MATERIAŁY TOBIASZA

Seria Nauczyciela:

SHOUD 9 „Sens definicji”

występuje Tobiasz przekazywany przez Geoffrey’a Hoppe

Pytania i Odpowiedzi

7 kwiecień 2007

www.crimsoncircle.comI, tak to jest, droga Shaumbro, że wchodzimy do tej przestrzeni pytań i odpowiedzi. To zaszczyt dla mnie, Tobiasza, że siedzę tutaj z Białym Orłem [White Eagle], aby przyjrzeć się temu, o co tak naprawdę pytacie, aby przyjrzeć się waszej własnej jaźni. Teraz, większość z was nie rozumie, że bardzo często, kiedy dajemy wam te odpowiedzi, to dajemy wam tylko z powrotem wasze odpowiedzi. Nie tworzymy naszych własnych, my tylko dajemy wam z powrotem to, co jest już wewnątrz, to, czego po prostu jeszcze nie odkryliście dla siebie. To jest wasze. Wy macie tą odpowiedź. My tylko pomagamy wam zrozumieć ją lepiej.

Dzisiaj, w tym bardzo ważnym zebraniu Shaumbry, wiadomość jest prosta: Sans definicji – wyjście z umysłu, wyjście ze słów, wyjście z potrzeby nadawania energii struktury – do nowego rodzaju wolności, której nie doświadczaliście w tym fizycznym czy też niefizycznym wymiarze przez długi, długi czas.

Energia, ze swojej natury, wchodzi do i wychodzi z definicji. To jest uniwersalna fizyka czy też uniwersalna zasada. Energia wchodzi do i wychodzi z definicji. Dokąd udaje się energia, kiedy wychodzi ze struktury? Udaje się do tego niezdefiniowanego, nieustrukturyzowanego. Powraca do siebie. Powraca do tego, co w ludzkim języku nazwalibyście neutralnym stanem istnienia, ale nawet to [określenie] jest już zbyt dużą definicją. Energia ciągle wchodzi do i wychodzi z definicji.

Ludzka, a nawet anielska świadomość jest zdefiniowana. Postrzegacie i macie do czynienia tylko z energiami, które mają w sobie definicję czy strukturę. Więc teraz będziecie rozszerzać się do bardzo nowego i innego wymiaru Sans Definicji.

Jednym z najwspanialszych narzędzi, które będziecie mieli w trakcie przechodzenia przez początkowe etapy postrzegania jest oddychanie. Oddychanie uspokoi umysł, uspokoi ciało. Oddychanie otworzy także was na potencjały niezdefiniowanych, nieopisanych i pozbawionych struktury energii. Więc, używajcie oddychania. Używajcie oddychania, kiedy wchodzicie w tą Nową Energię.

To powiedziawszy, z radością zaczniemy dzisiejsze pytania.

PYTANIE OD SHAUMBRY 1 (z Internetu, czytane przez Lindę): Ostatnio natknąłem się na artykuł rosyjskiego naukowca, Wiktora Stepanowicza Grebennikowa…

TOBIASZ: hmm… blisko…

LINDA: Dość blisko. Czy chcesz, żebym spróbowała znowu?... który, jak mi się wydaje, już nie żyje, ale on odkrył sposoby antygrawitacji używając struktury znalezionej na spodzie syberyjskiej pszczoły. Ta pszczoła istnieje tylko na Syberii, ale nie wspomniano jej nazwy w tym artykule. Wierzę także, że te badania zostały skonfiskowane przez jeden lub więcej rządów. Czy to jest nauka, czy science-fiction? Jeśli jest to prawdziwe, czy mógłbyś zawołać pana Grebennikowa, aby przyszedł i powiedział nam, co to była za pszczoła, czy też która część jej podbrzusza ma formę grzebienia, co jest częściowo opisane w jego artykule, i w jaki sposób konstruujemy jego latającą platformę, która jest pokazana w jego artykule, a która, jak on twierdzi, znosi grawitację, z wystarczającą ilością szczegółów konstrukcji, aby to działało.

TOBIASZ: Istotnie, bardzo odpowiednie pytanie na dzisiejszy dzień, ponieważ znowu mówimy o energii wchodzącej do i wychodzącej z definicji. Teraz, to naprawdę nie przyniosłoby nam żadnego pożytku, gdybyśmy cofnęli się i próbowali zrekonstruować, próbowali sprowadzić z powrotem naszego drogiego naukowca. Jeśli spróbujesz powrócić do oryginalnych artykułów, które były… i nie ma znaczenia, czy rząd je zabrał czy też zaginęły. Istotnym zagadnieniem jest to, że podłączono się do świadomości antymaterii – antygrawitacji. Jest ona teraz osiągalna w świadomości ludzkości, istotnie, schowana w jakimś dalekim miejscu, ale łatwa do odkrycia.

Mówiłem dość długo o zastosowaniu antygrawitacji jako formy energii, o fizyce antymaterii i bardziej dokładnie o fakcie, że energia wchodzi do i wychodzi z definicji. Kiedy naukowcy i fizycy i metafizycy zaczną naprawdę rozszerzać swoją energię, aby zrozumieć, że jest to wszystko absolutnie możliwe, ale nie zawsze definiowalne, wtedy sprowadzi to tą energię bardziej do tej rzeczywistości dla praktycznych zastosowań.

Jak mówiliśmy na naszym ostatnim spotkaniu z Teslą, on znowu pracuje teraz z określoną grupą, aby rozwinąć niektóre z jego odkryć. I nie jest to jedyny (…) naukowiec czy wynalazca, który powraca teraz na Ziemię w niefizycznej postaci, aby pracować z różnymi grupami. Wyszło wezwanie, aby weszła Nowa Energia, i ona wchodzi via świadomość, tak jak zrobiliśmy to dzisiaj. Ona wchodzi via wynalazki i ona wchodzi via różne portale, których, tak przy okazji, nie musicie otwierać. One otwierają się stosownie do żądań samej świadomości. Te narzędzia przychodzą teraz na Ziemię. Żaden rząd, żadna religia, żadna grupa bogatych nie może tego zatrzymać, ponieważ świadomość prosi o swoją własną ekspansję. Dziękuję ci.

PYTANIE OD SHAUMBRY 2 (kobieta przy mikrofonie): Moje doświadczenie z przeszłości jest takie, że miałam naprawdę silne poczucie połączenia z moim wewnętrznym wiedzeniem i rzeczy rozwijały się w dobrym kierunku. A w ciągu ostatnich trzech lat nie czuję, żeby moje połączenie z tym wewnętrznym wiedzeniem było słabsze, ale rzeczy nie rozwijają się tak dobrze. Więc, jest to podwójne pytanie. Po pierwsze, co nie działa? I drugie brzmi, jak mogę mieć nadal zaufanie, kiedy rezultaty nie są takie, jak myślałam, że będą? Czy też nawet nie takie, jak myślałam, ponieważ nie ma tutaj dużo przywiązania [do rezultatów], ale… cóż, to moje pytanie.

