naszą bezpośredniością, ale, aby zrobić to, co wszyscy z was, wszyscy z nas, planowaliśmy zrobić, aby pomóc odpowiedzieć na te sygnały S.O.S od ludzi z całego świata, musimy pójść naprzód.

Zamierzamy zmieniać sposób, w jaki pracujemy ze sobą. Zamierzamy zmieniać nawet format i energię tych Shoudów. Ale, nadszedł ten czas. Jesteście na to gotowi. Jesteście gotowi.

Shaumbra, Metatron mówi, że jesteście autentyczni i jesteście gotowi, i że teraz jest ten czas.

I tak jest.


© Copyright 2010 Geoffrey Hoppe, Golden, CO 80403

Tłumaczenie: Marian Zieliński ( [email protected] )