Namaste. (publiczność odpowiada Namaste)

Namaste! (publiczność odpowiada Namaste)

I Namaste Skoku Kwantowego. (publiczność odpowiada Namaste)

To taka przyjemność dla mnie, Kuthumiego, być tu z wami w tej celebracji Skoku Kwantowego. Nie potrzebuję teraz wielu żartów, humoru ponieważ energia, którą przyciągnęliście waszym przyjazdem, energia którą wszyscy poczuliśmy, przyglądając się zdjęciom Shaumbry z całego świata, mówi sama za siebie. To jest światłość. To jest humor. To jest głębia życia. To historia Nowej i Starej Energii. To wy, pokazani na ekranie jako przykład dla wszystkich ludzi.

Potencjały Nowej Energii

Chciałbym trochę urozmaicić moją dzisiejszą prezentację dla was – bo jesteśmy razem w tak cennym momencie. Poczuj energię, którą pomogłeś kreować w tym pomieszczeniu. Jest słodka. Jest gęsta. Jest nowa. Zawiera potencjały wszystkiego czym jesteś, wszystkiego czym możesz być. Jest potencjałem twojego uzdrowienia, twojej radości. Jest potencjałem twojej pasji, tego co przynosi cię na ten świat, tego co powoduje, że czujesz się całym i kompletnym. To wszystko jest tu i teraz w tym momencie.

Wiec pozwólcie, że będę pierwszym, który z wami popracuje nad czuciem potencjałów Nowej Energii tu i teraz. Jak to robisz? Po prostu wybierasz. Wybierasz pozwolenie sobie na poszerzenie się, dostosowanie się do tej wspaniałości potencjałów Nowej Energii.

Weź głęboki oddech. Zamknij na chwilę oczy. Pozwól twojej wyobraźni wejść w te potencjały, które są tu i teraz. One są obecne. Możliwe, że twój rozum ich nie zna. Może powtarzasz sobie: Nie mogę sobie tego wyobrazić, nie mogę sobie tego wizualizować. Ale to tu jest. To jest prawdziwe. Ty to stworzyłeś. A teraz pozwól sobie wejść w to. Otwórz się ponad bariery jakie kiedykolwiek miałeś. Otwórz się poza limity, uścisk, pozwól sobie po prostu poczuć te potencjały. Nie staraj się ich zdefiniować. Nie staraj się ich złapać. Nie staraj się ich kontrolować. Nie musisz – ponieważ one są twoje.

Po prostu poczuj je przez chwilkę. Marzenia. Otwarcie. Pasja. Wychodzenie poza, dokładnie jak niektórzy z was kilka dni temu wskoczyli do koszy z przymocowanym wielkim balonem i poszybowali w niebo. Nie przyłapiecie mnie na robieniu tego (śmiech). Wyobraź sobie szybowanie pośród tych potencjałów. Czuj co w nich jest i zrozum, że każdy z tych potencjałów jest Twój. Nie został stworzony przez innego człowieka, ani przez istoty anielskie, ani przez nieznanego, dalekiego boga, ale przez CIEBIE.

Daj sobie chwilę, by je poczuć, a potem wdychaj je do twojej rzeczywistości tu i teraz. Nie musisz tego definiować. Mówiliśmy o tym wcześniej, zero definicji. W Nowej Energii potencjały, są o wiele wspanialsze niż rozum mógłby to sobie wyobrazić. W miarę upływu czasu twój rozum zacznie rozumieć, że coś się dzieje. Twój rozum się poszerzy na spotkanie Nowych Potencjałów Nowej Energii. Ale na razie chodzi o akceptowanie tych rzeczy które wykreowałeś dla siebie, a które są w Nowej Energii, które są tak poza zrozumieniem.

