Materiały Tobiasza

Seria Skoku Kwantowego

SHOUD 9: „Świadomość Uwiedzenia”przekaz Tobiasza przez Geoffreya Hoppe

Pytania i Odpowiedzi
3 maja 2008, Denver, Colorado

I tak to jest.

Shaumbra, zabieramy się od razu do naszych pytań i odpowiedzi. Chcę zaznaczyć, że ten ostatni Shoud, który oczywiście my wszyscy razem tworzymy, dosłownie doprowadził dr Freuda do łez. Zdumiewające wglądy w to, że w pełni się rozwijamy, wasze poświęcenie dla tej pracy, waszej... on zaczął się rozpadać na kawałki, kiedy ujrzał, jak przyjmujecie to w waszych ciałach, jak przyjmujecie to w waszych umysłach, tę energię, która naprawdę nie jest wasza - energia uwodzenia, która właśnie teraz jest na Ziemi; ale to mogą też być inne rzeczy, świadomość twojej rodziny, świadomość twojej społeczności, twoich wrogów – przyglądanie się temu, jak to przyjmujecie, doprowadziło go do łez.

Wy byliście duchowymi pracownikami, nosicie to na swoich barkach, ale teraz to oznacza czas – coś, co nazywamy punktem oddzielenia – w którym będziecie pozwalać sobie czuć siebie, zwłaszcza na wysokich intuicyjnych poziomach, ale już nie będziecie musieli przyjmować tego do waszych ciał, przyjmować do waszych umysłów i to już nie będzie dla was wyczerpujące.

Będziemy kontynuowali badanie świadomości i będziemy kontynuowali czucie tego, ponieważ właśnie dlatego ty jesteś tutaj właśnie teraz. Ale to nie jest twoje i nie musi mieć takiego wpływu na inne części siebie.
Największym darem jest czuć i doświadczać siebie. Uwolnienie tego jest największym darem dla siebie.

Teraz, proszę, pytania o uwodzeniu.

LINDA: Mam jeden temat uboczny.

TOBIASZ: Oczywiście.

PYTANIE OD SHAUMBRA 1 (Linda przy mikrofonie): Teraz mówisz o krótkim czasie i że masz mało czasu, by dostarczyć bezpośrednio specjalne wiadomości, które posiadasz; jak spodziewasz się tego dokonać? Jak spodziewasz się uczestniczyć w tym z nami przed tym terminem?

TOBIASZ: Dobrze, prosisz mnie o podanie pożegnalnego adresu i mam jeszcze trochę czasu! Moje oddanie Shaumbra, do każdego jeden z was … I znam ciebie osobiście, czy to była Atlantyda, czy to były piramidy, czas Yeshuy, albo kilka lat temu. Pracowaliśmy razem poprzednio. Moje oddanie tobie miało być twoim lustrem z tej strony zasłony, głosem świadomości i głosem realizacji. Kiedy byłeś tam na dole albo, jak mówimy, "w tym zimnym dole”, my spoczywaliśmy tutaj w naszych wzniosłych, wygodnych, ciepłych domkach pijąc lepsze wino niż masz ty, (śmiech) paląc największe cygara. Mieliśmy łatwą pracę. Tak moja praca, moje oddanie tobie miało iść obok ciebie. To jest tak proste. Dziękuję za pytanie.

PYTANIE OD SHAUMBRA 2 (kobieta przy mikrofonie): Jestem Barbara i byłam tu w ubiegłym miesiącu.

TOBIASZ: Cześć, Barbara. Jestem Tobiasz. Jestem tutaj od stu miesięcy. (śmiech)

SHAUMBRA 2: Tak czy inaczej,. Prosiłeś, bym wróciła w tym miesiącu, więc jestem tu.

TOBIASZ: Rzeczywiście. W rzeczy samej, jak minął miesiąc?

SHAUMBRA 2: Był pełen wydarzeń. Otrzymałam wiele pomocy z różnych obszarów, zarówno fizyczny, jak i nie-fizycznych.
TOBIASZ: I, Barbaro, co chcesz powiedzieć w tym momencie Shaumbra?

SHAUMBRA 2: Jest wiele pomocy wokół i nie musimy tego robić sami.

TOBIASZ: Cudownie. Cudowne, piękne stwierdzenie. I jak teraz odczuwasz życie na krawędzi, z tą raczej uwodzicielską energią, która zachęciła ciebie do przetestowania ograniczeń?

SHAUMBRA 2: Dobrze, to było wczoraj.

TOBIASZ: Dobrze. I jeśli jest różnica między tą energią, by żyć na krawędzi widząc jak maleje szansa, byś do niej wpadła, jaka jest różnica między tym i świadomością, że jest dzisiaj?

SHAUMBRA 2: Dobrze, wystarczyło trochę pomocy i zauważyłam, że nie łączę wystarczająco mojej duszy i ciała. Tak teraz świadomie to robię, każdego dnia. Więc nie unoszę się z powodu rzeczy, które zdarzyły się w tym życiu albo jakimś życiu, tak sądzę.

TOBIASZ: Rzeczywiście.

SHAUMBRA 2: Więc jestem w pełni w moim ciele jak to tylko możliwe i w pełni przyjmuję, że Jestem kim Jestem.

TOBIASZ: I nie wkładam słów w twoje usta, ale to byłoby piękne, byś powiedziała, czy wybierasz życie?

SHAUMBRA 2: Tak, hmm...

TOBIASZ: Hmm! (chichocząc) I czasami te rzeczy znajdują chwilę, by rozwinąć się, ale kiedy naprawdę wybierasz życie i rozumiesz, że tak wiele zagadnień naprawdę nie jest twoich - mówiliśmy dzisiaj o uwodzeniu - to pochodzi skądinąd. Ale kiedy wybierasz życie, rozumiesz, że nie musisz testować życia. Nie musisz testować ograniczeń, żeby czuć się żywym, ponieważ to płynie prawidłowo. To nie jest nudne, jest neutralne, spełnia w pewnym sensie tak, że nawet nie musisz doświadczyć życia na tej krawędzi.

SHAUMBRA 2: Nie mieszkałam w tym miejscu, spoglądałam w nie.
TOBIASZ: Całkowicie i jako część tego, to było stale odczuwalne, musiałaś pamiętać, że byłaś żywa przez testowanie ograniczeń i krawędzi i zastanawianie, czy nadal jesteś tutaj przez wkładanie twojego palca do – jakby to powiedzieć - ciemności albo skrajności. To przypomniało tobie, że jesteś żywa, ale kiedy mówisz, że jesteś teraz w pełni obecna, jesteś tutaj, nie musisz przypomnieć sobie o tym.

SHAUMBRA 2: Nie. Nie. Nie, teraz to jest życie warte przygody i cieszę się każdym momentem.

