I tak to jest, Kochana Shaumbro, że znowu witamy się na tym spotkaniu Shaumbry z całego świata, na naszym comiesięcznym czasie relaksu, informacji, całej tej energii, którą tu gromadzimy. To jest ciężka praca, tam w chłodzie, w tej rzeczywistości fizycznej, ciężka praca, którą wszyscy, każdy z was wykonuje. Więc to jest nasza możliwość każdego miesiąca spotkać się razem z wami, połączyć wszystkie energie zewsząd, zebrać tych z innej strony, którzy wchodzą tu, by dołączyć do nas w tej bezpiecznej przestrzeni, w twojej przestrzeni.

Zróbmy razem głęboki wdech, ponieważ zaczynamy ten dzień.

(pauza)

Mamy ważną pracę do wykonania dzisiaj, ważną, dlatego chcemy by każdy, każdy z was był bardzo, bardzo obecny z nami. Nie musisz dzisiaj odpływać gdzieś indziej. Jeśli ktoś obok ciebie zasypia, trąć go trochę! (chichocząc) zmuś go do bycia obecnym tak jak ty, w tych informacjach, które przychodzą dziś, ponieważ to jest bardzo ważna część twojej drogi, twojej podróży, informacje, które potrzebujesz przyjąć świadomie, kontynuując rozwój i ewoluowanie w kierunku tej rzeczy, którą nazywamy Nową Energią.

Kiedy omawialiśmy nasz finał z tej strony, zbierając energie na dzisiaj – mamy samych poważanych gości, których zapowiem za chwilę – żartowaliśmy ze sobą wcześniej, zanim spotkanie się zaczęło. Rozmawialiśmy jak inaczej jest teraz, niż to było dawniej, Shaumbra, i te Shoudy siedem lat temu, czy przed pięciu laty. Jeśli chcesz wiedzieć, jak daleko przeszedłeś, wróć i posłuchaj jednego z Shoudów wcześniejszych serii. Seria Stwórcy, to były cudowne informacje, które rozwinęliśmy razem, ale jak podstawowe w porównaniu z tym, co robimy teraz. To były zakładane fundamenty, to wszystko jeszcze było budowane dalej, ale wróćcie i bądźcie świadomym tych energii.

Jeśli odsłuchasz te Shoudy ponownie, zobaczysz jak to było bardzo chaotyczne. Kiedy chcieliśmy rozpocząć Shoud, to było jak, Linda określiłaby to w sposób „próba spędzenia kotów” (śmiech), chodziliście to tu, to tam. Byliście w takim głębokim urazie emocjonalnym, czy w takim stanie odrętwienia, ilość pracy jaką musieliśmy zrobić zanim zaczęliśmy jakikolwiek Shoud, była potężna. Teraz, wystawiamy odrobinkę czekolady dla was, (śmiech) dzwonimy do drzwi i już wszyscy jesteśmy tu razem.

Dzisiejsi goście

Mamy kilku wspaniałych gości dzisiaj. Ponownie wrócił, z powodu bardzo głębokiej pracy jaką tu wykonujecie, nasz kochany dr Freud. On nie miał być gościem na tym spotkaniu, ale praca, którą zauważył w zeszłym miesiącu, praca, którą wykonujecie, nowe perspektywy, które dotyczą psychologii i natury boskiego człowieka, przyciągnęły jego uwagę na najgłębszych poziomach. Najwyraźniej, on nie ma dość Shaumbra. Poruszyliście go. Był z tobą w samochodzie. Był z tobą, kiedy kładłeś się spać, był z tobą podczas pracy, w ciągu dnia, stawiał pytania, „Co jest w tym?”, „Co to jest?” Nie tylko, „Co sądzisz o tym”, ale „Jak to teraz pracuje?” On pyta was, jak świadomość toruje sobie drogę.

Był z nami podczas Szkoły Aspektologii, którą ostatnio prowadziliśmy w miejscu nowych początków, którą nazywacie Kelowna. To było bardzo interesujące dla nas obserwować jego reakcje tam, tych całych badań nad Aspektologią, i niektórzy z was poczuli się potem trochę wyczerpani. To był dr Freud – poczuł chęć całkowitego powrotu na drugą stronę. Z jednej strony cieszył się widząc, jak ta praca teraz wychodzi na światło dzienne. On był szczęśliwy widząc osobiste zaangażowanie Shaumbry, które było widoczne tam w górze, to śmiałe przedsięwzięcie tego spektaklu, ale to również wstrząsnęło nim do rdzenia jego duszy. Wstrząsnęło nim to zrozumienie, że centrum boskości jest w nim. To nie były tylko aspekty. Była czystość jego osobistej świadomości, która nie ma żadnego aspektu, która przekracza wszystko. Tak właśnie jest. Jest ta część jego boskiej czystości, która zawsze jest, i zawsze była, i chociaż stwarza te aspekty i niektóre z nich stają się zagubione, podzielone, zranione, rdzeń jest zawsze ten sam.

To zostało powiedziane całkowicie przebiegle przez jednego z waszych ludzkich lekarzy, część Shaumbry – dr Douga, jak go nazywacie – praca Freuda była próbą dostrzeżenia jedności, o czym Shaumbra już wie, że jesteś jednym, już jesteś naprawiony. Nie musisz wracać i próbować naprawiać tej struktury psychiki ludzkiej. To jest tylko aspekt. Freud przyszedł zrozumieć, poczuć, że rdzeń jest wypaczony czy niezrównoważony, ale nie wiedząc czym rdzeń naprawdę był. Więc to było jak mieszanie dużej sterty gliny i próba stworzenia nowej wersji tego, z analizą Starej Energii, próba stałego naprawiania tego i odkręcenia. Ta sterta gliny była właśnie aspektem. W samym rdzeniu, twoja świadomość nie jest rozbita. Nie jest zniekształcona, jest boska, zawsze taka była i zawsze będzie. Tak to jest.

Teraz w tej nowej świadomości przychodzi zrozumienie tego, ze w rdzeniu to jest czyste i prawdziwe, ale teraz, kiedy przywracamy wszystkie te aspekty w bardzo zintegrowany sposób. Twoja istota jest doskonała. To te wszystkie szalone aspekty, które stworzyliście, wywołują to całe zamieszanie. W naszej pracy, którą będziemy kontynuować, Aspektologii, będziemy wracać do doskonałego centrum, ale trudno tam się dostać, Shaumbra. Trudno zrozumieć to, że masz te wszystkie aspekty przyprowadzić do domu.

Teraz zostawiamy dr Freuda, aby wykonywał swą pracę, podczas naszego dzisiejszego Shoudu, i wracamy do ważnej – bardzo ważnej – kwestii świadomości, którą mamy do omówienia.