BIAŁY ORZEŁ: My to weźmiemy. Mówi święty Biały Orzeł. (dużo śmiechu) Twoje pytanie poszło dokładnie w kierunku, o którym mówił Tobiasz, do tej niedefiniowalnej przestrzeni. Większość z was szukało waszego wiedzenia w tym samym miejscu, w którym zwykliście je znajdować, i teraz musicie odpuścić te ograniczenia definicji i poszukać waszego wiedzenia w holograficznym miejscu. Znajdziecie siebie wszędzie we wszechświecie. I w tym nowym miejscu szukania twojego wiedzenia, słodki aniele, jest ważne, żebyś używała aktywnej cierpliwości. I oznacza to, żebyś nie próbowała widzieć to co widzisz, ale kiedy nie widzisz nic w tym miejscu bez definicji, żebyś utrzymywała odprężenie, utrzymywała odpuszczanie, utrzymywała bycie holograficzną.

Używasz słowa nieprzywiązana – to jest doskonałe słowo. I to się pojawi, ale nie możesz używać swojej woli, aby zobaczyć przyszłość w tym nowym pokoju, tak jak zwykłaś to robić. Więc, droga moja, spróbuj udać się do tego miejsca, gdzie z początku będziesz potrzebowała nowych umiejętności, aby poznać to wiedzenie i wtedy te odpowiedzi tam będą, ale nie będą to słowa. Nie będą to dobitne symbole. Będą one tak subtelne, że nawet większość oświeconych mogłaby ich nie dostrzec. Ale, kiedy jesteś w tej ciszy, twoje uszy dostrajają się i mówisz: „Słyszę prawdę.” I ta prawda będzie piosenką lub tonem. Nie będzie z początku słowem. I wtedy, kiedy rozszerzysz się do tej piosenki czy tonu, nie tylko jest tam odpowiedź, ale także energia osiągnięcia.

TOBIASZ: I żeby dodać do tego jedną nie-myśl (śmiech), interesująco to skomentowałaś. Powiedziałaś: „To po prostu nie działa.” Według kogo? Co jest pod spodem? Co jest powyżej? Co tak naprawdę zachodzi? Oto człowiek, mały człowiek, mówi, że to nie działa, ponieważ, oczywiście, ma oczekiwania co do wyniku. Ale, kiedy tu stoimy, siedzimy tutaj, patrząc na twoją energię ponad i pod spodem i wewnątrz, to absolutnie działa. Po prostu nie ufasz, że tak jest. Ta mała ludzka jaźń widzi tylko jedną fasetkę tego pięknego diamentu, którym jesteś. Dziękuję ci.

PYTANIE OD SHAUMBRY 3 (z Internetu, czytane przez Lindę): Jaki jest cel, większy obraz mojej roli na tym forum [CC]? Jest nas pomiędzy pięcioma a pięćdzięcioma [osobami], którzy byliśmy podporami tego forum przez ostatnie kilka lat. Nie mogę uwierzyć, jak wiele postów napisałam. Wydaje się, że nie wymaga to energii, żeby tam pisać. Było to bardzo przyjemne i łatwe. Czy ja shouduję, kiedy je piszę? Czy wierzyłam, że piszę tylko o moich sprawach? Głęboko wewnątrz czuję, że moje pisanie jest tylko dla mnie. Cieszą mnie rzeczy [także] inne niż pisanie. Nie lubię także tej dynamiki  czucia klientów czy czytelników, którzy żywią się mną, kiedy piszę na zewnątrz tej bezpiecznej przestrzeni Shaumbry.

TOBIASZ: Istotnie. Nie patrzmy na to jako na jakąś rolę, ponieważ to zakłada pewne obciążenie czy odpowiedzialność, ale spójrzmy na to jako na radość, na możliwość, żeby wyrazić siebie, dzielić się sobą z innymi. A w tym forum generalnie chodzi o ciągłą ewolucję energii, przechodzenie przez oglądanie i przechodzenie przez percepcje, przechodzenie na następny poziom i następny. To, jak wiesz, wywołuje wszystko począwszy od debaty do konfliktu, dramatu. Ale zapewnia to… jest to… nazwijmy to forum sceną czy teatrem dla Nowej Energii dla was wszystkich, żebyście odegrali różne role, odegrali wasze energie. Więc, jest to bezpieczna przestrzeń, która została tam stworzona.

BIAŁY ORZEŁ: Dodalibyśmy, że to bezpieczeństwo jest decyzją i jeśli zdecydowałaś, że poza tym bezpiecznym miejscem Shaumbry energie się tobą żywią, to tak będzie. Więc, prosimy cię, żeby to bezpieczeństwo pochodziło z wewnątrz ciebie. Ono nie jest narzucone z zewnątrz. I dla was wszystkich, kiedy wchodzicie w ten świat Nowej Energii, nie szukajcie bezpieczeństwa na zewnątrz, ale noście je odważnie we własnym sercu.

PYTANIE OD SHAUMBRY 4 (kobieta przy mikrofonie): Cześć Tobiaszu i Biały Orle. Napisałam historię zagadkowego morderstwa i chciałabym waszej rady. Ale w szczególności, chciałabym zapytać na temat publikacji, a w szczególności samo-publikacji. I mam także pytanie od Dale’a (…) : „Czy mógłbyś dać nam aktualne informacje na temat grupy, która wycofuje się do chaty [cottage retreat group] i tej energii? Czy jest coś, co powinniśmy robić jako grupa i dlaczego spotkaliśmy się [dosłownie: sprowadzono nas razem do siebie]?”

BIAŁY ORZEŁ: Tobiaszu, mógłbyś zacząć to.

TOBIASZ: Istotnie, skąd wiedziałeś! (śmiech) Tak, to interesujące. Ta koncepcja ekspresji poprzez publikowanie – och, moglibyśmy mówić o tym przez długi czas – ale Shaumbra kreuje teraz swój własny potencjał dla tego – z naszą radą i zachętą, oczywiście – poprzez tą rzecz, która będzie wkrótce na platformie startowej, zwaną Crimson Publishing lub Crimson Press. Zapewni to upust dla Shaumbry, aby wprowadzili swoje prace, czy chodzi o muzykę czy o pisanie.