Jako przypomnienie dnia dzisiejszego i kilku następnych dni, pozwólcie nam być w tym basenie potencjałów Nowej Energii. I tak! Każdy z was, czy to siedzicie tu, czy słuchacie tego przez internet, czy słuchacie tego później, tak, one są dla was. Otwórzcie te drzwi. Otwórzcie siebie. One są dla ciebie.

Ekspres Skoku Kwantowego

Pociąg Starej Energii, który przybył do stacji zeszłej nocy, z tak wieloma z was na pokładzie, wypełnionymi życiem, wypełnionymi blaskiem, wiedzącymi, że to był koniec starej podróży, ale z odrobiną niepokoju. „Co będzie w tej nowej podróży? Gdzie się następnie udamy?” Po krótkim postoju na stacji w Taos, Ekspres Skoku Kwantowego odjechał o 2.22 w nocy. (śmiech) Wśród piorunów i zaników prądu w tym mieście. Zobaczcie co wykreowaliście Shaumbro! (śmiech) Zobaczcie co wykreowaliście!

Wznosimy się teraz do innych miejsc - nie do jakichś galaktyk, nie do dalekich wymiarów - a do nowych miejsc tu i teraz, w tym momencie. Tak jak to mówił Tobiasz – ten pojazd Ekspres Skoku Kwantowego jest niezdefiniowany. Nie wiemy jak wygląda, nie wiemy jak się zachowuje. Nie wiemy dokąd zmierza – ale czy to ważne? Jesteśmy TU, jesteśmy razem.

Gdy osoba transformuje miejsce Starej Energii na swoje sposoby wyrażania Nowej Energii, to jest to o zaufaniu. Tu chodzi o twoje pozwolenie na zaufanie sobie, na bycie w tym momencie, na bycie w tej Nowej Energii. Nowa Energia jest inna niż Stara. Tu nie ma demonów Starej Energii o których ostatnio mówiliśmy. Nie ma tu dualności Starego. To może być w ludziach dookoła ciebie, ale to niekoniecznie jest w tobie. Tu chodzi o zaufanie, jak to elokwentnie mówi Adamus Saint Germain. Tu chodzi o zaufanie, że teraz, razem i indywidualnie wznosimy się w potencjały Nowej Energii.

Ktoś zapyta: Czym jest ta nowa energia? To bardzo trudne do opisania. To nie ma nic wspólnego ze Starym. Raczej nie może być zmierzone. Raczej nie da się tego zmierzyć ilościowo. A już na pewno, jest bardzo trudno opisać to ludzkimi słowami, wiec to sprowadza się do zaufania. Czy potrafisz zaufać i pozwolić sobie na bycie TERAZ w tej Nowej Energii? Czy ufasz, że już wykreowałeś odpowiedzi – i że odpowiedzi jest wiele, nie tylko jedna? Wykreowałeś całe pole potencjałów odpowiedzi. Odpowiedzi przyjdą do ciebie całkiem łatwo. Jesteśmy teraz w polu potencjałów tych wszystkich odpowiedzi.

Odpowiedzi Nowej Energii

Pozwól sobie zadać teraz pytanie o twoje potencjały Nowej Energii. Jakiekolwiek pytanie przychodzi ci do głowy. Zapytaj, a potem pozwól temu pytaniu udać się w potencjały, a potem słuchaj. Słuchaj nie koniecznie uszami a sercem. Słuchaj twoim istnieniem.

Zapytaj się teraz siebie o coś. O coś o czym ostatnio myślałeś, coś co sprawia ci kłopot. Dawaj! Weź głęboki oddech, zadaj pytanie.

(pauza)

Widzisz.... reakcja jest trochę inna od tego czego doświadczałeś poprzednio w Starej Energii. W Starej Energii pytanie samo w sobie było ograniczone więc i odpowiedź, która przyszła była ograniczona. Kiedy zadałeś sobie pytanie poprzednio było one wypełnione odrobiną braku zaufania. Było oparte na tym co stało się poprzednio, do pytania dodana była historia.