Przynieśliśmy również energię Kuthumi. Kuthumi powiedział mi, kiedy przygotowywałem się do przekazu, „Oh”, powiedział, “Tobiaszu, chciałem dzisiaj przekazać ten Shoud, ale ponieważ jest tam tak wielu Shaumbra, którzy wiedzą, że będziesz z nimi tak niewiele czasu, więc, przejmujesz obowiązki, Tobiasz!” (śmiech, chichot Tobiasza). Więc Kuthumi wchodzi i poczujesz jego/jej energię… I chcę tu zrobić uwagę, żaden z nas nie jest naprawdę męski czy kobiecy. Niektórzy z was stali się tak zmartwieni i zniekształceni w samym waszym rdzeniu.

Nie jesteś tylko męski lub żeński. Te są tylko aspekty. Musimy znaleźć jakiś rodzaj ludzkiego, angielskiego słowa, ponieważ nie ma żadnego dobrego określenia teraz, więc nazwę po prostu Kuthumi „on”. Może powinienem powiedzieć o niej „ona”. Kuthumi wchodzi i wyczujesz jego zmysł lekkości i humoru, ponieważ, jak wiecie, należy utrzymywać humor, śmiać się, aby ścierać swoje, jak nazwalibyście, święte kwestie, aby uśmiać się z kilku rzeczy, aby móc śmiać się z siebie. Nie możecie mieć kilku dowcipów o katolikach? Oni się bardzo do tego nadają (śmiech), albo o Żydach. Musisz być w stanie śmiać się z tego. To też są tylko aspekty.

Saint-Germain również dzisiaj tu wchodzi, usadowiony tu przed ekranem z Kuthumi – on zajmuje pozycję – zasiada z Kuthumi, z Freudem. On wchodzi, ponieważ on bardzo was wszystkich kocha, Shaumbra. On pracuje z wami bardzo blisko. On pracuje z wami podczas bardzo trudnych części waszego dnia. O, on uwielbia grać rolę istoty – jak powiedzieć – wysokiej i potężnej, trochę aroganckiej, ale wy i on wiecie, że to jest właśnie rola. To jest tylko dlatego, aby wydostać cię z tej strefy komfortu, ku której skłaniasz się, by w niej pozostawać, aby uwolnić tą zablokowaną energię.

Również rozmawialiśmy i mieliśmy trochę zabawy wcześniej, zanim zaczęła się ta sesja dziś, kiedy dobrze się rozsiedliśmy, paląc nasze cygara i rozmawiając o Shoudzie, rozmawiając o Shaumbra. Saint- Germain mówił o tym, jaką przybierze rolę prowadzenia tych anielskich spotkań dla Shaumbry, kiedy odejdę, o, śmiał się. On mówił, że naprawdę was przetrzepie!

(Tobiasz chichocze) mówił coś w sensie „Jednakże nie będziesz tego widział”. Ale on mówi to z miłości i współczucia.

Przynosimy też kilku innych gości dzisiaj, by zasiedli w tym wewnętrznym kręgu. O, jest wiele, wiele anielskich istot wszędzie w tym pokoju, w tym, co nazywamy drugim kręgiem, zauważcie, że wysyłają wam swą miłości, i oczywiście ich błogosławieństwa, ale zauważcie też przez co przechodzicie.

Mamy tu istotę naszej kochanej przyjaciółki Shaumbra , Christine, która ostatnio przeszła na drugą stronę. Chciała przyjść tu dziś. Zawsze chciała być gościem, i teraz domyślam się, że ona ma swoje życzenia! (trochę śmiechu), ona przynosi dzisiaj wiadomość do Shaumbra, szczególnie dla tych, którzy byli blisko niej. Ona chce powiedzieć wam, że przeprawa była niewiarygodnie łatwa, „zbyt łatwa”, ona mówi.

Jest jakiś punkt, co nazywacie… przejścia, w którym, widzicie, macie teraz te ludzkie pojęcia z przechodzenia na drugą stronę, to „Jak to będzie wyglądać? Jak tragicznie? Jak przerażające może to być? Co zdarzy się, kiedy przechodzisz na drugą stronę?” i tworzycie ten cały scenariusz śmierci jako coś bardzo przerażającego. Ale w rzeczywistości, zanim faktycznie zostawisz to ciało fizyczne, masz typ uwarunkowania, powiedzmy, który przypomina ci jak wiele, wiele razy wcześniej przechodziłeś na drugą stronę. Zrobiłeś to tysiąc albo więcej razy, więc wiesz jak to jest.

Ta świadomość, która wraca do ciebie na krótko przed śmiercią, w rzeczywistości pomaga ci puścić twoje ciało spokojniej, pokonać lęk w ostatnim momencie. To nie jest jak wejście na szczyt fali i uderzenie ze szczytu i mówienie, “Do diabła, co ja robię?!” To nie jest w ten sposób, Shaumbra.

To jest jak wejście na grzbiet fali i mówienie, “Robiłem to już wcześniej, to jest łatwe” Christine była więcej niż zadowolona przechodząc na tę stronę. To jest coś, co chciała zrobić od kilku lat, ale z różnorodnych powodów tego nie zrobiła. Poczuła, po pierwsze, najwyższą ulgę opuszczając to ciało fizyczne, co jest jedną z pierwszych rzeczy, które wykrzykujesz, kiedy tu przechodzisz. Będziesz zdziwiony różnicą, jak to jest bez odniesienia do fizyczności.

Christine chce przekazać, że ona tu otrzymuje tylko piękno. Nie, nie poszła do Mostu Kwiatów. Ona wyraźnie chce kontynuować pracę z Shaumbrą, chce kontynuować pracę z nami w Szkarłatnej Radzie. Ona czuje, że jest przydatna bardziej będąc z tej strony, jak kilku z was doświadczyło w zeszłym tygodniu, czegoś w stylu przebywania z nią.

Nie było jakiejkolwiek traumy, nie było jakichkolwiek dużych, smutnych uczuć, inaczej niż u niektórych z was. Ona jest oddana kontynuowaniu pracy z Shaumbra – którzy są chętni, oczywiście, i otwarci – i ona chce odłożyć spacer do Mostu Kwiatów na czas 18 lipca 2009r. i osobiście poprosiła mnie, bym ją tam eskortował, co przyjmuję z zachwytem. Więc, teraz wiecie.

Tak, kochana Shaumbro, to jedni z naszych wielkich gości, którzy oprócz innych są tutaj.

Dla tych, którzy słuchają albo czytają teraz, jeśli miałeś dziecko, syna lub córkę, kogoś bliskiego, kto przeszedł ostatnio na drugą stronę; albo swoich rodziców, braci lub siostry, najbliższą rodzinę przechodzącą na drugą stronę od czasu naszego ostatniego Shoudu, zaprosiliśmy ich również na ten Shoud.

Kiedy są tutaj, mogą czuć cię, oni mogą widzieć co robisz, oni mogą porozumiewać się z tobą, ponieważ chcieli zrobić to od czasu, kiedy przeszli na drugą stronę, i oni czują, że w tej przestrzeni to może być łatwiejsze. Dla tych, którzy mieli bliską rodzinę odchodzącą ostatnio, proszę wiedzcie w swoim sercu, że oni są tu dziś. Oni są z nami. Oni czują się świetnie.

