MATERIAŁY TOBIASZA

Seria Skoku Kwantowego

Shoud 5: „Triumfalne odkrycie” z udziałem Tobiasza

Prezentacja dla Szkarłatnego Koła
Przekazany przez Geoffrey Hoppe

Pytania i Odpowiedzi
 

5 styczeń 2008 r.
www.crimsoncircle.com

I tak to jest, kochana Shaumbro. Bez wątpienia o tym! (śmiech). Jesteśmy tu, dzieląc ten drogi moment, dzieląc naszą wspólną podróż do nowej świadomości, do nowych wymiarów.

Gierka, w którą bawimy się z wami, za waszą zgodą, była inspiracją dla dzisiejszych uczuć, a zwłaszcza dla wczorajszych, abyście mogli naprawdę całkowicie coś poczuć. Wielu z was poczuło, w tym rodzaju otwarcia, co się teraz dzieje w ludzkiej świadomości. Wielu z was poczuło, jaki jest potencjał rzeczy, które mogą zdarzyć się w tym roku. Wielu z was poczuło niepokoje i ból tych, którzy są samotni wokół was. Ale to, co zrobiliśmy, było pozwoleniem wam, abyście poczuli to całkowicie, abyście mogli zaobserwować swoją reakcję. Mogliście zauważyć jak pojawiła się wasza własna wątpliwość, prawie uniemożliwiając próbę trzymania uczuć na dystans. Zwątpiliście w siebie. Gdy mieliście ten wspaniały napływ czucio/świadomości/energii, przebywającej do was, zastanawialiście się, co zostało zrobione źle. Zastanawialiście się, dlaczego tak się czujecie. A to nie było o tobie. To nie było. Czuliście zewnętrzne rzeczy. Czuliście innych ludzi albo może prawdziwie czuliście nas.
Kiedy pojawiła się wątpliwość, zauważcie jak to dusi uczucia. Kiedy ona wchodzi, zaburza postrzeganie. Wtedy tracicie twoją suwerenność. Tracicie swoją intuicję, swoją wrodzoną umiejętność czucia rzeczy i rozumienia ich, połączenia z nimi ale nie posiadania ich. Urządziliście cudowne doświadczenie w prawdziwym czuciu.

Teraz, wyobraźcie sobie przez moment, jakby to było następnym razem, kiedy ta lawina uczuć wejdzie do waszego życia, gdybyś nie zwątpił, gdybyś nie zastanawiał się co zrobiłeś źle. Nie zastanawiał się co się stało albo jak możesz uciec od tego. Zamiast wątpić, wykorzystać swoją czystą intuicję. Twoja intuicja pozwoliłaby ci całkowicie poczuć głębokość doświadczenia, energię, poczuć wiele warstw tego, poczuć te wszystkie potencjały dlaczego to tam było i potencjał wyników bez potrzeby manipulowania tym, tylko aby to poczuć.

Wyobraźcie sobie wykorzystywanie intuicji zamiast wątpliwości, jak wiele bogatsze stanie się wasze życie – nie tylko w istnieniu człowieka, ale również w istnieniu jako świętego anioła – jak wiele bogatsza może być ta rzeczywistość. Pamiętajcie przez cały czas, że to nie jest twoje. To nie jest twoje. O, będą czasy gdy będziecie świadomi swojej własnej energii, a wasza intuicja będzie wystarczająca, aby dać wam znać, że to jesteś ty ale, że również jest w tym coś jeszcze.

Rozmawialiśmy o tym wcześniej i nazwaliśmy to jako przypomnienie dla 2008 roku. Więc będzie wiele z rzeczy, którym dasz się zwieść i będziesz wątpił, że nie są twoje. Więc, wielu z was urządziło bardzo ambitne doświadczenia, aby poczuć jak to jest pójść na dno, stracić dużo, mieć fizyczne dolegliwości i trudności. Zrobiliście to dla dobra ludzkości i aniołów. Uwielbialiście przyjmować to jako swoje własne, tyle tylko, że te uczucia pozostawiały waszą świadomość w bardzo samotnej przestrzeni.

To jest gra. Bierzecie w tym udział dla innych ludzi, innych aniołów, i musicie udawać się do samotnej przestrzeni, aby poznać co naprawdę jest wasze, poznać, co chcecie zrobić z tą świadomością. A następnie czujecie się równie samotni. Czujecie, że nikt nie rozumie, przez co przechodzicie. I to jest żart, że przechodzisz przez to dla nich! Przyjmujesz te rzeczy, więc możecie spróbować znaleźć inny sposób, by wnieść zdecydowanie do energii. Już czas zatrzymać to.

Robiliście to tak długo, że zostaliście takimi fachowcami od tego, że to może być pewnym wyzwaniem puszczenie tego. To może być pewnym wyzywaniem na początku, żyjąc swoim własnym życiem, zamiast przyjmować do siebie świadomość innych. Przez tak długi czas brałeś udział w tej lidze świadomości, że zapomniałeś co to znaczy robić to dla siebie.

Jest w rzeczywistości wiele przezroczystych nakładek, które wstawiacie, aby czuć się teraz na Ziemi szlachetnymi. Musicie jeszcze przyjmować wszystko od innych i udawać, że to jest wasze, ponieważ, oczywiście jesteście mistrzami. Jeśli ty nie zrobisz tego, to kto? Ale pamiętajcie co powiedział Kuthumi , “To jest twoja era – Ty ”, i to dotyczy każdego. Już czas, by wzięli na siebie odpowiedzialność za siebie – bez względu na ich energię, ich uczucia, ich wątpliwości, które są ich własne – tak, abyście wy mogli rozwijać się i mogli wznosić się na wyższe poziomy, na następne poziomy. I oczywiście, już wiecie co to znaczy – być Standardem, przewodnikiem i nauczycielem nowej świadomości. Być tym, który pokazuje innym, że jest na drodze i że na tej drodze są wszystkie narzędzia. Że jest wspólne pragnienie, aby boskie i ludzkie połączyło się.

Tak więc decyzja należy do was, Shaumbra, czy chcecie być tym przewodnikiem, tym Standardem, tym nauczycielem w nowej świadomości. Pokazywać innym, że podróżujesz na zewnątrz do innych królestw, do innych wymiarów, które nie mają żadnych nazw albo już żadnej definicji, ale byłeś tam, więc kiedy oni tam dojdą, będą mogli z niej bezpiecznie powrócić również.

Wątpliwości, które są teraz częścią ludzkiej świadomości – wątpliwości duszą uczucia. Gdy uczucia są zduszone, nie żyjesz naprawdę. Gdy wątpisz, nie wykorzystujesz swojej wrodzonej intuicji. Wątpliwość jest grą, i jak już powiedzieliśmy na zakończenie wcześniejszej sesji, już czas zakończyć tę grę.

Kiedy pojawia się wątpliwość, wykorzystujcie intuicję. Gdy czujecie się jak w potrzasku i duszeni przez wątpliwości, zatrzymajcie się na moment. Zróbcie głęboki wdech. Poczujcie swoją intuicję. “Co powinienem teraz zrobić?” wykorzystujcie swoją intuicję i polubcie doświadczenia. Przypomnijcie sobie, jak Kuthumi mówił, “Kiedy wątpisz, wejdź w doświadczenie.” To rozwiązuje wszystko.
Ten rok jest naprawdę rokiem uczuć i doświadczeń. Ten rok jest, kochana Shaumbro, waszym czasem. I z tym przejdziemy z zadowoleniem do waszych pytań.


