Materiały Tobiasza

Seria Nauczyciela:

SHOUD 3: „Ekspansja świadomości”

występuje Tobiasz przekazywany przez Geoffrey’a Hoppe

Pytania i Odpowiedzi

7 października 2006

www.crimsoncircle.comI tak jest, droga Shaumbro, że kontynuujemy tą energię tego dnia. Gdybyście przeczytali między wierszami ten ostatni Shoud, przychodzi głośna i jasna wiadomość: bądźcie przygotowani. Doświadczycie prawdziwej zmiany świadomości. Nie jakiejś małej zmiany, nie zmiany postaci myśli, nie trochę więcej wglądu, ale prawdziwej zmiany świadomości. Nie będzie to przypominało niczego, czego doświadczyliście w dotychczas w swoim życiu, będzie to tak bardzo inne, że prosimy was, abyście nie mieli żadnych oczekiwań. Nie musicie wychodzić na zewnątrz i próbować to sfabrykować. Ona jest w drodze. Ona do was idzie.

Nie tak dawno temu w trakcie naszego zebrania tego lata wysoko w górach, Shaumbra zgodziła się jako grupa, na wewnętrznych poziomach, żeby przejść przez prawdziwą zmianę świadomości jako grupa. Doświadczycie tego, oczywiście, na waszym własnym indywidualnym poziomie, ale było takie odczucie grupowej energii Shaumbry, że przejdziemy przez to razem. Będziecie mieli wiele różnych wariacji tego doświadczenia, ale ponieważ przejdziecie przez to razem, zrozumiecie, że nie jesteście sami, że macie mnóstwo wsparcia i asysty, zarówno na poziomie Shaumbry, jak i na poziomie Karmazynowej Rady. Nie chciałbym tutaj ustanawiać jakiegoś harmonogramu, ponieważ umieszczałoby to ten proces w umyśle. Nie chciałbym mówić wam dokładnie, co się wydarzy, poza tym, że nie będzie to przypominało niczego, czego doświadczyliście do tej pory. To grupowe doświadczenie, które właśnie mieliśmy wprowadzając Technologię Standardu dla nowej świadomości, przybliżyło ten proces o krok.

Aby z tym pracować, aby zyskać głębsze zrozumienie tego, co się dzieje, chcemy prosić was o wykonanie pewnej pracy domowej – radosnej pracy domowej, łatwej pracy domowej. (Tobiasz śmieje się cicho) Żadnych jęków i lamentów! (nieco śmiechu) Każde z was mieszka w domu czy w mieszkaniu, w jakimś miejscu, które nazywacie domem. Macie go w fizycznej rzeczywistości na Ziemi. Każda fizyczna rzeczywistość na Ziemi ma korespondującą z nią energię w innych wymiarach. Jeśli macie dom na Ziemi, obojętnie czy jest to mały apartament czy wielki dom, macie również dom w innych wymiarach.

Jest ten równoległy czy też zwierciadlany efekt wszystkiego, co robicie. Macie fizyczne ciało na Ziemi; macie również energetyczne ciało w innych wymiarach. Macie, na przykład, samochód na Ziemi. Macie też samochód w innych wymiarach. Jest to pojazd energetyczny. Niekoniecznie wygląda jak Ford czy Suzuki, ale jest to pojazd, którego używacie. Wszystko ma swoje odpowiedniki. Na tym polega piękno tego doświadczenia.

Macie więc ten dom na Ziemi i jesteście go świadomi, lub tak wam się tylko zdaje. Tak naprawdę, tak bardzo do niego przywykliście, że zapomnieliście, iż on się przetransformował i zmienił się. Myślicie, na przykład, że sypialnia ma wymiary 3 na 4 metry. Ale czy naprawdę? Zakładacie, że jest określony dywan na podłodze. Ale czy naprawdę? Zakładacie, że jest umeblowana w pewien sposób, ale to jest tylko percepcja.

Waszą pracą domową jest udanie się do tego innego domu, który istnieje w nie-fizycznych wymiarach. To wy go tam stworzyliście. To wy go zbudowaliście. To wy go umeblowaliście i udekorowaliście – czasami słabo – ale zrobiliście to… (śmiech) Byłem w niektórych z waszych energetycznych domów (śmiech) i kilku z nim przydałoby się trochę sprzątania! (więcej śmiechu) I mówię to całkiem serio. Macie tendencję do zaniedbywania tych rzeczy. Niektórzy z was odwiedzają je regularnie, niektórzy z was nie tak często. Jesteście tak zajęci swoją pracą na Ziemi, myśląc, że jest to coś, co musicie robić, i zapominacie o tych wizytach. I tak jak każdy dom, który nie jest zamieszkiwany przez jakiś czas, on zaczyna zmieniać swoje energetyczne atrybuty i czasami zaczyna się rozpadać, czasami tworzy się od nowa, czasami wchodzi w stan zawieszenia.

Wy wszyscy je macie. Każde z was ma swój dom w tych innych wymiarach. Udajcie się tam. Spędźcie tam jakiś czas. Zostawcie swój umysł w domu – tu na Ziemi. Udajcie się tam i przejdźcie się. Udajcie się tam poprzez swoją wyobraźnię. Przejdźcie się. Robicie to teraz i zauważacie, że jest on wam znajomy. On jest wami. Pachnie wami, czasami niezbyt dobrze… (śmiech) Ma w sobie waszą esencję. Ma waszą energię wszędzie wokół siebie. Robicie takie rzeczy. Budujecie związane z wami energie w innych wymiarach z dwóch powodów. Pierwszy: Aby pomóc zrównoważyć energię tutaj, i Drugi: Czasami budujecie swój dom w innych wymiarach, a potem staracie się stworzyć ten sam rodzaj rzeczy tutaj. To nie zawsze się udaje, ale przynajmniej zapewnia wam coś w rodzaju kryjówki, do której się udajecie, kiedy rzeczy tutaj stają się trudne.

Więc, zamierzam prosić was, abyście powrócili do swojego nie-fizycznego domu w innych wymiarach i przeszli się po nim i zauważyli, jak niektóre rzeczy wydają się wam znajome, a niektóre nie. Zauważcie jak on się zmienił. Zauważcie jak się zmienia, podczas gdy tam stoicie. Stańcie się świadomi wszystkiego, co w nim jest. Tak, jest on bardzo, bardzo podobny do tego na Ziemi, ale niekoniecznie dokładnie taki jak wasz dom na Ziemi. (…) Spójrzcie poza to, co oczywiste. Zacznijcie patrzeć na energie. Zacznijcie obserwować, jak rzeczy się zmieniły i w dalszym ciągu się zmieniają.