Nie do nas należy porównanie samo-publikowania z publikowaniem na zewnątrz, chociaż nasza energetyczna sugestia byłaby, żeby wszyscy zaczęli od samo-publikowania. Tworzy to poczucie własności w waszej pracy. Pozwala wam to zrozumieć dynamikę energii, która zachodzi, kiedy wystawiacie to, co stworzyliście, czy chodzi o druk czy o muzykę, i pozwalacie temu pójść dalej.

Więc, bardziej niż cokolwiek teraz, musimy ci powiedzieć, że jest czas, aby przekroczyć tą przepaść. Jest czas, aby przejść od bycia autorem i pisarzem do bycia wydawcą i pozwolić twoim ekspresjom na wyjście w świat… chodzi o zaakceptowanie, że możesz wyjść na zewnątrz z tym przekazem. Tak wielu Shaumbra tworzy sztuczną barierę mówiąc: „Ale ja potrafię robić tylko tą kreatywną część, nie znam tej drugiej części – marketingu, ekspansji energii.” A naprawdę znacie, i jest mechanizm wewnątrz Karmazynowego Kręgu już ustawiony, aby w tym pomóc, o którym wkrótce wszyscy usłyszycie.

Jeśli chodzi o to wycofanie się do chaty i tą grupę, jest to grupa, która była ze sobą wcześniej, grupa, która rozwinęła bardzo silną więź kilka lat temu, i jest to grupa, która wspiera siebie nawzajem w tych innych wymiarach, które nazywacie stanem śnienia czy też stanem nie bardzo myślenia, i nie jest to grupa – jak to powiedzieć – nie macie jakiegoś określonego rodzaju służby. Nie macie jakiejś specyficznej pracy, którą musicie wykonać, ale tworzy to bardzo piękną dynamikę, kiedy pracujecie ze sobą. Nie ma jakiegoś specyficznego powołania, które musi być wykonane.

Jedną rzeczą, którą widzimy w tej grupie jest to, że położyliście nieco zbyt duży nacisk na tą energię grupy. Powinno być nieco więcej swobody. Chciałbym zasugerować, żeby ta grupa, która rozwinęła tak silne związki między sobą nawzajem, ponieważ spędziliście razem sporo czasu, żebyście eksplorowali tą koncepcję sans definicji – jako jednostki, a także jako grupa – i abyście obserwowali tą niezwykłą transformację, którą będziecie mieli przy wchodzeniu w te nowe wymiary.

BIAŁY ORZEŁ: Mamy tylko jedno pytanie. Jaki jest tytuł twojej książki?

SHAUMBRA 4: Będzie miała tytuł „Morderstwo w Nowej Erze” lub „Krąg śmierci.”

BIAŁY ORZEŁ: W porządku. I oczywiście umieść te dwa tytuły obok siebie i zobacz, który świeci większą energią, a następnie poproś twoich przyjaciół, żeby umieścili swoją energię w tym tytule, ponieważ jest to częścią tej ekspresji. Do wszystkich z was, którzy mają jakiś projekt, nazwijcie wasz projekt i miejcie jego symbol i odwiedzajcie go z waszym światłem, aby napełnić go energią.

PYTANIE OD SHAUMBRY 5 (z Internetu, czytane przez Lindę): Tesla przeżył ostatnie dziesięć lat swojego życia w hotelu w Nowym Jorku, w pokoju 3327. Shoud 8, w którym wspomniałeś o Tesli, miał miejsce 3/3/2007. Czy ten numer… czy ten numer jest koincydencją?

BIAŁY ORZEŁ: To [pytanie] jest także twoje (nieco śmiechu).

TOBIASZ: Nie wczytuj się w to za bardzo. Są… tak i nie. Są synchroniczności, które wydarzają się naturalnie. Kiedy energia się dostosowuje, jest to naturalne. Ale, jeśli zaczynasz skupiać się na tym, czy kryje się za tym jakaś wielka tajemnica czy nieznane, to tracisz [z oczu] fakt, że jest to tylko synchroniczność. Kiedy wchodzisz na ten poziom zaufania do siebie i wpłynięcia do Nowej Energii, synchroniczności wydarzają się naturalnie. Nie mają być one tajemnicami, lecz raczej małymi zachętami mówiącymi: „Masz to. Dostrajasz energie.”

BIAŁY ORZEŁ: Czy możemy coś powiedzieć? Właśnie to zrobiliśmy. (śmiech) Wiecie, mieliśmy dzisiaj te różne pokoje. Mieliśmy pokoje myśli i pokoje słów, i widzimy że większość inteligentnych ludzi jest opóźnionych poprzez swoją inteligencję. (śmiech) I moglibyście przejść szybko przez ten pokój słów i byłoby tak znacznie lepiej dla was, niż się tam zatrzymywać i definiować je wszystkie. I czasami sądzimy, że myślicie zbyt dużo. Więc, kiedy kusi was, żeby zajrzeć pod spód pszczoły (śmiech) dla antygrawitacji, to może powinniście pójść po prostu do Boga i szukać tam odpowiedzi. Dziękuję.

PYTANIE OD SHAUMBRY 6 (mężczyzna przy mikrofonie): Witajcie wszyscy wielcy. Moje pytanie, teraz, kiedy chcę zostać, jest czy mój biznes będzie wspierał Shaumbrę i Nową Energię, czy też pojawi się nowa witryna sklepu [storefront – tutaj użyte w przenośni], czy tylko dzisiaj słucham?

BIAŁY ORZEŁ: My zaczniemy. Czujemy, że twoja witryna sklepu zaistnieje w nowy sposób, że jest za tym nowa energia, która nie ma wiele struktury. Jest potrzeba większej swobody – i my nawet nie wiemy, o czym mówisz, po prostu patrzymy na energię tego. Ona potrzebuje ekspansji i większej swobody i, mój drogi, jest ciągle ten lęk o przetrwanie czy też może przetrwanie tej idei, i błogosławimy ciebie głęboko. Krocz w tej łasce i w tych błogosławieństwach, a następnie pozwól tym ideom przyjść z tej przestrzeni nie-definicji, aby te idee przesiąkły raczej z góry, niż były popychane od dołu, jeśli rozumiesz.

TOBIASZ: Zgadzam się.

PYTANIE OD SHAUMBRY 7 (z Internetu, czytane przez Lindę): Tobiaszu, przede wszystkim, dziękuję ci bardzo za inspirację, którą dajesz nam wszystkich. Uwielbiam ciebie słuchać. Mam nadzieję, że nie ma to znaczenia, że jest to osobiste pytanie, ale jestem nieco zdesperowana. Mam osteoporozę i czuję, że mój szkielet się rozpada i chciałabym wiedzieć o co w tym wszystkim chodzi i co mogę z tym zrobić. Kości łamią mi się bez żadnego oczywistego powodu. Czuję, że zdecydowałam pozostać tutaj na Ziemi i pomagać będąc Nauczycielem, ale wydaje się, że mój cały fundament się zapada. O co w tym chodzi? Oddycham i stosuję Technologię Standardu. Dziękuję ci.