PYTANIE OD SHAUMBRA 1 ( z Internetu, czytane przez Lindę): Tobiaszu, na drodze do integracji wzniesienia, aspektem, który poczułem najbardziej, był powracający do mnie strach, ból, braki, i tak dalej. Dwa miesiące temu całkowicie inny aspekt podszedł do mnie, wspaniały, okazały głos, bardzo zrównoważony i niezawisły. To było wtedy bardzo wyraźnie nazwane, i ja słyszałem, jak ta świadomość rozmawiała ze mną. To trwało przez około trzy tygodnie i później zniknęło. Ponieważ słyszałem ten głos we mnie, pomyślałem, że to harmonizuje ze mną, w pewnym sensie. Wczoraj poczułem to kolejny raz, bardzo odrębny ode mnie, ale bliziutki. Czy możesz podzielić się ze mną, proszę, czy możesz wyjaśnić tę dynamiczność?.

TOBIASZ: rzeczywiście, to jest ta energia Yo-ham, siebie, twojej boskości. Po pierwsze, nie wątp w to! Pozwalaj sobie doświadczyć tego. Twoja intuicja jest w tym zapisana. Twoje intuicyjne wiedzenie, kim ta istota jest. To nie jest tylko – nawet nie chcemy definiować tego jako aspekt. To jest twoja łatwość. To jest Boska Jaźń.

Więc teraz, jak wielu z was doświadczyło tego, ponieważ zaczynacie mieć te uczucia – i nie uciekacie od nich, w rzeczywistości wyrażacie je – twoja intuicja pomaga ci rozumieć, że to naprawdę jesteś ty. Należy również zrozumieć, że przeżywanie takich jak to doświadczeń będzie wydawać się nieustabilizowane, będzie wydawać się to również odległe, albo nie będzie za bardzo rozsądne, bez wielkiego sensu. Twoje ciało, umysł i duch przywykną do uczucia, że to nie jest już tak dramatyczne. Ale po drugie, prosiłeś o to, by podnieść albo wznieść swoją własną świadomość, aby teraz spotkać się z tą twoją energią w nowym i niczym niezmąconym miejscu. Możesz powiedzieć, że twoja boskość zanurkowała w dół aby spotkać się z twoją ludzkością, ale teraz jest potrzebne, abyś rozszerzył się w górę, aby spotkać to w nowym miejscu, które jest bardziej właściwe ze względu na Nową Energię ludzkiego, boskiego, własnego ja.

Rzeczywiście, zrób głęboki wdech i przestań wątpić w to cudowne doświadczenie!

PYTANIE OD SHAUMBRA 2 (kobieta przy mikrofonie):

Tobiaszu, postanowiłam być w swojej ja-świadomości, bardziej ufając sobie i jestem świadoma większego sukcesu w tym. Również postanawiam puścić rzeczy, które nie są moje, specjalnie świadomość ubóstwa i zależności, którą moja matka i ja mamy ze sobą. Czy możesz mi pomóc rozmawiając ze mną o tym, i bardzo krótko, co się dzieje z moim gardłem? Dziękuję.

TOBIASZ: rzeczywiście ... Co więcej, specjalnie zmusiłaś się do spotkania z tym. Przyjęłaś świadomość ubóstwa dla innych. Możesz powiedzieć, że to zajęło wiele minionych doświadczeń życiowych, w których ... w rzeczywistości zaakceptowałaś to. Wybrałaś to, postanowiłaś przebywać w tej energii ubóstwa i najwyraźniej nie potrafisz wyjść z tej pułapki. Ale z drugiej strony, skłaniasz się teraz aby mierzyć swoje życie czy mierzyć swój duchowy sukces, opierając się na finansowym sukcesie.

Zatrzymaj się na moment. Spójrz na to, czego się nauczyłaś przez te wszystkie lata, zanim postawiłaś nam to pytanie. Spójrz na głębokość i bogactwo doświadczenia. Ukrywałaś się za tą rzeczą, ubóstwo i zarabianie pieniędzy, ale popatrz, czego naprawdę się nauczyłaś. Byłaś duszą nie interesującą się tym, duszą nie przejmującą się za bardzo bankiem! Tak naprawdę, przeszłaś jakieś naprawdę bogate doświadczenia, które odnalazłaś przez nie przejmowanie się bankiem.

Teraz jest już czas zakończyć to wszystko. To jest czas zakończyć wątpliwości i zależności i całą resztę tego. Już znasz odpowiedź. Przychodzisz w górę do nas prosić o pozwolenie, ale wiesz, że już czas puścić twoją matkę. Masz dużo winy z tym związanej. Czujesz, że ona umrze, kiedy ją opuścisz. Czujesz, że jesteś... jesteś jedyną. Ale naprawdę energia duszy z duszą nie powinna łączyć się w ten sposób. To powinno być oparte na bardzo swobodnej i bardzo otwartej podstawie, nie na podstawie zależności. Pozwoliłaś sobie stać się finansowo zależną, ale naprawdę najbardziej zależną emocjonalnie.

Jest w tym kilka rzeczy. Po pierwsze, przestań walczyć z tym w twoim umyśle. Spędzasz zbyt dużo czasu w energii umysłu. Całkowicie chcę, byś zajęła się wdychaniem pełni życia. I nie tylko udając, że wdychasz to i nie tylko robiąc to odrobinę, ale naprawdę wdychając to w siebie. Otwórz w górę niektóre z tych kanałów w sobie, te kanały, którymi energia płynie, otwieraj je i pozwalaj sobie czuć kolejny raz. Nie tylko czuć ubóstwo, ale czuć wszystko. A następnie również, jak pozwolisz sobie na bardzo intensywne oddychanie, otworzysz którąś z tych dróg – wtedy przypomnij sobie przekaz o narzędziach, które umieściłaś na swojej drodze.
Również chcę, abyś zrobiła jedną rzecz inaczej. Przyznała się przed sobą – i być może będziesz musiała usiąść z innym, i pracować z nimi, ponieważ czasami ich energia może być ci pomocna – ale chcę, byś rozmawiała o grach, w które grasz. Chcę byś napisała książkę na temat intensywnych gier, w które grasz ty i inni ludzie. Zobaczysz, jak to jest wszystko splecione. Możesz zobaczyć jakąś swoją część, która nie chce zrezygnować z gry, więc kontynuujesz granie tego. Ale teraz, kiedy wyciągasz to i przyznajesz się, jak w to grasz, jak grasz w intelektualną grę, jak również energetyczną grę, zobaczysz, że możesz pozbyć się tego.

Teraz, możesz dotknąć jakichś przerażających rzeczy. Będziesz musiała nauczyć się żyć jeszcze raz. Będziesz musiała nauczyć się żyć, nie przetrwać, ale istnieć. I to jest sprzeczne z jakimś bardzo głębokim i zakorzenionym treningiem, który przeszłaś dawniej, przez takie same, bardzo intensywne grupy – jakiś powrót do dawnych grup religijnych – który wciąż trzymasz w sobie. To jest jak pieczęć, którą postawili na tobie i zaakceptowałeś to w sobie, w takim razie nie możesz wydostać się z tej pułapki, ponieważ to jest wspaniała gra.

Zrób intensywne oddychanie. Zapisuj albo rozmawiaj z innymi, jak grasz, a następnie dokonaj wyboru. Twój wybór obecny, do tej pory, był samą, samą powierzchnią. I ja muszę wiedzieć, że chcesz tego szczerze. Dopiero co odczuwałaś ból, byłaś tym wszystkim. Postanowiłaś puścić tą grę. I to będzie bardziej trudne od największego wyzwania, jak powiedzieliśmy, pragnienie by żyć jest tym co przekroczy przetrwanie, co przekroczy stare rytuały i stare pojęcia. Ale najpierw ... muszę pytać cię tu z przodu, przed wszystkimi Shaumbra – i ty nie musisz odpowiedzieć natychmiast – ale czy jesteś gotowa żyć naprawdę?