Wewnątrz waszego energetycznego domu są bardzo interesujące wskazówki, które umieściliśmy tam za waszym przyzwoleniem. Są to wskazówki, które mają związek z tą zmianą świadomości, której doświadczycie w sobie tutaj na Ziemi i w innych wymiarach. To nie jest – jak to powiedzieć – zagadka. To nie jest… nie próbujemy tutaj jakichś gier. Po prostu próbujemy uczynić tą transformację świadomości o wiele łatwiejszą, o wiele bardziej strawną dla waszego mózgu i o wiele bardziej takim wydarzeniem, którego możecie doświadczyć w pełni, raczej w trakcie przechodzenia przezeń niż czekanie, aż ono się dokona, aby przypominać to doświadczenie, jak robi to wielu z was z wydarzeniami w waszym życiu. Udawajcie się tam wiele razy, jeśli tak wybierzecie.

Ważną rzeczą tu, w waszym nie-fizycznym domu, jest bycie bardzo świadomym. Bardzo świadomym. Wasz nie-fizyczny dom jest żywy. Ma swoją świadomość. Jego świadomość jest odbiciem was, nawet tych aspektów was, których nie jesteście świadomi. Zauważycie to, jeśli zajrzycie do szaf w waszym nie-fizycznym domu, czy też do piwnicy, albo pod zlew czy do szuflad. Więc, nie przechodźcie tylko przez dom, zacznijcie go także eksplorować. Znajdziecie tam wiele rzeczy, które będą wam pomocne, i wiele wartościowych narzędzi przydatnych wam, kiedy przechodzicie przez tą fenomenalną zmianę świadomości w waszej fizycznej jaźni tutaj na Ziemi w tej chwili.

Tak, ona nadchodzi, i przychodzi ona do was. Nie musicie jej forsować. Nie musimy nawet nad tym pracować. Jest tak w wyniku umowy z całą Shaumbrą – z wami. Ta zmiana świadomości przychodzi do was. Zdecydowanie przychodzi do was. Jest to także przygotowanie do Kwantowego Skoku i do tych energii, ale przejdziecie przez rodzaj ewolucji na długo przed datą Kwantowego Skoku.

Zanim przejdziemy do pytań, pozwólcie, że odpowiemy na kilka, które usłyszeliśmy.

Gdzie jest Kuthumi?

Kuthumi został skierowany, czasowo, do Shaumbry, w szczególności do pracy z energiami, które budują się w biurze w pobliżu jeziora – w biurze Tahoe. Tak więc, jego energia będzie tam bardzo obecna, szczególnie do końca roku. Jest także tak wiele zmian świadomości wydarzających się Shaumbrze teraz, że jego energia jest tam potrzebna ze względu na jego humor, jego prostotę i jego łatwość w działaniu. Więc, nie tyle został tam skierowany, co sam to wybrał, aby działać na rzecz całej Shaumbry, nie tylko personelu w biurze, ale na rzecz wszystkich. Ponieważ równocześnie ze zmianą świadomości zachodzącej w was indywidualnie, jest także zmiana świadomości, która zachodzi w Shaumbrze jako organizacji czy też zakonie.

Inne pytanie, gdzie jest Saint-Germain?

W tym dokładnie momencie, Saint-Germain jest w Paryżu. Saint-Germain… ach… zakochał się. (śmiech) I on przechodzi przez to mniej więcej raz na 200 lat i nawet się nie martwię, że on to słyszy. (więcej śmiechu) Jest zakochany po uszy… i nie, ona nie jest w fizycznym ciele. Ona także jest istotą [duchową], ale taką, która może dorównać jego ostrości i klarowności. Spotkali się na ostatnim… mówię to trochę w żartach, ale jest to także prawda… na ostatnim zebraniu w moim domku, i on przestał być sobą ostatnio. (wiele śmiechu)

W tym czasie, kiedy zachodzi tak wiele zmian w Shaumbrze, on jest rozkojarzony. (śmiech) Muszę powiedzieć, że jestem trochę zły, ale czuję też trochę ulgi. (śmiech) On odnalazł sam siebie poprzez ta istotę. Wpakował się po uszy i chociaż Kwan Yin, Kuthumi i ja próbowaliśmy odzyskać jego uwagę, próbowaliśmy wykazać, że go potrzebujecie, stał się bardzo pobłażający sobie w tym jego romansie. Więc, będziemy kontynuowali przez jakiś czas bez niego i zobaczymy, co z tego wyjdzie. Tak jak powiedziałem, raz na parę setek lat on przez to przechodzi i my to znosimy, a potem mu przechodzi. (śmiech)

To powiedziawszy z przyjemnością odpowiemy na wasze pytania.

LINDA: Co do tej pracy domowej, co jeśli się okaże, że ktoś jest bezdomny?

TOBIASZ: Nie ma bezdomnych. Naprawdę nie ma. Każda istota ma, jakbyście powiedzieli, jakieś łóżeczko [dziecinne]. Każda istota ma jakieś miejsce tutaj na Ziemi i ma odpowiadającą mu energię w innych wymiarach. Ale… ale powiedziawszy to, jeśli wierzycie w to, że jesteście bezdomni tu na Ziemi, cóż, będziecie bezdomni po drugiej stronie i to jest bardzo, bardzo niekomfortowa sytuacja.

PYTANIE OD SHAUMBRY 1 (z Internetu, czytane przez Lindę): Mówisz, że świat  się nie skończy, ale kiedy Północna Korea i Iran rozwijają swoje nuklearne bronie, ciężko jest w to czasami uwierzyć. Proszę o komentarz.

TOBIASZ: Dwie oddzielne sprawy: świat się nie skończy i tak, te kraje rozwijają swoje bronie. Jest po temu wiele energetycznych powodów: po pierwsze zwrócenie na siebie uwagi, a po drugie jest – z cała pewnością w obu tych miejscach, poczujcie tą energię – nierównowaga seksualnej energii zarówno w przywódcach jak i w ludziach. Głęboka nierównowaga, która powoduje potrzebę zwrócenia na siebie uwagi. Oni wołają. Jest to robione w raczej niezręczny i dziecinny sposób, ale oni wołają pomocy. Oni potrzebują pomocy. Potrzebują pomocy, nawet jeśli temu zaprzeczają.

Także, te kraje oddawały swoją energię przez eony czasu. Północni Koreańczycy są spadkobiercami energii Lemurii. Oddawali siebie samych w pokoju, miłości – w puszystej energii. Jako Lemurianie, oddawali swoją energię i teraz wracają jak rozzłoszczone dzieci i mówią: „Zamierzamy coś zniszczyć, żeby zwrócić na siebie uwagę”. Jak więc widzicie, te rzeczy nie oznaczają końca świata, oznaczają po prostu inny rodzaj świadomości i uwagę dla tych niezrównoważonych części świata. I używam słowa „nierównowaga” bez osądzania. Jest to po prostu ewolucja energii.

