MATERIAŁY TOBIASZA


SERIA SKOKU KWANTOWEGO

Shoud 2: “TY, TY, TY” z udziałem Kuthumi lal Singh

Pytania i odpowiedzi


Prezentacja dla Szkarłatnego Koła
Przekazany przez Geoffrey Hoppe
6 październik 2007


www.crimsoncircle.com

Namaste
Kontynuujemy nasze piękne zebranie z tą grupą Shaumbry, tego wspaniałego dnia. Chciałbym odpowiedzieć na jedno pytanie nawet zanim zostanie zadane: NIE! (śmiech) A następne pytanie to: „Powiedz nam trochę więcej o co chodzi z tą Nową Ziemią i ze Starą Ziemią.” (Linda jest pod wrażeniem, bo Kuthumi odgadł pytanie, które przygotowała do przeczytania). Postaram się to przekazać prosto, za tym stoi ogromna energia. Powiedzmy, że Nowa Ziemia i Stara Ziemia randkują ze sobą i wywiązała się między nimi sprzeczka o to, w którą stronę teraz pójdą, o to jak rozwiną ten związek. Stara Ziemia powiedziała do Nowej Ziemi: „Zabieraj stąd twoją nędzną dupę!” (śmiech). Jak to czasem bywa mówione w związkach: „Nie potrzebuję i nie chcę cię już więcej!” I Nowa Ziemia ze współczuciem i respektem powiedziała: „Dobrze, wycofamy się. Ty wybierasz robienie tego co wybierasz, a my to szanujemy. Niekoniecznie się z tym zgadzamy – ale to szanujemy”.

Więc Nowa i Stara Ziemia zerwały ze sobą. Ale potem Stara Ziemia czuła się smutna i samotna, nie czuła już tej innej energii pomagającej w utrzymaniu równowagi i przewodzącej. Stara Ziemia zrobiła kilka głupich rzeczy, imprezowała intensywnie, szła spać zbyt późno, zaczęła się zadawać z nieodpowiednim towarzystwem, miał miejsce kilka morderstw i innych agresywnych aktów. I pod koniec dnia Stara Ziemia powiedziała: „W tej Nowej Ziemi było coś, co naprawdę kochałam. Nowa Ziemia miała w sobie taką łatwość. Nowa Ziemia była manifestacją radości. Nowa Ziemia wydawała się być w pokoju sama ze sobą. A ja tu nawet sama siebie nie lubię. Może nadszedł czas abyśmy się znów połączyły.”

Więc 18 września Stara Ziemia udała się na kolanach do Nowej Ziemi i poprosiła o przebaczenie (w tle coś się przewróciło i wszyscy się śmieją). Nowa Ziemia powiedziała: „Ale tu nie ma czego wybaczać”, więc Stara Ziemia poprosiła, by znów się połączyły a Nowa Ziemia na to: „Ale nie w taki sposób w jaki ty byś chciała. Bo widzisz... w starym połączeniu ty zabierałaś mi, wykorzystywałaś mnie do lekceważenia siebie. Jeśli mamy się połączyć Stara Ziemio, ty musisz się przyjrzeć sobie, musisz nauczyć się kochać siebie, musisz być cała i kompletna, ponieważ je nie mogę cię dopełnić. Nie mogę cię uszczęśliwić. Nie mogę rozwiązać twoich problemów. Nie mogę odpowiedzieć na twoje nieustające, głupiutkie, naciskające pytania. Sama musisz to dla siebie zrobić. Jeśli jesteś gotowa to zrobić, możemy zacząć się ponownie spotykać – ale nie mówmy tak od razu o małżeństwie” (śmiech).

Więc to jest ta historia Starej i Nowej Ziemi. One budują nową relację ze sobą. I z naszej perspektywy to wyglądało, że Stara Ziemia zaczęła być bardzo zależna od Nowej Ziemi. Stara Ziemia starała się także zamienić Nową Ziemię w samą siebie. Miała trudności w zaakceptowaniu równowagi i blasku Nowej Ziemi, co prowadziło do prób zawładnięcia i kontroli Nowej Ziemi. Ale Nowa Ziemia będąca świadoma samej siebie, będąca w sobie, kompletna w sobie, nie pozwoliła by to nastąpiło. Więc teraz one znowu się spotykają, randkują, znowu się śmieją, dyskutują nad dobrem obu stron. Energie znowu się łączą. Ale Nowa Ziemia ostrożnie mówi Starej Ziemi: „Sama musisz to zrobić”. Nowa Ziemia i tak będzie się rozwijać, unosić, wniebowstępować. Nowa Ziemia stanie się wspaniałym standardem, przykładem dla innych, nie tylko dla ludzi, którzy pozostaną na Starej Ziemi, ale także dla wszystkich istot anielskich, we wszystkich sferach, pytających o to, jak to jest powrócić do niepodległości, wolności, ale w nowy sposób? Jak to jest przejść poprzez doświadczenie wcielenia się na Ziemi, w tych wszystkich trudnościach i wyzwaniach, wciąż dojść do JA JESTEM zawsze.

Skoro skończyłem już z tymi pytaniami to teraz odpowiem na resztę.

Linda: Zauważyłam charakter, postać w twoim głosie, który był wyprojektowany przez Cauldre. Ten charakter teraz zniknął.

Kuthumi: Integracja.

Linda: Bardzo dobrze. Bardzo dobrze.