O Guru

Więc, Shaumbra, zanim przejdziemy do sedna sprawy, chcę wspomnieć o kilku sprawach.

Po pierwsze, o guru. Guru jest w rzeczywistości pojęciem bardzo Starej Energii, słowem Starej Energii, które dosłownie oznacza „ciężki w duchowości”, „nadmiernie ciężki w duchowej wiedzy”. Teraz wiemy, że nie chcesz dłużej być ciężkim. Wiemy, że nie chcesz być tą uciążliwą, przytłaczającą siłą.

Wywołuję teraz guru z konkretnego powodu. W naszej pracy domowej w zeszłym miesiącu poprosiłem was, byście powiedzieli czterem ludziom – i nie twojemu psu czy kotu – że jesteś nauczycielem nowej świadomości. Zrobiłem to dla bardzo konkretnego powodu, jak Cauldre powiedział wcześniej, więc słyszeliście to, ponieważ tak często zastanawiacie się „Dlaczego tu jestem?” – nie mnie, Tobiasza pytaliście, ale siebie. Pytaliście, dlaczego tu jesteście. Gdy mówicie to głośno – i nie tylko do lustra, ale do drugiego człowieka - to czyni to rzeczywiste. To wyjmuje to z eteru, w którym to trzymaliście i przynosi tu, do tej rzeczywistości.

Tak, wiem, jesteś duchowy i wiesz to również, i jesteś nauczycielem i jesteś postępowy na tyle różnych sposobów. Ale trzymasz to tam, gdzieś indziej, w ukryciu. Masz swoją ludzką część oddzieloną tu, na dole, która łączy się z twoim eterycznym własnym ja, ale nie przynosisz tego na ten poziom. Gdy mówisz „Jestem nauczycielem nowej świadomości”, ta część tam słyszy ciebie. Wie, że już nie musi się ukrywać. Wie, że już może wpływać do tej rzeczywistości i dlatego stajesz się, nie tylko na innym eterycznym poziomie, ale również tu, na Ziemi.

Zmusiliśmy cię do zrobienia pracy domowej i wspominamy o tym również , ponieważ -oczywiście wyznanie tego podniosło strach w niektórych z was – wielu z was miało bardzo złe doświadczania z guru, albo byliście nim albo szliście za nim. Wielu z was w przeszłych życiach zaczynało to, domyślam się teraz, czym teraz nazwałbyś szkołę, szkołę oświecenia. Wielu z was nauczało innych, kiedy w minionych czasach nauczanie tego typu materiału nie było tak powszechne. Prześladowano ciebie za to, w co wierzyłeś i pracę ze swoimi studentami musiałeś ukrywać. Musiałeś mieć potajemne spotkania. Wielu z twoich studentów zdradziło cię, odwróciło się. Napotkaliście wielkie konflikty z kościołami i rządami, co było zazwyczaj jednym i tym samym, z terytorialnymi siłami zbrojnymi – wojskami, które zajmowały ziemię w tych czasach – ponieważ nie chcieli jakichkolwiek innych nauczań.

Kiedy więc byłeś guru dawniej, którym wielu, wielu z was było, to było dla was bardzo bolesnym. Również stwierdziliście, że bycie guru nie kończy się ze śmiercią, że twoi studenci byli uzależnieni od ciebie i podążali za tobą nawet po śmierci, nawet jeśli nadal byli na Ziemi. O, i zwłaszcza kiedy przyszli na drugą stronę. Przebyli szukając was. Wołali do ciebie w górę – „Jestem tu, przyjdź i wybierz mnie” (Tobiasz i Linda chichoczą), powiedzieliśmy taki trochę osobisty dowcip.

Tak, Shaumbra, wasze doświadczenia z guru niekoniecznie były dobre, gdy byliście nim. Również, wielu z was, zwłaszcza w ubiegłym życiu albo dwóch, nawet w tym życiu, chodziliście za guru.

Oddałeś się jakiejś istocie, i pokładałeś w niej swoje marzenia i nadzieje, i umieściłeś w nim swoją duchowość i swoje Boskie ja. Pozwoliłeś im zostać jakimś mistrzem, trochę wyniesionym na wyższe stanowisko, a następnie, ku twojej rozpaczy, tak często widziałeś, że nie różnią się od któregokolwiek z was. W rzeczywistości byłeś lepszym guru w minionym życiu niż oni robią to teraz. Znasz guru-rolę od wewnątrz i z zewnątrz. Znasz cudowne momenty, ale również znasz momenty, które są bardzo trudne i wyzywające.

Więc opierałeś się temu. Zostawałeś z dala od tego, szczególnie przez ostatnie lata. Patrzymy i słuchamy przez twoją świadomość czasami, gdy widzisz guru w telewizji albo czytasz o którymś, i możemy czuć – co nazywacie – negatywne myśli czy bezpośrednie uczucia. Kiedy więc mówimy ci „Dziel się tym, kim jesteś”, to podnosi stare kwestie guru, albo ból z powodu bycia jednym z nich, albo utrata nadziei w podążaniu za nim.

Zostałeś z dala od tego, i rozumiemy to. Ale to jest inne. To jest nowy wiek. To już nie jest wiek guru. To nie jest wiek posiadania zwolenników, albo podążania za kimś innym. Możecie powiedzieć, że to jest wiek wskazówek i współczucia. To jest wiek dobrych nauczycieli teraz, zachęcając studentów ale i nie robiąc niczego za nich; prosząc ich, by sami znaleźli odpowiedź a nie dając im jej, pomagając im zrozumieć, czym jest Standard, Standard będąc tym, który to zrobił – albo jest wciąż w trakcie robienia tego – ale może pokazywać przez swój własny przykład, swej własnej ludzkiej egzystencji, że to jest nie tylko teoria, to jest nie tylko inny dogmat, że to jest bardzo rzeczywiste.

Odeszliście daleko od czasu potrzeby guru. Zauważasz, że teraz na świecie nie ma ich za wielu. Jest kilku, ponieważ są wciąż jacyś ludzie, którzy ich potrzebują, jacyś ludzie potrzebują włożyć swoją pełną skarbów duchową skrzynię do kogoś innego. Ale wy, Shaumbra, wiecie lepiej, i dlatego to było takie wyzwanie w zeszłym miesiącu dla niektórych z was, ogłosić „Jestem nauczycielem Nowej Energii”, to podniosło kwestie bycia guru.

Tak więc wszyscy pozwólmy by to odeszło. Żaden z was nie chce być guru. Żaden z was nie ma tej ochoty czy pragnienia być guru, i nikt nie prosi was, byście byli jednym z nich.