Widzimy, że to nie są prawdziwe powody do zmartwienia. Istnieje potencjał – i jest to tylko potencjał – brudnego jądrowego ataku w ciągu najbliższych dwóch lat, ale prawdopodobnie bliżej jednego roku. Nie będzie on przeprowadzony przez żadne państwo. Będzie przeprowadzony przez małą grupę, która będzie próbowała zmusić energie do powrotu na stare drogi.

Teraz, dlaczego ten rodzaj bomby. Dlaczego zabijanie? Ponieważ, kiedy się to wydarzy, co się wydarzy z większością ludzi? Cofną się. Wycofają się. Jeśli chcecie zobaczyć nowa falę konserwatyzmu na świecie, po prostu musi zajść takie wydarzenie. Wszyscy powrócą wtedy na swoje stare pozycje, powrócą do bardziej fundamentalistycznych kościołów, fundamentalistycznych rządów. Widzicie to teraz.

Nie robię tutaj żadnych przepowiedni, ale na przykład, w trakcie wyborów w wielu częściach świata – ważnych wyborów w ciągu następnych kilku lat, zobaczycie, że o wiele łatwiej będzie wygrać konserwatywnemu, surowemu przywódcy, jeśli zajdą takie wydarzenia. Więc, innymi słowy, macie bardzo fundamentalistyczną buntowniczą grupę, która chce trzymać się starych dróg w czasie wielkiego przejścia do Nowej Energii i jaki jest lepszy sposób, żeby zmusić cały świat, aby trzymał się starych dróg, niż tego typu atak bombowy. I widzimy to jako potencjał. To nie jest przepowiednia.

PYTANIE OD SHAUMBRY 2 (kobieta przy mikrofonie): Tobiaszu, dziękuję ci za dzisiejszą informację i widzę, że mogę użyć tego Standardu Świadomości, żeby zmienić wzorzec „ledwie, ledwie” w moim życiu.

TOBIASZ: Istotnie.

SHAUMBRA 2: Ale chcę mimo wszystko zadać część mojego pytania i chodzi o to, że wydaje się, iż jestem całkiem dobra w tworzeniu potencjałów finansowego dostatku w moim życiu. Mam trzy wspaniałe potencjały w tej chwili…

TOBIASZ: Ale zawsze upadają, zanim ich dosięgniesz.

SHAUMBRA 2: Tak.

TOBIASZ: Tak. przyglądamy się temu i…

SHAUMBRA 2: Co chciałabym…

TOBIASZ: … jak niesamowitym twórcą jesteś, że to budujesz, a potem niszczysz…

SHAUMBRA 2: … Ja tworzę…

TOBIASZ: … dlaczego nie możesz tego przyjąć do swojego życia? Co ciebie powstrzymuje?

SHAUMBRA 2: Myślę, że częściowo…

TOBIASZ: … myślisz, to jest pierwszy problem tutaj.

SHAUMBRA 2: Okay, z powodu samo-akceptacji i wiary w siebie, tego głębokiego poczucia braku własnej wartości. Myślę, że jest to częściowo z tego powodu, ale nie wiem nic więcej. I chciałabym wiedzieć, w jaki sposób mogę przekształcić te potencjały w przypływ pieniędzy, ponieważ naprawdę ich teraz potrzebuję. Czy możesz mi w tym pomóc?

TOBIASZ: Cóż… nie! (śmiech Tobiasza i publiczności)

SHAUMBRA 2: Nie?

TOBIASZ: Ty możesz w tym pomóc. Spójrz na te wzorce i cykle, o których mówiliśmy, i w szczególności wspomnieliśmy cykle dostatku. Twoje cykle są buduj, buduj, buduj, a kiedy jesteś blisko szczytu, pozwól temu spaść, pozwól temu wypaść. Więc musi być jakiś energetyczny element, który powstrzymuje [realizację]. Musi być jakiś system wierzeń czy też stary wzorzec. Nie chcemy – jak to powiedzieć – zdradzić ci tego, ale jesteś wystarczająco świadoma, aby rozpoznać, że masz ten wzorzec. Ale jest to w zasadzie dość proste. Jeśli zmieciesz kurz z tego problemu, jest to naprawdę dość proste.

Chcemy cię prosić, abyś w trakcie przechodzenia przez swój nie-fizyczny dom, otworzyła parę starych skrzyń, które były przez jakiś czas zamknięte. Nie chcemy ci tego zdradzać, chcemy abyś miała to doświadczenie. Ale twoje stare skrzynie są wypełnione skarbami: złotem, biżuterią, pieniędzmi, bogactwem wszelkiego rodzaju. Teraz, kto napełnił te skrzynie i kto je zamknął?

SHAUMBRA 2: Ja.

TOBIASZ: Istotnie, a dlaczego to zrobiłaś?

SHAUMBRA 2: Nie wiem.

TOBIASZ: Wiesz, tylko udajesz, że nie wiesz. To jest cudowna gra. Damy ci kilka wskazówek, nie to że chcemy…

SHAUMBRA 2: Jestem jednak gotowa, żeby przestać grać w tą grę.

TOBIASZ: Istotnie. Nie to, że chcemy obwiniać przeszłe życia, ale miałaś to przedtem. To tam jest. To jest w twoim nie-fizycznym domu. Bogactwo tam jest. Miałaś już je przedtem. Co się wydarzyło, kiedy je miałaś przedtem?

SHAUMBRA 2: Nadużycie?

TOBIASZ: Nadużycie czego?

SHAUMBRA 2: Nadużycie pieniędzy. Nadużycie władzy. Nadużycie energii? Ach…

TOBIASZ: Kto tutaj stoi?

SHAUMBRA 2: Nadużycie samej siebie!

TOBIASZ: Istotnie, istotnie. (śmiech) I nie było to jakieś szkodliwe nadużycie, ale w tych życiach, kiedy miałaś ten przepływ dostatku, czułaś że odrywa on ciebie od bardzo cennej rzeczy: twojej duszy. Rozpraszał on ciebie, prowadził na manowce. Teraz, co robiłaś przez całe to twoje życie? Czego szukałaś?

SHAUMBRA 2: Szukałam siebie.

TOBIASZ: Istotnie. Więc, odmawiając sobie tej rzeczy, o której myślałaś, że odwodzi ciebie od siebie samej, ograniczałaś się do najniezbędniejszych rzeczy, tylko aby, aby, i to czyniło ciebie głodną. A kiedy jesteś głodna, szukasz mocno i głęboko, co właśnie robiłaś przez całe to życie. Więc, jesteś teraz w takim punkcie, gdzie mówisz: „Jestem zmęczona tą grą. Jak mogę z tym skończyć?” To zależy od ciebie. Co stałoby się, gdybyś miała dużo pieniędzy?