TOBIASZ: Istotnie. To jest trudne, to jest smutne dla nas, ponieważ… to, co się przydarza ludzkiemu ciału, wpływa także na zdolność cieszenia się życiem. To, co widzisz teraz jest być może nadmierną manifestacją tej koncepcji upadania struktur, rozpadania się struktur. I w pewnym sensie dostało się to energetycznie do twojego fizycznego systemu. Tak nie musi być.

Praca z oddechem jest najważniejszą rzeczą. Zaczęłaś ten proces i chcemy zachęcić ciebie, abyś absolutnie go kontynuowała. Pracując z technologią Standardu będziesz miała wglądy, których jeszcze nie rozumiesz. Zaczęliśmy tą pracę ostatnio w Izraelu, zamierzamy ją kontynuować za tydzień od teraz. Zamierzamy mieć bardziej specyficzne wskazówki dla twojego samouzdrowienia, ale sprowadza się to do absolutnego bezwarunkowego zaufania do własnego ciała, że wie ono jak się naprawić, odnowić i oczyścić.

Wewnątrz twojego ciała, masz wszystkie te składniki, całą tą energię dynamiki, aby całkowicie zatrzymać ten proces degradacji. Nie tylko to, ale także odbudowanie wielu z tych struktur. Chcemy prosić cię, abyś wysłuchała tego kursu Technologii Standardu, który [właśnie] wychodzi, żebyś zrozumiała i żeby dało ci to ufność w tym, co robisz, ponieważ patrząc na to energetycznie, kiedy robisz to oddychanie i kiedy zaczęłaś pracę z bardzo podstawowymi elementami Technologii Standardu, jest ciągle ten przygniatający strach, i jest – bardziej niż cokolwiek – całkowity brak zaufania do siebie, że możesz to zrobić.

Widzimy cię jako spokojną, nieco skrytą, wychodzącą na zewnątrz i pytającą Ducha, pytającą… chodzisz teraz do wróżek [readers] i uzdrowicieli, więc szukasz na zewnątrz. Technologia Standardu absolutnie prosi cię, abyś zaufała własnemu ciału, aby się odnowić. Ono wie jak to zrobić. Dziękuję ci.

BIAŁY ORZEŁ: Chcielibyśmy coś dodać. Dla tych wszystkich, którzy czują, że wasze fundamenty się rozpadają, czy chodzi o wasze ciało, czy o wasze finanse, czy o wasze związki, żebyście budowali na czymś, o czym powiedział dzisiaj Tobiasz, kiedy mówił o glinie. I różnica pomiędzy gliną i błotem, a skończonym produktem, zawiera się w ogniu, w piecu. Tak więc, kiedy coś się rozpada, jakiego ognia się obawiacie dotknąć i przez jaki ogień obawiacie się przejść? Za jakim obejściem się rozglądacie? Dowiedzcie się, co jest waszym ogniem, i prawdopodobnie obawiacie się go. Bóg jest po drugiej stronie lęku. I poprzez ten ogień, glina kruszącego się błota staje się silnym i wypalonym przedmiotem. Dziękuję ci.

PYTANIE OD SHAUMBRY 8 (mężczyzna przy mikrofonie): Witaj Tobiaszu i Biały Orle. To pytanie dotyczy mojej pracy. Robiłem emocjonalne uzdrawianie oraz byłem mentorem i trenerem przez 15 lat, i to było w transformacji przez cały ten czas. I ciągle rozwijam to, zmieniam w oparciu o to, w jakim miejscu jestem i doszło to do takiego punktu teraz, gdzie nie wiem jak opisać tą pracę bez używania starej terminologii. I zawsze szukam struktury – czy też szukałem w przeszłości – i nie wiem jak… jestem trochę jak na ruchomych piaskach czy też na ziemi niczyjej i po prostu potrzebuję pomocy, jak sobie z tym radzić.

BIAŁY ORZEŁ: My możemy zacząć.

TOBIASZ: Oczywiście.

BIAŁY ORZEŁ: Dla tej, która to przekazuje, jest trudno wiedzieć, kiedy mówić, kiedy jej oczy są zamknięte. (śmiech) Jej mąż życzyłby sobie, żeby częściej zamykała oczy! (więcej śmiechu)

Najdroższy ukochany przyjacielu, wykonujesz piękną pracę rozwijając swoją praktykę, w miarę jak się rozwijasz i pozwalając tym ludziom, których przyciągasz, aby odzwierciedlali następny poziom rozwoju, który osiągasz. Więc, nie polegaj tak bardzo na słowach i opisach. Znajdź najlepsze słowa i włóż w nie swoją energię… więc, twoja etykietka jest jakakolwiek jest, a następnie włóż [w nią] energię i światło. Ludzie nie będą przychodzić z powodu definicji słowami, będą przychodzić, ponieważ uderza ich twoja świetlista obecność, kiedy o tobie myślą, czy też kiedy ktoś wymawia twoje imię.

Więc, wy wszyscy, znajdźcie najlepsze słowa i odpuśćcie to – nawet najlepsze słowa nie są wystarczająco dobre – więc znowu powracamy do tego, co mówił Tobiasz. Włóżcie waszą energię, wasze światło… i chcielibyśmy, ponieważ mamy mikrofon w tej chwili, prosić was, wszystkich was, abyście natychmiast przestali być ‘pracownikami’ światła i byli tymi, którzy utrzymują światło [light ‘holders’], tak abyście mogli wejść bardziej w bycie, a mniej ‘pracować’. Więc, drogi bracie, jesteś absolutnie na właściwym torze, i myślimy, że martwisz się czymś, co nie jest tak naprawdę ważne. (nieco śmiechu)

TOBIASZ: Dodamy do tego pewne stwierdzenie. Chcielibyśmy, żebyś zrozumiał, że proces uzdrawiania i pomagania zmienia się ciągle bardzo, bardzo szybko w tej chwili. Te modalności, które były nowe 20 lat temu, teraz są albo stare albo nauczyły się adaptować i zmieniać, ponieważ wszystko – świadomość, wszystko – zmienia się teraz bardzo szybko. Więc, zgadzamy się z Białym Orłem, nazwa nie znaczy zbyt wiele. Oczywiście niektóre nazwy nie byłyby zbyt dobre, ale użyj słowa, które ma bardziej otwartą strukturę… używaj słów, które pochodzą z twojego serca, ale bardziej niż cokolwiek zrozum, że nawet ta nazwa może ewoluować i się zmieniać, kiedykolwiek tak wybierzesz. Nie jesteś w tym w żaden sposób zamknięty. I znowu, rekomendujemy ci kontynuowanie zmian twojej modalności w twojej Praktyce Uzdrawiania Teraz. Także niezła nazwa.

