Materiały Tobiasza

Seria Skoku Kwantowego:

SHOUD 7: "Nhahyu"

Prezentuje Adamus Saint-Germain, przekazuje Geoffrey Hoppe
Prezentacja dla Karmazynowego Kręgu

Pytania i odpowiedzi

1 marca 2008
www.crimsoncircle.com

Jam Jest, który Jest, Jam Jest Adamus Saint-Germain, a wy nie (śmiech), ale jesteście kim jesteście – niezawisłymi mistrzami, którzy postanowili być tu na Ziemi, w tym ważnym czasie wzrastania świadomości. Postanowiliście być tu jako Standardy Nowej Energii, pionierzy nowej świadomości, ci, którzy są dosłownie badaczami energetycznymi. Jesteście kim jesteście – naukowcami energetycznymi – zajmującymi się rzeczami, które wykraczają poza umysł, zajmującymi się świadomością.
Dziś, dla tych z was, którzy opuścili nasz regularny Shoud, powinniście zrozumieć i powinniście pozwolić sobie poczuć to. Czuliście coś. Coś, czego nie byliście całkiem pewni. Czuliście trochę zniecierpliwienia – swego, oczywiście. Czuliście, że możecie opuścić coś, i – zrobiliście to (trochę śmiechu), opuściliście Shoud. Teraz poproszę was, byście zwrócili szczególną uwagę na swoje uczucia. Na to, o czym jest ten Shoud – świadomość, uważność, wrażliwość, uczucia – na coś, co nazwaliśmy nhahyu, stary Lemuriański okres, w którym dosłownie wnikaliście swoją świadomością w materię Ziemi, pozwalając sobie stać się tak zanurzonymi w świadomości tej rzeczywistości, że pozwoliliście sobie egzystować w tym.

W tym czasie Nowej Energii, oznacza to, że możecie nieustraszenie pozostawać w swojej świadomości, że możecie wchodzić we wszystko i odczuwać to w pełni. Nie tylko w umyśle, ale w każdej swojej części, tak bardzo jak tylko wasza świadomość może zanurzyć się w tym, co postanowicie. Więc możecie poczuć to w każdej komórce swojego ciała, w każdej części swojego umysłu, w każdej części swojego ducha. Więc nie musicie trzymać się z daleka od tego, nie musicie się powstrzymywać. Pozwalajcie sobie zanurzyć się w czymkolwiek.
Kiedy zrozumiecie tę bardzo fundamentalną zasadę Nowej Energii, to pozwoli wam zrozumieć co się dzieje na świecie wszędzie wokół was. To jest nowa forma tego, co moglibyście nazwać paranormalne. To jest o byciu świadomym. To pozwoli wam rozpoznać wewnątrz siebie, kim jesteście, co pochodzi od innych, a co przychodzi niefizycznie od innych. To pozwoli wam rozróżnić świadomość grupową od indywidualnej świadomości, i ostatecznie, to wszystko wyostrzy waszą własną umiejętność zrozumienia, swoją świadomość - tego, kim jesteś.

To, czym się dzisiaj zajmowaliśmy, jest czymś, co powinniście studiować, co powinniście ćwiczyć w kółko, aby zostać biegłymi mistrzami łączenia świadomości. Zawsze pozostając wiernym własnemu ja, po prostu myśląc lub czując – Jam jest tym, który Jest – pozostając nieskrępowanym uczuciami innych, żadną energią innych, którą właśnie tak dobrze studiowaliście. Ale teraz już nauczyliście się czegoś cennego, przez doświadczenie zanurzania swojej świadomości i swoich uczuć w coś innego.

Więc rozbierajcie ściany i pozwalajcie sobie na śmiałe przedsięwzięcie otwierania siebie, zanurzania się we wszystkich innych rzeczach wokół was. Będziecie potrzebować tego prostego narzędzia kiedy ruszymy dalej.

Teraz na Ziemi i w niebach odbywa się wielka, wielka ilość działalności. Wasze duchowe rodziny – wasze prawdziwe duchowe rodziny, do tej pory trzymające się z daleka – one ruszają w swój własny sposób, budzą się ponownie. Co było kiedyś uśpione, pogrążone w stagnacji nawet, teraz ich energia zaczyna budzić się i ruszać się ponownie. I czujecie to. Jesteście tak blisko z tym związani, że bierzecie to jako swoje własne, ale tak nie jest. To jest właśnie wasza duchowa rodzina.

Teraz na Ziemi zachodzą potężne zmiany, ruch w energii, zmiana świadomości. Ludzie nie są pewni co jest ich świadomością, nie są już pewni co jest rzeczywistością a co nie jest, co jest słuszne a co jest nie tak. Wszystko się zmienia i powinniście to zrozumieć. Przechodziliście przez to ostatnie osiem, dziewięć, dziesięć lat.

Ludzka świadomość jest teraz tak bardzo niezrozumiała. Próbuje odnaleźć się, czasami sama rozpaczliwie próbuje się odnaleźć. I ta świadomość, czy to jednostki czy grupy, próbuje odnaleźć się, mając wrażenie przegranej, wtedy pojawia się skłonność do powrotu do tego, co kiedyś było znane. Chce wrócić do dawnych zwyczajów. Czuje zagubienie albo niepewność co do przejścia w nowe, dlatego stwarza to wielkie konflikty. Te konflikty pokazują się na całym świecie, w każdym typie działalności – w biznesie, w religii, między krajami, w jednostkach. Jeśli nie zdajecie sobie sprawy co jest tobą, a co pochodzi z zewnątrz ciebie, jeśli nie zdajecie sobie sprawy jak wejść do energii a następnie wrócić do siebie, będziecie uważać to za bardzo trudne. Będziecie uważać to za bardzo łatwe do zagubienia siebie.

Przeszliśmy dzisiaj przez cykl przykładów wchodzenia, nurkowania w głąb innych energii – innych ludzi, Ziemi, zwierząt. To jest coś, co robiliście wcześniej inaczej, więc już wiecie jak to robić. Baliście się, zwłaszcza w tym życiu, w tej rzeczywistości zagubienia się w jakiejś z tych zewnętrznych świadomości. Ale już nie musicie się bać. Jesteście w Nowej Energii. Jesteście w królewskiej, niezależnej świadomości. Jesteście, kim jesteście.

Zróbcie głęboki wdech i otrzymujcie wszystko, co jest tam dla ciebie.

I zaczynajmy pytania.