Niektórzy z was również opierają się temu całemu pojęciu, i co więcej to wraca do wielbienia guru, ponieważ ci, którzy odprawiają obrzędy religijne i uchodzą za guru mają niewiarygodnie wielkie oczekiwania od nich. Nie chcesz tych oczekiwań nałożonych na ciebie, ani pracowitości. Nie chcesz, by ktoś myślał, że jesteś doskonałym człowiekiem, ponieważ to nigdy nie może być osiągnięte. Doskonałość w ludzkim stanie istnienia jest ruchomym celem. Nigdy nie możesz być idealnym człowiekiem, to jest oksymoron! (Tobiasz chichocze) jesteś doskonałą suwerenną istotą, ale jak wiesz, to nie jest warte wysiłku i czasu, aby doskonała ludzkość albo człowiek oddzielał cię od siebie. Rozwijasz się, oczywiście.

Nie chcesz, by zwolennicy spodziewali się, że zawsze będziesz wypowiadał właściwe słowo i właściwie postępował, wielu z nich myśli, że nie musisz korzystać z łazienki, ponieważ jesteś tak wzniesiony (śmiech), i te wszystkie inne rzeczy. Zbyt wiele z ciężaru to nakłada.

O co prosimy – o czym przypominamy – jesteś całkiem inny. Przypominamy, że przyszliście na Ziemię być przewodnikiem nowej świadomości. To nie oznacza, że nauczyłeś się wszystkich odpowiedzi, nie mogłeś prawdopodobnie tego zrobić w tym momencie. To oznacza, że wciąż się uczysz, nadal poszukujesz, nadal potrzebujesz wiedzieć, kim jesteś. Ale jesteś w peletonie grupy, że tak powiem. Jesteś początkowym adaptującym. Jesteś pionierem w dziedzinie świadomości.

Więc, z tym Shaumbra, zróbmy głęboki wdech.

(pauza)

Uczucia

Chcę krótko omówić uczucia kolejny raz. Wiemy, że rozmawiamy o tym dużo, nudzicie się tym czasami, ale musimy wracać często do tego.

Uczucia są tak ważne, ponieważ one są – jak mówicie – drogą albo kanałem do prawdziwej intuicji, tego, co nazwalibyście uświęconą, boską mądrością i wiedzą. Nie możecie przejść z wiedzy ludzkiego umysłu do świętej wiedzy jednym krokiem. Proces wykraczania poza zdolności umysłu zaczyna się od uczuć.

Saint-Germain rozmawiał o uczuciach w Shoudzie dwa miesiące temu. Rozmawiał o nurkowaniu, pozwalaniu sobie na uczucia. Podał kilka przykładów, niektórzy dobrze się w tym czuli, niektórzy nie poczuli się z tym za dobrze. Próbował namówić was, byście przekroczyli umysł i przekroczyli bariery uczuć.

Przypominamy wam na okrągło, że to jest o uczuciu.

Uczucia nie mają być mylone z emocjami. Uczucia są czuciową świadomością. To jest świadomość, że teraz kiedy mówię, jest tu wiele, wiele energii obecnych w tym pokoju. Niektórzy z was, wyczuwają trochę tego, ale przecież wasze ludzkie zmysły i umysł wchodzą i nie pozwalają na to, ponieważ zostały wytresowane robić tak od czasu Atlantydy, a zwłaszcza w tym życiu. Również próbuje on uchylić albo zatrzymać uczucia, ponieważ uczucia – czuciową świadomość – związane są z bólem; czasami z zakłopotaniem; więc uczucia – czuciowa świadomość – nie są obecnie wymierne w ten sam sposób jak wymierna jest umysłowa działalność. Dlatego, jeśli nie możecie udokumentować tego, zmierzyć i zarejestrować, „Terefere”, mówi umysł, „To jest nierealne”. I to jest czas na powrót do odczuwania – do nagich uczuć. Teraz, wiem, mówicie mi, „Ale to nie miało być omawiane w tym miesiącu”, przejdziemy do tego za chwilę.

Uczucia są zasadniczo drogą, na której pozwalacie swemu ciału uzdrowić się. Nie robicie tego przez umysł, i zapytam was teraz. Każdego Shaumbrę, który jest tutaj, albo słucha tego, albo czyta to, ta cała rzecz – którą nazywacie – umysłową wizualizacją albo umysłową werbalizacją, innymi słowy, próbując rzeczy zobrazować w swoim umyśle, albo próbując wypowiadać mantry, albo wypowiadać głośno, jest to oszukiwaniem samego siebie i jest to oszustwem. To właśnie mówi umysłowi, że boisz się siebie, że boisz się swojej rzeczywistej intuicyjnej, boskiej, czującej natury. To właśnie zamyka wszystko jeszcze mocniej. Więc jeśli jesteś Shaumbra, bardzo proszę nie wykorzystuj już tych narzędzi. Puśćcie je. Może służyły wam w pewnej chwili, ale teraz przekraczamy to do uczuć – surowych uczuć, prawdziwych uczuć.

Mieliśmy kilku Shaumbra, którzy mieli zdumiewające – jak nazywacie – przełomy, i te przełomy nie pojawiły się dlatego, że umysł nagle stał się elegantszy. Tak naprawdę, pozwoliliście umysłowi odsunąć się na bok, więc twoja intuicyjna, czuciowa natura mogła przetrwać. Mieliście te momenty kosmicznych przełomów i wglądów, więcej i więcej, niektórzy z was. To nigdy nie był umysł i wiesz o tym. Czasami masz te wszechogarniające uczucia, co nazwałbyś współczucie, i szczególnie wszechogarniające uczucie wiedzenia i intuicji, czy to kiedykolwiek pochodziło z twojego umysłu? Albo twojej stopy? Twojego lewego ucha? (śmiech). To pochodziło z prawdziwych uczuć.

Uczucia mogą być czasami trudne do odczuwania, ale ponieważ starasz się coraz bardziej do nich dostosować, i zamiast stawiać im opór pozwalasz im, możesz naprawdę poznać różnicę pomiędzy uczuciem od zewnątrz, a jest ich wiele, a uczuciem od wewnątrz i twoim prawdziwym własnym ja. Przez uczucia przychodzi wiedza, kim naprawdę jesteś, co jest twoje a co nie jest.

Więc kiedy ta podróż Shaumbry porusza się do przodu, przypominamy wam kolejny raz: nurkujcie głęboko. Czujcie to; doświadczajcie tego; znajcie to; a następnie dowiadujcie się czy to jest twoje czy to pochodzi od kogoś innego.

Dzisiejszy temat

Czas przejść do serca materiału. Odszedłem więc daleko od sedna, więc muszę próbować znaleźć moje notatki, i sądzę, że Kuthumi i Mansarda ukradły je! (śmiech) Jestem całkowicie zagubiony tu, więc muszę wejść do swojej książki i zobaczyć o czym będziemy rozmawiać dzisiaj. Miałem to wszystko starannie przygotowane.

