Ja Jestem kim Ja Jestem, kim Ja Jestem, kim Ja Jestem, niezrównany, lekceważący, nieświęty, ale cały Adamus Saint Germain. (oklaski widowni i rozweselenie) Nieszczęściem dla tych, którzy nie otrzymali mojej wiadomości, jest to, że zaczniemy dziś wcześniej! (śmiech) Shaumbra, Shaumbra, Shaumbra. Wysłałem ją, wy poczuliście i udawaliście, że nic nie słyszeliście. (Saint Germain zaczął tego dnia przekaz około 90 minut przed zwykłym czasem.)

Dzisiaj będziemy mówili o uczuciach. Będziemy mówili o znanym wam graniu na uczuciach. Wysłaliśmy wiadomość, że ten Shoud mógłby zacząć się dziś wcześniej z wielu powodów, które za chwilkę wyjaśnię. Ale nim to zrobię, chcę złożyć pełne szczęścia, urodzinowe życzenia Lindzie, która pochodzi z Issah. Ojej, Linda, zachwycasz jaśniejąc, promieniejąc i będąc tak zdezorientowaną. (śmiech) (Linda mówi, "dziękuję”) Urocze w tobie zmęczonej podróżą jest to, że wchodzisz do swego serca, opuszczasz swoją głowę, prawdziwie po królewsku pozwalasz sobie jaśnieć, kiedy to się dzieje. Tak, naprawdę, szczęśliwych urodzin i wielu zmian dla ciebie! (śmiech)

Tak, droga Shaumbro, zwołałem dziś to nasze zebranie wcześniej dla wielu powodów. Byłem w środku wykonywania pewnej obszernej pracy z pewnymi naukowcami w związku z dwoma z moich ulubionych tematów. Jest nowa energia, tak, w pierwszym rzędzie związana z wodą. Właśnie teraz pewne grupy naukowców i innych osób znajdują się już bardzo, bardzo blisko zrozumienia, czym naprawdę jest woda, poza cząsteczkami i atomami i nawet odrobiną cech subatomowych, ponieważ tu jest odpowiedź na wiele starych pytań energii na Ziemi. Mówię nie tylko o paliwie. Mówię o świadomości. Widzicie, to się ze sobą tak bardzo dokładnie łączy.

Powiem, że to wydarzy się w twoim życiu: zobaczysz wielkie odkrycie prawdziwej zdolności wody i jej świadomości, ono naprawdę się dokona. To wstrząśnie wszystkimi systemami Starej Energii i strukturami, ale wiem, będziecie krzyczeć i protestować, żeby to upadło, aby zobaczyć, jak jest przekazywane. To wstrząśnie sposobem, przez który tak wiele rzeczy na Ziemi jest teraz wykonywanych. Właśnie dlatego widzicie bardzo szybkie zmiany w systemach finansowych, nawet w polityce, w tak wielu starych sposobach to się dzieje.

Shaumbra, umożliwia to wasza praca pioniera świadomości. Czy to wiecie czy nie, wasza praca świadomości dostarcza coś, co możecie określić jako energię albo istotę dla tych naukowców i badaczy, którzy nie rozumieją tak wielu rzeczy, które wy czujecie i rozumiecie. Dzięki połączeniu pracy z tobą i tymi badaniami to nowe źródło energii wkrótce zostanie odkryte.

Jest inna grupa, z którą również bardzo blisko współpracuję. To grupa naukowców, którzy pracują nad odmładzaniem fizycznego ciała – łącznie z fizycznymi organami. Właśnie teraz pracują prowadząc badania komórki, i pracują przede wszystkim nad zdolnością ciała do regeneracji włosów. Włosy. Oni pracują nad jednym z tych zagadnień związanych z próżnością, którą odczuwa tak wielu ludzi – to problem łysienia. Ale w wyniku tego badania odkryją w bardzo, bardzo prosty, a jednocześnie bardzo pogłębiony sposób, jak ciało jest w stanie regenerować się. Znów, to wymaga połączenia energii świadomości oraz dobrego naukowego badania, badania, które się rozwija.

Będę też aktywnie uczestniczył w marketingu tego produktu, który powoduje wzrost włosów u ludzi. Zasugeruję, żeby nazwali to "Adamus: Dla człowieka, który znów chce być człowiekiem.” (wiele śmiechu, Adamus chichocze) Ale moja praca z tymi dwoma grupami została przerwana z powodu sytuacji, która właśnie teraz ma miejsce na świecie. Muszę powiedzieć, że to się dzieje na Środkowym Wschodzie i uczciwie powiem, że to jest sytuacja, która w ciągu następnych czterech do pięciu dni może przemienić się w piekło.

Aktualności

Jest tak wiele starych napięć, które teraz się ujawniają. Mówimy zarówno o napięciach w Ziemi, jak i między ludźmi. To jest coś, co nazwałbym typem przedwiosennej energii wchodzącej, ale to przywołuje olbrzymią ilość starego gniewu, starego oburzenia i kurczowo trzyma się Starej Energii. To się ujawniło – nie winimy tu Shaumbry zupełnie - ostatnio po spotkaniu Shaumbry w Izraelu. Więc pracuję z Shaumbrą i z innymi duchowymi grupami na tej bliskowschodniej ziemi, by podjąć próbę pozwolenia potencjałom nowych zdecydowań, by weszły do tej bardzo zmiennej sytuacji, która właśnie teraz ma tam miejsce.

Muszę tu powiedzieć, po pierwsze dla słuchającej tego Shaumbry z Izraela, dlaczego czujecie się w sposób, który odczuwacie, zwłaszcza w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Czujecie to olbrzymie napięcie i ujawniający się konflikt. Właśnie wielu z was pracuje ze mną pomagając uruchomić potencjał wyraźnego decydowania bez konieczności przechodzenia przez wszystkie te ludzkie cierpienia i wojny i zabójstwa.

Jest bardzo wyraźna różnica między próbowaniem narzucenia tej sytuacji własnego pragnienia albo własnych myśli. Tylko powstrzymajcie się przez chwilę. Tutaj na Bliskim Wschodzie jest bardzo zmienna, zmienna sytuacja ludzkiej świadomości. To są wieki i wieki starych warstw – zwłaszcza warstwy religijne i warstwy możliwości - w tym regionie.

Więc nie chcesz próbować narzucać twojej własnej osobistej woli i pragnień, nawet pragnienia pokoju jednej stronie czy dominacji innej lub czegoś w tym rodzaju, ponieważ po prostu dodajesz twoją energię - obliczoną energię - do bardzo zmiennej sytuacji. To co robisz, przynosi i rozszerza potencjał - potencjał - decydowania. Wtedy liderzy i wojownicy - ludzie, którzy żyją w tych regionach - mogą otrzymać te potencjały, jeśli tak chcą. Pozwalasz wyższemu potencjałowi świadomości, aby był tam dla nich.