PYTANIE OD SHAUMBRA 1 (z Internetu, czytane przez Lindę): Kochany Adamusie, kiedy ostatnio zastanawiałam nad swoją decyzją czy wybrać wzniesienie w tym życiu czy w następnej inkarnacji, zdecydowałam się wznieść w tym życiu. Tak naprawdę niespecjalnie było to pytanie, ponieważ czuję się tak reagująca emocjonalnie, że nie mogę być już częścią starego świata, tak jak to opisywałeś, będąc jedną stopą w starej i jedną stopą w Nowej Energii. Tak więc powrót w tym kierunku nie jest możliwy. Więc teraz to jest o wybieraniu i stwarzaniu, jak chcę spędzić swoje ostatnie życie na Ziemi i robię co mogę, aby sprawiać sobie jak najwięcej radości. I tu właśnie nie mogę zobaczyć wyraźnie co jest moim pragnieniem, co pragnieniem duszy czy moich aspektów. Bardzo chcę uświadomić sobie swoje widoki jako śpiewaczka, ale wydaje mi się, że nie mogę zrobić jakiegokolwiek kroku dalej, tak samo jak w wielu innych projektach. W takim razie, jaki jest powód tego, że nie mogę znaleźć w tym pasji, albo nie mogę już współpracować ze starą energią, jak mogę stwarzać albo co najmniej być szczęśliwym twórcą, jaka jest słuszna decyzja, co do tej pory jest nie tak?

ADAMUS SAINT-GERMAIN: rzeczywiście. Kilka rzeczy tu jest. Jak to tak trafnie wspomniałaś, to jest po pierwsze o dokonywaniu wyboru. Dokonywaniu wyboru. Dokonałaś wyboru, aby pokochać życie. To jest ważny wybór. Dokonałaś wyboru, aby naturalny proces wzniesienia miał miejsce, i na te pozostające lata twojego życia teraz jest pytanie, co wybierasz robić? Tu nie musisz schodzić do detali. Wybory powinny być na wyższym poziomie. Niektórzy z was mogą postanowić po prostu pokochać życie, zaznać pokoju, przywieźć ponownie wszystkie swoje aspekty, mieć wielki zjazd rodzinny swoich aspektów.

W takim razie to wymaga nabrania oddechu, o którym rozmawialiśmy wcześniej i otrzymywania. Wszystkie wchodzące do tego energie popierają wielkie wybory. Stwierdzisz, że narzędzia i zasoby, i okazje po prostu zaczynają się pojawiać.

Kiedy jednak zagłębiasz się w umysł, kiedy pozwalasz … to, co tam znajdujesz to jest kilkoma twoimi innymi ludzkimi aspektami, które kiedyś poczuły bankructwo i kiedy pozwalasz im wyskoczyć i pracować w umyśle, to cię przydusza. Bierz wtedy ten oddech, przypominaj sobie “Jestem kim jestem, moje wybory są tym, co chcę uświadomić sobie, są tym, co chcę urzeczywistnić tu, na Ziemi”, a następnie pozwalaj aby naturalne procesy miały miejsce.

Nie musisz z niczym walczyć. Jeśli walczysz, prawdopodobnie nie robisz tego dobrze. Jeśli wybierasz, na przykład, być śpiewaczką, wdychaj tę energię i otrzymuj. Przyglądaj się jak te wszystkie okazje zaczynają przychodzić do ciebie. Gdy słyszysz to suszenie głowy wyrażane przez zirytowanego śpiewaka, przez zawiedzionego człowieka, przez zabłąkany ludzki aspekt, przypominaj sobie, kto jest szefem. Dziękuję.

PYTANIE OD SHAUMBRA 2 (kobieta przy mikrofonie): cześć, kochany. Chcę wiedzieć, kim jestem naprawdę, czy naprawdę należę do Crimson Circle. Czuję silny przymus, aby robić więcej, albo być więcej, wyrażać więcej, i jakby czuję, jakby czuję, że jestem pełna niepokoju, kiedy mam ten niepokój, że nie robię wystarczająco. Mam ochotę czy pragnienie otrzymywania, ale kiedy dostaję, to mam wrażenie, takie uczucie, że powinnam zrobić coś fajnego, albo że oszukuję, albo chodzę na wagary. A następnie zazwyczaj wracam do tego ponownie i to jest prawie przerażające, kiedy te rzeczy zaczynają zdarzać się. Więc nie wiem. Właśnie chcę wiedzieć – zgaduję, że chcę jakiegoś rodzaju wielkiego uczucia, że wszystko jest dobrze, zaufać sobie bardziej.

ADAMUS SAINT-GERMAIN: to byłaby dobra odpowiedź. (śmiech)

SHAUMBRA 2: (śmiejąc się) jak poczuć to bardziej?!?

ADAMUS SAINT-GERMAIN: po pierwsze, nie ma niczego, co masz robić. Co w rzeczywistości czujesz, jest wspaniałym, radosnym podnieceniem, ale nie jesteś pewna jak to wyrazić. Jakaś twoja część myśli, że są pewne sprawy, zadania, które chcesz osiągnąć. Właśnie tak naprawdę, to bycie tu na Ziemi, teraz, jest namiętnością i jest satysfakcją. Dodajesz tyle możliwości do świadomości innych ludzi. Gdy tańczysz, rozświetlasz pokój. Sprawiasz, że ludzie uśmiechają się. Rozwijasz potencjał radości i szczęścia, i to samo w sobie jest wystarczające. Ale jest ta twoja mała część, która myśli, że musisz wykonywać jakieś zadania, że musisz coś robić. Rozmawiaj z sobą.

Po pierwsze muszę przypomnieć ci, Crimson Circle jest – jak wiecie – globalną przynależnością nauczycieli. To nie jest coś, że musisz coś w tym robić. To jest miejsce spotkań, zarówno w fizycznym kształcie jak i w świadomości. To jest symbol określonego typu ludzi, oazy dla bratnich dusz, wszystkich na świecie. Tak więc nie musisz zasłużyć na przynależenie do Crimson Circle. Jego energia jest – jak to powiedzieć – samopodtrzymująca się.

Teraz wracajmy do prawdziwej kwestii. Co jest tym, co postanawiasz robić dla siebie? Twoja część – większa część ciebie – wciąż sprzeciwia się tej całej rzeczy w robieniu czegoś dla siebie. Teraz, będziesz mieć jakieś cudowne okazje przyjrzenia się temu, co chcesz robić dla siebie, robić to bez czucia się samolubną, bez … jak ty często słyszałaś i pozwoliłaś sobie wierzyć innym ludziom, którzy mówili ci “Dlaczego zawsze robisz te samolubne rzeczy dla siebie?” Oczywiście, że możesz! (śmiech) ponieważ to jest dobre! Ponieważ to jest spełniające. Ponieważ, kiedy robisz te rzeczy dla siebie, to w rzeczywistości służy każdemu innemu. Tak naprawdę bierz głęboki wdech w to. Zrozum, że nie ma niczego, co masz robić. Już to robisz.

Teraz, co dałoby ci radość? Co dałoby ci namiętność? Zdejmuj tę bardzo ciężką energię z siebie, że musisz robić cokolwiek, kiedy właśnie to robisz. Dziękuję.

SHAUMBRA 2: dziękuję.