Popatrzmy, „Zen, łowienie muchy”, nie myślę, by to było dzisiejszym tematem (śmiech), to było dla innej grupy.

Popatrzmy, „Radość Kopszernego gotowania” (więcej śmiechu), spróbowałem tego 120 lat temu, to nie pracowało bardzo dobrze.

Tu jest coś dziwnego, nazwanego „College Coeds Florida Vacation Triple XXX.”. Myślę, że to Sam jest na Internecie, więc nie zareagujemy na to. (dużo śmiechu) Oto interesująca księga. Tu jest Kuthumi „Co chybia”, zarys jego książki, która się pojawi. Um, on właściwie mówi tutaj, że „Cauldre będzie przekazywał i będzie siadał do pisania książki tego lata!” (śmiech), więc przejdziemy przez to i tu jest nasz dzisiejszy temat.

Niech wszyscy zrobią głęboki wdech.

(pauza)

Weźmy kolejny głęboki wdech. (Tobiasz chichocze)

(pauza)

Aktualna świadomość

Dzisiaj będziemy rozmawiać o uwiedzeniu. Zanim przejdziemy do tego, rozmawiajmy chwilę o tym, co zdarza się na świecie, niby dlaczego ta energia uwiedzenia i twojej mądrości w tym i twoje uczucia są tak ważne.

Około sześć miesięcy po Skoku Kwantowym, który postawił granicę czasu w marcu, był podjęty bardzo ekstensywny pomiar świadomość Ziemi.

Wielu z was wie, że co pięć albo dziesięć lat dokonywane są Spisy ludności na Ziemi, w których objeżdżają i przeprowadzają spis ludności, wszystkich ludzi i dokumentują wszystkie fakty i liczby dotyczące ludzkiej rzeczywistości, ludzkiej statystyki. Całkiem tak samo, wracając do marca, został podjęty bardzo szeroko zakrojony pomiar ludzkiej świadomości, by zobaczyć jak ona się rozwinęła po Skoku Kwantowym.

Mieliśmy uczestników z anielskich królestw, w szczególności Kryon, mieliśmy przedstawicieli ze wszystkich anielskich rodzin reprezentujących Zakon Arc. Pracowali z ludźmi na Ziemi i pracowali również bardzo blisko z wieloma zwierzętami na Ziemi, ponieważ zwierzęta Ziemi są bardzo wrażliwe i świadome informacji, szczególnie gatunek, który wielu z was zna i kocha tak bardzo – psy, delfiny, wieloryby i niektóre wybrane gatunki ptaków – są niezwykle wrażliwe.

Więc w tym bardzo ekstensywnym pomiarze Ziemi… a powodem pomiaru, a propos, jest wyregulowane energii, by wam służyła. To jest tak proste. Musimy wiedzieć, gdzie jest ludzkość, gdzie jest świadomość Gai albo samej Ziemi. Musimy poznać świadomość wszystkiego, począwszy od różnych krajów, na wodach Ziemi i roślinach i zwierzętach skończywszy. Tą drogą regulujemy wchodzące energie, aby wam służyły.

Gdy ten pomiar został podjęty, jakie były największe rzeczy, które zobaczyliśmy, jakie efekty wywołał Skok Kwantowy? Co zmieniło poziom świadomości? Niekoniecznie to, o czym czytasz na łamach gazet albo co widzisz w swoim świecie 3D, ponieważ to przychodzi później. Ale co zmieniło się w świadomości od września 2007?

To, co zobaczyliśmy, było bardzo interesujące i spróbujemy ustosunkować się do tego, ale chcemy byście doświadczyli tego jako pierwsi. Więc poprosimy was, byście zrobili głęboki wdech i zatrzymali go przez minutę – dobrze, w rzeczywistości nie minutę, przez kilka sekund (trochę śmiechu). Nie możesz zatrzymać go teraz, kiedy się śmiejesz!

Więc zróbcie głęboki wdech, zatrzymajcie na moment, następnie wypuszczajcie ten oddech, i kontynuować wypuszczanie go.

Wypuszczajcie swój oddech. Kontynuujcie wypuszczanie oddechu. Kontynuujcie wypuszczanie. Opróżniajcie swoje płuca. Kontynuujcie wypuszczanie. Kontynuujcie wypuszczanie...

I teraz, zanim umrzesz, zrób ponownie głęboki wdech.

(pauza)

Teraz, czuliście potrzebę? Nie kontynuowaliśmy tego długo, ale poczuliście odrobinkę rozpaczy? Czuliście, że bardzo czegoś chcecie, że nie jest wygodnie czuć to, i w pewnym sensie to jest to, co przytrafia się świadomości, w pewnym sensie.

Podajmy inny przykład do pomocy, by to zrozumieć. Powiedzmy, że masz duży pojemnik wody. Określmy go 5 galonami albo 15 litrami, albo jak zechcesz to nazwać, ale duży szklany pojemnik, napełniony do szczytu wodą. Ten pojemnik szklany przedstawia świadomość Starej Energii. Woda jest świadomością, pojemnik jest ograniczeniem albo strukturą energetyczną wokół tego, utrzymującą ale też ograniczającą.

Kiedy nastąpił Skok Kwantowy, to było jak wbijanie rury w ten pojemnik, przez chwilę utrzymując w dobrym stanie bardzo zaciśniętą plombę. A następnie – energia, Nowa Energia, jak nazwałbyś to – dosłownie była jak pompa wysysająca całą wodę na zewnątrz – powoli – ale wycofywała wodę z tego szklanego pojemnika, przez chwilę utrzymując w dobrym stanie bardzo zaciśniętą plombę, tak, że powietrze nie mogło wejść. Teraz, jeśli rozumiesz trochę podstawy fizyki, zrozumiesz, że teraz wytworzyła się próżnia wewnątrz tego oryginalnego pojemnika szklanego.

I używając raczej szorstkiej analogii, część tej wody, część świadomości starej ery teraz jest – jak to powiedzieć – pompowana dalej, wypływa z tego starego pojemnika szklanego, wywołując próżnię. Właśnie tak, jak kiedy wypuściliście powietrze ze swoich płuc. Była próżnia.

To było pustka. To jest dokładnie – w bardzo nienaukowych określeniach – to jest to dokładnie to, co dzieje się teraz na Ziemi.

Świadomość się zmienia. Zmienia się w efekcie pragnienia zmian, ciągłego pragnienia by rozwijać się i wzrastać. Świadomość była utrzymywana w bardzo ograniczonym pojemniku wcześniej, i teraz szuka okazalszego wyrażenia na zewnątrz tego pojemnika. Ale to stwarza pustkę i próżnię, to tworzy teraz jakieś bardzo interesujące scenariusze na Ziemi.

Jeśli pójdziemy z tą analogią troszkę dalej i dalej, jak wy wszyscy to rozumiecie, kiedy usuniecie sporo tej wody, która była w szklanym pojemniku, w pewnym punkcie ta struktura ma potencjał spowodowania implozji – to szklane naczynie – w którym powstaje taka próżnia wewnątrz niego, to może spowodować roztrzaskanie.

