I tak to jest, panie i panowie, Shaumbro, młodzi i starsi, dotarliśmy do ostatecznego fragmentu naszej podróży, która przeniosła nas z Zakonu Arc do miejsca zwanego Stacją Skoku Kwantowego. Już niedługo dojedziemy, więc proszę dokonajcie ostatecznych przygotowań.

Weź głęboki oddech. Rozkoszuj się każdym momentem i każdym wspomnieniem z każdego wcielenia, każdą osobą, każdym doświadczeniem, każdym dniem i nocą, snem i marzeniem, które kiedykolwiek miałeś.

Weź głęboki oddech. I pozwólcie sobie na zrozumienie piękna, które wykreowaliście dla siebie, dla ludzkości i dla Kryształowych Dzieci, które przyjdą po was; Aniołów ze wszystkich sfer, które pojawią się po nich; dla energii Wszystkiego Co Było, które idzie za tobą i dzięki tobie staje się energią Tego Co Jest, ze wszystkimi Tego potencjałami.

Zapnijcie pasy bo wjeżdżamy na Stację Skoku Kwantowego. Przepraszamy za turbulencje i niedogodności, które mogły wystąpić podczas jazdy (śmiech i chichot Tobiasza), za wszystkie przeszkody, brakujące kawałki torów, za wszystkie inne przeszkody, na które napotkaliśmy. Bo widzicie ta droga była w trakcie konstruowania. Nikt nigdy wcześniej tą drogą nie podążał. To wy, Shaumbro, wygładziliście tą ścieżkę dla wszystkich tych, którzy przyjdą po was.

Zapnijcie pasy, ponieważ przechodzimy do Nowej Energii, w miarę tego jak pozwalacie Skokowi Kwantowemu stać się rzeczywistością w waszym życiu, przejmujecie role nauczycieli, liderów i przewodników dla innych. Będziecie standardem Nowej Energii, standardem ludzkości. Może to czasem trudno zaakceptować, ale czasem patrzycie na to co zrobiliście źle, zamiast na to, co zrobiliście dobrze. Patrząc na siebie pytacie się jak to możliwe że macie być przykładem dla innych, kiedy tak wiele rzeczy wam się nie udało. Ale jeszcze raz: uczyliście się dla wszystkich. To wy budowaliście tą drogę, przecieraliście szlaki. To wy testowaliście te szlaki, sprawdzając ile stresu są w stanie udźwignąć – i udźwignęliście go wiele, udało wam się to doskonale. Bardzo, bardzo dobrze udało. (śmiech)

Dzwonki

Dotarliśmy do końcowych momentów waszej Starej Energii, pozwólcie, że wyszczególnimy ten moment. Uhonorujemy każdego z was z osobna symbolicznym wybiciem dzwonka. Symbolicznym dzwonieniem 22 razy zapoczątkowanym w zeszłym roku przez Saint Germaina.

Więc teraz wołamy Mistrza Dzwonienia (śmiech – Tobiasz mówi to o Davidzie McMaster, mistrz po angielsku znaczy master) i prosimy o 22 uderzenia dzwonu. A gdy poczujecie wibrowanie każdego uderzenia – zodiakalne Panny – nie musicie liczyć – zrobimy to za was (śmiech) – zrozumcie znaczenie numerów dwójek i dualności. Czwórki – przejścia w Nową Energię. Z każdym dźwiękiem dzwonka pozwólcie przyłączyć się do was każdemu aspektowi każdej części was, którą wybieracie zabrać ze sobą w Skok Kwantowy.

Z każdym dźwiękiem dzwonka pozwólcie sobie uwolnić to, co nie jest wasze. Waszym nie jest wszystko, co wybieracie żeby waszym nie było. Możecie dokonać takiego wyboru. Nie musicie zabierać niczego, czego nie chcecie zabrać do Nowej Energii. Ale ja Tobiasz – wasz przewodnik na tym ostatnim etapie ostrzegam was przed jednym – jeśli zdecydujecie się tego nie brać, to to z wami nie pójdzie. To nie będzie z wami. To się wyniesie z waszego życia. To się oddali. Szanuj to, kochaj to i uwolnij to.

Więc Mistrzu, proszę uderz w dzwon, jako zaznaczenie naszego ostatecznego przybycia.

(długa pauza na 22 dzwonki)

Mamy nadzieję, że podobał się nasz rozrywkowy program (śmiech) w tym ostatecznym kroku w naszej podróży. Tancerze Azteków z rytmem, z rodem przodków, z pamięcią pierwszej nacji ludzi na Ziemi. Bębniarze Taiko, z uderzeniami, z ruchem, z rytmem. I nawet ta mała niespodzianka zaplanowana przez Kuthumi, Saint Germain i mnie, mamy nadzieję, że wam się podobała, i mamy nadzieję, że pamiętacie sztuczne ognie. Widzicie... to ważne przypomnienie, bo w waszej drodze do przodu będziecie oglądać fajerwerki z za niskiego murka Shaumbro. (śmiech i brawa, Tobiasz chichocze)

Notatka: Kilka godzin przez przekazem miały miejsce występu Bębniarzy Taiko i Tnacerzy Azteków a na koniec były sztuczne ognie. Z powodu pogody publiczność podziwiała fajerwerki z parkingu hotelowego a nie z parku gdzie to było zaplanowane. Parking hotelowy otoczony był przez niski murek.