PYTANIE OD SHAUMBRA 3 (z Internetu, czytane przez Lindę): Kochany Tobiaszu albo Saint-G, czy jest to jakiś zbieg okoliczności, że w trakcie Skoku Kwantowego, Oprah prowadzi 10-tydzień kursu on-line z Eckhartem Tolle, opartym na jego ostatniej książce, „Nowa Ziemia: czy zdajesz sobie sprawę, dokąd zmierza twoje życie”. Zapisało się już setki tysięcy ludzi. Jakiś komentarz na temat roli Oprah w zmienianiu świadomości, Eckharta Tolle, i skoro już przy tym jesteśmy, Dalai Lamy. Szkarłatna Rada pracuje z którąś z tych jednostek, czy oni chodzą innymi drogami niż Shaumbra?

ADAMUS SAINT-GERMAIN: można powiedzieć, że wszystkie te istoty, tak bardzo jak Shaumbra, o której wspominasz, wszyscy oni pracują nad otwieraniem świadomości, nad poruszaniem – energetycznym poruszaniem – na energetycznym wchodzeniu w to, co nazwalibyśmy Nową Energią. Niektórzy wyraźnie identyfikują się z Shaumbrą. Niektórzy wykonują pracę samotnie, bardzo podobnie jak wspomniałeś i to jest tak samo częścią tego.

Zrozum sposób, w jaki to wchodzi, spójrz na słowa, z których korzystasz i podobne słowa, z których oni korzystają. Spójrz na takie rzeczy jak “Nowa Ziemia”, pojęcie, którego używamy od wielu lat. Teraz staje się to wiodące. To nie jest żaden zbieg okoliczności. To jest praca pionierska, którą zrobili wszyscy z was. Całkiem niedługo zobaczycie coraz więcej dyskusji o nowej świadomości, i nowej uważności, i to będzie wyglądać na stare dla was, ponieważ pracowaliście z tym przez jakiś czas. Będziecie słyszeć w tym okresie pojęcie Aspektologii, która również była nowa dla Shaumbry nie tak dawno temu. Za kilka lat, to trafi do psychologii społeczeństwa, to trafi do rządów świata, i do tego, co nazwałbyś należącym do głównego nurtu.

Róbcie poszczególne notatki tego, co robiliście w swoim życiu przez tych parę ostatnich lat, a następnie patrzcie, jak to się rozwija i staje się częścią głównego nurtu. Podjęliście się roli bardzo jedynej w swoim rodzaju. Zostaliście grotem strzały, że tak powiem, otwierając nowe tereny. I niektórzy kochają Oprah, niektórzy z tych innych biorą ten potencjał świadomości i kontynuują opracowanie tego i rozwijają to dla innych.

Teraz, nie mówię przez to, że ktoś z was tutaj nie mógłby być Oprah, nie mógłby być znanym na całym świecie autorem, nie mógłby zrobić którejś z tej pracy. Możecie robić pracę pionierską i możecie robić pracę należącą do głównego nurtu w tym samym czasie. Ale w odpowiedzi na to pytanie, to chodzi o prawdziwą, globalną przynależność istot duchowych, współdziałających ze sobą w świadomości. Dziękuję.

SHAUMBRA 3: dziękuję.

PYTANIE OD SHAUMBRA 4 (kobieta przy mikrofonie): Cześć Adamus. Jestem kim jestem, i myślę, że rozmawiałeś ze mną dzisiaj. W pewnym procencie mogłabym nazwać, że było to trudne naprawdę (śmiech). I utknęłam w niedowierzaniu, że te dwa czy cztery słowa uwolnią moje ciało z chęci krzywdzenia siebie czy kogoś. I uważam, że jestem jedyną, do której to przekazałeś. Dziękuję.

ADAMUS SAINT-GERMAIN: Zła dziewczyna! (śmiech, Adamus chichocząc) więc powiem, że nie jesteś jedyną, która dawniej parała się ciemnymi energiami, tym wszystkim innym, i wciąż odgrywasz tę grę winy i poczucia braku własnej wartości, a najbardziej strachu przed powrotem do paranormalnego typu energii jeszcze raz, będąc zdolną aby dosłownie nie wkładać swojej energii w cokolwiek. Jesteś bardzo dobra w tym, ale zajmowałaś się tym wcześniej, w manipulacyjny i bardzo ciemny sposób.

Czujesz to, wiesz, że robisz wiele, wiele rzeczy w twoim życiu wywierając nacisk. Nie pozwolisz sobie robić niczego w łatwy sposób, ponieważ, całkiem szczerze, grasz w grę – grę kary i samookaleczania – i nie tylko za siebie, również za innych, z którymi pracowałaś. Nie czułaś, że to jest ich karma, że zadali wiele cierpień przez swoje ciemne czyny, więc przyjmujesz ich energię również. To jest cudowna rzecz, to jest świetna rzecz. Kończysz fenomenalną pracę cierpień, ale pytanie jest, kiedy skończysz z tym? Kiedy zamierzasz oddalić się od tego naprawdę?

Powiem ci coś. To nie zrobi z ciebie lepszej osoby, bystrzejszej osoby, rozsądniejszej czy cokolwiek jeszcze. Nie ma całkowicie żadnej wartości w tym dla ciebie, poza tą grą. Nie zyskujesz niczego. Bóg nie przejmuje się, czy decydujesz się cierpieć i zbić siebie, albo czy decydujesz się pójść do nowego miejsca, większej świadomości. Powiedziałem ci wcześniej, ty i ja rozmawialiśmy, i powiedziałem ci, że nie ma teraz żadnego niebezpieczeństwa powtórzenia minionych błędów – czy tego, co uważasz za błędy – ponieważ energia w tobie i na świecie, i we wszystkim jest teraz całkiem inna. Dosłownie nie możesz do tego wrócić. Nie możesz rzucić przekleństwa na nikogo innego, choćbyś teraz tego chciała. To właśnie nie zadziałałoby. Gdybyś to zrobiła, to nie działałoby.

Więc uwolnij to wszystko. Pozwól sobie być wolną. Jesteś w typie więzienia, i rozumiem czym jest więzienie. Byłem w jednym przez długi kawał czasu, w krysztale. Ale teraz jesteś w swoim własnym więzieniu, umysłowym, fizycznym więzieniu. Kiedy wyjdziesz? Zrozum to. Zrozum większą świadomość i pozwól sobie żyć. Wybór jest twój. Dziękuję.

…zła dziewczyna. (dużo śmiechu)

Linda: dlaczego nie było żadnej aktualizacji Nowej Ziemi?

ADAMUS SAINT-GERMAIN: to przyjdzie. Nie teraz.

Linda: dlaczego? (śmiech)

ADAMUS SAINT-GERMAIN: (wzdychając ciężko) Tobiasz będzie rozmawiać o tym wkrótce.

Linda: Dobre odroczenie.

PYTANIE OD SHAUMBRA 5 (kobieta przy mikrofonie): jestem zainteresowana ponownym odrośnięciem mojej tarczycy i chcę wiedzieć czy możesz mi dać jakieś przydatne uwagi.