To jest właściwie, jeśli oni chcą wybrać stare sposoby wojowników, stare drogi cierpienia, jeśli chcą się cofnąć w świadomości albo wybrać wyższą świadomość działania.

Zwracając się do was wszystkich, Shaumbra, czy przebywacie na terenie Izraela i otaczających go krajów, czy też siedzicie tutaj, weźcie głęboki oddech. Poczujcie energię wyższej świadomości decydowania.

(pauza)

Rozszerz to.

Rozszerz to. Nie działaj na siłę. Nie wymuszaj tego na nikim. Nie próbuj manipulować czymś umysłem albo ciałem. To nie jest kontrola psychiczna. To jest nowy i wysoki potencjał.

Właściwie to jest bardzo proste, powinieneś się z tym łączyć. Czasami ludzie nie rozumieją, że może istnieć wyższa droga. Są tak zaplątani w stare systemy wierzeń, w stare sposoby rozwiązywania, że prawdopodobnie nie mogą sobie wyobrazić, że może istnieć nowa i wyższa świadomość sposobów dokonywania rzeczy.

Ale potem pojawia się ta mała bańka potencjału, który ty i inni Shaumbra posyłacie do kogoś, kto chce to otrzymać i tym się kierować. Niektórzy z nich odczują to jako jeden z momentów „Aha”. Inni, którzy utknęli w starych sposobach, przyjmą to dobrze. Ale ktoś, może jakiś lider, może generał armii, może terrorysta, który dosłownie teraz odpala rakietę, zorientuje się, że bańka potencjału sprawia, że jest nowy i inny sposób, i zatrzymuje się na chwilę, by wszystko ponownie rozważyć. I zamiast odpalać tę rakietę, odchodzi poprzez swoje Ja, by obcować ze swym duchem i swym Ja.

Więc obserwujesz pracę mistrzów, gdy pracujesz nie tylko ze swoim własnym wyższym poziomem świadomości, ale również pomagając uczestniczyć tym, którzy są gotowi.

Więc zwołaliśmy dzisiejsze spotkanie wcześniej, ponieważ jak zwykle jestem całkowicie zajęty. (śmiech) I muszę wracać do mojej pracy. Tobiasz ... pytacie, gdzie jest Tobiasz? Musiał wziąć trochę wolnego po tej całej intensywnej pracy w Holandii. Przygotowuje przybycie do swojej szkoły Passion (Pasji) w Hiszpanii, w jednym z moich ulubionych miejsc. I ja, Saint - Germain Adamus, będę tam kierował przekazem warsztatów - to nieszczęście dla tych, którzy się zapisali! (Saint - Germain chichocze)

Tobiasz właściwie pracuje właśnie teraz z grupą Karmazynowego Kręgu, czasami wychodzą i wykonują pomiary ludzkiej świadomości na Ziemi. Notowanie poziomu ludzkiej świadomości w dłuższym okresie czasu jest bardzo interesujące. Po naszej stronie używamy punktu wyjściowego - punkt wyjściowy sprzed 2 000 lat w głównym czasie zmiany - i ten punkt wyjściowy po prostu nazywamy "jeden.” Numer 1. Od tego momentu w nowoczesnych czasach zaczęliśmy pomiary.

Wyobraź sobie, że 2 000 lat temu świadomość była zupełnie niska. Gdybyś mógł zajrzeć do umysłów i serc ludzi, myśli były całkiem zbliżone. Można powiedzieć, że byli bardzo bez-wymiarowi. Z wielką trudnością mogli jednocześnie postrzegać ziemię pod swymi stopami i talerz z jedzeniem przed swoją twarzą. Więc tego punktu używamy jako "1. ” Więc niedawno dokonano pomiaru, około siedem miesięcy temu, w ciągu 2 000 lat pomiar był dobry, można powiedzieć. I to jest - jakby to powiedzieć - to jest ogromny skok, skok ilości w świadomości Ziemi jest porównywalny do tego sprzed 2 000 lat. Można powiedzieć, że świadomość od tamtego czasu powiększyła się 2 000 razy.

Ta zmiana, ta szybka zmiana w ogólnoświatowej świadomości prowadzi do wszystkich rodzajów rzeczy. Ponieważ dyskusja miała miejsce wcześniej dzisiejszego dnia, to sprawia, że rzeczy ujawniają się właśnie teraz, bez różnicy czy schowane w jaskiniach, pod ziemią albo w morzu. To sprawia, że ujawniają się kłamstwa - stare kłamstwa - które zostały powiedziane w ... dobrze, nie nazwę tego kościoła ... (Adamus szybko mówi szeptem "katolicki ”, wiele śmiechu widowni.)

Te sprawy ujawniają się właśnie teraz i to nawet bardzo współczesne sprawy w biznesie i polityce i psychologii, we wszystkich obszarach. Wszystko to ujawnia się właśnie teraz, ponieważ świadomość jest na takim wysokim, wysokim poziomie.

Więc Tobiasz i parę innych istot z Rady właśnie teraz wykonują bardzo, jakbyśmy to nazwali, anielsko-naukowy pomiar świadomości Ziemi. Wiem, że Tobiasz uwielbia więcej rozmawiać z wami, i następnym razem wróci na Shoud.

To jest powód mojej obecności, to jest powód, dla którego dziś się tak spieszę i mam pytanie do was, nim rozpoczniemy Shoud. Czy chcecie, żeby sposób był łatwy? (śmiech) Lub może wybieracie trudny sposób? (widownia odpowiada "łatwy”)

Teraz słyszę, że mówicie o łatwym sposobie, który sprawia, że wszystko jest krótkie i proste, ale zawsze znajdzie się ktoś w grupie, kto wybiera trudny sposób. Zawsze choć jedna osoba.

Zatrzymam się na chwilę i zwracam się do tego głosu, który się odezwał. Dlaczego chcesz, żeby sposób był trudny? Czy potrzebujesz tego, by w twoim życiu sprawy były trudne, by w ten sposób pamiętać, że jesteś żywy? Czy potrzebujesz, by rzeczy były trudne, by czuć, ile wycierpiałeś? Czy lubisz wyzwania? Czy chcesz cofać się w życiu aż do łoża tortur? (jakiś śmiech)

Czasami zastanawiamy się, czy ci chorzy, którzy są w grupie, (śmiechu) czy oni chcą, żeby to był trudny sposób. Łatwy sposób wg nich brzmi – jakbyście to określili – jako przyziemny, łatwy. Więc oni chcą, żeby to był trudny sposób. Nie dostaniecie dodatkowych medali albo nagród lub ciasteczek albo niczego za użycie trudnego sposobu!