TOBIASZ: Tak. I to nie mówi, że nie będzie czynników, które próbują ciebie cofnąć ciebie. To się rozwija się w czasie podobnym do rozmowy telefonicznej - ale właściwie przez doświadczenie - i to naprawdę pozwala się, by być w ciele. Ale będą takie chwile, kiedy będziesz czuł się wycofany, kiedy ekstremalne sytuacje przychodzą z zewnątrz. Ale zapamiętaj, o czym my wszyscy dyskutowaliśmy dzisiaj. To jest uwodzenie. To nie jest twoje.

SHAUMBRA 2: Będę musiała być czujna.

TOBIASZ: Albo oddychaj!

SHAUMBRA 2: Tak, to mogłoby pomóc. Dziękuję.

TOBIASZ: Dziękujemy bardzo za udział z Shaumbra. (brawa zebranych)

LINDA: Powiedziałam jej, że to było naprawdę miłe, że ona wróciła.

TOBIASZ: W rzeczy samej.

PYTANIE OD SHAUMBRA 3 (pytanie z internetu czytane przez Lindę): W Shoud w ubiegłym miesiącu Tobiasz wspomniał o piciu czystej wody, by pomóc w oczyszczającym procesie. Powiedział też, że to jest woda, która nie została rektyfikowana, i jest to wiosenna woda albo deszczówka. Powiedział także, że nie powinna być sztucznie wytworzona. Czy nadaje się wiosenna woda butelkowana? I co z tą zasadową wodą, która jest przetwarzana przez japońską maszynę za 5 000 $, która podobno leczy wszystko? Jakie jest nasze najlepsze, najdroższe źródło czystej wody?

TOBIASZ: (śmiech i chichot Tobiasza) Saint - Germain oferował swoje komentarze, których nie powtórzę tutaj przed grupą. (więcej śmiechu) Shaumbra, próbujemy tu wyjaśnić, że to jest "naturalne.” Teraz nie wchodź we wszystko tym, że coś jest naturalne jak naturalne albo jaki proces sprawia, że to jest naturalniejsze. Próbujemy powiedzieć, że w wodzie, która pochodzi z Ziemi - i z głębszych poziomów Ziemi, oczywiście, ponieważ jest bardziej filtrowana - albo, jako powiedzieliśmy, woda deszczowa. Ale nie daj się porwać temu, jak wiele substancji cząsteczkowych jakiegoś typu substancji chemicznej i inne rzeczy jest w tej wodzie.

Nasz punkt widzenia był prosty. Czysta woda, jeśli to możliwe. Jakaś woda, dobra, ale czysta, jeśli to możliwe. Powiemy tobie właśnie teraz, że nie ma maszyny na powierzchni tej planety albo na obcej planecie (śmiech) albo gdziekolwiek, która ma zdolność, by oczyścić wodę i uzdrowić wszystko – poza twoim własnym fizycznym ciałem. To jest $5,000 maszyna. To jest twoje własne ciało.

Teraz, nie sugerujemy tutaj, że pijesz wodę i wtedy odchodzimy i sprzedajemy ją, gdy jest rozładowana przez twoje ciało (śmiechu), jak przez przechodzenie przez poświęcony oczyszczający system przetwarzania, chociaż są wystarczająco łatwowierni wystarczająco, by kupić to! (śmiech) Więc... Właśnie dosłownie to mówił Saint Germain. On powiedział „siki w butelce” i wtedy sprzeda to, jeśli chcesz! (śmiech) Ale ja nie chciałem tego powiedzieć. (dużo śmiechu, ktoś w widowni mówi "Eeew!”)

LINDA: Miło. Miło. Naprawdę miło. To rodzinny show!

TOBIASZ: (ze śmiechem) Moje rodzinne siki, nic nie wiem o waszych. (więcej śmiechu)

LINDA: (ze śmiechem) Rzeczywiście miłe.

TOBIASZ: To nie jest nic takiego, żeby się zawstydzić! Ale Saint Germain żartem mówił, że prawdopodobnie jest ktoś wystarczająco łatwowierny, by to kupić.

Któreś z tych sztucznie wywołanych rzeczy, o których słyszymy, są tylko rozrywkami. I dla jakichś ludzi oni są cudowne, ale próbujemy z Shaumbra odejść od rozrywek. Ty jesteś świątynią. Ty jesteś i kiedy przychodzisz zrozumieć to, wiesz, co się dzieje? Twoje ciało z jego naturalnymi zdolnościami zaczyna odpowiadać w tamten sposób. Twój umysł jest cudownym narzędziem, ale nie jest używany właściwie. Kiedy mówisz "Ja Jestem kim Ja Jestem i nie potrzebuję kupować maszyny za $ 5,000 czy czegoś takiego”, twoje ciało naturalnie odpowiada i mówi, "Tak, ja Jestem.” Twoje ciało jest aspektem ciebie. To jest część ciebie i chce tobie służyć. Każda energia chce tobie służyć, ale kiedy stajesz się tak oderwany, to nie może się stać.

LINDA: Miło, dziękuję.

TOBIASZ: Dziękuję. (chichocząc) Już widzę paru artystów spośród Shaumbry szkicujących etykiety dla swojej specjalnej… ahem… wody. (więcej śmiechu)

LINDA: Siusiaj na Ziemi? (śmiech)

TOBIASZ: Tak.

PYTANIE OD SHAUMBRA 4 (kobieta przy mikrofonie): Drogi Tobiaszu, siedem lat temu zadałam tobie pytanie, gdy Linda czytała pytania, i twoją odpowiedzią było, że znam odpowiedź. Usiadłem wtedy na widowni. Nadal nie znam odpowiedzi. Myślałem, że być może teraz mógłbyś odpowiedzieć na to. (dużo śmiechu widowni i Tobiasza) Dobrze, to jest ważne! Teraz, w czym rzecz. Moja dziewczyna i ja widzieliśmy przed sobą człowieka – to długa opowieść - ale on zniknął! On się zdematerializował. To było dziwne. (Ktoś w widowni pyta "Czy to był Saint Germain?” Shaumbra 4 odpowiada, "Możliwe.”) On zadziwiające oczy, to było zdumiewające. Mam to pytanie, co to było? I po drugie, twoja odpowiedź do mnie była taka, że to był hologram, bardzo dobry hologram. I więc moje pytaniem jest, kto wysyła te hologramy? Wiesz, o czym mówię?

TOBIASZ: teraz, powiedziałem, że kto zna odpowiedź?

SHAUMBRA 4: Powiedziałeś, że ja.

TOBIASZ: Kto wysyłałby hologramy?

SHAUMBRA 4: Och, dobrze, ja nie mam zdolności.

TOBIASZ: (śmiejąc się) Siedem lat nie określa twoich zdolności! (więcej śmiechu).

SHAUMBRA 4: Okay, mam pytanie. Dlaczego wysyłałbym sobie ten hologram?