SHAUMBRA 2: Chyba mogłabym robić wszystko, na co mam ochotę. Mogłabym podróżować. Mogłabym wydać te pieniądze na cokolwiek bym chciała.

TOBIASZ: Czy czujesz jakiś lęk, kiedy mówisz o dużych pieniądzach?

SHAUMBRA 2: Nie, teraz nie.

TOBIASZ: Dobrze. A więc tylko ty możesz to wprowadzić. Nie ma niczego na zewnątrz, co by to powstrzymywało. Jest to jedna z najtrudniejszych energii do przepracowania, oczywiście, ale w pewnym sensie dobrze ci służyła. Więc, wróć do swojego domu. Wróć do swojego domu – masz wiele, wiele skrzyń wypełnionych skarbami i bogactwami i klejnotami – i baw się z nimi i poczuj te energie i poczuj, jak to było, kiedy je miałaś. Poczuj tą energię dlaczego je odłożyłaś, a następnie zapytaj siebie znowu – prywatnie, nie przy całej grupie. Czy jesteś naprawdę gotowa?

I chciałbym tu coś przepowiedzieć. Nie przepowiadam często, ale kiedy zapytasz siebie: „Czy naprawdę jestem gotowa, aby mieć na powrót dostatek w moim życiu?” To powiesz: „Cóż, przynajmniej trochę. (śmiech) Jedną lub dwie złote monety, może krótki naszyjnik z pereł lub pierścionek lub coś innego.” Ciągle będziesz ograniczać tą energię, kiedy będziesz siedziała tam pomiędzy wszystkimi tymi skrzyniami z klejnotami, które nagromadziłaś w przeszłości.

Twój dom zawiera w sobie wszystko, czego dokonałaś jako istota z duszą. Kiedy powrócisz do tych klejnotów, zobacz, czy możesz je wszystkie zaakceptować. Zobacz, czy możesz zaakceptować wielkie bogactwo, i czuj to. Nie baw się w umysłowe gry, ale naprawdę czuj to. Jeśli jest ci niedobrze, jeśli kręci ci się w głowie, przyjrzyj się, dlaczego przez to przechodzisz. Te problemy nie są tak naprawdę tak ostre. Nie są tak wielkie. Mogą być przezwyciężone dość łatwo.

Następnie użyj Technologii Standardu świadomości dostatku, tylko jej skrawka. Pozwól mu wejść do swojego życia i pozwól mu promieniować na swoje życie. Poczuj, jak to jest mieć to. Nie ma reguł zapisanych w niebiosach, zapisanych w Karmazynowej Radzie czy gdziekolwiek indziej, które mówią, że aby być duchowym musisz żyć w niedostatku. Niektórzy z was stworzyli to dla siebie, ponieważ czuliście, w przeszłości, że wchodzi wam to w drogę. To jest nowa energia i nowa świadomość. Te pieniądze, ten dostatek, chcą teraz wam służyć. W jaki sposób zamierzasz pozwolić im służyć w tym życiu? Dziękuję ci.

PYTANIE OD SHAUMBRY 3 (z internetu, czytane przez Lindę): Brałam udział w waszej szkole Dream Walker ostatniego lata i po tygodniach spędzonych przed szkołą na wchodzeniu w moje uczucia i twardym, jasnym przyjrzeniu się wszystkim aspektom mojej sytuacji życiowej i dowiedzeniu się, jakie jest moje najgłębsze pragnienie, dokonałam jasnego wyboru, aby przejść przez Most Kwiatów w trakcie przekazu Dream Walk. Wierzyłam, że mogę dokonać tego wyboru. W końcu, słyszeliśmy przez te ostatnie dwa lata, od przekazu o wybraniu życia w 2004, że możemy wybrać życie lub śmierć. Jednak, pomimo dokonania bardzo przemyślanego wyboru, nie przeszłam na drugą stronę, jak twierdzicie, że możemy to zrobić. Wybór był jasny, dobrze wcześniej rozważony, więc chciałabym zrozumieć, co się stało. Także, jeśli tak naprawdę nie możemy wybrać odejścia, to czy wybranie życia cokolwiek znaczy?

TOBIASZ: Doskonałe pytanie, a oto jak my to widzimy. Ty ciągle stoisz na tym Moście. Dokonałaś wyboru mentalnego, że chcesz odejść, ale gdybyś dokonała wyboru całą swoją istotą, wyciągnęłabyś rękę, kiedy byli tam aniolowie i dotknęłabyś ich. I w tamtej chwili byłby to koniec twojego życia, takiego jakim je znasz teraz. Nie wyciągnęłaś ręki i nie dotknęłaś żadnego z aniołów. Nie uczyniłaś następnego kroku na Moście Kwiatów. Stałaś tam oczekując, że zrobimy to za ciebie, ale tak szczerze, my nie jesteśmy profesjonalnymi eutanazjatorami. (śmiech) Dokonałaś wyboru, ale nie zadziałałaś zgodnie z nim. Nic nie zrobiłaś.

Tak więc, w szczególności na Moście Kwiatów, nie możemy tego zrobić za was. Nikt nie może tego za was zrobić. Twoja energia ciągle tam stoi i dlatego twoje życie jest w zastoju. Nic się tak naprawdę nie wydarza. Nie idziesz naprzód, ani się nie cofasz. Jeśli chcesz tym razem przejść na drugą stronę, to trzeba zrobić ten krok czy też wyciągnąć twoją rękę do anioła, jeśli on tam jest.

W przeciwnym razie, wracaj na Ziemię. Masz tutaj pracę do wykonania. Masz rodzinę Shaumbry. Masz innych, którzy potrzebują uczyć się z twojego doświadczenia – z twoich wszystkich doświadczeń. Masz pragnienie duszy, które, w pewnym sensie, unieważnia twoje ludzkie pragnienie, aby odejść. I dlatego, chociaż myślałaś, że podejmujesz decyzję o odejściu, inna część ciebie nie chciała wyciągnąć ręki, aby dotknąć jednego z aniołów, ponieważ odeszłabyś natychmiast.

Przyjrzyj się się swoim odpowiedzialnościom i swoim kreacjom tutaj. Chciałbym ci zasugerować, droga przyjaciółko: zejdź z tego Mostu Kwiatów teraz i powróć na trochę na Ziemię. Zobaczysz, że rzeczy się zmieniły. Te życie, o którym myślałaś, że jest ciężkie, i być może spełniłaś wiele rzeczy, o których myślałaś, że chcesz je zrobić, to się zmieni, szczególnie teraz, kiedy ujawnia się ta nowa fala świadomości. I tak przy okazji, byliśmy wystarczająco mądrzy, żeby cię nie dotknąć. Dziękuję ci.