A gdy zadajesz pytanie teraz, w Nowej Energii, możliwe że poczułeś coś troszkę innego. Otwartość? Szczerość? Możliwe, że jeśli oczekiwałeś odpowiedzi, to jej nie otrzymałeś. Dziwisz się teraz czy właściwie zadałeś pytanie. Puść to. Esencja tego o co pytasz jest już w tym pytaniu i nie ma znaczenia jakich słów użyłeś. Niektórzy z was zaplątują się w tym, starając się być konkretnymi, dokładnymi. Czy myślisz, że jesteś tak głupi że nie wiesz o co na prawdę pytasz? (śmiech) Czasem tak się zakręcasz w tych kwestiach rozumowych.

Zadaj sobie następne pytanie. Weź głęboki oddech. Yoham. Zadaj tym razem ważniejsze pytanie. Takie naprawdę ważne.

(pauza)

Och tak – ono może dotyczyć ciebie. Nie bój się zadać pytania o siebie.

W starej Energii zapytałbyś być może Boga. Może zapytałbyś Saint Germaina – i on zapewne by nie odpowiedział (śmiech). Może zapytałbyś Tobiasza, i on dalby ci pełną miłości, mięciutką i kochaniutką odpowiedź (śmiech). Może zapytałbyś mnie, Kuthumiego – i ja bym cię wyśmiał. (śmiech). A teraz zapytaj SIEBIE, ciebie drogi Boże. Zapytaj siebie. I nie siebie starego, którego wczoraj zostawiłeś na Stacji Skoku Kwantowego. Zapytaj SIEBIE. Zadaj to pytanie.

O, tak słyszę je. Część z was pyta: Gdzie jest moja cholerna pasja? Kiedy kogoś spotkam? (chichocze) Odnośnie tego musisz uzbroić się w cierpliwość. (śmiech) Poczuj, że odpowiedź tu jest. Odpowiedź przychodzi z innego miejsca, miejsca Nowej Energii, i nie koniecznie przychodzi do ciebie ubrana w słowa.

Zadaj sobie trzecie pytanie, inne pytanie. Takie naprawdę wielkie pytanie dotyczące twojego życia - takie naprawdę ważne pytanie. Weź głęboki oddech. Yo-ham. Zapytaj.

(pauza)

Kilkoro z was poszukuje odpowiedzi, starając uchwycić się czegoś, przeczuwając, że coś się wydarzy. I zgadnijcie co? Nic się nie dzieje - a przynajmniej nic z punktu widzenia waszych oczekiwań w Starej Energii. Tu jest bardzo przejrzyście w tym miejscu potencjałów - w tej wielkiej zupie potencjałów, z której możecie sobie wybierać. Tu jest jasno, przejrzyście. A wy oczekujecie reakcji. Oczekujecie siły, ruchu, słów, muzyki, tańca, oczekujecie czegoś. Ale tu w miejscu potencjałów Nowej Energii jest cicho.

Och, to nie oznacza, że nie ma odpowiedzi. To oznacza, że rzeczy tu są bardzo jasne i przejrzyste, a ty nie jesteś przyzwyczajony do przejrzystości, jasności. Jesteś przyzwyczajony do rzeczy za mgłą, do rzeczy trudnych i ciężkich. Przyzwyczajony jesteś do otrzymywania informacji tym starym obwodem – twoim mózgiem, twoją przeszłością. Ale, tutaj w miejscu tych potencjałów – wszystko jest jasne.

Weź ten oddech i czuj tą jasność.

(pauza)

W tej „potencjałowni” jest także łatwo. Sporo czasu minęło, od kiedy rzeczy były proste. Przycisk! (Linda przyciska przycisk który wydaje dźwięk, "to było proste” śmiech)

Sporo czasu minęło od kiedy rzeczy przychodziły łatwo i prosto, więc wy czekając na odpowiedź oczekujecie, że to będzie trudne i skomplikowane. Ale to jest Nowa Energia. I tu jest jasno, przejrzyście i jednocześnie, to miejsce jest wypełnione odpowiedziami, wypełnione potencjałami, wypełnione dokładnie tym czego poszukujesz.