TOBIASZ: Dobrze, jest wiele, wiele powodów. To się dzieje nieustannie, ale tylko jeden ty to zrozumiałeś to. Nieustannie wysyłasz sobie przewodnictwo i coś, co nazwałbyś pomocą z innych sfer, więc to ukazując się tylko się manifestowało w fizycznej formie, ponieważ właśnie to twoje zmysły najlepiej mogą to spostrzec. Więc wysyłasz sobie ten hologram. To było jedno z zapewnień mówiących, "Wszystko jest piękne. Ty jesteś w dobrym stanie.” To wynika z miłości własnej. To też, jeśli pamiętasz twój hologram tworzenia, to była bardzo głęboka mądrość próbująca przypomnieć tobie o tej części siebie, która nie jest tak … obskurna (Shaumbra 4 śmieje się) … albo niezrównoważona albo coś w tym rodzaju, ale to część ciebie tak pełna mądrości. Pozwól nam powiedzieć sobie, że to było - wiemy, że mamy rację - ale to był aspekt ciebie dosłownie utworzony przez ciebie w innych sferach i tutaj pozwoliłeś sobie uchylić drzwi, by pozwolić sobie to zobaczyć i wtedy - poof - to odchodzi. Jesteś niewiarygodnie twórczy i niewiarygodnie mądry.

SHAUMBRA 4: Hmm.

TOBIASZ: Hmm.

SHAUMBRA 4: Dziękuję. (ktoś ze zgromadzonych mówi, “i niezbyt obskurne.”)

PYTANIE OD SHAUMBRA 5 (czytane z internetu przez Lindę): Usłyszeliśmy, że Gaja odeszła i zmieniła się w Goddess Vespa, boginię światła. Jaki jest twój komentarz do tego? Dziękuję.

TOBIASZ: chcesz usłyszeć o aniołach zaśmiewających się z tego do rozpuku?! (śmiech)

LINDA: Dobrze się dzisiaj czujesz?

TOBIASZ: Dobrze, mamy tu dziś Kuthumiego i Saint Germaina i Kwan Yin, i oni turlają się po podłodze. Przejdziemy do następnego pytania, jeśli nie będziesz mógł zrozumieć odpowiedzi. Jeśli nie będziesz mógł usłyszeć ich śmiechu, odpowiem na to.

Gaja powoli odchodzi w bardzo zrównoważony sposób. To nie zdarzy się w jedną noc. Ci, którzy będą przejmować odpowiedzialność za Ziemię, są ludźmi, którzy żyją na Ziemi. Ich duch wejdzie do ziemi, do powietrza, do świadomości. Żaden Vespa, nic innego niż ludzka świadomość. Jeśli ludzie nie biorą odpowiedzialności za planetę w wymiarze, w którym mieszkają i pracują, wtedy to po prostu odejdzie. Dziękuję .

PYTANIE OD SHAUMBRA 6 (kobieta przy mikrofonie): Cześć, Tobiasz. Przez ostatnich kilku miesięcy miałam wiele problemów z podejmowaniem decyzji. Robię to – dokonuję wyborów dotyczących wyprowadzić się z domu, czy pozostać w domu w którym mieszkam, czy mam kupić inny dom - i nazajutrz, w następnym tygodniu, to wygląda jak, "A jednak nie, to nie był właściwy wybór.” I rozmyślam się. Dokonuję innego określonego wyboru i tak się dzieje wciąż i wciąż i wciąż. I chcę zapytać innych, czy przechodzą przez to samo. Dlaczego nie mogę podjąć decyzji i w czym problem?

TOBIASZ: Rzeczywiście. Doskonałe pytanie i dla dr Freuda, kiedy pojawi się tutaj. On tutaj studiuje nowy typ psychologii i nie będzie zrzucał winy za to na twoją matkę. (śmiech widowni i Tobiasza)

Interesujące zjawiska. Wszyscy Shaumbra znajdują się w energii zmiany. Twoja istota wie, że jest stały stan upływu. Twoje ludzkie ja naprawdę jeszcze nie rozumie. To jest niekomfortowe w połączeniu z mającą miejsce olbrzymią zmianą. Pozwalasz sobie praktykować świadomy wybór na umysłowym ludzkim poziomie i to jest cudowne, ponieważ co najmniej to pokazuje tobie elastyczność, którą masz, pokazując ciebie, który naprawdę możesz dokonać wyboru. Ale to również ukazuje ciebie, który nie musisz dać się zamknąć. Mniej życia na linearnej ścieżki więcej.

Dokonałaś bardzo interesującego wyboru, na przykład, w sprawie emerytury, ale patrzysz na emeryturę jako coś co zdarza się w pewnym momencie w samą porę i w bardzo linearnym, kalendarzowym czasie. Rozmyślasz się i to nie jest właściwie twój umysł, ale zmieniasz swoją perspektywę później, ponieważ część ciebie uświadamia sobie, że w pewnym sensie, to było tak wczoraj, bardzo stare. I teraz z wszystkimi szybkimi zmianami rozumiesz, że być może jest coś, co jeszcze chcesz zrobić. Dajesz sobie mądrość wolności wyboru i zmiany, która jest bardzo, bardzo ważna. Zdejmujesz wszystkie stare ograniczenia.

Ale to teraz jest też na innym poziomie przymuszającym … zmuszając, ale zachęcając ciebie do dokonania wyboru, który nazwałabyś raczej wyborem serca albo ducha niż umysłu i człowieka. Jest tendencja, by skupić się po pierwsze na wyborach, które są bardzo namacalne i bardzo odnoszą się do komfortu człowieka - wybory dotyczące obfitości albo zdrowia i bardzo, bardzo trójwymiarowych spraw. Ale wtedy, ponieważ bawisz się wyborami, podnosisz poziom i wtedy zaczynasz dokonywać wyborów świadomości i ducha. W tym momencie rozumiesz, że już naprawdę nie musisz robić wyborów pochodzących z ludzkiej natury – jak pożywienie, odzież i utrzymanie i ochrona swojego ludzkiego siebie - ponieważ te stają się całkiem nieistotne. Wybory, które robisz na wyższym poziomie, automatycznie będą troszczyły się o to, co nazywamy potrzebami niższego poziomu.

To wszystko próbuje ciebie wznieść albo wznosić ciebie do niezwykle obszernych wyborów świadomości. Ty kroczysz ścieżka prawdy, tak to należy powiedzieć.

SHAUMBRA 6: Dziękuję.

TOBIASZ: Tak. Więc nie pozwalaj się łapać przez twój umysł co do umysłu dokonującego zmian. Właściwie to jest piękna rzecz.

PYTANIE OD SHAUMBRA 7 (czytane i internetu przez Lindę): Grupa Shaumbra, który żyje w Wenezuela, spostrzega i czuje tutaj w Wenezueli bardzo szorstkie energie. Czy mógłbyś powiedzieć nam coś więcej, żebyśmy mogli lepiej poradzić sobie z tą sytuacją? Czy jest coś jeszcze, co możemy zrobić? Dużo miłości od grupy Shaumbry w Wenezueli.