ADAMUS SAINT-GERMAIN: zrobię to. Martwisz się o fizyczną część tego. Nie martw się o fizyczność. Nie próbuj odtworzyć tego przez umysł albo wyobraźnię czy cokolwiek. Możesz bardzo, bardzo łatwo pozwalać twojemu ciału, aby całkowicie się odtwarzało, i to będzie bardzo naukową naturą, a w następnym czasie to będzie energetyczne centrum. Jest powód, dlaczego tarczyca przestała funkcjonować albo przestała być twoją częścią, ponieważ w rzeczywistości, będąc Nową Energią w tobie, tworzy pewną energetyczną funkcję tarczycy ale na wyższym poziomie. Więc nie próbuj odtwarzać starego, to jest to, co ci powiem. Pozwalaj po nowemu odtwarzać się.

Właśnie mów twojemu ciału, że jesteś gotowa i mów swojej świadomości, swojej istocie, że jesteś gotowa. Dopuść tę całą zasadę, którą nazywamy Techniką Standardu do pracy. Twoje ciało i twój umysł, duch i gnost, wszyscy wiedzą, co zrobić, kiedy tylko dokonasz wyboru, kiedy pozwolisz im wiedzieć, jaki jest twój wybór. Wtedy uwolnij się od oczekiwań, ponieważ część ciebie oczekuje, że rzeczywisty, fizyczny organ ponownie odrośnie. Ale ty i wielu innych Shaumbra musicie wiedzieć, że to nie koniecznie ma być fizyczne, ponowne odrastanie. Dużo bardziej dynamiczny, energetyczny typ będzie tu wchodzić w grę. To nie jest żadna czakra. To jest to…, co nazywamy tu nie fizyczną tarczycą Nowej Energii, która jest dużo bardziej wydajna. Więc pozwól swojemu ciału na robienie tego, na czym się zna.

SHAUMBRA 5: dziękuję.

ADAMUS SAINT-GERMAIN: dziękuję.

PYTANIE OD SHAUMBRA 6 (z Internetu, czytane przez Lindę): Droga Shaumbro i wielcy mędrcy Crimson Circle, wiecie jak bardzo was doceniam i jak bardzo wasze natchnienie i nauczanie podtrzymuje mnie, szczególnie ostatnio. Więc dziękuję wam za to. Ale... (śmiech)

ADAMUS SAINT-GERMAIN (śmiejąc się): mogłabyś zatrzymać się tu! (więcej śmiechu)

SHAUMBRA 6 (Linda kontynuuje): Afryka Południowa i Afryka jako całość wydaje się interesować pozostawaniem w 3D a nie wspinaniem się w Nową Energię. Wygląda na to, że obietnica nowych sposobów rozwiązywania rasowych i politycznych konfliktów i nierówności, wyrażana przez Nelsona Mandelę zniknęła. Korupcja, przemoc, przestępczość i etniczna nietolerancja rasowa wydają się wzrastać. To jest prawidłowy ping-pong? Dlaczego to jest wybierane i stwarzane przez mieszkańców tego regionu? Próbuję najlepiej jak potrafię, aby nie mieszać się w to i stawać za niskim murkiem. Czasami to jest łatwiej powiedzieć niż zrobić. Twoje spostrzeżenia byłyby bardzo cenne.

ADAMUS SAINT-GERMAIN: rzeczywiście. Doskonałe pytanie i tu zapraszamy cię na … patrzysz i czujesz z jednego poziomu świadomości. I często jako ludzie zostajecie przyciągani do odczuwania tego, co wydaje się być ciemniejszymi energiami albo trudniejszymi – smutniejszymi energiami – ponieważ energetycznie to krzyczy na zewnątrz najgłośniej. Ale to jest bardziej pozorne. Ale, gdy dajesz nura w energię Afryki, dajesz nura w tę energię i odkrywasz, ale na bardzo głębokim poziomie, że jest to bardzo piękne, jest w tym duchowe odnowienie, i nie tylko dla Afryki.

Są ci, którzy mówią, że Afryka jest kolebką ludzkości. Jest inna nazwa – narodziny duchowe – narodziny, które wbrew pozorom mają miejsce. To wywiera wspaniały potencjał, ale co jest teraz na powierzchni, co przyciąga uwagę to niesprawiedliwość, to ubóstwo i choroby. Wejdź na głębszy poziom. Jest coś bardzo przepięknego, zdarzającego się tam. Jedna z ważnych spraw wokół nhahyu – otwierająca twoją świadomość, uświadomienie sobie, że – na zewnątrz widać rzeczy z jednego poziomu. Jest łatwo stać się wciągniętym w to, ale przejdź przez wszystkie warstwy tego, ponieważ są przepiękne rzeczy zdarzające się teraz w tej ziemi Afryki.

Afryka przez taki kawał czasu absorbowała wiele z bardzo ciemnych energii Ziemi i ludzkości w siebie, ale jest niewiarygodna zmiana poniżej tej zewnętrznej strony. Wracaj i odwiedzaj. Wracaj i zwiedzaj, a zobaczysz i poczujesz dokładnie o czym mówię. Patrz co zdarza się w tym obszarze. Dziękuję.

PYTANIE OD SHAUMBRA 7 (kobieta przy mikrofonie): Cześć Adamus. Jak się zapewne orientujesz, moja babka umarła nie tak dawno temu i w jednym z Shoudów powiedzieli mi, że tańczy na stole i siedzi przy kartach do gry. I gra w karty to była jej ulubiona rzecz. Moje pytanie jest, od tamtego czasu kiedy umarła, kontaktowała się ze mną często ze swojej woli – składała mi wizyty. I, wiesz, jak to jest o 2:00 rano, jestem w mocnym śnie, naprawdę dobrym śnie, i nagle grzmi! moje oczy otwierają się i pierwsza rzecz, która pojawia się w mojej głowie jest wolą mojej babki. Proszę, możesz mi coś powiedzieć o tym, co ona chce bym zrobiła? Ona rozmawia ze mną częściej teraz, niż kiedy ona żyła!

ADAMUS SAINT-GERMAIN: dla kilku powodów. Po pierwsze, ona jest samotna i nieprzebudzona. Co za świetna okazja do rozmowy! (jakiś śmiech), jesteś poinformowana bardziej niż większość członków twojej rodziny, mówię to ze współczuciem, oni nie wiedzą. Więc ona właśnie wałęsa się. Uwielbiałaby porozmawiać. Więc dochodzimy do tej całej rzeczy z jej wizytami, ona chciałaby pogawędki z nią o niczym. Właśnie chciałaby się czuć uznana teraz. Te istoty na innej stronie, które były z nią początkowo grając z nią w karty i tańcząc z nią, poszły dalej. Ona więc właśnie pałęta się. Porozmawiaj z nią, dlaczego pałęta się, dlaczego została, a następnie w pewnym momencie powie ci więcej o tej woli. Nie myślę, że to byłoby odpowiednie dla mnie zrobić to. Myślę, że to byłoby lepsze, gdybyście obie o tym porozmawiały. Ale najbardziej, zrozum, że ona potrzebuje dowiedzieć się od kogoś, że dobrze jest pójść dalej.