SHAUMBRA 2: tak, jestem.

TOBIASZ: mówisz że, ale...

SHAUMBRA 2: jestem.

TOBIAS: mówisz że, ale...

SHAUMBRA 2: jestem, jestem! (śmiech publiczności i Tobiasza)

TOBIASZ: chcę byś robiła dużo oddychania z tym. Mówisz, że ale zapytam cię...

SHAUMBRA 2: zdaję sobie sprawę, że jest silny lęk w tym. Rozpoznaję to również.

TOBIASZ: więc zapytam cię kolejny raz – i możesz sobie odpowiedzieć głośno – jesteś gotowa aby naprawdę żyć?

SHAUMBRA 2: (głośniej) tak!

TOBIASZ: ach, spostrzegawcza Shaumbra wyczuwa w tym duże wahanie. Mówisz “tak” ale energia jest jak, “możliwe, być może, niecałkiem, ewentualnie”. Tyle jest wątpliwości w tym. Więc pragnę, abyś naprawdę weszła do wewnątrz i sprawdziła to, a jeśli jesteś skłonna, wejdziemy tam i kopniemy cię leciutko w twoją grubszą stronę. (śmiech)
SHAUMBRA 2: Nieźle, dziękuję.

TOBIASZ: dziękuję.

SHAUMBRA 2: Czy możesz mi krótko powiedzieć o moim gardle?

TOBIASZ: rzeczywiście, zablokowana energia. Tyle jest potrzebne, by o tym powiedzieć. I dlatego wspomniałem, że to jest czas do rozmowy o tym meczu, który grasz i rozmawiać o całej tej sprawie, dlaczego boisz się żyć. To jest tam gotowe, by wyjść na zewnątrz i dlatego powoduje bolesność. Wątpisz w siebie. Martwisz się o jakąś dużą chorobę. To jest ograniczenie energetyczne. Bądź wszystkim, kim jesteś teraz. Nie powstrzymuj się.

SHAUMBRA 2: dziękuję.

TOBIASZ: dziękuję.

PYTANIE OD SHAUMBRA 3 ( z Internetu, czytane przez Lindę): Czy naprawdę Maria była Błogosławioną dziewicą?

LINDA: mogę odpowiedzieć na to? Chcę odpowiedzieć na to! (śmiech) chcę odpowiedzieć na to! (Linda śmiejąc się)

SHAUMBRA 3: jeśli nie, dlaczego religia potrzebowała zrobić z niej dziewicę? (śmiech)
TOBIASZ: rzeczywiście, wyjdź i odpowiedz. Właśnie usiądziemy tu i...

Linda: (śmiejąc się) Ty pierwszy.

TOBIASZ: dobrze, jest energia Marii, która jest jedną z możliwych rzeczywistości. A następnie jest energia Błogosławionej Dziewicy Marii, która jest wyprodukowana przez kościół i zaakceptowana do świadomości tych katolików, którzy tego nie rozpoznają. (mnóstwo śmiechu). Przekazuję ciebie, moja kochana! (śmiech Tobiasza)
Linda: jestem z tobą!

TOBIASZ: więc poniekąd jest to energetyczne istnienie, które jest uwielbiane jako Błogosławiona Dziewica Maria, która nigdy w rzeczywistości nie była wcielona na Ziemi, ale która istnieje w innych królestwach, i ona jest tak niepokalana, że nawet nie pomyślałaby o odbyciu stosunku! (śmiech) ona ciągle jest uwielbiana w innych królestwach, ciągle są do niej modły, i ona całkowicie kocha to, ponieważ ludzie i nawet niektóre z anielskich królestw stworzyły to istnienie. Wiecie, oni mogą to zrobić.
Ale w rzeczywistości ta, która żyła na Ziemi jako człowiek, muszę to powiedzieć ... kochała seks. (śmiech) niby dlaczego ona nie powinna? To jest święte doświadczenie. To jest poziom dzielenia się całkowicie, nie tylko fizycznie, ale emocjonalnie i również umysłowo i na każdym poziomie duchowym z innym człowiekiem. To jest największy dar, jaki ludzie mogli sobie poświęcić, kiedy podeszli do Ziemi. Wiedzieli, że to będzie twardy obowiązek tu, na dole, więc udzielili sobie seksu, aby móc czuć to bardziej w pełni.

Linda: dzięki Bogu!...

TOBIASZ: więc myślę, że wszyscy znamy prawdziwą odpowiedź, i to jest zabawa mogąc rozmawiać tu o tym. Ale dlaczego seks powinien być karygodny? To powinno być zupełnie święte i zupełnie dozwolone. To nigdy nie powinno być użyte wykradania energii od innej osoby. Nigdy nie powinieneś używać seksu, aby pozbawiać kogoś mocy, a tym bardziej, Shaumbra, pozwalać sobie używać tego na oddalanie od siebie.

Jeśli dzielisz z kimś seks – dzielicie swoje ciała i każdą swoją część – zaczynajcie od oddychania przed zerwaniem z siebie ubrań (śmiech). Nawet później, kiedy już zerwiecie z siebie ubrania, zróbcie trochę więcej oddychania. Kiedy radzicie sobie ze sobą – odrobina więcej oddychania. Będziecie mieć największy orgazm, jaki kiedykolwiek mieliście. Tylko oddychajcie w tym razem! (śmiech). Dziękuję.

Linda: Maryi Dziewicy nie spodobałaby się ta odpowiedź.

PYTANIE OD SHAUMBRA 4 (kobieta przy mikrofonie):

Tobiaszu, podczas tego ubiegłego miesiąca, który był bardzo emocjonalnym miesiącem, dałem sobie doświadczenie gubienia moich kluczy, a następnie kilka tygodni później zgubiłem swoją kartę kredytową, i zastanawiam się, czy to jest częścią “na drodze wzniesienia straciłem wszystko”. Nawet mam nadzieję, że to jest to.

TOBIASZ: tak naprawdę, nie zgubiłeś rzeczy. One są utknięte gdzieś i w rzeczywistości możesz połączyć się z nimi, jeśli jesteś gotowy. Po prostu możesz połączyć je do siebie, i znajdziesz je w jakichś bardzo dziwnych i niezwykłych miejscach. Więc przezwyciężajmy pojęcie, że one się zgubiły.
To pewien barometr, o których rozmawialiśmy w zeszłym miesiącu, z twojego własnego ... nie mówmy, poważnego, braku równowagi, ale właśnie przechodziłeś przez jakieś zmiany energetyczne i na krótką chwilę zaczynasz tracić rzeczy. One dosłownie wyjdą czasami do innego wymiaru, nie są już na Ziemi. Kiedy jednak przywołujesz je, one powracają. Tak spodziewaj się tego jako cudownej okazji aby spojrzeć na to nie jak, że to jest o gubieniu rzeczy, ale o rzeczach, które przebywają gdzieś indziej, ale wrócą w nowy i zrównoważony sposób. Nie wyciągaj ze wszystkiego zbyt daleko idących wniosków.

SHAUMBRA 4: dziękuję.

TOBIASZ: dziękuję.