TOBIASZ: W rzeczy samej. Właśnie teraz żyjesz w wyzywającej świadomości, która była częścią kultury przez bardzo, bardzo długi okres czasu czas i teraz, co zdarza się Shaumbra, pozwalasz sobie przebudzić się i czuć siebie znów. Czujesz całą dwoistość i całe napięcie wokół siebie. Napięcie to zawiera nieco wartości z samego rdzenia wolności ducha, wolności osoby, i to przychodzi do głowy.

To też, oczywiście jak wiesz, dosłownie, metaforycznie włącza sytuację energii. Wenezuela ma mnóstwo energii, ale to nie jest rozprowadzane wg wzoru odpowiedniego dla mieszkających tam. Więc masz zamieszanie chaosu politycznego, chaosu świadomości i zwielokrotniasz siebie z tą całą energią uwodzenia na Ziemi i czujesz to.

Pamiętaj, to nie jest twoje. Pamiętaj, nie ucieleśniaj tego w swojej fizyczności albo w swoim umyśle. Pozwalaj sobie całkowicie to czuć. Ty jesteś włączony – że tak powiem - w zdumiewającej okazji tutaj właśnie teraz dla ekstremalnego uczucia, ale nie dla posiadania tego. Jesteś tam w Wenezueli właśnie teraz, by pomóc tym, które chcą się ruszyć do wyższej świadomości, i nie musisz tego robić, kiedy oni stoją przed tobą osobiście. Robisz to także na poziomie nie-fizycznym.

Nasza ogromna sugestia dla ciebie i dla Shaumbry na całym świecie, nie przyjmuj tego osobiście. To nie jest twoje. Coś, co czujesz w swoim ciele i swoim umyśle jest tylko budzeniem się twoich zmysłów. Czuj to. Nie posiadaj tego. Dziękuję.

PYTANIE OD SHAUMBRA 8 (kobieta przy mikrofonie): Cześć. Chciałam spytać o wejście, jakąś reakcję, wskazówki, radę dla mojego nowego sklepu w Breckenridge i dziękują Kuthumi za zabawy ze i za przychodzących mugoli !

TOBIASZ: W rzeczy samej. Kilka sugestii - i oczywiście sprawdzamy dwukrotnie z Cauldre i Lindą - to cudowny powód zorganizowania tam zebrania Shaumbry. Rozumiemy, że wkrótce tam będziemy.

LINDA: Już to zorganizowałam. Ależ ty jesteś inteligentny! (Tobiasz chichocze)

TOBIASZ: I z miłością zrobimy tam przekaz i spotkamy się z Shaumbrą. To, samo w sobie, tworzy jakąś cudowną, piękną siłę, która pozostaje w sklepie i przyciąga ludzi z ulicy i sprowadza ich rozumiejących, dlaczego tam się znaleźli - jeśli pozwalasz temu zaistnieć oczywiście. Ale to będzie natchnione Nową Energią. Już to robisz to, ale możesz wyobrazić sobie całą grupę Shaumbra przekazującą? Jeśli dostarczysz wino! (śmiech)

SHAUMBRA 8: Jakieś sugestie na temat towarów? Inne sprawy? Coś więcej o Shaumbra?

TOBIASZ: Chcemy, żebyś czuła te towary. Nie zastanawiaj się nad paroma rzeczami, których chciałaś nauczyć się w przeszłości i o których myślisz, że musisz je mieć. Ale to fakt niezbity - próbujemy myśleć skrótowo - ale Shaumbra, dla tych z was, które macie produkty albo jak w tym przypadku sklep czy inne rzeczy, musisz zasadniczo wyrzucić wszystkie stare reguły obrotu produktami i wynalazkami i mieszaniny produktu i wszystkich tych rzeczy. One nie mają takiego zastosowania w Nowej Energii. Więc bądź bardzo – to dobre słowo dla tej sytuacji - bardzo odważna i śmiała co do wynalazku, który tobie przyniesie - towary - i nie utyka w starych pojęciach wynalazku. Dziękuję.

PYTANIE OD SHAUMBRA 9 (czytane z internetu przez Lindę): Dwa pytania. Proszę, daj mi jakiś wgląd na bólu w mojej szyi. (Linda mówi, "to nie jestem ja,” i ona Tobiasz śmieją się).

TOBIASZ: Linda, nie powinnaś sama sobie zadawać pytań! (więcej laughter)

LINDA: (wciąż się śmiejąc) Chcesz, żebym przeczytała prawdziwe pytanie?

TOBIASZ: Tak.

SHAUMBRA 9: (Linda kontynuuje) Proszę, daj mi jakieś wglądy na temat bólu w mojej szyi, ramieniu, dole pleców i ciągłej niezdolności do snu. Czy przesadzam jako Standard Technologii albo używam tego od zbyt dawna, od czerwca 06?

TOBIASZ: Właśnie teraz, kiedy wy wszyscy budzicie się, jak to dziś mówiliśmy, będziesz miał ochotę na różne rzeczy jak nigdy przedtem. Próbujesz od tego uciec, ale nie możesz. Nie chcesz. Chcesz być w stanie czuć wszystko. Chcesz czuć w sobie, że w rdzeniu Ziemi dzieje się coś, czego wcześniej nigdy tam nie było. To jest – że tak powiem - to nie jest tylko sejsmiczne, ale są to wibracje w rdzeniu Ziemi i twoje ciało to czuje. Błogosławieństwem jest, że możesz to czuć.

Nie zatrzymuj tego w ciele. Ponieważ ruszamy się do następnego poziomu istnienia, do tego by czuć siebie nie będziesz musiał używać niedoskonałych układów biologiczny albo umysł. Będziemy wchodzili do bardzo wysokich końcowych układów - bardzo wyrafinowanych - więc ty jesteś ciałem, które już nie musi odczuwać bólu ramienia i pleców i szczęki i dentystycznego bólu i całej tej reszty.

SHAUMBRA 9: Dziękuję.

PYTANIE OD SHAUMBRA 10 (mężczyzna przy mikrofonie): Hej, co słychać, Tobiasz. W jednej chwili, kiedy byłem tu wciąż na nogach, nagle stałem się nerwowy. Chcę złożyć wyrazy wdzięczność dla całej pracy, którą robimy razem, i dziękuję za pracę z nami wszystkimi. Bycie tutaj daje mi wiele radości, by robić całą tę rzecz.

TOBIASZ: Dziękuję. Dobrze cię tu widzieć znowu, na przedzie.

