MATERIAŁY TOBIASZA

Seria Nauczyciela:

SHOUD 6: „Nowa Era, Nowa Energia, Nowa Droga

występuje Adamus Saint-Germain przekazywany przez Geoffrey’a Hoppe

Pytania i Odpowiedzi

6 styczeń 2007

www.crimsoncircle.comJa jestem Profesor Adamus Saint-Germain i kto się odważy zadać dzisiaj pytanie. (nieco śmiechu)

LINDA: To było dokładnie moje pytanie. Okay, pierwsze pytanie…

PYTANIE OD SHAUMBRY 1 (z Internetu, czytane przez Lindę): Witajcie Adamus, Tobiasz, mój kumplu Kuthumi i cała paczka (Linda mówi: to jest bardzo długie, zamierzam to czytać do chwili, kiedy chwycisz tego istotę i powiesz „Chwytam” i wtedy przestanę). Chcę czegoś się dowiedzieć i coś powiedzieć. Dlaczego, och dlaczego czuję się taka odłączona coraz bardziej i bardziej od Shaumbry i/lub duchowych ludzi. Kiedy patrzą mi w oczy i są tak dogmatyczni, tak utknięci w tym polowaniu na nową energię – jak jedzenie biologicznych marchewek i ponowne przetwarzanie wszystkiego [recykling], nawet swojego gówna, noszenie starych ubrań, przywiązanie do zasad, chociaż mówią, że nie są, dostatek wołający cześć. Impuls, by należeć do grupy jest silny. Jest to jak uzależnienie, ale za każdym razem, kiedy wychodzę i spotykam się z Shaumbrą lub z innymi w tym rodzaju – indigo – czy jakkolwiek to nazwać…

ADAMUS SAINT-GERMAIN: (odchrząkuje, aby przerwać Lindzie) …

LINDA: Chwytasz? Okay.

ADAMUS SAINT-GERMAIN: Powiedzmy tutaj, że ta energia Shaumbry, Karmazynowego Kręgu, jest ustawiona zupełnie inaczej, niż organizacje, grupy czy kluby, których byłaś częścią w przeszłości. Karmazynowy Krąg nie jest klubem. Nie jest grupą. Myślę, że został trafnie zdefiniowany przez Tobiasza jako globalne stowarzyszenie nauczycieli Nowej Energii. Ale, jest tendencja dla wielu, którzy wchodzą do Karmazynowego Kręgu – Karmazynowy Krąg jest inkubatorem. Jest wspierającą energią, która utrzymuje wchodzenie i wychodzenie energii. Wielu z tych, którzy wchodzą, podążają ścieżkami swoich historii, przeszłych żyć, nawet tego życia, kiedy czują, że muszą stać się członkiem, czy że to jest klub, że ta organizacja będzie miała określone przepisy, statuty, wyznania wiary i motto, a nawet zabawne sposoby ubierania się. Energia Karmazynowego Kręgu i Shaumbry nigdy nie miała takiej architektury i nie wspiera tego rodzaju energii. Więc, przekonacie się, że jeśli wejdziecie ze starym zestawem wierzeń, jak te rzeczy powinny być robione, z określoną perspektywą, to ona nie będzie tego wspierać. I przekonacie się, że musicie się wycofać i wejść ponownie bez oczekiwań, bez starych formalności i bez tych pułapek organizacji, w których byliście w przeszłości.

To, co widzisz w innych Shaumbra – ich irytacja dotycząca pewnych sposobów – jest irytacją, którą masz w stosunku do siebie. Irytacją, że nie chcesz się już więcej dać pochwycić, aby łatwiej ci było wycofać swoją energię. I to jest w porządku. Karmazynowy Krąg nigdy nie był projektowany jako dom spokojnej starości dla poszukiwaczy. (chichocze) Był zaprojektowany jako miejsce, gdzie twoja energia może wejść i wyjść. Nie chodziło o to, żebyś odpoczywała tutaj przez dłuższe okresy czasu, ale przychodziła tutaj, aby otrzymać wsparcie i zachętę, a następnie powracała do swojej pracy jako nauczyciela, czy twoja praca polega po prostu na cieszeniu się życiem, czy na czymkolwiek, co wybierzesz. Karmazynowy Krąg ma wiele obrotowych drzwi, wprowadzających energie, wysyłających je z powrotem, wprowadzających, wysyłających, wprowadzających, wysyłających. Nie musisz wnosić całej swojej energii, aby budować tą organizację, ponieważ w pewnym sensie została ona zaprojektowana w ten sposób, aby budować swoją własną energię.

PYTANIE OD SHAUMBRY 2 (kobieta przy mikrofonie): Witaj. Jestem wspaniała, tak przy okazji.

ADAMUS SAINT-GERMAIN: Istotnie, jesteś.

SHAUMBRA 2: Ale, wiesz, mówiąc o kolizjach, czy to ma zastosowanie w stosunku do Shaumbry? I wtedy, chciałabym się zapytać, dlaczego muszę kolidować przez cały czas? Dlaczego muszę walczyć z ludźmi? Dlaczego muszę to robić? Gdzie do diabła jest ten przycisk z napisem „Łatwo”? Mam na myśli to, że nie chcę uczestniczyć w następnym wypadku samochodowym. Nie chcę być niemiła dla kogokolwiek. Nie chcę przechodzić przez dramaty.