SHAUMBRA 7: dziękuję.

ADAMUS SAINT-GERMAIN: dziękuję.

PYTANIE OD SHAUMBRA 8 (z Internetu, czytane przez Lindę): Tobiaszu, chciałbym zapytać cię o śmierć. Na tej stronie zasłony to niesie taki smutek, wywiera druzgocący efekty w życiu ludzi, szczególnie tych, którzy nie rozumieją wyborów duszy i również tych, których to dotyczy. Gdy planujemy swoje życie na Ziemi, postanawiamy ponieść stratę ukochanych? Niektórzy ludzie wydają się ponosić tyle strat, i nawet kiedy większy obraz będzie mógł być zrozumiany, to wciąż zostawia taki głęboki odcisk straty i smutku w reszcie ludzkiej egzystencji. Wiem, że z twego punktu widzenia zasłony, jest to doświadczenie i widzisz to inaczej, ale nie mogę wyobrazić sobie czasu, kiedy ludzie naprawdę będą świętować w swoim sercu przejście swoich ukochanych. Odnośnie mojego własnego doświadczenia straty, podczas gdy czuję, że rozumiem to doświadczenie z perspektywy duszy i ja wiem, że to był wybór osoby, wciąż czuję wpływ tego, rok później. Rozumiem, że mogę porozumiewać się z nim energetycznie, ale to nie to samo. Wciąż zastanawiam się, dlaczego wybrałem doświadczenie takiego potężnego, krótkotrwałego połączenia. W tym względzie, to nie ma sensu dla mnie. Więc jeśli ja w pełni nie mogę przetworzyć doświadczenia w głębi serca, jak ci, którzy nie są przebudzeni mogą to zrobić? I zastanawiam się, jak Nowa Energia może pomagać ludziom w ich żalu?

ADAMUS SAINT-GERMAIN: Strata i żal jest prawdą, jest autentyczna, i to byłoby całkowite zaprzeczenie powiedzieć, że ona nie istnieje albo próbować blokować to. Jest związek duszy z duszą, jak również człowieka z człowiekiem, i to jest jedna z tych rzeczy, do których zachęcalibyśmy każdego Shaumbrę, każdego człowieka, aby w rzeczywistości pozwalać sobie czuć tą stratę. Powszechnie, kiedy uczucie rozpaczy odzywa się, i dotyczy to nie tylko twojego przypadku, nie pozwalacie sobie w pełni odczuwać straty. Twoja część mówi, że musisz być silnym, musisz uwolnić, musisz być duchowym, masz całą Shaumbrę trenującą to, dlaczego więc odczuwasz stratę. Pozwalaj sobie wskoczyć głęboko w tą stratę.

Teraz, to będzie jedno z najtwardszych wyzwań, kiedy bowiem dajesz nura w to, czujesz, że to może cię pochłonąć. Będziesz czuł, że ta strata całkowicie cię pochłania, będziesz czuć chwilami, że jest większa od ciebie. Ale przez pozwalanie sobie wejść w to i doświadczyć tego, również odkryjesz błogosławieństwo w związkach, błogosławieństwo w samej stracie, i prawdziwie szczere zrozumienie, że ten ukochany nie stracił się wcale.

To jest trudne w twoim przypadku, ponieważ byłeś, jak mówiliśmy o tym wcześniej, w związku od początku drogi, drogi od najwcześniejszych czasów ze Ściany Ognia, kiedy spotkaliście się po raz pierwszy i byliście tak bliziutko. I teraz jest w tym więcej niż uczucie straty człowieka – myśląc, że straciłeś go – ale kiedy przejdziesz na wyższy poziom świadomości i bardzo prawdziwy potencjał wzniesienia w tym życiu, poczujesz, że możesz widzieć tego anioła, tego ducha ponownie. Poczujesz, że przybywa do fizycznego albo Ziemskiego królestwa, za jakiś czas, ponieważ tak prawdopodobnie będzie. Oni spędzają kolejne inkarnacje na drodze do wzniesienia, więc wyczuwasz uczucie wielkiego strachu czy dyskomfortu. To podnosi tak wiele kwestii. Pozwalaj sobie wejść w to i poczuć to na bardzo głębokim poziomie. Zrozum, że nie zostaniesz przez to zniszczony, ale znajdziesz w tym coś pięknego dla siebie. A jeśli czujesz się obezwładniony przez stratę i żal, i strach przed wchodzeniem w twoje własne wzniesienie bez nich, pamiętaj, że Jesteś kim Jesteś. Dziękuję.

PYTANIE OD SHAUMBRA 9 (kobieta przy mikrofonie): Witaj Saint-Germain. Mam pytanie dotyczące tego o czym mówiłeś wcześniej w ciągu dnia.

ADAMUS SAINT-GERMAIN: masz około czterech pytań ! Ale idź dalej. (Saint-Germain chichocząc)

SHAUMBRA 9: wyjdę co miesiąc i będę rozmawiać z tobą. Wiesz co chcę powiedzieć, jestem twórcą swego życia, miałam doświadczenie kilka lat temu i pracowałam z tym. Nie mogę powiedzieć, że w pełni je zrozumiałam. Dzisiaj, kiedy skierowałeś poruszanie się energii i przyniesienie możliwości pokoju, to pomogło mi zrozumieć, co mogę zrobić z tym szczególnym doświadczeniem. I może być tym, ale poproszę o odpowiedź dla siebie i dla wszystkich Shaumbra. Sytuacja, której doświadczyłam kilka lat temu, wydarzyła się w samolocie porwanym przez terrorystę i brałam w tym udział z moimi dziećmi. Więc to była bardzo wielka okazja spojrzeć, hmmm, co dzieje się w naszym obecnym świecie? Co możemy zrobić z tym? Więc teraz oczywiście możemy wchodzić i możemy rozwijać ten potencjał. Możesz pomóc mi spojrzeć na to doświadczenie z wyższej perspektywy? Jest tam coś więcej co możemy zaakceptować? A także dla wszystkich Shaumbra, którzy przejdą te doświadczenia – przejdą te doświadczenia – co akceptujemy tu? I jak pomagać swoim dzieciom, kiedy oni przechodzą przez to tacy młodzi i bardzo otwarci?

ADAMUS SAINT-GERMAIN: jak stwierdziłem, cztery pytania – wszystkie zawarte w jednym. (śmiech) rzeczywiście, dobrze się bawisz. Uczynię to całkiem proste. Twoja – to jest do wszystkich Shaumbra, ale używam twojej sytuacji jako historii dotyczącej rzeczywistej sytuacji – twoja obecność w sytuacji dosłownie zmienia potencjał wyniku sytuacji. Mogłaś usiąść w samolocie z potencjalnym terrorystą i prawdziwie twoje bycie tam, twoja obecność, zmieniła potencjalny wynik. To nie jest coś, co próbujesz zdziałać swoją wolą, ale – jak to powiedzieć … to odbywa się w prosty sposób – to poświeci inaczej w ciemnej sytuacji. To otwiera nowe drogi świadomości, która niekoniecznie byłaby tam, gdybyś tam nie była.