SHAUMBRA 10: Tak, to była chwila. Więc mam pytanie, które zadałem dawno temu na temat wzorów geometrycznych, i całkiem zarzuciłem pracę z nimi. Naprawdę utknąłem, więc uwolniłem to. I ostatnio miałem chwilę synchronii, kiedy być może powinienem z tym pracować. Być może to byłoby źródło jakiejś obfitości albo jakiejś wolności. I zasadniczo powiedziałeś, by podstawą mojej pracy uczynić pięcioramienną gwiazdę, i byłem świadomym jakichś odmian w tej pracy, ale mówiłeś o braniu łuków i przeplataniu ich z punktami i liniami i okręgami. I wtedy mam, że 12 połączonych gwiazd – ale tu mała komplikacja - i ta część była dość łatwa dla mnie i to wykreowało jakieś naprawdę piękne i nowe pomysły, z użyciem łuków i okręgów - coś nowego i innego, z czym niezbyt wielu ludzi pracuje.

Ale wtedy coś powiedziałeś na temat siedmiu punktów na każdym łuku i myślę, że linie wychodzące z tych siedmiu punktów do innych odpowiednich gwiazd, wszystko jakby płynące razem równoległe i wtedy tylko powtarzając ten wzór i wtedy, wiesz, tak... albo moja druga myśl jest taka ze linie pojde w różnych kierunkach i w tym wypadku to spieprzę … (Tobiasz się śmieje) Więc w zasadzie mógłbyś powiedzieć o tym – o punktach na łukach, układzie liter w dokumentacji łuków i o pracach i odmianach tej gwiezdnej geometrii i jak gwiezdna geometria działa w przypadku gwiazd więcej niż pięcioramiennych.

TOBIASZ: Wiemy, że to mogłoby – że tak powiem - moglibyśmy podjąć jakieś zawikłane dyskusje i właściwie Saint - Germain uwielbiałby mieć ich więcej – że tak powiem – głębszych dyskusji z tobą na ten temat. Tak więc czas dla tego pytania i odpowiedzi zarezerwujemy na później. Na teraz, dla ciebie osobiście, jak słyszę, to pytanie dotyczy kierunku twojej pracy.

Na chwilę wziąłeś od tego wolne. Wypaliłeś się umysłowo. Próbowałeś zrozumieć to na zbyt wielu różnych poziomach, wychodząc od umysłowego. Masz bardzo dogłębną znajomość świętej geometrii i Feng Shui kształtu i ruchu energii. I teraz biorąc pod uwagę twoje rozdarcie, sugerujemy, żebyś do tego wrócił, ale nie tego, co robiłeś przedtem, lecz do nowego wyrażenia ruchu energii i kształtów i form, który one przyjmują.

Sugerujemy, żebyś niekoniecznie wracał do pracy z miedzią, czym przedtem się zajmowałeś. To ograniczało ciebie i powodowało jakieś inne problemy. Rozpatrując skrajności w tym miejscu, nie będziemy tobie mówili, czemu szczególnie chcemy, byś bawił się tym. Rzucimy choć aluzję: na chwilę zostaw metale.

Pozwól sobie wyrażać swą naturalność i kreatywność, aby przetrwać. Już masz podstawę rozumienia geometrii i dla – jak określasz – rozumowej części, ale teraz czas na część twórczą, na zabawę tym. Dlatego właśnie przedtem ci nie wychodziło. Stawałeś się zbyt racjonalny. Kiedy pozwalasz twórczej naturze bawić się tym, będziesz znajdował swój własny sens samospełnienia – samowartość podnosi się bardzo, bardzo szybko. Zamiast frustrującego zawijania miedzi teraz będziesz wyrażał to na inne sposoby.

Ujrzysz, że prawdziwe twórcze wyrażenie, zrobione w bardzo otwarty i wolny sposób, będzie przemawiało także do innych ludzi. Oni będą przyciągani do twojego tworzenia jak nigdy dotąd do twoich innych prac, ponieważ to będzie pełniej wyrażać ciebie niż ty próbujący zrozumieć zbyt wiele umysłowych rzeczy. I oni mogliby to czuć w twojej pracy.

Masz naturę artysty, choć tak nie myślisz, i wysoce rozumiesz ruch energii. Popatrz, jak one pracują razem. I teraz nie dawaj mi jakichś usprawiedliwień, dlaczego nie możesz tego zrobić, czy to będą pieniądze albo czas albo talent, ponieważ to byłeś stary ty. To było stare wyrażanie. Nowe wyrażanie pozwala energii napływać do przodu, pozwala to zakwitnąć i rozrosnąć się i otworzyć. Więc twoją pracą domową jest wyjść i pracować z tym. Przyniesiemy jakąś informację od Saint Germain innym razem, ale chcielibyśmy widzieć ciebie ponownie tutaj za nie więcej niż sześć miesięcy, by porozmawiać o wolnym wyrażaniu. Dziękujemy .
SHAUMBRA 10: Bardzo dziękuję.

PYTANIE OD SHAUMBRA 11 (czytane z internetu przez Lindę): Ponad trzy lata temu dokonałem wyboru utworzenia relacji, która byłaby największą miłością mojego życia. Rok później spotkałam cudownego człowieka i żyliśmy razem przez rok. To, przynajmniej w mojej świadomości, okazało się nie tym, co wybrałam. Czułam wtedy, że świadomie wybrałam to na każdym poziomie i od każdego aspektu mojej kompozycji jako całości z moją duszą. Gdzie zawiodłam? To boli. Dziękuję.

TOBIASZ: W rzeczy samej, zawiodłaś uważając to za niepowodzenie! To było doświadczenie. Coś utworzyłaś, doświadczyłaś to i teraz ruszasz. To ciężki osąd na temat relacji - znów, bardzo stara energia - że musiałabyś pozostać z kimś na długi czas. Shaumbra, zachęcam każdego z was, to jest lepsze mieć najintensywniejszą kochającą relację, która trwa jedną noc, zamiast marnej relacji, która trwa 10 lat albo 20 albo jakkolwiek wiele lat. Nie wartościuj tego. Spróbowałaś, doświadczyłaś i wtedy ruszyłaś. Uwolnij niepowodzenie.

Problemem jest - w innej notatce – że właśnie teraz relacje są trudne dla wszystkich Shaumbra, ponieważ ty jesteś, używając pomiaru, ty jesteś dokładnie w 3 000 świadomości. Większość ludzi jest na poziomie około 2 000. Utrzymanie relacji w długim okresie czasu będzie bardzo trudne, ponieważ jest tu podstawowa, główna różnica w świadomości, dopóki oni nie kochają tak i nie są tak współczujący, ale wtedy ich świadomość wzniesie się z waszą! Więc daj mi ten dzień... albo noc. (śmiech)

LINDA: (śmiejąc się) Miło. Miło.