A naszym wyzwaniem Shaumbro jest to, czy potrafisz spostrzec i odebrać obraz z tego pola łatwych i jasnych potencjałów. Część z was jest przyzwyczajona do definiowania rzeczy poprzez ich siłę i opór jaki to na was wywiera. To fizyka wibracji Starej Energii.

W tym jasnym, w tej Nowej Energii, nie ma oporu więc nic nie przyciąga twojej uwagi. Pytasz więc: „Skąd mam wiedzieć, co tam jest? Tam jest tak jasno, tak przejrzyście, jak nie z tej ziemi, bez przyciągania ziemskiego, bez powietrza, bez niczego.” To jest moment na ponowne wzięcie głębokiego oddechu, przypominając sobie słowa Tobiasza: Yo-ham, JA JESTEM - pozwól twojej odpowiedzi przyjść do ciebie. Nie koniecznie poczujesz siłę, czy nacisk, czy słowa. To po prostu przyjdzie.

I ta odpowiedź przyjdzie w sposób inny niż odbierałeś ją poprzednio. Ponieważ w bąbelku potencjału tej przychodzącej odpowiedzi jest jej wiele warstw. Jeśli pamiętacie fajerwerki z zeszłej nocy, jeden wybuchał potem jego cześć wybuchała i część części wybuchała, a wszystko z jednego fajerwerku. Podobnie jest z potencjałami Nowej Energii, z odpowiedziami Nowej Energii – one mają wiele warstw i płaszczyzn.

Weź głęboki oddech. Zadaj sobie następne pytanie, ważne pytanie. Pytania, odpowiedzi których mogłeś się obawiać. Bałeś się odpowiedzi więc powstrzymywałeś się od zadania tego pytania. Weź głęboki oddech i zadaj sobie to pytanie w polu łatwych i jasnych potencjałów.

(pauza)

Jeśli czujesz, że zmagasz się z twoim umysłem, uprawiasz zapasy z głową – pozwól temu odejść. Nie musisz już tego robić, to było w Starym. Teraz jest to coś, co jakkolwiek nazwiesz: Boska Inteligencja, Jam Jest, Yo-ham – to jest odpowiedzią. Nie stąd (pokazuje na głowę), nie z mózgu.

Bądź cierpliwy po tym jak zadasz pytanie. Bądź cierpliwy.

(pauza)

Bądź w chwili obecnej.

(pauza)

Ta odpowiedź przychodzi dzięki fizyce Nowej Energii i przede wszystkim dzięki naturze tego, kim jesteś. Rozwiązanie nadchodzi. Ono już jest. Jest w tobie, w tym momencie, w tej rzeczywistości. I w przeciągu minut, dni, tygodni, twoja odpowiedź rozkwitnie w twoim życiu. Odpowiedź doskonała, odpowiedź Nowej Energii. Dana tobie przez ciebie, a nie przez kogoś innego. Jeśli będziesz kontynuował praktykowanie tego bez umysłowej walki, zdziwisz się jak proste i jasne to jest.

Jak to mówi Tobiasz – może się okazać, że to jest niesamowicie wydajne. Zdasz sobie sprawę jak wiele energii na to traciłeś w przeszłości, zmagając się z kłopotami, starając się znaleźć odpowiedź. Tu i teraz w Nowej Energii – odpowiedzi na pytania są już teraz.

Praca z Nową Energią

Tak jak już o tym mówiliśmy, Nowa Energia nie działa jak Stara. Jest wypełniona tym, co wy nazwalibyście niespodziankami. Ona nie jest liniowa. Ona nie posuwa się z góry na dół i z powrotem. To się przemieszcza we wszystkich kierunkach w tym samym czasie. Więc otwórz się. Otwórz się na rozwiązania, na odpowiedzi, których twój rozum nie oczekuje – których ty nie oczekujesz - one mogą cię zupełnie zaskoczyć.