PYTANIE OD SHAUMBRY 4 (kobieta przy mikrofonie): Zadaję pytanie w imieniu mojej siostry, która uszkodziła swój kręgosłup, i jestem ciekawa, czy ona także jest Shaumbrą. I kiedyś mi powiedziałeś, że mogę być uzdrowicielem, ale będę zirytowana ludźmi, a ona też mnie irytuje. Ale chciałabym ją uzdrowić, gdybym mogła, ponieważ nie mogę patrzeć jak cierpi, a ona jest bardzo aktywna, tak jak ja. Jest jej ciężko usiedzieć spokojnie i zastanawiam się, czy mógłbyś udzieliś jej jakiejś rady.

TOBIASZ: Aby odpowiedzieć na twoje pierwsze pytanie: człowiek staje się Shaumbrą, kiedy czuje, że nim jest. Nie jest to z góry ustalone. To jest wtedy, kiedy ktoś czuje, że jest częścią tej pionierskiej grupy wstępującej w Nową Energię i mówi: „Chcę w tym uczestniczyć, nie tylko się przyglądać z boku. Chciałbym raczej nauczać, niż siedzieć w klasie. Chcę wyjść i to robić.” Oni sami uznają siebie za Shaumbrę. Nie jest to coś, co jest udzielane przez nas czy przez jakąś inna istotę. Jak zauważyliście, nie macie kart członkowskich Shaumbry, ponieważ to musi być w sercu.

Więc, tutaj jest cudowny przykład. Oczywiście, tak jak ci powiedzieliśmy, masz bardzo silne zdolności do uzdrawiania/przesuwania energii. Jest oto kochana osoba, która cierpi, nie ważne z jakiego powodu, i co za wspaniała sposobność, aby z nią być, ufać i pomóc jej przejść przez to... nie uzdrawiać jej, ale pomóc jej przejść przez proces energetyczny, który doprowadził ją do tych problemów.

Chcemy prosić cię, abyś weszła w tą sytuację, za jej przyzwoleniem, mówiąc: „Czy jesteś gotowa przesunąć nieco energii?” Nie używaj nawet słowa „uzdrawianie”. „Czy jesteś gotowa przesunąć nieco energii?” I wtedy, będzie to nieco dla ciebie przerażające, ale podążaj za chwilą. Nie chcę ci tu dawać żadnej z góry ustalonej formuły... ale bądź z nią w chwili. Będziesz wiedziała, co zrobić. Może to być poruszanie rękami. Może to być oddychanie. Może to być opowiedzenie kilku dowcipów. Może to być ugotowanie obiadu. Nie miej żadnych oczekiwań. Bądź w tej chwili z nią, ponieważ jeśli ona dała zgodę, kreuje ona świadomość, w której może zajść uzdrowienie. Nie chodzi o twoją metodę, chodzi o jej pragnienie. Ty tylko powiedziałaś: „Czy chcesz przesunąć nieco energii.” I dlatego generalnie nie zgadzamy się z metodami, ponieważ metoda oznacza, że jest to twoja agenda, a nie waszego klienta.

Jeśli naprawdę będziesz w czystym miejscu tego, co nazywasz uzdrowieniem, które jest po prostu przywróceniem równowagi energii, jesteś z nimi w tej chwili. Oni stworzyli ten ich dom i zaprosili ciebie do środka. Musisz być świadoma wszystkich tych energii. Oto mamy dom transformacji, uzdrowienia. Nie wątp w siebie, ponieważ może dojść do czegoś interesującego. Możesz na przykład chcieć walnąć ją w tył głowy... na co masz tak czy owak ochotę! (śmiech) Możesz chcieć poczytać tomik poezji. Nie miej żadnych wcześniejszych założeń. Jesteś teraz w jej grze świadomości, ale ona zgodziła się, aby wpuścić ciebie do środka, jako tą, która przesuwa energie.

Czy widzicie, Shaumbra, różnicę pomiędzy starym sposobem uzdrawiania i nowym sposobem pomagania komuś w przesunięciu ich energii? Jest to cudownie, wspaniale proste. Tak więc, takie jest twoje zadanie i chętnie byśmy usłyszeli twój raport po wszystkim.

SHAUMBRA 4: Okay, dziękuję ci.

TOBIASZ: Aha... i chcemy uczynić tu jeszcze jedno stwierdzenie. Wkrótce pojawią się w twoim życiu ciekawe wydarzenia i okazje biznesowe. Nie przegap ich, proszę.

SHAUMBRA 4: Coś bliżej, chodzi o nieruchomości czy...

TOBIASZ: Wkrótce pojawią się w twoim życiu ważne okazje biznesowe. Niezła próba! (śmiech)

LINDA: Zgodnie z wcześniejszymi uzgodnieniami, jakie miałam z Cauldre, ostatnie pytanie powinno być zadane pięć minut temu, więc...

TOBIASZ: Czym jest czas, kiedy jesteśmy z Shaumbrą, kiedy jesteśmy razem! Przyjmiemy jeszcze kilka pytań.

LINDA: Żaden problem!

TOBIASZ: To jest cudowna gra, w którą gramy z Lindą. I ona próbuje uszanować energie Cauldre’go i energie wszystkich tutaj, jak również personelu, i wykonuje cudowną pracę. A my lubimy pobawić się trochę w energetyczne przeciąganie liny.

LINDA: Och, jak mnie to bawi.

PYTANIE OD SHAUMBRY 5: (z internetu, czytane przez Lindę) W książce „Rozmowy z Bogiem, Księga 1” autorstwa Neale’a Donalda Walsh’a, powiedział on, że mamy teraz moc i zdolność, aby skończyć z głodem i uleczyć choroby w jednej chwili. Ponieważ to jest starsza książka, myślę, że musielibyśmy to zrobić w paradygmacie bardziej rozwiniętym, niż ten paradygmat, który stworzył te problemy w Afryce. Jedynym sposobem, jaki przychodzi mi do głowy, aby rozwiązać te problemy, jest dostarczenie odżywczego jedzenia, czystej wody, opieki medycznej, przyzwoitych mieszkań, zredukowanie liczby urodzeń, usunięcie politycznej niestabilności i plemiennych wojen, edukowanie kobiet i dzieci w szkołach, budowa urządzeń sanitarnych i pozbycie się moskitów i much. Wszystkie te elementy są ze sobą nawzajem połączone. Myślałam nad tym, jak to zrobić, ale po pierwsze czy jestem w stanie to zrobić? I czego jeszcze potrzebuje Afryka? Co jeszcze musimy wiedzieć o Afryce i dlaczego Afryka zgodziła się wziąć na siebie tą ciemność?