TOBIASZ: I Cauldre dodaje tutaj, to nie są niekoniecznie myśli, wiara albo słowa Cauldre. (śmiech)

PYTANIE OD SHAUMBRA 12 (kobieta przy mikrofonie): Cześć, Tobiasz, dziękuję. To jest mój pierwszy raz tutaj, więc dziękuję. To jest ważne dla mnie, by być w stanie uczestniczyć w spotkaniu z tobą, na którym jestem. Czuję się tak, jakbym przeszła, użyję takiego określenia, przez Dolinę Śmierci, i miałam mojego przewodnika przechodzącego ze mną przez wyrwę do dalekiego początku. I widzę siebie na końcu tego i w odległości dwóch kroków widzę otwierające się ogromne złote drzwi i wołającą z nich do mnie moją przebywającą tam starożytną rodzinę duszy z anielskiego królestwa. Jak gdybym robiła jeden krok do przodu i następny wstecz, w świadomości uwodzenia, o której mówiłeś.

Mam odczucie, że to jest jak w domu, w którym się jest, a co do którego czuje się, że nadszedł czas, by go sprzedać. To sprawia, że jestem smutna – gdybym mogła nie płakać – bo musiałam uwolnić mojego psa. Ona jest nadal żywa, ale żyje w Utah i to mnie smuci. Więc proszę ciebie o pomoc, abym mogła przechodzić przez te drzwi wiedząc, że zasługuję na powrót do domu nie słuchając tego, "Wracaj, wracaj, wracaj…” Czy możesz mi w tym pomóc, proszę?

TOBIASZ: W rzeczy samej! Powiem przede wszystkim, nie przekraczaj tych drzwi, dopóki nie chcesz wykonać ostatniego oddechu na Ziemi. Drzwi są reprezentacją Bridge Flowers (Most Kwiatów, Tęczowy Most), powrotu do domu twojej anielskiej rodziny i to jest bardzo atrakcyjne, ponieważ oni są tymi, którzy kochają ciebie z całego serca.

Cała ty pochodzisz z anielskiej rodziny i oni wszyscy wracają skądkolwiek, możesz powiedzieć, że z innych wymiarów. Czekają na ciebie. Czekają obserwując to, co wydarza się tobie jako tej, która przyszła na Ziemię i podejmuje wiele żyć i uczy się, jak być twórcą. Więc oni wszyscy wracają chcąc ujrzeć, jak to przebiega u ciebie. Kiedy odkryjesz, że ty jesteś twórcą? Kiedy odkryjesz, że nie ma większej istoty od ciebie? Kiedy odkryjesz, że jesteś suwerenna?

Teraz, oni są skłonni przyjąć ciebie z powrotem w najczystszej, najgłębszej miłości w jakimś momencie, ale to, co widzisz, jest symbolicznym uwolnieniem fizycznego ciała na Ziemi i powrót do tego, co często jest zwane Domem (Home) albo duchową rodziną. W scenariuszu jest dwoje drzwi, ponieważ to dotyczy wyborów i te wybory dokonują się na Ziemi właśnie teraz. To jest dosłownie to wszystko, co wydarza się w twoim życiu. Nawet strata twojego psa i strata innych rzeczy, o czym nie wspominasz tutaj głośno właśnie teraz, musi umożliwić ci zrozumienie sposobu odejścia, tobie niepewnej, który wybór będzie tym właściwym.

Wszystkie te rzeczy wchodzą do obrazu gry właśnie teraz, pytając co chcesz zrobić? Czy chcesz kontynuować pozostawanie tutaj? Czy chcesz wrócić do innych królestw? Całkiem szczerze, to powrót tutaj jest cudowny. Albo może chcesz kontynuować pracę, którą zaczełaś długi czas temu, kiedy pozostałaś na Ziemi.

Kiedy pozostajesz w procesie podejmowania decyzji, w twoim życiu następuje jasne rozumienie rzeczy. One odchodzą. One odchodzą. Spadają daleko i to, co pozostaje, staje się tobą - boskim człowiekiem, czasami zmieszanym, czasami przegranym, czasami napełnionym miłością i podekscytowaniem czasami - ale ten, który pozostaje, to ty. Możesz się czuć się samotna, odizolowana i nawet zmieszaana.
Kiedy zostajesz sama – w rzeczywistości to twoja percepcja będzie odbierać że jesteś jak teraz - energia uwodzenia może wtedy być bardzo silna. To może przywoływać ciebie do innych miejsc. To może kazać tobie pójść tu lub tam. Kiedy zostajesz sama, powstaje największa okazja jaką dusza kiedykolwiek będzie miała dla odkrywania siebie, ale to też jedna z najtrudniejszych okazji.

Ponieważ przechodzisz przez ten proces, zrozumiesz coś bardzo wspaniałego. Zrozumiesz kim jesteś. Zrozumiesz co naprawdę masz. Będziesz sobie uświadamiała, podczas większkości tego procesu, wchodząc w siebie, że ty nie byłaś sama. Zostałaś otoczona przez tych z nas na tym poziomie i twoją duchową rodzinę i twój ludzki pozom. Był krótki czas, gdzie byłaś sama. To zdarza się wszystkim Shaumbra, ale bardzo, bardzo krótko. Przez resztę czasu nigdy nie jesteś sama. Wiem, poszedłem daleko, tam gdzie ty z tym chodziłaś, ale to było ważne.

SHAUMBRA 12: Nie byłeś. Czy są jakieś sugestie albo narzędzia albo medytacje, które możesz zasugerować?

TOBIASZ: Żadna medytacja. Żadne narzędzia, żadna modlitwa, nic. One są często traktowane jako rozrywka i nie mówimy, że to złe albo negatywne, ale zapraszamy Shaumbra właśnie teraz, byście wzięli głęboki oddech i wybrali życie i czucie siebie. I przez takie postępowanie i nie odrywanie się poprzez jakieś inne narzędzia albo dyscypliny, to będzie pierwsze od długiego czasu, prawdziwe życie na Ziemi w pełny, czysty i prawdziwy sposób. To akceptacja siebie, każdej części siebie, w najpełniejszy sposób. I to jest największe wyzwanie, które kiedykolwiek, kiedykolwiek, kiedykolwiek postawiono przed aniołem.

SHAUMBRA 12: Bardzo dziękuję.

LINDA: W porządku, przekroczyliśmy czas, który Cauldre i ja uzgodniliśmy, ale może jeszcze dwa pytania, gdybyś mógł się bardziej streszczać.

TOBIASZ: Oczywiście.

LINDA: Wiedziałam! (Tobiasz chichocze) Dziękuję.

PYTANIE OD SHAUMBRA 13 (mężczyzna przy mikrofonie): Powinienem być tym przed mną, ponieważ dla mnie streszczanie i zwięzłość są trudnym zagadnieniem albo wyzwaniem, ale uczynię to szybko.

LINDA: Złapię mikrofon!

SHAUMBRA 13: Złap mikrofon, ja tu zostanę! Dobrze się czuję i nie zawsze czuje się w ten sposób i naprawdę zaczynam czuć to i rozumieć i chciałbym uznać zamiast przychodzić tu i płakać.