Kuthumi: Integracja. Kiedykolwiek występuje opór – to wzmacnia któryś z charakterów, postaci. Dla przykładu: jeśli zaczniesz przekaz od istoty – powiedzmy, że Kleopatry – początkowo cechy charakterystyczne tej istoty będą bardziej wyolbrzymione a podczas przychodzenia do ciebie, kiedy ty stajesz się bardziej ufający, i czujesz się bardziej komfortowo w tej energii, ona dosłownie wciela się w ciebie. Ona zespala się z tobą, więc te różnice nie są już tak wyraźne jak były na początku. Dokładnie tak jak Cauldre pierwszy raz zaczął pracę z Tobiaszem czy z Saint-Germainem – różnice były bardziej wyolbrzymione. Ale ja moje zaczął udawać to, co było na początku! (śmiech)

PYTANIE OD SHAUMBRA 1 (kobieta przy mikrofonie): Ja nie mam pytania. Wydawało mi się, że mam wyznanie ale zdałam sobie sprawę, że mam okrzyk. Od czasu Skoku Kwantowego, po raz pierwszy w moim życiu... byłam blisko śmierci kilkakrotnie w moim życiu, ale zawsze chciałam umrzeć bo myślałam że już dłużej nie dam rady, i że już nadszedł czas. I wczoraj, po raz pierwszy miałam przebłysk mojej starej, wspaniałej siebie i mojej nowej, wspaniałej siebie i dzisiaj chciałabym po prostu wykrzyczeć jak bardzo wdzięczna jestem, że znalazłam więcej „Ciebie" które jest mną. I chciałabym za to podziękować. (brawa publiczności)

KUTHUMI: To pokazuje doskonałą kwestię dla wszystkich Shaumbra i powód, dla którego w tym Shoudzie mówiliśmy o tymDlaczego być teraz na Ziemi?". 18 września przekroczyliście bardzo znaczący punkt. Niektórzy z was trzymali się ostatnich źdźbeł, aby dotrzeć do tego punktu.
Robiliście wszystko co było potrzebne, byleby tylko tu dotrzeć. I przekroczyliście ten punkt.

Teraz powstało pytanie: „Co mam robić? Dlaczego jestem tu na Ziemi? Po co przechodzicie przez to wszystko?". Naszą odpowiedzią na to jest... właściwie to śmierć jest bardzo szybka. Kiedy powracacie na naszą stronę nie ma w tym tego dramatu i traumy z jakim utożsamiają to
ludzie. Przejście na naszą stronę jest bardzo proste. Droga Paula – Paula Sunray (Shaumbra, która przeszła na drugą stronę 18 września) jest tu dziś z nami, i ona wam mówi, że jest to jak przekraczanie linii narysowanej na piasku. Mówiliśmy o tym „Dlaczego ty tu jesteś?". Jesteś, ponieważ ludzie o to nawołują.

Jak powiedzieliśmy, już długi czas na Ziemi nie było nowych odpowiedzi, nowych myśli, nowej świadomości. Więc ty usłyszałeś nawoływanie o to i zgodziłeś się zostać. Możliwe... pomyśl teraz o
tym. Mówiliśmy także, że jesteś tu na Ziemi, zamiast powrócić na naszą stronę, aby stworzyć twoje mistrzowskie dzieło. Twoje mistrzowskie dzieło, tą rzecz, którą będziesz zawsze pamiętał, na zawsze, jak już wzniesiesz się ponad Ziemskie plany. A teraz... czy możliwa jest zależność między tym nawoływaniem o nowe odpowiedzi a twoim kreowaniem mistrzowskiego dzieła? Tylko pomyśl...

PYTANIE OD SHAUMBRA 2 (zadane przez Lindę): Jest kilka pytań dotyczących spania, i wiem że odpowiedzą na to był: Symptom Shaumbry, ale te pytania są od ludzi świadomych Symptomu Shaumbry, którzy znajdują wciąż nowe poziomy irytacji w ich niemożności, by spać. Czy mógłbyś to rozwinąć?

KUTHUMI: Twoje ciało nie... cofnijmy się. Twój rozum potrzebuje snu, nie twoje ciało. Twój rozum bardziej się teraz zmienia, a ty jesteś coraz mniej od niego zależny. Czujesz się dyskomfortowo, ponieważ czujesz ,że coś się dzieje i to nie jest w twoim umyśle – a dzieje się w twojej boskiej inteligencji, pełnia ciebie – coś, podczas czego nie przeciążasz twojego umysłu. Więc nie potrzebujesz spać tyle ile spałeś poprzednio. A dokładniej – teraz to bardziej twoje ciało potrzebuje snu, a twój umysł nie potrzebuje już tak wiele snu. Uczysz się równoważenia tego, a część ciebie wciąż wierzy, że potrzebujesz określonej ilości snu. A tak nie jest.

To początkowa przemiana. Dla przykładu: jeśli spałeś tylko 2-3 godziny w ciągu nocy, wciąż masz w sobie zapis ciała/umysłu/duszy który powoduje, że wierzysz, że następnego dnia będziesz zmęczony – więc będziesz. Ale niedługo to odejdzie, więc zdasz sobie sprawę z tego jak inne jest twoje zapotrzebowanie na sen. Może mieć także miejsce takie coś, że śpisz całymi dniami i wtedy mówimy, że przydałoby ci się otworzyć własny biznes (śmiech) albo pracować dla pracodawcy, który rozumie wagę elastyczności czasu pracy. Twoje przyzwyczajenia senne definitywnie się zmienią. To jest jeden z czynników, o którym będziemy mówić w filmie „Czego brakuje?".