Tak, fajerwerki będą miały miejsce codziennie w świecie Starej Energii. One będą wszędzie dookoła. Czasem będą piękne tak jak to miało miejsce dzisiejszej nocy. Czasem to będzie celebracja. Innym razem to będzie dramat, karmienie wirusa energii seksualnej, które zostały wybrane, by starać się wciągnąć z powrotem, nawet jeśli to nie jest możliwe. Poczujesz te macki wyciągające się w twoją stronę. Od czasu do czasu starające się wepchnąć cię z powrotem do rozgrywających się dramatów, w dualność, do żywienia.

W takim momencie zatrzymajcie się. Pamiętajcie o głębokim oddechu, Yo-ham. Ty jesteś Bogiem. Jesteś Wszystkim Co Jest. Jesteś początkiem, końcem i wszystkim pomiędzy. Weź głęboki wdech, gdy widzisz te fajerwerki wybuchające wszędzie dookoła ciebie, wśród rodziny, współpracowników, małżonków, partnerów a czasem nawet wśród twoich zwierząt. Weź głęboki oddech i przypomnij sobie to piękne, symboliczne doświadczenie, które przeżyliśmy tu dzisiaj. Możesz stać za niskim murkiem, podziwiać to doświadczenie i nigdy się nie poparzyć.

Rozpoczęcie celebracji

Więc z tym teraz, w naszym finałowym, ostatecznym przygotowaniu, poprosimy o trochę muzyki. Jako rozrywkę dla was. Ta muzyka może trwać tak długo jak chcecie, do późna w nocy, jeśli tak wybierzecie.

Teraz dookoła świata ludzie śpią, (łagodna muzyka płynie w tle) nie wiedząc, że jest ta rzecz zwana Skokiem Kwantowym świadomości, w którym prędkość i przyśpieszenie odkrywania świadomości doprowadziły do punktu, że ta świadomość nie może już dłużej pozostać na starych torach. Ona się zmienia. Ona eksploduje. Ona idzie nie liniowo.

Podczas gdy część ludzi na całym świecie śpi teraz, zupełnie nie świadomych tego co się dzieje, potencjały są wciąż dla nich dostępne, jeśli tak wybiorą. Inni ludzie w innych częściach świata doświadczają nowego dnia. Skok Kwantowy energii nie całkiem jeszcze ich dosięgnął, ale to się stanie bardzo, bardzo szybko. Coś może się zdarzyć w ich życiu, coś co ich zatrzyma powodując, że przystaną i zastanowią się, co to było to coś, co właśnie poczuli. To Nowa Energia. Skok Kwantowy.

W ich obecnej świadomości oni mogą nie zauważyć, że mają cały zestaw niedefiniowalnych, niewytłumaczalnych potencjałów, które są dla nich dostępne. Świat się teraz kręci - tak, jak to zawsze robi, ale jest nowy składnik, który właśnie zostaje dodany – Nowa Energia.

Totalnie nowa świadomość

Do świata może nie docierać, że to się zadziało 18 września 2007, emanując z Taos w Nowym Meksyku. Może nie rozumieć, że nasiona zostały jednocześnie zasiane i wykiełkowały tu i teraz. Za 10 lat, może 50, może za 100 lat oni spojrzą w przeszłość i powiedzą: Coś się stało. Fizyczność się zmieniła. Duchowość się zmieniła i poszerzyła.

Może napiszą o tym wiele, wiele lat od dnia dzisiejszego. „Coś się stało w okolicach 18 września 2007 roku.” Ale Shaumbro, my wiemy. My wiemy dokładnie co to jest. Skok Kwantowy. Nowa świadomość i nowe potencjały.

Pociąg Starej Energii przybywa do stacji. Proszę byście wzięli kolejny głęboki wdech.

Wasz dzisiejszy sen będzie inny, inny od tego co wcześniej doświadczaliście. Niektórzy z was odpłyną w snach bardzo, bardzo daleko. Niektórzy poczują, że nie mogą spać, że nie mogą zaznać tego, co uważają za dobry sen. Zatrzymajcie się w tej chwili. Zanim zaczniecie się stresować, że nie udaje wam się zasnąć. Pamiętajcie, właśnie teraz coś się dzieje. Coś, co pomogliście odkryć, pielęgnować. Coś, co pomogliście wnieść na miejsce zwane Ziemią.

Weźcie głęboki oddech.

Pozwólcie sobie odczuć pełnię, muzykę, która rozbrzmiewa właśnie teraz. Nie waszą zwykłą muzykę. Nie taneczną muzykę. Nie POP, nie Jazz. Muzykę Nowej Energii.

Poprzez mnie, Tobiasza, poprzez Amira i Gerharda (muzycy), poprzez Lindę, Normę i Garreta, poprzez każdego z was, którzy jesteście obecni tu i teraz, weźmiemy udział w przyniesieniu tej przekazywanej (channelowanej) energii Skoku Kwantowego poprzez muzykę, poprzez pozwolenie każdego z was, muzyka ta zacznie promieniować na całą Ziemię.

Więc weźcie głęboki oddech.

Powiedzcie „Do Widzenia” Starej Energii.

Pozwólcie muzyce teraz płynąć.

Siedźcie w waszych siedzeniach tak długo, jak zdecydujecie się siedzieć. Cauldre i Linda opuszczą scenę za chwilę, ale muzyka, przekaz, energia będzie się intensyfikować tak długo jak pozwolicie jej trwać.

To jest nasz ostatni werbalny przekaz w Starej Energii.

Kochamy was prawdziwie. Pociąg zajeżdża na stację.

I tak jest!


© Copyright 2010 Geoffrey Hoppe, Golden, CO 80403

Tłumaczenie: Marian Zieliński ( [email protected] )