TOBIASZ: Płacz także jest dobry.

SHAUMBRA 13: Płaczę czasami, ale...

TOBIASZ: Saint-Germain może sprawić, że zapłaczesz. (śmiech)

SHAUMBRA 13: Tak, jestem pewien, że mógłby. Krążąc teraz wokół moich aspektów - mam problem albo wyzwanie będąc uwiedzionym z powrotem do świata pracy, szczególnie inspektora budowlanego przeciw artystycznemu światu albo czemuś, co chciałem zrobić. To z powodu pieniędzy i karty kredytowej i to odchodzi i wraca od lat. Wiem, że to pytanie zostało zadane, ale czy określone aspekty tego wycofują mnie do starego świata?

TOBIASZ: Pozwól... spoglądam na energię tutaj i znów dr Freud podchodzi bardzo blisko do ciebie, jeśli nie masz nic przeciwko jego energetycznemu obwąchiwaniu… (śmiech zebranych i Tobiasza) Tu mamy sytuację - zrzucić za to winę na aspekt, ale spojrzeć na wątpliwość. Oczywiście, aspekt noszący wątpliwość, ale to część ciebie wątpi, czy możesz to zrobić, więc to cofnie ciebie do czegoś, w co nie wątpiłeś, wiedziałeś, że z tym sobie dobrze poradzisz. To jest bardzo wewnętrzne uwodzenie, które idzie dalej. I położymy to bardzo, bardzo delikatnie, ale to dokonując wyboru tak wnikliwie jak mówisz, wiesz, że to jest ważniejsze dla ciebie nawet niż życie albo śmierć - to jest coś, co wybierasz - i poradzisz sobie ze swą wątpliwością, jak sobie poradzić z tobą i pieniędzmi.

Musimy powiedzieć, że pieniądze – tak wiele energii jest skupiona na pieniądzach że wkrótce znów będziemy o tym mówili - pieniądze są złą wymówką nie bycia tym, kim jesteś. Jeśli naprawdę troszczyłbyś się o sztukę, żyłbyś w kartonie i myłbyś się w miejskim parku, ponieważ to... (śmiech Tobiasza i widowni; Linda, śmiejąc, wielokrotnie mówi, "miło.”) Ale wtedy nauczyłbyś się wierzyć w siebie, i kiedy nauczyłbyś się wierzyć w siebie, obfitość … obfitość przychodzi wahając się. Tak wielu z was jest złapanych przez obfitość ... ale nie pozwólmy by stało się to tanim wytłumaczeniem kiepskiego postępowania. (śmiech i brawa)

LINDA: Dobre pytanie.

PYTANIE OD SHAUMBRA 14 (mężczyzna przy mikrofonie): Jestem naprawdę wdzięczny, że tutaj dzisiaj przebywam we tak wdzięcznej gościnie. Jestem wdzięczny mojej obecnej lekcji, która uczy mnie, by zająć się moimi męskimi zagadnieniami mocy. Jestem z rodziny Irish Catholic z sześciu starszymi obrzydliwymi braćmi i ojcem. Byłem w grupie przez 18 lat dla duchowego wzrostu. Odtąd odszedłem i musiałem wnieść sprawę sądową przeciw liderowi z powodu domu, którego kupiliśmy razem. On i jego rodzina od pewnego czasu żyją w tym samym domu z mną i to jest bardzo stresujące. Jak długo potrwa podejmowanie decyzji i czy są tam inne lekcje, których potrzebuję do nauki?

TOBIASZ: Tak, są. Coś, co spoglądamy tutaj i widzimy … znów, proszę zrozum, dr Freud jest zupełnie zadziwiony. On nigdy ... on mówi, że jego tapczan był takim prostym miejscem. To było tak nudne w porównaniu z tym wszystkim. To jest dobre! (śmiech) pytania i, oczywiście, odpowiedź. Dam to tobie bardzo, bardzo po prostu i będziemy wiedzieli, że już wiesz, co zrobić. Ty i ja mieliśmy tę dyskusję i straciliśmy pewną ilość czasu. To ma związek z czymś starym – nie powiem ani słowa więcej o karmie - ale stare doświadczenia nadal odbijają się w energii was wszystkich.
Zasadniczo, macki tej grupy i jej liderów nadal bardzo głęboko tkwią w tobie, nadal jesteś z nimi bardzo połączony. To jest jak … to jak wyobrażenie ośmiornicy i macek, ich ręce uchwyciły ciebie i zatrzymują. To jest dla ciebie bardzo komfortowe i zostałeś zaprogramowany, by właściwie to przyjąć.

Ty jesteś - próbujemy powiedzieć to nieco delikatniej, ale och, Saint-Germain mówi śmiało - ty jesteś przez nich zahipnotyzowany. Jesteś pod ich kontrolą, cokolwiek robisz, ale odmawiasz pozwolenia odejścia. Trzymasz klucz w twojej ręce - klucz, by otworzyć wszystkie te macki i kontrolę i hipnozę. Ale siedzisz przyglądając się kluczowemu mówieniu, "Zastanawiam się, co powinienem zrobić? Zastanawiam się, gdzie jest odpowiedź?” Dobrze, odpowiedź jest w twojej ręce i to otwiera wszystko to. To jest obok - z wyobraźnią – pozwalanie na to, że wszystko odchodzi i pozwalanie potrzebie objęcia kontroli nad swoim życiem. Powiedziałeś to sobie - kontrola. To jest problem. I z jakiegoś powodu kontrolujesz miłość. Jesteś uwiedziony przez kontrolę, jesteś ograniczony przez kontrolę, ale kochasz bawić się kontrolą.

Więc uwolnij potrzebę, że inni kontrolują ciebie, inaczej przeskoczysz do innej sytuacji, i ja powiedziałem to i ostrzegłem ciebie. Powiedziałem, że to ma te sam elementy kontroli w stosunku do siebie samego. q

Tak czyniąc, napotkasz najbardziej przerażającą rzecz, jaką kiedykolwiek spotkałeś. To jest przywoła (śmiech) kogoś, kim ty jesteś. Zamknąłeś się na to całkiem jakiś czas temu, zamknąłeś się przez istnieniem, cudowny, niewiarygodny, kochający, współczujący i utalentowany i czasami trochę mało inteligentny człowiek, ponieważ pozwalasz innym zatrzymać ciebie. Tak, zatrzymajmy teraz tę grę. Trzeba skończyć z kontrolą istnienia bardzo nudnej gry, tak czy owak. To nawet nie jest tak, że oni kradną energię od ciebie albo coś w tym rodzaju, tylko pozwoliłeś im umieścić chipy kontroli w tobie i macki kontroli, i zatrzymajcie tę grę.