PYTANIE OD SHAUMBRA 3 (kobieta przy mikrofonie): Cześć Kuthumi. To ja, i pytanie jest dla mnie.

KUTHUMI: Ty?

SHAUMBRA 3: Tak, to ja.

KUTHUMI: Ty.

SHAUMBRA 3: Tak. (ktoś z publiczności podpowiada „Wspaniała TY") Oczywiście jestem wspaniała! (śmiech). Przez jakiś czas miałam problem z oddychaniem, a to jest... no wiesz... staram się oddychać tak jak mówi Norma....

KUTHUMI: Problem z życiem?

SHAUMBRA 3: Wiedziałam, że to powiesz!

KUTHUMI: Problem z życiem?

SHAUMBRA 3: Nie! Problem z oddychaniem. Mam Technologię Standardu i zaczynam jej używać. Więc chciałabym bardzo szybkie, piętnasto sekundowe uzdrowienie (śmiech), żebym mogła pójść dalej z moim życiem.

KUTHUMI: Hmmm! Powrócę do mojego oświadczenia: problem z życiem. A to jest bezpośrednio połączone z oddychaniem, sprawdzanie czy podczas bycia tu, naprawdę chcesz tu być. Więc to się zamanifestowało w oddychaniu i jak tylko podejmiesz bardzo świadomy wybór, że będziesz tu w radości i łatwości, wtedy twoje oddychanie będzie radosne i łatwe. I odeszło.

SHAUMBRA 3: Ja tak właśnie robiłam i nie odeszło. Ha ha! (śmiech) No proszę – rzuć na to okiem spójrz na to spojrzenie.

KUTHUMI: pozwolę sobie być innego zdania. (śmiech) Jesteś bardziej przerażona umieraniem niż wybraniem życia. Innymi słowy nie jesteś pewna co na prawdę się stanie, i nie jesteś pewna czy naprawdę chcesz tu być. To bardzo prosta energia.

Patrzę i mierzę twój poziom pasji. Jest bardzo niski. Zmagasz się, by stworzyć pasję albo powód, albo radość, ale po prawdzie poziom twojej pasji zbliża się ku zeru. Pasja jest dookoła ciebie, widzę ją w polach twojej zewnętrznej energii. Pasja by robić wiele różnych rzeczy, niektóre z nich definitywnie nazwałabyś rzeczami ze Starej Energii, ale niektóre z nich dołączają właśnie teraz jako pasje Nowej Energii, i niekoniecznie odpowiadają żądnej, konkretnej, ludzkiej aktywności. Ale ty nie pozwalasz temu przyjść do ciebie. Ponownie, jest jakiś limit lub opór, może jakiś stary program, który masz, a który nie pozwala ci rozkwitnąć. Ta pasja tam jest, i jest twoja, i możesz ją zaprosić do twojego życia bez wiedzy o tym czego dotyczy.

Widzisz... dla ciebie – dla wszystkich was – pasja Nowej Energii niekoniecznie ma coś wspólnego z aktywnością ludzką. Przykładowo określasz pasję jako malowanie, taniec, albo wycieczki. Pasja Nowej Energii wychodzi ponad ludzkie potrzeby i nawet ponad ludzkie rozumienie. Więc zapraszam was do prawdziwego wczucia się w tą pasję. Jest wasza. Siedzi tu – nie definiowalna w czasowym istnieniu – ale czy możesz pozwolić jej wpłynąć do twojego życia? Odkryjesz, że oddychanie, jak już ci powiedzieliśmy a czego nie chcesz słyszeć, jest po prostu manifestacją innych rzeczy. Nazwij to życiem, nazwij to pasją, ale kiedy wyjdzie poza rozum racjonalizujący, dlaczego chcesz zostać
na Ziemi i pozwolisz temu twojemu zbiornikowi pasji wypełnić się ponownie, oddychanie nie będzie już dla ciebie problemem. Dziękuję.

SHAUMBRA 3: Dziękuję.

PYTANIE OD SHAUMBRA 4 (czytane z internetu przez Lindę): Pozdrowienia. Proszę wytłumacz, co to jest Ziarno Chrystusa i Chrystusowa Świadomość. W książce Saint-Germaina, wspomina on, że energia Ziarna Chrystusowego rozkwita teraz na Ziemi. Ugrzązłem trochę w tym co religia uczy o
Chrystusie i chciałbym wiedzieć, jaka jest twoja definicja Ziarna Chrystusowego i Świadomości Chrystusowej. PS: Dziś bawię się zamiast uczestniczyć w tym Shoudzie i jestem ciekaw czy za mną tęsknisz? (śmiech)

KUTHUMI: Fizycznie cię tu nie ma. Energetycznie jesteś bardzo, bardzo obecny. Więc... nie, nie tęsknimy za tobą. Nie brakuje ciebie!