Weźmy głęboki oddech … zobaczymy się dziś po szkole (śmiechu) … a co do reszty – zróbmy to w łatwy sposób.

Oddech przyjmowania darów

Weźmy razem głęboki oddech. Rozpocznijmy od oddechu przyjmowania darów ... oddech przyjmowania darów. Podjęcie przyjmowania darów jest czymś, do czego zachęcam was wszystkich, aby wykonywać to jako pierwszą rzecz rano i ostatnią rzecz wieczorem. To jedna z najłatwiejszych rzeczy, które robisz.

Oddech przyjmowania darów nie jest wymuszony. To jest wybór. W chwili, gdy bierzesz oddech przyjmowania darów, otwierasz się na wszystkie prezenty, które fizyczna Ziemia, fizyczny wszechświat, nieba i wszystkie wymiary tobie oferują. Kiedy bierzesz ten oddech przyjmowania darów, to otwierają się wszystkie sposoby i wszystkie korytarze energii, świadomości, i wtedy wszystkie określone elementy mogą wejść, by tobie służyć.

To nie powinno być żadną walką. To powinno być jednym prostym świadomym oddechem, albo wieloma, jeśli tego chcesz. Nie musisz błagać o to. Nie musisz martwić się swoją techniką. To powinno pochodzić z serca.

Moment brania oddechu przyjmowania darów jest początkiem zdumiewającego procesu. Początki procesu na wysokim poziomie świadomości, wielowymiarowym, wewnętrznym osobistym poziomie, który zaczyna ciebie otwierać. To się dzieje w takiej formie świadomości, która być może jest najwyższą formą czegoś. I znów, zapamiętaj, że sama świadomość nie jest energią. Świadomość pracuje z energią. Świadomość jest mistrzem energii. Świadomość pomaga pobudzić energię, która odpoczywa w neutralnym stanie oczekując na jej rozkazy.

Kiedy bierzesz ten oddech przyjmowania darów, to się aktywuje. To aktywuje całą energię i toruje sobie drogę od świadomości do czegoś, co mógłbyś nazwać electrum ... to energia ... energia przychodząca z krystalicznych stanów. Krystaliczne stany są ideami aktywowanymi przez wybór przyjmowania darów. To pochodzi z krystalicznej świadomości przez electrum i wtedy materializuje się w znanej wam rzeczywistości. Jeśli chcesz, to bardzo prosto i bardzo skutecznie działa przez oddech na twoje życie. I wtedy musisz zrobić bardzo niewiele. Niektórzy z was mają ... (proszę o wodę), niektórzy z was byli... (Śaint - Germain chichocze). Czuliście, że będę o to prosił. (Linda mówi, "Tak, szefie”)

Tak, niektórzy z was tego doświadczają. Im mniej napieracie, tym więcej rzeczy się zdarza. Im mniej martwicie się rzeczami i mniej próbujecie je zmusić, to dzieje się łatwiej. Im mniej walczycie z rzeczami, tym wasze życie toczy się spokojniej. Im mniej próbujecie działać według starego hokus pokus, jak wizualizacje, mantry i afirmacje i gry umysłowe, tym łatwiej rzeczy się dzieją. Moglibyście po prostu dokonywać wyborów w swoim życiu i cieszyć się swoim życiem i patrzeć, jak wszystko przychodzi do was. To się manifestuje.

Nie traktuj tego jako teorii. To jest sposób świadomości i praca energii. One zawsze pracowały w ten sposób i zawsze będą w ten sposób pracować. Świadomość jest boska. Jest boskim Mistrzem i Mistrz dodaje wszystkie energie, by temu służyć. Ty jesteś świadomością. Ty jesteś Mistrzem. Bierzesz oddech przyjmowania darów … zróbmy to znów - świadomy oddech przyjmowania darów...

(pauza)

Teraz, napotykacie tutaj kłopot. Wasz umysł skacze i próbuje formułować i próbuje kontrolować, próbuje mówić, "Ale czy robię to prawidłowo? Czy we właściwy sposób przenoszę energię od stanu krystalicznego przez electrum do materialności?” Zróbcie to. To jest zupełnie naturalne.

Moment początku gry umysłu zmienia cały dynamizm twojego własnego wyboru. To wprawia w zakłopotanie wyższe poziomy wyboru i właściwie blokuje je w twojej rzeczywistości w trzecim wymiarze (3d), a ty możesz powiedzieć, że w pewnym sensie integrujesz się z duszą, która kocha ciebie wystarczająco, co pozwoli tobie zagrać w grę, w którą zechcesz. Jeśli chcesz grać w gry umysłu, jeśli chcesz zamknąć łatwą, naturalną siłę, duch pozwoli ci to uczynić.

Boskość - twoja boskość - zawsze będzie miała współczucie i szacunek dla swojego człowieka, więc to pozwoli ludziom grać, aż człowiek zmęczy się i dokona zrozumiałego wyboru, by zatrzymać grę, pozwolić tej naturalnej świadomości i energetycznemu procesowi mieć miejsce, być. Choć tylko być.

Gdy dokonujesz wyboru świadomości, by przyjąć dary, zabierz się za to, co jest radością twojego życia. Idź na spacer... och, my niekoniecznie sugerujemy, że będziemy na ekranie twojego telewizora, idź na spacer. Wybierz się pojeździć. Wykonaj jazdę swoim Harley’em! (śmiech, bo z zewnątrz słychać ryk motocykla) Zrób coś, czym się cieszysz, i wtedy obserwuj, jak synchronicznie będą się działy rzeczy w twoim życiu.

Teraz, kiedy zdarza się synchroniczność, kiedy wszystkie te rzeczy zaczynają się pojawiać, tak, znajdziesz się w punkcie, w którym będziesz chciał podjąć działania - grę, pracę z energiami, wprowadzanie tego w tworzenie - ale zobaczysz, że to właściwie jest całkiem łatwe. Jeśli właśnie teraz masz trudności w swoim życiu, to dzieje się z jednego z dwóch powodów: pozwalasz innym ludziom dookoła ciebie zasadniczo kontrolować twoją świadomość, poddajesz się im; albo nie pozwalasz energii pracować dla ciebie, ponieważ nadal myślisz, że musisz zrobić to w trudny sposób.