Więc twoja praca domowa, odkąd ty stałeś się wystarczająco śmiały, by przyjść tutaj, trzy miesiące, chcielibyśmy, abyś wrócił, gdy uwolnisz kontrolę. Jeśli nie uwolnisz, nie wracaj. Trzy miesiące i powiedz nam, jak czymś marnym było powstrzymanie pozwalania innym na kontrolowanie ciebie. Umowa?

SHAUMBRA 14: Umowa.

TOBIASZ: Dobrze.

SHAUMBRA 14: Dziękuję. (brawa zebranych)

LINDA: Jeszcze jedno szybkie. Jeszcze jedno szybkie.

PYTANIE OD SHAUMBRA 15 (mężczyzna przy mikrofonie): W porządku, dwa bardzo krótkie pytania.

LINDA: Nie, jedno! (śmiech)

SHAUMBRA 15: Po pierwsze, nasi synowie urodzili się miesiąc temu.

TOBIASZ: Tak. (brawa widowni)

SHAUMBRA 15: Dziękuję. Więc zastanawialiśmy się, czy otrzymamy dla nich właściwe imiona właściwe albo, jeśli oni mają jakieś życzenia, może chcą komunikować z nami w tej sprawie.

TOBIASZ: Dobrze, masz interesującą sytuację - cudowna, wspaniała sytuacja, ale bardzo interesująca. W twoich rękach jest jeden Kryształ, jeden. Teraz, w tym nie ma żadnego osądu, ponieważ oni obydwaj zachowują wzajemną równowagę siebie. To wspaniałe wpłynęło na pewną część nich, ponieważ to jest bardzo trudne wchodzić jako czysty Kryształ, i to dlatego jest trochę stare z powodu ich wielu wcieleń tutaj. Ale kiedy oni stanowią parę, tak jak tutaj, będziesz miał taki niewiarygodnie wspaniały przykład - nie tylko dla ciebie, ale dla wszystkich Shaumbra, dla każdego - jak to może tak dobrze pracować. To zostało bardzo dobrze zaplanowane.

SHAUMBRA 15: Tak.

TOBIASZ: Imiona – oni zmienią imiona tak czy owak, więc nie martw się tym. (śmiech)

SHAUMBRA 15: W porządku, to wszystko. Wspaniale. W porządku. To drugie będzie równie szybko.

LINDA: Pospiesz się!

SHAUMBRA 15: Wybieram zacząć mój własny biznes i w końcu rozumiem, co znaczyło, gdy przed chwilą powiedziałeś, że się ograniczam. Chciałbym zrobić to tu w Ameryce, ale nie pozwalam temu być więcej ograniczeniem. Więc zastanawiam się, czy to realistyczne, bym oczekiwał, że zrobię to w krótkim czasie albo czy powinienem wyjechać za granicę?

TOBIASZ: To przede wszystkim dotyczy twojego wyboru. My tylko patrzymy na energię tutaj. Powiemy, że to jest … wszystko mówi, że lepiej uwolnić to tutaj, ale zważaj na słowa. Tak.

LINDA: Naprawdę, wielkie gratulacje dla twojej żony i nie możemy się doczekać, by zobaczyć dzieci. Przynieś zdjęcia następnym razem! Dziękuję.

SHAUMBRA 15: Dzięki. (brawa zebranych)

To był dzień z Shaumbra. To było czas wspólnego spotkania, by spojrzeć, gdzie jesteś ty, gdzie jest świat, dlaczego ty jesteś tutaj i czysta radość życia i istnienie jako nauczyciel nowej świadomości.

I tak to jest.
________________________________________
Tobiasz z Karmazynowego Kręgu prezentowany jest w Golden Colorado przez Geoffrey Hoppe, zwanego "Cauldre". Historie Tobiasza, z biblijnej Księgi Tobiasza można znaleźć w Karmazynowym Kręgu na stronach internetu www.crimsoncircle.com. Materiały Tobiasza są bezpłatne dla Nosicieli światła i Shaumbry na całym świecie. Od sierpnia 1999, Tobiasz głosi, że ludzkość przeżyła potencjał destrukcji i przeszła do Nowej Energii.

Karmazynowy Krąg jest globalną siecią ludzi-aniołów, jednych z pierwszych, którzy przeszli do Nowej Energii. Podczas gdy doświadczają radości i zmagań w tym stanie wniebowstąpienia, pomagają innym ludziom w ich podróży poprzez dzielenie się, opiekę i przewodnictwo. Strona internetowa Karmazynowego Kręgu odwiedzana jest przez ponad 100.000 ludzi, którzy każdego miesiąca czytają najnowsze materiały i dyskutują na temat własnych doświadczeń.

Karmazynowy Krąg spotyka się każdego miesiąca w Denver, Colorado, gdzie Tobiasz przekazuje najnowsze informacje poprzez Geoffrey Hoppe. Tobiasz mówi, że zarówno on jak i inni z Bożego Sejmu Karmazynowego dokonują przekazów przez ludzi. W przekonaniu Tobiasza czytają oni nasze energie i tłumaczą je nam z powrotem, abyśmy mogli przyglądnąć się im z zewnątrz, a tym samym odczuć je wewnątrz. "Shoud" jest częścią przekazu, w której Tobiasz usuwa się na bok, a energia ludzka jest przekazywana poprzez Geoffrey Hoppe.

Spotkania Karmazynowego Kręgu są otwarte dla publiczności. Bezpośrednim celem Karmazynowego Kręgu jest służenie jako człowiek-przewodnik i nauczyciel, służenie tym, którzy idą drogą wewnętrznego przebudzenia spirytualistycznego. To nie jest misja ewangeliczna. To raczej Twoje wewnętrzne światło będzie sprowadzać ludzi do Ciebie po Twoją wyrozumiałość i opiekę. Będziesz wiedzieć, co robić i jak nauczać, dokładnie w tej chwili, kiedy ten unikatowy i cudowny człowiek podejmie drogę przez Most Szpad i u Ciebie zawita.

Jeżeli to czytasz i czujesz sens prawdy i wspólnoty, jesteś Shaumbra. Jesteś nauczycielem i przewodnikiem. Pozwól, by ziarno Boże zakwitło w Tobie - w tym momencie i we wszystkich następnych. Nigdy nie jesteś sam/a, ponieważ wokół Ciebie, na całym świecie jest rodzina i są anioły.
Proszę, rozpowszechniaj ten tekst na warunkach nie-komercyjnych, nie biorąc nic za opłatę. Proszę o przekaz informacji zawartych w tekście, zachowując jednocześnie całą strukturę tekstu. Wszyscy dystrybutorzy muszą być zaakceptowani na piśmie przez Geoffrey Hoppe w Colorado.

Patrz kontakt website: www.crimsoncircle.com
© Copyright 2007 Geoffrey Hoppe, Golden, CO 80403
tłumaczenie: [email protected]

dostępne również na stronie www.shaumbra.pl