PYTANIE OD SHAUMBRA 5 ( z Internetu, czytane przez Lindę):

Jak trzech mędrców powiedziało, “Uwolnij się od wszystkiego’, i ja stwierdzam, że na pewno jestem uwolniona. Uczucia wahają się, mam braki równowagi – teraz widzę, jaki był prawdziwy potencjał w zajęciu domu, obciążonej nieruchomości. Wahanie na rynku przez jakiś czas, i ani dom ani moja ziemia nie sprzedały się. Chcę przeprowadzić się do niewielkiego domu, innego środowiska i pozbyć się starych papierów, książek i innych staroci. Wynajmowanie również czuję jako część uwalniania, aby stać się bardziej elastyczną. To wszystko, co mnie dopadło, straty inwestycji, przepływu gotówki, kwestie kredytu, ogólne zażenowanie i “w jaki sposób ja to stworzyłam” to są pytania, które mnie dręczą. Wiem, że to jest znacznie większy proces i ja miotam się tam i z powrotem, między czuciem “Ja jestem Jam Jest” z jednej strony i tą uczuciową huśtawką z drugiej, zamartwiam się co symbolizuje, jaka opcja była tematem tego procesu. Wiem, że kiedy jestem w pełni w momencie, naprawdę obecna...

Linda: ona pójdzie dalej przez dłuższy czas o tej nie dobrej sytuacji.

TOBIASZ: rzeczywiście. Oto cudowny przykład – cudowny przykład, Shaumbra.

Linda: i to jest Shaumbra, osoba, która jest naprawdę zajęła się nauczaniem.

TOBIASZ: rzeczywiście. To jest cudowny przykład przyjmowania energii, które naprawdę nie są twoje własne, ale udajecie, że tak jest, abyście mogli pomagać... przypuszczacie, że w ten sposób pomagacie innym ludziom. Więc tu mamy – w rzeczywistości to jest globalna skala, ale szczególnie w Stanach Zjednoczonych – mamy sytuację z ogromnym brakiem równowagi na rynku mieszkaniowym, z powodu różnorodności energetycznej czy z powodu świadomości. Ludzie tracą swoje domy i prawdziwe wytłumaczenie jest, że na różne sposoby oni ją przesuwają. Oni tracą stary poziom wygody. Oni w rzeczywistości przedostają się przez zmianę, ewolucję świadomości.

Teraz, proszę bardzo mądrą i bardzo doświadczoną Shaumbrę, aby nie znalazła się w takiej samej sytuacji. Dlaczego? Ponieważ macie współczucie dla tych stu tysięcy, którzy tracą teraz swoje domy. Zanurkowaliście – wskoczyliście – do tej świadomości i powiedzieliście, “Jak mogę im pomóc? Przeżyję takie samo doświadczenie. Jak to jest stracić swój dom, wszystko, o czym pomyślałem, że było mną – moją ziemię, moje pieniądze.” Macie już to wspaniałe zrozumienie, które daliście sobie doświadczając w imieniu innych..

Teraz, interesującą rzeczą jest odkrycie swojego udziału w tym. Odkryjesz – nawet jeżeli straciłaś swój dom – dowiesz się teraz, jak to jest odzyskać własną wartość i finanse, ale w nowy i bardzo wydajny sposób. Twoją percepcją będzie, że robisz to wszystko dla tych ludzi, świetna służba w przedostawaniu się przez dokładnie taką samą energię, a następnie przez staranie się o rozwiązanie, na poziomie dzielenia się tym z globalną świadomością, otwierając nowe potencjały.
“Ty”. ograniczone, ludzkie, własne ja, nie patrz na to w ten sposób. Myślisz, że zrobiłaś jakieś błędy. Myślisz, że może podjęłaś złą pracę albo zrobiłaś złe inwestycje. Wątpisz w siebie teraz. Więc ta wątpliwość zabiera naprawdę doświadczenia, które przechodziłaś w tym procesie. Wątpliwość również obniża potencjały zdecydowania, którymi możesz się odżywiać, co również może być wspólne ze stoma tysiącami rodzin, które przechodzą teraz przez taki sam proces.

Ale na końcu muszę spytać, czy naprawdę musisz przechodzić przez to wszystko właśnie teraz, w tej Nowej Energii? Naprawdę musisz skakać do tej wody, w takim samym basenie kąpielowym, aby zrozumieć jak jest głęboko i jak chłodna jest woda? Czy masz już swoją nową część, swoją część świadomości, która w rzeczywistości mogła doznać tego czucia, i tego problemu, i rozwiązania na innym poziomie wymiarów, nie musząc mieć swego ludzkiego, własnego ja doświadczającego tego tutaj? Jest sposób, by mieć współczucie i uczucia, bez konieczności przechodzenia przez rzeczywistość wszystkich fizycznych doświadczeń w 3D? Więc wciąż miałabyś współczucie aby pomagać innym i może znajdować skuteczniejsze rozwiązanie, łatwiejsze rozwiązanie, które być może czekało na drodze świadomości jako potencjał, dla wszystkich innych ludzi.

Shaumbra, nie musicie wskakiwać do fizycznego basenu kąpielowego, aby wiedzieć jak to się czuje, aby wiedzieć jak przynieść zdecydowanie brakom równowagi energetycznej. To jest to, od czego zaczęliśmy wcześniejszą rozmowę. Macie skłonności do brania tego na siebie i myślenia, że to jest o tobie, chociaż tak nie jest. Jesteście przewodnikami i nauczycielami w Nowej Energii, ale zachęcamy was, byście znaleźli nowe sposoby na wyrażenie potencjałów, aby dzielić nową świadomość z ludzkością, zamiast brania tego bezpośrednio na siebie. Dziękuję.


PYTANIE OD SHAUMBRA 6 (kobieta przy mikrofonie):

Hello Tobiaszu. To było prawie dokładnie cztery lata temu, kiedy przyszłam tu aby świętować Nowy Rok i znaleźć dom. To było zdumiewające ... po podróży, w którą wchodziły te wszystkie różnego rodzaju rzeczy.... znalezienie siebie... i jak wiesz, mam nową pracę i ruszam w nową przygodę. Chciałabym wiedzieć, czy jest coś, czym możesz podzielić się ze mną, co chciałbyś abym wiedziała, co chciałbyś abym pamiętała, kiedy wyruszę.

TOBIASZ: tak, nie zapominaj wyłączyć gazu i światła zanim wyjdziesz (trochę śmiechu publiczności i Tobiasza)

SHAUMBRA 6: dobrze.

TOBIASZ: rzeczywiście. (pauza) Tak zrób. Przyjęłaś wiele z energii Shaumbra, szczególnie, z powodu twojego minionego związku z nimi – Shaumbra wszędzie na całym świecie – i przyjmując tak wiele z ich wyzwań, ich bólów, ich trudności. I ja myślę, że wkraczasz na twardą drogę, albo czasami twarde sposoby, uznając, że oni muszą wziąć to na siebie. Oni muszą rozwiązać swoje własne kwestie.
W końcu doszłaś do punktu, i rozmawialiśmy o tym dość często, kiedy kontynuowałem mówienie, “Ale, co robisz dla siebie? Kiedy będziesz opiekować się sobą? Kiedy zaufasz sobie? Kiedy zatrzymasz się... ” i ja mówiłem ci te słowa, powiem je jeszcze raz, “…kiedy pozwolisz sobie zatrzymać ten sposób bycia, Shaumbra męczennik? Kiedy zaczniesz opiekować się swoimi potrzebami, swoją świadomością, swój ewolucją?” to byłoby dalece bardziej okazałe światło przewodnie dla wszystkich innych Shaumbra, niż przyjmowanie ich trudności i bólu. Jesteś daleko okazalsza, niż to, co pozwoliłaś sobie przechodzić, o czym wiesz i pomimo tego w to wątpisz.
To jest teraz twój czas. Musiałaś ... znalazłaś się w impasie. Doszłaś do miejsca, w którym musiałaś puścić Shaumbrę, nie tak dawno temu, ale kiedy, jak wiesz, właśnie poczułaś takie współczucie, aby nie tkwić tam z nimi, ale teraz zaopiekować się sobą. Niech to będzie przykładem dla wszystkich Shaumbra – jak opiekować się sobą. Jak przyznać, że również lubisz obfitość i szczęście, i radość w swym życiu. Niech to będzie raczej przykładem, niż to, co robiłaś wcześniej. Energia męczennika jest bardzo stara. Możesz spytać Jezusa(trochę śmiechu).