LINDA: Dobre pytanie, co?

TOBIASZ: Istotnie. Istotnie. Doskonałe pytanie i bardzo intelektualne podejście. Patrzysz na powierzchnię. Myślisz: „Co się stanie, jeśli poślemy tam żywność?” Żywność zostanie zjedzona, a następnie ludzie powrócą do starego. Możesz posłać lekarstwa i oni je zużyją i powrócą do starego. Poślesz im chemikalia, które zabiją moskity, ale potem moskity znowu powrócą. Ponieważ jest tam takie a nie inne środowisko energii, trzeba do tego podejść na innym poziomie.

Wracamy tutaj do problemu numer jeden ludzi: oddają oni swoją energię. Oddawali ją oni przez długi, długi czas. Część rdzennej ludności Afryki pochodzi z duchowej rodziny, która ma bardzo interesującą i długą historię. W zasadzie, jednym z projektów, które ja, Tobiasz chciałbym zrobić, to napisać historię opisującą drogę tej duchowej rodziny poprzez niebiosa, w dół poprzez Zakon Arc i na Ziemię.

Ta historia, ta energia jest tak silna, że wpłynęła nawet na tych, którzy nie są bezpośrednio w tej duchowej rodzinie. Stała się częścią sposobu robienia rzeczy w tym regionie świata. W pewnym sensie, możecie powiedzieć, że Afryka bierze na siebie wiele problemów, wiele ciemności reszty świata. Jest to częścią ich procesu oddawania. Oni oddają, to co mają i biorą śmieci wszystkich innych. Był taki moment, kiedy tego rodzaju równowaga energii służyła jakiemuś zniekształconemu celowi, ale nie ma już więcej takiej potrzeby.

Teraz, jeśli chcecie tam pójść i coś zmienić, to po pierwsze… po pierwsze miejcie współczucie. Zanim którekolwiek z was wyjdzie i zacznie pracować z kimkolwiek, czy jesteście nauczycielem, czy lekarzem, czy księdzem, nałóżcie swoje buty współczucia. Będziecie ich potrzebowali.

Musicie… chcielibyśmy, żebyście mieli współczucie dla wszystkich, z którymi pracujecie. Jeśli ich żałujecie, z kimkolwiek pracujecie, czy to na kontynencie afrykańskim, czy w sąsiedztwie waszego domu, jeśli ich żałujecie, natychmiast wchodzicie z tą energią wokół was. To staje się waszym standardem energii, widzicie? Staje się to wzorcem, i teraz pracujecie z energią smutku i albo spowoduje to, że zachorujecie, albo uczyni to was mało efektywnymi. Nałóżcie więc swoje buty współczucia, zanim wyjdziecie na zewnątrz. Zrozumcie, że każdy człowiek wybrał dokładnie miejsce, gdzie jest. Począwszy od najbiedniejszego żebraka na ulicy, czy możecie patrzyć na nich i mieć współczucie? Oni właśnie to chcieli stworzyć.

Teraz, różnica jest taka, że oni mogli chcieć stworzyć to… ci w Afryce mogli chcieć stworzyć tą sytuację brania na siebie problemów świata i cierpień i ciemnych energii. Oni mogli to wybrać, miejcie współczucie dla nich. Ale, oto różnica: oni nie wiedzą, jak się z tego wydostać. To tutaj mogą wejść standardy Shaumbry. Tak, jak ta, która mówiła przedtem, że nie wie, jak wydostać się ze starego cyklu dostatku. Ona to wybrała. Umieściła siebie tam, z cudownego powodu. Ale teraz utkwiła w tym. Z małą pomocą rozwijającej się energii, wydostanie się całkiem ładnie, a także z pomocą wszystkich, którzy dzisiaj tego słuchają. Wy, przez sekundę, przez moment staliście się standardem energii dostatku dla niej.

Więc, z powrotem do oryginalnego pytania: Miejcie współczucie, a następnie zdajcie sobie sprawę, że oni wołają [o pomoc], być może, aby wydobyć się z tego, w czym ugrzęźli. I wtedy właśnie wchodzi mądra energia Shaumbry. Czy oni naprawdę wołają, żeby wydobyć ich z tego, w czym ugrzęźli? Czy naprawdę chcą wyjść z tej roli bycia trzecim światem? Musicie wejść i poczuć tą energię. Czy naprawdę mówią, że utknęli i że kogoś potrzebują? I jeśli możecie jasno i obiektywnie uznać, że tak, że oni nie chcą dłużej grać w tą grę ciemności i rozpaczy, wtedy wchodźcie. Nie z jedzeniem, nie z lekarstwami i nawet nie z pieniędzmi.

Wejdźcie jako Nauczyciel. Nauczcie ich, jak nie oddawać energii. Kiedy się tego nauczą, wtedy możecie wprowadzić pieniądze i żywność i wiedzę dotyczącą przemysłu czy czegokolwiek innego. Ale musicie przerwać cykl, a ten cykl, teraz, polega na oddawaniu przez nich energii. Dziękuję ci.

SHAUMBRA 5: Dziękuję ci.

PYTANIE OD SHAUMBRY 6 (kobieta przy mikrofonie): Cześć Tobiaszu. Zadaję kilka pytań, być może nie tylko dla siebie. Chciałabym wiedzieć, czy aktywujemy nasz gnost i czy dostajemy nasze promieniowane tam wewnątrz i czy komunikujemy się z naszymi korespondentami.

TOBIASZ: Zaczynacie. Pomału zaczynacie, ale dlatego właśnie was zachęcaliśmy w trakcie tych ostatnich Shoudów, aby robić te rzeczy, aby pracować z gnostem. W miarę, jak będziecie to robić, będzie to je aktywować.

Czy pamiętacie jak kiedyś na początku mówiliśmy o czasie „robienia niczego”. Niektórzy Shaumbra wzięli to do serca! (śmiech) To było tymczasowe. Była to część tego procesu wzniesienia. I jest taki czas dla każdej istoty, kiedy przechodzi ona przez ten proces, żeby po prostu przestać robić, to co robią.

Ale, teraz jest czas, żeby robić, żeby aktywować, żeby pracować z tymi energiami. Wielu Shaumbra jest skonfundowanych, ponieważ mówią oni: „Czekam, aż to przyjdzie do mnie.” I tak jest, ale jeśli nic nie robicie, jeśli nie jesteście w poruszeniu energii, te rzeczy, które mają przyjść do was, też się nie ruszają. Powiedzieliśmy na jednym ze spotkań: To się zaczyna, kiedy wy zaczynacie. Tak więc, kiedy zaczniecie pracować ze swoim korespondentem, to korespondent może pracować z wami. Kiedy zaczniecie pracować z energią gnost, ona pracuje z wami.