Do pewnego stopnia mogę to zrozumieć, ponieważ masz eony wzorów robienia tego w trudny sposób. Pozwól okazji zrobić to w łatwy sposób, zatrzymaj zmaganie się i teraz mogę usłyszeć kilka z waszych umysłów - "Och, ale, Adamus, nie rozumiesz ...” Nie, rozumiem. Grasz w grę, jesteś głupcem, (śmiech) lubisz grę! "Tak, ale, ale ja jestem inny.” Tak, jesteś, ale grasz grę. Pozwól okazji, by pozwoliła energii służyć tobie naturalnie i łatwo. Nie bądź tym głosem i tą ręką, która unosi się, by powiedzieć, "Tak, zróbmy to dzisiaj w trudny sposób.” Nie ma dla tego żadnej potrzeby i żadnego powodu.

Weźmy jeszcze jeden oddech przyjmowania darów, ale tym razem łatwy oddech przyjmowania darów. Pozwól temu płynąć prosto do tej rzeczywistości. I tak przy okazji, ty jesteś godny. Ty jesteś godny. Pozwól temu płynąć prosto do ciebie.

(pauza)

Naprawdę. Teraz mówmy o dzisiejszym temacie. (Ktoś z widowni mówi "Świetnie,” Saint Germain zaczyna się śmiać) Z tobą też spotkamy się po szkole. (śmiech) Ja jestem bardzo dobry w popełnianiu błędów motoryzacyjnych, jeśli wiesz co to znaczy. (więcej śmiechu) Woda. W Izraelu to było łatwiejsze niż tutaj. To jest trudna widownia!

Uczucie

Mówmy o temacie, o którym Tobiasz nieco dyskutuje z wami ostatnio. To jest kluczowe narzędzie albo kluczowy składnik tego wszystkiego, co będzie się wam działo od dziś. To jeden z głównych składników, o których Tobiasz i biedny, smutny Kuthumi będą z wami rozmawiać. Kuthumi jest tak zdenerwowany, zastanawiając się nad Shaumbrą. Nikt się nie zgłosił na jego gówno warte warsztaty weekendowe w Ohio w March. (Widownia mówi, "Auuu ”). Zastanawiamy się, gdzie jest błąd, Kuthumi. Tak … (chichocząc) Kuthumi powiedział, że pozyska mnie do tego. (śmiech)

Mówimy o uczuciach ... uczucia. Teraz, być może to nie jest właściwe słowo, ponieważ jest inne słowo, stare słowo Lemurian zasadniczo łączące słowa "uczucie ” i "przytomność ” i "świadomość ” i "wrażliwość.” Przytomność. Świadomość. Wrażliwość. Uczucia. Poczuj istotę tych słów - przytomności, świadomości, wrażliwości i uczuć - i to jest to, czym właściwie ty jesteś.

Stare słowo Lemurian określające to brzmiało "yu.” I właściwie dokładniejszym opisem użycia tego słowa, by odnieść się do tego szczególnego elementu świadomości i uczucia, było "nhahyu.” Nhahyu. Być może dla niektórych z was brzmi to znajomo. Nhahyu. To zasadniczo łączy te angielskie słowa ze sobą. Łączy uczucia i świadomość, percepcję, wrażliwość.

Rozmawiamy z wami o tym ostatnio, ponieważ to jest bardzo, bardzo ważny temat. Ty jesteś nhahyu - uczuciami - i przyjmując gości, dostajesz wszystkie te uczucia właśnie teraz, wszystkie te nhahyu w twoim życiu. Opierasz się nhahyu opierając się uczuciom i świadomości, świadomości wszystkiego dookoła ciebie. Powstrzymujesz to, ponieważ zasadniczo ludzki aspekt ciebie boi się, że jeśli skaczesz do zewnętrznych uczuć jak do głębokiej wody - uczuć innych ludzi, uczuć względem świata albo Gaji – to zgubisz swoją tożsamość, kiedy wykonujesz to głębokie nurkowanie.

Tak, dzisiaj chcę rozmawiać z wami o kwiecie nhahyu – chcę otworzyć te części was. Otworzyłeś kilka warstw uczuć, ale teraz jest czas, żeby to zrobić naprawdę śmiało, ponieważ tam są uczucia. Umysł przekazuje wiadomość. Umysł jest zmęczony i zniszczony, i wiesz o tym. Umysł został przeciążony pracą, nadużyty i miał zbyt wiele możliwości. Nhahyu, uczucia, to jest wszystko to dookoła.

Zaprosimy was tu, do tej utworzonej wspólnie bezpiecznej przestrzeni. Zaprosimy was, byście w tej wspólnie utworzonej bezpiecznej przestrzeni pozwolili sobie skoczyć do przykładowej głębokiej wody, faktyczne do prawdziwego życia, do prawdziwych przykładów, które wam przedstawię. Pozwólcie sobie skakać do wody tak głębokiej, że możecie zapomnieć o sobie, ponieważ powstrzymuje was ludzki aspekt, który boi się, że zapomni. Ale nie możecie zapomnieć. Nawet jeśli skaczecie do wody tak pełnej do uczuć, że zapominacie o tym ludzkim aspekcie was, zawsze byliście "Jam Jest – który Jam Jest”. Nazwijcie to swoją duszą, swoją boskością, swoją obecnością. Wzywam tych, którzy są Jam Jest.

Możecie skoczyć do wody uczuć tak głębokiej, jak wody bezdennego oceanu, i czujecie wszystko dookoła siebie i nawet siebie. Pozwólcie temu przeniknąć waszą świadomość. I w każdej chwili, jeśli czujecie się zagubieni, przygnieceni albo całkowicie zużywani przez energię, wszystko, co musicie zrobić, całkiem po prostu, to przypomnieć sobie, że Jam Jest, bo Jam Jest. Ty zaczynasz się i kończysz, i to może przyjść do ciebie kiedykolwiek, z daleka.

Teraz, niektórzy z was odczuwają w tym momencie odrobinę obecnej tu paniki, ponieważ, bądźmy całkiem szczerzy, byliście przedmiotami psychicznej, ciemno-magicznej albo mistycznej kontroli w przeszłości. Ale też przypominam wam, że jeśli zostaliście nadużyci przez jakieś ciemne energie, teraz czy w przeszłym życiu na Ziemi albo w innych królestwach, że wy też używaliście tego samego rodzaju gry.

Świadomość jest zdumiewającą rzeczą. Działa na dwa sposoby. Zawsze na obydwa sposoby. Jeśli posyłacie coś, co możecie nazwać sondą świadomości, do innej osoby, niekoniecznie próbując jej przeszkadzać, ale tylko by odczuć jej energię, to natychmiast pozwala wam ich poczuć, ale to dwukierunkowo. Oni poczują was, jeśli są świadomi. To są sposoby działania nhahyu.