Tak często Shaumbra znajduje się, na przykład, nagle zagubiona i nie rozumiejąca dlaczego faktycznie gdzieś jesteście. Może zarówna fizyczna jak i wasza energetyczna obecność potrzebuje być tam. Znajdujecie się w niezwykłych okolicznościach i zastanawiacie się, jak się w to dostaliście. Kiedy znajdziecie się w takiej sytuacji, wiedzcie, że dodajecie element Nowej Energii do Starej Energii, w konfliktowej i potencjalnie szkodliwej sytuacji. Dosłownie teraz, kiedy rozmawiamy, teraz jest Shaumbra w Izraelu i na Bliskim Wschodzie, którzy znajdują się nagle w tym miejscu i oni nie są pewni dlaczego. Oni znajdą w sobie przyniesienie ich nowej świadomości do bardzo trudnego położenia. To jest część, którą zgodziliście się robić – wszyscy z was – być tam. Być tam jako typ ludzkiego anioła, przynoszącego nowe światło trudnym, ludzkim sytuacjom.

To wy byliście wzywani tam na jakimś poziomie przez ludzi, albo czasami przez grupę ludzi, którzy wołali o pomoc, którzy krzyczeli do aniołów – jak nazwalibyście niebiańskich aniołów – o wskazówki, i prawidłowo zareagowaliście będąc tam. Niektórzy z was natrudzą się nad zrozumieniem tego, jak właśnie wasza obecność może zmienić całą sytuację. Myślicie, że musicie coś robić, że musicie być aktywni albo negocjujący albo robiąc cokolwiek. Właśnie bycie tam jest tak ważne, tak ważne i to przynosi tak dużo potencjału.

Podczas gdy również możecie być tam na fizycznym poziomie, Shaumbra na ogół może również być w tych miejscach na poziomie świadomości dokładnie tak, jak rozmawialiśmy dziś o nhahyu – umiejętnością wejścia świadomego w tą energię. Przez posiadanie tego typu parapsychicznej umiejętności wejścia do sytuacji, znajdziecie się wezwani do takich sytuacji w świadomości, gdzie niekoniecznie jesteście tam fizycznie, ale swoją świadomością w tym. Nie potrzebujecie robić niczego. Nie musicie akceptować. Nie musicie kierować energii pokoju czy czegokolwiek innego. Właśnie bycie tam z waszą świadomością i Nową Energią zmienia drogę Starej Energii i Stara wibracja odpowiada i pracuje energetycznie inaczej.

Tak, dla twoich dzieci – słusznie tam były. To jest to, co nazywamy Standardem. Słusznie tam były. Pamiętaj, jesteś Obecnością i wiedzeniem, że wszystkie sprawy są naprawdę w idealnym stanie. Dziękuję.

SHAUMBRA 9: dziękuję bardzo. Właśnie, czy mogę dodać jedno więcej?

ADAMUS SAINT-GERMAIN: tak.

SHAUMBRA 9: to nie jest pytanie, i nie przeprosiłabym nawet gdyby tak było. Dla Shaumbry, która postanowiła mieć ten rodzaj doświadczenia, od kiedy jesteśmy w temacie uczuć, opierając się na moim doświadczeniu, nadstawię głowy dla was, gdy urządziłam to doświadczenie, co jak myślę było może nawet bardziej głębokim niż samo doświadczenie tych ludzi, jak być oddzielonymi od ich uczuć i zaprzeczania swoim uczuciom. I ja w rzeczywistości przebywałam przez trzy dni w rodzaju pourazowego wstrząsu, ponieważ każdy wokół mnie mówił, “Ech! Przeżyłaś to. Ale wielka sprawa. Jesteś fajna.” i przeżyłaś to, “Hey chwileczkę! Aah!” ale oni nie przeżyli tego. Więc jeśli przedostajesz się przez to a ludzie wokół ciebie nie, to nie jest o tobie. Naprawdę, jesteś niezły. Przeżywasz to i może ludzie wokół ciebie nie są bliscy na tym poziomie. Więc jeśli urządzasz to doświadczenie, jesteś niezły i chcę byś to wiedział.

ADAMUS SAINT-GERMAIN: całkowicie. I to przypomina mi, by przypomnieć każdemu, że możesz być w bardzo intensywnych i dramatycznych sytuacjach i całkowicie możesz czuć to doświadczenie, ale nie musisz posiadać tego. To nie jest twoje, i możesz wracać do swojej istoty, swojej obecności, po prostu całkowitego Jestem. Jestem kim Jestem. Wciąż czujesz wszystko i doświadczasz tego, ale to nie staje się częścią twojej książki. To nie staje się kolejnym rozdziałem w twoim życiu. Widzisz, jest piękno w tym – umiejętność, aby naprawdę czuć coś, ale nie posiadać tego.

Teraz, niektórzy Shaumbra pomyślą, że to oznacza, że oni w rzeczywistości fizycznie czują coś, albo psychicznie muszą być świadomym zamieszania na głębokim poziomie, czuć duchową spiralę. Nie, poczujesz to, ale właśnie wtedy mówicie sobie, że to nie jest twoje. To są doświadczenia, ale nie są twoje. Doskonale. Dziękuję.


PYTANIE OD SHAUMBRA 10 (z Internetu, czytane przez Lindę): Tobiaszu/Saint-Germain, jestem Dora z Węgier i my czekamy na ciebie w maju. Węgry są dziwnym i pełnym sprzeczności miejscem, kocham je i jednocześnie nienawidzę. Chcę wyjeżdżać i zostawać w tym samym czasie. Możesz powiedzieć mi coś o sytuacji tego kraju z twojego punktu widzenia, a gdybyś mógł powiedzieć mi coś o mojej osobistej sytuacji w tym procesie Nowej Energii, byłabym bardzo wdzięczna, ponieważ czuję się tak zagubiona w tym momencie. Kochamy was wszystkich tak bardzo. Dora.

ADAMUS SAINT-GERMAIN: bardzo kochana Doro, przyjedziemy was odwiedzić, i zarówno Tobiasz jak i ja będziemy tam z tobą. Powiem odrobinę, ponieważ Węgry są zranioną ziemią, zranionym społeczeństwem. Bardzo dumnym, ale bardzo zranionym. Węgry są, nazwałbym to, krajem ofiar, ale już bardzo mocnym w swoim własnym prawie. Czujecie jakby z waszych rąk wyjęto broń, jakby grunt usunął się spod waszych nóg i jakbyście zrobili krok do tyłu. Węgry również wywierają wspaniały potencjał do – jak to powiedzieć – przeskoku przez tradycyjne wzory czy historyczne wzory, do wynurzenia się i przebudzenia. Więc przybędziemy tam specjalnie pomagać w tym przejściu.