Roztrzaskiwanie może zostać dokonane w, jak nazwałbyś to, dostojny i bardzo spokojny sposób, ale też może skończyć się dużym chaosem.

Świadomość Ziemi teraz jest na bardzo delikatnym poziomie. Równowaga jest bardzo delikatna. Dlatego jest tyle anielskich istot, które pomagają ludziom na każdym innym poziomie. Nie wszyscy ludzie chcą dowiedzieć się o czym rozmawiamy, oni mają innych, których słuchają. Oni mają swoją własną drogę robienia tego, ale jest teraz sporo ludzi na Ziemi, którzy rozumieją delikatną równowagę między Ziemią, ludzką świadomością, duchowością, to oni pomagają powstrzymywać przed spowodowaniem implozji. Nie chcemy Atlantydy, część druga. Dalsze ciągi nie są nigdy tak dobre jak oryginał! (śmiech). Wystarczą ludzie, którzy przyszli na Ziemię, tacy jak wy, którzy mają tu w tym momencie pomóc, zrobić to przejście gładkie, więc kiedy – to, co nazywacie – strukturą Starej Energii, ten szklany pojemnik, o którym rozmawialiśmy, kiedy on podda się, to połączy się w przepiękny sposób z Nową Energią, nową świadomością, która będzie wszędzie. To jest to, co się zdarzy, Shaumbra.

Uwiedzenie

Co czujesz teraz, co czujesz od miesięcy, co szczególnie wypływa od zeszłego miesiąca, jest energią uwiedzenia.

Teraz, wiem, że jest wielu tłumaczy, którzy pracują nad tym materiałem. Pogubicie się ze słowem „seduction”, ale to znaczy „uwodzić”, „kusić”, „manipulować”, znaczy to, co nazywamy przebiegłe pragnienia i chorobliwe potrzeby. Nazywamy to uwiedzeniem.

Uwiedzenie jest teraz wszędzie, niby dlaczego? Ponieważ, kiedy wypuściłeś swój oddech i wypychałeś go na zewnątrz, i wypychałeś go na zewnątrz, i wypychałeś go na zewnątrz, to stwarza próżnię, która chce dostać coś z powrotem. W tym przypadku powietrza. Gdy wypompujesz wodę z zaplombowanego pojemnika szklanego, coś zdarza się w tym szkle, zapowiedź próżni. Ta próżnia chce czegoś z powrotem do tej pustki. I to jest uwodzeniem Ziemi właśnie teraz.

Ci z was, którzy znają Szkołę Seksualnej Energii rozumieją to pojęcie. To nie jest szczególny seksualny wirus energetyczny, to jest kuzyn w pewnym sensie. Nie przychodzi, nie podkrada się z jednej jednostki na drugą. Uwiedzenie, które mamy teraz odbywa się na poziomie świadomości masowej i jest wszędzie. Jesteś uwodzony. Możesz czuć tą energię, i bierzesz to tak osobiście. Udajesz, że to jest twoje.

Uwiedzenie jest pustką starej świadomości. Uwiedzenie jest starą świadomością chcącą dostać z powrotem wszystko, czując, jak by to było odessane, czując jakby to zostało zwolnione i to stwarza świadomość bezużyteczności czy próżni. To pójdzie dalej po Ziemi, to nie jest tylko o tobie.

Pomyślałeś, że to wszystko było o tobie, nieprawdaż? To jest nie tylko o tobie. To jest na Ziemi teraz. To są stare potrzeby, życzenia i pragnienia. To jest pragnienie powrotu do dawnych zwyczajów, powrotu do dawnego siebie i swojej starej tożsamości.

O, nie martw się tym, ponieważ ta stara świadomość Ziemi jest całkowicie mile przyjęta do świadomości Nowej Energii i połączy się z nią. Ale nie może jej zdominować. Nie może rozdzielić się od tego, ponieważ Ziemia ewoluuje w kierunku nowej świadomości.

Czujesz to teraz zwłaszcza w twoim ciele i umyśle. Czujesz to na różne inne sposoby. To jest pociągnięcie. To jest tęsknota. To jest coś w rodzaju głosu wzywającego ciebie. To jest magnetyzm i nie zawsze jesteś pewny, co to jest. Ale mogę powiedzieć, że to nie jest o tobie. Czujesz uwodzenie starej, ludzkiej świadomości i to jest teraz wszędzie. Wyczuwasz to w każdej swojej części, i to pójdzie w najsłabsze części ciebie albo najbardziej niezrównoważone, i właśnie tam poczujesz to najpierw.

Świadomość uwiedzenia, to unieważnienie albo sama ta próżnia, rozprzestrzeni się bardzo szybko – bardzo szybko – w twoich wiadomościach. Wiadomości są uwodzicielskie. Nie mówię erotyczne, to jest różnica. To jest uwodzicielskie, ponieważ to wciąga ciebie. I w tym przypadku to przynosi lęk i brak, gdy naprawdę nie ma braku. Dałeś nabrać się na ofiarę uwiedzenia brakiem.

Nie ma braku jedzenia na tej Ziemi. Czas. I każdego, kto powie mi, że jest inaczej, zabiję i zabiorę na ta stronę, aby mogli to zobaczyć! (śmiech, chichot Tobiasza). Ciągle patrzymy na Ziemię, i chciałbym abyście mogli ją zobaczyć z naszego punktu widzenia. Chciałbym, byście widzieli teraz Christine, która teraz kiwa głową mówiąc, „Nie ma braku żywności albo umiejętności wyhodowania tego” (Tobiasz mówi to bardzo namiętnie) Przyjmijcie tą wskazówkę, Ziemia i ludzie. Weźcie wskazówkę od Izraelczyków, którzy wiedzą jak wyhodować żywność ponad ich własne potrzeby w piękny, wydajny, skuteczny i bardzo zrównoważony sposób. Nie ma braku jedzenia. Jest manipulacja rynkami, i jest to uwodzenie energią braku.. stara Energia miała swój fundament w braku, i na tym to było budowane, wierzcie lub nie.

Jedzenie, które można wyhodować na ziemi, i mówię to wszystkim Shaumbra, wszystkim, którzy pracują z energią rolnictwa – i niekoniecznie mówię o manipulacji genetycznej. Jest tani substytut do pobudzania energii nasion w ziemi, w Gai. To jest błyskotliwie proste, ale oni tego nie podają. Jest w zupełności, by nakarmić świat. Nie kupujcie tej manipulacji.

Olej i gaz - zostałeś uwiedziony – wa-a-y uwiedziony, Shaumbra, i znosisz to po męsku. Wpadasz w ten system wiary teraz, „Co mogę zrobić? Jak oszczędzać? Co zrobię, jeśli oni zaczną reglamentację?” – którą oni mogą. Ale nie musisz martwić się tym.