Niektórzy z was są trochę spoceni, trochę nerwowi, kiedy mówimy o nurkowaniu, ponieważ w przeszłości graliście w te ciemne, magiczne gry. Bawiłeś się nimi, zostałeś nadużyty przez nie i poznałeś, co to znaczy być uwięzionym w więzieniu świadomości. Co to takiego skoczyć do wody tak głębokiej, bo wiesz, że i ty byłeś kontrolowany. Czasami nie tylko przez jedno życie, ale przez wiele żyć, nawet w innych królestwach byłeś kontrolowany psychicznie. Więc mówisz, "Niestety, nie skoczę do wody, ponieważ nie chcę, żeby mnie ktokolwiek nachodził i kontrolował. Nie skoczę do wody, ponieważ nie chcę zgubić tego mojego ludzkiego aspektu.”

Ale, drodzy przyjaciele, idąc naprzód będziesz potrzebował nhahyu. Będziesz potrzebował czuć siebie, świadomość, wrażliwość i będziesz potrzebował rozróżnienia. Powiedzieliśmy o tym wcześniej – czym ty jesteś i co jest na zewnątrz ciebie. Im więcej pracujesz z nhahyu, z energią świadomości i wrażliwości, tym łatwiej będziesz w stanie spostrzegać, co jest tobą i co nie jest.

Dziś dostarczymy wam kilku przykładów. Poproszę was o wskoczenie do wody, czucie siebie, bycie świadomym. W każdym przykładzie będę wskazywał na liczne warstwy albo poziomy energii. Nie tylko jednej szczególnej energii, ale wielu energii.

Zaproszę ciebie, aby poczuł siebie albo objął w sobie tak wiele poziomów lub warstw energii, ile zechcesz. Niektórzy czują się dobrze. Ktoś będzie miał zarówno dobre, jak i niedobre odczucia. Czasami, kiedy skaczesz do nhahyu jak do głębokiej wody, do twego fizycznego ciała, jeśli to nie jest uwarunkowane, będziesz odczuwał bardzo silne mdłości. Pozwól sobie to odczuwać. Złą rzeczą jest, że wykonując te ćwiczenia będziesz coś wydzielać z któregoś z otworów twego ciała! To jest w porządku. (jakiś śmiech) Najprawdopodobniej będziesz żył. Ważną rzecz tutaj jest nie pozwolić tym innym częściom - ciału albo umysłowi - zacząć kontrolować twoją zdolność do nhahyu, do czucia.

Weźmy razem głęboki oddech … i pozwólmy mi zwrócić się do tych, którzy mówią, że oni tego nie czują. Oczywiście, należysz do siebie. Oczywiście, jesteś taką dobrą osobą, kiedy to zbliża się do wrażliwości, w której utworzyłeś bloki. Powiedziałeś sobie, że nie czujesz siebie, ale właściwie to robisz. Wiesz dobrze, kiedy zaczynasz dotykać uczucia - kiedy wychodzisz poza umysł i dostajesz się do czucia – wtedy biegniesz. Idziesz inną drogą. Stwarzasz pozory, że nie czujesz siebie i poznajesz to uczucie. Wiesz, że to jest czasami bardzo chore albo może być trochę zdezorientowanym czuciem.

Pozwalasz sobie, by nhahyu zakwitło albo otwierasz swoje uczucia, wtedy odczuwasz pewien rodzaj zdezorientowanego czucia, ponieważ umysł już nie kontroluje. Otwierasz się do wielu wyższych poziomów siebie. Ale wtedy panikujesz, zamykasz drzwi i biegniesz z powrotem do swojego umysłu. Twój umysł jest wygodną małą rzeczą, dostarcza tobie osobliwego schronienia przed sobą samym. Naprawdę bardzo osobliwe, bardzo, bardzo osobliwe. To trudny czas dla ludzkiego zrozumienia, dla Lindy również. Bardzo, bardzo osobliwy.

Nurkowanie - 1

Tak, weźmy pierwszy oddech i będę zaczynał… delikatnie, delikatnie. Wtedy zrobimy to intensywniejszym.

Weź głęboki oddech i skocz jak do wody albo poczuj siebie lub pozwól rozkwitnąć nhahyu w kierunku do grupy terrorysty w Indonezji. To jest bardzo prawdziwe, nie wymyślam tego.

(pauza)

Czuj siebie ... pozwól sobie całkowicie wchodzić w nich.

(pauza)

Teraz, twój umysł prawdopodobnie klika daleko stąd próbując policzyć, jak wielu ich jest i miejsca, w których są, i to, co oni robią. Utrzymuj oddychanie... to jest w porządku, jeśli umysł próbuje odcyfrować, ale ważną rzeczą tutaj jest skoczyć do wody, do uczuć.

(pauza)

Ta grupa, która siedzi dookoła właśnie teraz, ta grupa terrorysty, czuj siebie głęboko do ich świadomości. Nie wtrącasz się tutaj, ponieważ nie próbujesz ich zmienić. Nie próbujesz manipulować.

(pauza)

Poczuj ich motywacje. Twój żołądek właśnie teraz, na prawo, o tutaj, (dotyka kilka cali pod splotem słonecznym) powinieneś poczuć ucisk.

(pauza)

Pozwól sobie głęboko skoczyć do wody...

(pauza)

Nie zatrzymuj tego, co czujesz. Staraj się domyślać...

(pauza)

Teraz, tutaj jesteś otoczony przez tę całą energię i świadomość i uczucie. Wiem, że wy wszyscy do pewnego stopnia jesteście w stanie wrócić. W pewien sposób trzymasz się kurczowo czegoś, co nazywasz liną bezpieczeństwa na wypadek, jak myślisz, gdybym naciągał ciebie tutaj, ale jednak pozwalasz sobie na jakieś uczucie. Ale niektórzy z was trochę teraz czują, jak nakłada się na ciebie uczucie, ta energia albo świadomość. Będziesz to otrzymywał zupełnie bezwiednie, jak dostałbyś pyłek przebiegając wiosną przez pole. Martwisz się, że dostaniesz tę brudną energię, energię terrorysty.

Weź głęboki oddech i zapamiętaj, że wracasz do siebie z Ja Jestem kim Ja Jestem. Weź głęboki oddech - Ja Jestem kim Ja Jestem.

Teraz widzicie, pozwoliliście sobie, by czuć siebie na głębokim poziomie - dość głębokim - i moment, w którym wracasz do Ja Jestem kim Ja Jestem, cała ta świadomość i jej energia teraz odchodzi. Zachowasz pamięć uczucia, ale ich świadomość lub energia nie będą już z tobą.