ADAMUS SAINT-GERMAIN: Istotnie, i nie musisz. I zamierzamy dać ci tutaj cudowny przykład potencjałów i jak może to być łatwe, że nie musisz tego robić w trudny sposób. Więc, weź głęboki oddech. Obróć się w drugą stronę – twarzą na zachód. Teraz powoli się pochyl, zegnij się w pasie, aby dotknąć palców u nóg. Teraz może się wydarzyć tutaj jeden z kilku potencjałów. Mogę podejść i kopnąć cię w tyłek… (śmiech)

SHAUMBRA 2: Wiesz, wprowadź to – jestem gotowa iść.

ADAMUS SAINT-GERMAIN: … masowa świadomość mogłaby kopnąć twój tyłek, lub możesz zdać sobie sprawę z tego, że te twoje stopy są błogosławieństwem i są tutaj po to, aby zabrać ciebie w jakąkolwiek podróż, którą wybierzesz. Oczywiście, są trudności, kiedy pracujesz z innymi ludźmi, ponieważ inni ludzie mają swoje problemy i wiele razy…

SHAUMBRA 2: Ale co, czy ja jestem jakimś wielkim magnesem dla gówna innych i za każdym razem, kiedy mnie widzą, mówią: „Muszę walczyć z tą dziewczyną, ponieważ porusza ona we mnie moje problemy.” Czy o tym mówisz?

ADAMUS SAINT-GERMAIN: W pewnym sensie, tak. Tak.

SHAUMBRA 2: Co?

ADAMUS SAINT-GERMAIN: W pewnym sensie, tak, ty…

SHAUMBRA 2: W taki razie, gdzie jest ten łatwy przycisk?

ADAMUS SAINT-GERMAIN: Musisz zmienić ten przycisk. Przedtem naciskałaś ten przycisk, który mówił, „pozwól mi pomóc ludziom przejść przez ich problemy.” Mówiliśmy przedtem, że jest nowa droga. Zapomniałaś, że po drugiej stronie jest przycisk, który mówi, „Nie wybieram już bycia, służenia w tej roli innym ludziom.” I jest gdzieś, na tej wielkiej konsoli, którą masz, przycisk, który nazywasz łatwym przyciskiem. Jest to przycisk, który czyni twoje życie łatwym, który zmienia tą rolę, którą wybrałaś i sposób, w jaki pracujesz i masz wzajemne relacje z innymi ludźmi. I jest tam ten przycisk, który mówi, że nie musisz już dłużej walczyć. Jak wiesz, jesteś wielką wojowniczką i bardzo przywykłaś do walki i służyło ci to dobrze wiele razy przedtem, ale teraz możesz być wielkim, mądrym i bardzo głębokim człowiekiem, który staje się standardem, czy przykładem dla innych.

Więc, jest to tak łatwe, jak wyłączenie tego starego przycisku – przycisku, który mówi, że jesteś magnesem dla innych, żeby ujawniać ich problemy; możesz przestać grać tą rolę. Ale, część ciebie lubiła granie tej roli. Więc, chcę, żebyś przyjrzała się temu, dlaczego to robiłaś. Dlaczego wybrałaś bawić się…

SHAUMBRA 2: Gdzie mam patrzeć, kiedy mówisz, przyjrzyj się temu? Dokąd się udaję – na Szczyt Anioła i oglądam? Mam na myśli…

ADAMUS SAINT-GERMAIN: To byłoby cudowne miejsce.

SHAUMBRA 2: Czy rozumiesz, co mam na myśli, zawsze mówisz przyjrzyjcie się czemuś. Widzę w moim życiu dramat, dramat, dramat, konfrontację i wtedy coś takiego: „spójrz do wewnątrz”. Gdzie?!

ADAMUS SAINT-GERMAIN: W nowe miejsce.

SHAUMBRA 2: Gdzie patrzę do wewnątrz?

ADAMUS SAINT-GERMAIN: W nowe miejsce. Widzisz, pozwalasz sobie udawać, że nie możesz sobie tego wyobrazić, udawać, że ono nie istnieje. Grasz w pewną grę i tej gry, całkiem szczerze, ja nie mogę dezaktywować. Musisz wybrać; musisz sobie wyobrazić. Wyobraź sobie, że siedzisz przed wielką konsolą z wieloma różnymi przyciskami. Wybierz ten, który zechcesz. Ale zrozum, że jest wiele, wiele wyborów, które wychodzą daleko poza to, do czego przywykłaś. Ograniczyłaś siebie i powiedziałaś, zamierzam dalej grać tą rolę bycia katalizatorem dla innych ludzi. Wybrałaś ją z pewnego powodu, teraz możesz ją dezaktywować – tak jak ja wybrałem bycie w krysztale przez 100 000 lat. W końcu byłem w stanie to dezaktywować i wybrać wolność. Utrudniasz sobie swoje własne wybory. Chcesz z nimi walczyć, więc pamiętaj to ćwiczenie pochylania się, żeby dotknąć palce twoich stóp i że możesz albo dostać kopniaka, albo zdać sobie sprawę, że te twoje stopy mogą ponieść cię, gdziekolwiek zechcesz.

SHAUMBRA 2: Dziękuję ci.