Jeśli chodzi o Świadomość Chrystusową/Ziarno Chrystusowe, to mamy do czynienia z tymi wszystkimi różnymi definicjami i one pochodzą z rdzenia energetycznego „kryształu" a nie „Christos – przejrzysty" czy „nowy". To nie ma nic wspólnego z Jezusem Chrystusem, czy Chrystusem. o
którym czytaliście w waszych świętych księgach. Tu chodzi o przejrzystość i o nowość. Więc kiedy mówiliśmy, że Chrystusowe Ziarno zostało zasiane, że Chrystusowa Świadomość tu jest, to oznacza nowe. Głównie Nową Energię.

Dwa tysiące lat temu tak wielu z was było tu na Ziemi, w tej ważnej czasowo erze, aby zasiać nasiona Nowej Świadomości, które teraz wzrastają. Powróciliście, by zebrać plony tego, co rośnie jako Nowa Świadomość i aby dzielić się tym ze światem. To jest ta Nowa Świadomość, o której mówiłem wcześniej.

PYTANIE OD SHAUMBRA 5 (mężczyzna przy mikrofonie): Witaj Kuthumi. Ostatnio wy w CC naciskaliście bardzo na wprowadzenie większej ilości żeńskiej energii i to brzmiało, jakby to było ważne szczególnie w Nowej Energii. I to nie jest niespotykane wśród żeńskich channelerów
by przyprowadzać męskie istoty, ale CC dla mnie wygląda jakby było bardziej wyważone w kierunku męskich. Czy jest jakiś powód, dla którego nie przyprowadzamy.... niezaprzeczalnie mamy tu udzielające się kobiece energie, ale nie mamy żadnych faktycznych przekazów od żeńskich istot.

LINDA: Nie odbierasz tego od Kuthumi? (śmiech)

SHAUMBRA 5: Widzę trochę tego w Kuthumi!

KUTHUMI: Próbowaliśmy tego na samym początku, i poczuliśmy na naszej stronie, że bardzo nietypowe byłoby dla Cauldre, gdyby miał channelować na przykład Mary. Nie mielibyśmy żadnej wiarygodności z jego głosem, dopasowanym do przekazywania specyficznych energii, nie koniecznie żeńskich. Po naszej stronie to nie jest istotne, czy istota ma męsko czy żeńsko brzmiące imię. Istota Tobiasza, Saint-Germaina i mnie – Kuthumiego, to zintegrowana męska i żeńska energia. Więc nie dajcie się zwieść imieniu, z którym jesteśmy kojarzeni na ludzkim poziomie. Nie
jesteśmy tylko żeńską energią, jesteśmy bardzo, bardzo zrównoważonymi obiema energiami.

SHAUMBRA 5: Dziękuję.

KUTHUMI: A tak na prawdę to pytasz nas o twój własny balans męskiego z żeńskim i gdzie ty w tym jesteś. Więc... zbytnio się z tym zmagasz. Zbyt wiele analizujesz. To zaproszenie, które dałeś każdemu aspektowi siebie, męskiemu i żeńskiemu. Nie możesz tego kontrolować. Nie możesz
– i nie chcesz – próbować regulować to. Tu rozchodzi się o zaproszenie męskiego i żeńskiego, by stopiły się ze sobą. Zaproszenie twojego światła i ciemności, którymi się bawiłeś w przeszłości i które cię poparzyło – i od którego trzymasz się z daleka. Dziś w nocy, w domu, zaproś twoją jasność i ciemność by zeszły się razem. Zaproś wszystkie te dualne części ciebie. Widzę jak się zmagasz z tym właśnie teraz, nie wiedząc czy dobrze ci to wychodzi. Weź głęboki oddech i zaproś te części na powrót do siebie. Dziękuję.

Shaumbra 5: Dziękuję.

PYTANIE OD SHAUMBRA 6: (czytane z internetu przez Lindę): Istnieje strona internetowa zwana Drugie Życie, które jest wirtualnym odpowiednikiem rzeczywistego świata. Osoba kreuje elektroniczną osobą zwaną Avatarem, która może być i może mieć każdą cechę, jaką sobie ten kreator życzy. W takim świecie kreator kontroluje Avatara, który może robić, kupować, sprzedawać, kreować, i stawać się tym, czymkolwiek jego kreator sobie zażyczy. Z mojego punktu widzenia to wygląda, że taki rodzaj zabawy może być jednocześnie konstruktywny i destrukcyjny dla grającej osoby. Jeśli ten kreator znacznie zaangażuje się w wirtualny świat jego lub jej Avatara, to ta osoba tak naprawdę kreuje aspekt jego samego, który także zaistnieje w rzeczywistym świecie i kolekcjonuje doświadczenia, bo w takim celu Awatar był wykreowany?
Jeśli tak – jaki wpływ ma to na osobę kreatora?

Kuthumi: To, co robisz podczas kreowania w tej grze, jest właściwie naśladowaniem tego, co robisz na wyższych poziomach kreacji. Możesz sobie wyobrazić siebie jako gracza, na zaawansowanych poziomach gry, kreującego wszystkie te aspekty siebie zwane wcieleniami. Kreującego różne rodzaje charakterów i osobowości, niektóre są dobre niektóre złe, a wszystko po to, by dowiedzieć się więcej o sobie. I teraz w tej grze naśladujesz tą aktywność. To ma swoją wartość, to pomaga innym... to pomaga ludziom w tym, że naprawdę kreują aspekty, i że te aspekty w pewnym sensie mają swoje własne życia. I niezależnie czy te aspekty istnieją w obrębie Drugiego Życia, czy one rzeczywiście przenoszą się w wymiary, to są prawdziwe i istnieją naprawdę.