Zostałeś uwiedziony przestępstwami na Ziemi. Zostałeś uwiedziony spiskami i organizacjami, polityką i chorobami, tym wszystkim razem, i spadasz, spadając, wpadając do tego, ponieważ taka jest teraz energia.

Muszę powiedzieć wam coś więcej, z naszej perspektywy, jest mnóstwo jedzenia. Jest dużo nowych paliw energetycznych właśnie czekających, by przybyć. Tak, wyrośniesz z benzyny i oleju w tym życiu. Będzie główne przejście, ale uwiedzenie mówi ci, że „olej się kończy i co wtedy zrobić?” Jeżeli zaczynasz budować schrony podziemne i cokolwiek podobnego, Saint-Germain zamierza mieć długą sesję z tobą (śmiech), ponieważ jesteś uwodzony. Kuszą cię do myślenia, że... ten … szeroki wybór rzeczy – Ziemia rozpada się, nic już nie jest dobre. Uwiedzenie przynosi ci „stare, dobre czasy”. Byłeś tam ostatnio? Dawne dobre czasy – “Oh, pamiętam kiedy...” A propos, to nie jest o twoim wieku. To jest o świadomości i uwiedzeniu. Początek rozmowy o dawnych dobrych czasach, gdy muzyka była najlepsza. Muzyka nigdy nie była lepsza od tej, jaka jest teraz. Rozmowa o dawnych, dobrych czasach robienia tego czy tamtego, to jest próba uwiedzenia ciebie do tyłu. Uwiedzenie jest teraz częścią ogólnej świadomości masowej, ale wpadasz w to. Teraz są dobre wieści. Jest tak dlatego, że czujesz. Czujesz uwiedzenie. Czujesz, jak uwiedzenie odsuwało ciebie od ciebie. Odsuwało cię, o czym sam wiesz najlepiej i to jest widoczne – widoczne w twoim życiu rozmaicie – ale tak nie musi być.

Symptomy uwiedzenia

Czy są jakieś przejawy uwiedzenia? One w rzeczywistości wyglądają jak wzmocnione przejawy Shaumbry, ale numerem jeden na tej liście jest cukier, cukier, cukier. Uwiedzenie – świadomość uwiedzenia – nakłoni cię do cukru bardzo szybko. Dlaczego? To jest tani sposób. Chcesz coś osłodzić, ponieważ jesteś po prostu rozrywany na części. Interpretujesz to w swoim ciele i w swoim umyśle, więc dajesz sobie trochę cukru jako chwilową ulgę. Ale to jest uwiedzeniem, ponieważ wiesz co się dzieje. Poczujesz się troszeczkę lepiej – masz fantastyczną nazwę, nazywasz to „komfortową żywnością”. A to jest żywnością uwiedzenia!

Teraz, Shaumbra, powiecie mi, „Ale Tobiaszu, mówiłeś, by słuchać swego ciała”, nie słuchasz swego ciała, gdy myślisz, że musisz załadować go cukrem. Słuchasz głosu uwiedzenia, który zrobił sobie drogę do ciebie i nabiera cię. Naprawdę słuchaj swojego ciała, nie tylko ochoty, nie tylko tego uwodzącego głosu. Twoje ciało dokładnie wie co jeść i kiedy jeść.

Ale będziesz mieć to przemożne pragnienie cukru. To jest może numer jeden i główny symptom u wszystkich. Też będziesz miał pragnienie, o czym rozmawialiśmy w Szkole Seksualnej Energii, jedzenia, które jest zbyt ciężkie i zbyt przetworzone.

Teraz, ponieważ twoje ciało aklimatyzuje się do Nowej Energii i wysokiej wibracji, ono ma ogólną skłonność do nie przetwarzanego jedzenia, ponieważ twoje ciało uwielbia robić swoje własne przetwarzanie. Ono nie pragnie, by ktoś to zrobił za ciebie. Ono ogólnie chce surowego jedzenia, ponieważ wie jak pracować z energiami, które nie zostały sproszkowane i przegotowane i zbite. My nie mówimy, że nie możesz jeść niczego – kory z drzewa czy czegolwiek – ale to jest znak uwiedzenia świadomości, kiedy przyjmujesz tą zmełłą żywność, ponieważ ona, tak jak uwiedzenie świadomości, jest pusta, Shaumbra. Pusta.

Tym jest uwiedzenie. To ci mówi, że ma coś dla ciebie. To cię kusi. To zna cię całkiem dobrze, więc wie jak podejść ciebie. Wie jak zwabić cię, ale to jest puste, Shaumbra. Puste. I wiesz to, znasz to. Wiesz to, ale wciąż dajesz się nabierać.

Energia uwiedzenia jest bardzo pusta. Jeżeli zastanawiasz się czasami, „Czy to naprawdę jest uwiedzenie?” cóż, spytaj o to, po trzykroć, oczywiście. Pierwszy raz to powie ci, że kocha cię. Uczyni twoje życie cudowne. Że jest coś, czego brakuje w twoim życiu. Uwiedzie cię. Pytaj o to jeszcze raz i trzeci raz i wtedy to przyzna się, że jest puste. To nie ma niczego. Dlatego to pragnie ciebie. Dlatego to chce czegoś, co masz.

Również możecie powiedzieć jak pracuje ta energia uwiedzenia, szczególnie niektórzy z was ostatnio, czuliście efekty tego w swoich szczękach i w swoich zębach. Te dentystyczne obszary dostały mocny cios, u niektórych z was zatoki. I to jest w rzeczywistości całkiem dosłowne, dostajesz cios w brodę przez to. To dotyczy twojego twarzowego obszaru, ponieważ zostaliście schwyceni w uwiedzeniu.

Wzory snu, oczywiście. Nie musimy wchodzić w to głęboko, wiecie jak z tym jest.

Uwiedzenie obudzi cię w środku nocy. Znasz różnicę pomiędzy budzeniem się w środku nocy a uczuciem, że właśnie obudziłeś się i czujesz się stosunkowo wygodnie, w przeciwieństwie do budzenia się w środku nocy i czucia się zmęczonym, nieświeżym i niespełnionym.

Energia uwiedzenia jest niedokończona, niespełniona. Jest pragnąca, jest potrzebująca i domagająca się i jest pusta w swoim rdzeniu. Jest tak bardzo pusta.

Tak, to jest wszędzie i to jest cudowna rzecz móc to czuć. Wiecie, jak to się dzieje dużo wcześniej niż inni ludzie. Wiecie, kiedy siądziecie ze studentami – za 2, 5, 10 lat od teraz – i będziecie ich prowadzić, będziecie dokładnie wiedzieć jak to jest, ponieważ poczuliście to. Powiecie, „Tak jest, kiedy jesteś dotknięty świadomością uwiedzenia”, ponieważ oni będą zdezorientowani. Oni są zdezorientowani. Oni chadzają bez celu. Oni są pociągani tu, oni są pociągani tam.