ADAMUS SAINT-GERMAIN: Kontynuuj oddychanie.

SHAUMBRA 2: Okay. Robiłam to i pracuję nad tym.

ADAMUS SAINT-GERMAIN: Nie pracuj.

PYTANIE OD SHAUMBRY 3 (z Internetu, czytane przez Lindę): Jestem lesbijką i ostatnio czułam wiele zmian w sobie, jeśli chodzi o sposób, w jaki odczuwam moją seksualność przy równowadze żeńskich i męskich energii. I miałam cudowny przywilej wysłuchania CD na temat 13 Wątku [13th Strand] i czułam, że w końcu byłam całkowita i zupełnie zestrojona z moją jaźnią. Ponieważ ta sesja 13 Wątku miała miejsce ponad dwa lata temu i ponieważ ma ona tak duży związek z równowagą męskiej i żeńskiej energii, z którą cała Shaumbra wydaje się mieć teraz do czynienia, pomyślałam, że mógłbyś może odnieść się do tego, o czym mówiłeś w tej sesji w świetle naszych postępów i  w jakim miejscu dzisiaj jesteśmy, i czy mógłbyć dać mi nową wiadomość dla tych stopionych [blended].

ADAMUS SAINT-GERMAIN: Istotnie. Wy wszyscy stajecie się stopieni. Jest to stopienie się męskiego i żeńskiego. Jest to kolizja tych energii Izys i Adama wewnątrz was, ale ta kolizja nie musi być bolesna czy trudna. To może być tak, jak zderzenie się atomów ze sobą. Może to stworzyć zupełnie nową energię. Jedną z rzeczy, które mogę tu zasugerować osobiście jest, żeby odpuścić niektóre z tych – jak je nazywasz – nazw, które nadałaś sobie, gay czy lesbijka, czy hetero czy nijaka, czy jakkolwiek zechcesz to nazwać. (nieco śmiechu) Żeby odpuścić te nazwy, ponieważ one także tworzą pewne ograniczenia. Umieszcza cię to w pewnej przegródce. Wszyscy na Ziemi, bez względu na to, jak siebie nazywają – jaką mają seksualną orientację – wszyscy oni przejdą przez proces ponownej integracji męskiego/ żeńskiego. Zachodzi on najpierw dla małej grupy ludzi, którzy rozpoznają, że nie są już dłużej mężczyzną czy kobietą, czy nawet człowiekiem – nie są już dłużej światłem czy ciemnością. Są tym, czym są. To ustawia ten potencjał, ponieważ oni są tym standardem. Ustawiają ten potencjał dla innych ludzi, którzy są gotowi, aby skończyć z tym wewnętrznym podziałem i konfliktem, który mieli. Więc ma to – ta praca, którą teraz wykonujecie w tym obszarze – ma to głęboki wpływ na świadomość w ogólności, ale także na zdolność wirusa seksualnej energii do rozprzestrzeniania się. Ten wirus na swój własny sposób wie i rozumie, że to się wydarza, i w pewnym sensie, moglibyście powiedzieć, że się tym nie przejmuje, a nawet jest szczęśliwy z tego powodu. Ale, pod innym względem, on ciągle ma ten swój program, żeby się odżywiać i rosnąć.

Więc, w tych ostatnich paru latach nastąpił duży postęp w nowej świadomości, jeśli chodzi o seksualność – mówimy o równowadze męskiego i żeńskiego wewnątrz, niekoniecznie tylko o fizycznym składniku – i objawia się to w akceptacji, którą wielu ludzi teraz ma dla tego, cokolwiek wybierzesz, żeby zrobić ze swoją seksualnością. Jest to nowe honorowanie ludzkiego ciała. Jeszcze ciągle są siły, które bardzo agresywnie próbują trzymać je [męskie i żeńskie] oddzielnie, ale to nie potrwa długo. Dziękuję ci.

PYTANIE OD SHAUMBRY 4 (kobieta przy mikrofonie): Przechodziłam przez interesujące czasy w tych ostatnich paru miesiącach i wydaje się, że byłeś tam trenując mnie, troszcząc się o mnie i chciałam ci podziękować.

ADAMUS SAINT-GERMAIN: Istotnie, i parę razy prosiłem cię, żebyś się odwróciła i pochyliła się, żeby dotknąć palców u nóg i… (śmiech publiczności i chichot St.G.)

SHAUMBRA 4: Tak! Zauważyłam to. I właśnie zastanawiałam się, czy jest jeszcze coś, co chciałbyś mi powiedzieć.

ADAMUS SAINT-GERMAIN: Zamierzam, w pewnym sensie, podsumować to, co powiedziałem całej grupie dzisiaj, ale jest to bardzo odpowiednie dla ciebie w tej chwili. Dla ciebie będzie ten okres pewnego spokoju – osiadania [settling] energii – co znajdziesz bardzo wygodnym [comforting], a potem nastąpi okres intensywnej aktywności w twoim życiu dotyczącej wielu rzeczy – pracy, nawet tego, gdzie mieszkasz, całkowicie nowy przepływ. Nie musisz się bać. Po prostu wprowadzasz nowy przepływ energii i szukasz nowego sposobu podejścia do spraw w twoim życiu. Szukaj nowego sposobu robienia tego. A, my wszyscy zostaliśmy wyćwiczeni, żeby robić rzeczy w bardzo powtarzalny i przewidywalny sposób. Ale, kiedy poczujesz, że energia zaczyna wchodzić i przybierać na sile, idź w nieprzewidywalność.