Nowa Energia działa zupełnie inaczej niż stara. Nie liniowo, nie linearnie, nie skomplikowanie. Jesteście grupą pierwszych ludzi, z którymi pracowaliśmy, która nad tym pracuje. To od was zależy czy wybierzecie kontynuację pracy nad tym, odkrywania tego, i dzielenie się z innymi poprzez książki, emaile, czy zebrania jak to. Dzielenia się tym, jak ty osobiście odbierasz tą Nową Energię i jak ona działa w twoim życiu.

Ty wiesz, że tu nie chodzi o definiowanie tego, o przedstawienie wzorem jak działa Nowa Energia. Tu chodzi zwyczajnie o dzielenie się doświadczeniem, tak by inni mogli zobaczyć różnorodność Nowej Energii, jej zasięg, jej prawdziwy cud. Tak by inni mogli zobaczyć, jak ona zadziałała dla ciebie w danej sytuacji.

Jak mówiliśmy poprzednio, Stara Energia działa według szablonów, schematów - zdefiniowanych i limitowanych szablonów. Gdzie coś, co zaistniało dziś, generalnie zaistnieje jutro w podobnej wersji lub w podobnej wariacji tej wersji. A ten wzór wciąż w tym będzie. Może to być szablon numerów, wzór w jaki atomy ustawiają się obok siebie, szablon grawitacji, schemat magnetyczności. Więc rzeczy w Starej Energii były raczej przewidywalne.

W Nowej Energii te szablony, schematy mogą być obecne, ale one nie są dominujące. To już nie są te schematy, które kreują efekt i manifestację tego co wybieracie i tworzycie.

A to sprowadza się do tego, by odpuścić sobie oczekiwania, by obserwować jak rzeczy wkraczają w rzeczywistość i opuszczają ją. Opierając się na tym czego doświadczyliśmy przez ostatnie kilka dni, można powiedzieć, że to miasto Taos w którym teraz jesteśmy będzie się przemieszczało „w” i „z” rzeczywistości. Naprawdę! Jednego dnia jest – następnego nie ma. Możliwe, że to brzmi dziwnie – ale patrz jak działa Nowa Energia - zupełnie inaczej niż Stara.

Obserwuj jak ty wkraczasz i wychodzisz z tego, co postrzegasz jako rzeczywistość ludzką. Jesteś wciąż tu, jesteś obecny w Teraz ale patrz jak podnosisz się i opadasz, poruszasz się płynnie. Nie ruszasz się już jakbyś był zakleszczony w jakimś miejscu, jakby coś cię trzymało ale wchodzisz i wychodzisz w sfery realności.

Zabawa z Nową Energią

My wiemy, że Nowa Energia jest absolutnie niesamowita, absolutnie inna. Wy jesteście jej pionierami. Nie zatrzymujcie się. Nazywamy to Ekspresem Skoku Kwantowego, ponieważ tu chodzi o wyrażanie siebie (wyrażanie siebie oznacza express w języku Angielskim). Tu chodzi o zabawę z Nową Energią. Och, dziś, gdy staniecie pod gwiazdami, rozkoszując się muzyką – pobawcie się trochę Nową Energią. Nie martwcie się o to, co możecie wykreować albo czego wykreować nie możecie. Bawcie się z tym, patrzcie jak to bawi się z wami.