To jest bardzo ważny punkt. Uniknąłeś skakania do wody, ponieważ boisz się, że będziesz absorbował cudze wibracje i rezonans i świadomość. Odizolowałeś się – by to powstrzymać. Aby uwolnić, pozwolić odejść ich energii, to jest tak proste, gdy mówisz, "Ja Jestem kim Ja Jestem.” Wracasz szybko z powrotem do swojej istoty - nie czyniąc tego trudnym - bo szybko wracasz z powrotem do ciebie.

Teraz głos tego w tobie. To jest rodzaj … dobrze, mógłbyś powiedzieć: oczyszczania, ale to prawidłowo wraca do twojej istoty.

Nurkowanie – 2

Następny przykład: bardzo zanieczyszczona rzeka w New Jersey. To jest prawdziwa rzeka. Tu miało miejsce wiele, wiele lat nadużycia - substancje chemiczne, związane ciała gangsterów, ścieki z pól uprawnych - szeroki wybór tego sprawił, że rzeka stała się tak zanieczyszczona. Teraz skok do tej rzeki. Pozwalaj twemu nhahyu, by wzięło się do pracy. Nurkowanie.

(pauza)

Nie musisz robić tego trudnym, to tylko nurkowanie. Geez! (trochę śmiechu)

(pauza)

... i czuj siebie. Nhahyu jest świadomością, uczuciem i wrażliwością. Świadomość. Pozwól temu zakwitnąć. Tak, nawet to brudne, zanieczyszczone miejsce pozwoliło temu zakwitnąć i teraz poczuło energię.

(pauza)

Wyjdź poza swój umysł.

(pauza)

Nhahyu jest bardzo naturalną rzeczą, tak przy okazji. To zawsze była część ciebie. Tylko znów z tym pracujesz.

Całkowicie czuj energię... pozwól temu całkowicie się wchłonąć do swojej świadomości.

(pauza)

Pozwól sobie doświadczać zanieczyszczoną rzekę.

(pauza)

Jeszcze bardziej...

(pauza)

Głęboki oddech … wróć do siebie. Ja Jestem kim Ja Jestem.

Ale, ale, nigdy, przenigdy nie zapomnisz, że Ja Jestem kim Ja Jestem. Mógłbyś skakać do wody do najgłębszych poziomów i najtrudniejszych poziomów świadomości; mógłbyś skakać do wody prosto do środka okultystycznej energii, do środka jakiegoś seansu albo jakiejś uroczystości, które oni robią, i mógłbyś skoczyć do wody całkowicie do tego uczucia i zawsze powrócić. Nic nie pozwoli ci zapomnieć tej prostej frazy Ja Jestem kim Ja Jestem. I Am, że I Am. To zawsze tam jest. Zawsze. Możesz skoczyć do wody tak głęboko, jak zechcesz.

Nurkowanie – 3

Następny przykład: Londyn, narkoman, mężczyzna, 32 lata, zdesperowany. Nurkowanie do niego, do jego ciała, do jego umysłu, do jego świadomości. On nie będzie wiedział, że jesteś tam, zaufaj mi, nie będzie. Nurkowanie. Nie przysparzasz mu żadnej szkody.

(pauza)

Nhahyu, twoje uczucia.

(pauza)

To jest na tyle interesujące, by to zanotować: wielu z was poszło bezpośrednio do jego umysłu, którego naprawdę tam nie ma, ponieważ nadal pracujesz z energią twojego własnego umysłu. Jedno przyciąga drugie. Nurkowanie do jego świadomości, jego emocji. Tak, wejdź tutaj do jego emocji. Nurkowanie. Czuj to, nie myśl o tym.

(pauza)

Interesujące, nieprawdaż? Fascynujące. My właśnie teraz jesteśmy jak w wewnętrznej podróży. Jesteśmy w jego świadomości, w jego ciele, w jego rzeczywistości. Zdumiewające.

Widzisz, możesz być tutaj. On o tym nie wie. Nie krzywdzisz go w żaden sposób, ponieważ nie ma żadnego porządku dziennego. Całkowite współczucie. Pozwól mu być narkomanem.

(pauza)

On nie jest fascynujący... posuwasz się po omacku wokoło. Zdumiewająca historia życia... zdumiewająca desperacja ...

(pauza)

Ach, niektórzy z was zobaczyli … czułeś siebie … jego ducha. Chociaż tutaj jest bardzo ciemno, widzisz, że w jego świecie świecą małe błyski światła, on świeci.

(pauza)

Weź głęboki oddech … wróć do Ja Jestem kim Ja Jestem… uwolnij. Zobacz, jakie to jest łatwe!

Teraz, nadal możesz odczuwać jego energię i pamięci tego, ale to ciebie nie wiąże. Może to być coś takiego, jakby bycie w nim, ale jego energia nie wiąże ciebie. Możesz to zapamiętać, ale to nie jesteś ty. Ach! Zdumiewające.

Weź oddech.

Nurkowanie – 4

Następny przykład: biedny Kuthumi. (jakiś chichot na widowni) Wczuj się w energię Kuthumi.

(pauza)

On jest tu dzisiaj bardzo, bardzo obecny z nami. Jest naszym smutnym gościem, który zastanawia się, dlaczego Shaumbra oszukał go albo go zostawiła. "Gdzie, och, gdzie jest Shaumbra?”

Teraz wczuj się do wszystkich warstw Kuthumi...

(pauza)

On pozwoli wam wejść legalnie do jego świadomości, ponieważ wie, że nie możesz z nim jadać w kasynie, nie możesz go zmienić. On jest, bo on jest.

(pauza)

Nurkowanie do Kuthumi…

(pauza)

Muszę powiedzieć, że ten nhahyu jest czymś, co mógłbyś nazwać nową psychiczną zdolnością. Nigdy nie lubiłem słowa "psychiczny”, ale ty jesteś z nim związany. Rozumiesz to. Nigdy wiele nie troszczyłem się o psychologię. Ale jest zdolność czucia siebie i spostrzegania i bycia świadomym rzeczy, skoczenia do nich jak do wody, bycia ich częścią i nie martwienie się kiedykolwiek gubieniem kogoś, kim jesteś. Nhahyu ... świadomość.