SHAUMBRA 8: Dziękuję ci.

PYTANIE OD SHAUMBRY 9 (z Internetu, czytane przez Lindę): Drogi, ktokolwiek jest tam dzisiaj… (Tobiasz chichocze, publiczność śmieje się)

BIAŁY ORZEŁ: To musisz być ty! (więcej śmiechu publiczności i Tobiasza)

SHAUMBRA 9: … Jestem niesamowita. Zawarty w tej niesamowitości, która jest mną, jest aspekt, który nazywam boską prostytutką. Jest złożony z tych kawałków mnie, które znają sztukę seksualnej alchemii i wiedzą także, jak śpiewać do DNA. Jestem całkowita i kompletna, a jednak sprawia mi radość łączenie się z innymi – mężczyznami i kobietami – kiedy czuję rezonans z tą osobą. Są także moi przyjaciele bez ciał, z którymi łączenie się sprawia mi radość… ponieważ jestem całkowita, jest to dla przyjemności tego doświadczenia, chociaż nie mam wątpliwości, że wydarzają się także inne rzeczy, kiedy nasze energie mieszają się ze sobą. Moje pytanie brzmi: Czy wszyscy Shaumbra mają potencjał, aby to robić, czy też jest to coś specyficznego dla mojej rodziny grupowej duszy [soul group family]?

TOBIASZ: Cała Shaumbra ma ten potencjał, żeby zrozumieć prawdziwą wspaniałość seksualnej energii i żeby zrozumieć, bardziej niż cokolwiek innego, że jest to po prostu miłość do siebie samego. To niekoniecznie jest fizyczne, nawet niekoniecznie tym, co nazywacie przyjemnością.

Przyjemność – moglibyśmy zrobić na temat długą rozprawę – ale przyjemność… są ciągle bardzo stare Atlantydzkie implanty oparte na przyjemności. To jest wyzwalacz [trigger]. Użyty niewłaściwie może być metodą kradzieży energii od innych, chwytania ich w pułapkę, manipulowania nimi i sterowania nimi. Więc, zawsze jest ta cienka linia, ta delikatna równowaga. Musisz odpowiedzieć na to pytanie wewnątrz siebie.

Dałbym ci jednak jedną wskazówkę. Jeśli chodzi tylko o seks, czy to fizyczny akt z fizyczną osobą czy percepcja fizycznego aktu z nie-człowiekim, przyjrzałbym się temu ponownie, ponieważ w seksie chodzi o wiele więcej, niż tylko fizyczność. Seksem można się cieszyć… Saint-Germain mówi, że może doprowadzić kogoś do orgazmu, który nie staje się fizyczny czy też nawet seksualny. To jest wymiana energii, która jest zrównoważona, ale bardziej niż cokolwiek innego, musi zaczynać się w domu. Chodzi tu o miłość do siebie samego.

Co się wydarza, kiedy nie jesteś w tym miejscu miłości do siebie, kiedy wychodzisz na zewnątrz i masz fizyczne czy nawet nie-fizyczne seksualne związki, przekonasz się… będziesz żywiła się innymi. Będziesz szukała całkowitości [completion]. Kiedy jesteś w stanie całkowicie kochać siebie, wtedy absolutnie rozumiesz, na czym polega ta cała wymiana energii i nie będziesz używała terminów takich jak „boska prostytutka”. Dziękuję ci.

BIAŁY ORZEŁ: Trafiłeś w sedno! (śmiech)

PYTANIE OD SHAUMBRY 10 (kobieta przy mikrofonie): Cześć Tobiasz. Pozdrowienia z krainy Santa Maria. Pytam się ciebie, o co ciebie prosiłam, żebyś powiedział mi lub przypomniał w tym momencie mojego życia?

TOBIASZ: Jeśli nie masz nic przeciwko, wezmę to [pytanie].

BIAŁY ORZEŁ: Tak.

TOBIASZ: W szczególności, zgodziliśmy się, żeby mówić, w tej właśnie chwili, że jest czas na zmianę. Coś, co odkładałaś na później przez długi czas. Coś, czego oczekiwałaś, czego się bałaś. Tęskniłaś za tym, jednak uciekałaś przed tym. To jest nieuniknione, ta zmiana, ponieważ już ją wybrałaś. To jest tak jakbyś szła jedną ścieżką czy w jednym kierunku, ale teraz jest czas nie tylko na zmianę kierunku, ale także na zmianę ścieżki. Więc odwrócę to pytanie do ciebie: Czy to jest ten czas? Czy chcesz tego teraz czy też powinniśmy powrócić i odwiedzić cię znowu za parę lat?

SHAUMBRA 10: Nie wiem.

TOBIASZ: Twój wybór, nie mój. To mnie nie obchodzi. Jeśli wybierzesz to teraz, jeśli naprawdę wierzysz w to – nie tylko mówisz tak w tej chwili, ale naprawdę w to wierzysz – wtedy zajdzie zmiana. Pytanie brzmi, czy możesz zaakceptować to, że to, co się wydarza ma w sobie dobro, ma w sobie ewolucję i że to, co czasami może się wydawać trudnością czy wyzwaniem, jest po prostu zmianą struktury. Ponieważ duża część twojej energii jest prawie gotowa, aby wyjść ze swojej obecnej definicji, udać się gdzieś indziej, a następnie powrócić do nowej definicji. Więc, zależy to od ciebie. Ale co za piękny czas, tutaj w tym Centrum Serwisowym Shaumbry z całą tą Shaumbrą tutaj i słuchającą, żebyś umieściła siebie na twojej własnej platformie startowej dla twojego nowego kierunku. Dziękuję ci.

BIAŁY ORZEŁ: I umiłowana, i wy wszyscy, którzy szukacie zmiany, kiedy już będziecie gotowi, żeby dokonać tego skoku, przyjrzyjcie się intuicyjnie waszemu splotowi słonecznemu, ponieważ wiele związków, jakie macie ze światem i waszym myśleniem łączy się z waszym splotem słonecznym, który jest miejscem czarnego i białego i struktury i dobra i zła i strachu i kontroli. I wyciągnijcie te kable, które tam są i podłączcie je z powrotem do waszego serca, gdzie jest ich miejsce, gdzie nie będą was kontrolować, nie będą wam upuszczać krwi i nie będą wam podstawiać nogi w waszych nowych krokach. Więc, najdroższa ukochana, widzimy, że są ciągle dość grube kable, które łączą twoją istotę i świat poprzez twój splot słoneczny. I wy wszyscy je macie, ale podstawiają wam nogę w większości wypadków, kiedy jesteście gotowi do zrobienia nowego kroku – a wy zastanawiacie się, dlaczego tak dużo ważycie. (śmiech)

LINDA: Ostatnie pytanie.