Wracając do twojej pracy, postanowiłaś być na tej ziemi. Postanowiłaś być Standardem i Shaumbrą, ale przyjmujesz zbyt wiele energii ludzi, którzy są zablokowani, źli i czują się jak ofiary. To cię wyniszcza i nudzi cię na zewnątrz, ponieważ traktujesz te uczucia jako swoje własne, chociaż tak nie jest. Więc rób głęboki wdech, mów sobie, że jesteś nie głodna…(hungry – głodna, Hungary Węgier [przypisek tłumacza]) heh, chcesz tego? (śmiech Saint-Germain)

Linda (raczej sucho): naprawdę zabawne. Naprawdę zabawne.

ADAMUS SAINT-GERMAIN (chichocząc): zostawię humor Kuthumi. Mów sobie, że nie jesteś Węgierką, naprawdę. Jesteś sobą. Pozwoliłaś sobie, pozwoliłaś sobie na bycie tam Standardem, ale przestań przyjmować wszystkie te problemy. To wycieńcza cię. Będziemy tam niedługo. Dziękuję.

Linda: bardzo dobrze.

PYTANIE OD SHAUMBRA 11 (kobieta przy mikrofonie): doceniam dzisiejsze ćwiczenie. Mam pytanie i wykorzystam przykład z ostatnich paru tygodni, jeśli mogę. Wracając do uczuć, budzę się z głębokim poczuciem pustki i niepokoju, pozwalam sobie odczuwać to, wybieram albo postanawiam przejść przez to, czasami udaje mi się osiągać cel. Ale kiedy chcę zatrzymać te uczucia i wyrazić je na zewnątrz, dla mnie dawnej, honorując określone uczucia, to wymaga długiego czasu w ciągu dnia. Kiedy kontynuowałam to przez kilka tygodni, to nie był najlepszy pomysł, by zajmować się tym dłużej niż dwa tygodnie. Więc zmieniliśmy dziś sposób na uwalnianie tego, i moje pytanie dotyczy wskazówki – jak naprawdę puścić to, albo kiedy wyrażam to, czy dbam o siebie, wiesz, kiedy to jest zewnętrzne wyrażenie a kiedy właśnie musisz uwolnić to i przekroczyć to i jak to zrobić.

ADAMUS SAINT-GERMAIN: to jest doskonała obserwacja, i to jest bardzo ważne dla wszystkich Shaumbra. Mistrz jest tym, kto może całkowicie odczuwać wiele, nawet takie rzeczy jak smutek, pustka, depresja. Teraz, to bardzo trudne energie i bardzo potężne. One trzymają … depresja i smutek i również pustka, dziwna rzecz, zawierają wspaniałą ilość uczuć albo emocjonalnej energii tak przytłaczającej, że to może całkowicie sprawić, że masz wrażenie, że jesteś pusty i jesteś w depresji. To jest wyjątkowe.

Szczególnie ty tutaj, bawisz się twoimi własnymi aspektami, twoimi częściami, że nie jesteś prawdziwie szczęśliwa, twoje części żyją poprzez granie w tę grę z tobą. One boją się śmierci, zagubienia ich tożsamości, jeśli one nie pochwycą więcej twojej uwagi. I one mają silny lęk, kiedy wchodzisz w moment, kiedy przyjmujesz twoją własną Obecność Ja Jestem – kiedy panujesz nad sobą – one boją się, że to spowoduje ich zniknięcie, i w pewnym sensie chcą tego. One naprawdę nie znikną, one zintegrują się z tobą. One nie pójdą – jak to powiedzieć – one nie zgasną w mrokach niepamięci. One właśnie przestaną panować nad tobą. Wciąż będziesz pamiętać, co znaczy ciemność i smutek, i depresja, ale teraz nie będziesz posiadać tego. Możesz zobaczyć wewnątrz, jak czuje się różnicę w uczuciach, o czym rozmawialiśmy dziś, kiedy nie pozwalasz temu panować nad tobą? Wracasz do siebie. Wracasz do twojego własnego mistrzostwa.

Więc zasadniczo mobilizujemy cię teraz kolejny raz, abyś wybrała kim jesteś, abyś wybrała istotę Ja Jestem. Zamierzasz pozwolić twoim aspektom kontynuować próby wykradania twojej duszy? Czy zamierzasz przejąć panowanie nad sobą?

To jest wspaniała gra. To jest zdumiewająca gra, ale teraz naprawdę jest czas zakończyć to. I stajesz się tak poważna w tym, stajesz się tak obezwładniona przez to, ale jak wiesz, to jest uczucie. “Powaga” jest poważnym uczuciem. To jest bardzo poważne uczucie! (zdławiony śmiech Saint-Germain), ale, ale to jest uczucie. Ważna rzecz, pracujemy teraz z Shaumbrą nad mistrzostwem w uczuciach, mistrzostwem bycia naprawdę świadomym, ale nie pozwalaniem temu aby mówiło ci, jak trzeba żyć. Widzisz, to jest wspaniałe … najwyraźniej lubisz tą cienką granicę, ponieważ to jest piękne, piękne mistrzostwo w Nowej Energii. Czuć wszystko; posiadać tylko siebie. Dziękuję.

PYTANIE OD SHAUMBRA 12 (z Internetu, czytane przez Lindę): tu, gdzie żyję wszystkim wydaje się doznawać fali przerażających przestępstw w rodzinach i przeciwko dzieciom. Możesz powiedzieć o co w tym chodzi?

ADAMUS SAINT-GERMAIN: rzeczywiście. To jest teraz prawdziwa kondycja człowieka. Ludzie nie wiedzą, zasadniczo, jak podejść do tych wszystkich zmian, i w kółko krytykują to na głębokich poziomach. Rzeczy teraz wypływają na powierzchnię. Trudno ukryć coś, wliczając w to siebie i swoje aspekty i swoje konflikty i swoje cierpienia i swój ból. Wszystko wzrasta – fala świadomości wzrasta teraz – wzrasta tak, że to może powodować to. To wzrasta tak, że ludzie mogą uświadomić to sobie, ale to powoduje dużo tego, co nazywasz, bardzo oczywistymi konfliktami.

Poprosimy wszystkich Shaumbra, byście mogli poczuć to, być poinformowanym o tym, ale nie posiadać tego. To jest cudowny przykład stania za niskim murkiem. Mieć współczucie dla tego, jakkolwiek trudne to może się wydawać. I kolejny raz, najpiękniejszą rzeczą jaką ktokolwiek z was może teraz zrobić, to udostępnić swoją obecność w tym. To zwiększa nowy potencjał do tych raczej bolesnych i trudnych spraw.