Weź głęboki oddech, wróć do siebie, Ja Jestem kim Ja Jestem. Teraz, niektórzy z was się zdziwią, że będziesz uczestniczyć w badaniu świadomości, w nhahyu, i że ktoś będzie odgrywał z tobą małe tricki wkładając małe – jakbyś to nazwał – małe ukryte urządzenia energetyczne związane z Tobą, a kiedy wracasz do siebie, masz przyczepione te małe pluskwy i mówisz do nich. W przeszłości to zdarzyło się wielu z was, ale to dawno temu i w bardzo innej świadomości, i ty również w to grałeś. To umożliwiło innym, którzy zajmowali się ciemną, magiczną energią, zmanipulować ciebie i bawić się tobą. Ale ponieważ nie grasz już więcej w te gry z innymi ludźmi, nie manipulujesz, nie możesz przynieść jakichś małych wirusów - wirusów świadomości – już od nikogo.

Nurkowanie – 5

Weźcie głęboki oddech...

(pauza)

Mamy tutaj coś ślicznego: grupa delfinów pływających i bawiących się blisko brzegu Hawaii. One płyną za łodzią w przybliżeniu z 25 osobami. One bawią się, kochają zabawianie ludzi – w samej rzeczy.

Czuj siłę delfinów, szkołę, i przypomnienia w tym przykładzie, by odseparować różnicę między świadomością delfina i ludzi w tym, że one są zabawne właśnie teraz. Łatwo przesuwać się między obydwoma, ale teraz pozwólcie sobie – waszemu nhahyu - wejść do delfinów. Głębokie nurkowanie... one was miło witają.

(długa pauza)

Prawdopodobnie zauważasz tu interesującą rzecz. Nie ma żadnego prawa albo niewłaściwej odpowiedzi. Właściwie w świadomości jest bardzo mały osąd. Jest rozróżnienie … jest zdolność, by dostrzegać różne poziomy uczucia …

Nurkuj bardzo głęboko w ...

(długa pauza)

Jeśli słyszysz ich śmiech, ich paplaninę ... to bardzo stosowne. Tak przy okazji to one są do tego przyzwyczajone. Jak anielskie istoty, które pierwsze przyszły na Ziemię. Pozwoliły swej świadomości wejść głęboko do energii delfinów, wielorybów i innych oceanicznych zwierząt. Więc posługują się tym. Dla nich to jest łatwe.

W porządku, żegnamy falę delfinów. Wracamy. Ja Jestem kim Ja Jestem. Przyjemnie to przypomnieć: zawsze wracasz do siebie. Ja Jestem kim Ja Jestem. Nawet jeśli to jest bardzo radosne, pamiętasz, żeby wrócić do siebie. Ja Jestem kim Ja Jestem.

Nurkowanie – 6

Następny przykład - skocz do bardzo głębokiej wody. To może wprowadzić tu trochę zamieszania, ale to jest część nurkowania w - czucie (odczuwanie) zakłopotanie...

Kryzys finansowy, USA, właśnie teraz. Głęboko nurkujemy w to. Ach! Bez strachu. To nie będzie oddziaływało na ciebie, dopóki nie chcesz tego. Naprawdę, to nie oddziałuje na ciebie, dopóki na to nie pozwalasz. Tak, nurkowanie do tego ... co to za energie wokół. To właśnie jest świadomość...

(pauza)

Widzicie, niektórzy z was są zmartwieni, że skacząc do wody będziesz przynosił to z powrotem do swojego życia. Błąd. Stara Energia. Kiepski Shaumbra! (chichocząc) Nie musisz przynieść tego z powrotem. Czuj to. Kryzys finansowy… Ameryka… chodząc ze swym nhahyu, swoimi czuciami … (pauza)

Spójrz, nie próbuj tym manipulować. Nawet nie próbuj zrozumieć tego. Tylko czuj to.

(pauza) Śliczny bałagan… ale teraz czuj wszystkie poziomy. (pauza)

Głęboki oddech, wracasz, Ja jestem kim Ja Jestem. Pozwól odejść tej energii, to nie jest twoje dopóki nie chcesz, by było. Pozwól temu odejść.

Widzisz, czyż to nie jest zadziwiające? I nieprawdaż? Niektórzy z was są teraz trochę zablokowani, ponieważ należeliście do wszystkich rodzajów szkół tajemnic, w przeszłości nawet do mojej. Przyjęliście wszystkie rodzaje klas umysłu w tym życiu – wstydź się, obiecałeś mi, że nie zrobisz tego - przyjęte wszystkie rodzaje tych klas, które naprawdę siedziały przy jednym stole wraz z twoim umysłem. Zapomniałeś, jak to jest proste. Zapomniałeś istotę nhahyu - zdolność bycia świadomym, skok jak do wody do czegoś, czuć siebie w tym czymś.

Nurkowanie – 7

Następny przykład: matka, która właśnie urodziła. Musieliśmy czekać na ten przykład, czekać, by skończyła to! Matka urodziła w szpitalu, w Australii ...

Nurkowanie do uczucia matki i zapamiętaj tutaj, że świadomość matki i nowego dziecka są bardzo, bardzo blisko. Ale pójdź tylko do świadomości matki. Nie przeszkadzasz jej, to nie będzie oddziaływało na jej zdrowie. Tylko czujesz siebie.

Ty jesteś obserwatorem … i czuciem …

(pauza)

Głębokie nurkowanie do... nie powstrzymuj tego.

(pauza)

Droga matka ma teraz szeroki wybór emocji, wielką ich rozmaitość.

(pauza)

Niektórzy z was czują jej wielką radość, jej związek z duchem, jej zdumiewanie się tym, co wywołało w niej życie…

Głębokie nurkowanie w …

Niektórzy z was wyczuwają też jej zainteresowanie. Widzicie, jakaś osoba, jakaś świadomość może coś wiele pytań wysyłać w tym samym kierunku. Czy będzie dobrą matkę? Czy będzie miała pieniądze? Czy będzie babcią pewnego dnia? Czy jej mąż znajdzie pracę?

Głębokie nurkowanie w …

(pauza)

Weź głęboki wdech… uwolnij… Ja Jestem kim Ja Jestem. Wracaj do siebie. Widzisz, nie potrzebujesz ściągać wszystkiego do siebie. To nie jest twoje. Teraz, możesz połączyć się z niektórymi jej uczuciami. Możesz łączyć się z uczuciami, które mieliśmy dzisiaj.

Ale, ale, dla tych, którzy tylko oglądają, zmartwieni, uchwyćcie to później.

(śmiech)

Wysłałem wiadomość, nie otrzymaliście jej. Nie próbujcie włączyć się teraz, my jesteśmy zbyt daleko.Posłuchajcie tego później. Przepraszam. Teraz...