SHAUMBRA 4: Chciałabym zająć się sztuką, kiedy to się zdarzy. Czy jest to zalecana ścieżka?

ADAMUS SAINT-GERMAIN: Sztuka jest szczególnie dobra, żeby otworzyć te kreatywne energie wewnątrz ciebie. Pozwala ci to na dosłowne rozszerzenie siebie. Jak wiesz, kiedy zajmujesz się sztuką, pozwala to wejść tym energiom nie-mentalnym i bardziej w rodzaju gnosta. Nie chcę mówić nic na temat, dokąd to ciebie dokładnie zaprowadzi. Chcielibyśmy, żebyś to raczej ty podejmowała te wybory.

(…)

PYTANIE OD SHAUMBRY 5 (z Internetu, czytane przez Lindę): Doświadczyliśmy, że bycie w Nowej Energii i gnoście powoduje frustrację i tarcie ze światem dualności wokół nas. W jaki sposób możemy być połączeni z wymiarami i rzeczywistościami Nowej Energii będąc jednocześnie otoczeni rzeczywistością, dualnością z jej regułami, ograniczającymi wierzeniami, bez doświadczania poczucia separacji, oporu, frustracji, etc.? Czy jest jakiś sposób, żeby zintegrować te dwa światy wewnątrz nas?

ADAMUS SAINT-GERMAIN: Istotnie, to podsumowuje całe wyzwanie dla was wszystkich, którzy wybraliście bycie na Ziemi w tym czasie zmiany. Część waszej istoty była tak podniecona byciem tutaj w adwencie nowej ery i całkowicie nowego sposobu robienia rzeczy. I w tym podnieceniu zapomnieliście, że szeptaliśmy wam do ucha i czasami wrzeszczeliśmy, że są też inne następstwa bycia pionierem i bycia standardem. Są ciągle implikacje tego, że macie do czynienia z masową świadomością. Na początku naszej dzisiejszej dyskusji powiedziałem wam, że nawet aniołowie muszą wycofywać się z bardzo mocnej energetycznej grawitacji Ziemi. Jest ona bardzo silna i wciąga.

Więc, jesteście tutaj, żyjąc w ludzkim ciele w tym świecie masowej świadomości, i jak możecie utrzymać równowagę pomiędzy tymi dwoma? Częścią tego jest zaakceptowanie prawdy tego, jak się czujecie żyjąc w fizycznym ciele, żyjąc w świecie. Bycie uczciwym i powiedzenie, że czasami bycie człowiekiem jest naprawdę do dupy. Powiedzenie, że czasami jest bardzo trudno być oświeconym, czy mającym jasność, i ciągle musieć przechodzić przez ten sam rodzaj bardzo gęstych energii, co inni ludzie. Kiedy zaczniecie być bardzo szczerzy ze sobą i zdacie sobie sprawę, że nie musicie pozwalać na to, aby ich błoto przyczepiało się do was, czy też jak Kryon mówi w swojej paraboli, możecie być w dole ze smołą, ale nie musicie pozwalać na to, żeby smoła was zewsząd oblepiła.

Niektórzy z was uważają to za niewłaściwe, że nie wchodzicie to błoto z resztą ludzkości. Czujecie, że jeśli oni w nim są, wy też powinniście w nim być. Ale, chcę wam powiedzieć teraz, jest nowa droga. Możecie być w błocie, ale nie być w błocie, jeśli wiecie, co mam na myśli. Możecie być w gęstości codziennego życia, ale nie pozwalać, żeby do was przywierała. A wy mówicie: „Ale jak mogę na to nie pozwolić?” Cóż, wybieracie życie na Ziemi. Będziecie tutaj jako Standard Nowej Energii, ale nie będziecie brali tego za swoje. Będziecie rozumieli, że należy to do kogoś innego. To jest ich błoto. Mogą je sobie zatrzymać. Nie musicie rozsmarowywać go po całym swoim ciele i po wszystkich waszych kreacjach. To jest właśnie tak proste. To jest wybór. To jest nowa droga. Nie musicie być męczennikami. Nie musicie, jakbyście powiedzieli, wchodzić na ich poziom, ponieważ, w pewnym sensie, błoto nie wygląda na was dobrze. Ma ono tendencję do przyciemniania światła standardu. I tak szczerze, oni nie chcą tego [błota] na was. Chcą przykładu. Chcą widzieć kogoś, kto nie pozwala na to, żeby błoto się do niego przyczepiło. I chcą widzieć kogoś, kto potrafi, w pewnym sensie, wznieść się ponad nie. Więc, dziękuję ci.

PYTANIE OD SHAUMBRY 6 (kobieta przy mikrofonie): Witaj Saint-Germain. W zasadzie mam parę pytań. Nie wiem, czy jest czas na oba.

ADAMUS SAINT-GERMAIN: Strzelaj.

SHAUMBRA 6: Pierwsze dotyczy tego, że przechodzę przez bardzo intensywny i zdeterminowany proces integracji. Czułam twoje wspomaganie w częściach tego procesu i chciałabym czegokolwiek, co masz dla mnie, nawet jeśli jest to kopniak w tyłek.