Uwiedzenie przenika przez członków rodziny, przez ludzi w pracy, przez wiadomości i Internet, i to uwodzi. To próbuje zawrócić... z powrotem. Są tego przykłady wszędzie, przykłady przenikania.

Jeśli pijesz dużo wody, to pomaga wypłukać ciało. Większość z was jest bardzo odwodniona. Ale mówicie, „Ale nie jestem spragniony”. Jest różnica pomiędzy pragnieniem a odwodnieniem. Z bardzo intensywną energią teraz pracujemy, jest tendencja do stania się odwodnionym, ponieważ potrzebujecie około cztery razy większej ilości wody niż normalna osoba. Nie, że nie jesteś normalny, ale... (śmiech, Tobiasz chichocze) …ta praca w świadomości odwadnia, ale twoje pragnienie nie zawsze daje znak. To są dwa różne sposoby przetwarzania informacji. Pijcie dużo wody, ponieważ to przejawia tendencję do oczyszczenia.

Świadomie stwarzajcie regularnie swoją własną, bezpieczną przestrzeń. Bezpieczna przestrzeń ponownie równoważy wszystkie wasze energie, a także energie z zewnątrz.

Ciągle, Shaumbra, róbcie to oddychanie. Będę wracać do tego w kółko, to jest tak ważna część. A następnie zrozumcie, że to nie chodzi o ciebie, o ile nie chcesz, by tak było. Wybierasz co chcesz dla siebie, a jeśli chcesz wyrazić wszystko z tej energii uwiedzenia jaka jest teraz, w takim razie wybierasz i to będzie o tobie. Jeśli właśnie będziesz chciał poczuć to, możesz to zrobić. Wtedy dojdziesz do zrozumienia, że całkiem niedługo będziesz chciał wykroczyć poza to uczucie, fizyczne albo umysłowe, poza te bloki, które są teraz.

Bierzesz to do swojego ciała, ponieważ to jest twoje uczucie, albo czuciowy mechanizm, a twoje ciało nie chce już tego i wiesz o tym. Ono do ciebie mówi. Albo bierzesz to do umysłu i tam to przetwarzasz i wątpisz w siebie, i stajesz się zablokowany. Ale to przynajmniej pozwala ci czuć coś, kiedy twój umysł ma wszystko w zagmatwanym bałaganie, przynajmniej wiesz, że czujesz. Przynajmniej wiesz, że żyjesz, kiedy twoje ciało boli piekielnie.

Shaumbra, będziemy przekraczać uczucia w ciele i umyśle. Chcemy zrobić jakąś wielką pracę z Shaumbrą – umieść to w harmonogramie, kochana (rozmawiając z Lindą) – o możliwości uczuć, możliwości czucia. Teraz, nie rozmawiamy o emocjach. Emocje są rezultatem uwodzicielskiej energii, dlatego więc wielu z was właśnie czuło drażliwość i winę w zeszłym miesiącu.

Brzmi znajomo? Drażliwość i wina, emocjonalne obezwładnienie, ponieważ bierzecie to uwiedzenie jak swoje własne. Przyjmujecie to do swego ciała i umysłu i swoich uczuć, ale to jest błyskotliwy sposób by nauczyć się, że możemy przekroczyć uczucia na tych bardzo prymitywnych poziomach.

Poproszę pana Kuderkę, by puścił piosenkę graną na przerwie. Nazwaną „Majestatyczna Ziemia” i nazwiemy to „Bezpieczną Przestrzenią”. I przez sześć minut, kochana Shaumbra, usiądziemy tu i poprosimy was byście oddychali, i poprosimy was, byście przekroczyli uczucia w swoim ciele. Wasze ciała przyjęły dość nadużycia uczuć. Wyjdźcie poza swój umysł.

Zrobimy typ… nie chcę powiedzieć oczyszczania, ale odpuścimy ciału i umysłowi, i poproszę was, byście czuli na intuicyjnym poziomie. To nie jest w twoim umyśle, to jest nie w twoim ciele. Twoje intuicyjne uczucie jest w waszym rdzeniu. Nie starajcie się poszukiwać, gdzie to jest. Nie wychodzić na małe – jak to powiedzieć – poszukiwanie, próbując znaleźć gdzie to może być. To stanie się wam znane. Intuicyjne odczuwanie – gdy już nie musisz wykorzystywać swego ciała czy umysłu.

Przez następne sześć minut tej piosenki, poproszę was byście oddychali i pozwolili swemu ciału i umysłowi na zwolnienie z przymusu wyczuwania tam uczuć. Były nadużywane. Wzięły manto. Przyjęły ataki. To jest zbyt trudne dla waszej fizyczności, mentalności, to was wycieńcza i emocjonalnie osłabia.

Więc nauczymy się jak czuć na intuicyjnym, świętym poziomie. Jest duża różnica, będziecie zdumieni. Kiedy będziecie pracować z tym narzędziem, będziecie zdumieni różnicą w uczuciu na tym wysokim poziomie świadomości.

Muzyka, proszę. Oddychajcie, Shaumbra. Pozwólcie swemu ciału na puszczenie wszystkich tych wyzywających uczuć uwiedzenia.

[Gra muzyka, “This Majestic Land” Michael Hoppe]

Znacznie lepiej, Shaumbra.

Uczucia nasilają się, ponieważ świadomość wzrasta i zmienia się teraz. Stara Energia i stara świadomość są wypompowywane i zainteresowane tą nową erą, ale to stwarza nową próżnię. To stwarza pustkę, i czujesz to. Bądźcie tym wszystkim.

Tu nie chodzi o Ciebie

Przestańcie próbować opierać się uczuciom. Przestańcie próbować udawać, że coś jest nie w porządku z tobą.

Saint-Germain przekazuje to: mówi „Jestem zmęczony słuchaniem tego, jak usprawiedliwiacie się teraz”. To nie jest o tobie. Jeśli chcesz sądzić, że musisz próbować wrócić, próbować wrócić do świata starej Energii, jeśli chcesz posunąć się do przodu, zrozum, że to nie jest o tobie.

Czas zatrzymać wymagania od swojego ciała. Czucie się jedynie fizycznym albo umysłowym jest prymitywne. Biorąc to jako chorobę w swoim ciele jest samolubne. Biorąc to jako zamieszanie w twoim umyśle jest wielkim kłamstwem. Będziemy kontynuować czucie i rozwijać i poznawać nową formę świadomości, kochana Shaumbra. Nie opieramy się uczuciu, witamy to w nowy sposób.

Więc nazwę to przełomowym Shoudem. To jest tak ważne, by zrozumieć co idzie dalej w świat, że będziemy kontynuowali rozmowę o tym z wami, co idzie dalej i niby dlaczego to nie jest twoje.

I tak to jest.


© Copyright 2010 Geoffrey Hoppe, Golden, CO 80403

Tłumaczenie: Marian Zieliński ( [email protected] )