Zaznaczyłem to! Odejdźcie, odejdźcie! (śmiech, ponieważ ręka Adamusa faluje w geście odprawiania) My odeszliśmy zbyt daleko. Saint - Germain, to jest to kim Ja Jestem! (więcej śmiechu)

Tak... tak, nie musisz przynosić tych uczuć ze sobą z powrotem. Daleko! (spoglądając w stronę kogoś, kto próbuje się włączyć do rozmowy) Chłopcze, oni nie słuchają, co mają zrobić!

Nie musicie tych uczuć przynosić ze sobą z powrotem. Możecie wrócić z powrotem do siebie, swoich prawdziwych uczuć i teraz powinniście pozostać wystarczająco rozwinięci w swojej własnej świadomości, by być w stanie mówić o tym, jakie są wasze uczucia i jakie jest coś jeszcze. Tobiasz jeszcze więcej powie o głębi w Aspektologii. Twoje uczucia nie są nawet koniecznie, by wiedzieć, kim byłeś, kiedy miałeś 10 albo 20 lat albo w przeszłych życiach. To właściwie nie jesteś ty. One są tylko twoimi aspektami.

Tak, ty jest tobą, właśnie teraz w tym momencie – czymś, co wybierasz - i jesteś tylko tym. Coś jeszcze jest grą. Coś jeszcze nie jest tobą. Kiedy chcesz wrócić do ciebie, pamiętaj, kim jesteś, to jest tak proste jak Ja Jestem kim Ja Jestem.

Nurkowanie – 8

Końcowy przykład na dziś - czuj siebie głęboko w tym. Czuj siebie tak głęboko w tym: Jezus na krzyżu, dwa tysiąc i jeszcze trochę lat temu. Wielkanoc, pogranicze wiosny – Wielki Piątek, szczególne - czuj tę energię. Nie powstrzymuj tego.

(pauza)

To było prawdziwe, tak przy okazji. Co było dalej? Nurkowanie, jego to nic nie obchodzi…

(długa pauza)

Pozwól, że twój nhahyu zakwitnie tutaj. Obojętnie, jak ciemne albo jak trudne jest pole świadomości, w którym się poruszasz, pozwalasz sobie na nhahyu, na błogosławieństwo świadomości …

(pauza)

Widzisz, czasami to może doprowadzić ciebie do łez albo depresji. To jest prawdziwe czucie, kiedy możesz włożyć swoją świadomość do czegoś jeszcze i wtedy czujesz to tak głęboko, że to porusza ciebie do łez albo śmiechu … kiedy to już nie jest tylko myślą, tylko osądem, ale uczestniczysz w tym. To jest głębokie. To jest nhahyu.

(pauza)

Weź głęboki wdech... wracaj z powrotem, Ja Jestem kim Ja Jestem. Powróć z powrotem do tutaj. Widzisz, możesz nadal pamiętać, ale nie musisz posiadać tych uczuć. Wracasz z powrotem do tego siebie, którym wybierasz być. I przy okazji, ty - ktoś, kim wybierasz być - możesz być kimkolwiek. Możesz być największym aktorem tworzącym największe kreacje, tak jak ja robię. Kocham działanie. Nie zawsze jestem pompatyczny, (śmiech) tylko zazwyczaj. Działam. Gram. Cieszę się, że Ja Jestem kim Ja Jestem. Jestem tak świadomy siebie, że mogę nie tworzyć wszystkich tych aspektów i nigdy nie martwić się o aspekty oszukujące mnie, zawracające mnie, próbujące zabrać moją duszę, ponieważ Ja Jestem kim Ja Jestem.

Ponieważ uczysz się tego cudu nhahyu, naucz się ucieleśnić siebie i swoją obecność do czegoś, do jakiejś świadomości, tak po prostu wybierając i pozwalając sobie pójść tam, czy to zdarzyło się 2,000 lat temu, czy to jest w innej stronie świata i pozwalać sobie skoczyć jak do wody do kogoś, czegoś, wtedy będziesz zaczynał naprawdę, naprawdę rozumieć wielką artystyczną naturę ludzi i boskości. Teraz będziesz rozumiał, jak możesz utworzyć dla siebie rzeczy zupełnie bez wysiłku, bardzo łatwo, zrozumiesz, że ich energia - twoje wybory - służą tobie w taki sposób, jakiego oczekujesz. To, drogi Shaumbra, jest Mistrz ... to jest Mistrz.

Dzisiejsza praca domowa

Twoja praca domowa - Tobiasz kocha pracę domową i poprosił mnie o zadanie wam czegoś takiego – w następnym miesiącu macie utworzyć coś namacalnego, czegoś materialnego, czegoś co stworzysz w swojej wyobraźni i wprowadzisz to w materialny świat. Możesz użyć kijów Popsicle, by utworzyć małą zabawkę drewnianą chatkę. Możesz stworzyć piosenkę, obraz, coś, ale coś stworzonego przez twoją wyobraźnię, która wniesie to do fizycznej rzeczywistości. Kup jakąś glinę. Coś, co nazywają tutaj - nawet takie dla dzieci - Playdoh. Weź jakieś pastele albo cokolwiek. Coś utwórz, ale to ma być coś, co tworzysz przez swoją wyobraźnię i wprowadzasz to w ten materialny, fizyczny świat. Napisz wiersz. Zrób coś. Coś twórczego.

I wtedy włóż do tego twoją pełną świadomość. Będziesz to tworzył. Tak, to ty tworzący to, ale wtedy gdy pozwolisz sobie wejść do tego. Pozwól sobie na wyrażenie twojego nhahyu, twojej energii, twojej istoty i twojej świadomości, by popłynąć do tego tworzenia. Pozwól temu płynąć bez wysiłku i łatwo. Utwórz kawałek biżuterii. Zrób tak, jakby to było tobą, wtedy wejdź do tego. Pozwól swojej świadomości wejść w to i w pełni zbadać, czym to się staje.

I wtedy rozejrzyj się, co się dzieje. Zobacz, co się dzieje. W dużym stopniu będę każdego z was zachęcać do wykonania tej pracy domowej. Zwykle ignorujesz pracę domową zadaną przez Tobiasza. On wie o tym. Będę was zachęcał, ponieważ będziemy uczyć się tego - Tobiasz będzie tego uczyć - w naszym następnym Shoud.

Tymczasem kontynuuj pracę ze swym nhahyu, swoją świadomością. Możesz pójść gdziekolwiek i cokolwiek robić i zawsze wrócisz z powrotem do Ja Jestem w momencie Teraz.

I oczywiście jestem Adamus Saint-Germain.


© Copyright 2010 Geoffrey Hoppe, Golden, CO 80403

Tłumaczenie: Marian Zieliński ( [email protected] )