Ogromna ilość świadomości i energii została włożona w te Awatary, do tego stopnia, że ten Awatar, który jest bardzo sprawny, może nawet dzięki tej energii zaistnieć w rzeczywistości, nie jako duchowa istota a jako biologiczne istnienie. Jest kilka, które prawie to osiągnęły, a wielu ludzi wykreowało tak dużą dynamikę w związku z ich Awatarami, że inni ludzie mogą je ujrzeć na własne oczy. Nawet jeśli ich wygląd nie jest prawdziwie fizyczną formą, przez krótki okres czasu mogą przejawić się w fizycznej formie.

A piękno tego tkwi w tym, że w końcu kiedyś ludzie zrozumieją, jak niesamowitymi kreatorami są. Zrozumieją, jak mogą kreować dynamiczne aspekty czy Awatary samych siebie. Oni także zrozumieją, że to jest droga do tego, by rozfragmentować siebie, aby czasowo zagubić się w różnych aspektach, i że wcześniej czy później będą chcieć zwołać wszystkich Avatarów na powrót do domu.

PYTANIE OD SHAUMBRA 7 (mężczyzna przy mikrofonie): Witaj Kuthumi. Przede wszystkim dziękuję Ci za bycie ze mną przez kilka dni. Moje pytanie dotyczy mojego ojca, który umarł dziesięć miesięcy temu. A drugie pytanie jest o tą dziwną wycieczkę, którą odbyłem. Kilka dni przed moim wylotem do Ameryki, zostałem wysłany z pracy do Jeruzalem, do starego miasta, i byłem tam już wcześniej. Widzę te stare wzory, i my żyjemy w bardzo, bardzo nerwowym kraju. Zadziwiające. Bardzo nerwowym. I patrzę na to teraz, widzę stąd różnicę, po moim przejrzeniu i po uwolnieniu, i co możesz mi na to powiedzieć? Dziękuję.

Kuthumi: Po pierwsze, kwestia twojego ojca: on odszedł do kibbutza po drugiej stronie, ponieważ on czuł się komfortowo z tą energią przez długi, długi czas. To był jego dom, jego bezpieczeństwo. I jak już wiesz ze szkoły Saint-Germaina, że po drugiej stronie zasłony jest wiele, wiele poziomów, wiele wymiarów, i że bardzo często ci, którzy opuszczają ludzki świat, są bardzo przywiązani do tego, co robili na Ziemi. I teraz robią to bez fizycznego ciała ale z fizyczną jakością i ze specjalnym typem świadomości.

Więc on jest bardzo aktywny w swoim kibbutzu, blisko sfer Ziemskich, pomagając innym, pracując bardzo ciężko, ponieważ on zawsze wierzył, żę ciężka praca jest nagrodą i przepustką do nieba. On lubi wykladać innym ludziom i mówić im co mają robić (śmiech) i można powiedzieć, że to jest w pewnym sensie jego własny kibbutz, jest tam z innymi, którzy mają ten sam rodzaj potrzeb. Twoje pytanie to: Czy on jest szczęśliwy? Nie, ale też nigdy przedtem nie był (śmiech). A on się czuje powiedzmy komfortowo. On wciążczeka – czeka na specjalne wołanie, albo na specjalny czas, kiedy on zostanie zawołany na powrót do swojego początku. I to jest to, na co on czeka, a na razie on ma się całkiem nieźle. Bardzo komfortowo.

Ziemia Izraela jest... (pauza) Mam teraz konsultację... Opuszczę to pytanie, bo więcej odpowiedzi na ten temat będzie w lutym. Mamy wrażenie, że jeśli odpowiemy na nie teraz, to spowoduje to nerwowość, więc poczekamy.
Linda: Czyją nerwowość?

Kuthumi: Twoją. Twoją! (śmiech)

Linda: Dwa ostatnie pytania.

Kuthumi: Cztery.

Linda: Matko! Dobrze.

PYTANIE OD SHAUMBRA 8 (z internetu czytane przez Lindę): Moim głównym pytaniem jest: Czy jestem częścią rodziny Shaumbra? Przeczytałam i przesłuchałam wszystkie Shoudy przez te lata, ale wciąż nie czuję żadnych zmian w sobie ani w moim środowisku, które wskazałyby mi, czy w czasie mojego obecnego życia będę częścią Skoku Kwantowego czy nie. Niepokoi mnie to przez ostatnie kilka miesięcy i chciałabym uzyskać odpowiedź z waszej strony.

Kuthumi: To naprawdę osobisty wybór. To zależy od ciebie. Wybierz to albo nie wybieraj tego. To nie jest coś, co my definiujemy tutaj. Nie przyglądamy się liście i nie decydujemy kto jest Shaumbra, a kto nie. Shaumbra to świadomość. To nie jest klub ani bractwo. Shaumbra to świadomość i energia, z którą czujesz się kompatybilna albo nie. To jest dar, którym obdarzasz siebie sama. Nikt inny, od Tobiasza po Cauldre, czy Andrę czy An, nikt nie może ci tego dać. Ty możesz to dać sobie.