Jedną z tych rzeczy, których już dowiedzieliśmy się o Nowej Energii jest to, że jest ona bardzo wrażliwa na impulsy, że szybko reaguje. Niektórzy z was czuli, że Stara Energia była bardzo powolna, ślamazarna. Nowa Energia reaguje natychmiast, ale w bardzo niezwykły i inny sposób. Nowa Energia lubi się bawić, jest szczęśliwa – jakbyście to nazwali. Reaguje bardzo szybko, jest czuła. Więc bawcie się tym. Zobaczcie jak działa. I kiedy już tego doświadczycie, zrozumcie, że jutro albo w przyszłym tygodniu ona będzie się zachowywać inaczej. Jest zupełnie inna, bardzo dynamiczna przez cały czas. To może wydawać się skomplikowanym dla umysłów Starej Energii, ale jak już powiedzieliśmy – umysł dogania. Umysł także się rozszerza.

Umysł ma w sobie ciekawy program zwany: NIE! (śmiech) To całkiem łatwy i jasny program, ale on rzeczy nie ułatwia. Uwielbiamy czasem obserwować ludzi, gdy ich naturalną odpowiedzią na wszystko jest: NIE, nie mogę tego zrobić. (chichocze). W Nowej Energii odpuście sobie to: NIE. Tu w Nowej Energii nie ma NIE. Tu nie ma NIE. (śmiech). Ludzkie słowa są czasami tak limitowane.

Tu nawet nie chodzi o TAK, a bardziej chodzi o: Można. To jest możliwe. To może być. MOŻESZ BYĆ połączony z ludźmi z całego świata. MOŻESZ BYĆ bogaty. MOŻESZ BYĆ szczęśliwy. MOŻESZ MIEĆ pasję. MOŻESZ BYĆ Nową Energią. I widzicie, rozum ma swój zabawny sposób by mówić: Tak, ale…, nie, ale… Te wszystkie rzeczy, ograniczenia i limity – to jest Stara energia.

Bądź ekspansywny. Zwariuj tak jak ja zrobiłem. Czasem potrzeba załamania psychicznego, aby się wyluzować i otworzyć. (śmiech) Wyrażacie siebie bez ograniczeń.

Nowy Projekt Kuthumiego

Więc Shaumbro, chciałbym wam opowiedzieć o moim projekcie, o tym co chciałbym z wami zrobić. W zeszłym roku rozmawialiśmy o projektach, wydaliśmy kilka książek, dzięki pięknym przekazom, pięknie zaprojektowane dla całej ludzkości. I tak dobrze jest widzieć to coś, co „my” wspólnie wytworzyliśmy. A teraz chciałbym przejść do następnego etapu. Chciałbym nakręcić film. (śmiech i brawa).

„Produkcja Kuthumi przedstawia...” (śmiech). Zauważyłem, że inne grupy channelingowe mają swoje własne filmy. „What the bleep...” (tytuł filmu: „What the bleeep do we know about it?”) (śmiech) Ramtha nie musi być jedynym, który ma swój film. Co to jest to “bleep”? (przypis tłumacza: to dźwięk cenzury w telewizji tuszującej przekleństwo). Starałem się to zrozumieć. Co to właściwie oznacza? „bleep”, „bleep”? (śmiech) Aaaaaaa! (zrozumiał znaczenie) O cholipa!

Jest też jeszcze jeden film zwany: „Sekret” ale on został ujawniony – więc jak to może być dalej sekretem? (śmiech) Wielu z was o nim słyszało i oglądało, opowiadaliście o nim innym – więc to już na pewno nie jest żadnym sekretem.

A moim ulubionym jest „Zanikanie z Bogiem” ...och...to znaczy „Rozmowy z Bogiem” (śmiech Kuthumi i publiczności). Wydaje mi się, że po tym przekazie autorzy tamtych przekazów przejdą na emeryturę. (śmiech)

Och nie. Jak dobrze wiecie, to są wspaniałe, świadome projekty. One naprawdę bardzo pomogły zmienić świadomość na Ziemi. One prawdziwie otworzyły ludzi na nowe potencjały, będąc wciąż w Starej Energii. Więc chciałbym stworzyć film z Shaumbrą, dla tych którzy chcieliby pójść dalej. Film o tytule: „Czego brakuje?” (śmiech) „Czego brakuje?” lub „Czego brakowało?” lub „Brakowało”. Ten film będzie przeznaczony głównie dla ludzi, którzy podnieśli ręce, którzy wsiedli do pociągu świadomości, a którzy dalej są w Starej Energii, którzy poszukują odpowiedzi.