ADAMUS SAINT-GERMAIN: Chciałbym ci powiedzieć, że jesteś o wiele za poważna. O wiele za poważna. Pracowałem z tobą, inni z tobą pracowali, i jeśli spojrzysz teraz na rdzeń tej energii, twoje serce i twoja pasja są wielkie i silne. Twoje pragnienie, twoja pasja dla tej Nowej Energii i dla Shaumbry i dla twojej własnej jaźni są tak silne, że czasami wchodzisz sobie w drogę poprzez twoje bycie serio. Analizujesz każdy krok, zanim go zrobisz. I bardzo rzadko, ale raz na jakiś czas, bardzo rzadko robisz krok bez próby analizowania go i masz zadziwiające rezultaty. Ale wtedy, robisz krok wstecz. I masz tendencję do robienia map i uprzedniego planowania. Jak powiedzieliśmy wcześniej, ta Nowa Energia jest nieprzewidywalna. I będzie to sprzeczne z istotą wszystkiego, na co zostałaś zaprogramowana, żeby robić, sprzeczne z całym treningiem, jakiemu zostałaś poddana. Ale, ona jest nieprzewidywalna i powoduje teraz niesamowitą frustrację w tobie, ponieważ, w pewnym sensie, pragniesz przewidywalnego wyniku, ale jednocześnie nie chcesz starego wyniku. Więc, ma tutaj miejsce kolizja twoich własnych energii – twoje pragnienie czegoś nowego i innego, a jednocześnie stąpania ostrożnie.

Więc, jest czas, żeby wyrwać się z tego starego pudełka. Jest czas, żeby podchodzić lżej do rzeczy, które robisz i zrozumieć, że duchowość jest kupą g…. . Jesteś bardzo zamknięta w tym przekonaniu, że duchowość jest święta i powinna być traktowana z wielkim honorem i respektem. Duchowość nie jest tak bardzo różna od Boga. Jest kupą g…. – przynajmniej ta duchowość i ten Bóg, które są praktykowane dzisiaj. Mają one swoje pułapki, mają swoje rytuały i mają swoją bardzo uwodzicielską energię, która wciąga. I sposób, w jaki ta energia działa na ciebie w szczególności, to wielkie skonfundowanie i wtedy w tym stanie konfuzji próbujesz tworzyć mapy i wykresy wszystkiego, co ma się wydarzyć po to, aby wydostać się z tego stanu konfuzji, ale jak się przekonałaś, to powoduje, że pogrążasz się jeszcze głębiej w tej konfuzji.

Więc, podchodź do tego lżej. Zapomnij o tej całej duchowości. Szukaj radości. I nawet teraz próbujesz to wyrozumować. Powracasz do tych starych miejsc, o których mówimy. Próbujesz narysować mapę twojej radości i tego, co zamierzasz zrobić. Odpuść to. Odpuść ten stary trening i twoje bardzo głębokie zaprogramowanie, jeśli chodzi o duchowość. Wrzuć je do ognia, jeśli jeszcze tam są. Pozwól im odejść, ponieważ są one twoim ograniczeniem. Duchowość jest twoją największą pasją i twoim największym nieprzyjacielem w tej chwili. To jest ten konflikt, który ma miejsce wewnątrz ciebie. Przekonasz się, że jest trudno to odpuścić, ponieważ była to twoja podróż przez wiele, wiele żyć. Jest to głęboko zagnieżdżone. Jest to program wewnątrz ciebie. Nie pozwalasz nawet innym ludziom podejść blisko, kiedy pracują z tobą, aby dotknąć tego świętego obszaru. Ustawiłaś wewnątrz siebie ten mały ołtarz, gdzie składasz cześć tej fałszywej duchowości. To fałsz. Pozwól temu odejść. Znajdź nową drogę i ciesz się nią. Dziękuję ci.

SHAUMBRA 6: Dziękuję ci.

PYTANIE OD SHAUMBRY 7 (z Internetu, czytane przez Lindę): Dedykuję początek tego roku, żeby uhonorować wewnętrzne przekonanie, że są historie – wspaniałe historie – które pragną być opowiedziane poprzez medium filmu i telewizji i że mam tam rolę do odegrania. Nie wiem jak i co i kiedy, ale przybyłam do USA, żeby spędzić miesiąc w Nowym Jorku i zanurzyć się w tym świecie i zobaczyć jak to wszystko się rozwinie. Czy mógłbyś pomóc mi w byciu krystalicznie jasnym, jak maksymalizować ten potencjał na tym nowym polu nauczania teraz. Dziękuję ci.

ADAMUS SAINT-GERMAIN: Istotnie, dla nas brzmi to jak krystalicznie czysta pasja. Przyglądasz się narzędziom, które mają pomóc ci odkryć twoją pasję, twoją własną drogę. Ruszasz w tą podróż. Pozwól się temu rozwinąć w bardzo naturalny sposób. Wskocz na tego skrzydlatego konia i rusz z nim w podróż bez – widzisz, jedyną blokującą energią, jaką widzimy są twoje własne oczekiwania. A, tak przy okazji, Nowy Jork nie jest tym [właściwym] miejscem. Damy ci tą wskazówkę. Są inne cudowne miejsca. I też nie L.A. (Los Angeles). Są nowe i rozwijające się rynki dla filmowców takich jak ty. Te przekazy, którymi chcesz się podzielić są jasne same w sobie i są głębokie, ty po prostu szukasz właściwych kontaktów.  Cóż, poszukaj w nowym miejscu, w nowej drodze i po prostu pozwól im – one do ciebie przyjdą. Dziękuję ci.