PYTANIE OD SHAUMBRA 9 (mężczyzna przy mikrofonie): Witaj Kuthumi, jak się masz? Na początku chciałbym cię zapytać, dlaczego czuję się jakbym miał mieć teraz zawał serca? (śmiech) To ostatnie zadane pytanie jest także jednym z pytań, które zadawałem przez lata. Ale ja wybieram... kiedy siedziałem na krześle, chciałem się ukryć, ponieważ mam w sobie tak wiele emocji dotyczących mojej obecności tutaj. Chcę tu być. Chciałem tu być przez sześć lat. Tak bardzo się bałem przyjść tu.

Linda: Na spotkanie?

Shaumbra 9: Tak, i ja tylko... ja wiem...

Kuthumi: Jedzenie tu jest złe – ale nie aż tak! (śmiech)

Shaumbra 9: Byłem tu w maju i doprowadziłem Lindę... zadawałem pytania i marudziłem, i ja tylko... Moja żona jest tutaj i ona powiedziała: „Dam ci ściągę z pytaniami do zadania”, wiecie. Nie chcę zbyt dogadzać sobie i zadawać pytanie o... no wiecie... kim jestem? Dlaczego tu jestem? Ale...

Linda: Dlaczego nie?

Kuthumi: Ale... Ale...

Shaumbra 9: Chciałem zapytać....

Kuthumi: Zapytaj. (chichocze)

Shaumbra 9: Boję się czasem, bo czuję, że mam złe doświadczenia z Shaumbrą, i czasem czuję, że to nie zawsze było pozytywne. I trochę się obawiam ponieważ... Czy chcesz znać prawdę? Przejdę prosto do pytania....

Kuthumi: Oh, ja znam prawdę! (śmiech)

Shaumbra 9: Boję się, że mogę być tu niemile widziany, i wiem, że to wypływa ze mnie. Czułem się tu taki miłe widziany przez wszystkich, ale w moim umyśle czuję, że Linda mnie nie polubi, że mi nie poda mikrofonu, albo powie, no wiecie, „Koniec z pytaniami". (publiczność się śmieje, a Linda w tle mówi „Ałaaaa" i „nie"). I teraz skończę, bo mamroczę,
a Maureen (żona) jest tutaj i mówi, no wiesz...

Kutkumi: Cóż, zacznijmy z tym. Jak już wiesz jesteś bardzo, bardzo wrażliwy, szczególnie na emocje i uczucia innych. Uczysz się bycia bardziej świadomym czy zestrojonym z własnymi emocjami, a co jest największym wyzwaniem twojego życia – to jak masz sobie radzić z twoimi uczuciami i emocjami. Więc robisz to poprzez uczenie się rzeczy od innych ludzi, od zewnątrz, a jesteś w fazie przemiany i uczysz się bycia bardziej komfortowym z twoimi własnymi uczuciami i emocjami. Najlepiej wyjaśnię to tak: ty już znasz swoją prawdę, a teraz zaczynasz sobie pozwalać, by ja mieć.

Jedna z rzeczy... przy okazji, z przeszłości Shaumbry: Shaumbra pochodzi z wielu niebiańskich rodzin – anielskich rodzin – i Shaumbra spędziła na Ziemi wiele, wiele wcieleń, więcej niż jakakolwiek inna grupa. Shaumbra zabijała się nawzajem, okradała się i walczyła ze sobą – i to jest dobra wiadomość. (śmiech) Ponieważ pochodzicie z tak wielu rodów i mieliście ze sobą w przeszłości tak wiele konfliktów, że w końcu stwierdziliście: „To do niczego nie prowadzi. Zbierzmy się razem w tej energii zwanej Karmazynową Radą i Karmazynowym Kręgiem, i pomóżmy świadomości ewoluować, nie tylko dla nas samych i pomiędzy nami samymi, ale dla ludzkości, jeśli oni wybiorą zaakceptowanie tego. Znajdźmy sposób, abyśmy mając tak różną przeszłość, mogli być razem."

I Shoumbra odkryła, że najlepszym sposobem by być razem, jest najpierw bycie „TY", sobą. Wiem, że dziś już o tym ględziłem, ale kiedy ty jesteś TOBĄ, całkowicie pełnym w sobie, bez potrzeby czegokolwiek od kogokolwiek innego, wtedy łatwo o dobre stosunki z innymi. Więc poprzez ten cały proces rodzin, rodów i grup nauczyliście się być samodzielnymi jednostkami.

Więc wy, którzy – och, wy byliście całkiem wielkimi wojownikami, niezłymi wojownikami – zobowiązaliście się być częścią tej grupy, i nie tylko częścią tej grupy, ale niestety także i jej liderami! (śmiech) I to właśnie powoduje, że wasze serca trzęsą się, drgają i wibrują, to powoduje pocenie się i te wszystkie inne rzeczy - ponieważ o to prosiliście, trenowaliście siebie do tego, wiecie że to jest blisko, wiecie że nie możecie się ukryć; ale wiecie też już teraz, tak jak tu rozmawiamy, że to jest całkiem proste. Właściwie to już to robicie. Już tu jesteście, i nie ma się czego obawiać ze strony Shaumbry, Tobiasza i może tylko trochę od Saint-Germaina! (śmiech) Więc czas rozpocząć przedstawienie...

Shaumbra 9: Dziękuję.

Kutkumi: ... wtedy serce się uspokoi.

PYTANIE OD SHAUMBRA 10: (z internetu czytane przez Lindę): Chciałbym wiedzieć, czy zimna fuzja może być źródłem energii, i jeśli tak, to kiedy?