Linda: Mistrzu Adamus, ilu więcej pytań chciałbyś?
(Saint-Germain unosi jeden palec.)

PYTANIE OD SHAUMBRA 13 (kobieta przy mikrofonie): To w rzeczywistości było całkiem cudowne, ponieważ na część mojego pytania odpowiedziano w odpowiedzi na doświadczenie kobiety w samolocie. Około półtora roku temu, może dwa lata temu, dowiedziałam się o inicjatywie prowadzenia na Bliskim Wschodzie marszu, czyli przejechanie się drogą 600 mil i to miało przynieść pokój i jedność temu obszarowi. I właśnie w ostatnich paru tygodniach poczułam się naprawdę pociągnięta, by zbadać to i ja nie mogę znaleźć jasności, czy to jest dobry pomysł. Co powiedziałbyś Shaumbra, tam na Bliskim Wschodzie, albo tu, którzy są zaciekawieni zrobieniem tego?

ADAMUS SAINT-GERMAIN: dobrze, co jest w tym interesującego, to jest twoje dojście tu do ważnej części. Powiedziałaś, że czujesz pociąg, aby to zrobić. Teraz, wykorzystam przykład – wysłałem dzisiaj wiadomość na zewnątrz, do całej Shaumbra, mówiąc, że zamierzamy prześlizgnąć się przez te nudy.(śmiech) … I pomyślałem, że te nudy są pracą szatana… (mnóstwo śmiechu publiczności i Saint-Germain)

Linda: Awww … Geoff wkłada w to tak dużo czasu i robi to z miłością!

ADAMUS SAINT-GERMAIN: … zamierzałem kontynuować biznes, którym jestem zajęty, zatem wielu z Shaumbra poczuło coś, ale zignorowali to. I tu czujesz coś, czujesz pociąg do tego. Ignorujesz to. Poczuj to. Wyjdź ze swego mózgu. Masz wiele tych umysłowych powodów, aby nie zrobić tego. Podążaj za uczuciami. Ale, mówię to z przypisem. Wejdź do swoich uczuć i dowiedz się, co naprawdę tam jest. Osiągniesz inne poziomy uczuć. Tu jesteś przyciągana do tego projektu. Jest w tym coś jeszcze innego. Gdy dajesz nura w twoje własne uczucia, możesz pójść dalej w to. To nie wymaga tej długiej, długiej wędrówki. Są inne dynamiczności – ludzie, z którymi przebywasz, nowe okazje wejdą do twojego życia, i twoja obecność w życiu innych – to wszystko są te inne rzeczy. Więc podążaj za swoimi uczuciami.

Z tym, Shaumbra, nie mogę się doczekać dnia, który mam nadzieję przyjdzie niedługo, kiedy postanowicie być nauczycielami doświadczania uczuć; kiedy zaczniecie uczyć innych ludzi jak całkowicie wchodzić w nhahyu, do uczuć, do doświadczenia, bez blokowania tego, bez filtrowania tego, bez uciekania od tego; móc doświadczać wszystkiego, począwszy od całkowitej radości na całkowitej depresji skończywszy – to właśnie czuć, to jest prawdziwa świadomość – aby wchodzić we wszystkie z tych uczuć czy świadomości i zawsze rozumieć, kim jesteś. Nie przyjmować ich jako swoje własne, nie pozwalać im mówić ci, jak trzeba żyć, ale aby urządzać doświadczenie z nhahyu, i aby zawsze znać siebie.

Z tym pozwólmy sobie głośno, razem powiedzieć najważniejszy zwrot, który uznaje własną istotę. “Jestem, kim Jestem”

I tak to jest.
................................
Tobiasz z Karmazynowego Kręgu prezentowany jest w Golden Colorado przez Geoffrey Hoppe, zwanego “Cauldre”. Historie Tobiasza, z biblijnej Księgi Tobiasza można znaleźć w Karmazynowym Kręgu na stronach internetu www.crimsoncircle.com. Materiały Tobiasza są bezpłatne dla Nosicieli światła i Shaumbry na całym świecie. Od sierpnia 1999, Tobiasz głosi, że ludzkość przeżyła potencjał destrukcji i przeszła do Nowej Energii.

Karmazynowy Krąg jest globalną siecią ludzi-aniołów, jednych z pierwszych, którzy przeszli do Nowej Energii. Podczas gdy doświadczają radości i zmagań w tym stanie wniebowstąpienia, pomagają innym ludziom w ich podróży poprzez dzielenie się, opiekę i przewodnictwo. Strona internetowa Karmazynowego Kręgu odwiedzana jest przez ponad 100.000 ludzi, którzy każdego miesiąca czytają najnowsze materiały i dyskutują na temat własnych doświadczeń.

Karmazynowy Krąg spotyka się każdego miesiąca w Denver, Colorado, gdzie Tobiasz przekazuje najnowsze informacje poprzez Geoffrey Hoppe. Tobiasz mówi, że zarówno on jak i inni z Bożego Sejmu Karmazynowego dokonują przekazów przez ludzi. W przekonaniu Tobiasza czytają oni nasze energie i tłumaczą je nam z powrotem, abyśmy mogli przyglądnąć się im z zewnątrz, a tym samym odczuć je wewnątrz. “Shoud” jest częścią przekazu, w której Tobiasz usuwa się na bok, a energia ludzka jest przekazywana poprzez Geoffrey Hoppe.

Spotkania Karmazynowego Kręgu są otwarte dla publiczności. Bezpośrednim celem Karmazynowego Kręgu jest służenie jako człowiek-przewodnik i nauczyciel, służenie tym, którzy idą drogą wewnętrznego przebudzenia spirytualistycznego. To nie jest misja ewangeliczna. To raczej Twoje wewnętrzne światło będzie sprowadzać ludzi do Ciebie po Twoją wyrozumiałość i opiekę. Będziesz wiedzieć, co robić i jak nauczać, dokładnie w tej chwili, kiedy ten unikatowy i cudowny człowiek podejmie drogę przez Most Szpad i u Ciebie zawita.

Jeżeli to czytasz i czujesz sens prawdy i wspólnoty, jesteś Shaumbra. Jesteś nauczycielem i przewodnikiem. Pozwól, by ziarno Boże zakwitło w Tobie - w tym momencie i we wszystkich następnych. Nigdy nie jesteś sam/a, ponieważ wokół Ciebie, na całym świecie jest rodzina i są anioły.

Proszę, rozpowszechniaj ten tekst na warunkach niekomercjalnych, nie biorąc nic za opłatę. Proszę o przekaz informacji zawartych w tekście, zachowując jednocześnie całą strukturę tekstu. Wszyscy dystrybutorzy muszą być zaakceptowani na piśmie przez Geoffrey Hoppe w Colorado.

Patrz kontakt website: www.crimsoncircle.com
© Copyright 2007 Geoffrey Hoppe, Golden, CO 80403

tłumaczenie: Elzbieta Udałowska, przy użyciu translatora: [email protected]