SHAUMBRA 6: dziękuję bardzo.

PYTANIE OD SHAUMBRA 7 ( z Internetu, czytane przez Lindę):

mąci mi się w głowie od mego związku ze swoim dzieckiem, które umarło 12 lat temu. Gdy zrobiłam DreamWalker Birth Home Study, który był całkowicie niezwykłym kursem, czułam, że staje się gotowa by przyjąć postać cielesną jeszcze raz. Tak jestem podekscytowana jej powrotem i możliwością ujrzenia ponownie. Dziękuję za te informacje, Adamus. Jeśli to jest odpowiednie, chciałabym wiedzieć o więzi z nią, i nie chciałabym jej ograniczać w żaden sposób. Dziękuję.

TOBIASZ: rzeczywiście. Ta kochana wraca. To nie byłoby odpowiednie dla nas podawać dokładną datę albo lokalizację, ale tak to już bywa, że będziesz wiedziała to, kiedy spojrzysz w jej oczy. Miłość trwa eony czasu.

Jesteś tą – to jest dla wszystkich Shaumbra tutaj – ale jesteście tymi, których najpierw spotkaliście, kiedy po raz pierwszy zaczęliście tą grę, których najpierw pokochaliście, kiedy przeszliście Ścianę Ognia. Pamiętacie, kiedy rozmawialiśmy o tym przejściu, kiedy nagle poczuliście się bardzo samotni, nagle zaczęliście zdawać sobie sprawę, że były inne duchy wokół ciebie. I rozwinęliście ... teraz nazwalibyście to przyjaźnią albo naprawdę pierwszą miłością, którą przeżyło wtedy wielu z was. I to jest jedna z najsilniejszych, najpiękniejszych więzi. Oni wracali przez waszą duchową rodzinę również wcześniej.
Więc niektórzy z was odczuwają tą energię. Niektórzy nazywają to bliźniaczą duszą, niektórzy bliźniaczym płomieniem, swoją brakującą częścią, ale to jest – jak to powiedzieć – przypominacie sobie swoich najwcześniejszych przyjaciół z dzieciństwa, z którymi uczyłeś się wzajemnie od siebie, kiedy byłeś tak młody i niewinny? Więc to są te istoty, dla których istniejesz w ten sposób również. Oni nie mogą się temu oprzeć i wracają, by być z wami ponownie. Dziękuję.

PYTANIE OD SHAUMBRA 8 (kobieta przy mikrofonie):

Hi Tobias. Cześć Shaumbra. Cześć Shaumbra. To miło być tu w górze i nie być kompletnie przerażoną! To dla tych z was, którzy są zbyt przerażeni, warto pracować nad tym. Mam pytanie, które odnosi się do dzisiejszej rozmowy o uczuciach ale to jest w związku z wychowaniem dzieci i dziećmi. Mam troje dzieci. Mój dom wydaje się trochę kudłaty, ponieważ dzieci są bardzo czującymi istotami. I chcę prosić cię o powiedzenie, może z twojej własnej perspektywy albo perspektywy Sama, co to znaczy być dzieckiem i co oni czują. Co znalazłam w swoim małżeństwie ostatnio – dziękuję, miodzie mój – miłość jest zrozumieniem, które powoduje pokój, kiedy możesz rozumieć, że jest coraz więcej niepokoju egzystencjalnego, to możesz bać się albo możesz się martwić. A jeśli mógłbyś pomóc nam zrozumieć nasze dzieci, przez one przechodzą dzisiaj jako czujące istoty, jak możemy im pomagać, sprzyjając ich uczuciom, do stawania się intuicyjnymi, okazałymi istotami. Dziękuję.

TOBIASZ: rzeczywiście. Dobrze powiedziane. I dzieci w te dni – mówimy tu bardziej ogólnie o tym – ale one żyją w stanie nieustającej sprzeczności. Sprzeczności, ponieważ one mają swoje własne uczucia i własną intuicję, ale one również żyją teraz w bardzo złożonym i umysłowym świecie. Więc one czują, że oni chodzą między światami ciągle, i nie rozmawiamy o zaświatach i ludzkim świecie. Rozmawiamy o świecie uczucia, intuicji i inwencji twórczej w przeciwieństwie do racjonalności, umysłowości, statystyki i struktur. To samo w sobie jest bardzo mylące dla nich.

Oni machają na to ręką w pewnym momencie, zwykle w wieku około 7 albo 8 lat, kiedy oni czują, że będą musieli ulec energiom i strukturom umysłu. Czują opór i prawie depresję, kiedy powoli, lecz systematycznie ulegają temu i w okolicach okresu dojrzewania, w pełni akceptują ten lepszy świat, a to – co nazwałbym “ich” światem, światem uczuć – zamierzają ukryć, i to jest dokładnie to, co oni robią. Oni ukrywają to. Kiedy oni wychodzą z okresu dojrzewania, pewna ich część jest zła, że zrobili to. Wtedy są buntowniczy i kierują ten bunt do najbliższych, rodzica albo brata, może nauczyciela.. Więc staja się bardzo gniewni, mają buntownicze nastawienie, które trwa około trzech do pięciu lat.

Interesującą rzecz trzeba tu przyznać, że oni żyją w dwóch światach, świat ... I po prostu zgadują, jak nazwalibyśmy, twórczo, jak połączyć sprzeczności struktury świata umysłowego i kontrolującego. Oni są sami pełni sprzeczności przez to, i oni najbardziej chcą znaleźć kogoś, kto ich wysłucha. Oni nie chcą retoryki. Oni nie potrzebują dużo mówienia. Oni nie chcą zasad. Oni chcą kogoś, kto ich wysłucha. Nawet jeżeli to brzmi sprzecznie i zwariowanie, zwyczajnie ich wysłuchać. Rzucać pytania może, ale pozwalać im mówić, ponieważ, ponieważ kiedy oni to robią, to ich uczucia stają się klarowne, to uwalnia ich rzeczywistość i oni czują mniej sprzeczności w sobie. Oni zrozumieją, że to jest świat dualności. Tak, to jest bardzo ważne teraz wysłuchać ich. I, zamiast dawać im rady, nakazy, pomagać im wybierać. Zawsze.

SHAUMBRA 8: jedno krótkie pytanie, na które odpowiedź przyda się wszystkim, ale mam projekt, który zrobiłam w imieniu rodziców i dzieci, i mam nadzieję wprowadzić to na rynek w tym roku. Czuję to kompletne w sobie, ale czy możesz rzucić krótkie spojrzenie na to i może pozwolisz mi wiedzieć, czy byłoby coś jeszcze, czym powinnam się zająć, to byłoby najbardziej pomocne. Dziękuję.