Kuthumi: To pytanie lepiej byłoby zadać Saint-Garmainowi, ale spróbuję na nie odpowiedzieć podczas jego nieobecności. To jest tylko krok przejściowy, to nie będzie ostatecznym rezultatem. To ma potencjał, ale bardziej taki, że ona doprowadzi do odkrycia nawet bardziej efektywnych i bezpieczniejszych form energii.

Dodam to, co było powiedziane w czasie Skoku Kwantowego. Zaistnieje kilka nowych źródeł energii, które wysuną się na prowadzenie. I gdy to się stanie – to zatrzęsie światem – w dobry sposób i w wyzywający sposób - ponieważ instytucje Ziemi zostały zbudowane dokładnie na Starej Energii, czy przedpotopowych źródłach paliw. Wszystko, począwszy od ekonomii, stylu życia, systemów dystrybucji, wszystko to zostało zbudowane na Staro Energetycznych sposobach. Więc będzie miał miejsce opór przed zmianą – ale zmiana nadchodzi.

Będziemy o tym więcej mówić... muszę to sprawdzić... będziemy o tym więcej mówić o źródłach energii, prawdopodobnie w najbliższym „Zapytaj Tobiasza”, ale po to, by powiedzieć, że zimna fuzja jest tylko etapem przejściowym.

Poczynimy tu jeszcze jedną obserwację, niedyrektywnie spokrewnioną z tym pytaniem, a w temacie dyskusji nad Nową i Starą Ziemią. Podzielę się z wami czymś, o czym będziemy mówić później, o jednym z najwspanialszych linków i jednym z najwspanialszych portali. Jesteście zaznajomieni z portalami. Portale to otwarcia, to sposoby by poruszać i wnosić energie. I powiem wam, że w mojej skromnej opinii portal, który pozwoli Starej i Nowej Ziemi na najwspanialsze ponowne połączenie to biznes. Biznes na Ziemi – na Staro Energetycznej Ziemi.

To właśnie przez ten portal przyjdzie wiele konceptów wyższej świadomości pochodzących z Nowej Ziemi i zamanifestuje się na Starej Ziemi. Widzieliśmy, jak dla przykładu energie religii będą intencjonalnie blokować zmianę. Religie to bardzo zastałe i nie poruszające się energie. Energia rządu (parlamentu) kręci się wewnątrz siebie. Nie rozszerza się na zewnątrz, więc to bardzo trudny portal, aby przeszła przez niego zmiana. Moglibyśmy teraz wymieniać według listy te wszystkie różnorodne rzeczy. Wybrano, aby biznes był portalem pomiędzy Starą Ziemią a Nową, przez który nastąpi przyniesienie konceptów wyższej świadomości i nawet zasadę „Ja Jestem” do ludzkości na Ziemi.

Teraz wielu z was kuli się, kiedy to mówię, i myślicie o biznesie jako o czymś „zabierającym”, jako rzeczy będącej skoncentrowaną na sobie. Obwiniacie biznes za zniszczenia na Ziemi i za inne rzeczy, i do pewnego stopnia to jest prawdziwe. Jakkolwiek jest teraz na Ziemi wystarczjaco oświeconych istot, ktore widza ze w biznesie energia sie rusza. W biznesie istnieje ciąłe pragnienie rozwoju i wzrostu – czasami jest to wrecz obsesyjne – ale przynajmniej to pozadanie by rozwijac sie i wzrastac zawsze tam jest. Czasem to pozadanie dotyczy tylko dochodow firmy ale przynajmniej powiazane jest to z ruchem w biznesie.

Do okoła Ziemi, oświecone istoty angażują sie w swiatowy biznes, i urzywaja tego jako portalu do przyniesienia konceptow wyższej świadomości dotyczacych wszystkich tych rzeczy, o kotrych my mowilismy przez ostatnie lata, poniewaz to moze urzeczywistnic sie poprzez biznes.

Weźmy dla przykladu orgaznizacje Greenpeace, ktora wykazuje sie pewnym poziomem sukcesu w rozszerzaniu swiadomosci dotyczacej srodowiska i wszytskich tych rzeczy ktore teraz maja miejsce. To nie chodzi nawet o Ziemie, ale o wzajemne polaczenia miedzy; srodowiskiem a ludzkoscia. I nawet organizacja jak Greenpeace moze zadzialac tylko do pewnego stopnia, wiec ja teraz uwidocznie cos, co mozliwe nie powinno byc na razie uwidocznione, ale oni zajeli sie biznesem. Cicho – bardzo cicho – oni zaczynaja angazowac sie lub kupowiac przedsiabiorstwa do okola siwata. I to beda swiadome przedsiebiorstwa, biznesy, „zielone” biznesy, i buznesy ktore szanuja innych ludzi i szanuja Ziemie. Sa tacy ktorzy zajmuja sie biznesem wiedzac ze urzyja profitow z tego biznesu do wsparcia rzeczy ktore przyniosą swiadomosc, przyniosa pokoj, przyniosa nowe szkoly. To biznesz przyniesie nowy rodzaj szkol na Ziemie a nie parlamenty.