Po części żartuję, ale po części mówię poważnie. Najważniejszą rzeczą jest, tym brakującym składnikiem jesteś TY. TY. Osoba oglądająca nasz film. Smutno to mówić, ale tym brakującym elementem w życiu ludzi są oni sami. Nie Wy - Oni. Im Ich brakuje. Wy jesteście tu. A im brakuje. To czego brakuje to nie wy – to oni. (śmiech)

Wyobraź sobie przepiękną kuchnię, ze wszystkimi najlepszymi i najnowszymi gadżetami, a szafki i lodówka wypełnione są najlepszymi produktami. Czego brakuje? Ciebie! Ciebie kucharza. Ciebie brakuje. Osoby brakuje. Ludzie mają tendencję by być nieobecnymi w ich życiach. Częściowo dlatego, że ich życie boli. Częściowo dlatego, że są zagubieni. Częściowo dlatego, że podzielili się na tak wiele różnorodnych aspektów, że są w innych wymiarach z bardzo małą ilością ich esencji pozostającą tutaj na Ziemi. I każdy z was, Shaumbro, wie o czym mówię, ponieważ przechodziliście przez to doświadczenie bycia nieobecnym.

Kiedy przyciągnęliście do siebie energię Shaumbry i CC, najbardziej wymagającą i męczącą rzeczą było to, że ta energia spowodowała, że staliście się obecni i czasem to naprawdę bolało. Czasem to było trudne i zapewne pamiętacie to ciągłe przypominanie: „Bądź tu, zostań tu, skup się tu, żyj tu, tu w tej rzeczywistości.” Wielokrotnie chcieliście uciekać, czasem się ukrywaliście starając się oszukać, że to nie tak ale wtedy energia Shaumbry przywoływała cię z powrotem do Teraz, mówiąc: Potrzebujemy cię, TY POTRZEBUJSZ SIEBIE.

Częścią procesu w tym pociągu Starej Energii, zbliżającym się do swych ostatnich godzin było, byś ty był obecny na tych siedzeniach. Ty siedziałeś na tym siedzeniu, gdy wczoraj przyjechaliśmy na stację Skoku Kwantowego. Gdy pociąg przybył, na jego pokładzie nie było nikogo, to nie byłoby nic warte. Gdybyście nie pokazali się w tym mieście Taos w Nowym Meksyku, to nie byłoby takie same. To czego brakuje w życiach większości ludzi, to ich samych. To, czego brakuje to oni.

Możecie sobie wyobrazić piękny, wygodny dom, duże słoneczne pokoje, cudowne drewniane podłogi i pluszowe dywany, piękne arcydzieła wiszące na ścianach, boskie zapachy kadzidełek i krowie łajno porozrzucane po całym domu. (śmiech i Kathumi chichocze) Sprawdzam czy śpicie. (więcej śmiechu) Czego brakuje w tym domu? Czego brakuje u większości ludzi? Czego brakuje? Ich. Ich JA.

Piękny las wypełniony fruwającymi ptakami, bawiącymi się zwierzętami, delikatną bryzą, zachodzącym słońcem. Czego brakuje w tym obrazie? Człowieka. Ciebie. JA. Zeszłej nocy, gdy Amir i Gerhard grali tą piękną muzykę, budując wibracje i energie, oznajmiając przybycie pociągu Starej Energii na jego końcową stację – co by się stało, gdyby was tam nie było? Ty to umożliwiłeś. Ty uczyniłeś to wydarzenie takim, jakim było, Ty stworzyłeś fajerwerki przez to, że byłeś, przez to, że byłeś obecny.