TOBIAS: rzeczywiście. Cieszylibyśmy się spojrzeć na to energetycznie, i czujemy, że ci w Crimson Circle, ucieszą się mogąc wziąć ludzkie spojrzenie na to, i połączymy się aby dać ci odpowiedź na to.

SHAUMBRA 8: później?

TOBIAS: rzeczywiście.

SHAUMBRA 8: dobrze.

TOBIAS: tak, ponieważ to nie jestem ja, to jest Cauldre i również odrobinkę Linda mówiący, “Oh Tobiasz, zdajesz sobie sprawę co tu otwierasz?” bo jeśli jeden to zrobi, to i wielu, wielu innych. Ale cieszylibyśmy się spojrzeć.

SHAUMBRA 8: dobrze, dziękuję.

Linda: to, co on naprawdę próbuje powiedzieć, tak myślę, że jesteśmy otwarci na robienie dużo dla edukacji dzieci. To było szeroko omawiane w sesji “Zapytaj tobiasza”, o edukacji. Zatem jesteśmy na to otwarci. Więc myślę, że on próbuje odpowiedzieć ci mówiąc, że w pewnym momencie dojdziemy do porozumienia bardzo szybko, gdzie będziemy mogli być bardziej otwarci, aby w rzeczywistości przyglądać się tym projektom i w rzeczywistości pomagać i pracować nad stwarzaniem tych spraw. Poprawnie?

TOBIAS: czy ty nie jesteś małą channelerką?! (śmiech)

Linda: tak, ale powiedziałabym, dużą! (chichocząc) Tobiaszu, oto pytanie dla ciebie, które jest przedostatnie w dniu dzisiejszym.

PYTANIE OD SHAUMBRA 9 ( z Internetu, czytane przez Lindę):

cześć każdemu. Mieszkam w kraiku nazwanym Belgią, która została stworzona przez zebranie razem ludzi z dwóch głównych kultur, z różnymi językami, które są holenderskim i francuskim, używanymi przez społeczeństwo. Jest dużo napięcia między nimi na politycznym poziomie, niektórzy ludzie chcą dzielić kraj, i w tym roku zabrało sześć miesięcy po wyborach stworzenie tymczasowego państwa, ponieważ nie mogliśmy uzgodnić stanowisk dla w pełni pracującego państwa. Mógłbyś przedstawić nam sytuację widoczną z wyższej perspektywy o tym starym konflikcie, jego pochodzeniu i potencjale albo wyjściu z tego w ogólnych zarysach? Dziękuję za twoją odpowiedź.

TOBIASZ: widzimy to jako pewien eksperyment, kiedy zbierają się dwie grupy, które obie są bardzo silne, z mocnym zapleczem, z własnym rodowodem historycznym, i zmuszonych do spróbowania zrozumienia ich różnic? To jest jak rzeczywisty kulturalny eksperyment w stadium produkcji i czasami to idzie dobrze i czasami to nie idzie dobrze. Więc jeśli chcesz wiedzieć od nas, jaka jest energii w Belgii, szczególnie w bieżącym roku, to będzie ping-pong. To będzie tam i z powrotem. To będzie zarówno nieodpowiednie do rozdzielenia i do połączenia.

I to jest energetyczny – to może być – energetycznie poruszający obszar pod kątem Shaumbra, do żywego poruszające dla innych ludzi, gdyby nie Shaumbra którzy są poinformowani o uczuciach, to może być bardzo, bardzo trudne. Kiedy jest walka, kiedy jest wyzwanie, i teraz musimy wiedzieć gdzie jest ta piłeczka pingpongowa, na której części stołu jest i mówi “Chcemy wracać do swojej oryginalnej kultury.” ale bardzo szybko to może przeskoczyć na drugą stronę mówiąc, “chcemy próbować zrozumieć to wspólnie.” Jak powiedzieliśmy, dla Shaumbra w szczególności to będzie bardzo energetycznie poruszający obszar, więc rozumiemy, że zamierzasz żyć tam. Dziękuję.

PYTANIE OD SHAUMBRA 10:(mężczyzna przy mikrofonie):

Pozdrawiam Tobiaszu. Jest jeszcze przed zachodem słońca, więc nie jest to dobry Szabat.
Chcę podziękować Tobie i Lindzie, jesteście naprawdę ze skały. Jesteście naprawdę, naprawdę niesamowici. I moja australijska pasterka Marta z końca sali, która wspiera tą energię, pragnie podziękować Wam również.

LINDA: To pochodzi od prawdziwego muzyka grającego rocka, więc jest to komplement.

SHAUMBRA 10: Absolutnie! Gram u Van Halena jako nowy basista i zamierzam zagrać na Madison Square Garden, albo gdzieś w tym rodzaju! 9 lat temu wybrałem... i przychodzę tutaj od roku, i chciałbym zapytać, a właściwie to nie jest pytanie, chciałbym poznać wasz punkt widzenia. 9 lat temu pozwoliłem jednej z moich zastawek w sercu na pęknięcie i przeszedłem operację na otwartym sercu. I w tym czasie doznałem tego, co mogę określić jako śmierć kliniczna, w której doświadczyłem stanu niczym niezmąconej błogości, jako kula żyjącego lawendowego światła. I kiedy rozszerzyłem się w moich uczuciach w tym czasie- a była to 5-6 godzinna operacja - doświadczyłem obecności od 6-ciu do 8-miu Istot otaczających mnie jednocześnie. I kiedy moje uczucia się rozluźniły, zaczęliśmy się porozumiewać za pomocą telepatii. Na początku pomyślałem,
"Ojej, wszystko, o czym kiedykolwiek czytałem jest prawdą!" I nie pamiętam tego wzajemnego badania, chociaż pamiętałem przez miesiąc po operacji, podczas rekonwalescencji, ale pamiętam bardzo wyraźnie, że pod koniec doświadczenia, nie chciałem wracać. I oni powiedzieli mi, "Nie masz wyboru. Musisz wracać, twoja praca jeszcze się nie skończyła". I od tej pory jest prawdziwie interesująca jazda. I chciałbym poznać twoją opinię, z szerszego punktu widzenia, gdzie byłem w tym wymiarze niczym niezmąconej, lawendowej błogości? Jako kula żywego światła, czy jest to częścią prawdziwej duchowej natury, będącej poza fizycznym ciałem? I tak generalnie, jaki jest twój punkt widzenia na całą tą sprawę? Dziękuję ci. (trochę śmiechu)

TOBIASZ: rzeczywiście. Czy to nie zdumiewające, co prawdziwe poddanie może zrobić dla ciebie? (śmiech publiczności i Tobiasza). Żartujemy tu z tobą, ale to czego doświadczyłeś, było bardzo rzeczywiste. Teraz przejdę…postawiłeś pytanie, więc określę, jak to widzę. Zapytałeś, gdzie byłeś. Podczas tej operacji byłeś dosłownie w swoim sercu. Chciałeś być tam, gdzie działanie miało miejsce. I pozwoliłeś sobie badać swoje serce, nie tylko swoje fizyczne serce, ale swoje uczucia, swoje współczucie, swoje ... nawet otaczające cię kolory były częścią tego doświadczenia.
Dołączyły tam do ciebie istoty anielskie, z którymi regularnie pracujesz, które pojawiają się zwłaszcza w takich chwilach podczas operacji, aby pomóc utrzymać tą bardzo delikatną równowagę siatki energetycznej i związków energetycznych. Ale byłeś dużo bardziej ... w tym stanie zmienionej świadomości byłeś dużo bardziej otwarty na komunikację z nimi.