Wiec droga Shaumbro, weżcie globoki oddech. Przyjrzycie sie waszym starym wierzeniom dotyczacym biznesu. To portal poruszajacy energie i laczacy na powrot Stara i Nowa Ziemie. Biznes nie pozwoli na wielkie wojny. W pewnym monencie biznes zachecal do wojny ale teraz biznes ma rozlegly interes do okola calego swiata i nie stac go na wojny. Wiec dzieki biznesowi Nowa i Stara Ziemia polacza sie ponownie. Dziekuje.

Linda: To byla twoja skromna opinia. Jak wyglada twoja nie skromna opinia? (smiech)

Kuthumi: (śmiejąc się) To już sie stało!

Linda: Ohhhh, podoba mi sie to! Ostatnie pytanie.

PYTANIE OD SHAUMBRA 11 (kobieta przy mikrofonie): Rozumiem ze oddech to wybór zycia, i przemiana oddechu pomogla mi zrozumiec dlaczego niektorzy ludzie rodza sie z chorobami. Moje pytanie dotyczy mojej mlodziutkiej siostrzenicy, ktore urodzila sie z problemem z oddychaniem i chcialabym poznac woje opinie na temat szpitalnej aparatury podrzymujacej ja przy zyciu.

Kuthumi: (pauza) Patrzac na energie tutaj... chcialabym abyś pozniej porozmawiala z Cauldre, jesli nie masz nic przeciwko temu. To bylo by bardziej odpowiednie przy tym osobistym pytaniu.

Wiec wszystkim wam ktorzy dolaczyliscie dzis do nasz, a takze Tobiaszowi, ktory wciaz ma areszt domowy (smiech), wciaz uziemiony, wciaz wsciekly... musze powiedziec ze to calkiem zabawne widzies oswiecona istote jak Tobiasz, ktore na poziomie energetycznym jest na naszym poziomie, a musi zmagac sie z ludzka czescia samego siebie jako Sam, i z frystracja i zloscia, ktora Sam teraz odczuwa. A takze Saint-Gernainowi i wszystkim innym, dziekujemy wam za bycie z nami podczas tego Shoudu i za pozwolenie mi na przekaz w tej Nowej Energii.

Namaste.

------------------------------------------------------------------------


Tobiasz z Karmazynowego Kręgu prezentowany jest w Golden Colorado przez Geoffrey Hoppe, zwanego “Cauldre”. Historie Tobiasza, z biblijnej Księgi Tobiasza można znaleźć w Karmazynowym Kręgu na stronach internetu www.crimsoncircle.com. Materiały Tobiasza są bezpłatne dla Nosicieli światła i Shaumbry na całym świecie. Od sierpnia 1999, Tobiasz głosi, że ludzkość przeżyła potencjał destrukcji i przeszła do Nowej Energii.

Karmazynowy Krąg jest globalną siecią ludzi-aniołów, jednych z pierwszych, którzy przeszli do Nowej Energii. Podczas gdy doświadczają radości i zmagań w tym stanie wniebowstąpienia, pomagają innym ludziom w ich podróży poprzez dzielenie się, opiekę i przewodnictwo. Strona internetowa Karmazynowego Kręgu odwiedzana jest przez ponad 100.000 ludzi, którzy każdego miesiąca czytają najnowsze materiały i dyskutują na temat własnych doświadczeń.

Karmazynowy Krąg spotyka się każdego miesiąca w Denver, Colorado, gdzie Tobiasz przekazuje najnowsze informacje poprzez Geoffrey Hoppe. Tobiasz mówi, że zarówno on jak i inni z Bożego Sejmu Karmazynowego dokonują przekazów przez ludzi. W przekonaniu Tobiasza czytają oni nasze energie i tłumaczą je nam z powrotem, abyśmy mogli przyglądnąć się im z zewnątrz, a tym samym odczuć je wewnątrz. “Shoud” jest częścią przekazu, w której Tobiasz usuwa się na bok, a energia ludzka jest przekazywana poprzez Geoffrey Hoppe.

Spotkania Karmazynowego Kręgu są otwarte dla publiczności. Bezpośrednim celem Karmazynowego Kręgu jest służenie jako człowiek-przewodnik i nauczyciel, służenie tym, którzy idą drogą wewnętrznego przebudzenia spirytualistycznego. To nie jest misja ewangeliczna. To raczej Twoje wewnętrzne światło będzie sprowadzać ludzi do Ciebie po Twoją wyrozumiałość i opiekę. Będziesz wiedzieć, co robić i jak nauczać, dokładnie w tej chwili, kiedy ten unikatowy i cudowny człowiek podejmie drogę przez Most Szpad i u Ciebie zawita.

Jeżeli to czytasz i czujesz sens prawdy i wspólnoty, jesteś Shaumbra. Jesteś nauczycielem i przewodnikiem. Pozwól, by ziarno Boże zakwitło w Tobie - w tym momencie i we wszystkich następnych. Nigdy nie jesteś sam/a, ponieważ wokół Ciebie, na całym świecie jest rodzina i są anioły.

Proszę, rozpowszechniaj ten tekst na warunkach niekomercjalnych, nie biorąc nic za opłatę. Proszę o przekaz informacji zawartych w tekście, zachowując jednocześnie całą strukturę tekstu. Wszyscy dystrybutorzy muszą być zaakceptowani na piśmie przez Geoffrey Hoppe w Colorado.

Patrz kontakt website: www.crimsoncircle.com

© Copyright 2007 Geoffrey Hoppe, Golden, CO 80403


tłumaczenie:
[email protected]