TOBIASZ: Hmmm, myślę, że Biały Orzeł i ja chcielibyśmy przyjąć kilka więcej.

LINDA: Czy to powiedział Geoff?

TOBIASZ: Umm, on sobie poszedł. (dużo śmiechu)

PYTANIE OD SHAUMBRY 11 (kobieta przy mikrofonie): Okay, cześć Tobiaszu i Biały Orle. Ta koncepcja wchodzenia w ten nowy wymiar bez słów nie jest dla mnie nowa, i kiedy opisywałeś tą energię, ten pokój bez definicji, to nieco mnie to drażniło, ponieważ jeśli dobrze usłyszałam, powiedziałeś, że to nie jest Duch, że to nie jest Bóg. A ja myślałam, że cała energia jest manifestacją Boga czy Ducha. Więc, nie wiem, czy dobrze cię usłyszałam, więc potrzebuję wyjaśnienia. Mój mózg chce jakiegoś wyjaśnienia.

TOBIASZ: Biedny mózg (śmiech). Przyszłaś do niewłaściwego miejsca, żeby nakarmić twój mózg.

BIAŁY ORZEŁ: Myślę, że ona pozostała w pokoju słów.

TOBIASZ: Tak, chciałbym wskoczyć jako pierwszy, a potem Biały Orzeł ma wiele do powiedzenia. Muszę się z wami podzielić [tym] teraz. „Duch”, „Bóg” – po pierwsze, wyrzućcie te słowa, Jezu Chryste! (Tobiasz i publiczność śmieją się) Nawet to – wyrzućcie to!  To, co nazywacie Duchem, Bogiem, czymkolwiek, nie jest w ogóle energią. Bóg nie jest energetyczną istotą. Energia jest tylko narzędziem. Wasza dusza w ogóle nie zawiera energii. Energia jest tylko narzędziem, paliwem jeśli chcecie.

Więc, teraz weźcie głęboki oddech z tym! Widzicie? Teraz wasz mózg jest naprawdę zmieszany! Biały Orle, przejmij pałeczkę. Druga runda.

BIAŁY ORZEŁ: Poza energią jest świadomość. [poza – w znaczeniu „z tyłu”] Świadomość może być bardziej porównana do struktury Boga, ponieważ jest to płaszczyzna, jest to pole, jest to nicość, w której energia tworzy formę. Tak więc, tylko, kiedy pozwolisz sobie na wejście w to niedefiniowalne miejsce, dajesz sobie samej pozwolenie, żeby pójść do prawdziwego Ducha, który jest ponad zdolnością doświadczania w stary sposób. Jeśli będziesz trzymała się potrzeby doświadczania, skarzesz siebie na świat doświadczalny.

TOBIASZ: I…

BIAŁY ORZEŁ: Kontynuuj.

TOBIASZ: … i poza świadomością nie ma żadnej świadomości. Jest niezdefiniowana nawet poza [it’s undefined even beyond – nie bardzo rozumiem to zdanie]. Widzicie, świadomość oznacza coś, co zostało wzięte i zdefiniowane, i nadano temu pewną strukturę. Jednakże, świadomość jest wielka i ogromna, ale co leży poza świadomością? I czyż nie jest to dokładnie to, co dzisiaj robimy – wychodzimy poza jakąkolwiek znaną świadomość, nawet świadomość znaną jako Bóg czy Duch? To jest dokładnie to, co wy wszyscy zrobiliście, kiedy opuściliście Dom, kiedy przeszliście przez Ścianę Ognia. Weszliście w nicość, pustkę. I oto znowu jesteście tutaj próbując nałożyć definicje – nawet na Boga i Ducha – tam, gdzie ich nie ma.

Czy możecie udać się do miejsca, gdzie nie ma Boga czy Ducha – bez lęku? Ach, ach… ponieważ… cóż… teraz wchodzimy w filozofię. Kuthumi przyjdzie i mi dołoży! (dużo śmiechu)

SHAUMBRA 11: Okay, cóż, zrobię moje dziesięć minut rano i wieczorem i będę rozszerzać moją nicość.

TOBIASZ: O, tak.

BIAŁY ORZEŁ: Tak jest.

PYTANIE OD SHAUMBRY 12 (kobieta przy mikrofonie): Cześć Tobiaszu, cześć Biały Orle. Przeszłam daleką drogę. Jestem z Europy – Austrii – i czułam się przyciągana do Stanów już od kilku lat. Byłam tutaj kilka razy i tym razem miałam to specjalne wezwanie, aby przyjechać do Taos, tak naprawdę nie wiedząc, o co w tym chodzi. Wiem, że mam bardzo silne połączenie z duchem Anazasi, ale tym razem mam uczucie, że jest jakiś bardzo subtelny powód i potrzeba, żeby znowu połączyć się z duchem Anazasi, i zastanawiałam się, czy mógłbyś dać mi więcej wglądu w to.

TOBIASZ: Biały Orle?

BIAŁY ORZEŁ: My zaczniemy, tak. Wy wszyscy, ufajcie wiedzy waszego ducha w danym momencie, że jeśli jesteście przyciągani do Taos, to wystarczy. Następnie załatwiacie sobie bilet i załatwiacie sobie hotel i wtedy wiecie, że kiedy się tam pojawiacie, mistrzostwo będzie fruwać wokół. I czy jest tak dlatego, że miałaś przeszłe życie jako Anazasi, czy też dlatego, że lubisz biżuterię squash blossom [?], nie ma znaczenia. Więc, wy wszyscy, podążajcie za waszym instynktem, a następnie odpuśćcie to, ponieważ ta prawda kwitnie tylko w chwili, kiedy ma kwitnąć. Macie udać się do Taos i będzie to o wiele bardziej cudowne, niż sobie myślicie.

TOBIASZ: Istotnie, i jest to obszar magicznych energii. Magiczne energie są wszędzie. Jest to także obszar, który ciebie przyciąga, ponieważ będzie on centrum obchodów Kwantowego Skoku, i zdarzają się tam magiczne rzeczy z wyprzedzeniem naszych obchodów, jako sposób, aby przyciągnąć tam energie. Ale, istotnie, jak stwierdziłaś, czujesz bliskość z Anazasi, ale wiesz także, że ta energia Anazasi się wycofuje i jest to czas, aby każdy człowiek stał się poruszającym Nową Energię na Ziemi. Dziękuję ci.