Spotykasz się z nimi regularnie, wszyscy z was to robią, pracujecie z istotami anielskimi, ale są to bardzo trudne do zapamiętania doświadczenia. Z powodu intensywności i w pewnym sensie z powodu leków, które otrzymałeś, mogłeś zapamiętać więcej niż zwykle, z udawania się do innych królestw podczas zwyczajnej nocy.
Jest wielka trudność w zachowaniu w pamięci istot, czy informacji i przekazanie tego z powrotem do wymiaru ziemskiego, z różnych powodów.

Jednym z powodów jest różny system operacyjny pomiędzy dwoma królestwami. Jedno jest bardziej umysłowe. Korzysta z języka, definiuje słowa, podczas kiedy w innych królestwach ... w ogóle nie ma słów, nie są one używane w czystych, anielskich królestwach. Więc jest to bardzo trudne do przeniesienia, co nazywacie snami czy marzeniami. Nie ma na to definicji słownej. Kiedy próbujesz to przenieść tu, najwyraźniej rozmywa się. Jednakże, to wciąż istnieje, chociaż twój umysł nie potrafi tego pojąć. Jednakże, jak słyszycie, przechodzicie do ery, w której możecie zacząć przenosić te informacje do swego królestwa, nie musząc ich słownie definiować, ale rozumieć to uczuciowo, w ogólności.

W rzeczywistości miałeś wybór, wrócić czy nie. To jest samo w sobie bardzo istotne podczas pobytu w innych królestwach, zwłaszcza kiedy macie jakieś kwestie zdrowotne, zwłaszcza kiedy przeżywacie poważne ludzkie kryzysy mające miejsce w waszym życiu. To jest bardzo istotne dla pobytu w innych królestwach. Ale zasadniczo, Ty i cała niemal Shaumbra, macie zainstalowane energetyczne urządzenie zachęcające do powrotu tu, na Ziemię, ponieważ wiecie, że jest to tak uwodzicielskie ... o, to nie jest dobre słowo, Cauldre ... to nie jest przymus, by zostawać w innych królestwach. Ale wiesz, dałeś sobie zobowiązanie, że będziesz kontynuował powrót tu aby wykonać swoja pracę.

Przechodzicie przez to prawie co noc – wszyscy z was, w waszych snach stwierdzacie – co noc zastanawiacie się dlaczego wracacie tutaj (Tobiasz chichocze), po co wracać na ten padół jeszcze raz! (śmiech). Nie wszyscy z was. Niektórzy postanawiają tu zostać, ale wszyscy z was pamiętają miłość, zaangażowanie i współczucie, i pozwalacie sobie tu wrócić. Niemal wszyscy z was czują jak to jest uwalniać teraz tyle żyć, ponieważ robicie to. To jest czas nowej świadomości. To jest twoja era. Więc to pomaga wam wracać.

Teraz, prawdziwe jest pytanie: „Czy te doświadczenia są realne?” Absolutnie. Bardziej rzeczywiste, niż te doświadczenia, które nazywacie ludzkimi. Drugie pytanie jest „Jak możesz zachować tą świadomość w pamięci? Jak możesz zapamiętać tą błogość?” Jest tu kilka rzeczy. To wymaga wyboru. Puszczenia wątpliwości – a duża część umysłu będzie wątpić w doświadczenie, ponieważ ono nie jest namacalne – puścić to i pozwolić sobie intuicyjnie zapamiętać to doświadczenie. Niektórzy z was zamierzają powiedzieć, „Ale ja nie pamiętam niczego, ja naprawdę nie przeżywam tego doświadczenia”.

Proszę każdego z was, którzy tak mówią, w tym roku pozwólcie sobie czuć.
Teraz, to będzie dużym wyzwaniem, ponieważ uczucia mogą być dojmujące. Jak wiecie z naszego małego doświadczenia przed wcześniejszym Shoudem, daliśmy wam przedsmak uczuć i niekoniecznie to polubiliście. Czuliście, że coś jest nie tak, że coś się stało ... że zrobiliście coś złego. Więc wychodzicie grupkami albo zamykacie na klucz te doświadczenia. Ale mobilizujemy was w tym nowym roku do pozwalania swoim uczuciom wejść do własnego życia, czy one są wasze własne, czy pochodzą z zewnątrz.
Poczuj siebie kolejny raz. Kiedy to zrobisz, zaczniesz pamiętać przynajmniej uczucia z tych innych wymiarów doświadczeń, które macie przez cały czas. One będą wtedy przyłączać się do waszego życia, do waszej rzeczywistości tu, na Ziemi. To czasami spowoduje, że poczujecie się nieswojo, że brakuje wam podstaw, poczujecie się zdezorientowani, ponieważ łączycie razem dwie bardzo rzeczywiste i bardzo intensywne energie.

Zbliżacie się ostatecznie do umiejętności funkcjonowania, które możecie wprowadzać do waszych normalnych, codziennych ludzkich spraw, a zarazem możecie doświadczać i zdawać sobie sprawę z doświadczeń w innych wymiarach, które dzieją się w tym samym czasie. Więc innymi słowy, zamiast być w wymiarze lawendowym z anielskimi istotami w stanie zmienionej świadomości, będziesz mógł pozwolić sobie, aby zdarzyło się to w czasie kiedy stoisz przed grupą Shaumbry w swoim fizycznym ciele, teraz. Będziesz pełnią siebie.
Ale wyzwaniem jest pozwolić sobie na odczuwanie, być w tym, uwolnić wątpliwości aby uczucia weszły, wtedy zaczniesz przeżywać te doświadczenia regularnie. Dziękuję.

SHAUMBRA 10: dziękuję. Kolejne pytanie z tym związane

TOBIASZ: rzeczywiście.

SHAUMBRA 10: To ja naprawdę to przeżywam? To jest rzeczywiście moja anielska rodzina? To są moje rzeczywiste wglądy?

TOBIASZ: Istoty, które spotkałeś podczas tego doświadczenia były w rzeczywistości anielskimi istotami, nie twoimi wyglądami, ale tymi, których nazwalibyśmy twoimi korespondentami albo anielskimi istotami, z którymi pracujesz regularnie, którzy są tu w szczególności w takich czasach jak ten, kiedy dokonuje się spektakularna zmiana ... , których znasz i spotykasz często. Starzy znajomi.

SHAUMBRA 10: dziękuję.

Linda: jeszcze jedno szybkie, przedostatnie pytanie.

TOBIAS: rzeczywiście.

PYTANIE OD SHAUMBRA 11 (mężczyzna przy mikrofonie):

Tobiaszu, postanowiłem być daleko od swojego ojca, dokładnie pięć miesięcy temu, po 30 latach zdecydowałem się zająć się tym. Przyleciałem do Peru i urządziłem pełną ceremonię, abym mógł zobaczyć co zdarzyło się naprawdę, dlaczego tak wybrałem i wtedy wróciłem do U.S. Poczułem z nim związek, więc zdecydowałem się wrócić do Peru, sprzedałem wszystko i zgłosiłem wniosek powrotu, bez wątpienia wiedząc, że działo się to dla jakiegoś powodu. I natknąłem się na książkę, która została przekazywana przez siedem lat. Znana jako “Stairway od początku albo Siódme niebo, ” i ona jest w hiszpańskim, jest w portugalskim, i moja rola w tym to przetłumaczyć to na angielski. Wtedy kobieta, która przedstawiła to mi, w rzeczywistości zapoznała mnie z Crimson Circle. Więc teraz wrócę tu i już otrzymałem to, wiesz, przyszedłem być namiętnym w spełnieniu celu mojej duszy, czy kontynuuję codziennie przesunięcie do przodu, kiedy są z tym sprawy i wyzwania w życiu?