Nazwijmy ten początek – implementację poruszenia energią – nazwijmy to aktywacją. Aktywujecie to poprzez doświadczanie tego.

SHAUMBRA 6: Cóż, to trochę trudne, jeśli oni nie mówią po australijsku. Cóż… a drugą rzeczą, którą chciałabym wiedzieć i prawdopodobnie odpowiadałeś na to 999 razy…

TOBIASZ: Dawaj, zapytaj o to znowu!

SHAUMBRA 6: Dzięki! (śmiech) Kocham cię! Jak zaczynamy nasz biznes nauczania? Chciałabym to robić i myślę, że mogę podzielić się wartościowymi rzeczami, ale naprawdę nie wiem, jak to zacząć.

TOBIASZ: Jak to zaczynasz?

SHAUMBRA 6: Nie wiem. Nie zapytałabym, gdybym wiedziała.

TOBIASZ: W takim razie my też nie wiemy.

SHAUMBRA 6: Cholera! (śmiech)

TOBIASZ: Cholera! (Tobiasz chichocze, wiele śmiechu publiczności) Powróćmy w czasie. Powróćmy w czasie do momentu jakieś 83 sekundy temu. To się zaczyna, kiedy ty zaczynasz. (śmiech)

Czy to chodzi o zapisanie do jednej z tych szkół dla nauczycieli, czy też po prostu o determinację, że to zrobisz. Są ogromne ilości informacji, które zostały przekazane przez lata, i które możesz wyrazić własnymi słowami i nauczać we własny sposób. To się zaczyna, kiedy ty zaczynasz. Chcę ciebie prosić, abyś udała się do swojego nie-fizycznego domu. Udaj się tam. Bądź bardzo kreatywna. To jest bardzo ładny dom, dobrze urządzony, muszę powiedzieć.

SHAUMBRA 6: Dziękuję.

TOBIASZ: Tak, i także dobra posiadłość, starannie wybrana. (śmiech, ponieważ pytająca jest agentem sprzedaży nieruchomości)

SHAUMBRA 6: Już ciebie kocham, nie mówisz tego mówić!

TOBIASZ: (chichocze) Nie musze się nikomu podlizywać!

SHAUMBRA 6: (śmieje się) Wiem. (dużo śmiechu publiczności) Masz tak wiele racji! Wybacz mi!

TOBIASZ: … co innego Saint-Germain! (więcej śmiechu)

SHAUMBRA 6: Oh! (więcej śmiechu)

TOBIASZ: Ale on nie może tego dzisiaj słyszeć. Jest tak BARDZO zakochany, że jestem zniesmaczony.

SHAUMBRA 6: Cóż, to jest dobre. Zasługuje na trochę radości.

TOBIASZ: Hmm, mamy pracę do zrobienia tutaj na Ziemi, to nie jest czas na frywolne romanse. (śmiech) Zamierzam tu coś przewidzieć: on będzie próbował zamanifestować sobie ciało, po to żeby  mógł zrobić wiecie co z wiecie kim. (wybuchy śmiechu)

SHAUMBRA 6: To prawda. Wiem, co on chce zrobić z nie wiadomo kim. (śmieje się)

TOBIASZ: Wracając do pytania. To się zaczyna, kiedy ty zaczynasz. Kiedy wykonasz ten pierwszy krok. Pierwszym krokiem może być wydrukowanie wizytówki mówiącej „Jestem nauczycielem”. Może to być po prostu zaplanowanie zajęć. Wiemy, że jest to nieco przerażające, chciałabyś najpierw wiedzieć, czy będziesz miała studentów.

SHAUMBRA 6: U-hmm. To jest przerażające.

TOBIASZ: To jest Nowa Energia i nowa świadomość. Zaplanuj najpierw zajęcia, a potem obserwuj, jak oni zaczynają przychodzić do ciebie. Obwieść to światu. Właśnie teraz, jeśli naprawdę zamierzasz to zrobić, obwieść kiedy i gdzie odbędą się zajęcia. To jest ta chwila, kiedy możesz mieć reklamę za darmo, którą niewielu ma.

SHAUMBRA 6:  Czy mam ogłosić to w gazecie, czy też ogłosić to dla Shaumbry?

LINDA: Teraz, tutaj. Właśnie teraz!

SHAUMBRA 6: Okay, mogłoby to być w następnym miesiącu w trzecią niedzielę, i ja nie wiem, czego będę uczyła. (Ktoś z widowni pyta „Gdzie?”) W moim domu. (mężczyzna z widowni mówi: „Ja przyjdę”) (Tobiasz i publiczność śmieją się)

TOBIASZ: Mogłabyś nauczać, jak natychmiast zamanifestować zajęcia! (śmiech) Ale chcielibyśmy to poddać pod uwagę całej Shaumbrze i jest to cudowne pytanie, które stosuje się do wielu. Właśnie teraz, jako Nauczyciele, jest to po prostu sprawa podjęcia tej decyzji. Podjęcie tego kroku i powiedzenie: „Po prostu zamierzam to zrobić”, bez oczekiwań. I może przyjść tylko jedna osoba. Może dwie. Może pełen dom. Nie miejcie żadnych oczekiwań. Oni wszyscy są częścią tego procesu.

Mówisz teraz, że nie wiesz, czego będziesz nauczać, ale tak naprawdę wiesz. Więc, chcemy cię prosić, żebyś wykonała to małe doświadczenie. Udaj się do swojego nie-fizycznego domu. Obejdź go wokół. Jest tam pokój. Jest tam pokój, którego nie byłaś świadoma. Wejdź do tego pokoju i zobacz, co tam odkryjesz. Ma to związek z twoim nauczaniem. I spędź tam trochę czasu, nie wpadaj tylko na chwilę. Spędź tam trochę czasu.

SHAUMBRA 6: W porząsiu. Bardzo ci dziękuję.

TOBIASZ: Dziękuję ci.

LINDA: Tak przy okazji, jest trochę ironii z tym pytaniem Edith, ponieważ przez te lata Edith przychodziła do Karmazynowego Kręgu przez lata i lata i lata, i więcej ludzi przyszło do Karmazynowego Kręgu z powodu ich kontaktu z Edith. Więc zapraszam Edith do zobaczenia, że jest już Nauczycielką.

TOBIASZ: Istotnie.

LINDA: I naprawdę ostatnie pytanie.

TOBIASZ: Ostatnie pytanie.