PYTANIE OD SHAUMBRY 13 (kobieta przy mikrofonie): Cóż, to z całą pewnością przyjemność być tutaj z wami dwoma. Co za dar, wow!

TOBIASZ: To także dar dla nas z obojgiem was! (Tobiasz chichocze)

SHAUMBRA 13: Jakkolwiek wielu! Mam dwa pytania, ponieważ jest was dwóch. (Linda pokazuje „jedno pytanie”) Tylko jedno? Mogę tylko jedno?

TOBIASZ: Tak jest okay.

BIAŁY ORZEŁ: Każdy z nas weźmie połowę!

SHAUMBRA 13: W porządku. Oni próbują rozłączyć jedno od drugiego. Pierwsze jest, że naprawdę, naprawdę łączę się z – kocham Matkę Ziemię – i martwię się o pszczoły. Słyszę, że wielokrotnie, czy też w wielu miejscach, nie ma pszczół. To jest interesujące, pewnego dnia wyszłam na moje podwórko i chociaż było za wcześnie na pszczoły i było śnieżnie, były pszczoły wokół mojego oczka wodnego. Byłam za to wdzięczna, ale czy moglibyście wyjaśnić, co się dzieje?

TOBIASZ: Czy twoje następne pytanie będzie dotyczyć ptaków? (śmiech)

SHAUMBRA 13: Nie, nie! Nie zgadłeś! (dużo śmiechu)

TOBIASZ: Muszę powiedzieć, że pszczoły są bardzo wrażliwymi energetycznie stworzeniami, o wiele bardziej niż wiele innych zwierząt i owadów na Ziemi. Są bardzo wrażliwe na wzorce elektromagnetyczne, i pszczoły zmieniają swoją orientację. One nie opuszczają Ziemi, one po prostu zmieniają miejsce, gdzie się teraz bawią.

SHAUMBRA 13: Okay, dobrze. Czy masz coś do dodania, Biały Orle?

BIAŁY ORZEŁ: Nie, to jest wystarczające. Nie martw się o nie, po prostu je kochaj i doceniaj je, kiedy je widzisz.

SHAUMBRA 13: Dobrze. Moje drugie pytanie – mój mąż ma zaburzenia snu [ w oryginale „sleep apnea” – nie ma czegoś takiego w słowniku], i szukaliśmy przyczyny tego, pracowaliśmy nad tym energetycznie. Wydaje się, że nie jesteśmy w stanie uchwycić, jak sobie z tym poradzić. Czy możecie nam w tym pomóc? Biały Orle.

BIAŁY ORZEŁ: Jest coś… kiedy zaglądamy do jego głowy, jest… hmmm… być może był jakiś mini-wylew, który nie spowodował żadnych innych zmian, oprócz zmiany w jego wzorcach. I znowu, jeśli chodzi o cokolwiek, co się wydarza we śnie, w szczególności należy doceniać siebie i zasypiać bez lęku. Kiedy są problemy z oddychaniem, to zazwyczaj jest to głęboko umieszczony lęk, którego on dotyka. [być może chodzi o bezdech]

TOBIASZ: I dodałbym do tego jedno słowo. Absolutnie, jak powiedział Biały Orzeł, jest jakiś lęk. Jest naturalny wzorzec, który wydarza się w trakcie procesu snu, który jest bardzo ważny dla połączenia pomiędzy ludzką jaźnią i innymi poziomami jaźni. Jest blokada, która powstaje, kiedy on podróżuje gdzieś daleko w stanie snu i nie pozwala sobie na ekspansję jego energii w nocy. I jak powiedział Biały Orzeł, jest to absolutnie spowodowane przez lęk, który ma miejsce. Powoduje to zakłócenie normalnych wzorców snu, i zamierzamy rekomendować coś raczej dziwnego i tylko w tym przypadku. Nie dotyczy to wszystkich przypadków „sleep apnea” i nie jest to lekarstwo, ale jest to, powiedzmy, coś w rodzaju energetycznego i aromatycznego wyzwalacza. Chcemy zasugerować, żeby używał cynamonu, co najmniej raz dziennie, około pół łyżeczki od herbaty. To powinno trwać przez co najmniej 21 dni. Cynamon nie jest lekarstwem, jest wyzwalaczem.

SHAUMBRA 13: Okay. Dziękuję wam, dziękuję wam.

TOBIASZ: Dziękujemy ci.

PYTANIE OD SHAUMBRY 14 (kobieta przy mikrofonie): Cześć Tobiaszu i Biały Orle. Pracuję z naukową grupą i zostałam zachęcona przez twoje stwierdzenie, że te energie i technologie pojawią się niezależnie do rządu, ale moje pytanie dotyczy dwóch perspektyw w tej grupie. Niektórzy wydają się czuć, że jest potrzeba dobrego osądu [discernment] z powodu przemocy i opresji wobec wynalazców w naszej historii. A inna część grupy wydaje się czuć, wiesz, nie martwmy się, ponieważ to my tworzymy naszą rzeczywistość i, wiesz, jeśli wizualizujemy właściwą rzecz, nie wywołamy dynamiki oporu i te właściwe rzeczy się wydarzą. I zastanawiam się, czy jedna perspektywa czy druga jest właściwa, czy też obie są właściwe? I są to ludzie, którzy modlą się i wizualizują i widzą wartość intuicji i tego rodzaju rzeczy.

TOBIASZ: Biały Orle, ty pierwszy?

BIAŁY ORZEŁ: Powiem tylko jedną rzecz. To zależy… osąd nie jest złą rzeczą, czy ten osąd pochodzi od intuicji czy też od lęku? Osąd jest sposobem, w jaki organizujecie to, co robicie, a więc jest bardzo efektywną ekspresją czyjejś intuicji. Ale jeśli osąd przychodzi od splotu słonecznego, przychodzi od lęku, wtedy zamyka on tą intuicję. Więc, odpowiedź brzmi: rozróżniajcie i w ciągle kreujcie tą przyszłość.

TOBIASZ: I oczywiście, rozumcie także, że energia Ziemi, ta świadomość, bardzo różni się od tej sprzed kilku lat, jest definitywnie inna niż świadomość 50 lat temu, kiedy był duży napływ wynalazków i wielu wynalazców było ośmieszanych. Ale teraz energia jest inna. Stworzyliście świadomość na Ziemi, gdzie rzeczy mogą wydarzać się natychmiast, gdzie ludzie pragną wyjść poza, gdzie potrzeba nowej technologii jest teraz bardzo, bardzo duża – potrzeba i otwartość na nią – i gdzie jest teraz bardzo trudno dla jakiejkolwiek organizacji, grupy, czy rządu, cokolwiek ukryć.