PYTANIE OD SHAUMBRY 8 (kobieta przy mikrofonie): Cześć Saint-Germain, mój drogi i cenny przyjacielu począwszy od dzieciństwa. Jestem tu dzisiaj, żeby powiedzieć, że jestem naprawdę standardem prosperity i nieograniczonego dostatku i wiem jak latać. I jestem tutaj także po to, żeby podziękować ci za twoją nieskończoną cierpliwość w stosunku do mnie. Mam jedno pytanie i mam nadzieję, że jest ono w Nowej Energii. Chciałabym dowiedzieć się czegoś o mojej córce, która odeszła, a jej urodziny były wczoraj.

ADAMUS SAINT-GERMAIN: Istotnie. Energia twojej córki jest ciągle bardzo obecna wokół twojej energii, wokół Ziemi. Są pewne nierozstrzygnięte sprawy, które potrzebowały uwagi i potrzebowały pewnej koncentracji na nich, ale… pozwólcie nam na krótką przerwę… (pauza) Ona mówi to w nieco zaszyfrowany sposób. Powiedziała, że wszystko z nią w porządku, ale powiedziała, że nigdy nie nauczyła się, jak prawidłowo zastawić stół. I jest to jedna z tych rzeczy, nad którymi pracuje ona w tych innych wymiarach. Nad tą szczególną równowagą energii w trakcie zastawiania stołu na obiad. I to jest jej wiadomość. Poza tym, wszystko jest w porządku.

SHAUMBRA 8: Dziękuje ci bardzo.

ADAMUS SAINT-GERMAIN: I jest w tym o wiele więcej niż w dosłownym znaczeniu.

PYTANIE OD SHAUMBRY 9 (kobieta przy mikrofonie): Cześć Adamus. Jak można pogodzić tą Nową Energię, którą opisujesz, z naszym otwarciem na gnosta bez oczekiwań? Czy one są do siebie podobne, czy też różnią się od siebie?

ADAMUS SAINT-GERMAIN: W pewnym sensie, to jest wszystko to samo. Gnost jest bez ograniczeń i gnost nie podąża żadną znaną linearną ścieżką. Gnost jest otwarte i wolne od formy i bardzo podobne do Nowej Energii. Nowa Energia w zasadzie jest paliwem, którego gnost używa, aby kontynuować ewolucję i rozszerzanie siebie, ale nie niszczy ono paliwa, w miarę jego używania. I znowu, trudno to wyrazić słowami. Ono współpracuje z Nową Energią, aby się napędzać, aby utrzymać się w ruchu poprzez energię. Więc, zarówno gnost, jak i Nowa Energia polega na oczekiwaniu nieoczekiwanego. Polega na zrozumieniu, że to, co może wydawać się chaosem czy konfuzją czy szarpaniem się, niekoniecznie tym w ogóle jest. Czasami musicie wznieść się ponad to i zobaczyć, że to, co może wydawać się bardzo zepsutym splotem na krosnach , bardzo poszarpanym tkaniem z niedociągnięciami i niedoskonałościami, oznacza tylko, że patrzycie na lewą stronę tkaniny. I kiedy zmienicie perspektywę i spojrzycie z prawej strony tkaniny, zobaczycie bardzo piękne sploty. Dziękuję ci.

PYTANIE OD SHAUMBRY 10 (kobieta przy mikrofonie): Witaj. Moje pytanie jest w imieniu mojej bardzo dobrej przyjaciółki, która ma nastoletnią córką, która jest ostra [cutter] i ona jest bardzo nią sfrustrowania. Jakaś rada dla niej?

ADAMUS SAINT-GERMAIN: Cóż, musimy udać się na różne poziomy tutaj, żeby w to wejrzeć. W pewnym sensie, to co się wydarza teraz jest pewną mieszanką. Są tutaj pewne stare karmiczne sprawy, ale bardziej niż cokolwiek, nastolatki w ogólności mają teraz bardzo trudny okres. Szczególnie ci w wieku pomiędzy 15 a powiedzmy 22, 23 lata. Z powodu rodzaju energetycznych wpływów, na które się natknęli, jest to dla nich bardzo trudne. Część ich jaźni bardzo jasno zdaje sobie sprawę z tego, kim są i dlaczego tu są, ale inna część ich jaźni jest równocześnie bardzo, bardzo skonfundowana. Więc, oni szukają swojej tożsamości, która jest inna, zupełnie inna, od tożsamości ich rodziców, czy od waszej. W obecnej chwili bardziej niż cokolwiek [ważne jest], żeby nie próbować narzucić im jakichś nowych systemów czy struktur. Dajcie im mnóstwo przestrzeni. Mnóstwo przestrzeni, teraz. To byłaby najważniejsza rzecz.