TOBIASZ: to wraca do dzisiejszej wiadomości. Zwątpienie. I pamiętacie to z historii – błyskotliwej historii! (śmiech) – Marka i Chrisa. Marek poruszał się dalej, nawet gdy były burze, nawet wtedy, nawet jeśli były czasy bez żadnego wiatru, nigdy nie wątpił. Zrozumiał, że to jest częścią doświadczenia i to dałoby mu pełnię. Tak często ludzie wątpią, na przykład, jeśli oni wpadają w czas bez żadnych pieniędzy, albo napotykają wyzwania od innych ludzi.

(pauza)
próbuję skierować to przez Cauldre ... ale – to trochę mylące – ale walnie przyczyniłeś się w rzeczywistości do pisania czy tworzenia tej książki, używając twojej energii w bardzo wielowymiarowy sposób, pracując z inną grupą, która pomagała przekazywać to, więc jak czytałeś tą książkę, tam była wspaniała znajomość tego, ponieważ część tego jest twoją istotą. Część twojego własnego zaangażowania miała wnieść te informacje do innych języków, ponieważ jest więcej niż właśnie słowa, które są na papierze. Jest wstawiony typ energii, która będzie w tym bardzo atrakcyjna do wielu ludzi i to wyjaśnia niektóre, co nazwalibyście tajemnice, które nie są tajemnicami wcale, są po prostu naturalną, duchową fizyką. Więc głęboko jesteś połączony z tą książką.

Już czas puścić wątpliwość. Już czas kontynuować to, co już postanowiłeś robić. Jeśli przyglądasz się wydarzeniom, o których nawet rozmawiałeś tu i tak przeniosłeś się z jednego miejsca do drugiego, z jednej grupy ludzi do drugiej, to jest podróż Marka. To jest zupełnie celowe, to ma swój powód i pozwali ci mieć takie tryumfujące, triumfalne odkrycie w tym roku.

Linda: to nie przypadek, ... że odpowiadasz na pytanie od Marka.

TOBIASZ: rzeczywiście! (jakiś śmiech, Tobiasz chichocząc) I Cauldre mówi, że za każde dodatkowe pytanie on będzie wymagał jednego dodatkowego kieliszka wina dziś wieczorem! Tak ... (śmiech)

Linda: mam ostatnie pytanie myślę, że inni byliby zainteresowanym tym.

TOBIASZ: jeden kieliszek dla niego! (śmiech)

Linda: Tak będzie! Co porabia Sam?

TOBIASZ: będziemy rozmawiać o Samie niedługo. Sam jest ... Sam czasami jest – jak powiedzieć –
LINDA: jakie jego Boże Narodzenie, było?

TOBIAS: żadne.

Linda: Ałł ...

TOBIAS: było spokojnie. Ci cholerni rodzice, będę chciał aby ... Oni nie rozumieją radości dawania i ... To było spokojne, ale Sam w rzeczywistości przechodzi przez jakieś bardzo wielkie wewnętrzne doświadczenia. Jego zewnętrzny... to jest dlaczego w odpowiedzi na dzieci wcześniej mogłem być tak klarowny w tym. Jego inny świat mówi mu, że coś tu jest nie w porządku z nim. Jego wewnętrzny świat mówi mu, że we wszystkim ma rację.

Teraz, któremu on ma wierzyć? Który jest bardzie przekonujący teraz? Więc teraz on ma błyskotliwego adwokata, nie tylko Saint-Germaina, ale z poziomu swojej duszy (oversoul). Ale musisz zrozumieć, że on jest również suwerenny i niezależny, również on może wybierać coś, czego on chce. Próbujemy namówić go, by zrozumiał, że przechodzimy teraz przez taką samą, bardzo interesującą wspólną pracę. Możesz wyobrazić sobie osobistą uwagę nas obydwóch, Saint-Germain i mnie, w jego rozwoju, w jego wewnętrznym rozwoju w świecie teraz?

Więc może mógłbym powiedzieć, że spokojny okres wakacji był udany, ale muszę przypomnieć to wszystkim rodzicom tam. Prezenty z bielizny i skarpet – nie róbcie tego. Nie róbcie tego! (śmiech)

I tak to jest.
----------------------------------------------------------------------
Tobiasz z Karmazynowego Kręgu prezentowany jest w Golden Colorado przez Geoffrey Hoppe, zwanego “Cauldre”. Historie Tobiasza, z biblijnej Księgi Tobiasza można znaleźć w Karmazynowym Kręgu na stronach internetu www.crimsoncircle.com. Materiały Tobiasza są bezpłatne dla Nosicieli światła i Shaumbry na całym świecie. Od sierpnia 1999, Tobiasz głosi, że ludzkość przeżyła potencjał destrukcji i przeszła do Nowej Energii.

Karmazynowy Krąg jest globalną siecią ludzi-aniołów, jednych z pierwszych, którzy przeszli do Nowej Energii. Podczas gdy doświadczają radości i zmagań w tym stanie wniebowstąpienia, pomagają innym ludziom w ich podróży poprzez dzielenie się, opiekę i przewodnictwo. Strona internetowa Karmazynowego Kręgu odwiedzana jest przez ponad 100.000 ludzi, którzy każdego miesiąca czytają najnowsze materiały i dyskutują na temat własnych doświadczeń.

Karmazynowy Krąg spotyka się każdego miesiąca w Denver, Colorado, gdzie Tobiasz przekazuje najnowsze informacje poprzez Geoffrey Hoppe. Tobiasz mówi, że zarówno on jak i inni z Bożego Sejmu Karmazynowego dokonują przekazów przez ludzi. W przekonaniu Tobiasza czytają oni nasze energie i tłumaczą je nam z powrotem, abyśmy mogli przyglądnąć się im z zewnątrz, a tym samym odczuć je wewnątrz. “Shoud” jest częścią przekazu, w której Tobiasz usuwa się na bok, a energia ludzka jest przekazywana poprzez Geoffrey Hoppe.

Spotkania Karmazynowego Kręgu są otwarte dla publiczności. Bezpośrednim celem Karmazynowego Kręgu jest służenie jako człowiek-przewodnik i nauczyciel, służenie tym, którzy idą drogą wewnętrznego przebudzenia spirytualistycznego. To nie jest misja ewangeliczna. To raczej Twoje wewnętrzne światło będzie sprowadzać ludzi do Ciebie po Twoją wyrozumiałość i opiekę. Będziesz wiedzieć, co robić i jak nauczać, dokładnie w tej chwili, kiedy ten unikatowy i cudowny człowiek podejmie drogę przez Most Szpad i u Ciebie zawita.

Jeżeli to czytasz i czujesz sens prawdy i wspólnoty, jesteś Shaumbra. Jesteś nauczycielem i przewodnikiem. Pozwól, by ziarno Boże zakwitło w Tobie - w tym momencie i we wszystkich następnych. Nigdy nie jesteś sam/a, ponieważ wokół Ciebie, na całym świecie jest rodzina i są anioły.

Proszę, rozpowszechniaj ten tekst na warunkach niekomercjalnych, nie biorąc nic za opłatę. Proszę o przekaz informacji zawartych w tekście, zachowując jednocześnie całą strukturę tekstu. Wszyscy dystrybutorzy muszą być zaakceptowani na piśmie przez Geoffrey Hoppe w Colorado.

Patrz kontakt website: www.crimsoncircle.com
© Copyright 2007 Geoffrey Hoppe, Golden, CO 80403


tłumaczenie: Elzbieta Udałowska, przy użyciu translatora: [email protected]