Wiemy, że są ciągle ci, którzy żyją w strachu, którzy martwią się rzeczami, którymi tak naprawdę nie muszą się martwić, którzy martwią się tymi tajnymi rządami i organizacjami. Ale czy zdajecie sobie sprawę, że możecie wynaleźć coś, co zmieni potencjał tego świata i dosłownie w 30 sekund możecie podzielić się tym z całym światem? To nie może już być tłumione. Świadomość na to nie pozwoli.

BIAŁY ORZEŁ: Pięknie.

PYTANIE OD SHAUMBRY 14 (kobieta przy mikrofonie): Pracuję z rodzajem uzdrawiania zwanym SR, i polega to w zasadzie na energetycznych dostrajaniach ciała, i ja czuję się bardzo pewna tego, co robię przez większość czasu i mam duże sukcesy z wieloma ludźmi. Ale ostatnio doświadczałam pewnych problemów, kiedy ludzie czuli ulgę od bólów pleców i innych dolegliwości, ale potem po paru dniach dzwonią i mówią: „To nie działa.” I zastanawiam się, czy jest to niepewność wewnątrz mnie, czy też wewnątrz moich klientów, czy też i to i to?

TOBIASZ: Z wielką ochotą to zacznę! Ponieważ oni tak naprawdę nie chcą wyzdrowieć, ponieważ szukają techniki czy rodzaju uzdrawiania czy pigułki czy też ostatnio najmodniejszej rzeczy. Ale zadaj im proste pytanie. Każde z was uzdrowicieli, zanim zaczniecie waszą pracę, zapytajcie waszego klienta: „Czy chcesz wyzdrowieć?” Wydaje się to oczywiste i wydaje się to proste, i kiedy odpowiedzą wam od razu, spytajcie ich ponownie: „Czy naprawdę chcesz wyzdrowieć?” Kiedy znowu odpowiedzą, zapytajcie ich po raz trzeci, i obserwujcie, jak te odpowiedzi się zmieniają. „Czy naprawdę chcesz wyzdrowieć?” Kiedy mówią: „Tak, ale…”, nie wyzdrowieją. „Tak, ale…” oznacza, że jest to warunkowe. Więc, nie ważne jaka jest technika, rodzaj uzdrawiania, czy cokolwiek innego z czym pracujecie, chodzi o ich pragnienie, aby naprawdę wyzdrowieć oraz o ich wierzenia. Biały Orle?

BIAŁY ORZEŁ: Dodalibyśmy tylko, że w momencie, kiedy opuszczają oni waszą przestrzeń, stają się odpowiedzialni za swoje ciało, a wy z tym kończycie. (śmiech i aplauz publiczności)

LINDA: Geoff mówi mi, że już skończył.

TOBIASZ: On skończył! (Tobiasz chichocze)

BIAŁY ORZEŁ: W takim razie my też skończyliśmy!

TOBIASZ: To był długi i cudowny dzień z całą Shaumbrą tutaj. Rozumiemy, że jest czas, aby zamknąć tą energię. I Shaumbra, znowu, to, o czym mówiliśmy dzisiaj, uważamy za rzecz bardzo istotną dla ekspansji w Nową Energię. Będziecie się z tym bawić, będziecie być może mieli jakieś wyzwania z tym, ale bardziej niż cokolwiek innego, wiemy, że dostarczy to wam niesamowitych wglądów i zaskakującej wolności.

Więc wyjdźcie poza. Pójdźcie w Sans Definicji.

I tak mogłoby być. (śmiech)

--------------------------------------------------------------

Tobiasz z Karmazynowej Rady (the Crimson Council) jest prezentowany przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado. Historia Tobiasza, z biblijnej Księgi Tobiasza, jest dostępna na witrynie www.crimsoncircle.com. Materiały Tobiasza są oferowane bezpłatnie od sierpnia 1999, momentu kiedy jak powiedział Tobiasz ludzkość przekroczyła potencjał destrukcji i wkroczyła w Nową Energię.

The Crimson Circle jest światową siecią ludzkich aniołów, którzy są pierwszymi przechodzącymi w Nową Energię. Kiedy doświadczają radości i wyzwań statusu wstępujących, pomagają innym ludziom w ich podróży poprzez dzielenie się, troskę i przewodnictwo. Ponad 40,000 ludzi odwiedza witrynę Crimson Circle każdego miesiąca ,aby przeczytać ostatnie materiały i dyskutować o swoich doświadczeniach.

The Crimson Circle spotyka się co miesiąc w Denver, Colorado, gdzie Tobiasz prezentuje ostanie informacje poprzez Geoffrey’a Hoppe. Tobiasz twierdzi, że on i inni z niebiańskiego Crimson Council  channelują w zasadzie ludzi. Według Tobiasza, czytają oni nasze energie  i przekazują naszą własną informację z powrotem do nas, abyśmy mogli zobaczyć to z zewnątrz, podczas gdy doświadczamy tego wewnątrz. Zebrania Crimson Circle są otwarte dla wszystkich, ale wymagane są RSVP. Nie trzeba do niczego wstępować ani wnosić jakichś opłat. The Crimson Circle czerpie swój dostatek poprzez otwartą miłość i dary Shaumbry z całego świata.

Najwyższym celem  Crimson Circle jest służba w charakterze ludzkich przewodników i nauczycieli tym, którzy idą ścieżką wewnętrznego duchowego przebudzenia. Nie jest to misja ewangelizacyjna. Raczej, wewnętrzne światło doprowadzi ludzi do progu waszych domów po wasze współczucie i troskę. Będziecie wiedzieli co robić i czego nauczać w tej właśnie chwili, kiedy unikalna i cenna istota ludzka, która zamierza wyruszyć w podróż Mostem Mieczy, przyjdzie do was.

Jeśli to czytasz i masz poczucie prawdy i związku z tym, to jesteś członkiem Shaumbry. Jesteś nauczycielem i przewodnikiem ludzi. Pozwól nasieniu boskości wewnątrz siebie zakwitnąć w tej chwili i w czasach, które nadejdą. Nigdy nie jesteś sam, ponieważ masz rodzinę na całym świecie i aniołów wokół siebie.

Ten tekst może być swobodnie rozpowszechniany bez opłat, na zasadzie niekomercyjnej. Prosimy o zawarcie informacji w całości, łącznie z tą notą. Wszystkie inne wykorzystania tekstu muszą być zatwierdzone na piśmie przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado.

© Copyright 2007 Geoffrey Hoppe, P.O. Box 7328, Golden, CO 80403. E-mail to [email protected] All rights reserved.

Translation copyright Marian Zieliński. E-mail: [email protected]