PYTANIE OD SHAUMBRY 7 (mężczyzna przy mikrofonie): Witaj. Mam poważne problemy ze zdrowiem od wielu lat, i próbowałem wielu rzeczy. Czy możesz powiedzieć mi, jakie jest podstawowa przyczyna i jak najbardziej efektywnie to uzdrowić?

TOBIASZ: Istotnie. Zrobimy to bardzo prosto – bardzo, bardzo łatwo, ponieważ teraz jest to przykryte tak wieloma warstwami zwątpienia i konfuzji i niewłaściwych medycznych porad. Podstawowa przyczyna jest bardzo prosta i polega na tym, że niekoniecznie chcesz być tu na Ziemi. Czułeś się zmuszony, żeby tu powrócić. Byłeś w zasadzie wciągnięty z powrotem, prawie wbrew swojej woli, byłeś wciągnięty prosto do tego wiru rodzenia. Ale było to częścią starej umowy duszy, która mówiła, że musisz być tutaj w tym czasie. Ale opierałeś się temu i walczyłeś z tym i twoja biologia stosownie zareagowała. Nie pozwalała ci, żebyś naprawdę żył.

Więc, jesteś tutaj teraz. Przewidujemy, ze będziesz jeszcze tu przez jakiś czas, więc dlaczego nie pozwolić swojemu ciału podciągnąć się do tego, co robisz? Pozwól swojemu ciału cieszyć się życiem tutaj. To nie jest jakiś głęboko ciemny, duży, stary karmiczny problem. To jest całkiem łatwe do przepracowania. Po prostu nie chciałeś tu być.

Tak więc, pracuj z Technologią Standardu, o której mówiliśmy w trakcie naszego ostatniego Shoudu. Weź jedną zdrową komórkę – a masz ich miliony – weź jedną zdrową komórkę wewnątrz twojej istoty, połącz się z nią. Zbuduj związek z nią. Nie myśl o tym, ale czuj to. Wejdź do jej esencji. Ona jest częścią ciebie. Ona jest biologiczną perfekcją. Ta zdrowa komórka promieniuje swoją energią. Ona jest jak stacja radiowa. Promieniuje do wszystkich innych komórek w twoim ciele, i promieniuje zdrowiem i dobrym samopoczuciem i równowagą do każdej innej komórki. Przemawia do każdej innej komórki mówi: „Jestem tą, która jest i ty jesteś także.”

Efektem jest transformacja braków równowagi w każdej innej komórce. (...) To nie będzie jakieś cudowne uzdrowienie, kiedy padasz na kolana i to wszystko odchodzi i my oblewamy ciebie wodą. To promieniuje poprzez całe twoje ciało. Przechodzisz wtedy przez całą serię faz procesu odnowienia.

Nie rób tego tylko raz. Rób to codziennie, aż poczujesz się tak mocno połączony, że poznasz absolutną esencję tej zdrowej komórki. Poznasz ją z zewnątrz i od wewnątrz. Poznasz nawet jej imię. Poznasz dokładnie kompozycję jej świadomości, ponieważ tym właśnie ona jest. Poznasz ją tak dobrze, że umożliwisz jej, aby udała się do każdej części twojego ciała.

Ty, z drugiej strony, możesz spełnić swój wyższy cel, będąc tym, który przetransformował siebie medycznie w Nowej Energii, aby stać się przykładem dla innych. I to jest ta prawdziwa pasja i prawdziwy powód, dla którego wybrałeś bycie tutaj.

I tak jest.

-------------------------------------

Tobiasz z Karmazynowej Rady (the Crimson Council) jest prezentowany przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado. Historia Tobiasza, z biblijnej Księgi Tobiasza, jest dostępna na witrynie www.crimsoncircle.com . Materiały Tobiasza są oferowane bezpłatnie od sierpnia 1999, momentu kiedy jak powiedział Tobiasz ludzkość przekroczyła potencjał destrukcji i wkroczyła w Nową Energię.

The Crimson Circle jest światową siecią ludzkich aniołów, którzy są pierwszymi przechodzącymi w Nową Energię. Kiedy doświadczają radości i wyzwań statusu wstępujących, pomagają innym ludziom w ich podróży poprzez dzielenie się, troskę i przewodnictwo. Ponad 50,000 ludzi odwiedza witrynę Crimson Circle każdego miesiąca ,aby przeczytać ostatnie materiały i dyskutować o swoich doświadczeniach.

The Crimson Circle spotyka się co miesiąc w Denver, Colorado, gdzie Tobiasz prezentuje ostanie informacje poprzez Geoffrey’a Hoppe. Tobiasz twierdzi, że on i inni z niebiańskiej Karmazynowej Rady channelują w zasadzie ludzi. Według Tobiasza, czytają oni nasze energie  i przekazują naszą własną informację z powrotem do nas, abyśmy mogli zobaczyć to z zewnątrz, podczas gdy doświadczamy tego wewnątrz.”Shoud” jest tą częścią spotkania, kiedy Tobiasz staje z boku i energia ludzi jest przekazywana bezpośrednio przez Geoffrey’a Hoppe.

 Zebrania Crimson Circle są otwarte dla wszystkich. The Crimson Circle czerpie swój dostatek poprzez otwartą miłość i dary Shaumbry z całego świata.

Najwyższym celem  Crimson Circle jest służba w charakterze ludzkich przewodników i nauczycieli tym, którzy idą ścieżką wewnętrznego duchowego przebudzenia. Nie jest to misja ewangelizacyjna. Raczej, wewnętrzne światło doprowadzi ludzi do progu waszych domów po wasze współczucie i troskę. Będziecie wiedzieli co robić i czego nauczać w tej właśnie chwili, kiedy unikalna i cenna istota ludzka, która zamierza wyruszyć w podróż Mostem Mieczy, przyjdzie do was.

Jeśli to czytasz i masz poczucie prawdy i związku z tym, to jesteś członkiem Shaumbry. Jesteś nauczycielem i przewodnikiem ludzi. Pozwól nasieniu boskości wewnątrz siebie zakwitnąć w tej chwili i w czasach, które nadejdą. Nigdy nie jesteś sam, ponieważ masz rodzinę na całym świecie i aniołów wokół siebie.

Ten tekst może być swobodnie rozpowszechniany bez opłat, na zasadzie niekomercyjnej. Prosimy o zawarcie informacji w całości, łącznie z tą notą. Wszystkie inne wykorzystania tekstu muszą być zatwierdzone na piśmie przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado.Zobacz stronę „Contacts” na witrynie www.crimsoncircle.com

© Copyright 2006 Geoffrey Hoppe, Golden, CO 80403.

Translation copyright Marian Zieliński. E-mail: [email protected] lub [email protected]