PYTANIE OD SHAUMBRY 11 (mężczyzna przy mikrofonie): Cześć. Jestem nowy w tym Kręgu. Jestem tutaj po raz pierwszy i podążałem z przerwami za Ramem przez połowę mojego życia. Słyszałem, że Krąg i Ram są jakoś ze sobą połączeni. Czy mógłbyś to rozwinąć?

ADAMUS SAINT-GERMAIN: Istotnie, tak, jest wiele sposobów, żeby na to odpowiedzieć. Jest grupa istot, które mógłbym nazwać nadzwyczajnie suwerennymi. Opuściły one wszelkie organizacje i wszelkie grupy, z których pierwotnie pochodzą. One odkryły, tak jak Ram to zrobił, swoją własną suwerenność i swój unikalny charakter. Te istoty powróciły, aby asystować wielu różnym anielskim i ludzkim organizacjom, ale nigdy nie znajdziecie ich całkowicie w tym zanurzonych. One nigdy nie tracą swojej suwerenności na rzecz jakiejś grupy. Ponieważ, kiedy raz zrozumiecie suwerenność czy zrealizujecie ją, nigdy się całkowicie nie zanurzacie. Ale te istoty powracają w szczególności do tych grup, które pracują z tą energią, aby osiągnąć swoją własna suwerenność, i one pracują z wieloma różnymi grupami. Więc, pracują z Karmazynowym Kręgiem. Pracują, na przykład, z Kryonem. Pracują z Ramem i z wieloma, wieloma innymi grupami. One przechodzą pomiędzy platformami. Ale, ich unikalną specyfiką jest, że [pracują z tymi] którzy pozwalają, żeby szczególnie ich suwerenność wyszła naprzód. Więc, znajdziecie mieszankę różnych anielskich istot [powiązanych] z różnymi grupami na Ziemi w tej chwili.

LINDA: Ostatnie, naprawdę ostatnie pytanie.

PYTANIE OD SHAUMBRY 12 (kobieta przy mikrofonie): Cześć. Właśnie odeszłam z toksycznego związku.

ADAMUS SAINT-GERMAIN: Dobrze.

SHAUMBRA 12: I moim problemem jest, że channelowałam przez 23 lata. Wychodzenie z ciała jest moją drugą naturą. I mam tendencję, żeby robić to w konfrontacyjnych sytuacjach. Moim problemem teraz jest bycie obecną i pozostawanie w ciele i bycie silną dla moich dzieci i siebie i wspieranie siebie. Mam na myśli, bycie obecną tutaj na tej płaszczyźnie w tym ciele, kiedy tego potrzebuję. Czy możesz dać mi jakieś wskazówki, jak pozostać obecną w ciele i mieć odwagę zostać tutaj, kiedy mam tendencję i impuls, żeby wyjść z ciała, aby uniknąć konfrontacji, zamiast podążania za impulsem przebaczania i kochania i kochania za bardzo, kiedy nie powinnam.

ADAMUS SAINT-GERMAIN: Istotnie. I dziękuję ci po pierwsze za odejście z tego toksycznego związku. Nie wyglądał już na tobie dobrze i nie działał na rzecz twojej klarowności i szczerości. Jest bardzo łatwo się odseparować, wyjść ze swojego ciała. Tak przy okazji, jest różnica pomiędzy ekspansją z rdzenia siebie w twoim ciele na wielowymiarowość, a po prostu opuszczeniem twojego ciała. Czy inaczej mówiąc, opuszczeniem twojej bazowej rzeczywistości. Więc, połową dylematu tutaj była identyfikacja tej sytuacji, czego dokonałaś w bardzo odpowiedni sposób. Drugą połową jest bycie w prostocie. Jest bardzo, bardzo prosta recepta dla tak wielu rzeczy, które nadwerężają ducha. To oddychanie. Kiedy oddychasz, wprowadzasz w siebie kotwicę. I uznajesz fakt, że wybierasz życie i że chcesz być tutaj na Ziemi. Jest jedna trudna rzecz i dotyczy to ciebie w szczególności, nie tych, którzy słuchają. Zostałaś nauczona w przeszłości, żeby używać oddychania w celu wyjścia z twojego ciała. Więc, mamy tutaj kolizję energii. Mamy bardzo cudowne narzędzie, żeby pozostać tutaj, ale zostałaś wytrenowana, żeby używać go, aby wyjść stąd. Więc, jest to, w pewnym sensie, bastardyzacja czy zniekształcenie tych bardzo świętych energii.