Co dzieje się w pięknym akcie uprawiania miłości przez dwoje ludzi, gdy ich w tym nie ma? Nie ma wtedy pięknego aktu miłości a jest fizyczny akcja. Wtedy to fizyczna reakcja. To TY, który stanowisz różnicę w tej rzeczywistości.

WY, Shamubro – tu i teraz – wy dokładnie wiecie o czym teraz mówię. Wy doświadczaliście tego gdy wasze życie wołało was z powrotem. Tak, byliście nieobecni przez długi czas. Nie było was, bo bawiliście się poprzednimi wcieleniami, życiami. Nie było was, bo martwiliście się jakąś tam przyszłością, która i tak nie miała się wydarzyć. Nie było was, bo byliście znieczuleni. Byliście na jakichś innych poziomach, ukrywając się w jakichś między-wymiarowych sferach - tak byś nie mógł się odnaleźć.

Kiedy wróciłeś, kiedy stałeś się obecny w życiu, w tej rzeczywistości, wtedy sprawy się poruszyły. I teraz jesteś tu. Niektórzy z was wciąż mają pretensje o to. Inni przechodzą przez pozostałości pozwalania na odchodzenie ranom. Ale wszyscy z was wiedzą, jak ważnym jest bycie teraz. To czego brakuje to człowieka w jego życiu.

Jak możesz rozpoznać swoją pasję, jeśli nie jesteś obecny? Jak ludzie mogą wiedzieć czym jest radość z miłości, skoro nie są obecni w swoich życiach? Jak ludzie mają doświadczyć radości życia – i naprawdę ta radość życia istnieje – jeśli są gdzieś indziej wypierając, udając.

Tak poważnie Shaumbro, chciałbym zrobić z wami film: „Czego brakuje?”. Film, w którym odkrylibyśmy energię, fizykę, i duchową dynamikę bycia obecnym w swoim życiu. To byłby ogromny potencjał dla innych ludzi. Ludzi, którzy są nieobecni, których nie ma, są na chorobowym od własnego życia. To byłby ogromny potencjał wpływający na ludzi na całym świecie, pomagający przywołać ich na powrót do ich żyć. Ogromny potencjał dla Shaumbry, dla CC, dla wszystkich was, którzy wybraliby pracę nad tym projektem. Widzę teraz wzrastającą pasję. Widzę tą rosnącą wśród was zabawę z Nową Energią. Niektórzy już piszą scenariusz. Niektórzy widzą siebie z kamerą, nagrywając.

Tak dokładnie! To jest mój prezent dla Shaumbry na teraz. Moje odkrycie potencjałów Nowej Energii. I z tym weźmy oddech.

(pauza)

A teraz zadajmy pytanie jako grupa, by zobaczyć jak działa energia grupy w Nowej Energii. Co z tym filmem? Zapytajmy o to razem: Co z tym filmem? (Shaumbra pyta) Jakim filmem? (naśmiewa się Kuthumi – śmiech publiczności) „Czego brakuje?”

A teraz pozwólcie Nowym potencjałom zabrać się do roboty. Pozwólcie im rozprzestrzeniać się, uzewnętrzniać, uwewnętrzniać we wszystkich kierunkach jednocześnie. I obserwuj co się dzieje w tym najbliższym odcinku czasu.

Używaj tego także w twoim życiu. Zadaj pytanie, pozwól potencjałom przybyć i baw się z nimi. I zawsze pamiętaj: bądź w twoim życiu, bądź sobą, bądź całkowicie obecny a szczególnie w tej Nowej Energii.

Namaste.
Namaste (odpowiada publiczność)


© Copyright 2010 Geoffrey Hoppe, Golden, CO 80403

Tłumaczenie: Marian Zieliński ( [email protected] )