Więc, będziesz, jeśli tak wybierzesz, będziesz to odwracać. Będziesz patrzeć w nowe miejsce. Kiedy będziesz oddychać, to zamiast wyrzucać to ciebie, przekonasz się – jeśli tak wybierzesz – że może to ciebie kotwiczyć i uziemiać. Przechodzisz przez ten okres niejakiego wysiłku i wpadasz w ten punkt kolizji, gdzie wdech i wydech kolidują ze sobą, gdzie bycie w ciele i poza ciałem kolidują ze sobą. I w trakcie tej cudownej kolizji energii, gdzie staniesz się bardzo sfrustrowana i wkurzona na mnie, zastanawiając się, co za szalone rady ci dałem, zatrzymasz się. Zamrozisz czas i przestrzeń i doświadczanie. I zdasz sobie sprawę, że w kolizji tych energii jest nowy potencjał dla ciebie. Nie musisz nawet powracać i starać się przeprogramować siebie. To było bardzo głębokie i stare zaprogramowanie, że musisz wydostawać się z ciała. Ale, zdasz sobie sprawę, że są bardzo piękne dary tutaj i bardzo piękny dar zrozumienia rzeczy dotyczących rzeczywistości w teraz i – używając ostrożnie słów – rzeczy dotyczących magii, która wydarza się w tej chwili. Więc, kiedy ta kolizja, która będzie potwierdzona wielką frustracją i złością, będzie miała miejsce, zatrzymaj klatkę [filmu]. Zatrzymaj i spójrz na tą energię, na ten nowy potencjał, który wchodzi do gry. I przyjrzyj się jak ta Stara Energia magii, w której byłaś tak biegła, została zniekształcona i pokręcona i użyta w niektóre bardzo interesujące sposoby, ale jest nowy sposób obchodzenia się z magią.

Kiedy dochodzisz do magii, często wyskakujesz ze swojego ciała, ponieważ było to bardzo mocne narzędzie. Jesteś w tym ekspertem i będzie tendencja do ucieczki, ponieważ tak zostałaś zaprogramowana. Ale, znowu, zatrzymaj wszystko w tym momencie i spójrz na nowy potencjał nowej magii, i myślimy, że wiesz, o czym tu mówimy. Są inni, którzy pomogą ci zrozumieć, jak odwrócić te stare programy oddychania, i oni pomówią z tobą, kiedy tu skończymy. Ale, była to bardzo szkodliwa i podstępna energia, która nauczyła cię, jak to robić. I teraz jest czas, żeby pozwolić temu odejść.

SHAUMBRA 12: Bardzo ci dziękuję.

ADAMUS SAINT-GERMAIN: Dziękuję ci.

I to powiedziawszy, Shaumbra, kończymy to bardzo, bardzo wyjątkowe spotkanie i w trakcie tego następnego miesiąca, zanim się znowu zbierzemy, zrozumcie, że jest nowa droga, jeśli tylko ją zaakceptujecie.

Ja jestem i wy jesteście także.

---------------------------------------------------

Tobiasz z Karmazynowej Rady (the Crimson Council) jest prezentowany przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado. Historia Tobiasza, z biblijnej Księgi Tobiasza, jest dostępna na witrynie www.crimsoncircle.com. Materiały Tobiasza są oferowane bezpłatnie od sierpnia 1999, momentu kiedy jak powiedział Tobiasz ludzkość przekroczyła potencjał destrukcji i wkroczyła w Nową Energię.

The Crimson Circle jest światową siecią ludzkich aniołów, którzy są pierwszymi przechodzącymi w Nową Energię. Kiedy doświadczają radości i wyzwań statusu wstępujących, pomagają innym ludziom w ich podróży poprzez dzielenie się, troskę i przewodnictwo. Ponad 40,000 ludzi odwiedza witrynę Crimson Circle każdego miesiąca ,aby przeczytać ostatnie materiały i dyskutować o swoich doświadczeniach.

The Crimson Circle spotyka się co miesiąc w Denver, Colorado, gdzie Tobiasz prezentuje ostanie informacje poprzez Geoffrey’a Hoppe. Tobiasz twierdzi, że on i inni z niebiańskiego Crimson Council  channelują w zasadzie ludzi. Według Tobiasza, czytają oni nasze energie  i przekazują naszą własną informację z powrotem do nas, abyśmy mogli zobaczyć to z zewnątrz, podczas gdy doświadczamy tego wewnątrz. Zebrania Crimson Circle są otwarte dla wszystkich, ale wymagane są RSVP. Nie trzeba do niczego wstępować ani wnosić jakichś opłat. The Crimson Circle czerpie swój dostatek poprzez otwartą miłość i dary Shaumbry z całego świata.

Najwyższym celem  Crimson Circle jest służba w charakterze ludzkich przewodników i nauczycieli tym, którzy idą ścieżką wewnętrznego duchowego przebudzenia. Nie jest to misja ewangelizacyjna. Raczej, wewnętrzne światło doprowadzi ludzi do progu waszych domów po wasze współczucie i troskę. Będziecie wiedzieli co robić i czego nauczać w tej właśnie chwili, kiedy unikalna i cenna istota ludzka, która zamierza wyruszyć w podróż Mostem Mieczy, przyjdzie do was.

Jeśli to czytasz i masz poczucie prawdy i związku z tym, to jesteś członkiem Shaumbry. Jesteś nauczycielem i przewodnikiem ludzi. Pozwól nasieniu boskości wewnątrz siebie zakwitnąć w tej chwili i w czasach, które nadejdą. Nigdy nie jesteś sam, ponieważ masz rodzinę na całym świecie i aniołów wokół siebie.

Ten tekst może być swobodnie rozpowszechniany bez opłat, na zasadzie niekomercyjnej. Prosimy o zawarcie informacji w całości, łącznie z tą notą. Wszystkie inne wykorzystania tekstu muszą być zatwierdzone na piśmie przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado.

© Copyright 2007 Geoffrey Hoppe, P.O. Box 7328, Golden, CO 80403. E-mail to [email protected] All rights reserved.

Translation copyright Marian Zieliński. E-mail: [email protected] lub [email protected]